Як почати розмову з дівчиною в інтернеті: правила і помилки

Спілкування в соціальних мережах набирає обертів. В інтернеті людина здатна розслабитися. Без візуального контакту простіше вести милу розмову, оскільки є час і можливість обміркувати відповіді і питання. Але для початку потрібно зрозуміти, як правильно почати розмову з сподобалася дівчиною в інтернеті.

Зміст приховати

Правила вибудовування діалогу в соціальних мережах

Інтернет дозволяє людям розкріпачуватися. Кожен створює унікальну сторінку, власний маленький світ. У мережах будь є тим, ким хоче.

Правильно спілкуватися з дівчиною в соціальних мережах потрібно за певними схемами. Хлопець зобов’язаний вести бесіду сміливо, як справжній цілеспрямована людина. Жінок підкуповують впевнені в собі люди. Чоловік повинен бути цілеспрямованим і сильним, поруч з ним хочеться відчувати себе, як за кам’яною стіною. Приблизно таку людину бажає бачити будь-яка дівчина.

Вести розмову необхідно тактовно. Хлопець входить на мінне поле листування з панянкою. Не можна грубіянити, використовувати заумні словосполучення.

ЧИТАТИ Як познайомитися з дівчиною в ВК: з чого почати, приклади листування

З жінкою варто спілкуватися, як з хорошим другом, до якого давно звикли. Діалог повинен бути природним. Якщо співрозмовниця проявить інтерес до повідомлень, тоді все складається правильним чином.

У мережі маса статей про те, як спілкуватися з дівчиною. Багато пропонують шаблонні висловлювання для початку бесіди. Їх можна використовувати, але краще самостійно підбирати слова. Люди індивідуальні, у кожного власний стиль спілкування. Якщо співрозмовниця побачить, що з нею спілкуються «по формулі», це її відштовхне і хлопцю доведеться шукати нову подругу.

Починати спілкування з дівчиною в мережі з бородатих висловлювань не можна. «Мамі зять не потрібен?», «Просто бомба!», «Вкрали серце» – ці фрази канули в Лету. Вони при правильній подачі роблять позитивний вплив в реальному розмові. У соціальних мережах подібне звучить безглуздо і недоречно.

При знайомстві важливо залишатися чоловіком. Підкорити даму здатний цілеспрямований і рішучий чоловік. Тільки через терни люди добираються до зірок.

попередня підготовка

У будь-якій діяльності необхідна підготовка. Вирушаючи на полювання, обов’язково прочищається зброю, і перевіряється рюкзак. Похід на співбесіду по роботі можливий тільки в хорошому костюмі і з необхідними знаннями в голові. Почати цікава розмова з красивою дівчиною в інтернеті без підготовки – пропаща справа. Без інформації не можна домогтися бажаного результату.

Як почати розмову з дівчиною в інтернеті: правила і помилки

Спочатку необхідно вивчити сторінку співрозмовниці. Панянки люблять виставляти напоказ привабливість і ерудованість. В описі обов’язково буде докладний звіт про захоплення та інтереси. Список груп підтвердить достовірність зазначених відомостей. Дослідити стрічку необхідно, щоб встановити теми для спілкування з дівчиною.

Перед стартом діалогу відправте заявку в друзі. Якщо панянка не підтвердить її, то варто перемкнутися на іншу.

ЧИТАТИ Що написати дівчині при знайомстві, щоб зацікавити її

Для збільшення власних шансів поставте лайки під останніми фотографіями. Такі жести є підтвердженням зацікавленості. Палець вгору – це повноцінна позитивна оцінка, яка тішить самолюбство і приносить радість.

Якщо співрозмовниця зробила жест і оцінила фото, то все проходить ідеально. Пора брати ініціативу в руки і приступати до діалогу.

Порадувати красуню варто подарунком. Їх повно в соціальних мережах. За малу плату можна придбати стильну листівку. Такий жест стане приємним доповненням в спілкуванні з дівчиною в соцмережі.

порядок розмови

Чоловік зобов’язаний чітко розуміти, про що поговорити з цікавою дівчиною в інтернеті. Спочатку хлопець вирішує, навіщо спілкується з нею:

 • для серйозних стосунків;
 • заради отримання нового сексуального досвіду;
 • для розширення кругозору і поліпшення навичок спілкування.

Існує ряд правил, яких краще дотримуватися у всіх розмовах:

 • Оптимістичність. Хлопці здебільшого реалісти. Зав’язати розмову з цікавою дівчиною можна за допомогою гумору і цікавих висловів. Грамотне поєднання жартів і компліментів стане хорошим початком міцної дружби.
 • Грамотність. Дами віддають перевагу чоловікам, які вміють грамотно викладати думки. Повідомлення без орфографічних помилок допоможе виділитися. Багато хто забуває про правила російської мови і активно користуються сучасним жаргоном. Подібного варто уникати під час розмови з дівчиною в соцмережі.
 • Ввічливість. Дівчатам подобаються чоловіки, здатні триматися гідно під час розмови. Починаючи розмову з незнайомкою, варто проявити повагу. Галантність кавалера жінці сподобається. Такі чоловіки вигідно виділяються на тлі банальних співрозмовників.
 • Інтрига. Хлопець має навчитися інтригувати співрозмовницю. Не можна розповідати все про себе. Перше повідомлення, що складається з докладного опису власних досягнень, викликає тільки сміх. Подібне доречно в резюме, але не в листуванні з жінкою. У мережі багато прикладів неправильного спілкування з дівчиною. Їх варто уникати і не використовувати в якості шаблонів.
 • Різноманітність. Привертають люди з широким кругозором. Цікавіше спілкуватися з мандрівником, поетом, бізнесменом, ніж зі скромним любителем футболу. Жити варто яскраво і на широку ногу. Багатий досвід збільшує шанси на вдале спілкування в інтернеті.

Як почати розмову з дівчиною в інтернеті: правила і помилки

 • Прояв інтересу. Чоловік повинен цікавитися життям співрозмовниці. Без прояву жестів уваги розмова довго не протягне. Егоїзм – справжнє зло.
 • Спілкування поза мережею. Вести бесіду можна за допомогою повідомлень і мобільного телефону. Розмови по стільниковому стануть хорошим кроком до повноцінної спільного життя.

 З чого почати спілкування

Варто зрозуміти, як правильно спілкуватися з обраної дівчиною в інтернеті. Будь-яка розмова починається з привітального слова. Необхідно привітатися і представитися. Величезну монографію писати не потрібно. Досить 2-3 пропозицій, щоб запасти в серце співрозмовниці.

Шаблонні висловлювання «Привіт, красуня» та інші викидаються у відро для сміття. Подібне відправляється в спам. Дівчата читають по сто банальних повідомлень в день, тому шаблони належить руйнувати.

Починати розмову варто оригінально і ненав’язливо. Приклад фрази для початку розмови з дівчиною «ВКонтакте»: «Здрастуйте. Звик бродити по просторах інтернету, як-не-як робота тісно пов’язана з мережею. Раптово наткнувся на такий оригінальний профіль. Сподобалися фотографії, не зміг пройти повз. Мрію поспілкуватися і познайомитися ближче ».

Повідомлення може стати ідеальним шаблоном. Тут все правильно. Ввічливе спілкування, інтрига, пов’язана з трудовою діяльністю. Крім того, є компліменти, пов’язані з красою і захопленнями. Повз них неможливо пройти.

Під час установки контакту потрібно визначити спільні інтереси. Пошук точок дотику стане плацдармом для подальших відносин.

Як розговорити співрозмовницю

Щоб правильно спілкуватися з дівчиною в соц мережах, потрібно навчитися розуміти настрій людини. Якщо відповіді холодні і беземоційну, краще залишити партнерку в спокої. Слід закінчити розмову на позитивній ноті і «піти по справах». Подібним чином хлопець показує, що має особистий простір, в яке впускає далеко не всіх.

Бесіду варто підтримувати за допомогою цікавих фраз і незвичайних відомостей. Розповідати про себе потрібно помірно. Слід більше цікавитися життям співрозмовниці.

ЧИТАТИ Що таке пікап і як він проявляється у відносинах

Дівчата люблять в інтернеті спілкуватися на теми, пов’язані з їх інтересами. При правильному підході і підборі потрібних слів красуні цілодобово писатимуть про власний побут. Наприклад, фраза для початку розмови з дівчиною в мережі звучить так: «Привіт. Бачу, у тебе на стіні є твори власного твору. Довго займаєшся цим? Цікаво, як живуть талановиті письменниці? ».

Як почати розмову з дівчиною в інтернеті: правила і помилки

Все залежить від захоплення. Визначити його можна по сторінці. Якщо у співрозмовниці немає хобі, то залучити її варто за допомогою лестощів і компліментів. Подібні гачки дозволяють розтягувати обговорення будь-якого питання.

Розмова про останні світові події скрасить незручне мовчання. Не варто думати, з чого почати правильна розмова з дівчиною. Потрібно грамотно користуватися можливостями соціальних мереж. Багато способи креативні і освіжать найнуднішу листування.

Теми для розмови

Не можна довго міркувати, як правильно почати спілкування з дівчиною на сайті знайомств. Потрібно діяти відразу і негайно.

Після встановлення першого контакту настав час приступати до бесід на певні теми. Розмовляти з дівчиною при знайомстві можна про що завгодно. Немає поганих тим, є нецікава подача.

Для початку потрібно визначити інтереси співрозмовниці. Існує ряд шаблонних питань, які підійдуть для дискусії:

 1. Масова культура. Дізнатися у новій знайомій улюблені фільми буде вельми до речі. Отримана інформація допоможе вибрати місце для першого побачення. Обговорювати потрібно музичні вподобання. Меломани здатні довго розповідати про улюблених колективах. Багато жінок читають літературу, тому можна обговорювати поезію і прозу. Бесіди про мистецтво покажуть чоловіка з кращого боку. Жінкам подобаються освічені співрозмовники. Інтелект – сучасний критерій сексуальності.
 2. Спортивні досягнення. При знайомстві з дівчиною в соціальних мережах варто поцікавитися, чи ходить вона в тренажерний зал. Жінки нерідко відвідують спортивні заходи. З цікавою співбесідницею є можливість познайомитися на марафоні або біговій доріжці.
 3. Сім’я і друзі є у всіх. Дізнатися про них потрібно заздалегідь. Під час розмови можна соромитися питати про родичів. Якщо намічаються серйозні відносини, краще відразу запам’ятати дати народження батьків. Цікавитися життям коханої нормально, але важливо не бути нав’язливим і не набридати надмірними допитами. Розмова в соцмережах – НЕ допит, а нормальне спілкування.
 4. Домашні вихованці приваблюють багатьох дівчат. В якійсь мірі до тварин панянки виявляють материнський інстинкт. Щоб сподобатися знайомої, хлопець повинен поцікавитися у неї про труднощі догляду за вихованцем.
 5. Секс обговорювати необхідно, але починати спілкування з дівчиною на сайті знайомств з інтиму не можна, оскільки це відлякає її. Однак після кількох розмов на різні теми варто скористатися еротичним джокером. Багатьом жінкам подобаються відкриті чоловіки, які вміють говорити на заборонені теми. Але слід не перегинати палицю і не переходити на відверту вульгарщину.

Як підтримувати розмову

Найскладніша частина спілкування – підтримувати інтерес до власної персони. Деякі вважають, що одного початку бесіди досить для встановлення контакту. На жаль, це не так. Хлопець зобов’язаний бути винахідливим весь час.

Як почати розмову з дівчиною в інтернеті: правила і помилки

Підтримувати розмову варто розповідями про себе, компліментами і обговоренням різних тем. Не можна зациклюватися на одній тематиці і мусолити її весь час. Дівчині швидко набридне подібне спілкування в інтернеті.

Щоб було цікаво, говорите про різні речі. Перемикайтеся з однієї історії на іншу. Робіть це плавно, але рішуче.

Обов’язково вставляйте в діалоги гумор. Він освіжає і підвищує інтерес. Але якщо відчуваєте, що пора закруглятися, варто освоїти мистецтво закінчення розмови.

Як закінчити розмову

Не можна однозначно сказати, як правильно спілкуватися з привабливою дівчиною в інтернеті. Існує безліч підводних каменів. Складна частина розмови – кінець.

Іноді бесіда триває занадто довго і її необхідно перервати. Робити це потрібно правильно, щоб не образити знайому. Різко виходити з мережі, коли розмова не завершився, некрасиво. Чоловіки не надходять подібним чином.

Для залучення жіночої уваги досить написати наступне: «Подобається з тобою спілкуватися. На жаль, залишилися незакінчені особисті справи. Сподіваюся, все розумієш і не ображаєшся ». Дівчина не встоїть перед справжнім романтиком, який не йде по-англійськи.

приклади фраз

Фрази для початку цікавого розмови з дівчиною знаходяться по коротким пошуковим запитам. Багато шаблони неефективні. Краще переробляти висловлювання, інакше не вдасться стати оригінальним співрозмовником. Розберемо пару діалогів, щоб зрозуміти, як завести розмову з дівчиною в мережі інтернет.

Приклад 1:

М. Привіт, красуня. Ти мені подобаєшся, хочу з тобою познайомитися.

Ж. Привіт. Ми не знайомі. Якось немає бажання спілкуватися.

М. Да ладно, королева. Пропоную ідеальну бесіду.

Ж. Яку ж?

М. Зі мною.

Ж. Не цікавить.

Хлопець доданий в чорний список.

Такий чоловік не зможе достукатися до жіночого серця. Він був занадто зарозумілий, не цікавився життям співрозмовниці, не звертав уваги на поганий настрій. Крім того, використовував «бородаті» способи залучення уваги.

 

Приклад 2:

М. Здравствуйте. Не хотів би відволікати від справ, але мрію познайомитися. Посмішка на фотографії нагадала Мону Лізу. Гріх проходити повз твори мистецтва.

Ж. Привіт. Чи можемо відразу на ти. Чи не звикла спілкуватися з незнайомцями, але давай спробуємо.

М. Мене звуть Влад. Мені 24 роки, займаюся архітектурою. Для початку інформації достатньо. У нас же обопільний обмін даними. Розкажи про себе.

Бесіда триває тривалий час.

З першого повідомлення хлопець привернув увагу співрозмовниці гумором і компліментами. Правильний старт – запорука успішного польоту.

Стандартні помилки хлопців

Під час спілкування чоловіки допускають масу помилок. Найбільш розповсюджені:

 1. Самолюбство і егоїзм відштовхують. Коли хлопець розповідає тільки про себе, це викликає роздратування.
 2. Нав’язливість відштовхує. Деякі чоловіки перетворюють приємну розмову в допит. Вивалюють купу питань, відбиваючи бажання відповідати. Бесіда повинна бути повільною і розміреним. Одне випливає з іншого.
 3. Банальність вбиває. Використання шаблонних фраз і нудних підкатів – вірна дорога в чорний список. Уникайте пікаперських стереотипів.

Розмовляти з дівчатами в мережі буває важко. Для цього необхідно навчитися розуміти людей і розширювати комунікативні навички. Такий підхід допоможе знайти спільну мову з жінками.

Джерело: https://love-is.org/kak-nachat-razgovor-s-devushkoj-v-internete/

Як почати розмову з дівчиною в інтернеті?

При появі інтернету і соціальних мереж перед людьми постав практично весь світ. Здавалося б, що може бути простіше, ніж написати сподобалася дівчині в інтернеті, набагато складніше заговорити з нею в реальному житті. Незважаючи на це багато хлопців не знають напевно, як почати розмову з дівчиною в інтернеті, щоб справити потрібне враження для подальших відносин.

Найчастіше незнання і невпевненість в собі супроводжують молодих і недосвідчених хлопців. Провідні психологи готові допомогти порадами та рекомендаціями, як спілкуватися з дівчиною в інтернеті так, щоб спілкування плавно перейшло в реальну дружбу і відносини. Для цього потрібно дізнатися про дівчину якомога більше, спланувати теми для майбутнього спілкування, а також продумати можливі варіанти для знайомства.

Як почати розмову з дівчиною в інтернеті: правила і помилки

Як почати переписку з дівчиною в соцмережах?

Психологи говорять про те, що починати спілкування потрібно таким чином, щоб у дівчини виникло бажання продовжити знайомство і дружбу в реальному житті. На жаль, далеко не всі хлопці мають навички спілкування з протилежною статтю, здійснюючи типові помилки, через які псується загальне враження про них.

Як почати розмову з дівчиною в інтернеті: правила і помилки

Як вести діалог в соц мережі діляться порадами психологи, а саме:

 • перед спілкуванням чоловікові потрібно скорегувати свою сторінку, заповнивши всі поля з особистою інформацією, а також додавши фотографії, так як рідко хто відповідає на повідомлення хлопцю з порожнім профілем;
 • після цього хлопцеві потрібно вивчити сторінку об’єкта симпатії, переглянувши її інтереси, хобі та рід діяльності;
 • від всіляких банальних фраз для листувань краще відмовитися, рідко коли дівчина стане з ентузіазмом відповідати на повідомлення типу «Привіт, як справи?»;
 • при знайомстві в інтернеті краще починати бесіду з нейтральних тим, будь то кіно, література, музика, мистецтво і т. д .;
 • не потрібно при першій нагоді вивалювати всю інформацію про своє життя, для підтримки живого інтересу з її боку потрібна якась недомовленість;
 • крім розповідей про себе обов’язково потрібно відповідним способом проявляти інтерес до дівчини, ставлячи питання і цікавлячись її думкою з різних ситуацій в житті.

Перед знайомством з дівчиною потрібно переконатися в тому, що на сторінці чоловіки міститься виключно правдива інформація. Не потрібно завантажувати чужі фотографії, зображуючи із себе красеня, качка або мільйонера. Такий формат спілкування ніколи не переросте в реальні відносини, а брехня рано чи пізно розкриється.

Привітання в мережі

Якщо чоловік вирішив спілкуватися з дівчиною по смс за допомогою інтернету, грамотне вітання в мережі допоможе створити про нього саме сприятливе враження. Як правило, вітання будується на декількох етапах:

 1. Мотив – чоловік формує в розмові мету свого повідомлення, наприклад, «Привіт. Побачив твої коментарі в групі про вітчизняне кіно, вирішив проконсультуватися з тобою з приводу гідних новинок кінематографа ».
 2. Загальні інтереси – на сторінці дівчини можна побачити фотографії, що демонструють її основні хобі і заняття. На тлі цього можна завести захоплюючу бесіду, наприклад, «Побачив у тебе фото з тренажерного залу, а я як раз шукаю хороший зал для тренувань». Завдяки такій темі спілкування можна заздалегідь передбачити, де можна зустрітися з дівчиною в реальному часі.
 3. Прохання про допомогу – дівчата люблять допомагати в силу своєї чуттєвості та емоційності, тому можна написати повідомлення в стилі «Привіт. У моєї сестри скоро день народження, може підкажеш, що вважають за краще дівчата в такому юному віці? ». В ході такої бесіди можна відзначити для себе, які варіанти подарунків вона сама сприймає.
 4. Знайомство – більшість дівчат люблять романтику, тому можна почати вітання з фраз такого плану, як «Прекрасна незнайомка, а ви вірите в те, що сни можуть збуватися? Сьогодні я бачив дівчину уві сні, шалено схожу на вас, і тут я зустрічаю вас тут … ». Напевно, більшість дівчат переймуться таким підходом чоловіки до знайомства з нею.

Як почати розмову з дівчиною в інтернеті: правила і помилки

Набагато простіше знайомитися з дівчиною, якщо у чоловіка є спільні знайомі з нею. Це може стати приводом для першого вітання в мережі. У будь-якому випадку чоловік повинен бути ввічливим і чемним, не нагромаджувати дівчину надлишком інформації, але і не бути банальним і нудним. Гумор – кращий спосіб розрядити обстановку і зробити переписку в чаті невимушеною.

Як же правильно вибудовувати діалог в соціальних мережах?

В ході спілкування по інтернету з дівчиною, щоб сподобатися їй, психологи настійно рекомендують чоловікам дотримуватися кількох простих правил. А саме:

 • вивчення позитиву – при спілкуванні можна використовувати гумор, що не плутаючи його з сарказмом, а також уникаючи сумних історій;
 • грамотна мова – більшості дівчат не подобаються граматичні помилки, тому чоловікові потрібно уважно переглядати всі, що він пише;
 • ввічливість – чоловікові завжди потрібно вітатися перед спілкуванням, уникати грубих виразів, нецензурної мови, вульгарних і вульгарних фраз;
 • інтрига – як тільки дівчина відповіла зацікавленістю, щоб підігріти інтерес до себе, можна на пару днів прірву з уваги;
 • прояв інтересу – найвдаліший хід розмови стосується питань про дівчину, її хобі, заняття, інтереси і т. п .;
 • різноманітність – чоловікові потрібно періодично міняти тактику спілкування, то бути брутальним і зухвалим, то м’яким і романтичним, розкриваючи нові грані своєї особистості.

Чи користуєтеся Ви смайликами під час спілкування по інтернету?

Та ні

В ході зближення можна попросити номер телефону, щоб спілкуватися крім інтернету по смс, бажаючи доброго ранку і на добраніч. Це покаже дівчині, що про неї чоловік думає вранці, тільки прокинувшись, а також турбуватися про неї вечорами.

Про що спілкуватися?

Якщо при першому спілкуванні підбирати теми для розмов легко в силу незнання нічого один про одного, то в подальшому можуть виникати складнощі.

Більшість хлопців губляться, про що спілкуватися кожен день з дівчиною, які теми віддавати перевагу, щоб розмова була живою, легким і невимушеним.

Нікому не буде цікаво годинами листуватися про погоду, а постійно використовувати приклади діалогів – не вихід.

За допомогою різних тем чоловікові потрібно дізнатися про дівчину кілька моментів:

 • хобі, інтереси і захоплення;
 • скільки у дівчини друзів і подруг;
 • часто вона знаходиться в мережі;
 • які фільми і серіали останнім часом вона дивилася;
 • цікавиться вона мистецтвом;
 • яку музику слухає і т. п.

Як почати розмову з дівчиною в інтернеті: правила і помилки

Завдяки такій інформації в реальному житті можна придумати безліч ідей для побачень і зустрічей. При цьому важливо ставити питання не в форматі анкети і опитування, а плавно і невимушено.

Заборонені теми стосуються її колишніх відносин і хлопців, сексуальних відносин, вульгарних жартів і анекдотів, недоліків колишніх дівчат чоловіки.

Також чоловік не може скаржитися на інших людей, труднощі в житті і проблеми.

Як подолати страх знайомства

Для чоловіків скромних і сором’язливих, які не знають, як подолати страх спілкування з протилежною статтю, про що спілкуватися і вести листування при знайомстві в інтернеті, психологи пропонують кілька важливих порад. А саме:

 • перейти до знайомства з дівчиною можна, якщо вона активний учасник того ж форуму, що і чоловік в чаті, після чого перейти в приватні повідомлення;
 • за допомогою самонавіювання можна переконати себе в позитивній розв’язці знайомства з дівчиною;
 • щоб отримати навички комунікації, потрібно частіше ставити себе в умови, в яких потрібно спілкуватися з незнайомими людьми;
 • якомога менше потрібно хвилюватися під час спілкування про свій зовнішній вигляд і спосіб;
 • щоб бути впевненим в деяких темах розмови з дівчиною, можна розділити з нею її хобі (подивитися її улюблені фільми, прочитати книги, зайнятися тим же видом спорту).

Як почати розмову з дівчиною в інтернеті: правила і помилки

Психологи рекомендують сором’язливим чоловікам підвищувати свою самооцінку за допомогою спорту і екстремальних захоплень. Долаючи страхи, чоловік все більше вірить у свої сили і можливості.

висновок

Спілкуватися з дівчиною в інтернеті здається простим завданням, поки чоловік не побачить незнайомку, що підкорила його серце. Відразу здається, що спілкування може початися неправильно, з голови вилітають всі варіанти і ідеї, як почати знайомство.

На допомогу готові прийти психологи, які пропонують прості правила, як завести знайомство, привітати дівчину, з чого почати спілкування і продовжувати його щодня.

Важливо лише вчасно перевести спілкування в реальні зустрічі, якщо від дівчини відчувається взаємний інтерес.

( 1

Джерело: https://afmen.online/kak-nachat-razgovor-s-devushkoy-v-internete.html

З чого почати переписку з дівчиною в інтернеті: теми для розмови

Почати спілкування в мережі для багатьох набагато простіше, ніж підійти до людини на вулиці. Однак, щоб воно тривало, потрібно проявити фантазію, якщо не розвивати діалог, дівчина швидко втратить інтерес. На жаль, спілкуватися з протилежною статтю вміють не всі. Якщо ви відчуваєте подібні труднощі, ця стаття для вас.

практичні поради

Перш ніж приступити до спілкування, необхідно відредагувати особисту сторінку – заповнити поля з особистими даними, додати вдалі фотографії, видалити двозначну інформацію. Наступним кроком варто вивчити сторінку дівчини . Чим вона захоплюється? Де працює? Що репоста? На які паблік підписана? Все це допоможе вибудувати захоплюючу бесіду.

Не починайте розмову з банального «як справи». Швидше за все, дівчина відповість односкладово, і бесіди не вийде

Візьміть на озброєння нейтральну тему . Це може бути кіно, мистецтво, музика, книги. Вибирайте виходячи з даних, отриманих на сторінці співрозмовниці.

Чи не напускає зайву таємничість . Розповідайте про себе, але залишайте якусь недомовленість, щоб її інтерес до вас не висихав. Обов’язково ставте дівчині питання і про її життя, питайте її думку щодо різних ситуацій.

Як почати розмову з дівчиною в інтернеті: правила і помилки

Дівчина радіє повідомленням

Не обманюйте дівчину, розмістивши чужі фотографії в особистому профілі. Так ви не зможете побудувати нормальні відносини – обман рано чи пізно буде розкритий.

Як почати розмову?

Як почати розмову з дівчиною в інтернеті: правила і помилки

Хлопець пише повідомлення

Приємне враження потрібно створювати з першого повідомлення. Привітання, яке напевно зацікавить співрозмовницю, можна умовно розділити на чотири типи:

 1. Мотив. Чому ви вирішили написати саме їй? Потрібно повідомити мету вашого звернення. Наприклад: «Привіт. Побачив твої коментарі в паблік про доберманів. Вирішив проконсультуватися з приводу догляду за собакою ».
 2. Вказівка на загальні інтереси . Вивчивши сторінку дівчини, можна зрозуміти, чому вона цікавиться. Сформулюйте вітання, виходячи з отриманої інформації. Припустимо: «Побачив у тебе фото з катка, а я як раз шукаю, де б покататися на вихідних».
 3. Прохання допомогти . Рідкісна дівчина відмовить у допомозі. Можна написати їй повідомлення з проханням. Наприклад: «Привіт. Я в твоєму місті недавно. Підкажи, де можна смачно і недорого поїсти? ». В процесі діалогу ви зрозумієте, куди її можна запросити.
 4. Оригінальна вітання . Дівчата люблять романтику, тому можна придумати щось подібне: «Ти віриш в віщі сни? Уявляєш, я недавно побачив уві сні дівчину, а сьогодні твою фотографію. Зі мною раніше такого не було, але я впевнений, що саме тебе бачив уві сні ».

Читайте також:   Як пробачити чоловіка за зраду і жити щасливо далі: поради

У листуванні важливо бути ввічливим. З хамами спілкуватися неприємно

Як продовжувати спілкування?

Щоб спілкування продовжилося, потрібно дотримуватися нехитрих правил :

 • бути позитивним;
 • писати грамотно;
 • завжди спілкуватися ввічливо;
 • зберігати інтригу;
 • цікавитися її справами;
 • змінювати тему розмови, розкриваючи свій характер.

Після того як ви трохи зблизилися, можна попросити номер телефону . Не варто робити це відразу, так як напористість може відштовхнути. Краще поспілкуватися в інтернеті кілька днів, перш ніж запитати заповітні цифри.

Як почати розмову з дівчиною в інтернеті: правила і помилки

Напористість може відштовхнути

Теми для спілкування: оптимальні і табу

Багато хлопців губляться і не знають, про що спілкуватися з дівчиною щодня. Зрозуміло, нікому не цікаво постійно листуватися про погоду. Розмова повинна бути живим і невимушеним, а це досягається при використанні різних тем.

Існує ряд тем, які підійдуть для обговорення з дівчиною. Це в першу чергу масова культура : фільми, музика, книги. З ерудованими співрозмовниками цікаво спілкуватися. Якщо хлопець почне дискусію про мистецтво або кіно, це покаже його з позитивного боку.

Інтелект – сучасний критерій сексуальності

Дівчата намагаються стежити за фігурою, а значить, займаються спортом . Поцікавтеся у співрозмовниці, чи ходить вона в тренажерний зал, і розвійте діалог в залежності від її відповіді.

Ще одна безпрограшна тема розмови – сім’я і друзі . Вони є у всіх, тому не варто соромитися заводити розмову про близьких людей.

Є й заборонені теми . Так, наприклад, не варто говорити про недоліки колишніх хлопців, пішло жартувати або скаржитися. Чоловік буде виглядати в такому разі не в дуже хорошому світлі.

Спілкуйтеся невимушено. Головне не перетворити переписку в допит. Після того як перше враження буде закріплено, і ви зрозумієте, що дівчина відповідає вам взаємністю, можна запросити її на «реальне» побачення.

Джерело: https://sunmag.me/love/s-chego-nachat-perepisku-s-devushkoj.html

5 правил, як завести розмову в інтернеті – Знайомства – Домашній

Якщо ви є зареєстрованим користувачем на сайті знайомств або в соціальних мережах, то вам, напевно, не раз доводилося стикатися з тим, що досить складно почати бесіду з незнайомцем – спрацьовує інстинкт «реальності». Раптом вас невірно сприймуть, вважатимуть нав’язливою або вирішать, що у вас немає гордості?

Варто відкинути всі ці сумніви і просто дотримуватися простих правил під час бесіди, щоб не виглядати нерозумно. Хоча, поняття дурості – дуже широке.

1. Вивчіть анкету / профіль

Отже, перше і основне правило – вам потрібно познайомитися з людиною ще до того, як ви вступили з ним у діалог. Ознайомтеся з його профілем.

Подивіться на фото – що на ньому зображено, яка обрана фотографія, прочитайте про його захоплення, зверніть увагу на орфографію, вказав чи сімейний стан та інші факти. Після того, як ви складете перше враження про незнайомця, використовуйте отримані знання для початку спілкування.

Якщо ви знайшли спільні інтереси і інтереси – то півсправи вже зроблено, залишилося написати повідомлення і почати бесіду, вам дійсно є про що поговорити, хоча б в перших трьох реченнях.

2. Будьте оригінальні

Написати слова «привіт, як справи» можна, але навряд чи зможете виділитися з маси інших «письменниць». Тому якщо ви все-таки набралися хоробрості вступити в діалог, то проявіть оригінальність. Придумайте, яке саме повинно бути перше повідомлення від вас.

Можливо, грайлива постановка питання в дусі «бачу, вам подобаються гірські лижі, а як ви проводите час влітку без снігу?» допоможе привернути увагу вподобаного чоловіка і таким чином звужується діалог.

Не варто починати розмову з фраз: «А що ти тут шукаєш?», «Які у вас плани на вечір?», «Я теж люблю випити» – це неконструктивно і грубувато. Репутація в інтернеті – теж репутація.

3. Не влаштовуйте допит

Після того, як ви почали спілкуватися з чоловіком, намагайтеся підтримувати розмову в дусі світської бесіди. Це означає, що не потрібно ставити прямі запитання: «А скільки у тебе дітей?», «Як звуть твою колишню дружину» і «Що ти робив у 90-ті?».

Говоріть на загальні теми, дивіться на реакцію, оцінюйте почуття гумору і грамотність.

Всі цікаві для вас питання зможете задати пізніше, коли спілкування переросте в щось більше, але на перших порах спроба влізти в душу людині буде сприйнято виключно як нетактовність.

4. Не наполягайте на обміні контактами / зустрічі

Якщо за час листування людина не запропонував вам зустрітися чи хоча б скористатися більш реальними засобами зв’язку, не варто його в цьому дорікати і вже тим більше наполягати на побаченні.

Можливо, у нього є свої причини не переходити в режим оффлайна, про які він вам навряд чи повідомить.

При цьому, якщо ваші плани – це реальне спілкування, є сенс пошукати нового співрозмовника, щоб не витрачати час даремно на балаканину з малореальним чоловіком.

5. Чи не нав’язуйте

Що мається на увазі під цим словом? Писати одне-два повідомлення в день – це нормально, а 5-10 – вже багато? Справа зовсім не в цьому. Якщо ви написали чоловікові повідомлення, але він так на нього і не відповів, можна зробити ще одну спробу.

Якщо ж і друге повідомлення було проігноровано, відступайте. Те ж саме відноситься і до діалогів.

Одна справа, коли ви інтенсивно спілкуєтеся, задаєте один одному питання, діліться враженнями, щось обговорюєте і весь час «перебуваєте на зв’язку», і зовсім інша, коли чоловік відповідає на ваші повідомлення односкладово і раз в тиждень.

Основний плюс віртуального спілкування – ви нікому нічого не винні. Ви можете в будь-який момент перервати листування або ж, навпаки, перевести її в реальний час.

За час спілкування у вас є можливість дійсно так чи інакше пізнати людину і отримати про нього уявлення, щоб під час побачення відчувати себе більш впевнено і спокійно.

Головне – не соромтеся, і якщо ви шукаєте свою любов за допомогою інтернету, то такий ваш вибір, і значить – він виразно вірний!

Джерело: https://domashniy.ru/znakomstva/5_pravil__kak_zavesti_besedu_v_internete/

Як розговорити дівчину, якщо вона мовчить

Початок розмови – практично викликає у хлопців найбільші труднощі. Я вже писав про горезвісний страх підходу, але зараз мова не про нього. Навіть діставшись на тремтячих ногах до дівчини, у хлопців часто з голови вилітають всі думки, і вони впадають в ступор.

Я вже багато приділяв часу питань спілкування з жінками в минулих своїх статтях. Якщо уважно стежиш за моїми публікаціями, то знаєш, як говорити з панянками і не здаватися нудним, як розговорити скромну дівчину, як спокусити її за допомогою слів і багато іншого.

Сьогодні я хотів би приділити час розгляду не менш важливої ​​теми, а саме тому, як почати розмову з дівчиною і перебороти свій страх при діалозі з незнайомками.

Мені багато писали про те, що хлопці відчувають тривогу при підході до панночки. Можу сказати, що з цим стикаються всі новачки в спокушанні жінок. Іноді така проблема може з’явитися і у досвідченого чоловіка, якщо панночка дійсно йому дуже подобається, і він хоче вразити її.

І це нормально.

Звичайно, занепокоєння при знайомстві – це завжди стрес, який відчуває хлопець. І лише той, хто навчитися брати себе в руки і заспокоюватися, зможе правильно підійти і заговорити з незнайомою панянкою.

Вже знайшов дівчину, з якою хочеш поговорити вперше? Але переживаєш і почуваєш страх? Тоді ми прямо зараз будемо розбиратися, як не наробити помилок і з чого починати розмову з дівчиною, щоб вона зацікавилася тобою.

Звідки береться страх

Страх перед діалогом з незнайомою людиною – звичайна людська реакція на незнайому ситуацію. Це не тільки стосується знайомства з жінками.

Людина може відчувати тривогу при будь-якій розмові кожен раз, коли починає спілкування з незнайомцем або незнайомкою. Мозок не знає – що відповість людина, як відреагує на звернення – і заздалегідь включає режим «Небезпека». Щоб, в разі чого – по швиденькому змитися.

Багато людей проїжджають свої зупинки, боячись заговорити з водієм. Або, не дай бог, попросити щось при всіх пасажирів.

Також ти можеш відчувати страх при спілкуванні зі знайомими людьми. Наприклад, розмова з начальником про підвищення зарплати: кожен цього хоче, але боїться попросити, побоюючись відмови. Але ж це не означає, що людина не заслужив надбавки за свою працю.

 • А, можливо, тобі доведеться неприємна розмова з сусідом, якого підозрюєш в крадіжці?
 • Людина завжди стикається з подібними ситуаціями і почуттями, коли розраховує на позитивний результат в спілкуванні, і цей позитивний результат для нього важливий.
 • У цій статті я описав чотири основних тактики, які допоможуть зрозуміти, як почати розмову з дівчиною і не отримати відмову.

В основному, думки в голові завжди показують невпевненість в собі: «Що робити, якщо вона мені відмовить на очах у всіх?», «А раптом я недостатньо хороший для цієї посади?», «Вона дуже хороша для мене, я точно не в її смак! ».

Саме страх змушує нас обмірковувати свої дії наперед і складати плани щодо досягнення бажаних цілей.

З одного боку, це добре, якщо справа стосується підвищення зарплати. Тут важливо чітко аргументувати своє прохання перед начальником.

А ось з жінками треба поводитися по-іншому.

При знайомстві з панянками важлива кожна секунда. Тут немає часу на плани і припущення. Зазвичай, у тебе є пару хвилин, щоб підійти до своєї обраниці і заговорити з нею. Якщо чоловік не зможе зробити це вчасно, відповідний момент буде втрачено, а панночка піде.

Отже, якщо відчуваєш якісь труднощі щодо того, як почати розмову з дівчиною, то техніки, наведені нижче, дуже тобі знадобляться.

без програшу

Це один з найбільш простих і ефективних методів, які можна використовувати при спілкуванні з панянкою. Я називаю його «без програшу».

Для початку тобі потрібно вибрати дві мети: основну і запасну. При цьому значимість їх не пов’язана з назвою.

Основний повинна бути мета, яка легко досягається, а ось запасний – та, що може виникнути в разі вдалого підходу.

Наведу приклад, для кращого розуміння.

Припустимо, приходиш в клуб і плануєш познайомитися з дівчиною. В ідеалі, ти повинен прагнути до того, щоб зустріти дівчину і провести з нею ніч. Хоча ти можеш планувати зв’язок не на один раз, а шукаєш дівчину для відносин.

Загалом, твоє знайомство повинно мати продовження, а яке саме – вирішувати тільки тобі.

Читайте також:   Що подарувати коханця на день народження: добірка свіжих ідей

Інакше, навіщо взагалі дізнаватися, як почати розмову з дівчиною при зустрічі, якщо ти не плануєш йти далі спілкування? Думаю, всі ми хочемо вразити прекрасних незнайомок для чогось більшого, ніж просто слова.

Багато хлопців ставлять перед собою мету «Сьогодні я буду ночувати з жінкою в одному ліжку». Але, як тільки їх настрій дає слабину, і вони бачать навколо себе інших чоловіків, з’являється страх і моторошна непевність у собі. У більшості випадків ці хлопці так і стоять біля барної стійки і лише спостерігають, як інші забирають їх дівчат.

Саме через те, що ти не контролюєш рішення жінок, мета «провести з нею ніч» не може бути основною. Якщо ця ідея буде пріоритетною, то чоловік ризикує розчаруватися в собі в разі невдачі. Тому я раджу тримати цю мету, як запасну.

Таким чином, основною метою буде та, яку можна контролювати. Наприклад, «Сьогодні я підійду до 20 незнайомкам і спробую визначити, якою фразою почати розмову з дівчиною найкраще». Тільки ти вирішуєш, зі скількома дівчатами поговорити.

Чоловік не може контролювати реакції жінок, до яких він підходить. Вони можуть бути холодними до нього або ж, навпаки, дуже поступливими. На це впливає удача і досвідченість хлопця. Але результат ніколи не можна передбачити.

А ось кількість підходів завжди залежить від тебе. Тому ця мета повинна бути основною. А якщо є основна, то і повинна бути запасна, яка буде відповідати за вдалі підходи.

Що ми маємо:

Мета 1: Зробити 20 підходів до незнайомкам . В незалежності від результату цих розмов, вечір буде вважатися вдалим, якщо план буде виконаний.

Мета 2: Якщо на якомусь підході, зрозумієш, що панночка готова продовжити з тобою спілкування в більш інтимній обстановці, запропонуй їй переміститися в інше місце . В цьому випадку вечір теж буде вважатися вдалим, навіть без 20 підходів.

З цього випливає, що будь-який твій вечір буде виграшним. Ти дізнаєшся, як можна почати розмову з дівчиною і отримаєш безцінний досвід або знайдеш собі панночку, яка погодиться продовжити ваше спілкування.

Ця формула працює, тому що вона змушує тебе робити дії (з певною кількістю підходів), які збільшують шанси на вдале знайомство.

Важливо! Ти повинен бути відданим своїй основній меті. Не варто кидати все на півдорозі. Якщо в барі немає стільки жінок, вирушай на їх пошуки. Знайомитися можна не тільки в кафе, але і на вулиці, в громадському транспорті, бібліотеках і т.д.

Завдяки цьому способу, твоя самооцінка буде лише збільшуватися, так як при будь-якому результаті досягнеш поставленої мети. Коли твій мозок не зайнятий думками про страх, він відразу ж підкаже, як красиво почати розмову з дівчиною і утримувати її увагу протягом всієї бесіди.

Зоровий контакт

Дана техніка буде доречна при спокушанні панянок. Для робочих моментів вона не підходить.

Швидка і проста тактика. Про неї я вже згадував у попередніх статтях. Сенс в тому, щоб повірити в свою сексуальність і показати її оточуючим дівчатам.

Набагато простіше підходити, коли у тебе на умі «Секс!». Зосереджуючись на сексі, набагато менше концентруєшся на своїх страхах і тривогах.

Все, що тобі потрібно зробити, це подивитися на її дупу і стегна. Груди – теж добре. Хоча в чоловічому мозку є вбудований перемикач для сексуальної активації, пов’язаний з переглядом жіночої талії, стегон і сідниць.

Можеш об’єднати цю тактику з іншими, описаними в цій статті, що допоможе швидко зрозуміти, з чого краще почати розмову з дівчиною і як налагодити між вами зв’язок.

Швидка реакція

Ця тактика дуже корисна у випадках, коли боїшся, що страх здолає тебе і ти повернешся додому ні з чим.

Все, що потрібно робити, це повторювати мантру «Я повинен негайно поговорити з дівчатами, які оточують мене». Після цього відразу починай спілкуватися з панянками, без роздумів, планів і прорахунків. Це допоможе прогнати негативні думки з твоєї голови.

Коли поговориш з декількома симпатичними дівчатами поблизу, ти будеш примножувати свій досвід. Тому чергова розмова буде проходити все простіше і простіше. Це відбувається через те, що ти звикаєш спілкуватися з незнайомками і страх слабшає, а в кінцевому підсумку, зовсім зникає.

Також можеш почати спілкування по цій тактиці не тільки з жінками. Якщо ти поки не готовий і не знаєш, як почати розмову з дівчиною, спробуй потренуватися на чоловіках.

Ніхто не говорить про спокушання. Це може бути дружня розмова, наприклад, з сусідом. Незабаром ти й не помітиш, як будеш уже базікати з панянкою, яку, можливо, зможеш забрати до себе додому цієї ночі.

Ще одним правилом при такій тактиці може бути «відсутність пауз протягом більше двох хвилин». Якщо сидиш на самоті і ні з ким не спілкуєшся, у людей складається про тебе відповідне враження. Навряд чи хтось захоче з тобою розмовляти після такого. Ти будеш «он той хлопець, що ні з ким не говорить». А це означає, що людина дивний.

Коли люди бачать, що чоловік товариський, їм теж хочеться поговорити з ним. У всіх складається враження, що з цією людиною цікаво і весело. Тому балакучим хлопцям завжди легше налагодити контакт, тому що вони вже знають, з яких слів почати розмову з дівчиною.

Що ж робити, якщо до спілкування хлопець поки не готовий, але і здаватися дивним не хочеться? Є простий і всім знайомий спосіб обійти це – виглядати зайнятим в період, коли ні з ким не розмовляєш. Можеш з серйозним виглядом читати і писати щось в телефоні. Але з цим теж не можна переборщувати. Люди можуть подумати, що тобі цікавий тільки твій гаджет.

Я раджу не прикидатися і твердо слідувати своєї мети. В даному випадку не робити перерви між бесідами більше 2 хвилин.

Як тільки таймер зворотного відліку в твоїй голові починає наближатися до нульової позначки, голос в голові повинен сказати: «Добре. Пора поговорити з кимось. ». Йди його словами.

Не можна додому

Це відмінна тактика, щоб змусити себе виконати місію. Ідея проста: Вибери ціль для своєї прогулянки і твердо йди їй. Тоді не зможеш повернутися додому, поки не досягнеш її.

Якщо твоя місія «Поговорити з 20 панянками і спробувати дізнатися, як правильно почати розмову з дівчиною», то ти не зможеш піти додому, поки не зробиш це і не навчишся спілкуватися з панянками. За допомогою проб і помилок, швидко зрозумієш, що подобається жінкам в бесідах, а що ні.

Щоб не піти з дому назавжди через невиконаною мети, є кілька загальних правил, які потрібно виконувати при використанні цієї тактики:

 1. Мета не повинна залежати від чужої реакції.
 2. Мета не повинна бути занадто складною, особливо на початкових етапах.

Я підготував приклади цілей, що не залежать від реакції іншої людини: «зробити 20 підходів до панночкам і визначити, з якого питання почати розмову з дівчиною найкраще», «поговорити з 10 незнайомками більше 5 хвилин», «запросити 3 жінок до себе додому ». В цьому випадку не важливо погодяться вони чи ні, тому що головне – навчитися долати свої страхи.

Коли будеш досвідченішим, то зможеш вибирати цілі, які залежать від реакції іншої людини. Наприклад, «поцілувати дівчину» або «піти додому з жінкою». Новачкам краще не ризикувати, інакше вони можуть довгий час не повертатися додому, якщо звичайно строго дотримуватимуться цієї тактики.

загальні поради

Крім цих тактик, я хотів би поділитися кількома загальними порадами.

 1. Місце не має значення . Я помітив, що хлопці дуже часто пишуть запити «як почати розмову з дівчиною на вулиці» в пошуковику. Вони чомусь думають, що знайомство, наприклад, в парку чимось відрізняється від знайомства в кафе. Це не так. Бачиш дівчину, підходиш до неї і кажеш. Оточення не повинно впливати на вашу бесіду. Якщо вам цікаво спілкуватися, то на все інше ніхто не буде звертати увагу.
 2. Обов’язково представся . Хвилювання може зіграти з тобою злий жарт, і ти забудеш сказати панночці своє ім’я. Це тільки у фільмах таємничі незнайомці завжди знаходять один одного. У житті все відбувається далеко не так. Жінка повинна знати твоє ім’я, щоб після зустрічі спробувати знайти тебе в соціальних мережах і влаштувати своє «маленьке розслідування». Якщо не вразиш її при першій зустрічі, то після того, як вона спокійно перегляне профіль, є шанс, що панночка зв’яжеться з тобою.
 3. У мене часто запитують, з якою теми почати розмову з дівчиною. Я завжди раджу для початку визначити, за яких обставин і де хлопець зустрів незнайомку. Наприклад, це театр чи кіно. Чому б не поцікавитися у своїй обраниці, чи сподобався їй фільм? Головне, щоб теми були простими і ненав’язливими.
 4. Став питання так, щоб на них потрібно було давати розгорнуті відповіді. Так можна розговорити свою супутницю.
 5. Якщо ви перебуваєте в кафе або клубі, почастуй панночку випивкою . Це допоможе вселити в неї почуття подяки, що теж буде корисно для спілкування.
 6. Є один безпрограшний спосіб, як почати розмову з дівчиною, коли гуляєш на вулиці. Попроси у неї допомоги або ради. Панянки дуже люблять, коли їх думку цінують.
 7. Намагайся бути позитивним при спілкуванні з жінками. У житті вистачає проблем. Стань для своєї нової знайомої тим, хто веселить її і змушує забути про погане.
 8. Спробуй ненав’язливо з’ясувати, чи вільна дівчина. Буде прикро, якщо даремно витратиш час на панночку, у якій є чоловік. Через таку необережність можна нажити собі чималих проблем.
 9. Слухай її . Чи не перетворюй ваше знайомство в суцільний монолог. Ти не зможеш налагодити контакт з жінкою, якщо не знайдеш точки дотику, то що вас об’єднує. І як це дізнатися, якщо хлопець не дає їй можливості розповісти щось про себе? Не забувай про це.
 10. Завжди слідкуй за своїм зовнішнім виглядом . «Зустрічають по одягу», як ми всі знаємо. Навряд чи жінка захоче продовжувати спілкування, якщо її співрозмовник одягнений в брудну одяг і вже вічність не був у перукарні.

висновок

Чотири тактики і десять загальних порад, які описані вище, допоможуть тобі дізнатися, як краще почати з дівчиною розмову і як перебороти свої страхи в спілкуванні з незнайомками.

Звичайно, не виключено, що цих методів може бути недостатньо, щоб повністю подолати тривогу через підходів до жінок. У дуже запущених випадках, коли страх переходить в розряд «фобія», краще звернутися за професійною допомогою до психологів.

Однак, для більшості хлопців ці чотири тактики реально допомагають перестати боятися і зрозуміти, як першим почати розмову з дівчиною.

 1. Наступного разу, коли вийдеш на «полювання», вибери одну з цих тактик і спробуй слідувати їй.
 2. Напевно помітиш прогрес, а можливо зможеш відразу спокусити якусь прекрасну незнайомку.
 3. Але цього не впізнати точно, поки не спробуєш.
 4. Хай щастить.

Джерело: https://talktomen.ru/communication/kak-nachat-razgovor-s-devushkoj.html

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *