Як помститися чоловікові за зраду: способи покарати невірного чоловіка

Мстять, як відомо, тільки слабкі: сильні воліють прощати. Однак про яку внутрішню силу можна говорити, якщо твій коханий, з яким ти присвятила стільки років свого життя, взяв та й пішов наліво? Немає більш слабкого і розчарованого живої істоти на світі, ніж обдурена дружина.

Зміст приховати

І тому не дивно, що в свідомості відразу ж після розкриття обману починають зріти думки про рішучу помсти за жорстоке зрадництво.

Ми ні в якому разі не заохочуємо таку реакцію на погане звістка, але якщо все ж хочете дізнатися, як можна помститися чоловікові за зраду, то читайте сьогоднішній матеріал – буде весело.

Ліквідація «ластівки»

Як помститися чоловікові за зраду: способи покарати невірного чоловіка

Для тих, хто в танку: «ластівками» сучасні чоловіки називають свій автомобіль, за яким годинами і днями доглядають в гаражі. Ходить навіть такий жарт: перша дружина – це машина, а друга .. ну ви зрозуміли. У будь-якому випадку, розклад гранично ясний: після виявлення зради нанести рішучий і безповоротний удар по найдорожчому, що може бути у вашого чоловіка.

У цього способу, правда, є один побічний ефект – можливі наслідки у вигляді втручання поліції. Адже розсерджений чоловік може зафіксувати факт псування майна і написати на вас скаргу.

Звичайно, максимум, що буде вам загрожувати – це грошовий штраф, але все ж варті кілька хвилин вираження концентрованого гніву такого головного болю? Зате якщо автомобіль зареєстрований на вас (багато чоловіки так і роблять), то можете від душі відірватися – і нічого вам за це не буде. Правда, в такому випадку є і набагато більш конструктивний спосіб помститися за зраду – перейти від формального до практичного володіння автомобілем. Простіше кажучи, забрати «ластівку» собі, адже закон повністю на вашому боці.

Око за око, зуб – за зуб

Як помститися чоловікові за зраду: способи покарати невірного чоловіка

Пуститися в адюльтер у відповідь – ще один відмінний спосіб помсти. Однак відразу попереджаємо: цим ви буквально спалюєте всі мости, і логічною відповіддю з його боку буде подача заяви на розлучення.

Помста можна зробити і більш витонченою, вибравши в якості об’єкта спокушання доброго приятеля вашого чоловіка.

У будь-якому випадку, такий спосіб підходить для тих дамочок, що зможуть засунути свої моральні принципи куди подалі і вдосталь попустувати, анітрохи не турбуючись про наслідки.

А ось якщо ви все ж хочете зберегти шлюб і близькі стосунки з чоловіком, то рекомендуємо вам гарненько подумати, перш ніж зважитися на нього.

І навіть якщо вас після пробачить ваш чоловік, чи зможете ви пробачити саму себе і продовжити жити як ні в чому не бувало?

зіпсоване побачення

Як помститися чоловікові за зраду: способи покарати невірного чоловіка

Так, ось буває і таке: ви відчайдушно підозрюєте коханого в зраді, але ніяк не можете застукати на гарячому. А може і не треба? Адже іноді достатньо і того, щоб елементарно зіпсувати чергове побачення з невгамовною пасією. Зробити це простіше за все за допомогою звичайного проносного. Приготуйте коханому вечерю, розчиніть таблетки або порошок в сік або компот і сміливо відпускайте на нібито важливу зустріч з партнерами. Впевнені, що ця «зустріч» надовго відкладеться у нього в пам’яті.

Можете провернути такий трюк кілька разів: після ряду конфузів з боку вашого чоловіка навіть найстійкіша коханка задумається, а чи потрібно їй таке «щастя».

повний ігнор

Як помститися чоловікові за зраду: способи покарати невірного чоловіка

Для того, щоб використовувати цей спосіб, вам знадобиться стійка витримка і емоційна стійкість. Якщо ви від природи флегматик за характером, то в такому випадку проблем виникнути не повинно. Якщо ж холерик, то доведеться докласти максимум для того, щоб не зірватися і не піддатися на провокації. Останніх буде досить, не сумнівайтеся. Чоловіки, як правило, вкрай болісно реагують на повну байдужість дружини в їхній бік, але перший час не будуть показувати і виду. Тому запасіться терпінням: задумка обов’язково спрацює на «ура», тільки не відразу.

Олександр Анісімов, фахівець-інструктор центру психологічної допомоги «Оріон»:

– Гнів – повністю деструктивна емоція, яка за своєю силою затьмарює всі інші. Тому свідоме її придушення може допомогти вам взяти будь-яку ситуацію під свій контроль і виробити чіткий план подальших дій.

Зрозуміло, на практиці утримати емоції в собі вдається далеко не кожній людині. І шкода, адже дивідендів від цього ви отримуєте чимало: тут і пауза на роздум, і глибокий аналіз проблемної ситуації, і спостереження з боку на реакції інших учасників конфлікту.

Але найголовніше, мабуть, полягає в тому, що ви зберігаєте свій вигляд і ведете себе гідно.

зіпсована репутація

Як помститися чоловікові за зраду: способи покарати невірного чоловіка

Багато чоловіків дуже трепетно ​​ставляться до репутації і ретельно стежать за позиціонуванням своєї персони в очах оточуючих. Ось вам і всі карти в руки: Зруйнуйте образ незворушного, вищих моральних принципів людини за допомогою прямих доказів його зради. Яким чином ви їх добудете, це вже ваша справа, але ось перегинати палицю точно не варто: досить буде і цілком невинних знімків.

Можна зробити й інакше. Спровокувати чоловіка на сильний напад гніву і викликати на нього поліцію. Краще, якщо він буде в стані алкогольного сп’яніння – тоді можна буде приписати і прихильність до спиртного.

Здається, після того, як чоловіка поставлять на облік у нарколога і «впаяють» адміністративне порушення, він точно не захоче продовжувати свої любовні пригоди. Але ось чи захоче залишитися з вами? Той ще питання.

Нове життя

Як помститися чоловікові за зраду: способи покарати невірного чоловіка

Про зраду у відповідь ми вже говорили. Це дійсно ефектний, нехай навіть і вельми сумнівний з моральної точки зору спосіб помсти. Однак на десерт ми залишили ще один варіант, який цілком логічний і може бути виправданий навіть з моральних позицій. Йдеться про те, щоб просто почати нове життя. З новим партнером або без – не так уже й важливо. У будь-якому випадку, вам точно не варто сидіти склавши руки і йти в депресію з головою. Адже кращий спосіб помститися чоловікові за зраду – це довести йому, що ви можете бути щасливі і без нього. І як і раніше викликаєте непідробний інтерес з боку чоловічої статі.

Нехай зрадник кусає лікті від досади і розуміє, яку жінку він втратив, піддавшись низьким статевим інстинктам.

Катерина, 36 років, Москва:

– Пробачити зраду своєму чоловікові я так і не змогла. Навіть маючи двох дітей, я тверезо розсудила, що негоже їх виховувати в атмосфері взаємного неприйняття.

Зважитися на розлучення допомогли друзі та родичі, підтримали у важку хвилину, запевнили, що все ще попереду і загляне щастя і в моє віконце. Озираючись назад, я пам’ятаю, що мало вірила в це. І дарма, як виявилося, адже тепер у мене новий чоловік, якого я люблю всією душею.

А який зрадив мене людини бачу досі – він регулярно зустрічається з дітьми, і в його очах я добре читаю жаль про фатальний вчинок.

Як помститися чоловікові за зраду: способи покарати невірного чоловіка

висновок

Способів помститися чоловікові за зраду можна придумати скільки завгодно, але заспокоїть це ваш бунтівний дух? Чи може помста стати тим ліками, які допоможуть почати нове життя? Чи варто взагалі гра свічок? Адже, по суті, будь-яка помста – це розписка у власній безпорадності.

Згадайте, з чого ми починали: мстять тільки слабкі, а сильні – прощають без всяких докорів сумління.

Так чому б не вибрати найскладніший і гідний шлях, якщо вже ви не змогли пробачити свого чоловіка? Почніть нове життя і станьте дійсно щасливою людиною і без зрадив вас чоловіка – це стане найелегантнішою і ефективної помстою за заподіяні кривди.

pinterest.com

Джерело: https://obielsyagrush.ru/kak-otomstit-muzhu-za-izmenu/

Як краще помститися зрадливому чоловікові за зраду: поради психолога

Як помститися чоловікові за зраду: способи покарати невірного чоловікаЖінки нерідко замислюються про те, як помститися чоловікові за зраду. Але не завжди для цього вибираються адекватні методи, а згодом виявляється, що і мстити-то було необов’язково. Щоб розібратися в собі і своїх почуттях, обдуреною дружині потрібно заспокоїтися, ретельно все обдумати і прислухатися до порад психологів.

Чи потрібно взагалі мстити

Помститися, пробачити чи мирно розійтися – кожен вирішує сам з урахуванням ситуації, що склалася. Підказати, як вчинити може та людина, в сім’ї якого стався скандал з аналогічної причини.

Загальні принципи при виборі покарання

У пошуку методів помститися зрадливому чоловікові за зраду, варто вибирати грамотні способи, вони більш ефективні. Можна натякнути колегам про його нетрадиційну орієнтацію або підсипати йому в чай ​​проносне. Псування майна – це радикальний метод. Непоганий ідеєю стане розпродаж всіх речей невірного чоловіка або розвішування банерів з описом його подвигу по всьому місту.

При цьому важливо запам’ятати, чого точно не варто робити:

 1. Йти з дому або виганяти чоловіка, якщо дама хоче спробувати зберегти сім’ю. Краще на час виїхати до батьків або пожити у подруги. Це дозволить заспокоїтися і ретельно все обдумати.
 2. Ні в якому разі не намагатися собі нашкодити. Такий вчинок не стане помстою зрадника, а тільки принесе проблеми самій дівчині.
 3. Якщо у пари є діти, тоді можна втягувати їх в дорослі розгляду. Вони не винні, що у батьків проблеми в стосунках.

Ідеї ​​помсти

Якщо все-таки дружина зважилася помститися зраднику, то робити це потрібно негайно. Чи варто карати його коханку, обдуреною жінці потрібно вирішувати самостійно з урахуванням того, наскільки сильно вона винна в зраді чоловіка. Потрібно враховувати, що нова пасія чоловіка не давала його другій половинці ніяких обіцянок, а зберігати вірність зобов’язаний він сам.

При виборі способу насолити хлопцю, потрібно пам’ятати, що не всі методи залишаються безкарними, адже улюблений цілком може написати заяву в поліцію про зникнення речей або псування майна. Перш ніж вдаватися до радикальних заходів, варто добре все обміркувати.

Як помститися чоловікові за зраду: способи покарати невірного чоловіка

псування майна

Для хлопця найдорожче – це його автомобіль. Догляд за ним проводиться з більшою ретельністю, ніж за власною дружиною.

Чоловік злиться, коли грюкають дверима машини, і купує різноманітні гаджети і нові деталі для неї, не звертаючи уваги на вартість. Можна на цьому зіграти.

У соціальних мережах часто зустрічаються знімки, на яких зображені подряпані цвяхом або списані нецензурними словами машини. У деяких автомобілів в капоті або лобовому склі стирчить сокира.

Можна купити кілька балончиків з фарбами різних відтінків і написати на авто все, що дівчина думає про вчинок благовірного. При цьому необов’язково підбирати вирази, адже винуватцем ситуації є хлопець, а не дама. Крім того, непогано буде проколоти шини. Якщо зробити це самостійно не виходить, допоможуть молоток і ніж.

Зрада чоловіка: як вчинити дружині з невірним чоловіком

Але варто враховувати, що подібна помста приверне увагу правоохоронних органів. Використовують цей метод сміливі і зневірені панянки. Якщо жінка впевнена в тому, що після її вчинку чоловік не напише заяву в поліцію, то можна сміливо приступати до дії. Але краще таку жорстоку помсту залишити на крайній випадок.

нестандартна орієнтація

Для хлопця немає нічого страшнішого, ніж вражене самолюбство, тому можна покарати його, забезпечивши славу героя-коханця, яка не проти провести жарку ніч в обіймах представника своєї ж статі. Для цього потрібно роздрукувати плакати, листівки та візитки з оголошеннями про те, що досвідчений чоловік в повному розквіті сил гарантує незабутню ніч молодому симпатичному хлопцеві за невисоку плату.

Готові оголошення необхідно розкласти під двірниками на автомобілях по службі і друзів зрадника. Вони, не знаючи всіх подробиць ситуації, що склалася, придумають чоловікові пару жорстоких прізвиськ. Метод агресивний, але хлопець ще довго буде виглядати посміховиськом в очах оточуючих.

загальний огляд

Якщо рішення про розлучення прийнято остаточно і шансів на примирення немає, то цей спосіб провчити невірного чоловіка буде дуже хороший. Багато рекламних компаній надають послуги з виробництва і розміщення великоформатних банерів, які прикріплюються на великі стенди уздовж доріг. Потрібно замовити плакат зі збільшеним знімком хлопця, де в подробицях описати його вчинок.

Як помститися чоловікові за зраду: способи покарати невірного чоловіка

Місце для баннера краще вибирати поблизу його роботи, щоб усі, хто знає чоловіка, дізналися про його поганий вчинок. Результату подібної реклами довго чекати не доведеться. Молода людина ще довго буде ховати очі від оточуючих, а всі знайомі почнуть вважати його завзятим зрадником. Щоб домогтися більшого ефекту, бажано розмістити плакати в декількох місцях – близько роботи і вдома.

Для антиреклами відмінно підійдуть соціальні мережі типу Однокласників, ВКонтакті або Фейсбуку.

Все, що для цього буде потрібно, – це програма «Фотошоп», за допомогою якої до фотографії чоловіка домальовувати екстравагантні деталі.

Після цього знімок викладається на стіні у обдуреної дружини і розповсюджено серед його друзям. Метод має карколомним ефектом, якщо панночка не боїться опинитися в центрі скандалу.

Читайте також:   Як сказати своєму чоловікові про розлучення: інструкція, корисні поради

Розпродаж речей

При розставанні психологи рекомендують позбуватися від всіх речей колишніх партнерів, які нагадують про невдалі відносинах. Ніщо не повинно навіть натякати на існування зрадника.

Потрібно зібрати все, що належить невірного чоловіка: дороге взуття, наручний годинник, духи і туалетну воду, не забувши про особливо дорогих речах типу подарунків від друзів і різних нагород.

Потім варто зробити знімки кожної речі окремо і влаштувати онлайн-розпродаж на своїй сторінці в соціальній мережі. Особливо завищувати ціну не варто.

Головна мета заходу – якомога швидше позбутися від усіх речей чоловіка.

Якщо жінка не відноситься до активних користувачів інтернету, можна скористатися послугами комісійного магазину. Там у неї викуплять всі і відразу. Коли жінка не хоче довго возитися зі збутом товарів, їх можна просто викинути або роздати безкоштовно. Особливо цінні речі краще тимчасово заховати у знайомих.

відповідна зрада

Чоловікам не дано зрозуміти, наскільки боляче вони зробили дружині, змінивши їй, до тих пір, поки подібна ситуація не торкнеться їх самих.

Цей спосіб підійде жінкам, які зможуть вгамувати докори сумління і знайти в собі хоробрість вчинити таким чином. Суть методу проста – потрібно змінити у відповідь.

Вибирати для цієї мети краще не сторонньої людини, а кого-то з близьких друзів або начальства чоловіка.

Як помститися чоловікові за зраду: способи покарати невірного чоловіка

Слід розважитися, після чого дозволити чоловікові дізнатися про подію, що відбулася. Він, безсумнівно, буде в люті, але варто пам’ятати, що після цього шлюб врятувати вже не вийде.

Можна навіть не займатися сексом з іншим чоловіком. Вистачить і того, що він закохається в обмануту дівчину і буде проводити з нею вільний час. Гарний одяг і яскравий макіяж змусять чоловіка ревнувати.

При виборі цього методу не варто відразу розповідати хлопцю про те, з ким дама проводить вечори. Спосіб відрізняється цинізмом, але заради солодкої помсти можна зробити і не таке.

Проносне в допомогу

Бувають випадки, коли чоловік не бажає зізнаватися у зраді, навіть якщо дружина вже про все знає. Провчити хлопця за зраду і змусити розповісти правду легко. Для цього в аптеці жінці потрібно заздалегідь придбати сильне проносне в рідкому вигляді, а потім сказати чоловікові, що вона хоче влаштувати веселу вечірку.

Як помститися коханці чоловіка: красиві і ефективні методи

Після того як всі запрошені зберуться у пари будинку, варто бути ввічливим і веселою, подавати чоловікові все страви, які він попросить. Грати старанну дружину буде потрібно не більше півгодини, після чого можна приступати до активних дій.

Прочитавши інструкцію до проносного препарату, слід збільшити необхідну дозування в 2-3 рази і підмішати її в їжу або напій чоловіка. Час очікування – не більше години. Хлопець почне часто відлучатися від столу, чим неабияк розсмішить гостей.

Є ще один варіант помсти. Потрібно дати чоловікові випити води з проносним перед його відходом до коханки. Наступне побачення стане кращим в його житті.

Знайомство з ворогом

Такий спосіб підійде дамі, якщо вона знає, хто є коханкою її чоловіка. Набравшись терпіння і заспокоївшись, дружині потрібно знайти підхід до розлучниці і непомітно стати для неї незамінною подругою.

Можна зателефонувати або написати повідомлення в соціальних мережах, щоб домогтися зустрічі. Потім дружині слід ввічливо, чемно і без істерик розповісти коханці про те, як вона втомилася від свого чоловіка, не засмучена його зрадою і дуже рада, що він знайшов їй заміну.

Важливо говорити без образ, роблячи акцент на позитивних сторонах.

Можна «випадково» згадати, що колишня пасія чоловіка була дуже неохайна і безграмотна, а зараз дружину радує його вибір. Важливо змусити коханку сумніватися і спровокувати скандал між нею і чоловіком. При цьому слід уникати протиріч і для більшої переконливості придумати імена колишніх коханок.

Як помститися чоловікові за зраду: способи покарати невірного чоловіка

Повна байдужість

Потрібно, зібравши в кулак всі сили, мовчати, обійтися без криків і докорів. Слід уникати емоцій, скільки б чоловік не благав про прощення, як би він не обіцяв, що подібного більше не повториться.

Дружині необхідно відкидати все подарунки і залицяння, всіляко ухилятися від будь-якого спілкування. Важливо повністю відсторонитися і залишатися байдужою мінімум 2-3 тижні. Можна плакати будинку, зарившись обличчям у подушку, щоб він цього не бачив.

Перед хлопцем дружина завжди повинна виглядати спокійною, але при цьому холодної, немов лід.

Для чоловічого самолюбства стане справжнім ударом, якщо жінка зможе довести моральну помста до переможного кінця. На всі фрази типу «Вона сама до мене корисна» потрібно відповідати коротко «Ясно». Піклуватися про себе він теж буде сам. Прання, приготування їжі – все на ньому.

Жінці краще зайнятися собою, прогулятися з подругами, записатися в спортзал. Потрібно зайняти весь свій вільний час так, щоб не перебувати в суспільстві чоловіка.

Як вести себе після помсти

Всі знають, помста – це холодна страва, тому головною зброєю жінки стане байдужість. Навіть якщо чоловік зібрав всі речі і пішов, він все ж періодично з’являтиметься в житті дівчини після зради.

Наступні поради допоможуть відновити самооцінку і зробити йому боляче:

 1. Самою змінити чоловікові. Відразу ж, поки пристрасті не згасли. Нехай він знає, що дівчина раніше викликає інтерес у інших хлопців.
 2. Завжди виходити на вулицю красивою і ошатною, щоб зрадник бачив, кого втратив.
 3. Чи не принижуватися. Ніяких дзвінків і повідомлень з проханнями повернутися. Незабаром він сам проявить цікавість і поцікавиться справами колишньої дружини.

Якщо хлопець просить вибачити його і відновити відносини, не варто поспішати з прийняттям рішення, адже він цілком може повторити свій подвиг. Нехай відчує на собі всі муки дружини, через які вона пройшла. Тільки після цього варто вирішувати, пробачити його або відправити гуляти далі. Головне, не слухати нічиїх порад. У цій справі найкращий помічник – власне серце.

Як пробачити хлопця за зраду: ефективні способи

Чи допомагає помста покарати зрадника

Однозначної думки з приводу того, чи допоможе помста покарати чоловіка за зраду, не існує. Її ефективність залежить від дій дружини і бажання чоловіка зберегти сім’ю. Якщо він не хоче розлучатися і щиро розкаюється у своєму вчинку, то вже це стане достатнім покаранням за зраду.

Як помститися чоловікові за зраду: способи покарати невірного чоловіка

Якщо в якості помсти був обраний метод взаємної зради, псування автомобіля або іншого майна, поширення негативної інформації про хлопця, то це не стане для нього покаранням. Навпаки, така поведінка доведе, що він вчинив правильно, адже в порівнянні з озлобленої дружиною нова пасія буде здаватися ангелом.

Виганяти чоловіка з дому теж не найкращий спосіб помститися за зраду. Якщо жінка сподівається зберегти шлюб і не хоче, щоб чоловік назавжди пішов до коханки, не варто його зайвий раз провокувати. Переїзд до нової пасії дозволить хлопцю проводити більше часу з нею, а не стане для нього покаранням.

Пробачити або розлучитися

В першу чергу дамі потрібно вирішити для себе, чи хоче вона зберегти відносини або в її житті більше немає місця гуляє чоловікові. Головне, прийняття рішення не повинно відбуватися в перші дні після з’ясування відносин. Тут потрібно ретельно зважити всі позитивні і негативні моменти.

Робити це потрібно в повній самоті, щоб на дівчину не сипалися з усіх боків поради та настанови. У пориві злості можна наговорити багато нехорошого або дати обіцянку, яку згодом не дуже-то захочеться виконувати.

Біль від зради поступово вщухне, на зміну емоціям прийде здоровий глузд. Можливо, дама вирішить, що занадто любить чоловіка, щоб дозволити сторонньої жінці відвести його з родини.

Розібратися в цій ситуації їй допоможуть поради психолога.

Багато в подібній ситуації шукають причину зради чоловіка в своїй поведінці:

 • зміни у фігурі і зовнішності, відсутність макіяжу;
 • занадто суворий характер;
 • частий відмова від інтимної близькості.

Дружини виправляють свою поведінку, починають доглядати за собою, змінюють стиль. Але це допомагає тільки в тому випадку, якщо чоловік сам хоче залишитися в сім’ї. Коли таке бажання відсутнє, дружині не вдасться змусити чоловіка відмовитися від коханки.

Джерело: https://onelove.su/k-otomstit-muzhu-za-izmenu/

Як покарати чоловіка за зраду? Вчимося робити боляче, але справедливо

Як помститися чоловікові за зраду: способи покарати невірного чоловікаДля вас актуальне питання, як покарати чоловіка за зраду, тоді ви вибрали потрібну статтю. Дана тема є болючою для багатьох жінок. Чоловік – надійне і правильне плече, на яке завжди можна спертися. У всякому разі, саме так і повинно бути. На початку відносин здається, що це любов на все життя. Але проходить час, почуття згасають, партнери приїдаються один одному.

Чоловіки бачать єдиний вихід із ситуації – отримати «ковток повітря», спалах адреналіну, нові відчуття і емоції. Все це вони знаходять в зраді.

Причому вона може бути одноразовою, але якщо про це дізнається його кохана, нічого хорошого чекати не доводиться. Як впорається з почуттям приниження і зради? Тільки сильна дівчина може вийти із ситуації з гордо піднятою головою.

У статті докладно розглянемо, як можна змусити чоловіка шкодувати про скоєне.

Як покарати чоловіка за зраду? Багато дівчат хочуть помститися тим же. Але психологи запевняють, що це величезна помилка. Тим самим, ви заженете себе в глухий кут. На одну душевну травму навалиться інша, тягар відповідальності буде з кожним днем ​​зростатиме.

Куди краще подавати помста холодної. Для початку варто вирішити, чи зможете ви далі продовжувати жити з зрадником, або на цьому у відносинах варто поставити крапку. Залежно від відповіді і потрібно діяти. Давайте розглянемо всі можливі варіанти.

зміст

 • йдемо красиво
 • діємо рішуче
 • Чи допоможе любов?
 • типові помилки

Як помститися чоловікові за зраду: способи покарати невірного чоловіка

йдемо красиво

Отже, ви дізналися, що ваш коханий чоловік вам змінює. Багато дівчат впадають в депресію, намагаються розслабитися за допомогою алкоголю, закочують істерики, б’ють посуд. Але, як стверджують психологи, це мало допомагає. У непростій ситуації потрібен тверезий розум, сталевий характер і «холодна» голова.

Для початку варто розібратися в зраді. Вони теж бувають різними:

 • Випадкова зв’язок . Чоловіки полігамні, вони можуть погодитися на контакт з незнайомою дівчиною з кількох причин, але найпоширеніша – надмірна кількість випитого алкоголю. Цей вид невірності вважається найшкідливішим;
 • Постійна коханка . В цьому випадку потрібно діяти негайно. У 40% шлюбів розпадаються. Дізналися про міцного зв’язку на стороні, вирішіть для себе, чи є сили виграти війну. Якщо відповідь негативна, краще не псувати нерви, відразу піти.

Факт зради встановлений. Ви розумієте, що пробачити людини не вийде. В цьому випадку подальші дії повинні виглядати наступним чином:

 • Не рубайте з плеча. Постарайтеся заспокоїтися. Якщо немає змоги зробити це самій, довіртеся кращій подрузі або відвідайте психолога. Це допомагає в 90% випадків. Не можна все переживання тримати в собі, так і до психушки недалеко;
 • Добре все зважте. Якщо зважилися на розлучення, зворотної дороги бути не повинно. Інакше чоловік подумає, що таким чином ви просто залякували його. Ситуація може повторитися знову;
 • Шукайте докази. Одна справа застати чоловіка в ліжку з коханкою, і зовсім інше почути про це від подруги або знайомої. Переконайтеся, що ситуація мала місце бути;
 • Ну а тепер приступаємо до найцікавішого. Найміть адвоката, який допоможе зробити ваш шлюборозлучний процес швидким і вигідним для вас;
 • Постарайтеся вичавити з чоловіки максимум. Багато дівчат осудливо ставляться до даного пункту, а даремно. Не варто хлопця жаліти. Він зрадник, який не тільки розтоптав ваші відносини, але і виявився зрадником. Спустошите його кредитку, витратьте гроші на себе кохану, щоб відчувати себе справжньою королевою.

Дівчата, пам’ятайте, перш за все, потрібно любити і поважати саму себе. Не дозволяйте чоловікам перетворювати вас в підстилку.
Як помститися чоловікові за зраду: способи покарати невірного чоловіка

діємо рішуче

Пробачити зраду складно, але все-таки можна. Якщо ви впевнені, що знайдете для цього в собі сили, чому б не спробувати поборотися за коханого? Тим більше, шанси високі. Розкішних жінок не кидають, запам’ятайте цю догму. Уважно подивіться в дзеркало.

Кого ви там бачите? Сексапільну даму або домогосподарку в запраному халатику? Якщо другий варіант переміг, негайно виправляємо ситуацію. Не варто шкодувати коштів, адже ваші стосунки з коханою висять на волосинці.

Відвідайте перукаря, косметолога, стиліста, непогано б зайнятися спортом.

Обов’язковий пункт – шопінг . Змініть спосіб. Купуйте сексуальну білизну, чорне обтягуючі сукні, туфлі на шпильці. Ви повинні виглядати спокусливо і привабливо, щоб ваш чоловік, побачивши вас втратив дар мови, і зрозумів, який скарб він може втратити. Не здумайте відразу його прощати, нехай постарається завоювати вас знову.

Істеричок ніхто не любить. Про зраду варто говорити. І від того, як ви це зробите, залежить багато чого. Повірте, мало який чоловік нормально реагує на скандали, сльози, істерики.

Читайте також:   Ревнощі у стосунках: психологія і види небезпечного почуття

Биття посуду також ні до чого доброго не приведе, лише до матеріальних затрат. Потрібно знайти в собі сили і обговорити тему максимально спокійно і стримано.

Приготуйте вечерю, візьміть пляшечку сухого вина і з’ясуйте всі питання, які вас цікавлять, прийдіть до спільної думки. Він у ваших ніг? Тоді починаємо діяти.

Забудьте, що ви домробітниця. Відтепер частина домашніх справ повинна лягати на його плечі. Примусьте його каятися, нагадуйте про те, через що вам довелося пройти, щоб пробачити його.

Заведіть шанувальника . З цим пунктом потрібно бути акуратною.

Ревнощі – відмінний стимул для чоловіка, але тільки в тому випадку, якщо він урівноважений і стриманий. Судові розгляди нікому не потрібні. Але якщо ви впевнені, що ваш чоловік нічого не накоїть, можна сміливо застосовувати дану схему.

Попросіть підіграти вам товариша по службі по роботі або знайомого з соціальних мереж.

Психологи запевняють, що найкращий спосіб налагодити відносини після зради – спільний відпочинок.
Як помститися чоловікові за зраду: способи покарати невірного чоловіка

Чи допоможе любов?

Ну а тепер поговоримо про прояві почуттів. Деякі жінки схильні вірити в те, що якщо оточити чоловіка-зрадника турботою і любов’ю, можна виправити ситуацію. Не завжди цей метод спрацьовує. Якщо у хлопця стабільні, рівні стосунки на стороні, ваше прояв почуттів буде тільки дратувати його.

Але крім цього, кожен раз ви будете переступати через себе, придушувати почуття власної гідності. Подумайте, чи варто воно того, щоб ви так низько падали? Правда в деяких ситуаціях подібний метод дійсно спрацьовує.

Відбувається це при випадкових зрадах, коли у чоловіка і в думках немає йти з сім’ї.

Як помститися чоловікові за зраду: способи покарати невірного чоловіка

типові помилки

Варто виділити помилки, які здійснюють жінки, дізнавшись про зраду:

 • Піддаються власним емоціям, діють необачно. Недарма народна мудрість, що з проблемою потрібно переспати.
 • Повірте, через пару днів пристрасті вляжуться, ви зможете формувати думки чітко і правильно;
 • Влаштовують розборки з коханкою. Цього вже точно робити не варто. Тим самим ви покажіть свою слабкість;
 • Піднімають на чоловіка руку. Це як мінімум необачно і небезпечно, можна отримати ляпас у відповідь;
 • Відразу ж подають на розлучення. Розберіться в ситуації. Якщо зрада була випадковою, постарайтеся пробачити. Тим самим ви доведіть чоловікові, як він вам доріг.

Кожна жінка мріє про щастя. Зустрівши підходящого чоловіка, багато розслабляються, їм здається, що рибка вже на гачку. В цьому і є основна помилка. Що робити, якщо ви знаєте, що улюблений вам невірний? У статті були детально розглянуті ситуації, як покарати чоловіка за зраду. Чітких правил немає, потрібно діяти, виходячи з конкретної ситуації. Головне, не варто впадати в депресію, вважати себе некрасивою і не відбулася жінкою. Знайдіть в собі сили вийти з ситуації гідно!

Джерело: http://EvaGirl.ru/387-kak-nakazat-muzha-za-izmenu-uchimsya-delat-bolno-no-spravedlivo.html

Як помститися чоловікові за зраду: 8 способів

Коли чоловік зраджує дружині, він не замислюється над тим, наскільки страшною може бути жіноча помста. Щоб покарати недолугого чоловіка, потрібно підбирати грамотні, хитрі і дієві способи. У минулі часи дами били чоловіків качалкою або сковорідкою, сучасний світ пропонує набагато більше можливостей. Отже, приступимо.

Як помститися чоловікові за зраду: способи покарати невірного чоловіка

Спосіб №1. псування майна

Відомо, що машина для чоловіка святая святих. Він доглядає за нею краще, ніж за власною дружиною, лається, коли ви ляскаєте дверима і купує прибамбаси для залізного коня за шалені гроші. Зіграйте на цьому. Ви напевно бачили в інтернеті знімки, на яких зображена гарна машина з сокирою в лобовому склі і нецензурними написами по всьому периметру.

Купіть кілька балончиків з різнокольоровою фарбою і напишіть все, що думаєте. Не соромтеся висловлюватися лайливо, винуватець він, а не ви. Відмінним варіантом послужать проколоті шини, для цього буде потрібно хороший ніж і молоток (якщо самостійно не зможете проткнути). Можна використовувати сокиру, встромивши його в водійські двері.

Врахуйте, псування майна може привернути до вас увагу поліції. Даний спосіб підходить для сміливих і зневірених дам. Якщо ви точно впевнені, що чоловік не стане писати скаргу, дерзайте! В іншому випадку, залиште жорстоку помсту на крайній випадок.

Спосіб №2. нестандартна орієнтація

Надайте герою-коханцю образ хтивого самця, який не проти розважитися з представниками своєї ж статі. Для цього роздрукуйте візитки, плакати, своєрідні листівки з цікавим змістом: «Досвідчений самець дасть притулок під своє крило привабливого чоловіка. Цілодобово. Недорого ».

Приділіть кілька годин, щоб підкласти листівки під двірники автомобілів колег і приятелів вашого чоловіка. Вони не знатимуть подробиць, тому сприймуть ситуацію всерйоз і придумають недолугих муженьку жорстоке прізвисько. Спосіб жорстокий, але в очах друзів він довго буде виглядати посміховиськом.

як визначити і розпізнати зраду чоловіка

Спосіб №3. загальний огляд

Якщо ви точно вирішили, що не бажаєте продовжувати відносини і плануєте розлучатися, метод відмінно підходить. Рекламні компанії виробляють великоформатні банери, які згодом кріпляться на великий стенд. Замовте у них плакат з фотографією чоловіка і опишіть у всіх подробицях, яка він сволота.

Закріпіть оголошення ближче до місця роботи чоловіка, щоб приятелі і начальство знали про бурхливі пригоди свого колеги. Результат не змусить довго чекати, банер зробить справжній фурор. Чоловік довго не зможе дивитися в очі знайомим і буде виглядати завзятим зрадником в своїх колах. Для більшої ефективності рекомендується розміщувати кілька плакатів – поруч з будинком і з роботою.

Джерело: https://howtogetrid.ru/kak-otomstit-muzhu-za-izmenu-8-sposobov/

Як помститися чоловікові за зраду: дієві способи і то, чого робити не варто

Зради у шлюбі

16.03.2018

 • 6 тис.
 • 4 тис.
 • 9 хв.

Жінку, якій зрадив чоловік, охоплює пекуча злість і найсильніша біль. Все, про що вона мріє – це заподіяти ті самі муки ще коханому чоловікові. Піддавшись миттєвому пориву, дівчата нерідко роблять помилки, за які потім доводиться платити. Тому варто ретельно продумати, як правильно помститися чоловікові за зраду, щоб не втратити власної гідності.

Далеко не всі способи такі хороші, як це показують у фільмах і відеороликах в Інтернеті. Деякі методи не можна навіть назвати законними. Тому важливо знати межу, яку не варто переступати.

Нерідко способи помсти, які приходять на розум жінці в першу чергу, виявляються незаконними або можуть виставити її саму в непривабливому світлі.

Як помститися чоловікові за зраду: способи покарати невірного чоловіка

Багато пані віддають перевагу саме цьому способу. У фільмах розлючені жінки псують дороге майно зрадника: встромлюють сокиру в дорогий автомобіль, підпалюють заміські будинки, яхти та інше. Причому дістається не тільки особистих речей колишнього коханого, а й майну його коханки.

За такі вчинки можна серйозно поплатитися. Якщо у невірного чоловіка будуть докази того, що саме розлючена дружина знищила все нажите непосильною працею, то її чекає:

 1. 1. Судовий розгляд за псування майна, яке вона програє.
 2. 2. Виплати компенсацій за все знищене їй в пориві злості.
 3. 3. Витрати на послуги адвоката.

В авто зазвичай стоять реєстратори, які знімають все, що відбувається поруч з машиною вдень і вночі.

В результаті ображена жінка не тільки не отримає задоволення, але і буде змушена витратити велику суму грошей.

Якщо є величезне бажання «насолити» дружину, то не варто знищувати його автомобіль.

Є й інший спосіб – облити машину брудом, тоді смердючий запах вивітриться нескоро, тому зрадник возитиме свою нову коханку не тільки з вітерцем, але і з ароматом. Чоловік навряд чи буде звертатися в суд в такій ситуації.

Це буде виглядати безглуздо. А навіть якщо вирішиться, то максимум доведеться сплатити йому мийку авто. Але і жінка, яка здійснила такий вчинок, ризикує придбати погану репутацію в очах знайомих.

Це ще один спосіб, який може спричинити за собою на цей раз вже кримінальну відповідальність. Якщо після новини про зраду жінка мріє спотворити обличчя свого благовірного і т. Д., То їй слід розуміти, що такий спосіб помсти зашкодить не тільки невірного чоловіка, але і може привести до тюремного ув’язнення.

Якщо заплатити знайомим або просто «мужикам з вулиці», то це не полегшить врахувати скривдженої жінки. Коли стане ясно, хто є замовником, дамі доведеться відповідати перед судом.

Бажаючи зробити боляче, не варто калічити чоловіка фізично, зіпсувати йому життя можна перевіреними шкільними методами. Якщо з тих чи інших причин роз’їхатися з благовірним не виходить, то це може зіграти на руку скривдженої жінки.

Перед використанням цього практичного ради потрібно переконатися, що невірний чоловік не сяде за кермо. Після цього необхідно придбати в аптеці легке снодійне. Шкоди від такого засобу не буде, зате чоловік отримає можливість відпочити.

Досить крапнути кілька крапель засобу в ранковий чай чоловіки, і він обов’язково засне в громадському транспорті по дорозі на роботу. Кілька таких запізнень, і його запросить до себе начальник. Невірний чоловік отримає догану, і йому доведеться пожити без премій.

Якщо на його роботі у жінки є соратники, то вони допоможуть втілити в життя таку ідею. Для неї достатньо придбати проносне. Колеги можуть непомітно додати його в каву або будь-який інший напій, який чоловік вживає на роботі.

В цьому немає нічого кримінального, але невірний чоловік осоромиться не тільки на роботі, але і, можливо, на очах у розлучниці, якщо він відправляється до неї після роботи.

Однак перед використанням цих коштів треба переконатися, що вони не протипоказані чоловікові.

Якщо оббрехати зрадника на весь Інтернет або замовити банер з його фото і виставити невірного чоловіка в непривабливому світлі, то чоловік буде відчувати сором. Але у цих способів є один вагомий недолік.

Сьогодні неправдиві наклепи є підсудною справою. Якщо дама опублікує фейковий сторінку від імені чоловіка в Інтернеті, виставить його провокаційні фото або оформить на вулиці незвичайний банер, то вона ризикує відправитися в суд.

А якщо в сім’ї є діти, то і вони будуть відчувати себе приниженими в подібній ситуації, в класі над ними почнуть сміятися, через те, що в Інтернеті є непривабливі фотографії тата. Тому не варто опускатися до цього рівня.

Рекомендується говорити правду. У соціальних мережах можна розповісти про зраду чоловіка – як він проміняв сімейне щастя на скороминущу інтрижку. Нехай всі товариші і родичі невірного чоловіка знають про те, що він зробив. Це покарає його набагато сильніше.

При цьому немає ризику судового розгляду. Якщо говорити правду і описати свої почуття, то це буде чудовою нагодою виговоритися. У жінки обов’язково знайдуться соратники і група підтримки у вигляді дам, яким довелося зіткнутися з такою ж трагедією.

Це самий непотрібний і трагічний метод помсти. Деякі дами вважають, що, завдавши біль собі або пішовши на крайні заходи, вони принесуть невірного чоловіка багато докорів сумління, так як він буде все життя винити себе в події.

Але цей метод занадто небезпечний. Жоден чоловік не варто того, щоб заподіяти собі шкоду через нього.

До того ж, жінка в такому випадку навряд чи зможе насолодитися помстою. Можливо, чоловік буде переживати якийсь час, але в обіймах коханки він швидко все забуде. Крім цього, чоловіки психологічно стійкіші, вони завжди знаходять виправдання, щоб не відчувати докори совісті.

А жінка ризикує залишитися інвалідом на все життя. Багато хто не враховують, що в подібних ситуаціях після лікування у лікаря постраждалу обов’язково поставлять на облік в психіатричну лікарню і примусять до лікування. Після цього можна забути про хорошу кар’єру, «пляма» на репутації залишиться на все життя.

Тому рекомендується мстити хлопцю, що пішли на зраду, іншими способами. Не потрібно нікому шкодити або принижувати морально і фізично. Помста приносить лише швидкоплинне полегшення. Краще дотримуватися дієвим порад психологів.

Після зради чоловіка, жінки буквально не можуть дивитися на своє відображення в дзеркалі. У жінки з’являються комплекси, так як вона впевнена, що проблема в ній.

Насправді, зрада чоловіка ніяк не може демонструвати того, що з нею щось не так. Однак, не нічого кращого, ніж підняти собі настрій, змінивши стрижку, колір волосся і гардероб.

Це допомагає почати життя з нового аркуша. Нова зачіска – новий старт.

Варто зробити так, щоб зрадник побачив перетворення своєї дружини. Зрозумівши, що колишня дружина не тільки не вмивається сльозами, а, навпаки, виглядає шикарно, чоловік буде дивуватися. Багато з них із захватом спостерігають, як колишні дружини страждають. Якщо продемонструвати нову себе, то є шанс добряче роздратувати невірного чоловіка.

Чоловік побачить, яку королеву він втратив. Деякі після цього намагаються повернутися в сім’ю. Таким чином можна помститися зраднику подвійно. Рекомендується відвідати професійну фотосесію. Після коригування знімків фотографом дівчина буде виглядати чудово.

Читайте також:   Як доглядати за дівчиною: як діяти і що говорити

Варто почати ходити на побачення з іншими чоловіками. Навіть якщо вони здаються непривабливими, це хороший спосіб відволіктися.

Зробивши кілька знімків з новим залицяльником і опублікував їх в соціальній мережі, можна доставити масу неприємностей колишньому чоловікові.

Психологія чоловіків така, що вони звикли вважати своїх колишніх дам все ще пов’язаними з ними. Будь-яке посягання на жінку викликає у хлопців гнів.

Якщо ходити на зустрічі немає ніякого настрою, то варто, принаймні, почати зустрічатися з друзями. Коли чоловік побачить, що його дружина веселиться в компанії товаришів і відмінно проводить час, йому стане дуже прикро, що дружина недовго страждала і виглядає навіть більш щасливою, ніж в шлюбі з ним.

Щоб не постраждати самій від власних дій, психологи рекомендують пробачити невірність чоловіка. Образа і помста отруюють людини зсередини. Якщо жінка починає жити тільки однією думкою, то вона втрачає себе. Прощення ж допоможе швидше забути і відпустити минуле.

Відчувши легкість, дівчині набагато простіше випромінювати радість. Побачивши це, зрадник буде злитися. Але найприємніше в цій ситуації те, що пробачила дамі абсолютно байдуже, як складається життя її екс-чоловіка.

Якщо помста колишньому чоловікові є єдиним способом забути його раз і назавжди, то можна дізнатися його слабкі місця по зодіакальним гороскопом.

Знак зодіаку характеристика
Овни Ці чоловіки не переносять критики на свою адресу. Якщо зачепити самолюбство Овна, то це призведе його до сказу.
Однак потрібно бути готовою до того, що представники цього знака зодіаку можуть вести себе дуже агресивно і некеровано
Тельці Такі чоловіки відрізняються лояльністю і рідко виходять із себе.
Тельця дуже складно образити, але якщо зачепити його сім’ю або близької людини, то це сильно розлютить чоловіка
Близнюки Ці чоловіки можуть образитися на що завгодно або не помітити навіть самої явної помсти. Все залежить від їх настрою.
Якщо Близнюки похмурі і засмучені, то будь-яке слово на свою адресу вони сприймають дуже хворобливо, тому потрібно вигадати момент, коли хлопець найбільш вразливий
раки Образити цих чоловіків дуже легко.
Вони страждають від браку уваги, будь-якого образливого слова чи дії. Тому ввести Рака в зневіру дуже легко
леви Слабке місце цих чоловіків – усвідомлення, що їх недооцінюють. Лев звик бути величним. Представники цього знака відрізняються самолюбством. Тому найпростіше принизити Льва, якщо показати оточуючим його помилки.
Але, потрібно бути готовою до того, що такий чоловік буде нещадний і обов’язково захоче теж помститися
діви Раціональність цих чоловіків не дозволяє їм ображатися через дрібниці. Вони визнають свою провину, тому зрозуміють і пробачать дії скривдженої дружини.
Образити Діву дуже складно, єдине чого вони не переносять, – це несправедливість по відношенню до них
ваги
 1. Представники цього знака зодіаку відрізняються миролюбністю і добротою до всіх оточуючих.
 2. Якщо чоловік-Терези заподіює кому-небудь біль і потім отримує за це будь-яке покарання, то він починає шукати проблему в собі і намагається розібратися в своїх помилках.
 3. Будь дисбаланс у відносинах сильно засмучує цих хлопців
Скорпіони У питаннях образи представники цього знака поводяться як маленькі діти.
Їх ображає практично всі, починаючи від невтішних слів на їхню адресу, закінчуючи активними діями. А ще вони злопам’ятні і якщо вирахують, хто саме їх принизив, то помста не змусить себе довго чекати
стрільці Це добродушні чоловіки, які дуже швидко прощають навіть найсильніші образи. Через це доведеться поламати голову, як нашкодити Стрільця.
Для цього буде потрібно щось більш серйозне, ніж образи в соціальних мережах.
Козероги
 • Ці чоловіки рідко ображаються, так як не бачать сенсу в тому, щоб витрачати на це нервові клітини і час.
 • Будь-яка образа сприймається ними як привід попрацювати над собою.
 • Єдина слабкість, від якої вони сильно страждають, – підвищена вимогливість до оточуючих. Але скористатися цим для помсти складно
Водолії Природжені дипломати вміють викручуватися і знаходити вигоду навіть в найскладніших ситуаціях.
Щоб образити Водолія, доведеться діяти витончено, щоб він не зміг знайти вигоду в події
риби Представників цього знаку зодіаку здатна образити будь-яка дрібниця.
Навіть кілке зауваження з боку колеги по роботі здатне зіпсувати Рибі настрій на кілька днів

Джерело: https://doctorfeel.net/marriage/treason/kak-otomstit-muzhu-za-izmenu.html

Поради психолога: як покарати чоловіка за зраду?

Один з перших поривів жінки, яка дізналася про зраду чоловіка, – помститися у відповідь. Багато жінок влаштовують скандали, псують майно коханки і дружина, намагаються очорнити їх в очах друзів і родичів. Образа жінки зрозуміла і зрозуміла. Однак не всі способи помсти приносять полегшення обдуреною дружині. Як помститися чоловікові за зраду?

Чому чоловіки зраджують?

Перш ніж з’ясовувати, як покарати чоловіка за зраду, слід розглянути її причини. Поширена думка, що чоловіки за своєю природою схильні до постійного пошуку любовних пригод. Однак найчастіше витоки подружньої невірності лежать не в чоловічій природі. Чоловіків підштовхують до зрад негаразди в сімейному житті.

ЧИТАЕМ ТАКОЖ: як дізнатися про зраду чоловіка: ознаки в поведінці

Психологи виділяють наступні причини чоловічої зради:

 • Монотонність сімейного життя . З роками подружнє життя стає розміреним. У кожного формується власна роль в сім’ї, з’являються постійні побутові турботи. Одноманітність може привести до того, що чоловік почне шукати гострих відчуттів в обіймах іншого.
 • Зміни в зовнішності дружини . Багато жінок після заміжжя перестають приділяти увагу своїй зовнішності з тим ретельністю, яке їм було притаманне до шлюбу. Народження дитини і домашні турботи не завжди йдуть на користь зовнішності дружини. Якщо в оточенні чоловіка з’являється ефектна дама, що надає знаки уваги, він може захопитися.
 • Неприємності в сім’ї . Якщо чоловік замість підтримки і турботи змушений постійно вислуховувати докори, інша жінка може дати йому необхідний спокій і підтримку.
 • Бажання самоствердитися . Чоловік, що стоїть нижче подружжя по кар’єрних сходах, може відчувати внутрішній дискомфорт. Коли про цей факт постійно нагадує сама дружина, друзі і родичі, він буде шукати можливості відчути себе сильніше і вільніше.
 • Вплив оточення та виховання . Чоловік, який все своє життя спостерігає за тим, що рідні і близькі йому люди легковажно ставляться до подружньої вірності, приймає цей спосіб життя як даність. Фізичну близькість він не сприймає як щось особисте і інтимне.
 • Нова любов . Чоловік може просто розлюбити одну жінку і полюбити іншу. Таке трапляється в сім’ях, які були створені в ранньому віці. Якщо подружжя вступили в шлюб занадто швидко, в першому романтичному пориві, почуття можуть швидко згаснути. Втім, таке може трапитися з кожним.
 • Незадоволеність в сексі . Не завжди дружина здатна розпізнати, що коханого не влаштовує якість їх інтимного життя. Деякі жінки поводяться в ліжку з чоловіком скуто і одноманітно. Прагнення втілити в життя свої таємні бажання спричинять чоловіка в чужі обійми.
 • Боязнь старості . Як це не дивно, чоловіки бояться втратити свою привабливість не менш жінок. Часто після 40 років чоловік починає шукати підтвердження своєї чоловічої краси в очах молодших дам.
 • Відповідь на зраду дружини . Зрада дружини сильно вдаряє чоловіка по самолюбству. Якщо дружина зрадила – чоловік може у відповідь знайти собі іншу.

Що відчуває обдурена дружина?

Відчуття жінки, яка дізналася про зраду чоловіка, може зрозуміти тільки людина, що опинилася в подібній ситуації. В першу чергу приходить гнів і біль. Виникає бажання помститися суперниці і зрадника. Ці почуття змінюються відчаєм і внутрішньою порожнечею.

Напади гніву можуть змінюватися повною апатією до всього оточуючого. Якщо жінці не вдасться впоратися зі своєю злістю і образою, вона може нашкодити собі. Нерідко ошукані жінки виливають свій негатив на оточуючих. Багато представниць слабкої статі починають жаліти себе і шукають розради у подруг і рідних.

Страшна помста: у чому сенс?

У розумінні обдуреної дружини страшна помста – це спосіб зробити боляче дружину так само сильно, як він зробив їй. Багато хто розуміє під цим вчинення аналогічного вчинку. Однак покарання у відповідь адюльтером робить жінку щасливішою.

Випадкова зв’язок з почуття помсти тільки розчарує месницю і поставить її на один рівень зі зрадником. Існують різні поради, як помститися чоловікові. Різні жінки розуміють страшну помсту по-своєму. Одні радять вигнати зрадника з дому і відлучити від нього дітей, інші – зганьбити чоловіка перед друзями, треті – зіпсувати його машину і т. Д.

Однак більшість психологів сходяться на тому, що цього робити не варто. Найстрашніша помста – показати чоловікові, що дружина краще за інших жінок і може бути щасливою незалежно від нього.

Чи допомагає помста покарати зрадника?

Помста як покарання – питання спірне. Її дієвість залежить від того, що зробила дружина, і від планів чоловіки щодо майбутнього їх сім’ї. Якщо він не хоче йти від дружини і сам розкаюється у скоєному, його почуття провини саме помститься за образу, нанесену дружині.

Якщо жінка вибрала в якості помсти коханця, псування улюблених речей чоловіка, поширення негативної інформації про чоловіка, це не тільки не послужить покаранням, а й переконає зрадника в тому, що він чинить правильно. На тлі озлобленої дружини коханка буде здаватися ще краще.

Виставляти чоловіка з дому теж не кращий варіант. Якщо дружина не хоче, щоб чоловік пішов до іншої назавжди, не варто давати йому зайвий шанс. Переїзд від подружжя не тільки не послужить покаранням, а дасть чоловікові можливість продовжувати любовний зв’язок на стороні.

Чи стане легше?

Гучний скандал і розбирання з пасією дружина на короткий проміжок часу можуть дати відчуття полегшення. Однак досить скоро біль і образа відвідають з новою силою. Крім почуття гніву у жінки з’явиться почуття провини за сказані в пориві емоцій слова. Чи стане тільки гірше.

Полегшення настане тоді, коли жінка знайде в собі сили прийняти ситуацію, що склалася і вирішить, чи хоче вона далі жити з чоловіком. Якщо вона зрозуміє, що не зможе пробачити зрадника, необхідно подати на розлучення, щоб дати собі можливість жити далі і знайти нове щастя.

Коли варто карати чоловіка і його коханку і як це зробити?

Якщо все ж жінка хоче покарати зрадника, необхідно приступати до дій тільки після того, як вщухнуть перші пристрасті. Чи потрібно карати коханку? Варто розібратися, чи винна пасія чоловіка в його вчинку. Вона ж не давала дружині свого коханця ніяких обіцянок. Чоловік повинен був зберігати вірність дружині, а не його нова обраниця.

Якщо жінка не хоче зберігати шлюб, найкращим покаранням для нової пасії чоловіка буде повне володіння чоловіком. Не кожна любителька чужих чоловіків бажає займатися пранням, прибиранням, приготуванням їжі і миритися з тим, що обранець буде частину свого заробітку витрачати на дітей від першого шлюбу.

У тому випадку, коли жінка бажає зберегти сім’ю, психологи радять провчити чоловіка наступними практичними діями:

 • Показати повну байдужість до факту зради. Чоловік підсвідомо буде очікувати сімейних розбірок і гнівних висловлювань подружжя. Однак якщо вона зробить вигляд, що її зовсім не хвилює поведінка чоловіка, він насторожився і буде збитий з пантелику. У чоловіка з’являться сумніви в своїй привабливості і незамінності. Якщо у нього залишилися почуття до дружини, він постарається повернути її любов.
 • Удосконалити власний образ. Зміни допоможуть жінці відчути впевненість в собі. Потрібно зайнятися власною зовнішністю, купити нові наряди, знайти нові захоплення. Упевнені жінки привертають увагу чоловіків. Чоловік стане сумніватися в правильності своєї поведінки.
 • Викликати його ревнощі. Затримуйтеся на роботі, приносите додому букети і невеликі подарунки, фліртуйте з іншими чоловіками. Якщо чоловік не хоче втратити дружину, він не зможе стояти осторонь. Ревнощі змусить забути його про інший і зосередитися на тому, щоб дружина залишилася з ним.
 • Запропонувати йому самостійно собі готувати, прати і прибирати за собою. Поїдання бутербродів, непраних і Непрасовані сорочки змусять його цінувати турботу подружжя. Коханка теж буде не в захваті від неохайного і напівголодного чоловіки.

ЧИТАЕМ ДОКЛАДНО: що робити, якщо чоловік зраджує: поради психолога

Зрада і помста: чи виживе шлюб?

Неможливо зберегти шлюб, якщо все думки жінки зайняті бажанням помститися. Провчити чоловіка байдужістю або ревнощами можна, коли жінка мстить, а не намагається розібратися в причинах зради, відбувається розрив відносин. Злість, вилиття на чоловіка, викличе відповідну реакцію. Потрібно показати чоловікові, що його дружина є більш достойним інших жінок, стати краще і вдосконалювати свого обранця.

Джерело: https://SemPravorf.ru/psihologiya/kak-otomstit-muzhu-za-izmenu.html

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *