Як пережити розставання з коханим чоловіком: чому складно відпустити, чого робити не можна, як жити далі

Тільки в казках це відбувається: вони бачили, закохувалися, святкували весілля, були щасливі і вмирали разом. Життя складніше. Спалахнули почуття не завжди палають гарячим багаттям. Розчаровані і втомлені один від одного, люди вирішують піти.

Зміст приховати

Але частіше буває так: один іде, а другий, розгублений і ображений, залишається переживати прощання зі своєю коханою людиною. Щоб хворобливий стан після розлуки не перетворилося в довгу депресію і навіть довічним комплексом невдахи, необхідно розставити всі крапки над «i», розібратися в собі, зі своїми почуттями і поставити цілі на наступний етап свого життя.

 

Важливо поставити крапку після розставання

Розставання відбулося. Якщо ви не були ініціатором перерви, чи варто займатися самокопанням і намагатися повернути покійних? Людина пішов – відпусти його. Пора перестати коливатися і поставити крапку в потрібному місці тестової фрази.

Можливо, через деякий час, змінившись, зібравши життєвий досвід, ви знову зустрінетеся, прийдуть нові, міцні і нові гармонійні відносини. Шлях, по якому ви йшли разом зі своїм колишнім обранцем, закінчено. Настав час прийняти, а також право колишнього коханця на самостійне життя. Подумки відкрийте руки і скажіть: «Я тебе відпущу!»

 

Перестаньте сподіватися

Як пережити розставання з коханою людиною? Найголовніше – перестати сподіватися, що він обов’язково повернеться, усвідомлює свою помилку, подзвонить в двері з вибаченнями і величезним букетом троянд. Чи не чіпляйтеся за вихідне. Є жінки, які роками отруюють життя для себе і свого колишнього коханця. Це тупикова дорога. Це неможливо для нових відносин, яскравого життя і любові. І минулі почуття не повернуться.
У перші дні розради ваші друзі не будуть впливати на вас взагалі. Хоча б тисячу разів вони скажуть, що він за лиходій, це не заспокоїть. Кінець любові повинен бути оплакувані. Страждання приносить людині незрівнянний духовний досвід, незамінний. І любов не завжди дарує тільки троянди.

Ви не можете вимагати від пацієнта негайного одужання, кинутий коханий не одужає за один день. Залишайтеся царівни Несмеяна, дозвольте собі страждати: ридати побільше, скаржитися другові / подрузі, оплакувати плаче музику.

Страждання шкодить здоров’ю

Щоб біль пройшов, вона повинна страждати і відчувати. Але постарайтеся не відкладати. Занадто глибоке страждання може перетворитися в комплекс, коли людина нічого не помічає, впивається болем, насолоджується нею, отруюючи життя інших. Такі переживання можуть вплинути на здоров’я, і ​​це постійні головні болі, нервові стану, зниження імунітету.

Як пережити розставання максимально м’яко і безболісно?

1. Дайте вихід своїм емоціям. Якщо хочеться плакати – плачте, якщо хочеться кричати, вити – зробіть це. Кричіть, зліться, жалкуйте, тільки не мовчіть, не замикайтеся і не тримаєте в собі.

 

2. Не втрачайте себе. Пам’ятайте про те, що ви – повноцінна самодостатня особистість. Ви не втратили свою половинку, тому що ви спочатку ціла особистість зі своїм характером, своїми звичками, своєю індивідуальністю. Саме тому у вас залишаєтеся ви, а це гідна компанія.

3. Не звинувачуйте себе в те, що трапилося. У тому, що відносини не склалися, винні двоє. Як би одному не хотілося зберегти зв’язок, що б він для цього не робив, нічого не вийде, якщо такого бажання немає в іншого. Просто пам’ятайте про те, що ви зробили все, що було в ваших силах, це допоможе зняти тягар відповідальності за те, що трапилося.

4. Знайдіть себе нового. Будь-яке розставання – привід почати нове життя. Якщо вам дано такий шанс, значить, так має бути і вас чекає щось набагато краще, прекрасніше. Тому досліджуйте себе з усіх боків, пробуйте займатися всілякими справами, і ви побачите, наскільки ви багатогранні.

5. Будьте весь час зайняті. Ніщо так добре не лікує, як зайнятість якимось корисним і цікавим справою. Дуже часто в таких питаннях нам допомагає наша робота. Навіть під час сильного кризи відсутність вільного часу, а значить, і можливості жаліти себе, займатися самокопанням, аналізом, може вивести вас із цього стану, і ви зможете продовжити повноцінне життя. Люди, які намагаються бути максимально зайнятими, відчувають себе більш гармонійно і набагато рідше хворіють. Адже, займаючись чимось активно і з інтересом, ми вихлюпує свою негативну енергію і заряджаємося позитивною.

6. Поміняйте щось в житті. Змініть імідж, стиль, зробіть ремонт або перестановку в квартирі і т.д. Створюючи навколо себе красиве простір, ми також облагороджуємо і очищаємо свої думки. Викинувши зі своєї голови все непотрібне, старе, ми звільняємо місце для нового, більш актуального і потрібного.

7. Займайтеся творчістю. Займіться танцями, музикою, ліпіть, малюйте. Творчість має сильний терапевтичний ефект, воно дозволяє не просто забутися і не думати про наболіле, воно лікує, звільняючи від негативних емоцій і переживань.

8. Змініть обстановку. Можна з’їздити туди, куди давно хотілося, але в силу якихось обставин не виходило. Просто відпочиньте в віддаленому місці, де не буде ваших знайомих, старих турбот і старих думок. Адже відомо, що наші думки тісно пов’язані з тим, що нас оточує, а зміна обстановки дозволить змінити своє бачення світу на деякий час. Хто знає, може, це саме те, що потрібно в даний момент.

9. Знайдіть когось, хто потребує допомоги, і допоможіть йому. Бездомну тварину, яка живе під вашими вікнами, діти в дитячому будинку потребують теплоті, підтримки і любові. Будь-яка добра справа для того, хто потребує більше вас, змусить вас переключитися на когось, крім себе.

 

10. Складіть список радощів. Радощами можна назвати все, що приносить вам позитивні емоції: хороша їжа, шоколадки, поїздка на машині, свіже повітря, гарний одяг, спілкування з близькими і друзями і багато-багато всього. Перерахуйте для себе те, що приносить вам радість, і пообіцяйте собі радіти як мінімум п’ятдесят разів в день. Вчіться насолоджуватися життям, беріть від неї все.

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *