Як почати розмову з вподобаним хлопцем: приводи і теми бесіди

Сучасний темп життя такий, що знайомства з новими людьми відбуваються постійно і скрізь. Проблема, про що поговорити з хлопцем, щоб справити приємне враження, виникає не тільки на побаченні, але і під час листування в інтернеті або спілкування по телефону. Для вирішення цієї проблеми досить невеликої підготовки та добірки цікавих тем для бесіди.

Зміст приховати

Повний зміст

зміст

 • Легке, живе і цікаве спілкування допоможе більше дізнатися про чоловіка, подати себе у вигідному світлі і визначитися, чи хочете ви продовжити знайомство.
 • Як почати розмову з вподобаним хлопцем: приводи і теми бесіди
 • Для того щоб розмова приніс задоволення співрозмовникам, варто дотримуватися 3 основних правил приємного спілкування:
 1. Вибирайте теми, які зацікавлять обох співрозмовників. Інакше діалог перетвориться в монолог, і хтось занудьгує.
 2. Чи не перебивайте. Чоловікам подобається в дівчатах вміння слухати. Протягом розповіді можна вставляти короткі коментарі, які спонукають продовжити історію і підтверджують ваш інтерес до розповіді.
 3. Не кажіть про все і відразу. Жінки, захоплюючись, намагаються розповісти якомога більше. В результаті співрозмовник втрачає нитку розмови, а разом з нею і інтерес до співрозмовниці. Варто стримувати свою емоційність і не перескакувати з теми на тему занадто швидко.

Рекомендуємо

Як почати розмову з вподобаним хлопцем: приводи і теми бесіди

Про що питати дівчину на першому побаченні і в тривалих відносинах

Нерідко ми опиняємося в компанії малознайомих людей – на вечірці, на роботі, на першому побаченні. При нетривалому знайомстві, коли про спільні інтереси ще немає інформації, можна почати бесіду на одну з універсальних тем. Вони ж допоможуть підтримати розмову з одним або шанувальником, коли інші теми вичерпалися. Деякі з загальних тем:

 1. Родина. Безпосередньо питати про те, чи одружений співрозмовник, або про його минулі відносини як і раніше не рекомендується. Можна запитати, звідки він родом, як довго живе тут, живе з батьками або один, чи є брати / сестри. Така розмова можна почати з себе: «Я одна у батьків, і це мене засмучує. А у тебе велика сім’я? ».
 2. Рід занять. Найкраще запитати, чим займається співрозмовник, що думає про свою роботу і чи збирається займатися цим далі. Паралельно, підтримуючи розмову, можна розповісти про себе.
 3. Відпочинок. Це велика тема. Можна обговорювати хобі, серіали, улюблені місця для відпочинку (кафе, ресторани, клуби та ін.), Подорожі та багато іншого.
 4. Утворення. У цій темі також великий список питань для обговорення, починаючи з дитячого садка і закінчуючи вузом. Можна обговорити улюблені шкільні предмети, вибір спеціальності, кумедні історії та навіть знайомих викладачів, якщо такі є.
 5. Гроші. Мова не про доходи. Це можуть бути ціни на бензин, кращі варіанти для інвестицій або економії, курс валют та ін. Головне, щоб тема не переросла в обговорення політичної ситуації. Політика, здоров’я і релігія – неприпустимі теми в розмові з малознайомою людиною.
 6. Медіа. Ця тема дозволяє поговорити про соціальні мережі або про щось захоплюючому, побачене в інтернеті, обговорити неполітичні новини і події (плітки про знаменитостей, останні концерти зірок або вихід нового альбому, прем’єру фільму або спектаклю, новини спорту).

Рекомендуємо

Як почати розмову з вподобаним хлопцем: приводи і теми бесіди

Як написати прощального листа коханій людині

Розмова на загальні теми допоможе вибрати з них цікаві для обох співрозмовників. Для цього потрібно прислухатися до чоловіка, простежити за тим, про що йому подобається говорити більше.

Діяльність і хобі

В першу чергу варто поцікавитися, чим займається хлопець, де навчався або навчається, в чому полягає його справа. Якщо людина щиро любить свою сферу діяльності, він зможе розповісти багато цікавого про неї, в тому числі і смішні історії. В результаті, можливо, у співрозмовників знайдуться точки перетину або навіть спільні знайомі.

Як почати розмову з вподобаним хлопцем: приводи і теми бесіди

Ще одна вдала тема – хобі. Якщо пощастить, захоплення виявиться якщо не загальним, то хоча б близьким обом учасникам бесіди. Якщо немає, у них з’явиться можливість дізнатися для себе щось нове, чоловік захоче здивувати свою візаві і похвалитися власними досягненнями.

Улюблена музика, книги, фільми, телешоу

Так само справи йдуть з улюбленою музикою, книгами, фільмами. Можна обговорювати стилі, жанри і напрямки, улюблених виконавців, режисерів, акторів, письменників. Можливо, смаки співпадуть – чи ні, і в цьому немає нічого поганого. Важливо при бесіді про смакові переваги в тому чи іншому напрямку не висловлювати зневаги, не критикувати і не осуджувати.

Іноді для початку відносин досить однієї пісні або книги, яка подобається обом. Якщо хлопець захоплюється чимось новим для дівчини, можна запитати, з якої пісні (книги, фільму) краще почати знайомство з автором (виконавцем, напрямком, жанром), тоді на наступному побаченні буде з чого почати розмову.

Спільноти в соцмережах

Складно зустріти людину, яка не має сторінки ні в одній із соціальних мереж, груп або спільнот в інтернеті.

У співрозмовників завжди знайдеться щось спільне, про що можна поговорити.

Подорожі

Психологи стверджують, що одна з кращих тем для спілкування – подорожі. Хоча б тому, що практично немає людей, які їх не люблять. Можна обговорити країни, які вже відвідали: що сподобалося, що немає, куди хотілося б ще повернутися.

Можна поділитися планами і майбутніми маршрутами нових подорожей. Запитати ради, через яке агентство вигідніше купити путівку або де замовити квитки і який готель вибрати. Дізнатися, чи є у хлопця досвід подорожі за кордон на автомобілі, і розпитати про це.

Рекомендуємо

Як почати розмову з вподобаним хлопцем: приводи і теми бесіди

Що приємного можна написати коханому чоловікові

Для різноманітності бесіди попередньо можна скласти невеликий список питань:

 1. Чи подобається тобі артхаус (італійське, французьке кіно)?
 2. Бачив останній фільм з …?
 3. Який ти любиш чай (кава)?
 4. Я побувала на джазовому фестивалі. А ти яку музику слухаєш?
 5. Мрію навчитися кататися на роликах (ковзанах, серфі), а ти вмієш? Це складно?
 6. Мрію зустріти Новий рік у теплих краях, а ти?
 7. Ти займаєшся спортом? А яким? Де? Як давно?
 8. Ти уболівальник?
 9. Хочу змінити ноутбук (машину, телефон). Ти в цьому розбираєшся? Чи зможеш дати раду?
 10. Купила принтер, підключила, але не всі функції працюють. Допоможеш розібратися?
 11. Які мови ти знаєш? І я хотіла б вивчити італійську, підкажеш курси?
 12. Хочу освоїти веб-дизайн. Як думаєш, чи впораюся сама або записатися на курси?

Можна запитати про місто, в якому мрієте побувати. Можливо, чоловік вже був там і зможе розповісти про нього, дати корисну пораду.

Не варто ставити занадто довгі або складні питання, до того ж вони повинні припускати розгорнуті відповіді. Якщо стає очевидним, що співрозмовник не хоче відповідати, не потрібно наполягати.

На побаченні завдання пари – якомога більше дізнатися і зрозуміти один про одного, скласти враження і вирішити для себе, чи є сенс в цих відносинах.Як почати розмову з вподобаним хлопцем: приводи і теми бесіди

Тому варто ненав’язливо з’ясувати не тільки чим займається і що любить співрозмовник, але і в якому колі спілкується, хто його друзі, чим він займається у вільний час і як любить відпочивати: віддає перевагу спокійному або активний відпочинок, а може, він завзятий клубний тусовщик.

Цікаво дізнатися його плани на майбутнє, чи не суперечать вони вашим. Наприклад, чоловік може планувати виїзд на тривалий термін за кордон або довготривале відрядження по країні.

Не варто розповідати про себе занадто докладно, нехай чоловік все дізнається поступово. Говорячи про себе, не потрібно підкреслювати ні свою зайву самостійність, ні залежність від батьків. Чоловікам рідко подобаються феміністки, але і інфантильні дівчинки їх не приваблюють. Варто уникати розповідей про свої невдачі і скаржитися. Це створить вам репутацію сумній особи.

Не варто затівати інтимну розмову на першому побаченні. Але в міру розвитку відносин, перетворення їх в більш близькі і довірчі подібні теми допустимі.

Для того щоб розмова протікала легко і невимушено, не варто забувати про додаткові прийоми:

 1. Гумор. Можна розповісти анекдот в тему або забавну історію з власного життя. Головне – уникати вульгарності і не виставляти себе в непривабливому вигляді. Уміння посміятися над собою – відмінна здатність, якщо при цьому дівчина не принижує себе. Якщо в голову нічого не приходить, можна скористатися смартфоном зі словами: «Дивись, що я сьогодні прочитала …».
 2. Компліменти. Чоловіки, як і жінки, люблять похвалу і визнання своїх талантів. Не забувайте робити йому компліменти в процесі розмови. Це дасть йому зрозуміти, що ви помітили і оцінили його переваги.
 3. Посмішки. Ніщо так не сприяє людині, як його щира доброзичлива усмішка. Вона дасть зрозуміти співрозмовнику, що він вам подобається і цікавий.
 4. Щирість. Це одне з найважливіших умов успішної бесіди. Якщо дівчина з чимось не згодна або їй щось не подобається, краще чесно, але ввічливо про це повідомити. Це дасть зрозуміти чоловікові, що у неї є своя думка і вона не боїться висловлювати його.
 5. Гарний настрій. Щоб не трапилося, якщо рішення йти на побачення все ж прийнято, потрібно налаштуватися на позитивний лад, інакше ні зустріч, ні бесіда не принесуть задоволення, а значить, не буде бажання її повторити.

Найболючіше питання для чоловіка – скільки він заробляє і будь-які натяки на цю тему. Навіть якщо в дівчині говорить банальна цікавість, чоловік запідозрить у неї меркантильний інтерес. Тому, якщо так важливо отримати відповідь на це питання, потрібно робити підходити здалеку.

Не варто на побаченні обговорювати теми соціального характеру: політику, національність, релігію, особливо якщо дівчина ще не знайома з світоглядом співрозмовника. Також не рекомендується починати бесіду на теми, що носять виражений негативний характер: війни, катастрофи, смерть, насильство.

Як почати розмову з вподобаним хлопцем: приводи і теми бесіди

Теми здоров’я, сім’ї, стосунків з колишньою, а також проблеми та неприємності можна обговорити з давнім другом. Для романтичного побачення вони не годяться.

Навряд чи чоловіка зацікавлять розмови про шопінг, моду або красі. На ці теми краще поговорити з подружкою. Чоловікові не обов’язково знати, скільки зусиль ви докладаєте, щоб бути красивою.

Чоловікові буде цікаво поговорити про сексуальний досвід дівчини, її переваги і фантазіях, але краще залишити цю розмову до тих пір, поки відносини не стануть ближчими. На початковому етапі про дівчину, вільно розмірковує на інтимні теми, може скластися неоднозначна думка.

Багато дівчат впевнені, що листуватися з чоловіком в інтернеті так само просто, як з подругами, тому допускають грубі промахи в спілкуванні:

 1. Критика. Вона може поширюватися не тільки на самого чоловіка, але і на його смаки, інтереси і захоплення. Єдине, до чого вона може призвести, – роздратування.
 2. Засудження. Пряме засудження будь-якої людини або його вчинку, незалежно від того, хто він вам чи співрозмовника. Можна висловитися про себе і своїх можливих вчинках в подібній ситуації.
 3. Суперечка. Гарячі суперечки в інтернеті – звична справа. Можливо, ваш співрозмовник теж завзятий сперечальник. Якщо мова йде про одного, бесіду можна вести в цьому ключі. Якщо ж знайомство з чоловіком нетривалий або між вами зароджуються романтичні стосунки, суперечка призведе в тупик. У кращому випадку кожен залишиться при своїй думці, інакше у того, хто програв буде неприємний осад і пропаде бажання листуватися далі.
 4. Брехня. Будь обман рано чи пізно відкриється. Якщо в планах підтримувати знайомство тільки в інтернеті, в цьому немає нічого страшного. Якщо ж є бажання перевести його в реальність, обман вийде назовні і зіпсує відносини.
 5. Згода з усім підряд. Якщо жінка погоджується з будь-реплікою співрозмовника, він запідозрить її в нещирості або в користі. Можна і потрібно коректно і ввічливо висловлювати свою думку.
 6. Розмови тільки про себе. Не варто перетворювати діалог на монолог і самовихваляння. Якщо хлопця зацікавлять будь-які відомості про співрозмовниці, він задасть свої питання. Їй, в свою чергу, варто поцікавитися співрозмовником.
 7. Допит. Надмірна цікавість відштовхує і насторожує.
 8. Лестощі. Чоловіки, як і жінки, люблять компліменти, але все повинно бути в міру. Відверті лестощі є підтвердженням нещирості і наявності прихованих мотивів.

Читайте також:   Чому чоловік ігнорує жінку, яка йому подобається: причини

Зайва емансипація теж може нашкодити. Якщо мета знайомства – іноді поговорити, можна дозволити собі зайву самостійність. Якщо є мета зав’язати стосунки, чоловік може подумати, що він вам просто не потрібен.

Джерело: https://delodnya24.ru/obshhenie/temy-dlya-razgovora-s-parnem.html

Про що говорити з чоловіком, щоб йому було цікаво

Як почати розмову з вподобаним хлопцем: приводи і теми бесіди

Ця тема обрана не випадково. При знайомстві з дівчатами я звернув увагу на те, що не всі вони можуть в тій чи іншій мірі зацікавити або зачепити саме спілкуванням. Зовнішній вигляд, образ і поведінку дівчини теж грає свою роль, особливо при першій зустрічі. Але для тривалих відносин, вважаю за необхідне, не тільки хлопцям, а й дівчатам бути цікавими в спілкуванні і непередбачуваними в життя. Як? Читаємо далі …

Про що розмовляти з хлопцем, коли гуляєш

Спочатку розглянемо правила, потім будуть конкретні теми розмови.

Якщо ти хочеш, щоб хлопцю було цікаво з тобою розмовляти, то:

 • Ніколи не перебивай, коли він тобі щось розповідає. Навіть, якщо це не цікаво, а чоловік хороший і потрібний тобі.
 • Завжди погоджуйся. А якщо з чимось не згодна, то говори: «Так, в чомусь ти прав, але може зробити так-то, тому що …, як ти думаєш?» або «Так, згодна з тобою, але от мені здається що краще буде так-то, тому що …». Таким чином завжди аргументуй свою пропозицію.

Як почати розмову з вподобаним хлопцем: приводи і теми бесіди

 • Цей пункт випливає з попереднього. У розмові з чоловіками або хлопцями завжди враховуй, що вони логічні істоти. Тобто мислити абстрактно або хаотично перескакуючи з однієї думки на іншу вони не можуть, не хочуть – природою не передбачено. По крайней мере, більшість з них. І тому, щоб говорити з чоловіком і йому було цікаво тебе слухати, завжди закінчуй думка сказаного з конкретним результатом.

Рекомендації як правильно говорити з чоловіком, щоб йому було не тільки цікаво, а й він слухав тебе, розкривши рот від подиву:

 • Можна сказати так: «Хороша погода, правда?» (Ніякої логіки)
 • Або так: «Хороша погода, давай погуляємо (або поїхали в парк або в кафе і т.д.), купимо морозиво, сходимо на фонтан, подихаємо свіжим повітрям, поспілкуємося. Як ти думаєш? Згоден? » (Все логічно: хороша погода-прогулянка-поїсти-поговорити).
 • Якщо чоловік з тобою не погодиться і запропонує кращий і цікавіший варіант розвитку подій, то погоджуйся. Цей чоловік – справжній Самець (дуже велика ймовірність), який за тебе завжди буде вирішувати всі твої проблеми в подальшому.
 • Коли ти його слухаєш, погоджуйся, кажучи: «Так», «Звичайно», «Угу», «Не може бути!» (Однозначні слова). Якщо думка розповіді закінчена, то однозначні слова продовж питанням по темі сказаного: «Так, я все зрозуміла, а чому сонце жовтого кольору?» Жарт, але сенс, ясний.
 • Тому слухай уважно, поглядай в очі і злегка посміхайся. Або дивись злегка вниз, убік (йому на штани або під ноги дивитися не треба).
 • І взагалі посміхайся, смійся, підтримуй легкий, веселий тон розмови.
 • Іноді, як би ненароком, торкайся до нього.

Про що говорити з хлопцем на першій зустрічі

Щоб йому було цікаво і не нудно з тобою, питай його про прості речі, на які може відповісти будь-яка людина.

Про що говорити з чоловіком, якого ти зовсім не знаєш ? Нижче список питань. Це може бути застосовано до малознайомого чоловіка. Якщо ви добре знайомі або про це говорили, то переходь до наступного пункту.

Як почати розмову з вподобаним хлопцем: приводи і теми бесіди

 • Про що ти мріяв у дитинстві, ким хотів стати?
 • У тебе є мрія?
 • Як ти думаєш, чи існує дружба між чоловіком і жінкою?
 • Тобі подобаються домашні тварини? Які?
 • Часто правила дорожнього руху порушуєш? Любиш швидко їздити?
 • Який найкрутіший подарунок тобі подарували? А щоб ти хотів?
 • Коли був маленьким, снилося як ти літав?
 • Яке твоє улюблене кафе? Солодке любиш? Морозиво?
 • Любиш поїсти? Що саме? А готувати вмієш?

Важливо !!!

 • Необхідно ставити такі питання, на які можна легко відповісти.
 • Коли питаєш, також відповідай на свій поставлене запитання, якщо це в тему і розмова не пішов за межі твого питання.
 • Не роби допит. Найкраще даними питаннями заповнювати незручне мовчання.
 • Постійно, посміхайся, підтримуй хороше, добре настрій. Тоді чоловікові буде не тільки цікаво говорити з тобою, але і приємно знаходиться поруч.

Про що розмовляти з хлопцем на прогулянці?

Нижче вказані приклади тим, за якими можна говорити з хлопцем, щоб йому було цікаво з тобою.

Як почати розмову з вподобаним хлопцем: приводи і теми бесіди

 • Про відпочинок на природі з друзями.
 • Про його захоплення.
 • Про його друзів і приколи між ними.
 • Про кафешки і місця, де смачно готують їжу .
 • Про дитинство. Яким би серйозним ні чоловік – він дитина. Будь-яка жінка це знає. Тому поговоріть про його дитинство: де жив, з ким дружив, ходив купатися з друзями на річку, озеро, в гори, печери, де і як навчався, які вчителі були в школі. Коротше, згадуй своє дитинство і питай теж саме. Застав його згадати найприкольніші моменти з дитинства.
 • Про риболовлю та полювання. Якщо він любитель цієї справи.
 • Який кінотеатр краще? Коли він був там в останній раз, що дивився? А театр?

Жирним виділені теми, які працюють 100% і чоловікові з тобою буде цікаво. Що саме класне – тут навіть до розмови готуватися не треба. Тому що він сам тобі все розкаже. Намагайся його розповідь доповнювати яскравими фарбами і тоді гарне враження про тебе тільки посилиться.

Яскраві фарби:

 • Ух ти, класно, я теж так хочу.
 • Супер, ти так цікаво розповідаєш.
 • Не може бути! Давай потім теж це зробимо разом.

Якщо він говорить мало, то розкажи про своє дитинство або захоплення. Тоді твій чоловік або хлопець (тобі видніше) однозначно згадає цікаві моменти зі свого життя і розповість про них тобі.

Про що говорити з хлопцем в листуванні

Ех, невже ти думаєш, що в одній статті можна докладно розповісти про інтереси чоловіків і навести приклади спілкування?

Якщо коротко, то так, а ось, якщо детально, то немає. І ось чому.

Чоловікам подобається:

 1. Спорт: футбол, хокей, бокс, олімпійські ігри і багато іншого з цієї серії.
 2. Комп’ютери, програми злому чогось, ігри, смартфони і інша техніка.
 3. Відео приколи, прикольні картинки, зображення дівчат, бажано без одягу.
 4. Домашні тварини.
 5. Інструменти, навіть якщо не вміє користуватися.
 6. Красиві дівчата на вулиці, які ефектно виглядають.
 7. Все те, що не дуже подобається дівчатам.

Тому, щоб бути в темі, просто періодично читай новини, анекдоти, цікаві історії.

Запам’ятовуй цікаве при спілкуванні з друзями або знайомими і тоді питання – про що говорити з чоловіком, щоб йому було цікаво , тебе взагалі не буде хвилювати.

Найголовніше в цій справі, постійна практика. Для початку, спробуй сама собі щось цікаве розповісти, потім подругам і т.д.

Про це не варто говорити з чоловіком

При спілкуванні з ним завжди уникай розмов про наступне:

Як почати розмову з вподобаним хлопцем: приводи і теми бесіди

 • про те, як ти ходила одна або з подругою в магазин і 2 години (або 1 хвилину) вибирала собі сумочку, в результаті вона тобі не сподобалася і ти купила собі чоботи на шпильці;
 • про те як ти зустрічає з хлопцем, а він такий гад змінив тобі і ти за це підпалила йому машину;
 • про те, як ти крутишся і б’єшся уві сні, (не дай бог ще хропеш);
 • про те, що тобі не вистачає грошей, тому що без манікюру, педикюру, солярію та масажу ти жити не можеш і покриваєшся лускою.

Гаразд, жарти в сторону. А взагалі, в кожному жарті є частка чого?

Просто не говори про його і своїх хлопців (не дай бог, у нього ж дівчата), про шопінг, болячки, проблеми та інших речах, які призводять до занепаду настрій і погіршують якість сприйняття навколишнього світу. Гарно сказав.

Незручне мовчання, що робити?

Чоловік – як клубок: коли жінка випускає його з рук, він розпускається, а коли бере його в руки, він змотується. Вихід один – міцно тримати за кінчик.

Як почати розмову з вподобаним хлопцем: приводи і теми бесідиПерший варіант: дивись пункт № 2 даної статті і запам’ятовуй питання.

Другий варіант, не менше дієвий. Скачай на свій телефон фотографії (цікаві та різні), відео-приколи, якісь картинки-мотиватори. І коли настане той незграбний момент, ти скажеш: «О, мені тут подруга скинула відео-прикол, давай подивимося». Запевняю, далі все буде добре. Тільки не треба весь вечір витріщатися в телефон.

Ну і третій варіант: рух це життя! Запропонуй змінити маршрут або кудись сходити і обговоріть це (подивитися розклад – ні, не поїзда, автобуса і електрички, а в кінотеатрі кінофільми).

Красиве завершення діалогу або розповіді

Як почати розмову з вподобаним хлопцем: приводи і теми бесіди

Якщо ви зустрічаєтеся або живете разом – можна зробити те ж саме, ось, тільки, прощатися не потрібно. Просто скажи йому який він у тебе хороший.

Читайте також:   Дружина зраджує чоловікові: причини і способи визначення невірності

Усе! Статтю: про що говорити з чоловіком, щоб йому було цікаво з тобою; закінчую.

Рекомендую до прочитання статтю про поведінку з чоловіком, щоб він в тебе закохався. Там є кілька правил, які заважають нормальним відносинам, знаючи які, можна поліпшити ставлення до себе.

Всім успіхів, гарного настрою і приємного проведення часу зі своїми майбутніми або справжніми половинками. Поки що!

Джерело: https://art-kiss.ru/o-chem-govorit-s-muzhchinoj-chtoby-emu-bylo-interesno.html

Як правильно почати розмову з вподобаним хлопцем

Як почати розмову з вподобаним хлопцем: приводи і теми бесіди

Спілкування з хлопцем

28.04.2018

5.7 тис.

3.8 тис.

6 хв.

Багатьом дівчатам почати розмову з хлопцем, який подобається, заважає банальна сором’язливість. Жінки часто прокручують в голові можливі негативні сценарії і бояться зробити перший крок.

Але статистика стверджує, що не менше 80% чоловіків позитивно ставляться до ініціативи слабкої статі.

Відкрито висловлена ​​зацікавленість з боку дівчини лестить чоловічому самолюбству, тому не потрібно боятися висловлювати симпатію вподобаному незнайомцю або милому колезі.

Перш ніж почати спілкування з хлопцем, необхідно зрозуміти, ким він є: колега, однокурсник, незнайомець і т. П. Грає роль і місце, і час початку розмови. Щоб правильно почати діалог, слід враховувати деякі фактори:

хто Де починати спілкування Як завести розмову
колега
 • В його кабінеті;
 • в загальній їдальні;
 • в коридорі або на сходах;
 • по дорозі з роботи або на роботу
Більшість сімейних пар складається в рамках робочого колективу: щоденне спілкування допомагає добре пізнати один одного ще до початку романтичних побачень. Щоб почати розмову з хлопцем, з яким працюєш в сусідніх відділах, можна придумати доречний привід. Наприклад, попросити про допомогу: пояснити, як працює програма, перенести незручну коробку, позичити щось з канцелярського приладдя. Важливо вибрати підходящий момент. Якщо просити про допомогу в момент завалу, то хлопець може не помітити романтичної підоснови або навіть відповісти агресією.Тому потрібно виключити дні серйозних звітів або ранок понеділка (зазвичай в цей час всі зайняті своєю роботою і не готові до допомоги колегам). А ось в п’ятницю після обіду можна спробувати пофліртувати з вподобаним хлопцем: останній робочий день перед вихідними сприяє гарному настрою і дружній бесіді про майбутній відпочинок
Однокурсник або однокласник Як почати розмову з вподобаним хлопцем: приводи і теми бесіди
 • На перерві;
 • в студентській їдальні;
 • по дорозі в школу / інститут і назад
Спільне навчання зазвичай дуже зближує як школярів, так і студентів. Щоб поспілкуватися з симпатичним однокурсником, навіть не потрібно особливо думати над приводом: завжди можна попросити конспект або пояснити незрозумілу тему останніх занять. Якщо сором заважає почати розмову, можна скористатися одним із сучасних засобів зв’язку: соціальні мережі або різні месенджери. Взаємний обмін лайками під фотографіями і додавання в друзі допоможуть з легкістю налагодити контакт. Якщо ж хочеться почати спілкування з хлопцем, який навчається в одній школі, але немає можливості знайти його в соціальних мережах або отримати номер телефону, то можна спробувати старий перевірений спосіб: йти по коридору зі стопкою підручників і несподівано зіткнутися з предметом обожнювання і розсипати всю літературу по коридору
симпатичний незнайомець
 • На вулиці;
 • в кафе;
 • в громадському транспорті
Зав’язати розмову можна, попросивши у хлопця рада щодо схеми проїзду до потрібної адреси або розташування найближчого магазину (перукарні, фітнес-залу). Упевнені в собі дівчата не бояться почати розмову з фрази: «Молода людина, ви мені дуже сподобалися. Можна з вами познайомитися? » Така відвертість здатна привести хлопця в стан легкого шоку, але відмовити він навряд чи зможе. Якщо ж він відмовиться зі словами, що одружений або не шукає відносин, то результат все одно можна вважати позитивним, адже не довелося витрачати багато часу на невідповідну партію
Хлопець з будь-якої соціальної мережі або співрозмовник по чату В інтернеті В інтернет-просторі дівчина може наштовхнутися на профіль красивого хлопця, з яким захоче познайомитися. Можна самої додатися до нього в друзі і почати діалог з фрази: «Привіт! Ти симпатичний »(або залишити кілька лайків під його фотографіями в акаунті). Якщо хлопець прийме заявку в друзі і відповість взаємною симпатією чи ми, то початок діалогу буде покладено. Спілкування в чаті на будь-яку тематику ще більше спрощує ситуацію: немає необхідності спеціально вигадувати тему для бесіди, адже в таких місцях збираються люди, захоплені якимось певним предметом
Сантехнік, слюсар, офіціант, продавець в магазині У його сфері діяльності Якщо думки все частіше повертаються до приємного офіціантові, який брав замовлення в улюбленому кафе, або до продавця, вдало підказав потрібну покупку, то зав’язати з ними діалог зовсім нескладно – потрібно частіше показуватися в місці початкової зустрічі. Якщо хлопець теж зацікавиться, то спілкування з постійною клієнткою здатне перерости в романтичні відносини. Якщо сподобався чоловік працює слюсарем чи сантехніком, то створення сприятливих умов допоможе у вибудовуванні діалогу – потрібно регулярно дзвонити і повідомляти про чергову поломки крана або потекшую унітазі. Якщо чоловік розумний, то скоро зрозуміє, що причиною частих викликів є не тільки проблеми з сантехнікою, і спілкування вийде на новий рівень
Сусід по будинку / гуртожитку
 • В коридорі;
 • в під’їзді;
 • будинки у себе / нього
Немає нічого простішого, ніж зав’язати спілкування з цікавим хлопцем, який живе поруч і часто проходить повз. Для початку варто регулярно вітатися з ним, тоді він зверне увагу і почне дізнаватися зацікавилися ним сусідку. Після цього можна придумати відповідний привід (заскочити по-сусідськи за раптово закінчилася сіллю, а потім віддячити йому за допомогу смачною випічкою). Інший варіант для зав’язування діалогу – попросити який-небудь потрібний інструмент (молоток або пасатижі). У більшості випадків хлопець не тільки позичить інструменти, але і допоможе. Привітного сусіда можна і просто запросити на чашку кави, щоб поговорити в домашній обстановці

Багатьом людям важко починати діалог, тому що вони не можуть швидко і спонтанно підібрати фрази, які підходять для початку бесіди. У такому випадку варто заздалегідь вивчити декілька відповідних варіантів із запропонованого списку.

Приклади фраз, які підходять для початку спілкування з хлопцем:

 • Коли у хлопця дійсно хороша зачіска: «Молода людина, у вас така чудова стрижка. Чи не підкажете контакти вашого перукаря? »
 • Якщо у хлопця є машина: «Я підвернула ногу, мені страшенно боляче йти. Чи не могли б ви мене підвезти? До речі, у вас дуже гарний автомобіль ».
 • У магазині одягу: «Не могли б ви приміряти цю сорочку? Хочу зробити подарунок братові. У нього така ж чудова фігура, як у вас ».
 • У фітнес-залі: «Розкажіть, як правильно робити цю вправу. Бачу, що ви досвідчений спортсмен, хочу почути ваші рекомендації ».

Прохання про допомогу або раді здатна стати початком цікавої бесіди. Подібні питання завжди лестять чоловічому самолюбству:

 • На роботі: «Як тобі вдається все встигати і блискуче справлятися з роботою? Може, поділишся секретом? »
 • В інтернеті: «Прочитала твої коментарі – мені подобається твоє почуття гумору. Давай побалакаємо? Кажуть, в листуванні люди розкриваються набагато легше, ніж в реальному житті. Як думаєш, чому? »
 • На прогулянці з собакою: «Ваша собака дуже мила і доброзичлива. Кажуть, вихованці завжди переймають якості своїх господарів. Схоже, їй з господарем дуже пощастило ».
 • У кафе: «Можна скласти вам компанію? Не люблю обідати на самоті, це змушує мене сумувати. Може піднімемо один одному настрій? »
 • У школі: «Наша вчителька така злючка. Завжди з жахом йду на її уроки. Як думаєш, чому вона така шкідлива? »
 • В інституті: «Можна подивитися твій конспект? Вилетіла з голови потрібна інформація. До речі, що ти робиш після лекції? »

При знайомстві з хлопцем доброзичлива усмішка і позитивний настрій допоможуть краще побудувати діалог, ніж заздалегідь завчені фрази.

Якщо хлопець побачить, що весела і відкрита дівчина щиро хоче почати з ним бесіду, то він не відмовиться від такої можливості.

Джерело: https://doctorfeel.net/relationship-guy/talk-to-guy/nachaty-razgovor.html

13 порад, як правильно почати розмову

Як ви думаєте, наскільки ви хороший співрозмовник? Чи давно у вас в бесіді виникали незручні паузи? Кілька порад, описаних в цьому матеріалі допоможуть вам стати кращим співрозмовником, а незручні паузи підуть в минуле. Бути хорошим співрозмовником – це, всього лише, комбінація різних методів спілкування. Мова тіла, кілька трюків і ви зможете невимушено вести бесіду з будь-якими людьми.

Почніть з питання

Ви хочете, щоб людина вас запам’ятав? Задайте йому цікаве питання і уважно вислухайте його. Це дасть вам можливість подружитися.

Дізнайтеся чужу думку

Наприклад:

 • Ви не могли б порадити мені хороший коктейль?
 • Ви добре знаєте місто? Чи не підкажете мені хороший ресторан?
 • Де ви купили цей телефон / аксесуар / одяг?
 • Що ви думаєте з приводу цієї вечірки?

Застосування економічної концепції до розмови

Уявіть собі, що ваша розмова – це банк. Якщо у вас багато вкладень – значить справи йдуть добре. Якщо позики більше ніж вкладення, то варто щось міняти. Перенісши цю метафору на спілкування, ми отримаємо ось що.

емоційні вкладення

 1. Погоджуватися з співрозмовником
 2. Правильний мову тіла
 3. Використовувати ім’я співрозмовника
 4. жартувати
 5. Заохочувати ідеї співрозмовника
 6. Уважно слухати
 7. запитувати думку

емоційні позики

 1. Чи не погоджуватися зі співрозмовником
 2. Неправильний мову тіла
 3. Багато говорити про себе
 4. брехня
 5. лестощі
 6. Вульгарні і особисті питання

Уявіть, що ваша розмова починається з нульовим балансом і робіть все, щоб його збільшити!

Копіювання мови тіла

Практика копіювання мови тіла може дуже допомогти. Ваш співрозмовник схрестив ноги? Схрестіть свої. Поклав руки на стіл? Зробіть те ж саме. Все дуже просто. Також дуже важливо час. Дочекайтеся моменту:

 • Коли співрозмовник розповідає щось цікаве
 • Коли вам цікаво
 • Коли співрозмовник чимось пишається

І після цього копіюйте його. Людина буде вважати, що ви співпереживаєте йому і буде здорово, якщо це дійсно так.

Як говорити про себе і не бути жахливо нудним

Ви можете бути неймовірно харизматичним і цікавою людиною. Але, людям просто нецікаво слухати про інших, яким би чудовим ви не були. Якщо продовжити слідувати нашій економічній концепції, то ви повинні зробити емоційний вкладення. Примусьте співрозмовника випробувати емоції і він буде дуже зацікавлений в розмові з вами.

Міняйте глибину розмови

Знаєте прислів’я: малі уми обговорюють людей, середні – події, а великі – ідеї? Використовуйте це. Почніть з малого і пожартувати над кимось, потім дізнайтеся думку співрозмовника про будь-яку подію, а потім перейдіть до ідей, пов’язаних з цією подією. Наприклад:

 • Вступ: Привіт, як пройшов Ваш день?
 • Подія: Ви плануєте з Катею щось на День Святого Валентина?
 • Ідея: Я бачив статтю в інтернеті про те, як ми зіпсували День Святого Валентина в порівнянні з його традиційним значенням.

Читайте також:   На якому побаченні можна спати з чоловіком: різні думки

Попросіть співрозмовника бути цікавим

Кожна людина цікавий по-своєму, але мало хто розкривається насправді. Так дайте їм шанс розкритися і вони будуть думати тільки про вас. Ось простий приклад:

Розкажи мені що-небудь цікаве про себе.

Це відмінний привід почати розмову, який змусить вас виглядати більш уважним і в той же час дасть можливість дізнатися про людину щось дійсно цікаве.

Як питати людей чим вони займаються

Як ти проводиш свій час коли ні …?

Замість порожнечі в кінці повинно бути щось, що ви знаєте про людину. Ось кілька прикладів:

 1. Як ти проводиш свій час коли НЕ пишеш свій захоплюючий блог?

Джерело: https://Lifehacker.ru/13-sovetov-kak-pravilno-nachat-besedu/

Теми для розмови з хлопцем: особливості побудови бесіди

Кожній представниці слабкої статі рано чи пізно доведеться поговорити чоловіком наодинці. Про що слід запитати, про що краще промовчати? Як правильно вести розмову, які теми краще обговорювати в бесіді з хлопцем?

 • Визначаємо основні моменти
 • Теми для розмови з хлопцем
 • Якщо складно сказати привіт, що робити?
 • Розвиваємо тему далі
 • Неприємні питання в розмові з хлопцем і їх рішення

У чому відмінності між жінками і чоловіками? Риторичне питання, але відповідь допоможе правильно побудувати бесіду з протилежною статтю. Перш за все, з хлопцями неможливо базікати також, як це жінки зазвичай роблять з подругами. Починаючи розмову з хлопцем, слід зрозуміти, вони інші. Чоловіки сприймають світ іншими очима, інакше, ніж жінки. Може тому бесіда з представником сильної статі не будуватися сама собою. Але розібравшись, як слід себе вести і про що говорити, все піде кілька легше. Освоїти ази дозволить розуміння особливостей чоловічого сприйняття діалогу.

Першим аспектом є те, що хлопці менше потребують балачки, ніж дівчата. Будуючи розмову необхідно пам’ятати про це. Зайва інформація, не тільки надмірно навантажує сильних світу цього, але і викликає нудьгу. Якщо допустити, що хлопець піде в свої думки, повернути його звідти досить складно. Перше правило – говорити слід чітко і по суті.

Однак дівчині хочеться поговорити і уявити хлопця в ролі подружки. Такий варіант має право на існування, але слід попередити чоловіка завчасно. Не слід йому напружуватися, до такої розмови він поставиться з розумінням, адже не буде намагатися вловити сенс в тих моментах, де його немає. Милу розмову він сприйме як ненав’язливе щебетання.

Якщо розмова про щось серйозне, слід говорити на мові хлопця. Іншими словами, будуючи бесіду, завжди пам’ятайте про її цілі. Не варто відволікатися на сторонні теми, а потім повертатися до головної, такими діями ви може е його заплутати.

Їхнє мислення базується на формуванні логічних ланцюжків, а обміркувати 10 тем вашої розмови і об’єднати їх в одному єдине досить тяжко. Отже, висловлювати свої думки необхідно лаконічно і чітко.

Таке формулювання призведе до того, що хлопець не тільки вислухає, а й зрозуміє всю інформацію сказану вами.

Не слід також заглиблюватися в складні філософські питання. Відходити від головної теми розмови також не варто. Оскільки чоловіки мислять по-іншому, уникайте недомовок, прозорих натяків і чітко, коротко формулюйте фрази. Кожна повинна відповідати темі розмови без зайвих вигуків. Хлопець повинен відразу сам зрозуміти все сказане вами, а не здогадуватися, про що ви хотіли йому розповісти.

Дівчата, розмовляючи між собою, можуть зробити передчасні висновки, а потім раз і ще раз. Як правило, у чоловіків інша особливість мислення, і працює воно за іншим механізмом: отримання інформації, вибудовування з неї логічного ланцюжка і тільки після цього остаточний висновок.

А розмови не з приводу і безглузда балаканина лише заплутує. Як слід спілкуватися з хлопцем, щоб ваша тема не викликала неусвідомлене роздратування? Узагальнюємо все вищесказане: мова дівчини повинна бути лаконічною, зрозумілою і зв’язковий.

Розмовляючи з ним, їй слід дотримуватися однієї теми, а не перескакувати з одного на інший.

А тепер безпосередньо про темах. Розмовляючи з хлопцем, ви не можете розраховувати на о, що він вас зрозуміє з півслова або від одного погляду. Хоча останній аспект досить важливий. Запорука успішної бесіди іноді кроіться в першій зустрічі очима. Тому почати розмову потрібно з приємною посмішки і контакту ваших поглядів.

Навчившись правильно розмовляти слід подумати про те, що слід обговорювати, а про що можна промовчати або взагалі забути. Що цікавить молодих людей? Напевно, модні новинки не привернуть увагу до вашої персони, домашні справи, останні публікації модних журналів, також малоцікаві для протилежної статі.

Починати розмову напевно не слід зі взаємин вашої подружки і її бой-френда і ряду подібних тем. Багатьом чоловікам подібні новини, досить важливі для нас здаються просто балаканиною ні по темі. Для них набагато корисніше здається інформація про спорт, політиків, жінок, автомобілях.

… Іншими словами все, що реально, практично, викликає азарт і піднімає рівень адреналіну.

А що ж робити красуням, які не мають поняття про ці теми. Не можуть же всі стежити за футбольними чемпіонатами або бути в курсі останніх автомобільних новинок. Як бути? Зауважимо, що кожному з нас цікаво поговорити про себе, візьмемо це на озброєння і запропонуємо поговорити про нього.

Відмінна тема для розмови, особливо якщо ви в курсі будь-яких подій з його життя. У разі коли у вас немає інформації доведеться його уважно слухати і мило посміхатися. Таким чином, ви не тільки дізнаєтеся багато нового про свого обранця, а й підтримаєте розмову, який буде цікавий йому.

Чоловіки люблять, коли їх супутниця з розкритими очима захоплено слухають їх промов.

Поширена ситуація, коли дівчата боятися почати розмову. Причини можуть бути найрізноманітніші, деякі бояться бути відкинутими, у кого-то гіркий досвід розриву ще в пам’яті в інших інші обставини, але це не означає, що жінка не може підійти до хлопця, який їй подобається, особливо коли він їй дійсно припав до смаку.

Хто не ризикне, той може і в дівках просидіти, тож вперед. Найперше слід подумати, що вам цікаво про цю молоду людину? У розмові можна поцікавитися його роботою, інтересами і навіть планами на майбутнє. Пропонуємо кілька фраз, що дозволяють з перших слів зав’язати знайомство.

Невимушено почати зі сторонньою теми і повести в розмову про те, що цікаво вам обом:

 • В інтернеті стільки цікавого, ось вчора прочитала …
 • Останні новини просто шокують ….
 • Хлопці краще розбираються в техніці, може, допоможеш вибрати ….

Боріться зі стереотипами про те, що жінка не повинна перша проявляти інтерес, почніть самі і тим самим не тільки покажете себе з кращого боку, але і заінтрігуете молодої людини.

Якщо вам вдалося вдало почати розмову, то переходимо до наступного етапу. Необхідно справити хороше перше враження. У молодої людини повинен залишитися приємний відбиток від ваших слів, думок і спілкування в цілому. Закинувши першу фразу, необхідно обміркувати, про що ще можна запитати і яким чином далі продовжувати діалог.

Перш за все, необхідно уважно вловлювати кожне вимовлене ним слово. Уважно вислухавши, слід продовжити розмову репліками, які підтверджують слова, сказані хлопцем. Якщо ви дещо не компетентні в даному питанні тактовно запропонуйте змінити тему і плавно поведіть розмова про погоду або новинки кіноіндустрії.

Щоб більше дізнатись його ближче, пропонуємо кілька питань, які дозволяють розкрити його життєві цінності і цілі:

 1. Якої релігії віддаєте перевагу?
 2. Чи вірите ви в реінкарнацію? Якщо так, то в ролі кого б хотіли повернутися на Землю?
 3. Як любите відпочивати і проводити вільний час?
 4. Як і з ким відзначаєте урочисті події?
 5. Яку місцевість ви віддаєте перевагу, галасливе місто або тиха село? Чому?
 6. Як ставитеся до поїздок за кордон? В яку країну хочете поїхати?
 7. Що більше подобатися приватний будинок або квартира? Яким ви бачите своє житло?
 8. Як ви ставитеся до національних меншин і інших нетрадиційних представникам?
 9. Ваше ставлення до смертної кари і довічного ув’язнення?
 10. Які у вас стосунки в родині?

Задавши ненав’язливі питання чоловікові, можна визначити не тільки його життєві стереотипи, але і майбутнє ставлення до вас. Очікування його будуть практично такими ж як і його поняття.

На цьому етапі необхідно задуматися про те, чи збігаються ваша думка з почутою інформацією. Повну згоду говорить про схожість в поглядах, а ось протиріччя викличуть спірні моменти.

Справитися з ними і повернути в потрібне русло зможе кожна мудра жінка.

Слід пам’ятати, що кожне питання має на увазі не проста відповідь. Для отримання необхідної інформації, краще не говорити, а уважно вислуховувати. Дуже часто дівчатам хочеться задати питання і тут же почати на нього відповідати, але це величезна помилка. Слід навчитися чути і розуміти іншого. Істина: мовчання – золото, весь підходить для розмови з молодою людиною.

Прямі питання, спільно з активною увагою до слів співрозмовника дозволяє отримати інформацію, яка обов’язково допоможуть надалі. Однак бути слухачкою, зовсім не означає бути податливою.

Проявити свою думку і висловити чітку позицію, теж треба вміти. Методи активного спілкування перетворюють звичайну слухачку в професійну.

Щоб не потрапити в халепу, слід милим дамам знати кілька простих правил ведення дружньої бесіди:

 1. Вибирайте тему розмови, в якій ви розбираєтеся.
 2. Дозвольте співрозмовникові говорити більше.
 3. Проявляйте інтерес і уважно запам’ятовуйте, його слова.
 4. Чи не перебивайте.
 5. Не варто критикувати або висміювати його висловлювання.

Кілька досить простих правил дозволить уникнути незручностей і помилок в розмові. Якщо навіть такі виникнуть, не слід забути про дієвому жіночому зброю – посмішка. Перевести розмову в жарт, кокетливо посміхнутися або – відмінні способи мило вийти з незручного становища.

Джерело: https://www.wmj.ru/otnosheniya/lyubov-i-seks/temy-dlya-razgovora-s-parnem-osobennosti-postroeniya-besedy.htm

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *