Як покарати дружину за зраду: кращі способи помсти

Коли вам змінюють – це боляче, і до партнера вже немає довіри. Крім того, зрада вдаряє по самооцінці, і ти не думаєш ні про що інше, крім як зробити що-небудь погане у відповідь.

Зміст приховати

Пробачити зраду може не кожен, і це можна зрозуміти – все має свої межі, і якщо партнер так вчинив, то йому варто дізнатися про те, який жахливий вчинок він скоїв. Як це зробити? Для цього є кілька перевірених способів, вони працюють безвідмовно -Скористайтеся ними.

10. Проносна в допомогу

Як покарати дружину за зраду: кращі способи помсти

Ваш улюблений чоловік змінив вам, і ви в таємниці про це дізналися? Є відмінний способів помститися – таке він точно не забуде! Але не повідомляйте, що дізналися про зраду. Запросіть до себе в гості друзів або родичів, будьте привітною і доброзичливою.

Ні, вам не доведеться з’ясовувати стосунки або влаштовувати істерику – по-перше, таким чином ви самі собі робите гірше, а по-друге, це навряд чи щось дасть.

Візьміть проносне і підлі його в напій вашого коханого. Приблизно через годину чоловік почне бігати в туалет, і йому буде незручно перед гостями. Те ж саме зробіть, якщо він збирається на зустріч з коханкою. Таке побачення точно не пройде благополучно.

9. Нестандартна орієнтація

Як покарати дружину за зраду: кращі способи помсти

Створіть з вашого коханого гомосексуаліста. Ви можете зареєструвати профілі з його фотографіями в соціальних мережах і вести активну переписку з гомосексуалістами, щоб все її бачили. І зробіть це на тих сайтах, де його обов’язково побачать знайомі і колеги.

Ви також можете помістити його анкету в знайомства, до вас почнуть додаватися чоловіки нетрадиційної орієнтації – що вам і потрібно.

Ще один спосіб – це зробити такі візитки, нібито ваш коханий надає сексуальні послуги, звичайно ж, на них повинен бути його знімок і цікавий опис: «Гарячий мачо буде виконувати все, що ти йому скажеш, милий». Ці візитки можна закинути в ящики сусідам, підкласти під двірники автомобілів його колег і т. Д.

8. Псування майна

Як покарати дружину за зраду: кращі способи помсти

Це дуже жорстока помста, бо чоловіки дуже люблять свій автомобіль і піклуються про нього навіть більше, ніж про свою улюблену. Але він підходить тільки в тому випадку, якщо ви впевнені, що ваш коханий не відправиться в поліцію, щоб скласти на вас заяву.

Купіть кілька балончиків з яскравою фарбою і висловіть всі свої почуття, слова ненависті, написавши їх на машині. Нехай він знає, що ви про нього думаєте! Крім цього, ви можете посилити псування – проколіть шини, а в двері встромите сокиру, подряпайте машину. Робіть те, що захочеться, тільки озирніться перед цим – навколо не повинно бути поліції.

7. Повна байдужість

Як покарати дружину за зраду: кращі способи помсти

Ніщо так не викликає увагу, як байдужість. Важливо утримувати себе від дурних вчинків. Нехай він вибачається, бігає за вами, чатує біля будинку, біля місця роботи, а ви при зустрічі залишайтеся холодної, ні в якому разі не показуйте, що ви страждаєте. Станьте ще більш красивою: спробуйте новий макіяж, зробіть нову зачіску, купіть стильних речей. Нехай він побачить, яку дівчину втратив!

Ви можете плакати будинку, якщо вам боляче, але не показуйте біль йому. Якщо ви разом живете – постарайтеся затримуватися десь, з’являтися вдома рідше.

6. Відповідна зрада

Як покарати дружину за зраду: кращі способи помсти

Цей варіант підходить відчайдушним дівчатам. Якщо ви готові спати і проводити час з нелюбом людиною – дерзайте. Ніщо так не дасть зрозуміти, який біль ви відчуваєте, поки людина не відчує того ж на собі.

Зрада за зраду – чим не ідея для помсти? І буде краще, якщо в якості свого нового залицяльника ви оберете його приятеля або навіть брата – це викличе ще більші страждання.

Але ви повинні знати одну річ – після цього ваші відносини можуть зазнати фіаско. Якщо ви не впевнені, що зрада – це те, що підходить у вашій ситуації, тоді просто заведіть собі залицяльника, який буде дарувати вам квіти і запрошувати на побачення.

5. Знайомство з ворогом

Як покарати дружину за зраду: кращі способи помсти

Швидше за все, вам буде складно зберігати спокій, спілкуючись з коханкою вашого коханої людини, однак ідея того варто. Познайомившись з нею, ви не тільки помститеся, але і дізнаєтеся її, а також те, що він в ній знайшов. Станьте для неї близькою подругою – можливо, вона зареєстрована в соціальних мережах, напишіть їй правильне повідомлення, яке вона не проігнорує. Через спілкування по інтернету зараз люди зближуються куди краще, ніж в реальності. А потім можна зустрітися і в житті.

Коли прийде час – згадайте, що до неї у вашого улюбленого була недоглянута і нецікава коханка, а вона – просто прелесть! Нехай в ній поселяться сумніви, спровокує в їх парі скандал. Заздалегідь придумайте імена його колишніх коханок.

4. Розпродаж речей

Як покарати дружину за зраду: кращі способи помсти

Як відомо, нам дуже дорогі особисті речі: ноутбуки, телефони, одяг і тим більше те, що ми колекціонуємо. Зберіть все його найулюбленіші речі, сфотографуйте кожну окремо і виставите в інтернеті на продаж. Ви повинні продати все в короткі терміни!

Ноутбук і телефон хорошої марки, якщо ви виставите недорогу ціну, можуть купити відразу ж (тільки не забудьте стерти всі дані), а одяг можна віднести в комісійний магазин, якщо через інтернет не купують.

Деякі чоловіки люблять колекціонувати ножі – продавайте їх все без докорів сумління. Чому ви повинні його жаліти, якщо ваша кохана людина не думав, якого болю вам заподіє, коли змінював?

3. Загальний огляд

Як покарати дружину за зраду: кращі способи помсти

Цей спосіб підходить в тому випадку, якщо ви не збираєтеся продовжувати відносини з вашим коханою людиною, таке він навряд чи пробачить. Можна звернутися в одну з компаній і замовити великоформатний банер, який згодом буде кріпитися на великий стенд. У працівників ви можете замовити плакат, на якому буде красуватися фотографія вашого улюбленого, а також опис про нього.

Нехай все його погані якості будуть розписані в подробицях і люди про це дізнаються. Нехай оголошення буде знаходитися ближче біля місця роботи зрадника, банер викличе справжній фурор! А жінки будуть захоплюватися вашої помстою за зраду.

2. Помста з гумором

Як покарати дружину за зраду: кращі способи помсти

Цей вид помсти, швидше за все, виявиться нешкідливим, і навряд чи завдасть великої шкоди вашій коханій людині. Однак якщо ви хочете посміятися, а не витрачати свої сили на справжню помста, то спосіб вам підійде.

Ви можете придумати все, що завгодно: завести щурика і назвати її ім’ям вашого коханого, при кожному зручному випадку ви будете говорити що-небудь смішне, і щурики буде асоціюватися у ваших знайомих з вашим коханим. Наприклад: «Гена так погано ходить по великому, йому потрібно змінити корм», або «Гена, ти став таким товстенький, тобі скоро буде клітини мало».

Ваш улюблений мріяв поїхати в якусь країну, але не може цього зробити? Поїдьте туди ви, а потім викладіть фотографії в соціальній мережі – він дуже розсердиться і позаздрить.

1. Вихід з відносин

Як покарати дружину за зраду: кращі способи помсти

Мабуть, це наймудріша ідея з усієї статті. Якщо людина змінила вам, то, швидше за все, змінить і в майбутньому. Чи потрібні вам такі відносини? Може бути їх пора закінчити? Незамінних не буває.

Перестаньте піклуватися про коханого, з’ясовувати з ним стосунки, займіться собою і своїм життям, знайомтеся з новими людьми! Думайте про себе, а відносини з цією людиною залиште в минулому. Швидше за все він захоче повернутися, але вам він уже буде не потрібен … Краща помста – це піти від нього назавжди.

Джерело: https://top10a.ru/10-proverennyx-sposobov-otomstit-za-izmenu.html

Як помститися дружині за зраду і покарати за зраду: поради

Як покарати дружину за зраду: кращі способи помсти

Складно бути спокійним після зради близької людини. Виникає бажання якось провчити і помститися дружині за зраду, щоб вона отримала хоч якесь покарання за свій вчинок. Але психологи радять не втрачати голову, а діяти обачно. Думайте не тільки про миттєві бажання, а й про майбутнє.

Про що потрібно пам’ятати

Яким би чином ви не планували помститися дружині за зраду і зрадництво, не варто забувати про адміністративну та кримінальну відповідальність. Ні в якому разі не можна завдавати шкоди здоров’ю ні дружині, ні її коханця, який міг навіть не підозрювати про заміжжя жінки. Факт зради дружини не виправдає вас перед судом за скоєний злочин.

Що не можна робити:

 • псувати дорогі речі;
 • знищувати важливі документи;
 • видаляти важливі комп’ютерні файли;
 • завдавати шкоди здоров’ю (наприклад, підмішувати ліки і хімію в їжу);
 • поширювати неправдиві пікантні чутки про дружину (наклеп);
 • нанесення тілесних ушкоджень дружині або її коханцеві.

Вибираючи спосіб помсти потрібно враховувати тяжкість наслідків, як для партнерки, так і для себе самого. Потім ви можете шкодувати і соромитися своїх вчинків.

Якщо є діти

Коли свідками розборок чоловіка і дружини стають їхні неповнолітні діти – це одна з найбільших і непробачних помилок батьків. Для будь-якої дитини мама і тато є прикладом для наслідування, а руйнування ідеалів сприймається болісно і може привести до непоправних наслідків.

Як покарати дружину за зраду: кращі способи помстиНе з’ясовуйте відносини в присутності дітей.

Найнижче, що може зробити батько – це розповідати дітям, яка їхня мати погана. Вплутавшись в дорослі проблеми своїх батьків, дитина глибоко переживає, йому важко змиритися з розладами в сім’ї. У багатьох випадках він навіть починає звинувачувати в сварці батьків себе, чого ні в якому разі не можна допускати.

Навіть якщо емоції б’ють через край, ви повинні вирішити неприємне питання з дружиною таким чином, щоб дитина ні про що не здогадався – мирно і тихо, без криків.

Рада психологів: подумайте про майбутнє

У перший час через злості і образи на дружину ви можете повністю зануритися в думки про помсту. Але зопалу можна наламати дров, так що психологи рекомендують взяти паузу.

Знайдіть спосіб пожити окремо, щоб не бачити зрадницю. Попросіться до одного, їдьте в батькам, в крайньому випадку зніміть номер в готелі. Тільки наодинці з собою ви зможете розібратися і зрозуміти, чого ви хочете.

Як покарати дружину за зраду: кращі способи помстиЗрозумійте чого хочете: зберегти сім’ю або розлучитися.

Перед активними діями потрібно вирішити: чи збираєтеся ви далі жити з дружиною або плануєте розлучитися? Спочатку відповідь здається очевидним, але вже на наступний ранок можуть з’явитися сумніви. Не всі готові розлучитися з коханою дружиною, позбавити дитину сім’ї і перекреслити десяток років разом через одну помилку.

Повертайтеся до думок про помсту тільки тоді, коли приймете остаточне рішення і трохи охолонете.

Приховані способи помсти

Якщо ви не плануєте розлучатися і спалювати мости, краще діяти з тіні. Коли ви провчіть дружину за її зраду, ви зможете зберегти сім’ю і з часом повернеться гармонія. Дуже добре підходить для ситуацій, коли дружина не знає, що ви в курсі про її пригоди.

Отже, розглянемо дієві поради, як покарати дружину за зраду анонімно:

Фейк в соціальних мережах

Створити в соціальній мережі фейковий аккаунт благовірної з її особистою інформацією і фотографіями. Можна писати від імені дружини її колегам або знайомим чоловікам з натяками на інтим або просто фліртувати. Можна посварити її з подругами, поділившись тим, що вона говорила у них за спиною. Це добре зіпсує репутацію жінки.

Головне – не розміщувати на сторінці номер телефону і знімки змісту 18+, тому що за це вас можуть притягнути до відповідальності.

«Розірвати» телефон дзвінками

Домогтися цього можна за допомогою спеціальних програм, які є в інтернеті. Це не зашкодить дружині, але змусить її нервувати, дратуватися через кожного нового вхідного дзвінка. Особливо це буде актуально в тих випадках, коли робота жінки безпосередньо пов’язана зі спілкуванням по телефону і переговорами.

Відмінна помста для дружини, яка любила листуватися з іншими чоловіками.

переповнити пошту

Якщо за службовим обов’язком чоловіка має справу з електронною поштою, можна за допомогою тих же програм завалити ящик дружини величезною кількістю листів з файлами великих розмірів.

Пошта почне «зависати», вільного місця для листів не залишиться, важливі повідомлення не будуть отримані, а щоб видалити непотрібний спам буде потрібно чимало часу.

Проблеми з технікою – страшне покарання в 21 столітті.

Заразити комп вірусом

Спосіб, який не зажадає спеціальних знань в області програмування – підселити в комп’ютер дружини вірус. Це може обернутися втратою дорогих серцю файлів (різні фото і відео, добірки улюбленої музики і т.д.).

Якщо в комп’ютері знаходяться життєво-важливі робочі документи, від втрати яких кар’єра дружини серйозно постраждає, потрібно сто разів подумати, перш ніж створювати настільки велику проблему.

знизити самооцінку

Можна не звертатися до технічних хитрощів, а просто ставитися до дружини холодно, в тому числі і в ліжку. Мимохідь робіть зауваження, які можуть зачепити її віру в себе: «може тобі не варто брати ще один пончик?» або «переберися, ця сукня стала тобі тісно».

Намагайтеся, щоб це звучало як рада, а не як насмішка або знущання. Тоді ви зможете зародити в ній комплекси і сумніви у своїй привабливості.

Як покарати дружину за зраду: кращі способи помстиНехай сумнівається в своїй привабливості.

Відкриті способи помсти

Якщо ви не хочете ховатися і обмежуватися лише дрібними капостями за спиною, можна відверто карати дружину. Для цього потрібно перетворитися в негідника і робити вчинки, яких пізніше ви, можливо, будете соромитися.

Після таких показних способів помсти відновити відносини, швидше за все, не вийде. Так що дійте так, якщо вирішили спалити мости і наостанок розважитися.

сходити наліво

Самий передбачуваний і популярний спосіб помститися за зраду – це «сходити наліво» самому. Не потрібно робити це тільки заради помсти, інакше пізніше вам буде огидно від власного вчинку. А ось якщо ви давно хотіли ближче познайомитися з колегою, можна дозволити собі це.

Чи не переступати через свої моральні принципи, щоб потім не шкодувати про вчинок.

позбавити фінансування

Якщо ви є основним або навіть єдиним годувальником у родині, то непоганий варіант помсти – частково або повністю позбавити невірну супутницю грошей. Жінка не зможе купувати звичні речі, відвідувати улюблені місця і відчує себе обмеженою, чого раніше їй відчувати не доводилося.

Інтерес до інших жінок

На зло дружині обманутий чоловік може виявляти відкритий інтерес до інших дамам в присутності благовірної: фліртувати з ними, робити компліменти і надавати інші знаки уваги.

Як покарати дружину за зраду: кращі способи помстиПримусьте дружину відчути себе ніяково.

Мало того, що це викличе в дружині ревнощі, подібна поведінка чоловіка поставить жінку в незручне становище перед свідками неприємних сцен. Втім, і ваша репутація серед знайомих може постраждати.

Виселити з спальні

Відмовитися від інтимного життя повністю і виселити дружину з спальні в інше місце. Добре, якщо спальні умови будуть куди гірше, ніж в подружньому ложі (матрац на підлозі або незручний диван).

Зіпсувати улюблену річ

Пам’ятайте – речі не повинні коштує дорого. Але улюблена ваза, пам’ятна фотографія, ваш подарунок на річницю можуть випадково розбитися або загубитися. Якщо не боїтеся здатися істеричним і дріб’язковим, можна знищувати речі у неї на очах.

Але зазвичай такі сцени викликають лише огиду і жалість, а вам потрібно не це.

Кращий спосіб покарати дружину

Всі перераховані вище пустощі допоможуть випустити пар і навіть повеселитися, спостерігаючи за стражданнями дружини. Але ви не досягнете головної мети – дружина не буде страждати так, як мучилися ви.

Найжорстокіший і радикальний спосіб помститися за зраду – порвати стосунки і піти. Таке боляче ранить і змушує глибоко переживати, особливо якщо до з’ясування факту невірності між подружжям були хороші відносини.

Головне зробити це правильно.

Як покарати дружину за зраду: кращі способи помстиКраща помста – стати щасливим без неї.

Розлучатися треба спокійно. Без скандалу, звинувачень і дрібних капостей. Не намагайтеся при розлученні забрати її улюблену собаку і позбавити всього до нитки. Буде ефективніше, якщо ви всім своїм видом будете показувати, що вас повністю влаштовує ситуація і ви навіть раді позбутися від дружини.

Байдужість ранить набагато сильніше, ніж крики і образи. Ваш спокій обов’язково зачепить її самолюбство.

Помста колишньої дружини

Навіть після розлучення чоловік може мучитися і страждати від згасає любов до зрадила його екс-половинці. Часто чоловік намагається хоч якось звернути на себе увагу і помститися колишній дружині за зраду і зрадництво.

Ось кілька ефективних способів це зробити:

 • Поділіться правдою. Розкажіть спільним знайомим, як дружина вас розчарувала і зрадила ваше безмежну довіру. Але робіть це стримано, без зайвих подробиць і сліз на очах. Пам’ятайте – ви не переживаєте розлуку, а просто дивуєтеся її підступності. Люди іншими очима подивляться на зрадницю і, можливо, деякі з друзів відмовляться від спілкування і зустрічей з вашої колишньою дружиною.
 • Знайдіть когось краще. Простий і самий логічний спосіб насолити колишньої – це завести новий роман, вибравши пасію красивіше, стрункішою, розумніші і т.д. Головне в цій ситуації – показати дружині, що ви не страждаєте в обнімку з пляшкою, а живете повним життям, та ще й з красунею-подружкою. Це практично в 100% -му разі зачепить жінку за живе.
 • Стати краще. Постарайтеся і самі змінитися в кращу сторону: запишіться в тренажерний зал, купіть гарний одяг, зробіть стильну стрижку, почніть ходити в нові і цікаві місця, знайомитися з людьми. Намагайтеся більше подорожувати, викладаючи фотографії в соц.сети – вона напевно їх переглядає. Перетворивши, ви станете об’єктом мрій жінок і змусите колишню кусати лікті.
 • Вибачте її.  Несучи вантаж образи ви робите гірше тільки собі. Відпустіть її остаточно, забудьте про її підлому вчинку і не дозволяйте минулому обтяжувати вас. Жінка і так відчуває провину перед вами, страждає від докорів сумління, а це, мабуть, саме справедливе покарання для зрадника.

Жаль про згаяний щастя буде найсерйознішим уроком для невірної дружини. Її зачепить, що ви щасливо живете далі, та ще й стали набагато краще, ніж при ній.

У будь-якому випадку не забувайте про власну гідність. Деякі способи помсти завдадуть удар по вашій репутації, зіпсують відносини з близькими людьми, зруйнують відносини з дітьми і самим собою. Навіщо вам мучитися докорами сумління через ганебного вчинку? Нехай через почуття провини страждає дружина, а ви не псуйте своє життя через її помилок. Будьте вище цього.

Джерело: https://stepslove.ru/izmen/kak-otomstit-zhene-za-izmenu-sovety-psihologov

Чи варто чоловікові мстити дружині за зраду і зрада?

Як покарати дружину за зраду: кращі способи помсти

Найчастіше змінюють чоловіки – саме так прийнято вважати в суспільстві. Але не рідше порушують обіцянки вірності і жінки. Їх обранці так само важко це переживають і страждають. Більш того, багато чоловіків просто мріють покарати дружину за зраду, тим самим, їй помстившись.

Незважаючи на те, що чоловікам не властиво відкрите вираження емоцій, вони теж люблять і по-своєму відчувають певні почуття. Можливо, вони їх не показують, не діляться ними, але в критичних ситуаціях їм також хочеться виплеснути емоції, звільнити почуття. Однією з таких ситуацій є зрада дружини.

В силу свого характеру, психологічних особливостей, чоловікові легше всього застосувати фізичну силу. Саме тому в більшості випадків і трапляються трагедії, так як в пориві ревнощів обмануті чоловіки наносять каліцтва дружини, її коханця, а іноді справа доходить і до вбивства. Цього допускати не можна, адже результатом може стати власна зламана життя.

Якщо ж ви хочете покарати жінку за зраду, то покарання має відповідати наступним вимогам:

 • без нанесення фізичних каліцтв, без рукоприкладства;
 • без насильства – фізичного і психологічного;
 • ситуація не повинна стосуватися інших людей, особливо дітей;
 • репутація жінка в очах інших дітей не повинна страждати.

Незважаючи на те, що дружина і зробила підлий неприємний вчинок, варто пам’ятати, що ніхто не має права по відношенню до неї застосовувати карати фізичну силу, принижувати її гідність. Покарання має бути таким, щоб жінка, в першу чергу, могла подумати, подумає над власною поведінкою і усвідомити помилки, після чого вибачитися.

Як покарати дружину за зраду: кращі способи помсти

Чого не можна допускати

Дуже часто чоловік, плануючи, як покарати дружину за зраду, йде в своїх планах так далеко, що не може зупинитися. Почуття помсти настільки його поглинає в поєднанні з образою і ревнощами, що може привести до непоправних помилок. Такі дії властиві слабохарактерною чоловікам, які в безсиллі здійснюють низькі вчинки:

 • відбирають у жінки подаровані їм подарунки, коштовності, одяг;
 • створюють на сайтах знайомств або в соціальних мережах сторінки від імені дружини і роздають контактні дані;
 • викладають в мережі інтернету фотографії дружини інтимного характеру, домашнє відео;
 • розпускають брудні чутки про дружину;
 • змінюють;
 • виганяють з дому;
 • розпускають руки, б’ють, принижують.

Ще один неправильний момент чоловічої поведінки – розповідати про зраду друзям або родичам. Через час, можливо, ви помиріться, ви вибачте їй її зраду, але чи зможуть це пробачити ваші батьки? До того ж за спиною постійно будуть перешіптуватися ваші друзі, знайомі. Не потрібно втягувати в сімейні розборки і дітей. Йдеться про їх близьку людину, мамі.

Така поведінка негідно справжнього чоловіка. Так, жінку виправдовувати не потрібно, її зрада – вчинок дуже поганий. Але вступити одним з перерахованих способів, значить, опуститися ще нижче.

Як покарати дружину за зраду: кращі способи помсти

Як гідно перенести звістку про зраду

Критичний момент, коли чоловік може зробити необдуманий вчинок – це момент, коли стає відомо про любовні пригоди дружини. Найголовніше в цей момент – не вдарити дружину або її коханця, або, що ще страшніше, не вбити. Ситуація анекдотична, але в житті зовсім смішна, і зберегти самовладання не так вже й легко.

Найкраще зберегти спокій, здаватися байдужим, продемонструвати дружині, що вам зовсім наплювати на її зраду. Якщо вона вирішила піти до коханця, можете допомогти їй зібрати речі. Така поведінка дружину поставить в безвихідь, вона-то чекає від вас сплеску емоцій, гніву, люті, але ніяк ні байдужого ставлення.

Це змусить її замислитися над тим, чи правильно вона надходить.

Як помститися дружині за зраду і зрадництво

Зрозуміло, що, незважаючи на зовнішній спокій, чоловіка після зради дружини охоплюють емоції. Він починає думати, як можна покарати жінку за таку підлість, за порушення вірності. Провчити зрадницю можна кількома вірними способами:

 • зробити велику покупку – нерухомість, автомобіль;
 • зайнятися зовнішнім виглядом – це дасть дружині привід думати, що у вас хтось з’явився;
 • ігнорувати її, спілкуватися тільки по необхідності;
 • якщо у вас є секс, зробити його більш холодним, байдужим;
 • довше відсутні вдома;
 • скоротити фінансування дружини;
 • пофліртувати з іншими жінками – так, ваша дружина зрозуміє, яке це, ревнувати і бути відданим.

Ця якась холодна війна повинна привести до того, що жінка буде відчувати себе винуватою, непотрібною. Вона начебто і намагається заслужити ваше прощення, але натикається на вашу холодність. Він багато разів пошкодує про те, що трапилося, і зрозуміє, яку помилку зробила.

Але важливо не перестаратися, покарання за зраду дружини не повинно затягуватися по тривалості, інакше, зневірившись чекати, жінка розчарується і може простий піти до коханця. Якщо ви хочете просто покарати її і далі жити з дружиною, то потрібно вчасно зупинитися.

Через пару тижнів можна приступати до розмови, який повинен бути так само холодним, спокійним. Так, ви її прощаєте, але в вірність тепер насилу вірите, і взагалі довіру втрачено.

Такий настрій допоможе домогтися того, що перелякана жінка буде завойовувати ваше розташування з усіх сил.

Якщо ж після зради дружини ви розлучилися, але провчити її також хочете, то найефективніший спосіб – стати успішним, щасливим, знайти другу половину, і при нагоді сказати вже колишній дружині, що тільки зараз дізналися, що таке вірність і відданість.

Джерело: https://NetRazvodam.ru/izmena-i-posledstviya/nakazal.html

Як чоловікові помститися за зраду: покарання за зраду

Як покарати дружину за зраду: кращі способи помсти

Зради у шлюбі

07.03.2018

7.6 тис.

5.1 тис.

6 хв.

Не всі дружини зберігають вірність своїм другим половинкам. З цієї причини деяким чоловікам доводиться часом замислюватися про заходи впливу на зрадницю.

В основному це стосується тих подружжя, які розподілили спочатку між собою сімейні ролі і відповідальність один перед одним.

Часто в сучасних сім’ях спостерігається тенденція до вільних стосунків: в таких парах чоловік або дружина можуть спокійно завести собі пасію на стороні і не мучитися докорами сумління.

У сім’ях, де чоловік і жінка зв’язали себе зобов’язаннями зберігати вірність один одному, що відкрилася зрада буде покарана.

Читайте також:   Що зробити, щоб дівчина пробачила і більше не ображалася

Як це ні було б прикро, але якщо жінка змінила, то, згідно зі статистикою, це повториться. Причина цього – в тому, що зрада жінки найчастіше викликають об’єктивні умови, які нелегко змінити.

Як покарати дружину за зраду: кращі способи помсти

Можливо, дружина на момент вступу в шлюб була морально до цього не готова нести зобов’язання перед іншою людиною і тепер усіма силами намагається надолужити упущену свободу.

В інших сім’ях причиною жіночої зради є незадоволеність інтимною стороною подружнього життя. В цьому випадку дружини намагаються з усіх сил приховати факт зради.

У радах психолога А. Зберовского виділяються кілька причин, через які чоловікові варто пробачити зраду:

 • Погана поведінка чоловіка: вживання алкоголю і наркотиків, приховування від неї грошей, флірт і тим більше зради з іншими жінками, фізичне насильство по відношенню до дружини.
 • Небажання вступати в законний шлюб або вступ до нього лише за ініціативою дружини.
 • Свідома відмова задовольнити сексуальні потреби дружини, особливо якщо до цього вона вела себе ідеально.

Деякі жінки після того, як чоловік пробачив їм невірність, намагаються зробити сімейне життя ідеальної: дружина оцінила великодушний вчинок чоловіка і намагається йому в усьому догоджати. Справедливості заради варто сказати, що подібні випадки рідкісні, в тому числі з-за того, що чоловік так і не змирився зі зрадою і в підсумку подав на розлучення.

Дати загальні рекомендації з приводу подальших дій навряд чи хто зможе: зради відбуваються з різних причин і носять різний характер. Як вчинити в ситуації, що склалася, чи продовжувати спільне життя з зрадницю, чоловік повинен вирішити самостійно, не прислухаючись до думки громадськості.

Пробачити або помститися – це залежить від ставлення чоловіка до зради дружини. Якщо постійно думати про те, що сталося, знизиться самооцінка і життя втратить свою привабливість.

Коли у чоловіка досить висока самооцінка, проблема вирішується найбільш просто: достатньо продовжувати займатися своїми справами, працювати, приділяти час улюбленому хобі – і звести до мінімуму спілкування з дружиною.

Цим самим потрібно показати дружині, що її турбота була цінна рівно до того моменту, як вона зважилася на зраду: чоловік цілком самодостатній, щоб справлятися без неї.

Але не варто занадто захоплюватися – у всьому важлива міра.

Часом покарання дозволяє домогтися малого. Якщо дружина, незважаючи на свій проступок, все ще залишається улюбленою, варто дати їй можливість загладити провину і відновити своє значення.

Якщо після зради почуття пропали, немає більше пристрасті, то не варто продовжувати такі відносини. Жити з зрадницю заради дітей немає сенсу. З плином часу взаємини будуть лише погіршуватися і життя перетвориться на кошмар.

Іноді великодушність і прощення є кращими покараннями за зраду і зраду.

Покарати дружину за зраду можна як фізично, так і морально. Насильство прийнятно лише в крайніх випадках, коли всі розмови і вимоги не принесли ніякого результату. Не варто зловживати своєю силою: часом досить однієї ляпаси, щоб зачепити самолюбство жінки. Дії надмірно розгніваного чоловіка при занадто великому старанності можуть підпасти під статтю Кримінального кодексу.

При виборі відплати не потрібно забувати про моральні принципи. Важливо пам’ятати, що помста не повинна заподіяти фізичної шкоди ні чоловікові, ні жінці.

У цій справі варто врахувати наступні моменти:

 • покарання не повинно виходити за рамки Кримінального кодексу;
 • визначитися з метою помсти – зберегти сім’ю або розлучитися з дружиною назавжди;
 • вчити дружину потрібно тільки перебуваючи у відносно спокійному психологічному стані – не варто йти на поводу у емоцій;
 • покарання не повинно виходити за рамки загальноприйнятої моралі;

Підсумок: правильно вчинила психологічний вплив буде краще і результативніше фізичного.

Психологія радить карати зраду двома способами:

 • залишаючись непомітним – такі методи дуже обмежені;
 • відкрите позначення факту зради – тут більш широкий вибір способу помсти.

Найбільш поширеним способом покарання в народі вважають розпускання чуток про зрадниці.

Але цей варіант не рекомендується використовувати: надмірно неприємні плітки можуть відбитися на репутації самого пліткаря, а відверта брехня легко спростовується самою оклеветанной.

До того ж плітки за спиною обговорюваного, незважаючи на досить толерантні порядки сучасного суспільства, для чоловіка вважаються занадто непристойним діянням.

Покарати невірну дружину можна і за допомогою телефону, використовуючи додатки для розсилки смс-повідомлень і дзвінків без вказівки номера. Її апарат буде постійно лунати, що викличе негативну реакцію у зрадниці.

Особливо ефективним цей спосіб буде в тому випадку, якщо вона ще не знає про розкриття своєї зради. Зрадниця буде побоюватися, що численні дзвінки та повідомлення приходять від її коханця, а чоловік може їх помітити і запідозрити щось недобре.

Такі ж маніпуляції можна зробити і з електронною поштою.

Привести особисті речі дружини в непридатність – не дуже вдале засіб помсти. На якийсь час це може дати душевний спокій, але відповідна реакція може бути найбільш непередбачуваною. В цілому в подібній ситуації вкрай не рекомендується діяти зопалу, керуючись одними лише почуттями.

У деяких випадках чоловік відмовляє своїй обраниці в фізичної близькості. Жінка почне думати, що її благовірного хтось є на стороні: вона буде мучитися від підозр і мучитися докорами сумління через власної поведінки.

Не менш ефективно працює обмеження фінансової свободи дружини. Позбавлення благ, якими вона користувалася за ваш рахунок, буде досить дієвим, а головне – справедливим покаранням.

Якщо подружжя давно запланували спільну поїздку на відпочинок або відвідування цікавого місця, можна скасувати її; каром того, крім спільних розважальних заходів, допустимо, хоч і не завжди можливо, заборонити їй розважатися без чоловіка.

Можна зовсім перестати спілкуватися з дружиною на деякий час. Відсутність спільних прогулянок і бесід буде морально тиснути на психіку жінки. Намагайтеся затримуватися на роботі як можна довше, а по приходу додому не розмовляйте з невірною дружиною. Ігнорування – це досить дієвий метод покарання.

Вкрай не рекомендується відповідати на зраду зрадою, наприклад, помстившись дружині з її близькою подругою: реакцію з боку жінки в разі такого серйозного, хоч і обгрунтованого проступку передбачити неможливо.

Багатьом чоловікам навіть після розлучення образа на дружину не дає спокою. Хоча іноді вони ще люблять колишню дружину, але бажають провчити її.

Зробити це можна кількома способами:

 • Варто розповісти спільним знайомим, що в шлюбі з коханою жінкою була повна впевненість в її вірності – до пори до часу.
 • Хороший спосіб – завести новий роман: нехай новоспечена обраниця буде в кілька разів перевершувати колишню дружину за красою і особистісними характеристиками. Даний спосіб далеко не новий, але це лише означає, що він пройшов перевірку часом.
 • Якщо колишня дружина дізнається про нові стосунки, які явно перевершують ті, що були з нею, її гніву або печалі, в залежності від характеру, які не буде меж.
 • Щоб морально «добити» зрадницю, при особистій зустрічі варто сказати, що лише зараз на шляху обманутого чоловіка зустрілася справжня жінка, здатна піклуватися про свого чоловіка, поважати його і цінувати.

Змагальний дух жінок, коли справа стосується відносин, нітрохи не менше чоловічого. Тому моральне пригнічення подібного роду – це досить сильна зброя, здатне не тільки зіпсувати день, але і стати причиною багатомісячної депресії зрадниці.

що б ви не вибрали, важливо не втрачати свого морального обличчя. Часом найкращим покаранням для зрадниці стане великодушне прощення.

Джерело: https://doctorfeel.net/marriage/treason/nakazanie-za-izmenu.html

Як помститися чоловікові за зраду: дієві способи і рекомендації

Вітаю жіночу половину читачів нашого сайту! Сьогодні я розповім вам, як помститися чоловікові за зраду, з яких причин відбувається зрада, як пережити образу і повноцінно жити далі. Неможливо прийняти без болю і сліз, що кохана людина, якій найбільше довіряєш, виявився в чужому ліжку.

Реакція на брехню буває найрізноманітнішою: одні закочують істерики і б’ють посуд, інші замикаються собі і навіть намагаються вчинити суїцид. У багатьох дам виникає думка про те, щоб помститися зраднику. Тільки тоді він відчує подібні емоції і біль. Але перед цим я рекомендую уважно проаналізувати причини невірності з боку чоловіка.

Можливо, природа чоловічої зради криється в проблемах, які виникли в сімейному житті.

Чому чоловіки зраджують

На думку психологів, існує безліч причин для чоловічих зрад.

 1. Нудьга і відсутність різноманітності. З роками подружнє життя стає своєрідною рутиною, жінка занурюється в виховання дитини, чоловік заробляє гроші і вирішує побутові проблеми. Одноманітність, відсутність зацікавленості у втіленні нових фантазій з боку дружини нерідко призводять до того, що чоловік починає шукати гострі відчуття і незвичайні враження в обіймах іншого, більш цікавою і розкутою жінки.
 2. Зміни в зовнішньому вигляді дружини. Після заміжжя більшість жінок розслабляються і перестають посилено доглядати за собою, як це було до весілля. Домашні клопоти і народження дитини також не завжди сприятливо позначаються на зовнішньому вигляді дружини. Тому якщо у чоловіка на горизонті виникає молода і красива панянка, він може серйозно захопитися.
 3. Проблеми в родині. Якщо чоловік в скрутну хвилину замість слів підтримки і турботи постійно отримує догани, докори, образи і приниження, коханка навпаки може заспокоїти його і підтримати.
 4. Бажання самоствердитися. Якщо чоловік заробляє менше, ніж дружина, його може турбувати внутрішній дискомфорт. Коли на цей факт часто вказує чоловіка, інші члени сім’ї та друзі, він буде шукати можливість відчути себе впевненіше, вільніше і спокійніше на стороні.
 5. Виховання і вплив близьких людей. Якщо чоловіка виростили в родині, де до вірності ставилися легковажно, він може сам не брати до уваги фізичну близькість чимось особистим і піднесеним.
 6. Нове кохання. Якщо сім’я була створена в ранньому віці, то висока ймовірність того, що чоловік може розлюбити жінку і закохатись в іншу. Якщо пара одружилася через тиждень або місяць після знайомства, орієнтуючись на перший романтичний порив і симпатію, в майбутньому почуття можуть згаснути.
 7. Сексуальна незадоволеність. Не завжди жінці вдається вчасно розпізнати, що чоловік незадоволений якістю статевого акту. Багато подружжя поводяться в ліжку одноманітно, соромливо і скуто. Тому чоловікові хочеться реалізувати таємні фантазії з іншого.
 8. Боязнь старості. Після 40 років нерідко чоловіки відчувають кризу середнього віку і бояться втратити свою популярність і привабливість. Вони починають самостверджуватися за рахунок зустрічей з молодими дівчатами.
 9. Відповідь на зраду дружини. Зрада з боку дружини вдаряє по чоловічому самолюбству, він в помсту може підшукати собі коханку.

Що відчуває дружина після зради

В першу чергу, після зради жінка відчуває внутрішнє спустошення, біль і гнів. З’являється бажання покарати зрадника і суперницю.

Жінки дуже емоційні, тому можуть робити необдумані вчинки. Якщо їм вдається впоратися з агресією, то вони починають думати, як насолити чоловікові.

Напади злості й обурення можуть змінюватися повною байдужістю до всього навколишнього.

Якщо жінці не вдається побороти свою агресію і біль, вона може собі нашкодити. Нерідко ошукані жінки вихлюпують свої негативні емоції на близьких людей і оточуючих або починають жаліти себе, запрошують додому друзів, щоб ті їх втішили.

У чому сенс жіночої помсти

У розумінні дружини, яку зрадили, помста – це кращий спосіб зробити чоловікові боляче. Багато хто вважає, що тільки у відповідь змінивши, можна досадити дружину. Однак саму жінку таке покарання не зробить щасливішим.

Випадкова зв’язок на грунті помсти тільки розчарує підступну месницю, вона стане нарівні зі зрадником. Деякі подруги радять вигнати горе-чоловіка з дому і не давати бачитися з дітьми, інші – зганьбити чоловіка перед друзями, треті – зіпсувати його автомобіль або інше майно.

Однак більшість психологів на тематичних форумах запевняють, що цього робити не варто.

Найстрашніша помста полягає в тому, щоб показати чоловікові, що його дружина набагато краще за інших жінок і що вона може бути щаслива без його присутності.

Чи можна покарати недбайливого чоловіка за допомогою помсти

Дієвість помсти безпосередньо залежить від того, як надійшла дружина, і що думає чоловік щодо їх майбутнього сімейного життя. Якщо він не налаштований розлучатися з дружиною і сильно кається в зраді, його почуття провини цілком може стати своєрідною помстою за образу.

Читайте також:   Як зрозуміти, що хлопець хоче розлучитися: ознаки розриву відносин

Якщо дружина вирішила покарати чоловіка, знайшовши собі коханця, за допомогою поширення негативних чуток про дружину або псування майна, то це не тільки не стане хорошою помстою, але і переконає чоловіка в тому, що він вчинив правильно.

На тлі агресивної і злісної дружини нова пасія буде здаватися доброю і лагідною.

Виставляти чоловіка з дому я вважаю теж не найправильнішим варіантом. Не варто давати чоловікові додатковий привід для зради. Переїзд від дружини не тільки не покарає чоловіка, але і надасть можливість частіше бачитися з коханкою.

Чи стане жінці легше від помсти

Доконане відплата зазвичай приносить короткочасне задоволення, але кардинально не виправляє ситуацію. Спроби доставити іншій людині біль не роблять людей щасливішими.

Гучний скандал чи бійка з коханкою чоловіка на короткий період може принести полегшення. Але зовсім скоро образа і біль налинуть знову.

Крім злості жінку буде терзати почуття провини за вчинені дії і сказані на тлі емоцій фрази. Її стан значно погіршиться.

Легше жінці може стати тільки тоді, коли вона прийме те, що трапилося, розбереться в собі і вирішить, чи хоче вона далі залишатися з чоловіком. Якщо вона зрозуміє, що не в змозі пробачити зраду, то кращим рішенням стане розлучення.

Чи варто карати чоловіка і коханку

Краще приступати до обдуманих дій після того, як затихнуть перші емоції. Спершу слід зрозуміти, чи винна нова пасія чоловіка в зраді. Адже не вона обіцяла зберігати вірність дружині свого коханця, а чоловік.

Якщо дружина категорично проти збереження шлюбу, то простим покаранням для коханки стане повне володіння чоловіком.

Адже не кожна особа жіночої статі хоче готувати по три рази на день, прибирати, прати і прасувати, беззаперечно погоджуватися з тим, що її чоловік буде спонсорувати дітей від першого шлюбу.

Якщо жінка має намір зберегти сім’ю, я рекомендую діяти наступним чином.

 1. Проявити повну байдужість до зради. Підсвідомо чоловік чекатиме гучного скандалу і істерики, а на ділі не отримає нічого і буде в подиві. У нього виникнуть сумніви в своїй значимості й неповторності. Якщо він відчуває до дружини теплі почуття, то обов’язково захоче повернути її розташування.
 2. Удосконалити свій зовнішній вигляд. Зміни на краще допоможуть відчути себе більш впевненою. Необхідно зайнятися власною зовнішністю, змінити зачіску, купити новий одяг, гарне і сексуальну білизну, записатися в тренажерний зал, зробити манікюр, знайти нові захоплення. Упевнені дами завжди привертають увагу чоловіків.
 3. Викликати його ревнощі. Можна пізніше приходити з роботи, приносити додому дрібні подарунки та букети, на очах у чоловіка фліртувати з іншими чоловіками. Якщо він не захоче втратити дружину, то не буде мовчки стояти. Ревнощі змусить його переосмислити ситуацію і відмовитися від зустрічей з коханкою.
 4. Запропонувати обслуговувати себе самостійно. Поїдання напівфабрикатів і Непрасовані речі змусять чоловіка цінувати турботу дружини. Коханка теж не проявить захоплення від того, що буде бачити неакуратне і вічно голодного чоловіка.

Зберегти шлюб не вдасться, якщо жінка буде карати чоловіка ревнощами або навпаки байдужістю. Злість і помста, вилиттям на чоловіка, приведуть до відповідної реакції.

Жінці слід показати чоловікові, що вона краще і достойніше інших, удосконаливши себе. Це єдиний вірний спосіб домогтися його розташування.

Обов’язково подивіться це відео, там перераховано безліч дієвих способів відповісти на чоловічу підлість.

практичні поради

Аби позбутися колишнього чоловіка, корисно слідувати таким рекомендаціям:

 1. Найчастіше виходити в люди. Потрібно відвідувати театр, кіно, ходити на танці, веселитися з подругами. Тільки заздалегідь варто попередити їх про те, щоб не обговорювали зраду чоловіка і не придумували способи, як якомога болючіше йому помститися.
 2. Проводити більше часу з дітьми. Можна малювати разом, влаштувати пікнік, пограти в настільні ігри, сходити в кіно, покататися на велосипедах або спекти пиріг. Не варто дозволяти бажанням помститися чоловікові віднімати дорогоцінні моменти, проведені з найріднішими людьми.
 3. Знайти час для себе. Почитати книгу, подивитися улюблений фільм, випити келих вина і поніжитися в теплій ванні з піною. Такі моменти допоможуть відновити сили і додадуть енергії.
 4. Помститися з посмішкою і ніжністю. Можна здивувати чоловіка і замість очікуваного їм скандалу з биттям посуду звернутися до нього з теплими словами і щирою посмішкою. Дивитися при цьому слід прямо в очі. Погляд повинен випромінювати ніжність і доброту. Якщо чоловікові соромно за скоєний вчинок, він опустить погляд. Розмовляти потрібно впевненим, рівним і спокійним голосом.
 5. Приділяти менше уваги. Рідше дзвонити, чи не писати повідомлень, весь час, яке раніше витрачалося на чоловіка, краще присвятити себе. Чоловік помітить, що його перестали контролювати, і злякається, що від нього, можливо, хочуть піти.
 6. Віддалитися від чоловіка. Якщо чоловікові буде не вистачати уваги, у нього заграла почуття. Він почне ревнувати і думати про те, а не змінюють йому.
 7. Помститися в ліжку. Прекрасний варіант для розкутих і пристрасних жінок. Слід проявляти ініціативу, використовувати нові девайси, зав’язувати руки і очі, робити йому боляче. Експерименти допоможуть не тільки помститися за зраду, але і зміцнять відносини.
 8. Відмовитися від спільної подорожі. Якщо в планах була поїздка або похід на важливий захід, краще його скасувати.

Незамінну допомогу можуть надати соціальні мережі. Для цього достатньо зареєструвати анкету з чужим ім’ям і почати переписку з чоловіком, привівши до віртуального роману. За допомогою легкого флірту і навідних запитань можна з’ясувати, що відчуває чоловік, що думає про відносини.

Чого не можна робити

Після зради не рекомендується:

 • змінювати в квартирі замки;
 • стежити за чоловіком і коханкою, влаштовувати публічні з’ясування відносин;
 • маніпулювати дітьми і забороняти бачитись з ними;
 • блокувати кредитні карти, щоб змусити просити гроші;
 • завдавати шкоди здоров’ю.

Психологи одноголосно стверджують, що байдужість і абсолютний ігнор ображають чоловіків набагато більше, ніж самі витончені способи помсти. Краще більше посміхатися, радіти новому дню і любити себе, ніж псувати нерви заради кого-то.

При наявності дитини потрібно діяти м’яко і акуратно, щоб не зачепити його психіку. Краще розповісти правду, але не налаштовувати проти батька. Коли дитина бачить, що страждає його кохана мама, він несвідомо хоче нашкодити кривдникові. Це може привести до вкрай небезпечним і непередбачуваним діям.

висновок

У статті ми розібрали, як краще поводитися з чоловіком після зради і чого не варто робити, розглянули причини чоловічих зрад і з’ясували, чи полегшить помста стан жінки. А ви стикалися з зрадами? Розкажіть в х про те, як карали зрадників!

Отримуйте найцікавіші статті поштою і підписуйтесь на наші соціальні сетіПОДПІСАТЬСЯ Як покарати дружину за зраду: кращі способи помстиКупити рекламуНЕ ПРОПУСТИ НАЙЦІКАВІШЕ! УведомленіяПодпіска

Ваш браузер застарів рекомендуємо оновити його до останньої версії або використовувати інший більш сучасний.

Джерело: https://vsvoemdome.ru/psihologiya/kak-otomstit-muzhu-za-izmenu

Геніальна помста чоловіка за зраду дружини: ідеальні способи покарати невірну жінку

Подружня зрада – явище досить поширене в сучасному світі. Обдурений чоловік відчуває біль і розчарування. Виникає природне бажання помститися зрадницю і покарати її за помилку.

Помста не повинна бути занадто жорстокою і виходити за рамки закону.

Вищим пілотажем стане помста в рамках моралі, коли чоловік не завдає матеріальної шкоди або фізичні каліцтва, а змушує невірну жінку відчувати докори совісті.

Визначтеся з цілями

Подружня зрада виводить чоловіка з душевної рівноваги. Обдурений партнер в перший момент відчуває масу емоцій: нерозуміння, гнів, лють, образу. Він спочатку впадає в агресивний стан, а потім настає апатія і депресія. Виникає бажання помститися підступній дружині.

Важливо відкинути всі емоції і чітко з’ясувати для себе: яка мета помсти? Що робити далі, коли дружина буде покарана? Розірвати шлюб або продовжувати жити разом? Чоловікові важливо відповісти на ці питання самому собі – від цього буде залежати його подальша поведінка.

Жорстока помста дружині, якщо розставання неминуче

Прийнявши рішення розлучитися з дружиною, чоловік може піти на крайні заходи – втрачати-то вже нема чого. Найчастіше чоловік намагається зіпсувати репутацію жінки, розповідаючи загальним друзям і родичам про її аморальності поведінці.

Обдурений чоловік створює акаунти в соцмережах від імені дружини, розміщує про неї інформацію на сайтах знайомств і викладає її мобільний номер у вільний доступ в інтернеті. Зрадницю виявляється завалена повідомленнями і дзвінками від настирливих шанувальників.

Такі події можуть не тільки зіпсувати настрій дружині, а й геть вибити її з колії і довести до нервового зриву.

В якості помсти багато чоловіків спокушають близьку подругу дружини і після пристрасної ночі в фарбах розповідають їй про те, з якою «нехорошою» жінкою жили всі ці роки.

Така дуже сильно зачепить дружину – зрада чоловіка і подруги, якій вона довіряла, завдасть подвійного удару по жіночому самолюбству.

Неминуче піде сварка з подружкою, і зрадницю залишиться одразу двох близьких для неї людей.

Мабуть, ідеальна помста жінці, яка зрадила люблячого чоловіка, – змусити її гірко пошкодувати про свій вчинок. Зайнявся собою – кар’єрою, фізичною формою, інтелектуальним і творчим зростанням, – чоловік може стати завидною партією для багатьох жінок, і та, що знехтувала їм, буде кусати лікті, шкодуючи і про свою зраду, і про розрив.

Способи помститися дружині, якщо ви готові її вибачити

Чоловік, який вирішив пробачити чоловікові і залишитися з нею, не повинен сильно принижувати жінку і заподіювати їй глибокі страждання. Незважаючи на свою образу, з дружиною слід розмовляти рівним і спокійним голосом, не потрібно погрожувати розправою. Найважче покарання в цьому випадку – зробити так, щоб жінка відчула себе винною, викликати в ній докори сумління.

Коли емоції б’ють через край, можна розбити посуд: улюблену вазу або келихи, подаровані на річницю весілля. Це дасть вихід агресії і покаже дружині, як чоловік на неї зол. Після цього слід викликати зрадницю на відверту розмову.

Уважно вислухати жінку, а потім повідомити, що про її роман вам було давно відомо. Нагадати, що вона була ідеальною дружиною всі ці роки. Сказати, що ви даєте їй право на помилку. Це призведе її в замішання і викличе почуття провини.

Спокійне, байдуже поведінку з боку чоловіка також ранить провинилася жінку.

Нешкідливі дії, які можна зробити в якості помсти:

 • Флірт з дівчатами на очах у дружини. Тільки легкий флірт і ніяких зрад.
 • Затримувати запуск телефону та дзвінками і повідомленнями. Спеціальні програми дозволяють посилати повідомлення на заданий номер багаторазово. Досить необразливо, але викликає сильне роздратування у власника телефону.
 • Зіпсувати недорогі, але улюблені речі дружини. Розбити статуетку, весільний сервіз або рамку з фотографіями.

Така поведінка змусить жінку відчувати незручність, каяття і почуття провини. Чоловік же буде виглядати самим найдостойнішим чином.

Чого не слід робити, збираючись помститися зрадницю?

Дізнавшись про перелюбство коханої дружини, обдурений чоловік відчуває сильні емоції, від гніву і люті до розчарування і відрази.

Деяким приходить в голову «геніальна» ідея заподіяти обманщицею матеріальну шкоду.

Чоловіки псують майно подружжя: наприклад, дряпають капот її автомобіля цвяхом, рвуть, ріжуть або обливають фарбою улюблені речі. Однак за це можна отримати покарання за статтею «Хуліганство».

Фізичні методи розправи в якості помсти також неприпустимі – це тягне за собою покарання згідно з Кодексом про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу РФ. Також на лаву підсудних приведуть образи і погрози на адресу зрадниці.

Бажання помститися штовхає чоловіків і на відверто низькі вчинки. Наприклад, деякі розповідають загальним дітям, яка їх мама погана і порочна. Цього робити не можна ні в якому разі, тому що діти гостро сприймають таку інформацію і дуже страждають через розлад в сім’ї. Діти не винні в помилках батьків, не варто вмішувати їх в особисті відносини матері і батька.

ЧИТАЕМ ТАКОЖ: як дружині помститися чоловікові за зраду?

Якою б сильною не була чоловіча образа, потрібно зберігати тверезість розуму і здоровий глузд. Життя триває, не потрібно отруювати її образою і ненавистю. Якщо чоловік не може зрозуміти і пробачити чоловікові, потрібно постаратися перевернути цю сторінку, забути і жити далі.

Джерело: https://SemPravorf.ru/psihologiya/genialnaya-mest-muzha-za-izmenu.html

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *