Як пережити зраду чоловіка: причини, що потрібно і чого не варто робити

Як пережити зраду чоловіка: причини, що потрібно і чого не варто робити

Зміст приховати
 • 10 Сентября, 2018
 • Психологія стосунків
 • Кіра Іфеевская

Згідно зі статистикою, змінює 76% чоловіків і 24% жінок. Причини у всіх різні. Але, яка б вона не була, дізнатися про зраду неприємно навіть жінці, яка підозрювала про невірність чоловіка. У даній статті розглянуто, чому чоловіки бувають невірними, як пережити зраду чоловіка, і чи варто прощати кривдника. Також дані корисні поради.

Чому відбуваються зради?

Як пережити зраду чоловіка: причини, що потрібно і чого не варто робити

Нерідко буває так, що в родині панує любов і спокій, а чоловік в цей час ходить на сторону. Чому відбуваються зради чоловіків? Які можуть бути причини:

 1. Сама банальна. Чоловік і дружина розгубили почуття, що їх пов’язували. Це може статися як після десяти років спільного життя, так і через півроку. Жінки часом самі не помічають, як їх змінює сімейне життя (робота, домашні справи, діти). Від цього сильно змінюється їх характер, та й одягаються вони вже не так спокусливо, багато перестають стежити за фігурою.
 2. Зрада чоловіка може бути пов’язана і з недоліком гостроти відчуттів. Може бути, і дружина красуня, і в ліжку хороша. Але хочеться чогось новенького, не вистачає адреналіну і нових відчуттів.
 3. Чоловіки – це самці і для створення сім’ї вони шукають спокійну жінку, в якої бачать хорошу дружину і господиню в квартирі. Часто потім буває так, що така «ідеальна» чоловіка просто не задовольняє чоловіка в ліжку. Тому і виходить так, в квартирі ідилія, але для задоволення своїх природних потреб чоловік знаходить собі коханку, до якої, як правило, не відчуває ніяких почуттів.
 4. Чоловік може почати змінювати, щоб довести собі, що він ще комусь подобається. У молодих це може бути пов’язано з тим, що чоловік ще не відгуляв своє. У зрілому віці подібне говорить про те, що він хоче нагулятися перед старістю і довести собі, що він ще привабливий. Також, можливо, що в дитинстві чоловік відчував брак уваги. А нові сексуальні зв’язки заповнюють цей недолік.
 5. Зустрічається і таке, що чоловік зраджує в відкриту. Часом це пов’язано з тим, що дружина сама мала необережність (нерідко це буває випадковістю) змінити дружину. І тут вже грає чоловіче ЕГО. Для них вже стає справою принципу зрадити дружину у відповідь, та так, щоб вона знала.
 6. Постійні закиди з боку дружини (маленька зарплата, не допомагає вдома і так далі) може стати причиною шукати собі іншу жінку, яка вислухає і приголубить, а головне не буде чіплятися.
 7. Дівчата, не усвідомлюючи того, постійної ревнощами теж підштовхують чоловіків на зради. Це може статися на підсвідомому рівні. Так як часто чутне вираз від дружини: «Ти мені зраджуєш» може спрацювати як установка до дії. Або ж, раз дружина так думає, то потрібно змінити, хоч скандали будуть не на порожньому місці.

інші причини

Є ще й інші фактори, які призводять до зради. Давайте їх розглянемо:

 1. Найпростіша причина – нова любов. Чоловік може спочатку одружитися помилково (дівчина завагітніла, мама вмовила, що це ідеальна партія і так далі). Тому, зустрівши свою другу половинку, хлопець починає зраджувати дружині. Це характеризується тим, що чоловік пізно приходить додому. Найчастіше в такому випадку перша сім’я руйнується і створюється нова.
 2. Ще одна поширена причина – сексуальний контакт під впливом прийнятого алкоголю. Така зрада зазвичай для чоловіка нічого не значить. Але це може вказувати на те, що є передумови до майбутніх зрад вже на тверезу голову.
 3. Характер чоловіка. Наприклад, він любить підкоряти жінок. Чоловік може любити свою дружину, але нові знайомства і сексуальні зв’язки – це його спосіб життя. Без них він може відчувати себе неповноцінним. Краще обходити таких чоловіків стороною.
 4. Рідкісне явище, але чоловік може любити відразу не одну жінку. Він може спокійно утримувати дві або навіть три сім’ї. Його чоловічої сили і уваги буде досить на всіх.

Вивчивши всі перераховані причини, дружина в стані зробити так, що чоловік навіть не буде дивитися на сторону. Звичайно, якщо жінка дійсно любить і не хоче його втратити. Адже краще запобігти походи на сторону, ніж потім бідкатися і просити поради у подруг, як пережити зраду чоловіка. А зробити це буває, на жаль, не дуже просто.

Які ознаки видають невірного чоловіка?

Як пережити зраду чоловіка: причини, що потрібно і чого не варто робити

Часто жінки самі втомлюються ревнувати чоловіка з приводу і без. І хочеться дізнатися явні ознаки того, що чоловік їм невірний.

Як виявити, чи є у чоловіка інша:

 • Чоловік починає більше уваги приділяти своєму зовнішньому вигляду. Наприклад, якщо він раніше голився раз в три дні, то починає це робити щодня або став особливу увагу приділяти нижньої білизни, яке, по суті, може бачити тільки дружина. Став стежити за своєю вагою і фігурою, почав користуватися парфумами і так далі.
 • Зміна в поведінці чоловіка. Чоловік може охолонути до дружини, звести інтимне життя і увагу з його боку на нуль. Або, навпаки, через відчуття провини перед дружиною, він стає більш уважним і ласкавим, хоча сексуальне життя може також сходити на мінімум.
 • У чоловіка з’являються нові слова «паразити», якими він починає часто користуватися. Може змінитися манера поведінки, нові жести і так далі.
 • Часті відсутності чоловіка у вільний від роботи час. Пояснення бувають класичними: затримався на роботі, допоміг другові з переїздом, ремонтом і так далі. Несподівані відрядження, яких не бувало на роботі або були не настільки тривалими. Особливо це має насторожувати, якщо раніше нічого подібного не було. Швидше за все, в цей час чоловік живе з коханкою.
 • Зменшення грошей в гаманці. Вони можуть йти навіть не на подарунки для нової пасії, а на проведення часу з нею, тобто, оплата за посиденьки в кафе або готельного номера і так далі.
 • З’являються дзвінки від «начальника» в пізній час і у вихідні дні. Чоловік ставить телефон на беззвучний режим, щоб дружина не чула чергового дзвінка або смс повідомлення. Можливе блокування паролем від сторонніх осіб. Часто видаляється зі стільниковим телефоном в туалет або курити на балкон.
 • Нічне проведення часу за комп’ютером, так як спілкуватися можна не тільки по телефону, але через інтернет і соцмережі.
 • Після з затримки на «роботі» від чоловіка може пахнути жіночими парфумами. При спілкуванні він може назвати дружину чужим ім’ям, в брюках або піджаку можуть залишитися чеки за готель, кафе або подарунки, яких він дружині не робив.
 • Чоловіка можна зловити на банальної брехні. Запитати його після затримки додому, де він був і що робив в найдрібніших подробицях. І зробити другий допит на тему того ж відсутність, але через два тижні. Якщо дійсно була зрада і все було вигадано, то чоловік навіть забуде, що точно тоді вигадував.

Розпізнати і викрити чоловіка в зраді нескладно, так як будь-який обман розкривається рано чи пізно. Одного разу чоловік сам заплутається в своїй брехні. Тоді вся правда вийде назовні. І ось вже жінка точно знає, що чоловік зраджує, що робити? До порад психологів, даними нижче, прислухатися.

Як пережити?

Як пережити зраду чоловіка: причини, що потрібно і чого не варто робити

Дізнавшись про зраду чоловіка, жінка відчуває сильний емоційний стрес, особливо, якщо сильно любила і цілком довіряла. У такому стані, здається, що весь світ звалився разом. Як пережити біль після зради чоловіка і правильніше повестися, щоб швидше заспокоїтися і прийти в норму:

 1. Найперше – це потрібно дати час організму, щоб почати тверезо дивитися на ситуацію. Необхідно дати емоціям вийти назовні, не варто їх тримати в собі. Можна поскандалити, побити посуд. Але не варто приймати остаточного рішення відразу.
 2. Бажано з’ясовувати стосунки тільки з чоловіком, не рекомендується шукати відразу рад у мами. Можливо, з часом образа вщухне і чоловік буде прощений, сім’я зберегтися. Але теща вже навряд чи буде приймати зятя по-старому. Тепер вже вона може своїми порадами лізти в сім’ю і намагатися її зруйнувати. Найкраще – це звернутися за допомогою до психолога і висловити йому все, що накопичилося в душі.
 3. Щоб легше пережити зраду чоловіка, можна знайти хобі, зайняти весь вільний час домашніми справами, походами в спортзал і так далі.
 4. Якщо дозволяє робота, то можна на тиждень виїхати з міста, відпочити і побути наодинці. Можна розслабитися і з’їздити на море. Просто побувати на природі. Чи не замикатися і не сидіти в квартирі, де все нагадує про щасливі часи і про зраду.
 5. Якщо жінка перебуває в матеріальній залежності від чоловіка, то це найкращий момент, щоб зайнятися кар’єрою, її можна побудувати і в 50 років. Це відволіче і дасть фінансову свободу.
 6. Можна зайнятися своєю зовнішністю і кардинально її змінити. Красива і доглянута жінка швидко приверне увагу чоловіки.

Що не варто робити, дізнавшись про зраду?

Жінка повинна обов’язково засвоїти одне – не потрібно замикатися в собі. І не варто розповідати всім своїм друзям і родичам про зраду чоловіка. Правильний рада може дати тільки не зацікавлена ​​особа, можна звернутися до психолога за порадою.

Як пережити зраду чоловіка: причини, що потрібно і чого не варто робити

Як пережити зраду коханого чоловіка? Що не варто робити, дізнавшись про скоєне?

 1. Плакати вечорами безперервно і заїдати горе будь-якою їжею. Це погано позначиться на зовнішності і вазі.
 2. Не рекомендується і голодовка, так як жінка і так зазнала сильний стрес. Плюс голодування можуть стати причиною початку серйозних захворювань.
 3. Не варто зациклюватися на горі, і скаржитися всім підряд, як все погано і не хочеться жити.
 4. Не потрібно у відповідь зраджувати чоловіка. Від цього не стане легше, навпаки, таким чином жінка може розчаруватися в самій собі.

Пам’ятайте, що життя не закінчилося!

Після зради життя триває. Жінка може пробачити чоловіка і жити з ним разом далі або знайде свою нову любов. Тому в першу чергу, потрібно залишатися привабливою (якщо потрібно, то привести себе в порядок), зайнятися саморозвитком. Так просто жити і радіти цьому для себе, а не на заздрість оточуючих.

А прощати чи?

Чи варто прощати зраду? Після того, як ситуація спливла назовні, перед жінкою постає вибір: прощати чоловіка і жити з ним далі, або краще розлучитися. Визначитися з вибором стоїть самостійно.

Так як остаточно прийняте рішення не позначиться на житті порадника (психолога, подруги, мами). Наприклад, подруга порадила розлучитися, і жінка пішла такої поради.

У підсумку, сидить вечорами сумує, мріє повернутися до чоловіка (який все ще просить вибачення), а життя подруги тече і далі розміреним життям.

Так чи варто прощати зраду? Перед тим, як прийняти тверде рішення, потрібно спокійно поговорити з чоловіком і з’ясувати причину. У розладі сім’ї завжди винні обидва. Тому і вихід з ситуації повинні шукати обоє.

Не завжди розмова може відбутися з першого разу, так як в дружині ще може не охолонути образа. Дізнавшись причину зраду потрібно визначитися не тільки дружині про подальше спільне проживання. Чоловік теж повинен вирішити, хто йому доріг: чинна дружина або коханка. Прийнявши рішення залишитися разом, про зраду далі вже згадувати не варто.

Як пережити зраду чоловіка: причини, що потрібно і чого не варто робити

Якщо причиною зради виявилося задоволення сексуальних потреб або секс після прийняття алкоголю, тобто, без будь-яких почуттів, то тут ще можна зберегти сім’ю, але якщо жінка цього бажає. Тоді потрібно буде зуміти не тільки пробачити чоловіка, але і викорінити причину, що викликала зраду. Тобто, переглянути інтимне життя, щоб чоловік не дивився на сторону.

Якщо жінка вирішить пробачити і прийняти чоловіка назад, то потрібно знати, що біль і образа від зради нікуди не подінуться і можуть мучити все життя, з часом біль лише тільки притупиться. Тому важливо щодня згадувати, через що жінка залишилася поруч з чоловіком і частіше думати тільки про хороше в їх спільного життя.

Коли точно прощати не варто!

Як пережити зраду чоловіка: причини, що потрібно і чого не варто робити

Якщо чоловік після вибачення знову попався на зраді, то тут вже прощати не варто. Такого чоловіка вже не виправити. Також не варто жити разом з чоловіком далі тільки заради дітей або батьків. Щасливим такий шлюб не буде.

Як пережити зраду чоловіка? Психологія стосунків

Після того, як жінка дізналася про зраду чоловіка і заспокоїлася, її хвилює наступне, що робити далі. Як поводитися правильно? Тут можна прислухатися до порад психологів.

Читайте також:   Методи повернути любов дружини, якщо вона розлюбила

Чоловік зраджує. Що робити і як діяти далі:

 1. Якщо подружжя любить одне одного і зрада була дійсно помилкою, то варто спробувати зберегти сім’ю. Так як розставання користі точно не принесе ні чоловікові, ні дружині. Ні той, ні інший в результаті вже не зможе обзавестися сім’єю.
 2. Розлучившись або залишившись разом з чоловіком, не варто з’ясовувати, з ким була зрада (звичайно, якщо жінка не застукала їх в ліжку і вже знає, хто це). Так як, якщо дівчина молода і дійсно красива, це може сильно принизити самооцінку жінки. А якщо вона буде так собі і навіть страшненька, то жінка буде губитися в здогадах, чому ж була тоді зрада.
 3. Потрібно обов’язково займатися собою, можна почати освоювати додатково престижну професію, змінити гардероб, просто більше читати і розвиватися. Стати жінкою, привабливою для чоловіків у всіх поглядах. Тоді, якщо чоловік залишився з дружиною, то тепер уже він буде боятися втратити дружину. Ну, а якщо подружжя розлучилося, то жінка швидко знайде своє нове щастя з іншим чоловіком.
 4. Після прийняття рішення не варто йти назад. Якщо жінка, спочатку вигнавши чоловіка, потім його прийме назад, то він буде вважати себе безкарним і продовжить далі свої зради. Якщо подружжя залишилося разом, то не варто кожен день думати про зраду і нагадувати, про неї дружину. Вибравши подальший шлях (разом або нарізно) потрібно йти далі впевнено.

Ми з’ясували, як пережити зраду чоловіка. І якщо подружжя залишилося разом, потрібно обов’язково з’ясувати причину зради, щоб викорінити її повністю. Тоді сімейне життя покращиться і може початися новий медовий місяць, який здатний продовжитися до кінця життя.

Як пережити зраду чоловіка: причини, що потрібно і чого не варто робити

висновок

Тепер ви знаєте, як пережити зраду чоловіка. Не варто в цьому питанні питати поради у всіх знайомих. Це питання суто інтимний і дати правильного ради ніхто не зможе, якщо тільки поспівчувати.

З цієї ж причини не варто лізти в чужу сім’ю, не потрібно давати поради з приводу того, як допомогти подрузі пережити зраду чоловіка, так як вона все одно надійде по-своєму. А якщо рада не співпаде з її вибором, то можна втратити подругу назавжди.

Але найкраще жінці, знаючи основні причини зрад, постаратися не допустити їх у своїй родині.

Джерело: https://psychbook.ru/417418a-kak-perejit-izmenu-muja-muj-izmenyaet-chto-delat-sovetyi-psihologa

Як без втрат пережити зраду чоловіка: що потрібно і не можна робити

Як пережити зраду чоловіка: причини, що потрібно і чого не варто робитиПісля зради коханої людини виникає порожнеча в душі, в серці поселяється сум’яття і розгубленість, а в голові б’ється одне питання: «як пережити зраду», щоб не накоїти справ, про які потім доведеться довго шкодувати.

Повернути душевний спокій після такої події досить складно, до того ж потрібно вирішити як жити далі, розібратися в собі і зрозуміти, чи варто намагатися відновити сім’ю.

Що робити, коли ви дізналися про зраду

 • Якщо звістка викликала гнів і образу, постарайтеся заспокоїтися. Для цього можна випити заспокійливий засіб або дати волю сльозам, зачинившись у своїй кімнаті.
 • Добре допомагають випустити пар фізичні вправи. Сходіть в тренажерний зал або в басейн і влаштуйте собі навантаження по максимуму. Головне, звільнитися від ненависті і злості, тому що вони почнуть руйнувати вас зсередини, і від цього буде ставати тільки гірше.
 • Не треба слухати поради подруг і знайомих про те, як пережити зраду чоловіка, у вас індивідуальна ситуація, яку потрібно обміркувати самостійно.
 • Для цього відведіть дітей до бабусь і підіть з дому на невизначений час, нехай чоловік замислиться, куди ви зникли.
 • Поживіть одна кілька днів, приведіть почуття в порядок і визначитеся як жити далі.

У вас два шляхи: піти від чоловіка назавжди або залишитися і постаратися забути те, що сталося.

Подумайте, чи здатні ви пробачити чоловіка і жити з ним після його зради.

Для прийняття рішення важливо знати, оступився чи чоловік один раз або у нього є постійна коханка, до якої він може піти. Якщо чоловік розкаюється, обриває телефон і просить його вибачити, вам потрібно запитати себе: «як пережити зраду і пробачити чоловіка?».

способи заспокоїтися

Як пережити зраду чоловіка: причини, що потрібно і чого не варто робитиКоли в душі залишилася любов і думка про розлуку нестерпна, варто спробувати зберегти відносини. Адже в зраді часто винні обидва партнери.

Може бути, ви перестали приділяти чоловікові належну увагу, були занадто зайняті роботою і друзями, чоловік відчував себе самотнім і оступився. Тому, коли будете готові до розмови, пояснитеся з чоловіком і з’ясуйте, що його не влаштовувало.

 • Поки ви розбираєтеся в собі, не варто плакати і страждати цілодобово, така поведінка не доведе до добра.
 • Коли вам дуже боляче, і ви не знаєте як пережити зраду чоловіка, займіться собою. Це відволіче від неприємних думок і додасть впевненості.
 • Сходіть в салон краси, поміняйте зачіску, пофарбуйте волосся.
 • Оновлення гардероб, змініть стиль одягу. Ці експерименти відвернуть вас від постійних думок про зраду і не дадуть перетворитися в заплакану мученицю.
 • Корисно відправитися на відпочинок. Якщо є можливість, поїдьте на кілька днів на море або відвідайте інше місто. Зміна обстановки заспокоїть душу і додасть сил.
 • Постарайтеся забути на час про чоловіка і його зраду, цим ви відновите внутрішню гармонію.

важлива розмова

Як пережити зраду чоловіка: причини, що потрібно і чого не варто робитиКоли з’являться сили для бесіди з чоловіком, повертайтеся додому і поб’єте чоловіка прекрасним зовнішнім виглядом і впевненістю в собі. Швидше за все він очікує побачити вас розбитою і пригніченою і буде збентежений, зустрівши сліпучу красуню, яка ридає і не плаче.

Якщо до цього у нього були думки залишити вас, побачивши перед собою шикарну жінку, він зрозуміє, що ви теж не залишитесь на самоті, і скоріше за все змінить свої плани.

 • Сядьте удвох і розберіться в причинах, що спонукали чоловіка на зраду. Нехай пояснить, що його не влаштовувало в стосунках, і обговоріть можливість примирення.
 • Коли зрада не увійшло в систему, чоловік щиро кається, і ви не хочете розлучатися, вибачте чоловіка.
 • Якщо ви вирішили відновити сім’ю, важливою умовою того, як пережити зраду чоловіка, є щире прощення.
 • Чи не ворушити минуле, нагадуйте про зраду чоловікові, почніть життя з чистого аркуша. Тільки так можна розраховувати на щасливий шлюб, в якому не буде взаємних докорів і образ.
 • Коли відразу знайти спільну мову не виходить, не зациклюйтеся на проблемі. Краще знайдіть собі заняття до душі, яке займе весь ваш час. Це не дозволить постійно думати про зраду і плодити в душі образу.
 • Чи не женіться за своїми чоловіка і не благайте повернутися. Нехай побачить, що ви можете жити без нього і залишатися щасливою. Коли дружина не прив’язує до себе і не влаштовує сцен, більшість чоловіків починають розуміти, що втратили, і самі намагаються повернутися в сім’ю.

Чого категорично не можна робити

Як пережити зраду чоловіка: причини, що потрібно і чого не варто робитиПісля зради довго не відпускає роздратування і лють. Жінка мучиться, переживає і поступово напруга починає руйнувати організм. Виникає безсоння, підвищується тиск, мучать головні болі.

Від нервового стресу розвиваються захворювання шлунка та інших органів, тому дуже важливо взяти себе в руки і погасити ненависть. Адже проступок чоловіка не варто вашого самопочуття. Подумайте про дітей і про себе. Вам необхідно здоров’я, щоб жити далі, ростити дітей і знову стати щасливою.

Коли в родині є діти, розрив відносин відбувається набагато болючіше, бо дитина любить батьків однаково і сильно страждає під час їх сварок.

 • Якщо тато і мама тимчасово не живуть разом, не вимагайте від дитини не спілкуватися з батьком, чи не налаштовуйте малюка проти него.Чтоби не відбулося між вами, він завжди залишиться татом для дітей, в якому вони потребують. Дитяча психіка тонка, дитина може захворіти на нервовому грунті, тому не втягуйте його в свої розборки і ніколи не кажіть, що батько поганий.
 • Женіть геть бажання помститися. Це почуття не принесе задоволення, якщо його реалізувати. Не намагайтеся зло чоловікові теж змінити з першим зустрічним. Після цього до образи і гіркоти додасться сором за себе. Заспокоїтися можна, змінивши обстановку і повністю зайнявши себе якоюсь справою.

Алкоголь і таблетки

Важливо не звикати до алкоголю. Келих вина – це небагато, після нього стає легко і приємно на душі. Але в спробі вгамувати внутрішній біль, можна почати приймати такі ліки постійно, а це дуже погано. Навіть самий прегарний чоловік не варто вашого здоров’я і таких страждань.

Захоплюватися заспокійливими таблетками теж не слід. Їх можна випити один або два рази, щоб прийти в себе після звістки про зраду, але не можна зводити це в систему. Від такої залежності важко позбутися. Вам з кожним днем ​​буде вимагатися більше пігулок, щоб привести нерви в порядок. І за кілька місяців можна перетворитися в наркомана.

нервовий стрес

У деяких жінок після зради починається нервовий стрес. І навіть відвідують думки вбити себе. Це найжахливіше, що може статися. Постарайтеся зрозуміти, що все в світі взаємопов’язане і це випробування дано вам невипадково.

Можливо воно надіслано, щоб гідно оцінити нового супутника життя, який обов’язково з’явиться, щоб подарувати радість і щастя. Якщо позбутися від поганих думок складно, і ви не знаєте як вийти з депресії після зради чоловіка, відвідайте професійного психолога. Фахівець допоможе відновити душевний спокій.

 • Пам’ятайте, що розлучення від болю не врятує. Для того щоб вилікуватися, потрібно час.
 • Ще не придумали засіб як пережити зраду швидко.
 • Можна спробувати прискорити процес на заняттях йогою. Вони добре розслаблюють і повертають душі мир і спокій.
 • Якщо теперішнє становище для вас як жахливий сон, і ви мрієте прокинутися і повернутися в минуле життя, потрібно пробачити всі образи чоловіка і почати з ним все заново. Коли він хоче того ж, відновити сім’ю нескладно. Потрібно просто бути чесними один з одним і безпосередньо порозумітися. Вислухайте бажання чоловіка, озвучте свої і постарайтеся зробити сімейне життя такий, щоб думка про зраду ніколи не прийшла в голову чоловікові.

Як вести себе після примирення

 1. Для цього необхідно більше приділяти часу своїй зовнішності. Скиньте зайву вагу, зробіть гарну зачіску і завжди зустрічайте чоловіка з посмішкою.
 2. Намагайтеся менше лаяти чоловіка. Нехай після роботи відпочине у вашій компанії за цікавою розмовою або фільмом, а не вислуховує бурчання або претензії дружини.
 3. В інтимних стосунках краще розкріпачитися і спробувати все, що хочеться чоловікові, інакше він може піти шукати бажане на стороні. Так уже влаштована їх природа.
 4. Постарайтеся розділити інтереси чоловіка, будьте веселою, красивою, задоволеною життям, і у вас все вийде.
 5. Головне, щоб бажання відновити шлюб було обопільним.Якщо у чоловіка його немає, і він погодився повернутися в сім’ю від безвиході, то ситуація повториться знову. І знову біль, розчарування, сльози …
 6. У кожної жінки, що пройшла через зраду, є свій рецепт як пережити зраду чоловіка, але основне правило залишається незмінним – це вміння прощати помилки. Тільки так можна почати нове щасливе життя.

Як без втрат пережити зраду чоловіка: що потрібно і не можна робити Посилання на основну публікацію Як пережити зраду чоловіка: причини, що потрібно і чого не варто робити

Джерело: https://HeadLife.ru/kak-perezhit-izmenu/

Як пережити зраду: п’ять рятівних прийомів

Як пережити зраду чоловіка: причини, що потрібно і чого не варто робити ФОТО Getty Images

Минуло вже півтора року з того дня, як я дізналася про зраду чоловіка. На вигляд у нас зараз все нормально, але я ловлю себе на тому, що не можу йому більше вірити. Не знаю, як далі з цим жити. Ми довго працювали над відносинами після його любовний зв’язок, і начебто у нас все знову стало добре. І ось знову розлад. Мені іноді здається, що я перестала його любити. Я вже втомилася кожен день думати про те, що трапилося, але нічого не можу з собою вдіяти. Чи є хоч якийсь вихід?

Анна, 42 роки

Не впадай у відчай. Мені ця ситуація добре знайома, тому що більшість моїх клієнтів борються з цією ж дилемою. Якщо відповідати коротко, я можу звести свій підхід до п’яти простим прийомам.

Будь ласка, не дорікайте себе за те, що не можете чарівним чином залишити все це в минулому і жити далі, як ні в чому не бувало.

Можливо, невірність чоловіка стала на даний момент найбільшим потрясінням у вашому житті, і вона становить серйозну загрозу для вашого благополуччя, так що я не здивований, що біль раз у раз повертається, а в голові крутяться одні і ті ж думки. І ви як і раніше не можете взяти в толк, як ця жахлива зрада взагалі могла статися.

Прийом 1 : Назвіть свої почуття вголос, замість того щоб дозволяти їм без кінця вирувати десь всередині, – це дійсно допомагає. Скажіть собі: «Я відчуваю злість, я турбуюся, я розгублена» або щось інше. Вам нічого не доведеться робити з цими почуттями – досить їх визнати.

Іноді я прошу своїх клієнтів почати вести щоденник почуттів, де вони фіксують час, почуття і причину, яка його викликала в даний момент (якусь подію або думка). Ведіть його кілька днів або тижнів, і ви виявите певні закономірності.

Повірте: якщо ви помічаєте свої почуття, спостерігаєте за ними, а не пригнічуєте, вони поступово будуть слабшати і з часом стануть більш керованими.

Багато почуття виникають як результат наших думок. Ми схильні вірити всьому, що віщає наш внутрішній голос, як істини в останній інстанції. Однак він часто перебільшує або з’єднує події з різних життєвих ситуацій, щоб надати нам незаперечні докази того, що життя скінчилося. (Я називаю це «катастрофічним мисленням».)

Прийом 2: Не дозволяйте шкідливим думкам отруювати ваше життя, а для цього запишіть їх. Пишіть так, як ніби вам диктує ваш внутрішній голос.

А коли все напишете, слово за словом, ви побачите, що нічого особливо страшного там і немає. Поверніться до початку тексту і пошукайте перебільшення. Наприклад, ви написали: «Я так змучилася кожен день думати про зраду».

Мене б зачепила фраза «кожен день». Думаю, більш точно відображає дійсність слово «часто».

Знаю, це зовсім незначна зміна, але зате нове слово сприймається вже не таким безпорадним, вірно? А потім ви, можливо, захочете додати кілька уточнень.

І напишете: «Я часто думаю про зраду і іноді відчуваю себе після цього змученої, хоча буває і так, що після цього мені стає краще». Здогадуюся, що останній варіант не тільки більш м’який, але і більш точний.

Перечитайте ще раз текст і зверніть увагу на «завжди», «ніколи», «повинна», «потрібно» і інші слова з категорії чорно-білої лексики.

Ви згадуєте про зраду чоловіка не просто так. Чи не тому, що ви погана людина і не здатні пробачити партнера або не хочете зберегти шлюб.

Швидше за все, ваші почуття намагаються сказати вам про те, що якісь питання залишилися невирішеними і що вашим відносинам необхідно приділити більше уваги.

Наприклад, ваша сексуальне життя стала занадто прісною або чоловік безперервно конфліктує з дочкою, а ви змушені розриватися між ними, як між двох вогнів. Якщо ви продовжите ігнорувати ці тривожні сигнали, ваше несвідоме буде посилати їх знову і знову.

Прийом 3: Поверніться до щоденникових записів, які надиктував вам ваш внутрішній голос. Після того як ви відфільтрували перебільшення, у вас залишиться кілька досить зрозумілих завдань.

Наприклад, збалансувати роботу і домашнє життя; вийти кудись удвох, тому що ви не робили цього жодного разу за останні пару місяців. Раз вже ви здогадалися, про що говорять вам спогади, буде цілком логічним зробити практичні кроки, щоб ці проблеми вирішити.

Наприклад, вимикати телефон після 9 години вечора або забронювати столик в улюбленому ресторані.

Якщо якась людина працює секретарем в приймальні, ви навряд чи будете розраховувати на те, що він правильно зведе баланс або відмінно проведе ділові переговори. Але я іноді зустрічаю першовідкривачів, які очікують від свого партнера якоїсь особливої ​​душевної тонкості, здатності усвідомлювати свої і чужі почуття, що ніяк не відповідає її виховання і особливостям характеру.

Зокрема, на питання «Навіщо тобі був потрібен цей роман?» у багатьох випадках відповіді будуть незрозумілими, просто тому, що до цього моменту людини ніхто не розпитував про мотивацію.

Можливо, ви розраховуєте, що партнер буде вас слухати і співчувати навіть тоді, коли ви гнівайтесь, критикуєте або соромте його, в той час як він (вона) найбільше потребує зараз в роботі з терапевтом, який зможе достукатися крізь панцир до людини, що шукає підтримки.

Прийом 4: Ми схильні бачити своїх партнерів такими, якими нам подобається їх бачити, а не такими, які вони насправді. І ще ми чомусь впевнені, що вони думають точно так же, як і ми.

Хоча дівчаток виховують зазвичай трохи інакше, ніж хлопчиків, так і поява дітей позначається на жінках і чоловіках по-різному. Намагайтеся приймати в партнері не тільки його сильні сторони, але і його недоліки.

Віддавайте собі звіт в тому, що є щось для нього неможливе, непосильний.

Найбільш руйнівна з усіх емоцій – сором. Ви будете відчувати незручність за недавню істерику або виплеск гніву, а ще більше вам стане соромно за те, що вам змінили, і за те, що ви, судячи з усього, недостатньо хороші. Оскільки це почуття нам неприємно, ми відчайдушно намагаємося його уникнути.

Найтиповіший спосіб – намагатися бути в усьому досконалими і сподіватися, що це захистить нас від можливих страждань в майбутньому. Ми намагаємося бути найкращими для свого партнера і сподіваємося, що він теж виявиться ідеальним розкаялися грішником.

А ще я часто зустрічаю людей, які малюють свої відносини до зради як ідеальні і потім подвійно сердяться на чоловіка, який всю цю ідилію зруйнував.

Прийом 5: Мені подобається фраза німецького філософа Іммануїла Канта: «З такого кривого поліна, як людина, нічого прямо не виструганих». Іншими словами, ми не можемо бути досконалими, тому то ми люди.

А коли ми помиляємося або нам не вдається досягти неможливого, ми, тим не менш, соромимося цього. Повертаючись до першого пункту, прийміть це почуття в собі і проаналізуйте думки, які виникають з цього приводу.

Безумовно, варто націлитися на те, щоб стати кращою версією себе і щоб ваш шлюб став кращою версією себе, але, будь ласка, давайте не будемо прагнути до абсолютної досконалості.

Ендрю Дж. Маршалл – сімейний психотерапевт, автор книги «Я люблю тебе, але я в тебе не закоханий» ( «I Love You But I’m Not in Love With You », Bloomsbury, 2007).

Джерело: http://www.psychologies.ru/standpoint/perejit-izmenu-pyat-spasitelnyih-tehnik/

Як пережити зраду? 3 стадії переживання зради і поради психолога. | Сімейний психолог Наталя Лубіна

У цій статті – короткий курс, збірка порад, мета яких – дати вам опору в житті після потрясіння. Більш детально, зрозуміло і детально я описала все в книзі «Як пережити зраду чоловіка?».

Відразу попереджаю – ця стаття суха, як степи Казахстану. Ви не знайдете тут співчуття або допомоги в тому, щоб впоратися з емоціями. Тільки – логіка і аналіз.

Як пережити зраду: Схема розвитку подій

Факт зради – це точка неповернення. Після того, як все сталося, однозначно буде погано всім. Всім – і зраднику, і тому, кому змінили, і тому, з ким змінили. Дана стаття для тих, хто став жертвою зради.

Варіантів розвитку подій далі – безліч. Що у вас? Ви можете подумати, що зрада – вона скрізь і завжди зрада, але – ні. Від того, як розвиваються події, залежить, що робити вам. Дайте відповідь на питання, щоб зрозуміти, де зараз перебуваєте ви.

 • Чи є у вас докази зради, або тільки підозри?
 • Зізнався вам чоловік в зраді або ви самі про це дізналися?
 • В курсі чоловік, що ви знаєте про зраду?
 • Чи закінчилися відносини на стороні або ще тривають?
 • Які наміри висловлює чоловік?

Щоб зрозуміти, як діяти далі, треба точно знати, в який «системі координат» ви зараз перебуваєте. Тому зараз переставайте лити сльози і починайте планувати своє життя.

Що буде після зради чоловіка?

У підсумку, є чотири варіанти ситуації.

 1. Чоловік пішов і від вас, і від коханки.
 2. Чи не йде, але і відносини на стороні не перериває
 3. Чоловік іде від вас до коханки.
 4. Чоловік розлучився з коханкою, просить його пробачити.

Перший варіант – пішов і від дружини, і від коханки – це просто як падіння метеорита на Землю. Рідко і феєрично.

Другий варіант зустрічається трохи частіше. Ситуація болісна для всіх трьох. За рівнем невротизації, мабуть, сама шкідлива.

Третій – чоловік пішов до любовніце- варіант жахливий по суті. Але пережити його набагато простіше, ніж коли чоловік «не визначився». Так, для вас почалося нове життя – життя, в якій більше немає брехні.

Четвертий варіант – чоловік залишив коханку заради вас – один з найскладніших. Звучить все дуже добре, але ж ви розумієте, що не так, як раніше. Значить, треба будувати нові відносини, враховуючи минулі помилки.

Як пережити зраду чоловіка: Три стадії

Ці стадії виділені мною при консультуванні жінок, яким пройшлося зіткнутися з ізменоймужа. Значить, на кожній з цих стадій я строю консультування по-різному. Зараз я коротко розкажу вам про всі три стадії, а потім ми розглянемо кожну більш докладно. Знаючи ці стадії, ви зможете передбачити, що чекає вас далі. І як себе вести, щоб скоріше все закінчилося.

1 стадія – шок

Потрясіння від новини. Або повний ступор, або істерика. Дуже гостра біль, емоції зашкалюють. Світ звалився відразу.

2 стадія – перезавантаження

Потрясіння пройшло, як гроза. Ще чути гуркіт грому, але вони вже далеко. Тепер ви повинні оглянути руйнування і зрозуміти, наскільки все погано.

3 стадія – відновлення

Біль вже не гостра, вона затяжна. Тисне, тисне … Поступово все менше, але дуже повільно, якщо не допомагати їй йти. Прийшов час освоюватися в новому житті.

А тепер давайте докладніше зупинимося на кожній стадії. Вони однакові для кожної з 4-х ситуацій. Але в тому випадку, якщо ви з чоловіком все-таки розлучилися, просто замініть «Рада 2» на «Рада 2+»

Зрада чоловіка, поради психолога. Стадія 1 – Шок

 • Перша партія рад орієнтовані на ваші дії в перші дні після того, як дізналися жахливу новину.
 • Опис періоду: настрій нестабільний – то лють, то відчай, то ненависть, то любов.
 • Тривалість періоду: 1-2 тижні.
 • Основна мета: пережити шок.

Рада 1 . Заборонити собі приймати рішення. Тому що вони будуть прийняті виключно під впливом гормону стресу. І не кажіть мені: «Я подумала і вирішила!» Ви в цей час просто фізично не можете мислити об’єктивно.

Згадати б таблицю множення.

Порада 2.  Почати збирати інформацію про таке явище, як зрада. Статті, форуми, книги, спілкування. Навіщо? Потім, щоб повернути собі здатність мислити. Зараз вам здається, що це «жах-жах». Але почитавши статті, почувши чужі історії, ви зрозумієте, що «так, жах. Але не жах-жах-жах ». По-розумному це називається знизити драматизацию.

Порада 3.  Чи не залишатися на самоті. Постійно з кимось поруч. Можна мовчки. Тому що ви зараз маленький енергетичний вампір. Так, вибачте, але це правда.

І немає нічого егоїстичного в тому, щоб отримувати звідкись сили. В кінці-кінців, кожна людина хоче бути комусь потрібним. Дайте вашим близьким, друзям і навіть просто приятелям побути потрібними. Не треба з усіма обговорювати свою біду.

Треба щоб просто хтось, чиє суспільство вам не гидко, був в приміщенні.

Рада 4.  Знайти довірену особу, яка буде слухати ваші розповіді і витирати сльози.

Ось тут треба буде вже поговорити. Краще, щоб це був психолог. В крайньому випадку – подруга. Щоб ви могли виплакати свою печаль, своє горе. Виплакати його стільки разів, скільки треба вашій душі.

Найпоширеніші помилки : зациклитися на свою біду і болю. Звинуватити у всьому когось одного: себе чи його.

Стадія 2. Перезавантаження

Сама болісна і відповідальна стадія. Саме тут вирішується, що буде далі. Саме тут переходить з гострої фази в хронічну. цей

Опис періоду: емоційні гойдалки – то добре, то погано.

Тривалість періоду: за моїми спостереженнями, від місяця до півроку. Якщо довше – значить, хтось її спеціально затягує.

Основна мета: вирішити, як жити далі.

Рада 1. Замість самобичування записуйте всі думки, які приходять в голову, в формі тез. Ви будете багато думати про свої помилки. Чи не мусується їх в голові, а запишіть: «Не можна робити так, треба робити так …»

Порада 2. Орієнтація – на вашого чоловіка. Спробуйте зрозуміти його поведінку. Я знаю, що це звучить як: «Вгадайте, про що думає жаба». І я знаю, що вам весь час хочеться показати йому свої почуття і біль.

Але зараз головне розібратися, чи готовий він працювати над ситуацією, виправляти помилки. Саме на цьому етапі зазвичай жінки приходять до мене і ми разом розбираємося, що ж тепер має на увазі зрадник, коли говорить ті чи інші слова.

І як донести до нього те, що хочеться.

Рада 2+ . Поки що поруч з вами немає чоловіка. Воно і простіше. Не треба нікому нічого нести. Свою біль ви виплачеться психолога, і ставши більш мудрою і прекрасною, підете будувати нові стосунки!

Порада 3. Найбільший потік болю, який може бути після зради, доводиться на цей період. Позбавляйтеся від болю. Використовуйте весь арсенал засобів, уважно нічим. Ні езотерикою, ні медитаціями, ні логікою.

Рада 4. Пам’ятайте, що ви будуєте світ на двох. З цим чоловіком або з іншим, але в вашій душі і в житті має бути місце для чоловіка і його інтересів. І ваших – теж! Обов’язково!

Найпоширеніші помилки: перестаратися з «закручуванням гайок» з чоловіком, який визнав свою провину; повірити своїй гордині і відмовитися дати шанс того, хто дійсно його заслужив; переконатися в тому, що «здрібнів нині мужик, немає вже надійних».

Як пережити зраду: Стадія 3. Відновлення

Рани починають гоїтися. Або не починають, якщо ви весь час і заважаєте.

Опис періоду: ви як натягнута пружина. Якщо вас не чіпати – то все може бути добре. Якщо провокувати – то буде буря.

Тривалість періоду: від тижня до декількох років. Залежить від того, скільки зусиль вкладаєте ви і вас супутник життя, якщо він зараз є.

Основна мета: побачити себе в новому світі.

Рада 1 . Ігнорувати інформацію про зраду. Чи не читати статті, не обговорювати з подругами, не дивитися тематичні фільми.

Порада 2. У центрі уваги – ваша самооцінка. Зараз саме час стверджувати своє нове місце під сонцем.

Порада 3. Треба змінюватися. Нові звички, нова манера спілкування, нова зачіска, одяг, нові маршрути, нові сценарії поведінки. Бажано, відповідно до тих помилками, які ви виявили під час другої стадії.

Рада 4. Зусиллям волі блокувати «пережовування» спогадів про зраду. Так, я знаю, що складно. Але є спеціальні вправи, які вам допоможуть. Це можливо.

Рада 5. Живіть маленькими відрізками. Припустимо, встали вранці і головне завдання – зберегти гарний настрій на весь день. Не думайте про завтра, про наступному місяці, або про те, що буде восени.

Порада психолога, як жінці пережити зраду чоловіка: Чи не дозволяти собі найпоширеніші помилки: регулярно скочуватися в минуле; розчаруватися в чоловіках.

Пам’ятайте, що все, що відбулося – лише один з епізодів у вашому житті. Так, він жахливий. Але життя ваше складається не тільки з нього. Що ще є у вашому житті? Ви зможете йти далі і стати щасливою. Почитайте мою статтю де я даю поради як жити після зради чоловіка.

А більш детальну інформацію, способи відновлення енергії, рішення складних емоційних питань, нові сценарії спілкування з чоловіком – все це шукайте в книзі «Як пережити зраду?».

Я – Наталя Лубіна, сімейний психолог і письменник. У консультуванні з 2008 року. Працюю з жінками, чоловіками, сім’ями. Допомагаю налагодити сімейне життя. Про це моя нова книга Жіночі помилки в шлюбі Зараз цю книгу можна придбати на особливих умовах. Консультації я проводжу щодня. Детальніше про консультації читайте на сторінці Записатися до мене на консультацію

Джерело: https://www.natalubina.ru/kak-perezhit-izmenu-3-stadii-perezhivaniya-izmeny-i-sovety-psixologa/

Як пережити зраду чоловіка: поради психолога щодо збереження сім’ї і допомога самій собі

Зрада чоловіка – нелегке випробування для жінки в будь-якому віці, неважливо, скільки років прожито разом і чи є в сім’ї діти. Зрада – це зрада, яке породжує гнів, образу і бажання помститися.

Справитися з цим можна по-різному: комусь на допомогу приходять друзі, інших підтримають близькі, іноді можуть істотно допомогти поради грамотного психолога. Скільки часу займе цей процес, не скаже ніхто.

Все залежить від вашого ставлення, темпераменту і настрою на позитивний результат. Як пережити зраду чоловіка?

Причини чоловічих зрад, їх аналіз та можливі наслідки для шлюбу

Чоловіки за своєю природою полігамні. В умовах природного відбору самець повинен запліднити максимальну кількість самок і продовжити свій рід, наскільки це можливо. Можливо, в силу цього відношення до сексу у чоловіків набагато простіше, ніж у жінок.

Для них це часто спосіб вивільнити накопичену енергію, задовольнити фізіологічну потребу. У сучасному суспільстві чоловік укладений в певні моральні принципи і часто не хоче з цим миритися.

Для деяких самців зрада – спосіб висловити протест і відчути свою значимість.

Чому чоловіки зраджують? Причина може бути одна або кілька, все залежить від конкретного випадку. Розглянемо найпоширеніші:

 • Чоловік нещасливий, його не розуміють, сімейні відносини стали рутиною, він намагається урізноманітнити своє життя. Він ретельно приховує всі від подружжя, отримує дозу адреналіну від самої ситуації – і всі задоволені. Дружина може роками не підозрювати, що у неї є суперниця.
 • Чоловік не задоволений сексуальними стосунками. Найчастіше це відбувається з появою дитини, коли вся увага матері віддається малюкові, а татові залишається задовольнятися «недоїдками». Дружині в цей час не до сексуального різноманітності, а чоловік сумує і відправляється реалізовувати себе на стороні. Для чоловіків важливі різноманітність і експерименти, якщо їх немає в реальному житті, то з’являються фантазії, які хочеться реалізувати.
 • Зручний випадок. Збіг обставин чи відрядження. Завжди є ймовірність випадкового зв’язку, яка ні до чого не приведе. Просто одиничний випадок, про який ніхто не дізнається. Більшість чоловіків не відмовиться від такої можливості.

З роками сімейного життя жінки розслабляються, перестають стежити за собою, за словами на адресу чоловіка, часто бурчать і ниють. Звичайно, якщо чоловік зустрічає привабливий об’єкт, який не доставляє проблем, він не пройде повз. Чоловіки намагаються відволіктися від сімейних турбот і проблем, при цьому вони навіть не думають іти від дружини.

Часто чоловіки вважають зраду нормою, і сімейні пари живуть так роками. Дуже важко розлучатися, проживши багато років разом, тому дружини терплять зради, навіть знаючи про них. Багато подружжя намагається врятувати шлюб через дітей, для кого-то важливий сімейний бізнес або спільне майно.

Як жінці зрозуміти, що у неї з’явилася суперниця? Що повинно насторожити в поведінці чоловіка? Чоловіка має сенс підозрювати в зраді, якщо він:

 • проводить вдома менше часу, ніж зазвичай;
 • витрачає більше грошей;
 • ретельно стежить за зовнішнім виглядом і гігієною;
 • купив нову туалетну воду, предмети одягу, білизна;
 • змінив ставлення до дружини (став дратівливим або, навпаки, занадто поступливим).

Припустимо, що ви бачите очевидні ознаки зради або навіть впевнені в ній і в своєму розпорядженні фактами.

Постарайтеся зважити всі «за» і «проти» і оцінити всі об’єктивно. Ніхто не знає вас і вашого чоловіка краще вас самих, і тільки вам вирішувати, як вчинити в цій ситуації.

Прощати чи не прощати?

Перше, що важливо зрозуміти і вирішити для себе, – чи готові ви прощати? Пробачити – це означає взяти і не згадувати про це все подальше життя. Варіант, коли ви за будь-якої дрібної сварці пригадуєте чоловікові його провину, не підходить. Постійно повертаючись в минуле, ви зробите гірше і собі, і іншим членам сім’ї.

Найкраще рішення – сісти і поговорити по душам. Важливо бути щирими, поділитися тим, що турбує, і разом розібратися з проблемою. Саме шляхи вирішення, які ви придумаєте разом, будуть ефективними. Кожен повинен розуміти, чого він хоче, і нести відповідальність за скоєні вчинки.

Поради психолога, як пережити зраду і зберегти сім’ю

Часто продуктивний діалог не складається, в такому випадку можна звернутися до професійного психолога.

Фахівці використовують різні методи: спільну і групову терапію, аналіз потреб чоловіка і дружини або детальну проекцію на майбутнє. Зберегти шлюб важливо, коли обоє цього хочуть.

Поради психолога допоможуть впоратися, допомога фахівця дуже важлива (докладніше в статті: що робити, якщо чоловік зізнався в зраді: поради психолога).

Діти – одна з причин, за якими подружжя намагається зберегти сім’ю. При розриві відносин між батьками діти часто вважають себе винними, тому тато і мама намагаються робити вигляд, що все добре.

Пам’ятайте, що дитина, особливо в маленькому віці, дуже чутливий, тому в деяких випадках краще розійтися, а не намагатися зберегти неіснуючу сім’ю. Малюк не повинен бачити страждання і скандали.

Нехай батьки будуть не разом, але щасливі.

Спробуйте проаналізувати, що стало причиною зради вашого чоловіка. Приділіть увагу собі, займіться спортом, стежте за вагою і харчуванням, навіть якщо причина не в цьому. Здоровий спосіб життя завжди йде на користь. Так ви відволічетеся від непотрібних думок і відчуєте себе впевненіше, привабливіше. Зверніть увагу на те, в чому ви ходите вдома, можливо, настав час обновити гардероб.

Спробуйте поставити себе на місце свого чоловіка і зрозуміти, чого йому не вистачає:

 • перестаньте бурчати, говорите ласкаві слова, захоплюйтеся, хваліть;
 • завітайте на романтичну вечерю, приготуйте його улюблене блюдо або щось новеньке;
 • приділяйте чоловікові більше уваги, ніж дітям;
 • проявіть інтерес до його хобі і інтересам.

Пам’ятайте, що роль матері, звичайно, важлива, але якщо ви не будете ще й дружиною, то інтерес чоловіка до вас вичерпається, і це неминуче штовхне його в обійми іншого. Сім’я – це щоденна і копітка робота. Потрібно бути собою, але при цьому враховувати інтереси чоловіка і зважати на його думку, хоча деколи це дуже важко. Пробачити чоловіка і пережити зраду можна, але потрібно багато зусиль і терпіння.

Чого категорично не можна робити?

Перше, чого не варто робити, – це намагатися забутися і «втопити горе в пляшці». Проблему це не вирішить, але може додати нові складності. Також не варто розповідати про своє горе всім і кожному, постійно згадувати про проступок чоловіка.

Поговоріть з подругою або іншою близькою людиною, але присвячувати всіх в своє особисте життя – це помилка. Чоловіки люблять впевнених в собі, сильних жінок, а не безпорадних і скривджених.

Зрада чоловіка – важке випробування, якщо допомога потрібна, серйозно подумайте про те, щоб звернутися до психолога.

Помста – теж не вирішення. Не намагайтеся змінити, щоб зробити чоловікові боляче, особливо якщо ви ніколи не робили цього раніше. Ситуацію це не виправить, швидше за все, якщо він дізнається, просто посміється або залишиться байдужим.

Категорично не варто рятувати сім’ю, якщо зради регулярні, – навряд чи вам вдасться змінити стиль життя вашого чоловіка. Також не миріться з тим, що сталося, якщо:

 • у вашого чоловіка є друга сім’я;
 • він піднімає на вас руку;
 • почуттів уже немає, відношення не налагодити, ви в цьому впевнені.

Як спокійно розлучитися з чоловіком, який змінив?

Отже, якщо шлюб не врятувати, вам належить процедура розлучення (докладніше в статті: як легше пережити зраду і розлучення з чоловіком?). Все відносно просто, якщо у вас немає дітей. Майно можна поділити, а після розставання навіть не спілкуватися.

Гірше, якщо є дитина або декілька дітей. Важливо подбати про них. Постарайтеся, щоб діти не бачили ваших сварок. Вирішуйте проблеми без них.

Спілкуватися з чоловіком доведеться, дитина повинна спілкуватися з батьком, тому краще, якщо ваші відносини будуть дружніми.

Після розлучення живіть повним життям, не вважайте всіх чоловіків зрадниками. Важливо осмислити подію і правильно розставити цілі і пріоритети. Намітьте для себе вектори розвитку, не замикається в собі.

Знайдіть час для улюблених справ і хобі, це допоможе прийти в себе і пережити зраду і зміни, що відбулися.

Тільки правильний настрій допоможе вам не залишитися на самоті і знайти того, з ким вам буде по шляху, хто вас зрозуміє і прийме такою, якою ви є насправді.

Джерело: https://SemPravorf.ru/psihologiya/kak-perezhit-izmenu-muzha.html

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *