Як пережити розставання з коханою людиною: вчимося жити заново

Як пережити розставання з коханою людиною: вчимося жити заново

Зміст приховати

Якщо ви читаєте цю статтю, значить у вашому житті стався розрив відносин з коханою людиною, або все до цього йде. Якщо з вами таке сталося, тоді ви випробували безліч негативних і стресових відчуттів. Більшість цих емоцій є нормальними і виникають у багатьох людей. Крім того, вам довелося боротися зі своїми негативними думками, щоб вийти з депресивного стану. Після всього цього, ви, ймовірно, почали замислюватися, чи існує нове життя після розлучення. Давайте поговоримо про це більш детально.

Як впоратися зі своїми емоціями

Нове життя після розставання спочатку для вас може здатися неможливою. Адже після розриву відносин, поширеним емоційним станом є глибока депресія, яка може викликати сильні негативні думки і почуття.

В особливо важких випадках вам може знадобитися відвідати лікаря, який призначить вам антидепресанти. Як правило, після цього, ви можете очікувати поліпшення вашого емоційного стану.

Багато людей страждають від депресії після розлучень, але вона обов’язково пройде, і ви зможете далі будувати нові відносини.

Якщо ви починаєте думати, що розставання викликано вашої нездатністю правильно будувати відносини, то це не так. У більшості випадків обидва партнери повинні брати на себе цю провину.

Якщо ви відчуваєте себе безпорадним, і перебуваєте в нерозумінні що робити далі, то ви повинні обов’язково почати проявляти активність, спілкуватися з новими людьми і будувати нове життя. Знайдіть нові джерела емоційної підтримки і людей, з якими ви будете відчувати радість і втіха.

Нове життя після розставання точно існує, і ви зможете спокійно побудувати щасливі і довгі стосунки з іншою людиною.

Люди часто відчувають гнів або помсти після розлуки, особливо, якщо це сталося раптово. Ви відчуваєте себе покинутими і приниженими. Ці негативні емоції відчуває кожен, але вам слід постаратися витіснити їх зі свого життя. Ці почуття не принесуть у ваше життя позитивних емоцій, а тільки будуть заважати в побудові нових відносин.

Постійні роздуми про негативне ставлення вашого чоловіка до вас, будуть тільки підсилювати ваше депресивний стан. Ви не повинні дозволяти собі думати про те, як помститися людині. Так як, це призведе тільки до вашого приниження, крім того, може призвести до судових розглядів.

Тому, ви тільки нашкодите собі, а ситуація не зміниться. Кращою помстою буде почати нове життя і не думати про минуле. До того ж, ваші діти можуть сильно постраждати від подібних дій.

Подумайте, як би ви себе почували в дитинстві, якщо були б оточені постійними сварками і сімейними конфліктами?

Як пережити відмову від любові

Після розставання цілком нормально почувати себе самотнім і менш привабливим. Перш за все, постарайтеся прийняти почуття самотності.

Навчіться бачити позитивну сторону в цьому, а потім виходьте на вулицю і насолоджуйтеся своєю свободою.

Зрештою, ви можете почати нові стосунки, але тільки після того, як всі ваші почуття і емоції охолонуть.

Для того, щоб впорається з негативними емоціями, ви можете застосувати наступні поради:

 • Дізнайтеся про типові почуттях і відчуттях після розлучення, і постарайтеся бути готовими до них;
 • Прочитайте книги про розлучення, в яких представлені різні поради;
 • Майте на увазі, ви будете відчувати сильні негативні почуття протягом тривалого часу. А в деяких випадках, цей процес може затягнутися до декількох років;
 • Ведіть щоденник – це допоможе вам розкрити свої негативні почуття і вивільнити їх;
 • Постарайтеся побачити позитивну сторону в вашому розставанні і усвідомте, що нове життя після розлучення існує;
 • Знайте, що доля у ваших руках і тільки ви маєте право вирішувати, якою вона має бути.

Якщо ви не можете впоратися зі своїми емоціями, вам слід звернутися за консультацією до фахівців. Вони вам нададуть емоційну підтримку, комфорт і турботу.

Як пережити розставання з коханою людиною: вчимося жити заново

Реалістичне і позитивне мислення

Ви можете заперечити розставання, особливо, якщо партнер несподівано покинув вас, але вам в будь-якому випадку доведеться зіткнутися з реальністю.

Усвідомлено поставтеся до цього, і проаналізуйте ситуацію, що склалася.

Проблема в тому, що ви бачите тільки негативну сторону, і уявляєте, що певні події мають більше значення, ніж є насправді. Це може привести до регулярного, негативній поведінці.

Якщо ви відчуваєте надію, і у вас постійно з’являються такі думки як: «Я вірю, що мій колишній повернеться до мене» або «Я все одно буду щаслива з цією людиною і він буде любити мене». То в реальному житті, швидше за все, ви не знайдете передумов для цього. Так що у вас повинно бути реалістичне уявлення ситуації, що склалася.

Перегляньте очікування від вашого шлюбу, і замініть їх іншими надіями і почуттями. Вам це вдасться, якщо ви не будете надто багато думати про чоловіка, і відсунете в сторону можливість примирення. І не потрібно фантазувати про відновлення відносин.

Менше говоріть з вашими друзями про цю ситуацію, не думайте про місце і не погрожуйте вашому колишньому юридичними розглядами. Також корисно прибрати предмети, які нагадують про вашого партнера.

Вивчіть методи, як зупинити негативні думки, і розвивайте в собі позитивне мислення.

Як позбутися від занепокоєння у відносинахЯк пережити розставання з коханою людиною: вчимося жити заново

Як виходити з ситуації, що склалася

Зрозуміло, що ви відчуваєте себе абсолютно приголомшеними через ситуацією, що склалася. Ваша енергія знаходиться на критичному рівні, ви пасивні і нічого не хочете робити. Ви думаєте, що нове життя після розлучення – це ілюзія, і вам не вдасться почати все заново. Але це не так, вам потрібно поміняти своє мислення і ставлення до цієї ситуації.

Ви можете скласти невеликий план, як ви будете з цього виходити. Як правило, рекомендується починати з невеликих завдань, які можна розділити на дрібні кроки. Після виконання цих завдань, у вас з’явиться початкові відчуття успіху, ви знаходите впевненість в собі, і у вас з’явиться мотивація для подальших дій.

Ви повинні звернути увагу на свої сильні сторони і ваші вміння.

Звичайно, родичі і друзі можуть також вам допомогти. Ви можете знайти у них емоційну підтримку, практичну допомогу або можливість по догляду за дитиною (якщо він є). Іноді трапляється так, що родичі можуть не стати на ваш бік. Тоді постарайтеся знайти друзів, які все-таки зможуть вас підтримати.

У деяких випадках батьки не можуть вам допомогти, тому що у них немає всієї необхідної інформації. Так що спробуйте все відверто їм розповісти. Ви повинні задуматися про фінансову підтримку і аліменти, які зобов’язаний виплачувати вам чоловік, якщо ви були в шлюбі. Постарайтеся знайти організації, які можуть допомогти вам з роботою, або навчанням і отриманням нових знань.

Якщо вам потрібно отримати більше знань в області фінансової грамотності, для цього також існує достатньо інформації і організацій, які можуть вам у цьому допомогти. Почніть відвідувати більше різних виставок і заходів. Спілкуйтеся з людьми і заводите нові знайомства. Обов’язково приділяйте достатньо часу свого сну, правильному харчуванню і не нехтуйте своїм здоров’ям.

Тільки не потрібно соромитися шукати підтримку. Ви можете зустріти людей, які вже були в подібній ситуації. Вони поділяться своїми знаннями, і зможуть підтвердити той факт, що нове життя після розставання точно існує. Ви отримаєте від них емоційну підтримку, а іноді і практичну допомогу, таку як догляд за дітьми, або іншу допомогу в звичайних домашніх справах.

Джерело: https://psikhologia.com/novaya-zhizn-posle-rasstavaniya.html

Як пережити розставання з коханим чоловіком

Розрив відносин завжди дається нелегко, причому в такій ситуації абсолютно не важливо, хто став його ініціатором. Як пережити розставання з коханим чоловіком ? Щоб легше перенести це сумна подія і уникнути тривалої депресії, слід прислухатися до порад досвідчених психологів.

Як пережити розставання з коханою людиною

Кожному знайома гіркоту розставання з коханою, коли став за час відносин рідним людина, раптом збирає речі і йде, розбиваючи надії на спільне щастя. Смуток, порожнеча, розчарування і образа охоплюють душу.

 • Людина в такі моменти карається переживаннями і питаннями: як пережити розрив відносин, що робити, щоб знову повірити в любов, як зробити крок назустріч новому життю?
 • Позитивне мислення на 60% прискорить процес
 • Фахівці радять перестати жити минулим і відпустити коханого, спробувавши знайти в розставанні позитивні сторони.

Чому складно відпустити

Душевний біль, яку людина відчуває в момент розставання, перенести нелегко. Психологи пояснюють таку реакцію наявністю декількох причин.

Як повернути коханого чоловіка, якщо він не хоче навіть спілкуватися – змова.

До основних належать такі:

 • Щирість почуттів – коли місце у вашому серці і думках зайнято єдиною людиною, дуже складно розуміти, що відносини можуть закінчитися. Любов не проходить відразу після розриву, для цього потрібен час. Емоціям потрібно охолонути, тому розставання з коханою – тривалий і важкий процес,
 • Почуття прихильності до коханої – якщо партнери довго були разом, вони вірили один одному, тому дуже важко відразу усвідомити, що все закінчилося і відносини вже не повернути,
 • Боязнь самотності – нерідко трапляється, що після того, як кохана людина йде, другу сторону наздоганяють розчарування і печаль, які негативно відбиваються на самооцінці і адекватному сприйнятті власної особистості. Людину починають гложіт сумніви: «А якщо я більше нікого не полюблю?», «Що, якщо мені судилося все життя провести на самоті?» і тому подібне. Такі думки спустошують і затягують стресовий стан,
 • Самокатування – ключовий момент, що змушує прокручувати в голові процес розставання знову і знову. Кинута сторона починає згадувати світлі моменти спільного життя, переглядати фотографії, слухати сумну музику – це призводить до того, що людина постійно живе минулим, яке вже не повернути, а це пригнічує ще сильніше.

Подивіться відео. Як пережити розставання з чоловіком, хлопцем, чоловіком?

етапи прийняття

Психологи заявляють, що термін, протягом якого людина переживає розставання з коханою, може тривати до трьох років. В даному випадку важливу роль відіграє психотип конкретної особистості.

 1. Потрібно навчитися усвідомлювати, що такі періоди в житті завжди стають важкими.
 2. Щоб прийняти це твердження, слід розглянути основні стадії прийняття, які властиво переживати людині після розриву.
 3. Як пережити розставання з коханою людиною – поради психолога.

заперечення

У такі моменти людську свідомість відмовляється прийняти той факт, що трапилося щось сумне.

Наприклад, кинута жінка ще не розуміє, як перенести розрив з коханим чоловіком. Їй легше в такому випадку заперечувати, що відносини закінчені.

Вона не хоче відпускати рідну людину, намагаючись знайти спосіб, який допоможе повернути почуття. Дівчина сподівається і вірить, що ситуацію можна виправити, якщо вона почне діяти.

гнів

Кинутого людини може поглинути почуття ненависті до колишнього партнера. Гіркота і почуття жалості до себе не відпускають жінку на цій стадії прийняття.

Угода

 • Дівчина намагається залучити до процесу вищий розум, звертаючись до провидіння з проханнями допомогти.
 • Вона просить виправити становище і повернути відносини з коханим чоловіком, відчуваючи надію на те, що вищі сили можуть це зробити.
 • Жінка в такі моменти дає різні обіцянки, намагаючись довести, що ніколи більше не повторить минулих помилок і не розгнівався небеса.
 •  Як пережити розставання з чоловіком?

депресія

Коли людина не розуміє, як перенести розрив відносин, перемогти апатію і важкі думки допоможуть поради тих людей, які переживали подібні ситуації.

У такі моменти дівчина концентрується виключно на себе, постійно аналізує власні почуття, стаючи байдужою до того, що відбувається навколо.

Перемогти ситуацію не вийде, навіть якщо докласти до цього максимум зусиль. Усвідомивши, що боротьба за відносини з чоловіком – безглузда, жінка виявляється в глибокій депресії.

Читайте також:   Хлопець повертається після розставання: думки і почуття чоловіків

ухвалення

Як пережити розставання з коханим чоловіком? Що потрібно для цього зробити?

Як вже було зазначено, спочатку необхідно прийняти даний факт.

Лише пройшовши стадію прийняття, людина переходить до особистісного зростання, а душевні терзання починають повільно відступати.

Чого робити не можна

Сучасне суспільство звикло мислити стереотипами. Це стосується і питання про те, як пережити розставання. Найчастіше такі рекомендації тільки погіршують ситуацію, що склалася.

Найбільш популярні «поради» такі:

 • Негайно втішити себе в обіймах іншого чоловіка. Це найбільш поширене і згубний оману, яке може спіткати кинуту жінку. Можливо, спочатку ви відчуєте себе краще. Але це не позбавить від туги. Надалі ви тільки спровокуєте ще більшого розвитку депресії,
 • Спроба знайти розраду в алкогольних напоях. Природно, користі вашому здоров’ю це не принесе. Крім того, на душевному стані такий метод теж позитивно не позначиться. В результаті зловживання спиртним, до переживань додатися лише головний біль,
 • Догляд в себе. Людина в такому випадку відключає телефон, обмежує спілкування з оточуючими. Не слід забувати, що рідні і близькі потребують вас. Не завершуйте зв’язок з ними на тривалий термін. Чи не переконуйте себе, що розрив з коханим чоловіком – тимчасове явище. Змиріться і спробуйте це прийняти. Кращий вихід в такій ситуації – відпустити, забути образи і не провокувати негатив,
 • Не піддавайтеся хитрощів, які посилає мозок. Людський розум багатогранний і складний. Іноді, навіть якщо ми не хочемо згадувати про щось, мозок несподівано видає саме те, що ми навмисно намагаємося забути.

Коли відбувається розрив з коханим, людина часто вдається до спогадів про минуле: щасливі моменти, пережиті разом, радість від взаємної любові і розуміння. Однак це тільки ілюзії. Чи не намагайтеся повернутися до минулого, цього вже не станеться.

Перемкніть свою увагу на ті речі, які викликають у вас непідробний інтерес саме зараз. Через деякий час, негативні спогади залишать вас, ну або хоча б перестануть так турбувати.

 Як пережити розлучення з чоловіком – поради психолога.

Як легше пережити розставання з коханою людиною

Щоб пережити важкий розрив з коханим чоловіком, буде потрібно немало часу. Вам доведеться вчитися жити заново, вже без нього. Для цього необхідно запастися терпінням і силами.

Постарайтеся зрозуміти, що минуле не повернеться, навіть якщо ви пристрасно цього бажаєте.

Не шукайте винних у ситуації, що склалася, будуйте своє життя так, щоб з неї якомога швидше пішли переживання і думки про кохану людину. Може бути, в подальшому ви зможете стати друзями, але на даний момент краще викинути з голови всі думки про нього.

ЦЕ ЦІКАВО! Як пережити розставання? Дев’ять точних кроків.

Після довгих відносин

 1. Пережити розставання з коханим чоловіком допоможуть життєві зміни, пошук нового захоплення, заняття хобі.
 2. При цьому зовсім не потрібно перевертати звичний уклад з ніг на голову, адже іноді досить незначних змін, які подарують позитивні емоції. 

   

 3. Найпопулярніші способи, які допоможуть пережити біль після розставання, полягають в наступному:
 • Зміна іміджу – як вважають психологи, зовнішні зміни можуть впливати на життя після розриву з коханим, допомагаючи в найкоротші терміни її змінити. Спробуйте зробити нову стрижку, перефарбувати волосся, змінити стиль в одязі, переглянути і оновити свій гардероб,
 • Спорт – заняття фітнесом або навіть проста зарядка, зроблена в домашніх умовах, піднімуть настрій, подарують бадьорість і забезпечать позитивною енергією. Крім того, такий спосіб допомагає тримати своє тіло у відмінній формі, а це сприяє розвитку впевненості в собі,
 • Шопінг – для представниць прекрасної статі цей метод боротьби зі стресом є одним з кращих. Новий гардероб позитивно подіє на ваш стан, це допоможе швидше забути про минуле і неодмінно підніме настрій. Похід по магазинах разом з подругами дозволить відмінно провести день і придбати нові речі – стильні і красиві,
 • Займіться ремонтом – цей процес зможе відвернути від негативних думок, а також допоможе внести в своє життя зміни. Займіться переплануванням, поновіть інтер’єр, позбудьтеся від меблів, що нагадує про минуле, так ви створите власну зону комфорту,
 • Заведіть нові знайомства. Поява нових людей важливо для підтримки життя, саморозвитку та отримання нового досвіду. Запросіть нових знайомих до себе додому і проведіть вечір весело і приємно, це поверне вам прагнення жити і рухатися далі,
 • Відволікайте себе від негативу: частіше ходіть в кіно, театр, відвідуйте різні заходи. Так ви зможете надихнутися і стати ближче до прекрасного, а це обов’язково допоможе швидше пережити розставання з коханим чоловіком. Крім того, духовний саморозвиток – важлива складова для різнобічної особистості,
 • Читайте хороші книги – це допоможе переглянути ставлення до подій, отримати позитивні емоції і знайти в собі прагнення до нового, щасливого життя. Займіться самоосвітою, спробуйте вивчити основи психології або зупиніть вибір на класичній літературі, яка допоможе по-новому поглянути на себе і ситуацію, що склалася,
 • Заведіть вихованця. Можливість піклуватися про кого-то допоможе пережити розставання з коханою якомога швидше. Вас перестане поборювати почуття самотності, адже вдома вас буде зустрічати улюблений звірок, який розбавить своєю присутністю нудні вечори і підніме настрій.

Про самоповагу

Як пережити розрив в коханим? Подумайте про себе. Якщо ви себе не цінуєте, то ніхто не зможе переконати вам, що ви унікальні і неповторні, навіть при великому бажанні.

Не забувайте, що постійно кидати людини можуть лише через його власних незадоволених потреб:

 • Прагнення бути захищеною. Такі дівчата мріють стати дружинами олігархів. Якщо ви вважаєте, що без чоловіка прожити не вдасться, фахівці радять подумати над тим, що свої потреби потрібно задовольняти власними силами, а не за допомогою чоловіка. Коли з’явиться дитина, вам потрібно буде піклуватися ще й про нього. Зверніться до психолога, якщо пережити розставання з коханою важко саме з цієї причини,
 • Бажання отримувати любов. Лише разом в партнером ви відчуваєте себе повноцінною жінкою. Ви думаєте, що стаєте особистістю виключно поруч з чоловіком. Полюбіть себе такою, якою ви є. Не можна створити міцний союз, якщо ви не цінуєте себе.

Про зміну обстановки

Після розриву відносин необхідна зміна обстановки. Так ви зможете все проаналізувати і відновитися емоційно.

 • Кращий варіант – на час покинути місто.
 • При цьому пам’ятайте, що не потрібно займатися самобичуванням, краще подумайте про подальше життя.
 •  Як пережити розлучення з чоловіком, якщо ще любиш?

Завжди намагайтеся знайти позитивні сторони в тому, що відбувається, вчіться на власних помилках. Це допоможе уникнути багатьох неприємностей в наступних відносинах з чоловіком.

Поради психолога

 1. Будь-яка людина можете пережити біль розставання, але для цього потрібен час і сили.
 2. Перемогти проблему допоможе аналіз ситуації і розуміння того, що відносини закінчені, а вам потрібно рухатися до підкорення нових вершин. 

   

 3. Щоб легше перенести розрив, дотримуйтеся наступних рекомендацій:
 • Чи не живіть минулим. Якщо улюблений пішов, у нього були на це підстави: почуття пішли, він покохав іншу, йому набридли постійні сварки. Зрозумійте, що якщо чоловік захотів розлучитися, тримати його не потрібно – відпустіть. Це нелегко, але про минуле необхідно забути. Тільки так ви зможете повернутися до повноцінного життя,
 • Виключіть негатив. Негативні емоції відбиваються на здоров’ї, причому не тільки психічному, а й фізичному. Не думайте про муки, які породив розрив, перестаньте ненавидіти колишнього. Не провокуйте себе на постійні переживання, не варто даремно лити сльози,
 • Частіше проводите час з рідними і близькими. Не йдіть в себе, це не допоможе. Намагайтеся присвячувати весь вільний час друзям і родичам, з якими ви раніше так рідко бачилися. Розкажіть про свої почуття, це допоможе заспокоїтися. Близько обов’язково зрозуміють і підтримають, так ви повернете почуття впевненості в собі і простіше переживете розставання,
 • Дайте собі установку на світле майбутнє. Зрозумійте, що розставання – це не тільки біль, але і зародження нового життєвого етапу, де вас чекають нові люди, спілкування, відносини. Перестаньте сумувати, зробіть крок на зустріч нового життя, усвідомте, що ви гідні любові. Будьте позитивні і отримуйте задоволення від кожного прожитого дня.

Форум

Цій темі присвячено безліч форумів.

Там теж є хороша можливість почерпнути корисну для себе інформацію:

 • Потрапити. Відпустить. Подумайте про себе, почитайте книги, станьте дорослішими. Мені свого часу допомогли форуми, які я весь час вивчала. І чим частіше я знайомилася з іншими ситуаціями, тим сильніше розуміла, що мої проблеми – не такі вже й складні,
 • Мені теж довелося пережити розрив, відносини були тривалі. Розбігалися, знову сходилися. Але одним вчинком він поставив жирну крапку. Через півроку стало простіше, я знайшла нові інтереси і хобі, про чоловіка ще думаю, але вже не з таким болем. Повірте, все налагодиться, відверніться,
 • Ритися в собі перестанете, але не скоро, я теж це робила, а потім усвідомила, що це марно і прийняла ситуацію. Вам потрібно відпустити погані думки і жити далі.

молитва

Основна проблема при розставанні – постійні думки про кохану. Кращим способом побороти нав’язливі роздуми може стати коротка молитва. Її потрібно повторювати до тих пір, поки біль не вщухне.

Вбивайте негатив, вимовляючи такі слова: «Господи, благослови цю людину!». При цьому від душі бажайте чоловікові добра і щастя.

Дія таких молитов можна пояснити з психологічної точки зору.

У 70% випадків молитва надає душевних сил 

Який переслідує нас після розставання негатив – це злість, ненависть. Ви можете бути глибоко ображені, при цьому іноді хочеться прив’язати чоловіка насильно або у вас з’являється прагнення до помсти і покарання кривдника. Це повна протилежність любовним почуттям. А коли проти негативної думки ми використовуємо позитивну, зло неодмінно програє.

Як жити далі

Розрив відносин з коханим породжує не тільки душевний біль і страждання.

Подивіться відео. Розставання без болю.

Навіть в такій сумній ситуації можна знайти позитивні сторони:

 • Розрив рятує від нещирих або вичерпали себе відносин,
 • Він допомагає навчитися розбиратися в людях і власного життя.

Всі знають, що в житті будь-якої людини трапляються і біди, і радості. Саме грамотне ставлення до розставання з коханою – сприйняття цієї події як чергового життєвого етапу. Потрібно пам’ятати, що обов’язково підуть нові знайомства і зустрічі.

Розставання часто призводить до втрати впевненості в собі, тим більше, якщо почуття до партнера зовсім не охололи. Але при цьому така ситуація допоможе навчитися боротися з негараздами і посприяє розвитку особистості.

 Як пережити зраду коханої людини – поради психолога.

Звичайно, вам доведеться дізнаватися щось нове, звикати жити без рідного чоловіка. Але з часом печаль відступить, і тоді ви зрозумієте, що життя на цьому не закінчена, а попереду чекає ще багато радісних і світлих моментів.

Ви підозрюєте, що ваш партнер вас обманює? Пройдіть тест і дізнайтеся, чи може вас водити за ніс ваша друга половина.Як пережити розставання з коханою людиною: вчимося жити заново

Джерело: http://LoveTrue.ru/sovety/kak-perezhit-rasstavanie-s-lyubimym-muzhchinoy-pochemu-slozhno-otpustit-chego-delat-nelzya-kak-zhit-dalshe.html

Як не сумувати після розставання?

Закінчувати відносини важко. Особливо якщо йдете не ви, а від вас. Злість і образа часто штовхають людей на необдумані вчинки, які не тільки виставляють їх в поганому світлі, але і не дають розпочати нові, щасливі відносини. Багато з цих речей вважаються абсолютно нормальними, але насправді це саме вони змушують нас звинувачувати себе і роками страждати по колишнім.

Як зцілити поранене серце?

Як пережити розставання з коханою людиною: вчимося жити заново

Допоможуть пережити складний період книги, наприклад, Джон Грей «Зцілення серця»

Основна порада психолога: як пережити розставання – відпустити біль, навчитися прощати. Часто люди проносять страждання через все життя і не можуть заново полюбити. Причина? Чи не змогли забути минулу любов, відпустити її. Джон Грей описує всі основні складності періоду розставання, допомагає пережити негативні емоції, дає рекомендації, як створити нові відносини.

Автор книги психолог, як пережити розставання з коханою частий питання в практиці лікувань. Його поради допомогли багатьом жінкам і чоловікам пережити біль розставання.

Дійсно, важливо пройти втрату любові без набуття нових комплексів і складнощів в майбутньому.

Люди схильні асоціювати всі проблеми з власною особистістю або узагальнюють образ протилежної статі: «всі чоловіки – козли». Обидві крайнощі не принесуть щастя.

Як пережити розставання з чоловіком спокійно? Зцілення серця складний процес, але можливий. Потрібно терпіння, час і допомогу мудрої людини. Джон Грей пише, що важливо пережити душевний біль, а нові відносини створювати, коли зможете жити комфортно без них.

Як позбутися від болю? Зрозуміти, що були жертвою, а тепер можете стати самостійною і жити без залежності.

Щастя життя не повинно асоціюватися лише з партнером, є інші сфери життя, важливо стати самодостатньою жінкою, тоді дії і слова чоловіка не зможуть впливати.

Джон Грей психолог, як пережити розставання – питання, яке хвилює багатьох жінок. Важливий момент: неможливо пережити втрату, якщо є надія на відновлення відносин. Краще відсікти минуле, як пройдений етап життя.

Пізніше зможете пам’ятати хороше і забути про біль, але сподіватися на відновлення не варто. Зазвичай розрив, особливо повторний, має об’єктивні причини, які не можна вирішити швидко або взагалі не змінюються.

Тільки при великому бажанні людина може змінитися, рідкісний випадок.

Як пережити розставання з хлопцем? Змиритися з закінченням відносин, але пам’ятати: гідні щастя в майбутньому. Потрібно лише зробити висновки, бути мудрішими в майбутньому при виборі супутника життя, в спілкуванні з чоловіками.

Вивчення чоловічої психології допоможе в побудові нових відносин. Ми дуже різні, але любов і розуміння потрібні всім.

Почуття любові об’єднує навіть вогонь і полум’я, але чи зможуть люди бути разом довго – залежить від уміння взаємодіяти, рівня довіри, прийняття, розуміння партнера.

Як переживають розставання жінки? Зазвичай жінки страждають самостійно, замикаючись в собі, плачуть і проводять безсонні ночі. Другий спосіб – відволікаються, спілкуючись з подругами, обговорюючи хлопців. Ще відомий метод: турбота про інших.

Краще зайнятися дітьми, доглядом за тваринами, допомогою родичів, щоб забути все. Але потрібно пам’ятати – забути і відпустити біль можна лише переживши, обдумавши, зробивши висновки.

Важливо зрозуміти, немає винних, це життя, простити себе і партнера за помилки, не замикатися, що не зациклюватися на негативі.

Особливо складно будувати відносини жінкам після розлучення при наявності дітей. Їх може мучити совість, що не можуть приділяти увагу дитині через чоловіка або новий коханий не сприйме дитини, як рідного.

В результаті часто відмовляються від нових відносин після невдалих спроб. Адже щастя мами – це і щастя дітей. В житті повинно бути все гармонійно. Можна знайти компроміс і зустріти гідного чоловіка.

Це цікаво: Як хоче жінка?

Як пережити розставання: дитячий досвід втрати

На думку Фрейда і інших прихильників психоаналітичної концепції, ситуація розриву з коханою людиною завжди відсилає наше несвідоме до першого досвіду брошенности – розлуці з матір’ю в ранньому дитинстві.

Обставини могли бути самими різними: мама рано вийшла на роботу або ти лежала в лікарні і її не пускали, а можливо, батьки були надто суворі.

Підсумок один і той же – переживаючи розрив в особистих відносинах, дівчина, яка відчувала дефіцит любові в дитинстві, буде думати: «Напевно, я не гідна любові».

«Коли Денис сказав мені, що йде, я, звичайно, була шокована, – розповідає Інна (25). – Але в той же час ніби розуміла, виправдовувала його. Адже він такий успішний, розумний, красивий, а я? Закінчила сумнівний інститут і далеко не красуня.

Звичайно, я йому не пара ».

Психолог Московської служби психологічної допомоги Володимир Дмитрієв впевнений, маленька дитина, який відчував у дитинстві недолік батьківської любові (а пояснював неувага він завжди тим, що його не гідний), подорослішавши, намагається її заробити.

Він вважає, що повинен стати краще, щоб його полюбили. «Коли я стала аналізувати наші відносини, зрозуміла, що постійно намагалася відповідати Денису, мріяла йому сподобатися. Я так і не зрозуміла до кінця, чому він мене вибрав, тому намагалася заслужити його любов », – підтверджують теорію слова Інни.

На думку Володимира Дмитрієва, в переживанні розриву дуже яскраво проявляється «дитяча історія», яку несе в собі людина: «Досліджуючи її з клієнтом, ми повертаємося в минуле і знаходимо дитини, що живе з відчуттям нестачі любові».

Як пережити розставання з коханим чоловіком?

Як пережити розставання з коханою людиною: вчимося жити заново

Як пережити розставання з чоловіком? Це найбільш складне питання. Одна справа бути разом пару років, а то і кілька місяців, інше – десятки років спільного життя. Люди звикають один до одного, будують спільні плани на майбутнє, ростять разом дітей. Розлучення часто стає причиною депресії, довгих переживань. Розпад сім’ї відбувається з різних причин – зрада, алкоголь, складності характеру. Як бути?

Поради психологів, як пережити розставання з чоловіком?

 1. Обмежити спілкування – залишити лише формальне при наявності дітей. Папою залишиться, а чоловіком вже немає, зроблений інший вибір.
 2. Відмовитися від ностальгії – краще прибрати спільні фото, речі колишнього чоловіка подалі, щоб не переживати постійно.
 3. Відволіктися – постійна зайнятість знизить біль. У жінки може бути робота, діти, але головне – пробачити і відпустити.

4. Спілкування з близькими – важливо не замикатися, спілкування з друзями, родичами допоможе пережити складний період. Головне – розуміння і підтримка, а не докори, так ще складніше.

 1. Не думати про помсту – навіщо робити зло? Заводити роман, обмежувати спілкування з дітьми – не найкращий вихід. Постраждаєте самі, дітей зробите нещасними. Психологи радять прийняти ситуацію гідно, не поспішати з романами, не робити необдуманих вчинків.
 2. Знайти нові можливості в житті – подумати, які нові можливості відкриваються, знайти способи самореалізації. Піти на заняття, курси, спортивні секції.

Жінок турбує питання: чоловік пішов, як почати нове життя? Звичайно, почати потрібно з позбавлення від негативних почуттів – злоби, розпачу, обурення. У кожної дії є причина.

Людина зробила свій вибір, варто змиритися і прийняти рішення, постаратися підтримувати нормальне спілкування, особливо при наявності спільних дітей. Бувають ситуації відновлення сім’ї через кілька років, якщо обоє з подружжя розуміють – разом краще.

А може, зустрінете іншого гідного людини? Все можливо, якщо вірити у власні сили, продовжувати активне життя.

Важливе питання, як забути минулу любов? Хочеться прокинутися і забути, як нічний кошмар. Уявити – це був тільки сон. Пам’ять дана людині для накопичення життєвого досвіду, придбання знань, без пам’яті не можливий розвиток.

Згадуємо важливе, що має першочергове значення. Значить потрібно знизити важливість: «Буває, багато розходяться, не найбільше горе».

Серцева біль, спогади довго мучать, якщо не пережити подумки те, що сталося, і не даси почуття, емоції.

Є межа страждань, не можна все життя оплакувати минулу любов. Як же сьогодення і майбутнє? Адже створюємо його самостійно. Варто згадати – життя в наших руках, опускати їх не можна. Краще повстати з руїн, побудувати нове щастя, стати прекрасною жінкою, гідною уваги чоловіків і любові, а не жалю оточуючих.

У житті зустрічаються різні ситуації. Іноді дівчина розуміє – немає сенсу продовжувати стосунки. Як бути? Адже є побоювання, що заподієш біль близькій людині. Часом мучить сумніву, затягуємо вирішення питання. Як навчитися розлучатися правильно?

2. Розповідати про почуття наостанок

Догляд людини може вибити грунт з-під ніг, особливо якщо для вас це несподівано. Досить часто люди намагаються пояснити, як вони люблять свого партнера: пишуть довгі листи з зізнаннями чи телефонують в ночі, випивши кілька келихів для хоробрості. Здається, що якщо людина зрозуміє, як сильно його люблять, то тут же повернеться назад.

Чому це шкідливо: проблема в нестачі почуттів не у вас, а у другої сторони. Такі вчинки викликають почуття провини і бажання виправдатися, але ніяк не розчулюють. В результаті людина, швидше за все, захоче звести спілкування з вами до мінімуму, а ви, прийшовши до тями після принижень, відчуєте себе жалюгідним і розчавленим.

3. Чи погоджуватися на дружбу

Коли від вас йдуть, пропозиція дружби найчастіше викликано почуттям провини або навіть просто бажанням тримати поруч з собою закоханої людини. Погоджуватися на нього відразу після розриву – значить ще більше загрузнути в думках про колишнього партнера.

Чому це шкідливо: якщо ви розлучилися не по обопільній згоді, то дружнє спілкування, швидше за все, буде давати надію на те, що все налагодиться. Можна роками близько спілкуватися і чекати, коли вам запропонують відновити відносини. Але час пройде, а пропозиції, найімовірніше, так і не буде.

4. Вимагати повернути подарунки

Деяких після розриву охоплює злість. Їм здається, що їх використовували, і хочеться компенсації. Через це повернути дорогі подарунки або витрачені гроші іноді просять навіть в цілому нежадібні люди: вони хочуть образити колишнього партнера, але при цьому не думають, як виглядають в такій ситуації самі.

Чому це шкідливо: після такого вчинку поваги до себе навряд чи стане більше. А у колишнього партнера з’явиться привід розповісти про вашу дріб’язковість всім спільним знайомим.

І тоді обговорювати будуть вже ваші недоліки і слабкості. Залиште минуле в минулому, а свій образ для себе і партнера – люблячим і турботливим.

Тим більше буде помітний контраст між вашим теплим і холодним ставленням.

5. Спеціально шукати спілкування

Забуту один у одного одяг і книги, неподаровані подарунки та інші дрібниці багато хто використовує як привід, щоб зайвий раз нагадати про себе. Здається, що в цьому немає нічого страшного, адже спілкування строго по справі. Але насправді це не так.

Чому це шкідливо: постійна увага, навіть не пов’язане з романтикою, робить значимість людини ще вище. Спочатку це може бути непомітно, але через півроку виявиться, що вам не хочеться ходити на побачення, т. К. Колишній чомусь все ще не йде з голови.

6. Намагатися вплинути на людину через спільних знайомих

Якщо залишилася недомовленість або нерозуміння, велика спокуса прояснити ситуацію і спробувати перетягти на свій бік спільних знайомих. Здається, що, якщо поговорити з мамою або кращим другом партнера, вони зможуть напоумити його повернутися до вас. Але вийде все рівно навпаки.

Чому це шкідливо: швидше за все, людині здасться, що ви на нього тисніть. Особливо якщо близькі дійсно почнуть насідати і вмовляти повернутися. Тиск зміцнить його в думці, що від вас краще триматися подалі. Але, найімовірніше, умовляти ніхто не буде, а ви просто даремно витратите час, принижуючи і розповідаючи про свої проблеми чужим людям.

7. Публічно страждати в соцмережах

Багато хто розуміє, що надзвонювати серед ночі з визнаннями – це перебір. Однак бажання дати зрозуміти колишньому, що вам сумно і ви його любите, нікуди не дівається. Статуси в соцмережах, сумні пісні і фото дійсно покажуть, що вам погано, але вийти з цього стану не допоможуть.

Чому це шкідливо: замість того щоб подумати, як поліпшити свій стан, людина чекає допомоги ззовні – що до нього повернеться партнер або хоча б втішать друзі. Але така публічна демонстрація своїх емоцій викликає скоріше роздратування і глузування у оточуючих. А через деякий час за це стає соромно.

8. Ругатьcя c новим партнером

Пройшов всього тиждень, а колишній партнер вже когось знайшов? Обурення часто викликає бажання поговорити з цією людиною. Особливо якщо вам здається, що ваші відносини ще не закінчені і це всього лише сварка, а не розставання.

Чому це шкідливо: вишукуючи інформацію про новий коханого свого партнера, ви все більше уваги приділяєте цьому абсолютно чужому для вас людині, замість того щоб витрачати цей час на себе.

«Просто цікавість» нерідко переростає в манію, і ось ви вже знаєте його місце роботи, регулярно дивіться фото, помічаєте всі недоліки і пишете йому гидоти анонімно або навіть відкрито. А він живе собі спокійно своїм життям і посміюється над вашою істеричність.

До того ж в майбутньому вам стане шкода цього часу, який можна було витратити на хобі, роботу або пошук нового коханого.

9. Намагатися з’ясувати причину розриву

Здається, що партнер чогось недоговорює, а якщо розкласти все по поличках, то ситуацію можна виправити. При цьому велика ймовірність витратити не один місяць, копаючись в собі або з’ясовуючи у іншого, що ж було не так. Але загальну ситуацію цим ніяк не поліпшити.

Чому це шкідливо: навряд чи вам вдасться переконати партнера своїми виправданнями і запевненнями в любові, хоча б тому, що він це і так знає. Якщо причиною розставання було не ваше жахливу поведінку і явні помилки, за які слід вибачитися, то немає ніякого сенсу ритися в минулому і розставляти крапки над i.

Бонус: що допоможе після розставання

 • Зайнятись спортом.
 • Відволіктися на навчання, роботу або нове хобі.
 • Більше спілкуватися і знайомитися з новими людьми.
 • Прибрати все нагадування про колишнього партнера.
 • Уникати обговорення ваших відносин з близькими.

Якщо замість шкідливих речей робити корисні, відновитися після розставання можна досить швидко.

А що допомогло вам прийти в себе після важкого розриву?

Поділіться в соц.сетях:

Джерело: https://lovedar.ru/vina/kak-perezhit-rasstavanie-s-lyubimym-nauchit-sya-zhit-schastlivoy-zhizn-yu.html

Як пережити розставання з коханою людиною?

Добре дивитися на розставання з коханою людиною через роки, коли вже отболело. Давати поради психолога, радіти новим відносинам з висоти досвіду заміжньої дами. Але навіть зараз я знехотя згадую, як колись гвалтувала інтернет запитом «як пережити розставання», хапаючись за будь-яку соломинку.

Тому що знаю, яке ревіти над йогуртом в магазині, тому що колись ви обидва його купували на сніданок. Як все німіє, коли проходиш повз його будинку. Як боляче відсікати прив’язки і відвикати від того загального, чого більше ні з одним чоловіком не повториться.

Хороша новина – це проходить! Після розставання з коханою людиною виживати, знову любиш, виходиш заміж, живеш по-іншому, але не менш щасливо.

Присвоївши собі з того досвіду один величезний подарунок – стійкість. Тому що жити довго і щасливо – так. Довго і однаково немає. Життя непередбачуване.

І ніхто не гарантує, що не доведеться пережити розставання знову. Хоча б тому, що ніхто на цій землі не вічний.

Психолог Наталя Покатілова одного разу сказала: «Я не знаю, що важче, перехворіти в 40 років на рак, маючи за плечима життєвий і професійний досвід або в 15 років пережити розставання з коханою людиною».

Для мене це про стійкість і мудрість, яку ми купуємо з віком, якщо не біжимо від переживань і цього досвіду, а проживаємо все, що приносить нам життя.

Відпускаючи вантаж минулого, роблячи висновки і звільняючи місце для нового.

Кажуть, цикл проживання втрати займає близько року. Але все дуже індивідуально і від деяких втрат можна відходити кілька років.

Як пережити розставання з коханою людиною? 1 стадія «Шок»

Триває від доби до тижня, коли збираєш речі, але погано міркуєш, що відбувається. Не віриться, що це сталося. Ніби й не зі мною. Стан каматоз, трансу. Мозок може відмінно продумати логістику, але з емоціями і тілом – біда. Може на автоматі спрацювати внутрішній запобіжник, щоб приглушити переживання на час. Інакше, здається, можна збожеволіти.

Порада психолога: як пережити розставання? підтримка близьких

У перший момент розставання з коханою людиною важливо, щоб поруч був хтось, хто погодує, укладе спати, наллє коньяку. Закриє базові потреби.

Допоможе продумати план на добу буквально по годинах: «А зараз ти співаєш? Добре. А потім що будеш робити? Так, відмінно … »І не буде насідати з порадами, запитаннями та моралями.

Розуміє делікатний друг, який підтримує дорослий, можливо психолог, але тоді без коньяку 🙂

Хтось, хто буде за вас, на чию підтримку ви зможете розраховувати, поки не навчитеся жити заново і знову спиратися на себе.

Порада психолога: як пережити розставання? заручитися ресурсами

Подруга або знайома, на плечі якої можна поридати? Добре. Таких людей кілька? Відмінно! Сюди ж відносяться психологи або група підтримки. Телефони довіри, на випадок, коли зовсім криє.

Можна на час виїхати туди, де добре. Дивитися фільми, від яких на душі теплішає. Все, що хоч якось допомагає пережити розставання з коханою людиною, беремо!

До речі, відмінний фільм про те, як пережити розставання «PS Я люблю тебе». Сюди ж відносяться надихаючі книги і досвід людей, які через цей досвід пройшли і вижили. Є і моя книга-підтримка «Я не знаю, як правильно» – користуючись нагодою, запрошую!

Чого варто уникати, так це душевного стриптизу, спроб помсти, надривних статусів і одкровень в мережі. Дистанціюватися від людей з порадами, повчаннями, які погіршують ваш страх залишитися одній або тиснуть на почуття провини. Якщо близькі готові підтримати, але не знають як, розкажіть їм прямо, в чому потребуєте.

Також не варто влітати в випадковий секс і нові відносини, лікуватися кимось, як лейкопластиром або вибивати клин клином. Як мінімум, це нечесно по відношенню до того, ким ви лікуєтеся. Як максимум, це анестезія, яка відпустить, а біль і тягар невирішених особистих завдань залишаться.

Алкоголічні запої і наркотики до ресурсів не відноситься. Пережити розставання з коханою людиною це не допоможе. Це втеча від переживань і негативних емоцій. Але іноді, келих вина допомагає підняти емоції на поверхню. Головне, не переборщити і знати свою норму.

Як пережити розставання з коханою людиною? 2 стадія «Злість»

Дуже швидко на зміну шоку приходить стадія злості, образи, протесту, агресії. На цьому етапі велика спокуса звинувачувати, шантажувати, в тому числі спільними дітьми, дорікати. Перетягувати друзів і близьких на свою сторону.

Щоб пережити розставання, залиште улюбленого в спокої. Зараз ваша задача зустрічати все, що приходить, але без свідків. Дозвольте кожному з вас проживати свої процеси. Дозвольте собі злитися від душі, по-чесному.

На нього, на Бога, на заміжніх подруг, які дратують своїм благополуччям. Але наодинці з собою.

Про те, як це робити правильно, я докладно писала тут: «Як позбутися від негативних емоцій? 7 технік самодопомоги »

Про те, чим загрожують не прожиті емоції, можна почитати тут «Нічого не відчуваю».

Проживати емоції – ваша головна задача і пріоритет на найближчі місяці. Давати собі час на злість, бідкання, образу. Плакати в душі, ревіти під серіали, бити подушки і боксерські груші, тікати світ за очі або просто бігати.

Проживати біль втрати. Прийняти, що так, як раніше вже не буде. Буде по-іншому з іншими людьми, десь краще, десь гірше. Але як раніше – ніколи. Це втрата і це боляче. Болітиме, але в міру проживання емоцій відпустить. І це теж пройде.

Порада психолога: як пережити розставання? дистанціюватися

Зберігайте дистанцію. Чи не вдавайтеся в з’ясування стосунків. Сховайте профіль коханої людини в соцмережах. Приберіть фото в дальній ящик столу або жорсткого диска. Бережіть себе. Якщо мала місце зрада, чи не перегортайте сторінки його нової пасії. Робіть тільки те, що вам допомагає і підтримує, а не посилює страждання.

На цьому етапі не варто раціоналізувати. Аналіз можливий, коли біль вщухне і пройде час. Велике бачиться на відстані. І на те, щоб це зрозуміти, може знадобитися не один рік. Тут і зараз дуже багато питань без відповіді. Дозвольте їм просто бути.

Пережити розставання з коханою людиною допомагає довіру: Богу, світу, світобудови, свого роду. Віра в те, що щось більше нас веде по життю і є хтось, хто завжди за нас.

Як пережити розставання з коханою людиною? 3 стадія «Підведення підсумків»

Після того, як біль вщухне, настає час підбивати підсумки. На цьому етапі важливо не терзати себе почуттям провини і уникати пасток самобичування ( «Десь я недопрацювала …» «От якби я ще, то він би тоді …»)

Відносини – це спільний проект, де завжди є 50% відповідальності іншого боку. Це те, що ви робили разом. Але працювати можна тільки з собою і зі своєю відповідальністю.

Порада психолога: як пережити розставання? Зцілювати себе і робити висновки

Це гарний час для звернення до психолога і підведення підсумків. Як я жила? Що мені подобалося? Чого не вистачало? Чого я хочу зараз? Як для мене буде добре? Як мені це отримати? Хто мені для цього потрібен?

Так, ось такі відносини у нас були. Є моя відповідальність, а є його. Я хочу, щоб тепер у мене було так, і я не згодна на компроміси. Для мене важливо це і це.

Щось у мені було таке, що це – найкраще, що я могла побудувати з цією людиною або взагалі вибрала його. Що це було? Як я хочу по-іншому? Що мені для цього потрібно змінити в собі? Яка людина мені потрібен поруч? Хто зі мною це розділить?

Внутрішня робота дуже важлива, якщо в майбутньому ви хочете робити інші вибори. Вступати по-іншому. Наприклад, не зволікати відносини три роки. Чи не ігнорувати тривожні сигнали. Чи не катати коханій людині скандали, а відразу йти до психолога на опрацювання.

Без роботи над собою і над своїми помилками є ризик потрапити в «стару пісню про головне». Тому що травма не видужала. Ви будете приречені на проживання одного і того ж сценарію з різними партнерами. Шукати в стосунках з чоловіком тата. Маніпулювати і контролювати. Повторювати батьківські схеми поведінки.

Якщо є готовність попрацювати зі мною, запрошую на консультації очно в Петербурзі і онлайн.

Як пережити розставання з коханою людиною? 4 стадія «Оновлення»

Пережити розставання з коханою людиною допомагає оновлення: простору, свого стилю, кола спілкування. На цьому етапі буває корисно повернути або викинути його речі, зробити перестановку, освоїти нове хобі, познайомитися з новими людьми. Звільнити місце для нової енергії.

Порада психолога: як пережити розставання? наситити себе

Всю любов і зусилля спрямувати на себе. Закрити свої дефіцити. Повернути собі відповідальність за своє життя. Чи не вміла заробляти гроші – навчитися. Нудно самій з собою – зробити так, щоб було весело. Створити позитивне оточення. Розширити кругозір. Зробити це своїм пріоритетом на найближчий час.

Згадайте, що ви хотіли робити до розставання з коханою людиною, але не могли? Не було часу, сил або не дозволяли відносини. Подумайте про те, що ви більше не можете і не повинні робити. Наприклад, спілкуватися з його мамою, ходити за компанію на футбол, збирати по будинку брудні шкарпетки.

Зробіть своє життя максимально наповненим тим, що вас живить. Коли у стільця одна ніжка, він впаде. Коли їх кілька, він стійкий, навіть якщо однією раптом не стане. Це важливо і в одиночному плаванні, і в багаторічному шлюбі. Турбота про себе, наповненість і стійкість.

І тепер, з цієї точки, де ви зовні і внутрішнє оновлена, стійка, цілісна, подумайте, з ким із чоловіків ви були б готові вашу прекрасну, насичене життя розділити? Чи не тому, що вам нестерпно однієї. А тому що в принципі, ви легко можете жити і без нього, але вибираєте бути з ним.

І якщо ви впевнені, що готові до нових знайомств, тоді пост з відео «Чоловіки з сайтів знайомств» тепер якраз для вас. Можливо, він вас надихне.

Як пережити розставання з коханою людиною? буде фонить

На жаль, навіть через рік, два, а іноді і п’ять років іноді буде фонить. Спочатку сильно, потім періодично можуть виникати фантомні болі. Як старий перелом ниє при зміні погоди.

Але є і хороша новина! Якщо ви виконали для себе всю роботу, про яку я писала вище, у вас буде достатньо стійкості, щоб це пережити, не йдучи в регрес. Як лялька-неваляшка: куди не нахили – вона все одно повернеться в стійке положення. Я вам цього щиро бажаю!

Яна Мініна, психолог, автор блогу «Легкість буття»

Джерело: https://zen.yandex.com/media/id/5943f6323c50f7313daf2e28/kak-perejit-rasstavanie-s-liubimym-chelovekom-5d814d28c31e4900aef06763?feed_exp=ordinary_feed&from=channel&rid=380046290.453.1576397919846.16103&integration=publishers_platform_yandex

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *