Як помститися коханцеві: способи помсти за зраду

Коли вам змінюють – це боляче, і до партнера вже немає довіри. Крім того, зрада вдаряє по самооцінці, і ти не думаєш ні про що інше, крім як зробити що-небудь погане у відповідь.

Зміст приховати

Пробачити зраду може не кожен, і це можна зрозуміти – все має свої межі, і якщо партнер так вчинив, то йому варто дізнатися про те, який жахливий вчинок він скоїв. Як це зробити? Для цього є кілька перевірених способів, вони працюють безвідмовно -Скористайтеся ними.

10. Проносна в допомогу

Як помститися коханцеві: способи помсти за зраду

Ваш улюблений чоловік змінив вам, і ви в таємниці про це дізналися? Є відмінний способів помститися – таке він точно не забуде! Але не повідомляйте, що дізналися про зраду. Запросіть до себе в гості друзів або родичів, будьте привітною і доброзичливою.

Ні, вам не доведеться з’ясовувати стосунки або влаштовувати істерику – по-перше, таким чином ви самі собі робите гірше, а по-друге, це навряд чи щось дасть.

Візьміть проносне і підлі його в напій вашого коханого. Приблизно через годину чоловік почне бігати в туалет, і йому буде незручно перед гостями. Те ж саме зробіть, якщо він збирається на зустріч з коханкою. Таке побачення точно не пройде благополучно.

9. Нестандартна орієнтація

Як помститися коханцеві: способи помсти за зраду

Створіть з вашого коханого гомосексуаліста. Ви можете зареєструвати профілі з його фотографіями в соціальних мережах і вести активну переписку з гомосексуалістами, щоб все її бачили. І зробіть це на тих сайтах, де його обов’язково побачать знайомі і колеги.

Ви також можете помістити його анкету в знайомства, до вас почнуть додаватися чоловіки нетрадиційної орієнтації – що вам і потрібно.

Ще один спосіб – це зробити такі візитки, нібито ваш коханий надає сексуальні послуги, звичайно ж, на них повинен бути його знімок і цікавий опис: «Гарячий мачо буде виконувати все, що ти йому скажеш, милий». Ці візитки можна закинути в ящики сусідам, підкласти під двірники автомобілів його колег і т. Д.

8. Псування майна

Як помститися коханцеві: способи помсти за зраду

Це дуже жорстока помста, бо чоловіки дуже люблять свій автомобіль і піклуються про нього навіть більше, ніж про свою улюблену. Але він підходить тільки в тому випадку, якщо ви впевнені, що ваш коханий не відправиться в поліцію, щоб скласти на вас заяву.

Купіть кілька балончиків з яскравою фарбою і висловіть всі свої почуття, слова ненависті, написавши їх на машині. Нехай він знає, що ви про нього думаєте! Крім цього, ви можете посилити псування – проколіть шини, а в двері встромите сокиру, подряпайте машину. Робіть те, що захочеться, тільки озирніться перед цим – навколо не повинно бути поліції.

7. Повна байдужість

Як помститися коханцеві: способи помсти за зраду

Ніщо так не викликає увагу, як байдужість. Важливо утримувати себе від дурних вчинків. Нехай він вибачається, бігає за вами, чатує біля будинку, біля місця роботи, а ви при зустрічі залишайтеся холодної, ні в якому разі не показуйте, що ви страждаєте. Станьте ще більш красивою: спробуйте новий макіяж, зробіть нову зачіску, купіть стильних речей. Нехай він побачить, яку дівчину втратив!

Ви можете плакати будинку, якщо вам боляче, але не показуйте біль йому. Якщо ви разом живете – постарайтеся затримуватися десь, з’являтися вдома рідше.

6. Відповідна зрада

Як помститися коханцеві: способи помсти за зраду

Цей варіант підходить відчайдушним дівчатам. Якщо ви готові спати і проводити час з нелюбом людиною – дерзайте. Ніщо так не дасть зрозуміти, який біль ви відчуваєте, поки людина не відчує того ж на собі.

Зрада за зраду – чим не ідея для помсти? І буде краще, якщо в якості свого нового залицяльника ви оберете його приятеля або навіть брата – це викличе ще більші страждання.

Але ви повинні знати одну річ – після цього ваші відносини можуть зазнати фіаско. Якщо ви не впевнені, що зрада – це те, що підходить у вашій ситуації, тоді просто заведіть собі залицяльника, який буде дарувати вам квіти і запрошувати на побачення.

5. Знайомство з ворогом

Як помститися коханцеві: способи помсти за зраду

Швидше за все, вам буде складно зберігати спокій, спілкуючись з коханкою вашого коханої людини, однак ідея того варто. Познайомившись з нею, ви не тільки помститеся, але і дізнаєтеся її, а також те, що він в ній знайшов. Станьте для неї близькою подругою – можливо, вона зареєстрована в соціальних мережах, напишіть їй правильне повідомлення, яке вона не проігнорує. Через спілкування по інтернету зараз люди зближуються куди краще, ніж в реальності. А потім можна зустрітися і в житті.

Коли прийде час – згадайте, що до неї у вашого улюбленого була недоглянута і нецікава коханка, а вона – просто прелесть! Нехай в ній поселяться сумніви, спровокує в їх парі скандал. Заздалегідь придумайте імена його колишніх коханок.

4. Розпродаж речей

Як помститися коханцеві: способи помсти за зраду

Як відомо, нам дуже дорогі особисті речі: ноутбуки, телефони, одяг і тим більше те, що ми колекціонуємо. Зберіть все його найулюбленіші речі, сфотографуйте кожну окремо і виставите в інтернеті на продаж. Ви повинні продати все в короткі терміни!

Ноутбук і телефон хорошої марки, якщо ви виставите недорогу ціну, можуть купити відразу ж (тільки не забудьте стерти всі дані), а одяг можна віднести в комісійний магазин, якщо через інтернет не купують.

Деякі чоловіки люблять колекціонувати ножі – продавайте їх все без докорів сумління. Чому ви повинні його жаліти, якщо ваша кохана людина не думав, якого болю вам заподіє, коли змінював?

3. Загальний огляд

Як помститися коханцеві: способи помсти за зраду

Цей спосіб підходить в тому випадку, якщо ви не збираєтеся продовжувати відносини з вашим коханою людиною, таке він навряд чи пробачить. Можна звернутися в одну з компаній і замовити великоформатний банер, який згодом буде кріпитися на великий стенд. У працівників ви можете замовити плакат, на якому буде красуватися фотографія вашого улюбленого, а також опис про нього.

Нехай все його погані якості будуть розписані в подробицях і люди про це дізнаються. Нехай оголошення буде знаходитися ближче біля місця роботи зрадника, банер викличе справжній фурор! А жінки будуть захоплюватися вашої помстою за зраду.

2. Помста з гумором

Як помститися коханцеві: способи помсти за зраду

Цей вид помсти, швидше за все, виявиться нешкідливим, і навряд чи завдасть великої шкоди вашій коханій людині. Однак якщо ви хочете посміятися, а не витрачати свої сили на справжню помста, то спосіб вам підійде.

Ви можете придумати все, що завгодно: завести щурика і назвати її ім’ям вашого коханого, при кожному зручному випадку ви будете говорити що-небудь смішне, і щурики буде асоціюватися у ваших знайомих з вашим коханим. Наприклад: «Гена так погано ходить по великому, йому потрібно змінити корм», або «Гена, ти став таким товстенький, тобі скоро буде клітини мало».

Ваш улюблений мріяв поїхати в якусь країну, але не може цього зробити? Поїдьте туди ви, а потім викладіть фотографії в соціальній мережі – він дуже розсердиться і позаздрить.

1. Вихід з відносин

Як помститися коханцеві: способи помсти за зраду

Мабуть, це наймудріша ідея з усієї статті. Якщо людина змінила вам, то, швидше за все, змінить і в майбутньому. Чи потрібні вам такі відносини? Може бути їх пора закінчити? Незамінних не буває.

Перестаньте піклуватися про коханого, з’ясовувати з ним стосунки, займіться собою і своїм життям, знайомтеся з новими людьми! Думайте про себе, а відносини з цією людиною залиште в минулому. Швидше за все він захоче повернутися, але вам він уже буде не потрібен … Краща помста – це піти від нього назавжди.

Джерело: https://top10a.ru/10-proverennyx-sposobov-otomstit-za-izmenu.html

Як помститися коханцеві, який тебе використовував?

Якщо чоловік припадає коханцем, як він може використовувати жінку? Здається дивним дане питання, однак все стає на свої місця, якщо розглядати ситуацію, коли чоловік одружений і обіцяє свою юну і вільної коханці розлучитися з дружиною, щоб залишитися з нею. Однак обіцянки, як відомо, практично ніколи не приводяться в дію. І тут дівчина може замислюватися над питанням, як помститися коханцеві, який її використовував.

Як помститися коханцеві: способи помсти за зраду

Дівчина вільна, красива і молода. Нерідко на її шляху з’являється чоловік, який є одруженим, при цьому не проти знову закохатися.

Щоб чоловікові дістати прихильність дівчини, він йде на різні хитрощі.

Серед них відомою є пісенька про те, що чоловік знаходиться на межі розриву відносин зі своєю дружиною, тому він вважає себе вже вільним і готовим до побудови нових відносин.

Юна особа не здатна перевірити істинність слів свого нового залицяльника. Вона могла спочатку чинити опір зустрічам з одруженим чоловіком. Однак якщо він її підкорює увагою, подарунками та гарними словами про те, що любить і обов’язково створить з нею серйозні стосунки, тоді вона сама собі каже: «Гаразд, я трохи можу почекати, поки він розлучиться зі своєю дружиною».

І тут дівчина робить найпершу помилку, на думку фахівців жіночого журналу prettysecrets.ru: вона погоджується спати з чоловіком, поки він не показав свідоцтва про розірвання шлюбу. Психологи звертаються в такому випадку до всіх юним коханкам, які погоджуються зустрічатися з одруженими чоловіками і вірять в їх слова про те, що ті розлучаться:

 • Якщо чоловік говорить про те, що він розлучиться з дружиною, оскільки любить вас і хоче з вами побудувати серйозні стосунки, тоді заявляйте йому прямо: «Ми з тобою переспимо, коли ти принесеш мені свідоцтво про розірвання шлюбу!». Ви можете гуляти з одруженим чоловіком, спілкуватися з ним, фліртувати, отримувати від нього подарунки і залицяння. Але тільки не спите! Якщо чоловік говорить про розлучення з дружиною, щоб стати вільним, то перевірити його правдивість слів можна по тому, що він спочатку розірве шлюб, що підтвердить відповідним документом, а потім ви вже дозволите йому до себе доторкнутися в інтимному плані.

Повірте, якщо ви відразу поставите умова і будете його дотримуватися, тоді багато одружені чоловіки зникнуть з вашого життя за власним бажанням. Це ще раз доведе, що вони всього лише вас обманювали і бажали використовувати в своїх цілях, а не реалізувати те, про що вони вам говорили.

Як помститися коханцеві: способи помсти за зраду

Але найчастіше дівчата вірять словам одружених чоловіків і починають з ними спати, зустрічатися, періодично лаятися через невиконання даного слова, а потім знову миряться і сплять, коли чоловіки дарують їм подарунки і говорять красиві слова любові.

В даній ситуації слід подивитися правді в очі: дівчина, яку використовував одружений коханець, насправді не менше винна.

Це вона дозволила чоловікові з нею спати і «вішати локшину на вуха», замість того щоб відштовхнути його від себе і сказати, щоб він приходив тоді, коли дійсно розлучиться.

Тому що стосується помсти колишньому коханцю, тут ще потрібно подумати, адже дівчина не менше винна, ніж він.

Що потрібно врахувати при плануванні помсти?

Але дівчина на емоціях рідко готова визнати свою провину в тому, що її використовували з її ж згоди. Тому вона хоче мститися. Тут є кілька варіантів, що можна зробити. Однак слід враховувати кілька факторів при плануванні помсти:

 1. Не потрібно приймати рішення на емоціях. Зазвичай емоції не допомагають в плануванні помсти, яка в такому випадку виявиться дурною і навіть смішний. Якщо хочете мстити, тоді дочекайтеся, коли емоції вляжуться, щоб тверезо все розпланувати, з огляду на можливі наслідки і форс-мажорні ситуації.
 2. Не забувайте про наслідки. Ви готові з ними зіткнутися? Ви готові накликати на себе гнів колишнього коханця, якому явно буде неприємно те, що ви зробите?
 3. Не забувайте, що своєю помстою ви робите зі свого колишнього нового ворога. Він теж може захотіти вам помститися. У нього є на це сили і можливості?
 4. Помста повинна бути дійсно ущербної, а не просто дурною.

Читайте також:   Пікап: що це таке, в чому його небезпека, як розпізнати пікапера

Якщо у дівчини немає ідей, що зробити своєму колишньому коханцю, щоб помститися, ось кілька варіантів:

 • Використовувати автозагар замість ефірного масла під час масажу, щоб у навколишніх виникли питання.
 • Зіпсувати його одяг. Можна порізати, написати на ній що-небудь маркером або намалювати сердечка. А можна улюблений одяг віддати бомжам і сфотографувати їх в ній, виклавши в соцмережі.
 • Влаштувати в його квартирі розгром. Можна напустити тарганів або павуків, щоб він помучився з їх виведенням.
 • Змінити замок.
 • Створити оголошення еротичного характеру із зазначенням імені та номера телефону свого кривдника. Можна запропонувати секс-послуги для літніх дам, людей нетрадиційної орієнтації, інвалідів і т. Д. Можна вказати на різні фетиші або розповісти про наявність статевої слабкості.

перейти наверх

Як красиво помститися колишньому коханцеві?

Найкраща помста рідко буває матеріальної. Іншими словами, не обов’язково псувати речі або автомобіль колишнього коханця, якщо можна вдатися до найболючішим способам помсти.

Чоловік – досить самозакохане істота, особливо якщо зраджує своїй дружині і постійно підкорює серця вільних панянок. Чоловік хоче знати, що все кинуті їм жінки за ним сумують, хочуть з ним побачитися, плачуть без нього.

Щоб помститися красиво, потрібно вдарити по його самолюбству.

Як помститися коханцеві: способи помсти за зраду

Найкращим способом помсти буде досягнення щастя і успіху після розставання з ним. Чоловік чекає, що ви будете повніти, придбаєте синці під очима, залишитеся невдахою. А ви вчините навпаки. Покажіть, наскільки ви щасливі розставання з ним:

 1. Приведіть себе в порядок. Стати кращим, ніж були раніше.
 2. Почніть зустрічатися з хлопцями. Тут важливо не кількість, а якість – хлопці повинні бути красивіше вашого колишнього.
 3. Стати більш спокійними, впевненими в собі і щасливими. Розвивайте в собі якості, якими раніше не володіли.
 4. Досягайте успіху в роботі. Нехай ваші справи підуть в гору після розставання.

Тепер все це потрібно показати коханцеві: спілкуйтеся з його друзями, виставляйте фотографії своєї щасливого життя і в обіймах з іншими хлопцями, як би ненароком попадайтеся йому на очі.

Він повинен бачити вас красивою, щасливою і задоволеною своїм життям. При цьому ви повинні ігнорувати його спроби з вами побачитися, поспілкуватися і тим більше відновити відносини. Ігнор – найкраща помста, особливо якщо життя людини покращилася після розставання з колишнім партнером.

перейти наверх

Ідеї, як провчити кривдника

Варіантів помсти існує велика кількість. Слід вибирати те, що дійсно принесе шкоду, а не просто посміхнеться колишнього залицяльника. Якщо кривдника хочеться провчити, тоді можна скористатися наступними ідеями:

 1. Зіпсувати його автомобіль. Тільки не потрібно опускатися до вчинків, за які вас можна притягнути до відповідальності. Можна просто накидати на його автомобіль пташиний послід або тваринний кал, щоб йому довелося витратитися на чистку.
 2. Поширити чутки про його зради. Тільки слід робити це акуратно, щоб і себе не підставити. Якщо вас нічого не пов’язує з чоловіком (ні робота, ні спільні друзі, які вам важливі), тоді ви можете сміливо розкривати його таємні зв’язки.
 3. Викиньте його речі, які є у вашому доступі. Добре, якщо ці речі є цінними і важливими для нього.
 4. Зіпсувати репутацію на роботі. А це дуже серйозно для чоловіка. Можна зателефонувати нібито з лікарні і сказати, що результати аналізів на наявність венеричних хвороб вже готові, можна їх забирати. Можна розіслати фотографію коханця в непривабливому вигляді його співробітникам.
 5. Подружитися з його новою пасією, щоб розповідати їй про неприємні моменти, які вона буде спостерігати в своєму новому залицяльника. При цьому не обов’язково називати ім’я колишнього. Можна просто розповідати їй про тих вчинках і словах, які говорив коханець, і до чого вони привели, щоб нова його пасія помічала подібні слова і вчинки за своїм чоловіком.
 6. Закрутити роман з його кращим другом. Це дуже сильно не сподобається колишнього коханця, причому він нічого зробити не зможе, щоб дружина ні про що не запідозрила. Це вдарить по його самолюбству, якщо його кращий друг або хоча б просто хороший знайомий виявиться закоханим в вас.

перейти наверх

Чи потрібна правда дружині зрадника?

Якщо колишній коханець є одруженим, то найімовірнішою ідеєю помсти буде про все розповісти дружині. Однак чи потрібно це робити? Безсумнівно, дружина може колишнього коханця винести мозок і того розлучитися з ним. Однак розумійте, що при цьому можуть постраждати ще інші люди:

 • Сама дружина, яка могла і здогадуватися про зради свого чоловіка, тільки не бажала це визнавати. Їй буде дуже боляче все-таки зіткнутися з неприємною правдою.
 • Їх спільні діти, якщо вони є. Адже дружина може подати на розлучення, діти можуть втратити можливість бачитися з батьком так часто, як їм того хочеться. Більш того, нерідко з’ясування відносин відбувається на очах у дітей.

Якщо все-таки бажання помститися більше, ніж будь-чиї почуття, тоді дерзайте. Зробити це буде легше простого, якщо ви знаєте, де живе колишній коханець або де можна знайти його дружину. Тут можна як самої прийти, щоб про все розповісти дружині, так і дати конкретні натяки на зраду чоловіка:

 1. Залишити в ліжку свої трусики.
 2. Залишити в його автомобілі губну помаду.
 3. Поширити по всій їхній квартирі свої речі, що дружина точно побачить, оскільки вона такими речами не користується.
 4. Можна відіслати дружині фото зі своїми інтимними сценами в ліжку з її чоловіком.

Звичайно, потрібні конкретні докази зради чоловіка (фото, відео, повідомлення з його мобільного і ін.), Оскільки просто слова можуть не надати належного ефекту.

Ваше слово проти слова чоловіка, який може стверджувати, що ви в нього таємно закохані, тому намагаєтеся різними способами його відбити у дружини.

Однак фотографії, відеозйомка, різні письмові докази, зроблені власноруч вашим колишнім коханцем, доведуть його зраду.

перейти наверх

Як в результаті помститися колишньому коханцеві?

Можна зіпсувати його майно, все розповісти дружині або зіпсувати репутацію на роботі або серед друзів, проте слід розуміти, що помста колишньому коханцеві спричинить за собою бажання помститися у відповідь.

Якщо збиток буде матеріальним, тоді чоловік взагалі може звернутися за стягненням грошей з вас. Таким чином, вибираючи спосіб помсти, потрібно пам’ятати про наслідки, які точно настануть.

Чи готова жінка з ними зіткнутися, намагаючись помститися за те, з чим вона в принципі і сама погодилася, навіть якщо була введена в оману? Адже не забуваймо про власну провину у всій цій історії.

Джерело: http://PrettySecrets.ru/kak-otomstit-lyubovniku-kotoryy-tebya-ispolzoval

Як помститися колишньому, хлопцеві, чоловікові, коханцеві? Чи потрібно мстити за приниження, побої, зради – правила і способи помсти

Точно вирішили помститися колишньому? Тоді прислухайтеся до наших порад.

зміст

 • Як помститися колишньому чоловікові, хлопцеві, коханцеві: чи варто мстити?
 • Як помститися колишньому чоловікові, хлопцеві, коханцеві за образи, приниження?
 • Як помститися колишньому чоловікові, хлопцеві, коханцеві за побої, зради?
 • Як помститися колишньому чоловікові, хлопцеві, коханцеві: топ-7 способів
 • Помста колишньому: правила
 • Відео: Способи помсти колишньому

Всі відносини в самому початку нагадують добру казку, однак, далеко не всі такі казки мають щасливий кінець. Добре, коли люди розлучаються з обопільної бажанням, мирно, без криків, сварок, принижень і образ. Але що робити, коли відбувається все навпаки?

В такому випадку більшість дівчат і жінок впадають в депресію, закриваються в собі, а іноді навіть приймають рішення більше ніколи не вступати в стосунки. Але можна діяти і по-іншому, з меншою шкодою для свого морального і фізичного стану. Йдеться про помсту, якої жадає так багато скривджених представниць жіночої статі.

Як помститися колишньому чоловікові, хлопцеві, коханцеві: чи варто мстити?

Багато хто вважає, що помста це єдиний і досить хороший вихід із ситуації, проте, чи так це? Спочатку потрібно розібратися, чи точно ви хочете мстити і чи готові ви морально це робити, адже насправді помста – це погано, і в принципі виправдати подібні вчинки нічого не може.

 • Розберіться , наскільки насправді жахливо надійшов ваш супутник. Звичайно ж, всі жінки по-різному оцінюють вчинки і те, наскільки вони погані. Але потрібно розуміти, що мстити за дрібні проступки не можна, так само не можна мстити за чесність і правду, яка вам просто не сподобалася. Наприклад, якщо ваш чоловік чесно зізнався вам, що більше не відчуває до вас ніяких почуттів, що покохав іншу і т. Д. У цьому випадку потрібно прийняти ситуацію і відпустити обранця, так як він вчинив чесно і в такому випадку приводу для помсти в принципі немає.
 • Проаналізувавши те, що трапилося і поведінку вашого супутника, задайте питання собі, а не надійшли б ви також в аналогічній ситуації. Можливо, своєю поведінкою ви спровокували чоловіка на будь-які погані вчинки по відношенню до вас. В такому випадку також помста буде недоречна.

Розберіться і проаналізуйте

 • Запитайте у себе, заради чого ви хочете мстити своєму коханому , що саме рухає вами, і що в підсумку ви хочете отримати. Наприклад, якщо до чоловіка ви як і раніше відчуваєте почуття і сподіваєтеся все виправити, почати спочатку, то мстити однозначно не потрібно.
 • Зізнайтеся собі чесно, чи готові ви «почати війну», оскільки найчастіше чоловіки приймають правила вашої «гри» і починають робити гидоти у відповідь, а це завжди неприємно і складно.
 • Ну, і, звичайно ж, враховуйте, чи є у вас спільні діти. Мстити батькові своїх дітей не завжди гарна ідея, оскільки від цього можуть постраждати ваші діти і їхні інтереси, а ваші відносини з чоловіком не зобов’язані відбиватися на них.

Якщо проаналізувавши ситуацію, ви все ж хочете почати мстити своєму колишньому, значить, у вас є на те справді вагомі причини, однак, навіть в такому випадку робити це потрібно з розумом і без максималізму.

Як помститися колишньому чоловікові, хлопцеві, коханцеві за образи, приниження?

Як вже було сказано раніше, помста має сенс тільки тоді, коли у вас на це є справді вагомі причини, якщо, звичайно ж, ви не хочете зробити щось погане своєму колишньому просто заради власного задоволення. До вагомих причин можна віднести образи і приниження.

 • Образи на сторону жінки, тим більше своєї коханої, просто неприпустимі. Така поведінка не властиво справжнім чоловікам – саме від цього і потрібно відштовхуватися, придумуючи свій план помсти.
 • Помститися колишньому за таке його ставлення до вас можна різними способами, але всі вони повинні бути спрямовані на те, щоб йому стало соромно за себе.
 • Спочатку ви можете спробувати мстити «коханому» вступаючи з ним так само, як він з вами. В цьому випадку намагайтеся не перегнути палицю, особливо, якщо ви хочете всього лише провчити людини і не розлучатися, а помиритися з ним. Важливо відзначити, що в подібній ситуації після образ в бік партнера ви повинні поговорити з ним і обговорити те, що відбувається, пояснити йому на його ж прикладі як вам неприємно бути предметом його знущань. Іноді подібних заходів достатньо, щоб припинити образливі речі по відношенню до себе.

помста

 • Якщо ж колишній не зрозумів подібних ваших дій, переходите до плану «Б». Посилити заходи – спробуйте образити його в колі друзів, в публічному місці, проте, робіть це так, щоб мінімально постраждати самій. У колі рідних робити цього не варто, тим більше, якщо вони раніше ніколи не знали про існуючі в вашому союзі проблеми подібного характеру. Чоловікам дуже неприємно чути приниження при будь-кому, адже це сильно зачіпає їх гідність.
 • Якщо і після публічних образ колишній не заспокоїться або вам цього для власного заспокоєння буде мало, спробуйте застосувати наступний метод. Зафіксуйте образи, знущання на камеру, телефон і влаштуйте публічний перегляд. Запросіть під приводом подивитися фільм його знайомих, вони напевно будуть ваші загальні, рідних, і замість фільму включите запис, на якій ваш колишній або нинішній, якщо ви ще не розлучилися, чоловік проявляє себе в «кращому» світлі. Даний спосіб дуже дієвий, проте, примирення після його здійснення чекати вже точно не варто, тому враховуйте цей фактор.

Читайте також:   Як помиритися з дівчиною: причини і способи вирішення конфлікту

Не дозволяйте себе ображати

 • Враховуйте і те, що було сказано раніше. Якщо з людиною, якій ви мстите, у вас є спільні діти, постарайтеся зробити все так, щоб вони цього всього не бачили і не чули.
 • Якщо вас принижували, ображали з приводу вашої зовнішності, фігури, то помститися можна наступним чином. Зберіть улюблені речі вашого коханого, не полінуйтеся сходити в ательє і вшити їх хоча б на 1 розмір. Кривдник буде «приємно» здивований такому вашому подарунку і вже точно зрозуміє, чому ви вчинили саме так.
 • Надішліть рекомендований лист на ім’я начальника вашого кривдника з проханням передати йому, що він повинен з’явитися на семінар, на якому вчать чоловіків правильно поводитися з улюбленими жінками, не принижувати їх і не ображати. Звичайно ж, домовлятися про таке семінарі для колишнього вам не потрібно. Ситуація така буде йому вкрай неприємна, та й начальство зрозуміє, що з поведінкою вашого кривдника є якісь проблеми.

Як помститися колишньому чоловікові, хлопцеві, коханцеві за побої, зради?

Набагато гірше будь-яких образ і принижень фізичне насильство. Терпіти таке ніколи не можна, точно так же, як і шукати пояснення такій поведінці супутника. Чи варто мстити в такому випадку? Вирішувати тільки вам.

ВАЖЛИВО: Один з найбільш поширених способів помсти, який вибирають в такому випадку жінки – заява в правоохоронні органи. Однак потрібно чітко розуміти, що подібна поведінка жінки це не помста, це право бути захищеною від подібних дій, оскільки бити вас ніхто не має права.

 • Чи варто звертатися за допомогою до правоохоронних органів? Звичайно ж, варто, особливо, якщо побої були вже не один раз.
 • Також варто відзначити, що не потрібно вдаватися до відповідної реакції, тобто, просити когось, щоб побив кривдника і т. Д., Оскільки ви за законом за такі дії також будете відповідати.

Що стосується помсти за зраду, вона може бути абсолютно різною:

 • Якщо ви не розлучилися з чоловіком, хлопцем і як і раніше живете разом, можна спробувати зробити все таким чином. Ви можете зімітувати зраду. Для цього кожен день затримуйтеся на роботі, дозвольте собі не ночувати вдома, а по приходу, звичайно ж, розкажіть партнеру «казку», яку зазвичай розповідав вам він в аналогічній ситуації, залишайте вдома букети квітів від свого придуманого шанувальника, записки від нього.
 • Щоб ще більше підігріти інтерес зрадника до подій і насолити йому сильніше, зробіть фейковий переписку з чоловіком відповідного характеру і «забудьте» її закрити на комп’ютері. Дотримуючись такого плану помсти важливо не подавати виду, що знаєте про зраду партнера. В такому випадку чоловіка буде мучити почуття власності, незадоволеності, він буде розуміти, що він вас не влаштовує, а це сильно зачепить його самолюбство і знизить завищену самооцінку.
 • Якщо ж у такій ситуації чоловік оголосить вам про розставання, зробіть вигляд, що абсолютно не засмучені і навіть раді цьому, повідомте новина про те, що у вас вже давно є інший чоловік, а з ним ви жили через те, що просто було шкода.

Чи не прощайте просто так зраду

 • Деякі жінки віддають перевагу не фейковий зрад, а справжнім. Однак в цьому випадку потрібно гарненько подумати, адже після такого вчинку ви можете відчувати себе винуватою в те, що сталося з партнером ще більше, та й зрадник може почати знущатися над вами з цього приводу.
 • Також можна піти на відверту розмову з новою обраницею вашого колишнього. В такому випадку вам варто згадати всі його недоліки і вади, починаючи з того, що він ледачий, жадібний, закінчуючи прихованими від коханки кредитами і боргами.
 • Якщо чоловік пішов від вас, змінив вам, мотивуючи це тим, що ви більше не в його смаку (вік, вага і т. Д.), Потрудіться трохи над собою. Скиньте кілька зайвих кілограмів, а якщо ви в хорошій формі, то підкачайте м’язи, змініть зачіску, купіть кілька нових нарядів і не забувайте ділитися вашими враженнями від нового щасливого життя без зрадника. Щаслива колишня, як правило, кісточка в горлі у зрадника і кривдника, адже такою поведінкою жінка не тішить самозакоханого нарциса і йому зрозуміло, що і без нього їй добре живеться.
 • Цей метод можна назвати більш витонченим. Візьміть нижню білизну колишнього, виперіть його з червоним перцем і акуратно складіть в шафу. Одягнувши його, він точно згадає про свої пригоди і зрозуміє, що надходив не зовсім правильно. Врахуйте, переборщувати з кількістю перцю не варто, також не варто мстити таким чином, якщо у колишнього є алергія на перець.
 • Якщо ви дізналися, що у вашого чоловіка з’явилася коханка, спробуйте домовитися з нею про зустріч і прийдіть на неї разом зі зрадником, звичайно ж, заздалегідь нічого йому про це не сказавши. У них не буде шансів викрутитися з ситуації, ну, а ви просто встанете і підете. Ніяких істерик і тим більше сліз. Попередньо на місце вашої зустрічі замовте доставку раніше зібраних речей чоловіка / партнера – виглядати це буде досить ефектно.
 • Якщо ваш партнер був з вами через гроші, жив за ваш рахунок помститися йому можна наступним чином. Роздрукуйте його фотографії і розмістіть на них провокаційний текст. Можна написати текст нібито від імені цього ж чоловіка. Що саме писати – справа вашої фантазії. Розвісьте фотографії біля його будинку, наприклад, в під’їзді на кожному поверсі, на роботі в офісі і т. Д.
 • Якщо зрадник пішов від вас і при цьому вимагає повернути йому подарунки, витрачені на вас гроші, поступите таким чином. Сходіть в банк, розміняйте кілька великих купюр дрібницею (чим більше її буде, тим краще), замовте кур’єрську доставку дрібниці за місцем роботи, бажано на час, коли всі будуть йти на роботу або з роботи, щоб це дійство побачило якомога більше людей. Ну, і, звичайно ж, можна додати до такого «подарунку» якесь оригінальне лист.

витончена помста

 • Також можна помститися людині, яка зрадила вас, ігноруванням його персони. Тільки не частковим ігноруванням, а повним, тобто, ви повинні зробити вигляд, що його більше не існує для вас. Особливо гарний цей спосіб для тих жінок, які працюють зі своїми колишніми на одній роботі і їм не по своїй волі доводиться бачитися з ними кожен день. Намагайтеся завжди мати гарний вигляд, можете пофліртувати з колегами, але не перегравати, потрібно, щоб виглядало це ненав’язливо.

Як помститися колишньому чоловікові, хлопцеві, коханцеві: топ-7 способів

Якщо жоден з вищеописаних способів вам не підійшов або ж мстити ви хочете не по вищеописаним причин, пропонуємо вам ще кілька варіантів, які можна використовувати для цієї справи.

 • Якщо колишній обговорює вас з друзями і відверто сміється над вами, поступите також, дайте привід його знайомим посміятися і над ним. Зателефонуйте його близького друга або начальнику і попросіть передати кривдникові, щоб він не забув відвідати курси анонімних алкоголіків / гурток з в’язання і т. Д. Що саме він повинен відвідати придумуйте самі, в залежності від того, як сильно ви хочете насолити колишньому.
 • Покормите пташок на капоті машини колишнього. Вчинок не зовсім смішний, але помучити свого кривдника таким чином можна запросто.

Пташки в допомогу

 • Знаєте, де колишній планує провести відпочинок з коханкою / новою пасією? Допоможіть цьому відпочинку стати незабутнім, купіть собі путівку в те саме місце. Така подорож закохана парочка вже точно не забуде. Краще щоб на відпочинку ви були з гарним чоловіком, наприклад, попросіть підіграти якогось вашого знайомого, якого не знає колишній. Однак цей варіант хороший тільки в тому випадку, якщо ви не відчуваєте ніяк почуттів до об’єкта помсти, інакше настрій зіпсований може бути у вас.
 • Можна помститися колишньому коханому, завівши роман з його кращим другом. Але потрібно розуміти, що один може відчути підступ, розповісти про все вашому колишньому і домовитися з ним про жорстоку жарті над вами. В такому випадку вийде, що кинуть вас і неприємно буде вам, а не колишньому, тому потрібно добре продумати план дій.
 • Дізналися, що чоловік іде від вас до коханки? Почекайте трохи часу і приступайте до активних дій. Придбайте декілька різних сім-карт і з кожної пишіть колишньому любовні і еротичні СМС, нехай думає про те, як він буде пояснювати їх своєю нової пасії.
 • Запропонуйте колишньому партнеру дружбу. Самі ж намагайтеся не показувати виду, що у вас щось не так, хваліться досягненнями, запишіться в спортзал – поліпшите свою фігуру, подорожуйте, розвивайтеся, нехай спостерігає, кого він втратив.
 • Почніть переписку з колишнім з фейковий аккаунта. Заведіть з ним стосунки, коли справа дійде до особистої зустрічі, просто пощезайте на деякий час. Поверніться на зв’язок і повідомте, що він вам насправді не потрібен, і ви просто розважалися з ним у вільний час, а серйозні відносини заводити і не думали. Це серйозно вдарить по його самооцінці.

Помста колишньому: правила

Як би боляче не зробив вам ваш колишній, як би підло він не надійшов, мстити потрібно розумно, не переступаючи певну грань і не зачіпаючи деякі речі.

 • Ніколи своєю помстою оберігайте життя і здоров’я людини небезпеки.
 • Ніколи не вплутуйте в свої справи дітей, ваших загальних або його особистих.
 • Не чіпайте особисті гроші колишнього, оскільки він зможе заявити про крадіжку.
 • Не мстіться проступок, який ви ж самі і спровокували.
 • Перш ніж помститися колишньому особистому зрадою добре подумайте, чи будете після такого вчинку особисто ви поважати себе.
 • Ну, а для того, щоб старання ваші вже точно були не марні, дотримуйтеся наступних рекомендацій. Завжди намагайтеся виглядати добре, не бійтеся нових знайомств і відносин, розвивайтеся, здійснюйте свої мрії, станьте по-справжньому щасливою.

Завжди виглядаєте добре

Часом для того щоб помститися колишньому зовсім не обов’язково робити йому якісь гидоти, опускаючись до його рівня, досить просто залишити людину наодинці зі своєю підлістю і стати щасливою без нього. Саме тому перш ніж почати здійснювати свій підступний план помсти в життя, добре подумайте, чи варто воно того.

Відео: Способи помсти колишньому

Джерело: https://heaclub.ru/kak-otomstit-byvshemu-parnyu-muzhchine-lyubovniku-nuzhno-li-mstit-za-unizheniya-poboi-izmeny-pravila-i-sposoby-mesti

Як помститися чоловікові

Іноді навіть улюблений чоловік поводиться негідно і може образити або образити свою дівчину, а особливо підлі особистості навіть кидають улюблену і просто йдуть, не пояснивши їй причин.

Звичайно, в подібних неприємних випадках у дівчини виникає природне бажання помститися чоловікові. Причому, це хочеться зробити красиво і витончено, щоб він зрозумів, яку помилку зробив.

Наведені нижче поради та способи допоможуть «красиво» помститися чоловікові в будь-якій ситуації, щоб він зрозумів всі свої помилки і встав на шлях виправлення.

Що таке помста в любовних відносинах

Помста в любові має свої відмінні риси, які не зрівняються зі звичайною помстою колезі, одному або суперникам. Вона по-чому викликається бажанням відновити справедливість, адже дівчина відчуває себе скривдженою від вчинку коханого чоловіка, і її самооцінка сильно зачеплена.

Читайте також:   Як почати розмову з вподобаним хлопцем: приводи і теми бесіди

І подібна помста – це перш за все, спроба показати чоловікові, яку дівчину він втратив або образив, і як йому варто шкодувати про своє рішення.

Особливо добре помста в любовних відносинах проявляє себе в разі зради чоловіка – тут для дівчини дуже важливо отримати почуття задоволення після події, зачепити чоловіка так, щоб йому було навіть більшою мірою неприємно, ніж їй від зради.

При цьому не варто забувати, що в окремих випадках замість помсти краще віддати перевагу розрив відносин або зовсім забути про цього чоловіка і не витрачати на нього свій час і нерви. Наприклад, якщо чоловік застосовує до дівчини фізичну силу, не цінує її особистісний розвиток чи постійно змушує відчувати себе винуватою в чому-небудь.

Коли варто мстити, а коли пробачити

Залежно від тяжкості випадку іноді коханої людини буде правильніше пробачити, а іноді без помсти просто не обійтися.

Якщо причина вашої проблемної ситуації не дуже складна і серйозна (проста сварка через дрібниці, розставання з причини того, що ви не зійшлися характерами), не варто тут витрачати свої сили і нерви заради помсти.

Мстити варто в тих ситуаціях, коли кохана людина вчинив з тобою грубо і непробачно, принизив твою гідність або зганьбив.

Помста потрібна для того, щоб заспокоїти власну душу, тому якщо бажання помститися постійно тебе турбує і не дає спати спокійно – краще зробити це.

Якщо ж особливо пекучого бажання немає, а тільки навколишні радять помститися або випадково виникла подібна думка, значить, це не настільки важливо для тебе і не потрібно витрачати свій час на подібне заняття.

Тому перш ніж приступити до помсти, потрібно сісти і ретельно зважити всі аргументи «за» і «проти». Яка сторона в підсумку переважить, на ту сторону і варто встати.

Чи впорається з бажанням помститися допоможуть поради психолога

Що стосується помсти психологи говорять дуже багато. Перш ніж взятися за помста, психологи рекомендують сісти і докладно згадати, скільки теплих і добрих моментів було між вами. Якщо кількість щастя в ваших відносинах набагато перевищує біль від образи або розлуки, помста недоречна.

Краще зрозуміти і відпустити кохану людину, якщо змиритися з отриманої образою занадто складно. Також фахівці радять заздалегідь з’ясувати, чи дійсно є грунт для помсти. Справа в тому, що іноді ми помиляємося в своїх судженнях, помилково віримо словам чужих людей, що заздрять нашому щастю і т. Д.

Наприклад, деякі дівчата починають мститися хлопцеві за зраду, а потім з’ясовується, що зради насправді не було – це були плітки суперниць або заздрісниць.

Способи помсти колишнього хлопця

Помститися завжди хочеться красиво і так, щоб молода людина засвоїв урок раз і назавжди. Якщо твій колишній – любитель комп’ютерних ігор, приємною помстою буде зіпсувати йому рейтинг в улюбленій грі, зламати його аккаунт і помітно напортачить.

Аналогічно можна зламати його сторінку в соціальній мережі, опублікувати повідомлення зі словами про те, що він поганий хлопець і некультурним чином вчинив зі своєю дівчиною.

Можна насолити колишньому, демонстративно з’являючись перед ним разом з новим хлопцем – нехай твій колишній бачить, що ти за ним не сумуєш, а щаслива в своєму новому житті з іншим, найкращим чоловіком. Цей спосіб добре зачепить будь-якого хлопця, особливо колишнього.

Якщо хлопець тебе використовував, то можна зіпсувати йому репутацію

Якщо хлопець тебе використовував, можна придумати помста і пообіднее. Наприклад, пустити про нього недобрі чутки, щоб інші дівчата могли скласти про його особистості правдиву картину. Розкажи всю правду або трохи розбавити її фактами про його характер, ставлення до дівчатам, поганим звичкам.

Або ж можна почати роман з кимось із ваших спільних знайомих – коли він побачить тебе в обіймах іншого, щасливе і безтурботне, він мимоволі задумається, а чи дійсно ти страждала від вашого розриву або він для тебе нічого не значив насправді. Ні в якому разі не подавай виду, що ти ображена або мрієш повернути ваші відносини.

Ти повинна всім своїм виглядом показувати, що вчинок хлопця пішов тобі на користь і поліпшив твоє особисте життя.

Хлопець сильно образив і зрадив – відплати тією ж монетою

Коли молода людина зрадив тебе і дуже сильно образив, хорошим варіантом помсти буде змусити його пошкодувати про те, що він втратив тебе. Чи не піддавайся смутку і депресії – краще займися своєю зовнішністю, з’являйся тільки в незаперечному вигляді перед ним або вашими спільними знайомими.

Він напевно це помітить і буде роздратований тим, що ти ні краплі не сумуєш про його зраду, а активно радієш життю і стаєш на очах. За сильну образу можна також мстити своїм ігнор – не розмовляй з ним, залишай без уваги смс і дзвінки.

Словом, роби вигляд, що хлопця не існує до тих пір, поки він не почне активно вибачатися і не стане гідний твоєї уваги і спілкування.

Поквитатися з хлопцем, якщо він тебе кинув

Коли коханий чоловік тебе кидає, це боляче і прикро – це цілком хороший привід для помсти. Розмісти на декількох сайтах знайомств інтформацію від його імені з реальними контактними даними, нехай тепер страждає від зайвої уваги незрозумілих осіб.

Також можна змусити його похвилюватися і створивши якусь несправжню сторінку в соціальній мережі, представитися нібито його колишньою дівчиною і повідомити про те, що вона вагітна від нього.

Потім можна різко обірвати листування і прірву, щоб поселити в кривдника почуття тривоги і незавершеності ситуації.

Чи варто мстити людині за зраду

Питання, мстити або не мститися чоловікові за зраду, складний для будь-якої дівчини, що потрапила в подібну ситуацію.

Викладає зрадника урок

Почуття помсти вимагає виходу, тому якщо ти не можеш заспокоїтися і думаєш тільки про це, краще буде один раз помститися, а далі забути цього чоловіка, який змінив і знехтував вашими відносинами.

При цьому помста повинна бути чітко вираженою, щоб передати зрадника хороший урок на майбутнє. Якщо ж почуття гордості дозволяє тобі просто піти і забути про зрадника, це буде найкращим варіантом, оскільки не доведеться придумувати план помсти і побоюватися можливих наслідків помсти.

Зрада – це та неприємна річ, яку складно пробачити, тому в більшості випадків відносини між людьми перериваються. Так що не варто мстити даремно, краще залишити свої сили для побудови відносин з більш гідним і вірним чоловіком.

Помста найчастіше залишає після себе відчуття спустошеності, а це заважає будувати нові відносини і стати відкритою для нових почуттів.

Як зробити боляче зраднику

Якщо ти хочеш «вколоти» чоловіка-зрадника, кращим варіантом буде сказати йому про те, що ти навіть рада його зраду, тому що насправді ніколи його не любила і просто шукала слушної нагоди, щоб піти. Нехай він відчує, що тебе анітрохи не зачепила його вчинок, що тобі абсолютно все одно.

Можна спробувати закрутити роман з його кращим другом, це боляче б’є по самолюбству будь-якого чоловіка. Якщо ж тобі пощастить побачити свого колишнього з тією дівчиною, з якою він тобі зрадив, можна зіграти на цьому: розповісти дівчині про вчинок цього хлопця, про його неспроможності в ліжку або нехороших рисах характеру. Нехай вона розуміє, з ким зв’язалася.

Тим самим ти солідно насолити зраднику і зіпсувала його нові відносини, а також його репутацію.

Як можна насолити чоловікові

Коли ображає коханий чоловік, теж хочеться помститися йому за негідну поведінку стосовно тебе. Спробуй пограти на його почутті ревнощів, фліртуй з кимось на його очах, або заведи приємну переписку в соціальній мережі.

А у відповідь на його зауваження скажи, що в листуванні тебе точно ніхто не ображає, на відміну від свого чоловіка. Також можна демонстративно перестати готувати обіди і вечері, чекаючи вибачень з боку чоловіка, або спеціально пересолити зайвий раз.

Такі тонкі кпини чоловіки помічають дуже добре і швидко розуміють, в чому тут справа. Насолити чоловікові легко можна і за допомогою відмови від сексу, причому демонстративного.

Фліртуй з ним і загравай, але коли справа доходить до ліжка – відмовляйся і показуй всім своїм виглядом, що ти ображена і чекаєш вибачень і змін в його відношенні до тебе.

Помста коханому за образу і образи

У разі образи від чоловіка не варто опускатися до відповідних образ, куди приємніше буде тонка помста. Хороший спосіб – попросити його маму розтлумачити йому, що таке спілкування з дівчиною недозволено. Слова матері не тільки присоромлять чоловіка, але і змусять його задуматися над власною поведінкою.

Також можна позначити чоловікові, що ображають жінок зазвичай невпевнені в собі чоловіки, і подаруй йому сертифікат на якісь тренінги або курси з підвищення чоловічої самооцінки. Така жартівлива помста здорово зачепить чоловіка. Можна також спробувати ігнорувати спілкування з боку чоловіка, відповідаючи йому тільки в записках на холодильнику або в смс.

А першою обов’язково повинна бути записка, що на образливі слова варто реагувати мовчанням, бо це недостойна спілкування.

Не будеш мститися дружину, якщо він підняв руку

Справжній чоловік ніколи не повинен піднімати руку на дівчину, тому будь обережна: вдаривши одного разу, він може вдарити тебе і в наступний раз.

Тому замість помсти (через яку можна нарватися на нові побої), краще задумайся: чи варто продовжувати стосунки з такою людиною. Чоловік повинен бути главою сім’ї і захищати свою дружину, а не піднімати на неї руку.

Помста може лише спровокувати агресивну чоловічу поведінку, і в такий момент чоловік може вдарити тебе вже не один раз.

Зумій помститися чоловікові за зраду, провчивши його

Зрада вимагає особливої ​​помсти. Можна використовувати будь-який з перерахованих вище способів, але не забувай про те, що з цією людиною ти ділиш один будинок. Якщо ж після зради у тебе є намір залишатися разом з чоловіком, то помста повинна бути акуратною.

Такий, щоб провчити чоловіка, але при цьому зберегти відносини. Тому не можна буде переходити на особистості і образи, не варто також робити свідками твоєї помсти рідних або друзів чоловіка, інакше в майбутньому всі навколишні будуть постійно нагадувати твоєму чоловікові його зрада по відношенню до тебе.

А це негативно позначиться на ваших сімейних стосунках.

Як не наробити дурниць в пориві гніву

Вирішивши помститися чоловікові, важливо не наробити дурниць під впливом емоцій. Перш за все, в якості помсти не варто вибирати ідею зіпсувати його майно (наприклад, обливати фарбою або бити машину) – це карана законом затія, яка може вийти тобі боком.

Також не найкращою ідеєю буде можливість травмування чоловіка – не варто мстити, «випадково» виливаючи на нього окріп або впустивши щось важке на голову. Якщо з’ясується, що це була не випадковість, тобі теж буде загрожувати відповідальність.

А якщо чоловік агресивний і сприймає все в штики, то не виключена і взаємна помста в твою сторону.

Підсумовуючи вищевикладене, можна з упевненістю сказати – помста має місце бути, якщо інакше негативні почуття жінки від зради або образи з боку коханого чоловіка не можуть знайти іншого виходу. При цьому мстити потрібно так, щоб це не стало порушенням закону і не зашкодило життю та здоров’ю чоловіки. Досить тільки зачепити його почуття і чоловіче самолюбство, щоб помста зробила бажаний ефект.

Джерело: https://AlfaLady.org/otnosheniya/25-kak-otomstit-muzhchine.html

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *