Як повернути дівчину: пошук рішення в залежності від ситуації

У кожного дорослого чоловіка траплялася така неприємна ситуація, як розставання з дівчиною. Деякі вважають за краще страждати і займатися самокопанням, а хтось всіляко шукає шляхи і способи, як повернути дівчину після розставання. Якщо в серці дійсно живе справжня любов, психологи радять не складати руки, а тверезо підходити до труднощів, намагаючись їх вирішити.

Зміст приховати

Кохану дівчину повернути можна тільки в тому випадку, якщо чоловік напевно знає причини розставання, а також готовий працювати над змінами у відносинах і в собі.

Що робити в таких ситуаціях, готові поділитися порадами провідні психологи і фахівці в області міжособистісних відносин.

У подібних рішеннях важливо не поспішати, не піддаватися емоціям і почуттям, а діяти логічно і грамотно.

Як повернути дівчину: пошук рішення в залежності від ситуації

Поради психолога

Повернути колишню дівчину можна тільки в тому випадку, якщо між партнерами були дійсно міцні справжні почуття.

Якщо у неї охолонули почуття, не потрібно здаватися, так як, на думку більшості психологів, будь-які почуття проходять стадію згасання, а від партнерів потрібно своєчасно і грамотно їх знову розпалювати.

Але для початку потрібно погасити киплячі емоції, багатьом людям для цього потрібен час.

Як повернути дівчину: пошук рішення в залежності від ситуації

Психологи всім хлопцям, що прагнуть повернути почуття дівчини до себе, радять дотримуватися наступних кроків:

 • Аналіз відносин . Для початку чоловікові потрібно подумати гарненько, чи потрібно йому повертати жінку, дійсно на такі вчинки його штовхають почуття, а не зачеплене чоловіче самолюбство. Якщо мотиви справжні і щирі, потрібно відкинути образи і гордість, продумуючи подальші дії.
 • Пошук причини . Будь-які проблеми в стосунках – це вина обох партнерів, тому чоловікові потрібно пробачити помилки своєї коханої, а також зрозуміти і усвідомити свої проступки.
 • Зустріч . Тепер потрібно придумати привід, місце і час для зустрічі. На ній має відбутися спокійна грамотний діалог, в ході якого потрібно без докорів і скандалів порозумітися. Обов’язково потрібно чітко дати зрозуміти, що чоловік усвідомив всі свої помилки, і він готовий мінятися. Повернути кохану дівчину, якщо вона тебе кинула можна, давши їй зрозуміти серйозність своїх намірів, відповідальність і наявність сильних почуттів.
 • Час . Якщо кохана не готова до зустрічі, швидше за все, емоції і образи ще не вщухли і їй просто потрібно більше часу. Давши час, можна дочекатися моменту, коли почуття охолонуть, а дівчина проаналізує всі свої помилки в тому числі.

Завжди потрібно пам’ятати, то жінки – це мінливі натури, і якщо на цьому тижні вони противляться зустрічі, діалогу, то на наступному тижні вони повністю переглянуть своє ставлення до чоловіка і будуть готові до розмови. Від чоловіка потрібно лише терпіння, спокій і впевненість у собі.

Чого не варто робити?

Перш ніж шукати перевірені способи, як відновити відносини після розриву з дівчиною, чоловікові потрібно чітко розуміти, чого робити однозначно не потрібно. наприклад:

 • Після довгого розставання не варто бути занадто нав’язливим, постійно дзвонити, писати повідомлення, відправляти подарунки. Для жінки чоловік, який стоїть перед нею на колінах, не варто поваги і уваги.
 • Повернути дівчину, яка розлюбила остаточно, недоцільно. Навіть якщо вона дасть шанс чоловікові, за підсумком розставання буде неминучим. Активні дії варто робити лише стосовно тієї дівчини, що по справжньому була взаємна зі своїм партнером.
 • Не варто маніпулювати погрозами заподіяння собі шкоди. Побудувати відносини на жалості ще не вдавалося нікому.
 • Не варто клястися в глобальні зміни, які неможливо ось так відразу зробити. Дівчині потрібно відчути, відчути і відчути різницю не на словах, а на ділі.
 • Не потрібно заглушати неприємні емоції спиртними напоями. Насправді алкоголь лише загострює всі почуття, а також штовхає людей на дурні і часом фатальні вчинки.

Як повернути дівчину: пошук рішення в залежності від ситуації

Навіть якщо відносини зруйнувалися, чоловік повинен докласти всіх зусиль, щоб не впасти в очах жінки, намагаючись повернути її. Йому потрібно зберігати впевненість в собі, розсудливість, душевну рівновагу і лідерські якості.

причини розставання

Щоб повернути любов дівчини і відносини з нею, чоловікові потрібно чітко визначити причини розставання. Викорінивши причини сварок і негативу, можна навіть заново закохати в себе дівчину, якщо вона відчує такі позитивні зміни в чоловікові заради неї. Найчастіше причинами розриву відносин стають такі мотиви:

 • відсутність довіри – ревнощі, прагнення до контролю, моніторинг особистого простору рано чи пізно веде до розриву відносин;
 • обман – будь-який обман руйнує довіру, яке повернути не так вже й просто;
 • відсутність почуттів – якщо вона тебе розлюбила, повернути дівчину, яку любиш, вкрай складно і не завжди доцільно;
 • себелюбство і егоїзм – при нестачі уваги і егоїзмі по відношенню до себе рано чи пізно будь-яка дівчина втомиться і збунтується;
 • зацикленість на минулому – контакти з колишніми пасіями дратує, а переконати дівчину в тому, що минуле не зашкодить справжньому вкрай складно.

Як повернути дівчину: пошук рішення в залежності від ситуації

Якщо чоловік розлучився з дівчиною з її ініціативи, дуже важливо обговорити з нею всі свої проступки, які привели до такого негативного фіналу. При відсутності пояснень можна звернутися до психолога, так як психологія кваліфікується на питаннях міжособистісних відносин.

Що робити якщо кинула дівчина: як повернути її?

Помирити з дівчиною цілком можливо, якщо слідувати декільком рекомендаціям психологів і дати час обом на заспокоєння емоцій. Головне – це не просто повернути інтерес дівчини до себе, але і зберегти своє обличчя, щоб вона не перестала поважати чоловіка. Для цього не потрібно випрошувати другий шанс, вартувати її, бути надмірно нав’язливим і наполегливим.

Згода з її рішенням

Довести позитивні зміни можна тільки вчинками, тому поради психологів зводяться до мінімуму обіцянок і гучних слів.

При словах про розставання і наступних відмовах потрібно сприймати слова спокійно, можна навіть з нальотом полегшення. Це стане для неї великим подивом, що зіб’є з толку і навіть нівелює моральна перевага.

В результаті такої поведінки дівчина буде довгий час в замішанні, можливо через якийсь час вона сама почне діяти.

Як повернути дівчину: пошук рішення в залежності від ситуації

Контакт

Якийсь час дівчину потрібно залишити в спокої, не писати, не дзвонити, не відслідковувати акаунти в соціальних мережах. Це змусить її хвилюватися, чому чоловік не намагається повернути спілкування і відносини. За таким же принципом можна діяти, якщо кинув сам дівчину, але потім пошкодував про скоєне. Швидше за все, події розгортатимуться за двома сценаріями:

 1. Дівчина знайде вагомий привід для зустрічі або подзвонить, напише сама. Чоловікові вкрай важливо не проявляти емоцій, спокійно підтримуючи розмову.
 2. Якщо ініціативи від неї не надходить, можна випадково організувати зустріч в тому місці, де вона найчастіше буває. При цьому не потрібно робити подарунків, висловлювати сильних емоцій, імітуючи «випадкову зустріч».

Чи знаєте Ви, як вийти на контакт з дівчиною?

Та ні

Спілкуватися потрібно позитивно, спокійно, але односкладово, залишаючи деяку таємничість і недомовленість. Зустріч краще закінчити за своєю ініціативою, пославшись на справи. Після цього можна на деякий час зникнути, не підтримуючи контактів.

зміни

Зачаївшись, чоловік тим самим підігріє інтерес до себе з боку екс-коханої. У цьому час потрібно повністю переглянути свій внутрішній світ і зовнішній вигляд.

Як повернути дівчину: пошук рішення в залежності від ситуації

Самовдосконалення дозволить підкорити її заново, та й зайнятість допоможе не сумувати. Що можна зробити для зміни самого себе:

 • поліпшити фізичну форму, налагодити рельєф тіла, прибрати зайві сантиметри в фігурі;
 • повністю оновити гардероб, привносячи в імідж більше яскравих фарб;
 • зайнятися екстремальними видами спорту або подорожувати, щоб підвищити самооцінку;
 • завести нові знайомства, зробити фотографії з дівчатами, після чого викладати їх в соціальні мережі.

Порада! Чоловіки часто стурбовані тим, як зрозуміти, що дівчина хоче повернути відносини. Психологи підтверджують, що в будь-якому випадку після розриву довгий час дівчина буде цікавитися соціальними мережами колишнього хлопця.

Організувати зустріч може сам чоловік, але після виконання попередніх рад. Краще, якщо це буде як би випадкова зустріч, яка допоможе дівчині побачити всі зміни в чоловіку і його поведінці.

Дуже важливо уникати спілкування через інтернет, тільки живе спілкування покаже їй все хороше, що прищепив собі чоловік за період розставання.

В ході спілкування можна зробити компліменти, бути галантним, обов’язково потрібно дати зрозуміти їй, що чоловік готовий до початку відносин.

Як повернути дівчину: пошук рішення в залежності від ситуації

Як повернути довіру?

Повернути довіру після зради вкрай складно, тому чоловікові потрібно подумати, чи варто взагалі реанімувати такі відносини. Якщо довіру, отримане на початку побудови відносин, виходить легко, то після зради, після сварки і обманів його відновити вдається тільки одиницям.

Як повернути дівчину: пошук рішення в залежності від ситуації

Чоловікові на словах і діях потрібно всіляко показувати, що подібні помилки більше не будуть допускатися. Можна безпосередньо запитати у коханої, які вчинки можуть повернути її довіру.

Будь-які забаганки і побажання потрібно не просто вислухати, але і виконати в подальшому.

Якщо вимоги дівчата зайшли за межі норми, потрібно відразу ж на березі обговорити неможливість їх виконання і пропоновані нею альтернативи.

Як повернути почуття дівчини до себе?

Багато чоловіків, отримуючи другий шанс на відносини, не замислюються про те, що повернути почуття – це наступне завдання, без виконання якої повторне розставання неминуче. Для того, щоб розпалити старі почуття або посіяти нові в її серце, потрібно згадати, за які якості вона полюбила чоловіка спочатку.

Як повернути дівчину: пошук рішення в залежності від ситуації

Далі психологи дають декілька простих порад, як розпалити симпатію:

 • потрібно бути цікавим їй, маючи спільні хобі і захоплення;
 • важливо проявляти терпимість до її рідним і близьким людям і сподобається їм;
 • чоловікові потрібно стежити за своїм зовнішнім виглядом, бути акуратним, охайним і приємно пахне.

Тільки відверті розмови на спокійних тонах і емоціях допоможу знайти всі камені спотикання у відносинах і можливі шляхи по їх відновленню. Жінці важливо зрозуміти, що чоловік готовий мінятися заради неї, але при цьому, не втрачаючи своєї гідності.

висновок

Дівчина, яка тебе кинула, насправді не завжди до кінця впевнена в неможливості відносин. Психологи відзначають, що в силу емоційність, схильність до необдуманих і поспішним вчинків, жінки розривають стосунки, але за підсумком чекають від чоловіка ініціативи. Фахівці привели всі існуючі способи, як помиритися і повернути інтерес дівчини до себе.

( 2

Джерело: https://afmen.online/kak-vernut-devushku-posle-rasstavaniya.html

Коли вже немає шансів повернути колишню: 4 гірших ситуації

Рейтинг: 4.6 / 5 (5)

Як повернути дівчину: пошук рішення в залежності від ситуації

У статті описані найпоширеніші сценарії, коли вже немає шансів повернути колишню. Чи може статися, що ви проґавите самий підходящий момент для її повернення? Чи сходять поступово нанівець всі перспективи? Ви знайдете відповіді на обидва ці питання.

вплив часу

Як повернути дівчину: пошук рішення в залежності від ситуації

Звичайно, є чоловіки, яким вдалося возз’єднатися з їх колишніми навіть після неймовірно довгого часу в розлуці – через 5, 10 і навіть 15 років ще не все втрачено. Однак, гірка правда полягає в тому, що шанси на успіх дійсно зменшуються з часом.

Якщо ви були одержимі ідеєю повернути колишню протягом багатьох років, але до теперішнього часу у вас так нічого і не вийшло, мабуть, пора починати думати про те, щоб жити своїм життям.

Природно, час – не єдиний фактор, який слід враховувати, коли мова йде про упущення шансу. Насправді, деталі ситуації, в якій ви перебуваєте, часто набагато краще показують, пройшов вже той самий момент або ще немає. Тому перейдемо до списку ситуацій, в яких шанси на повернення вашої дівчини або дружини по-справжньому сумні або взагалі відсутні.

4 ситуації, коли шансів більше немає

Ваша колишня вже складається в новому шлюбі

Як повернути дівчину: пошук рішення в залежності від ситуації

Правда в тому, що якщо ваша колишня не просто з кимось зустрічається, а пішла на такий серйозний крок як заручини і новий шлюб, шанси її повернути близькі до нуля. У неї нове життя, і раз вона віддала своє серце іншому, навряд чи в ньому знову знайдеться місце для вас.

Що робити в такому випадку?

Якщо ви знаходитесь в такій ситуації, безумовно, це означає, що вам слід залишити цю дівчину в спокої і жити далі. Ви повинні прийняти це як факт. Вона могла б зустрічатися з іншими чоловіками, щоб привернути вашу увагу.

Але якщо вона вже вирішила пов’язати своє життя з іншим, швидше за все ви залишилися просто пройденим етапом в її житті.

Проте не варто побиватися через це. Навпаки, вам потрібно докласти всіх зусиль для того, щоб оговтатися після розриву.

І допомогти в цьому можуть прості, але дійсно дуже ефективні методи. Почитайте про них, пройшовши за посиланням. У вас напевно все вийде.

Як повернути дівчину: пошук рішення в залежності від ситуації

Незалежно від того, хто був жертвою, якщо ваші відносини закінчилися після акту насильства, якщо один з вас страждав важкою психічною нестабільністю, шанси на відродження здорових відносин прагнуть до нуля.

Всупереч поширеній думці про те, що тільки жінки страждають від такого насильства, є чимало ситуацій, коли подібне відчувають навіть чоловіки. Звичайно, тут мова йде більше про психологічний аспект, але про це не прийнято говорити. Якщо ж в ролі агресора виступали ви самі, то тим більше не можна стверджувати, що дівчина захоче до вас повернутися.

Якщо ваші відносини були настільки токсичні, немає змила їх відроджувати. Тому що насправді таке не повинно було взагалі траплятися. Тому замість того, щоб думати про відновлення такої нездорової зв’язку, краще займіться собою і своїм розвитком, особливо, якщо агресором були ви самі.

Читайте також:   Одружений чоловік закохався: ознаки, на що звернути увагу

Перегляньте своє ставлення до життя і жінкам зокрема. А тут ви зможете знайти деякі риси, які неодмінно повинні бути у чоловіка і які допоможуть вам зорієнтуватися і стати краще, щоб в результаті почати нові повноцінні відносини.

Як повернути дівчину: пошук рішення в залежності від ситуації

Якщо колишня часто вам змінювала або ви самі були тим, хто зраджував безліч разів, шанси на возз’єднання з нею і побудова здорових відносин вкрай обмежені. Швидше за все, це ні для кого не новина. Навіть в тій рідкісній ситуації, коли парі вдається возз’єднатися після такої історії, не варто сподіватися, що ці відносини триватимуть довше, ніж попередні.

Чому?

По-перше, якщо вам змінювали, краще пошукати кого-то більш гідного вашої любові, того, хто буде її цінувати. А по-друге, зрада і брехня практично завжди ведуть до втрати довіри і в підсумку потягу. Це одна з помилок, які можуть зруйнувати навіть тривалі відносини, в тому числі шлюб.

Ви можете почитати про них докладніше, пройшовши за посиланням, щоб не допускати подібного в своїх наступних відносинах.

Як повернути дівчину: пошук рішення в залежності від ситуації

Це абсолютно звичайна справа. Основна помилка зазвичай полягає в тому, що чоловіки намагаються повернути дівчину за допомогою спроб поговорити. Не треба цього робити, тому що «поговорити» неминуче перетворюється в благання і прохання.

 

А це одна з помилок, які взагалі руйнують шанси повернути колишню. Ось тут ви можете прочитати про це більш детально. Але в будь-якому випадку фактом залишається те, що всілякими проханнями ви тільки себе принижуєте в очах дівчини.

Точно так же не можна дошкуляти колишню постійними зізнаннями в коханні. Це теж відштовхне її ще далі, а ви опинитеся ні з чим. Всі психологічні нюанси цієї ситуації описані в окремій статті. Вона напевно допоможе зрозуміти, що любовні сповіді в даному випадку абсолютно недоречні.

Як повернути дівчину: пошук рішення в залежності від ситуаціїПравда в тому, що в прагненні повернути колишню багато з нас вдаються до найпоширенішим, але самим непотрібним методам і роблять безліч помилок. Дзвонять, часом навіть переслідують дівчину, благають повернутися, роблять подарунки і т.д. Все це робити не можна.

І якщо ви дійсно хочете розібратися у своїй ситуації, краще скористатися професійними порадами, наприклад, програмою «Фактор колишньої».

Вона створена саме для того, щоб допомагати відновлювати втрачені відносини і налагоджувати життя після розриву.

За допомогою такого курсу можна самостійно розібратися в проблемі і спробувати повернути ту, кого ви любите. А оцінити ваші шанси на це допоможе невеликий тест.

Отже, ви побачили 4 звичайних сценарію, при яких момент, відповідний для повернення колишньої, особливо короткий.  Тим не менш, він є.

Тепер ви зможете самі проаналізувати свою ситуацію і зрозуміти, чи варто думати про цю дівчину або краще починати нове життя. Однак, якщо ви одержимі ідеєю повернути її і готові битися до останнього, шанси зберігаються.

Проходьте тест і визначайтеся зі своїм вибором. А якщо у вас виникли питання з цього приводу, обов’язково пишіть їх в х.

З повагою,

Артур Нікітін.

Джерело: https://www.ex-opportunity.com/kak-vernut-byvshuyu/kogda-uzhe-net-shansov.html

Як повернути кохану дівчину: 4 простих кроки і 8 нестандартних методів

Кохана пішла до іншого, просто розлюбила, зрозуміла, що вам не по дорозі? Варіантів причин і приводів для такого вчинку безліч. І хоча здається, що зараз вже пізно що-небудь робити, серце і почуття всіляко протестують проти «здачі своїх позицій».

Як повернути дівчину: пошук рішення в залежності від ситуації

Питання про те, як повернути кохану дівчину, тривожив молодих людей багато століть назад і до сих пір не втратив свою актуальність. Що ж робити? Перш за все, потрібно розуміти, що в одну і ту ж річку увійти двічі не вдасться, але можливо змінити себе і повторити спробу налагодити відносини.

Поради психолога

Якщо ви бажаєте повернути колишні почуття і стосунки, потрібно заспокоїти киплячий котел емоцій і прислухатися до рекомендацій психологів. А ці поради багато в чому збігаються зі звичайною життєвою мудрістю, перевіреної століттями.

Отже, знавці людських душ радять хлопцям зробити наступні кроки:

Як повернути дівчину: пошук рішення в залежності від ситуації

 1. Проаналізуйте, чи потрібно повертати колишню кохану. Можливо, ви й самі в глибині душі бажали розриву цих відносин, а зараз в вас волає лише чоловіча гордість, що не дозволяє змиритися з тим, що саме дівчина пішла першою. Якщо ж обдумування ситуації показало, що любов і теплі почуття залишилися, ви готові змінитися заради неї і відкинути в сторону докори і образи, є сенс приступати до активних дій.
 2. Ретельно обміркуйте ситуацію, що склалася, постарайтеся уточнити і з’ясувати, в який саме момент була допущена фатальна помилка у відносинах з колишньою дівчиною. Вкрай важливо забути про сварки між вами і пробачити кохану, якщо вона стала винуватицею розлучення.
 3. Постарайтеся організувати зустріч з дівчиною, порозумітися з нею ще раз, уникаючи скандалів і звинувачень. Обов’язково уточніть, що усвідомили свою помилку і готові до відновлення відносин. Імовірність позитивного для вас розвитку подій досить велика, особливо якщо ви покажете, що цінуєте їй почуття і стали більш відповідальним.
 4. Якщо ж екс-кохана не бажає зустрічатися, спробуйте на час зберегти дистанцію і почекати, поки вона не охолоне і не буде готова до серйозного розмови.

Чого не варто робити?

Перед тим як розглянути способи, як повернути кохану дівчину, необхідно уточнити перелік дій, які строго протипоказані. Чи можна до них вдаватися? Так, але тільки якщо ви хочете назавжди відвернути свою колишню кохану від себе.

Як повернути дівчину: пошук рішення в залежності від ситуації

 1. Не потрібно постійно надзвонювати, говорити про любов, слати подарунки. Жіноча психологія така, що стоїть на колінах і вимолювати прощення хлопець здається істотою, не вартим уваги. Вашу активну нав’язування взагалі знищить хоч якась повага і ще більше віддалить екс-кохану.
 2. Відмовтеся від загрози покінчити життя самогубством. На жаль, подібний метод досить-таки поширений у сильної статі. По-перше, якщо навіть це і спрацює, то тримати дівчину поруч з вами буде не любов, а жалість. По-друге, в наступний раз такий трюк уже не спрацює, оскільки у панянки виробиться своєрідний імунітет на загрози.
 3. Не слід обіцяти глобальних змін. Горезвісна жіноча психологія змушує дівчат вірити чи не логічного доводам, а емоцій і відчуттів. Вона не зрозуміє глобальність ваших планів, їй необхідні чуттєві докази: подивитися, відчути різницю. Лише потім вона зможе повірити вам.
 4. Чи не заглушає біль і свою нудьгу спиртними напоями. Алкоголь тільки підсилює справжні емоції. Якщо вам сумно, то кілька чарок міцного алкогольного напою лише підвищать інтенсивність подібного настрою. Крім того, ви ж не хочете ще більш опуститися в очах колишньої обраниці?

причини розставання

Якщо ви твердо вирішили повернути кохану дівчину, спробуйте з’ясувати точну причину розриву.

Виявлений джерело проблеми – це вже половина успіху. Найкраще, звичайно, дізнатися мотив вчинку з перших рук, однак якщо екс-кохана не йде на контакт, доведеться розбиратися самостійно або записатися до психолога.

Як повернути дівчину: пошук рішення в залежності від ситуації

Які причини розставання можна виділити?

 1. Відсутність довіри. Психологія відносин стверджує, що пари, у яких відсутні довірчі відносини, рано чи пізно розпадуться. Безперервна ревнощі, постійне контролювання кожного кроку дівчата, моніторинг її листування в мережі або по смс обов’язково приведуть до розриву відносин.
 2. Брехня.Важко зустріти дівчат, які могли б легко пробачити обман і зрада. Якщо колишня кохана дізналася про вашу інтрижку, не варто дивуватися того, що вона вирішила розірвати ваші відносини.
 3. Закінчилася любов. «Розлюбила» – вкрай болюча для чоловічого самолюбства причина для розлучення.Ще болючіше, якщо колишня обраниця пішла до іншого.
 4. Себелюбство партнера. Будь-яке терпіння не безмежне, тому в певний момент навіть сама тиха і скромна дівчина може збунтуватися через чоловічого неуваги.
 5. Зацикленість на колишні стосунки.Якщо чоловік підтримує тісний контакт з попередньою дівчиною, нинішня обраниця може поставитися до цього вкрай негативно. Особливо дратує жінок порівняння з колишніми коханими.

Звичайно, це не повний список можливих причин розриву відносин.

Можна згадати і про розбіжності характерів, небажанні поступатися один одному, йти на компроміс. Важливо розібратися в купі проблем і відшукати головний мотив жіночого вчинку.

4 простих кроки, які спрацюють

Отже, минуло вже деякий час, і ви усвідомили, що спроби реанімувати відносини провалилися. Все частіше питання, як повернути кохану дівчину, турбує вас і вдень, і вночі. Вона каже, що розлюбила, або ж зовсім не відповідає на телефонні дзвінки і смс.

Можна, звичайно, продовжувати вартувати її біля роботи або університету, завалювати квітами, благати про зустріч і випрошувати другий шанс. Проте з великою ймовірністю ваші затії проваляться, оскільки психологія дівчата не дозволяє поважати хлопця, що валяється у її прекрасних ніжок. Зберіть волю в кулак і послухайте поради фахівців.

Крок № 1. Згода з її рішенням

Якщо після сварки або тривалих напружених відносин дівчина повідомляє вам про розрив, постарайтеся хоча б зовні сприйняти її слова спокійно і навіть з нальотом полегшення. Можна відповісти наступне: «Я радий, що у нас спільна думка. Ужа давно думав про розставання ».

Чому ефект гарантований? Жінки часто вимовляють подібні фрази зопалу або з метою домогтися змін в поведінці хлопця. Але навіть якщо ваша дівчина планувала таку розмову, несподіваний поворот зіб’є їй з пантелику і нівелює моральна перевага.

Погодившись, не потрібно вступати в суперечку, інакше можна все зіпсувати. Відставте дівчину в замішанні на деякий час. У цьому час не дзвоніть і не влаштовуйте «випадкові» зустрічі, сварки.

Зараз м’яч на вашому боці, тому необхідно підготуватися до наступних пунктів.

Крок № 2. Контакт

В очікуванні її дзвінка або повідомлення в мережі, «випадковою» зустрічі не слід впадати в зневіру і відслідковувати її сторіночку в вк. Можна впевнено говорити про те, що колишня кохана знаходиться в невіданні, не розуміючи, чому ви не впізнаєте про її справах, не намагаєтеся її повернути.

І тут можливі два сценарії розвитку подій:

 1. Дівчина подзвонить першою, знайшовши будь-якої вагомий привід – забула річ у вас вдома або запитає ради з будь-якого питання. Обов’язково візьміть трубку, поцікавтеся, що її спонукало на дзвінок, розпитайте про справи, але без зайвих емоцій.
 2. Якщо колишня подружка не дзвонить, спробуйте організувати зустріч в тому місці, де вона часто буває. Природно, без квітів і кульок, оскільки ви зустріли її «зовсім випадково».

У будь-якому з варіантів контакту відповідайте позитивно, без грубощів, але односкладово, як ніби ви встигли обзавестися секретами. Дівчина повинна відчути, що ви не все договорює. Закінчите розмову першим, посилаючись на зайнятість. Після розмови або зустрічі не дзвоніть і не пишіть, знову пропав на деякий час.

Як повернути дівчину: пошук рішення в залежності від ситуації

Крок № 3. Зміни

Отже, ви зачаїлися, тим самим підігріваючи цікавість екс-коханої, проте не можна сидіти склавши ручки. Необхідно саморозвиток і самовдосконалення, також у вас не залишиться часу на печаль. За цей період можна зробити наступне:

 • по можливості підкачатися, привести себе в оптимальну фізичну форму, прибравши пивний животик;
 • оновити гардероб, змінивши звичайний міський стиль на що-небудь більш яскраве;
 • відправитися в подорож, зайнятися яким-небудь екстремальним видом спорту (без фанатизму), що неодмінно позначиться на вашій самооцінці і погляді;
 • зробити кілька фотографій з симпатичними незнайомками (не на ваш кузиною) і розмістити знімки на своїй сторінці.

Будьте впевнені, що екс-обраниця регулярно заходить до вас в соціальні мережі, щоб відзначити зміни в статусі або виявити нових дівчат в «друзях». Зміна способу напевно її зачепить.

Крім того, змінивши спосіб життя, ви притягатимете до себе нових цікавих людей. Можливо, серед них виявиться молода особа, яка буде в усіх відношеннях краще колишньої коханої. Тоді ви вже не будете ламати голову над питанням, як повернути дівчину після розставання і розпалити почуття.

Крок № 4. Особиста зустріч

Якщо дівчина не дзвонить і не пише після першого контакту, організуйте спілкування своїми силами. Випадкова зустріч покаже всі позитивні зміни, які відбулися з вами за час розлуки. Жінки досить ревно ставляться до подібних змін, починаючи міркувати про можливі суперниць. Так, дівчата ревнують навіть своїх колишніх хлопців!

Вкрай важливо спілкуватися саме в живу, обмеживши контакти в інтернеті до мінімуму.

На зустрічі ви зможете зробити кілька компліментів, обійняти і поцілувати. Крім того, можна і потрібно показати не тільки зовнішні, але і внутрішні зміни. Якщо ви раніше не говорили теплі слова, станьте більш галантними і т.д. Покажіть, що в будь-якому випадку готові до початку відносин.

Нестандартні методи повернення колишньої дівчини

Якщо у вас не виходить повернути почуття колишньої обраниці вищеописаними способами, спробуйте звернутися до інших, не зовсім стандартними методиками. Єдина умова – потрібно твердо вірити, що подібні методи допоможуть вам, навіть якщо дівчина пішла до іншого.

молитва

Молитва про повернення коханої зобов’язана йти від чистого серця. Саме любов і щирі почуття допоможуть зробити її максимально ефективною. Якщо ви хочете добитися гарантованого успіху, не слід поспішати, набридати дівчині, так як навряд чи вона стане так різко міняти прийняте рішення.

Як повернути дівчину: пошук рішення в залежності від ситуаціїМолитва повинна читатися хрещеним людиною, звертатися можна до Бога, сину його або власним ангела-хранителя. Існує безліч молитов, які повинні допомогти повернути коханих. Молитва святий Матрони, виглядає наступним чином:

«Матронушка Свята! До тебе молитву звертаю! Прошу, любов мою збережи, рабу (ім’я) назад поверни! У Господа благословення випроси! Молю тебе словами з душі! З поклоном, Матронушка, тобі, амінь! »

Читати молитву можна як вдома, так і в церкві. Однак священики радять здійснювати таїнство саме в храмі, щоб ефект був виразніше. Незалежно від того, до кого звернена ваша молитва, встаньте біля ікони, візьміть запалену свічку або лампаду.

Приворот по фотографії

Якщо ви ставитеся до тієї категорії людей, які впевнені, що за любов і почуття потрібно боротися будь-якими методами, спробуйте повернути свою екс-кохану за допомогою магічних ритуалів – наприклад, приворожити її по фотознімку.

Езотерики вважають фото відбитком людської аури, що містить частку інформаційного поля. Послідовність дій при ворожінні виглядає так:

 1. Уважно вдивляйтеся в зображення дівчини, прокручуючи в уяву щасливе спільне майбутнє.
 2. Запаліть воскову свічку і візьміть знімок. Проговаривайте своє бажання, повернувши фотографію зображенням вниз і проводячи нею над вогнем.
 3. Говоріть такі слова: «Як я, раб Божий (ваше ім’я), сумую про рабі Божій (ім’я обраниці), так і вона нехай сумує про мене! Амінь! »
 4. Потім підпаліть фотографію від свічкового вогню, а попіл потрібно розвіяти за вітром.

Колишню обраницю, яка розлюбила, повернути вкрай складно, але можна зацікавити її своєю новою особистістю, вдосконаленим чином. Щоб повернути любов і освіжити почуття колишньої дівчини, полюбите себе. Це допоможе зрозуміти власні пріоритети, подивитися іншими очима на старі відносини і вибрати правильну стратегію. Удачі вам!

Джерело: https://adella.ru/youandhe/kak-vernut-lyubimuyu-devushku.html

Як повернути дівчину, використовуючи нлп – метод якоря

Стаття представляє велику цінність як практикум з постановки якорів. Хоча і для людей, які бажають повернути дівчину, вона теж може зіграти ключову роль.

У кареті минулого нікуди не поїдеш. Сатин
М.Горький «На дні»

У всіх нас колись була перша любов, ми любили, насолоджувалися життям у всіх її проявах і ділили все це з однією людиною. Перше кохання – це щось невинне, всі наступні почуття вже ніколи не будуть на стільки ж яскравими і чистими.

Але несподівано в один прекрасний момент все це руйнується. Не має значення чому це сталося, хто винен і до чого це призведе, відносини руйнуються, в’януть помідори і ви вже зовсім не така чудова пара, прогулюватися по алеї в обнімку.

Настає період довгих і нудних з’ясувань відносин, люди намагаються усвідомити свої почуття, а, як відомо, найкращий спосіб зіпсувати відносини – це з’ясувати їх. Все, цю стадію ми пройшли, і, сподіваюся, з цим ти впорався без мене (зруйнував свої відносини).

Якщо це не перша любов, то я б навіть не радив її повертати, знайдеш ще, їх багато, а ти всього один!

Як повернути дівчину: пошук рішення в залежності від ситуації
Далі починається нова стадія, ти вирішив прочитати цю статтю, а значить, хочеш її повернути. І не потрібно сперечатися, ти тільки ще більше себе в цьому переконаєш. Якби тобі було все одно, то ти б навіть не став це читати! Адже ти не читаєш Альманах по ядерній фізиці? Все, з цією стадією теж закінчили, правда, вже не без моєї допомоги. Ти виявив якісь зусилля і вирішив витратити якийсь ресурс, щоб домогтися своєї мети. Хоча … .дайка здогадаюся, з метою ти ще не визначився? Оп, вгадав! Насправді це найскладніший етап, зрозуміти що тобі потрібно. Ось прямо зараз постарайся вирішити, воно тобі треба? Якщо ти вирішив її повертати, то ти повинен зрозуміти, що просто прочитавши цю статтю, ти НІЧОГО не доб’єшся. Чудово, тепер ти це зрозумів. Тепер виріши, що саме ти готовий зробити, щоб повернути свою дівчину?

Тут можливі наступні варіанти:

# 1 Ти вирішив прочитати цю статтю і чекати благословення згори.
# 2 Ти вирішив прочитати її і затратити зусиль всього на один телефонний дзвінок.
# 3 Ти вирішив в щоб те не стало її повернути і ГОТОВИЙ витратити на це будь-які зусилля.

Ну ось і славненько, ти вибрав один з пунктів. Кажу відразу, якщо ти вибрав перші два, то можеш сміливо закінчувати читати, якщо третій, то найсмачніше буде трохи нижче, про перші два мені навіть не цікаво писати, нерозумно пояснювати людям, що просто так нічого не трапиться.

Перед тим, як приступити до опису техніки, я хотів би звернути увагу на ще один момент – час. Марно повертати дівчину, поки у тебе ще залишилися сильні почуття до неї.

Якщо це так, то почекай ще деньмесяцгод, поки не остинешь і твої коліна перестануть стукати при її вигляді. Це найголовніший пункт, який ти повинен засвоїти! Терпінню дуже складно навчитися, але треба.

Власне, ти можеш мені не повірити і переконатися в моїй правоті на особистому досвіді, тільки будь готовий до наслідків того, що станеться.

Все, ти поставив мету, ти визначив скільки ресурсу ти готовий витратити на цю мету і зрозумів, що робити це на закохану голову – марно. Ні? Тоді прочитай все це заново, тому що тепер я перейду до самої техніки, за допомогою якої досить легко повернути дівчину.

Ця техніка заснована на якорях, я, звичайно, спробую пояснити як їх ставити, але якісно навчитися цьому по теорії я вважаю нереально, так що ти або вмієш ними користуватися, або ні.

Якір – це стимул, який викликає како-то почуття. Почуття ти вибираєш сам. Для цього потрібно його викликати (словами, жестами, чим завгодно) і заякорити.

Якоря бувають візуальні, аудіальні та кінестетичні.

Відповідно, ти викликаєш стан, ставиш якір. Коли потрібно його активувати (викликати потрібне почуття) ти його відтворюєш.

Як повернути дівчину після розставання

Нарешті я можу перейти до самої техніки. Вона заснована на постанові якорів, затирання емоцій і створення нових і все це за допомогою тих же якорів.

# 1 Виклик позитивних емоцій на її нового хлопця (якір №1)

Я візьму ситуацію складніше, коли у дівчини вже з’явився новий хлопець. Тут все просто. Ви з нею зустрінетеся і почнете обговорювати ваші загальні справи, настрій і нашестя інопланетян.

Після чого ти перекладаєш тему на її нинішнього бойфренда і намагаєшся, щоб вона заглибилася в ці спогади, згадуючи якусь ситуацію з ним (приємну). Скажімо, їх поїздку до Гватемали на пошуки непокірних зулусів.

Емоції повинні бути ОБОВ’ЯЗКОВО пов’язані з її нинішнім і ОБОВ’ЯЗКОВО повинні бути позитивними. Коли ти бачиш, що вона вже занурена в приємні спогади – ставиш їй кінестетичний якір на цей стан.

Чому кінестетичний? Він найефективніший, оскільки ця репрезентативна система розвинена у всіх, і підсвідомість згадує ці тригери набагато краще і чіткіше. П.С. – кінестетичний якір – це не кухлем по голові, понежней.

# 2 Позитивні емоції на нові позитивні емоції без тебе (якір №2)

Ти поговорив про її хлопця, якір поставив, тепер можна переходити до нових емоціям, але теж позитивним. Зараз емоції повинні бути спрямовані на щось дуже хороше, але що було після того, як ви розлучилися і, бажано, після того, як вона почала зустрічатися з новим хлопцем.

Наприклад, розповідь про свого хлопця вона почала з опису їх чудовою поїздки в Гватемалу, як вони туди їхали і т.п., а зараз потрібно переводити емоції на щасливі, але вже не пов’язані з хлопцем, тобто

, Скажімо, на те, як вона була рада, коли побачила цих непокірних зулусів і запустила в одного з них камінь. Притому бажано, щоб ти це дізнавався запитавши, що було цікавого і гарного БЕЗ ТЕБЕ, тобто

акцентувавши увагу, що ці хороші емоції вона відчувала вже після того, як ви розлучилися. Ловиш пік цих емоцій і ставиш якір №2. Поставив? Молодець!

# 3 Негативні емоції, пов’язані з новим хлопцем (якір №1)

Тепер твоя задача перевести розмову в русло негативних емоцій. Так, говорити про це не зовсім приємно, але дівчата самі по собі такі кумедні звірята, що здатні говорити навіть про погане годинами і розповідати про свої проблеми мало не всім повз проходять перехожим.

В ідеалі тут потрібно знати заздалегідь якийсь недолік, властивий її новому хлопцю, але, на жаль, на рекламних афішах його біографію не пишуть, так що краще довідайся про це на початку або просто перейди до того, як він, злякавшись могутніх зулусів, біг з поля п’янки, після того, як твоя колишня засвітила головному шамана каменем по голові. Подумай гарненько, напевно є щось, що їй в ньому не подобається, це навіть може бути не обов’язково погана якість, а може і відсутність гарного. Ти повинен викликати негативні емоції і щоб вони перетиналися з її новим хлопцем. Далі на піку емоцій накладаєш цей якір на якір №1, бажано щоб всі ці якоря були кінестетичні.

# 4 Негативні відчуття на нові емоції, не пов’язані з її новим хлопцем (якір №2)

У продовженні сумної теми про нескорених зулусів тобі доведеться згадати ще й те, що трапилося з дівчиною після того, як її бойфренд втік і камінь долетів до потилиці вождя.

Хлопець вже втік і про нього вона вже не думає (хоча я не знаю про що вона там думала), але ще вони пара, так що це вже негативні емоції на ситуацію, тимчасові рамки якої пов’язані з її новим хлопцем (Не тобой).

У реальності це може бути що завгодно, вона могла послизнутися і на місяць лягти в лікарню, міг померти її папуга Кеша або на її очах нахабно підстрелили білку, головне щоб це була сильна негативна емоція. Знову ловиш пік емоцій і накладаєш це все на якір №2.

# 5 Негативні емоції про людину, якого вона не любить (якір №1)

Напевно, ти вже здогадався про що я зараз напишу, правильно – про вождя червоношкірих.

У житті будь-якої людини є люди, яких він (а) не любить і відчуває до них негативні емоції, це можуть бути абсолютно різні люди і не люди, як історичні персонажі на зразок Гітлера, Сталіна чи Наполеона, може вигадані персонажі, скажімо, Фред Крюгер або Бетман, можуть бути абсолютно реальні люди, яких твоя дівчина ненавидить і відчуває до них виключно негативні емоції. Ваше завдання в розмові вийти на таку людину, скажімо, запитавши про її нових друзів, спостерігай уважніше за виразом обличчя. Про кого-то вона буде відгукуватися з посмішкою, а про когось негативним відтінком. І як тільки зрозумієш, що ось, цю людину вона точно не любить – починай говорити про нього, старайся змусити її згадати самий негативний момент з ним (сподіваюся, це не ти) і заглибитися в ці спогади, як тільки побачив,що емоційний пік на межі – ставиш якір №1.

# 6 Масові негативні ситуації (якір №2)

На цьому етапі від тебе вимагається знати – що відбувається в світі, в її світі. Тут завдання знайти сильну негативну емоцію, пов’язану з чомусь незалежною по відношенню до тебе, її хлопцю і іншим кавалерам. Це може бути війна в Іраку, голодування африканських дітей або вимирання тварин.

Тут є один великий плюс – розповідаючи, скажімо, про життя дітей в Африці і взагалі відношення до людей у ​​неї по неволі буде негативні емоції, правда вони будуть пов’язані з тобою, так що постарайся розповідати від третьої особи.

І врахуй, якщо розповідаєш про дітей в Африці, то це викличе тулилося, так що акцентувати увагу потрібно на ставлення людей до них і як там живуть багатії, тоді до них буде вже справжній негатив. Ну ось і славненько, ловиш пік емоцій і ставиш їх на тригер №1.

# 7 Перенесення якоря 1 і 2 на один візуальний якір (візуальний якір №1)

Можна цей пункт виключити, але мені все ж більше подобається з ним. Зараз тобі потрібно перенести потрібні почуття і емоції на якийсь візуальний образ.

На приклад, рука, трохи піднята, і спрямована в якусь сторону Під час бесіди з людьми, які часто жестикулюють, ці жести зустрічаються досить часто, так що рухи будуть здаватися природними.

Мінус тут в тому, що при перенесенні інтенсивність стану може досить сильно впасти, багато в чому це залежить від якості встановлених якорів, тобто твого вміння з ними звертатися.

Тому на самому початку довелося накладати стільки станів на один тригер, так що стан все одно повинно вийти досить сильним. Робиться це досить просто, включаєте кінестетичний якір, одночасно створюючи візуальний, кінестетичний все одно буде працювати, але велика частина стану скопіюється на складений тобою візуальний образ.

# 8 Негативні емоції про вас двох (причина розставання)

Причина, по якій ви все ще не разом – це причина вашого розставання, так що її теж потрібно утилізувати, а ще краще перенести емоції, викликані цією причиною, на її нинішнього бойфренда.

Переходьте на розмову про причини вашого розставання, постарайтеся відтворити емоції, які були при сварці, якщо вони, звичайно, були. Як тільки пік емоцій досягне потрібного стану – ставте якір.

# 9 Позитивний якір на її хлопця

НА цьому сильно заморочуватися не треба, просто поставте кинестетический позитивний якір на її хлопця, не сильний.

# 10 Перенесення п.8. на її хлопця

Тут потрібно створити своєрідний колапс якорів, при якому два стану змішаються, і виникне якась третя. Твоя задача одночасно включити два тригера з п.8 і п.9 і зробити так, щоб все це виглядало природно.

Проблема природності ускладнюється ще й тим, що ці тригери потрібно не просто включити, але і почекати коли вони зроблять свою роботу – створять новий стан. Тут уже все залежить від тебе і твого вміння спілкуватися з людьми.

# 11 Позитивні емоції вас двох (на особистість) (якір №3)

Згадайте ситуацію, коли вам було добре вдвох, саме від того, що ви (в даному випадку тільки вона) була поруч з табой. У дівчат взагалі часто буває, пофігу де, головне з ким і, як правило, вони в такі моменти не уповільнюють тобі про це сказати. Згадав? А тепер нагадай про це дівчині і як більш детально. Якір.

# 12 Позитивні емоції на вас двох (на місце) (якір №3)

В ідеалі тут бути саме в тому місці, на яке у вас вже стоїть якір один на одного.

Проходячи повз такого місця ви повинні згадувати про неї, це може будівництво або парк, що завгодно, може ви там постійно гуляли і дивилися на будівельників, може там у вас було перше побачення і ви разом вкрали лінолеум у будівельників.

Головне, щоб цей якір був не тільки у тебе, а й у неї. Якщо ви не в такому місці, то ось тобі ще одна тема для розмови, після якої повинен послідувати ще один ПОЗИТИВНИЙ якір.

# 13 Позитивні емоції про вас двох (на суспільство) (якір №3)

Друзі, батьки, сторонні люди, часто говорять яка ж хороша ви пара, якщо таке було, то нагадайте їй про це, якщо цього було багато, то нагадайте про все, що було. Ну і як завжди – Якір на цей стан.

# 14 Перенесення цього якоря на візуальний образ (візуальний якір №2)

Прочитай ще раз п.7., На цей раз потрібно поставити протилежний візуальний якір, тільки вже на позитивні емоції. В даному випадку це буде інша рука спрямована в інший бік.

# 15 Вибір

Якщо ти ще не заплутався в тих якорях, якими обчіпляв нещасну дівчину, то тобі потрібно ставити пам’ятник Героя Вітчизни і головного садиста в її житті. А ось щоб поставити собі пам’ятник – «її хлопець», тобі ще доведеться знайти в собі сміливість і запитати чи не хоче вона до тебе повернутися.

Правда, просто так питати не варто, потрібно спочатку активувати візуальний якір №1 і сказати, що ти все ж можеш залишатися з ним (тригер вимикаємо) він має ті-то якість і хвацько робить перекид через лівий мізинець, а можеш залишитися зі мною (візуальний якір №2), я такий-то хороший, але не вмію робити цього великого для історії людства перевороту через мізинець.

Ну ось і все, якщо все поставив правильно і не переплутав, то нікуди вона вже не дінеться, і вибере другий варіант. Дівчина повернута і твоя свята місія на цій планеті закінчена.

Джерело: https://elpickup.ru/otnosheniya-s-devushkoj/kak-vernut-devushku-metod-yakoria/

Як повернути дівчину: розрахунок твоїх шансів при різних розкладах | РМЕС

Коли до нас звертаються хлопці з подібною проблемою (бажанням повернути колишню), то ми підраховуємо теоретичні шанси на повернення практично в процентах.

Але завжди може знайтися якась заковика, яка зруйнує всю операцію, хоча здавалося б шанси були стовідсотковими, і, навпаки, буває, що навіть нам ситуація здається патовою і ми вимушено розводимо руками, аж ні – пара нехитрих дій, і ось вже здавалося б втрачена назавжди тигриця покірно лиже ноги свого котику.

Виділимо 5 різних ситуацій, що призвели до розставання, і підрахуємо приблизні шанси на повернення коханої в кожній з них.

Як повернути дівчину: пошук рішення в залежності від ситуації

1. Як повернути кохану дівчину після довгих відносин?

Під “довгими” мається на увазі як мінімум 1 рік, хоча частіше подібна ситуація має місце після 3 років відносин. Ну, все ж пам’ятаємо роман Бегбедера “Любов живе три роки”?

Насправді, відносини не псуються по раптового дзвінку заздалегідь заведеного будильника – сніжний ком набирає обсяг і щільність поступово, протягом довгого часу, просто хлопці часто цього не помічають. І ось, здавалося б, недавно утворилася легка прохолода між вами вже величезним сніговим шаром котиться на вас, збираючись розчавити всмятку.

Неясно, кого саме звинувачувати в подібному – людей взагалі або саме чоловіків, які поки не отримають сковорідкою по голові, так і не зрозуміють, що щось взагалі-то не так. Дуже часто все відбувається як в монолозі Жванецького: “Старість наближається як електричка. Ось вона там, і ось вона тут “. А молодим треба бути завжди, і почуття ніколи не повинні старіти і в’янути.

Коли по відношенню до недавно коханому накопичується нелюбов через заходи, рано чи пізно станеться виверження, як з ісландського вулкана Ейяфьядлайекюдль.

І, чорт візьми, саме так ругнётся хлопець, абсолютно прогавили катарсис стагнації почуттів своєї пані.

Це може бути спонтанний скандал, для якого дівчина навіть не шукала приводу і не чекала ПМС, може, навіть неприхована зрада, ніби це нормально, або своєрідне втілення пісні “Прощай” групи Ленінград.

 • Часто хлопець після подібної витівки ще намагається щось … назвемо це “докумекать”, протягом якогось часу, але тим самим лише сильніше затягує петлю на горлі любові, прихильності і відносин з дівчиною.
 • І ось тут хлопець і йде до нас.
 • Отже, шанси (все по статистиці і на основі особистого досвіду, повір, чувак).
 • В середньому шанси повернути дівчину при такому розкладі – 30%.
 • Якщо пішла до когось, в кого закохана давно і осмислено – шанси на повернення – 10%.
 • Якщо пішла просто до першого ліпшого, то тут ситуація набагато-набагато краще – 50/50.

Ось тільки в будь-якому випадку процес повернення блудного агнця буде довгим і копіткою.

2. Як повернути дівчину, якщо вона пішла на самому початку відносин?

“На самому початку” – значить, кілька місяців, півроку максимум, хоча подібна ситуація іноді трапляється навіть при першому місяці відносин.

Головна відмінність від ситуації №1 – це стрімка швидкість змін у ваших стосунках. Тут мова не про те, що МЧ вже встиг облажаться, а скоріше про те, що сама дівчина не встигла ще ні закохатися, ні розчаруватися в своєму молодій людині, і про всяк випадок хоче зіскочити, поки це не обернулося … не обернулося чим-небудь взагалі.

 1. Коротше кажучи, це період спаду хвилі квітково-цукеркового періоду, або діва бачить сенс і далі бути з тобою, або квіти і цукерки це максимум, що їй в тобі сподобалося.
 2. Шанси повернути собі колишню дівчину в подібному пасьянсі варіюються від 10 до 75 відсотків.
 3. Відсоток тим більше, чим довше тривали ваші відносини.

3. Чи можна повернути дівчину, з якою ви не так давно почали зустрічатися?

“Не так давно почали зустрічатися” в свою чергу має на увазі від 6 до 12 місяців.

Дана ситуація в зв’язку з періодом її розвитку сама ясна і зрозуміла обом партнерам і будь-якого з боку.

За такий період обидва в парі встигли вкластися в відносини, і могли вже відкрити рожевий флер закоханості, і оглянути свого коханого об’єктивно і з усіх боків.

І, що сумно, якщо все стає погано саме в цей період, швидше за все, це означає одне – підривна міна для відносин лежала між вами спочатку, просто ви її не помічали в рожевому тумані пристрасті.

Шанси в даній ситуації від 50% до 70 відсотків.

 • 50% – якщо ви розлучилися через те, що вона була важливіше тобі, що ти їй.
 • 70% – в тому випадку, якщо ти мляво задовольняв її бажання, потреби і забаганки.

4. Як повернути почуття дівчини, якщо вона охолола на початку відносин?

У такій ситуації мова йде скоріше не про те, як повернути колишню, а скоріше, як утримати ще поки що нинішню. Тут потрібно не заднім числом думати, як би виправитися, а заздалегідь поводитися належним чином, щоб не засмутити відносини з коханою.

Шанси повернути раптом безглуздо зіскочила на даний час дівчину – 80%.

Ось тільки якщо ваші відносини практично починаються з проблем, то, швидше за все, не варто тобі боротися за подібну мадам, відпусти дуру з богом, і переключись на кого-небудь іншого.

5. Як повернути кохання дівчини в довгих відносинах?

Тобто давні, здавалося б, перевірені і відбулися відносини – і раптом ти відчуваєш, що між тобою і твоєю дівчиною начебто виникає пролом.

Ось тут взагалі можна не лякатися – головне не бути зовсім вже ідіотом, вчасно помітити зміни, вчасно вжити заходів. Адже мова ж не йде про зраду або про розставання.

Трохи призабув свої чоловічі обов’язки? Згадай, випрямися, виправся, і вона знову вся твоя.

Шанси? Шанси по утриманню улюбленої в даному випадку рівні 95 відсоткам)

Висновки?

Не хочеш втратити свою дівчину – не будь тупим, не будь сліпим. Будь мужиком, будь кавалером, будь тим, кого вона кидати ніколи і ні за які пряники не захоче. А в разі форс-мажору шанси повернути дівчину є завжди.

Salut!

Пішла дівчина і ти хочеш її повернути? Кращий час для того, щоб підкачатися в навичках спілкування з дівчатами. Дивись – і свої шанси повернути і утримати її збільшиш, і по дорозі нагулятися) Записуйся на тренінг «РМЕС-Базовий» зараз – тому що коли ви відновите відносини, такої можливості у тебе вже не буде. Як ти собі це уявляєш: «рідна, не сумуй, я пішов телиць клеїти?».

Джерело: http://www.rmes.spb.ru/kak-vernut-devushku-raschet-tvoikh-shansov-pri-raznykh-rascladakh/

Про «складних» і «особливих» ситуаціях

Дуже часто я отримую листи, повідомлення або коментарі в цьому блозі, в яких хлопці та чоловіки говорять про те, що їх ситуація особлива, унікальна, складна і дуже незвичайна. І що якщо я приділю їм свій особистий час і увагу, а вони мені розкажуть цю «особливу» ситуацію, то тоді вони будуть готові спробувати. А без цього курс їм не підходить.

У перший рік після запуску цього сайту, я дійсно намагався всіх вислухати. Спочатку вірив, що в ситуації насправді може бути щось нове. Що я, можливо, десь щось упустив і з чимось ще ніколи не стикався. Але поступово я зрозумів, що за весь цей час я не почув жодної по-справжньому унікальну історію. Давай розбиратися чому.

Що спільного у всіх ситуаціях, коли хлопця або чоловіка кидає дівчина?

Як я написав на сторінці з описом курсу: «хоча все ситуації зовні дуже різні, їх усіх об’єднує одне і те ж: її підсвідомість перестало говорити їй, що ти найкращий для неї чоловік ». Зупинись на секунду і перечитай цю пропозицію ще раз.

Тобі може здаватися, що важливо враховувати скільки вам років, як давно ви знайомі, як у вас все чудово було, коли ви тільки познайомилися, і як вона спочатку бігала за тобою, а потім ти за неї, скільки у вас дітей, які у тебе відносини з її батьками або у неї з твоїми і так далі, але все це не має практично ніякого значення!

Значення має лише той факт, що « її підсвідомість перестало говорити їй, що ти найкращий для неї чоловік ». Точка, крапка! Тут більше додати нічого.

Все інше це тільки декорації. Вони можуть бути абсолютно різними, але суть від цього не змінюється.

Що робити, щоб вирішити цю «складну» ситуацію?

Для людини, який вперше опинився в такій ситуації, природно, все буде виглядати особливим і незвичайним. Але це буде просто через те, що у нього немає досвіду вирішення схожих завдань. А при професійному погляді з боку нічого особливого в 99,9% ситуацій немає.

І для вирішення проблеми потрібно використовувати стандартні засоби, які добре відомі і добре працюють. У більшості випадків це буде простіше, ефективніше і дешевше.

Тому перед тим, як шукати якесь індивідуальне рішення (вони у мене теж є) – потрібно спробувати стандартне рішення. Те, з якого починають все.

І тільки якщо це стандартне рішення не допомогло, думати про нестандартні та індивідуальних рішеннях (які за своїм визначенням не можуть бути дешевими) .Але для того, щоб переконатися, що стандартне рішення не підходить або не допомагає – його потрібно для початку просто спробувати!

З радістю відповім на питання в х. Питання з великою кількістю помилок, без розділових знаків, без нормально виділених пропозицій, а тажке величезного розміру не читаються і не публікуються.

Додатково можна почитати:

 • Як повернути колишню дружину?
 • Чи є шанс повернути дівчину або дружину?
 • Як повернути почуття дівчини?

Джерело: https://tvoyadevushka.ru/blog/o-slojnyh-i-osobennyh-situaciyah.html

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *