Як пестити чоловіка: техніки, особливості прелюдії, секрети

Порушення чоловіків – просте завдання для будь-якої жінки. Однак існує ряд секретів, що стосуються того, як найкраще порушувати чоловіка і яким чином зберегти подібне порушення. Секретів в цій справі багато – це і вмілі дії жінки при розмові, ніжні дотики і поцілунки. Психологи і лікарі охоче діляться своїми знаннями з жінками про те, як порушувати чоловіка.

Зміст приховати

Як пестити чоловіка: техніки, особливості прелюдії, секрети

зовнішній образ

Всі чоловіки люблять очима. Це відомо всім, тому в процесі їх збудження, велику роль відіграє зовнішній вигляд і поведінку жінки. Найбільш простий варіант порушити чоловіка – це використання жінкою того виду одягу, який йому подобається. Це може бути як професійна уніформа, так і красиве нижню білизну.

Не варто забувати і про «головному зброю» кожної жінки, від якого завжди порушуються чоловіки – про оголеному тілі. Важливо пам’ятати, що легка еротика підходить для цієї мети краще, ніж повна відсутність одягу і білизни.

Крім цього, існує ряд простих прийомів, подобається всім чоловікам:

 • взуття з високим каблуком;
 • сексуальну нижню білизну, вигідно підкреслює форми фігури;
 • недбало укладене волосся;
 • облягаючий одяг, в тому числі з латексу;
 • напівпрозорі елементи одягу.

Говорячи про те, що збуджує чоловіка, дуже важливо пам’ятати важливий фактор успіху – сам чоловік повинен бути налаштований на секс і не відчувати себе втомленим або засмученим. Його настрій і самопочуття слід з’ясувати до процесу спокушання.

Дуже сильно стимулюють статевий потяг ніжні слова і шепіт коханої жінки. При цьому фрази можуть бути як чуттєвими, так і вульгарними, пристрасними. Дуже важливо враховувати особливості свого чоловіка – багато хто з них негативно ставляться до подібної форми спокушання.

відповідна прелюдія

Серед жінок поширений міф, що чоловіки негативно ставляться до попередніх пестощів і навіть нервують в цей час. Однак це – оману, оскільки чоловічий організм дуже чуйний до ніжних дотиків і поцілунків.

Як пестити чоловіка: техніки, особливості прелюдії, секрети

Питання про те, як правильно торкатися до чоловіка, дуже складний, так як у кожної людини є свої власні ерогенні зони, виявити які можна тільки досвідченим шляхом проб і помилок.

Практично у всіх людей підвищеною чутливістю володіють наступні частини тіла: мочки вух, губи, поверхня шиї, зап’ястя і, звичайно, статеві органи.

Помірна їх стимуляція кінчиками пальців або поцілунками призведе до сильного потягу з боку чоловіка.

Окремо варто згадати про сильні ерогенні зони, які чомусь ігноруються багатьма людьми:

 • шкіра уздовж хребта, особливо в області шиї і попереку, дуже чуйна до дотиків і поцілунків;
 • у збудженого чоловіка на дотики мовою відмінно відгукується небо, приводячи до значного підвищення збудження;
 • шкіра між пупком і статевими органами на животі – ще один яскравий приклад «забутих» стимулюючих точок на тілі людини.

Відповідне стимулювання ерогенних зон перед статевим актом і особливу поведінку жінки – це відповідь на питання, як можна добитися стійкого чоловічого збудження без залучення будь-яких незвичних засобів або лікарських препаратів.

умілі дотику

Дотики до тіла – найдоступніший і яскравий спосіб для стимулювання лібідо у чоловічої статі. Існують певні поради по цій техніці збудження, які підійдуть практично в будь-якому випадку.

Як було сказано вище, саме спина, в тому числі її частина між лопатками, надзвичайно чутлива до будь-якого стимулювання. Тому у багатьох пар прелюдія починається з досить ніжного еротичного масажу.

 • Як пестити чоловіка: техніки, особливості прелюдії, секрети
 • Не варто забувати і про сідницях, які найкраще відгукуються на невеликі шльопанці або стискання.
 • Про широко відомі точки стимуляції лібідо, такі як шия, вуха і зап’ястя, можна і не говорити взагалі, так як багато пар знають про них і практикують в своїх прелюдіях.

Внутрішня поверхня стегон, особливо в їх верхній частині, прекрасно стимулюють статевий потяг у чоловіків при ніжних, ласкавих дотиках.

Кількість ерогенних точок у конкретної людини завжди індивідуально. Відповісти на питання, які з них найбільш сильні, можна тільки при безпосередній перевірці в прелюдіях. Жінці варто бути відкритою і завжди обговорювати подібні теми зі своєю другою половиною.

Чи можна порушити чоловіка на відстані?

Від чого може збудитися чоловік на відстані, коли «гра» відбувається в громадському місці або на природі? Найбільш ефективний спосіб в даному випадку – це погляд дівчини, який може притягувати і підстьобувати лібідо. Однак порушувати поглядом не так легко. Жінці варто заздалегідь попрактикувати перед дзеркалом і зрозуміти, як вона виглядає при тій чи іншій міміці свого обличчя.

Крім такого погляду відмінно підходить і перекидання декількома фразами. У цьому випадку велике значення матиме звук голосу жінки і його інтонації. Подібні навички дуже легко розвиваються при регулярних тренуваннях.

Як миттєво порушити чоловіка? – Все буде добре. Випуск 922 від 29.11.

16

Будь-який чоловік, навіть самий домашній, швидко збуджується у відповідь на цілий ряд різноманітних стимулів: зовнішній вигляд жінки, її поведінку і мова, дотику в процесі прелюдії.

Вміла жінка може викликати сильне сексуальне бажання навіть одним своїм поглядом або парою фраз. Важливо пам’ятати, що секрет успіху в порушенні чоловіків – це постійне відточування своїх навиків і розмови з коханою людиною.

Джерело: https://MedExpert.guru/potentsiya/libido/kak-vozbuzhdat-muzhchinu.html

Група Еротичний масаж голови (відеоурок) Вконтакте

з відгуків:

Як пестити чоловіка: техніки, особливості прелюдії, секрети

з відгуків:

Як пестити чоловіка: техніки, особливості прелюдії, секрети

з відгуків:

Як пестити чоловіка: техніки, особливості прелюдії, секрети

Еротичний масаж голови умовно ділиться на дві частини – масаж волосистої частини голови і масаж обличчя. Я починаю еротичний масаж голови з того, що кладу свої руки на плечі чоловікові і м’яко їх розминають, потихеньку переміщаючись по шиї вгору до волосся.

Мені подобається не поспішати, насичувати свої пальці і долоні дотиками до волосся – часто я закриваю очі і уявляю, що гладжу величезного кота чи ведмедя, чия шерсть так приємно пестить мої пальці. Мене це дуже збуджує. Хвилин через 10-12 я переходжу до масажу обличчя і приділяю йому близько 5-8 хвилин.

Так що весь еротичний масаж голови займає близько 15-20 хвилин – зазвичай він виступає прелюдією до еротичного масажу всього тіла, але іноді ми переходимо відразу до сексу, тому що чоловік, та й я сама, до цього часу вже досить порушено.

Щоб не перетворити еротичний масаж голови в звичайний масаж голови, пам’ятай про свій стан – використовуй свої пальці як передавачі твого насолоди, яким ти насичується, торкаючись його голови і обличчя. Можеш одночасно з масажем робити «мерехтіння», якому я навчаю на II ступені курсу [club63562078 | »Як стати бажаною»].

Намагайся не обділити увагою жодну клітинку голови твого чоловіка, але все ж основний акцент роби на дотики до ерогенних зон голови (задня частина шиї, лінія росту волосся, вушка і місця за ними, скроневі області, і, звичайно ж, губи і язик) .

Пам’ятай, що на вухах розташовані рефлекторні точки всього тіла – масажуй їх м’яко, але наполегливо, особливо область, що відповідає за статеві органи. Деяких чоловіків дуже збуджує, коли їх вуха пестять мовою.

І кожного без винятку – якщо на вухо розкуто шепотіти про те, що ти збираєшся зробити з його членом по закінченню масажу.

Джерело: https: //xn--24-6kchq2abwi5bc.xn--p1ai/group-79946914.html

Як правильно пестити чоловіка. Кілька цінних порад – Інтим – ВІН и вона

Як правильно пестити чоловіка. Кілька цінних порад

Як пестити чоловіка: техніки, особливості прелюдії, секретиЧоловіки інші. Те, що подобається в ліжку жінці, не обов’язково сподобається сильній статі. Як правильно пестити чоловіка? Які ерогенні зони більш чутливі? Пестити можна не тільки губами, мовою, але кінчиками пальців, шепотінням. Якщо навіть нашіптування і подиху викликають лоскіт, це не означає, що партнеру неприємно. При виборі чутливого місця, потрібно пам’ятати, що у представників сильної статі низький больовий поріг.

Після випробування нового прийому ласк, слід запитати у коханого, сподобалося чи ні. Порушуючи свого хлопця, не потрібно забувати про те, що чоловіки, як і жінки, люблять компліменти.

Як правильно пестити чоловіка: знизу або зверху? Не тільки в паховій області, а й на обличчі розташовано безліч ерогенних зон. Можна нашіптувати на вухо ніжності, а потім несподівано вкусити або подути.

Деяким чоловікам подобається, коли їх дама серця торкається до обличчя, прорисовуючи кожну рисочку. Однією з чутливих зон на обличчі є губи. Часто якщо пара вже давно разом, області губ мало приділяється уваги. Але чоловіки просто обожнюють цілуватися. До речі, мало кому відомо, як потрібно правильно цілуватися. До губ можна торкатися губами, кінчиками пальців, мовою.

Як правильно пестити чоловіка? З якою частини тіла почати? Ні для кого не секрет, що на руках знаходиться безліч нервових закінчень. Тому, пестячи партнера, можна тримати його за руки. Можна ніжно гладити його руку на лінії згину. Звичайно, таке дотик не викличе шаленою пристрасті, але, безсумнівно, буде приємним.

Тантричний секс: кілька причин його спробувати

Ласкою вважається і масаж. В еротичному масажі задіяно все тіло: від кінчиків пальців на руках до кінчиків пальців на ногах. Можна повчитися робити еротичний масаж чоловікові. На тіло наноситься ароматичне масло, яке посилює збудливий ефект.

У пошуках відповіді на питання, як правильно пестити чоловіка, багато панянки думають, що починати потрібно неодмінно знизу. Фізіологічна пристрій чоловічих грудей схоже з жіночої, виключаючи функцію вироблення молока. Звичайно, чоловічі груди менш чутлива через постійного впливу сонця, вітру та інших природних факторів.

Але її можна розігріти, для чого потрібно стимулювати активно і відчутно. Спочатку потрібно зробити легкий масаж, потім переходити до пестощів ореоли і соска. Реакція настане не відразу. Після того, як соски стануть твердіше, можна переключатися на інші зони, наприклад, до плечей, спині, боках і попереку. Потім можна знову повернутися до грудей.

Важливим для сексуального збудження є така частина тіла, як спина. Взагалі, все тіло можна вважати ерогенною зоною. В області спини, попереку і боків знаходяться безліч чутливих точок. У пориві пристрасті можна стиснути спину чоловіка, трохи подряпати.

Така поведінка покаже, що партнер на вірному шляху. Якщо чоловік не бачить відгуку на свої дотики, то ніякі маніпуляції не зможуть його розбурхати. Коханому сподобається, якщо пробігтися по його спині, боках і попереку пальцями. Можливо, він відчує легке лоскотання, яке виявиться дуже приємним і новим.

Як показує статистика, до орального сексу вдається всього лише чверть жінок, тоді як такі ласки просто обов’язкові в щоденному сексуальному меню. На жаль, універсального рецепта, як пестити внутрішню частину стегна чоловіка і область паху, немає. Але є деякі вимоги до техніки цього мистецтва. Чоловікові не стільки важливо різноманітність рухів, скільки темп.

Кілька фактів про жіночий оргазм, які вас порадують

Щоб посилити відчуття, можна скористатися смакотою, наприклад, шоколадом, збитими вершками. Не обов’язково намагатися схопити орган цілком. Темп потрібно нарощувати поступово. Здавлювання нижньої частини статевого органу затримує вироблення сперми і продовжує наступ кульмінації.

1. Ласки, тобто прелюдія до сексу, повинні бути повноцінними. Не варто поспішати і швидко переходити до справи. Дослідження американських вчених з Вашингтонського університету показали, що фізіологічні реакції чоловіків на зовнішні подразники мало відрізняються від жіночих. Відмінність ласк не в їхній якості, а в тому, що протилежну стать реагує швидше; 2. Прагнучи зробити приємність партнеру важливо не перестрибувати з місця на місце. Сексологи вважають, що слід зосередитися на якомусь одному органі і сексуальній дії. Завдяки цьому способу можна виявити нові грані задоволення; 3. Відчувши момент наближення оргазму, потрібно натиснути на цю область. Сексологи стверджують, що тиск, який передається на передміхурову залозу, затримує оргазм і продовжує задоволення. Даний порада особливо рекомендований парам,партнер в яких схильний до передчасної еякуляції;

4. Пестити чоловіка можна своїм тілом. Для цього фахівці рекомендують вибирати певні пози для сексу, при яких жіночі та чоловічі статеві органи тісно притиснуті один до одного. Однією з таких поз є місіонерська еротична поза. Крім того, в такій позі найбільше шансів отримати одночасне задоволення.

Джерело: http://www.grebenka.com/publ/on_i_ona/intim/kak_pravilno_laskat_muzhchinu_neskolko_cennykh_sovetov/21-1-0-3815

Мануальні ласки – це оральні?

Мануальні ласки або оральні – це сильне з задоволень, коли жінка догоджає свого статевого партнера. Це мистецтво, якому треба вчитися і яке знали найвідоміші куртизанки і гейші в світі.

Читайте також:   Як утримати коханця поруч з собою: різні методи

Що таке мануальні ласки?

Як пестити чоловіка: техніки, особливості прелюдії, секретипрелюдії

На жаль, але фантазія жінок про те, що можна робити з членом її обранця обмежується одним тільки сполученням, і, дай бог, мінетом.

Ми звикли вважати, що цьому органу досить проникнень всередину в щось, або в кого-то. У той час як пеніс – це не одна велика чутлива зона, а безліч точок, розташованих на ньому.

Від неуваги до цих крапок вони цілком могли “заснути”, але якщо ми проявимо трохи уваги до них, ваш коханець буде вам вдячний!

Кельтський масаж чоловікові техніки

Друідскій (кельтський) масаж для чоловіка – це синтез древніх прийомів кельтської терапії і тибетських технік масажу. Сучасна методика розроблена недавно, п’ятнадцять років тому.

Мистецтво мануальних ласк

Мануальні ласки – це не про мастурбирования, це про танець ваших рук і тіла. Особливе задоволення вашому партнерові складе візуальна частина вистави. Займіться антуражем, запаліть ароматичні свічки, приберіть візуальні подразники (телефон, екран ноутбука, годинник), надіньте свій кращий пеньюар, накрасьте губи.

У гарну миску налийте олію для масажу, буде здорово, якщо у вас є спеціальна підставка, на якій це масло можна розігріти від полум’я свічки – виглядає вона дуже красиво. І немає, це масло для тіла партнера, для його члена використовуйте спеціальний лубрикант, той, що ви застосовуєте при заняттях сексом. А тепер, включайте музику, і згадуйте все, що прочитали з цієї статті.

Підготовка до мануальних пестощів і техніка

Розслабте спочатку тіло партнера. Не обов’язково саме зараз промінать йому всі м’язи. Налийте тепле масло йому на тіло, а далі, на вибір, що буде вашим інструментом: тіло або руки. Руками рухайтеся круговими рухами вгору-вниз, від чола до шиї, від ключиці до рук і назад, повертаючись до його грудей, масажуючи живіт і боки, і переходячи до ніг.

Напевно, ви вже зможете побачити, як він радий тому, що ви робите. Але, показник його радості ми поки не чіпаємо, даємо порушення, яке з’явилося від візуальної частини вистави і від масажу, досягти максимуму. Якщо ви вибрали в якості інструменту своє тіло, то слід запастися маслом більшої кількості, і, радимо, вибрати поверхню, яку буде легко відіпрати.

Maestro Love – стимулятор клітора до струминного оргазму

Демонстративно налийте олію собі на груди, потім на партнера. Дайте йому розмазати його по вашому тілу. Потім лягайте на нього, і починайте рухатися.

Масла повинно бути стільки, щоб ваші тіла ковзали, а сухі ділянки не перешкоджали вашому руху. Східні жінки часто виконують такий масаж як послугу, без інтиму, і попит на нього великий.

Але, нам пощастило, і ми зможемо отримати і радість від взаємного масажу, і все за ним наступне.

Займіть зручне положення для вас, найкраще розміститися між ніг партнера, сидячи. У ваших руках повинен непомітно з’явитися лубрикант. Однією рукою окільцює підставу головки великим і вказівним пальцями, і налийте лубрикант в самий центр.

Не кваплячись, нанесіть його вздовж усього підстави спочатку однією рукою, довівши її до кінця, і тут же на зміну – іншою рукою, створюючи безперервний рух вниз, не надто сильно відтягуючи крайню плоть.

Намагайтеся частіше міняти тиск і швидкість, дотримуватися одного ритму слід в самому кінці.

ErectiON крем гель для поліпшення ерекції

Тепер ти можеш перейти до активних дій: візьми його член в полон своїх рук, схрестивши пальці за ним. Рухаючись вгору-вниз, великими пальцями старайся гладити його видну вену і вуздечку, м’яко і ненав’язливо.

 • І, будь ласка, не забувайте про візуальної частини свого шоу: рухайтеся в такт своїм рухам, робіть кругові рухи стегнами.
 • Трохи відпочивши від активних дій, знову розслабте його, повторивши найпершу техніку, але навпаки, рухаючись знизу-вгору однією рукою, тут же змінюючи її іншою.
 • Якщо партнер не близький до кінця, то застосуй ще одну техніку: розстав долоньки по обидві сторони від його члена, залишивши пальці розчепіреними, роби рухи, що розтирають у напрямку знизу-вгору і навпаки, а потім, міняй напрямок рук з одного боку в іншу, так , щоб це нагадувало рух млини.

Настала пора зосередитися на напруженою голівці. Твої руки повинні бути добре просочені лубрікантом, щоб не виникало неприємних моментів. Постав не сильно стислий кулачок на його головку. Опускайся вниз, вільно приймаючи в руку його пеніс, дійшовши до підстави, повтори те ж саме другою рукою.

Поступово нарощуй темп, старайся міняти руки швидко, і навіть під час еякуляції, продовжуйте стимулювати його, щоб досягти максимального результату. Тепер чекайте, що ваш улюблений приготує що-небудь особливе і для тебе, ці старання точно не пройдуть непомітно, і ще довго він з любов’ю буде дивитися на вас.

Джерело: https://omolodet.ru/manualnye-laski/

Як пестити чоловіка руками

Як пестити чоловіка: техніки, особливості прелюдії, секрети

Буває, жінки скаржаться, що близькість не приносить задоволення, але варто навчитися дарувати насолоду, і ситуація змінюється – партнер без зволікання відповідає тим же!

Якщо ви роздумуєте, як урізноманітнити інтим, то погляньте по-новому на звичні складові і навчитеся пестити чоловіка руками. Починаючи близькість з ласки руками, ви подаруєте обранцеві неповторні відчуття.

Підготовка до прелюдії

Як пестити чоловіка руками? Чимала частина успіху залежить від умінь, але доведеться звернути увагу і на стан рук: подбайте про гігієну і забезпечте м’якість шкіри, адже ви будете торкатися до чутливих місцях.

Навіть невеликі шорсткості або задирки заподіють чоловікові дискомфорт, тому регулярно користуйтеся кремом. Не захоплюйтеся і довжиною нігтів або кількістю кілець: правило «чим менше, тим краще» вас не підведе.

Техніка «плетіння кошики»

Щоб порадувати чоловіка, почніть з правильного розташування. Всі прийоми мають на увазі, що партнер сидить на ліжку або стільці, а жінка розташовується у нього між розставлених ніг. Прийнявши потрібну позицію, приступайте до справи:

1. Рясно нанесіть на руки лубрикант і дайте йому зігрітися.

2. Складіть долоні разом, переплетіть пальці, розслабивши великі.

3. «Одягніть» зчеплені руки на член, щільно обхоплюючи, але не натискаючи. Долоні, покриті мастилом, викличуть ті ж відчуття, що і стінки піхви.

4. Міцно охоплюючи статевий орган, рухайте руками від головки до підстави. Не користуйтеся в одному ритмі, ефективніше змінювати швидкість, спостерігаючи за реакцією партнера.

5. Продовжуючи стимулювати член рухами вгору і вниз, додайте легке обертання навколо осі. Дійте обережно, щоб не заподіяти біль, не забувайте стежити, як чоловік реагує на ваші старання, і доведете його до кульмінації лише руками!

Коли ви освоїте техніку, внесіть в процес пікантність, використовуючи в еротичних іграх м’який шарф або пасмо свого волосся. В цьому випадку мастило не потрібно, інакше ви тільки забрудниться.

Партнер повинен лежати на спині, надавши можливість обернути навколо статевого органу шовк або ваш локон. Повторюйте описані руху, використовуючи волосся або шарф, і партнер отримає невимовне задоволення. Якщо ви хочете порівняти відчуття, спробуйте обхопити свої пальці рукою, а потім обмотати їх шовковистою пасмом – друге буде куди приємніше!

Техніка «пульс»

Щоб подарувати партнеру яскравий оргазм, вдамося до наступного методу:

1. Переплетіть руки так само, як для попереднього способу.

2. Охопите ними член і підійміть, щоб край долонь стосувався головки.

3. Ніжно стискайте пальці, імітуючи стінки піхви, стискають при оргазмі.

4. Обережно переміщайте руки вздовж усього стовбура, не зачіпаючи голівку, і продовжуйте стискати і розтискати. Робити руху навколо осі не потрібно.

Цей спосіб дасть можливість відтягнути кульмінацію: помітивши, що статевий орган напружився перед сім’явипорскуванням, на час припиніть стимуляцію. Коли ж ви вирішите довести справу до фіналу, стискайте пальці одночасно зі скороченнями м’язів члена (раз в 1 сек).

Вдаючись до подібних прийомів, не забувайте, що лубриканти з маслами руйнують структуру латексу. Якщо ви плануєте перейти до вагінального або анального сексу, слід вибирати засіб на водній основі або навідуватися в ванну і змивати залишки мастила до того, як надіти презерватив.

При дотриманні правил ви обидва залишитеся задоволені: його вразять ваші вміння, а ви відчуєте себе вмілою коханкою!

Джерело: http://www.krasulya.ru/sex-love/1770-kak-laskat-muzhchinu-rukami.html

Як пестити чоловіка: 7 зон підвищеної активності на його тілі

Мистецтво кохання багатогранно, тому осягнути його за короткий час, не вдасться. У кого-то на це йде ціле життя, а хтось осягає основи ласки і любові екстерном за лічений час.

Чоловіки і жінки різні по сприйнятливості: що подобається одним, не обов’язково буде подобатися іншим. І тут виникають питання – «Як правильно пестити чоловіка?» і «Які ерогенні зони у них найбільш чутливі?». ХОЧУ.

ua спробував відповісти на ці питання.

На обличчі розташовано безліч ерогенних зон, а будь-яка сексуальна прелюдіяначінается з поцілунків. Чому б не почати пестити чоловіка саме з поцілунків, проробляючи своїм ротом різні маніпуляції з мочками його вух, очима, губами.

Багатьом чоловікам подобається, коли кохана жінка водить по їх обличчю своїми губами, прорисовуючи кожну рисочку. І так, чоловіки люблять пристрасні поцілунки в губи, не забувайте про це.

Разом з поцілунками, шепочіть другій половинці ласкаві слова і компліменти.

ЯК пестити ЧОЛОВІКА: РУКИ

На руках (як чоловічих, так і жіночих), знаходиться безліч нервових закінчень, тому не забувайте про них під час своїх ласк. Можете ніжно погладжувати його руку на лінії згину, поцілувати верхню поверхню рук, розімнути пальці на руках … Зробіть йому масаж рук, вихваляли його біцепс і ці ласки не пройдуть даром. Скаженого екстазу, звичайно, не буде, але приємне ви чоловікові зробите.

ЯК ПРАВИЛЬНО пестити чоловіка: ШЕЯ

Шкіра шиї дуже ніжна, тому легко піддається пестощів. Особливо чутливий ділянку шиї в області потилиці.

Читайте також:   Як дати зрозуміти чоловікові, що він тобі подобається: практичні методи

Тільки не переборщіть, адже вместосексуального збудження може виникнути напад лоскоту. Дотики і поцілую в області шиї повинні бути чіткими і сильними. Ніяких легких і ковзають рухів.

Ви також можете погладжувати шию долонею або кінчиками пальців, але не пускаючи в хід нігті.

ЯК пестити ПАРНЯ: ГРУДИ

Не тільки жіночі груди сприйнятлива до пестощів, але багато хто про це забувають або просто ігнорують. Фізіологія чоловічих грудей схожа з жіночої, за винятком тільки, вироблення молока (хоча прецеденти були).

Починати ласки чоловічих грудей потрібно з розігріву: зробіть легкий масаж, потім приступите до покусування іпоцелуям соска і ореоли. Не чекайте миттєвої реакції.

Коли соски почнуть тверднути, а подих стане частим і важким, можете перейти до ласки іншої зони.

 • ЯК пестити ЧОЛОВІКА: СПИНА І ПОПЕРЕК
 • читати такжеКак зрозуміти, що хлопець тебе хоче: 6 підказок для тих, хто невпевнений

Спина – важлива частина чоловічого тіла, якій потрібно приділяти під час ласк якомога більше уваги. В області спини, попереку і боків знаходяться безліч точок, чутливих до дотиків. В пори пристрасті можна роздряпати спину (тільки не перестарайтеся) – це для партнера стане доказом його могутності в ліжку.

Безвідмовно на чоловіка діють покусування і лизання в області між лопатками. З сідницями можете робити все, що завгодно: шльопанці, погладжування, лоскотання, поплескування.

До речі, в Камасутрі області спини приділялася велика увага – стародавні вже тоді просікли про особливі відчуття, які відчувають чоловіки від ласк цій галузі.

ЯК ПРАВИЛЬНО пестити чоловіка: живіт

Ще одна важлива частина чоловічого тіла, ласки якої, доставляють чоловікові насолоду. Найбільш ерогенні зони на животі є пупок і зона між ним і лобком. Ви можете погладжувати шкіру, проводити по ній мовою і дарувати поцілунки. Можна проводити кубиком льоду від лобка до грудей і назад, щоб викликати бурю емоцій. Коли потрібний ефект буде досягнутий, переходите до більш сміливим пестощів.

ЯК пестити ПАРНЯ: статеві органи

Ні що так не сприймається на ура у представників сильної статі, як ласкаполового члена, яєчок і мошонки. Це самі ерогенні частини у чоловіків, але зловживати ними не варто, інакше, інтимне життя перетвориться на буденність і рутину. Універсального рецепта по пестощів внутрішньої частини стегна і області паху немає.

Ви можете вибрати свою тактику, відчувати на своєму партнері і запам’ятовувати його реакцію. Чоловікові важливий Хоч скільки різноманітність рухів, скільки темп. Для посилення відчуттів використовуйте різні лубриканти і смакоту (збиті вершки, шоколад, фрукти). Не намагайтеся захопити член цілком, виробляйте темп поступово.

Додатково застосовуйте допоміжні пристосування – пір’я, кубики льоду, шовкові стрічки.

ЯК ПРАВИЛЬНО пестити чоловіка: СЕКРЕТИ

Прелюдія до сексу повинна бути повноцінною, а не швидкоплинної. Не поспішайте швидко перейти до найголовнішого. Згідно з дослідженнями американських вчених з університету Вашингтона, фізіологічні реакції у чоловіків на зовнішні подразники (читайте ласки) мало відрізняються від жіночих. Просто чоловіки на ласки реагують швидше, отже, легше йдуть на підйом і швидше заводяться.

Під час ласк не варто швидко переходити з однієї ділянки тіла на інший. Зосередьтеся на якійсь одній зоні і проробляти з ним всі маніпуляції, які хочете. Завдяки цьому секрету чоловік відкриє для себе нові грані задоволення і буде робити добро вас.

Коли ви відчуваєте, що чоловік готовий до отримання оргазму, натисніть на передміхурову залозу. Це затримає оргазм, продовжить задоволення і піднесе на вершину блаженства. Цей секрет особливо стане в нагоді парам, де чоловік схильний до передчасного сім’явиверження.

Для максимального відчуття від ласк вибирайте під час сексу пози, де статеві органи партнерів тісно притиснуті один до одного. Місіонерська еротична поза буде в самий раз, до того ж в цій позі є шанс отримати максимальне задоволення одночасно двом партнерам.

Джерело: https://megalady.mirtesen.ru/blog/43666943607/Kak-laskat-muzhchinu:-7-zon-povyishennoy-aktivnosti-na-ego-tele

Як зробити приємне чоловікові під час прелюдії

У цій статті психолог Євгенія Дворецька відповідає на питання «Як зробити приємне чоловікові під час прелюдії?».

Багато дівчат помилково вважають, що прелюдія для чоловіка це зайве. Адже природа їх така, на відміну від жінок, що вони і так швидко і легко збуджуються.

Все це вірно, але не варто забувати, що порушення буває різний і чим воно сильніше, тим яскравіше в результаті буде оргазм у чоловіка.

І тут жінка може зробити безліч різних приемчиков для того, щоб закип’ятити чоловічу уяву перш ніж ви перейдете безпосередньо до сексу.

Оволодівши майстерністю попереднього збудження чоловіки, сексуальні відносини можна зробити дійсно дуже гарячими, особливо, якщо ви ніколи не робили цього раніше!

Дані поради про прелюдії допоможуть вам підняти сексуальну задоволеність вашого партнера на новий рівень.

Прелюдія до прелюдії

Прелюдія полягає не тільки про поцілунки і пестощі. Вона більш багатогранна. Перш ніж приступити до прелюдії, існує багато різних речей, які ви можете зробити, щоб завести і налаштувати свого партнера. Я називаю це підготовкою до прелюдії.

Все це настільки очевидно, чи не так? Справа в тому, що багато жінок не завжди надають цьому особливого значення і думають, що це ніяк не відноситься безпосередньо до прелюдії для чоловіків. Але це саме те насіння, з якого і проростає його бажання оволодіти вами як жінкою.

Прилади для збудження чоловіки

Тепер, коли ви отримали кілька порад про підготовку до прелюдії, настав час дізнатися і оволодіти технікою і тактикою самої прелюдії для чоловіків.

Якщо ви читали статтю про поцілунки, то ви вже знаєте, як правильно цілувати свого чоловіка. Але, якщо у вас не було можливості ознайомитися з цим матеріалом, то ось деякі поради:

 • Мова, губи і зуби – Поцілунки це не тільки губи. Цілуючи чоловіка можна використовувати мову і зуби, особливо сексуально буде прикусити ними при поцілунку мочку вуха. Зубами також можна ніжно покусувати його губи і язик партнера. Пам’ятайте, що не можна робити сильні укуси, просто легенько стискайте його губи або мову зубами.
 • За межами його рота – Крім рота є кілька відмінних місць для поцілунків. Спробуйте повільно рухатися по всьому обличчю, цілуючи його. Перейдіть від уст до щоки, потім до шиї, а від неї повільно до мочки вуха. Потім, злегка прикусивши мочку вуха, перейдіть назад до щоки і роті. При бажанні те ж саме можна зробити і з іншою стороною особи.
 • Поцілунки від особи до члену – Природним способом переходу від поцілунків в губи до мінету є повільний рух від губ до шиї, потім вниз до грудей, живота і промежини, весь час обсипаючи партнера поцілунками. Говорячи про мінет, хочу нагадати про підготовлений мною відео, яке ви можете подивитися, перейшовши за цим посиланням.

Більше корисних порад про поцілунки можна дізнатися тут.

Що за нісенітниця!? Я доросла жінка і знаю, що мені потрібно робити, щоб завести свого чоловіка! Я думала, що ця стаття про прелюдії для чоловіків.

Йдеться саме про прелюдії! Але то, як ви торкаєтеся свого чоловіка, відіграє вирішальну роль в цьому таємничому процесі. Дозвольте поставити вам кілька запитань:

 • Ви самі починаєте торкатися до нього, не шукаючи ніякої причини?
 • Або чекаєте, поки він почне сам доторкатися до вас?
 • Ви гладите, стискаєте, пестите, захоплюєте і тримайте партнера або ви просто кладете ваші руки йому на спину, коли займаєтеся сексом?

Це основні питання, які ви повинні задати собі. Більшість чоловіків іноді віддають перевагу більш агресивних і наполегливих жінок, а іноді і більш покірних і поступливих. Будь ласка, пам’ятайте про це, починаючи прелюдію. Існує безліч різних способів доторкнутися до чоловіка, щоб дати йому широкий спектр різних відчуттів. Ось лише деякі з них:

 • Ви можете ніжно обійняти його руками за шию і потягнути до себе для поцілунку.
 • Ви можете запустити свої руки під його сорочку і поводити нігтями вгору і вниз по спині.
 • Ви можете захопити його попку.
 • Ви можете помасажувати йому спину.
 • Ви можете пробігтися пальцями по внутрішній частині його ноги від коліна до промежини.
 • Ви можете запустити пальці в його волосся.
 • Ви можете несподівано полоскотати його.

Тільки не хвилюйтеся, це не обов’язково має бути пов’язане з батогами і ланцюгами! Йдеться про те, як ви поводитеся в ліжку зі своїм партнером. Дуже часто це стає рутиною, що є згубним для ваших відносин.

Чергування домінування і підпорядкування є відмінним способом уникнути цієї рутини. Як вже говорилося батоги і ланцюги тут не обов’язкові. Я говорю про набагато більш тонких речах.

Ось кілька порад як комбінувати домінування і підпорядкування:

Сподіваюся, що ці поради про прелюдії для чоловіків допоможуть вам краще порушити вашого партнера.

Кожна жінка прагне зробити коханому чоловікові приємно в ліжку. Це природне бажання, ласки не обмежуються часом прелюдії або сексу.

Насолода можна дарувати різними шляхами: використовуючи мову, поцілунки, руки. У спробах експериментувати і вносити щось нове в інтимне життя важливо не перестаратися і не заподіяти біль коханій людині.

У цьому допоможе дотримання нехитрих правил і здоровому глузду.

Важливо! Сьогодні стежити за собою і мати привабливу зовнішність в будь-якому віці дуже просто. Як? Уважно читайте історію Марини Козлової Читати →

Будь-якому хлопцю подобаються поцілунки. Вони є як прелюдією до сексу, так і приємним доповненням до нього. Під час ласк жінка мовою і губами доставить партнеру незабутні відчуття. Поцілунки можна поділити на такі види:

Це неповний список. Існують і інші види ласк з мовою. При дражливих поцілунках жінка легко стосується губ коханої, дратуючи його, провокуючи, торкаючись мовою його рота. Ця ласка некваплива, з перервами. Для того щоб посилити відчуття насолоди, партнерка чергує пристрасні поцілунки з дразливішими.

Це контраст, який приносить нові відчуття і збільшує бажання. Коли поцілунки стають пристрасними і довгими, збудження наростає. Мовою можна пестити по-різному. Чоловікам подобається, коли партнерка починає втягувати його мову або пестити небо. Партнеру припадуть до душі поцілунки зі всмоктуванням губ.

Під час сексу така ласка продовжить статевий акт і додасть йому нові відтінки.

Ерогенні зони у представників сильної статі не зосереджуються в районі паху. Чутливі зони – це живіт (нижче пупка), соски, шия, губи. У деяких можуть бути особливі ерогенні зони, тому варто приділяти увагу кожній ділянці тіла.

Різні техніки ласк можуть приносити різний задоволення. Так техніка «Інат» означає, що партнерка ніжна і не допускає грубості, не чіпає зуби партнера, покриваючи поцілунками кожен сантиметр тіла. А ось техніка «сама» передбачає посмоктування мови.

Робити чоловікові приємно можна не тільки поцілунками. Чутливі місця – статеві органи. Але і ерогенні зони стимулюють різними способами.

Мочки вуха покусують і посмоктують. Масаж спини – ідеальна прелюдія до сексу. Уздовж хребта розташовано безліч нервових закінчень. Чоловік може лежати в ліжку на животі, а жінка в цей час робити йому масаж. Це розслаблююча процедура.

Читайте також:   Як повернути відносини: способи відновлення і збереження

Торкаючись мовою його хребта, проводячи їм по його спині, партнерка збуджує свого коханого. Ласку можна продовжити нижче, спускаючись до сідниць, покусуючи їх. Хвилюючими можуть бути і ласки стоп. Особливо чутлива внутрішня частина стопи і простір між пальцями.

Поступово можна підніматися вище до стегон. Щоб чоловікові не було боляче, жінці не варто занадто захоплюватися. Покусування повинні бути поверхневими. Це стосується і поцілунків сосків. Рухи мови повинні бути ласкавими, ледь стосуються ніжної шкіри.

Якщо чоловікові добре від ласк коханої, соски стають твердоватим.

Важливо знати, що немає єдиних інструкції, як доставити чоловікові задоволення, так як всі люди індивідуальні. Тому варто пробувати різні техніки.

І трохи про секрети

Я заворожено дивилася на свого чоловіка, а він не зводив захоплених очей з своєї коханки. Він вів себе, як закоханий придурок.

ЯК пестити ПАРНЯ: ОСОБА

На обличчі розташовано безліч ерогенних зон, а будь-яка сексуальна прелюдія починається з поцілунків. Чому б не почати пестити чоловіка саме з поцілунків, проробляючи своїм ротом різні маніпуляції з мочками його вух, очима, губами.

Багатьом чоловікам подобається, коли кохана жінка водить по їх обличчю своїми губами, прорисовуючи кожну рисочку. І так, чоловіки люблять пристрасні поцілунки в губи, не забувайте про це.

Разом з поцілунками, шепочіть другій половинці ласкаві слова і компліменти.

ЯК пестити ЧОЛОВІКА: РУКИ

На руках (як чоловічих, так і жіночих), знаходиться безліч нервових закінчень, тому не забувайте про них під час своїх ласк. Можете ніжно погладжувати його руку на лінії згину, поцілувати верхню поверхню рук, розімнути пальці на руках … Зробіть йому масаж рук, вихваляли його біцепс і ці ласки не пройдуть даром. Скаженого екстазу, звичайно, не буде, але приємне ви чоловікові зробите.

ЯК ПРАВИЛЬНО пестити чоловіка: ШЕЯ

Шкіра шиї дуже ніжна, тому легко піддається пестощів. Особливо чутливий ділянку шиї в області потилиці.

Тільки не переборщіть, адже замість сексуального збудження може виникнути напад лоскоту. Дотики і поцілую в області шиї повинні бути чіткими і сильними. Ніяких легких і ковзають рухів.

Ви також можете погладжувати шию долонею або кінчиками пальців, але не пускаючи в хід нігті.

ЯК пестити ПАРНЯ: ГРУДИ

Не тільки жіночі груди сприйнятлива до пестощів, але багато хто про це забувають або просто ігнорують. Фізіологія чоловічих грудей схожа з жіночої, за винятком тільки, вироблення молока (хоча прецеденти були).

Починати ласки чоловічих грудей потрібно з розігріву: зробіть легкий масаж, потім приступите до покусування і поцілунків соска і ореоли. Не чекайте миттєвої реакції.

Коли соски почнуть тверднути, а подих стане частим і важким, можете перейти до ласки іншої зони.

ЯК пестити ЧОЛОВІКА: СПИНА І ПОПЕРЕК

Спина – важлива частина чоловічого тіла, якій потрібно приділяти під час ласк якомога більше уваги. В області спини, попереку і боків знаходяться безліч точок, чутливих до дотиків. В пори пристрасті можна роздряпати спину (тільки не перестарайтеся) – це для партнера стане доказом його могутності в ліжку.

Безвідмовно на чоловіка діють покусування і лизання в області між лопатками. З сідницями можете робити все, що завгодно: шльопанці, погладжування, лоскотання, поплескування.

До речі, в Камасутрі області спини приділялася велика увага – стародавні вже тоді просікли про особливі відчуття, які відчувають чоловіки від ласк цій галузі.

ЯК ПРАВИЛЬНО пестити чоловіка: живіт

Ще одна важлива частина чоловічого тіла, ласки якої, доставляють чоловікові насолоду. Найбільш ерогенні зони на животі є пупок і зона між ним і лобком. Ви можете погладжувати шкіру, проводити по ній мовою і дарувати поцілунки. Можна проводити кубиком льоду від лобка до грудей і назад, щоб викликати бурю емоцій. Коли потрібний ефект буде досягнутий, переходите до більш сміливим пестощів.

ЯК пестити ПАРНЯ: статеві органи

Ні що так не сприймається на ура у представників сильної статі, як ласка статевого члена, яєчок і мошонки. Це самі ерогенні частини у чоловіків, але зловживати ними не варто, інакше, інтимне життя перетвориться на буденність і рутину. Універсального рецепта по пестощів внутрішньої частини стегна і області паху немає.

Ви можете вибрати свою тактику, відчувати на своєму партнері і запам’ятовувати його реакцію. Чоловікові важливий Хоч скільки різноманітність рухів, скільки темп. Для посилення відчуттів використовуйте різні лубриканти і смакоту (збиті вершки, шоколад, фрукти). Не намагайтеся захопити член цілком, виробляйте темп поступово.

Додатково застосовуйте допоміжні пристосування – пір’я, кубики льоду, шовкові стрічки.

ЯК ПРАВИЛЬНО пестити чоловіка: СЕКРЕТИ

Прелюдія до сексу повинна бути повноцінною, а не швидкоплинної. Не поспішайте швидко перейти до найголовнішого. Згідно з дослідженнями американських вчених з університету Вашингтона, фізіологічні реакції у чоловіків на зовнішні подразники (читайте ласки) мало відрізняються від жіночих. Просто чоловіки на ласки реагують швидше, отже, легше йдуть на підйом і швидше заводяться.

Під час ласк не варто швидко переходити з однієї ділянки тіла на інший. Зосередьтеся на якійсь одній зоні і проробляти з ним всі маніпуляції, які хочете. Завдяки цьому секрету чоловік відкриє для себе нові грані задоволення і буде робити добро вас.

Коли ви відчуваєте, що чоловік готовий до отримання оргазму, натисніть на передміхурову залозу. Це затримає оргазм, продовжить задоволення і піднесе на вершину блаженства. Цей секрет особливо стане в нагоді парам, де чоловік схильний до передчасного сім’явиверження.

Для максимального відчуття від ласк вибирайте під час сексу пози, де статеві органи партнерів тісно притиснуті один до одного. Місіонерська еротична поза буде в самий раз, до того ж в цій позі є шанс отримати максимальне задоволення одночасно двом партнерам.

Джерело: https://muzhchina-zhenshchina.ru/sovety/kak-sdelat-priyatnoe-muzhchine-vo-vremya-prelyudii

Як правильно робити масаж яєчок чоловіки

Східні методики профілактики і лікування еректильної дисфункції набули широкого поширення в сучасному суспільстві.

Масаж яєчок – унікальна техніка, яка прийшла до нас з Піднебесної, є простим у виконанні і доступним засобом для поліпшення потенції. Крім терапевтичного ефекту, мануальное вплив на тестікули здатне принести партнерові ні з чим не порівнянне задоволення.

Загальні відомості

 • погана якість сперми, безпліддя;
 • недостатня ерекція або її відсутність на тлі задовільного стану здоров’я;
 • занадто швидка еякуляція;
 • схильність до інфекційних захворювань сечостатевої системи;
 • зниження статевої активності.

Поширеною причиною зниження потенції є низький рівень тестостерону. Правильний масаж чоловічих яєць стимулює вироблення статевих гормонів.

Важливо знати! Масаж пеніса і яєчок грає важливу роль в ранньому діагностуванні онкологічних і доброякісних новоутворень.

Застійні явища і неправильне функціонування чоловічих статевих залоз може з’явитися внаслідок сидячого способу життя, неправильного харчування, зловживання алкоголем, куріння. При наявності факторів, що привертають до імпотенції, рекомендується масажувати тестікули в профілактичних цілях.

ефективність процедури

Позитивний ефект від процедури досягається за рахунок поліпшення капілярного кровопостачання. Приплив крові до органів малого таза нормалізує сперматогенез, попереджає розвиток запальних процесів.

Уже після кількох сеансів домашнього масажу яєчок для підвищення потенції, чоловіки відзначають появу впевненості в ліжку, збільшення тривалості статевих актів і більш яскраві відчуття в момент кульмінації.

Ефективність лікування чоловічого безпліддя із застосуванням масування мошонки обумовлена ​​посиленням мікроциркуляції кровотоку в паховій області.

Статеві залози починають виробляти більшу кількість насінної рідини, підвищується життєздатність і концентрація сперматозоїдів.

Сімейним парам, які практикують масаж яєчок для чоловіків, регулярні процедури допомагають не тільки уникнути проблем із зачаттям, а й істотно урізноманітнити інтимне життя.

Джерело: http://entsefalopatiya.ru/venerologija/kak-pravilno-delat-massazh-jaichek-muzhchiny/

“По секрету всему свету” в Єрусалимі

28 грудня 2019

В Єрусалимі навіть самий невіруючий починає вірити в диво. Тут сюжети Нового Завіту знаходять плоть і кров, а Завіт Старий стає ближче і зрозуміліше. У це місто Марк Богатирьов і Ольга Кузьміна мріяли потрапити обидва, адже він абсолютно унікальний! Що ж, під Новий рік мрії повинні збуватися!

Джерело, де були вперше вимовлені слова однієї з найвідоміших в світі молитов на славу Богородиці. Оливи, які, можливо, були свідками того, як Юда своїм поцілунком зрадив Христа . У цьому місті оживає Біблія . І здається, що все це могло відбуватися тут не дві тисячі років тому, а … вчора.

Сюди століттями прибувають не просто туристи, а паломники з усього світу, всіх можливих конфесій. Єрусалим! Про нього мріють, сперечаються, складають вірші і пісні ось вже кілька тисячоліть. Це один з найдавніших міст нашої планети. Йому немає рівних. Святе місто для християн, іудеїв і мусульман.

Головна святиня християн усього світу – храм Гробу Господнього . Вважається, що він стоїть на тому місці, де був розіп’ятий, похований, а потім воскрес Ісус Христос. Біля входу – прихований за мармуровою плитою Камінь Миропомазання .

Це місце, де Йосип і Никодим умащали світом і алое зняте з хреста тіло Христа. Тут віруючі освячують натільні хрести та ікони. Ще в Храмі прийнято обпалювати свічки, щоб забрати з собою частинку Благодатного вогню .

До вершини знаменитої Голгофи ведуть мармурові сходи.

Храм поділений між шістьма християнськими конфесіями: греко-православної, римсько-католицької, сирійською, коптською, ефіопської і вірменської.

А ключі від Храму зберігає Ваджих Нусейбе з арабської мусульманської родини, яка вже тисячу років відкриває і закриває тут двері.

Вони – нейтральна сторона, і нікому з християнських конфесій не образливо. Храм відкривається о четвертій ранку, закривається о сьомій вечора.

Є на Святій Землі місце, куди приходять помолитися люди різних національностей і навіть віросповідань. Місце легендарне, а для іудеїв – найсвятіше місце в світі.

Стіна Плачу – це вціліла частина кам’яної стіни навколо Храмової гори . У 70 році н.е. був вдруге зруйнований Єрусалимський храм – головна іудейська святиня.

Стіна Плачу – і пам’ять, і надія на те, що коли-небудь втрачений храм збудують знову.

Може здатися, що в Єрусалимі тільки моляться і немає місця пригод. Але це не так! Тут є секретні підземелля! Печера Седекії – дуже древня покинута каменоломня.

У ній брали камінь для будівництва міста. Місцевий вапняк унікальний: внизу він м’який і з нього легко вирізати барельєфи, робити прикраси.

Але нагорі, коли він потрапляє під дощ і вітер, його зовнішня частина твердне і стає неймовірно міцною.

Що ще входить в обов’язки ключника храму Гробу Господнього? Навіщо приходять люди до Стіни Плачу і чому чоловікам і жінкам виділені різні її ділянки? Чим синагога відрізняється від церкви? Що таке тфілін, талес, ціціт? Скільки заповідей у іудеїв? Які легенди пов’язані з печерою Седекії? Як євреї зустрічають шабат, якщо належить смачно їсти, а готувати їжу в цей день не можна? Відповіді – в програмі «По секрету всему свету» .

Джерело: https://russia.tv/article/show/article_id/74772/

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *