Як покликати дівчину погуляти: ідеї для запрошення на побачення

Існує маса питань і відповідей навколо побачень, але як правильно запросити дівчину на ваше з нею побачення – дізнаємося сьогодні! Але стоп, про все по порядку! Не варто лякатися настільки рясного кількості «Як ?!» Насправді істина знаходиться поруч, я б навіть сказав «всередині тебе»!

Зміст приховати
 • Як покликати дівчину погуляти: ідеї для запрошення на побачення
 • Величезна кількість симпатичних дівчат чекають принца, і їм, цілком можеш опинитися – ти!
 • Слушні поради від Паші – перше побачення майже у тебе в руках:

Дізнайтеся 3 причини свого страху!

Ти повинен засвоїти, що перебороти «страх підходу» можна тільки практикуючись. Дівчина відчуває твою невпевненість в собі, це видно здалеку і такий порок не сховаєш під одягом.

Практично завжди хлопця зупиняє можливість почути жіноче «НІ». Правда, воно навіть тут виглядає жахливо? Втім, боязнь відмови це тільки півбіди, інше горе – різноманітність комплексів, яких часто і немає зовсім.

Основні причини:

 1. Боязнь почути відмову.
 2. Почуття власної неповноцінності (Мовляв, навіщо я їй, вона може знайти краще!)
 3. Дівочий манера ставити себе вище і звертати спроби хлопців на тортури!

Як покликати дівчину погуляти: ідеї для запрошення на побачення

Є ліки від усіх бід і кілька нехитрих кроків до желаемомой жінці!

Від підготовки до побачення в 3 етапи

Необхідно зрозуміти, що ідеалу не існує, кожен має недолік. Це нормально, людина – не машина! Полюбіть себе таким, яким ви є, свої слабкі і сильні риси. Жити стане легше, спокійніше будете реагувати на себе самого!

Боязнь відмови нормальна, так як ніхто не хоче усвідомлювати, що не гідний кращого.

Самовпевненість купується шляхом вдалого досвіду в минулому. Чим його більше – тим і краще!

Як покликати дівчину погуляти: ідеї для запрошення на побачення

Коли ти бачиш дівчину, з якою хотів би познайомитися, але не знаєш, як найкраще це зробити – мозок починає прораховувати всі можливі варіанти, починаючи з яких? Правильно, найнесприятливіших, так як саме невдалі випадки в минулому і сприяють твоєї замкнутості в сьогоденні.

Цей системний «баг» усувається тільки новим, позитивним досвідом, а отримати його можна тільки в живому спілкуванні. Ти запитаєш: як, якщо при вигляді жінок мене паралізує?

Відповідь:  Не думай про наслідки. Подобається – скажи! Хочеш – бери!

1. Використовуй правильні фрази

Ти не впевнений і зі своїми друзями? Тобі нема про що говорити і з ними? Дівчина – теж твій друг, по крайней мере, спочатку.

Фрази, з яких можна завести вдале знайомство:

На вулиці:

 • Вітання! Підкажи, як цікаво провести час? Приїхав до одного, але у нього справи. Склади мені компанію ввечері!
 • О, вибач, коли ти будеш вільна? Я хочу з тобою повечеряти, давай номер – я подзвоню!

Насправді дівчата люблять, коли питають їх компетентну думку, придумати питання не повинно скласти праці

 • У тебе класна хода! Давай я тебе проводжу, а ти покажеш мені гарне кафе, ввечері?

В барі:

 • Вітання! У мене “День народження” завтра, давай з тобою бахнемо по коктейлю?

Все геніальне просто, і будь упевнений – це саме те з чого можна почати знайомство

У парку: (або будь-яке інше місце, де ви опинилися)

 • Слухай, чому ти одна. Склади мені компанію за вечерею! Я пригощаю =)

Але перш ніж почати заводити знайомства, потрібно вміти створювати і підтримувати бесіду!

Дівчата люблять розповідати, куди рідше – слухати. Люблять активну увагу співрозмовника.

Починаючи від розпитування в області, в якій вона спеціалізується і, закінчуючи порадами щодо твоїх планів. У спілкуванні не настільки важливо саме спілкування, скільки те, як воно проходить.

2. Мова тіла

Якщо ти не здогадувався про існування такого, то тепер знаєш. Знаєш, що твоя боязкість і скутість всі ці роки не проходили безслідно, а виражалися і виражаються в тобі постійно.

Як покликати дівчину погуляти: ідеї для запрошення на побаченняКадр з фільму “Це безглузде кохання” – Обов’язково дивіться!

Не варто думати, що це фізична проблема, навпаки – метафізика! Якщо ти невпевнена і закомплексований з приводу себе юнак, то ніякі фізичні зміни не принесуть користі. Полюби себе таким, – який ти є! Ти це вже чув і нехай, почуй ще раз!

Стеж за собою, своїм душевним станом і пам’ятай, що ніщо в цьому світі не варте твоїх переживань. Будь впевненіше в собі, але і не дозволяй зайвого (цю грань не так складно намацати) і почнуться зміни.

Головний спосіб побороти невпевненість – це спорт зал: секція боксу або просто атлетика, але спорт лікує безліч душевних проблем і недоліків в цілому.

3. Дзвінок по телефону – 6 правил спілкування

А як бути, якщо залишається сподіватися тільки на себе самого? Ніяких зачісок і дорого гардероба, в спілкуванні по телефону не видно!

Існує окрема методика. Вона не складна і, як і все інше вимагає практики:

 1. Будь чіткий,
 2. конкретний,
 3. говори легко і в піднесеному настрої.
 4. Дівчина повинна відчувати твою посмішку.
 5. Залишайся чоловіком і по телефону, не давай дівчині причин задуматися, що ти за неї бігаєш.
 6. Говори ненав’язливо, поступово підводячи до необхідного результату – зустрічі.

Як покликати дівчину погуляти: ідеї для запрошення на побачення

Правильний приклад:

 • Слухай, а як на рахунок продовжити нашу розмову завтра о 18:00? Я думаю, що буду вже вільний, втім, якщо не вийде – перенесемо.

Це найважливіше! Даті їй причину понервувати так, сказати. Нехай вона знає своє місце, і не чекає від вас віддачі 247

Приклад як не треба робити:

 • Привіт, це знаєш, а може продовжити нашу розмову, ну скажімо завтра годин, ну в 7 вечора, що думаєш, ти зможеш прийти?

Різниця на особу, вона бачить, наскільки ви залежні від її рішення, наскільки ви слабохарактерні і вам навряд чи світить продовження

Як запросити в соціальних мережах?

Це один з найбільш легких способів. Тут ви дозволяєте їй пізнати себе рівно настільки, наскільки самі хочете. Вас не видно і навіть не чути, не можна і відчути мову тіла, так що все, що потрібно це грамотно і цікаво для співрозмовниці вести діалог. Але і шансів на згоду дуже низькі!

Як покликати дівчину погуляти: ідеї для запрошення на побачення

Протилежної статі особливо приємні компліменти, (напевно у неї безліч фотографій), але і перестаратися не варто. Це повинно бути щире і ні в якому разі не повинно здаватися лестощами.

Підкріплюйте свої слова веселими картинками або фотографіями. Не потрібно вантажити дівчину розумними і філософськими бесідами, будьте легше і простіше. Але пам’ятайте про підготовку!

Де найкраще провести перше побачення?

Найкращими варіантами будуть: кафе, боулінг, прогулянка, кальянная. Не потрібно багато пафосу, тебе повинні полюбити не за гроші, а оригінальність і позитивні риси.

Як покликати дівчину погуляти: ідеї для запрошення на побачення

Зрештою, коли приємний вечір підійде до кінця, ви зобов’язані призначити нове побачення. Скажіть:

 • Мені було приємно, добре провели час, потрібно буде зустрітися ще раз. Я зателефоную!

Чи має значення зовнішність?

Тут сміливо можна стверджувати – немає! Безумовно, це додасть шансів, але якщо ти володієш перерахованими вище якостями, то це все що потрібно. Зрозуміло, догляд за собою ніхто не відміняв!

Міміка і жести:

 • Посмішка. Намагайся частіше посміхатися, при цьому стеж за тим, наскільки «акуратно» ти смієшся. Зайвий сміх малопріятен.
 • Погляд. Він повинен бути добрий, ніжний і зачаровує твою даму. Витріщатися на неї не потрібно. При розмові необхідно дивитися в очі.
 • Руки. Не роби різких і грубих рухів. Не дозволяй зайвого і забудь на час, про дотики. Для торкань поки рано, але не бійся, ти відчуєш що пора, коли прийде час.

Післямова

Так само хороший і більш продуктивний спосіб спілкування – виступати в ролі лектора. Давати дівчині наживку для розмови, приковувати її уваги до своїх слів, і максимально можливо відповідати на питання, що цікавлять її питання. Це може бути що завгодно, не обов’язково обмежуватися рутинними проблемами.

Менше хвилювання, не бійся здатися дурним або мало хорошим для неї. Розслабся, тільки ТИ – гідний, бути з нею.

Хороші поради від гарної дівчини, дивіться на що реагує протилежну стать:

Джерело: https://MensRules.ru/girls/date/kak-priglasit-devushku-na-svidanie.html

Як запросити дівчину на побачення або погуляти, в перший раз покликати в кіно

Представники сильної статі перед запрошенням на побачення хвилюються не менш дівчат. Через це не наважуються зробити перший крок. Як потрібно правильно діяти?

Як покликати дівчину погуляти або на побачення, щоб вона не відмовила

Як покликати дівчину погуляти: ідеї для запрошення на побаченняПредставники сильної статі перед запрошенням на побачення хвилюються не менш дівчат

Перш ніж чоловік запросить даму погуляти, він повинен переконатися, що вона не перебуває у відносинах. В іншому випадку може послідувати відмова.

Спочатку необхідно дізнатися інтереси співрозмовниці – це допоможе спланувати побачення. Можна зайти на її сторінку в соціальних мережах, подивитися, на які групи вона підписана, що у неї написано про себе.

Коли інформація отримана, планують побачення – запрошують заздалегідь (якщо у дівчини є інші плани, вона не погодиться), продумують місце зустрічі.

Дівчина не відмовить, якщо:

 • Хлопець буде хорошим співрозмовником – не тільки говорити, а й слухати. Панночкам подобається, коли юнак вислуховує розмову, не перебиває.
 • Він буде веселим – не сміятися без причини, закидати анекдотами, а в міру жартувати.
 • Супутник буде говорити компліменти. Не потрібно вигадувати, прикрашати. Якщо сподобався зовнішній вигляд дівчини, можна похвалити її зачіску, плаття.

Добре, якщо на першому побаченні хлопець піднесе якийсь невеликий сюрприз, подарує квіти або милий браслет. Шанси на розвиток відносин збільшаться, якщо юнак буде впевненим у собі, щирим.

Дзвінок по телефону: 6 правил спілкування + кілька вдалих фраз

Якщо хлопець боїться або соромиться запросити на побачення наживо, то можна це зробити по телефону. Важливо, щоб під час дзвінка дівчина відчула, що молода людина дійсно зацікавлений в спілкуванні.

Як покликати дівчину погуляти: ідеї для запрошення на побаченняЯкщо хлопець боїться або соромиться запросити на побачення наживо, то можна це зробити по телефону

6 основних правил розмови по телефону:

 1. Голос повинен бути не надто гучним і не дуже тихим. Говорити потрібно природно, як ви спілкуєтеся в житті.
 2. Говорити потрібно конкретно, чітко. Якщо ви будете мимрити, заїкатися, мовчати, запрошення буде зіпсовано.
 3. Дівчина повинна почути радісний настрій. Під час розмови посміхайтеся, нехай навіть нарочито: співрозмовниця це обов’язково відчує.
 4. При розмові не затягуйте з запрошенням. Не потрібно довго обговорювати погоду за вікном або питати про здоров’я.
 5. Звертайтеся до дівчини на ім’я. Чути своє ім’я приємно будь-якій людині.
 6. Запросивши на побачення і отримавши згоду, не забудьте в ейфорії уточнити час і місце зустрічі.

Зразкові фрази:

 • «Привіт, Юля, я Антон. Пам’ятаєш, ми познайомилися в парку вчора. Сходом туди сьогодні? ».
 • “Привіт Світлано. Ти говорила, любиш кататися на роликах. Я теж хочу навчитися. Допоможеш? ».
 • «Наташа, привіт. Вийшов новий фільм (назва). Не хочеш сходити в кіно? ».
 • «Маша, це Денис. Що ти робиш на вихідних? Я хотів би, аби ти був на побачення в кафе ».

Читайте також:   Питання, щоб закохатися: експеримент психолога Артур Арон

Як запросити в соціальних мережах?

Більшість молодих людей вважає за краще знайомитися через соціальні мережі.

Як покликати дівчину погуляти: ідеї для запрошення на побаченняНе варто затягувати віртуальне спілкування, потрібно набратися сміливості і запросити на зустріч

Перевага методу в тому, що дівчина не бачить і не чує співрозмовника, можна продумати текст повідомлення, щоб він був переконливим і цікавим (при зустрічі або по телефону можна заволноваться, почати мимрити і т. П.).

Поради, як запросити на побачення через соцмережу:

 • звернутися до дівчини на ім’я, зробити комплімент, а потім вже запросити на побачення;
 • можна використовувати мультимедійні елементи – смайли, фото, відео;
 • краще не вживати скорочених слів типу «спс»;
 • потрібно уникати нецензурних висловлювань.

У процесі листування поступово дізнаються про плани співрозмовниці на день, в який юнак планує побачення. Місце обговорюють разом, з урахуванням переваг дівчини.

Імовірність відмови мінімальна: якщо супутниця уточнює деталі побачення, вона зацікавлена в людині. Не варто затягувати віртуальне спілкування, потрібно набратися сміливості і запросити на зустріч.

Як запросити дівчину в кіно

Кінотеатр – непоганий варіант для побачення. Пара переживе побачене, обговорить сюжет. Як запросити дівчину в кіно? Починають розмову з вітання, розпитах про справи. Ненав’язливо, але впевнено переходять до запрошення. Якщо хлопець сором’язливий, особисто не може запросити, запрошують повідомленням – на телефон, в соцмережі.

Під час спілкування юнак повинен дізнатися, який жанр фільмів воліє дівчина. Бесіда ведеться невимушено, щоб пропозиція піти в кіно було несподіваним. Можна натякнути, що скоро вийде новий фільм. Дивлячись на реакцію, судять про зацікавленість обраниці.

Коли фільм обраний, підбирають дату і час. Вечір підходить для романтичних зустрічей. Заздалегідь дізнаються, чи немає у дівчини планів. Можна запросити погуляти, натякнувши про сюрприз.

Можна запросити в кіно оригінально. Наприклад, юнак купує квитки, кладе в красиву упаковку, пропонує подрузі відкрити. Інший спосіб – попросити знайомого передати їх разом з квітами – успішний результат гарантований.

Як можна говорити

Від першого побачення залежить, продовжаться відносини або закінчаться. При першій зустрічі не говорять про особисті проблеми, не скаржаться на життя, не висловлюються про колишніх, не вихваляються. Небажані теми політики, релігії.

Де найкраще провести перше побачення?

У питанні можна проявити фантазію . Похід в кіно або кафе – популярні, але досить банальні варіанти. Щоб вибрати місце першого побачення, враховують хобі обраниці, відштовхуються від цього.

Як покликати дівчину погуляти: ідеї для запрошення на побаченняДе найкраще провести перше побачення

Якщо вона любить тварин, можна піти в зоопарк, якщо активний відпочинок – в парк атракціонів, на каток і т. Д. Якщо варіанти відсутні, привносять родзинку в популярні розваги.

Якщо хлопець планує запросити в кафе, можна придумати таке:

 1. Прикрасити стіл заздалегідь (свічки, пелюстки троянд).
 2. Замовити торт або інший десерт з приємною написом.
 3. Домовитися з офіціантом, щоб він приніс подарунок (квіти) і вручив його дівчині.

Борошно здивується і не відмовиться від подальших зустрічей.

Незвичайним варіантом є запрошення на вечірку. Підходить сором’язливим хлопцям – наодинці пара не залишиться. Для першого побачення не запрошують додому на обід (вечеря), в баню, басейн. Це спантеличить дівчину.

Куди запросити дівчину погуляти?

Існує чимало цікавих, незвичайних місць, куди можна сходити з супутницею. Перший варіант – неформатні кафе (тематичні, з живою музикою).

Якщо дівчина віддає перевагу класиці, потрібно уникати гучних, напалених місць. Вибирають заклад з м’якими диванами, зручними кріслами, спокійною музикою.

Якщо погода хороша, гуляють на вулиці: в сквері, парку, на набережних. Можна провести екскурсію по незвичайним місцях – покататися на човні, показати панораму міста з гори, подивитися з даху на нічний район. Якщо дівчина не боїться активних побачень, пропонують прогулянку на велосипедах.

У хлопця повинен бути запасний варіант, якщо з’являться непередбачені обставини, зміниться погода.

Що робити, якщо соромишся?

Навіть якщо молода людина соромиться, знайома буде рада, що їй приділяють увагу. Навіть якщо вона відмовила перший раз, потрібно намагатися знову, можливо, у неї правда були справи.

Дівчата люблять рішучі хлопців, саме з такими будують відносини. Необхідно знайти в собі сили зробити перший крок, відкинувши почуття невпевненості. Якщо є побоювання, що хвилювання все зіпсує, можна відрепетирувати промову перед дзеркалом.

Порада! Не потрібно запрошувати на побачення в компанії друзів: почекайте момент, коли залишитеся з дівчиною наодинці.

Чи має значення зовнішність?

Перший етап пройдено – дівчина запрошена. На неї необхідно справити позитивне враження.

Важливі не тільки хороші манери, а й зовнішній вигляд:

 • Дівчата люблять доглянутих, елегантних чоловіків. Збираючись на побачення, молода людина повинна помити волосся, постригти нігті, збрити щетину.
 • Якщо зустріч призначена в ресторані, надягають штани, сорочку. Для прогулянки по вулиці підійдуть речі скромніше – джинси, светр. На побачення не вдягають спортивний костюм, шорти.
 • Взуття, одяг повинні бути чистими, брюки, сорочка випрасуваними. Кольори вибирають неяскраві.
 • Рекомендується дотримуватися правил гігієни. Запах з рота повинен бути приємним, варто скористатися дезодорантом, одеколоном.

Запросити на побачення в перший раз завжди складно. З досвідом прийде розуміння того, як краще поводитися і як подати себе з кращого боку. Відмова не повинен викликати паніку або депресію: одного разу спроба увінчається успіхом.

Джерело: https://Favoritca.com/otnosheniya-s-devushkoy/obschenie-s-devushkoy/kak-priglasit-devusku-na-svidanie.html

Як запросити дівчину погуляти в перший раз в ВК

Головна »Він і вона» Як запросити дівчину погуляти в перший раз?

Вам подобатися дівчина, і ви давно з нею спілкуєтесь, спілкуєтеся, тоді пора почати діяти і дізнатися, як запросити дівчину погуляти в перший раз, так як немає нічого приємнішого прогулянки удвох під місячним світлом або походу на концерт, в музей, ресторан, а може в зоопарк або цирк. Ідей неймовірно багато для побачення, і прочитавши статтю, ви дізнаєтеся, як підготуватися до нього, як запросити її поспілкуватися в реальному житті або за допомогою соціальної мережі ВК, а також по телефону.

Що потрібно зробити перед тим, як запросити дівчину погуляти?

Як покликати дівчину погуляти: ідеї для запрошення на побачення

Перед тим як ви вирішите ближче пізнати вподобану вам дівчину і запросити її на побачення, вам необхідно дізнатися у неї, зустрічається вона з ким-небудь чи ні, інакше вам не уникнути відмови. Чи варто через це засмучувати себе, заздалегідь розпланувавши ваше перше побачення? Не варто, тому перейдемо до питання, як запросити дівчину погуляти, а точніше як запросити вільну дівчину на побачення.

Дізнайтеся, що вона любить, чим цікавиться. Якщо ви достатньо часу поспілкувалися і багато знаєте про неї, то вам буде набагато простіше визначитися з вашої зустріччю. Таку інформацію ви можете отримати, запитавши її саму або її знайомих. Зацікавте дівчину, так як якщо у вас спільні інтереси, то і налагодити з нею спілкування буде легше.

Отже, коли інформація отримана, варто правильно розпланувати побачення, для цього:

 • Ви повинні заздалегідь домовитися з дівчиною про вашу зустріч, так як у неї може бути розпланований день, і ви почуєте відмову;
 • Придумайте, де відбудеться ваша зустріч, щоб заінтригувати дівчину. Краще місце вашої зустрічі залишити в таємниці, але якщо ви негативно ставитеся до сюрпризу, і боїтеся, що дівчині не сподобаються ваші плани, варто заздалегідь вирішити, куди ви підете.

Як запросити дівчину погуляти в перший раз в ВК?

Як покликати дівчину погуляти: ідеї для запрошення на побачення

Отже, якщо ви налаштувалися серйозно і не передумали, а також врахували наші поради з підготовки до вашої зустрічі, пора дізнатися, як запросити дівчину погуляти в перший раз в ВК. Це ставитися в основному до тих, хто ніколи не спілкувався з дівчиною в реальному житті. Або до тих, хто все таки трішечки відчуває себе не комфортно і боїться почути відмову при особистій зустрічі або по телефону. У кожного методу існують позитивні і негативні моменти. До запрошення з соціальної мережі ВК відносяться:

 • Як до плюса, так і до мінуса відноситься емоційний фон. Для дівчини – це мінус, так як вона не відчує ті емоції, які ви до неї відчуваєте, і хочете передати. Але плюс для вас, так як якщо ви будете хвилюватися, вона про це не дізнається;
 • До плюса можна віднести і простоту запрошення. Ви можете кілька разів перевірити написаний текст і довго подумати над тим, що саме написати;
 • Так само можна запросити дівчину, написавши незвичне повідомлення, яке б ви не сказали при особистій зустрічі і по телефону, а так з’являється можливість її здивувати або розвеселити.

Надаємо на ваш вибір кілька прикладів запрошення в ВК:

 • «Немає сил більше чекати і милуватися тобою лише з екрану, чекаю тебе завтра на бруківці о шостій годині вечора =)»;
 • «Знаєш, ми з тобою давно вже листуємося, може пора нам зустрітися)?»;
 • «Я люблю активні види спорту, тому хочу запросити тебе на побачення. Це поїздка буде з кіньми, якщо ти ніколи не каталася. Я тебе навчу”;
 • «Де мені тебе зустріти? =)»

Виберіть свій стиль спілкування: будьте веселим, романтичним або серйозним. Не соромтеся, будьте собою.

Куди запросити дівчину погуляти?

Як покликати дівчину погуляти: ідеї для запрошення на побачення

Після того, як питання: «Як запросити дівчат погуляти в перший раз» був знятий, потрібно визначитися з місцем побачення, щоб у неї збереглися найприємніші спогади про першу вашої зустрічі, і вона не стала для вас останньою.

Не важливо, яким чином була призначена ваша зустріч – по телефону, листування або особисто, але пам’ятайте – головне, не варто бути грубим, байдужим або вульгарним, і якщо ви упустите фразу типу: «Ей, дитинко, сьогодні ти будеш моєю», удачі вам цього не принесе. Це покаже вас з поганої сторони, і ви отримаєте відмову. Будьте джентльменом на вашому першому побаченні.

Якщо ваше хвилювання не припиняється, дівчину варто покликати на перегляд кінофільму або на концерт, де спілкування буде по максимуму мінімізовано.

Після перегляду фільму, концерту або іншої розважальної програми вам буде, про що поговорити. Якщо ваші інтереси співпадуть, вам буде легше домогтися другого побачення з нею.

Так само можна запитати у неї ради, як вам краще вчинити, щоб це побачення запам’яталося їй на все життя.

Любительок тварин можна вразити виставкою кішок, собак, коней. Можна запросити дівчину в зоопарк, цирк, океанаріум. А якщо стоїть за вікном спекотне літо, вам можна покликати її поплавати з дельфінами.

Вашу обраницю підкорює спорт? Так це добре, візьміть на прокат велосипеди, ролики в парку, сходіть на каток, пограйте в теніс або гольф. Так ви зможете і повеселитися, і поспілкуватися. А так же вона зрозуміє, що вам не байдужі її інтереси.

Читайте також:   Що подарувати чоловікові на річницю весілля: ідеї, що не варто дарувати

Якщо ви по нічого не дізналися про свою обраницю, то варто вибирати більш спокійні місця для спілкування, щоб познайомитися з нею ближче – це наприклад, ресторан, музей, виставка картин, прогулянка по парку.

Найголовніше при будь-якій зустрічі – це не спізнюватися, а краще приходити трішки раніше, щоб не вийшло так, що вас чекає дівчина. А якщо раптом вона запізнюється, не варто критикувати її. Це дозволено для жіночої статі. А так само не забудьте здивувати її, подарувати квіти або цукерки, м’яку іграшку, довгоочікувану книгу, якщо ви в заздалегідь знали про що дівчина мріяла і хотіла отримати.

При спілкуванні з дівчиною коштує бути собою. Зображуючи людини яким ви не є, ви можете відштовхнути її.

Не хвилюйтеся, отримуйте задоволення від спілкування з протилежною статтю, влаштовуйте незабутні побачення, не тільки щоб здивувати вподобану дівчину, але і щоб самому отримати задоволення.

Не робіть нічого через силу, якщо ваші інтереси, погляди не будуть збігатися – це не ваша дівчина. І не забувайте стежити за своїми емоціями, щоб ваша супутниця зрозуміла, що вона вам не байдужа, і ви хочете і далі продовжити з нею спілкування.

Джерело: https://kandeleria.ru/he-and-she/kak-priglasit-devushku-pogulyat-v-pervyj-raz.html

Як запросити дівчину на побачення: фрази та ідеї для СМС, повідомлень ВК і телефонної розмови

Як покликати дівчину погуляти: ідеї для запрошення на побачення

Не існує якоїсь єдиної, стовідсотково «працює» фрази або єдиного підходу, який забезпечить успіх, проте є певні загальні принципи, які допоможуть зробити запрошення оригінальним і правильно підготуватися до розмови з дівчиною:

 1. В першу чергу, запрошення має бути оригінальним. За допомогою нестандартного підходу можна дати зрозуміти дівчині, що вона має справу з неабияким, цікавим і веселим чоловіком, з яким буде не нудно провести вечір.
 2. Потрібна відповідна ситуація і обстановка для розмови:
  • відсутність у обох сторін поруч цікавих «вух»;
  • адекватний час дзвінка (не раніше ранок, коли дівчина може ще спати і відповідати «на автоматі», не розуміючи і половини з того, що чує в трубці);
  • відсутність стороннього шуму, різних відволікаючих чинників (дівчина може їхати в транспорті, стояти в черзі в магазині, йти по гучному проспекту і т.п.).
 3. Дівчину потрібно не просто покликати на зустріч, а зацікавити: запросити в кіно на фільм, якого вона чекає, на концерт, в кафе з її улюбленою кухнею, на каток, якщо вона любить такий вид розваг.
 4. Необхідно чітко позначити час і місце. «Може, сходимо якось кудись, погуляємо?», – гідно такого ж відповіді, як і озвучена пропозиція.
 5. Потрібно переконатися, що дівчина знає, як дістатися до місця зустрічі.
 6. Не варто говорити прямо, що це побачення, вживаючи саме це формулювання (щоб не злякати дівчину занадто швидким розвитком подій), а придумати якийсь більш завуальований привід і фрази:
  • «У мене є для тебе сюрприз. Я знаю одне приголомшливе місце, яке тобі неодмінно сподобається в силу твоєї тонкої душевної організації. Сходом? »
  • «Йдемо на каток в неділю? Обіцяю, що насмієшся ти вдосталь над моєю незграбністю, але я буду старатися ».
  • «Ти в курсі, хто буде виступати на дні міста? Твої улюблені «Quest Pistols»! Сподіваюся, ти не будеш проти, якщо я складу тобі компанію? »
  • «Я знаю відмінне місце, де готують просто божественний гарячий шоколад. Ти зобов’язана це спробувати. Влаштуємо день ласунів? »
  • «Хочу попросити тебе про невеликому послугу. Друзі запросили на торжество, і потрібно вибрати метелика, ти мені не допоможеш? А після прогуляємося, поїмо морозива ».
 7. Чоловік повинен випромінювати спокій і впевненість (НЕ мимрити, озвучувати запрошення швидше в позитивної формі, ніж в питальній).
 8. Не варто приголомшувати відразу, після привітання, пропозицією зустрітися: краще спершу уточнити, чи зручно дівчині розмовляти, поговорити трохи, і лише потім переходити до головного.
 9. Потрібно підготувати запасні варіанти, якщо дівчина каже, що в запропонований день і час не може зустрітися, і відразу ж визначити дату зустрічі. «Ну ладно, потім зателефонуємо / потім домовимося / потім як-небудь», – це питання, відкладене до ніколи. Потрібно конкретно визначитися, в який день дівчина зможе виділити час для зустрічі, і попередньо їй ще нагадати про дану обіцянку.
 10. Якщо дівчина прямо не відмовляється, а придумує одну за однією відмовки вже вкотре, але все одно являє нездоланний інтерес – можна звернутися до почуття гумору і все-таки «витягнути» її: «Ну в тебе і щільний графік, ти весь час так зайнята, що вже 4 рази відмовилася зі мною зустрітися. Може, погодишся для різноманітності? ».
 11. Після розмови у дівчини має бути більш-менш чітке уявлення, куди вона запрошена – щоб її наряд відповідав місцю і обстановці (особливо це стосується різних варіантів активного дозвілля, піших прогулянок по місту – не знаючи майбутньої культурної програми, дівчина може прийти на підборах).

Як покликати дівчину погуляти: ідеї для запрошення на побачення

Як запросити дівчину на побачення по телефону

Запрошення на побачення в телефонному режимі має свої плюси і мінуси.

По телефону ефективніше досягти згоди, ніж при обміні СМС або повідомленнями в ВК: у дівчини немає часу на роздуми, на те, щоб придумувати відмовки і обставини, чому вона не може – а значить, є більше шансів, що вона прийме пропозицію. Якщо хлопець володіє приємним тембром голосу, дзвінок – ідеальний варіант пробудити в дівочої душі романтичні настрої і передчуття зустрічі.

Жінкам властиві ірраціональні вчинки і почуття – вони можуть закохатися в один тільки голос і сходити з розуму від цього звуку.

Ще одна перевага телефонної бесіди полягає в тому, що так набагато легше сприйняти відмову – дівчина не побачить засмученого виразу обличчя і згаслого погляду.

Джерело: https://loveffect.ru/vstrechi/woman/kak-priglasit-devushku-na-svidanie.html

Як запросити дівчину на побачення: рекомендації, ідеї, поради. Як не зіпсувати перше побачення?

У даній темі ми розглянемо, як запросити вподобану дівчину на побачення з першого разу.

Багатьом хлопцям здається, що місія «запросити дівчину на побачення» – нездійсненне завдання. Але все в цьому заході просто, якщо правильно розставити пріоритети для досягнення мети. Тому в даному матеріалі ми хочемо поділитися головними секретами, щоб домогтися розташування дівчини і отримати її позитивну відповідь.

Як запросити дівчину на побачення?

Трохи більше століття минуло з тих дивовижних часів, коли побачень, як таких, не існувало. Нам важко зараз це уявити, але зустріти своє перше кохання дівчина могла тільки під час світських прийомів, урочистих балів або свят, коли на міських площах проходили масові гуляння. Сьогодні нам куди простіше знайти свою половинку і запросити її на побачення.

Важливо: Добре, коли в родині закладається фундамент комунікабельності на прикладі і радах батьків. І, вступаючи в доросле життя, хлопець або дівчина не відчувають труднощів з побудовою взаємин із протилежною статтю – це запорука їх майбутнього щасливого життя.

Головне – не ходіть навкруги

 • Але навіть у самих товариських, впевнених в собі і ерудованих молодих людей час від часу можуть виникати нестандартні ситуації або питання, на які, в силу своєї недосвідченості, вони відразу не знаходять відповіді. І, можливо, тим самим втрачають своє щастя. Тому в сьогоднішньої теми ми хочемо підняти тему, як цього уникнути, як запросити вподобану дівчину на побачення. А також чим зацікавити її для подальшого розвитку відносин, які можуть перерости в щось більше і допомогти в створенні щасливої ​​родини.
 • Перш за все, слід сказати, що тут не існує конкретних порад. Все залежить від психотипу двох особистостей, від їх бачення ситуації, від їх уявлення про моделі майбутнього сімейного життя. А перш за все, звичайно, від тієї іскри, яка можливо пробіжить між ними «з першого погляду». Або як ще кажуть, від «хімії» – виникне вона чи ні в спілкуванні між двома людьми. Саме це буває вирішальним для розвитку подальших відносин. Але поради такі необхідні – вони допомагають уникнути помилок і вибрати правильний шлях.
 • Традиційно вважається, що ініціатива в запрошенні на побачення повинна виходити від чоловіка, тому ми і розглянемо саме цей варіант. Хоча слід зазначити, що в якихось ситуаціях дівчині теж не забороняється взяти на себе провідну роль.
 • Отже, на відміну від часів наших прабабусь, зустріч двох молодих людей сьогодні може статися будь-де – в навчальному закладі, в офісі, на якому-небудь громадському заході, в кафе, на відпочинку і навіть у всесвітній павутині. Немає нічого поганого в тому, щоб звернути увагу на вподобану дівчину і спробувати продовжити знайомство, де б ви її не зустріли.
 • Перш за все – дійте ненав’язливо! Молода людина, що розраховує на увагу дівчини і її зацікавленість у розвитку подальших відносин, ні в якому разі не повинен нав’язливо її переслідувати, постійно дзвонити, відправляти безглузді СМС або особисті повідомлення в соцмережах. А тим більше , неприпустимо прояв будь-яких сексуальних натяків або відвертих домагань.

Дійте впевнено, але ненав’язливо!

Запрошення дівчата на побачення за допомогою телефону

У громадському місці або транспорті ви зустріли чарівну даму. Запрошувати відразу її на чашечку кави не варто. Адже вона може негативно відреагувати на таку наполегливість. Бажано, делікатно попросити номер мобільного телефону. І зателефонуйте тільки на наступний день.

 • Тримайте в руках ваше хвилювання і будьте самим собою. І тоді обов’язково дівчина запам’ятає це побачення надовго. Твердим без хвилювання голосом можете запитати:
  • як у співрозмовниці настрій;
  • чи добре пройшов вчорашній вечір;
  • як спалось;
  • які плани на завтрашній день;
  • як любить проводити час.
 • Великим плюсом запрошення по телефону буде те, що дівчина не бачить збентеження, непридатних міміку на обличчі, спітнілих долонь.
 • І пам’ятайте, необхідно бути впевненим у собі. Адже, якщо дівчина дала правильний номер – значить, ви їй симпатичні. І вона не проти зустрітися в більш інтимній обстановці.

По телефону робити запрошення вельми зручно

Пропозиції дівчата відправитися на побачення до своїх достатків соціальних мереж

Сторінка в соціальних мережах – це маленька людське життя, де користувачі виставляють свої фото, діляться переживаннями і успіхами. Але ще соціальні мережі – це найбільш простий і відповідний спосіб даму серця залучити до розмови. З подальшим запрошенням на побачення.

 • Якщо ваше знайомство з дівчиною сталося в соцмережах, і ви, зацікавившись нею, хочете продовжити його в реальному житті, то постарайтеся створити свій позитивний образ. Не пишіть дивні і двозначні пости у своїй стрічці, не ставте непристойні картинки, відверту порнографію, пости негативного змісту.
  • Це не додасть вам привабливості. Постарайтеся стати для неї цікавим співрозмовником, знайдіть теми, які вам обом будуть цікаві. Вислухайте її, підтримуйте, ненав’язливо цікавтеся, як пройшов її день. Якщо помітите, що її щось турбує, запропонуйте допомогу. Так ви станете для неї цікавим і вона, напевно, захоче з вами зустрітися.
 • Перед початком відправки тексту запрошення дозволено коригувати кілька разів. А це, безсумнівно, великий плюс. Також сказане в повідомленні доповнюють віртуальними квітами і веселими смайликами.

Читайте також:   Як перевірити хлопця на вірність: перевірені способи і поради

Важливо: Покладайтеся на червону хвилясту лінію внизу кожного неправильно написаного слова. Запам’ятайте – безграмотність у 80% дівчат відбиває бажання піти на побачення. Позитивна відповідь також залежить, наскільки креативно побудовано запрошення.

Допомога – відмінний привід запросити дівчину

Звернення з пропозицією піти на побачення при особистій зустрічі

 • Неважливо, відбулося ваше знайомство в інтернеті або ваші шляхи випадково перетнулися в реальному житті, вам важливо не зіпсувати перше враження про себе! Як би це дивно не звучало, але дівчата також люблять очима. До речі, як відразу себе правильно зарекомендувати при першій же зустрічі, ви можете в матеріалі «Перше враження про людину».
 • Навіть якщо вам не пощастило народитися з «голлівудської зовнішністю», яка в перший момент знайомства може зіграти вирішальну роль для його продовження – не біда. Тут уже все в ваших руках! Стильний, охайно одягнений молодий чоловік, який пахне хорошим парфумом, з добродушним, відкритим обличчям і приємною посмішкою, куди більше приверне увагу протилежної статі.
 • А ще додайте до цього аспект, якщо при розмові він не відводить погляд, не бентежиться, що не червоніє і не бере із працею слова для спілкування. Або навпаки – не намагається бути нарочито дотепним і базікати без угаву. Безсумнівно, такий хлопець приверне увагу дівчини. І ви обов’язково відчуєте це по її реакції – вона охоче буде підтримувати бесіду, уважно слухати, задавати питання і намагатися також справити приємне враження на вас. Значить, настав момент запросити її на побачення!

Не забувайте про перше враження

Рекомендації, як запросити дівчину на побачення

Перш ніж ви зважитеся це зробити, запам’ятайте кілька простих правил.

 • Ніколи не бійтеся, що вам відмовлять! Чоловік завжди повинен бути спокійний і впевнений у своїх силах! І запрошення на побачення повинно виглядати швидше ствердно, ніж запитально. Тоді з’являється значно більше шансів, що дівчина його прийме. Але навіть у разі відмови це не привід засмучуватися і відчувати себе приниженим.
  • По-перше, будь-яка людина колись стикається з подібним відмовою. По-друге, у дівчини є таке право. А по-третє, її відмова – це найчастіше не ставлення до вас, як до особистості. Це її особисті мотиви, які вони повинні вам пояснювати. Чи не турбуйтеся з цього приводу, не ображайтеся на неї і не намагайтеся умовити. Просто подякуйте за чесну відповідь і закрийте для себе цю тему.
 • Перш ніж запросити дівчину на побачення, визначитеся заздалегідь з місцем, куди б ви хотіли її запросити і з часом, яке підходило б для вас обох. Місце побачення може бути будь-яким, все залежить від вашої фантазії, ну і, звичайно ж, від переваг дівчини, які бажано знати заздалегідь. До речі, цікаві місця для першого побачення ми може взяти з матеріалу «Куди повести дівчину на побачення».

Заздалегідь продумайте місце зустрічі

 • Краще, якщо в запасі у вас буде 2-3 варіанти, на випадок, якщо раптом запропоноване час виявиться для дівчини незручним, або ваша улюблена піцерія не підійде, тому що вона на дієті. Крім того, у дівчини має бути чітке розуміння того, куди вона запрошена, щоб одягнутися відповідним чином. Фраза «Давай кудись сходимо» абсолютно неприйнятна для першого побачення! Вона говорить про вашому байдужості до майбутньої зустрічі і гідна такого ж невизначеного відповіді.
 • Запрошуючи дівчину, не варто вживати слово «побачення», воно може викликати непередбачену реакцію і поламати всі ваші плани. Просто – запрошення на прогулянку, в кафе, на концерт. Буде чудово, якщо воно буде зроблено ще і в завуальованій формі: «завтра обіцяють сонячну погоду, ти не проти покататися на катері?».
  • Або ви такій формі: «я знаю одне місце, де прекрасна французька кухня! Сподіваюся, ти погодишся повечеряти там зі мною? ». А може: «в суботу в театрі прем’єра нового спектаклю. Я купив два квитки, думаю, тобі буде цікаво! »
 • Для запрошення на побачення потрібна відповідна обстановка. Щоб поруч не було сторонніх людей, відволікаючих подразників, шуму машин, гучної музики. Припустимо запрошення по телефону. У деяких випадках воно має свої переваги: молоді люди не бачать осіб один одного і можливого збентеження, молодій людині простіше вимовити слова запрошення і в разі відмови його прийняти, дівчині простіше прийняти запрошення або відмовитися. У телефонному режимі також можна сказати: «я подивлюся свій графік». І попросити передзвонити трохи пізніше.

Враховуйте інтереси дівчини

Як оригінально запросити дівчину на побачення: ідеї

Але крім цього, існують і деякі нетрадиційні способи запрошення на перше побачення. Чи будуть вони успішними – важко сказати, все знову-таки залежить від ваших здібностей їх піднести і від індивідуального сприйняття дівчини. Але спробувати іноді варто, особливо якщо у вас є відчуття, що це може зіграти позитивну роль.

Ми не будемо говорити тут про запрошення з прогулянкою на білому коні, який одного разу раптом зупиниться під вікнами коханої дівчини. Хоча і такий варіант не виключений. Поговоримо про більш доступні способи.

 • В якості оригінального запрошення ви можете використовувати корзину з квітами або просто невеличкий букетик, в який буде вкладено красива листівка із запрошенням на романтичну вечерю. Напевно, це додасть вам шансів.
 • Запрошення у віршах, які ви прочитаєте їй особисто або по телефону. Не обов’язково, щоб там були слова про піднесених почуттях, підійдуть навіть жартівливі вірші про погоду і природу, супроводжувані запрошенням провести дощовий вечір у затишного каміна, попиваючи через соломинку гарячий шоколад.
 • Особисто написана і заспівана під гітару пісня, із запрошенням здійснити подорож на дах і помилуватися вогнями нічного міста. Тим більше, зараз не проблема знайти підходяще заклад, що пропонує саме такий сервіс в поєднанні з хорошим меню.
 • Лист із запрошенням, написане ручкою на папері, згорнуте в рулон з сургучною печаткою, в стилі наших прадідусів, покладене в поштову скриньку або вручене кур’єром.
 • Відео-запрошення в поєднанні з віршами або піснею власного виробництва із запрошенням взяти участь в цікавому квесті.
 • Невеликий креативний відеокліп з використанням ваших особистих фотографій, як учасників майбутнього концерту «зірок» або спортивного заходу, на яке ви хочете запросити дівчину.
 • Ну і зовсім вже оригінальне запрошення на побачення – у вигляді Мура, намальованого під вікнами дівчини. Тільки, в цьому випадку – обережно, щоб не бути притягнутим за порушення громадського порядку!

Нестандартні методи також вітаються

Як не зіпсувати запрошення на побачення і саму зустріч: поради

Ну і останнє – як вести себе, запрошуючи дівчину, і як бути на першому побаченні, щоб воно не виявилося останнім. Про зовнішній вигляд і поведінку ми вже говорили вище, тут нічого не змінюється.

Залишається додати, що якщо перше побачення відбудеться – це вже означає, що ви подобаєтеся один одному. Після вже буде важливо одне в одному не розчаруватися.

Ну і оскільки мова у нас йде про чоловіків, то саме їм і дамо ми деякі важливі поради.

 • Робіть компліменти дівчині! Фраза «добре виглядаєш» буде зовсім не зайвою при зустрічі.
 • Не кажіть тільки про себе, не хваліться, навіть якщо є чим. І взагалі, на першому побаченні краще не зачіпати особистих тим, не скаржитися на життя, начальника, відсутність вільного часу. Вибирайте для спілкування абстрактні позитивні теми.
 • Не розказуйте про своїх колишніх панянках! Навіть якщо вам задають про них питання. «Іншим разом» – буде цілком доречним відповіддю. І не розпитуйте про її колишніх відносинах.
 • Не бійтеся здатися смішним. Багатьом дівчатам подобаються хлопці з почуттям гумору.
 • Не запізнюйтесь! Ні на перше побачення, ні на друге, і взагалі ніколи! Це не характеризує вас з позитивного боку.

Почуття гумору завжди до місця

 • На перше побачення, як втім, і на наступні зустрічі, бажано приходити з квітами, і зовсім не обов’язково, щоб це був дорогий букет.
 • Не бути дріб’язковими і не скупіться при розрахунку в ресторані, навіть якщо у вас виникла підозра, що вас спеціально хочуть «розкрутити» на дорогий вечерю. Просто, зробіть висновок на майбутнє. Ну і, звичайно ж, якщо ви запросили дівчину на вечерю, рахунок повинні оплачувати ви, а не пропонувати їй розрахуватися за себе або ділити навпіл.
 • Не зловживайте алкоголем!
 • Не намагайтеся поцілувати дівчину і взагалі ніяк не проявляйте свого сексуального потягу на першому побаченні, в цьому випадку воно може виявитися останнім.
 • Забудьте про мобільний телефон під час побачення! Краще його взагалі відключити.
 • Чи не приходите на перше побачення з собакою, навіть якщо воно відбудеться в парку або на природі.
 • Пріслушіванія до побажань дівчата.
 • По закінченню побачення обов’язково проводите додому!

Продумайте все до дрібниць

Питання, які можна задавати на першому побаченні

Хлопцям здається, що складно розбиратися в безпечних і цікавих темах. Але виявляється їх чимала кількість. Вибравши кілька із запропонованого переліку, ви зможете сприятливо вразити супутницю на побаченні:

 • посаду, успіхи на роботі або в школі;
 • хобі, пристрасті;
 • наявності домашніх тварин;
 • останні подорожі, поїздки за кордон;
 • улюблені кінофільми, серіали;
 • переваги в музиці;
 • книги, які викликають захват;
 • сценарій на майбутнє;
 • члени її родини;
 • кращі друзі;
 • мріяння, фантазії;
 • потішні життєві епізоди;
 • причетність до благодійних проектів.

Важливо: але врахуйте, що побачення – це повноцінний, живий діалог, а не допит з пристрастями. Потрібно не тільки задавати доречні запитання, а й з розумом відповідати на поставлені.

І не забувайте, що завжди потрібно залишатися собою! Якщо ви з першого дня почнете «одягати» маску, то нічого доброго з таких відносин не вийде! І ще раз повторимося, що ніхто не застрахований від відмови.

Тому хлопцям, і в тому числі дорослим чоловікам стає важко запросити дівчину на побачення через це страху. Але варто ставитися до такого стану речей, як пізнавальному уроку.

Значить, або ж ви щось не так зробили і мають намір це в подальшому виправити, або ж це не ваша половинка.

Відео: Як запросити дівчину на побачення?

Джерело: https://heaclub.ru/kak-priglasit-devushku-na-svidanie-rekomendacii-idei-sovety-kak-ne-isportit-pervoe-svidanie

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *