Як повернути дружину після розлучення: поради психологів

Не всі пари здатні зберегти свій союз. На жаль, розлучення в даний час не є рідкісним явищем. Бувають ситуації, коли до вирішення про розрив відносин подружжя приходять обопільно.

Зміст приховати

У цьому випадку їм легше перенести розірвання шлюбу, почати нове життя.

Але як бути, коли ініціатором розриву була дружина, а колишній чоловік не втратив до неї почуттів? У статті буде розказано про те, які дії можна зробити, щоб спробувати повернути дружину після розлучення.

Подальші відносини колишнього подружжя багато в чому залежать від того, як відбувався процес розлучення. Важливу роль відіграють причини, які підштовхнули до розірвання союзу.

Як повернути дружину після розлучення: поради психологів

За даними статистики, сучасні пари найчастіше розлучаються через наступних проблем.

 • Втручання в шлюб друзів або рідних когось із подружжя. Така ситуація далеко не рідкість. Найбільше в життя пари часто втручаються батьки. Частенько мама чоловіка може недолюблювати обраницю свого сина. Через це вона не прагне налагодити з нею спілкування, а, навпаки, провокує конфлікти і налаштовує сина проти дружини. Також причиною розлучення можуть стати і підступи друзів.
 • Подружжя можуть не зійтися характерами, інтересами і поглядами на життя. Жити поруч з людиною, яка практично ні в чому тебе не підтримує і постійно критикує, дуже важко. Відмінності в захопленнях позбавляють пару можливості спільного дозвілля і цікавого спілкування.
 • Жінка може піти від чоловіка, не витримавши його поведінки або поганих звичок. Спільний побут накладає певну відповідальність і розподіл обов’язків. Якщо ж чоловік не звик бути акуратним, не реагує на прохання дружини про допомогу по дому, він ризикує її втратити.
 • Жінкам дуже нелегко примиритися зі зрадою чоловіка. Подібний вчинок завдає велику травму і сильно ранить її почуття.

Як повернути дружину після розлучення: поради психологів

 • Штовхнути дружину на розірвання шлюбу здатні почуття до іншого чоловіка. Спалахнула закоханість здатна серйозно запаморочити голову. У цьому піднесеному стані людина стає імпульсивним, готовим йти на відчайдушні вчинки.
 • Занадто ранній шлюб, неготовність до спільного життя є причиною близько 30% розлучень в нашій країні. Відсутність життєвого досвіду, юнацький максималізм, невміння будувати відносини і йти на поступки швидко розбудовують стосунки в парі. Особливо ризикують розлучитися вже в перші роки співжиття те подружжя, які зовсім не мали досвіду спільного побуту до шлюбу.
 • Алкоголізм, наркоманія та інша залежність чоловіка робить життя в родині болісною. Людина з такими проблемами часто поводиться агресивно і навіть неадекватно. Якщо чоловік не готовий працювати над собою, то дружині залишається лише спостерігати за негативними змінами його особистості і зазнавати порушення в його поведінці.
 • Зайва ревнощі чоловіка перетворює подружнє життя в «клітку». Одержимий ідеєю викрити дружину, чоловік постійно влаштовує принизливі допити, контролює кожен крок, здатний вибухнути по самому надуманим приводом. Атмосфера в такій сім’ї стає дуже напруженою. Жінці важко виносити подібне день у день. Розрив відносин з ревнивцем стає єдиним виходом.
 • Причиною для розлучення можуть стати і проблеми в сексуальному житті подружжя. Ситуацію обтяжує ще й те, що далеко не всі пари вміють тактовно поговорити один з одним про своє інтимне життя.
 • Хитке фінансове становище, брак коштів у сім’ї змушує жінку почувати себе невпевнено. Причин, за якими чоловік не має можливості привносити в бюджет пари достатньо коштів, досить багато. Але жінці в результаті стає дуже важко в ролі основний годувальниці.
 • Агресивна поведінка та насильство з боку чоловіка принижує жінку, травмує психіку, залишає сильну душевну біль. На жаль, більшість людей з такою манерою поведінки практично не піддаються вмовлянням і прохань. У моменти кипіння емоцій вони часто самі себе не контролюють. І в результаті, незважаючи на благання чоловіка про прощення і обіцянки змінитися, в запалі чергового конфлікту побої знову повторюються з разу в раз.

Як повернути дружину після розлучення: поради психологів

Пам’ятайте, людина ніколи не піде від того, з ким йому спокійно, комфортно і добре. Як би не було прикро, що дружина вирішила вас залишити, все ж варто проаналізувати ваші відносини і задати собі питання. Тільки так ви зможете виправити помилки і скоригувати себе, тим самим отримавши можливість на другий шанс з коханою жінкою.

Варто відразу сказати, що, швидше за все, вам доведеться запастися терпінням. Дуже часто після розриву жінка не хоче навіть спілкуватися з колишнім чоловіком. Щоб помиритися, необхідно буде ретельно проаналізувати і пропрацювати свої недоліки і діяти тактовно, обережно і ненав’язливо.

Як повернути дружину після розлучення: поради психологів

Ну а головною умовою, звичайно ж, буде ваше щире бажання відновити відносини колишньою дружиною.

 • Чи не квапте події. Почекайте час, за яке емоції, образи та інші негативні переживання від розлучення вляжуться у вас обох. Який це конкретно часовий проміжок, слід вирішити по ситуації. Іноді потрібно 2-3 тижні, а іноді бажано почекати кілька місяців.
 • Всерйоз попрацюйте над собою. Навряд чи жінка, що зважилася на розрив відносин, добровільно повернеться до вас, як і раніше. Постарайтеся позбутися від шкідливих звичок, якщо вони заважали вашої коханої. Поставте собі за мету скорегувати негативні прояви характеру. При необхідності зверніться до психолога або психотерапевта і разом з ним опрацювати наявні у вас психологічні та особистісні проблеми.
 • Досить складно буде повернути відносини, якщо причиною розлучення став інший чоловік. Тут, мабуть, єдиним варіантом буде стати в її очах краще, ніж він. Можливо, він зробить помилки і їх почуття одне до одного згаснуть досить швидко. А ваша колишня дружина зможе побачити вас в новому світлі і під іншим кутом зору.
 • Нерідко пари розходяться з-за банального нерозуміння, що випливає з невміння відверто говорити з партнером. Коли емоції, пов’язані з розлученням, вщухнуть, призначте зустріч в будь-якому тихому місці, наприклад, в кафе або малолюдному парку. Поговоріть по душах, без докорів і претензій. Згадайте хороші і веселі моменти вашого спільного життя. Щиро попросіть вибачення за ті помилки, які ви самі у себе виявили.

Як повернути дружину після розлучення: поради психологів

 • При налагодженні відносин не пропускайте стадію залицяння. Романтичні знаки уваги, ніжні слова, подарунки і сюрпризи, красиві смс-повідомлення, ненав’язливі дзвінки – все це здатне розтопити серце вашої дівчини. «Завоювання» улюбленої доведеться починати практично спочатку, незважаючи на тривалість ваших відносин і шлюбу.
 • Не будьте занадто нав’язливі і вперті, у всьому знайте міру. Чуйно відстежуйте реакцію колишньої дружини на кожен ваш крок. Зайвим натиском ви можете просто відлякати її.
 • Налагодьте відносини з її родичами і друзями, не припиняйте з ними спілкуватися після вашого розриву. Якщо ж у дружини був конфлікт з вашими близькими, постарайтеся вплинути на них. Поговоріть з мамою, конфліктувати з вашою дружиною, і поясніть їй, як важливі для вас стосунки з цією жінкою.
 • Важливо розуміти, що вам треба попрацювати над своїми помилками і негативними рисами, але зовсім не приміряти на себе роль іншої людини. Неприродне удаване поведінку здасться в кращому випадку дивним. Колишня дружина знала і любила вас тим, хто ви є, і лише окремі ваші якості підштовхнули її до розлучення. Щосили намагаючись змінитися і перетворитися зовсім в іншу людину, ви точно не залучите її уваги.
 • Зопалу не давайте нездійсненних і свідомо нереальних обіцянок. Будьте правдиві і об’єктивно оцінюйте свої можливості.
 • Чи не налягайте на дорогі подарунки. У жінки може створитися враження, що ви її просто підкуповує. Набагато краще в даній ситуації спрацюють приємні дрібниці з натяком на романтику.
 • Не намагайтеся після розлучення контролювати життя колишньої дружини. Такі дії, як стеження біля під’їзду або роботи, дзвінки з запитаннями або ж спроби вивудити інформацію у спільних друзів сильно впустять вас в її очах. Зайвий контроль і власництва неприємні навіть під час шлюбу. А офіційно розірвавши союз, жінка тим більше має повне право на особисте життя.
 • У більшості випадків дружина після розлучення залишається з дитиною. Ніколи не намагайтеся їм маніпулювати, налаштовувати його проти матері або використовувати в якості джерела потрібної вам інформації.

Як повернути дружину після розлучення: поради психологів

Не тисніть на колишню дружину наявністю спільних дітей, які не шантажуйте її фінансовим питанням. Пам’ятайте, що ваш розрив діти також переживають і їм теж дуже важко.

Якщо колишня дружина проти ваших зустрічей з дитиною, не тисніть на неї і не виривайте спілкування з дітьми силою і скандалами. Дайте їй час заспокоїтися і впоратися з емоціями, а потім наодинці поговоріть про це. Продовжуйте піклуватися про дітей, навіть якщо у вашій колишньої дружини з’явився новий чоловік. Не завершуйте з ними відносини.

Як повернути дружину після розлучення: поради психологів

Джерело: https://vplate.ru/razvod/kak-vernut-zhenu/

Як повернути дружину з дитиною: важливі моменти і поради психологів

Пішла дружина з дитиною: як повернути? Для цього доведеться докласти чимало зусиль, але результат того вартий. Щоб повернути дружину і дитину, не будуть потрібні гроші, подарунки.

Необхідно мати величезне бажання і сильну прихильність до сім’ї.

Дружина може дозволяти вам бачити дитину, але ви хочете знову бути щасливі утрьох? Дізнатися все важливі аспекти, «підводні камені» і запам’ятати поради психологів для того, щоб почати життя з чистого аркуша, допоможе ця стаття.

Чому дружина пішла з дитиною? Можливі і видимі причини

Після розпаду сім’ї не варто відразу думати, як повернути дружину з дитиною. Ви повинні пройти етап свого морального відновлення, в ході якого можете усвідомити провину, розібратися в помилках і зрозуміти причину конфлікту. За статистикою, 70% пар розпадаються з ініціативи жінки, якій не подобалися деякі особливості сімейного життя:

 • шкідливі звички: куріння, зловживання алкоголем, легкі наркотики;
 • фізичне насильство;
 • ранній шлюб;
 • моральне насильство, конфлікти і сварки, розбіжності;
 • часті побутові проблеми без рішення;
 • ревнощі і недовіру до партнера.

Жінка схильна до швидких висновків і помилковим рішенням, сприймає ситуації емоційно. Тому якщо ви не знаєте, як повернути кохану дружину з дитиною, то задайте собі питання: «Чи здатний я змінитися, не здійснювати минулих помилок і знову взяти на себе відповідальність за сім’ю?»

Чи реально повернути дружину в ситуації, що склалася?

Ви оцінили причини конфлікту і помилки, вчинені обома подружжям. Наступний крок – дізнатися, чи варто намагатися повертати дружину і дітей? Для цього зверніться до статистики:

 1. При побутовому насильстві шанс повернути дружину становить 18%. Дружина пригнічена психологічно і фізично, поступово знижує свою самооцінку.
 2. Якщо ви змінили один раз, то шанс повернути дружину становить 45%. При повторних зрадах знижуйте статистику на 15%. Якщо є дитина, повернути колишню дружину після розлучення або до нього буде легше.
 3. Моральне придушення дає шанс в 13%. Якщо чоловік принижував жінку, не поважав і одружився заради якоїсь вигоди, то питання, як повернути колишню дружину з дитиною, залишиться без відповіді.
 4. Чоловік не самостійний – 28%. Ви можете змінитися, довівши і продемонструвавши дружині свою зібраність, посидючість.

Як повернути дружину після розлучення: поради психологів

Подумайте, чому ви хочете повернути дружину? Причина може критися в страху самотності або втрати дитини.

А якщо ви не винні в розлученні і від нього пішла дружина? Що робити, якщо вона змінювала, зловживала моральним насильством і шкідливими звичками? Задумайтесь, чи потрібна вам така дружина? Ви можете відсудити дитину і створити нову сім’ю.

З чого почати? крок 1. розібратися в собі

Як повернути дружину з дитиною, якщо любиш і не хочеш руйнувати сім’ю? Це питання першим виникає у чоловіка, якщо він не хоче розпаду відносин. Але перш, ніж почати рішучі дії, ви повинні розібратися в собі, зрозуміти, що хочете від дружини і від сімейного життя.

Дайте жінці час відпочити від побутових проблем, не повертайте улюблену моментально. Якщо дружина завинила, то за дні, проведені в роздумах, вона зможе зрозуміти помилку і сама стане ініціатором примирення.

Як повернути дружину після розлучення: поради психологів

Стати самостійним. Налагодьте домашні справи, знайдіть роботу і улюблене заняття. Стабільність і довіра до партнера – одні з якостей, які цінують подружжя.

Усуньте всі недоліки, особливості поведінки і шкідливі звички, через які ви тепер роздумуєте, як повернути дружину з дитиною.

Крок 2. Подумайте над ставленням дитини до вас

Щоб зрозуміти, чому дружина пішла з дитиною, оцініть ваші відносини з малюком. Чоловічої статі важче зрозуміти, що діється в душі у маленького чоловічка, на відміну від жінок, від природи мають материнський інстинкт. Якщо ви хочете дізнатися, як ставитеся до своєї дитини, то подумки поверніться в дитинство і проаналізуйте наступні пункти:

 1. Як ви реагували на заборони і сварки батьків? Можливо, емоційно (сльози, крик) або замкнуто (мовчання, образа). А також запитайте у себе: «Чи робив я по-своєму або прислухався до слів старших?»
 2. Вказівки і приниження від батьків. Вас ображали батько або мати, занижували самооцінку і говорили, що нічого не вийде?
 3. Виміщення накопичених негативних емоцій на сім’ї. Після важкого трудового дня ви зганяти гнів на дітей і дружину?
 4. З вашої родини йшов батько? Якщо це сталося, то вам буде досить складно правильно виховати свого сина. Після відходу дружина перебудовує дитини під себе і втрачає інтерес до виховання. Особливо погано це позначається на хлопчиків.

 

Ви – повноцінна копія поведінки своїх батьків і частково ставитеся до дитини, як вони до вас колись. Як повернути дружину з дитиною, якщо їх любиш? Це майже неможливо, якщо з малюком порушений зв’язок.

Для цього проаналізуйте, як він реагує на зустріч з вами.

Біжить, обіймається і посміхається або стоїть, боязко поглядаючи? Якщо вам вдасться побороти емоційну скутість дитини, то ви зможете розташувати його до себе, щоб повернути сім’ю.

Основні помилки, яких припускаються чоловіком після відходу дружини

Перш ніж перейти до активних дій, запам’ятайте, чого не можна робити під час примирення з дружиною:

 • Поводитися занадто покладливо. Якщо ви будете погоджуватися з дружиною у всьому, то незабаром їй це набридне. Не бійтеся висловлювати свою думку, якщо це не призводить до великого конфлікту. Знайдіть золоту середину, намагайтеся її дотримуватися.
 • Холодна логіка – ваш ворог. Якщо помилка була зроблена дружиною і це очевидно, то жінка зрозуміє. Чи не приводите аргументи і докази, забудьте про лекції. Краще проявіть романтичний настрій.
 • Дарувати коханій багато сувенірів. Справно сплачуйте аліменти для дитини, а любов – не купиш.
 • Скасувати спостереження за собою. Ваш зовнішній вигляд повинен бути привабливим і охайним. Покажіть, що ви можете доглядати за собою і за своїм одягом.
 • Чи не слухати поради рідних людей. Часта помилка, яку здійснюють чоловіки, не знаючи, як повернути дружину з дитиною. Поради родичів можуть бути корисні, але рішення приймати вам. Вислухайте і висловіть свою думку.

Не робіть таких помилок, і ваш шанс успішного повернення дружини буде підвищено.

Як повернути дружину після розлучення: поради психологів

Крок 3. Теоретичні поради

Як повернути дружину з дитиною? Психологи рекомендують поєднувати дії і думки, тому для початку розсортуйте теоретичні поради:

 1. Покажіть дружині, що вам теж погано.
 2. Не використовуйте дитини для просування відносин.
 3. Якщо дружина забороняє вам спілкуватися з дитиною відразу після відходу, деякий час почекайте. Вона морально пригнічена, і просто сама не хоче вас бачити.
 4. Покажіть дружині, що ви готові до серйозних стосунків, стали самостійним і стабільним людиною. Зміни повинні бути помітні.
 5. Подумайте, чого дружині не вистачало в шлюбі або до відходу.

Як повернути дружину після розлучення: поради психологів

Крок 3. Практичні поради

Після періоду відновлення приступайте до практичних дій по поверненню дружини і дитини. Дійте за планом, можете відхилятися від нього на 1 пункт, якщо дружину вдається повернути швидше:

 1. Через 1-2 місяці призначте дружині дружню зустріч. Якщо ви отримаєте відмову, аргументуйте своє бажання тим, що хочете бачити дитину. Якщо ж ви отримали позитивну відповідь і дружина прийшла з малюком, то дитина шалено сумує за батьком! Не варто робити поспішних висновків, але знайте: дружина розуміє, як дитина хоче додому, і сама вже думає про повернення.
 2. Можна зробити «пробачити» подарунок. Обов’язково подаруйте його і дитині, і дружині. Вибачитеся, пообіцяйте виправитися.
 3. Допомагайте дружині. Як повернути дружину з дитиною? Запропонуйте забрати дитину з садка або школи, зводите його на атракціони. Робіть добрі діла не коли вас просить дружина, а самостійно, передбачаючи ситуацію.
 4. Покажіть, що ви почали змінюватися. Згадайте, що дружина в вас не любила, і виправте проблему. Якщо ви мало заробляли, то знайдіть підробіток. Якщо ви захоплювалися спиртними напоями, усуньте шкідливу звичку. При прогулянці можна ненароком розповісти про це дружині. Розвивайте діалог в міру її зацікавленості.
 5. Візьміть всю провину на себе. Якщо є дитина, то повернути колишню дружину після розлучення набагато простіше. Під час чергового діалогу на прогулянці з малюком візьміть всю провину в конфлікті на себе. Вибачайтеся, але не принижуйтеся. Жінка повинні відчути, що ви нею дорожите.
 6. Оновлення відносини, оживив романтику. Призначте зустріч в кафе один на один. Відвідайте місце першого поцілунку, знайомства або згадайте найвеселіші і добрі моменти спільного життя.

Здійснюйте всі бажання і мрії коханої. Як зробити вечір незабутнім, ви зможете зрозуміти самі, тому що краще знаєте свою дружину.

Готовий шаблон дій: як вчинити?

Ви можете скористатися зразковим списком дій, який допоможе повернути дружину як з двома дітьми, так і з однією дитиною:

 1. Виходьте прогулятися з дитиною ближче до вечора. Зводить малюків в парк або на інші розважальні атракціони. Придбайте іграшку або квіти для дружини, як би випадково.
 2. Будьте мирним людиною. Не проявляйте агресію, але і не стаєте занадто поступливим у присутності дружини.
 3. Покладіть дитину спати і залишіться поговорити з дружиною, якщо вона запропонує чай або вечерю.
 4. Далі почніть діалог з базових слів: «Як справи? Що нового?” Можна запитати про стан дитини. У перших таких розмовах не зачіпайте почуття і любов. Для початку просто інтересуйтесь.Следіте за своїм голосом і словами. Якщо вам буде адресований відповідь питання, чи не хваліться, але і не тисніть на жалість. Варіант «Не погано, але втомлююся» або «Нормально. Тримаюся, хоча … це досить важко. Я і не думав навіть, що так важко ».
 5. Чи не нав’язуйте дружині, почніть з малого. Якщо жінка натякає, що вам пора, то йдіть. Така її реакція може бути довгою.

Звертайте увагу на психічне здоров’я дитини і на атмосферу, в якій він виховується.

Як повернути дружину після розлучення: поради психологів

Після повернення дружини

Не робіть колишніх помилок, які привели до розлучення або догляду дружини з сім’ї. Багато жінок терплять ставлення чоловіка до них, тому що не хочуть позбавляти дітей батька. Якщо дружина забрала дитину і вирішила піти, то на це були вагомі причини.

Якщо ви відчуваєте, що знову починаєте великий конфлікт, обговоріть його в більш затишному місці або відвідайте сімейного психолога.

джерело

Наталя споглядач

 • Активність: 119k
 • Пол: Жінка

Наталя споглядач

Джерело: https://otnosheniya.temaretik.com/1793509562988890954/kak-vernut-zhenu-s-rebenkom-vazhnye-momenty-i-sovety-psihologov/

Чи можна повернути дружину після розлучення

Далеко не всім парам вдається зберігати відносини, внаслідок чого неминучий розлучення. Це страшне слово стає стресом для обох партнерів, в тому числі і їхніх спільних дітей. Легше, коли до цього рішення прийшли обоє.

Але якщо чоловік не готовий здаватися, виникає питання, як повернути дружину після розлучення. У статті будуть описані причини такого бажання жінки, чи можна її повернути до розлучення, після нього через деякий час, якщо є спільні діти або коли вона пішла до іншого чоловіка. Також допоможуть поради психологів, як діяти, а яких помилок уникати.

Як повернути дружину після розлучення: поради психологів

Чому дружина хоче розвісити: основні причини

Щоб тверезо оцінювати свої шанси на відновлення сім’ї і відносин, вам потрібно проаналізувати причини такого результату, що саме рухало жінкою до прийняття рішення піти. Підкажуть статистичні дані, чому найчастіше розлучаються сучасні пари:

 • Втручання третіх осіб у відносини . Коли батьки налаштовують негативно дітей в сторону їх партнерів, провокують нові конфлікти, або ж коли підступи будують друзі;
 • Несумісність характерів, інтересів. У такому випадку люди один одного практично ні в чому не підтримують, різні цінності і пріоритети провокують суперечки, спілкування сходить нанівець;
 • Неготовність миритися з поганими звичками. Особливо якщо чоловік проявляє неакуратність, не допомагає дружині в побуті;
 • Зради, з якими не готова миритися жінка. Подібні вчинки завдають серйозну травму, руйнуючи довіру;
 • Почуття до іншого чоловіка, що спалахнула закоханість. В результаті таких емоцій часто приймаються імпульсивні необдумані рішення;
 • Ранній шлюб, моральна неготовність партнерів до подружніх обов’язків . Відповідальності, відсутність досвіду і юнацький максималізм;
 • Залежності . А саме алкогольна або наркотична, що призводить до агресивної, неадекватній поведінці;
 • Нездорова ревнощі, через яку життя другого партнера перетворюється в клітину . Коли одержимість у викритті призводить до приниження, стеження, скандалам, тотальної недовіри;
 • Проблеми в сексуальному житті, невміння тактовно обговорювати їх. Незадоволеність, відсутність інтиму, різні темпераменти, через що рано чи пізно хтось схиляється до зрад;
 • Фінансові труднощі. Нестача коштів, через що обидва партнери відчувають себе невпевнено;
 • Насильство фізичне або моральне. Травмування психіки постійними приниженнями, рукоприкладство.

Розірвання шлюбу – це завжди складне рішення, яке обмірковувалося тривалий час. Ніколи жінка не піде звідти, де їй було спокійно, комфортно. Задайте собі питання, що ви могли робити не так, щоб вона наважилася кинути все.

Про те, як відновити відносини з дружиною після розлучення, психологи можуть розповісти тільки в тому випадку, якщо будуть чітко визначені причини розриву, поточні обставини.

Шанси, а також методики поведінки можуть істотно відрізнятися в ситуації, коли дружина хоче розлучення, але не поспішає зробити це або ж через рік після, якщо в шлюбі були народжені діти, коли вона пішла до іншого чоловіка.

Згідно зі статистичними даними, 56% жінок не шкодують про відхід, а 46% через якийсь час дають другий шанс відносинам. Давайте детально розглянемо кожен випадок.

Як повернути дружину після розлучення: поради психологів

Якщо вона хоче розлучення, але поки не поспішає

Пам’ятайте, що поки жінка тільки говорить про розлучення, але не вживає жодних дій в цьому напрямку, тим самим вона дає вам останній шанс або навіть випробувальний термін. У такому випадку важливо не сидіти склавши руки, впадати в нудьгу або конфліктувати. Її моральний стан вкрай хитке, від вас безпосередньо залежить її подальше рішення.

Що можна зробити:

 • причини – можете самостійно проаналізувати відносини, свою поведінку, а можете розташувати жінку до відвертої розмови, спокійною запитати про те, що її не влаштовує, пообіцявши працювати над собою;
 • зміни – завжди починайте з себе, усуньте всі ті провокуючі фактори, що штовхають її до розставання, запропонуйте разом попрацювати над поліпшенням взаємин;
 • зміна обстановки – часто пристрасть і почуття згасають через побуту і рутини, тому внесіть нові яскраві емоції та враження, це може бути ремонт, зміна місце проживання, подорож, будь-які приємні зміни;
 • романтика – можливо вона просто не відчуває себе коханою і бажаною, згадайте, як ви домагалися її спочатку, ніж підкорили серце, воскресити в собі всі ті якості;
 • відповідальність – зробіть все, щоб вона не відчувала себе втомленою, допомагайте в побуті, вирішуйте фінансові труднощі, візьміть на себе частину обов’язків по догляду за дітьми.

Як повернути дружину після розлучення: поради психологів

Щодня працюйте над собою, підтримуйте сімейні цінності, придумайте нові традиції, щоб скріпити взаємозв’язок. Нехай вона бачить позитивні зміни у вашій зовнішності, поведінці, ставленні до неї. Це допоможе переглянути настрій на спільне майбутнє. Не намагайтеся її вмовляти, просто зробіть все, щоб вона сама не захотіла від вас йти.

Після розлучення

Набагато складніше відновлювати відносини, коли після розлучення пройшов рік і більше. Жінка вже звикла до життя без вас, напевно, у неї є нові симпатії і залицяльники. Одних слів і банальних залицянь буде недостатньо, вам потрібно здивувати її, втілити в реальність сценарій красивого романтичного фільму.

Що радять фахівці:

 1. Налагодьте спілкування . Коли образи і негативні емоції вщухнуть, постарайтеся налагодити контакт з колишньою дружиною. Почніть з дружніх партнерських відносин, пропонуйте свою допомогу, цікавтеся її життям.
 2. Завоюйте жінку заново. Коли розташуйте її до себе, почніть залицяння з ненав’язливих приємних вчинків. Спробуйте повернутися до моменту вашого знайомства до шлюбу. Запросіть в ті ж місця, влаштуйте цукерково-букетний період, щоб вона згадала все ті емоції, які привели до любові.
 3. Допомагайте . Зробіть все, щоб полегшити її життя, допомагайте в будь-яких дрібницях, це нагадає їй, наскільки поруч з вами легко і безтурботно. Щоб знати, чого вона потребує, частіше цікавтеся її життям.
 4. Поговоріть відверто. Більшість пар розходяться через банальну недомовленості, невміння правильно спілкуватися. Спокійно, але відверто поговорите про ваші колишні відносини, згадайте позитивні, негативні моменти, виявите помилки. Це допоможе вам обом всередині себе оцінити перспективи примирення.
 5. Просіть допомоги у неї . Жінки люблять сильних і незалежних чоловіків, але і в силу материнського інстинкту і бажання бути корисною будуть раді надати підтримку або допомогу. Ви можете просити у неї ради в різних справах, натякніть, що багато в чому не справляєтеся без неї. Це може стати хорошою платформою для примирення.

Чи готові ви переступити через свою гордість і піти на все, що б повернути дружину?

Та ні

Якщо є дитина

Куди важливіше відновити шлюб, якщо у вас є спільні діти і любов. Обоє батьків повинні усвідомлювати, що всі перипетії відносин болісно сприймає в першу чергу дитина. Тому дотримуйтесь кількох порад психологів:

 • Не втручайтеся в стосунки дитини, ніколи їм не маніпулюйте, щоб змусити дружину змінити рішення, це може згубно позначитися на дитячій психіці;
 • поясніть дружині, наскільки для дитини буде складно розрив відносин, приведіть аргументи, наскільки йому важливі і мама, і тато;
 • в питаннях зустрічей з дитиною та прийняття участі в її вихованні не тисніть, а домовляйтеся спокійно, ненав’язливо, частіше спілкуйтеся з дружиною про нього, цікавтеся його життям;
 • не використовуйте матеріальну сторону як шантаж, пам’ятайте, що незалежно від результату ваших відносин, ви завжди будете батьком, а діти ні в чому не винні;
 • покажіть дружині, наскільки ви готові змінюватися заради неї і дітей, боріться з шкідливими звичками, ростіть як особистість.

Читайте також:   Що робити, щоб чоловік не зраджував: способи роботи над собою

Пам’ятайте, тема вашої дитини допоможе вам налагодити партнерську спокійне спілкування з дружиною. З одного боку це ваш великий шанс, але з іншого намагайтеся не маніпулювати ним, використовуючи як шантаж.

Якщо вона пішла до іншого

Якщо улюблена жінка вирішила розлучитися з вами з огляду на невходження до іншого чоловіка, це не тільки вкрай неприємно, але і складно в контексті її повернення. Для початку проаналізуйте, в чому цей чоловік зміг вас перевершити, знайдіть помилки в поведінці. Далі слідуйте простому плану:

 • змінитеся зовні, займіться спортом, поновіть гардероб, нехай вона погляне на вас по-новому;
 • змінитеся внутрішньо, займіться новими видами діяльності, знайдіть більш перспективну роботу, відмовтеся від шкідливих звичок, нехай вона зауважаєт вас;
 • влаштуйте особисту зустріч, щоб вона все це побачила, обговоріть, як вона бачить своє майбутнє, наскільки їй добре з новим партнером;
 • відверто обговоріть всі промахи, через які розпався шлюб, проявіть готовність до кардинальних змін заради її повернення;
 • якщо вона дасть зелене світло, дійте, як було описано вище, якщо зрозумієте, що вона щаслива з іншим чоловіком, залиште її в спокої.

Як повернути дружину після розлучення: поради психологів

Якщо у вас є спільні діти, проявляйте себе як батько з кращого боку. Нехай вона бачить різницю між рідним батьком і вітчимом. Материнський інстинкт і повагу до вас може стати великим бонусом для вас.

Як себе вести, якщо дружину вдалося повернути

Якщо вам вдалося реабілітувати відносини, отримати другий шанс, не варто на цьому зупинятися. Тепер зробіть все, щоб повернути її розташування, а саме:

 • приділяйте їй більше уваги;
 • дивуйте її дрібними сюрпризами;
 • частіше говорите компліменти;
 • вносите у відносини романтику
 • обговоріть нову модель відносин;
 • навчитеся спокійно вирішувати проблеми.

Як повернути дружину після розлучення: поради психологів

Відверті розмови і повна довіра допоможуть в майбутньому уникнути повторних проблем. Попросіть дружину своєчасно і прямо говорити про свої претензії, а також самі ніколи їх не замовчує.

Поради психолога

Найвірніший радник в питаннях сімейних відносин – не родичі або друзі, а психолог. Тільки він зможе знайти справжні причини бажання подружжя розлучитися, підкаже, як запобігти розставання. Отже, чи можна повернути дружину після розлучення, поради психолога:

 • за допомогою аналізу своїх вчинків повністю зміните свою поведінку;
 • налагодьте партнерські відносини, засновані на рівноправ’ї;
 • поводьтеся врівноважено при будь-якому результаті подій;
 • міняйте себе в кращу сторону, але не потурайте всім її примхам;
 • виробіть разом з дружиною тактику компромісів;
 • не давайте поспішних обіцянок, спочатку оцініть реальність їх здійснення;
 • приділяйте їй більше уваги, підтримуйте між вами романтику і пристрасть;
 • проявляйте впевненість в собі, навіть якщо вона пішла до іншого чоловіка;
 • зберігайте позитивний настрій навіть при невдачах.

Як повернути дружину після розлучення: поради психологів

висновок

У будь-якій справі вибирайте психологічні техніки трансформації замість погроз, тиску, шантажу. Щоб жінка тягнулася до вас, відкрийте себе і дня неї нового себе. Головне, правильно розібратися в причинах, провести роботу над собою, адекватно і гідно прийняти будь-який результат подій.

( 1

Джерело: https://afmen.online/kak-vernut-zhenu-posle-razvoda.html

Як повернути колишню дружину: після розлучення, з дитиною, поради психолога, молитви, якщо у неї інший

Як повернути дружину після розлучення: поради психологів

Наше життя сповнене сюрпризів і несподіванок. На жаль, не завжди приємних. І навіть клятва бути разом в горі і в радості, у хворобі й здоров’ї не дає гарантії на довгий щасливе спільне майбутнє. Від розлучення не застрахована жодна сімейна пара.

Але часом такий стан речей не влаштовує одного з подружжя. Якщо жінка стає ініціатором розірвання шлюбу, чоловік часто виявляється зовсім не готовий до одиночного плавання.

І тоді виникає закономірне бажання повернути дружину після розлучення.

Ефективні способи і поради психологів здатні допомогти домогтися бажаного результату і повернути дружину навіть через кілька років після розлучення.

Як повернути дружину?

Спочатку слід згадати про те, що офіційна дружина, нехай на даний момент вже і колишня, перш за все жінка. Тому, намагаючись її повернути, не слід тиснути на обраницю наявністю дітей, спільно нажитого майна і налагодженого побуту.

Щоб повернути колишню дружину після розлучення, спочатку, необхідно постаратися торкнутися найтонші душевні струни за допомогою впливу на її почуття. Адже часто приводом для розлучення і служить остиглий вулкан пристрастей і відсутність яскравих позитивних емоцій в сімейному житті.

Як повернути дружину після розлучення: поради психологів

Найчастіше в розриві відносин винні обидва, а не хтось один

Як повернути колишню дружину після розлучення?

Для розриву відносин є маса приводів. І у кожної жінки в кожному окремо взятому випадку вони свої. Психологи виділяють основні групи причин розлучень:

 • незадоволення сексуальним життям;
 • грубість і жорстокість партнера;
 • необгрунтована ревнощі чоловіка;
 • відсутність матеріальних благ;
 • зради і зрада;
 • надмірне захоплення чоловічими хобі – полюванням, риболовлею, футболом і т.п.

Розлучення передує явно не єдина сварка, а рішення не приймається спонтанно і непродумано. Перед тим, як повернути дружину після розставання, слід грунтовно розібратися в мотивах розриву відносин. Для цього можна використовувати деякі прості рекомендації:

 • вивести колишню дружину на контакт – зателефонуйте обраниці, запропонуйте зустрітися, пообідати разом або просто прогулятися в парку;
 • відверто поговорити – запитаєте колишню дружину прямо, що стало причиною розлучення, і як вона оцінює перспективу ваших подальших відносин;
 • порадьтеся з загальними друзями – найчастіше колишня дружина ділиться з подругами своїми думками і переживаннями набагато щиріше, ніж здатна розповісти вам.

Важливо! Щоб повернути дружину після розірвання шлюбу, прагнете до особистого спілкування. Наполегливі дзвінки і нічні смс здатні просто вивести колишню дружину з рівноваги або спровокувати напад агресії.

Якщо вона пішла з дитиною

Розлучення при наявності спільних дітей – це подвійний удар. Адже поряд з втратою другої половинки, ви втрачаєте можливості знаходитися поруч зі своїми дітьми постійно і цілодобово. Перед тим, як повернути колишню дружину з дитиною після розлучення, слід задуматися над тим, що дружина з дітьми йде з сім’ї не так часто і не так легко.

Важливо! Зазвичай в такій ситуації заради збереження шлюбу дружини здатні терпіти і прощати багато. Їм хочеться, щоб у малюка був батько і щасливе дитинство. Тому, якщо колишню дружину не зупинили навіть діти і розлучення все-таки трапився, значить, на те були дійсно вагомі підстави.

Повернути колишню дружину з дитиною після розлучення здатні допомогти наступні поради:

 • постарайтеся довести дружині, що розрив заподіює біль не тільки вам, але і малюкові;
 • Не втручайтеся дитини в з’ясування стосунків, не намагайтеся через нього повернути колишню дружину;
 • якщо дружина після розлучення не дозволяє зустрічатися з дитиною, не тисніть на неї, дайте час охолонути заспокоїтися;
 • покажіть дружині свою готовність до серйозних змін у житті заради її повернення.

Щоб повернути дружину після розлучення з дитиною, необхідно постаратися пояснити їй, що тільки при спільному проживанні у малюка буде щасливе дитинство в повній сім’ї. Обміркуйте, чого не вистачало колишній дружині в шлюбі, і зробіть все можливе, щоб змінити це в кращу сторону.

Від нового обранця

Якщо дружина пішла до іншого, повернути її після розлучення буде трохи складніше. В першу чергу, варто придивитися і оцінити нові відносини подружжя. Існує ймовірність, що емоції і пристрасті вже вщухли, і вона перестала будувати серйозні плани щодо цього союзу.

Важливо! Виходячи зі слів і поведінки колишньої дружини, слід ретельно продумати, як повернути колишню дружину, якщо у неї інший.

Однак, якщо дружина непідробно щаслива з новим обранцем, варто після розлучення на час залишити її в спокої. Чи не квапте події, не тисніть на колишню дружину і не набридає їй. Постарайтеся пояснити, що в будь-якому випадку будете чекати її повернення стільки, скільки буде потрібно.

Якщо вона живе з іншим вже кілька років

Як повернути дружину після розлучення: поради психологів

Але життя не стоїть на місці. За період ваших роздумів, колишня дружина може вже не бути самотньою.

Перед тим, як повернути колишню дружину, якщо вона живе з іншим, слід ретельно розібратися в причинах такого бажання. Якщо вами рухає образа і прагнення помститися, можливо, не варто руйнувати нову сім’ю колишньої дружини. Дозвольте жінці і далі спокійно будувати інші відносини.

Але якщо причина все-таки в щирих незгасних з плином часу почуття, то можна постаратися повернути колишню дружину, навіть через кілька років після розлучення. У цьому допоможуть наступні рекомендації:

 • оціните нові відносини подружжя і постарайтеся дати колишній дружині все те, чого їй зараз не вистачає;
 • покажіть колишній дружині, що вже змінилися в кращу сторону: змінили роботу, позбулися шкідливих звичок;
 • ненав’язливо і тонко натрапимо на спогади про щасливі моменти спільного життя.

Щоб повернути колишню дружину від нового обранця через кілька років після розлучення, необхідно знову розбудити її остиглі почуття. Довести їй, що за час розставання ви насправді назавжди змінили себе і свій світогляд.

Поради психолога, як повернути дружину після розставання

Як повернути дружину після розлучення: поради психологів

Поради психологів зазвичай зводяться до наступного:

 • ні за яких обставин не можна принижувати власної гідності і дозволяти колишній дружині витирати об себе ноги;
 • розповідаючи дружині про свої почуття і страждання, не перегравати – це викличе лише жалість і роздратування;
 • не звинувачуйте ні в чому дружину, але при цьому визнайте свої помилки і підтвердіть готовність назавжди змінити свою поведінку;
 • постарайтеся стати друзями – не нав’язуйте відносини, а просто будьте поруч: допоможіть з домашніми справами, забирайте дитину зі школи або секції, просто частіше гуляйте в парку.

Важливо! Якщо колишня дружина після розлучення все-таки пішла на контакт і дозволила перебувати поруч, не вимагайте від неї винагород у вигляді поцілунків або сексу. Це зруйнує атмосферу романтики і все доведеться починати заново.

Як знову розпалити почуття любові?

В першу чергу, після розлучення необхідно дати дружині час, щоб вона привела свої думки і почуття в порядок. Дозвольте їй скучити, згадати приємні моменти спільного життя. За цей час варто скласти план подальших дій, щоб не робити необдуманих вчинків.

Повернути почуття любові колишньої дружини після розлучення здатні допомогти:

 • компліменти – кожній жінці необхідно відчувати себе прекрасною і бажаною, адже не дарма існує думка, що жінки люблять вухами;
 • подарунки – підносите сюрпризи дружині, виходячи з її переваг: корисні речі або романтичні дрібнички здатні повернути колишні почуття;
 • квіти – після появи штампа в паспорті чоловіка часто забувають або не вважають за потрібне витрачати кошти на непотрібні букети;
 • увагу – проявляйте турботу і увагу по відношенню до дружини, відсуньте на другий план всі можливі справи;
 • вчинки – не варто повсюдно кричати про своє бажання повернути колишню дружину, нехай про це розкажуть дії, гідний справжнього чоловіка.

Важливо! Колишній дружині належить знову навчитися вам довіряти. Допоможіть їй в цьому всіма доступними способами. Адже розчарувавши її ще раз, є можливість втратити кохану назавжди!

Чи допоможе молитва?

Як повернути дружину після розлучення: поради психологів

«Господи Ісусе, почуй мою молитву, з’єднай серця наші з дружиною, прости мої гріхи. Всели в її серці прощення до мене. Дай їй знати про любов моєї і істинному покаянні. Дай мені шанс жити з нею в любові та злагоді. Господи, якщо послав ти мені дружину, щоб не залишив тепер мене без неї, воскреси любов колишню між нами. Визволи від злих чар сім’ю нашу і будинок. амінь »

Існує думка, що щира віра у вищу силу дійсно здатна створити диво.

Вимовляти текст молитви бажано напам’ять. Не можна доповнювати її своїми словами і змінювати їх розташування. Місце, в якому вирішено звернутися до Бога, з проханням повернути дружину, не має принципового значення. Промовити молитву можна як вдома, так і в храмі.

Джерело: https://bvk.news/semya/lyubov/vernut-byvshuyu-zhenu.html

Як повернути дружину після розлучення і зберегти нормальні відносини? | Все про розлучення, аліменти і розділ майна

Як повернути дружину після розлучення: поради психологів

Розлучення – завжди важкий час для обох подружжя. Навіть якщо він відбувається за обопільною ініціативою, все одно доводиться нелегко. По-перше, ви звикаєте до людей, вас з ними пов’язують спільні спогади, спільні цілі в минулому і плани на майбутнє. По-друге, у вас можуть бути діти. А це ще серйозніше, тому що для них тато і мама – однаково улюблені і близькі люди.

Зазвичай жінки страждають більше при розлученні. Вони більш емоційні, на них залишається відповідальність за дитину. Але і чоловіки переживають. А деякі ще й думають про те, чи можна повернути колишню дружину після розлучення і як це зробити.

Читайте також:   Як домогтися хлопця: психологічні прийоми, чого варто уникати

Звичайно, тут багато що залежить від причин, за якими улюблена жінка зважилася на такий крок. Чи повернеться дружина після розлучення, залежить, на жаль, не тільки від вас.

Але ви неодмінно можете сприяти цьому – тобто зробити все для того, щоб колишня дружина знову стала вашою.

В якому випадку потрібно повертати дружину, яка пішла?

Щоб зрозуміти, чи є сенс повертати кохану жінку, потрібно з’ясувати, чому вона пішла, чому стався розлучення. І вже від цього думати, що робити. Причини, за якими йдуть із сім’ї, бувають найрізноманітнішими. Розглянемо, що штовхає дружину на догляд і дії чоловіка по її поверненню в кожному випадку:

 1. Шкідливі пристрасті чоловіка: Алкоголь, наркотики, ігроманія тощо. Це одна з найчастіших причин. Іноді жінки терплять-терплять, а потім в якийсь момент – раз і йдуть. А нещасний чоловік продовжує вже заливати горе горілкою або знаходиться в наркотичному сні, адже в моменти горя загострюються всі найважчі вади, і пристрасть до них зростає в рази. Мова йде про тих чоловіків, шкідливі звички яких вийшли за межі розумного. Хоча нерідко трапляється, коли дружина йде тому, що чоловік став зловживати спиртним, але ще не зовсім звалюється в прірву алкогольної залежності. Мабуть, жінка вважає, що шляху назад немає, і потреба у випивці у чоловіка стане в якийсь момент нездоланною. Якщо ви відносите себе до таких людей (у яких ще не все втрачено), то вам, звичайно, просто необхідно спробувати повернути свою кохану. зрозуміло,для цього треба спочатку кинути свої звички і дати зрозуміти дружині, що ваш намір остаточне.
 2. Ревнощі.Якщо ви моторошний ревнивець і цим довели свою улюблену до знемоги і наміри залишити вас, вам також треба спробувати її повернути. Практично кожна друга причина відходу пов’язана з ревнощами чоловіка, причому, як правило, з необгрунтованою. Чому чоловік стає таким, відповісти важко: це питання треба відносити до його психології дитинства. Але факт є факт. Будь-яка затримка дружини з роботи, з інших заходів обертається скандалом. У спробі «зловити» улюблену на місці злочину ревнивець постійно зайнятий саме цим питанням. Іноді дані прояви набувають характеру патології. Чоловік стежить за телефоном дружини, за дзвінками і смс-повідомленнями, обов’язково перевіряє її сторінки в соціальних мережах, намагається контролювати її час. Деякі жінки заспокоюють себе тим, що така ревнощі нібито прояв любові. Однак не варто обманюватися.Це почуття руйнівний, нічого спільного з любов’ю не має. Найчастіше воно, навпаки, говорить про внутрішні проблеми самого чоловіка, його хворобливому сприйнятті себе в першу чергу. Адже ревнощі – це в тому числі комплекс неповноцінності. Тому ті представниці прекрасної статі, які намагаються триматися подалі від ревнивців, надходять більш ніж правильно. По-перше, ревнивий чоловік отруює життя, а по-друге, ревнощі сліпа, і людина, схильна до її нападкам, здатний навіть на вбивство. Так що якщо ви ставитеся до категорії ревнивих чоловіків, спочатку позбудьтеся від цього почуття (аж до допомоги психолога) і тільки потім намагайтеся повернути свою кохану.Адже ревнощі – це в тому числі комплекс неповноцінності. Тому ті представниці прекрасної статі, які намагаються триматися подалі від ревнивців, надходять більш ніж правильно. По-перше, ревнивий чоловік отруює життя, а по-друге, ревнощі сліпа, і людина, схильна до її нападкам, здатний навіть на вбивство. Так що якщо ви ставитеся до категорії ревнивих чоловіків, спочатку позбудьтеся від цього почуття (аж до допомоги психолога) і тільки потім намагайтеся повернути свою кохану.Адже ревнощі – це в тому числі комплекс неповноцінності. Тому ті представниці прекрасної статі, які намагаються триматися подалі від ревнивців, надходять більш ніж правильно. По-перше, ревнивий чоловік отруює життя, а по-друге, ревнощі сліпа, і людина, схильна до її нападкам, здатний навіть на вбивство. Так що якщо ви ставитеся до категорії ревнивих чоловіків, спочатку позбудьтеся від цього почуття (аж до допомоги психолога) і тільки потім намагайтеся повернути свою кохану.Так що якщо ви ставитеся до категорії ревнивих чоловіків, спочатку позбудьтеся від цього почуття (аж до допомоги психолога) і тільки потім намагайтеся повернути свою кохану.Так що якщо ви ставитеся до категорії ревнивих чоловіків, спочатку позбудьтеся від цього почуття (аж до допомоги психолога) і тільки потім намагайтеся повернути свою кохану.
 3. Часті сварки і непорозуміння.Якщо між вами в шлюбі раптом стали з’являтися непримиренні протиріччя і ви ніяк не можете домовитися, а потім з цієї причини дружина йде від вас, значить, ваша впертість їй набридло. Таке теж відбувається в житті пар, які живуть разом вже багато років. Одноманітність і побут атакують, накопичуються взаємні претензії, пристрасть поступово холоне, а внутрішні проблеми виходять назовні, і ніхто ні з чим в якийсь момент не хоче миритися. Навчіться перш за все поступатися жінці – не завжди і не з будь-якого приводу, але чоловік повинен бути вище впертості – це факт. А якщо ваш розлучення відбулося саме з цієї причини і ви страждаєте, постарайтеся довести свою дружину, що переглянули плани на життя, свою життєву позицію і зрозуміли, що стояння на своєму для вас не найголовніше. Що є дещо важливіше – любов і вона сама, ваша дружина.
 4. Відсутність фінансового забезпечення сім’ї.Причиною розлучення могло стати те, що ви не намагалися задовольняти потреби вашої родини (зауважте: чи не дружини, а сім’ї!). І, можливо, ваша дружина змушена була займатися підробітками, шукати ще який-небудь заробіток, щоб потреби дітей були по повній заповнені. Звичайно, просто з цієї причини жінка навряд чи піде. Тут, швидше за все, додавалося ще щось: неуважність по відношенню до дружини, можливо, грубість тощо. В такі моменти жінка раптом починає міркувати і думає так: «А навіщо він мені потрібен? Мало того що я на собі тягну бюджет сім’ї, так він ще буде мене ображати, кривдити! ». Її звинувачувати за це важко. А ось якщо ви вирішили повернути свою кохану, зрозумівши, що саме робили не так, змініть спочатку своє ставлення до життя і до дружини. Зрозумійте головне: від хороших чоловіків ніхто не йде.
 5. Егоїзм, неприпустиму поведінку: Грубість і жорстокість чоловіка, неувага до дружини, перевагу власного дозвілля (риболовлі, полювання). В цьому випадку, якщо ви по-справжньому шкодуєте про те, що трапилося, вам доведеться довго доводити колишній дружині, що вже покаялися і готові виправитися. Справа в тому, що жінки взагалі найбільше не терплять зневаги собою. Навіть якщо вони повністю занурені в сімейне життя і дітей, внутрішньо будь-яка представниця прекрасної статі хоче, щоб їй надавали знаки уваги. І, якщо чоловік нахабно зневажає це правило, вона починає (іноді навіть несвідомо!) Шукати уваги на стороні. Саме тут бере початок так званий флірт. Майже ніколи не фліртує жінка, якщо їй вистачає чоловічої уваги будинку! У разі розлучення з цієї причини вирішите: чи готові ви відмовитися від власної егоїстичної позиції, переглянути свої погляди на сім’ю,на час, який ви проводите з дружиною? Тільки після цього починайте діяти.
 6. Зрада. Ви змінювали своїй дружині або зробили це тільки один раз, а вона дізналася і пішла? Можливо, її відхід став для вас несподіванкою. Але в першу чергу вам слід замислитися: чому ви шукали чогось на стороні? Ви такий по життю або вам конкретно чогось не вистачало в стосунках з дружиною? А тоді, якщо вона до вас повернеться, чи не повториться все знову? Якщо ваш життєвий принцип – «з однією жінкою жити і бути їй вірним неможливо», то безглуздо намагатися повернути шлюб. А ось «випадкова» зрада допоможе вам в деякому сенсі знайти спокутування перед дружиною, але тільки в тому випадку, якщо ви щиро покаялися. Докладатимете все можливе і неможливе, щоб повернути кохану, якщо ви по дурості зрадили її.

Поради, як повернути дружину після розлучення

Якщо ви вирішили будь-що-будь повернути свою дружину, пам’ятайте, що в цій справі поспіх не потрібен. Спочатку просто побудьте наодинці з самим собою. Не кидайтеся в авантюри.

Іноді чоловіки починають ніби доводити собі перш за все, що нічого страшного не сталося, і кидаються в нові зв’язки. Буває ще «заливають горе горілкою».

А цього робити ні в якому разі не потрібно, тому що якщо маєте намір повернути свою кохану, то всі ці обставини навряд чи зіграють вам на користь. Тут багато що залежить ще від того, які обставини догляду вашої дружини.

Пропонуємо вам поради психологів, як повернути дружину після розлучення, в залежності від ситуації:

 1. Якщо ваша дружина пішла до батьків, приготуйтеся витримати ще оборону тестя і тещі. Рідко, коли родичі дружини не втручаються в події. Зазвичай вони відразу стають на бік дочки і починають вибудовувати захист від вас. Тут, звичайно, все залежить від причини, по якій пішла дружина. Якщо тесть і теща не вважають її грунтовної, можливо, вони ще виступлять вашими союзниками і сприятимуть поверненню доньки в лоно сім’ї. А ось якщо ви все-таки образили дружину, тоді треба буде сильно постаратися, щоб заслужити і їх прощення. По-перше, вам слід зрозуміти, що вони – ваші вороги просто тому, що їм прикро за свою дитину. Уявіть себе на їхньому місці: це вашу дочку принижує якийсь чоловік. Як поступите ви? Ось і вони так само. Головне – постарайтеся пояснити родичам дружини, що ви дуже її любите, житті не мислете без неї,хочете повернути і жити в мирі та злагоді. Заручіться підтримкою тестя (мужик мужика зрозуміє краще). Якщо батьки будуть впевнені в ваших намірах, вони не стануть перешкоджати, а, можливо, навіть вплинуть на рішення вашої дружини, адже вона напевно до них прислухається.
 2. Якщо ваша дружина пішла з дитиною, то вам, швидше за все, ще гірше. Ось ви тільки що були батьком, чули дитячий сміх і лепет – і раптом … Мало того, що розумієте, що десь зробили помилку, і відчуваєте біль від догляду улюбленої, так ще й дитина зникає з вашого поля зору. Але догляд з дітьми – це ваш шанс повернути свою дружину, якщо тільки ви зможете їй довести, що то, через що вона вас покинула, більше їй не загрожує. Нехай пройде деякий час, а потім ви зробите свій наступ. Але всі ці дні (місяці) обов’язково спілкуйтеся зі своїм сином або дочкою, ведіть себе як справжній дбайливий батько (особливо якщо раніше ви цими якостями не відрізнялися). І дайте зрозуміти вашу дружину, що дитині погано буде без вас (на материнських почуттях жінки зіграти нескладно). Але не задаровуйте нарочито дітей подарунками,взагалі намагайтеся все робити природно.
 3. Найгірші справи, якщо ваша дружина живе з новим обранцем, якщо вона пішла від вас до іншого чоловіка. Тоді вам стає важко з нею зустрічатися, щоб спробувати довести, що саме ви повинні бути з нею, а не хтось інший. Так, жінка, що йде просто так, не до нового обранця, звичайно, в якомусь плані більш доступна. Але якщо вона взагалі пішла від вас в нікуди, мабуть, ви її порядком «дістали до тремтіння в колінах». Так що ж робити? Є тільки один вихід: постаратися довести, що ви краще, ніж той, до кого вона пішла. Адже чогось їй бракувало в ваших стосунках. Треба добре обміркувати свої кроки і спробувати завоювати її серце знову. Шанс є завжди.

Як будувати відносини після повернення дружини?

Ви щасливчик, якщо ваша дружина повернулася до вас. Значить, змогли довести їй, що стали іншою людиною і виправите свої минулі помилки. Ваші відносини, можна сказати, починаються заново.

Це не означає, що треба вести себе як під час знайомства і перших побачень (буде неприродно). Спробуйте врахувати всі плюси і мінуси ваших минулих відносин і будуйте на них майбутнє.

Головне, пам’ятайте, що жінки не хочуть розлучатися з чоловіком і не йдуть від чоловіка, якщо він:

 • уважний до неї завжди (до її проблем, здоров’ю, роботі та ін.);
 • є хорошим батьком (виховує дітей, проводить з ними час);
 • несе відповідальність за свої слова і вчинки.

А ось вже матеріальна сторона питання і багато іншого – це другі або навіть треті запити більшості жінок. Врахуйте дані нюанси. Любіть свою дружину і показуйте їй це постійно. Ось що найголовніше!

Помилки схаменіться чоловіків

Часто в спробах вже нікуди не відпускати свою птаха щастя у вигляді повернулася дружини чоловіки починають допускати серйозні помилки, які ведуть до того, що ситуація будинку загострюється.

Чого не треба робити:

 1. Підлещуватися перед дружиною. Одна справа – бути уважним. Інше – почати «стелитися» перед дружиною. По-перше, жінки не люблять, коли їм у всьому догоджають. Такий чоловік починає викликати неприязнь, здається «ганчіркою». По-друге, це вже не виглядає природно. Будьте самим собою. Тільки краще і дорослішим.
 2. Чи не задаровуйте дружину подарунками. Це все – природні прояви уваги. Якщо раніше ви їх не робили, то і зараз не варто. Краще приділяйте увагу по-іншому: запитуйте, дбайте, любите.
 3. Не треба виглядати неохайно і недоглянуті, в тому числі прагнучи показати свої страждання, як вам було погано без дружини. Якщо вона побачить, що ви добре виглядаєте, їй може стати дуже цікава ваша нова життя, а це вже шлях до повернення інтересу.

Головне, знайте! Повага і турбота – ось два головних почуття, які треба демонструвати жінці, щоб вона ніколи і не подумала нікуди від вас йти.

Джерело: https://7razvodov.ru/sovety-psikhologa/kak-muzhu-vernut-byvshuyu-zhenu-nazad-posle-razvoda.html

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *