Як почати розмову з дівчиною: способи і техніки

Зустріти дівчину всього свого життя можна де завгодно: в університеті, на вулиці, в соціальній мережі, транспорті. Однак багато молодих людей через острах бути відкинутими так і проходять повз, навіть не почавши розмову. Раптом юна панянка не захоче спілкуватися або залишить адресований їй повідомлення в вконтакте без відповіді?

Зміст приховати

Як почати розмову з дівчиною: способи і техніки

Всі ці страхи істотно зменшаться або навіть взагалі зникнуть, якщо хлопець буде знати, як почати розмову з дівчиною і продовжити бесіду в подальшому.

Спілкування в інтернеті

Всесвітня павутина пропонує молоді набагато більші можливості для зав’язування відносин, ніж вулиця – тут можна знайомитися, спілкуватися, не соромлячись симпатичною незнайомки.

Одночасно інтернет звужує поле для маневрів, оскільки немає можливості поглядом і рухами висловити свої емоції. Тому багато молодих людей використовують соцмережі в якості точки відліку для подальшого знайомства з юними панянками в «реалі».

Стандартні прийоми для зав’язування спілкування в вконтакте не завжди спрацьовують, оскільки симпатичним дівчатам приходять безліч пропозицій познайомитися, на які вони навіть не звертають особливої ​​уваги. А на що набила оскому фразу «Привіт, як справи?» у деяких з них починається алергія.

Як почати розмову з дівчиною: способи і техніки

Почати розмову з дівчиною слід таким чином, щоб у неї виникло бажання як мінімум продовжити спілкування в вк, а як максимум – зустрітися в кафе за чашкою еспрессо.

Як же правильно вибудовувати діалог в соціальних мережах?

 1. Перш за все, приведіть свою сторінку і анкету в соцмережі в повний порядок – додайте фотографії (свої), докладніше напишіть про захоплення. Дівчата не захочуть знайомитися з юнаків, на чиїй сторінці немає особистих фотознімків.
 2. Уважно вивчіть анкету симпатичною незнайомки.Докладніший аналіз сторінки дозволить знайти точки дотику – хобі, улюблені книги і фільми, місце відпочинку або кращий вид спорту. Це допоможе зав’язати більш продуктивна розмова.
 3. Відкиньте банальні фрази для знайомства. Оригінальність – ключ до успіху і запорука нормального спілкування.Дівчина напевно захоче ближче познайомитися з хлопцем, який не пише стандартного «Як справи». Однак і занадто складними реченнями захоплюватися не варто, інакше є ризик, що вас просто не зрозуміють.
 4. Якщо панянка «клюнула», почніть спілкування з нейтральних тим – література, кіно, робота або навчання.Обов’язково підключіть гумор, він згладить деяку незручність ситуації. Урізноманітніть розмова смішними історіями з життя.
 5. Чи не викладайте про себе всю інформацію скопом, залишайте деяку недомовленість. Також не варто перетягувати «ковдру» бесіди на себе, взагалі не цікавлячись дівчиною.Запитуйте її думку з різних моментів, проте уникайте питань, що стосуються особистого життя.

Корисно знати! З чого почати знайомство з симпатичною дівчиною в вк або інших соцмережах? Вже точно не з брехні.

Чи не викладайте чужі фото брутальних красенів, що не приписуйте собі невластиві риси характеру і не видавайте себе за сина мільйонера. Подібний обман зведе нанівець можливість подальшої зустрічі в реальному світі.

Привітання в мережі

З чого почати розмову в вк? Перш за все, привітайте співрозмовницю і приблизно опишіть привід для знайомства.

Ще раз повторимо – геть нудні формулювання, оскільки вони викликають у дівчат стійку антипатію. Ну, не буде вона розповідати незнайомому хлопцю, чим займається і який стан її справ!

Як почати розмову з дівчиною: способи і техніки

Робимо правильно …

 1. Пред’явлення мотиву. Першим пропозицією вам потрібно сформулювати мету листи. Наприклад: «Вітаю. Помітив тебе в групі (назва спільноти), а оскільки також захоплююся цим питань, вирішив з тобою познайомитися ». Так, не дуже оригінальне вступ, але зате ваша ввічливість не дозволить дівчині нагрубити у відповідь.
 2. Загальні інтереси. Приводом для знайомства можуть стати її захоплення, зазначені в анкеті: «Здрастуй! Шукав в мережі цікаві кінокартини і в підсумку знайшов твою сторінку. У нас збігаються смаки. Мені теж подобається хоррор. Порекомендуй який-небудь захоплюючий фільм в цьому жанрі ». Плюс такого методу – ви відразу переходите до обговорення, а розмова можна продовжити і при особистій зустрічі.
 3. Прохання про допомогу. Юні панянки люблять приходити на допомогу і давати рекомендації. Скористайтеся цим: «Вітаю! У сестрички скоро днюха, а я зовсім не розумію в дівочих подарунки. Шукаю в Контакте дівчат її віку, які можуть підказати ». Цю тему можна розвивати і далі, дізнавшись, що подобається їй і які подарунки вона вважає за краще.
 4. Романтичне знайомство. Починати спілкування в соцмережі можна і з романтичних фраз. Юні дівчата зазвичай з «розумінням» ставляться до таких повідомлень, як: «Прекрасна незнайомка, чи вірите ви в те, що сни збуваються? Сьогодні уві сні я бачив дівчину, схожу на вас, і раптом зустрічаю вас тут … »

Описані способи можна застосовувати в Контакте на зовсім незнайомих панянках.

Інша справа – якщо симпатична особа є знайомою вашого приятеля. В цьому випадку слід привітати дівчину і послатися на спільного друга: «Побачив твої коментарі під його фотографіями, мені сподобався твій погляд на світ (гумор, ставлення до життя). Може поспілкуємося?”.

На даному етапі потрібно завести розмову з дівчиною, додатися в список її френдів і в цілому справити хороше враження.

Поспілкувавшись трохи в Контакте, ви можете запросити на приватне побачення і вже далі реагувати по ситуації. Перший крок зроблено!

вуличне знайомство

Як почати розмову з дівчиною на вулиці, в кафе, на вечірці? Це питання турбує багатьох хлопців, які відчувають невпевненість перед симпатичними дівчатами і бояться бути відкинутими.

Однак починати спілкування з незнайомою дівчиною, яка вам сподобалася, все ж варто. Як це зробити правильно?

 1. Почніть з вітання. Це обов’язкова умова і прояв елементарної ввічливості. Вам потрібно підійти до панянки так, щоб не налякати її (краще зближуватися лицем до лиця, але не загороджуючи прохід), привітатися і представитися.
 2. Наступний етап – задайте питання, на який не можна дати однозначну відповідь. Звичайно, відмовтеся від банальності, краще запитати щось лежить на поверхні. Наприклад, якщо вона гуляє з собачкою, поцікавтеся про особливості породи. Це питання – свого роду «гачок», який ви закидаєте для «улову».
 3. Не забудьте про компліментах, тільки робіть їх ненав’язливо, щоб не створити образ пікапера. Краща похвала – та, яка описує справжні якості незнайомої дівчини.
 4. Розмірковуючи над тим, з чого почати знайомство, не забувайте про жарти. Чоловік, який зміг розсмішити жінку, знаходиться на півдорозі до успіху. Однак виключіть сарказм і злу іронію, жарти повинні бути добрими і приємними.
 5. Подобається дівчина? Можна зробити їй невеликий приємний презент. Якщо ви познайомилися на вулиці, подаруйте повітряну кульку – це дуже мило. Якщо зустріч відбулася в кафе, спробуйте замовити їй кухлик кави.

Як почати розмову з дівчиною: способи і техніки

Наступний важливе питання – як почати спілкування з дівчиною на першому побаченні. Щоб справити приємне враження на юну панночку, скористайтеся наступними рекомендаціями:

 1. Так як ви познайомилися не в вк, а на вулиці, молода дівчина зовсім вас не знає. Тому розповідайте про себе, але не хваліться.
 2. Цікавтеся особистістю своєї співрозмовниці, розпитайте її про захоплення, літературі і кінематографі.
 3. Надавайте можливість дівчині висловлюватися, розмовляючи паралельно. Якщо пауза затягується, згадуйте історії зі свого дитинства, зазвичай панночкам подобаються подібні милі випадки.
 4. Не ставте питання особистого характеру, також самі не розповідайте про своїх колишніх відносинах. Особливо важливо не обговорювати колишніх коханих, кажучи про них в негативному ключі.

Психологи запевняють, що жінці зазвичай вистачає однієї зустрічі, щоб вирішити, чи потрібні її відносини з цим чоловіком.

Якщо ви нудний і нецікавий співрозмовник, вона точно не прийде на наступне побачення і не стане навіть брати трубку.

Також не захоче зустрічатися дівчина, якщо ваша поведінка її неприємно вразить. Наприклад, ви перебивали її, негативно викликалися про своїх колишніх партнерок, засуджували її хобі або захоплення.

Порада! Тому на вулиці, в кафе або кінотеатрі ваша головна задача – показати свої кращі сторони і обов’язково продемонструвати, що дівчина вам подобається.

Розшукуючи інформацію, як почати розмову з дівчиною в вк або на вулиці, варто морально підготуватися і до можливих відмовлень. Не слід впадати у відчай, оскільки часто причина небажання спілкуватися криється не в вас, а в самій дівчині.

Ймовірно, вона не в настрої або ж у неї є хлопець. Якщо знайомство закінчилося невдачею, переходите до іншої симпатичною особі. Адже поруч ходить безліч вільних і не менш красивих дівчат, які також мріють познайомитися з приємними в спілкуванні хлопцями.

Вам також може сподобатися …

Як почати розмову з дівчиною: способи і техніки

Інші статті від партнерів

Новини партнерів

Джерело: https://adella.ru/youandhe/kak-nachat-razgovor-s-devushkoj.html

Як правильно почати розмову з дівчиною, щоб продовжити спілкування

Як почати розмову з дівчиною: способи і техніки

Спілкування з дівчиною

12.03.2018

 • 6 тис.
 • 4 тис.
 • 5 хв.

Деякі чоловіки соромляться познайомитися з жінкою, яка сподобалася з першого погляду. Побоюючись отримати відмову, виставити себе занадто нав’язливим, сказати зайві, недоречні слова, вони позбавляють себе шансу побудувати відносини.

Щоб не потрапити в подібну ситуацію, необхідно запастися терпінням, надати собі трохи впевненості і слідувати простим правилам при спілкуванні з незнайомою дівчиною.

Якщо дама відмовилася продовжити діалог в перший раз, потрібно проявити наполегливість і спробувати заговорити знову.

Фрази, які будуть доречні при знайомстві з представницею прекрасної статі, діляться на 3 види:

Як почати розмову з дівчиною: способи і техніки

 • контекстуальні;
 • директивні;
 • шаблонні.

Такі вирази відносяться до імпровізованим. Слова підбираються залежно від навколишнього оточення, зовнішнього вигляду жінки, певній ситуації. Зав’язати розмову з їх допомогою простіше і ефективніше, адже вони звучать найщиріше і оригінально. Щоб почати розмову з дівчиною, підійдуть подібні фрази і питання:

 • Дозвольте вас укрити парасолькою. Не можу дивитися, як дівчина мокне під зливою.
 • Мені сказали, що на цій вулиці є кав’ярня, де є рідкісний сорт кави. Хочу пригостити вас в цей морозний день бадьорить і зігріває напоєм.
 • Сьогодні спека як в Сахарі. Підкажіть, де ви взяли цю прохолодну мінеральну воду?
 • Такий незвичайної зачіски я ще не бачив. Як називається цей твір мистецтва?
 • У вас така правильна постава. Напевно, ви займаєтеся йогою або спортивною гімнастикою?
 • Вас уже порівнювали з Анджеліною Джолі (з іншого красивою і знаменитою жінкою)?
 • Слухайте, а як вам вдається по ожеледі ходити на високих підборах?

Ці фрази означають відкритість, прямоту наміри. Жінці відразу дають зрозуміти, що хочуть познайомитися. Вони підходять сильним, привабливим, упевненим в собі чоловікам, які не бояться отримати відмову від дівчини. Приклади директивних фраз:

 • Бажаєте поговорити зі мною?
 • Ви дуже симпатична. Можу я дізнатися ваше ім’я?
 • Можна дізнатися номер вашого телефону?
 • У вас є які-небудь плани на вечір?
 • Складете мені компанію за столиком?

Застосовуючи такі слова, можна як отримати різка відмова, так і завоювати увагу співрозмовниці. Фразу потрібно підбирати під стати своїм характером. До шаблонним відносяться такі пропозиції:

 • Вашій мамі потрібен добропорядний зять?
 • Ви такі красиві, що я втратив дар мови.
 • У вас не виникає відчуття дежавю? Думаю, ми з вами зустрічалися колись.

Нерідко подібні перші слова відштовхують дівчину. Це відбувається з наступних причин: у жінки вже є кохана людина або вона знаходиться в поганому настрої. Неохайний вигляд хлопця, його невпевненість або зайва нав’язливість також можуть послужити приводом для відмови ..

Якщо жінка відмовила, це не означає, що шанс остаточно втрачено. У таких випадках потрібно проявляти доброзичливість, спокій, впевненість. Можливо, дівчина таким способом перевіряла хлопця на наявність цих цінних якостей характеру. Не рекомендується показувати образу або агресію.

Щоб спробувати завести розмову повторно, слід вживати подібні слова:

 • Не відмовляйте. Ви повинні поговорити зі мною.
 • Зрозумійте, що мені важко пережити відмову. Пожалійте самотнього чоловіка.
 • На вашу погляду я бачу, що ви не проти зі мною поспілкуватися. Просто ви соромитеся.
 • Я не сподобався вам зовні? Але ж важливіше те, що всередині.

Потрібно дати зрозуміти незнайомій жінці, що перед нею знаходиться адекватна людина, якій вона сподобалася.

Адже спочатку багатьом здається, що до них пристає рекламний розповсюджувач, авантюрист, наркоман або сексуально заклопотаний маніяк. Особливо, якщо він підходить на вулиці.

Тому слід зберігати охайний вигляд, спокійний і впевнений погляд. Доречним буде визнання на зразок: «Я побачив вас з іншого боку вулиці і вирішив підійти познайомитися».

Після того, як перший етап знайомства пройдено, можна вести діалог на такі теми:

 • робота, кар’єра;
 • хобі, спорт, духовні практики;
 • мистецтво (музика, кіно, живопис);
 • кращі місця для відпочинку, подорожі;
 • домашні тварини;
 • відносини.

Знайомитися з жінкою можна де завгодно. Але в різних ситуаціях потрібно дотримуватися деяких правил успішного спілкування.

Щоб розговорити дівчину в клубі, слід виконувати такі принципи:

 1. 1. Потрібно бути в тверезому стані, так як п’яні чоловіки викликають у жінок відторгнення і недовіру.
 2. 2. Бажано навчитися правильним рухам будь-якого танцю, щоб була впевненість у своїх силах запросити дівчину потанцювати.
 3. 3. Починати діалог потрібно під час танцю або після нього.
 4. 4. Не можна відразу жартувати на вульгарні теми, називати жінку «красунею», «лапочкой» і подібними словами.
 5. 5. Навіть якщо дівчина активно підтримує бесіду, слід проявляти стриманість. Не можна бути занадто нав’язливим, відразу обіймати її, обмежувати її особистий простір.

Після знайомства в клубі або іншому громадському закладі, потрібно взяти у дівчини номер телефону.

Багатьом подобається заводити знайомство по телефону, в інтернеті. Якщо мова йде про спілкування в соціальній мережі, слід уважно переглянути свою сторінку. Видалити з неї вульгарні пости, зображення, фотографії з колишніми жінками і вечірками з алкоголем.

Щоб перше повідомлення зацікавило дівчину, необхідно дотримуватися такі рекомендації:

 1. 1. Намагатися писати граматично і стилістично правильно.
 2. 2. Не говорити вульгарності, матюки, сленг, особливо, тюремний.
 3. 3. Вивчити інтереси дівчини, уважно переглянувши її сторінку, анкету, пости, групи, аудіозаписи.
 4. 4. Небажано відразу висловлювати своє захоплення її красою або яким-небудь талантом. Адже найчастіше в реальному житті люди виглядають і поводяться зовсім інакше, ніж в соціальних мережах.

Якщо дівчина не відповіла на повідомлення, краще їй більше не писати.

При цьому способі знайомства, потрібно дотримуватися наступних правил:

 1. 1. Красиво оформити свою анкету, додати кращі фотографії.
 2. 2. Починати спілкування потрібно з оригінального привітання без сексуальних натяків. Найкраще вивчити інтереси жінки і застосувати цю інформацію в першій бесіді.
 3. 3. Якщо проявився взаємний інтерес і симпатія в спілкуванні, потрібно якомога швидше призначити побачення.

Спілкуватися по листуванню дуже зручно, але завжди є ризик, що людина за аватаркой виявиться зовсім не тим, яким його уявляв співрозмовник. Тому не варто відкладати побачення. Якщо побоюватися розчарувань, то в підсумку можна виявити невідповідність реального з бажаним і уявним. На сайті знайомств є хороший шанс знайти другу половинку.

Знайомитися з дівчатами можна в будь-яких обставинах. Головне – справити хороше враження з самого початку і бути самим собою. Якщо людина одягає маску, при першому знайомстві він виглядає дивним і відразливим. Навіть якщо виходить зіграти роль, рано чи пізно жінка розчарується в партнері і захоче розірвати відносини.

Джерело: https://doctorfeel.net/relationship-girl/talk-to-girl/kak-nachat-razgovor-s-devushkoj.html

Як спілкуватися з дівчиною – психологія спілкування

Головна проблема багатьох молодих людей при спілкуванні з дівчиною – це те, що вони не розуміють, що у жінок інша психологія.

Якщо чоловіки мислять логічно і роблять висновки, то у жінок образне мислення, вони набагато більше схильні до емоціям, на основі яких вживають заходи.

Ти, напевно, не раз помічав, як дівчина робить абсолютно нелогічні дії на підставі невідомо чого.

Як почати розмову з дівчиною: способи і техніки

А пояснюється це все дуже просто. Вона керується своїм поточним станом і настроєм. І якщо їй щось тріснуло в голову раптово, щось здалося або здалося, саме цей момент вона і буде сприймати за істину, і її не переконаєш.

Тому в спілкуванні роби ставку не на те, що ти говориш дівчині, а як це робиш. Мова тіла повинен переважати, так як жіноча стать відчуває енергетику дуже сильно і може за кілька миттєвостей просканувати хлопця, який, наприклад, підійшов до неї познайомитися, намагається говорити впевнено, але його тіло і множинні нюанси в поведінці його видають.

Початок спілкування з дівчиною – або як її розташувати до себе

Прийми дівчину такою, яка вона є . Чи не клей ярлики, що не оцінюй її. Зазвичай твій розум починає підказувати – вона така-то, тому тобі потрібно спілкуватися так-то з нею. Не слухай це. Спілкуйся з дівчиною, як би спілкувався з самим собою.

Як тобі було б найбільш комфортно і приємно. І коли ти почнеш так говорити з дівчиною, вона відчує, що ти розслаблений і не оцінивши її, і розслабляється сама. Таким чином, ваше спілкування налаштовується на потрібний лад.

Від цього потрібно відштовхуватися в подальших діях.

Знайди спільні інтереси з нею. Залежно від типу дівчини, ти можеш зрозуміти, що їй цікаво в житті. Якщо це дівчина-тіло, то для неї все життя – це тусовки, розваги, смачна їжа, гламурчик і щось в цьому роді. Якщо дівчина-душа – то з нею можна поговорити про погоду, про твоїх і її прагненнях в життя. А з дівчину-мозок просто завантажити ніж -то😀

Т ема для розмови . Знаючи, чим захоплюється твоя подруга, можна зачепитися за конкретну тему, яку слід розвинути, і яка повинна вести певної мети. А яка в тебе мета? Напевно, спокусити дівчину 🙂З цього і виходи.

Що б теми для розмови розвивалися, слід задавати дівчині цікаві або провокаційні питання . Щоб не виникало незручних пауз в спілкуванні, можеш почитати ось цю статтю, щоб вміти заповнювати паузи питаннями.

Як правильно спілкуватися з дівчиною

# 1 Бери лідерство в спілкуванні. Дівчина за своєю природою завжди буде уникати відповідальності. Ніколи не питай у неї, куди б вона хотіла піти на побачення, або у скільки їй зручно зустрітися.

Або питати про людське око, після чого сам починай час і місце побачення. Насправді, якщо ти це грамотно робитимеш, дівчині буде дуже приємно.

Вона подумає, що ти впевнений у собі молодий чоловік і любиш брати відповідальність на себе. А це їм і потрібно.

# 2 не зменшує свої достоїнства. Якщо працюєш в невеликій фірмочці і отримуєш не супер великі гроші, знімаєш квартиру і їздиш на уживаної БМВ, не обов’язково про це прямо говорити своїй подрузі.

З іншого боку, ти цінний співробітник в перспективній фірмі, у тебе власне житло і класична БМВ в ідеальному стані, і купив ти її тому, що хотів саме цю модель. Тобто, за описом виходить два зовсім різні людини.

Я думаю, суть ти зрозумів 😀

# 3 Будь оптимістичний і впевнений в завтрашньому дні. Дівчат дуже приваблюють чоловіки, які мають сильну життєвою енергією, які можуть розрулити практично будь-яку життєву ситуацію, і які впевнено дивляться в завтрашній день. Якщо вона все це відчує, і те, що у тебе є чітка мета в житті, до якої ти йдеш, то це додатковий плюс в твою скарбничку.

Спілкування з дівчиною в інтернеті

Тут діють ті ж принципи, що і в житті. Включаючи твої фото, які відображають стиль життя і коло спілкування.

Інша справа, що затягувати спілкування в інтернеті не варто. Дівчина може подумати, що ти не дуже впевнений у собі і боїшся запросити її на побачення. Тому, після недовгого, але емоційно спілкування в вк, бери у неї номер, видзвонювати і запрошуй на перше побачення.

І наостанок, рада

Заплави знайомства і спілкуйся з різними дівчатами. Будь спостережливий, дивись, як вони реагують на ті чи інші фрази і дії. І з часом проблем у спілкуванні буде ставати все менше, а задоволення – все більше. Головне – практика.

Буду вдячний, якщо натиснеш на будь-яку кнопку нижче і поділишся цією інформацією з друзями. Успіхів!

Джерело: https://elpickup.ru/obshhenie-s-devushkoj/kak-obshhatsya-s-devushkoj-psihologiya-obshheniya/

Як почати розмову з дівчиною – докладна інструкція

Чи помічали ви, що якщо дівчина звичайна, то заговорити з
нею не представляє складності. Але як тільки перед вами симпатична німфа то
все, мозок відключається?

Поки ви придумуєте, як почати розмову з дівчиною щоб
познайомитися і формулюєте своє перше запитання в голові, як правило, момент
вже буває упущено. І ось ви вже проходите мимо і вам моторошно прикро, що ви так і
не змогли придумати ту першу фразу. Знайоме?

На щастя, це можна виправити. Я хочу познайомити вас з
технікою, яка допоможе вам з легкістю почати спілкування з будь-якої вподобаної
дівчиною. Але для початку трохи розберемося в психології.

3 причини зупиняють від початку розмови з дівчиною

1. Реакція дівчини ( «так іди ти»).

2. Засудження оточуючих (раптом вона публічно отошьет).

3. Надмірне хвилювання. Проявляється це в відмазки для самого себе «я зараз не так одягнений», «так вона в телефон наразилася, як я її відірву», «напевно, вона когось чекає, да, точно он до неї подруга підійшла», «а раптом у неї хлопець є ». (До речі, дізнатися чи дійсно є хлопець у дівчини можна, прочитавши цю статтю (відкриється в новому вікні)).

Так, ризик є. Але він сковує вас тільки тому, що ви
хочете сподобатися. А що, якщо поміняти завдання?

Розглянемо 3 кроку простий і працюючої техніки першої розмови з дівчиною. Для дебютів у вас буде шаблон. Потім ви вже зможете додавати щось своє або взагалі перейти на особистий стиль.

Крок перший # 1

Міняємо установку «сподобатися» на «звернути на себе
увагу». Тоді страхи йдуть на другий план, тому що вони вже не будуть
грати таку важливу роль.

Ваше завдання на цьому етапі – включити її в діалог. Викликати
позитивну або нейтральну реакцію дівчини своєю дією або питанням. З
боку це буде виглядати як звичайна бесіда старих друзів, тому за
пункти страхів 1 і 2 можна не хвилюватися.

 • Для цього необхідно:
 • – встановити контакт поглядом (зловити її погляд);
 • – сказати нейтральну фразу.
 • Що це може бути:
 • 1) Ситуативний коментар, в залежності від того, що
  зараз відбувається там, де ви знаходитеся
 • – про погоду (сніг, дощ, сонце, похмуро);
 • – «сьогодні тут так шумно / тихо»;
 • – «хороша картина / гра / організація»;
 • – «ви не підкажете, як пройти»;
 • – запропонуйте допомогу (з вибором морозива, переступити калюжу
  і інші дрібниці).
 • 2) Питання:
 • «Тут зараз будуть проходити заняття з водіння, я
  правильно прийшов?»;
 • «А ви не знаєте, ту все новачки або є вже ті, хто давно
  цим займається?»
 • Якщо дама наразилася на телефон або планшет, то:
 • «А ви не підкажете, вай-фай тут працює чи ні?»
 • На зупинці:

«Скажіть, а останній автобус давно був? А то поспішаю на
тренування ».

 1. Торговий центр взагалі рай для польоту фантазії, якщо бачите,
  що виходить з магазину:
 2. «Підкажіть, чоловічий відділ там є?»;
 3. «Як ви вважаєте, як сорочка виглядає більш представницький –
  синя або сіра?»
 4. «А ви не знаєте, де тут фуд-корт?»
 5. У жінки з фірмовим пакетом, в якому покупка:

«Ой, вибачте, а де знаходиться цей відділ? Хочу там купити
собі (сестрі, мамі) шарф? ».

Не намагайтеся познайомитися і сподобатися на цьому етапі.
Намагайтеся навіть навпаки думати про те, що перед вами симпатичний перехожий,
якому ні в якому разі не можна це показувати. Говоріть впевнено і прямо.

Пам’ятайте, що завдання – просто показати їй, що ви існуєте
в цьому світі. Вона ж поки навіть не підозрює про це. Ось і допоможіть.

Ваша перевага в тому, що ви не прагнете здатися крутим і веселим, ви навпаки – розслаблені і природні. Це грає вам на руку автоматично дівчина теж розслаблюється і вам вже легше далі знайти спільну мову.

Крок другий # 2

 • Тільки після того як між вами встановлюється соціальний
  контакт, запускаєте програму «сподобатися»:
 • # Звертаємо на себе увагу
 • # Проявляємо інтерес
 • Основні правила на цьому етапі:
 • Чи не відводите погляд першим;
 • Не дивіться в підлогу (краще на лоб, очі, ніс,
  одяг);
 • посміхайтеся;
 • Отримуйте задоволення від своєї сміливості;
 • Нахиліть голову набік, коли слухаєте її відповідь;
 • Підтримуйте звернення на «ви», поки вона сама
  не запропонує перейти на «ти».
 1. Ваш не награний, а реальний інтерес викличе абсолютно
  дивовижну відповідну позитивну реакцію дівчини.
 2. Фрази для початку розмови, які розташують до вас
  дівчину:
 3. «Чи часто ви тут буваєте?»
 4. «У вас така мила усмішка,
  що мої ноги повз вас не хочуть йти далі»
 5. «Слухай, я здалеку побачив, ти така гарна і не смог не
  підійти»
 6. «Ти просто так вибирала цукерки, я подумав, треба терміново підійти познайомитися»

Крок третій # 3

Давайте визначимося з метою. Для чого знайомитися і
придумувати, про що говорити з дівчиною? – Отримати телефон або (і) домовитися
про наступне побачення. Так?

Тоді наступним кроком буде легка бесіда, в ході якої ви
озвучуєте свій намір.

 • Звертаємо на себе увагу
 • проявляємо інтерес
 • Розмова з метою роздобути контакт

Після нейтральних питань може виникнути незручна пауза,
після якої ви часто робите помилку – ви … зливається. Ні ні ні! Чи не
варто цього робити!

Слова не настільки важливі, як ви думаєте. Краще постарайтеся
розслабитися і сконцентруватися на собі, мовою свого тіла, впевненою позі, погляді
в її очі.

Важливо! Не прагніть зробити цей діалог цікавим для неї,
а прагнете зробити його приємним для себе. Подумайте, про що цікаво говорити вам,
які жарти вам здаються смішними, що вам дійсно важливо
дізнатися про неї. Розважайте не дівка, а себе

Якщо хвилювання починає брати над верх, можете нейтралізувати
його, якщо використовуєте спосіб, якому користуються бізнесмени в важливих
переговорах – озвучте його:

«Відчуваю себе ніяково, не знаю, що сказати, але ви мені реально дуже сподобалися і я хотів би продовжити з вами спілкування».

Couple holding hands in cafe

6 важливих порад для максимально ефективного першої розмови з жінками

1. Не грайте того, ким ви не є. По-перше, ви
швидко видихаєтеся, по-друге, завдання сподобається їй таким, яким ви є
насправді, а не презентувати якийсь міфічний образ.

2. Після того, як ви
отримали контакт не відкладайте повторний розмова з пропозицією про зустріч.
Найкраще буде зателефонувати (саме зателефонувати, чи не написати) через 1-2 дня.

3. Перед тим як взяти номер
телефону ви повинні знати ось про що: багато хто з нас вже стикалися з дивними
пикаперами, які просто підбігають, беруть телефон і назавжди пропадають.

Вона не хоче повторення
цього дурного дійства. Тому щоб розташувати її до себе ви можете СПОЧАТКУ
домовитися про зустріч, окреслити їй картинку майбутнього побачення і вже тільки
після цього взяти її номер. Це додасть вам очок в її очах – навпроти неї
серйозний чоловік. Як це можна зробити?

 • «Я хочу запросити вас
  посидіти удвох на чашечку кави в середу ввечері, як ви на це дивитесь?»
 • «Не можете в середу, а в
  четвер?»
 • «Дуже добре, тоді в четвер у
  19, зручно вам буде?»
 • «Добре, домовилися, давай
  тепер я запишу ваш номер»

Дівчина в цьому випадку думає: «Хлопцеві я дійсно сподобалася, і він хоче зі мною ближче познайомитися. Він не бере телефон заради галочки або щоб похвалитися перед друзями, у нього серйозні наміри ».

Можливо, вам буде цікаво прочитати: Куди запросити дівчину на побачення – 27 крутих місць (окроется в новій вкладці)

4. Не бійтеся відмови. Відкрию вам секрет: дівчина каже «ні» не вам (вашій зовнішності, вашої особистості, вам як чоловікові) а собі, тієї ситуації зараз, в якій вона зараз перебуває.

Вона для себе зараз не готова продовжити знайомство.

Наприклад, причина в тому, що вона заміжня, є один, боїться чоловіків, кудись поспішає, немає настрою, переживає кризу розставання – так мільйон причин.

Вона поки вас ще не знає і
судить тільки по першому враженню – мужній і безстрашний молодий
чоловік з нею зав’язав розмову.

В її очах чоловік, який
наважився заговорити – вже хоробрий і відважний.

5. Досвід, досвід, досвід. Тільки
з ним до вас прийде впевненість, спокій і майстерність. Більше знайомтеся,
заговорюйте з представницями прекрасної статі, починайте нейтральні
бесіди. Жінки такі ж люди, як і ви. Дуже скоро ви перестанете рефлексувати
і хвилюватися і початок спілкування з дівчиною у вас буде виходити легко і
невимушено.

6. Останнє в списку, але,
напевно, варто було його зробити пунктом №1 і виділити жирним.

Перед початком всіх дії скажіть собі: « Гра почалась! ». Піймати цей драйв, вдихніть на повні груди і вперед! Ця проста фраза знімає будь-які блоки, допомагає як при виступах на сцені або перед великою аудиторією, так і в тих випадках, коли складно на щось зважитися.

Як почати розмову з дівчиною: спосіб для просунутих хлопців

 1. Якщо у вас вже є досвід і
  хочеться чогось гостріше, тоді цей спосіб для вас.
 2. 3 основних принципи спілкування, які будуть
  працювати завжди:
 3. 1. Впевнена невербалика
  (поза, жести, положення тіла);
 4. 2. Домінуючий погляд;

3. Прямий відкритий підхід.

Усією своєю поведінкою ви
демонструєте, що чесні, живете за своїми правилами і не боїтеся своїх бажань.
Якщо ви будете використовувати ці три пункти, то все, щоб ви не базікали – буде
на другому плані. Головне – ЯК ви це говорите.

 • Це ви повинні передати в
  перші секунди. Отже, сам спосіб:
 • 1) Зупиніть її поглядом
  або привітанням.
 • 2) Виразіть свою симпатію
  максимально прямо і відкрито.
 • 3) Спокійно реагуйте на
  те, коли вона дає номер, запишіть його і зателефонуйте в найближчі 2 дні.
 • приклад:

– Вітання! Відверну тебе на
хвилиночку. НЕ лякайся. Скажу чесно і прямо, ти мені дуже сподобалася. Я хочу
тебе запросити на чашечку кави або посидіти де-небудь разом. У вільний від
роботи-навчання час.

– А якщо я буду зайнята?

– Я думаю ми що-небудь
придумаємо, зателефонуємо і домовимося. Як тебе звати?

– Даша.

– Ось, Даша. У тебе буде
мій номер телефону, а у мене твій номер. Знайдемо вільну хвилинку і що-небудь
у нас вийде.

Дістаєте трубку.

– Давай, – і записуєте,
тут же набираєте, – Виклик є? Ну все, давай, до зустрічі.

І йдіть.

Все сталося природно і спонтанно. Ви самі це ви відчуваєте, панянка ловить цей стан і теж починає отримувати задоволення від такого спілкування.

Що виглядає смішно і безглуздо при знайомстві?

– Понти і бравирование
своїми досягненнями і майном (у мене феррарі і бізнес);

– Комплімент одязі і стилю.
Пару місяців назад мені випадково попалася запис заняття одного пікап-тренера.
Так ось він дослівно рекомендував хлопцям починати знайомство з фрази:

«У тебе така незвичайна
укладання. Сьогодні зробила? »

ЩО ?! Це те ж саме, якщо
дівчина скаже вам: «Оу, ти так незвично вбив цвях! Сьогодні зробив? ». Ось
чесно, така ж нісенітниця.

Ще було:

«Ця зачіска так тобі йде»
– можна подумати, ви бачили нас без цієї зачіски, щоб мати можливість
порівняти йде нам нова чи ні. Це віє дурним шаблоном, які не мають нічого
спільного з вашим реальним думкою.

або:

«Я побачив, що ти добре
підібрала туфлі до сумочки. Це класно”.

Ну якщо ви хочете, щоб з
наскоку про вас склалося враження як про любителя туфель і сумочок і вашої відповідної
орієнтації – дерзайте.

Зате фрази «гарне волосся»
і «красиві очі» він називав хріновими підкатами.

Так ось, я вам абсолютно точно заявляю, саме другі репліки – позитивні і підходять для того, як почати розмову з дівчиною. Ми прекрасно розуміємо, що хлопцеві ніяково і таке милий комплімент цілком доречний і природний. Він висловлює його реальну думку, без зайвої мішури.

Що збуджує жінок в чоловіках: 27 секретів (відкриється в новому вікні)

Ваша Тетяна Крекер.

Джерело: https://kpekep.ru/kak-nachat-razgovor-s-devushkoj-podrobnaya-instruktsiya/

8 вправ, які навчать спілкуватися навіть самих сором’язливих

 • 20+ фактів про всіма улюбленої комедії «Любов і голуби», яку колись взагалі не хотіли випускати в прокат
 • 27 років тому маленька дівчинка виступила в ООН, щоб звинуватити дорослих в зміні клімату. Ось тільки світ про неї забув
 • 15 незручних СМС-листування з вкрай непередбачуваним фіналом
 • Подивіться, які невідомі факти приховують наші улюблені мультфільми
 • 17 прикладів дизайну, який западає в душу з першого погляду
 • Я рік ходила на швидкі побачення і готова відповісти, чому чоловіки вибирають цей спосіб знайомства
 • Як маркетологи нав’язують жінкам абсурдні тренди краси
 • 17 осіб, які намагалися знайти свою любов, але їх побачення зайшло кудись не туди
 • 7 звичок, через які, як ми вважаємо, розпадаються пари. Насправді все навпаки
 • 12 деталей в популярних мультфільмах, які настільки тонкі, що їх не всі зрозуміли
 • 20+ людина поділилися фото, після яких їх життя ніколи не буде колишньою
 • 20+ людей, які розлучилися протягом року після весілля – і у них були на те причини
 • 20+ людина, у яких був план виглядати в соцмережах ідеально. Але він провалився
 • 14 фактів про їжу, знаючи які ви нікому не дозволите вішати вам локшину на вуха
 • Що відомо про нову дівчину Кіану Рівза і чим вона завоювала серце улюбленця мільйонів
 • 17 цікавих штучок, про призначення яких так просто не здогадаєшся

Джерело: https://www.adme.ru/svoboda-sdelaj-sam/psihologi-nazvali-8-uprazhnenij-kotorye-pomogut-prokachat-navyk-obscheniya-1774865/

Як швидко навчитися спілкуватися з дівчатами

Деякі спокусники кажуть, що спокусити дівчину можна і без слів. Частково вони мають рацію: невербалика, внутрішня впевненість і енергетика – все це впливає на результат спілкування з кожною конкретною дівчиною.

Але все ж потрібно розуміти, що спілкування – необхідна складова у взаємодії з протилежною статтю. І воно впливає на результат «битви» так само, як і твій внутрішній стан. А іноді може і компенсувати якийсь недолік.

 • З чого почати розвиток навички спілкування з дівчатами.
 •  Всіх людей можна умовно розділити на 2 типу:
 • 1) Тих, хто вчиться поступово, йдучи до результату крок за кроком.
 • 2) Тих, хто звик йти в саме «пекло», і вчитися в важких умовах (при поступовому розвитку таким людям стає нецікаво і вони часто «зливаються»).

Ти повинен знати, до якого з цих 2-х типів ти ставишся. І в залежності від цього вибрати правильну стратегію самонавчання.

Стратегія №1. Вчитися спілкуванню з дівчатами крок за кроком. 

Почати розвиток цієї навички ти можеш з тренування на «кішках», тобто на тих дівчатах, з якими ти вже знайомий. Це можуть бути ті, з ким ти вчишся, працюєш або просто твої знайомі / подруги.

Почавши спілкування на одну з тем, ти можеш перейти на іншу тему, «ховається» за незначну деталь. Наприклад, якщо ти почав говорити про домашніх тварин, то потім можеш перейти на тему їхньої поведінки навесні, а потім почати говорити про пори року.

 1. Цей метод генерування нових тем для розмови вже зарекомендував себе з хорошого боку.
 2. Потім, коли спілкування зі знайомими дівчатами буде даватися тобі цілком успішно, ти зможеш почати вчитися з незнайомими дівчатами.
 3. Плюси стратегії «крок за кроком»:
 • Є впевненість, що тебе будуть слухати
 • Немає сильного дискомфорту при розвитку навичок

мінуси:

 • Ти не завжди зможеш побачити, наскільки ефективно спілкуєшся, тому що твої подруги / знайомі можуть сприймати тебе просто як друга (і тому не відмовляти в спілкуванні) або слухати тебе просто з ввічливості.

Стратегія №2. У «пекло». 

Йдучи цим шляхом розвитку, ти починаєш спілкування відразу з незнайомими дівчатами. Наприклад, йдучи по вулиці в магазин, ти підходиш до дівчини і починаєш спілкування (знайомство в цьому випадку має бути не метою, а приємним бонусом). І намагаєшся спілкуватися з нею якомога довше і цікавіше, щоб вона слухала тебе і хотіла продовжити розмову.

Спілкуватися з незнайомими дівчатами ти повинен кілька разів на дню, 7 днів на тиждень.

Якщо тобі до душі складна стратегія розвитку навичок, то можеш вигадувати собі і інші, ще більш складні і цікаві завдання. Наприклад, подзвонити незнайомій дівчині (номер якої тобі дасть твій друг) і спілкуватися протягом 15 хвилин.

Плюси стратегії:

 • Чим складніше розвиватися, тим швидше це розвиток і відбувається.
 • Ти майже завжди будеш бачити справжню реакцію дівчини, і знати, наскільки ефективно / цікаво ти спілкуєшся. Адже вся сила в правді! 😉Якщо незнайомка не захоче продовжувати розмову, то це привід змінити свій підхід.

мінуси:

 • Якщо твої навички далекі від хорошого рівня, то з відсутністю результатів може прийти і бажання «злитися». Нічого не лякає так, як нерозуміння, і небажання просто так витрачати свій час. Втім, якщо змусити себе рухатися далі, то можна прийти до результату набагато швидше, ніж при покроковому розвитку.

Емоційність в розмові 

Те, наскільки жваво ти ведеш бесіду, буде прямо залежати отриманий тобою результат. Дівчата приходять на побачення за емоціями. Щоб їх передати за допомогою мови, важливо говорити емоційно.

Тому старайся говорити тільки на ті теми, які тобі дійсно цікаві. Якщо ти з ентузіазмом розповідаєш про своє захоплення, то їй буде цікаво говорити на цю тему, і вона сама не захоче закінчувати таке спілкування.

Потім важливо запам’ятати те, з якою швидкістю і тоном ти з нею говорив на ці теми , і намагатися спілкуватися так само, але вже на інші теми.

Також включи в програму свого розвитку прослуховування слів того, хто часто виступають перед аудиторією. Намагайся запам’ятовувати те, як саме вони ведуть свою розповідь, і пробуй використовувати їх стилі і в свою розмову з дівчиною.

Згодом у тебе виробиться власний унікальний стиль спілкування, який буде подобатися всім. Особливо дівчатам.😉

калібрування 

Оскільки ми говоримо про спілкування з протилежною статтю, то потрібно зізнатися самому собі, що ти хочеш не просто спілкуватися, а закохувати в себе дівчат. Ці різні цілі вимагають різного підходу.

І щоб максимально швидко навчитися грамотному спілкуванню з протилежною статтю потрібно вміти спостерігати і правильно інтерпретувати реакцію співрозмовника . Це називається «калібруванням».

Кожен раз, коли ти говориш з дівчиною, дивись:

 • Поправляє вона своє волосся.
 • Посміхається чи ні.
 • Чи задає тобі питання.
 • Хоче піти, скоріше завершивши спілкування, або навпаки, хоче його продовжувати.
 • У закритій вона позі (руки схрещені на грудях) або відкритою (розгорнула тіло до тебе, відкидає волосся назад, оголюючи шию).
 • Її ноги спрямовані в твою сторону чи ні.

Тільки ці ознаки можуть розповісти тобі всю правду про ефективність твого з нею спілкування.

Ми дали тобі максимально прості, але ефективні поради. Але пам’ятай: чи не причинивши їх в життя, у тебе нічого не зміниться. Тільки практика дасть тобі досвід. І тільки з досвідом ти навчишся відчувати те, про що і як краще говорити з кожною конкретною дівчиною.

Джерело: https://www.pickup.ru/blog/znakomstvo/kak-bystro-nauchitsya-obshhatsya-s-devushkami

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *