Як порушити хлопця поцілунком: секрети отримання задоволення

Поцілунки – одне з найбільших задоволень, інтимне таїнство, що розділяється закоханими. Дізнавшись, як порушити хлопця поцілунком, і вивчивши мистецтво володіння ним, можна домогтися посилення насолоди від спілкування і сексу. Цікаво, що саме губи – це найчуттєвіші ерогенні зони. Нервові закінчення, розташовані тут, провокують порушення по всьому тілу.

Зміст приховати

Поцілунок в губи з мовою

Поцілунок в губи з мовою – дуже чуттєвий, інтимний і емоційний процес, що викликає збудження у чоловіка.

Техніка так званого французького поцілунку має на увазі зіткнення мовами. Не слід робити різких рухів, всі дії дівчини повинні бути плавними, ніжними, неспішними, м’якими. Людям необхідно спробувати розслабитися, закрити очі і насолоджуватися процесом, не забуваючи про відчуття свого партнера.

Як порушити хлопця поцілунком: секрети отримання задоволення

Як порушити хлопця по СМС або листуванні: еротичний лист чоловікові

1.1

Як прив’язати до себе чоловіка на все життя?

Як порушити хлопця поцілунком: секрети отримання задоволення

Як порушити хлопця: найефективніші способи

Щоб спростити для себе завдання, рекомендується здійснювати всі дії поетапно:

 1. 1. Голови партнерів повинні знаходитися в такому положенні, щоб їм обом було зручно нахилятися до осіб один одного. Губи слід розслабити, трохи витягнувши їх вперед. Очі бажано зімкнути, щоб не дивитися на хлопця в процесі поцілунку.
 2. 2. Після потрібно доторкнутися своїми губами до однієї з губ партнера. Можна неспішно поцілувати нижню, а потім верхню.
 3. 3. Важливо спостерігати і за діями свого чоловіка. У тому випадку, коли він активно проявляє ініціативу, захоплюючи своєю мовою мову або губи партнерки, потрібно розслабитися і дати йому поцілувати себе. Всі рухи повинні бути послідовними: спочатку жінка пестить хлопця, потім він її.
 4. 4. Коли рот молодої людини трохи відкриється, потрібно дуже обережно доторкнутися до його мови кінчиком свого. Це не повинно здатися занадто різким або несподіваним для хлопця.

Тривати поцілунок в губи з мовою може протягом 8-12 секунд, затягувати його не варто, так як закінчитися цей процес повинен природним чином.

Особливу увагу необхідно приділити погляду на партнера. Багато ігнорують цей важливий момент, вважаючи його дрібницею. Але саме в погляді дівчина здатна розгледіти емоції коханого чоловіка, що залишилися у нього після поцілунку з мовою.

Як порушити хлопця поцілунком: секрети отримання задоволення

Як порушити дівчину, жінку: секрети спокушання

натяк

Ще один спосіб звести чоловіка з розуму – подарувати йому поцілунок сухими губами, але не в губи. Повільно, ледь торкаючись, проведіть своїми губами по його обличчю – лоба, скронь, вилицях.

Справа в тому, що на обличчі є маленькі, ледь помітні волоски, при ніжному дотику до яких виникають приємні відчуття.

Це цікаво: Як відновити відносини з чоловіком після сварки?

техніка поцілунку

Коли дівчина починає цілувати чоловіка, вона повинна спочатку робити губами м’які і легкі руху. Якщо дівчина відчуває, що чоловікові приємні ці дотики, вона збільшує тиск.

Використання рук підсилює ефект від поцілунку. Вони можуть розташовуватися на плечах, стегнах. Чоловікам подобається, коли партнерка запускає свої руки йому в волосся.

Щоб зробити поцілунок цікавим, змінюється інтенсивність, швидкість. Потрібно то сповільнюватися і бути більш ніжною, то навпаки, показувати свою пристрасть.

Як правильно цілуватися по-французьки:

 • Трохи відкрити рот.
 • Провести мовою по нижній губі чоловікові, потім як би забрати його назад. Це триває буквально кілька секунд.
 • Рухи язиком повинні бути легкими, ненав’язливими. Кінчиком проводять по зубах.
 • У роті партнера робляться такі ж рухи, які подобаються самій дівчині.
 • Переходи – дуже важливий момент. Якщо протягом усього поцілунку робити одноманітні дії, це набридне партнеру.
 • Притиснутися ближче до партнера.
 • В найяскравіший момент – перервати поцілунок. Коли загострення пристрастей досягне піку, потрібно зупинити процес. Це зацікавить чоловіка, проникне в його свідомість і не дасть спокійно заснути.

Як порушити хлопця поцілунком: секрети отримання задоволення

Як правильно цілуватися з хлопцем

Рухи а-ля «риба без води». Тобто під час поцілунку можна широко відкривати рот і намагатися захопити губи партнера, як риба захоплює повітря, якщо її витягнути. Це подразнюючу рух, через який партнер навряд чи захоче зустрітися ще раз.

Не варто намагатися повністю засунути свою мову в рот чоловіки. Спочатку працює тільки кінчик. Далі, якщо чоловікові подобається, використовується середня частина мови.

Рухати язиком швидко. Не потрібно намагатися водити їм туди-сюди з дуже великою швидкістю. Рухи повинні бути м’якими, неспішними, акуратними. Якщо чоловік не дилетант у цьому питанні, можна повторювати його руху. Це йому сподобається.

Слинотеча. Якщо не контролювати цей процес, то у партнера залишиться дуже не приємне враження.

Як порушити хлопця поцілунком: секрети отримання задоволення

Як завести чоловіка

Класика жанру

Поцілунок в губи теж може бути непростим. Як поцілувати чоловіка, щоб він збудився швидко? Для цього ніжно затисніть його нижню губу між своїх губ і злегка потягніть на себе.

Якщо в цей час чоловік виконає те ж саме з вашої верхньою губою, бажаний ефект буде досягнутий швидше.

Небо – один з найбільш чутливих ділянок тіла. Тому наступного разу під час поцілунку проведіть своєю мовою кілька разів по його неба.

Деякі чоловіки стверджують, що це здатне пробудити в них бажання.

І трохи про секрети.

Я заворожено дивилася на свого чоловіка, а він не зводив захоплених очей з своєї коханки. Він вів себе, як закоханий придурок …

Читати >>

контрастний поцілунок

Подаруйте своєму чоловікові контрастні поцілунки. Для цього налийте в один стакан холодної води, а в іншій – який-небудь гарячий напій (кава або чай). Зробіть невеликий ковток гарячого напою і доторкніться губами до зап’ястя чоловіка.

Подарувавши кілька «гарячих» поцілунків, зробіть ковток холодної води і знову беріться його цілувати.

Такі контрастні ласки справлять на чоловіка ще більше враження, якщо при цьому у нього будуть зав’язані очі.

Порушення хлопця за допомогою поцілунку

Сексологи рекомендують не зациклюватися на одній стороні обличчя чоловіка – це втомить його. Є щось незбагненно привабливе в легкому переміщенні губ зліва направо. Здається, просте зіткнення стає чимось більш глибоким і цікавим. Творчий підхід – головний фактор успішного поцілунку.

Якщо під час поцілунку хлопець збуджується від дотиків до голови і волоссю, то потрібно обов’язково використовувати наступний прийом. Можна сміливо пробувати злегка тягнути чоловіка за волосся. Так, це завдасть йому біль, але вона буде мати приємний характер і змусить його бажати більшого.

Дотик до інших частин тіла під час поцілунку – кращий спосіб порушити хлопця. Рекомендується підключати доторку до обличчю, плечах, грудях, торсу – порушувати чоловіка рукою і поцілунками правильно не так вже й складно. Ласкаві або зухвалі дотику, немов обережні удари струмом, зведуть партнера з розуму.

Зуби створені для того, щоб ними кусатися. Навіть під час ласки! Ніжність не завжди працює ефективно. Інша вдала тактика – зухвала грубість. Обережні покусування без застосування сили призводять чоловіків в захват.

Правильно порушувати чоловіка рукою і поцілунками – справжнє мистецтво. Його вищою формою вважають зіткнення тіл двох закоханих. Не потрібно соромитися ділитися своїм теплом і напругою. Близькість тел – кращий збудник під час поцілунку.

Як порушити хлопця поцілунком: секрети отримання задоволення

Чому б не осідлати свого улюбленого чоловіка? Для початку можна просто сісти до нього на коліна. Відчуття легкого тиску в делікатній області інтимної чоловічої зони – то, що потрібно, щоб спокусити партнера. Це «зелене світло» від жінки, сигнал до подальших дій.

Щоб ласки переросли у щось більше, можна сміливо торкатися до чоловічому достоїнству. Ніщо не збуджує хлопця так, як спроби дражнити його. Пам’ятайте, до якого результату може привести така дія.

Складно пояснити словами, як порушити хлопця під час поцілунку. Найкращий спосіб досягти майстерності в цій справі – постійно практикуватися.

вуха

Повільно проведіть своїми губами навколо його вуха, ледь торкаючись кінчиків вух. Це збудить його чуттєвість і сприйнятливість.

Потім обережно затисніть мочку вуха губами і злегка потягніть на себе. Це потрібно для того, щоб активувати нервові закінчення всередині вушної раковини. Не забувайте, що вуха – це одна з ерогенних зон чоловіка.

Чого не варто робити

Тепер, маючи чітке розуміння того, які поцілунки збуджують чоловіків, можна розібрати типові помилки, яких припускаються під час цікавого заняття:

 1. Не варто продумувати кожен наступний крок. Це поцілунки, а не шахи. Звичайно, варто підготуватися до можливої ​​зміни ходу гри, але не варто визначати його. Є щось збудливу в передчутті.
 2. Ні в якому разі не можна дражнити хлопця, не бажаючи перетворити ласки у щось більше. Такий розклад подій лише засмутить і розлютить його.
 3. Ніколи не можна забувати про кількість слини, інакше процес буде нагадувати НЕ інтимне спілкування, а перетин річки.
 4. Важливо уникати технік, які не подобаються партнеру. Переваги кожної людини унікальні. Перш ніж активно використовувати якийсь прийом, слід переконатися, що він приносить молодій людині задоволення.

Немає межі досконалості, а воно приходить тільки з постійною практикою. Безумовно, щоб освоїти техніку збудження чоловіки за допомогою такої ласки, доведеться багато старатися і іноді стежити за своїми діями і реакцією на них з боку партнера.

шия

Ще одна неймовірно чутлива зона. Багато хто вважає поцілунок в шию виразом відвертого сексуального бажання.

Щоб порушити чоловіка, необхідно цілувати бічні області шиї: від вух – вниз. При цьому добрі не тільки поцілунки, а й легкі пощипування губами і покусування.

соски

Соски – це виключно жіноча ерогенна зона? Ні. Чоловічі соски також дуже чутливі.

Пестити їх можна як напруженим кінчиком язика, так і розслабленою мовою. Як показують опитування, більшості чоловікам такі ласки доставляють масу задоволення.

пальці

Якщо ви вважаєте, що поцілунок рук його не порушує, то ви помиляєтеся. Торкніться кінчиком язика шкіри між його пальцями і повільно проведіть їм до кінчика одного з пальців.

Від збудження чоловіка кине в тремтіння, так як ця область, як і вуха, дуже чутлива. В кінці ніжно стисніть губами кінчик його пальця.

живіт

На тілі чоловіка в області між пупком і статевими органами знаходиться дуже чутлива зона. Приділіть їй особливу увагу безпосередньо перед сеkcом.

Кілька ніжних, але досить пристрасних поцілунків цієї зони «заведуть» його за лічені секунди. Але не поспішайте опускатися нижче – протягом декількох хвилин пестіть саме це місце.

хребет

Якщо ваш чоловік любить, коли йому роблять масаж, значить, йому точно сподобається такий незвичайний масаж за допомогою мови. Нехай ваш чоловік ляже на живіт.

Підійдіть до нього ззаду і доторкніться своїми губами до його потилиці. Потім повільно покрийте поцілунками його хребет, а також області справа і зліва від нього, поступово опускаючись все нижче і нижче.

Якщо масаж руками розслабляє, то масаж мовою, навпаки, збуджує.

ноги

Жінки вважають, що чоловіки не люблять прелюдію. Але це знову ж таки невірно. Ще один спосіб звести чоловіка з розуму – пестити шкіру його ніг в області від колін до стегон.

Сядьте перед чоловіком навпочіпки і повільними, ніжними рухами проводите мовою по шкірі вище колін, піднімаючись поступово вище.

коліна

В області колін знаходиться маса нервових закінчень, саме тому люди дуже часто бояться лоскоту в цьому місці. Особливо чутлива підколінної западина. Пестьте кінчиком язика цю область, супроводжуючи поцілунки глибоким і повільним диханням

Поділіться в соц.сетях:

Джерело: https://lovedar.ru/vina/kak-vozbudit-parnya-poceluem-opisanie-tehnik.html

Як швидко порушити хлопця – секрети дотиків і слів

Як порушити хлопця поцілунком: секрети отримання задоволення

 • Багато людей бажають мати насичене сексуальне життя, адже це ні з чим незрівняне задоволення.
 • Щоб інтимне життя обом партнерам приносила радість, жінці варто опанувати певними премудростями.
 • Так, наприклад, в арсеналі жінки повинні бути способи спокушання, перед якими чоловікові буде складно встояти.

Зокрема, кожній дівчині варто знати про те, як порушити хлопця, причому ефектно і витончено.
Перш за все, важливо знати про наступну закономірності: чим у жінки більш активне сексуальне життя, тим сильніше чоловіки будуть до неї притягатися.

Все це обумовлено тим, що від жінки в цьому випадку виходить якийсь особливий аромат, миттєво вловлює чоловіками. Ну а тепер поговоримо про деталі.

Як порушити хлопця дотиками

Для початку варто уточнити, що до молодої людини можна торкатися не тільки руками. Всупереч уявленням скромних і сором’язливих тургеневских панянок, найбільший ефект мають дотику зовсім рук, а, наприклад, випадкове торкання грудей, коли ви нахилилися щось показати чоловікові.

Можна, наприклад, еротичним шепотом сказати хлопцю на вушко якусь кумедну дрібниця, при цьому ненароком грудьми торкнувшись його руки або плеча, і він навряд чи буде в змозі зосередитися на вашій розмові.

Звичайно ж, можна використовувати руки. Щоб порушити чоловіка, необхідно знати про те, де знаходяться його ерогенні зони. Незважаючи на те, що ми всі індивідуальні, існують все-таки деякі загальні правила, які вказують на безпрограшні місця для дотиків.

Навіть простий дружній жест, коли ви берете хлопця за руку, може змусити його серце битися частіше. А щоб це все виглядало більш природно, потрібно постаратися зловити момент, коли, наприклад, ви разом переходите дорогу.

Практично такий же ефект має дотик до спини чоловіка, де найбільш чутливим місцем є область між лопатками. Коли, наприклад, ви будете взимку гуляти під приємним дрібним снігом, спробуйте струсити сніжинки з його спини сильним, але ніжними погладжуванням.

Читайте також:   Лев і скорпіон: союз двох сильних і незалежних особистостей

Коли ваше спілкування з хлопцем буде безпосереднім і легким, а відносини стануть більш близькими, спробуйте провести рукою по його волоссю. Пам’ятайте про те, що в кожному чоловікові живе маленький хлопчик, який любить, коли його хвалять і гладять по голові. Цей рефлекс кілька засинає з віком, але зовсім не згасає. Зарийте пальцями у волосся, проводячи рукою по голові.

Як порушити хлопця поцілунком: секрети отримання задоволення

Якщо ви будете погладжувати верхівку, це не дасть особливих результатів, а якщо ви доведете долоню до потилиці, затримавши її там, на пару секунд і масажуючи потилицю, чоловік просто як кіт замуркотав від задоволення.

Після цього рукою можна опуститися на шию і провести по ній кігтиками, але варто бути акуратними з силою натискання, адже ви не хочете роздряпати його або, же залоскотати.

Груди – це ще одне чутливе місце у багатьох чоловіків. Спробуйте провести по ній нігтями або пальчиком, пильно дивлячись йому в очі і стежачи за його реакцією.

Увагу варто приділити також і губ. Коли ви будете разом сидіти в кафе, ви цілком можете ніжно і акуратно провести по його губах пальчиком, струшуючи уявні або ж реальні крихти. Швидше за все, ви отримаєте у відповідь пристрасний поцілунок.

Якщо ж ваші відносини з чоловіком вже зовсім близькі, варто запам’ятати також і те, що однією з потужних ерогенних зон є сідниці. Але з ними варто звертатися кілька грубо. Гладити їх не варто, краще сильно стиснути або вщипнути.

Якщо ви будете використовувати ці рекомендації на практиці, варто врахувати той факт, що кожна людина є унікальним, тому варто уважно стежити за його реакцією на ваші жести, а інтуїція вам підкаже, як і де вам варто доторкнутися, щоб чоловік виявився у ваших ніг.

Як порушити хлопця поцілунком: секрети отримання задоволення

Після того як ви порушите свого коханого, вам можуть знадобитися навички того, як доставити чоловікові задоволення і тут ви зможете йому показати всі свої вміння, щоб він запам’ятав цей день назавжди.

Красиві слова хлопцю які описані тут ви можете застосовувати в будь-яких варіаціях і повірте йому це сподобається!

Як порушити хлопця поцілунком

Отже, для початку варто сказати про те, що поцілунок є не тільки сполученням губ. Для збудження хлопця в процесі поцілунку важливо погладжувати його тіло, чергувати ніжність з напористістю, чуттєвість з пристрастю.

Під час поцілунку варто ніжно пестити його спину, спускаючись повільно до стегон. Западинка, що йде по всій спині уздовж хребта, є сильною ерогенною зоною практично у всіх чоловіків.

Це варто використовувати під час поцілунку і проводити рукою зверху вниз, при цьому як би легенько масажуючи спину. Ще хлопці дуже люблять, коли дівчина під час поцілунку смикає їх шевелюру ніжними і лагідними погладжують. Можна також потягувати волосся біля самої основи.

Ви також можете застосовувати метод контрасту, коли глибокий, пристрасний поцілунок чергується з поцілунком ніжним, коли ти тільки злегка торкаєшся його губ.

Рот людини, як і всі його тіло, можна також розділити на ерогенні зони, впливаючи на які ви можете довести чоловіка до сильного збудження. Найбільш чутливе місце – це небо, тому під час поцілунку варто пестити цю ділянку мовою.

Ось ще одна порада – спробуйте під час поцілунку своїми губами відтягнути нижню губу хлопця, легенько її, посмоктуючи і покусуючи. Якщо чоловік в цей час виконає ті ж маніпуляції з вашої верхньою губою, ефект буде досягнутий швидше. Тут головне – ніякої агресії.

Важливо також уникати монотонності, як в поцілунку, так в дотиках, які його супроводжують. Хлопця варто пестити в стилі морської хвилі, коли ласки спочатку пристрасно накочуються, а потім переходять в ніжні і чуттєві дотику. Не забувайте також стежити за реакцією чоловіка на ваші поцілунки і дотику.

Як порушити чоловіка розмовою

Сексуальний розмову здатний підігріти бажання і викликати додаткове збудження. Тут не особливо важливо, як і що ви говорите. Чоловікові важливо знати, що ви збуджені, адже саме тоді він відчуває себе хорошим коханцем. Пам’ятайте, що слова, здатні змусити навіть вашу подушку почервоніти, обов’язково додадуть вашій сексуального життя яскравості.

Потрібно говорити приємні речі, про інтимне життя в тому числі. Ступінь відвертості можна регулювати за бажанням. Одному хлопцеві подобаються якісь поетичні вираження, а іншому більше до душі, коли всі говорять прямо.

Тут вже ключик варто підбирати шляхом проб і спостережень, грунтуючись на накопиченому досвіді.
Спробуйте також коментувати те, що ви робите або ж збираєтеся зробити. Говоріть про відчуття, які ви відчуваєте від дотиків вашого партнера.

Варто також висловлювати словами свої враження після сексу. Можете розповісти партнеру про те, що вам особливо сподобалося в його діях, а також про те, що вам би хотілося зробити по-іншому. Можете обговорити дотику, відчуття, пози.

Можна влаштувати вечір спогадів. Цей спосіб підійде для пар, які мають багатий спільний сексуальний досвід. Постарайтеся згадати найбільш яскраві моменти вашого минулого. Повірте, чоловік обов’язково підключиться до такої розмови. Коли ви будете обговорювати вже забуті деталі, навіть не помітите, як все знову повториться.

Важливо також стежити за тим, щоб відвертість розмов відповідала настрою чоловіка. Для цього можна придумати якийсь умовний знак, щоб не перейти рамки дозволеного. Так, якщо хтось зайде надто далеко, другий зможе скористатися цим знаком, щоб трохи зменшити оберти. Це, наприклад, може бути поцілунок або дотик до губ.

Як порушити чоловіка в інтернеті по вебкамере

Спілкування в Інтернеті у дівчини і хлопця може бути різним. Вони можуть просто розмовляти з підключеною вебкамерой, а можуть листуватися на сайті знайомств або по електронній пошті.

Якщо молоді люди один одного бачать, дівчині варто постаратися над створенням відповідного сексуального іміджу. Для цього підійде легкий макіяж і якась та еротична одяг, але тільки не занадто епатажний.

Важливо щоб чоловік мав можливість домалювати образ дівчини в своїй уяві. Це набагато сильніше заводить чоловіків, ніж спроби спокусити їх відверто оголеним тілом. Тому варто відмовитися від кофтинок з надто глибоким декольте.

Шию потрібно обов’язково прикрасити ніжним кольє або тоненькою ланцюжком, що додасть привабливості і жіночності образу.

Інтернет часто спотворює зовнішність, надаючи йому сіруватим. Щоб уникнути цього, потрібно надати очам виразності за допомогою підводки і тіней, а губки обвести олівцем.

Ну що ж, з деталями зовнішності все зрозуміло. Тепер розберемося з тим, як же все-таки порушити хлопця через камеру рухами і розмовами.

Як порушити хлопця поцілунком: секрети отримання задоволення

Дівчині під час бесіди варто періодично надавати своєму погляду певну частку виклику і пристрасність. При цьому краще як би крадькома зустрічатися з чоловіком очима, а потім відводити свої очі в бік. Хлопця допоможе порушити кличе загадкова посмішка, яка ніби демонструє таємні бажання дівчини.

Якщо ж говорити про рухах, вони повинні бути максимально спонтанними, проте натякають на близькість. Можна, наприклад, поставити перед собою келих і погладжувати його краєчок пальцем, сексуально проводити по губах язичком або періодично облизувати кінчики пальців. Потрібно робити все це як би випадково і ненав’язливо, не забуваючи в ці моменти підтримувати з чоловіком зоровий контакт.

Якщо ж говорити про розмову, то він повинен бути досить відвертим. Тонкі натяки на інтим віртуально погано працюють, так як відчуття енергетики в Інтернеті виключені.

Тут все сприймається тільки через слух і зір, саме тому варто використовувати дуже безсоромні збуджуючі фрази і слова. Так що доведеться боротися зі своєю скромністю і сором’язливістю.

Як порушити чоловіка по листуванню в Інтернеті

У цьому випадку правила практично такі ж, як і при спілкуванні з вебкамере. Виняток становить тільки неможливість посилки сексуальних сигналів очима, а також неможливість якось вплинути на чоловіка своєї звабливої ​​зовнішністю.

Але ви цілком можете відправити хлопцеві спокусливі фото, причому бажано, щоб це були саме ваші фото, а не просто картинки з Інтернету. Адже після знайомства в Інтернеті завжди існує ймовірність реальної зустрічі.

Адже вам не потрібні розчарування.

Збуджуючі фото або листи повинні бути досить сміливими, наскільки це взагалі можливо. Звичайно ж, не варто зніматися оголеною в еротичних позах. Це лише змусить хлопця ставитися до вас, як до дівчини, згодної на все. Якщо ж вас не засмутить втрата інтересу хлопця, можете і поекспериментувати.

Що ж стосується листування, то тут дозволено практично все. Лист може бути найеротичнішим і максимально пробуджує уяву. Слова тут підійдуть будь-які, які вам тільки в голову прийдуть.

Підійде все – пристрасні слова і фрази з нецензурними словами, опис своїх сексуальних фантазій і т.д. У листі повинні бути мрії про чоловічих ласках, хвилююче поцілунках, порушеній диханні, стогонах і т.д. Після такого листа чоловік навряд чи зможе швидко заснути.

Порушити хлопця на відстані не так вже й просто. Не кожна дівчина зможе подолати цей бар’єр сорому і відправити відвертий лист чоловікові. В цьому випадку починати варто здалеку, спочатку всього лише натякаючи на близькість.

Ну а в подальшому вже можна потроху розкріпачуватися. Головне не квапити події. Так ви зможете заінтригувати хлопця і змусити його включити фантазію і з нетерпінням чекати, коли ж ви вже перейдете до більш активних дій.

Як порушити хлопця поцілунком: секрети отримання задоволення

Кожна жінка повинна знати де знаходяться ерогенні зони у чоловіків, адже це мистецтво допоможе вам не тільки приносити задоволення своєму чоловікові, але і підвищувати його самооцінку, що дуже важливо для нього самого.

Якщо ви ще тільки думаєте про те як закохати в себе хлопця, то тут найповніша інформація про ваших майбутніх діях з підкорення серця коханої людини.

Головне пам’ятайте про те, що не тільки ваші дотики приблежается чоловіка до вас, але і ніжні слова які ви вимовляєте дуже сильно впливають на відповідну реакцію на вас. Про те які слова використовувати прочитайте в окремій статті http://socialwoman.ru/love/nezhnye-slova-lyubimomu-muzhchine/

Як порушити чоловіка по телефону

Будь-якій дівчині хочеться відчувати, що вона є не тільки коханої, а й бажаною. Тому відчути такі бажання через трубку телефону особливо актуально.

Важливо при цьому бути відкритою до експериментів, адже у багатьох не виходить подолати цей психологічний бар’єр. Телефон же може допомогти впоратися зі своїми страхами і дозволить відверто розповісти чоловікові про свої уподобання.

А можливість помріяти про майбутню ночі стане приємним доповненням.

Складність полягає в підборі необхідних слів, які зможуть швидко порушити хлопця. При особистій присутності, звичайно ж, все дуже просто – приголубила, поцілувала, а от домогтися того ж за допомогою одних слів набагато складніше.

Можна порушити хлопця по смс, але це дуже складно, простіше подзвонити і використовуючи навички описані нижче ви зможете досягти своєї мети.

Для початку подбайте про тембрі свого голосу. Голос повинен бути низьким, трохи важким з придихом. Бажано щоб в ньому була присутня нотка хрипотою.

Таким голосом хлопцеві можна говорити все, що захочете. Навіть банальні слова, які правильно вимовлені, можуть мати вражаюче дію на чоловіків. Але для деяких чоловіків важливо почути дуже фривольні фрази. Не варто боятися виглядати вульгарно. Тут важливо не перегнути палицю, і тоді у вас вийде досягти бажаного ефекту.

Після всього вищесказаного хотілося б сказати про те, що кожен чоловік є особистістю й індивідуальністю, тому бажання кожного, хоч в цілому і зрозумілі, але дуже особливі зокрема. Саме тому потрібно навчитися відчувати свого чоловіка і розуміти, як і на що він реагує.

А щоб отримати такі знання, необхідно весь час експериментувати і пробувати щось новеньке в мистецтві спокушання, намагаючись постійно його удосконалювати. При цьому важливо пам’ятати про те, що ви чарівні і не можете щось зробити не так, якщо все це робиться щиро.

Відео про те як порушити хлопця

До зваблення варто ставитися не як до мети або завдання, а як до красивої гри, в якій ви є і гравцем, і призом, і тим, хто встановлює правила. І тоді ваше життя стане яскравою і наповниться неймовірними враженнями.

Читайте також:   Який сюрприз можна зробити хлопцеві: ідеї подарунків

джерело

Джерело: https://ilnews.ru/2018/01/02/kak-bystro-vozbydit-parnia-sekrety-prikosnovenii-i-slov/

Як цілувати чоловіка таким чином, щоб звести його з розуму?

Як порушити хлопця поцілунком: секрети отримання задоволення

Про поцілунки

01.01.2018

38.6 тис.

25.9 тис.

3 хв.

Мало жінок знає, що цілуватися – це ціле мистецтво, яке дозволяє заволодіти серцем чоловіки і залишитися в його пам’яті назавжди. Мета чоловіки, коли він зустрічається з жінкою, – опанувати її тілом. Проте для них важлива прелюдія.

Якщо дівчина володіє знаннями, як доставити партнеру задоволення ще до сексу, він захоче повертатися до неї знову і знову, вона стане героїнею його еротичних фантазій.

Щоб порушити чоловіка, дівчина цілують його в місця, які є його ерогенні зони.

Важливо! Якщо у тебе є смартфон, ти можеш підробляти в будь-який час! Як? Отримай 5 способів для підробітку в смартфоні! Читати →

Коли дівчина починає цілувати чоловіка, вона повинна спочатку робити губами м’які і легкі руху. Якщо дівчина відчуває, що чоловікові приємні ці дотики, вона збільшує тиск.

Використання рук підсилює ефект від поцілунку. Вони можуть розташовуватися на плечах, стегнах. Чоловікам подобається, коли партнерка запускає свої руки йому в волосся.

Щоб зробити поцілунок цікавим, змінюється інтенсивність, швидкість. Потрібно то сповільнюватися і бути більш ніжною, то навпаки, показувати свою пристрасть.

Як правильно цілуватися по-французьки:

 • Трохи відкрити рот.
 • Провести мовою по нижній губі чоловікові, потім як би забрати його назад. Це триває буквально кілька секунд.
 • Рухи язиком повинні бути легкими, ненав’язливими. Кінчиком проводять по зубах.
 • У роті партнера робляться такі ж рухи, які подобаються самій дівчині.
 • Переходи – дуже важливий момент. Якщо протягом усього поцілунку робити одноманітні дії, це набридне партнеру.
 • Притиснутися ближче до партнера.
 • В найяскравіший момент – перервати поцілунок. Коли загострення пристрастей досягне піку, потрібно зупинити процес. Це зацікавить чоловіка, проникне в його свідомість і не дасть спокійно заснути.

Рухи а-ля «риба без води». Тобто під час поцілунку можна широко відкривати рот і намагатися захопити губи партнера, як риба захоплює повітря, якщо її витягнути. Це подразнюючу рух, через який партнер навряд чи захоче зустрітися ще раз.

Не варто намагатися повністю засунути свою мову в рот чоловіки. Спочатку працює тільки кінчик. Далі, якщо чоловікові подобається, використовується середня частина мови.

Рухати язиком швидко. Не потрібно намагатися водити їм туди-сюди з дуже великою швидкістю. Рухи повинні бути м’якими, неспішними, акуратними. Якщо чоловік не дилетант у цьому питанні, можна повторювати його руху. Це йому сподобається.

Слинотеча. Якщо не контролювати цей процес, то у партнера залишиться дуже не приємне враження.

Вуха – одна з ерогенних зон. Чоловікові стає дуже приємно, коли йому шепочуть на вушко ласкаві слова про те, що дівчина хоче з ним зробити і що одержати від нього. Вульгарності подобаються чоловікам.

Цей прийом здатний довести до порушення. У цей момент прелюдія закінчиться, і він перейде до рішучих дій. Йому сподобаються легке покусування мочки, поцілунки.

Перед цим можна провести по краю вуха мовою.

Область між пупком і лобком – це велика площа для ласк. Приділяючи увагу цій зоні, партнерка здатна завести хлопця за кілька хвилин, і він буде очікувати більшого. Роздратувати хлопця можна, якщо почати цілувати його по клубової лінії від лобка вгору і назад. Поцілунки навколо пупка надають збудливу дію, там досить багато нервових закінчень.

У деяких хлопців дуже чутливі стегна, особливо внутрішня частина. Чоловіків досить сильно дратує, якщо ці місця ніжно кусати, цілувати, лизати.

Щоб підвищити чутливість дотиків, партнеру пропонують зав’язати очі. Це дуже сексуально, коли він буде гадати, куди його поцілують далі. Якщо дівчина хоче, щоб він зійшов з розуму, вона використовує цю техніку.

Близько 30% чоловіків визнають, що їх ерогенною зоною є шия. Щоб порушити поцілунком, приділяється час шиї партнера, області навколо особи, кадик. Такі дотики будуть виглядати безневинними, ні в якому разі не можна підключати мову.

При оральні пестощі дівчата схильні приділяти увагу статевого члена, забуваючи про яєчка. Нехай це не найпривабливіша частина тіла, зате дуже чутлива. Хлопці це люблять і сходять з розуму від того, що партнерка пестить їх в цій галузі.

Навіть якщо дівчина не збирається вдатися до орального сексу, щоб зробити приємно чоловікові, можна доторкатися до інтимної зони кінчиком язика і губами. Такий жест уваги порушить хлопця, і він тут же захоче перейти до сексу.

Я заворожено дивилася на свого чоловіка, а він не зводив захоплених очей з своєї коханки. Він вів себе, як закоханий придурок …

Читати >>

Джерело: https://feelcontrol.net/building-relationships/about-kisses/kak-celovat-muzhchinu-chtoby-on-soshel-s-uma.html

20 способів, як дражнити чоловіка, щоб він дико вас бажав

Як порушити хлопця поцілунком: секрети отримання задоволенняНеймовірні факти

Існують перевірені способи, за допомогою яких можна змусити чоловіка бажати більшого.

Часом процес буває набагато цікавіше результату. Це стосується і в стосунках.

Жінки з давніх часів придумували способи залучення чоловіків за допомогою флірту. Так як соціальні норми, часом, не дозволяли відкрито висловлювати своє бажання, представниці прекрасної статі навчилися показувати свій інтерес неявно і грайливо.

 Як змусити чоловіка шалено вас хотіти: дотримуйтесь цієї інструкції

Багато панянки роблять це інстинктивно за допомогою легкої посмішки, погляду або дотику. Однак вмінню дражнити і створювати напругу можна навчитися.

Ось кілька прийомів, які допоможуть привернути увагу чоловіка і змусять його вас хотіти.

Як змусити чоловіка хотіти тебе

1. Примусьте його предвкушать 

© clownbusiness / Getty Images

Не тільки чоловікові відводиться активна роль у відносинах. Уміння створювати інтенсивність почуттів дуже важливо, якщо ви хочете підсилити бажання. Навіть якщо ви дуже близькі, існує кілька секретів, як посилити відчуття в парі.

Саме деяка кількість напруги в подальшому збільшує задоволення від вашої близькості в рази. Коли ви дратуйте чоловіка, то даєте простір уяві чоловіки, що в свою чергу створює потрібний напруження.

Негайне задоволення потреб – це теж непогано, але постійно зростаюча напруга в потрібній кількості змушує його бажати вас ще більше. Нехай він спостерігає за вами, малюючи в своєму мозку картину до того, як отримає бажане.

Спробуйте змінити обстановку і виїхати з міста на кілька днів. Це дасть можливість побути якийсь час порізно. При цьому ви можете телефонувати і писати один одному повідомлення без можливості торкатися один до одного.

2. Носіть улюблені парфуми

Є щось привабливе в жіночих духах, що вабить багатьох чоловіків. Спокусливий парфум здатний закрутити голову і надовго залишитися в пам’яті. Найбільш збудливими жіночими парфумами вважаються ті, що містять ваніль і мускус.

Але навіть сам процес нанесення духів може бути дуже спокусливим. Розпорошите духи на зап’ясті, а потім повільно і ніжно проведіть рукою по шиї і грудей. Ця дія може бути воістину зачаровує.

3. Надішліть несподіване повідомлення

Обмін інтимними повідомленнями – прекрасний спосіб змусити чоловіка предвкушать зустрічі з вами. Можете відправити йому кілька пустотливих повідомлень в середині дня або після обіду, супроводивши їх відповідними фотографіями, щоб дати йому зрозуміти, що у вас дійсно на умі.

Чим би він не займався в цей момент, йому буде складно відігнати думки про вас. Це створює сексуальну напругу, яке він захоче зняти, коли зустрінеться з вами.

Пам’ятайте лише про те, що повідомлення повинно спокушати і натякати, без зайвої вульгарності.

4. Приділяйте йому увагу і робіть компліменти

Чоловіки – істоти горді, а правильний підхід до його его здатний перевернути гори. Чи не придумано більш потужного афродізіака, ніж увагу, яку ви приділяєте чоловікові.

Зосередьтеся на тому, що він говорить, коли ви разом, реагуйте на його жарти і згадуйте деталі, якими він ділився раніше, щоб він бачив, що небайдужий вам.

Робіть компліменти, особливо, що стосуються речей, які важливі для нього. Він ходить в тренажерний зал? Поговоріть про його фізичній формі і поцікавтеся його заняттями. Якщо він музикант, попросіть його щось зіграти або відвідайте його концерт.

Існує безліч способів флірту, але щирий інтерес до його персони – це те, що дійсно заводить.

5. Злегка доторкніться до нього

Уміння дражнити не зводиться тільки до гри слів або добродушним кепкування – дотику є потужною зброєю флірту.

Однак пам’ятайте про те, що перед тим, як доводити справу до фізичного контакту, необхідно досягти певного рівня емоційної близькості. Навіть якщо ви ще не готові переходити до ліжка, потрібно переконатися в тому, що чоловік не має нічого проти дотиків і фізичного контакту.

Легка лоскіт, пощипування і шепіт на вушко – прекрасний спосіб, які допоможуть вам промацати грунт. Так ви демонструєте свою грайливість з натяком на щось більше, що не перегинаючи палицю і не переходячи межу, за яку ще не готові зайти.

6. Примусьте своє тіло говорити

Мова тіла дуже важливий як в повсякденних, так і ближчих стосунках. Пам’ятайте про те, що чоловіки в більшості своїй, перш за все, сприймають інформацію очима. Вони зчитують сигнали, які ви їм подаєте, спираються на ваші жести і міміку, щоб зрозуміти, як діяти далі.

Посмішка – найпростіший спосіб показати свій інтерес чоловікові. Під час розмови намагайтеся зробити так, щоб ваше тіло було направлено в його сторону, трохи скоротіть відстань між вами і нахиліть голову, щоб він зрозумів, що спілкування з ним доставляє вам задоволення.

Постарайтеся не схрещувати руки і не озиратися, коли він з вами розмовляє. Це сигналізує про відсутність інтересу і вбиває бажання продовжувати з вами більш серйозні відносини.

Зберігайте зоровий контакт, можете злегка прикушувати губи і зрідка торкатися до його руці під час бесіди або злегка зачіпаючи його, коли проходите повз або тягнетеся за напоєм.

7. Показуйте по чуть-чуть

Чоловіків збуджує те, що вони бачать. Те, що постає перед їх очима, здатне розпалити їх бажання, і часто для цього багато не потрібно. Часом навіть немає потреби одягатися в відвертий наряд, щоб він зацікавився.

Злегка оголене плече може часом творити чудеса. До речі така тактика не нова. Знамениті гейші Японії часто залишали відкритою задню частину шиї, щоб подражнити чоловіка – частина оголеної шкіри обіцяла трохи більше під товстим і важким шаром одягу.

Зауважте волосся в пучок, щоб оголити шию і плечі або злегка нахиліться в спідниці, щоб відкрити частину своїх витончених ніжок.

8. Потайки дратуйте його при людях

Для цієї гри вам потрібно мати достатню сміливістю і впевненістю, а також знати, чи готовий він до такого роду флірту.

Якщо чоловік знає вас, як досить скромну дівчину, то він навряд чи буде очікувати від вас чогось непристойного. Застав його зненацька, ви точно підсилите його бажання.

Наприклад, під час вечері в ресторані, начините загравати, торкаючись до його ноги під столом. Не перестарайтеся, все ж мова йде про те, щоб подражнити його. Це повинен бути натяк на те, що буде далі, достатній, щоб піддати жару, але в рамках пристойності.

Покладіть свою руку йому на стегно і подвиньтесь до нього ближче в ліфті. Існує безліч способів, як дражнити чоловіка за допомогою свого тіла, але вам потрібно переконатися в тому, що для цього виникла відповідна можливість.

9. Несподіваний поцілунок

Підійдіть ближче і швидко і пристрасно поцілуйте його. Такий несподіваний хід миттєво посилить його збудження, так як він не очікує його.

Уявіть його обличчя, коли під час обіду, ви раптом нахиляєтесь до нього і пристрасно цілуєте, а потім продовжуєте спокійно їсти. Навіть якщо він не думав про близькість з вами, тепер йому буде вкрай складно відігнати цю думку.

10. Кидайте на нього довгі погляди

© massimofusaro / Getty Images Pro

Очима можна розповісти набагато більше, ніж словами. Навчіться мистецтву провокаційного погляду.

Впевнено подивіться йому в очі, і постарайтеся робити це частіше. У вашому погляді не повинно бути прохання чи невпевненості. Дивіться зі схваленням і в той же час досить рішуче.

11. Поговоріть про те, що на вас надіто

Чоловіки досить сприйнятливі до повідомлень, які натякають на більш близьке спілкування. Їх легко збуджують різні непристойності, які ви вимовляєте.

Ви можете використовувати цю тактику з одягом, яку носите. Дуже спокусливо, коли з-під суворого ділового костюма визирає красиве мереживну білизну.

Також ви можете по телефону розповісти про те, яку білизну носите сьогодні або навпаки забули надіти. Це змусить його хотіти більшого і, коли ви, нарешті, опинитеся наодинці, вас чекає феєрверк емоцій.

Читайте також:   Які хлопці подобаються дівчатам: зовнішні і внутрішні якості

12. Випадково упустите що-небудь

Ще один спосіб подратувати чоловіка, який використовують багато представниць слабкої статі – це випадково зронити який-небудь предмет на підлогу, а потім нахилитися таким чином, щоб чоловік міг насолодитися усіма вашими принадами.

Можете використовувати олівець, шпильку, помаду, так, що завгодно. Головне – робити це заманливо і не виглядати так, ніби ви зробили це спеціально.

13. Будьте незалежні

Потрібно набагато більше зусиль, щоб вразити незалежну жінку. Навіть якщо у вас була фантастична ніч з чоловіком, спробуйте зберігати холоднокровність і не вести себе так, ніби ви зійшли з розуму від щастя.

Йому захочеться намагатися ще більше, щоб догодити вам. Постійні спроби завойовувати і намагатися ще більше будуть наближати до вас чоловіка.

14. Примусьте його до вас доторкнутися

Дотик – це, мабуть, найефективніший спосіб викликати бажання у вашого чоловіка. Якщо ви не хочете здатися занадто напористою, знайдіть привід змусити його до вас доторкнутися.

Наприклад, у вас свербить спинка, і ви не можете дістати до цього місця рукою, або відчуваєте напругу в шиї. Якщо ви на пляжі, попросіть його намазати вам спину кремом.

15. Грайте руками

Вам знадобиться включити свою уяву і взяти в руки предмет, який є в межах досяжності.

Якщо ви тримаєте стакан вина, повільно проведіть кінчиками пальців по склянці і не поспішаючи зробіть ковток вина, дивлячись йому в очі. Ваші руки і погляд повинні говорити самі за себе.

Повірте, будь-який чоловік зрозуміє, про що ви хочете йому сказати.

16. Злегка відкиньте волосся

Цей спосіб флірту використовується з давніх часів. Хоча деякі жінки роблять це підсвідомо, коли знаходяться поруч з вподобаним чоловіком, багато прекрасно знають, яке враження справляють на сильну стать.

Гарне волосся, дійсно, діють на чоловіків заворожуюче. Відкиньте волосся назад легко і невимушено. У цей момент не потрібно дивитися чоловікові в очі, щоб це дія не виглядало награно.

17. Грайте губами

Губи вважаються однією з найпривабливіших жіночих рис. Коли ви фліртуєте, спробуйте злегка прикушувати нижню губу, облизати губи мовою або обхопити губами трубочку від соку.

Не варто при цьому робити серйозне обличчя або дуже старатися. Все повинно виглядати природно.

18. Надішліть йому фотографію

Чоловіки в першу чергу сприймають інформацію візуально, і вам потрібно якомога частіше брати це на озброєння. Надішліть йому кілька грайливих і пікантних фотографій протягом дня.

Це не тільки стане для нього сюрпризом і покаже, що ви йому довіряєте, але і змусить його бажати чогось більшого. До кінця дня його нетерпіння дійде до такої точки, що йому вже складно буде стримувати себе.

19. Зізнайтеся йому в чомусь 

Пам’ятайте про те, що найсильнішим збудливим фактором є наша уява. Чоловік не може не писати в своїй голові картини, що стосуються сподобалася йому жінки.

Ви можете розповісти, як раніше виробляли щось шалено зухвале або відверте (але не занадто), щоб розпалити його цікавість і змусити його думати про вас.

20. Розкажіть, що ви хочете зробити

Переконайтеся в тому, що повідомлення прийде особисто йому і буде приховано від сторонніх очей. Можливо одкровення, відправлене в робочий час, виявиться не до місця.

Джерело: https://www.infoniac.ru/news/20-sposobov-kak-draznit-muzhchinu-chtoby-on-bezumno-vas-hotel.html

Як порушити чоловіка поцілунками?

 • Поцілунки необхідні!
 • З чого почати?
 • Як можна порушити хлопця під час поцілунку?
 • Еротичні точки для поцілунків
 • Практичні поради з поцілунків

Велика кількість представниць прекрасної статі переживають від недостатньої уваги з боку чоловіків. Деякі леді знаходяться в постійних пошуках партнера і завжди терплять фіаско. Причина криється не в зовнішності або якісь недоліки, а в невмінні жінок правильно подавати себе і отримувати задоволення від відносин. Так, не дивуйтеся, жінки повинні вміти не тільки приносити задоволення, але і отримувати! Поцілунки, обійми, ніжні ласки, прогулянки і походи в кафешки – від усього цього жінки повинні отримувати тільки позитивні емоції. У даній статті ми розберемося, як можна порушити хлопця під час поцілунку, і отримати задоволення від цього.

Якщо є коханий чоловік, то вам обов’язково захочеться зробити йому приємно. Смачно зварений борщ і пиріжки, безсумнівно, ніколи не набриднуть вашому партнерові, але не варто дивуватися, якщо через пару місяців він вас кине.

Чоловік – це самець, якому неодмінно потрібен секс. Якщо ви тільки почали відносини або сексуальне життя зайшла в глухий кут – спробуйте урізноманітнити її поцілунками.

Не дивуйтеся, але ви дізнаєтеся, як можна порушити хлопця під час поцілунку і зробити сексуальне життя ще різноманітніше.

Існує величезна кількість технік поцілунків, перед якими жоден хлопець не зможе встояти.

Багато жінок соромляться показувати свої пізнання, так як бояться осуду з боку свого партнера. Якщо відносини тільки починаються, жінка не хоче виглядати занадто вульгарною і розкутою.

Нові технології поцілунків здатні порушити нездорові підозри у постійного чоловіка, який подумає про зраду. Однак при грамотному підході чоловік не тільки нічого не запідозрить, а й стане ставитися до своєї дами краще, доброжелательнее і дбайливіше.

Головне – перебороти перші збентеження, яке швидко зміниться бажанням отримувати задоволення і робити приємне коханій людині.

Поцілунки – це не просто дотику губ, а особливе таїнство, яке може піднести вам і вашому партнерові незабутнє задоволення. Чоловікам, як і жінкам, подобається, коли їх ніжно цілують.

Повіки, вилиці, ніс, шия, спина – ці частини тіла наших чоловіків також мріють про задоволення й дотики. Якщо у вашого хлопця є пірсинг – не бійтеся гратися з ним своєю мовою. Пальці рук і долоні, стегна і живіт – одні з еротичних зон, які обов’язково потрібно стимулювати.

Якщо ви довіряєте партнеру – не варто обмежуватися поцілунками в губи, а почніть експериментувати.

При цьому пам’ятайте – то, що могло подобатися вашого попереднього партнера, не обов’язково призведе в захват нового. Якщо ви тільки почали відносини – обмежтеся поцілунками в губи і шию. Ви вже довіряєте новому партнерові – почніть вивчати інші частинки тіла і спостерігайте, як його збудження зростає з кожною хвилиною.

Початок ваших збуджуючих дій криється в поцілунку в губи. Але це має бути не звичайний поцілунок, а комбінований. Ніжно доторкніться до партнера губами, змініть м’які поцілунки на більш пристрасні.

Комбіновані поцілунки подобаються всім чоловікам – не бійтеся грати свої мовою. Однією з збуджуючих зон в роті є небо – доторкніться до нього мовою. Для цього вам може знадобитися трохи відсунути нижню губу.

Для того, щоб максимально швидко порушити хлопця, пестіть його тіло ніжними дотиками.

Джерело: https://www.wmj.ru/otnosheniya/lyubov-i-seks/kak-vozbudit-muzhchinu-potseluyami.htm

Техніка збуджуючого поцілунку

Завжди хочеться робити щось хороше і приємне коханій молодій людині. Це стосується і кухні, і життя, і інтимних відносин. З цієї причини, часто дівчата думають про те, як порушити хлопця поцілунком. Адже всім жінкам приємно, коли кавалер заводиться з пів обороту при торканні губ. Однак щоб це дійсно відбувалося, потрібно знати деякі техніки поцілунку.

Техніка збуджуючого поцілунку

Як же при поцілунку порушити хлопця? Перш за все, потрібно знати, що поцілунок – це не просто дотик губ. Чоловікам подобається, коли жінка ніжно і повільно цілує його вилиці, лоб, повіки, опускаючись повільно до шиї.

Можна обережно посмоктувати і покусувати мочку вуха. Якщо у хлопця є в вусі пірсинг, то можна пограти їм язичком. Чоловіки «тануть», коли їм посмоктують і цілують пальчики на руках.

Це може порушити їх всього за кілька секунд.

Як порушити хлопця поцілунком? Деякі хлопці люблять, коли жінка під час поцілунку запускає в їх волосся руку і трохи потягує їх. Однак тягнути потрібно за основу волоса, біля голови, а не за кінчики.

Контрастні поцілунки Щоб порушити хлопця можна використовувати контрастні поцілунки. Слід чергувати пристрасні й глибокі поцілунки з ніжними і поверхневими. Можна таким чином дарувати своєму чоловікові м’які, вологі, ніжні поцілунки, ледь торкаючись до губ.

Попередні ласки губами Жінки глибоко помиляються, думаючи, що чоловіки не терплять попередніх ласк. Але ж вони приходять в повний захват, коли дівчина починає доторкатися губами до різних ділянок тіла.

Наприклад, як порушити хлопця поцілунком: деякі чоловіки люблять, коли їм цілують внутрішні сторони долонь. Крім цього, не можна ніколи забувати про сосках і грудей. Хлопцям подобаються ласки в цій галузі навіть більше, ніж дівчатам.

Погладжування, ніжні покусування, посмоктування – слід включати власну фантазію і користуватися всіма хитрощами. Область внутрішньої сторони стегна також вважається ерогенною зоною для хлопців. Чоловіки починають порушуватися навіть від ніжного погладжування руками. Якщо ж використовувати губи, то молода людина не зможе стерпіти і подарує дивну ніч любові.

Ерогенні зони в роті Є величезна кількість різних технік поцілунків. Наприклад, вважають, що саме ерогенні місце в роті – це небо. Тому при поцілунку, щоб порушити хлопця поцілунком, необхідно за допомогою язичка стимулювати небо хлопця. Слід злегка торкатися язичком піднебіння, проводити по ньому, доторкатися.

Під час збудливого поцілунку можна з ніжністю потягнути нижню губу хлопця, акуратно затискаючи її між губ. Пестячи і цілуючи чоловіка, не потрібно нікуди поспішати. Варто наповнювати кожен дотик і кожен поцілунок ніжністю.

Ерогенні зони чоловіка Ще одна ерогенна зона у хлопців – це хребет. Як порушити хлопця поцілунком? Можна при поцілунках гладити рукою, проводити ніжно по хребцях, як би виконуючи легенький масаж. Природно, також сильне збудження і чоловікові, і жінці можна доставити, якщо поцілувати спину.

Погодьтеся, що досить приємно, торкатися губами до міцної чоловічої спинці. Слід повільно цілувати свого партнера в районі хребта і в правій і лівій областях. Поступово слід опуститися вниз або піднятися до потилиці. Доторкатися можна розслабленим або напруженим язичком.

Бажано чергувати різні дотику, щоб хлопець не відчув монотонності.

Живіт також вважається ерогенною зоною представників чоловічої статі. І це не дивує, тому що зона розташована біля самого ерогенні ділянки чоловічого тіла.

Ще одна дуже чутлива зона – це місце, що знаходиться між статевим органом і пупком. Особливу увагу необхідно приділяти даній ділянці чоловічого тіла перед заняттям сексом.

Вміла прелюдія Необхідно дарувати хлопцеві пристрасні і ніжні поцілунки, які будуть заводити милого всього за кілька секунд. Не варто дуже швидко прагнути вниз, потрібно попестити цю область губами дві-три хвилини. Слід знати, що більше збудження викликає розуміння того, що ви скоро можна отримати найголовніше, однак це поки що не надається. Таке ловлення підвищує збудженням на найвищий рівень.

І ще, як порушити хлопця поцілунком? Деякі чоловіки збуджуються більше, якщо цілуються, не закриваючи очі. Вони люблять дивитися за реакцією своєї коханої. Правда, багатьом дівчатам це не до вподоби. Однак варто спробувати, поглянути в очі своєму коханому при поцілунку. Такий контакт поглядів принесе йому більше задоволення.

Кілька порад як зробити поцілунок збудливим Природно, не можна визначати для всіх чоловіків тільки одну діючу техніку як порушити хлопця поцілунком. Кожен хлопець любить своє. Саме тому необхідно завжди відстежувати реакцію чоловіка, помічати, що йому більше подобається, що менше. Можна зробити йому еротичний масаж. Про це читайте тут.

Наприклад, незважаючи на те, що вуха вважають ерогенною зоною, деякі чоловіки не виносять, коли до них торкаються. Це ж можна сказати про ніс, тому завжди потрібен індивідуальний підхід.

Особливо, коли відносини тільки починаються. Не слід думати, що все, що любив попередній чоловік, буде подобатися і цього.

У кожної людини свої звички і смаки, і тіло кожного може по-різному реагувати на аналогічні дії.

Саме з цих причин слід бути уважною і не боятися експериментів в тому, як порушити хлопця поцілунком. Якщо не спробувати той чи інший метод, тоді неможливо дізнатися, як зреагує на нього хлопець, сподобається йому чи ні.

Не потрібно боятися того, що чоловік почне звинувачувати вас в недосвідченості і невміння. Нормальний хлопець добре зрозуміє, що ви притираються і звикаєте один до одного, і потрібен час для того, щоб підібрати всі ключики один до одного.

Поцілунок є вельми приємним дією, яке завжди буде порушувати чоловіків.

Крім того, якщо хлопець дійсно відчуває симпатію, то у нього буде з’являтися сексуальну напругу майже при кожному дотику і торканні губ.

Тому не потрібно переживати, краще вдаватися до пестощів скільки захочеться. Через деякий час можна буде інстинктивно знати, як порушити хлопця поцілунком, як порушити його всього за кілька секунд.

Джерело: https://www.RomanticCollection.ru/community/kiss/58769

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *