Як пережити важке розставання з коханцем: поради психологів

Як пережити важке розставання з коханцем: поради психологів

Зміст приховати

У нашому житті, на жаль, не все ідеально. Особливо, якщо справа стосується романтичних відносин. Тому є ймовірність, що рано чи пізно людина, до якого ви відчували почуття, вас залишить.

При цьому потрібно розуміти, як вести себе в цьому положенні, як пережити розставання з коханою. Нерідко становище ускладнюється депресією. Важливо дати собі раду в максимально короткі терміни.

Як відволіктися від розставання з коханою людиною

Навіть після кількох безхмарних років трапляються розлади. Чоловіки – захопливі натури, їм властиво закохуватися. До того ж вони завойовники, яким необхідно постійно отримувати підтвердження своїх успіхів. Якщо жінка вже завойована, вони починають шукати наступний об’єкт пристрасті.

Представниця прекрасної статі повинна робити все, щоб не допустити цього. А на крайній випадок мати поняття про те, як пережити розставання з коханою людиною, щоб вийти з кризи без втрат.

Як пережити важке розставання з коханцем: поради психологів

Потрібно дати собі час посумувати

З хлопцем, якого любиш

Звичайно, універсального рецепта існувати не може. Кожна ситуація індивідуальна, можна тільки давати загальні поради про те, як пережити розставання з хлопцем, якого любиш.

Дуже важливо в такій ситуації знайти опору в самій собі. Біль при розставанні може бути значною, як при фізичному травмі. У перші дні після розриву деякі навіть починають приймати заспокійливі препарати. Це один з екстрених варіантів, як впоратися з розставанням з коханою людиною.

З собою потрібно звертатися максимально дбайливо. Знаходити приводи для радості при найменшій можливості. Приділяти час того, що найкраще виходить, де ви постійно прагнете успіху, щоб відчути внутрішні сили. Це хороший і ефективний метод, як пережити розставання з хлопцем. Він допоможе вам відчути себе сильною.

З чоловіком

З віком переносити втрати стають важчими. Тому жінкам після 30 років особливо необхідні поради, як пережити розставання з коханим чоловіком.

Один з головних порад – не звинувачувати себе. Після розривів сильно падає самооцінка. Якщо ж ви самі наполягали на розставанні, можлива поява почуття провини.

Дієвий метод, як пережити розставання з коханим чоловіком, – пробачити себе за все, що було чи не було скоєно. В майбутнє потрібно взяти лише позитивні моменти, а про образу і злість постаратися забути.

Чим швидше вам вдасться звільнитися від негативу, тим простіше буде перемогти психологічну залежність. Тільки діючи таким чином, можна знайти вихід і зрозуміти, як пережити розставання з чоловіком.

З чоловіком

Як пережити важке розставання з коханцем: поради психологів

Фахівці виділяють кілька стадій, кожна з яких веде до одужання. Потрібно знати, з чим ви зіткнетеся, щоб краще впоратися з трагедією, підготувати себе до того, як пережити розставання з коханим чоловіком.

 1. Біль. З’являється відчуття самотності, безнадії. Найнебезпечніше – почати жаліти себе занадто сильно.
 2. Пристосування. Біль починає проходити, з’являються перші думки, як влаштувати своє майбутнє. Важлива рекомендація, як пережити розставання з чоловіком, навчитися говорити про нього без образи і гіркоти. Важливо навчитися знову стежити за собою, залучати інших чоловіків, перестати вважати себе жертвою.
 3. Одужання. Відновлюється повноцінний душевний спокій. З’являються думки про майбутні можливості, нової любові.
 4. Нормалізація. Твердо вставши на ноги, ви вже впевнені в собі. У вас є гіркий, але необхідний досвід.

Все це дозволяє витягти корисний досвід з минулих помилок, щоб з більше не допускати.

З коханцем

У подібній ситуації жінка завжди перебуває в вразливою позиції. Коли трапляється розставання, чоловік повертається в родину, а його, вже колишня, коханка залишається в повній самоті.

Тому потрібно мати уявлення, як пережити розставання з коханцем, щоб страждання були мінімальними.

Перш за все, слід поставити тверду і остаточну крапку. Обірвати будь-які контакти, як би боляче це не було. Зрозумійте, що вас не врятують нібито випадкові зустрічі, слід відмовитися від поривів телефонувати йому або писати СМС. Раз і назавжди видаліть номер цієї людини.

Потім необхідно позбутися психологічної залежності. У деяких випадках знадобиться допомога психотерапевта, особливо якщо відносини тривали довгий час. Досвідчений фахівець розповість, як пережити депресію після розставання.

Як пережити важке розставання з коханцем: поради психологів

Необхідно підготуватися морально до можливості нової любові

Поради психолога, як впоратися з виниклою депресією

Якщо вийти з кризи самостійно не вдається, потрібно досвідчений психотерапевт, який дасть поради, як пережити розставання з коханою людиною.

Жінкам дуже важливо постаратися якомога швидше виплеснути назовні все негативні емоції. Багато психологів навіть рекомендують спочатку трохи постраждати.

Спочатку відволіктися не вийде, тому краще повноцінно відпочити, виплакатися, висловитися. Важливо, щоб поруч була вірна подруга, готова вислухати.

Ще один життєво важливий рада психолога, як пережити розставання з чоловіком, полягає в необхідності спалити всі мости. Це стосується всього, що вас раніше пов’язувало. Звичайно, потрібно бути сильною, але відмовляти від моральної підтримки не варто. Вона має вирішальне значення.

Кілька сеансів з психотерапевтом можуть кардинально змінити ситуацію. Також допоможуть зустрічі і спілкування з друзями і знайомими. Важливо, щоб вони проходили в максимально невимушеній обстановці, щоб нічого не нагадувало вам про коханого.

Як пережити важке розставання з коханцем: поради психологівНе забувайте, що внутрішній стан сильно відбивається на зовнішності. Основою рада психолога, як пережити розставання з хлопцем, не забувати стежити за собою. Безсонні ночі, переживання і стрес не забаряться позначитися на обличчі найгіршим чином у формі темних кіл під очима. Втомлений погляд, неохайний зовнішній вигляд призводять до того, що людина фактично опускається.

На допомогу повинні прийти охайна зачіска, в міру яскравий і обов’язково грамотний макіяж, манікюр. Уважно підбирайте гардероб. Це допоможе не тільки презентабельно виглядати, але і відволіктися від сумних думок. Не має ніякого значення те, в якому віці на вас обрушилося розставання. Необхідно намагатися виглядати відповідним чином і в 18, і в 45 років.

Як пережити розлучення

Коли подібне відбувається, часто не обійтися без відповідної допомоги. Вирішальне значення набувають поради психолога, як пережити розставання з чоловіком.

До повернення до нормального життя необхідно відновитися внутрішньо. У кожній кризі можна побачити можливості, які дозволять вам краще реалізувати себе в майбутньому.

висновок

 1. Розставання – важка психологічна травма. Щоб впоратися з нею буде потрібна підтримка близьких людей. Часто не обійтися без допомоги психотерапевта.
 2. Головне в такій ситуації – не впадати у відчай, розуміти, що вихід є, якою б важкою не здавалося ситуація.
 3. Знайдіть собі за мету в житті, займайтеся собою, поринете в роботу – можливо, саме на це вам не вистачало завчасно, і це саме те, що потрібно вам зараз.

Джерело: https://bvk.news/ot/konf/perezhit-rasstavanie-s-lyubimym.html

Як правильно розлучитися з одруженим чоловіком, зберігши душевну рівновагу

Як пережити важке розставання з коханцем: поради психологів

Статус коханки завжди негативний. Мало того, що це завинили суспільством, плюс до цього йде ще особиста незадоволеність жінки: невдоволення своїм становищем, відсутність поруч надійного чоловіка, безповоротно втрачені роки … Але настає момент, коли жінка усвідомлює: вона втомилася від цієї зв’язку, тому пора вибиратися з заплутаній історії з одруженим чоловіком. Як це зробити, як розлучитися з тим, до кого прив’язана душа?

Морально налаштуватися на розставання

Саме емоційна прив’язаність не дає можливості жінці розлучитися з одруженим чоловіком! Адже відносини з чужим чоловіком базуються на пристрасті, екстрім, короткочасних яскравих спалахах, які часто приймають за любов.

Тому дівчину, що вирішила порвати з одруженим кавалером, огортає справжня паніка: «Як я переживу цю біль (самотність, порожнечу)? Мені не вистачить сил забути його, припинити ці зустрічі, адже я люблю його більше за все на світі! Чим я заповню це самотність? » і т.д.

Але психологи стверджують, що пережити цю втрату набагато простіше, ніж здається! Мало того, настане момент, коли пристрасть вщухне, і відносини з одруженим чоловіком все одно зійдуть на «ні». Так чому ж не цінувати свій час і не зробити цього раніше?

Щоб розлучитися з одруженим чоловіком, насамперед жінці потрібно тверезо оцінити ситуацію, що склалася і чесно назвати все своїми іменами. Хто вона і яку роль займає в даному союзі? Кому з учасників трикутника цей зв’язок приносить щастя? Яка перспектива? Пишається чи коханка своїм статусом? Чи впливають її дії на долі інших людей (дітей)?

Припиніть шукати виправдання чоловікові, який задовольняє свої потреби відразу у двох жінок! «Він ніколи не любив свою дружину», «Вона маніпулює ним» або «Мене все влаштовує, адже все одно ми скоро одружимося».

Ні! Не любив би дружину – пішов від неї давним-давно, ще до зустрічі з вами. І ніякі маніпуляції, прохання, умовляння і шантаж не здатні утримати людину, яка не хоче втриматися.

І зізнався б дружині, що покохав іншу жінку, якби дійсно його наздогнала любов … Все брехня, обман, лицемірство, лукавство. Відкривайте, нарешті, очі!

Пастка відносин з одруженим кавалером в тому, що жінка, сидячи біля вікна і чекає чергової обіцянки від коханця, на підсвідомому рівні відкидає потенційні відносини з вільними чоловіками. Тому, щоб розлучитися з невільним обранцем, займайтеся аутотренінгом.

Повторюйте собі якомога частіше: «Я збираюся розлучитися з чоловіком, щоб побудувати справжню сім’ю», «Це не любов, а прихильність», «Я заслуговую справжнього жіночого щастя», «Це просто погана звичка», «Він чужий для мене людина» , «Я хочу розлучитися з ним, тому що втомилася жити чужим життям» і т. д.

Ось побачите, як з кожним тижнем почуття дійсно будуть згасати … Знаєте чому? Тому що це не любов!

Налаштувавшись на розставання з одруженим партнером, психологи радять поділитися своїм настроєм з близьким або рідним людиною. По-перше, ви заручитися емоційної підтримкою, по-друге, дане одкровення допоможе не згорнути вам з наміченого шляху!

Скласти психологічний портрет одруженого чоловіка

Як пережити важке розставання з коханцем: поради психологів

Щоб було легше закінчити відносини з одруженим коханцем, погляньте на цього чоловіка з боку, даючи чесну оцінку його особистості. Як ви бачите обранця крізь пелену пристрасного погляду в короткі швидкоплинні зустрічі? Вам здається, що він галантний, ніжний, турботливий, дотепний, чуйний? На вас дивляться очима, в яких відбивається цілий світ, а сильні руки обіцяють ніколи нікому вас не віддавати? А тепер абстрагуйтеся …

Цей чоловік в першу чергу зрадник і брехун. Він колись при свідках давав обіцянки іншої жінки любити її, оберігати, допомагати в побуті, розділяти багатство і бідність, завжди підтримувати.

Стримує він своє слово? Або ви думаєте, що якщо обманюють вас, то це і не вважається? Та ні, обманюють і вас.

Або ви вірите в казки про завтрашній щасливе майбутнє або про те, що з дружиною вони розлучилися, і у них давно немає нічого спільного?

Одружені чоловіки, що бігають наліво, труси і споживачі! Їх обіцянки ніколи не здійсняться, бо їм подобається паразитувати за рахунок інших людей, до того ж вони бояться розхитати власне усталену положення.

Розважитися, розслабитися, урізноманітнити набридли побут, підняти собі самооцінку – єдиний привід, за яким одружений чоловік заводить коханку.

Якщо ви думаєте, що мета зрадника – обзавестися з вами новою сім’єю, це ілюзії.

Щоб розлучатися з одруженим супутником було простіше, згадайте всі негативні риси характеру чоловіки. Може бути він запальний, неохайний, ледачий, самовпевнений, хвалькуватий, жадібний? Як він відгукується про людей (дружині, начальнику, сусіда, товариша)? Записуйте все його негативні характеристики, перечитуйте їх, доповнюйте, будьте розчаровані в партнері!

Читайте також:   Як кинути дівчину: добірка безболісних і швидких способів

Якщо думки про розставання з одруженим чоловіком досі викликають страх і сумніви, пора покласти свої відносини на ваги здорового глузду. Заповніть дві колонки в зошиті, називаючи їх «плюси» і «мінуси». Перша колонка буде містити мотиви, за якими ви бажаєте зберегти ці відносини, друга – приводи, щоб розлучитися зі супутником.

Психологи стверджують: цей прийом досить ефективний, тому що друга колонка в результаті переконливо більше першої. Це не дивно, адже кожна жінка, яка потрапила в любовний трикутник, постійно перебуває у стресовому стані, образу, злість, спустошення, розчарування, почуття провини, заздрість, біль, смуток, самотність тощо.

А чим можете похвалитися в першому стовпці?

Розлучитися з одруженим обранцем

Коли ви переосмислили своє життя і оцінили партнера по достоїнству, настає найвідповідальніший крок – розірвати відносини з одруженим чоловіком. Психологи попереджають відразу: будьте готові до того, що партнер не захоче втрачати бонус в особі додаткової жінки, тому зробить все спроби повернути вас будь-яку ціну.

Розлучитися з одруженим чоловіком можна декількома способами:

 1. Відштовхнути обранця своєю поведінкою. Чоловік звикає, що коханка – повна протилежність дружини. Якщо одна кричить, вимагає, злиться, дорікає, ображається, то друга підтримує, вислуховує, дарує тепло, заспокоює, мовчить. Щоб розлучитися з одруженим чоловіком, вам потрібно в корені змінити своє ставлення до коханця. Прийшов час теж показувати характер: стаєте розважливою, вимогливою, примхливої, скандальної, ревнивої. Просіть подарунків, уваги, телефонуйте супутнику в незручний час, ставте його в незручне становище. Особливо така тактика підходить для чоловіків-холериків. Вони запальні, тому швидко розривають зв’язок з неугодними для себе людьми.
 2. Поступово віддалятися самої. Цей варіант підходить для жінок, які розлучаються з чоловіком-флегматиком. Флегматичні люди пливуть за течією, а значить, одружений партнер не стане боротися за ваші відносини. Ставайте віддаленій, холодної, байдужої, вічно зайнятої. «Я передзвоню», «Мені незручно говорити», «Давай зустрінемося наступного тижня, у мене завал на роботі». Зустрічайте чоловіка в домашньому халаті з рушником на голові: «Ой, мені так лінь було укладати волосся» або «Що ти в мені не бачив?». Безініціативні чоловіки приймуть будь-яке ваше рішення, так що не бійтеся розлучатися!
 3. Бути відвертою. Повідомляти про розставання прямо підходить тільки для чоловіка-сангвініка. Як правило, це люди з раціональним мисленням, тому логічні рішення вони сприймають адекватно. Скажіть в очі, що вам набридло так жити, що шляхи розходяться, і ви просто хочете бути щасливою. Якщо відчуваєте, що не витримаєте розмови тет-а-тет, напишіть відвертий лист про бажання розлучитися. Тільки рішення повинно бути вольовим і жорстким. Якщо будете переводити розмову в дискусію ( «Як ти вважаєш, куди ми йдемо? Що чекає нас попереду? Ти не розглядав варіант розлучитися?»), То так і будете ходити по замкненому колу.
 4. Спекулювати почуттям провини. Цей варіант ідеальний для спокійних жінок, яким важливо душевну рівновагу. Щоразу, зустрічаючись з одруженим супутником, будьте схвильованої, пригніченою, засмученою, засмучений і т. Д. Як можна частіше заводите розмови про те, що вам важка ноша коханки, що ви позбавляєте дітей батька, як би вам не хотілося опинитися на місці його законною обраниці. Тактика ідеальна для меланхоліка: він чутливий до емоційних переживань інших людей, тому погодиться з вашим рішенням розлучитися без особливих доказів.

В незалежності від стратегії розставання, головне – будьте впевнені в тому, що робите. Якщо жінка сумнівається в правильності власного вибору, чоловік буде смикати її за мотузочки ще довгий час!

Почати жити після розставання

Як пережити важке розставання з коханцем: поради психологів

Розірвати відносини з одруженим чоловіком, значить, відпустити його не тільки зі свого життя, а й думок, пам’яті, уяви … На це потрібно трохи довше часу, однак не все так складно.

Насамперед вам потрібно як слід виговоритися. Запросіть людини, якій ви повністю довіряєте, замовте смачну їжу, купите легкі напої для відвертості, включите фоном музику або фільм і висловіть співрозмовнику все, що у вас на душі.

Виплачьте образу, поділіться особистої незадоволеністю, розкажіть про те, як ви втомилися грати роль другорядної жінки. Помрійте, як бажаєте знайти кохану людину, щоб зустрічати разом всі свята, спати в одному ліжку, телефонувати в будь-яку хвилину, гуляти по місту, не обертаючись і т. Д.

Після відвертої розмови до вас прийде усвідомлення: все нормально, життя на цьому не закінчилася, ви правильно зробили, що розлучилися, адже прийшла пора починати нові стосунки!

Якщо близької людини немає, запишіть свою сповідь на диктофон або в блокнот. Кричіть, шепочіть, смійтеся, плачте. В цю хвилину придушувати емоції не можна. Висловіться сплячому котові, м’якій іграшці, фотографії горе-кавалера, в кінці кінців. Потім зітріть свій запис, спаліть папір, порвіть знімок. Більше до цього не повертайтеся.

Після розставання розірвіть всі контакти з колишнім чоловіком. Видаліть загальні фотографії, відеозаписи, позбудьтеся від подарунків і спільно нажитих речей, утримуйтеся від спілкування з його знайомими, якщо ті намагаються вийти на зв’язок.

Зітріть номер телефону хлопця, змініть свій, видаліть обліковий запис з соціальних мереж або закрийте профіль, заблокуйте його в усіх месенджерах, видаліть листування, змініть екран робочого столу.

Викреслюйте чоловіка з життя цілком!

Змініть обстановку, ритм життя, звички. Поїдьте до мами на тиждень в село (триденну екскурсію по лісах і озерах, службове відрядження в інше місто, море, спортивні заходи).

Почніть бігати вранці, насолоджуйтеся світанком, фотографуйте місто, малюйте, пишіть вірші. Змініть зовнішність: колір волосся, імідж, зачіска, фігура.

Побалуйте себе мереживною білизною, шкіряною сумочкою, туфлями з останньої колекції, яскравим манікюром, кілограмом морозива, СПА-процедури!

Оновлення житло! Адже ви з одруженим чоловіком зустрічалися в основному у вас? Після розставання потрібно по максимуму зробити так, щоб нічого вам про це не нагадувало. Розмальовуйте стіни, зробіть перестановку, змініть картину в передпокої, купіть нову постільну білизну, фіранки, настінний годинник.

Знайдіть захоплення до душі. Хобі відмінно заспокоює, відволікає і наповнює серце позитивними емоціями. Що вам подобається? Рукоділля? Творчість? Спорт? Мозгова діяльність? Відправляйтеся на танці, йогу, фітнес, плавання, степ-аеробіку.

Навчіться в’язати, будете радувати себе унікальними ексклюзивними обновками. Ліпіть, готуйте, освойте володіння києм, китайськими паличками, водіння, іноземні мови.

Розвивайтеся, і тоді, розлучившись, у вас не буде ні часу, ні бажання сумувати про зірвані відносинах!

Уникайте місць, де є шанс зустрітися з колишнім коханцем або віддатися спогадами про спільне проведення часу. Відпустіть себе, полюбите свою свободу!

Поради психолога жінкам, що зважилися на розлучення з одруженим чоловіком

Як пережити важке розставання з коханцем: поради психологів

Розлучитися з коханим чоловіком, нехай і одруженим – складний крок. Жінці, яка вже впускає у своє життя представника протилежної статі, важко перебудуватися і усвідомити всю гіркоту невиправданих очікувань. Психологи підібрали для вас декілька порад про те, як відпустити від себе чужого чоловіка і безболісно пережити це розставання.

Отже, як розлучитися з одруженим партнером з мінімальними втратами:

 • перестаньте виправдовувати, жаліти, допомагати чоловікові – він доросла людина і статус «жертви» явно не заслуговує;
 • продумайте свою розмову від «А» до «Я», відрепетируйте мова, жестикуляцію, міміку перед дзеркалом: в відповідальний момент ви повинні себе контролювати;
 • розлучайтеся усвідомлено, розплануйте перед цією подією весь свій час до останньої хвилини (щоб не було часу і сил для депресії);
 • не піддавайтеся на вмовляння одруженого чоловіка, прохання почекати, чергові «сніданки», загрози, пропозиції залишитися друзями – ви вирішили розлучитися з ним, щоб стати щасливою, тому не йдіть на поводу у чужого егоїзму;
 • відмінно допомагає відволіктися початок незнайомій для вас діяльності (нове захоплення, навчання, хобі);
 • якомога частіше зустрічайтеся з людьми, з якими вам психологічно комфортно (уникайте тих, які здатні інших тикати носом в невдачі);
 • обов’язково займайтеся спортом, він підвищує самооцінку, загартовує дух, забезпечує мозок потрібними гормонами;
 • знайомтеся з новими людьми, однак не намагайтеся «забутися» в чужих обіймах: це принесе вам більше розчарування і ненависті до себе, ніж бажане полегшення;
 • будьте обережні з алкоголем, він змушує робити необдумані вчинки, за які потім доводиться червоніти;
 • заведіть собі щоденник позитивних подій, куди ви будете записувати все хороші моменти, що відбулися з вами за день (це навчить вас помічати дрібниці, радіти без причини, зніме зацикленість з одруженого чоловіка).

Щоб максимально безболісно пережити розрив з одруженим чоловіком, поспілкуйтеся з жінками, які пережили цей гіркий досвід. Відправляйтеся на спеціальні форуми і групи, де колишні коханки діляться подібними історіями. Повірте, ви будете в шоці від однотипності поведінки одружених чоловіків!

Щоб не вдаватися до спогадів будинку, відволікайтеся на перегляд улюблених комедій, запальні танці під гучну музику, оптимістичні телефонні розмови з подругами по телефону.

Щоб розлучитися з одруженим обранцем, потрібно подолати себе, адже далеко не кожен чоловік мовчки відступить від звичного.

Ні, він буде з’ясовувати причину, наступати ще дужче, атакувати, ще більше любити, обіцяти, просити почекати … Залиште їх зі своїми комплексами і незадоволеності в стороні, йдіть вперед, змусьте себе повірити в те, що ви заслуговуєте більшого! Не женіться за чужим щастям, воно примарно. Повірте, ваша справжня любов зовсім поруч, потрібно тільки розлучитися і відпустити сьогоднішні нездійснені мрії!

Джерело: https://budumna.ru/otnoshenija/rasstavanie/kak-rasstatsya-s-zhenatym-muzhchinoj.html

Як забути одруженого чоловіка і пережити біль розставання з коханцем: поради психолога

Любов до одруженого чоловіка – одна з головних тем гендерних відносин, складних і часто травматичних.

Основна внутрішня драма дістається коханці, другий за рахунком йде дружина, а іноді не дуже зручно почуваються і невірні чоловіки. Це відносини, що ведуть «в нікуди». Рано чи пізно їх доводиться припиняти.

Спробуємо розібратися, як можна пережити це і чому розставання з коханцем – єдиний прийнятний варіант.

Чому слід розлучитися з одруженим чоловіком?

З якої причини жінка в’язне в стосунках, які не роблять її щасливою, адже роман з одруженим чоловіком щасливим не назвеш ніяк. Ревнощі, образа, роз’їдаюче душу почуття, що ти на других ролях … Чому ж жінки роками продовжують ці відносини?

Цю ситуацію не так легко вирішити, як здається на перший погляд. Одружений чоловік рідко зважується на розлучення. Бувають, звичайно, винятки з правил. Буває, що одружений чоловік втрачає голову настільки, що йде від дружини і починає нове життя. Тільки ось, як не сумно усвідомлювати, випадки ці зустрічаються так само рідко, як алмаз «Орлов» в природі.

Найчастіше в таких випадках допомогти чоловікові «розлучитися з нелюбою дружиною» може тільки сама дружина, яка, дізнавшись про коханку, збирає речі невірного чоловіка в сумку і відкриває двері зі словами: «Всього вам найкращого!».

Тоді чоловік піде, а оскільки йти часто нікуди, піде саме до коханки. Однак це далеко не завжди логічне завершення роману з хорошим кінцем.

Якщо через якийсь час дружина вирішить пробачити невірного, дуже велика ймовірність, що він поцілує вас в носик, і побіжить назад.

Читайте також:   Як відмовити чоловікові в близькості, щоб він не образився: поради

Найчастіше чоловік, який вже деякий час живе в шлюбі, розглядає відносини з іншою жінкою як приємну різноманітність. Коханка же, як правило, хоче створити нормальну сім’ю, і ось ця протилежність інтересів завжди призводить до конфлікту. Тоді приходить чітке розуміння, що потрібно розлучатися.

Як розлучитися з одруженим коханцем?

Як розлучитися з невільним коханим, якщо він не відпускає?

Часто невільний чоловік не йде від дружини і не хоче відпустити таємну кохану. З боку подібна поведінка навіть забавляє. Ще щось говорять про жіночу логіку!

У такій ситуації коханка знаходиться в якомусь «підвішеному» стані і часто не знає, що робити далі. Улюблений клянеться в любові – і продовжує жити з дружиною. Називає своєю єдиною – і після телефонного дзвінка ховає винуваті очі і каже, що йому треба додому … .Чому?

Справа в тому, що чоловіка цілком влаштовує така ситуація. Він підживлюється енергією двох люблячих його жінок; крім того, страждання дружини і коханки і їх ревнощі підносять підступного зрадника у власних очах, допомагають йому самоствердитися, і він, як правило, не хоче розлучатися ні з однією з жінок.

Чоловік почне маніпулювати, приходити, розповідати, як йому без вас погано і як він вас любить. Поступіться – все почнеться спочатку, тому краще поставити крапку самої.

Як розлучитися з чоловіком, якщо любиш його?

Серцю не накажеш, з цим ніхто не сперечається, цілком закономірно в голову приходить питання – а навіщо мені розлучатися з тим, кого я люблю? Ну і що, що у нього є дружина? Коханка для одруженого чоловіка – це жінка-свято, а всі проблеми нехай він несе дружині, з якою, зрозуміло, живе за звичкою, через дітей або з жалю.

Ви готові бути на других ролях? Значить, ви просто невпевнені в собі. Ніколи самодостатня, незалежна і впевнена в собі жінка не опуститься до роману з одруженим чоловіком. Вона не буде радіти тому, «що дісталося».

Звідси випливає висновок, що для того щоб припинити відносини з одруженим, коханці необхідно підвищувати свою самооцінку, навчитися цінувати себе. Для цього рекомендується відвідати хорошого психолога.

Як забути коханця?

Що можна порадити дівчині, яка вирішила «закрити цю книгу» і забути коханого? Поставте крапку в стосунках самі. Спокійно, без емоцій і істерик скажіть, чому ви прийняли рішення про розставання. Не треба писати йому смс, дзвонити по телефону ….

Такі слова потрібно говорити, дивлячись в очі. Вас багато пов’язувало з цим чоловіком. Він гідний того, щоб почути від вас те, що ваші відносини закінчені. Ви гідні того, щоб розлучитися з коханою людиною, не залишивши на місці своєї (і його) душі димлячі руїни.

Спробуйте! У вас обов’язково вийде.

Хочеться плакати? Ні в чому собі не відмовляйте! Чоловікам ніколи не зрозуміти, наскільки легше жити після того, як вся твоя біль вийде зі сльозами.

Витягуйте себе з депресії. Зустрічайтеся з подругами, спілкуйтеся з новими людьми, ходите в театр, в кіно, спортзал …. Світ не обертається навколо чоловіка, з яким ви розлучилися.

Не треба «вибивати клин клином» і відразу починати новий роман. Це принесе вам тільки розчарування. Відносини потрібно починати тоді, коли ви до цього готові. Інакше буде боляче і вам, і цього ні в чому не винному хлопцеві, який попався вам під гарячу руку. Чи не знецінюйте ні себе, ні свої почуття. Чи залишиться дуже неприємне післясмак.

Поради психологів, безумовно, дуже потрібні для здобуття внутрішньої рівноваги і пошуку виходу, який підходить саме тобі. Але, по суті, всі ці поради зводяться до одного – позбавляйтеся від психологічної залежності! Умійте говорити «ні» і йому, і собі.

Поради психолога

 • Розділіть аркуш паперу на дві частини: з одного боку випишіть негативні сторони розриву, з іншого – позитивні. Запис всіх плюсів і мінусів таких відносин допоможе прийняти рішення про розставання.
 • Припинивши стосунки, необхідно обов’язково позбутися всіх контактів колишнього чоловіка: телефонних номерів, контактів в соцмережах, фотографій. Він повинен бути повністю викреслений з вашого життя.
 • Якщо є можливість, уедьте куди-небудь на час. Зміна обстановки і нові враження допоможуть швидше забути коханця.

Джерело: https://SemPravorf.ru/psihologiya/kak-perezhit-rasstavanie-s-lyubovnikom.html

Як пережити розставання з коханцем

Розлука – ось яка штука: без вичікування нічого, ми здригаємось немає від стукоту,

а від надії на нього.

Тільки ось ні стуку, ні надії вже не буде. Так, ти з самого початку знала, що коли-небудь вам доведеться розлучитися, і тобі треба буде якось пережити розставання. Він хоче повернутися в сім’ю, про що сказав тобі прямим текстом, а ти залишишся одна. Шок? Та ні, просто треба зібратися думками і поміркувати.

Якщо ти сама заміжня

Тоді все просто. Ти не залишилася одна, ти просто спіткнулася в життя. А вона триває, незважаючи на те, що ти якийсь час була сліпа до того, що у тебе творилося перед носом:

 1. Як росли твої діти. Ти щось упустила в їх вихованні і перестала зважати на їх інтереси. Ти викроювала годинник з доби, щоб віддати їх коханому, а не для того, щоб зайвий раз побути з дітьми.
 2. Що переживав твій чоловік. Йому звичайно і в голову не приходило, що ти там наліво щось каламутиш, але він дивувався, чому ти так змучена: роботою, справами, здоров’ям? І не скаржишся адже ні на що, а страждаєш. А він разом з тобою.
 3. Що твориться у тебе в справах. Сумбур на роботі і бардак в будинку, тому що ти зосередитися ні на чому не могла. Ти ігнорувала зауваження начальника і закинула прибирання, прання і прасування. Та куди вже тобі, не до дрібниць!

Після розставання з коханцем (одруженим або неодруженим) тобі ніколи буде зациклюватися на одній точці. Пора розгребти бардак і в своїй квартирі, і в своєму житті. А в першу чергу – в стосунках з чоловіком.

У статті Як знову полюбити чоловіка є багато хороших порад від психолога. Вони тобі допомогти йому пережити подивитися на чоловіка іншими очима, і минулий гріховний роман здасться помилкою в твоєму житті.

У фільмі «Заздрість богів» є золоті (хоч і пафосні) слова однієї з героїнь, яка ходила в театр на спектакль «Анни Кареніної» і дала оцінку її поведінки:

А ваша Анна Кареніна – стерво! Коли старіюча заміжня жінка жертвує благополуччям чоловіка і сина, кидаючи все в топку своїх пристрастей, то кожен її крок продиктований егоїзмом і голосом плоті!

О, як сказано! Геніально, чи не так ?! А ми звикли жаліти «нещасну жінку», кинулася під поїзд. А по суті – вона дійсно та ще стерво. Ти ж не хочеш бути такою егоїстичною гадина ?!

А якщо складно зрозуміти настільки витіюваті епітети, то згадаємо ще один фільм – «Службовий роман», який точно підходить до твоєї ситуації. Подивися цей короткий ролик і посміхнися – адже рада там хоч дико простакуватий, але ж правильний:

Якщо ти залишилася одна

Дзинь-дзень, ще раз напоміналочка: він спочатку був не вільний! Якщо він не збирався кинути сім’ю, то розв’язка повинна була колись початися. Які способи забути цього чоловіка можна придумати?

Також буде корисно: Як знайти коханця

кардинальні зміни

Є один хитрий спосіб, який можна спробувати, щоб обдурити саму себе. Пам’ятаєш фільм «50 перших поцілунків»? Там головна героїня забувала кожен попередній день, живучи тільки сьогоднішнім. У неї були свої звички, починаючи з раннього ранку.

Тобі треба так само – просто видаляти від себе той час, в якому ти жила, люблячи свого женатіка. А для початку зроби ось що:

 1. Ти не можеш поміняти місце проживання, зате пересунути меблі в цій квартирі можеш. Це треба для того, щоб тобі стара обстановка не нагадувала про візити колишнього бойфренда, якщо зустрічі були у тебе вдома.
 2. Зміни хоча б фіранки на більш веселенький колір, якщо не можеш переклеїти шпалери. Помаранчеві, жовті й зелені відтінки піднімають настрій і допомагають впоратися з депресією. Дрібниця, але дуже важлива.
 3. Відображення в дзеркалі теж має видавати якийсь інший образ, відмінний від сьогоднішнього. Так, все банально і просто – зміни зачіску, колір волосся, стиль в одязі. Це не для краси, а для кардинальних змін.

А тепер міняй звички, починаючи з ранку:

 1. Звикла пити на сніданок чай з бутербродами? Пий какао з круасанами.
 2. Любиш дівочі мелодрами? Вони ні до чого зараз, дивись комедії.
 3. Зазвичай лягаєш спати головою на захід? Перекладають на схід.

У твоєму житті мають відбутися перевертні, які суперечать твоєму звичного способу життя, навіть в дрібницях. Саме з цього дня піде відлік твоєї боротьби з депресією.

Не думай, що це відразу буде легко. Але тобі треба саме зациклюватися на тому незвичному для тебе дні, який увійде в звичку. Далі буде простіше. Але це перший крок до звільнення.

Аутотренінг тобі в допомогу

Вселяти самій собі правильність результату подій – дуже корисна штука. У твоєму положенні це навіть треба. Якщо твій коханий тебе не кинув, а просто пішов до дружини, ставши зразковим сім’янином, то не потрібно ніякої помсти.

В ідеалі тобі, звичайно, потрібен психолог, щоб бесіда з ним проходила віч-на-віч. Але мало хто може це собі дозволити – і дорого, і не всім можна довіритися, особливо в такому пікантному питанні. Тому, допоможи собі сама за допомогою аутотренінгу.

Повторюй як мантру:

 1. Я зробила погано! Я дозволила собі закохатися в невільного чоловіка, ставши для нього коханкою. Я спочатку знала, що він залишиться з родиною, і мені потім морально буде важко. Я сама в усьому винна.
 2. Я зробила боляче ні в чому наповнених жінці. Навіть якщо вона про це не знає, то знаю я – вона живе зі зрадником, який її обманював. А якщо знає, то напевно гірко плаче в подушку, розриваючи собі серце.
 3. Будь я на її місці, я б розірвала суперницю на дрібні шматочки – за себе, за дітей, за нахабство і підступність. Будь-яка жінка має право захищати своє щастя, тим більше те, яке вона для себе вже сама побудувала.

Без почуття провини за минуле тобі буде дуже складно відвикнути від чужого (між іншим!) Чоловіки. І нехай він сам негідник, що прив’язав тебе до себе, і хай його дружина та ще карга, але у тебе мета одна – позбутися від минулих відносин, поставивши себе на місце нещасної дружини.

На додаток до вищесказаного ось тобі на допомогу стаття: Як позбутися від залежності до чоловіка – на випадок, якщо тобі все одно важко в твоїй патової ситуації. Зі статті ти дізнаєшся, чому не варто слухати аматорських рад і навіщо потрібні веселі подружки.

Всі ці дії будуть потрібні тільки в тому випадку, якщо ініціатива розлучитися була обопільною. Він запропонував, а ти все зрозуміла. Або ти сама сказала йому піти назад в сім’ю і побажала слідом удачі. А тепер томишся і бідкаєшся. Але це справа часу, тому що ти давно підсвідомо звиклася з думкою, що цей період в житті тобі треба буде пройти.

Якщо тебе кинув одружений коханець

А чому кинув? Награвся тобою і іншу знайшов? Або ти думаєш, що кинув, бо від тебе надто багато проблем стало? Якщо все ж він негідник-бабій, то може покарати його як слід за твою любов?

Помста хороша лише в чотирьох випадках:

 1. Коли ти спочатку не знала про його сімейний статус.
 2. Коли він пустив про тебе брудний слух серед людей.
 3. Коли він дав тобі надію на спільне життя з ним, але обдурив.
 4. Коли він скористався тобою, як шахрай-альфонс.

А в ідеалі – якщо всі ці чотири випадки злилися воєдино. Тоді користуйся порадами зі статті Як помститися коханцеві. А можеш взагалі подати на нього в суд, якщо тобі завдано моральної або матеріальної шкоди.

Але якщо справа в тобі, і чоловік тебе кинув через твою нав’язливості, то він має рацію. Тебе ж на гарматний постріл до одружених не можна підпускати! Та й взагалі, це справа брудна – тягнути до себе в ліжко чужого хлопця, навіть якщо він сам туди тягнеться.

Читайте також:   Як зрозуміти, що чоловікові сподобався секс: слова і поведінку хлопця

Візьми за правило любити неодружених. Якщо тебе кинув одружений чоловік, то радій – ти не пов’язала життя з зрадником, від якого можна чекати зрад, як бліх від помийного кота. А то, що він тебе кинув – це твоя удача і урок на все життя, щоб ти знала, як правильно вести себе з чоловіками в подальшому.

Ще по темі:

Джерело: https://damiko.ru/otnosheniya-i-semya/2529-kak-perejit-rasstavanie-s-lyubovnikom

Як розлучитися з коханцем

Якщо ви починаєте відносини, показуючи свою можливість зрадити, чи не цінуючи те, що маєте, то слід розуміти, що коханець так само розглядає вас як тимчасовий варіант і все планування ночами після отриманого задоволення про розвиток та поглиблення взаємодії можуть стосуватися тільки перших кроків, щоб підтримувати ілюзію. Розставання відбувається, тому є сенс самим закінчити невдалі стосунки, зробивши це максимально коректно, ніж чекати несподіваного краху.

Першим кроком розлучитися з коханцем буде визнання в своєму внутрішньому світі своїх змін і небажання продовжувати, побачити те, що вас вже не вибрали єдиною жінкою.

Коханець вже ділить вас з іншого, що показує вашу мінімальну цінність і відсутність відповідальності за вашу долю, можливо, сам при цьому має ще інші відносини.

Може здатися, що це рівноправність – ви нічим не зобов’язані, удвох маєте офіційні відносини, але на енергії продовження, пріоритету і турботи ні ви, ні партнер не обрали один одного повністю.

Той буфер, що допомагає зберегти головні відносини, отримати те, що не дає (або немає можливості попросити) у постійного партнера, це бажання брати, не сплачуючи за благо власної душі, неможливість повернути будь-які переживання, інфантильна позиція в побудові взаємодії.

Коли виникає думка «я хочу розлучитися з коханцем», то повинні виникати питання, що такого приносила мені зв’язок, бо потім, не зробивши висновків, ви ризикуєте повернутися в неуспішні відносини, повторюючи сценарій до нескінченності.

Перед будь-якими радикальними змінами важливо зрозуміти себе і потреби, адже, скільки б фруструючими були відносини, вони є оптимальними для задоволення, і варто знайти інші більш комфортні та поживні для душі шляху відновлення прогалин в бажаннях.

Після того, як були виявлені власні потреби, необхідно без різних фільтрів подивитися на свого партнера.

За теорією системних розстановок, коханець не є долею всього життя, що не була зустрінута за випадковим збігом раніше – це просто той елемент, який дозволяє стабілізувати відносини між подружжям.

У нього є свій унікальний набір негативних звичок, здатний дратувати значно більше, ніж недоліки свого чоловіка, він може бути вкрай огидним в побуті, а здаватися ідеальним просто, тому що ви вкрай рідко бачитеся.

Якщо пара знаходить здатність поговорити між собою відверто, пред’явити потреби не в формі скандалу, а необхідність, то часто виявляється, що третій не потрібен, і випаровується сам по собі.

Отримати таке ж усвідомлення можна без прямого контакту з іншими, а у власній голові, використовуючи уяви або за допомогою психотерапевта.

У підсумку ви ризикуєте отримати не дуже приємний образ не ідеального, а цілком реальну людину, розлучатися з яким значно простіше.

Як правильно розлучитися

Хочеться знайти варіанти як безболісно розлучитися з коханцем, але якщо є почуття, то це неможливо. Розставання без найменшого болю відбуваються природно і самостійно, коли близькість є наслідком формальних причин, що виключають відносини коханців, де двоє навпаки долають всякі умовності.

Буде боляче, образливо і ностальгічно від припинення цих відносин, але ще можна мінімізувати психологічну біль і не завдати нових психотравм.

Поради про те, як розлучитися з коханцем якого любиш, можуть починатися з підключення сили волі і повного зникнення, але краще взяти паузу і вирішити, чому необхідно припиняти відносини, побудовані на щирості і природних почуттях.

Чи не беремо до уваги ті випадки, коли чоловік може шантажувати дітьми, позбавленням волі або фізичною розправою тільки для того, щоб назад повернути свою дружину, хоча і в цьому варіанті не варто кидати коханої людини, повертаючись до тирану, а варто задуматися про план розриву відносин із залученням силових або правових структур.

Прийнявши рішення розлучитися з коханцем, необхідно знайти для себе ж підкріплюють факти, для чого хороші різні списки які їх не влаштовують моментів, і як буде страждати особисто ваше майбутнє, стан, можливий розвиток, якщо не припинити зараз. Це відмінний шлях як розлучитися з коханцем, якщо є почуття – включити сухий логічний аналіз і діяти, керуючись суворим розрахунком і турботою про своє психо-емоційному стані.

Оцініть ступінь свого переживання від передбачуваного розмови і завжди дбайте про свій комфорт. Якщо відчуваєте, що не потягнете особисту зустріч із коханцем, візуальний контакт або при дотику знову передумаєте, то завжди можна написати лист і вручити особисто.

Спосіб підходить і як тренування перед безпосереднім розмовою – це дасть можливість продумати свою промову, підготувати відповіді на очікувані питання (причини і власні недоліки – найбільш популярні), а головне, опрацювати правильні формулювання, здатні мінімально засмутити і залишити гарне ставлення або не нарватися на скандал і зруйновану репутацію.

Ще це прекрасний метод піти від маніпуляторів – ви не будете слухати умовлянь і виправдань, оповідань як все налагодиться і буде добре, що не натрапите на маніпуляцію почуттями. Розрив з коханцем завжди передбачає більше тонкощів, ніж розрив офіційних відносин і багатьох моментів можна уникнути, просто испарившись.

Якщо важко розлучатися з коханцем, то чи не зволікайте час розмови, і сам процес розриву і як тільки рішення було прийнято, самого чоловіка викреслює зі свого життя. Не дозволяйте передзвонювати і заїжджати, міняйте сферу захоплень і зайнятості, блокуйте його в телефоні і соцмережах – закінчення повинно бути тотальним, інакше вас скоро знову застануть в спільному ліжку.

Переорієнтуйте свою діяльність, присвятивши сім’ї і важливим перспективним справах, тоді йому буде просто нікуди вклинитися після розмови, де ви дали зрозуміти, що не бачите перспектив вашої зв’язку, а ви будете будувати повноцінно нове життя з насиченим спектром емоцій. Протипоказано просто викреслити людини і залишити весь час, присвячене йому порожнім, тоді вам незабаром загрожує депресія.

Прощаючись із коханцем, йдіть швидко, ставлячи крапку за одну розмову, всі поради щодо того, щоб почати вести інакше, щоб знизити накал почуттів або довести людину до самостійного вирішення розриву можуть не спрацювати. Наприклад, після появи холодку хтось може піти, а інший почне проявляти більше уваги і кликати заміж, це все крім мук совісті, адже ви знаєте, що все скінчено.

Як сказати коханцеві, що хочу з ним розлучитися

Розрив і так досить складна річ, щоб ще накручувати багатоходівки зверху. Вітається чесність і відкритість, як би не здавалося, що брехня пом’якшить удар – необхідно, щоб у людини не залишилося зайвих ілюзій і сумнівів.

Коли йдете, тому що закінчилися почуття, не починайте вигадувати про відсутність перспектив або противность звуку чхання, краще чесно сказати, що любов пройшла, адже інакше людина буде намагатися усунути свої недоліки, що не приведе до хорошого результату.

Вибирайте формулювання, що описують правду, щоб це не звучало дуже боляче або прикро, але вибирайте правду.

Буде красиво розлучитися з коханцем, якщо зміни брати повністю на себе, це не стисне самооцінку чоловіка до точки – завжди простіше прийняти, що змінився інший і тепер ви просто різні люди, ніж власну провину і негідність будь-яких близьких відносин.

Можна говорити про появу нових пріоритетів і завдань, навіть коротко озвучити будь. Але не розтягуйте розмова – в середньому для того, що пережити стрес, шок, прийти в себе і задати головні питання знадобиться максимум годину, після чого зустріч потрібно закінчити.

Прощання ще інтимніше, ніж впізнавання один одного, тому і розмова плануйте без сторонніх, які не залучаючи ні друзів, ні повз проходять офіціантів. Ви можете поділитися своїми переживаннями зі своїми подругами потім або перед розмовою, чоловік нехай дізнається не від них.

Класично подбайте про відповідний час і місце – вечір вихідного дня, нейтральна територія завжди краще, ніж обідню перерву у кого-то в спальні.

Ніякого прощального інтиму, походу в кіно і обміну подарунками – це все деталі, що залишають впевненість, що ви завжди можете поділитися душевним або фізичним теплом.

Як не впасти в депресію після розставання

Навіть в розставанні з коханцем за власною ініціативою проходить період болю і можливої ​​депресії на тлі втрачених відносин, нехай болючих і безперспективних.

Найпрекрасніші любовні історії переживаються важко при своєму закінченні, а й самі негативні відносини, що містять насильство також вимагають адаптаційного періоду для психіки, щоб прийти в норму.

При розриві з коханцем складність буде в тому, що для офіційної громадськості ваше життя не змінюється, доведеться підтримувати ті ж зв’язку і так само посміхатися, у вас немає поважної причини для поганого настрою, є тільки велика потреба реалізовувати своє життя так, щоб ніхто не здогадувався про душевний надриві.

Чим більше ви очистите своє життя від нагадувань, тим швидше вилікуєтеся. Щоб вантаж емоцій не тиснув, забезпечте собі перші кілька днів самоти, щоб можна було отгоревать на всю силу – плачте, зліться, пийте, танцюйте, тільки так щоб ніхто вам при цьому не заважав.

Якщо допомагає виплеснути емоції в малюнках або написанні оповідань – творіть, хочете все зняти фізично і відчуваєте злість – прибирайте або займіться ремонтом.

У вас повинен бути період, коли найяскравіші емоції будуть мати можливість виходу назовні, якщо їх законсервувати, то м’якою «цвіллю» вони будуть «роз’їдати» душу роками.

Коли з життя викреслюються відносини, то з’являється багато енергії і вільного часу, якщо проблематично взяти відпустку і поїхати відпочивати без сім’ї, але зміна обстановки потрібна. Обов’язково влаштуйте собі перезавантаження, для чого можна зустрітися з подругами, з якими ви раніше тільки нібито зустрічалися, насправді умативая на побачення.

Взагалі можна почати здійснювати всі ті процедури, посилаючись на які ви тікали в роман.

Може виявитися, що так ваше життя стане значно більш насиченим, брехня поступово перейде в правду, а постійне заняття собою, танцями, приємним спілкуванням (або що ви там ще придумували) матиме позитивний розвиваюче на вас як особистість і на відносини в існуючій сім’ї.

Тримайтеся подалі від емоційної ями – раніше велику частину емоційних переживань ви отримували в любовних відчуттях, тепер вони вичерпалися.

Не можна продовжувати згадувати, як чудово було там і зациклюватися на закінчення цього періоду – подивіться на тих людей, які продовжують перебувати поруч і вишиковуйте свою історію тепер разом з ними.

Грайте з дітьми, плануйте сімейні свята, приділіть увагу чоловікові – це точно той, хто чекає вашого повернення з емоційного відчуження.

Джерело: https://psihomed.com/kak-rasstatsya-s-lyubovnikom/

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *