Як порушити хлопця по переписці: секрети і тонкощі

Як порушити хлопця по переписці: секрети і тонкощі

Зміст приховати

Ідеальна жінка в очі чоловіка – це та, що поєднує в собі багатогранність і різноманітність образів. Вона може бути лагідною і покірною, скромною і боязкою, а в іншій ситуації повною протилежністю – пристрасної, зухвалої, грайливою і відвертою. Мудра жінка завжди знає важелі управління чоловіком, знає, як ними користуватися, а також як за допомогою них порушити чоловіка і заманити в свої мережі.

Для такої жінки немає нічого неможливого, навіть якщо буде потрібно завести свого партнера через смс і текстові повідомлення. Слово – зброя, яке в руках розумної і вмілої жінки спокусить навіть самого холодного і неприступного чоловіка. Для новачків в інтернеті надані шаблони збуджуючих смс, в той час як мудра, уважна і тонка жінка здатна сама знайти слова тяжіння.

Завжди вдалий час для вульгарної смски

Як порушити хлопця по переписці: секрети і тонкощі

При наявності мобільного телефону інтригувати і розбурхувати чоловіка простіше простого. Для цього достатньо періодично відправляти певні слова, які затуманюють мозок і свідомість. Повідомити про своїх фантазіях, бажаннях, натякнути чоловікові своїми словами про те, чого бажає жінка можна в будь-який час дня. Звичайно, якщо чоловік консервант або займає серйозну посаду, під час важливих зустрічей і переговорів такі смс, швидше за все, залишаться без уваги, в іншому перешкод для їх написання не існує.

Як порушити чоловіка по смс: основні напрямки

Як порушити хлопця по переписці: секрети і тонкощі

Щоб знайти точки тиску на чоловіка, потрібно просто бути уважною до нього. Якщо одному чоловікові еротичні натяки і пропозиції будуть до душі, то для іншого вульгарність і вульгарність може викликати зворотний ефект. І звичайно ж, у відправці смс не варто використовувати один і той же прийом, так як він втратить свою цінність . Різноманітність і фантазія – ось запорука успіху.

Крім натяків, пов’язаних зі спогадами, завести чоловіка можна за допомогою компліментів. Психологи стверджують, то всі представники сильної статі не встоять перед похвалою його фізичних достоїнств. Тому для заманювання його уваги можна відправити смс, вихваляючись в ньому фігуру, зовнішні дані або фізіологію його статевих органів, кажучи про те, як це все зводить з розуму жінку.

Ласка і ніжність в смс теж не будуть зайвими, особливо якщо партнер у жінки чуттєвий і люблячий по своїй натурі. Пристрасні повідомлення можуть містити натяки про те, що чекає чоловіка, якщо він буде поруч зі своєю жінкою.

Творчій натурі повідомлення можна складати в римованої формі, а також своїми словами у прозі, вставляючи між рядків сексуальні фрази і недвозначні натяки.

У будь-якому випадку, все залежить від індивідуальних особливостей чоловіки, його інтересів і переваг.

Як порушити хлопця по переписці: приклади готових смс

Як порушити хлопця по переписці: секрети і тонкощі

Численні сайти в інтернеті пропонують вже готові варіанти повідомлень, наприклад:

Ласкаві повідомлення – такі повідомлення підстьобують до сексу завдяки романтичному ладу.

 • «Найкраще ранок – то, що починається з твоїх губ і дотиків рук»;
 • «Постійно згадую наше перше побачення, коли ти боязко обіймав мене і цілував»;
 • «В твоїх міцних обіймах я втрачаю розум, і рахунок реального часу».

Як порушити хлопця по переписці: секрети і тонкощі

 • «Розцілує і обійму, до серця свого тебе притисну. Що з собою робити, я не знаю … Несамовито тебе хочу, всім тілом я тебе бажаю »;
 • «Ущипніть тебе трошки, і за попу, і за ніжку! Проведу язичком по шиї, давно собою вже не володію … ».

Еротичні смс – такі повідомлення використовуються для наснаги і натхнення чоловіки. До того ж, якщо брати готові варіанти таких повідомлень, є ризики що чоловік може знайти їх в інтернеті. Тому краще купувати готовий текст і переробляти його своїми словами.

Як порушити хлопця по переписці: секрети і тонкощіЦе прорив! Винайдено препарат – аналог хірургічної корекції розміру чоловічого члена! Читайте тут >>>

 • «Завжди мріяла навчитися танцювати стриптиз, але все не було слушної нагоди. Я думаю, він настав, поспішай додому милий! »;
 • «Хочу втілити в реальність свої найвідвертіші бажання, не вистачає тебе поруч»;
 • «На мені шовкову білизну з мереживом і більше нічого, але мені так жарко і хочеться зняти його швидше. Ти мені не допоможеш? »;
 • «У мене зовсім немає настрою для довгої любовної гри, але тваринний секс на швидку руку мені підійде».

Пристрасні повідомлення – текст з грайливим настроєм оцінить будь-який чоловік, який допоможе розкріпачитися, причому обом партнерам одночасно.

наприклад:

 • «Візьми мене пристрасно, але будь зі мною ніжний. Тіло кипить і не сприймає одягу. Так мало обіймів, хочеться більше тепла. З тобою я готова з разу в раз згоряти дотла! »;
 • «Влаштуй мені любов таку, щоб вся я тремтіла всю ніч. Навіть щоб від твого поцілунку мені говорити було навіть не в могти. Щоб наших тел сплетення – ні рук не видно, ні ніг! Щоб ми обидва ще хотіли, а ти вже просто не міг! ».

Як порушити хлопця по переписці: секрети і тонкощі

Крім віршів і неоднозначних пропозицій, відправити смс можна хвалебного характеру, захоплюючись попередніми випадками близькості з чоловіком, їм самим і його статевими можливостями. Як компліменту можна написати наступне:

 • «Нашому місту терміново потрібен герой! Цьому місту, як і мені – потрібен саме ти! »;
 • «Люблю кожну частину твого тіла – міцні руки, сильні ноги, широку спину і надійні плечі, рідне обличчя, пухкі сексуальні губи, чуттєві ніжні пальці … і, звичайно ж, його …»

Будь-якого чоловіка зведе з розуму повідомлення такого плану – «від однієї лише думки про вчорашній сексі я вся закипає, кров починає бігати по всьому тілу зі швидкістю світла, а внизу живота шалено пульсує». Самим універсальним варіантом збудливого смс буде саме розмови про попередньому або майбутньому секс.

Джерело: http://SilaMan.ru/kak-vozbudit-parnya-po-sms/

Листування з чоловіком і його зацікавленість: як заманити хлопця на відстані

Спілкування за допомогою смс – це спосіб, який допомагає незабаром отримати запрошення на побачення.

Як порушити хлопця по переписці: секрети і тонкощі

Спілкування за допомогою смс

Відносини з чоловіком по листуванню

Особливість побудови відносин через листування – в тому, що жінці потрібно постійно змушувати чоловіка думати про неї. Не варто докладно писати молодій людині, як пройшов день – ця інформація не допоможе захопити. Мета кожного повідомлення – викликати у молодої людини емоції. Викликаючи у чоловіка емоційні переживання, дівчина формує у нього потреба швидше зустрітися з нею.

Повідомлення, відправлені жінкою чоловікові, повинні інтригувати. Читаючи повідомлення жінки, чоловік подумки потребує її.

Відповідь на повідомлення чоловіка

Як зацікавити чоловіка по листуванню? Дівчина не повинна показувати, з яким нетерпінням чекає його смс. Не слід відповідати на повідомлення відразу, нехай кавалер почекає. Очікування змушує думати про жінку. Сильно затягувати з відповіддю не варто – чоловік може вирішити, що жінка його ігнорує.

Відповідь жінки на повідомлення чоловіка повинен показати йому, що вона в міру зацікавлена ​​в ньому, але не залежить від нього. Варто уникати довгих повідомлень – надлишок тексту стомлює чоловіка.

Обсяг повідомлення кавалера повинен перевищувати обсяг повідомлення дами. Якщо чоловік написав 3 пропозиції, жінка відповідає одним пропозицією. Якщо смска чоловіки складається з 3 слів, у відповідь жінка пише тільки одне.

Довжина повідомлення – це мірило зацікавленості людини в партнері.

Якщо хлопець намагається перевести відносини на більш близький рівень або пише вульгарності, дівчина повинна відповісти з гумором, але гідно, не демонструючи образу або злість. Потрібно дати йому урок і дати зрозуміти, що шанс у чоловіка є, але ще занадто рано.

Як порушити хлопця по переписці: секрети і тонкощі

достаток

Слід пам’ятати! Чоловіка приваблює достаток, а не дефіцит.

Тому жінка, якщо вона спантеличена питанням, як звести чоловіка з розуму по листуванню, повинна демонструвати в повідомленнях і на сторінці в соціальних мережах різнобічність, змістовне дозвілля, любов до життя і позитив.

Бачачи фотозвіти жінки про кінній прогулянці або з рок-концерту, у молодої людини неодмінно виникне бажання стати супутником цієї жінки на наступному заході.

Смайли і додаткові значки

Рекомендується уникати використання смайликів в повідомленні для залучення уваги. Це змушує хлопців думати про те, в якому настрої написано повідомлення, і як дівчина хотіла розставити акценти. Не потрібно боятися того, що хлопець може неправильно витлумачити текст повідомлення.

Гарантовано він буде думати про дівчину, це означає, що вона стала притягувати його. Якщо чоловік не розбереться в тому, що жінка хотіла сказати, він подзвонить їй.

Мудра дівчина не стане в цьому випадку відразу відповідати на дзвінок – кавалер повинен деякий час перебувати в сумнівах і стані невизначеності.

Важливо! Дівчина повинна бути самодостатньою, при цьому вона знає, як можна зацікавити чоловіка по листуванню. Якщо жінка зробить перегин в бік самодостатності, чоловік вирішить, що він в її житті зайвий, і з часом відносини помруть. Якщо дівчина буде надмірно демонструвати зацікавленість у партнері, він розслабиться і почне проявляти менше ініціативи.

Плюси і мінуси інтриги на відстані

Як заново закохати в себе чоловіка – чи можливо знову його зацікавити

Відносини з молодою людиною на відстані мають як плюси, так і мінуси. До негативних моментів інтриги через переписку відносяться:

 • Невизначеність майбутнього. Спрогнозувати розвиток відносин, що зародилися в листуванні за умови проживання партнерів в різних містах, важко. Спочатку такі відносини сповнені романтики, ніж та зачаровують жінку. Але стан ейфорії швидко змінюється питанням: як притягнути до себе чоловіка на відстані? Одного разу віртуальна пара встає перед вибором розірвати відносини або бути разом і переїхати в одне місто. Більшість інтернет-романів закінчується розлученням, так як не всі готові залишити рідних, роботу, друзів в одному місті і поїхати за сотні кілометрів в інший до коханої чи коханого з соціальних мереж або вацапа.

Увага! Ситуації невизначеності частіше негативно позначаються на жінці. Часто ініціатором припинення відносин виступає саме вона, так як залучити чоловіка на відстані складно. Слова чоловіка про те, що він хоче бути разом з цією ній, не дають впевненості в тому, що він зробить пропозицію.

 • Відсутність єдиного бюджету. У суспільній свідомості поширений стереотип, що чоловік зобов’язаний забезпечувати жінку. Віртуальне спілкування виключає таку можливість. Молода людина може висилати жінці гроші, але зазвичай він робить це в якості подарунка на День Народження, Новий рік або 8 березня. При таких відносинах жінка розраховує тільки на себе. Чоловік в віртуальних відносинах не відчуває себе добувачем, жінка – берегинею сімейного вогнища. Тому як жінка, так і чоловік не задоволений відносинами.
 • Нерозуміння з боку близьких. Батьки і подруги дивуються, як можна закохати в себе чоловіка силою думки? Допити і осуд оточуючих псують настрій дівчини: ще вчора впевнена в почуттях, сьогодні вона в усьому сумнівається і захоче поставити в стосунках точку.

 

Інтернет-роман

 • Сумніви у вірності обранця. Дистанція породжує підозри на зраду. Дівчина стає недовірливою: рідкісний вихід партнера в соціальні мережі, повідомлення без відповіді, короткі повідомлення – ці факти викликають у неї підозри в зраді.
 • Організація особистої зустрічі передбачає великі фінансові витрати, в силу зайнятості на роботі складно знайти для цього час. З’являється відчуття незадоволеності, яке не може зачепити надовго.

При таких численних негативних моментах відносини на відстані мають і ряд плюсів:

 • У таких відносинах партнери не втомлюються один від одного. Вони притягують один одного гарячими повідомленнями, які перечитують багато разів, представляючи, як партнер говорить те, що написав.
 • Відносини в форматі листування можуть заманити романтикою. Щоб знати, як, з точки зору психології, зацікавити хлопця по переписці, дівчині слід ретельно продумувати текст повідомлень. Нехай зустрічі в реальності – рідкість для такого роду відносин, але зате побачення породжують бурю позитивних емоцій, залицяння кавалера красиві, дама відчуває себе коханою.
 • У партнерів не виникає розбіжностей щодо побутових питань, так як вони не живуть на одній території. Не треба підлаштовуватися під звички один одного і змінювати себе заради коханого.
 • У партнерів більше вільного часу, який вони присвячують улюбленим заняттям, потім будуть переписуватися і ділитися враженнями.

Правильне спілкування по листуванню

Як підняти настрій дівчині по листуванню – приклади та поради

Мудрі дівчата знають, як звести чоловіка з розуму на відстані. Для цього існують нескладні правила:

 • Не варто інформувати молодої людини про те, що жінка вже вивчила його смаки, уподобання через соціальні мережі. Молоду людину це відлякає. За своєю природою чоловіки – дослідники, це вони повинні вивчати дівчину, а вона – зацікавлювати.
 • Фрази, написані великими літерами, дратують і лякають.
 • У повідомленнях потрібно задавати по одному питанню і чекати відповіді на перше повідомлення до відправки наступного.

Головне правило! Повідомлення дівчата повинні бути легкими і невимушеними.

Як порушити хлопця по переписці: секрети і тонкощі

повідомлення

Які питання задавати, які ні

Не потрібно питати хлопця про колишні стосунки. На питання про минуле дівчині слід відповідати ухильно, роблячи акцент на тому, що в даний момент вона не в стосунках.

Хто повинен проявляти ініціативу

У відносинах на відстані, як правило, обидва партнери однаково активні, так як листування – це найдоступніший для них засіб спілкування з коханим. Стереотип наказує молодій людині брати ініціативу в свої руки.

Однак слід враховувати індивідуальні особливості партнерів, а також те, що ініціатива може розцінюватися як настирливість.

Важливо! Завдання дівчини в спілкуванні з хлопцем за допомогою смс стимулювати його ініціативу до того рівня, який комфортний для неї.

Як зрозуміти, що вдалося зачепити чоловіка

Розпізнати те, що чоловікові подобається жінка, можна з його листування з нею.

Якщо дівчина цікава чоловікові, він пише першим, як тільки вона з’явилася онлайн, підтримує будь-яку тему розмови, запропоновану жінкою. Закоханий хлопець намагається отримати про жінку максимум інформації через уточнюючі питання і увагу до деталей, а також у відповідь розповідає про себе, не чекаючи, поки про це запитає жінка.

Ще однією ознакою закоханості чоловіки служить бажання розсмішити жінку.

Увага! Чоловік небайдужий до дівчини, якщо запитує у неї ради. Йому важливо її думку. Він довіряє їй. Одночасно з цим піклується про неї, намагається оберігати і захищати її, пропонує допомогу.

Коли варто запропонувати зустрітися

Коли листування триває 1-2 місяці, дівчина замислюється про побачення. До першого побачення рекомендується перевести переписку в режим телефонного дзвінка.

Увага! Поважаюча себе дівчина не пропонує чоловікові зустрітися. Ініціатива побачення виходить від чоловіка. Завдання жінки – зробити так, щоб кавалер жадав зустрічі.

Приклади з психології

Чи можна різко кидати курити – що буде і як правильно

Відносини по листуванню можуть закінчитися як реальними відносинами, так і розставанням.

Молода людина познайомився з дівчиною на сайті знайомств. Він писав їй повідомлення, дівчина відповідала, але сама ініціативи спілкування не проявляла – її повідомлення були тільки відповідями на його питання.

В результаті спочатку серйозно налаштований молодий чоловік став побоюватися, що він нав’язується дівчині. Він став писати рідше. Через деякий час в соціальній мережі дівчина написала в статусі: «Більше не вірю в любов, особливо в віртуальну».

Тоді кавалер через спільних знайомих дістав її номер телефону. Телефонний дзвінок прояснив всі нюанси. Через півроку побачень пара одружилася.

Можна навести й інший приклад. Жінка і чоловік зустрічалися. По роботі хлопець змушений був виїхати в інше місто. Півроку вони підтримували стосунки через соціальні мережі, телефонні дзвінки і смс. Однак з часом повідомлення ставали коротше, дзвінки рідше. В результаті жінка повідомила чоловікові, що не може більше так жити і ставить крапку у стосунках.

Як порушити хлопця по переписці: секрети і тонкощі

Любов по переписці

Отже, відносини на відстані за допомогою листування можливі. Іноді так зароджуються справжні почуття. Однак для серйозних стосунків потрібні побачення. Переписка ефективна на початковій стадії спілкування. Вона не може замінити обіймів, поцілунків, секс. У разі серйозних намірів чоловіка листування переходить в режим побачень. В іншому випадку відносини згасають.

Відео

Джерело: https://srazu.pro/upravlenie/kak-zainteresovat-muzhchinu-perepiske.html

Як вести переписку з чоловіками: основні правила і секрети

Як порушити хлопця по переписці: секрети і тонкощі

Слово – потужна зброя, і якщо знати, як і куди його застосовувати, можна добиватися мети без особливих зусиль. Сьогодні телефонні розмови мало популярні – простір заполонили різноманітні месенджери, які роблять життя людей простіше і яскравіше, істотно заощаджуючи час. Особливо актуальні вони в листування з протилежною статтю: миттєві повідомлення, велика різноманітність смайликів, можливість прикладати фото, відео та улюблені пісні зробили подібне спілкування безцінним. Але як правильно будувати діалог, щоб утримувати увагу молодої людини? У чому полягають основні помилки представниць протилежної статі в спілкуванні через смс? Отже, пізнаємо головні правила листування з чоловіком …

Жіночі хитрощі: основні правила листування з протилежною статтю

Якби жінки знали, скільки помилок вони припускаються в спілкуванні з чоловіками, то щиро здивувалися б. Особливо це простежується в моменти вербального спілкування через листування. Часто на якомусь етапі такої комунікації молода людина раптом пропадає, починає ігнорувати дівчину, байдужіє або зовсім заявляє, що шляхи їх розходяться. Де стався збій?

Правила листування на етапі знайомства

Як порушити хлопця по переписці: секрети і тонкощі

Соціальні мережі, сайти знайомств і відповідні додатки дозволяють миттєво зав’язати спілкування, в чому їх безпосереднє перевага. Головне – грамотно листуватися з хлопцем, який сподобався і точно знати свої бажання.

 1. Ніяких шаблонних фраз і картинок. Якщо чоловік не потрудився сказати щось оригінальне, адресований саме вам, а просто скопіював картинку і переслав – він вам не підходить. Прямо візьміть собі за правило залишати без відповіді такі дурниці. Його наміри порожні, а якщо ви дасте реакцію – то ставлення до вас буде відповідне. Якщо усвідомлює свою помилку, так і бути, вибачте невігласа.
 2. Приховуйте, що вивчили його сторінку / анкету / портфоліо (захоплення, музичні уподобання, погляди на життя). Це дівчат повинні вивчати! Навіть якщо ви разом фанатіє від одного співака – чоловік першим повинен зробити на цьому акцент.
 3. Знайомимося візуально. Зовнішність – невід’ємна частина образу. Якщо чоловік категорично не хоче показуватися – насторожитеся. Як би він красиво не писав, проявляйте твердість в бажанні відкрити обличчя. В іншому випадку ви ризикуєте втратити багато часу даремно. Якщо ж чоловік надіслав своє фото – стримуйте емоції, просто подякуйте за крок назустріч. Ніяких «Ти класний, симпатичний, милий»!
 4. Всьому свій час. Якщо статус у чоловіка «розлучений», не варто кидатися з розпитуваннями про причини розставання. Для такої розмови ще занадто рано, на перших етапах листування має бути присутня легкість, невимушеність. Сеанси психотерапії залиште на потім.
 5. Припиняйте вести з чоловіком громіздку листування. Це нудно і нав’язливо. Чоловікові потрібно розслабитися, а не переробляти величезний потік (зайвою!) Інформації. На даному етапі стислість – сестра таланту. Якщо ви думаєте, що поема з 1000 символів розкриє його душу – ви помиляєтеся. Інтригуйте, зацікавлюйте, смакуйте – нехай жадає, цікавиться, запитує. І тільки якщо чоловік попросить, тоді вже розщедритеся на розповідь про себе.
 6. НІЯКИХ ВЕЛИКИХ ЛІТЕР, НАВІТЬ ЯКЩО ВИ ХОЧЕТЕ ПЕРЕДАТИ ЩОСЬ ДУЖЕ ВАЖЛИВЕ. Це лякає або дратує. Часто після таких «невротичних» послань чоловіки перестають виходити на зв’язок.
 7. Чекайте на відповідь на попереднє смс. Це дуже важливе правило на етапі знайомства. Сформуйте свій образ правильно, щоб чоловік не закочував очі перед екраном, читаючи ваш нескінченний потік букв. Якщо він зайнятий – відповість вам пізніше, нічого страшного. А якщо просто ігнорує ваш лист – видаляйте його сторінку / контакт, номер без жалю.
 8. Ніяких інтимних тем. Якщо чоловік на перших етапах листування зачіпає таку особисту тему – забудьте його як страшний сон. Ви ж не хочете стати дівчиною на одну ніч?
 9. Стоп-слова. Ніяких згадок про колишнього чоловіка / хлопця, секс, політику, плани на життя, весіллі, зобов’язання і т.п. До таких тем переходити категорично рано!

Коли ви распробуете ці правила листування на смак, ви здивуєтеся, наскільки легко буде зав’язувати знайомства через соц. мережі, сайти знайомств або вести невимушену бесіду в Skype, WhatsApp, Messenger, Viber, Telegram і т. д.

Ти завжди повинна думати про власний образі. У віртуальному спілкуванні скласти його просто – потрібно всього лише бути загадковою, короткою, легкої і чіпляє. Такий старт обіцяє 100% успіх.

Правила листування з чоловіками: наступний крок після знайомства

Як порушити хлопця по переписці: секрети і тонкощі

Отже, етап знайомства позаду (або ви давно знайомі, але тільки зараз у вас виник інтерес один до одного) і ви переходите на більш важливу щабель – початок відносин. Бути чи їм – багато що залежить від манери спілкування.

Так що вперед – знайомимося з правилами листування зі знайомим чоловіком в інтернеті.

 1. Чи не вступай в дискусію відразу. Як би ти не чекала його тексту – витримуй хоча б півгодинну паузу. Чоловік чекає, нервує, відволікається на перевірку свого телефону, мучиться думками про тебе. А коли приходить довгоочікуваний відповідь – емоції його набагато яскравіше, ніж якби ти відповідала відразу. Так і повинно бути: тут ти в центрі уваги. Не хочеш бути принцесою – будь кішкою, яка гуляє сама по собі, але суть влови.
 2. Якщо у чоловіка є правило пропадати з поля зору – пропадай у відповідь. Клин клином вибивають – нехай пам’ятає про тактовність. В цьому випадку исчезай на цілих 3, а то і 4 дні. Нехай позлити – на поле двоє воріт.
 3. Прибери хитромудрі смайлики і мільйон зайвих розділових знаків. Дівчата такі дівчатка, і іноді з простої листування здатні зробити цілу театральну сцену. Навіщо супроводжувати пропозицію знаками питання в кількості 7 штук? Чоловікам не дано пізнати такі тонкощі. Їхні думки повинні бути спрямовані на те, щоб пізнавати вас, вивчати, розглядати. Ребуси залиш для подруг.
 4. В смс-переписці з чоловіком вмій інтригувати. Спантеличив його, нехай закрутиться в здогадах і думках про твоє посланні. Якщо просто сказати: «Я знаю секрет», з цього виходить погана інтрига. Всі щось знають. А якщо сказати, що знаєш щось про нього, то уява в його голові вибухне, поки він дочекається від тебе наступних слів.
 5. Розгойдуй, але не перегинай. Напиши: «Як в це повірити?». У що повірити, що сталося, з чим це пов’язано? Пам’ятай правило 30 хвилин, ні слова більше. А потім вигадуєш, на що вистачає фантазії. «Вибач, це я подрузі!». «Як повірити, що вчора ми були в кафе, а я так і не спробувала того морозива!». «Як повірити, що в суботу ми з тобою йдемо на концерт Арбеніної» і т. Д. Чоловік трохи зійде з розуму за цей час, але це піде вам тільки на користь.
 6. Пригальмуй зі своїми проблемами. Ти можеш просто поскаржитися на викладача, який поставився до тебе сьогодні суб’єктивно. Але плакатися, що тепер тебе не допустять до іспиту, батько у тебе п’є, а ти порвала свою улюблену спідницю на додачу – це перебір. Зазвичай чоловік сприймає негатив під іншим кутом, тому поспішить піти від твоїх проблем.
 7. Не говори про свої потреби. У листуванні це заборонений прийом. Так ти змушуєш чоловіка відчувати себе належним, а значить, тільки відштовхнеш його.
 8. Якщо хочеш правильно спілкуватися з хлопцем по листуванню – пиши безпосередньо про хлопця. Це правило діє беззастережно. Не говори, що ти сьогодні пила смачну каву. Напиши, що сьогоднішній кави нагадав тобі про нього. Чим? Запахом, магнетизмом, теплом … Після таких слів вся влада в твоїх руках. Будь-якій людині приємно, коли він побічно проживає з кимось день, даруючи позитивні емоції.
 9. Мета. Кожна смс повинна нести свою місію. Яку саме, вирішувати тільки тобі – розпалити бажання зустрітися, порушити, інтригувати, закохати, змусити ревнувати, підняти йому самооцінку, полоскотати нерви, спонукати його до дій … Що завгодно, тільки не безглузді послання.
 10. Закінчуй переписку першої. Під будь-яким приводом – хочеш виспатися, пора на роботу, пішла приймати ванну, тікаєш з подругою в кіно. Вислизай, підтримуй його емоційний голод.

Читайте також:   Як розвести дівчину на секс: ефективні секрети пікапа

Віртуальне спілкування – твій козир. У ньому ти можеш собі дозволити сказати те, що при особистій зустрічі було б недоречно. Користуйся цим – мані, балансуй, фліртуй. Чоловік захоче володіти твоєю увагою все більше і більше, а далі вже все в твоїх руках.

Чоловіча психологія відрізняється від жіночої, тому й інформація сприймається нами зовсім по-різному.

Якщо ви будете дотримуватися перерахованих вище головних правил в листуванні – ваше спілкування з бажаним чоловіком придбає невимушений і легкий стиль, що ризикує перерости в розвиток серйозних відносин.

Саме з легкості і вміння жінки мудро вести діалог починаються міцні і довірчі союзи. Успіхів!

Джерело: https://budumna.ru/otnoshenija/obshhenie/kak-vesti-perepisku-s-muzhchinami.html

Як порушити хлопця по переписці?

Якщо дівчина не здатна з самого початку відправити відвертий лист молодій людині, цілком можна почати здалеку, лише натякаючи на близькість і розкріпачуватися по ходу листування.

Квапити події не слід і пікантні, нібито, обмовки повинні підкидати дозовано, просто їх кількість повинна поступово зростати. Це ефективний метод заінтригувати чоловіка.

Зазвичай тут і включається його фантазія, що змушує з нетерпінням очікувати нового листа з натяком на секс.

Як порушити хлопця по переписці: секрети і тонкощі

На відміну від особистого спілкування і скайпу, в листуванні все дозволено. Тому з часом листи повинні стати максимально еротичними і розпалює уяву.

Слова підбирати, звичайно, варто, але внутрішній цензор не повинні бути стримуючим стимулом.

Можливі навіть нецензурні вкраплення, просочені пристрастю, сцени сексуальних фантазій, приховуваних від знайомих, мрії про секс з хлопцем; для письма до аноніму все згодиться – хвилюючі поцілунки, стогони, чоловічі ласки, порушену дихання.

У листуванні цілком допускається виклад подробиць статевого акту і його розкладання по кісточках, для з’ясування оптимальної для обох різновиди сексу. Потрібно, щоб після прочитання листа хлопець всю ніч крутився в ліжку, не заплющуючи очей.

Роблячи хлопцеві двозначні натяки, напишіть, що ви відчуваєте його. Якщо є сутужно з фантазією, приклади еротичних пригод можна почерпнути в інтернеті, але не просто скопіювати, а лише скористатися сюжетом.

І ще – дуже важлива ваша ініціатива, оскільки, коли вона виходить від дами, це має велике значення заводить майже будь-якого хлопця. Усвідомивши, що вони стали об’єктом жадання, хлопці з головою поринають у цю еротичну хвилю.

Що однозначно не збуджує хлопця в листуванні?

Хоча перші теми в листуванні повинні бути абстрактними і ненав’язливими, але вони не повинні стосуватися роботи або особистому житті молодої людини. Це не має ніякого відношення до інтриги і мало кого може залучити в захоплюючий діалог.

Також його, швидше за все, абсолютно не хвилюють ваші проблеми і способи їх вирішення, тому скарги на життя слід повністю виключити з діалогу.

Звичайно, список тем, значно розшириться, коли ви дізнаєтеся більше один про одного, і вас почнуть цікавити навіть подробиці роботи і побуту – це звичайно, вищий пілотаж, але і таке цілком можливо.

Навіть, якщо ви приблизно уявляєте обсяг цікавить і збудливою його тематики, краще питання хлопцям готувати заздалегідь, тому, що якщо перерви між повідомленнями будуть великими, хлопець занудьгує і перестане відгукуватися.

Спокійне і плавне спілкування має бути і обов’язково регулярним, тоді у співрозмовника буде постійно присутня бажання залишатися з вами в чаті, причому, незалежно від теми. Переписка ні в якому разі не повинна зобов’язувати хлопця ні до чого, це повинна бути гра, в яку йому хотілося б грати кожен день.

Як порушити хлопця по переписці: секрети і тонкощі

Чи варто слати свої фото або відео?

Електронна пошта дозволяє також обмінюватися фотографіями, і вони також можуть стати могутньою зброєю в справі спокушання респондента. Якщо у вас навіть у віддалених планах присутній фізична зустріч з цим хлопцем, не слід надсилати зображення фотомоделей з мережі, видаючи їх за свої. Подальше розчарування може згубити зав’язується роман.

Однак, тут теж є свої тонкощі і не рекомендується відкрито демонструвати молодій людині всю свою красу, навіть у формі фото або відео. Подібні зображення або сцени він напевно спостерігав, і не раз, на інтернетних безмірних просторах, тому потрібно мати зовсім вже унікальними фрагментами тіла, щоб здивувати його ними.

Як порушити хлопця по переписці: секрети і тонкощі

Хоча фото, призначене для збудження клієнта, і не повинно відрізнятися скромністю, але не слід в недвозначних позах зніматися оголеною. Це дійсно може хлопця порушити (хоча і не факт!), Але в подальшому він стане ставитися до дівчини, як до жінки, згодної на все, але ж не варто виключати і вірогідність особистої зустрічі в подальшому.

Як зрозуміти коли варто зупинитися і залишити місце для загадки?

Хоча в подібній листуванні краще діяти спонтанно, але вивалювати своєму респонденту всі свої фантазії і секрети скопом – абсолютно не слід. Збуджуючі фрагмент листування повинні чергуватися з більш спокійними, хоч і пристрасними.

В ідеалі, це серіал, або роман з продовженням, коли «порожні» серії тільки викликають ще більший інтерес – «от у наступній вже напевно щось трапиться». Чи не кожен лист має нести в собі сексуальні нотки, і ці проміжки тільки ще більше розпалило хлопця.

А до кінця відкритися можна буде лише десь далеко в неозорому майбутньому, тому, що – а що після цього писати? Повторюватися? Ніколи! І ще – сексуальний діалог в листи слід починати і продовжувати лише при наявності власного бажання.

Якщо його немає, все стає неприродним, а це легко відчути.

До чого можуть призвести такі переписки і наскільки це небезпечно?

Якщо ви твердо впевнені, що ніколи не зустрінетеся з хлопцем на тому кінці пошти, можете писати все, що завгодно. Однак, завжди є ймовірність, що все ж зустріч відбудеться, і тоді, як то кажуть, можливо доведеться тримати відповідь за кожне слово або викликає відео.

Уявіть собі, що ви спілкуєтеся не з одним хлопцем, а з цілою групою цинічних жартівників, які ховаються під одним ніком.

Що станеться на першому побаченні, коли, замість Алена Ділона на зустріч прийде банда з приміського селища? З урахуванням того, що ви вже встигли наобіцяти, все може закінчитися досить сумно.

ВІДЕО Як правильно спілкуватися з чоловіком по телефону і СМС

Джерело: https://ipotenciya.net/kak-vozbudit-parnya-po-perepiske/

5 прийомів заінтригувати чоловіка, щоб він цілодобово чекав повідомлень від вас

Повідомлення грають важливу роль. Ви можете використовувати текстові повідомлення як свого роду клей, який буде підтримувати палкий інтерес нового чоловіка до вас. Або ви можете використовувати їх, щоб знову розпалити бажання і повернути грайливість в існуючі відносини.

Коли ви правильно пишете чоловікові, він буде заінтригований, а його зацікавленість в спілкуванні з вами злетить до небес. Він або побачить в вас жінку, з якою захоче бути, або веселу жінку без особливих спільних планів на майбутнє.

Ось чому важливо знати, як написати чоловікові так, щоб у нього виникло потрібне бажання – бажання любити і обожнювати саме вас.

Так що давайте повернемося до того, як змусити його закохатися у ваші меседжі. Звичайно, що це звучить двозначно, але слова мають велику силу, а текстові повідомлення – це законний спосіб побудувати сильну зв’язок.

Ось що вам потрібно запам’ятати в питанні листування з чоловіком. Якщо ви хочете, щоб божеволів по вам, тоді вам потрібно говорити саме з його серцем у всіх своїх повідомленнях. Так, ви теж хочете викликати потяг, але на ранніх стадіях повинен бути спосіб розпалити його почуття любові до вас, а не просто бажання до вас.

Не зрозумійте неправильно, але тяжіння теж важливо. І все ж саме місце між любов’ю і пристрастю створює ту зв’язок, яку шукають більшість жінок і чоловіків. Це означає, що такі способи змусити його закохатися в текстове повідомлення мають силу захопити набагато глибший і пристрасний інтерес чоловіка, якого ви хочете.

Читайте також:   Як спокусити жінку: секрети успіху одруженого чоловіка

1. дражливі повідомлення

Будьте інший, будьте унікальною і поділіться з ним чимось непередбачуваним. Чому це так добре працює? Чоловіки люблять загадкових жінок. Ось приклад зухвалого тексту чоловікові: «Сьогодні я прокинулася рано, але вирішила встати і поїхати на пляж, щоб помилуватися сходом сонця.»

Це показує, що ви не схожі на більшість людей, які просто залишаються вранці в ліжку. Він також показує, що ви мотивовані і трохи авантюрні. Це привабливо і заманливо – не намагатися бути такою, як усі.

Це змушує його зрозуміти, що ви можете додати щось нове в його життя. Це робить вас більш цікавою та захоплюючою особистістю.

Тепер: що не треба робити в цій ситуації? Не робіть собі неправдивої реклами. Не кажіть йому, що ви нібито робите, але насправді це немає так. Наприклад, стрибки з парашутом, якими ви ніколи не займалися. Брехня принижує нас і ніколи не стане хорошим початком для будь-якого роману.

2. Миле повідомлення

Стати причиною посмішки на його обличчі, відправивши йому милий маленький текст про те, що ви робите, а його немає поруч, щоб це побачити. Або щось миле і смішне, щоб він знав, що ви думаєте про нього, навіть коли ви не разом.

Чому цей текст так хороший для чоловіка? Чоловіки люблять увагу. І чоловіки, можливо, ніколи не визнають цього, але йому подобається знати, що ви думаєте про нього, коли ви не разом.

Ось один із прикладів таких милих текстових повідомлень. Ви могли б написати йому: «Не можу перестати посміхатися весь день після вчорашнього вечора з тобою.» Це виграшний варіант. Цей вид тексту говорить йому, що він справив враження, і що ви все ще думаєте про нього. Це його підбадьорить.

3. Відверте повідомлення

Це справжня класика в епоху інтернет-знайомств. Відвертий текст говорить йому, що ви – жінка, яка досить впевнена в собі, щоб висловити те, що вона хоче, а не чекати, поки чоловік все вирішить. Наприклад: «Повечеряємо разом сьогодні о 8 годині?»

Чому це хороший спосіб написати чоловікові? Ну, більшість чоловіків не люблять ходити коло та навколо. Вони люблять і цінують прямоту. І впевненість приваблива. Час від часу влаштовуючи побачення, ви говорите своєму чоловікові, що ви наділена повноваженнями жінка, яка може внести свій вклад в задоволення від відносин.

Так, вам подобається, коли він веде, а йому подобається домінувати. І він також цінує жінку, яка зайнята і захоплена чимось, не потребуючи в ньому постійно, щоб доводити щось на кожному кроці. Коли ви робите це від щирого серця, він прийме це з вдячністю.

4. Не балуйте чоловіка повідомленнями

Кращий спосіб зачепити чоловіка – це не листуватися постійно. Наприклад, якщо ви тренуєтеся і текстові повідомлення дуже відволікають вас, то чому ви читаєте і реагуєте на текст? Коли ви робите це, ви не повністю себе поважаєте. Просто не відповідайте, поки не закінчите тренування. Або ви можете заздалегідь попередити його йому, що збираєтеся тренуватися і що відповісте пізніше.

Те ж саме стосується, якщо ви з друзями і пишете йому всю ніч. Звичайно, йому сподобається увагу, тому що ви приділяєте йому своє пріоритетне увагу, коли ви з іншими людьми. Хоча він також буде дивуватися, чому ви не веселіться зі своїми друзями.

Він також може задатися питанням, що ваші друзі думають про вас, коли ви з головою йдіть в телефон і сидите в листуванні весь вечір. Ви немов відсутні в компанії ваших друзів, а це зовсім не те, що ви самі будете називати дружнім поведінкою, чи не так?

Не будьте рабом технологій або його особистим рабом. Він буде любити вас за це, і він також буде любити, коли ви проводите час з ним, а не постійно пишете своїм друзям, коли ви разом.

5. Не закидати його повідомленнями

Листування повинна бути як тенісний матч. Ви чекаєте, поки він поверне м’яч, перш ніж відправити йому наступне. Хоча текстові повідомлення важливі в романтичних стосунках, якщо вони їх надмірно багато, це створює помилкову форму прихильності.

Бути нав’язливою або постійно потребує спілкуванні – це зовсім не те, що чоловіки знаходять привабливим в жінці.

Джерело: https://femmie.ru/5-priemov-zaintrigovat-muzhchinu-chtoby-on-sutkami-zhdal-soobshhenij-ot-vas-221597/

Як порушити хлопця по СМС

Сучасні реалії такі, що ми проводимо дуже багато часу в інтернеті, спілкуючись там же за допомогою повідомлень. Туди ж перенеслося і залицяння, і флірт, і збуджуючі смс.

Звичайно, спілкуючись повідомленнями, неможливо відправляти приховані сексуальні сигнали. Проте хлопця зацікавити або навіть порушити – завдання реальна.

У цій статті про це мова і піде – як порушити хлопця по СМС або з якоїсь іншої листуванні.

Не обов’язково використовувати наші приклади буква в букву. Придумуйте свої варіації на ту ж тему, які підійдуть саме Вашому хлопцю в Вашому випадку в Ваш час. І труси Вашого хлопця стануть помітно розтягнути спереду.

Чим довше Ваші відносини з хлопцем, тим складніше його порушити по смс

Це одна з прописних істин. Якщо Ви недавно познайомилися з хлопцем, то будь-який натяк на відсутність на Вас нижньої білизни приведе його в захват. Не кажучи вже про натяк на те, що у Вас вдома нікого, і Вам нудно.

У той же час якщо Ви з хлопцем вже давно, то він так само давно звик бачити Вас в будь-яких станах, і щоб порушити його по смс, потрібно вже докласти трохи фантазії. Але про все по порядку.

Як порушити хлопця по переписці, якщо Ви відносно недавно спілкуєтеся

1) «Ти так класно зіграв на гітарі / напряг біцепс / відповів біля дошки на алгебрі … Ти мене дуже завів.»

Натякніть чоловікові на своє власне збудження, і воно неодмінно перекинеться на нього. Майстерний трюк – дати зрозуміти, що саме він викликав це збудження. Тоді ефект гарантований.

 • 2) «Я милася під душем і думала про тебе.»
 • Дуже дієва фраза. Чоловік відразу уявить собі Вас негліже в душі, всю в піні, як мочалка гуляє по вигинах Вашого тіла … Встане гарантовано🙂
 • 3) «Мені так сумно самій вдома …»

Ця фраза збуджує чоловіків не тільки в фізичному, а й у діяльному плані. Якщо раніше йому не хотілося їхати до Вас в Химки знайомитися з Вашими батьками і братом, то тепер він о 2 годині ночі одягається і ловить таксі.

4) «На мені зараз практично нічого немає».

Натякнути на те, що порушило б його при реальній зустрічі – а саме на ту обставину, що Ви практично гола – відмінна ідея, якщо Ви хочете порушити хлопця по смс. Що годиться для сервісів «сексу по телефону», то згодиться і для Вашого листування.

5) «Я тебе хочу»

Зайва прямота іноді може налякати. І нехай хтось скаже, що неможливо налякати їжака голою попою (мабуть, тут навіть в прямому сенсі), але чоловік, який звик до більш закомплексованим дівчатам, може виявитися тим самим їжаком. Але якщо Ви відчуваєте, що Ваш співрозмовник не з таких, сміливо використовуйте цю просту як світ фразу. Ефект забезпечений.

6) «Дивись, а на цій фотографії я в бікіні на пляжі!»

Хлопці – візуали, їм важливо, що вони бачать. А значить, щоб порушити хлопця по переписці, потрібно просто надіслати йому те, що він хоче побачити. Чим більше відкритого тіла буде на фотографії, тим сильніше ефект. Але тут важливо, щоб для Вас і Вашого тіла були вже не актуальними статті як накачати попу будинку за місяць, як почати бігати і що їсти, щоб схуднути🙂

7) «А ось на цьому відео я танцюю п’яненька: P»

Йому сподобається, що Ви відправляєте йому відосікі, які соромитеся викладати, та й взагалі будь-кому показувати. Чим відвертіше відео, тим сильніше ефект збудження у хлопця. Але чим менше відверте, тим більше цнотливо Ви виглядаєте в його очах, і він менше буде боятися відпускати Вас гуляти з подругами!

Як порушити хлопця по СМС, якщо Ви вже давно разом, і добре знаєте один одного

1) «Милий, я приготувала твою улюблену курку в соусі з гранатового соку, взяла відмінний коньяк і костюм японської школярки для нашого вечора.»

Ви, напевно, вже самі знаєте, що подобається Вашому хлопцю, і збуджує його. Так чого ж Ви чекаєте? Скористайтеся цими знаннями йому і собі на благо. Ніщо так не збуджує і не струшує відносини, як хороші явства і улюблена атмосфера, що розташовує до плотських утіх.

2) «Дорогий, у мене одна смужка, все добре!»

Як правило, такі хороші новини радують обох і святкуються соковитим сполученням. Для кого-то приводом для торжества буде і дві смужки. А якщо одна смужка – не той результат, який Ви обидва чекали, то саме час повторити процедуру.

 1. 3) «Улюблений, моя мама їде сьогодні на тиждень, і забирає з собою дітей»
 2. Новини про прийдешнє перебування в інтимній, відокремленої обстановці з Вами виразно вплинуть як на верхній, так і на нижній соображательний орган чоловіка.
 3. 4) «Я не їду в клуб з подругами»
 4. Після повідомлень такого плану він зайвий раз зрозуміє, що зробив дійсно правильний вибір в житті, і Ви – дійсно та сама, єдина дівчина, потрібна йому.
 5. 5) «Думаю, я готова відкрити тобі задні двері;)«

Хлопця, з яким Ви вже давно разом, можна порушити чимось новим, незвіданим. Натякніть йому, що Ви готові лягти під натиском його спраги спробувати щось новеньке. Або запропонуйте свою ініціативу – нову позу, нової людини на сімейному ліжку, або іншу новинку, яку будете використовувати на сімейному ліжку за зачиненими дверима.

6) «Я дізналася, як можна зробити чоловікові приємно з однієї статті. Сьогодні випробуємо;) «

Заінтригує його. Нехай весь день знаходиться в передчутті Вашої з ним зустрічі, щоб дізнатися, чого ж Ви там начиталися.

Але пам’ятайте: ніяка листування не замінить чоловікові реального порушення, яке Ви даруєте йому своїм виглядом, дотиками і поцілунками. Порушуйте хлопців по листуванню, але не забувайте і про те, що доведеться щось робити з цим порушенням;)

Ваш lifeo.ru ©

Порушили хлопця, але Вам цього мало? Примусьте його бігати за Вами.

Порушити хлопця також можна, ласкаво назвавши його.

Як повернути хлопця, який залишив тебе

Голос за пост – плюсик в карму! 🙂 Завантаження …

Джерело: https://lifeo.ru/kak-vozbudit-parnya-po-sms/

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *