Як помиритися з дівчиною: причини і способи вирішення конфлікту

Як помиритися з дівчиною: причини і способи вирішення конфлікту

Зміст приховати

примирення

26.10.2017

17.1 тис.

11.4 тис.

6 хв.

1

Якими б безхмарними не були відносини, вони не обходяться без сварок. Причини скандалів можуть бути самими різними, а результат в більшості випадків плачевний – накопичилися образи призводять до розставання пари.

Якщо чоловік дорожить коханої, то перед ним постає питання про те, як спокутувати коханої дівчини. Положення може ускладнитися і тим, що дама серця уникає зустрічей і телефонних розмов.

Розібратися в ситуації, що склалася допоможуть поради психологів.

Важливо! Якщо у тебе є смартфон, ти можеш підробляти в будь-який час! Як? Отримай 5 способів для підробітку в смартфоні! Читати →

Більшість людей, у яких немає досвіду в стосунках, вважають, що постійні сварки і скандали неминуче приведуть пару до розставання. А шлюб, в якому все гладко, обов’язково буде міцним і довговічним. Однак сформовані в суспільстві стереотипи не зовсім вірні.

Щоб уникнути конфліктів, люди часом глибоко ховають накопичилася образу і невдоволення всередині себе. Але претензії до партнера нікуди не діваються, з часом лише наростаючи і посилюючи.

Людини, що стримує себе, можна порівняти з вулканом. У будь-який момент він вибухне, і станеться «виверження» негативних емоцій, а «другу половинку» накриє хвилею обурення.

Крім негативних моментів, конфлікти мають і позитивні сторони. Боятися незначних сварок не потрібно, просто треба навчитися миритися правильно.

Конфлікти допомагають парі в емоційної розрядки, дозволяють урізноманітнити спільний побут. Без сварок і образ повсякденне життя цілком може набриднути подружжю. Така природа людини – йому потрібні емоційні сплески в стосунках.

Але іноді обстановка настільки загострюється, що пара приймає рішення розійтися. У деяких випадках жінка перериває всіляке спілкування з партнером і не йде на контакт. Як повернути довіру коханої і відновити відносини, підкажуть психологи.

Для початку необхідно ретельно розібратися, що послужило причиною конфлікту і проаналізувати ситуацію.

Діяти необхідно в залежності від того, наскільки серйозний конфлікт. Є пари, які сваряться кожен день. Мова йде не про масштабні баталіях, а про дрібних побутових сварках.

У такому випадку для примирення досить простої розмови. Потрібно поставити себе на місце другої половинки, поглянути на ситуацію з її позицій. Досить визнати свою неправоту, адже це по-чоловічому – усвідомити помилку і чесно про це сказати. Дівчина оцінить такий вчинок і піде назустріч.

Після сильної сварки звичайної розмови буде недостатньо. Доведеться докласти зусиль, щоб заслужити прощення.

Як помиритися з дівчиною: причини і способи вирішення конфлікту

Головне, витримати паузу. Не слід йти на примирення, поки негативні емоції ще не охололи. Взаємні закиди, висловлені зопалу, можуть зробити ситуацію некерованою і незворотною.

Затягувати з примиренням все ж не варто. Легше отримати прощення через пару днів, ніж через півроку мовчання. Хоча був відсутній занадто тривалий період, можна виявити, що дівчина вже не вільна.

Після того як у коханої було кілька днів на роздуми, допускається подарувати їй велику плюшеву іграшку, ювелірна прикраса або коробку улюблених цукерок. Загладити провину допоможе і букет з романтичної запискою про ніжні почуття і жалі через те, що сталося або запрошення в ресторан. Все залежить від фантазії і фінансів.

Для більш сміливих молодих людей підійде публічне визнання в любові або напис на асфальті з вибаченнями під вікнами обраниці. Оригінальним вчинком стане і виконання серенади, це красномовніше будь-яких слів заявить про бажання примиритися.

Якщо не вдалося помиритися з дівчиною відразу після сварки, це не означає, що відносини закінчені. Іноді кінець – це початок нового щасливого періоду. Не потрібно поспішати. Варіанти з нестримною спробою повернути минуле за один день не підійдуть.

Для початку варто розібратися, що не влаштовувало партнерку в попередніх відносинах, через що вона «грюкнула дверима» і пішла. Якщо дівчина дорога, то треба змінюватися заради неї, виправляти власні помилки.

Чесне визнання в неправоті і вибачення не зможуть в одну мить залікувати всі нанесені рани. А для повернення втрачених почуттів потрібно чимало часу, тому варто запастися терпінням.

Щоб повернути довіру колишньої партнерки після розставання, необхідно відновити з нею стосунки, але в якості одного. Можна запросити її на прогулянку і зробити спільно проведений день незабутнім.

Необхідно довести дівчині, що час, що минув без неї, стало безцінним уроком. Обов’язково підібрати щирі слова про свої почуття і попросити випробувальний термін для перевірки серйозності намірів.

Джерело: https://feelcontrol.net/difficulty/reconciliation/kak-pomiritsya-s-devushkoj.html

Як помиритися з дівчиною – 5 правил поведінки після сварки

Почуття провини терзає зсередини, воно руйнує духовну рівновагу і поступово підводить людини до хронічної меланхолії. Відносини вже не такі як раніше, довіру похитати, і відновити його не так просто, як порушити. Навіть якщо ти сам не винен, іноді варто взяти провину на себе заради взаємного примирення.

Серйозні стосунки здатні породити серйозні розбіжності, а навчитися справлятися з ними – життєво необхідно.

Як поводитися після сварки – 5 правил поведінки

Людям властиво довго збирати в собі невдоволення і тримати злість, подібно чаші: повільно переповнюючись і виливаючи все накопичене в один момент. Що б уникнути неприємних наслідків дотримуйтеся правил:

 1. Залишайтеся чоловіком за будь-яких обставин, не принижуйтеся і не падайте в ноги, будьте тверді і в деякій мірі холоднокровні до того, яке рішення вона до вас прийме. П’яні дзвінки, повідомлення, зустрічі – все це настільки низький і даремний доля, що вдаватися до нього ніколи не варто. Зрештою, дівчина може позбутися останніх до вас уподобань. У сказаних словах повинні бути присутніми твердість і впевненість, а не поважність і сміховинно;
 2. Чи не женіться за своїми свою обраницю, що не крутитесь постійно поруч, не стежите і не спостерігайте, потрібно бути поруч але, не дуже близько залишаючи право на особистий простір. Якщо судилося непередбачена зустріч, ми можете побачитися на вулиці, в магазині, зустрітися компанії і так далі. Але нав’язувати себе категорично заборонено, та й навіщо зайвий раз показувати наскільки сильно ви залежні від рішень іншої людини. Якщо дама пробачила вас і хоче зустрітися, ви обов’язково про це дізнаєтеся, якщо вона хоче розмовляти – це ні з чим не сплутати;
 3. Спроби викликати ревнощі закінчуються успіхом тільки в голлівудських фільмах, реальна ж життя – складніше і багатогранніше. Відносини не діляться на чорне і біле, суміжні кольору завжди присутні в значно більшій кількості. Усталений стереотип що ревнощі – це добре і корисно, ставитися тільки до вкрай рідкісним випадків і чоловікам, досить умілим, що б відчувати межу дозволеного і розуміти як працює баланс;
 4. Не будуйте інтрижок і пліток, вони поширюються подібно дурному вітрі. Загальні друзі з великим задоволенням донесуть і прикрасять ваші слова, а тоді, шанси на відновлення відносин дорівнюватимуть нулю. Якщо ви дуже жалкуєте про скоєне, то в такому випадку, має сенс підібрати слова краще і приємніше;
 5. Не можна по-справжньому загладити духовну травму матеріальними благами. Намагатися підкупити жінку подарунками – може і робочий, але безглуздий спосіб. Хто не будь, чув про довгої любові, вибудуваної на грошах? Ви завжди будете перебувати в страху, побоюючись того, що хтось інший, просто зможе дати більше вас.

Через якийсь час варто миритися

Думати, що тут спрацює приказка: «Куй залізо поки гаряче!» – серйозне оману. Варто розуміти, що вам обом потрібен час для переоцінки цінностей і відповідей на хвилюючі питання. Почати стосунки з чистого аркуша, при цьому змінити почерк.

Відчуття любові і прихильності не повинні згаснути остаточно, завжди підтримуй в собі вогник. Час змінює, але якщо почуття залишаються – зійтися з дорогою людиною буде судилося.

Зближення після конфлікту має бути поступовим, акуратним і повільним, краще не квапити хід розвитку подій і дочекатися самого слушної нагоди. Не можна діяти агресивно: силою домогтися примирення неможливо.

Корисним буде поглянути на ситуацію «зі сторони дівчини», розібравшись в тому, чого конкретно вона бажає отримати. Власне дії потрібно робити виходячи з того, що саме між вами сталося. Побутові проблеми це одне, а масштабні конфлікти зовсім інше.

Як помиритися з коханою дівчиною

Пережиті разом труднощі зміцнюють довіру, іноді вони навіть корисні: перевірити стійкість близької людини у важкій ситуації і дізнатися його більш добре. Звичайно, не варто забувати, що будь-який розбіжність здатне стати останнім, поставивши жирну крапку в стосунках.

У період розлуки не зайвим буде відпочити, привести думки в порядок, заспокоїтися і трошки розвіятися. Психологія відносин рекомендує цей підхід, так як в адекватну голову стоять ідеї приходять куди частіше – рішення може з’явитися саме собою. Ви зможете тверезо оцінити ситуацію і людини, зрозуміти наскільки сильно він вам доріг і вжити відповідних заходів.

Уявіть майбутнє життя, що вас чекає разом, як багато отримуєте, один від одного і що можете втратити. «Чи потрібно миритися?» – відповісти на це питання повинен кожен для себе особисто.

Якщо я винен

Будьте пильні, не попадіться на виверти самообману! Зберігайте честь, мужність і гідність, ніколи не принижуйтеся і не вимагайте від людини того, що він не в змозі дати – любові, поваги, довіри.

Якщо вам вдасться низинними поступками повернути кохану, вона просто може не виправдати витрачених сил і часу. Сльози і праця будуть витрачені даремно, а це багато чого варте!

Коли ти сам став причиною конфлікту, то і починати доведеться з себе:

 • Опиши словами що саме ти зробив і навіщо ти так вчинив. Візьми відповідальність за свої дії!
 • Визнай помилку! Погодься про те, що був не правий, і всім серцем каєшся в скоєному. Що більше подібного не повториш.
 • Можливо ти недооцінюєш серйозність заподіяної шкоди, в такому випадку, розумно буде запитати безпосередньо про ситуацію свою обраницю.
 • Коли сам не бачиш проблеми, можливо, її помітять твої друзі і подруги, і допоможуть помиритися з дівчиною

Якщо вона винна

Дотримуючись цих порад, буде легше вгамувати біль, розібратися в ситуації і посприяти вашому об’єднанню:

 1. Рано чи пізно, але краще всього прямо зараз, припинити тримати злість і ображатися на дорогу серцю і душі половинку. Згадуйте всі прекрасні і хвилюючі кров спогади, все те, що вас об’єднувало раніше і так довго утримувало разом. Зайнятися цим можна як окремо, але краще і продуктивніше спільно. Моменти, коли ви були щасливі, здатні повернути колишні почуття, навіть в самий нелегкий період;
 2. Легкий, але не дуже дорогий презент, який символізує і передає вашу до неї любов, буде більш ніж доречний. Фарфорова або глиняна статуетка закоханої пари, шикарна листівка з красивим віршем або посланням, ну або якийсь інший романтичний подарунок. Така річ повинна дивуватися не цінником, а увагою, нагадуванням про те, що ви все ще відчуваєте сильні почуття, прям як в період знайомства;
 3. Краще з подругою залишитися, ніж без неї по світу блукати! Якщо відновитися любовні зв’язки вже не представляється можливим, залишитися, хоча б близькими друзями теж не поганий варіант. Як правило, хлопці раді підтримувати спілкування зі своїми колишніми жінками, та й для дівчат це не буде обтяженням. Користуйтеся цією ситуацією, почніть з самого початку! Знову виявляйте знаки уваги і доглядайте за зручної нагоди. Раптом, в якийсь момент все заграє новими фарбами і почуття прокинуться від сну?
 4. Найпростіший спосіб – безпосередньо запропонувати почати все заново. Організувати зустріч, надіти саму гарний одяг, нагадати про минуле і спробувати ще разок, чемний помилки минулого.

якщо вдарив

У такої важкої ситуації діяти доведеться поступово, крок за кроком. В першу чергу, визначитеся: «Заради кого я хочу повернути віру своєї дівчини в себе – заради неї, або заради себе?»

Настільки груба реакція, як удар або ляпас помітно занижують самооцінку дівчини, вона вважає себе безпорадною і нелюбимої. Короткострокове прощення тут не обговорюється, прощення взагалі – ось найкращий результат.

Найкраще віч-на-віч принести глибоке вибачення і пообіцяти, ніколи більше не допускати подібного. Звичайно, солодким словам після жорстоких дій повірити буде важко, тому доведеться постаратися бути вкрай переконливим і дати їй необхідний час для прийняття рішення.

Читайте також:   Ваги і близнюки: легкість повітря в ідеальній сумісності

Вона почне ставитися до вас з побоюванням, колишню довіру буде відновлюватися тривалий час. Чи траплялося подібне з вами раніше не важливо, є вираз: «Чи вдарить один раз, вдарить ще». Його необхідно спростувати, кожен раз демонструючи свою любов і силу почуттів: подарунками, новими враженнями і т.д.

Як помиритися після зради

Як і рукоприкладства, виправдань такому проступку не існує, і існувати не може. Приносити свої вибачення безглуздо, потрібно діяти.

Повернути дружину або дівчину буде не просто, але вас з нею пов’язують зобов’язання, які і можуть зіграти ключову роль.

Якщо я змінив

Для початку потрібно дозволити дружині заспокоїтися і виговоритися в разі потреби. Перший час вона не буде бажати вас бачити, тому всі дії будуть відбуватися як би на відстані. Зробіть їй хороший подарунок, відповідний її захопленням або роду зайнятості який буде доставлений посильним до дому. Ви вбивайте двох зайців одним пострілом:

 1. Чи не дратуєте своєю присутністю;
 2. Чи даєте зрозуміти, що пам’ятаєте і цінуєте її захоплення.

Коли настане час вирішального розмови, головне не допустити фатальної і вкрай поширеної помилки – до виправдання своєї дурості. Вагомих причин бути не може, ви обидва це розумієте, єдине, що хоче почути жінка в такій ситуації – ваше визнання і каяття.

Ситуація знаходиться під контролем дами, перед нею стоїть чіткий вибір – розлучення або прощення, і навіть не варто намагатися перехопити управління в свої руки, вона повинна відчувати що вирішує вашу долю. Період роздумів здатний затягтися на болісно довгі місяці, це-то час, коли буря емоцій осяде і прийде пора домагатися її заново.

Якщо вона змінила

Зрада жінки – мабуть, це найважчий і хворобливий з можливих ударів для чоловіка. Немає нічого страшніше зради. І так, помітивши, що дружина вам змінює, а як вчинити ви не можете зрозуміти, варто дотримуватися цих корисних порад:

 1. Необхідно дізнатися, як часто це відбувається – разове чи явище, або постійне;
 2. Зрозумійте причину її підлого вчинку;
 3. Не робіть поспішних і різких висновків, ретельно проаналізуйте ситуацію;
 4. Безпосередньо розмова – знаючи причини, можна робити висновки. Бути може вона не відчуває більше до вас ніяких почуттів і незабаром піде. Або просто в ній спалахнула пекуча пристрасть. Знову-таки, або пробачити, або розійтися, а можливо, вона щиро шкодує про вчиненої витівку;
 5. У разі якщо вона кається і просити пробачити, приймайте рішення, посилаючись на наступне: «Чи будете довіряти їй надалі?».
 6. Сімейний психолог здатний вам допомогти розібратися в своїх почуттях і прийняти правильне рішення. У будь-якому випадку, все залежить від сили почуттів, прихильності, вміння прощати і довіряти.

( 3

Джерело: https://MensRules.ru/girls/relation/kak-pomiritsya-s-devushkoj.html

Шляхи вирішення сварки, або як правильно миритися з дівчиною

Сварки – момент напруження обох партнерів. Незалежно від того, що стало її причиною, важливо діяти досить акуратно, щоб з одного боку, не втратити партнера, а з іншого – не втратити його повагу, проявивши слабкість.

На жаль, більшість хлопців роблять помилки, коли завжди першими йдуть назустріч і намагаються задобрити своїх других половинок. Це призводить до того, що дівчата повністю втрачають до них сексуальний потяг (хоч це і проявляється не відразу).

«Що ж тоді – ні в чому не поступатися і завжди чекати, коли вона першою піде на примирення?» – запитаєш ти.

 • Насправді, важливий не сам факт примирення, а то, чи потрібно щось робити саме в твоїй ситуації.
 • Адже твоя поведінка буде залежати від того …
 • Через що сталася ваша сварка 

Коли один з партнерів не хоче поступатися іншому у чомусь «з принципу», то відбувається біда. Відносини вже в цей момент можуть дати тріщину, оскільки другий партнер почне відчувати, що його бажання і потреби реалізовувати ніхто не збирається. Рано чи пізно, це виливається в сварку.

А якщо обидва партнери не хочуть йти назустріч один одному, то сварки настає набагато швидше.

Єдиний вихід для вас обох – стати мудрішими. Якщо ж один навчився поступатися, а другий продовжує користуватися поступливістю першого, то має сенс задуматися про необхідність таких відносин.

Звичайно, я не закликаю тебе зараз бігти і тут же вибачатися перед своєю другою половинкою. Для цього потрібно як мінімум дочитати статтю до кінця і розібратися, чи дійсно твої вибачення зараз мають місце бути.

У той момент, коли проходить сильна закоханість, партнери все частіше і частіше помічають один в одному неприємні моменти в поведінці.

Незабаром, вони стають настільки неприємними, що спочатку робиться легке зауваження, а якщо звичка не зникає – все це переростає в сварку.

Хтось розкидає по будинку шкарпетки, а хтось розвішує білизну по всій ванній кімнаті. Хтось голосно жує, а хтось неправильно видавлює зубну пасту з тюбика.

Якщо причиною конфлікту стала твоя звичка , і ти ніяк не можеш від неї позбутися, то потрібно відразу заявити, що тобі треба приймати таким, який ти є.

Ця злощасна звичка належить їй? Тоді просто згадай, за що ти її полюбив. Цього часто достатньо для того, щоб забути про всі її слабкості.

Якщо ж ти не збираєшся миритися з її звичкою, то спробуй до неї «охолонути» на деякий час. Справа в тому, що мова дій жінки розуміють набагато краще, ніж мова слів.

І в тих випадках, коли слів не достатньо, починають добре працювати твої дії.

 • Бажання «розхитати» відносини 

Не поспішай звертати увагу на її слова про те, що саме вона вважає причиною сварки. Можливо, нею стало бажання вдихнути у ваші відносини нове життя. Така природа відносин: коли обидва партнери не отримують емоцій, у них виникає бажання заповнити ці прогалини за допомогою сварок.

Потрібно вміти вчасно помічати ці сигнали і вдихати в відносини нове життя за допомогою позитивних емоцій (наприклад, нове спільне захоплення або романтичну вечерю) і легкого «ближче-далі».

Головний девіз людини, що знаходиться в поганому настрої: «Аби зачепитися за що-небудь і почати сварку. А за що саме – неважливо ».

 1. Рішення: почати контролювати самого себе, і в той же час не дозволяти своїй дівчині вихлюпувати на тебе накопичився негатив.
 2. Якщо сварки – звична справа 
 3. Коли дівчина часто чимось незадоволена і знаходить в тобі якісь недоліки, то, швидше за все,  ти їй просто перестав подобатися, як хлопець .

Вона знає, що ти почнеш за нею бігати, благати повернутися. Та й їй самій буде соромно безпосередньо сказати, що вона тебе більше не любить і не відчуває до тебе ніякого потягу. Таке відбувається майже завжди: почавши втрачати до хлопця якісь почуття, дівчина може злитися з-за того, що не може піти від нього просто так. І шукати приводи для сварок.

Втім, не все так погано – насправді, дівчина чекає твоїх змін, і у тебе є шанс все виправити.

Для цього потрібно як мінімум припинити терпіти її закиди і змінити свою поведінку на більш «самцового» і впевнене.  Коли ти сам до неї трохи охладеешь і перестанеш нав’язувати своє суспільство, у неї пропаде негатив , тому що вона буде розуміти, що ти перестав її утримувати. А якщо твоя поведінка зміниться на привабливе, вона сама захоче знову зблизитися з тобою.

 • Якщо винуватиця – вона 
 • У вашій сварці винна вона?
 • Не поспішай її прощати!
 • Практика показала, що якщо ти занадто швидко підеш на зближення в разі її провини, вона почне втрачати до тебе повагу.

Краще забрати у неї свій інтерес, і віддавати назад свою увагу і любов «по шматочках». Так вона буде більше тебе цінувати, і наступного разу глибоко замислиться, перш ніж знову здійснювати помилку.

Винен? Ходи, як чоловік!

Якщо, остудивши запал, ти розумієш, що дійсно винен, то важливо мати мужність вибачитися і сказати, за що ти вибачаєшся.

Правда,  є один важливий нюанс : вибачатися потрібно тільки один раз (максимум 2).

Чи не зробиш собі ту саму помилку, коли хлопець намагається задобрити дівчину романтичними побаченнями і подарунками. В цьому випадку вона зрозуміє, що ти намагаєшся її задобрити (а не змінитися сам). А коли жінка відчуває чоловічу слабкість, у неї з’являється ще більше бажання перевірити чоловіка на силу, знову влаштувавши скандал.

У житті часто відбуваються таке, що спочатку дівчина дуже задоволена, коли хлопець влаштовує для неї романтичні зустрічі або дарує подарунки в якості примирення. Але незабаром вона знову знаходить причину, через яку можна почати нову сварку. Часто ця причина має один і той же сенс у стилі «Ти так і не змінився!».

Тепер здогадуєшся, чому це відбувається? 😉

Якщо твоєї вини немає – будь готовий піти 

Коли ти розумієш, що ти не винен, і її претензії безглузді, потрібно сказати про це відразу. Спокійно донеся до неї свою позицію, вкрай важливо продовжити спілкування так само легко і позитивно, ніби ніякої сварки і не було.

Можливо, вона і після цього спробує змусити тебе повірити у власну неправоту. Або просто почне робити ображений вигляд. У такому випадку  важливо мати сміливість завершити спілкування і охолонути до неї на кілька днів. 

Жінки люблять принципових чоловіків і відчувають себе поряд з ними, як за кам’яною стіною.

Стираємо негативний заряд 

Всі попередні поради вкрай важливі для того, щоб твої стосунки продовжували правильно «дихати». Однак після будь-якої сварки може залишитися неприємний осад, який не дозволить вам бути розслабленими і щасливими.

Зате існує спосіб, який допомагає максимально швидко усунути негативні емоції після сварки. Це  сильний емоційний сплеск .

Якщо тобі вдасться влаштувати спільні стрибки з парашутом або будь-яке інше екстремальне проведення часу, то це допоможе вам «стерти з пам’яті» недавню сварку.

Правда, нарівні із застосуванням цього способу, потрібно пам’ятати і про всіх перерахованих вище радах. Якщо ти будеш демонструвати самоповагу, спокійно реагувати на її претензії (і йти, якщо вона не хоче по-доброму), а також влаштовувати для вас обох емоційно насичені дні, то їй буде просто соромно з тобою сваритися.🙂

Джерело: https://www.pickup.ru/blog/otnosheniya/puti-resheniya-ssory-ili-kak-pravilno-miritsya-s-devushkoj

Як помиритися з дівчиною

Як помиритися з дівчиною?Є безліч способів, які цілком можливо не допоможуть вам отримати прощення відразу, особливо, якщо ви серйозно винні, але гарантовано приведуть до того, що дівчина в позитивному настрої погодиться на розмову. Можна піднести їй шикарний букет, вклавши туди записку, що повідомляє про ваших ніжних почуттях і жалі про те, що трапилося; якщо дозволяють фінанси – подарувати величезного плюшевого ведмедя або ювелірну прикрасу, запрошення на концерт або цікаву подорож. Але також вам варто спробувати такі вчинки, як прилюдне озвучування своїх світлих почуттів (будь то гучне визнання в любові в багатолюдному місці або напис фарбою під вікнами панянки) або виконання її мрії (згадати яку колекційну книгу вона хотіла, і відшукати її у букіністів). Це розповість про вас красномовніше стандартного букета.

Як помиритися з дівчиною – поради психолога

Не варто відразу кидатися до примирення, коли пристрасті ще не охололи – так ви ризикуєте скотитися в потік взаємних звинувачень і претензій, ніж погіршить ситуацію.

Краще почекати кілька днів, дати охолонути собі і можливість скучити дівчині, можливо, вона через деякий час сама зробить перші кроки назустріч. Після вижданой паузи можете приступати до активних дій.

Єдиним дієвим інструкції, виконавши план якої, ви гарантовано помиріться з вашою дівчиною, не існує, багато що залежить від індивідуальності вашої супутниці і ситуації, що призвела до сварки.

Щоб помиритися з дівчиною ви можете заздалегідь приготувати сентиментальний подарунок, букет квітів, вечеря в затишному красивому місці, але найголовнішим повинні бути ваші слова і поведінку.

Якщо ви демонструєте турботу, увагу до її словам і відчуттям, бажання розібратися в ситуації, що склалася, то успіх можливого примирення підвищується. Варто визнати свої допущені помилки і вибачитися, якщо ви винні, також необхідно обговорити ситуацію, якщо винна дівчина.

Читайте також:   Полігамність: історія розвитку, переваги і недоліки

Залишати все на самоплив – це підвищувати ризики повторення ситуації, будь-які розбіжності повинні бути проговорено, адже повторювані сварки прямо ведуть до розриву відносин.

Як помиритися з дівчиною після сварки? Під час обговорення сварки її потім важливо з’ясувати до чого прагнете ви, і до чого дівчина (ніщо виводить з рівноваги вашу нервову систему, а чого ви хочете). Уважно вислухайте дівчину і її претензії, краще більше промовчати, ніж піддавшись емоціям багато наговорити.

Погоджуйтеся з критичними зауваженнями на вашу адресу, пізніше, коли прийде ваша черга говорити, ви зможете пояснити, чому вчинили саме так або сказали саме ці слова, але не виправдуйтеся і не кажіть, що дівчина не права в оцінці ситуації – просто поясніть, керуючись фактами і логікою, свою поведінку.

Варто грамотно підійти до моменту вибору часу розмови.

Не варто з’являтися на наступний же день – занадто великий загострення пристрастей і за ним дівчина ще може відчути, як прив’язана до вас і як дороги їй ваші відносини.

Але й затягувати не варто, адже їй може стати вже все одно або від впевненості, що ви вже не з’явитеся, дівчина може в злості накоїти чимало дурниць. Найкраще вибирати для обговорення день другий-третій.

Образив дівчину, як помиритися? Чоловіків часто хвилює це питання.

Постарайтеся на початку розмови висловити розуміння її почуттів ( «ти сильно злишся, засмучена»), висловити свої почуття (тут краще підкоригувати і говорити про те, що сумуєте або хочете помиритися, ніж про свою злості на неї).

Попросіть вибачення, говорите про те, як вона вам важлива. Хороший ефект дає згадування романтичних моментів ваших відносин, тут можна взяти її руку, обійняти.

Намагайтеся витримувати паузи, так само як ви не намагалися миритися в перший же день, на моменті вибачень не варто йти далі. Повідомте їй про те, що хотіли принести свої вибачення і збирайтеся йти. Можливо, вона вас вже пробачила і затримає.

Якщо ж вам дали в цей раз піти, значить, їй потрібно трохи більше часу і не варто її квапити. Залишайтеся цей час на зв’язку – надсилайте їй турботливі смски, повідомляйте про цікаві для неї події, розповідайте, що сумуєте, витягуйте погуляти.

Щоб помиритися з коханою дівчиною вам знадобляться витримка, увагу і такт.

Як помиритися з дівчиною після сильної сварки?

Якщо сварка була сильною, а її причина досить вагомою, то це не зміцнить відносини, додавши в них гостроти, а навпаки принесе холод.

Характерним і нормальним для серйозної сварки є тимчасове припинення спілкування, небажання бачитися, можливо, спілкування по смс або записками.

Для виходу зі стану ворожнечі в примирення, а не розрив необхідно пам’ятати про поступовість зближення і контроль своєї поведінки.

Не варто загрожувати і порушувати психологічні кордону дівчата, критичним буде інсценування різних ситуацій, що підштовхують дівчину саму помиритися, коли вона не проявляє подібних бажань і намірів (тиснути на жалість, обманом про проблеми зі здоров’ям викличе злість, а загравання з оточуючими, щоб викликати ревнощі може поставити хрест на подальшій взаємодії).

Найменш руйнівним буде взяти паузу (попередивши дівчину, що саме берете паузу, щоб в спокійному стані розібратися в ситуації і свої переживання, а не припиняти спілкування) і знайти свої внутрішні причини конфлікту, визнати виникли у вас різні почуття. Можна пропрацювати переживання з психотерапевтом або випустити злість і стрес через фізичні вправи, адже збирати все в собі згубно і може закінчитися нервовим виснаженням.

Далі вибирайте час і місце для обговорення відносин, постарайтеся, щоб в цей часовий проміжок ніхто не був обмежений у часі, голодним або втомленим. Якщо ви живете разом має актуальність призначити нейтральне місце для переговорів.

Під час спілкування не забувайте подавати як вербальні, так і сигнали тіла і міміки сигналізують про вашу увагу до слів дівчини (угукайте, кивайте, задавайте питання).

Намагайтеся з’ясувати справжню причину сварки, інакше як помиритися з коханою дівчиною? Можна нескінченно довго обговорювати всякі дрібниці, але якщо сварка дійсно серйозна, значить і причина її виникнення значна, але ви її поки не помічаєте.

Бувають випадки, що сварка, яка виникла через пізно піднятою трубки, на більш глибокому і щирому рівні була спровокована різними поглядами людей на побудову відносин.

Як помиритися з дівчиною після сварки підкаже аналіз самої ситуації конфлікту. Взагалі, якщо розглядати, не впадаючи в емоційне реагування і аналізуючи інформацію, будь-які конфлікти корисні для зміцнення і додання нової глибини відносин і кращого впізнавання партнера.

Багато помиляються, вважаючи, що хороші взаємини ті, де люди ніколи не сваряться, а виникнення скандалів лише руйнує любов.

Однак без таких зіткнень в реальному житті обійтися неможливо, і тут важливо пройти всі уроки, які підносить така ситуація, а не розгортатися і шукати іншого, з ким сварок не буде.

Тримати всі проблеми і негативні емоції в собі або нескінченно міняти партнерів, щоб уникнути сварок – невдячне заняття. Якщо виникають розбіжності і скандали, значить люди один одному важливі, а якщо ні у кого ніяких претензій, то значить, панує байдужість і рятувати там нічого.

Не важливо, хто винен у виниклому конфлікті, на початковому етапі ваша головна задача зводиться до того, щоб продемонструвати, що ви готові до діалогу, примирення і вислуховування її точки зору.

Багатьом дівчатам ваша готовність до співпраці допоможе подолати широко відому гордість (Не миритися першої, навіть якщо сама винна).

Не варто вибачатися перед дівчиною, яка надійшла неналежно, зі свого бажання налагодити відносини, адже так вона не усвідомлює, чим саме зачепила вас і ситуації будуть повторюватися. Якщо винні ви, то за вами і перші кроки і вибачення.

Якщо причиною сварки стала зрада, то під питанням стає існування і актуальність даних відносин, а не тільки як помиритися з дівчиною після сварки. Якщо дівчина змінила вам, то тільки вам вирішувати припиняти відносини або шукати в собі сили на подолання і прощення цього вчинку.

Якщо ви приймете рішення помиритися після її зради, то слід спочатку обміркувати, чи здатні ви пробачити щиро такий вчинок і жити з цим далі, прийняти внутрішньо, що коли ви знову будете в нормальних відносинах, неприпустимо буде нагадувати їй про вчинений злочин або часто докоряти цим.

Як помиритися з дівчиною після зради? Якщо зрада була з вашого боку, то перші активні кроки до примирення доведеться робити вам і помиритися буде складніше, тому спочатку з’ясуйте мотиви свого вчинку, адже може виявитися, що відносини вам не потрібні. Якщо ви визначилися, що хочете перемир’я зі своєю дівчиною, то тільки щире каяття може допомогти. Можливо, ви дійсно дороги своїй дівчині і вона зможе пробачити вам цей проступок одного разу, але другий раз подібного не потерпить.

Не варто після серйозної сварки з’являтися у дівчини, роблячи вигляд, що нічого серйозного не сталося і буденно цікавитися як її справи. Навіть якщо вона чекала вашого першого кроку і хотіла помиритися, то подібне хамське і холодну поведінку остаточно зіпсує ваші стосунки.

Як би ви не були ображені, не варто відразу ж забирати всі свої речі, прати номери телефонів і видаляти її з соціальних мереж – такою поведінкою ви лише продемонструєте свою неврівноваженість і відштовхне від подальшого примирення.

Чи не принижуйте і не ображайте дівчину, не вимагайте назад подарунків, а розмови постарайтеся вести при особистій зустрічі.

Як помиритися з дівчиною після розставання, якщо вона не хоче?

Якщо ви талановитим чином пропустили всі попередні поради, ваші відносини звалилися, і дівчина навіть не хоче вас бачити, питання як помиритися з коханою дівчиною буде постійно крутитися в голові.

Правило поступового зворотного зближення працює на першій-ліпшій нагоді сварок, і чим масштабніше подія, тим більш тривалий етап перерви потрібно, так що не поспішайте брати в облогу житло вашої дівчини, а також не варто влаштовувати інформаційний спам з ваших дзвінків і повідомлень – дайте їй час. І якщо спочатку вона буде відмовлятися навіть зустрічатися, розмовляти і листуватися з вами, то через певний перерву, може погодитися на розмову.

За час, поки відносини знаходяться в стані тиші, максимально вивчіть причину вашої сварки, згадайте, чи були подібні розбіжності вже раніше (можливо нічого не змінюється і дівчина просто зневірилася, не бачачи перспектив), розгляньте ситуацію з усіх боків і погляньте на проблему очима дівчини .

Як помиритися з дівчиною, якщо сильно образив? Обговоріть критичну ситуацію, події, до неї призвели, визнайте свої помилки і вибачитеся. Говоріть про почуття до того, що відбувається і до дівчини, про те, що вам важливі ці відносини, як ви себе почуваєте зараз. Обов’язково запропонуйте відновити відносини.

Будьте готові до відмови, або тому, що з вашою точкою зору не погодяться – саме взаємна повага і готовність прийняття вибору партнера становить міцні відносини.

Якщо ви будете вдавати з себе все розуміє і розкаюється, а при відмові дівчата відразу ж відновити відносини почнете загрожувати, кричати і змушувати, аргументуючи тим, що ви зробили перший крок і тепер вона зобов’язана повернутися, то такою поведінкою ви перекреслює навіть намічену можливість примирення.

Якщо ви покажете, що поважаєте і приймаєте її вибір, хоч і хотіли іншого, то з часом ситуація може розгорнутися в сприятливу сторону.

Дрібні сварки вирішуються легше, великі можуть привести до розставання, тому варто запобігати подібним ситуаціям – не варто критикувати дівчину, її поведінку і зовнішній вигляд при сторонніх; знайдіть спільні заняття; намагайтеся обговорювати спірні питання, не чекаючи, поки вони наберуть масштабів сніжної грудки; хваліть свою улюблену, говорите їй компліменти просто так, а не тільки коли назріває конфлікт і складних ситуацій стане менше. Варто завжди пам’ятати, що в конфлікті винні обидва, абсолютно безвинних не буває. Як можна запобігти назріваючу сварку? Намагайтеся уникати тим, виникнення яких веде до сварок, переводите розмову в інше русло при перших дзвіночки. Якщо тривожні нотки вже звучать, скажіть, що вам потрібен час подумати,і йдіть пройтися – так ви і самі охолонете і більш адекватно поглянете на ситуацію, і дівчина заспокоїться за час тайм-ауту.

Попередження серйозних сварок і розриву відносин більш важка праця, ніж може здатися, що вимагає щоденної уваги і чуйності до свого внутрішнього стану і стану свого партнера, але ці турботи того варті.

Джерело: https://psihomed.com/kak-pomiritsya-s-devushkoy/

Як помиритися з дівчиною після сварки: прості способи і поради

Добрий день, дорогі читачі!

Перебуваючи у відносинах з протилежною статтю, ми час від часу неминуче сваримося. Як помиритися з дівчиною, дружиною або коханою жінкою – питання, яке виникає після сварки у будь-якого чоловіка.

Посварилися, розлучилися, розбіглися по різних кутах – що далі? Як з цієї ситуації вийти, зберігши обличчя і не втративши відносини? Давайте спробуємо підказати нашим чоловікам, які кроки варто зробити на шляху до примирення.

Сварка природна для будь-якої пари

Сварка – це подія, властиве для будь-яких відносин. А для деяких пар це і зовсім не подія, а процес. Якщо скандали і розбирання повторюються регулярно по одному і тому ж приводу, це рано чи пізно призведе до розриву відносин.

Однак якщо у партнерів зовсім немає претензій один до одного, це теж тривожний знак. Швидше за все, в парі запанували байдужість і байдужість, і за мирним благообразним фасадом немає нічого, крім порожнечі.

Причин, що викликають конфлікти, може бути безліч. Всі ми дуже різні і реагуємо на одні й ті ж ситуації неоднаково.

дрібні сварки

Жінка завжди хоче активної участі чоловіка в питаннях ведення спільного господарства, і тертя на побутові теми виникають досить часто:

 • не сходив в магазин;
 • не виніс сміття;
 • не починаєш зламалася річ;
 • не прибрав на місце свої речі.

Читайте також:   Чому дівчатам подобаються погані хлопці: особливості психології

Далеко не всі чоловіки прагнуть розділити домашні турботи зі своїми половинками. Жінка наполягає на своєму, починає тиснути, чоловік чинить опір – закипає сварка.

Якщо ви ругаетесь через посуду, яку ніхто не хоче мити після вечері, це дратує, засмучує, псує нерви, але не призведе ваші відносини до краху.

серйозні сварки

Зовсім інша справа, коли причиною конфліктів стають так звані “непримиренні протиріччя” – улюблена формулювання адвокатів, фахівців зі шлюборозлучних процесів. Чого тільки не ховають за цим терміном:

 • невиконання подружніх обов’язків;
 • розбіжності в питаннях виховання дітей;
 • зради;
 • фінансові проблеми.

Список можна продовжувати, і кожен пункт заслуговує окремої розмови.

Як діяти, якщо винен чоловік

З чого ж чоловікові почати процес примирення, як пом’якшити наслідки від нанесеної образи?

Проаналізувати причини сварки

Подумайте, чи траплялися подібні розбіжності раніше, чи всі потреби вашої дівчини задоволені, чого їй не вистачає? Спробуйте оцінити свою поведінку з боку, проаналізуйте, у відповідь на які ваші слова або дії виникла образа.

Визнати свою неправоту

Майте мужність це зробити, не висуваючи ніяких умов. Чи не торгуйтеся. Дайте своїй дівчині зрозуміти, що ви осмислили і усвідомили свої помилки, прагнете все виправити і будете намагатися в подальшому не допускати їх повторення.

Щиро покаятися і попросити вибачення

Просити вибачення непросто, але необхідно. Без цього кроку всі інші дії не мають сенсу. Чи не комплексуйте з приводу того, що вибачившись першим, будете почувати себе приниженим. Це абсолютно невірно.

Зробивши перший крок, ви отримуєте перевагу, оскільки берете ситуацію в свої руки, тим самим виявляючи мудрість і великодушність. Ви демонструєте благородство характеру і зацікавленість в збереженні відносин. Такий зрілий конструктивний підхід розрядить обстановку навіть після сильної сварки.

Зробити висновки

Зробіть для себе висновки, що не озвучуючи їх своїй дівчині. Нехай вони залишаться при вас і допоможуть запобігати спірні ситуації і назріваючі зіткнення. Профілактика конфліктів – це щоденна робота, якою потрібно приділяти достатньо уваги, але вона того варта, повірте. Як заповідав великий Гіппократ, “Хворобу легше попередити, ніж лікувати”.

Що робити, якщо винна дівчина

Нерідко буває, що сварку спровокувала ваша прекрасна половинка і при цьому абсолютно не відчуває себе винною. Та ще й вибачатися не поспішає. Як почати розмову, щоб вас почули?

Постаратися тримати себе в руках

Не зліться, не кажіть зайвого, не відповідайте емоцією на емоцію, зберігайте гідність. Адже ви зазвичай говорите послідовно і приводите логічні доводи, а дівчина ваша майже завжди мислить емоційно. Тому в розмові з нею робіть упор на почуття, загальні приємні спогади і враження, які вас об’єднують.

Не посилювати сварку

Звичайно, ви можете образитися у відповідь, особливо якщо після сварки пройшло мало часу і пристрасті ще не вщухли. Чекати, коли вона усвідомлює свою помилку і прийде до вас просити вибачення, неефективно. Очікування може занадто затягнутися, і “точка неповернення” буде остаточно пройдена.

Якщо вона починає розуміти свою помилку і робить перші несміливі кроки на шляху до примирення, чи не відштовхуйте її, як би сильно ображені ви не були. Повірте, і дівчата теж старанно шукають спосіб, як помиритися з хлопцем, просто ви не завжди про це знаєте.

Пояснити, що неправа саме вона

Постарайтеся зробити це максимально коректно. Чудес дипломатії від вас ніхто не чекає, але не можна зачіпати її гідність, інакше можливість примирення може виявитися під питанням.

Загалом, не кажіть дівчині відкритим текстом, що вона “сама дура” – це хоч і задовольнить ваше загострене почуття справедливості, але точно не приведе до бажаного результату.

Взяти ініціативу на себе

Проявіть мудрість – створіть відповідний привід для початку діалогу. Дайте дівчині можливість відчути, що вона сама робить перший крок до вашого примирення і при цьому не втрачає обличчя.

Як себе вести і чого слід уникати

При будь-яких обставинах чоловік повинен залишатися чоловіком. Це істина хоч і прописна, але як і раніше актуальна. Не йдіть на поводу і не дозволяйте собою маніпулювати під приводом почуття провини.

Перш ніж ви почнете діяти, візьміть паузу. Відразу після сварки обидва партнери зазвичай знаходяться в перевозбужденном стані і не здатні міркувати розсудливо. “Охолоньте” пару днів, заодно і подумайте над вашими відносинами, щоб підготуватися до конструктивного діалогу. Поки триває ця пауза, постарайтеся утриматися від деяких ірраціональних дій.

 1. Чи не “маячьте” в поле зору вашої дівчини, не стежите за нею самі або через спільних знайомих, які не нав’язуйте за допомогою дзвінків або повідомлень. Якщо вона сама вам не дзвонить, залиште її на деякий час у спокої, їй теж потрібно обміркувати ситуацію, що склалася.
 2. Не намагайтеся викликати ревнощі, заграючи з іншими дівчатами. Таким чином ви не підвищите свою “цінність”, а тільки лише підсилите злість і роздратування в свою адресу.
 3. Чи не брешуть за її спиною, чи не налаштовуйте проти неї загальних друзів, не присвячуйте в ваші відносини сторонніх.
 4. Не намагайтеся підкупити її дорогими подарунками. На швидкість примирення це не вплине, а при деяких обставинах взагалі може виявитися недоречним.

Як помиритися оригінально і не тільки

Отже, пауза витримана, пристрасті вляглися. Саме час почати діяти активно, але делікатно. В якій саме формі ви принесете вибачення, залежить від вашої фантазії, фінансових можливостей і переваг вашої дівчини. Ви знаєте, що може її порадувати?

Не будемо розглядати варіанти на кшталт відпочинку на Мальдівських островах. Таке, звичайно, викличе захват у будь-якої дівчини, але далеко не всім по кишені. Пошукаємо що-небудь простіше, але не менш ефективний.

Написи і зображення

В останні роки популярністю користуються визнання, написані фарбою на асфальті. Дівчина, виглянувши у вікно і прочитавши ваше послання, напевно буде зворушена такою щирістю.

На початку 2000-х деякі чоловіки могли собі дозволити заплатити за рекламне місце на щитах або світлодіодних екранах, встановлених уздовж автомобільних трас, і розміщували свої зізнання там, де проїжджали їх скривджені кохані.

Вельми ефектний спосіб, але його заборонили через періодично виникають аварійних ситуацій, оскільки читали зворушливі послання не тільки ті дівчата, яким це було адресовано, але і всі інші автомобілісти.

Нещодавно я бачила розкішне графіті на стіні невеликий технічної споруди у дворі багатоповерхового будинку. Чи сам художник просив вибачення у своєї дівчини або картина була створена на замовлення, але зображений на ній букет незабудок в краплях ранкової роси і сонячних променях змушував обертатися всіх перехожих. Лаконічний напис “Ліза, прости …” не залишала ніяких сумнівів в задумі картини.

Подарунки зі змістом

Напружте фантазію, подумайте, що може зачепити серце вашої коханої. Навіть маленький сувенірчик здатний викликати гарячий відгук у душі дівчини, якщо він буде наповнений змістом, зрозумілим тільки вам двом. Дівчата люблять символічні подарунки і часто роблять їх своїми талісманами.

Це може бути просто витончена фігурка янгола з її ім’ям. Ім’я людини – найприємніший і важливий для нього звук на світі, адже з самого народження ми сприймаємо звернення до себе по імені. Це як пароль, який дає доступ до внутрішнього світу і допомагає зрозуміти, що ви прийшли з добрими намірами.

Викладіть її ім’я гільзового свічками на асфальті під вікнами її будинку теплим літнім вечором – і не сумнівайтеся, вона точно зрозуміє, який сенс ви в це вклали.

Цікаве місце

У кожному місті є такі цікаві місця, куди запросити дівчину можна не тільки для розмови про примирення. Приємно провести час і забути про переживання після сварки буде корисно обом. Не полінуйтеся вивчити можливості, які пропонує ваш місто для романтичних побачень.

Звичайно, треба врахувати переваги вашої половинки. Якщо вона любить маленьке затишне кафе на набережній, обстановка якого налаштовує на романтичний лад, не треба тягнути її на скалодром або квест, або запускати в політ на параплані, навіть якщо вам це здається шалено цікавим.

Втім, і такий варіант можливий, якщо ваша дівчина – любителька екстриму і не проти поганяти адреналін по венах. Головне – не промахнутися з вибором, а то замість примирливого розмови отримаєте розборки на тему вашого легковажності та безвідповідальності.

Квіти і цукерки

Не варто вважати такі традиційні знаки уваги банальними. Квіти люблять майже всі жінки. Причому зовсім не обов’язково підносити помпезні громіздкі букети розміром з вашу обраницю.

Можна подарувати всього одну квітку, наприклад, витончену троянду, стебло якої прикрашає стрічка, підібрана в тон, або ніжний букет польових квітів, який ви самі зібрали, пишні півонії або розкішну бузок з вашого дачної ділянки – поле для фантазії воістину безмежна.

Не всі дівчата люблять солодке, але якщо ваша обраниця Не проти поласувати шоколадкою, у вас є додатковий козир в примирної бесіді. Зараз багато приватних кондитерські пропонують шоколадні вироби ручної роботи, зроблені на замовлення. Достатньо написати на плитці шоколаду пару зворушливих слів, щоб ваш солодкий подарунок перетворився на знак щирого розкаяння.

лист

Іноді важко підібрати потрібні слова, щоб висловити все, що накопичилося під час сварки, і попросити вибачення так, щоб не залишилося сумнівів у вашій щирості. Хвилювання, плутаються думки, посилене в грудях серце заважають зосередитися і чітко донести все, що ви хочете сказати. Не всі слова можуть дійти до свідомості, затуманеного сильної образою і гнівом.

В такому випадку епістолярний жанр – вам на допомогу. Дуже зручний і абсолютно марно забутий спосіб висловлювати свої почуття. І самі з думками зберетеся, аргументи потрібні знайдете, не ризикуючи ляпнути щось зайве, і дівчина зможе неодноразово перечитати послання і усвідомити глибину вашого каяття.

Примирення після зради

Ще одна дуже неоднозначна тема – зрада. Вона буває як односторонньої, так і обопільною. Причин, що призводять до зради, таке безліч, що розмова на цю тему можна вести годинами. Чи варто взагалі миритися після зради – питання вкрай складний. Як себе вести, знаючи, що вас зрадили?

На мій погляд, якщо пара молода і разом нетривалий час, налагоджувати відносини після зради одного з партнерів не має сенсу. Зрада на ранній стадії відносин говорить про незрілість почуттів і неготовність партнерів жертвувати особистою свободою заради моногамной життя. Розставання в даному випадку буде більш розумним рішенням.

У парах, які прожили разом багато років і навіть десятиліть, причини зрад можуть бути настільки глибинними, що навіть психологам не завжди під силу вірно їх діагностувати. Аргументи з серії “біс поплутав” або “чого тільки не зробиш по п’яні” не можуть прийматися всерйоз.

Основними причинами, які призводять до зрад і заслуговують на пильну увагу, є:

 • тривала незадоволеність сексуальним життям;
 • відсутність уваги і зацікавленості;
 • втрата взаємної поваги, розуміння і душевної близькості.

У будь-якому випадку, універсального рецепта, як помиритися і налагодити життя після зради, не існує. Чи потрібні взагалі такі відносини і чи будете ви один одному довіряти надалі, вирішувати тільки вам. А перед тим, як приймати рішення, не завадить якийсь час побути на відстані один від одного. Це загострює почуття і прояснює думки.

висновок

Якщо зусилля щодо примирення з вашою дівчиною увінчалися успіхом, це прекрасно. Зробіть висновки і постарайтеся не повторювати одних і тих же помилок у відносинах. Пам’ятайте, що сильні образи залишаються рубцями в душі на все життя і не сумнівайтеся, що жінка буде вам періодично їх пригадувати.

Якщо примирення затягнулося або зовсім не вдалося, прагнете зберегти людські відносини. Невідомо, за яких обставин вам ще доведеться зіткнутися з вашої колишньою дівчиною, що ви будете робити і як дивитися їй в очі, якщо при розставанні поводилися негідно.

Постарайтеся сильно не сваритися, ставитеся терпиміше до ваших половинкам. Ви маєте право бути собою, а вони – бути іншими.

А який досвід примирення є у вас, дорогі читачі? Поділіться з нами в х.

Джерело: https://vsvoemdome.ru/psihologiya/kak-pomiritsya-s-devushkoj

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *