Як повернути довіру коханої людини: думки, поради та помилки

Як повернути довіру коханої людини: думки, поради та помилки

Зміст приховати
  • 11 Ноября, 2023
  • Психологія стосунків
  • Васильєва Марія Іванівна

Ідеальних відносин між двома люблячими людьми не буває. Але до них необхідно прагнути, якщо є бажання бути разом. Причому зусилля в даному питанні повинні прикладатися з обох сторін. Без цього не побудувати щастя. Створювати відносини – важка праця. І на даному шляху виникає безліч перешкод. Одним з них, часом найбільш тяжким, є недовіра. І навіть якщо це просочене отрутою підозрілості, ненависті і злоби почуття відчуває хоча б один з партнерів, то ні про які близькі стосунки не може бути й мови. Як повернути довіру коханої людини або завоювати його в разі, коли такого ніколи і не було? Про це і слід поговорити.

Як повернути довіру коханої людини: думки, поради та помилки

Довірчі відносини

Кожен по-своєму сприймає це поняття – довіру.

Але в будь-якому випадку засновані на ньому відносини припускають беззастережну віру в партнера: в його чесність, відданість, готовність у важку хвилину надати підтримку.

Це переконаність в тому, що кохана людина не стане обманювати навіть в дрібницях, бажаючи отримати можливість маніпулювати своїми близькими, тими, хто мріє на нього спертися.

Впевненість в обранцеві насамперед передбачає його вірність. Вона ж є підтвердженням щирості партнера і його почуттів. Але щоб вимагати і очікувати подібного від коханої людини, спочатку необхідно самому стати таким. Тоді не доведеться мучитися з приводу того, як повернути довіру коханої людини в разі його втрати.

Але що для цього потрібно? Великий Шекспір ​​так висловив свої думки з цього приводу:

Будь вірний сам собі, і тоді настільки ж вірно, як ніч змінює день, піде за цим вірність іншим людям.

Нам, жителям XXI століття, непогано було б прислухатися до поради класика, тим більше що вказане твердження стосується цінностей нетлінних і вічних.

Як повернути довіру коханої людини: думки, поради та помилки

Корисні якості

Багатьом доводиться замислюватися про те, як повернути довіру коханої людини. Але найкращим виходом тут би було його ніколи не втрачати. І для цього необхідно володіти деякими корисними якостями.

  1. Послідовність. У своїх вчинках, більш того – в словах, потрібно бути послідовним. Хоча це і не найшвидший спосіб, щоб завоювати довіру, зате дуже надійний. І тут головне, щоб слова з ділом ніколи не розходилися.
  2. Визнання промахів. Не можна прожити без помилок, але подібні помилки слід завжди визнавати і виправляти. Але ні в якому разі не приховувати їх від коханої людини, породжуючи і примножуючи брехня. Тому що приховування наслідків власних промахів іноді стає гірше самих проступків.
  3. Щирість і готовність йти назустріч. Чекаючи від партнера довіри, перш за все, необхідно самому проявляти це якість. Адже тільки в цьому випадку партнер може по-справжньому відчути щирість свого обранця.

Вагома причина для недовіри

Але якщо у пари все-таки з’явилося серйозне нерозуміння: як повернути довіру коханої людини?

Перш ніж що-небудь робити, необхідно розібратися в причинах такої тріщини у відносинах. І тільки коли буде з’ясовано, чому виникла недовіра, можливо відновити його, тобто побудувати заново щастя закоханої пари.

А приводи тут можуть виявитися різні. І самим фатальним є мала місце зрада, зрада, вчинене коханою людиною, тобто одним з теперішніх партнерів.

Воно діє сильно і запам’ятовується надовго. І тому, хто зробив подібну помилку, важко довести іншому, що цього більше не повториться.

Адже якщо зрада скоєно один раз (так думають багато), значить, зради будуть повторюватися і надалі.

Як повернути довіру коханої людини: думки, поради та помилки

Краще обійтися без істерик

Зрада дійсно коханому партнеру – непрощенна дурість. Але живій людині властиво проявляти слабкість і помилятися. Як повернути довіру коханої людини після брехні, коли факт приховуваного зради все-таки став йому відомий?

Почнемо з того, чого, згідно порадою психологів, робити зовсім не потрібно. Те, що напад може стати кращим способом захисту – широко відомо. Але в даному випадку подібна поведінка є великою помилкою, причому дуже поширеною і часто здійснюють.

Дуже багато людей, викриті у зраді, починають свої виправдання зі скандалів, намагаючись довести, що партер винен у всьому сам.

З основних звинувачень зазвичай висуваються: відсутність уваги, а також нездатність задовольнити обранця в моральному і сексуальному плані.

Але подібне зазвичай тільки посилює приниження, растравлівает ображені почуття партеру, а істерики залишають неприємний осад і тільки провокують агресію і ненависть.

зберігати гідність

Психологи також не радять в даній ситуації відразу ж падати на коліна і всіма силами намагатися вимолити прощення. Хоча саме так теж намагаються діяти багато. Але це, як доводить практика, не найкращий спосіб того, як повернути довіру людини, якого тільки що зрадили і обманули.

Як повернути довіру коханої людини: думки, поради та помилки

Подібний крок рідко сприймається постраждалою стороною адекватно. І обманутого можна зрозуміти.

Адже слізні благання про прощення, принизливі сцени, розіграні відразу ж після викриття у злочині, абсолютно не доводять факту, що невірний коханий (кохана) робить це, до кінця відчувши ситуацію і з повним усвідомленням помилки.

Така поведінка найчастіше викликає жалість і відразу засуджує боку або, гірше того, сприймається як театральна вистава. Тому для вчинила помилку краще зберігати гідність.

Самозвинувачення не допоможуть

Нерідко при вигляді болю і страждань, які переживає потерпілий партнер, винна сторона починається займатися нестримним самобичуванням. І це цілком зрозуміло і природно, але йти на поводу у несподіваної, погано контрольованого почуття все-таки не слід.

Позитивного це дає мало і зовсім не є способом того, як повернути довіру, яка похитнулася в результаті необдуманого вчинку.

Крім того, постійні і люті самозвинувачення дають привід протилежному боці все життя перебувати в ролі безжального судді і постійно цим виправдовувати свої непристойні вчинки.

Краще спробувати заспокоїтися і на тверезу голову продумати, як виправити ситуацію, що склалася.

Не давати їжу ревнощів

Нерідко у обманутого першою реакцією на зраду виявляється нервовий зрив. Він або вона (хоча найчастіше так себе ведуть саме чоловіки) хоче знати подробиці зради: як, коли і яким чином все це сталося. І провинилася сторона, йдучи на поводу у партнера, дійсно починає викладати те, що трапилося у всіх фарбах.

Але робити цього зовсім не варто. Діяти таким чином – значить давати новий привід до скандалів, ненависті, конфліктів. А результатом виявиться можливість улюбленого пригадувати і смакувати подробиці зради навіть через багато років. І в інтимні моменти він не зможе обійтися без отруйних душу спогадів.

Повернути духовну близькість після тріщини, яка утворилася в відносинах виявиться складно.

Але слід пам’ятати, що без прагнень постраждалої сторони все відновити, без будь-яких кроків назустріч скривдженого партнера доторкнутися до минулого щастя немає шансів.

Він теж повинен замислюватися про те, як повернути довіру до людини, який колись був доріг. В іншому випадку краще відразу все порвати і будувати життя заново.

посередники зайві

Випадки, коли треті особи намагаються втрутитися в конфліктну ситуацію, зовсім нерідкі. Подруги жінок і приятелі чоловіків, родичі і батьки з обох сторін, сусіди і навіть випадкові особи прагнуть висловити свою думку з приводу того, що відбувається, дають поради, агітують за возз’єднання пари або проти нього, ведуть спасенні бесіди про те, як повернути довіру у відносинах.

Це абсолютно неприйнятно. Двоє дорослих людей обов’язково повинні розібратися в ситуації самі, а поради їм не потрібні. Крім того, подібне дає привід до пліток і пересудів, а стала надбанням громадськості історія обростає фантастичними подробицями. А таке просто не може сприяти вирішенню конфлікту.

Терпіння, увагу і розуміння

Але як повернути довіру коханого (коханої), діючи в правильному напрямку? Слід пам’ятати, що скоєне не можна виправити одним махом, зробивши якийсь умілий крок, придумавши вдалий хід або психологічно вірний маневр. Тепер доведеться діяти планомірно, день за днем ​​проявляючи терпіння і такт.

Кожній людині здається приємним постійну увагу. А подібне проявляється в щоденних намаганнях. На скривдженого чоловіка, якщо він ще не втратив інтерес до улюбленої, обов’язково справить враження відмінно приготований обід або вечерю, ненав’язливий уважний догляд.

Жінки люблять квіти, листівки з ніжними зізнаннями, подарунки. Тут допоможуть спільні походи в кіно, в театри, на концерти, романтичні бесіди в ресторанах і кафе, спогади про приємні моменти, пережитих раніше разом.

Але ось про погане краще взагалі не згадувати, як ніби нічого й не було.

Як повернути довіру коханої людини: думки, поради та помилки

негативний досвід

На жаль, досить таких суб’єктів, яким необов’язково давати привід для підозр. Вони заздалегідь налаштовані до партнера негативно або скептично, підозрюють його в негідній поведінці через несуттєвих дрібниць або навіть зовсім без причини.

Як повернути довіру коханої людини? Психологія людей складна. Але фахівці стверджують, що часто приводом для подібної поведінки буває минулий негативний досвід. Тут майже забуті страхи отруюють майбутні відносини.

А значить, виходом в подібній ситуації стане бесіда з близькою людиною.

Слід прояснити свою правоту і спробувати пояснити партнеру, що не можна ускладнювати життя собі і іншому без підстав, необхідно знищити, викреслити з пам’яті тіні минулого.

Як повернути довіру коханої людини: думки, поради та помилки

Проблема в комплексах

Причиною недовіри партнера також можуть бути комплекси і власні проблеми: невпевненість з приводу своїх достоїнств і зовнішності, дитячі психологічні травми, інтелектуальна недостатність і моральна слабкість.

Читайте також:   Невербальні ознаки закоханого чоловіка, який приховує любов

Тобто в даному випадку знову недовіру до партнера ніякими серйозними проблемами, що стосуються двох, чи не викликано, а є наслідком якихось уявних, надуманих причин.

Тут допити і скандали можуть виявитися висмоктаними фактично з пальця, виникати на порожньому місці і постійно отруювати життя.

Як повернути довіру коханої людини: думки, поради та помилки

Як відновити довіру у відносинах при даних симптомах? У таких випадках одних розмов і роз’яснень напевно виявиться недостатньо. Хоча буває, що після вагомих аргументів і спокійних розмов людина починає розуміти, що не можна так більше жити і слід змінюватися. Але якщо цього не сталося, краще звернутися до психолога.

Джерело: https://psychbook.ru/427718a-kak-vernut-doverie-lyubimogo-cheloveka-osobennosti-doveritelnyih-otnosheniy-rasprostranennyie-oshibki-sovetyi-psihologov

Як повернути довіру коханої людини після брехні в стосунках: психологія

У міцних, здорових відносинах люблячі люди щирі, чесні один з одним. Без довіри неможливо уявити спокійну, впевнену життя, щасливу сім’ю.

Але іноді у закоханого виникають підозри в нечесності, зраду другої половини. У подібній ситуації складно розраховувати на спільне майбутнє.

Забути обман, пробачити зраду непросто, але і розставання – не найкращий вихід із ситуації. Люблячі люди прагнуть зберегти союз, в такій ситуації їм необхідно зрозуміти, як повернути довіру один до одного.

Довіра у відносинах – коли можливо його повернути

Апріорі довіру заслуговують порядні, гідні люди, але деяким вірити сліпо не можна.

Як повернути довіру коханої людини: думки, поради та помилкиУ міцних, здорових відносинах люблячі люди щирі, чесні один з одним

Подібне правило діє в любовних, сімейних союзах, умовно підрозділяються на два види:

  1. Конструктивні. Сприяють створенню міцного, повноцінного союзу, процвітанню партнерів. Недовіра в подібному союзі – результат ненавмисної помилки, які змушені обставин. Винуватець ситуації, як правило, прагне швидше реабілітуватися в очах партнера.
  2. Деструктивні, безглузді. Людина постійно здійснює непорядні вчинки, а йому продовжують вірити. Потурають ницим інстинктам (наркотики, алкоголь, постійні зради), тим самим погіршують становище. Зв’язок не має сенсу і майбутнього, нерідко призводить до трагедії. У подібній ситуації необхідно зрозуміти, що треба перестати вірити і сподіватися на спільне майбутнє.

У першому випадку має сенс боротися за союз, відновлювати довіру. Часто, за умови правильного підходу до справи, примирення настає.

Як відновити довіру після брехні

Обман породжує недовіру.

Як повернути довіру коханої людини: думки, поради та помилкиОбман породжує недовіру

Вважається, часто людина вдається до обману через страх стати гірше в очах партнера, розчарувати його. З цієї причини він приховує непривабливу інформацію, приховує серйозні проблеми. Часто подібне відбувається на початковій стадії.

Серйозна брехня різко змінює взаємини, в сім’ї починаються непорозуміння, сварки, можливий розрив.

Психологи дають поради, як треба діяти, якщо є бажання зберегти відносини, повернути довіру:

  • зізнатися в обмані;
  • продемонструвати щире каяття;
  • найголовніше – пояснити причину брехні;
  • смиренно прийняти гнівну реакцію партнера, не відповідати грубістю на претензії, перетерпіти.

Психологи не радять нескінченно виправдовуватися у скоєному вчинку, принижуватися.

Пояснюючи з коханим, постарайтеся залишатися стриманим і адекватною людиною. Можливо, подолавши проблему, молоді люди будуть краще розуміти один одного.

Як повернути довіру після зради

Найважчий випадок. Якщо хлопець змінив своїй дівчині (або навпаки) ще до весілля, розумніше розлучитися. Сім’ю з маленькими дітьми, руйнувати набагато складніше. Причому постаратися доведеться чоловікові і дружині.

Як повернути довіру коханої людини: думки, поради та помилкиЯкщо хлопець змінив своїй дівчині (або навпаки) ще до весілля, розумніше розлучитися

Зраднику важливо:

  1. Обгрунтувати вчинок, визнати провину. На зраду часто вирішуються в період сварки з партнером, в п’яному стані або при тривалому розставанні. Необхідно довести, що все сталася випадково, а не через спалахнули.
  2. Заслужити довіру знову. Перекласти на себе частину рутинної домашньої роботи, виконувати обіцяне, цікавитися проблемами половини. Партнер повинен повірити в надійність і вірність супутника життя.
  3. Відродити романтику, оновити відносини. Постаратися стати ніжним, попереджувальним, відчуває.
  4. Урізноманітнити життя, причому це стосується інтимної та побутової сторони. Партнер повинен відчути ваш щирий інтерес до нього, повірити, що вам цікаво разом.

Постраждалій людині варто подивитися на себе з боку, змінити свій зовнішній вигляд, зацікавити, заінтригувати партнера:

  • дівчині – приділити увагу зовнішності (зробити модну зачіску, придбати новий красивий наряд);
  • чоловікові – говорити більше ніжних слів своєї супутниці.

Неправильно зациклюватися на факті зради. Обов’язкова умова успішного союзу – мінімізувати тривожність, підозрілість, ревнощі. Необхідно навчитися жити без цих почуттів.

Важливо! Реанімація шлюбу – дуже складна робота, кардинально змінитися повинні подружжя.

Після сильної образи

Як повернути довіру коханої людини: думки, поради та помилкиРеанімація шлюбу – дуже складна робота, кардинально змінитися повинні подружжя

Причиною недовіри може стати випадковий або навмисний вчинок. У першому випадку достатньо розмови по душам і щирих вибачень.

Другий варіант вимагає детального аналізу, люблячі люди не схильні ображати один одного. Необхідно разом чесно з’ясувати причину розбрату. Можливо, образа є відповідною реакцією на неправильну поведінку партнера.

Поради психологів, як помиритися після сильної образи:

  • поговоріть про почуття, переживання відверто;
  • обговоріть докладно відносини, згадайте приємні і негативні моменти;
  • попросіть вибачення за помилку.

Уважність і чуйність допоможуть впоратися з проблемами.

10 найвірніших способів повернути довіру – як відновити стосунки?

Розібратися в конфлікті, повернути довіру швидше з найменшими моральними, фізичними втратами допоможуть 10 стандартних, але дієвих порад.

запасіться терпінням

Після серйозного обману, зради почуття зазнають серйозні зміни. Постарайтеся розібратися, чи потрібно зберігати союз.

Якщо відповідь виявиться позитивним, подумайте, що доведеться подолати для повернення довіри, щирості. Діяти слід максимально обережно і м’яко, буде потрібно немало сил. Не можна поспішати, залякувати, насильно змушувати партнера забути про проблему, маніпулювати його слабостями (любов’ю до дітей).

Віра в успіх, терпіння допоможуть впоратися з завданням.

Ідіть малими кроками

Як повернути довіру коханої людини: думки, поради та помилкиВіра в успіх, терпіння допоможуть впоратися з завданням

Будь-який адекватний чоловік після обману почне сумніватися в партнері, не довіряти йому.

Налагодити ситуацію дозволять реальні вчинки:

  • попереджайте про будь-який затримки;
  • детально розповідайте про проведений дні;
  • виключіть помилкові обіцянки;
  • перестаньте активно спілкуватися з протилежною статтю;
  • менше часу приділяйте друзям (подругам);
  • частіше здзвонюєтеся, разом відвідуйте заходи.

Красивим жестом навряд чи вийде реабілітувати любов. Необхідно постійно працювати над відносинами.

довіряйте самі

Кращий спосіб реабілітуватися після брехні і зради – особисто продемонструвати повна довіра партнерові:

  • не ревнувати без приводу;
  • перестати чіплятися з розпитуваннями.

Спокійно ставитеся до контролю з боку коханої людини. Хоч зайва стеження виводить з рівноваги кожної нормальної людини, але доведеться потерпіти. Якщо партнер упевниться у вашій порядності, чесності, то заспокоїться і перестане відстежувати.

Будьте послідовним

Надайте можливість почуттям розвиватися природним шляхом , але не думайте, проблема не вирішиться без зусиль з обох сторін. Замовчування ускладнить обстановку в сім’ї.

Як повернути довіру коханої людини: думки, поради та помилки

Визнайте провину, не вдаючись у подробиці. Бажано обговорити все за один присід і закінчити розмову на мирній ноті.

Не поспішайте скандалити по гарячих слідах

Серйозні рішення не варто приймати в момент люті, на емоціях. Згодом можна пошкодувати про поспішному розриві союзу.

Почніть спокійно мислити, згадайте про дітей (якщо вони є), приємні моменти життя. Зважте всі «за» і «проти».

Порада! Якщо відчуваєте любов до людини, міркуйте філософськи: «Всі ми люди і маємо право на помилку».

дочекайтеся взаємності

Приготуйтеся до труднощів, дії повинні бути обережними і продуманими, особливо в перший період. Чи не квапте партнера. Дайте йому можливість виплеснути негативні емоції. У складній ситуації важливо виговоритися.

Близька людина, відчувши щире каяття, поступово пробачить. Коли буде мислити спокійніше, можна почати діалог, домовлятися.

Відкрийте душу

Постарайтеся донести своєму партнерові, як ви шкодуєте про скоєне вчинок , щиро попросити прощення. Потрібно висловити все, що «накипіло», довіритися один одному. Соромитися безглуздо.

Замовчування, скритність приведуть до постійного невдоволення партнера. Він не зможе вас зрозуміти, пробачити.

Не зациклюйтеся

Як повернути довіру коханої людини: думки, поради та помилкиПостарайтеся донести своєму партнерові, як ви шкодуєте про скоєне вчинок

Не варто нескінченно мусувати проблему, постійно дорікати коханої людини. Якщо ви вирішили пробачити – значить, треба забути.

Перейдіть на позитивні думки, щоденні турботи:

  • почніть ремонт в квартирі;
  • переставте меблі;
  • подумайте про відпустку.

Дівчатам і жінкам покращує настрій шопінг, відвідування салону. Рада чоловікам: переведіть свою увагу на дітей, якщо вони є, дружина це обов’язково оцінить.

Будуйте спільні плани

Загальні турботи і цілі – об’єднують.

Не обов’язково будувати грандіозні спільні плани, можна разом справлятися з щоденними справами:

  • купувати продукти;
  • мити посуд;
  • займатися дітьми.

Психологи запевняють: спільні заняття зміцнюють любов. Спочатку важко, але потім сварка забудеться, і закохані зможуть знову довіряти один одному.

вийміть уроки

Люблячий чоловік відчуває найменшу фальш. Зрада, обман будуть розкриті рано чи пізно.

Не повторюйте помилок. Повторна зрада назавжди переведе вас в статус «ловеласа» або «занепалої жінки» (в залежності від приналежності до підлоги). Чоловіки рідко прощають адюльтер, в основному, дізнавшись про нього, розлучаються з другою половиною.

Основні помилки при спробі повернути довірчі відносини з коханим

Нерідко в складні моменти навіть розумні і розважливі люди поводяться неправильно.

Що не варто робити:

  1. Відповідати «ударом на удар». Від образи друга половина може не стриматися і сказати грубі слова. Взаємні образи приведуть до розставання.
  2. Захищаючись, нападати . Агресія точно не допоможе повернути довіру. Нападки загострюють ситуацію.
  3. Ігнорувати проблему. Не можна робити вигляд, що нічого не сталося.

Читайте також:   Романтична вечеря: на що звернути увагу при підготовці

висновок

Трапляється, закохана людина робить серйозну помилку, яка призводить до нерозуміння, недовіри і розбіжностей.

Бажання бачити другу половину поруч кожен день змушує діяти, реанімувати шлюб. Для цього буде потрібно багато сил, терпіння.

Джерело: https://Favoritca.com/psihologiya-otnosheniy/sohranenie-otnosheniy/kak-vernut-doverie.html

Як повернути довіру свого улюбленого: секрети успіху

Що таке довіра? По суті, це визнання авторитету іншої людини, ввіреного йому себе. Воно є одним з найважливіших психічних станів людини, дарує відчуття прийняття і розуміння. Довіра зароджується в процесі спілкування, а його умовою збереження є сталість. Без нього неможливі близькі стосунки між людьми, дружні або любовні.

Втрата довіри тягне за собою крах навіть найміцнішою зв’язку. Як говорив А. Шопенгауер: «Хто порушив раз довіра – втрачає його назавжди; що б він не робив і чим би він не був – гіркі плоди цієї втрати не змусять себе чекати ».

Проте, багато хто питає, як повернути довіру коханого? Насправді є кілька способів, які можуть допомогти.

Основний секрет успіху – це жертовність, готовність доводити і проявляти свої найкращі наміри по відношенню до цієї людини.

Як повернути довіру самого кохану людину?

Довіра зростає повільно, а валитися відразу. І чим воно вище, тим гірше розчарування. Щоб це зрозуміти, варто уявити собі палицю, на яку ти спираєшся. Чим довше вона служить тобі вірою і правдою, тим більше цінуватися. А якщо раптом несподівано вона ламається, і ти падаєш в бруд обличчям? Опора стає непридатною. Так і в стосунках.

Як повернути довіру коханої людини: думки, поради та помилкиПорушивши довіру коханої людини, ви перестаєте бути вірним другом, людиною, на якого можна покластися. Що від вас можна чекати далі? Мабуть, тільки нових розчарувань: обману, зради, зради. Саме так думає втратило довіру особа.

Щоб переконати його в цьому, доведеться постаратися. Швидше за все, повертати довіру доведеться так само довго, як воно встановлювалося спочатку. Що для цього необхідно зробити:

  1. Попросити вибачення.
  2. Виправити ситуацію, якщо це можливо.
  3. Довести на ділі, що ви провели роботу над помилками, і така помилка більше не повториться надалі.

Останній пункт особливо важливий. Наприклад, ви змінили коханій дівчині. Вам потрібно сісти і розібратися в самому собі, чому це сталося. Припустимо, ви не усвідомлювали наскільки вона дорога і діяли, керуючись сьогохвилинними поривами.

В цьому випадку потрібно показати дівчині, що досконала помилка тільки зміцнила ваші почуття, ви зрозуміли, що готові відмовитися від інших заради неї.

Ви можете запропонувати їй обмінятися паролями від соціальних мереж, організувати знайомство з батьками як доказ серйозних намірів, надрукувати спільну фотографію на білборді зі словами любові і т. Д. Головне, щоб вона побачила вашу готовність зберігати вірність.

Причини зникнення довіри коханої людини

Якщо розглядати це питання поверхово, то все здається просто. Довіра руйнують брехня, зради, зрада в будь-якому вигляді, невиконання своїх обіцянок. Але при поглибленні … При поглибленні в тему стає ясно, що здатність довіряти, величина, швидкість розвитку і втрати цього почуття залежать від самої людини.

Як повернути довіру коханої людини: думки, поради та помилкиНа життєвому шляху нам зустрічаються різні люди: довірливі і не дуже. Більш того, довіра іноді з’являється спонтанно, як би в кредит, а іноді зростає поступово. Психологи вважають, що це почуття формується в дитинстві, на підставі досвіду першого року життя. У дитини з’являється установка, яка визначає його ставлення до себе і до світу.

Людина, схильна до скептицизму, який має болючий досвід зради легко втрачає довіру до оточення. Іноді навіть без особливих причин. Наприклад, коханий може затриматися на роботі і забути зателефонувати.

З ким не буває, скажете ви. Але маючи досвід зради в попередніх відносинах, переживаючи ті ж емоції, недовірливий партнер починає втрачатися в сумнівах. Довіра валитися, хоча об’єктивно для цього передумов немає.

Перешкоди для повернення довіри

У деяких випадках повернути довіру неможливо, від слова зовсім. Перш за все, це ситуація, коли обидва партнери вже давно віддалилися один від одного і накопичили багато образ і претензій один до одного.

Чим довше пара перебуває у відносинах без довіри, тим складніше почати все з чистого аркуша.

Подивитися на людину під іншим кутом взагалі дуже важко, а якщо негативний образ складався роками … шансів практично немає.

Також перешкодами до повернення довіри є:

  • тип особистості (закритий, недовірливий, злопам’ятний, образливий);
  • негативний досвід в минулих відносинах;
  • серйозність проступку (наприклад, зрада дівчині з її найкращою подругою);
  • незрілість, схильність до максималистические суджень ( «не можна ніколи прощати», «зрадив один раз, зрадить двічі»);
  • якщо довіру підривалося занадто часто.

Ну і останнє, що може виступати перешкодою на шляху завоювання довіри – це сила бажання і готовність провинився йти на компроміси, а іноді і жертви. Зіткнувшись із стіною холоду, багато відступають назад, вирішують, що зробити вже нічого не можна.

Як зберегти крихку довіру до себе чоловіка

Застава довірчих відносин – сталість. Щоб чоловік довіряв жінці, потрібно зберігати стабільність і позитивну атмосферу в спілкуванні. Найбільша помилка, яку часто роблять дівчата, це провокування улюбленого на емоції.

Для підтвердження його любові багато хто починає викликати ревнощі, поводяться нарочито холодно. Такі розхитування дуже скоро призводять до недовіри, змушують чоловіка засумніватися в щирих почуттях дівчини.

Чого не слід робити, якщо спливла брехня

Ви будете здивовані, але брехливість – це природна риса людини. За деякими дослідженнями, кожен з нас бреше хоча б 4 рази в день. Зазвичай це дрібна брехня, така, як запевнення, що страва дуже смачна, подруга виглядає сліпуче і т. Д. Але іноді нам усім доводиться брехати по-крупному. Що до цього спонукає, це вже інше питання.

Як повернути довіру коханої людини: думки, поради та помилкиВажливо розуміти, що брехня може призводити до сумних наслідків. І розкриття брехні – це найлегше з них. Куди небезпечніше продовжувати викручуватися, створюючи новий, ще більший обман. При цьому чревата і інша крайність – повна відкритість всіх думок, виливання правди як відро помиїв на коханого.

Якщо спливла брехня, потрібно подумати, як піднести правду і пояснити свій вчинок так, щоб мінімально поранити кохану, не ображати його ще більше. Необхідно визнати свою провину, попросити вибачення, пообіцяти не брехати більше надалі.

Як повернути довіру після брехні або зради

Брехня і зрада – найчастіші проступки, після яких зникає довіра. Проте, вони несумірні. Обман і пробачити легше, і стосунки після нього, як правило, зберігаються. Однак щоб вони не просто збереглися, а залишилися довірчими, варто прислухатися до наступних порад, як повернути довіру свою кохану людину після брехні:

  1. Визнайте, що збрехавши, ви вчинили неправильно. Поясніть, чому ви пішли на це. Увага! Дуже важливо щоб пояснення не звучало як звинувачення або виправдання.
  2. Постарайтеся загладити провину. Зробіть приємний сюрприз коханому. Намагайтеся радувати його, щоб негатив швидше стерся з пам’яті.
  3. Якщо хлопець продовжує не довіряти вам, нагадує цей випадок при будь-якому приводі, можна вдатися до однієї хитрості. Викриваючи його в брехні, нехай незначною. Поясніть, що кожна людина може збрехати, але якщо він засвоїв урок, він заслуговує прощення. Ніхто не ідеальний.

З зрадою все набагато складніше, особливо якщо вона сталася з жіночої сторони. Для чоловіка це удар по самому хворому. Якщо дружина зраджує йому, вона показує його неспроможність, принижує його. У такій ситуації найважливішим пунктом буде підкреслення його винятковості, ухил на те, що інший чоловік ні в яке порівняння з ним не йде.

Як повернути довіру коханої людини: думки, поради та помилкиПотрібно бути готовою, що на відновлення довіри підуть роки, і улюблений весь цей час буде пильно спостерігати за поведінкою своєї жінки. Воно повинно бути зразковим, виключати навіть сумнів, що зрада може повторитися.

Відновлення відносин після розриву

Якщо пара розлучилася, а через якийсь час вирішила спробувати відновити стосунки, то на перших порах важливо забути про минулі образи і сварки. Початок возз’єднання повинно бути позитивним.

Проводьте час разом весело і позитивно. Дуже корисно зайнятися спільною справою, де потрібно допомагати один одному і підтримувати. Так довіру буде рости швидше і продуктивніше. Всі спірні моменти можна буде з’ясувати тоді, коли відносини знову зміцніють. Добре, якщо вийде не звинувачувати один одного, а відразу пропонувати компроміс.

Отже, як можна повернути довіру коханої людини після образи? Перш за все, обом партнерам потрібно заспокоїти емоції.

Далі варто спокійно поговорити, принести вибачення і запропонувати варіанти спокутування своєї провини. Уміння прощати, розуміння, що у кожної людини є слабкості, дуже важливі у відносинах.

Головне, щоб друга сторона усвідомлювала, що всьому є межа і дійсно від душі прагнула до виправлення.

Наташа, м Ростов

Коментар психолога:

(Коментар психолога до цієї статті поки відсутня.)

Сподобався відповідь психолога? Запишись до нього на прийом або задай своє питання!

Джерело: http://PsySovet24.ru/582-kak-vernut-doverie-lyubimogo/

Як повернути довіру коханої людини: думки, поради та помилки

Повернути довіру коханої людини буває нелегко. Після брехні, образ і розчарувань партнери перестають довіряти один одному. Близькі люди стають неймовірно далекими. Відносини – це живий організм. Вони зазнають змін з часом. Відновлювати повагу після зради або обману завжди важко. Для цього потрібні внутрішні сили і велике бажання.

Читайте також:   Як вести себе з чоловіком після сексу: секрети поведінки і спілкування

Думка жінок і чоловіків про зраду

Помилитися або завинити може будь-яка людина. В цьому немає нічого дивного. Часто в парі не сходяться погляди, з’являються розбіжності з різних питань.

Доводиться багато працювати над собою, щоб можна було знову почати беззастережно вірити. Психологія більшості людей така, що їм важко переступити через себе, змінити ставлення до дійсності.

Незалежно від статевої приналежності ставлення до невиправданих очікувань приблизно однакове.

Скандали неймовірно вимотують, формують відчуття безглуздості життя. І чоловікам, і жінкам боляче, коли їх обманюють, зраджують, не дозволяють мати індивідуальну точку зору. Ніщо так сильно не принижує, як нескінченне брехня і зради. Розставання неминуче. Навіть легкий флірт може похитнути впевненість, особливо якщо є й інші підстави.

ЧИТАТИ Як помиритися з дівчиною: поради психологів

Способи повернути втрачену довіру

Насправді втрачати сформувалися відносини нелегко. Людям доводиться заново вибудовувати життя, переглядати пріоритети. Іноді це досить важко. Якщо брати до уваги почуття, то вони здатні розповісти багато про що. Повернути довіру у відносинах можна, тільки потрібно діяти з усією щирістю, заручившись корисними порадами.

універсальні рекомендації

Відновити хороші відносини буває нелегко. Для цього потрібно не просто докладати певних зусиль, а робити це відповідально. Важливо бути щирими. Якщо є якась зовнішня вигода, то вже не можна говорити про безкорисливість. Щоб повернути довіру, потрібно:

  • Не допускати брехні. Будь-яке брехня підриває довіру ще більше. Воно спустошує зсередини, сприяє накопиченню неприємних емоцій. Люди перестають спиратися один на одного, уникають просити про допомогу. Якщо стане відомо, що є невиправдані очікування, то буде стрімко накопичуватися негатив. Брехня завжди додає безліч проблем, а не дозволяє їх вирішувати. Якщо своєчасно не займатися розглядом важливих питань, то в майбутньому не минути серйозного розладу. Коли ми уникаємо вирішувати проблеми, вони накопичуються подібно снігової грудки.Як повернути довіру коханої людини: думки, поради та помилки
  • Бути твердим. Якщо факт наявності, немає сенсу його заперечувати. Навпаки, треба визнати помилку. Щирі вибачення здатні багато чого змінити у свідомості особистості. Важливо не уподібнюватися хитрою кішці, а діяти усвідомлено, намагаючись максимально чітко позначити свої позиції. Намір повинно бути чистим. Пам’ятайте, що просити вибачення не соромно, якщо ви дійсно зрозуміли, в чому полягав проступок. Твердість у характері полягає в умінні протистояти труднощам, спираючись на власні якості характеру.

Якщо мова йде про кохану людину

Як відомо, другій половинці прощається багато. Люди часто закривають очі на якісь значущі недоліки і готові миритися з небажаною поведінкою. Але якщо проблеми серйозні, то не всі будуть чекати, поки обранець виправиться.

У деяких випадках люди домовляються перебувати на деякій відстані один від одного. Дружина може висловлювати невдоволення, але при цьому не готова йти на остаточне примирення. Повернути довіру до чоловіка означає повністю пробачити його. Треба глибоко розібратися в ситуації, щоб зрозуміти її зсередини.

Довіра – річ дуже тендітна. Якщо її підірвати, але твій кінець буде складно повернутися до добрих стосунків.

У разі брехні і сильної образи

Обман заподіює нестерпний душевний біль. Здається, що світ валиться. Меркнуть важливі цінності, змінюються самі добрі уявлення про світ. Батьки можуть відмовлятися від дітей, що стали підлітками, подруги сваряться не на жарт. Якщо мама з дочкою перестали розуміти один одного, то всім учасникам процесу корисно пошукати в ситуації власну провину.

Коли люди керуються тільки егоїстичними міркуваннями, їм не вдається досягти порозуміння. Доводиться постійно виправдовуватися, шукати відповідні аргументи. Брехня знищує ніжні почуття, сприяє формуванню внутрішньої стіни. Цей бар’єр не дає відносинам розвиватися.

після зради

Подружня невірність – часте явище. Від неї неможливо вберегтися нікому. Якщо зрада відбулася, це підриває внутрішню картину світу. Стає важко будувати спільні плани на майбутнє, розраховувати на взаємну допомогу, адже довіра вже похитнулося, а знову почати відчувати теплі почуття нелегко.

Як повернути довіру коханої людини: думки, поради та помилки

Просити вибачення повинна людина, яка визнає себе винним. Тільки в разі щирого покаяння колишній партнер може розраховувати на розуміння. Якщо не викликає довіри чоловік, то дружина буде відчувати себе вразливою, незахищеною. Зрада – занадто серйозна перешкода для шлюбу. Почуття, що вас зрадили, знищує зсередини.

Своїм дітям

З дитиною потрібно бути щирим. Необхідно показувати, як вести себе в стосунках, надходити чесно і по совісті. Бажано наводити повчальні історії, роз’яснювати важкі ситуації. Діти завжди орієнтуються на приклад батьків.

Словами виховувати не можна. Необхідно діяти згідно з внутрішніми переконаннями. Якщо втратити довіру з своїми близькими людьми, назад його повернути навряд чи вийде. Сини і дочки завжди відображають індивідуальну картину світу батька і матері.

ЧИТАТИ Як попросити вибачення у хлопця: поради психологів

Як навчитися довіряти

Якщо між людьми постійно спостерігаються конфлікти, це негативно позначається на психічному здоров’ї. Сварки і скандали змушують нас витрачати велику кількість дорогоцінної енергії. В результаті доводиться втрачати позитивний настрій, стикатися з розчаруванням. Як виправити це гнітюче становище?

Довіра починається з прийняття

Це дуже важлива складова, без якої не можна побудувати гармонійні відносини. Важливо перестати відчувати опір, інакше багато сил буде йти на непотрібну боротьбу, на те, щоб протистояти негативним враженням.

Коли ми покладаємося на людину, то перестаємо його критикувати. Будь-яке засудження негативно впливає на нервову систему, заважає самореалізації. Для початку потрібно постаратися прийняти людину такою, якою вона є.

Недоліки є у всіх, але це не привід, щоб відмовлятися від відносин.

Важливо навчитися простіше дивитися на події, що відбуваються, намагаючись помічати тільки найкраще. Повернути довіру хлопця після брехні непросто. Потрібно переглянути складові відносин, зрозуміти раніше скоєні помилки.

Як повернути довіру коханої людини: думки, поради та помилки

віддавати тепло

Турбота і прийняття здатні творити чудеса. Навіть коли здається, що нічого з відносин вже не вийде, варто постаратися. Докладені зусилля того варті.

Іноді під впливом теплоти люди змінюються до невпізнання. Чим більше любові і тепла віддаємо оточуючим, тим більше поваги отримуємо взамін. Так влаштовані людські відносини.

Довіра починається там, де сумніви відступають на другий план.

Прагнути бути корисними

Найміцніші стосунки вибудовуються з близькими людьми. Для них хочеться намагатися, докладати відповідних зусиль. Іноді самопожертви дозволяють зрозуміти істину.

Важливо відчувати, що наші переживання небайдужі тим, хто поруч. Довіра – поняття ціннісне і цілісне. Втративши його, людина не може знайти правильні життєві орієнтири.

Ось чому навколо так багато самотніх людей, які не знають, до чого рухатися і на що спрямовувати зусилля.

Кілька слів про помилки

Не потрібно боятися змін. Життя на те і дана, щоб вчитися відчувати радість і щастя спільно з близькими людьми. Помилки допомагають краще засвоїти урок, зрозуміти прагнення.

Потрібно мати мужність визнати власну неправоту, тоді і оточуючі почнуть ставитися поблажливо. На перший план виходять чесність і щирість. Коли у нас є величезне бажання слідувати благородних поривів, то минулі помилки почнуть втрачати вагу.

Люди без підстав не ображаються роками. З плином часу ніхто й не згадає, навіщо і чому сказані негативні фрази.

Таким чином, першорядне значення набуває бажання бути корисним. Повернути втрачену довіру – непросте завдання. Тут потрібні терпіння і витримка. Коли люди прагнуть виправити минулі помилки – це добре. Значить, вони рухаються в правильному напрямку. Важливо не зупинятися, а захотіти змінитися. Самовдосконалення – необхідний шлях до щастя.

Джерело: https://love-is.org/kak-vernut-doverie-ljubimogo-cheloveka/

8 способів повернути довіру коханої людини, коли здається, що все вже втрачено

  • Шанувальники The Sims розповіли, як вони изгалялся в грі (Від деяких історій мурашки по шкірі)
  • 5 фішок сервісу Netflix, завдяки яким він перевернув світ кіно (Здається, ми все у нього на гачку)
  • 15 речей, на які давно пора перестати викидати гроші
  • 13 фраз кіногероїв, які встигли стати дичайшими кліше
  • 18 тривожних фактів, які змусять вас пролежати з широко відкритими очима до самого ранку
  • 17 осіб, які можуть вбити наповал одним коментарем
  • Користувачі мережі розповіли про те, як їм пощастило з роботодавцями
  • 14 твітів про карколомної кмітливості, якої варто опанувати кожному з нас
  • 12 законів, які працюють кожен Новий рік, і наступний не стане винятком
  • 17 чемпіонів по овечих, які готові позмагатися з котиками за 1-е місце
  • 7 ідей з фантастичних фільмів, які вчені втілили в життя
  • У мене обсесивно-компульсивний розлад. І насправді це не так смішно, як показують по ТБ
  • 22 фільми 90-х, зйомки яких Голлівуд запам’ятає надовго
  • Я рік ходила на швидкі побачення і готова відповісти, чому чоловіки вибирають цей спосіб знайомства
  • 12 дітей-акторів тоді і зараз, при погляді на яких в голові крутиться одна думка: «Скільки я спав ?!»
  • 12 пар спритних слів, які освічена людина плутати не стане

Джерело: https://www.adme.ru/svoboda-psihologiya/8-sposobov-vernut-doverie-lyubimogo-cheloveka-kogda-kazhetsya-chto-vse-uzhe-poteryano-1783065/

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *