Як пережити розставання з хлопцем після довгих відносин

Вас кинув хлопець, чоловік або чоловік після довгих відносин? Як пережити розставання з коханою людиною: чоловіком, хлопцем або чоловіком? Які кроки допоможуть правильно переживати розрив, щоб якомога менше від цього страждала ваша душа? Які поради допоможуть зменшити біль після розставання?

Зміст приховати

Тут ви не знайдете журнальних рад, а прочитаєте досвід тих, хто пройшов через біль розлуки. Тому уважно розгляньте їх досвід і гарантуємо, ви емоційно відновитеся швидше, ніж думаєте!

Поради, як пережити розставання з коханим чоловіком

Неможливо відразу і повністю позбутися від тяжких почуттів, але можна назавжди позбутися від надмірної болю. Давайте подивимося, що можна зробити. Після того як світ змінився для вас таким несподіваним поворотом, єдина людина, про яку вам варто подбати в першу чергу – це ви самі. Що потрібно зробити?

мінімум контактів

Нерозумно відразу «транслювати» розставання з коханою широкому загалу. Повірте, навряд чи ви готові до «емоційного резерву» у вигляді безлічі співчуваючих знайомих або категорії подруг, гнівно виражаються про вашого колишнього близьку людину.

Перші дні уникайте всіх соціальних мереж, щоб виключити можливість посилати або приймати гнівні статуси, смс. Це вбереже вас від поспішного видалення всіх спільних фотографій з колишнім чоловіком (хлопцем).

Як пережити розставання з хлопцем після довгих відносин

Так ви уникнете подальших жалю, що в пориві образи, гніву зробили речі, які не повернути назад. Постарайтеся перший час чимось себе зайняти, відвернути від сердечного болю, щоб не зробити нічого поганого з собою або колишнім партнером.

випустіть емоції

Це один з найважливіших кроків, як пережити розставання з коханою, звільнивши себе від гіркоти образ або переповнюють почуттів. Тому залишайтеся в ліжку цілий день, включивши плаксиву мелодраму, і плачте, поки не виплачеться, навіть якщо для цього знадобиться кілька днів. Не бійтеся здатися жалюгідній. Емоції підуть, а з ними піде і все інше.

Ви відчуєте себе спустошеною, але готової наповнитися новими почуттями, емоціями. Після цього вам буде набагато легше. Якщо накопичувати в собі всі переживання, жалість обурення, образу, що так підло з тобою обійшлися, то вас зжеруть ці почуття зсередини. Але з кожною сльозинкою назовні виллється все негативне, що знаходиться всередині. Це вбереже вас від нервового зриву.

Застереження!

Остерігайтеся горе заливати алкоголем або переживати його за допомогою наркотиків або чого гірше намагатися щось зробити з собою. Це найбільш безглузде, найгірше рішення. Вам воно не принесе полегшення, а колишньому коханому навряд чи додасть докорів сумління.

Підтримка друзів, рідних

Щоб прийти в себе, потрібна підтримка друзів. Попросіть надійну подругу побути з вами перший час. При цьому немає необхідності детально розповідати друзям про причини розставання. Просто скажіть, що не хочете більше говорити про це, але потребуєте певної підтримки.

До речі, а як можна допомогти дочці чи подрузі пережити розставання з хлопцем? Постарайтеся бути поруч, щоб просто вислухати або приєднатися до її плачу. При цьому не варто говорити дочки або подрузі, яким поганим був її хлопець в порівнянні з нею гарною, лаючи його, на чому світ стоїть.

Як пережити розставання з хлопцем після довгих відносин

Спробуйте її трохи розвеселити, підняти настрій. Наприклад, малюючи веселі чоловічі карикатури або посилаючи щопівгодини нешкідливі, веселі жарти по смс. І тільки після цього можете сказати, що її колишній – дурна людина, який рано чи пізно зрозуміє, що втратив. Часом це все що їм потрібно в той момент, щоб вийшли негативні емоції.

Складіть компанію, щоб погуляти на природі, покататися на велосипедах, сходити в кафе або просто влаштувати вдома танці.

Своєчасна допомога, надана друзями, батьками допоможе пережити біль розставання і розлуку з коханою людиною. Також допоможе їй зрозуміти, що навколо неї знаходиться багато людей, які люблять і цінують її.

Тому не варто зациклюватися на одній людині. Вона ще буде щасливою в стосунках.

зміна ролей

Через деякий час після розлучення із хлопцем постарайтеся знайти щось позитивне в припиненні відносин. Це ваш шанс використовувати змінилися обставини, щоб зайнятися тим, на що не було часу раніше.

Мета цього крок а не просто зрозуміти, як пережити розставання з хлопцем, а знайти те, що приносить радість або задоволення. Наприклад, захоплення, навчання, придбання якихось нових професійних навичок на які в минулому не вистачало часу.

Хорошим способом є фізичні навантаження, заняття спортом, сприяють виділенню в організмі гормонів щастя: серотоніну і ендорфіну. При фізичних навантаженнях досить-таки складно думати про щось, крім того, чим ти займаєшся.

Активні фізичні навантаження змусять ваш організм говорити вам, що ви щаслива і добре виглядаєте. Саме це на даний момент вам і потрібно, щоб пережити стрес або депресію після розставання. Завдяки цьому ви станете відчувати себе значно краще. Будете частіше посміхатися, менше сумувати, з’явиться більше нових друзів.

Проаналізуйте минулі відносини, склавши план на майбутні

Коли біль від розлуки трохи вщухне, а ви зможете більш-менш спокійно мислити, прийшов час подумати про подальші плани свого життя. Чим зайнятися, чи варто поміняти роботу, звички, захоплення?

Але перед цим проаналізуйте минулі відносини, щоб їх остаточно відпустити. Поділитися пережитим зі своїм щоденником – хороший спосіб того як пережити розставання з чоловіком.

Чесно опишіть, що хорошого було в стосунках, а що викликало роздратування? Як починалися відносини, чи можна було їх врятувати? Які негативні сторони хлопця ви тепер бачите, яких не помічали раніше? Згадайте все негативне в ньому (риси характеру, поведінку, звички, манери) і запишіть їх.

Після чого кілька разів перечитайте написане. Напевно це допоможе зрозуміти, що вам зробили велику послугу, закінчивши, таким чином, відносини. Тепер перед вами багато нових людей, а за спиною немає багажу у вигляді хлопця на шиї. Це допоможе рухатися далі.

Якщо були заплановані заходи, які планувалося зробити спільно з колишнім партнером, то подумайте, як можна їх зробити в поодинці. Чіткий план дозволить уникнути великих і тривалих страждань.

Порада: не варто заводити швидкі, короткі романи, щоб здаватися щасливою. Навряд чи так вщухне біль, навпаки посилиться, а після залишаться бридкі почуття. Набагато краще буде, якщо показати іншим, що хоча вам непросто, але ви справляєтеся з розлукою і відчуваєте себе цілком нормально. Така поведінка викликає повагу.

Отже, минуле проаналізовано, план подальшого життя складений, ви зуміли впоратися зі своїми емоціями, маючи при цьому підтримку друзів і рідних, що робити далі?

Позбавтеся від речей

Пора назавжди видалити всі сліди колишнього чоловіка з вашого життєвого простору. Буде дуже боляче, але це як зривати пластир з рани.

Біль проходить швидко, якщо зривають різко, а коли повільно, розтягуються больові відчуття.

Тому краще відразу позбутися всіх речей, особливо гостро нагадують про спільні відносинах з хлопцем, чоловіком, ніж постійно наражатися на них, відчуваючи біль від спогадів.

Як пережити розставання з хлопцем після довгих відносин

Якщо колишній коханий має ключ від вашої квартири, тоді пора його забрати назад, навіть якщо ви залишилися друзями. Речі або подарунки можете викинути або подарувати іншим, на крайній випадок повернути колишньому власнику. Зробіть перестановку в квартирі, щоб будь-які порожні області були заповнені вашими предметами. Нехай ніщо не перешкоджає вам почати жити по-новому.

Святкуйте своє нове життя

Може здаватися, що занадто рано святкувати, але в тому-то і справа, що ви перебуваєте в новій частині свого життя з необмеженим потенціалом. Проводьте з друзями цікаві вечори, змініть обстановку або помандрує по місцях, які хотілося раніше відвідати. Здійсніть мрію, яка довгий час припадала пилом в шафі.

Тільки навчившись розуміти, що після розриву життя приймає новий шлях, ви знайдете спосіб бути щасливою жінкою, навіть стикаючись з похмурими моментами свого життя. Запам’ятайте, печаль обов’язково зміниться більшою радістю, при цьому багато що залежить від вашого настрою. Ви зможете ще почати нові стосунки.

Питання і відповіді, які виникають після розриву

Пропонуємо розглянути за допомогою питань і відповідей, як пережити біль розставання з коханою людиною, якщо долають постійні сумніви, що не змогла утримати, або поквапилася розлучитися?

Чи справді це було правильним рішенням?
З таким запитанням заважає вам пережити розлуку. Вас постійно терзають сумніви, були ви маєте рацію чи ні? Ось чому вам важко змиритися з розлукою.

Але тепер запитайте себе по-іншому: розставання було вашої виною чи ні? Тривалі відносини принесли б вам обом користь чи ні? Виходило б терпіти один одного і взаємно поступатися через 5-10 років, якщо б зараз його втримала? (Ви можете дізнатися, що потрібно робити і якою бути, щоб утримати хлопця біля себе).

Ваш чесну відповідь покаже, яким це було рішення – правильним чи ні.

Що хорошого мені принесло розставання?
Подібний сумнів обмежує ваше сприйняття тих хороших речей, які вас оточують. Подумайте про наступне:

Свобода. Ви маєте час і незалежність робити те, що подобається або хочеться вам, а не партнера. Можете подорожувати, почати нову справу, поміняти рід занять. Скажіть, раніше вийшло б це зробити, коли більшість рішень повинні були збігатися з бажаннями другої половини?

Самоаналіз. Подивіться на життя під іншим кутом зору. Це допоможе побачити, що ваше майбутнє не чорно-біле.

Час. У відносинах часто ваш час належало не вам, а людині, з яким ви розлучилися. Тепер час, що звільнився можна використовувати, щоб зробити речі, які допоможуть вам стати щасливим і радісним людиною.

Відносини. Замість того щоб вичерпувати свою енергію для підтримки розвалюються відносин, ви маєте можливість завести нові знайомства.

Що буде зі мною далі або як пережити розставання з чоловіком?
Відповідь: все що побажаєте. У вас є можливість почати нове життя без обтяжливого багажу.

Як пережити розставання з хлопцем після довгих відносин

Чому мені так боляче і сумно?
Це нормальна реакція здорового організму. Біль, туга, розгубленість – все це нормальні почуття після розставання. Щоб полегшити свої почуття, по-перше, визнайте, що вони є. По-друге, помістіть їх на папір, свого роду вимовити. Не ігноруйте ці почуття, але і не розвивайте їх.

Чому не можу забути або як відпустити людини, яку любиш?
Чудес не буває, тому реально дивіться на речі. Минулі відносини не відразу забуваються, потрібен час. Зайнятість в якомусь цікавому справі або проекті допоможе вам рухатися вперед. Адже це можливість зробити крок подалі від речей, що заподіюють вам біль спогадів.

Чи буду я тепер коли-небудь щасливою?
Спочатку буде важко відповісти на це питання. Поступово побачите, що існує безліч речей, які приносили вам радість і відчуття щастя в минулому. Вони ж можуть викликати ці почуття в теперішньому часі, а також майбутньому.

Біль від розставання пройде швидше, якщо навчитися її ігнорувати?
Спроба ігнорувати біль зробить її ще сильніше, так як ваша свідомість утримується від того, що необхідно вчитися долати страждання.

Щоб легше пережити біль розставання потрібно не давати волі почуттям.
Відчуття самотності, страх або смуток – це нормальна реакція на розлуку. Плач не означає слабкість, швидше за це показує справжні почуття.

Якщо не плачеш, значить, не страждаєш.
Біль у кожного виражається по-різному. Є люди, які відчувають труднощі з вираженням своїх почуттів, тому їх біль глибока і невидима. Вони страждають, але показати цього не можуть.

висновок

Може здатися, що болісно-важко виконати поради з даної статті. Ви маєте право шукати інші варіанти того, як пережити розставання з коханою людиною. Але пережитий досвід людей не з чуток знають про розлуку, допомагає швидко відновитися після розриву відносин.

Повірте, розрив – це найкращий привід почати вам нове життя, позбувшись при цьому від затяжної болю і оніміння, що триває місяцями. Це той крок, який дозволить вам стати на сходинку вище. Адже відносини, які були для вас настільки виснажливими, навчили вас тому, що стане досвідом і основою для найважливіших відносин у вашому житті.

Рекомендуємо подивитися, як деякі дівчата переживали розставання.

Джерело: https://semyadeti.ru/kak-perezhit-rasstavanie.htm1

Як пережити розставання після довгих відносин

Як пережити розставання після серйозних відносин.

Автор питання: Ярослав

Ваші почуття можна зрозуміти. Нещодавно ще Ви були в шоці, а тепер ще почуття провини з депресією навалилися. У такому стані можна зробити багато неправильних висновків.

Тому я пропоную Вам дати собі більше часу, щоб пережити майбутню. Те, як люди переживають розставання не залежить від їх статі, віку або національності.

Кожна людина в таких ситуаціях проходить певний процес, пов’язаний з адаптацією до змін.

Ви були шоковані, бо зіткнулися з втратами у відносинах. Шок завжди попереджає нас про те, що ми щось втратили або можемо втратити.

У вашому випадку – це відносини з коханою людиною, близькість, прихильність, спілкування.

Напевно, Ви зможете назвати ще? Те, що Вам зараз так боляче, говорить про те, що Ви дійсно любите свою дівчину, що всі ці втрати реальні для Вас і Вам є про що сумувати.

Зараз Ви знаходитесь в процесі емоційної адаптації до змін, що відбуваються у вашому житті, в Ваших відносинах. Це дуже непростий процес, але наші емоції завжди дають нам енергію, щоб пережити подібні події. Головне правильно нею скористатися.

Читайте також:   Чоловік-стрілець в ліжку: поведінка, відношення, темперамент

Ви рухаєтеся по шляху емоційної логіки: від шоку через гнів, провину, депресію і переговори до прийняття. Поки Ви до нього не дійдете, Вам буде важко в емоційному плані.

Вам доведеться прожити кожну з описаних емоцій, тому що, запевняю Вас, іншого шляху до ухвалення не існує.

Важливо розуміти, чому Ви відчуваєте ту чи іншу емоцію і знати, що у кожної з них є своя корисна мета.

Не варто приписувати собі такі характеристики, як «невпевненість», небажання більше вступати в стосунки або прогнозувати їх боязнь – ви думаєте і відчуваєте зараз так, тому що Вас долають почуття провини і депресії. Але це не означає, що так буде завжди.

Вина спрямована на запобігання втрат і її функція полягає в тому, щоб не допустити їх в майбутньому.

Тобто вона закликає Вас проаналізувати свою поведінку в ситуації, що склалася і зрозуміти, чи зробили Ви реально щось, що послужило причиною події; а також що можна змінити, щоб такого більше не повторилося.

Депресія – це стан, який позбавляє енергії, яку Ви прикладали для участі в ситуації, відносинах. Ця емоція говорить Вам, що ви зіткнулися з певними обмеженнями, на які не в силах виявилися впливати.

Ваша дівчина вирішила припинити стосунки, це її воля, її намір. Реально Ви з цим зробити нічого не можете. Те, що від Вас залежало, Ви зробили – поговорили, спробували з’ясувати, причину її рішення. Якось ще впливати на ситуацію у Вас можливості немає.

Це і є Ваше обмеження, з ним пов’язані почуття пригніченості, зневіри, відсутності смислів.

Ваш песимістичний погляд на своє майбутнє – це швидше за все, тимчасове явище. Надія з’явиться у Вас тоді, коли Ви вийдете до прийняття (то, що ви називаєте відпустити).

Але не вимагайте цього від себе зараз, Ви поки що до нього дійшли, і це нормально, адже якихось заданих тимчасових рамок для прийняття не існує. Щоб прийти до нього потрібно правильно прожити все попередні емоції. Для цього існує такий метод як емоційна логіка.

Якщо у Вас є внутрішній настрій і бажання, ми можемо над цим попрацювати. Так що, бажаю Вам емоцій і, сподіваюся, не прощаємось з Вами!

Джерело: Як пережити розставання після серйозних стосунків Питання психолога: Це наші перші з нею тривалої відносини, 4 роки. Зараз нам по 23. Разом ми не живемо, поки з батьками …. я приїжджаю зазвичай до неї додому, який став майже другою домівкою. І ось буквально вчора вона сказала …

http://psycabi.net/vopros-psikhologu/lyubov-znakomstva-otnosheniya/3221-kak-perezhit-rasstavanie-posle-sereznykh-otnoshenij

Як пережити розставання з дівчиною після довгих відносин

Як пережити розставання з дівчиною після довгих відносин

Пари розлучаються за різними обставинами. Хтось розійшовся через нерозв’язного кризи у відносинах, в житті інших любов, треті розлучилися через зраду одного з них. У будь-якому випадку, по-справжньому колишніх партнерів в житті не буває.

Образа, сказ, злість, скорбота змінюють ставлення до людини, але позбутися від емоції власності дозволяють не завжди.

До того ж, довгі стосунки змушують людей вростати один в одного, між ними з’являється особливе пізнання, незвичайна побутова телепатія, так що дійсно викреслювати колись коханої людини з життя незмінно непросто.

Якраз виходячи з цього у більшості людей з’являються думки про відновлення взаємин з колишніми. Протягом спілкування з колишнім коханим не згадувати про розрив. Чи не ворушити минуле, не з’ясовуйте відносини. Все це може привести до сварки, що поставить хрест на поверненні колишніх взаємин.

Як пережити розставання з хлопцем після довгих відносин

У разі якщо пара розійшлася з обопільної жадобі без сварок і скандалів, взаємин на даній основі не збудуєш. У більшості випадків такі люди залишаються друзями, зможуть час від часу спілкуватися, а в хвилини самотності з’ясовуються в одному ліжку.

Але принципово це нічого не змінює. Так як такі пари розлучаються через відсутність неспеціалізованих цілей і інтересів, їх більше нічого не пов’язує.

І в разі якщо розрив трапився справді за обопільною згодою, то нічого пов’язувати їх і не має можливості.

У разі якщо ж ви бажаєте повернути партнера, який кинув вас або якого кинули ви, задумайтеся, чи потрібно це вам в дійсності.

Після деякого часу після закінчення розриву в пам’яті залишаються лише яскраві моменти, негатив, так що ви маєте можливість не забувати тільки переваги вашого колишнього коханого, забувши про ті недоліки, які і послужили обставиною розставання.

Відновлюйте спілкування з колишньою половинкою, хорошу платформу для цього надають соцмережі.

У разі якщо відчуєте, що між вами налагоджується контакт, запропонуйте йому або їй зустрітися, для початку краще запрошувати колишнього коханого в якусь маленьку компанію, так обстановка не буде надто інтимного.

Не бійтеся фліртувати з колишнім партнером, це викличе в його і вашій пам’яті спогади про те, як зароджувалися ваші емоції, що відправиться лише на користь, якщо ви дійсно хочете його або її повернути.

Простіше за все налагоджувати контакти з колишнім чоловіком, в разі якщо у вас є неспеціалізовані діти. Вони і є основним клеєм. Візити батька до дитини – хороший метод промацати землю.

Прості бесіди, неспеціалізовані теми і спогади – ось, що зближує людей.

Наявність дитини такі бесіди ймовірними, тому, що не доводиться намір шукати зустрічі, що може виглядати незручно.

Насправді, найкращий метод (який підходить для хоробрих людей) – це видзвонити свого колишнього партнера, запропонувати йому або їй зустрітися і відкрито висловити свої думки. Це можливо робити, в разі якщо між вами з’явився хоча б найменший натяк на минулі емоції.

Джерело: Як пережити розставання з дівчиною після довгих відносин Як пережити розставання з дівчиною після довгих відносин Пари розлучаються за різними обставинами. Хтось розійшовся через нерозв’язного кризи у відносинах, в житті інших любов, треті

http://razryd2000.ru/medicine/kak-perezhit-rasstavanie-s-devushkoj-posle-dolgih.html

Як пережити розставання з коханою людиною

Як правило, ніхто нікуди спонтанно не йде. На адреналіні, після бурхливого з’ясування ставлення з якого-небудь приводу, можна зопалу грюкнути дверима, погуляти, заспокоїтися, повернутися, порозумітися. Але якщо при цьому методично збирати речі, демонструвати спартанське холоднокровність і сипати образливими докорами в сторону кидає партнера – значить, десь уже приготований запасний аеродром.

Психологи кажуть: якщо ти його любиш, то відпусти, нехай буде щасливий з іншою дівчиною. Але такі рекомендації і розради в дусі «ти теж будеш щаслива з іншим чоловіком» – не здатні моментально приглушити біль від отриманої рани. Але як пережити розставання з коханим чоловіком – поради психолога майже не допомагають?

 • Є різні прості правила і поради, як вийти переможницею з такій складній ситуації:
 • 1) зануритися з головою в нові відносини – романтичний період з новим коханцем або залицяльником допоможе знову повірити у власну привабливість і здатність подобається чоловікам.
 • 2) можна виговоритися подрузі, поділитися наболілим, разом поплакати, а потім вибратися куди-небудь на вечірку, щоб розвіятися і відволіктися.
 • 3) перемогти підкотився депресії за допомогою мелодрам і фільмів, з аналогічною ситуацією і обов’язково щасливим хепі-ендом – але цей спосіб не всім підходить: таке відео може ще більше засмутити особливо чутливих і емпатічним жінок, і змусити заново пережити своє хворобливий стан.
 • 4) хорошим розрадою для жінок може стати книга, яка містить корисні поради з особистісного росту і розвитку, із самовдосконалення, по підняття самооцінки, підійдуть навіть посібники і методички по організації власної справи або курси по рукоділля.
 • 5) варто зайняти себе якою-небудь роботою: творчої або монотонною, але такий, щоб не залишалося часу переживати.

6) заборонити собі негативні або деструктивні думки (на кшталт «мене ніхто не полюбить» і «я нікому не потрібна») і налаштуватися на боротьбу з обставинами – в саморуйнування і самобичування ( «це я сама винна в тому, що так сталося») немає нічого хорошого, крім стресу, депресії та інших хвороб. А якщо «кохана людина» залишив свою дружину під час вагітності – то тут вже переживати про свою непотрібність взагалі грішно: адже впевнена в себе мама потрібна (і дуже сильно!) Майбутній дитині.

7) не варто зациклюватися на роздумах про те «як він там з коханкою проводить час», придумувати собі всякі картинки зрад, а треба навчитися насолоджуватися своїм раптово настали самотністю і свободою, і можливістю робити те і саме так, як самій хочеться.

Добре допомагають подолати гіркоту образи і відчути себе більш щасливою і впевненою в собі різні тренінги. Найкраще знайти курс, розрахований від пари тижнів до місяця – це якраз мінімальний термін, щоб «забути». Дуже ефективно послухати майстер-класи і від Наталії Толстой і Торсунова.

 1. Можна розробити список персональних правил або інструкцію (так би мовити скорочену версію), що складається з простих кроків по «ліквідації похмурого настрою», наприклад:
 2. – день перший: кинути свої страждання, – день другий: відчути себе молодою і радісною, – день третій: робити тільки те, що приносить радісні і позитивні емоції, – день четвертий: практикуватися в психології міжособистісних відносин, – день п’ятий: правильно читати підказки своєї підсвідомості і навчитися довіряти своїй інтуїції, – день шостий: працювати над новою любов’ю і новими почуттями,
 3. – день сьомий: присвятити його собі, наведення стовідсоткового марафету і прогулянці або невеликого подорожі.

Як пережити розставання з хлопцем після довгих відносин

 • Після розриву з партнером, особливо якщо відносини були довгими і наповнені хорошими емоціями, жінка може пройти чотири психологічних стадії:
 • 1) заперечення події, формування ілюзорного світу, де все добре і коханий поруч,
 • 2) гнів, злість, відкрите або внутрішньо обурення, звинувачення на адресу колишнього і бажання помститися,
 • 3) спроби повернути кохану людину – шантаж, умовляння і інші прийоми,
 • 4) забійний мікс з депресії, апатії, глухий туги і «замикання в собі».
 • Найскладніше просто прийняти трапилася розлуку як кращий для себе варіант розвитку подій, переконати себе, що це не фінал усього життя, а всього лише новий щабель драбини (яка веде до щастя), на яку треба піднятися.

Рекомендації тут можуть бути аналогічні перерахованим вище, одна відповідність – варто стати успішною жінкою або, хоча б, надіти на себе таку маску. Зібратися з силами і зануритися в роботу, активно зайнятися будівництвом кар’єри, спробувати себе на новому терені. І найкраще перейти в новий колектив, щоб нові колеги нічого не знали про те, що відбувається і не дошкуляли жалісливими розмовами і співчуттям.

Зайвий адреналін можна виплеснути в спортзалі або тренажерному залі, записатися на курси бойового мистецтва або капуейро. Якщо до такого душа не лежить – підійдуть і танці, бажано динамічні.

Сформувати у себе звичку посміхатися не дивлячись ні на що – просто підходити до дзеркала і по кілька хвилин стояти з посмішкою, а потім час тренування довести до 10-15 хвилин.

Тоді і душевні проблеми стануть здаватися менш значними.

З одного боку чоловік з кільцем на пальці вже «привчений» до сімейного життя, але не факт, що саме до такої, який собі уявляє закохалася жінка.

Немає гарантій, що він тут же влаштує для неї «весілля мрії» і в шлюбі буде здувати пилинки, може, навпаки, встановить патріархат і буде вимагати обслуговування за класом домробітниць вищого розряду і сексуальності космічного рівня. Поки з людиною не поживеш – його до кінця не дізнаєшся.

 1. Стратегії жінок, що вступають у відносини з одруженими чоловіками:
 2. – відвести (стати для нього найкращою слухачкою і надійним все розуміє іншому, створити для нього будинок «його мрії», нічого відкрито не вимагати, потихеньку вивчати і маніпулювати його слабкими сторонами); в результаті можна отримати бажаного чоловіка – але виникає питання: чи надовго і з яким доважком на додачу?
 3. – залишити все, як є і максимально насолоджуватися відносинами, витягуючи з них все приємне для себе, отримувати задоволення і не закохуватися (навіть якщо здається, що ви настільки створені одне для одного, що просто вас охоплює близнецовое полум’я); тут все легко і зрозуміло – поекспериментувати, добре провести час і шукати більш відповідну для сімейного гніздечка кандидатуру.
 4. – розірвати відносини – тому що якщо він зраджує своїй дружині, значить, стане згодом змінювати і вам (людина не змінюється – і все нажиті за роки звички і мотиви нікуди не зникають); та й взагалі, чоловіки зараз просто так не одружуються, значить, були такі обставини, що він погодився стати «окільцьовані» (правду він все одно не скаже, зате, якщо продовжувати любовну лінію, нерви може попсувати); а так – вийде заощадити і нерви, і час – і відкрити дорогу для нових відносин і зустрічей.
 5. У будь-якому випадку вирішувати повинна сама жінка, реально оцінивши всі плюси і мінуси таких відносин, а не тішачи себе фантастичними «а раптом».

Читайте також:   Як спокусити жінку: секрети успіху одруженого чоловіка

1) Якщо довго і методично працювати над самовідновлення і стати затятим «колекціонером позитивних емоцій», то в якості винагороди можна отримати таке бажане відчуття власного щастя і абсолютного задоволення і своєю зовнішністю, і своїм характером, і поточним станом справ. А як відомо, до позитивно налаштованим людям приходять позитивні емоції, і в результаті їх концентрація в життя збільшується настільки, що штучно створене відчуття радості перетворюється в відчуття справжнього і щирого щастя.

2) Подарувати собі можливість бути собою, робити те, що подобається і те, що хочеться. Витрачає свій час на себе кохану, а не на щоденне приготування їжі на «роту солдатів».

3) Найбільш стати для когось (хто потребує гасінні після розриву з коханою людиною) надійним і сильним іншому, розробляти насичену «реабілітаційну програму».

4) Скласти план свого життя, карту бажань – і чітко слідувати задуманому, що не розмінюючись на образи, розчарування і переживання.

5) Якщо вірити концепції практика НЛП Вікторії Ісаєвої, кожна людина може отримати все, що хоче ».

Будеш перемелювати свої переживання – будеш отримувати нові розлади, будеш радіти і в усьому бачити позитивне – отримаєш ще більше класних емоцій.

Бедуешь чіплятися за стрес і трапилося горе – наживеш нервовий розлад, почнеш набіло переписувати історію свого життя – і отримаєш реалізацію найзаповітніших бажань.

Джерело: Як пережити розставання з коханою людиною Розставання з коханою людиною – не кінець світу, а початок нового етапу в житті.

http://mysekret.ru/psixologiya/kak-perezhit-rasstavanie-s-lyubimym-chelovekom.html

(Visited 199 times, 1 visits today)

Джерело: http://psiholog4you.ru/kak-perezhit-rasstavanie-posle-dolgix-otnoshenij/

Як пережити розставання з коханою людиною: поради психолога

Як пережити розставання з хлопцем після довгих відносин

Розрив – це хворобливе і неприємна пригода, яке у кожного проходить по-різному. Хтось швидко забуває колишнього партнера, налаштовуючись на нові відносини, а хтось не може змиритися і на якийсь час впадає в зневіру. В такому стані нічого неможливо робити: апатія і меланхолія з’їдають людину зсередини, заважаючи йому жити і насолоджуватися життям.

Чому люди сильно переживають розставання?

Різним людям по-різному дається розставання, хтось оговтується практично відразу, хтось роками намагається заповнити порожнечу. Труднощі виникають через особливості мислення. Найпоширеніші причини, через які люди важко переживають розрив, такі:

 • Прагнення зрозуміти причину розставання . Аналізуючи події та відновлюючи в пам’яті всі деталі і передумови, люди намагаються вибудувати логічний ланцюжок, яка призвела до розставання, але це не завжди приводить до успіху. Іноді для того, щоб зрозуміти, чому відносини закінчилися, необхідно витратити кілька років на самопізнання, і не дивно, що ці спроби тільки погіршують ситуацію.
 • Почуття провини . Іноді спроби зрозуміти причину розриву призводять до висновків про власну неповноцінність або до відкриття перш невидимих недоліків. Викорінити їх не завжди вдається, а неможливість змиритися з цим посилює тугу і жаль, що люди часто плутають з любов’ю до колишньому партнерові. Занепад самооцінки негативно позначається на життєздатності.
 • Небажання виносити уроки і вчитися на помилках . Має сенс копатися в минулому і намагатися зрозуміти, що сталося, якщо з цього планується робити якісь висновки. Якщо їх немає, а ситуація не дала нічого зрозуміти, вірніше, нічого розуміти не хочеться, розрив може привести до затяжної депресії.
 • Надмірне ототожнення з колишнім партнером . У тривалих і тісних відносинах, особливо, коли пара живе довгий час разом, один з партнерів може автоматично ототожнювати себе з іншим, сприймаючи його як «другу половину» в буквальному сенсі. Плутаючи звички, риси характеру, спогади і стиль поведінки, а також зациклюючись на спільних історіях, люди заганяють себе в пастку. Їм здається, що без людини, до якого вони звикли, їх життя закінчена.
 • Страх бути знову знехтуваним . Через хворобливого розриву багато хто боїться починати нові стосунки, а почавши – бояться закінчувати, навіть якщо партнер їм не подобається, аби знову не переживати все те ж саме. Побоювання повторити історію не дає людині повноцінно розкриватися в нових відносинах, підсвідомо програмуючи самого себе на новий провал.
 • Утрирування і схильність до драматизму . Важко усвідомити, що відносини і життя – це не одне і те ж. Багато людей схильні перебільшувати проблеми, їм хочеться жаліти самих себе і щоб інші їх шкодували, особливо колишній партнер. Не всякому людині вдається розділити факт розриву відносин і існування власного «я». Якщо людина не сприймає себе, як постійну і відбулася особистість, йому буде набагато складніше встати на ноги і рухатися далі, ніж якщо він схиляється до змін і руху вперед.

Найчастіше причина криється в самій людині, причому не стільки в його вчинках або рисах, що викликали розставання, скільки в його методах реагування на проблему. Розуміння того, що заважає відпустити відносини і жити далі – це перший крок до звільнення.

Що робити після розставання?

Психологи радять людям, що страждають від болю розставання, бути вкрай обережними у своїх діях в перший час після розриву. Існують речі, які категорично не можна робити, щоб не погіршити ситуацію і не завдати собі ж шкода:

 • Не можна виплескувати емоції на публічний огляд. Біль пройде, а репутація постраждає. Пережити розрив можете тільки ви самі, ніхто вам в цьому не допоможе. Зрозуміло добре, коли поруч є людина, якій можна періодично висловлюватися, полегшуючи душу, але чим менше людей присвячені в вашу ситуацію, тим краще. Особливо не варто доводити до відома про те, що вам погано, людини, який чітко дав зрозуміти, що не має наміру продовжувати відносини, це зовсім нічого не змінить.
 • Не варто принижуватися, намагаючись повернути людину, особливо, якщо він цього не хоче. Цим ви тільки розколупати почали було затягуватися рани і відштовхне його або її ще більше. Якщо крапки над i розставлені, з цим потрібно змиритися, хочеться цього чи ні, а якщо не розставлені, то необхідно з’ясувати стан справ якомога швидше.
 • Ні в якому разі не можна починати курити, зловживати алкоголем і, особливо, наркотичними речовинами. Це не заглушить біль і не принесе полегшення. Пристрасть до шкідливих речей, ви тільки додасте собі почуття провини і понизите свою самооцінку, а також заробите проблеми зі здоров’ям.
 • Не можна намагатися заглушити біль новими відносинами. Клин клином не вибивають в цьому випадку, бо, увійшовши в нові відносини зі старим вантажем болю і самокопання, з них ви нічого доброго не зробите. Шрами повинні зажити і зарубцюватися перш, ніж шкіра перестане боліти.
 • Звести контакти з колишнім партнером до мінімуму необхідно хоча б на перший час. Залишитися друзями – не завжди погана ідея, але для того, щоб залишитися дійсно друзями, необхідно спочатку закінчити відносини як годиться, інакше колишні емоції не зможуть вщухнути і будуть спливати знову і знову.

Замість цього, краще зайнятися корисними справами, які сприяють відволіканню і встановленню душевної рівноваги. наприклад:

 • Спробувати зрозуміти, що на світі немає нічого вічного, і відпустити людину, знаючи, що буде інший;
 • Знайти собі нове, цікаве і улюблене заняття, в яке можна буде піти з головою;
 • Працювати над позбавленням від ілюзій і помилкових переконань про те, що життя поза відносин бути не може;
 • Читати книги і дивитися фільми, які б мотивували жити, а також розповідають про людей, які пережили розлучення;
 • Полюбити себе.

У загальному і цілому, зрозуміти, що потрібно робити – нескладно. Складно почати це робити і не кинути. У цьому випадку може знадобитися підтримка друзів або навіть фахівців.

Поради психологів, що робити після розставання

Щоб пережити розлуку з коханою людиною, психологи рекомендують ряд вправ, призначених для зміни власного світосприйняття. Проблема часто криється в пристрої нашої психології і, змінивши його, буде набагато легше відпустити закінчені відносини і піти далі.

Ці поради працюють як для чоловіків, так і для жінок, допомагаючи кожній людині, хто намагається легше пережити розставання.

Не думайте про минуле

Перше повчання, яке дають психологи – це не стільки рада, скільки головна мета всіх спроб пережити розставання з чоловіком або жінкою: відпустити і забути. Зробити це неможливо, якщо жити минулим, згадуючи моменти з відносин, неважливо хороші вони чи погані.

Перший крок, який необхідно зробити для того, щоб стало легше – це позбутися від усього, що нагадує про колишнього партнера.

Щоб забути про минуле, психологи рекомендують зробити наступне:

 • Поверніть, викиньте або сховайте всі подарунки і речі колишнього партнера;
 • Сховайте, видаліть або викиньте спільні фото;
 • Змініть все, що може нагадувати про нього (обстановку в квартирі, положення ліжка, рингтон);
 • Спробуйте відчути себе новою людиною. Змініть зачіску, купіть інший одяг;
 • Обмежте будь контакти з колишнім або колишньої;
 • Кожен раз, коли в думках з’являється колишній партнер, обсмикую себе і перемикайтеся на що-небудь інше.

Це необхідно робити постійно, завжди, коли з’являються передумови до того, щоб зануритися в спогади, і не послаблювати контроль ні на секунду. Згодом це увійде в звичку і негативні думки зникнуть, дозволивши вам зосередитися на чомусь іншому.

Позбавтеся від негативних емоцій

Поганий настрій, викликане негативними емоціями і думками, заважає підтримувати нормальний ритм життя і діяти раціонально. Зокрема, негативне мислення також засовує людини ще глибше в яму, з якої він намагається вибратися. Щоб пережити розставання з чоловіком або дружиною, необхідно змінити своє мислення і поведінку в позитивну сторону. Для цього можна:

 • Читати книги про оптимізм і знаходженні радості в житті, наприклад, «Силу позитивного мислення» Нормана Пила або «Як позбутися від негативних думок» Тетяни Купер;
 • Дивитися надихаючі і життєстверджуючі фільми без романтичного підтексту: «Старі леви», «Друге життя Уве», «Канікули в Провансі».
 • Вийти зі звичної атмосфери, занурившись в життя міста, зустрічі з друзями, спортивні та громадські заходи;
 • Зайнятися спортом, подихати свіжим повітрям, влаштувати фотосесію;
 • Провести день у притулку для тварин і може бути навіть завести вихованця.

Хороша вправа, що допомагає позбутися негативних думок – це виділити собі два дні, протягом яких можна робити різні речі:

 • У перший день – дати волю поганим думкам і негативним емоціям. Виплакатися, викричатися, слухати тільки сумну музику, дивитися депресивні фільми і не включати світло весь день;
 • У другій – робити все навпаки. Посміхатися, навіть якщо не хочеться, слухати веселу і заводять музику, дивитися комедії і впустити в будинок більше світла і фарб.

Така вправа діє на психіку, як перезавантаження і струс. Максималізація емоцій призводить до викиду негативу і звільнення місця для позитивних емоцій.

Не забувайте про спілкування

Пережити розставання з хлопцем після довгих відносин стає набагато складніше, якщо закриватися в собі, не виходити з дому і проводити весь свій час на самоті. Не уникайте спілкування з друзями, з родичами, з колегами, це допоможе вам підбадьоритися і зрозуміти, що світ навколо живий і повний нового, а поруч є люди, які вас підтримують.

Допомогти усвідомити це може одна проста думка: навряд чи ваш колишній партнер точно так же, як і ви, пригнічений розривом настільки, що замкнувся в чотирьох стінах і сумує. Найчастіше люди, які не переймаються про розрив, живуть повним життям, ходять на різні заходи не соромляться викладати фото в соцмережі. І правильно роблять, бо так працює стабільна і міцна психіка.

Задумайтеся про те, щоб наслідувати їхній приклад, і ви здивуєте, як через деякий час думок про розставання стане набагато менше. Перший час вам може бути некомфортно в суспільстві, негативні думки все одно будуть прослизати, але якщо поруч будуть розуміючі люди, вони допоможуть вам абстрагуватися від них.

Знайдіть нові захоплення

Банально, але працює практично у всіх ситуаціях, коли розум поглинений страждань, впоратися з якими заважають обставини. Зміна звичного способу життя, наповнення розпорядку дня чимось новим і цікавим здорово відволікає і захоплює. Спробуйте зайнятися тим, що ніколи не робили, але давно хотіли спробувати:

 • Вишивкою, в’язанням або плетінням;
 • Малюванням, написанням картин, скетчами або гравіруванням;
 • Письменством, поеззіей, ораторським мистецтвом (Stand Up, наприклад);
 • Музикою, грою на музичних інструментах або співом;
 • Походами, велоспортом, подорожами;
 • Фотографією і фотополюванням;
 • Програмуванням, створенням сайтів, дизайном;
 • Спортом, фітнесом, танцями, бойовими мистецтвами;
 • Історичними реконструкціями, рольовими іграми живого дії, настільними рольовими іграми;
 • Зйомкою відеофільмів і соціальними проектами.

Знайти свою справу нескладно, захопитися ним просто, а забути про біль, викликаної розлученням, займаючись новим захопленням – ще простіше. Шукайте те, що вас відволіче і захопить.

Не звинувачуйте себе в своїх стражданнях

Дивлячись на інших людей, які живуть і радіють, легко подумати, що вони-то якраз нормальні, а от з вами щось не так, раз ви ніяк не можете оговтатися. Ця точка зору неправильна. Люди абсолютно різні, хтось емоційніше, хтось ні, і у всякому відношенні до життя є свої плюси.

Читайте також:   Як сказати чоловікові, що хочеш його: 10 способів висловити бажання

Переживати хворобливий розрив з працею можуть тонкі і чутливі натури, у яких є свої плюси. Такі люди можуть створювати мистецтво і бути філософами по натурі. Серйозне ставлення до таких речей, як відносини, для них справжнісінька норма.

Не варто звинувачувати і докоряти собі за те, що розрив дався насилу. Краще подумайте про те, що коли ви оправі і відпустіть ситуацію, у вас буде привід пишатися собою і своєю силою волі.

Підписуйтесь на наш канал Яндекс.Дзен ( 1

Джерело: https://mysekret.ru/psixologiya/lyubov-i-otnosheniya/kak-perezhit-rasstavanie-s-lyubimym-chelovekom-sovety-psixologa.html

Як пережити розставання

В силу різних обставин закохану пару може наздогнати розставання, наприклад, після зради, зради або коли один в парі банально розлюбив партнера і хоче перервати нинішній стан відносин.

Будь-яка зі сторін буде болісно переживати розрив, навіть якщо таке рішення було прийнято за обопільною згодою, адже ви втрачаєте коханої людини.

Корисно буде знати, як можна пережити розставання і знайти в собі сили для продовження нормального життя і пошуку тієї другої половинки, з якої вдасться міцно зв’язати свою долю і не побоюватися можливого розставання.

Розрив відносин з коханою людиною

У момент розриву з молодою людиною і після нього дуже важко знайти собі місце, заспокоїтися і повернутися до нормального життя. Дівчина відчуває, що втратила не просто коханої людини, а частинку своєї душі, адже вона вже встигла прив’язатися до цього чоловіка, відчути його своїм близьким людиною.

Як швидко вгамувати біль втрати

Щоб постаратися вгамувати сильний біль від розставання, не можна дозволяти собі сумувати і вдаватися до важким спогадам про те, як добре вам було разом.

Якщо ти будеш дозволяти собі кожен день плакати і без кінця дивитися на ваші загальні фотографії, це тільки посилить хворобливі відчуття. Більшість психологів зазвичай радить в таких випадках переключити всі свої сили на власний розвиток.

Ти можеш освоїти нові цікаві хобі або дочитати цікаву книгу, відправитися в бажане подорож або нарешті навчитися добре грати на гітарі.

Також біль втрати добре знімає творчість – спробуй викласти свої переживання у віршах або в прозі, щоб дати почуттям вихід і розвантажити душу. Навіть якщо ти не дуже добре співаєш або жодного разу не писала вірші, це все одно буде корисним заняттям.

Що допоможе легше перенести розлуку

Найголовніший помічник в тому, щоб легше перенести розлуку – це відсутність вільного часу.

Розподіливши його так, щоб весь час ти могла займатися чим-небудь і не мати можливості побути на самоті і посумувати про колишні відносинах.

Також варто подумки проговорити самої себе, з якої причини ви розлучилися – робити це потрібно чітко, щоб в голові сформулювалася думка про те, що ваше розставання було не випадковим.

Як правильно розлучитися з чоловіком

Не менш важкий буває і сам момент розставання з чоловіком, дівчині дуже складно зрозуміти, як правильно це зробити. Перш за все, потрібно спалити всі мости, і повністю відпустити людину зі свого життя і думок.

Не можна давати чоловікові якісь шанси на повернення, інакше ваші стосунки так і будуть перебувати в стадії незавершеності. Потрібно чітко пояснити своєму чоловікові причину розставання, не потрібно використовувати якісь натяки або двозначні фрази.

Чоловік повинен зрозуміти все з першого разу.

Не варто звинувачувати кохану людину, не можна говорити, що саме він став причиною розриву. Адже незважаючи на проблеми, між вами було безліч хороших і теплих моментів. Не потрібно ставити чоловіка на місце винного, краще розійтися на рівних, зберігши почуття гордості.

У сам момент розставання найкраще докладно поговорити і розставити всі крапки. Не слід кидати чоловіка по телефону або смс, тоді у вас двох залишиться відчуття незавершеності.

Розмова допоможе поділитися відчуттями і точно зрозуміти, що ви розлучаєтеся і відпускаєте один одного в нове життя.

Як забути хлопця, який тебе кинув

Спробуй пошукати в цьому людина список його мінусів, щоб вони були для тебе вагомими і допомогли змиритися з розривом – при такій купі мінусів потрібно радіти, що ця людина тебе кинув.

Також потрібно приділити більше уваги власній зовнішності, мати гарний вигляд і не соромитися з’являтися при інших чоловіках в хорошому вигляді.

Почуття власної впевненості – це хороший мотиватор для нових відносин і для того, щоб залишити в минулому колишні почуття.

Не дозволяй собі сумувати і згадувати про хлопця, який зробив тобі боляче.

Постарайся сприйняти це як тонкий натяк долі на те, що тобі судилося зустрітися з кращим молодим чоловіком, який вже точно тебе не кине і зробить найщасливішою.

Щоб забути хлопця-кривдника, також можна придивитися до оточуючих тебе чоловікам – напевно серед них є той, хто вже давно нерівно до тебе дихає і буде радий скрасити твій біль і самотність приємною компанією.

Як пережити розставання з причини зради

Особливо важко пережити розрив в тих випадках, коли його причиною послужила зрада або зрада з боку молодої людини. Якщо такий факт розкрився, то головним завданням для тебе буде необхідність пробачити і відпустити чоловіка, залишити його в минулому разом з усіма його помилками.

Він повинен стати для тебе просто уроком на майбутнє. Прислухайся до своїх внутрішніх відчуттів – стає тобі легше від того, що ти постійно переживаєш з приводу вашого розставання через зраду хлопця? Звичайно, ні.

Навчи себе не думати про нього, відразу перемикай думки на щось абстрактне, наприклад, на роботу або нове захоплення.

Також не можна намагатися порівняти себе з тією дівчиною, з якою тобі змінили. Не треба шукати в ній плюси і тим самим зосереджуватися на власних мінуси. Краще зосередься на власному саморозвитку, щоб в нових відносинах молода людина був тобою захоплений і не міг надивитися на твою красиву зовнішність.

Легко перенести розлучення з чоловіком

Якщо розрив між парою зазвичай відбувається більш-менш швидко, то розставання з чоловіком – це необхідність перенести розлучення і втрату куди більш близької людини.

Ось кілька порад, як легше перенести розлучення з чоловіком:

 • Повністю виключи чоловіка зі свого життя – уникай зустрічей і підтвердження замовлення, прибери з очей ваші загальні фотографії і не дозволяй собі думати про нього. Коли джерело болю далеко, відчуття з часом притупляються.
 • Підтримуй себе в хорошій формі – зміни вигляд і зважся на нову стрижку, виглядай красиво і привабливо. Це добре допомагає зняти стрес і набути впевненості в собі.
 • Поринь з головою в роботу або нові захоплення, щоб уникнути можливості нудьгувати і сумувати. Це не тільки допоможе перенести розлучення, але і дає шанс зустріти нову людину на роботі, в спортзалі і ін.

Затяжна депресія після розставання, як її побороти

Іноді біль після розставання переростає в затяжну депресію, коли дівчина не може зосередитися на нормального життя, постійно думає про молоду людину і шалено сумує. З цим станом обов’язково потрібно боротися, оскільки воно заважає розвитку і в деяких випадках навіть може зламати всю подальше життя дівчини.

Відпустити, хоч і були разом багато років

Довгий час відносин – це не привід вбивати себе важкими думками. Допоможе пережити розставання переконання себе в тому, що ці відносини були тільки можливістю потренуватися і отримати багатий досвід перед дійсно серйозними стосунками, які приведуть до шлюбу і дітям.

У тебе вже буде вміння розуміти чоловіка і жити разом, знаходити підхід один до одного, а це суттєво допоможе вибудовувати відносини. Навіть якщо ви довго були разом, не можна намагатися відновити відносини, якщо ви самі поклали їм кінець раз і назавжди. Інакше не вийде забути цю людину і до нього буде постійно тягнути.

Краще уникати контакту з ним і жити вільним життям.

Не сумуй, якщо раніше любиш, а він розлюбив

Намагайся не відвідувати ті місця, де ви були разом. Особливо потрібно уникати тих місць, де не виключена зустріч з твоїм колишнім – це буде викликати прилив почуттів. Краще за все не труїти себе сумними думками, фільмами та піснями, тобі знадобиться більше позитиву, щоб впоратися із самотністю.

Проведи час з друзями і близькими в позитивній обстановці, заміни фільми про любов на веселі комедії і думай не про те, як тобі погано без цього чоловіка, а які приємні нові знайомства чекають тебе попереду.

Також можна спробувати переключити свою почуття любові на близьких людей або домашнього вихованця, щоб не відчувати надлишок теплих почуттів всередині і мати можливість вчасно їх виплеснути.

Що робити, якщо відносини закінчилися, а ти вагітна

Якщо ви розлучилися в момент твоєї вагітності, не потрібно мучити себе постійними думками про те, який поганий цей чоловік і яка ти тепер нещасна, тому що доведеться ростити дитину одній. По-перше, ти не одна – завжди є сім’я або близькі друзі, які підтримають і допоможуть.

По-друге, сприймай це інакше – ти можеш всю свою любов і увагу дарувати тільки дитині, ти станеш мамою і знайдеш новий статус в житті. Це потрібно приймати як велике щастя і можливість стати найкращою матір’ю, а потім зустріти людину, яка прийме тебе разом з дитиною.

Крім того, думай про те, що твій стрес недобре впливає на малюка – потрібно мислити позитивно і не мучити себе тривогою, щоб дитина теж відчував твою впевненість і спокій.

Поради психолога, щоб легше пережити розставання

При розставанні або розлучення психологи завжди готові допомогти і дати слушні поради, особливо їх допомога буде незамінна в тих випадках, коли тривога і біль вже переросла в тривалу депресію.

Але якщо йти на прийом до психолога не завжди зручно і може обійтися в пристойну суму, то замість цього можна без проблем познайомитися з найпопулярнішими рекомендаціями, які найчастіше дають психологи з даної теми розставання з коханою людиною.

Знайди в собі сили жити далі

Найголовніше – це знайти в собі сили жити далі. Для цього психологи рекомендують оцінити своє життя в цілому, подумати про те, що у тебе є близькі люди і друзі, яким ти потрібна в бадьорому настрої.

Також ти – майбутня або вже мати, яка потрібна дитині, яка буде його виховувати і оберігати. Знайди в собі ті життєві цінності, які допоможуть тобі оговтатися від образ і болю, і продовжити повноцінно жити.

Читай корисні книги, розвивайся

Психологи також рекомендують відволікатися за допомогою читання – варто вибирати книги з позитивними сюжетами, або тренінги та самомотіватори особистісного зростання.

Вони не тільки допоможуть скоротати час на самоті, але і дозволять краще пізнати себе і розібратися у внутрішніх проблемах, поки ти переживаєш розставання з молодим чоловіком.

Добре допоможуть як звичайні книги, так і електронні – головне, щоб сюжет дійсно тебе захоплював і дозволяв як слід відволіктися від сумних думок з приводу вашого розставання з чоловіком.

Приймай підтримку близьких людей і подруг

Не варто відмовлятися від підтримки близьких, навіть якщо їх слова здаються марними і дратівливими. Краще перебувати в суспільстві близьких, щоб вони могли контролювати твій стан, уберегти від можливого впадання в стан депресії і підтримати в хвилини смутку.

Спілкування з близькими відмінно може відвернути від занурення у власні думки, оскільки вони краще за всіх знають твої сильні і слабкі сторони, тому зможуть знайти, про що з тобою говорити і як правильно підтримати.

Так що навіть телефонне спілкування з близькими буде в даному випадку вельми корисним і продуктивним.

Відволіктися допоможе спілкування (в соцмережах або на форумах)

Якщо немає можливості отримати підтримку від близьких, то можна відволіктися за допомогою спілкування на тематичних форумах з підтримки тих, хто переживає розставання, або в звичайних соціальних мережах.

Там можна вилити свою душу абсолютно незнайомій людині, який потім ніколи не зустріне тебе в звичайному житті і не буде засуджувати.

А в деяких випадках просте спілкування в соціальних мережах згодом переростає в приємне знайомство, яке може породити нові відносини.

Не дай собі сумувати – будь зайнята і активна

Ні в якому разі не давай собі шансу бути на самоті і віддаватися сумним думкам. Все твоє вільний час має бути розписано по хвилинах.

Знайди собі активні справи різнобічного плану, щоб вони завантажували тебе з головою і часу на меланхолію просто не залишилося.

Добре допомагають фізичні заняття на кшталт фітнесу та інших видів спорту, вони не тільки відмінно вимотують, але і допомагають попутно привести себе в форму.

Джерело: https://AlfaLady.org/psihologiya/32-kak-perezhit-rasstavanie.html

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *