Як помститися коханці чоловіка: добірка свіжих ідей

Відомий англійський письменник Девід Гербер Лоуренс свого часу поділив всіх жінок на дружин і коханок. У цьому можна угледіти дуже сильне спрощення, однак ясно то: ці дві групи знаходяться по різні боки барикад і відчувають по відношенню один до одного цілком природні негативні емоції.

Зміст приховати

Правда, у ошуканих дружин приводів для ненависті куди більше: і дуже часто це призводить до цілком природним думкам про помсту. Ні, виривати волосся розлучниці – далеко не самий вдалий спосіб випустити пар. Як же помститися коханці чоловіка красиво, елегантно і ефективно? Пропонуємо 5 життєздатних варіантів.

Реалізуємо мрію суперниці

Як помститися коханці чоловіка: добірка свіжих ідей

Хочете зачепити людину за живе своїми вчинками і помститися коханці чоловіка? Гарненько його перед цим вивчіть. Якщо ви дізналися про те, що у вашого чоловіка є коханка і бажаєте їй помститися, але не доводити справу до розколу в родині, скористайтеся соціальними мережами і уважно відстежити її пости.

 • Про що думає ця жінка?
 • Якими керується плани?
 • Що вона любить?
 • Чи є неї мрія?

Зазвичай жінки охоче діляться вмістом свого внутрішнього світу на сторінках свого профілю, тому розумною дружині не важко скласти з музичних відомостей цільну картину і зробити правильні висновки. Наприклад, якщо суперниця мріє про поїздку в Таїланд, то кращий спосіб їй помститися – умовити його на поїздку саме в цю країну.

Подумайте самі, як приємно буде вам робити спільні Селфі з чоловіком на морському узбережжі, знаючи про те, що десь в холодній Росії його коханка дивиться на них і кусає лікті від досади і ревнощів.

Псуємо їй кар’єру

Як помститися коханці чоловіка: добірка свіжих ідей

Так вже виходить, що буквально в кожній сфері у людини є або знайомі, або родичі. Теорію 7 рукостискань пам’ятайте, еге ж? Ось і використовуйте свої дружні або родинні зв’язки для того, щоб безпосередньо впливати на ступінь просування вашої суперниці по кар’єрних сходів і тим самим помститися їй. Ну як впливати, скоріше, посприяти її впевненому падіння вниз. Для цього і потрібно тільки в потрібний момент надавати на потрібну людину.

Звичайно, не варто скидати з рахунків і той факт, що коханка цілком може бути вже відбувся людиною, яка займає відповідальну посаду.

Але будь-який ділова людина залежить від своїх партнерів, тому зрив вигідної угоди стане для неї справжнім провалом, а ви отримаєте моральне задоволення від такої підступної помсти.

Вводимо в оману чоловіка – і принижуємо коханку

Як помститися коханці чоловіка: добірка свіжих ідей

Для цього способу необхідно заручитися підтримкою якогось приятеля або подруги з поліклініки і підготувати більш-менш переконливо що виглядає документик, в якому буде чорним по білому написано, що у вас – не дай бог, звичайно! – венерична інфекція. Пред’явіть довідку нічого не розуміла чоловіка і висловіть йому все, що думаєте з приводу його вірності. Зрозуміло, чоловік відразу ж почне звинувачувати в усьому свою коханку – і цілком можливо, що навіть повністю порве з нею будь-які контакти. Чоловіки ж так педантичні в плані захворювань, що передаються статевим шляхом, адже це губить на корню їх репутацію і зводить нанівець всі їх можливості закладу нових знайомств заради сексу.

імітуємо захоплення

Як помститися коханці чоловіка: добірка свіжих ідей

Якщо не знаєте, як повернути чоловіка в сім’ю від коханки, і попутно бажаєте їй красиво помститися, то заведіть ліву сімку і регулярно телефонує їй на номер в той момент, коли, імовірно, з нею знаходиться ваш чоловік.

Можна піти далі і відправляти компрометуючі SMS-ки, писати з чоловічого аккаунта захоплені коментарі в соцмережах, дарувати букети квітів з кур’єрською доставкою.

У хід піде будь-який варіант, який дозволить вашому чоловікові запідозрити своє захоплення в грі на два фронти.

Зазвичай в такому випадку чоловіки роблять хід назад, тому що не хочуть розмінювати звичний спосіб життя на сумнівні дивіденди в майбутньому.

І як би не виправдовувалася ваша суперниця в тому, що й гадки не має про те, хто все це робить, з головним завданням – посіяти зерно сумніву – зазначений спосіб помститися коханці чоловіка дозволяє впоратися на відмінно.

Найжорстокіший спосіб

Як помститися коханці чоловіка: добірка свіжих ідей

Так, якщо ви зважитеся на даний спосіб помсти, значить вашому підступності дійсно немає меж. Навіть страшно за вашого чоловіка! (жарт). Насправді, все досить просто:
підмовляє свого друга з числа чоловіків або просто наймаєте професійного пікапера;

 • задаєте йому завдання – серйозно закохати в себе коханку чоловіка;
 • як тільки це станеться, найнятий людина повинна розповісти про інше захоплення і рішуче порвати.

Звичайно, такий на це буде потрібно немало часу, але зате, як ніякий інший цей спосіб приносить справжнє задоволення. Дуже важливо при цьому саме закохати в себе жінку, а не просто спокусити її в сексуальному плані. Плюси такого маніпуляції чужими почуттями полягають в тому, що ви можете:

 1. повернути собі чоловіка;
 2. поставити суперницю на своє місце.

Швидше за все, після такої емоційної струсу вона ще довгий час не зазіхне на чужих чоловіків, тому що відчула на собі, як це – бути обманутою тим, кого так віддано любиш.

Олексій, професійний «спокусник», 31 рік, Санкт-Петербург:

– Насправді, моя, якщо так можна сказати, професія дуже поширена сьогодні.

Уражена зрадою чоловіка жінка бажає будь-що-будь помститися його коханки – і логічно, що поставити її на своє ж місце, буде найдієвішим способом.

У цьому, безумовно, є елемент жорстокості, і частіше за все я попереджаю своїх клієнток про моральний бік справи. Але їх хвилює це в самій краю: наскільки сліпа любов, настільки сліпий і гнів.

Повернути собі чоловіка – а чому б і ні?

Як помститися коханці чоловіка: добірка свіжих ідей

Як вийти з депресії після зради чоловіка? Чим більше ви будете йти в себе, тим більше приводів будете давати вашому чоловікові переконатися в своїй правоті з приводу відходу з родини. А заодно і коханці причин святкувати перемогу підкине. Але є й інший шлях:

 1. займіть себе чимось цікавим;
 2. познайомтеся з великою кількістю нових людей;
 3. заведіть друзів;
 4. обдзвоните старих подруг і запропонуйте їм зустрітися;
 5. активно відвідуйте кінопрем’єри, вечірки, виставки;
 6. знайдіть нову роботу або прискорте своє просування по кар’єрних сходах на старій;
 7. повністю змініть імідж;
 8. займіться своєю фізичною формою.

І заведіть собі вже коханця, нарешті. Можна навіть двох, якщо впораєтеся. Постійно демонструйте своє задоволення життям в профілях соціальних мереж: будьте впевнені, що ваш чоловік відчайдушно моніторить кожен ваш крок. І його нова пасія разом з ним.

Ваша мета – викликати гостре почуття заздрості з її боку і змусити вашого чоловіка шкодувати про свій відхід. Як правило, на це потрібно від 3 до 6 місяців.

Все, що залишається вам – це насолоджуватися життям в цей безхмарний період. Поки в один прекрасний день не побачите на порозі свого благовірного зі своїми нехитрими пожитками. Прийміть його з усіма почестями: для коханки немає факту образливіше, ніж повернення чоловіка в лоно сім’ї.

Влада Апексимова, приватний психолог, фахівець сімейного центру «Надія»:

– Ні в якому разі не потрібно бути, як то кажуть, кращої версією самої себе виключно через свого чоловіка, який пішов від вас до коханки. Пам’ятайте, що ви робите це перш за все для себе. На жаль, сучасним жінкам дуже часто не вистачає самодостатності.

А адже її наявність якраз і служить для чоловіків свого роду маяком: переді мною повноцінна особистість, потрібно придивитися уважніше. Подумайте, може бути і ваш чоловік покинув вас саме через занадто сильною до нього прихильності з вашого боку.

Розчинятися в іншій людині – завжди деструктивний шлях, які ні до чого доброго не приведе.

Як помститися коханці чоловіка: добірка свіжих ідей

висновок

Звичайно, як помститися коханці чоловіка – це суто ваше рішення. Так само як і небажання бруднитися цією справою взагалі.

Зрештою, зрада коханої людини – це, незважаючи на сильну душевну біль, хороший привід підвести деякі підсумки свого життя і розробити цілком боєздатний план дій на енну кількість років вперед.

Зарядіть себе хорошою порцією впевненості, а відплата залиште вищим силам. Зрештою, найкраща помста в вашому випадку – просто стати щасливою.

pinterest.com

Джерело: https://obielsyagrush.ru/kak-otomstit-lyubovnice-muzha/

Як помститися коханці і покарати її (Ради)

Розлучниця, утриманка, залетка, негідниця, повія … Як тільки не називають пасію чоловіка-гулени ревниві дружини. Образа, біль зради, гнів штовхають часом робити необдумані вчинки, ніж шкодять своїй репутації. Психіка – складна штука. Якщо не можемо пробачити кривдника, то душевний біль від зради трансформується в агресію. Ми починаємо ігнорувати партнера або мстити.

Геть емоції

Як помститися коханці чоловіка: добірка свіжих ідей

Погодьтеся, імпульсивні завзяття, зайві емоції навряд чи є адекватною відповіддю. Розглянемо як красиво помститися коханці чоловіка, без неприємних наслідків для нас, коханих.

Істерики, бійки, виривання волосся – відмінна тема для збільшення переглядів популярного ток-шоу, але зовсім недоречний метод в реальності, тому не використовується розумними поважають себе дамами. Чи не естетично, грубо, малоефективно.

«Удар у відповідь» повинен бути витонченим, вишуканим і одночасно гострим. Не варто також виключати, виправдовувати, применшувати провину благовірного. Навряд чи його насильно затягнули в чужу ліжко.

Шкідливі поради

З просторів інтернету як покарати коханку. Топ-5 речей, які точно НЕ варто робити щоб зберегти гідність, не стати жертвою власних «підступних» пасток.

 1. Дізнавшись адресу, писати на двері непристойні слова. Улюблене заняття підлітків, але не варіант для зрілих поважають себе дам.
 2. Давати контакти дівчини сектантам, натякаючи на «поглиблену сугестивність душі грішниці». Досить примітивне заняття.
 3. Псувати майно, в тому числі, автомобіль, вдаючись до допомоги нехитрих пристосувань: валер’янки, зерна, хлібних крихт, сирого яйця, клею, сміття, помиїв. Одна з найбільш екстравагантних рекомендацій включала в список подібних «знарядь помсти» навіть … дохлу кішку.
 4. Звертатися до ворожок, екстрасенсів, різних чаклунів. Марна трата грошей, толку нуль. Борошно, звичайно, може потім підхопити вірус, злягти з температурою, зламати каблук, але навряд чи завдяки магічним обрядам. Краще купіть на зекономлені гроші гарна сукня з спокусливим декольте, вигідно підкреслює фігуру.
 5. Розпускати безглузді брудні чутки. Типова помилка багатьох жінок. Не варто намагатися очорнити дівчину в очах партнера, збирати компромат, скаржитися навколишнім, виставляти себе жертвою, страждальницею. Подібна дія має зворотний ефект – легко видає вразливе самолюбство, невпевненість, комплекси. Ще один неприпустимий варіант – втиратися в довіру, ставати кращою подругою розлучниці, сподіваючись викликати докори сумління. Перш за все подібна ситуація зробить боляче вам, а розлучницю може тільки потішити. Вона прекрасно знала на що йде, зустрічаючись з одруженим.

Правила безпеки

Що необхідно врахувати?

 1. Не переходьте межі, враховуйте норми закону.
 2. План повинен бути простий, але добре продуманий. Форс-мажори можуть тільки погіршити ситуацію, уникайте імпульсивних дій.
 3. Ідеальний рецепт – холоднокровність, стриманість, спокій і … щіпка гумору. Готувати на повільному вогні власної гідності. Пам’ятайте італійський фільм під гучною назвою «Помста – страва, яку подають холодним»?
 4. Не зациклюйтеся на розлучниці. Спроби «зламати їй життя» не дзеркальним відповіддю, лише нашкодять вам. Постійно думаючи про минуле ми блокуємо собі шлях до прекрасного майбутнього. Можливо, завдяки цій негідниця ви позбулися ілюзії «ідеального шлюбу», знаєте що очікувати від чоловіка.
 5. Здійснивши задумане, займіться собою. Життя дане для задоволення, особистого зростання, не варто витрачати дорогоцінний час на самоїдство, докори, ненависть. Любіть, балуйте себе!

 

Через Інтернет

Як помститися коханці чоловіка через інтернет. Приступимо до практики?

Для реалізації підійдуть популярні соціальні мережі, сайти знайомств, сторінки продажу, обміну товарів. Створюємо фейковий сторінку, розмішати реальну фотографію, номер телефону, адреса пасії.

Вказуємо особисті дані – сімейний стан «в активному пошуку», або в графі «Захоплення, інтереси» пишемо: «платні інтимні послуги». Допускається також вказівку нетрадиційної сексуальної орієнтації. Можлива листування зі знайомими від імені панянки з непристойними пропозиціями.

Перевагами такого методу є анонімність, простота виконання, мала витрата часу.

красиві варіанти

Красива помста коханці чоловіка – колезі.

Завжди мріяли про кар’єрний ріст? Ваш вихід! Стати прямим начальником свого ворога. Трохи зусиль, наполегливості і вуаля! Необов’язково перетворювати офісне життя в пекло. Спроби жорстоко принизити тільки нашкодять. Саме усвідомлення власного статусу підлеглого, переваги, залежно від законної дружини бой-френда створить умови для прискореного звільнення ненадійного працівника.

Якщо вона заміжня, пофліртуй з обранцем панянки або Зачаруйте колишнього хлопця, якого дівчина досі таємно любить. Невинний флірт, мила прогулянка разом обов’язково змусять її серце битися частіше.

Перевага для вас – підвищення самооцінки і, можливо, приємне продовження вечора. Вільна жінка теж має право розслабитися, правда? Але пам’ятайте про холоднокровність, стриманості – важливих інгредієнтах «холодного страви».

Спроба відповісти тією ж монетою тільки зруйнує вашу душевну рівновагу, може порушити плани.

Допускаються ненав’язливі натяки дружину зрадниці на позашлюбний зв’язок.

Підстройте повернення рогоносці додому позапланово з усіма наслідками, що випливають обставинами. Або замовте на радіо пісню про кохання, адресовану вашому коханому від імені пасії. Нехай законний партнер дізнається причину «затримок на роботі» ненаглядної.

Можлива варіація під назвою «дзвінок друга». Підмовив знайомого хлопця подзвонити їй додому, пококетувати, запитати: «Можна Галочку, сонце моє ненаглядне? Хто? Хлопець, уже місяць зустрічаємося. Обожнюю родимку (татушку) на попереку! »

Або, буваючи в гостях, підкиньте використану білизну зрадника з ініціалами в чоловічій шафа. Якщо потрапити в будинок складно, застосуєте альтернативу. Замовте квіти з доставкою, додавши любовну записку від свого благовірного. Прямо в руки законного чоловіка. Ой, який неприємна розмова чекає панночку будинку. Варіантів багато, виберіть свій, якщо, звичайно, вас не лякає помста коханки у відповідь.

Цікавий спосіб – пошкодувати дівчину. На спроби зруйнувати сім’ю, образити, образити, відповідайте спокійно з милою посмішкою: “Дорога, мені шкода тебе розчаровувати, але ти далеко не перше захоплення.

Що поробиш, чоловіки полігамні. Деякі колекціонують метеликів, машини, книги. Мій – дуреп, подібних до тебе. Я вже звикла, змирилася, прощаю подібне хобі. Тебе ось шкода начебто дівчина непогана.

»Можливо, також натякнути на наявність інших пасій.

Якщо ви знайомі

Як помститися коханці чоловіка: добірка свіжих ідей

Якщо ви знайомі, можете зустріти дівчину співчуваючим поглядом зі словами: “Виглядаєш такою нещасною … щось трапилося?», «Ти знову поправилась? Нічого, жир не перешкода, ось номер хорошого тренажерного залу! »,« Знову твої дієти! Не допомагають, тільки зіпсувала колір обличчя, така сіра стала. Кидай! »,» Знаєш, мила, тобі пора стежити за своєю зовнішністю, сама розумієш, вже не вісімнадцять, року йдуть! » Робити це потрібно з невимушеним виглядом нічого не підозрює людини, співчуваючим поглядом, променистою усмішкою. Безпечно, але приємно.

Може підійти як додатковий прийом бесіда між нами, дівчатками про колишніх в присутності чоловіка. »Бачила тебе вчора з Сергієм.

Помирилися? Молодець, така сексуальна молода людина! М’язистий красень! Мрія багатьох дівчат! Я не могла помилитися, вас дізналася точно! Мила парочка, так солодко цілувалися, перехожі оберталися! » Вона відмовляється? Тим краще, покажіть розуміння, подморгніте, голосно скажіть, що поважаєте право на недоторканну особисте життя, будете зберігати побачене потай. Вода, як то кажуть, камінь точить. Чи варто говорити про небезпеку краплею ревнощів для незрілої пари в складних умовах адюльтеру …

Ще один нетривіальний метод – найняти професійного спокусника. У реальності може піти не так гладко, як в популярних серіалах, слізних мелодрамах, але можна спробувати.

нестандартно

Нестандартний підхід, як відомо, показник творчої особистості. Знаєте, як змусити парочку нервувати? Дізнайтеся назву духів негідниці, купите такі ж.

Обробіть пакет зі сміттям, з невимушеним виглядом попросіть зрадника частіше його викидати. Згадайте експерименти академіка Івана Павлова над собаками. Рефлекси на запалену лампу.

Тепер колись приємний аромат розлучниці буде нагадувати зраднику смітник.

Своєрідний спосіб, відповідний далеко не завжди, – переконати коханку чоловіка в венерологічному захворюванні. »Уяви, вчора аналізи показали хламідіоз (гонорею, генітальний герпес)! Я від нього поки подалі тримаюся, ніякого інтиму. Точно від випадкової повії заразився. Мовчить поки. Буду лікувати поганця. Лікарі кажуть, хвороба загрожує повною імпотенцією, уяви! Жах! »

Відмінний анекдот з жіночого форуму:

Коли вона прислала повідомлення моєму улюбленому: Подаруй на прощання жовту троянду. Я, щедра душа, відправила цілих шість в красивій кошику. Додала чорну стрічку з написом «Пам’ятаємо, сумуємо, сумуємо».

Ці варіанти нагадують дрібні капості. Серйозної шкоди не завдадуть, але неприємності парочці забезпечені. Будьте готові на відповідну помста коханки, якщо та розгадає, хто стоїть за подібними неприємностями.

За допомогою ревнощів

Розгляньте варіант викликання ревнощів в зрадника.

Давно ви не користувалися своїм жіночим чарівністю, правда? А хитрий блиск очей, недомовлена ​​фраза, флірт, підозрілі дзвінки, повідомлення, подаровані незнайомцем квіти, зрада стилю одягу, зачіски, парфуми, красиву білизну … Можливо, такий прийом додасть гостроти вашим відносинам, освіжить почуття.

Тоді улюблений просто забуде про іншу жінку. Цей прийом, мабуть, найприємніший і корисний для усвідомлення жінкою власної неповторності, сексуальності, краси. До того ж зруйнує плани тієї сторони, а то подвійно приємно, погодьтеся.

Якщо дама на стороні намагається зруйнувати ваш шлюб за всяку ціну, розчаруйте коханку чоловіка демонстрацією хороших сімейних відносин. Хто краще вас знає його смаки, слабкі сторони, захоплення, хобі? Пам’ятайте крилату фразу Натана Ротшильда: «Хто володіє інформацією, той володіє світом». Скористайтеся корисними знаннями для власної користі.

Як помститися коханці чоловіка: добірка свіжих ідей

Чи варто починати

Знаючи слабкі місця противника, можна легко підібрати ефективний індивідуальний спосіб покарання.

Але чи варто мстити? Мучитися, страждати, виношувати підступні плани? Дама на стороні якраз прагне вдарити якомога болючіше, викликати реакцію, спровокувати.

Їй потрібні ваші помилки, допущені під впливом емоцій, щоб вигідно виглядати на тлі дружини-істерички. Тим більше пізніше замість цієї з’явитися інша, третя, четверта …

Як показує практика, ходаки непоправні. Як довго готові прощати зради, вірити хибним обіцянкам, клятв? Зізнайтеся, яку мету хочете досягти? Якщо прагнете побудувати нове щасливе життя без брехні, зрад, ненависті, як у неї впишеться зло, гнів, бажання мстити, адже ці почуття деструктивні. Вони нас непомітно руйнують зсередини.

Зрада – батіг, якою вас б’ють тільки одного разу, в той момент, коли ви про це дізналися. Решта час ви січе себе нею самі. -Е.Пантелеев

Найправильніший рада

Можливо, краще зайнятися собою, ніж спробами зруйнувати життя зраднику? Адже найтонший спосіб демонстрації переваги – бути успішною, щасливою і любити себе.

Чарівна, усміхнена, сексуальна, завжди впевнена в собі жінка викликає ревнощі, сильну заздрість слабкої половини людства і нескінченне захоплення чоловіків.

Кажуть, що дурна жінка стежить за чоловіком, а розумна – за собою.

Можливо, догляд чоловіка не велика втрата, печаль, причина душевних страждань, а можливість, нарешті, реалізувати свої мрії?

Джерело: https://obizmenah.ru/zhene/kak-otomstit-lyubovnice-i-nakazat.html

Як помститися коханці чоловіка: красиві і ефективні методи

Думка помститися коханці чоловіка не з’являється на порожньому місці. Цьому передує період пізнавання про факт доконаний зради і переживань з цього приводу. Подружня невірність завдає багато душевного болю і страждань.

Жінка, якій зрадив чоловік, відчуває себе непотрібною, нецікавою і непривабливою. Нерідко в її голові починають з’являтися ідеї про те, як відновити справедливість. У такі моменти люди мало замислюються про етичні норми.

Коли зачеплено почуття власної гідності, мораль відходить на другий план.

Звістка про невірність може шокувати, змусити відчувати сильні негативні почуття. Хоча це важко зробити, все ж треба постаратися взяти себе в руки. Сльозами і криком справі допомогти не можна:

 1. Не потрібно погрожувати кривдникам фізичною розправою – це нерозумно. Таке рішення приймається на емоціях, але ніяк не реалізується в дійсності. Навряд чи через кілька днів ви захочете здійснити настільки сумнівне намір. Бійки можуть призвести до неконтрольованих наслідків.
 2. Немає сенсу дзвонити додому кривдниці-розлучниці і намагатися поговорити з нею по душах. Звертаючись до совісті сторонньої людини, можна самій опинитися в невиграшному становищі. Знаючи її номер телефону, не потрібно вдаватися до дитячого способу: дошкуляти її дзвінками і при цьому мовчати в трубку. Так ви не повернете чоловіка в сім’ю, не полегшите душевний біль.
 3. Неефективною буде спроба пояснити колишньому чоловікові, що він один винен у трагедії. Наскільки він не правий в цій ситуації, чоловік розбереться сам. У цьому йому допоможуть час і власну свідомість. Не у всіх совість настільки сильна, не кожен стане прислухатися до внутрішнього голосу.
 4. Не варто загрожувати судом і приводити витяги з Сімейного кодексу. Закон не може насильно утримувати людину в шлюбі, це неприпустимо.

 Чи варто мстити

Щоб відповісти собі на це питання, потрібно добре собі уявляти, на що ви йдете. Свідомо принижувати іншу людину зважиться не кожен. Деякі люди вважають за краще самі терпіти незручну ситуацію, завдаючи комусь душевний біль. І хоча розчарування в партнері велике, деякі жінки переступають через гордість і продовжують жити далі.

Як помститися коханці чоловіка: добірка свіжих ідей

Провчити коханку чоловіка можна не тільки помстою. Іноді відсутність будь-якої реакції на подразник підносить над ситуацією, показує великодушну природу особистості. Але тут вже кожна дама має право вибирати, що їй ближче.

Способи насолити суперниці

Якщо бажання відновити справедливість велике, рекомендується спробувати деякі методи. Помститися колишньому чоловікові і його коханки можна по-розумному, не вдаючись ні до фізичного, ні до емоційному насильству. Тільки діяти треба обережно, намагаючись не зашкодити собі самій, інакше доведеться шкодувати про вжиті спробах.

дрібні капості

Відомо, що ображена жінка здатна на що завгодно. Вона відчуває сильний і гнів і розчарування. Звичайно, її можна зрозуміти і постаратися виправдати. Навіть деякі капості зрозумілі, якщо з вини конкретної особи ви тепер вдень і вночі не знаєте спокою.

Найефективнішим методом буде почати поширювати про неї неприємні чутки. І хоча це не зовсім гарний спосіб, щоб покарати коханку, він часто виявляється дієвим. Спочатку ця безсовісна жінка не буде підозрювати, що відбувається.

Читайте також:   Рак і діва: сумісність в коханні, секс, дружбу і роботі

Коли вона дізнається, від кого виходила загроза, стане пізно міняти ситуацію.

Інтернет на допомогу

Якщо є бажання карати нахабу і розлучницю довго, то можна залучити до справи всесвітню мережу. Скривдженої дружини потрібно буде тільки роздобути кілька фото суперниці, потім з особливою радістю розмістити їх в інтернеті.

Бажано це робити на сайтах надання інтим-послуг і спеціальних ресурсах для знайомств. Це обов’язково справить потрібний ефект. Уявіть, як вона помучиться, відповідаючи на численні дзвінки.

Можна тільки здогадуватися про те, наскільки наслідки доведеться цій дівчині.

Іноді в результаті подібних випадків у людини геть псується репутація. Оголошення в інтернеті може побачити будь-хто: від знайомих до начальника. Знаючи її номер мобільного, можна створити фейковий сторінку в соцмережі. Пройшовши через кілька кіл приниження, дамочка зменшить оберти.

нестандартні ідеї

Не варто відразу відмовлятися від цих способів. Хоча вони і виглядають неприємними, але мають дієвий результат. Важливо не переборщити і намагатися отримати бажаний ефект якомога швидше. Затягувати процес не має сенсу – так ви самі будете довше страждати.

Як помститися коханці чоловіка: добірка свіжих ідей

Ефективні способи:

 1. СМС від чоловіка. Треба дочекатися слушного моменту і почати з нею листування від імені чоловіка. Мета полягає в тому, щоб підступна розлучниця розчарувалася в своєму обранцеві. Можна виставити чоловіка в невигідному світлі, показати як дріб’язкового грубіяна. В цей же час чоловікові нехай приходять не дуже приємні повідомлення від його коханки. Він буде думати, що переписується з нею, а насправді законна дружина візьме все кермо влади в свої руки. Дієвий спосіб, якщо є бажання назавжди відвадити їх один від одного. Проблема полягає тільки в одному: коли все вийде, чи потрібен буде поруч такий чоловік?
 2. Стати її начальницею. Про такий варіант розвитку подій можна тільки мріяти. Однак обставини іноді складаються дивним чином. Принизити розумними словами можна в той момент, коли мила колега почне базікати по телефону або з подругами. Тоді варто різко нагадати їй про виконання службових обов’язків і пригрозити великим штрафом. Чути подібні висловлювання від дружини коханця неприємно. Ймовірно, щоб уникнути постійних сутичок, ця жінка буде змушена звільнитися.
 3. Дзвінки від колекторів. Рада воістину безцінний. Якщо вам стало відомо, що у коханки чоловіка є невиплачені кредити, то можна гарненько потріпати їй нерви пізніми дзвінками. Будь-боржник напружується і нервує, коли доводиться розмовляти з колекторами. Скоріш за все, хитромудра дамочка так злякається, що їй стане не до побачень з одруженими чоловіками.

Якщо вона заміжня

Кращим рішенням буде познайомитися з її чоловіком. Слід спробувати зав’язати з ним стосунки, але далеко заходити не варто. Буде досить флірту і простого спілкування.

Кращого способу насолити підлої розлучниці важко уявити. Будь-яка жінка несвідомо розглядає чоловіка як свою власність. Мало хто може витримати ситуацію, коли зазіхають на найдорожче.

Сім’я – це святе для більшості дівчат.

сила магії

Деякі жінки настільки розчаровуються в сімейних відносинах, що вважають за краще наносити контрудар. Він полягає в освоєнні різних технік змов і ритуалів. Такі номери зазвичай нікому не приносять щастя. Дружина зможе потішити самолюбство деякий час, але на цьому вся радість закінчиться. Наносячи іншій людині шкоди на тонкому рівні, можна постраждати самому.

Як помститися коханці чоловіка: добірка свіжих ідей

Варіанти покарання для колишнього чоловіка і його коханки

Сам факт доконаний зради довго не дає заспокоїтися. Обдурена дружина постійно прокручує в голові подробиці зради. Замість того щоб думати про розлучення, корисно подумати, як зіпсувати голубкам побачення:

 1. Вигадана відрядження. У потрібний момент почніть демонстративно збирати валізи. На здивований погляд чоловіка слід відповісти, що вас чекає ділова поїздка. Дітей ви залишаєте під опікою законного батька. Навряд чи чоловік, викритий в невірності, стане заперечувати. На його почутті провини можна прекрасно зіграти і винести користь з ситуації, що склалася. Такий несподіваний хід зіпсує їм обом все плани. Коханці не зможуть зустрічатися.
 2. Попадатися на очі. Невірний чоловік побоюється бути викритим. З цієї причини, приводячи коханку в ресторан, він постійно озирається. Зустріти знайомого в громадському місці нескладно. Найкраще, що може зробити обдурена дружина, – як можна частіше зустрічатися з безсоромною парочкою. Можна як би ненароком потрапляти їм на очі в магазинах, кафе і театрах. Чоловік буде відчувати почуття сорому. Боячись публічного скандалу, він не зможе вільно насолоджуватися життям.

Існує багато способів відновити справедливість і повернути собі самоповагу. Не кращим методом буде ображати суперницю в обличчя – цим ви нічого не доб’єтеся. Покарання може бути немудрим, але дієвим. Головне, щоб воно законно захищало інтереси дружини і зачіпало почуття коханки. Якщо потрібна консультація психолога, не треба соромитися звертатися за допомогою.

Джерело: https://onelove.su/kak-otomstit-lyubovnitse-muzha/

Як помститися коханці чоловіка

Хоч і кажуть все навколо, що помста коханці чоловіка це низько і безглуздо. Але ж так хочеться провчити суперницю, а заодно і невірного чоловіка. Адже силою його в ліжко ніхто не тягнув. Тут ми розглянемо порівняно нешкідливі методи помсти. Головне не бігти відразу ж до суперниці і не намагатися розправитися з нею фізично.

Наведені тут методи особливої ​​шкоди не принесуть, але сильно зіпсують настрій. Як помститися коханці чоловіка: добірка свіжих ідей

Помста – це, свого роду творчість, тому одного варіанту тут не буває.

• Можна облити машину суперниці валеріаною. Коштує вона недорого, а от задоволення від споглядання суперниці, лається при вигляді слідів котячих кігтів на капоті, ви отримаєте масу. Та й запах автомобіль придбає відповідний.

• Точно так само можна вчинити і з птахами. Для цього достатньо накришити на дах машини хліба і птахи не змусять себе вмовляти. Повірте, після такого бенкету дах буде виглядати просто чудово.

читайте … Як помститися коханці за допомогою магії

• Дайте оголошення про продаж машини, як можна докладніше її опишіть і призначте мінімальну вартість. Щоб було веселіше, вкажіть конкретний час для дзвінків, приблизно після 20-00 або рано вранці. Охочі купити автомобіль за мізерною ціною помстяться за вас самі.

• Купуйте супер клей і приклейте їм двірники. Або спорудити якесь твір мистецтва – розклейте на даху одноразовий посуд.

• Якщо на дворі зима, розбийте яйце на дах машини. Все замерзне і буде змиватися тільки з фарбою.

• А якщо літо, наберіть яйце в шприц і введіть в багажник. Тухлий запах яйця ще довго переслідуватиме вашу суперницю.

Можна також пожартувати над розлучницею нижченаведений способами. Вам це маленьке шкідництво принесе задоволення, а її, безсумнівно, призведе до сказу.

1. Знайдіть в інтернеті сервіси, за допомогою яких відправляють безкоштовно повідомлення. Почніть надсилати їй повідомлення різного роду і у великій кількості.

2. Можна попросити у будь-яких сектантів навчальні буклети для своєї улюбленої подруги і залишити їм її телефон із запевненнями, що вона буде просто щаслива спілкуванню з ними. Ваша суперниця збожеволіє від нескінченних дзвінків.

3. Можна пограти з її нервами. Роздрукуйте велика кількість її фотографій, проткніть голкою дірочки на місці очей і починайте методично надсилати їй ці знімки на домашню адресу або на роботу.

4. Додайте її телефон на різних сайтах знайомств і пропонують інтимні послуги.

5. Можна також розписати її двері словами, явно котрі характеризують її особистість, на ваш погляд. Коли зітре, пишіть знову і так, поки вам не набридне.

• Підготуйте подарунок від імені вашого чоловіка для його коханки. Покладіть в подарунок який-небудь крем, бальзам або шампунь. Тільки ось замість шампуню налийте у флакончик крем для депіляції швидкої дії. І відправте все це з кур’єром. Не сумнівайтеся, вона обов’язково спробує новий шампунь від коханого.

читайте … Одворот і Приворот – допоможе позбутися від набридливої ​​коханки і повернути чоловіка

• Якщо ви не обмежені в матеріальному плані, можна якийсь час відправляти суперниці букети в подарунок від таємного шанувальника. Нехай ваш чоловік помучиться в здогадах, що за поклонник з’явився у коханки.

• Запишіться в той же фітнес-клуб, куди ходить ваша суперниця і, скориставшись моментом, коли вона буде в душі, заховайте її одяг. Нехай побігає.

• Якщо ви добре знаєте свою суперницю, можна при зустрічі, обов’язково в присутності вашого чоловіка, кинути їй кілька колючих фраз. Наприклад, як вона добре виглядає і майже непомітно, що набрала у вазі. Вашому чоловікові теж буде цікаво.

• Якщо це ваша подруга, заздалегідь можна набрати в пакетик риб’ячі голови або просто порізати тушку на шматочки. Прийшовши до неї в квартиру, розкидайте пакетики в різних кутах квартири так, щоб це було непомітно. Запах тухлої риби дуже важко вивести.

• Якщо докладно те знаєте, де і в який час ваш благовірний і його коханка зустрічаються, під час побачення залийте в замок клей. Для більшої радості і при наявності можливості, заздалегідь від’єднайте телефон в квартирі. Коханці будуть змушені криками залучати сусідів і перехожих, щоб вони викликали слюсаря.

Все це можна застосувати на практиці тільки тоді, коли ви абсолютно точно впевнені в тому, що коханка – це саме ця жінка і ніяка інша. Якщо ви помилилися, можна втратити і чоловіка, і подруг.

Бажання помсти – це досить сильне почуття, яке псує і ускладнює життя. Жінки, стикаючись з невірністю з боку чоловіка, часто замислюються про помсту його пасії. Питання полягає в тому, чи варто воно того.

Розібратися в ситуації з коханкою

В першу чергу обдуреною жінці потрібно визначитися, чи вплине помста на її душевний стан, чи допоможе відчути себе краще.

Найчастіше відбувається так, що спочатку жінка жадає помсти, але після того, як здійснює її, відчуває почуття каяття чи жалю за свій вчинок, який завдає шкоди або неприємності іншій людині.

Буває і так, що коханка не знала про те, що чоловік перебуває у шлюбі, у такому разі вона сама виступає жертвою, їй ще доводиться терпіти помста з боку дружини коханця. Коли дружина дізнається про подібний незнанні, їй може стати соромно за те, що вона завдала ще більшої шкоди людині, яка не хотіла робити нічого поганого.

Як помститися коханці чоловіка: добірка свіжих ідей

Чи варто мстити саме коханці

Багато дружини, які зіткнулися з невірністю чоловіка, мстять саме коханкам, не замислюючись про те, що винуватим в даній ситуації є і чоловік. Цілком можливо, що ініціатива зради і вступ у відносини з коханкою виходили саме з його боку. Якщо людина змінила, значить, він був до цього готовий, а на місці коханки могла виявитися абсолютно будь-яка інша жінка.

читайте … Якщо чоловік пішов до коханки: Способи повернення

Виходячи з цього, часто проблема полягає не в коханці, а в переконаннях і характер самого мужа.Еслі навіть жінка помститься або позбудеться від коханки, то її місце може зайняти інша пасія. В такому випадку доцільно впливати на самого чоловіка, а не коханку.

Читайте також:   Сумісність раку і бичка: коли два серця б’ються в унісон

Наприклад, в якості помсти жінка може проявляти холодне ставлення, перестати підтримувати і виконувати домашні обов’язки або подати на розлучення.

Цілком ймовірно, що невірний чоловік, зіткнувшись з такою поведінкою, зміниться або у нього з’явиться страх залишитися без дружини, що вплине на його переконання з приводу правильності рішення заводити коханку.

Помста, якщо ж у коханки дійсно були нехороші наміри

У ситуації, коли коханка знала про те, що вступає в зв’язок з одруженим чоловіком і хотіла зруйнувати шлюб, помста може здаватися обдуреною жінці виправданою. Чи справді це так? Коли дружина починає мстити коханці свого чоловіка, вона витрачає на цю людину свої енергію, час і інші ресурси. Чи заслуговує людина, яка вчинила підлість, стільки уваги?

Найбільш вигідним для самої дружини буде пробачити кривдницю і направити свої сили на відновлення своєї життєвої енергії і довіри до людей. Час, яке було б витрачено на помсту, можна витратити на відновлення відносин з чоловіком, на дітей, саморозвиток і інші корисні заняття.

Реалізуючи помста, жінка опускається до рівня самої коханки і завдає собі ще більшої шкоди, уподібнюючись негативу. Чи справді потрібні подібні жертви? Скоріше ні.

Для жінки на даному етапі важливіше звернути увагу на себе, вирішити залишитися з чоловіком або почати пошуки більш відданою другої половини.

У всякому разі потрібно розуміти, що коханка сама себе карає, вступаючи в зв’язок з зайнятим чоловіком тим, що позбавляє себе можливості відчути себе єдиною і коханою.

Коханка вкрала чоловіка як помститися

Одна з найнеприємніших страшилок, яку розкажуть нареченій – це можливість того, що її суджений знайде собі пасію і вирішиться на зраду.

За статистикою, у чверті пар ця «казка» стає дійсністю, тоді виникає одвічне питання – що робити? Хтось вважає за краще не помічати, хтось відразу подає на розлучення, а хтось бонусом до будь-якого з варіантів вибирає помста, але приносить вона розраду?

Рішення помститися коханці

При прийнятті рішення мстити коханці потрібно перш за все тверезо оцінити ситуацію.

Невже хтось із знайомих подав йому приклад? А якщо настала криза середнього віку? Якщо я все ще люблю його і розумію, що коханка – це його помилка, яку потрібно зуміти пробачити і жити далі? Чи могла я спровокувати це образлива поведінка свого чоловіка? При такому аналізі бажання мстити може і пропасти через непотрібність і, навпаки, захопити з головою. Якщо ж зважитися на цей відчайдушний крок, то результат знову ж таки може бути суперечливим. З одного боку, ви будете задоволені тим, що винуватиця нещасть відчуває біль і ви квити, а з іншого – ви можете нажити собі мінімум двох ворогів у вигляді коханки і свого ж чоловіка. Це не буде бентежити жінку, яка поставила хрест на відносинах, але та, яка сподівається, що похід «наліво» не повториться ніколи, швидше за все, зрозуміє, що помста тільки погіршила становище.

План як помститися коханці

У любовному трикутнику складно буде розділити тягар відповідальності між учасниками. Покласти всю провину на коханку набагато простіше, ніж на улюбленого колись, а, може, і до сих пір, чоловіка.

Та й план помсти сам намалюєте в голові, а якщо немає, то його легко знайти на жіночих сайтах в Інтернеті, придумати з подругою або вивудити з фільмів.

Але варто подумати, що, може бути, ваш випадок – один на мільйон, коли коханкою виявляється жінка, глибоко ображена, з великим комплексом, якій необхідна допомога психолога. Вона не заслуговує ні в якому разі вибачення або поблажливості, скоріше – жалості.

читайте … Як назавжди припинити зради чоловіка

Сторонньому спостерігачеві конфлікту легше абстрагуватися і побачити таку можливість, але, якщо видихнути, заспокоїтися і подумати, то до таких міркувань теж нескладно прийти.

І ось виникає питання: а чи варто мені, закохався в себе колись чоловіка, який просив моєї руки відкрито, а не ховав мене від усіх, псувати свій характер для того, щоб заподіяти біль жалюгідною жінці? Відповідь на це питання дозволить впевнитися, що помста необхідна вам як ліки від зради або ж вона лише бажання пораненої гордості заявити про себе, яке можна придушити, розмірковуючи, як тут?

Звичайно, не всі можуть пробачити зраду, кривдника, підставляючи другу щоку, але це не означає, що агресія повинна взяти верх.

У будь-якому випадку, роблячи вибір, мстити чи ні, ви берете на себе відповідальність, від якої не можна буде відмахнутися заповнюють емоціями або образою.

Тому не рубайте з плеча, ще раз перейдіть ситуацію в голові і прийміть усвідомлене рішення, за яке не перед ким не буде соромно, ні перед собою, ні перед дітьми.

Джерело: https://kak-vernut-muzh.ru/kak-vernut-muzha-ot-lyubovnitsy/kak-otomstit-lyubovnitse-muzha.html

Як помститися коханці чоловіка: розумні способи відвадити коханку

Звістка про те, що у чоловіка на стороні з’явилася інша жінка, безумовно шокує.

У такій ситуації треба звернутися до розуму і подумати – чому так сталося? Наявність суперниці спонукає жінку діяти кількома способами – піти від чоловіка, спробувати поговорити з ним, або ж зробити вигляд, що вам нічого не відомо.

В останньому випадку жінкою часто рухає бажання помсти. Як помститися коханці чоловіка – саме про це і піде мова в нашій статті.

Що робити в разі зрад чоловіка?

Перш за все ми дамо кілька слушних порад про те, як зраду чоловіка пережити.

Чи не зациклюватися на те, що трапилося

Так, зраду чоловіка пробачити непросто, але вас цього робити ніхто не змушує. Постійні думки про розлучниці тільки псуватимуть вам настрій, а план помсти так і залишиться в голові. Постарайтеся зайняти весь свій вільний час іншими справами. Якщо чоловік пішов з сім’ї – не тримайте, а якщо пробачили – ніколи не нагадуйте.

Не кидайтеся в крайності

Під дією емоцій віддана жінка може накоїти купу справ і, на жаль, нерідкі випадки порушення закону. Повірте, усунення кривдниці протизаконними способами не принесе Вам задоволення, воно лише додасть проблем. Замість цього подумайте над тим, як відвадити від чоловіка нахабну особу, яка зазіхнула на Ваше сімейне щастя.

Не шукайте складних шляхів

Якщо Вас охоплює бажання помсти, то перш за все остудіть свій запал. Помста не повинна стати Вашою нав’язливою ідеєю. Помстіться і забудьте про розлучниці – негатив і внутрішня злоба будуть Вас тільки руйнувати зсередини.

Приділіть час собі

Як не дивно, але цей, на перший погляд, простий спосіб, на ділі виявляється найдієвішим. Доглядайте за собою, красиво одягайтеся, купите нову нижню білизну. Чоловік обов’язково помітить зміни на краще, і у нього не буде бажання шукати когось на стороні.

Як помститися коханці чоловіка: добірка свіжих ідейПомста коханці чоловіка: кілька дрібних капостей на адресу коханки будуть в рамках закону і несильно потривожать її, зате дадуть неймовірне почуття спокою і задоволення дружині

Як красиво помститися коханці чоловіка?

Для цього є кілька розумних способів.

Якщо розлучниця не знає вас в обличчя

Наша порада може звучати непросто, проте, красива помста вимагає з вашої сторони певних жертв. Зустрітися з суперницею, здобудете її довірою і подружитеся. Повірте, вас обов’язково зведе випадок, при якому відбудеться Ваше знайомство. Дізнавшись, що у чоловіка є сім’я, коханка сама залишить вашого чоловіка. Ну або як мінімум їй буде дуже ніяково.

Знаючи її адресу, на двері можна написати непристойне вираз. Або підіслати людей, які розносять рекламу і проводять опитування по квартирах. Нехай вони ходять до неї частіше.

Якщо розлучниця знає вас в обличчя

Тут може бути кілька варіантів.

Варіант 1

Спробуйте з’ясувати, чи є у коханки чоловіка колишній чоловік або просто колишній молодий чоловік, познайомтеся з ним. Ваше завдання зробити так, щоб розлучниця побачила, як Ви мило фліртуєте з ним. Коханку це безперечно сильно зачепить.

Варіант 2

Частіше попадайтеся на очі суперниці. Це – нешкідлива помста, однак, приємного в цих зустрічах мало.

варіант 3

Спробуйте скоротити вільний час чоловіка, делегувавши йому частину домашніх обов’язків. Наприклад, у вихідні заплануйте поїздку в гості, по магазинам, в інше місто на екскурсію.

Якщо в сім’ї є діти, нехай Ваш чоловік сидить з ними якомога частіше, а Ви тим часом займіться своїми справами.

Буде ідеально, якщо на роботі випаде тривале відрядження – обов’язково їдьте, а дітей залиште чоловікові.

варіант 4

Цей спосіб помститися підходить, якщо суперниця працює разом з Вами. Зробіть все можливе і неможливе, щоб стати на рівень вище її по кар’єрних сходах. Краща помста коханці чоловіка – бути її начальницею.

Якщо розлучниця заміжня

Якщо вона, коханка чоловіка, одружена, то краще, що Ви можете зробити з помсти – познайомитися з її другою половинкою і зачарувати її. Навіть найміцніші сімейні відносини можуть похитнутися, коли на горизонті маячить перспектива ні до чого не зобов’язує інтрижки з чужою дружиною. Багато пар упевнені, що це тільки освіжає подружнє життя.

Бувайте в тих місцях, де буває її чоловік, дізнайтеся все про його інтересах, регулярно з ним спілкуйтеся. Однак далі флірту не заходьте. Дізнавшись про це, коханка чоловіка буде у нестямі від люті. І тепер уже її чергу гадати – пов’язує вас тільки спілкування або щось більше.

Якщо ви знаєте номер телефону розлучниці

Як помститися коханці чоловіка, знаючи її телефон? Найбанальніше – це слати їй неприємні повідомлення, тільки зберігайте свій телефон в таємниці. Але є і більш цікаві варіанти.

Оголошення по місту

Додайте по всьому місту оголошення з її номером самого різного змісту – від простих до смішних. Нехай оголошення будуть різноманітними – так ваша суперниця неабияк помучиться з телефонними дзвінками.

Використання інтернету і соціальних мереж

Не менш ефектний спосіб – використовувати соціальні мережі. Напевно, розлучниця має свою сторінку, виберіть найбільш вдале її фото і розмістіть його на якому-небудь сайті типу знайомств або надання інтимних послуг.

Смс від чоловіка

Іноді можна відправляти смс від вашого чоловіка. Сильно захоплюватися цим заняттям немає сенсу, оскільки таємне неодмінно стане явним. Але кілька разів зірвати зустріч цілком Вам під силу. Гріх не скористатися такою можливістю.

Як ви встигли зрозуміти, способів помститися коханці чоловіка чимало. Було б бажання, а кошти знайдуться. Тільки не сильно захоплюйтеся цим процесом, інакше може затягнути.

Найкраще – це постаратися налагодити відносини з чоловіком, якщо це бажання виходить і від нього в тому числі. Не дозволяйте дурною інтрижку перешкодити вашому сімейному щастю.

У будь-якому випадку вибір є завжди – залишитися або піти вирішувати тільки вам. І побільше стежте за собою.

Джерело: https://mixfacts.ru/articles/kak-otomstit-lyubovnice-muzha-umnye-sposoby-otvadit-lyubovnicu

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *