Як помиритися з подругою: поради, покроковий план дій

Чоловіча дружба і жіноча – два різні полюси спілкування людей однієї статі. Який з них надійніше і довговічніше – питання, на який відповість тільки сама людина. Кому-то здорово пощастило з подругами: вони і вислухати готові, і поридати разом в подушку, і «потусити», і з грошима допомогти; а хтось з працею підтримує відносини зі звичайними знайомими.

Зміст приховати

Як би не складалися дружні відносини між двома дівчатами будь-якого віку, настає період розмальовки , непорозуміння, сварки. Недостатньо зрозуміли один одного, перегнули палицю, пішли на поводу свого характеру, а не назустріч бажанням подруги – і ось результат: ні дзвінків, ні СМС-повідомлень, жодного прояву ще не так давно близької людини.

Запропоновані способи налагодження відносин допоможуть вибрати раціональний і приємний варіант швидкого виходу з кризи «подружок» з найменшими моральними втратами для обох сторін.

Як можна помиритися з подругою, якщо я винна?

Поки ви вирішуєте, як повернути дружбу кращої подруги, якщо вона образилася, подумайте: а хто ж більшою мірою був винен в конфлікті? У разі власної провини треба постаратися поговорити віч-на-віч і пояснити причини своєї поведінки, слів, підгрунтя конфліктної ситуації. Цілком можливо, що погляд подруги на те, що сталося докорінно не збігається з вашим. Або, можливо, що вона просто не володіє інформацією повною мірою.

Як помиритися з подругою: поради, покроковий план дій

Подруги в сварці

Як помиритися з подругою, якщо вона винна?

Так, і таке може бути. У вашій сварці винна вона, але від цього не легше знайти спосіб помиритися і забути про колишні образи. Як і в першому випадку, важливо проговорити образи. Перед розмовою рекомендується продумати основні моменти, на яких ви хочете загострити увагу. Але це ні в якому разі не повинні бути суцільно претензії і звинувачення на адресу подруги.

При такому розкладі ви посварилися остаточно. Подумайте про те, чому вона могла образити вас або сказати неприємні слова, згадайте ситуацію і обставини, що відбулися до сварки. Ймовірно, ви могли спровокувати таку поведінку або пропустити якусь важливу подію. У будь-якому випадку ваша задача – з’ясувати це і знову подружитися, а не лаяти подругу за те, що вона зробила.

Як помиритися з подругою по листуванню?

Слова зачіпають боляче. До того ж при листуванні не видно ваших емоцій, посмішок (і усмішки не завжди можуть висловити те, що ви хотіли сказати). Як підсумок – подруга може образитися на саму нешкідливу на ваш погляд жарт. Але все ті ж слова, які зовсім недавно були яблуком розбрату, можуть і «вилікувати».

Як правило, будь-яку сварку можна вирішити саме за допомогою розмови , слів – так поговоріть! Напишіть їй, максимально щиро і зрозуміло поясніть вашу позицію, без звинувачень на свою адресу і тим більше адресу подруги.

Якщо вона дійсно дорожить вашої дружбою, вона обов’язково прочитає і як мінімум відреагує, як максимум – пробачить.

Як помиритися з подругою: поради, покроковий план дій

Як помиритися з подругою по листуванню?

Як помиритися з подружкою, якщо вона не хоче розмовляти?

Що ж робити, якщо ваша подруга просто не хоче розмовляти і слухати будь-які ваші пояснення? Як і у випадку з подругою по листуванню – написати.

Електронне, поштовий лист або СМС-повідомлення з вибаченнями в разі провини або спробою пояснити ситуацію і свою точку зору в разі невинно здатні поправити становище, що склалося, якщо утриматися від звинувачень і висловлювання претензій.

Можливо, ви просто недостатньо зрозуміли один одного . Тон листа або повідомлення повинен бути спокійним і розумним і краще, якщо він веде до особистого контакту: підемо в кіно, прогуляємося, допоможи мені з покупками і т. Д.

Навіть якщо зазвичай ви спілкуєтеся з сарказмом, «підколюєте» один одного, в даному випадку, це буде недоречно, рекомендується вибрати звичний дружній стиль спілкування, без ноток гумору: можливо, подруга поки не готова до жартів, але внутрішньо готова до серйозної розмови.

А якщо не відповість? Що ж, це її право, і вона цілком може ним скористатися . У таких випадках краще не нагнітати обстановку написанням нових і нових опусів з проявом дружніх почуттів, а зробити перерву. Несподівано виникла ситуація здатна зробити сприятливий переворот у відносинах.

Як помиритися з подругою: поради, покроковий план дій

Дві близькі подруги розмовляють за чашкою чаю

Як помиритися з однокласницею?

Ще один варіант: ви посварилися з однокласницею, яка за сумісництвом є вашою подругою, і ви дорожите вашої дружбою.

Важливо вирішити сварку, адже вам разом спілкуватися, вчитися, вести спільні проекти; напевно, у вас є спільні подруги, які будуть відчувати себе, як між двох вогнів.

Тому так важливо розібратися в проблемі: попросити вибачення, якщо ви розумієте, що винні в більшій мірі ви, і першою піти на контакт. Навіть якщо винна ваша однокласниця, не думайте, що вона зобов’язана підійти першою.

Як би банально це не звучало, але будьте розумнішими, підійдіть першої і постарайтеся пояснити ситуацію так, як ви її бачите. Знову ж таки, без явних звинувачень, щоб не підливати масла у вогонь. Ваше завдання – проговорити образу, сварку без взаємних звинувачень і прийти до спільного рішення або компромісу.

Рекомендації психологів по вирішенню конфлікту з подругою

Не завжди очевидно, що сказати подрузі, щоб швидко помиритися. Наведемо лише кілька прикладів того, робити в конкретних ситуаціях. Наведені рекомендації відомих психологів допоможуть якщо і не повністю вирішити ситуацію, то хоча б розставити всі крапки над i:

Причина конфлікту – чоловік . Складна і рідко можна вирішити успішно ситуація. Ти не одна, улюблена і любиш, а подруга ніяк не може знайти собі бойфренда або супутника життя.

І починаються спільні походи в кіно, театри, в гості, поїздки на пікніки і пробіжки, лижі, ковзани … Таке злиття двох кіл знайомств чревате наслідками: ось і він вже не так дико на подругу дивиться, і вона повеселішала, тільки чому всередині твого серця стала проявлятися ревнощі? Неминучі сварки з партнером і подругою погіршать ситуацію. Вирішується це просто: не варто провокувати такі обставини – спільні вечірки та походи можливі, але в міру . Подруга – доросла людина, і тягати її всюди за собою не потрібно: інтимний простір двох закоханих – це особисте, подругам (навіть близьким) в ньому не місце.

Як помиритися з подругою: поради, покроковий план дій

Любовний трикутник серед друзів

2. Варіація любовного трикутника , де замість коханого чоловіка з’являється третя подруга. І ось колишня приятелька і нова вже щосили здружилися і готові обійтися без тебе: пройтися по магазинах, сходити на концерт, повеселитися в клубі.

Аутсайдерське положення неприємно, але, пустивши ситуацію на самоплив, можна повністю списати себе з рахунків.

Рішенням стане власна ініціатива: знайти цікаві виставки, нові клуби, заняття, майстер-класи та запросити на них свою кращу подругу стане виходом з невигідного становища.

Як і у випадку з чоловіком, рішенням стане поділ двох знайомств: ніяких спільних заходів одночасно з колишньою і новою подругою, якщо у них немає симпатії один до одного. У той же час знайти можливість для спілкування з кожною з них окремо допоможе розширити коло друзів без колапсів.

3. Гроші і коло інтересів стають причиною заздрості – а ось якою вона стане, чорної або білої, залежить від конкретних характерів, способу життя і спільності поглядів.

Можливість витратити в магазині співмірні суми спочатку здається що не має відношення до дружби, але в дійсності дуже різний рівень життя здатний підточити дружні відносини

Якщо тільки ви або вона не можете наздогнати один одного за рівнем фінансового благополуччя, ситуація мало вирішити: рідко який дівчині вдасться стримати себе в руках і не похвалитися перед подругою (навіть знаючи, що вона обмежена в коштах) новими придбаннями. Сварки через заздрість навіть при усвідомленні причин навряд чи закінчаться тривалими дружніми відносинами .

Якщо відчуваєш себе винуватою в сталася сварці з нальотом заздрості, варто задуматися про особистісне зростання і позбавленні від неприємного відчуття власної неуспішності. Ситуації неповерненого боргу кожної зі сторін загрожують псуванням відносин не на один день. Працюючи над собою, справжні подруги не затьмарять радість дружби чорною заздрістю.

Як помиритися з подругою: поради, покроковий план дій

Дві кращі подруги дуріють

висновок

Мотивація людських сварок не змінюється століттями: гроші, конкуренція, влада, заздрість та інші характерні для суспільства гріхи і провини здатні посварити навіть цивілізованих людей. Для відновлення комфортного спілкування необхідно з’ясувати причини розладу і спробувати усунути їх прийнятними способами.

Неможливо знайти відповідь на питання, як не сваритися з подругою, адже всі ми люди, і рано чи пізно обов’язково відбудеться конфліктна ситуація. Ваше завдання навчитися виходити з неї з «найменшими втратами». Зазвичай саме конфлікти і сварки допомагають зблизитися з подругою, тому що ви починаєте спілкуватися глибше, розмовляти про свої потреби в спілкуванні, образи і недомовок.

Дивіться на дружні сварки як на робочі моменти відносин з подругою : для їх вирішення важливо знайти компроміс – вірну дружбу треба берегти, адже хорошу подругу знайти непросто.

Джерело: https://sunmag.me/sovety/11-01-2014-kak-pomiritsya-s-podrugoj-i-vernut-druzhbu.html

Як помиритися з подругою і відновити дружбу?

Як помиритися з подругою: 5 поширених причин конфліктів + ​​5 етапів процедури примирення + 7 порад психолога.

Існує досить мало дружніх відносин, яким би не доводилося проходити перевірку на міцність сварками. Особливо це стосується прекрасної половини, оскільки жінки набагато частіше знаходять привід для з’ясування відносин, ніж чоловіки.

Якщо ви думаєте, як помиритися з подругою, значить, між вами виникли дійсно серйозні проблеми, тому що дрібні сварки зазвичай влагоджуються самі по собі.

Багато що у відновленні дружби буде залежати від того, на якій стороні ви виступаєте: в ролі провинилася, якій доведеться загладити свій вчинок, або – що постраждала, тоді ваше завдання – знайти в собі сили пробачити.

5 поширених причин, за якими доводиться думати, як помиритися з подругою …

 • Чоловіки часто кажуть, що жінки люблять створювати проблему з нічого і шукати причину посваритися в найнесподіваніших для цього місцях.
 • Так, іноді ми поводимося нелогічно, на погляд чоловіка, але лише найбільш істеричні особи закочують скандали на рівному місці навіть чоловікам, не кажучи вже про кращих подруг.
 • Справжня жіноча дружба, перевірена роками, цінується не менше, ніж міцні сімейні відносини, тому що куди ми без своїх подруг?

Хто щиро розділить з нами перемогу? Кому можна поплакатися в жилетку в будь-який час дня і ночі? Хто підтримає будь-яку божевільну ідею проведення часу?

Тільки вона – найкраща подруга!

Але навіть в найміцніші стосунки втручаються розмальовки і тоді доводиться думати, як помиритися з близькою людиною.

Причини, за якими жіноча дружба випробовується на міцність і потребує реставрації, можуть бути самими різними. Найбільш поширені ось ці.

1. Ревнощі з-за того, що в однієї з вас з’явився хлопець або ж у справу втручається третя подруга / інша компанія.
2. Необхідність боротися за увагу одного і того ж молодої людини
3. Емоції, такі як заздрість, образа, підозра і под., Навіть якщо причин для їх виникнення не було.
4. Расхожесть в думках з того чи іншого приводу, яка з часом переростає у велику сварку.
5. Збіг обставин, наприклад, завжди ваша подруга реагувала з посмішкою на недвозначні жарти, а сьогодні, будучи в поганому настрої, розлютилася.

Але буває і так, що для сварки начебто і не було серйозної причини, але виник конфлікт, який ніяк не вдається погасити, щоб помиритися з подругою.

Щоб цього не допустити в подальшому, важливо навчитися вчасно виявляти провісники сутичок і діяти відповідно до обставин:

 • змінити дратівливу тему розмови;
 • поводитися з подругою м’якше, ніж зазвичай, коли бачите її важке емоційний стан;
 • проводити з нею більше часу, коли помічаєте ознаки ревнощів по відношенню до вашого хлопця;
 • викликати подружку на серйозний щира розмова, щоб зрозуміти, що ж її турбує;
 • обом наплювати на хлопця, який стає предметом сварок, особливо, коли він на обох не звертає уваги;
 • надати подрузі своєчасну допомогу в скрутну хвилину;
 • вдати, що ви не помітили емоційної спалаху з боку подружки і т.д.

Погасити конфлікт у зародку набагато легше, ніж потім намагатися помиритися з найкращою подругою і не знати, як саме це зробити.

Як помиритися з подругою: 2 сторони однієї проблеми

Багато що в примиренні з подругою залежить від того, хто ж виступив винуватцем вашої сварки.

Якщо вона, причому проступок вона зробила серйозний, наприклад, зрадила вас, то доведеться знайти в собі сили на прощення. Якщо ви, то ваше завдання – відшукати спосіб помиритися і заслужити прощення подруги.

Але найгірше, коли обидві сторони відчувають себе постраждалими. Тут уже першої зробити крок повинна наймудріша з дам, ну, або та, що більше цінує цю дружбу.

1. Як помиритися з найкращою подругою, якщо ви спровокували сварку?

Ірині категорично не подобався новий хлопець її подруги. Вона вважала, що м’якої стриманою Ані не пара цей досить жорсткий чоловік, зосереджений більше на своїй встає на ноги фірмі, ніж на відносинах.

Читайте також:   Чоловік не звертає уваги на дружину: причини і вирішення проблеми

Спочатку Аня робила вигляд, що не помічає її подколи в сторону Олега і досить-таки нетактовних зауважень. Вважала, що їм просто потрібен час, щоб звикнути один до одного і подружитися. Але одного разу Іра перейшла межу і образила Олега, причому – прилюдно, в їх компанії.

Чоловік не став загострювати увагу на конфлікті і зробив вигляд, що нічого не сталося, а ось Аня не витримала і, відкликавши подругу в сторонку, висловила їй все, що думає. Все закінчилося великою сваркою, яку Ірина, незважаючи на почуття провини, нейтралізувати не збиралася.

Вона вважала, що з Анею вони зможуть помиритися лише тоді, коли її відносини з Олегом закінчаться, а в тому, що їм залишилося недовго бути разом, дівчина не сумнівалася.

А потім у Ані захворіла мама. Іра кинула все і помчала до подруги, побачила там Олега. Їм рука об руку довелося допомагати дорогому для них людині, поки Аніна мама відновлювалася після важкої операції. Так і помирилися все.

Часто не доводиться робити щось особливе, щоб помиритися з подругою. Все відбувається саме по собі, особливо, якщо того сприяють події.

Але не варто чекати, коли все розсмокчеться. Якщо ви знаєте, що винні в сварці, не тягніть час, робіть перший крок назустріч. Краща подруга обов’язково вас зрозуміє і простить.

2. Як знайти в собі сили помиритися з подругою, якщо вона винна в суперечці?

Яна з Олею дружили з п’ятого класу і в десятому як і раніше вважалися найкращими подругами. Втомившись від перешіптувань подружок, вчителька їх розсадила, і за збігом обставин в той же день клас поповнився новенької Наташею, яка зайняла вільне місце за партою поруч з Олею.

Нова виявилася дуже хорошою і цікавою, але нікого не знала в новому місті, тому Оля стала запрошувати її провести час втрьох. Яна ревнувала, сердилась, а потім вирішила позбутися «третин зайвої» і розпустила чутки, мовляв, Наташа за спиною Олі говорить про неї гидоти. Обман розкрився, і Оля направила свій гнів на Яну.

Конфлікт затягнувся на два тижні, тому що розлючений поведінкою подруги Оля, відкидала всі її спроби помиритися.

Допомогла Наташа, яка, замість того, щоб скористатися ситуацією, переконала Ольгу не рушити п’ятирічну дружбу. Дівчата стали дружити втрьох.

В цьому випадку не було причин для великих образ, тому що плітки – незмінна складова жіночого колективу.

Але бувають і більш серйозні підстави для великих сварок, коли знайти в собі сили пробачити подругу і помиритися з нею важко, наприклад, брехня, спроби відбити хлопця, зрада і т.д.

Якщо ви опинилися в ролі жертви в результаті дій вашої подруги, то повинні вирішити:

 • чи можете ви взагалі її пробачити і заслуговує її вчинок вибачення;
 • не повториться подібне знову;
 • чи готові ви почати ваші дружні стосунки з чистого аркуша, не поминаючи те, що трапилося.

Не всі гідні другого шансу. Якщо ваша подруга була не така вже хороша з вами, її проступок дійсно серйозний, більш того – він не перший, то, можливо, не варто намагатися помиритися з нею.

Краще знайдіть ту, що буде цінувати вашу дружбу.

Поради і дії, як помиритися з найкращою подругою …

Чим частіше вам з подругою доводиться бачитися, наприклад, ви разом вчитеся або працюєте, тим більше шансів помиритися швидко.

Якщо ви перетинаєтеся не так часто, то доведеться постаратися, щоб помиритися, поки конфлікт не зайшов занадто далеко.

5 етапів, які потрібно пройти, щоб помиритися з подругою

Будь-яке примирення повинно пройти декілька обов’язкових етапів, особливо, якщо мала місце бути серйозна сварка, а не звичайне непорозуміння.

Якщо ви налаштовані помиритися з найкращою подругою і готові зробити в її сторону перший крок, то ось ваші 5 обов’язкових етапів:

  1. Точно розберіться в причинах сварки.

   По-перше, це дозволить вам уникнути повторення подібної ситуації в майбутньому. По-друге, стане в нагоді в розмові з подругою про те, що трапилося.

  2. Визнайте свою провину.

   Якщо ви винні в тому, що руйнується ваша дружба, чесно зізнайтеся собі в цьому, визначте, що саме ви зробили не так. Чи не ховайтеся за боязкими «вона теж винна».

   Навчіться відповідати за свої проступки. Адже ваша дружба важливіше дурною гордості.

  3. Знайдіть спосіб попросити вибачення.

   Якщо подруга не відповідає на телефонні дзвінки, можна написати їй листа (з дистанційним управлінням або паперове). Добре попрацюйте над текстом.

   Це повинно бути не просто короткий вибачення, а жалісливі текст про те, як ви цінуєте стосунки з найкращою подругою, як вже покаялися в скоєному і як боїтеся втратити вашу дружбу.

   Можна взяти за основу ось такі тексти:

   Як помиритися з подругою: поради, покроковий план дій

   Якщо сварка була дрібною, то вистачить і простого смс з коротким текстом, наприклад:

   Як помиритися з подругою: поради, покроковий план дій

  4. Зробіть для неї щось приємне.

   Це може бути:

   • надана допомога, коли вона цього не чекає;
   • надіслані квіти або солодощі додому;
   • покупка подарунка, який їй точно сподобається і т.д.

   Тільки не переборщіть. Наша мета – не купити дружбу, тому невеликий послуги або презенту буде досить.

Що подарувати дівчині на: 18, 20, 30 років і не тільки

 1. Організуйте зустріч і поговоріть про те, що трапилося.

  Якщо подруга готова йти на контакт, то вам доведеться переконати її помиритися з вами остаточно. Не варто уникати цієї розмови, навіть якщо відносини начебто налагодилися самі по собі.

  Недомовленість, загнані всередину образи будуть впливати на вашу дружбу. Краще відразу розставити всі крапки над «i», а вже потім забути про те, що трапилося.

Якщо вам вдалося укласти мир з кращого френдесса, незалежно від того, хто спровокував сварку і зробив перший крок, що не згадуйте надалі про цю сварку, забудьте про неї, і не дозволяйте подрузі ворушити минуле.

Якщо ви знайшли в собі сили пробачити її і помиритися, не тримайте камінь за пазухою.

Скажіть те ж саме і подружці, коли вона ні-ні, та й вщипне вас тим, що ви зробили. Почуття провини і маніпуляціям не місце в жіночу дружбу!

Безвідмовний метод, як помиритися з найкращою подругою.

Як повернути міцну дружбу? Ефективні поради.

7 корисних порад від психолога, які допоможуть помиритися з найкращою подругою

Відновити відносини набагато складніше, ніж посваритися, особливо, якщо ви обидві – люди з непростими характерами.

Як провести дівич-вечір?

Щоб досить швидко помиритися з подругою, прислухайтеся до порад психолога і постарайтеся не допускати поширених помилок:

 1. Не дозволяйте конфлікту увійти в давність.

  Якщо ви дуєтесь один на одного більше місяця, то повернути колишню теплоту дружніх відносин буде набагато важче.

 2. Дайте їй час заспокоїться.

  Якщо у вас вийшла емоційна сварка, то дайте подрузі хоча б день, а ще краще – два, щоб охолонути і повернути можливість розумно міркувати.

 3. Не обговорюйте сварку з третіми особами і вже звичайно – не нарікайте іншим на свою подругу.

  Люди часто бувають злими – перебрешуть ваші слова, помиритися буде важче.

 4. Чи не принижуйтеся, навіть якщо були дуже неправі.

  Як би сильно ви не хотіли помиритися, пам’ятайте про почуття власної гідності. Не потрібно повзати перед подругою на колінах, благаючи її простити вас. Який же проступок потрібно зробити, щоб так принижуватися?

 5. Не починайте конфлікт спочатку.

  Якщо ви вперше після сварки говорите про те, що трапилося, робіть це спокійно, не починаючи заново шукати правих і винуватих. Мета – поговорити, щоб подібне не повторилося, а не заново скандалити.

 6. Сміливо кидайтеся на допомогу подрузі, якщо вона їй потрібна, наплювавши на всі суперечки. Не важливо, що ви – в сварці, вона подруга, близька людина. До речі, це відмінний спосіб помиритися.
 7. Чи не квапте події.

  Якщо сварка була серйозною, не варто відразу ж після примирення чекати відновлення колишніх відносин. Повинно пройти трохи часу, поки ви обидві забудете про те, що трапилося.

Якщо ви випробували всі способи, як помиритися з подругою, але не змогли добитися бажаного, відпустіть ситуацію. Можливо, їй потрібно більше часу, щоб пробачити вас, якщо причина в серйозному зраді з вашого боку. Якщо сварка сталася через дрібницю, а подружка все одно не хоче вас прощати, то не дуже-то вона і цінує втрачену дружбу.

А навіщо вам тоді така подруга?

 • Твіттер

Джерело: https://dnevnyk-uspeha.com/otnosheniya/kak-pomiritsja-s-podrugoj.html

Кращі поради, як помиритися з подругою після сильної сварки

Часто дружні зв’язки мають не менше значення, ніж родинні. Часом ті, з ким ми пов’язані духом, а не кров’ю, вміють зрозуміти і підтримати нас краще, ніж всі інші.

Наше життя стає яскравішим і більш захоплюючий завдяки розмовам і зустрічам з ними, їхній допомозі і підтримці. Саме тому серйозну сварку з подругою ми переживаємо особливо болісно.

Розглянемо, як можна помиритися з найкращою подругою, якщо ви сильно посварилися і вона образилася і не хоче розмовляти, а також що сказати подружці і які слова підібрати для примирення.

Чи варто взагалі миритися?

Світла дружба між вами і вашою подругою затьмарилася конфліктом. Всі ваші думки зайняті пошуком способу укласти з подругою перемир’я. Однак періодично в голові крутиться підступне роздум: «Так мені потрібно миритися з подругою, яка, можливо, сама не хоче дружити зі мною?».

Може здатися дивним, але і перший, і другий варіант є розумним. Прийняти рішення, миритися з подругою чи ні, допоможуть наступні поради:

 1. Як помиритися з подругою: поради, покроковий план дійЧи не відновлювати дружні відносини після сильного конфлікту – правильне рішення, якщо під час перепалки виявилося, що ваші життєві позиції серйозне відрізняються один від одного. Сумно визнавати, що з роками в характері і світогляді людей відбуваються зміни. Всього пару років назад ви з подругою навіть думали однаково, а сьогодні ніби говорите на різних мовах. Якщо продовжувати такі відносини, нерозуміння і постійні сварки через різні погляди на життя будуть наростати. У цій ситуації сварка може послужити приводом, щоб припинити дружбу з людиною, розуміння з яким втрачено, навіть якщо ви відчуєте величезний біль від розриву. Але пам’ятайте, перед таким серйозним рішенням з максимальною ретельністю проаналізуйте ситуацію, щоб не наробити помилок.
 2. Якщо особливих протиріч в ваших життєвих позиціях немає, ви впевнені, що подальше спілкування з подругою буде цікавим і продуктивним, обов’язково миріться з нею. Справжні друзі занадто рідко зустрічаються на нашому шляху, щоб безглузда сварка послужила приводом ними розкидатися. Навіть якщо вам доведеться переступити через свою гордість, пам’ятайте, що дружба набагато дорожче, ніж наше самолюбство.

7 ознак, як зрозуміти, що подруга вам заздрить

Примирення в різних випадках

Сімейні і дружні відносини схожі тим, що не важливо, хто винуватець сварки. Людині можна пробачити все – навіть якщо він винен у зраді, брехні, підступності – якщо його власні вчинки викликають у нього щирий жаль.

Якщо в конфлікті винні ви

У будь-якому конфлікті вина лежить на всіх його учасників, але це не заважає вам усвідомлювати, що ви могли сказати подрузі під час сварки багато образливого. У такому випадку перший крок до примирення доведеться зробити вам. Не чекайте, що подруга сама простить вас і прийде миритися, якщо вам дорога ваша дружба і ви не хочете втратити подругу.

Зустрічається тип людей, які не люблять ускладнювати життя – ні собі, ні іншим. Їх відрізняє вміння поставити себе на чиєсь місце. Коли збираєшся вибачитися перед такими людьми, тільки починаєш розмову, як вони самі вміють пояснити, що саме ти хочеш сказати.

Такі люди – рідкість, але не варто думати, що у них не потрібно просити вибачення за нанесену образу. І по відношенню до них необхідно робити перший крок, щоб вони знали, наскільки їхні почуття важливі і значущі для вас, як ви цінуєте добрі відносини і розумієте, що помилилися, образивши їх.

Якщо ви в сварці з людиною, яка не відрізняється особливим розумінням і мудрістю, робити перший крок, щоб помиритися з ним, дуже важливо.

Якщо ви помічаєте, як будь-яка ваша фраза або дію миттєво змінюють настрій подруги не в кращу сторону, краще відразу вибачитеся.

В іншому випадку її образа буде рости, мов снігова куля, і одного разу вона пригадає все, аж до того, що ви не дали їй пограти з лялькою в дитячому саду.

Вибачаючись, намагайтеся пояснити, що при висловлюванні будь-якої думки ви лише хотіли висловити свою думку, але не вважаєте його прописну істину.

Наприклад, ви заявили, що надягати одяг певного кольору неприпустимо, в той час як подруга поруч з вами одягнена в наряд саме цього кольору. Звичайно, подруга образиться, хоча ви всього лише мали на увазі, що вам цей колір не підходить.

Переформуліруйте то, що було вами сказано, щоб фраза не виглядала критикою.

Якщо спір зайшов далеко, постарайтеся погодитися з деякими моментами, висловленими подругою.

Коли неможливо визнати позицію подруги позитивної, можна прийти до компромісу і дотримуватися нейтралітету. Не варто намагатися переконати опонента, краще залишитися при своїй думці, це збереже і психіку, і дружбу.

Ви не сіамські близнюки, щоб однаково мислити і жити. Справжня дружба полягає в умінні дозволяти іншій людині бути вільним, приймати його таким, яким він є.

Щоб помиритися з подругою, необхідно визнати, що ви були неправі, проте не щодо вашої позиції, а в тому, що намагалися нав’язати свою думку або порахувати думку подруги нижче вашого.

Як помиритися з подругою: поради, покроковий план дійВислухайте, що думає ваша подруга з цього приводу, не перебивайте, що не оцінюйте і не критикуйте. Дрібниця для вас може бути дуже важливий для неї. Відверта розмова зблизить вас і дозволить в подальшому розуміти, що варто говорити і робити, а чого краще уникати. Не судіть інших по собі, хоч вам здається, що ви з подругою дуже схожі, деякі ваші слова можуть пробудити в подрузі психологічну травму, отриману в дитинстві, тим самим їй буде нанесена серйозна образа.

Якщо відчуваєте бажання виставити її винуватою – не варто цього робити, якщо не хочете втратити подругу назавжди.

Ваші висловлювання повинні йти від вашого обличчя, наприклад, просто скажіть, що шкодуєте про що сталася ситуації. Обмежтеся визнанням, що на той момент не бачили інших варіантів розвитку подій.

Важливо розуміти, що сварки і образи не повинні бути засобом маніпуляції в дружбі – ні з вашого боку, ні з її.

Як навчитися вибудовувати особисті кордону

Якщо сварка сталася з її вини

Якщо конфлікт був не особливо серйозним, а характери у вас обох відхідливі, не обов’язково загострювати увагу на сварці. Пара днів без спілкування дозволить вам обом зробити висновки і позбавить від негативних емоцій.

Іноді навіть скандали виникають через дрібниці, тому головне, не заходити надто далеко. Рекомендація почекати час підходить для будь-яких конфліктів, хто б не був винен.

Якщо сварка була дріб’язкова, пауза подіє, немов ластик, стирає негативні емоції.

При великій сварці вона дасть час на упокорення емоцій, після чого вести конструктивний діалог буде легше, ніж кричати в запалі, ображаючи один одного. Пам’ятайте, жінки часто піддаються емоціям, будь-яке необережне слово порушить всі спроби помиритися і викличе нову бурю емоцій.

Якщо в сварці винні ви, у вас виникне двояке почуття – вам важко, оскільки відчуваєте провину за те, що трапилося, але ви знаєте, як вчинити: або йти на примирення першою, або припинити спілкування.

З ситуацією, коли винуватицею сварки є подруга, складніше.

Здавалося б, природно, щоб перший крок до примирення зробила вона, проте показово ображатися і чекати вибачень, тільки тому, що так повинно бути, неправильно, адже так можна і подруги позбутися.

У цьому випадку також допоможе пауза. Ви зможете покопатися в собі і вашій дружбі. Раптом виявите, що в її основі лежить не щира прихильність, а проста звичка. Або як тільки подруга зникла з горизонту, життя змінилося на краще.

Крім цього, в період мовчання подруга теж може багато чого осмислити, особливо якщо ви пропали без пояснень. Це допоможе їй поглянути на ситуацію по-новому. Можливо, вона усвідомлює, в чому помилилася по відношенню до вас, і перша запропонує світ.

Хто знає, раптом вона переживає, що занадто образила вас і ви її не пробачите.

Допоможіть їй дистанційно. Наприклад, розмістіть в соціальних мережах фотографії, на якій ви зображені разом, підпишіть її красивою фразою про те, наскільки вам дорога дружба, або ще якимись словами. Головне, щоб подруга зрозуміла, що дорога вам, але вибачитися їй слід.

Якщо ви чекаєте марно і навіть за допомогою натяків не можете підштовхнути подругу відновити спілкування, дійте безпосередньо.

Призначте зустріч і почніть відверту розмову. Ймовірно, вона навіть не зрозуміла причину вашої образи і злості, а сварку вигадали ви самі або занадто велике значення надали дій або словами, по суті, абсолютно нешкідливим. У розмові акцентуйте увагу на відмінностях, що виникли між вами, але не звинувачуйте подругу, а цікавтеся, чи не здається їй, що вона неправа.

У такому діалозі емоції відступають на другий план, дозволяючи спокійно і адекватно поглянути на ситуацію під новим кутом.

Одна справа, якщо ви не дочекалися вибачень у зв’язку з тим, що подруга сприймає те, що трапилося інакше, а інше – якщо вона не бачить нічого поганого в цьому сенсі до вас.

Спільне прояснення ситуації і поведінки один одного дозволить вирішити, чи продовжувати дружбу або припинити будь-які контакти.

Як бути, якщо подруга після сильної сварки не хоче розмовляти?

Марно міркувати, якими словами вибачитися перед подругою, якщо вона взагалі відмовляється спілкуватися з вами. Якщо ви опинилися в подібній ситуації, поступите таким чином:

 1. Дайте їй побути наодинці зі своїми думками, охолонути, заспокоїтись. Можливо, через кілька днів вона зрозуміє, що скучила.
 2. Надішліть їй повідомлення, в якому викласти ті думки, які хочете сказати їй при зустрічі. Ви можете просити вибачення і визнавати її точку зору вірною, висловлювати свої почуття до неї, визнаватися, як вона дорога вам. Згадайте, що готові піти на компроміс і берегти ваші відносини. Але не пишіть довге і набридливу повідомлення, пам’ятайте, що подруга не хоче з вами спілкуватися. Текст повинен бути влучним, але лаконічним. Запам’ятайте – напишіть одне змістовне повідомлення і не піддавайтеся спокусі писати їй знову і знову.
 3. Не кажіть гидоти про подругу, коли спілкуєтеся з загальними знайомими. Якщо до неї дійде, що ви розповідаєте за її спиною, вашій дружбі прийде кінець. Наберіться терпіння і чекайте.
 4. Вітайте подругу на свята та інші значущі дати. Хоч ви і в сварці, це не привід ігнорувати її день народження.
 5. Після деякого часу запропонуйте побачитися і поговорити. Ймовірно, подрузі самої набридне ображатися, і вона буде тільки рада зустрітися з вами і помиритися.

Як почати нове життя і змінити себе

Як вирішити конфлікт по листуванню?

Як помиритися з подругою: поради, покроковий план дійЯкщо ви можете вибачитися тільки за листуванням, не втрачайте цей шанс

Що написати найкращу подругу в ВК, щоб помиритися? Якщо подруга перебуває далеко від вас і ваше спілкування обмежена листуванням, варіанти в разі сварки у вас два: написати повідомлення або мовчати. Вибирати той чи інший варіант слід за тим же принципом, як якщо б ви спілкувалися в реальному житті. Якщо подруга уникає спілкування з вами, дайте їй трохи часу, і тільки після цього пробуйте викликати її на діалог. Можете зробити паузу у відносинах і проаналізувати як свої, так і її почуття і думки, щоб прийти до розумного компромісу.

Джерело: https://woplan.net/luchshie-sovety-kak-pomiritsya-s-podrugoy-posle-silnoy-ssory/

Як помиритися зі своєю подругою, якщо сильно посварилися

19.04.2019

Доброго часу доби, шановні читачі. У цій статті розглянемо питання, як помиритися з подругою.

На жаль, конфліктів не уникнути навіть при спілкуванні з найкращими і відданими друзями, тому що всі ми різні люди, у кожного свої особливості, переваги, інтереси і погляди на життя.

Поговоримо про те, що робити, якщо вина лежить на вас, як бути, якщо на подрузі. З’ясуйте, як вести себе після серйозної сварки, що говорити.

способи примирення

 1. Особисто вибачитися. Якщо вас цікавить питання, як себе вести, якщо «я винна сама», то, в першу чергу, потрібно подбати про вибачення. Ідеально, якщо ви попросите прощення при особистій зустрічі.
 2. Другий варіант – написати лист або повідомлення.Особливо актуальний, якщо подруга відмовляється від особистого контакту.
 3. Вручення сюрпризу. Але не варто дарувати дорогий презент. Ви, напевно, знаєте, що їй подобається – це можуть бути і шоколадні цукерки, маленька м’яка іграшка, улюблений журнал. Надішліть такий презент.

Ви також можете почитати про способи примирення з одним.

А чи потрібно миритися

Іноді, особливо після сильної сварки, в голову закрадаються думки «А чи потрібно взагалі це примирення? Може це кінець відносин, і варто залишити все, як є? ». У деяких ситуаціях подібне рішення є дійсно вірним. Давайте розглянемо, на що варто звернути увагу, визначаючись з цим питанням.

 1. Залишити все, як є потрібно в тому випадку, якщо під час сварки були виявлені серйозні протиріччя. Наприклад, раніше ви один одного розуміли і підтримували, а зараз, у міру дорослішання, відбулися зміни. Тепер ви фактично говорите на «різних мовах». Потрібно розуміти, що подібні відносини не принесуть користь ні вам, ні вашій подрузі. Вони будуть супроводжуватися регулярними сварками і нерозумінням. Тут найбільш доречним є використання конфлікту, як символу припинення дружби. Однак, дане рішення повинно бути прийнято на свіжу голову, в момент, коли ви будете спокійні, і ситуація буде повністю проаналізовано.
 2. Якщо усвідомлюєте, що все ж зможете і далі продовжувати спілкування зі своєю знайомою, то причина конфлікту може бути вирішена. Докладіть зусиль для відновлення відносин.

Що сказати

Можливо, ви в замішанні і не знаєте, з якими словами підійти до кращої подруги, яку ви образили. Підбирати потрібні фрази необхідно з урахуванням вашої конкретної ситуації і рівня взаємин.

Можливі варіанти:

 • «Мені дуже шкода, що я образила тебе …»;
 • “Пробач мені, будь ласка…”;
 • «Я більше не допущу такої помилки»;
 • «Ти дуже мені близька, скажи, як ми можемо помиритися, я хочу повернути твоє довіру»;
 • «Після нашої сварки мені сильно бракує твого спілкування»;
 • «Прости, що образила …» »
 • «Нашій дружбі вже не один рік, я не хочу, щоб вона припинилася через дурість»;
 • «Мені дуже самотньо без твого спілкування, я дуже хочу помиритися».

Головне говорити спокійно, доброзичливим голосом. Ви повинні переконати в тому, що дружба дуже міцна, не варто її руйнувати через розбіжності, що виникли. Важливо постаратися знайти компромісне рішення. Обидві сторони повинні висловитися, вибрати серед доступних варіантів вирішення конфлікту, що склався.

Якщо подруга не хоче говорити

Ви можете зіткнутися з ситуацією, коли подружка зовсім не хоче йти на примирення, ігнорує вас, не вступає в діалог. Якщо зіткнулися з таким станом речей, дотримуйтесь таким алгоритмом дій.

 1. Дайте їй спокій на якийсь час. Можливо, дівчині просто потрібно заспокоїтися, проаналізувати те, що трапилося, охолонути.
 2. Напишіть повідомлення, яке, найімовірніше, вона прочитає. Хоч не виключено, що дівчина зопалу видалить SMS, навіть не прочитавши його. В такий момент, коли ви вирішуєте відправити повідомлення, виникає питання, що написати. Це можуть бути слова вибачення, визнання своєї провини, ви можете розповісти про свої почуття і значущості вашої дружби. Також можна вказати на вашу готовність йти на компроміси. При цьому потрібно розуміти, що ваше повідомлення не повинно бути надто довгим і розтягнутим, нехай воно буде лаконічним, але в той же час змістовним. Ви повинні його докладно продумати, так як краще відправити одне повідомлення, ніж завалювати подругу десятками смсок.
 3. Навіть якщо і після SMS подружка не йде на контакт, потрібно продовжувати вести себе стримано, ні в якому разі не обговорювати її в присутності спільних знайомих. Будьте терплячі.
 4. Якщо період мовчання затягнеться на довгий термін, ви все одно повинні пам’ятати про важливі дати подруги. Не забувайте вітати її з днем ​​народження.
 5. Якщо з плином часу подружка так і не відгукнеться, що не зробить кроки вам назустріч, можете зробити останню спробу, запропонувавши їй зустрітися і поговорити. Не виключено, що до цього часу дівчина вже усвідомлює свою неправоту, але буде боятися зробити перший крок. Тому її обрадує вашу пропозицію.

Якщо винна вона

 1. Чи не перекладайте на свої плечі провину за вчинок, досконалий подругою. В іншому випадку вона буде надалі маніпулювати вами, в тому числі і почуттям провини, яке було необгрунтованим.
 2. Будьте дружелюбно налаштовані. В очікуванні вибачення від подружки важливо, щоб дівчина бачила вашу готовність пробачити її.
 3. З урахуванням того, що подружці може бути соромно за свій вчинок і важко зробити перший крок, ви можете підштовхнути її на шлях до вибачень, розмістивши, наприклад, ваше загальне фото в соцмережі. Це буде знак, що ви дорожите дружбою, не хочете її втрачати.
 4. Навіть якщо після сварки ви вкрай розсерджений, буквально ненавидите подружку, не варто поливати її брудом, розкриваючи таємниці стороннім.
 5. Якщо по закінченню якогось часу подружка все ж не приходить миритися, а дружба вам дійсно дорога, зробіть перший крок. Можна зателефонувати і домовитися про зустріч.При особистому контакті запропонуйте дівчині висловитися першої. Після того, як вона розповість про наболіле, ви зможете їй розповісти про свої почуття, про те, як її вчинок вас образив.

Я одного разу посварилася зі своєю кращою подругою. Причиною конфлікту стали політичні розбіжності. Якийсь час ми не спілкувалися.

А потім вона сама мені подзвонила, вибачилася і сказала, що це не привід для того, щоб наша дружба руйнувалася. Завдяки тому, що вона тоді пішла на примирення, наші відносини тривають і донині. Нашій дружбі майже 20 років.

Причини і способи запобігання сварки

 1. Вразливість. Можливо, подруга надмірно вразлива, замикається в собі при найменших розбіжностях. Якщо це ваш випадок, то потрібно себе контролювати, не допускати різких висловлювань, не критикувати її, інакше образи не уникнути.
 2. Сварка може статися через надмірну гордості другої дівчини. Вона може вести себе занадто зарозуміло, споруджуючи стіну нерозуміння.Не допустити конфлікту можна тільки в тому випадку, якщо дівчина стане більш приземленою, почне з повагою до вас ставитися.
 3. Різні погляди на життя. Це нормальний випадок, коли двоє людей мають різні точки зору. Щоб уникнути конфліктних ситуацій, необхідно не говорити на теми, які неприємні співрозмовниці.При перших проявах розвивається сварки, потрібно переводити тему розмови, робити те, що подобається обом.
 4. Заздрість – не рідкість в жіночу дружбу. Якщо одна з подруг досягла більшого, має хорошу роботу, коханого чоловіка, кращий зовнішній вигляд, то в другій починає збиратися отрута, який рано чи пізно вона вихлюпує назовні.У такій ситуації більш щаслива панянка не повинна виставляти напоказ свої заслуги і гідності, хвалитися не варто. А дівчині, яка знає, що за нею водиться негативна риса характеру, саме час попрацювати над собою, в тому числі і над зовнішнім виглядом, якщо її щось не влаштовує.
 5. Ревнощі також не рідкість у відносинах між двома дівчатами.Тут мова може йти про появу молодої людини або нової знайомої у одній з панянок. У такій ситуації важливо, щоб відносини зберігалися між усіма трьома. В іншому випадку, дружба дуже швидко завершиться.

Тепер ви знаєте, як помиритися з найкращою подругою. Як бачите, ніхто не застрахований від конфліктів у відносинах.

До того ж, приводів для сварки між двома дівчатами – безліч. Пам’ятайте, якщо подруга вам дуже дорога, і ви цінуєте її суспільство, не бійтеся зробити перший крок на шляху до примирення, не затягуйте з цим.

Як помиритися зі своєю подругою, якщо сильно посварилися Посилання на основну публікацію Як помиритися з подругою: поради, покроковий план дій

Джерело: https://psycho4you.ru/otnosheniya/druzya/kak-pomiritsya-s-podrugoj

Як помиритися з другом після сильної сварки: корисні поради | ХТО? ЩО? ДЕ?

Дружба – одна з найважливіших цінностей в житті людини, тому треба берегти її будь-що-будь. Сьогодні психологи діляться порадами, як помиритися з другом після сильної сварки.

Після сильної сварки, коли емоції відходять на другий план, кожен з нас в першу чергу замислюється про те, як швидше помиритися з другом. Часом ми і самі не усвідомлюємо, що зробили не так.

Сучасний ритм життя, стреси і постійна напруженість призводять до того, що тертя виникають все частіше навіть між найближчими друзями. Але якщо для доброї сварки ніяких рецептів не потрібно, то навіть для укладення худого світу доведеться чимало потрудитися.

Існує кілька простих правил, як помиритися з другом в будь-якій ситуації.

Як помиритися з подругою: поради, покроковий план дій

Як помиритися з кращим другом?

Це той особливий випадок, коли необхідно перш за все усвідомити, наскільки дорогий конкретно ця людина. Не варто починати «переговори», коли ще не всі емоції вщухли.

Фахівці дають поради, схожі з сімейною терапією: потрібно зрозуміти, що в сварці винні обидва. Навіть якщо на перший погляд це не так.

Слід усвідомити, що помилки були з обох сторін, тому і звинувачувати нікого не варто. Це найкраща стратегія.

Ще одна корисна порада, як помиритися з найкращим другом, – зробити це в процесі спільного проведення часу. Нехай це буде щось досить активне і з хорошим виплеском енергії. Наприклад, нерідко друзі мають загальні хобі, які допоможуть вичерпати будь-який конфлікт і при цьому згадати, чому саме варто повернутися до добрих дружніх взаємин.

Як помиритися з друзями: масштабний конфлікт

Але нерідко трапляється і так, що один член компанії не сходиться в думках з усіма іншими або ж робить щось, що буквально підриває довіру всіх друзів.

Помиритися в цьому випадку може бути складним завданням, оскільки групові реакції набагато складніші, ніж індивідуальні. У цьому випадку психологи радять почати з малого і постаратися відновити добрі стосунки з тим з друзів, хто найближче по духу. Такі є завжди.

Але можна скористатися і більш простим методом: щоб помиритися з друзями, не завадить простий і відверту розмову по душам. Важливо висловитися щиро, нічого не приховуючи.

Слід бути готовим до первісної холодної зустрічі і негативної реакції друзів, численних питань і недружнім переглядкам, але якщо дружба для вас дійсно важлива, все це коштує стерпіти.

Як помиритися з другом на відстані?

Дружба на відстані нітрохи не менш складна, ніж романтичні відносини. І будь-яка сварка стає серйозною загрозою, якщо між людьми тисячі кілометрів. В цьому випадку дуже важливо піти на примирення як можна швидше. На жаль, тут свою чималу роль відіграє фактор «з очей геть», тому зволікати не варто.

Почати можна з простого повідомлення. І тут постає питання, що написати одного, щоб помиритися і якомога ясніше передати свої емоції. Психологи радять: це має бути щось дуже просте, по можливості особисте, а й банальне «Пробач дурня» цілком згодиться.

Перше мирову повідомлення повинно стати стимулом хоча б до телефонної розмови. Якщо з об’єктивних причин навіть це є проблемою, краще віддати перевагу письму на папері. Такий хід розтопить навіть найміцніший лід між друзями, особливо, між дівчатами.

Якщо ж ви почнете в своїх повідомленнях виправдовуватися і «гнути» свою сторону, це призведе лише до зворотного ефекту.

Як помиритися з другом після сильної сварки?

Скандали через недружнього тони, некрасивого запізнення і неправильної обраної футбольної команди – це одне, але нерідко конфлікти бувають набагато глибшими.

На жаль, це більшою мірою властиве тривалим дружнім відносинам, в яких взаємний зв’язок глибока. У цих випадках підхід повинен бути особливий.

Щоб помиритися з другом після сильної сварки, слідуйте декільком правилам.

Як помиритися з подругою: поради, покроковий план дій

правило перше

Потрібно усвідомити, чи необхідно в примиренні. Іноді виявляється, що сварка розкриває серйозні розбіжності між людьми, їх несхожість і навіть неспроможність їх взаємовідносин. І тому до того, як починати шлях до миру, слід зрозуміти, а чи дійсно це необхідно.

правило друге

Слід вести діалог мовою дорослих. Як би дивно це не звучало, але про таке просте правило багато хто забуває. Слід виключити такі фрази, як: «А ось ти …», «Завжди так …», «Постійно ти сваришся …», «А сам …» і так далі. Нерідко через таких закидів відбувається подальше погіршення ситуації і сварки між друзями тільки посилюються.

правило третє

Нехай сварка залишається особистою. Як би вона не розгорталася, наскільки б болючою не була, не варто намагатися миритися за допомогою третіх осіб. Це свідомо програшний варіант. Помиритися з другом можна тільки «тет-а-тет».

Якщо слідувати цим простим правилам, є шанс поступово повернути колишнє взаєморозуміння і назавжди помиритися з другом. Однак варто приготуватися до того, що на це можуть піти довгі місяці.

Примирення – це тільки фінал сварки, але далеко не її підсумок. Щоб не опинитися в цій неприємній ситуації знову, слід зробити взаємні висновки. Можна обговорити ситуацію з одним після остаточного примирення, виробити загальні правила, якщо сварка була значною, зробити певні висновки. Така розмова стане правильною завершальною крапкою в процесі нейтралізації конфлікту.

Джерело: https://kto-chto-gde.ru/kak-pomiritsya-s-drugom-posle-silnoj-ssory-poleznye-sovety/

Як помиритися з подругою, якщо вона на вас образилася

Якщо сталося у вашому житті це не дуже радісна подія – сварка з коханою подругою, – то вам не варто розбігатися по різних кутах, надувшись один на одного, як миша на крупу.

Неприємно, звичайно, і статися це може з будь-якої з нас, тому що кожна людина має власними поглядами на життя, і далеко не завжди люди в цих поглядах сходяться.

Але розривати дружбу через сварку було б нерозумно.

Відновлення дружніх відносин не тільки може зцілити душевний біль, але і здатне поліпшити якість нашого життя. Психологам відомо, що жінкам дружба допомагає зменшити стрес і дозволяє відчувати себе більш щасливими.

Спілкування з подругою дозволяє нам ділитися радістю і разом переживати негаразди. Тому справжня дружба передбачає, що ви продемонструєте свою готовність перепросити і знову стати підтримкою своєї подруги у всіх радощах і прикрощі життя.

А якщо ви не знаєте, як помиритися з подругою, подолавши її образу і не принижуючи при цьому, – ми вас навчимо, як це зробити найкраще.

Послідовні кроки до примирення

Припустимо, ви навіть не можете зрозуміти, що так образило вашу подругу. Ви бачите, що вона злиться на вас, але не знаєте, чому. Спробуйте спочатку розібратися в цьому самі.

Проаналізуйте всі, що ви говорили або робили безпосередньо перед тим, як стали помічати, що вона почала сердитися.

Може, ви і згадайте, що такого ви могли сказати, що могло б викликати у неї гнів і розчарування в вас.

Розібралися ви в причинах її образи чи ні, далі вам в будь-якому випадку треба поговорити. Зателефонуйте подрузі і скажіть їй, що хотіли б зустрітися, щоб обговорити з нею інцидент і знайти шляхи до відновлення дружби.

Якщо вам незручно дзвонити їй, можна написати лист і відправити його по електронній пошті. Призначте зустріч де-небудь в громадському місці – наприклад, в парку або в кафе.

Це дозволить створити більш невимушену обстановку, яка зніме напругу.

На самому початку зустрічі скажіть подрузі, що вона дуже важлива для вас. Якщо ваша подруга буде впевнена в тому, що ви цінуєте вашу з нею дружбу, то вам буде набагато легше почати важка розмова і встановити дружній тон бесіди. Взагалі, вважається дуже вдалим для досягнення вдалого результату важкої розмови починати його саме з згадки про свої почуття.

Визнайте вашу роль в погіршенні відносин між вами, якщо ваша вина дійсно в цьому є. Вибачитеся за свою помилку. Прийміть на себе відповідальність за відбулася сварку навіть в тому випадку, якщо не вірите, що тільки ви винні в ситуації, що склалася.

Будь-який психолог вам скаже, що зараз найважливішим є бажане примирення і відновлення колишніх відносин, а не з’ясування, хто винен більше, а хто – менше.

Звичайно, іноді буває дуже непросто взяти всю вину на себе, іноді так і тягне довести свою правоту; але, якщо на кону стоїть питання збереження дружби, то тут вже треба залишити свою гордість до кращих часів! Як змусити подругу помиритися по-іншому, якщо вона щиро вважає саме вас винною в суперечці?

Використовуйте «я-висловлювання» на протязі всієї дискусії. Говоріть «я відчуваю», «я бачу», «я вірю» або «я хочу», замість того щоб говорити «ти …» – інакше ви змусите свою співрозмовницю зайняти оборонну позицію. Коли ви говорите про себе і про свої почуття, ваша подруга не побачить в розмові спробу звинуватити її у чомусь.

Уважно вислухайте свою подругу, не намагаючись дати оцінку тому, що вона говорить. Під час такого складного і часом не дуже приємної розмови слухач часто становить в розумі спростування на все, що чує від співрозмовника.

Часто ці думки рвуться назовні, і ми починаємо перебивати говорить, починаємо з ним сперечатися.

Так ось, якщо ви дійсно хочете помиритися – ні в якому разі не робіть так! Слухайте уважно, не перебиваючи, і лише час від часу задавайте уточнюючі питання, щоб переконатися, що ви все правильно зрозуміли.

Після того, як ви все обговоріть і знайдете компроміс, дайте їй час на те, щоб відійти від образи. Чи не квапте її, не придумуйте, як зробити так, щоб помиритися з подругою якомога швидше. Ви вже зробили все, що від вас залежало, тепер треба тільки почекати, поки відносини відновляться остаточно.

Поради та попередження

 • Продовжуйте робити їй подарунки – до Дня народження, наприклад, – або визнавати її досягнення. Навіть якщо ваша подруга все ще сердиться на вас, так ви зможете показати їй, що все ще любите її.
 • Ніколи не поширюйте чутки про неї, поки ви в гніві після сварки. І ніколи не намагайтеся залучити ваших спільних знайомих на свій бік, описуючи ваш конфлікт. Це може здатися дуже привабливим, щоб показати подрузі, як вона неправа, але ви ризикуєте втратити взагалі всіх друзів, ведучи себе подібним чином.
 • Боріться за свою дружбу. Не дозволяйте дріб’язковим образам перешкодити чогось більш важливого в вашому спілкуванні. Іноді варто піти на якісь жертви заради відновлення дружніх відносин. Якщо ви не зможете чимось пожертвувати заради подруги, то, можливо, це не така вже й справжня дружба.
 • Будьте терплячі, не чекайте, що відносини миттєво повернуться до того, якими вони були до сварки. Тільки час підкаже, як помиритися з подругою остаточно.

Відновлення дружби вимагає мужності, чесності і розуміння.

Зробивши першої крок до примирення, ви покажете подрузі, що цінуєте свої відносини з нею, і це допоможе пройти шлях до повного відродження ваших дружніх уз.

Джерело: https://JLady.ru/friendship/kak-pomiritsya-s-podrugoj.html

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *