Як повернути пристрасть у відносини з чоловіком: способи і секрети

Як повернути пристрасть у відносини з чоловіком: способи і секрети

Зміст приховати

Фото з сайту: girl-magazine.ru

Багато жінок, після декількох років, що здавався таким успішним шлюбу, раптом виявляють, що з тугою згадують ті щасливі часи, куди чоловік буквально носив на руках, балував і обіцяв кинути весь світ до їхніх ніг.

З плином часу перша, гаряча і ненаситна закоханість йде, перетворюючись на щось більш спокійне, врівноважене і серйозне – справжнє кохання, з усіма її борщами, взаєморозумінням з половини слова, теплими тапочками, турботою про здоров’я партнера і турботі про благополуччя.

Бурхливі пристрасті ніби відступають на другий план, але ж часом так хочеться знову відчути той накал, палаючий і пекучий багаття відчуттів і емоцій, який надихав, штовхав до нових звершень, давав енергію і бажання жити.

Але як повернути пристрасть у відносини з чоловіком, чи можна зробити якісь кроки, щоб в очах коханого чоловіка знову побачити того самого заводного і трохи божевільного юнака, який готовий був закинути вас на плече і приховати від усього світу?

Любов або звичка: оновлення відносин в сім’ї

Як повернути пристрасть у відносини з чоловіком: способи і секрети

Фото з сайту: ШколаЖизни.ру

Велика частина людей, які перебували у шлюбі досить тривалий час, через деякий час, починають скаржитися, що дорогий і важливий людина, що здавався таким дбайливим і ввічливим, перестав звертати увагу на свою другу половинку.

Чоловік приходить з роботи, кидає туфлі в передпокої, завалюється на диван перед телевізором і чекає, коли дружина принесе йому поїсти, як ніби до самої жінки йому абсолютно байдуже.

У наявності поступове, але досить сильне охолодження відносин, подружжя більше не так тягне один до одного, а на зміну бажанню, приходить втома.

важливо

Якщо вас турбує питання, як поліпшити відносини з чоловіком, значить проблема дійсно назріла і її доведеться вирішити, тим чи іншим шляхом.

Не можна ігнорувати розлад у стосунках, інакше з роками можна зовсім віддалитися один від одного, повністю втративши ту сполучну нитку, яка пролягала між вами раніше.

Тоді спільне життя може перетвориться на каторгу, де кожен незадоволений по-своєму і по-своєму правий.

Практично кожна пара стикається з чимось подібним, статистика в даному плані невтішна.

Але чи обов’язково страждати і мучитися, чи всі сім’ї терплять, в обов’язковому порядку, подібні перипетії? Виявляється, це помилка, ніхто не повинен мучитися, адже можна відкрити одне в одному абсолютно нові сторони, продовжувати дивувати і радувати один одного, з кожним днем. Саме таке вміння підтримувати відносини в «свіжості» і можна назвати справжнім коханням.

Чи все я роблю правильно?

Збираючись освіжити стосунки з чоловіком, потрібно спершу проаналізувати власні вчинки, задатися питанням, які зусилля доклали саме ви для того, щоб чоловік ставився до вас так само, як в перші місяці після заміжжя.

Як повернути пристрасть у відносини з чоловіком: способи і секрети

Фото з сайту: onmoy.com

Обопільні, взаємні почуття і дії, спрямовані на загальне щасливе майбутнє зближують, дають сили йти далі по життєвому шляху, а можуть привести в глухий кут нерозуміння, звідки буде надзвичайно складно вибратися.

Деякі так і не усвідомлюють, чому ж чоловік віддалився, і тоді шлюб виявляється приреченим на провал.

Наслідком такого тотального нерозуміння буде розлучення, травмована або зруйнована психіка дітей, розхитані нерви, стреси, депресія та інші, малоприємні речі.

Нікуди не дінеться

Перше і найстрашніше оману жіночої половини людства полягає в тому, що раз чоловік уже одружився, розписався і надів вам на руку золоту каблучку, значить тепер він повністю ваш, немов раб на галерах.

Найчастіше подібні дівчата, вирішивши, що досягли всього, чого збиралися, розслабляються і припиняють стежити за собою, лінь долає їх, вони повніють, втрачають форму, стають безглуздими, дратівливими, примхливими або навпаки авторитарними.

Як повернути пристрасть у відносини з чоловіком: способи і секрети

Фото з сайту: cosmopolitan.ru

В кінцевому підсумку, даного порядку дами перетворюються в тих самих класичних бабища в вічних бігуді, забруднений халатах і з ополоником в руках.

Від таких, як раз і ховаються по рибалкам і гаражів, де можна хоч на секунду розслабитися, поговорити з друзями, відпочити від вічного і невпинної «пиляння».

Дійсно, навіщо докладати зусиль, якщо він і так уже одружений, причому саме на вас, а дітей любить до божевілля? Тому подітися йому, особливо, нікуди.

Чоловік в такому випадку починає відчувати себе предметом меблів більше, ніж сильним і красивим самцем, готовим на все, заради дружини.

Варто зупинитися, подивитися навколо і зрозуміти, що рабство скасували ще парочку сотень років тому, а в світі повнісінько незаміжніх, із зачісками та манікюром, які з радістю відчинять обійми, а ви просто можете в один момент залишитися на узбіччі, нарікаючи на життя і скаржачись на розлучницю.

Починайте завжди з себе, тому що чоловік – не ланцюговий пес і не зобов’язаний приносити тапки, він одружився на заводний смішний дівчинці, яка перетворилася в незрозумілого кого і за ним залишається право припинити осоружний шлюб раз і назавжди.

Ну, я йому влаштую! Скандал під забороною

Всупереч здоровому глузду, багато жінок помилково вважають, що закотивши грандіозний, з криками, биттям посуду, сльозами й істериками скандал, вони можуть домогтися будь-якого, вигідного в першу чергу для себе, рішення від чоловіка.

Саме таким чином вони намагаються відновити відносини з чоловіком, привнести в них свіжість, незвичайність.

Природно, стрес і депресія, ознаки якої варто осмислити і запам’ятати, на деякий час дадуть якесь відчуття новизни, але чи варте воно того? Якою ціною дістається інтерес подібного роду, скільки нервів і сил доведеться витратити?

Як повернути пристрасть у відносини з чоловіком: способи і секрети

Фото з сайту: mir-zenshin.ru

Що б не трапилося в житті, будь-який конфлікт, навіть найстрашніший, можна дозволити спокійно і без істерик.

Закочувати сцени і скандали – рішення не з кращих, це неминуче призведе ваш шлюб до краху, тому просто зупиніться і припиніть кричати, адже вас ніхто не боїться, та й не повинен цього робити.

Більшість чоловіків терпіти не можуть таких картинних розборок, вони біжать від них, немов від вогню. Якщо ви не хочете залишитися зі своєю дикою істерикою один на один, краще «убийте» її, ще на самому початку.

Надмірно догоджати = всім шкодити

Багато жінок не тільки не влаштовують сцен і скандалів, а надходять кардинально протилежним чином. Вони повністю підпорядковуються будь-якому слову і вимоги свого чоловіка, найчастіше це відбувається, коли сторони не рівні по соціальному і фінансовому становищу.

Жінка починає ходити навшпиньки, розмовляти пошепки, боятися навіть підняти очі на чоловіка, погоджується з будь-якими рішеннями, навіть тими, які їй не до душі.

Фактично, вона втрачає власну особистість, розчиняючись в партнері, переймаючи його звички, уподобання, перетворюється в добровільну рабиню, готову бігти за першим покликом, з тими ж капцями в зубах.

Як повернути пристрасть у відносини з чоловіком: способи і секрети

Фото з сайту: Xvatit.com

Це абсолютно неправильна модель поведінки і повернути пристрасть у відносини з чоловіком при цьому сенсі вийде навряд чи.

Згодом, чоловік починає сприймати дружину, як щось звичне, наприклад, посудомийну машину або мультиварку.

Річ, безумовно, корисна, вартість її чимала, користі від неї досить, але навряд чи хтось відчуває пристрасть до електрочайник або міксера. Залишайтеся завжди собою, втрата індивідуальності не принесе вам сімейного щастя.

Рішучі кроки: як оновити відносини з чоловіком

Збираючись освіжити і дати відносинам в сім’ї нове життя, повернути в неї пристрасть, прихильність, гострі відчуття закоханості і любові, спершу слід дати для себе відповіді на ряд питань.

 • Чи любите ви свого чоловіка?
 • Чи готові ви пожертвувати власним спокоєм, заради поновлення відносин?
 • Чи бажаєте ви зберегти шлюб?
 • Чи готові ви боротися за коханого?
 • Чи вважаєте ви свого чоловіка гідним того, щоб ви за нього боролися?

Як повернути пристрасть у відносини з чоловіком: способи і секрети

Фото з сайту: cosmopolitan.ru

Якщо на всі ці питання ви відповіли негативно, вирушайте до адвоката і починайте шлюборозлучний процес, ловити тут більше нічого. Але якщо рішучість відновити відносини є і вона велика, а людина, що живе поруч, не просто сусід по кімнаті або навіть ліжка, а коханий чоловік, то зарубайте собі на носі, що заміжжя, шлюб і любов – це не тільки одні радості і задоволення.

Це величезна відповідальність і робота, адже доведеться будувати, пристосовуватися, чимось жертвувати, а десь йти на поступки, причому стосується це подружжя. Дуже важливо розуміти, що налагодити сексуальні відносини з чоловіком не менш важливо, ніж відновити емоційний зв’язок. Без цього взаємини навряд чи стануть гармонійними, а шлюб щасливим.

Давайте відпочинемо від рутини

Що ви робите кожен день, притягнув додому з роботи і нашвидку повечерявши на кухні? Правильно найчастіше пари сідають перед телевізором, та й то, далеко не завжди разом, або ж сидять, втупившись у ноутбук або смартфон.

У кожного там своє життя, свої інтереси, а половинка в цей час може просто страждати від самотності, порожнечі і безвиході.

Якщо ви дійсно хочете поліпшити відносини з чоловіком, запропонуйте спільний відпочинок, причому зовсім не обов’язково це буде поїздка на Балі, хоча це чудовий вибір, який доступний не кожному.

Як повернути пристрасть у відносини з чоловіком: способи і секрети

Фото з сайту: provita-fv.ru

Згадайте, чим ви займалися раніше, як тільки одружилися, в які ігри грали, куди ходили, чим цікавились.

Спробуйте освіжити все це в пам’яті і здійснити на практиці, зіграйте в «Монополію», сходіть в кафе на розі, поїдьте на рибалку в сусідній район, прихопивши намети і казанок, а якщо ви візьмете з собою ще й дітей, то загальне благо буде неоціненно .

Читайте також:   Сумісність тільця: друзі, вороги, колеги і коханці

В кінцевому підсумку, можна навіть зняти номер для молодят в готелі, залишити малечу з бабусями, а самим на добу знову відчути себе нареченим і нареченою.

Ніжність і розмови про кохання

Скільки б не минуло років в шлюбі, як би прекрасно ви не впізнали б одне одного за цей час, завжди проявляйте ніжність один до одного.

Ці акуратні, легкі дотики, довгі погляди, коли в куточках очей криється тепла усмішка, несподівані або довгоочікувані обійми в будь-яку хвилину життя, приносять стільки радості і тихого щастя, що навіть важко уявити, як ви могли жити без цього.

Фізичний контакт обов’язково зміцнює емоційний зв’язок між партнерами, а ніжність якраз і дозволять відновити і зміцнити її.

Як повернути пристрасть у відносини з чоловіком: способи і секрети

Фото з сайту: blognews.am

Не варто мовчати про свої почуття, розкажіть партнеру, як багато значить для вас, все що він робить.

Поділіться найпотаємнішим, розкажіть, що помічаєте, як він цілує вас ніжно в плече, поки ви спите, як вкриває дбайливо ковдрою, як точно знає, коли краще не заводити розмов, тому у вас намічається ПМС, як точно вирахував, скільки ще крупинок цукру може потрапити в ваш чай, поки той не стане занадто солодким, як терпить ваших балакучих подруг. Розкажіть, як серце тріпоче від того, що він поруч, як метелики в животі з’являються щораз, коли він близько, дуже близько …

Перше побачення, зустрічі та флірт

Щоб налагодити сексуальні відносини з чоловіком, можна спробувати скористатися старовинним французьким способом. Запросіть його на побачення, на перше місце у вашому спільному житті побачення.

Зробіть вигляд, що ви абсолютно не знайомі люди, познайомтеся, проведіть час разом, причому «розсекречувати» не можна до самого кінця. Приготуйтеся, красиво нарядитеся, сходіть в спа-салон і перукарню, купіть нову сукню.

Залиште всі ці збори в таємниці, шлях його чекає справжній сюрприз. Хвилювання привнесе в життя новизну, ефект несподіванки, деякий екстрим.

Як повернути пристрасть у відносини з чоловіком: способи і секрети

Фото з сайту: psychology-tips.ru

Не припиняйте цих побачень і надалі. Те, що ви вже давно чоловік і дружина, зовсім не обов’язково повинно позбавляти ваші зустрічі романтики.

Придумайте, як будете проводити час разом, один з одним, а рутина нехай відійде на другий план, та й дітки можуть поки прекрасно посидіти вдома, під опікою бабусь або подруг. Приділяйте час один одному регулярно і ваші відносини завжди будуть свіжими.

Дражніть партнера, фліртуйте з ним, зачіпайте його, намагайтеся завжди виглядати на всі сто, і тоді відносини в родині, так само як і в сексі, ніколи не стануть нудними або пісними.

Джерело: https://vdvoem-s-toboi.ru/articles/onona/kak-obnovit-otnosheniya-s-muzhem-i-vernut-v-nikh-strast.html

Як повернути пристрасть у відносини з чоловіком: секрети і хитрості | Портал для жінок NeoLady

Як повернути пристрасть у відносини з чоловіком: способи і секрети

Радість, повнота почуттів залежить від якості сексу, але з часом емоції спадають, переходячи в не примітну повсякденність. Добре коли пара не стикається з конфліктами, претензіями, звинуваченнями, але це не привід розслаблятися. Ніякої вогонь не протримається довго, якщо його не підживлювати.

Стандартним «терміном придатності шлюбу» прийнято вважати перші 5 років, що є справжнім святом повноти почуттів, чуттєвості.

В цей період все відбувається природно, легко, очі горять, в животі пурхають метелики, а енергії для сексуальних подвигів вистачає навіть після неймовірно важкого робочого дня.

Все це прекрасно, кожен може пригадати своє золоте час, але коли перший запал зникає важливо зрозуміти, як відновити пристрасть у відносинах з чоловіком.

Не бійтеся говорити, експериментувати

Існує велика кількість прийомів, хитрощів, які допомагають знайти нові сили для фізичної демонстрації почуттів.

Як повернути пристрасть у відносини з чоловіком: способи і секрети

З них можна виділити:

 • афродизіаки;
 • сексуальну білизну;
 • еротичні іграшки;
 • рольові постановки.

Але все це тимчасовий захід, якщо існує глибинний конфлікт. Дієвим бюджетним способом вдихнути пристрасть у відносини стане розмова на хвилюючі теми:

 • кому що подобається;
 • що зі звичайної програми варто поміняти;
 • що хотілося б спробувати.

При цьому важливо домовитися заздалегідь, що сама розмова не веде до сексу – це просто обговорення. Однак коли відчуєте готовність стати ближче – сміливо порушуйте встановлені правила.

Відкрите обговорення дозволяє перезапустити інтерес, зробити інтимне життя яскравіше, більш досконалий кожному партнеру.

стимулятори збудження

Як повернути пристрасть у відносини з чоловіком: способи і секрети

Придбання спеціалізованих медичних препаратів повинно здійснюватися під контролем кваліфікованого лікаря, а доповнити раціон «перченим» продуктами, що підвищують бажання, може абсолютно кожен.

 • Полуниця і горіхи, збільшуючи тестостерон, роблять позитивний вплив на чоловічий організм.
 • Горький шоколад, свіжий гострий перець, імбир сприяють виробленню гормонів задоволення, підвищують лібідо.
 • Спеції, часник, авокадо тонізують тіло, збільшують кровообіг, загострюючи чуттєвість.
 • Рекомендується вживати: спаржу, гриби, кріп, яйця перепелів, морепродукти, мідії, оливкова олія, червоне вино, зелений чай.

Інший вид афродизіаків – масла. Жінки сприйнятливі до запахів більше чоловіків, тому якщо причина в вас, придивіться до даної категорії.

  • Розмаринове, імбирне, сандалове, гвоздикове масла збільшують сексуальне бажання, роблячи близькість емоційно яскравіше.
  • Бергамотове, жасминове, пачулі допомагають розслабитися, віддатися експериментів.

Кипарисове масло наказано чоловікам. Його аромат збільшує чуттєвість сильної статі.

Головне дотримуватися дозування, так як сильні запахи здатні викликати дискомфорт.

Як повернути пристрасть у відносини з чоловіком: способи і секрети  Як знайти спільні інтереси з чоловіком?

оновлення гардеробу

Як повернути пристрасть у відносини з чоловіком: способи і секрети

Найдієвішим способом освіжити відносини, додати інтересу стане покупка еротичної білизни. Відмовтеся від «універсальних» комплектів, які в разі чого можна вважати святковими. Адже мова про те, як повернути пристрасть у відносини з чоловіком, а не про оновлення гардеробу.

 • Зверніть увагу на викликають елементи нижньої білизни, вони не залишать чоловіка байдужим, дозволять вам відчувати себе фатальною спокусницею.
 • Якщо ви соромитеся свого тіла або незадоволені формами, то в продажу знайдуться сукні з хвилюючими вирізами, комбінезони з можливістю проникнення. Хтось отримує задоволення, одягається в костюми з лайкри Зентаі, іншим до душі латекс.
 • Рольові костюми різної спрямованості також можуть стати цікавим придбанням.

Асортимент магазинів товарів для дорослих дає безмежний вибір шат, аксесуарів незалежно від віку, розміру, пристрастей.

еротичні іграшки

Це можуть бути як незалежні пристрої, пристосування, так і насадки дозволяють розширити спектр звичних відчуттів.

На окрему увагу заслуговують тренажери. Вони можуть стати пікантним доповненням, допоможуть натренувати м’язи інтимних зон, тим самим покращивши відчуття під час близькості.

Використання таких іграшок допомагає посилювати збудження за рахунок поліпшення циркуляції крові в статевих органах, поліпшується тонус м’язів, виділення природного мастила.

Словом, річ незамінна для всіх, що прагнуть до яскравої повної задоволення життя.

Домашній театр

Як повернути пристрасть у відносини з чоловіком: способи і секрети

Примірка різноманітних ролей стане справжньою знахідкою навіть для бувалих коханців. Перевтілюючись, пара вгамує спрагу заборонених зустрічей, зберігши вірність, єдність сім’ї. На відміну від еротичної білизни рольової костюм вимагає антуражу, особливого настрою, запасу вільного часу. Але результат того вартий.

Хтось використовує рольові сценки раз в кілька місяців, як особливий вид задоволення. Інші, виявляючи чудеса акторської майстерності, беруть подібні практики на постійну основу. Важливо щоб у творчому процесі кожен з подружжя відчував себе оновлено, комфортно. Детально продумувати ситуації, реквізит.

підійде кожному

Крім серйозної підготовки можна спробувати урізноманітнити особисте життя не такими кардинальними, але все ж дієвими способами.

 • Лікувальна утримання. Непогано зарекомендував себе усвідомлений і нетривалий відмова від сексу. При цьому під час заборони на близькість подружжя повинні всіляко стимулювати інтерес один одного обіймами, поцілунками, зупиняючись на етапі прелюдії.
 • Хай живе азарт. Карткові ігри на роздягання – класика жанру, хоча при бажанні все що завгодно можна перетворити в еротичну прелюдію.
 • Правило нової пози. Купуйте сучасну Камасутру, читайте разом, шукайте цікаві, доступні позиції.
 • Дивіться фільми. Еротична спрямованість допомагає зловити хвилю збудження, а іноді підглянути нові прийоми.
 • Спальня – храм любові, чуттєвості, пристрасті. Приберіть різну дрібниця, фотографії подалі від ліжка, придбайте шовковий комплект постільної білизни. Словом, нехай Ерос ширяє в повітрі.
 • Міняйте локації. Намагайтеся віддатися одне одному поза звичним подружнього ложа. Інші кімнати в будинку іноді дозволяють вдихнути в почуття інші відчуття, вибирайтеся на природу подалі від людських очей.

І звичайно, фліртуйте один з одним багато, часто. Підтримуйте рівень потягу в собі, дружині, тоді проблема як повернути пристрасть у відносини з чоловіком назавжди зникне.

Джерело: https://neo-lady.com/members/rybmarinagmail-com/buddyblog/my-posts/11997/

Як повернути пристрасть у відносини з чоловіком і подолати кризу

Криза у відносинах – явище часте і, на жаль,
неминуче. Однак одні пари виходять з нього переможцями, а інші не
витримують випробування і розпадаються. Чи можна заздалегідь передбачити наближення
кризи у відносинах по роках? Як надходити, щоб повернути пристрасть у відносини
з чоловіком, складності зміцнили ваш союз, а не підштовхнули до розпаду?

Кризи у відносинах по роках

 • Криза першого року – молоді чоловік і дружина виявляють один в одному нові і не завжди приємні якості;
 • Криза 3-5 років – чоловік і жінка вже добре пізнали одне одного, розкрили свої вразливі сторони. Але при цьому з відносин поступово йде романтика. Саме в цей період найчастіше трапляються зради;
 • Криза 7 років – обоє з подружжя в рівній мірі втомилися від одноманітності і монотонності, потребують уваги і турботи, а проявляти їх іншому не готові;
 • Криза 12-15лет – вступ дітей до підліткового віку вимагає від батьків серйозного перегляду своїх поглядів і принципів виховання. І якщо між подружжям немає міцного взаєморозуміння, розбіжності щодо відносин з дитиною можуть похитнути їх благополуччя;
 • Криза 20 років – виникає, коли виросли діти залишають батьківський дім. Якщо до цих пір пару об’єднувала спільна задача (виховання дітей), то тепер може виявитися, що у них немає спільних тем для розмови, а їх цілі принципово різні.

Крім того, викликати кризу у відносинах, які буде складно
пережити може будь-яке значиме подія в житті – зміна роботи, хвороба, народження
дитини, різка зміна матеріального становища. Будьте досить пильні,
щоб вчасно помітити намічену напруга.

Читайте також:   Як залучити чоловіка в своє життя: від психології до магії

Як повернути пристрасть у відносини з чоловіком

Якщо ви розумієте, що напруженість в шлюбі зростає і ви не
знаєте як повернути пристрасть у відносини з чоловіком, то спробуйте один з наступних
прийомів.

більше спілкуйтеся

Згідно психологічним особливостям криз у відносинах по роках для чоловіка відсутність інтересу до його занять означає, що вам нецікавий він сам. Багато жінок ставали прекрасними діловими партнерами для своїх чоловіків, коли виявлялося, що заняття чоловіків не такі нудні, як вони вважали. Це допомагало зберегти відносини в шлюбі.

Як повернути пристрасть у відносини з чоловіком: способи і секрети

Клієнтці, яка скаржилася на відсутність взаєморозуміння з чоловіком, щоб пережити кризу у відносинах з чоловіком я порекомендувала вивчити його хобі. Це виявився тюнінг автомобілів, і вона нічого в ньому не розуміла, однак прислухалася до поради.

Процес її зацікавив, і через час вона не тільки змогла знайти спільну мову з чоловіком, але і придбала нове захоплення. Це допомогло їй повернути пристрасть у відносини з чоловіком.

чергуйте ролі

Заведіть правило: один тиждень головний в будинку – чоловік, іншу -женщина. На сім днів все бажання «головного» стають законом і виконуються безвідмовно. Це дозволить встановити зворотний зв’язок, краще зрозуміти потреби партнера, дасть йому можливість розкритися і проявити себе такий спосіб допоможе вам повернути пристрасть у відносини з чоловіком.

Як повернути пристрасть у відносини з чоловіком: способи і секрети

Моя клієнтка не любила готувати, тому при чергуванні ролей в свою тиждень навіть не входила на кухню. А ось чоловікові Кухар дуже сподобалося!

Навіть зараз, коли їх парі більше не потрібно «швидка допомога», чоловік продовжує цим займатися, а його фірмовий салат став улюбленим сімейним блюдом. За допомогою цього простого способу їм вдалося повернути пристрасть у відносини.

поживіть порізно

Проведіть якийсь час окремо, але не обривати зв’язку, а встановіть нові правила спілкування – наприклад, листуйтеся в соцмережах або починайте ранок з грайливих СМС.

Згідно психологічним особливостям криз у відносинах по роках ваша мета – відновити відносини, тому намагайтеся надати їм елемент новизни. Це допоможе повернути пристрасть у відносини з чоловіком. Заздалегідь встановіть час «експерименту» і не розтягуйте його без необхідності.

Менше побуту – більше пригод

Розірвіть звичне коло рутини.

Моя клієнтка з чоловіком дуже люблять відпочивати за містом. Одного разу вони орендували на вихідні старий будинок з поганим опаленням, де піч потрібно було розпалювати самим. Вони провели незабутній день, протягом якого, як одна команда, билися з силами природи і це допомогло їм повернути пристрасть у відносини.

Як повернути пристрасть у відносини з чоловіком: способи і секрети

Поверніться до початку

Щоб пережити кризу у відносинах з чоловіком частіше гуляйте по
пам’ятним для вас обох місцях: Посидьте ви на лавці, де вперше поцілувалися,
сходіть в кіно на улюблений старий фільм або поїдьте туди, де ви познайомилися.
Згідно психологічним особливостям криз у відносинах по роках це повинно
допомогти вам повернути пристрасть у відносини.

Долайте складності разом

Замість боротьби з нерозв’язних проблемами поставте перед собою
складну, але здійсненну завдання.

Чоловік моєї клієнтки мав серйозні труднощі в бізнесі. Від цього почали погіршуватися і сімейні відносини. Щоб пережити кризу у відносинах з чоловіком вона запропонувала пройти 25 кілометрів пішки і говорити тільки про хороше. Повернулися вони настільки втомленими, що відразу заснули. А вранці чоловік прокинувся з готовим рішенням, як поправити свої справи. Ось так вони змогли повернути пристрасть у відносини.

Як повернути пристрасть у відносини з чоловіком: способи і секрети

знайомство заново

Після 2,5 років спільного життя, щоб пережити кризу в
стосунках з чоловіком можна спробувати познайомитися заново. Заведіть ще один
телефон і спілкуйтеся по ньому так, ніби ви сторонні люди. Такий формат
комунікації дозволить вам дізнатися багато нового про партнера.

Клієнтка, яка перебуває у шлюбі вже 16 років, кожні три роки грає з чоловіком в таку гру: зі свого другого телефону дзвонить на інший мобільний чоловіка і заграє з ним, як з коханцем.

Наявність шанувальника діє на жінку вдохновляюще. «Коханець» спонсорує покупку нових прикрас, а вона старанно ховає цю «зв’язок» від чоловіка.

Втім, такий спосіб повернути пристрасть у відносини з чоловіком підходить тільки тим, хто володіє хорошим почуттям гумору.

Як повернути пристрасть у відносини з чоловіком: способи і секрети

Згідно психологічним особливостям криз у відносинах по роках слід пам’ятати, що будь-який з цих рад спрацює тільки тоді, коли чоловік зацікавлений в збереженні відносин так само сильно, як і жінка!

Цикли активності чоловіки

Зміни настрою властиві чоловікам не менше, ніж
жінкам, і повторюються вони з певною регулярністю. Щоб пережити кризу
у відносинах з чоловіком підтримайте партнера в його настрої, підіграйте йому – ваші
відносини тільки покращаться.

Коли чоловік знаходиться в «фазі царя», він схильний до широких жестів, хвалиться перемогами і використовує будь-яку можливість, щоб підкреслити свою значимість. Не поспішайте іронізувати – всі свої старання він прикладає для вас же.

Чоловікові важливо знати, що ви їм пишаєтеся, – так дайте йому це відчути! В «фазі дитини» на чоловіка нападають невпевненість і пасивність. Це не означає, що він розлюбив або перестав вас поважати, – просто зараз йому складно знайти внутрішній стрижень, який підтримував би його. Будьте терпимі, проявіть м’якість, нагадайте чоловіку, за що ви його любите.

Джерело: https://amedeya.com/kak-vernut-strast-v-otnosheniya/

Як повернути пристрасть у відносини? 15 дієвих способів

Як повернути пристрасть у відносини – 15 дієвих способів

Згадуючи початок Ваших відносин, Ви дивуєтеся? Яскраві побачення, палкі поцілунки, млосні погляди, пристрасні ночі постійно розбурхували Вашу кров.

Зараз все зовсім інакше і тепер, приходячи додому з роботи, Ви зовсім не прагнете потрапити в обійми своєї другої половини? Ви переживаєте, що любов закінчилася, або тривожитеся про те, що і зовсім спочатку зробили неправильний вибір? Ви міркуєте над тим, що ж робити далі і як надходять люди в подібних ситуаціях?

Насправді, не відбувається нічого страшного. Якщо на початку відносин пристрасть є основною сполучною ланкою – поки у партнерів не надто багато спільного. Якщо вони підходять один одному, то поступово відносини виходять на якісно новий рівень.

Ви знаходите не тільки гарячого коханця, але і надійного друга, підтримку. Само собою зрозуміло, що пристрасть поступово проходить, якщо не проводітьпрофілактіку по її збереженню. Позбавити Вас від відчуття, що щось не так, допоможе новизна у відносинах.

А як її внести? Ласкаво просимо дізнатися в нашій статті.

15 способів повернути колишню пристрасть

 1. Займіться собою.  Цей спосіб потрібно застосувати, в першу чергу, оскільки не секрет, що більшість людей, почавши жити разом і звикнувши, перестають стежити за собою так, як робили це раніше. Стає норма не накладати макіяж, або ходити по будинку в мішкуватому халаті.Забудьте про це! Викиньте подібний «інвентар» і вирушайте в магазин за красивими, сексуальними і практичними домашніми костюмами. А ще залиште в ванній косметичку і вранці, після вмивання, нанесіть легкий макіяж, навіть якщо не збираєтеся виходити з дому. Це викличе інтерес другої половини до Вашої персони.

  І не забудьте прикупити парочку сексуальних пеньюарів і спокусливих комплектів нижньої білизни. Як стати загадковою і бажаною для свого коханого чоловіка?

 2. У здоровому тілі здоровий дух! Займіться спортом і постарайтеся прилучити до цього свою другу половину.Приділяйте фізичним навантаженням хоча б 30 хвилин в день – вони збільшують лібідо, до того ж допоможуть підтримувати тіло в нормі.
 3. Інтер’єр.  За твердженням психологів – якщо Ви хочете звести сексуальне життя нанівець – оформите спальню в сірих тонах.Теж саме стосується яскравого освітлення, зайвих деталей – приберіть все непотрібне в інші кімнати – обстановка спальні повинна мати у своєму розпорядженні до інтимного життя, а не запобігати їй. Купуйте красиву і приємне постільна білизна – наприклад шовкове або атласну.
 4. Романтична вечеря. 

  Приготуйте страви з продуктів-афродизіаків, оформите інтимне освітлення (розставте по кімнаті свічки). Постарайтеся не допустити переїдання за вечерею, пам’ятаючи про мету своєї місії – вечеря повинна плавно перейти в страсну ніч. Обов’язково надіньте що-небудь сексуальне.

 5. Відпочиньте. 

  Зніміть хороший номер в заміській готелі і запросіть туди коханого – нова комфортна обстановка додасть гостроти відчуттів. Буде ще краще, якщо Ви додасте такого побачення елемент рольової гри – уявіть себе таємними коханцями. До місця дістаньтеся порізно.

 6. Спокусливий «фуршет». 

  Можна запропонувати коханому незвичайний «стіл» – вершки, мед і шматочки фруктів, які потрібно буде подолати, щоб досягти близькості з Вами, налаштують його на потрібний лад (якщо Ви розумієте, про що ми).

 7. Як повернути пристрасть у відносини з чоловіком: способи і секретиУ кожного своя роль. Вам завжди здавалося, що рольова гра – це щось смішне / безглузде / вульгарне? І дарма! Насправді це прекрасний спосіб додати пікантності і розгарячить ваші тіла. Спробувавши рольову гру один раз Вам напевно захочеться продовження і Ви будете шукати нові образи і підбирати обстановку.
 8. Природа. Дуже хороша ідея з’їздити на пікнік в мальовниче, відокремлене місце. Поплюскайтеся на природі, займіться сексом – свіже повітря посприяє цьому.
 9. Чистота запорука здоровя!  Приєднайтесь до чоловіка, коли він приймає душ – потужні струмені води налаштують обох на потрібний лад. Секс в душі подарує Вам неймовірні відчуття!
 10. Як повернути пристрасть у відносини з чоловіком: способи і секретиЗачепити за живе. Збираючись на вечірку, знехтуйте необхідністю надягати нижню білизну, а по дорозі, повідомте пасії про це. Ось побачите – свідомість чоловіка затуманиться Вашим чином – він почне Вас подумки роздягати.
 11. Номер не для людей зі слабкими нервами. Цей пункт випливає з вище стоїть – перебуваючи в гостях, скористайтеся затуманеним свідомістю улюбленого – займіться сексом, усамітнившись, наприклад, у ванній. Викид адреналіну забезпечить Вам приголомшливий оргазм.
 12. Ревнощі. Призначте коханому побачення, запросивши його в ресторан. Ретельно підготуйтеся до заходу – зачіска, плаття, аксесуари повинні бути максимально сексуальними і в той же час не повинні містити і натяку на вульгарність. На вас повинні звернути увагу інші чоловіки – це розбудить дух суперництва в Вашій другій половинці, що благотворно позначиться на Ваших відносинах. Не варто перегинати палицю з ревнощами – це може привести до плачевних наслідків. І потім доведеться шукати способи боротьби з чоловічою ревнощами.
 13. Хто рано встає. Дуже позитивний ефект дає … ранковий секс! Він заряджає енергією на весь день, і неймовірно зближує партнерів. Спокусіть улюбленого прямо перед виходом на роботу – ви не пошкодуєте!
 14. Автомобіль.  Відправившись в далеку поїздку на власному авто, зробіть зупинку на перекус, а замість цього займіться сексом в машині.
 15. Через магазин. Допомогти внести різноманітність або оживити сексуальні відносини, допоможе візит в секс-шоп – купите кілька еротичних іграшок, різні збуджуючі мастила і активно застосовуйте їх під час занять любов’ю.

На закінчення хотілося б зауважити, що ключовим аспектом здорового сімейного життя є спілкування. Не забувайте цікавитися справами і проблемами улюбленого, ділитися своїми переживаннями. Навчіться відчувати один одного і будете відчувати від сімейного життя тільки позитивні емоції !!!

 Якщо Вам є, що додати по цій темі або Ви хочете поділитися з нами Вашими ідеями, залишайте свої коментарі. Нам важливо знати Вашу думку!

Поділіться з друзями і оціните цю статтю:   ( 2

Джерело: https://www.colady.ru/kak-vernut-strast-v-otnosheniya-15-dejstvennyx-sposobov.html

15 способів повернути пристрасть у відносини: перевірено на собі

Раніше ви з нетерпінням чекали дзвінка коханого, вбиралися на побачення, а він дарував квіти і здійснював божевільні вчинки. А зараз діти, іпотека і черговий секс.

Відносини без пристрасті – одна з найчастіших проблем в парах, які вже давно разом. Ви стаєте по-справжньому близькими людьми, але поступово дружні відносини витісняють любовні.

Як же відновити романтичні почуття і сексуальний потяг?

Представляємо наш міні-експеримент: ми зібрали поради в соцмережі від тих, хто, як кажуть, не перший день заміжня, і випробували їх на собі. Отже, дано: подружня пара (Наталія, 37 років, Дмитро, 41 рік), в шлюбі 19 років, четверо дітей, є любов, довіра, але пристрасть минула.

Свічки, троянди, красиву білизну

Глянець твердить: запаліть свічки, розкидайте пелюстки троянд, подайте полуницю з вершками і надіньте еротична білизна.

Наталя: «Я так і зробила. Працює, так, але в якості одноразової акції. Якщо проробляти це регулярно, ефект новизни зникає. А ще вам доведеться після того як витрушувати квіткову лушпиння з складок підодіяльника ».

Дмитро: «Як таке може набриднути! Я тільки за, мені сподобалося, дайте ще ».

Рейтинг: 3 з 5.

Тренінги для розвитку сексуальності

Їх повно – як онлайн, так і в реальному житті. Обіцяють, що після курсу лекцій ви станете богинею сексу, а чоловік припавши лицем, вражений вашими вміннями.

Наталя: «Я відвідала онлайн-тренінг з серії« так розпали цей огонь », в ході якого на прикладі, прости господи, банана вчили мистецтву орального сексу. В принципі, ідея непогана – XXI століття, а ми все по-старому. Але техніка не дорівнює емоції. Три з п’яти ».

Дмитро: «У мене емоції зашкалювали. А є тренінги для чоловіків? »

Рейтинг: 4 з 5.

Романтична вечеря удвох

Наталя: «Вибачте, а куди подіти дітей? Ні, ідея відмінна. Але давайте виходити з реалій звичайної середньостатистичної сім’ї, де батьки вічно працюють, а бабусі-дідусі далеко.

Можна звернутися до послуг няні, але морочитися пошуком гідного людини заради трьох годин в тиждень? Лайт-версія: укласти дітей спати, включити в сотий раз «П’ятий елемент», попутно поїдаючи ласощі.

Знаєте, здорово вийшло! »

Дмитро: «А ось чому ти не сказала, що наш не романтична вечеря закінчився в спальні? Зовсім не обов’язково, щоб на столі були лобстери та устриці, тут ключове слово «вдвох», щоб нічого не відволікало. І знаєте, це відмінно працює! »

Рейтинг: 4 з 5.

Згадати все
Наталя: «Як ви вели себе, скажімо, в перший рік шлюбу? Коли пристрасті кипіли, ви не помічали розкиданих шкарпеток, а він не бурчав через відсутність вечері.

Почніть з себе: чи давно ви говорили чоловікові, що любите його? Цілуєте ви його ввечері, зустрічаючи з роботи або обмежуєтеся скупим «привіт»? Спочатку буде важко, але з часом ви точно втягнетеся, а партнер це неодмінно оцінить. Будь-яка дія породжує відповідну реакцію.

Ви пиляйте – він бурчить, у вас кисле обличчя – він скроєний таку ж міну. А якщо ви посміхаєтеся і не робите катастрофи через запізнення з роботи, чоловік відповість вам тим же. Підсумок: працює на сто відсотків, рекомендую ».

Дмитро: «Працює-працює! У моменти, коли хотілося побурчати, я згадував наші перші зустрічі. Ну і що, що машину подряпала? Загалом, допомагає освіжити відносини рада, це однозначно ».

Рейтинг: 5 з 5.

Дозволити собі сміливі експерименти

Наталя: «Розгорнутий рада викликає асоціації зі шведською сім’єю. Запросити в подружню спальню когось третім, за компанію? Або звернутися в віру БДСМщіков? Вибачте але немає. Такі речі обговорюються на березі. Є таке поняття, як табу – у кожного свої критерії, але ламати себе навіть заради примарної надії відродження пристрасті не варто ».

Дмитро: «А спільний перегляд порнофільмів вважається сміливим експериментом? Звичайно, у кожної пари свої звички і переконання. Якщо когось влаштовує третій в спальні, то чому б і ні? »

Рейтинг: 4 з 5.

Не змішувати секс і побут
Прибирання, готування, уроки з дітьми, дедлайни – від побуту нікуди не дітися, все це стає невід’ємною частиною спільного життя. Ми втомлюємося, хочемо розслабитися в піжамі, не думати, як виглядаємо. І це нормально. Але не варто домашній спосіб переносити в подружню спальню, перетворюючи сексуальне життя в монотонний ритуал.

Наталя: «Що я робила: поміняла сценарій, пропонуючи зайнятися любов’ю, коли партнер цього найменше очікує. Секс не повинен ставати логічним завершенням дня (вечеря – душ – подружній обов’язок – спати). Вердикт: відмінний хід ».

Дмитро: «Ох, це круто! Ось такого нам і не вистачало, швидше за все. Важко відключити голову, коли машину треба лагодити і діти волають. Але варто спробувати – і все вийде ».

Рейтинг: 5 з 5.

Вивчати секс заново

Сексуальні переваги можуть змінюватися протягом усього життя. З тих пір, як ви зустріли свого чоловіка, пройшов не один рік. Цілком логічно, що і бажання змінилися (і у вас, і у партнера).

Наталя: «Мені потрібна була деякий час, щоб дізнатися нове тілесне прояв свого« Я ». Бесіди з чоловіком, обговорення фантазій – це розбурхує навіть в форматі «просто поговорити». Однозначно рекомендую ».

Дмитро: «Все правильно. Ми часто чіпляємося за старі сексуальні сценарії, які вже нежиттєздатні. Адже було добре, навіщо винаходити велосипед? Але ми дійсно змінюємося ».

Рейтинг: 5 з 5.

Змусити партнера ревнувати

Наталя: «Це ми вміємо. Ну натура така. Я вічно фліртую, але так що б закочувати очі і манірно хихикати, немає. З Новим роком, Великоднем та 8 Березня мене вітає безліч чоловіків: колеги, однокласники, слюсар з ЖКГ. Це, безумовно, приємно. Але чоловікові не дуже, тому не бачу тут причинно-наслідкового зв’язку «ревнощі – пристрасть» ».

Дмитро: «Ні, рада поганий. Не будіть в мені звіра. Звичайно, у мене все кипить, в тому числі і пристрасть, але є бажання засісти в кущах з рушницею. Не робіть так. І взагалі мене теж не тільки мама і сестра вітають з Різдвом і Великоднем! »

 • Наталя: «А ось з цього місця детальніше!»
 • Рейтинг: 3 з 5.
 • Чи не зациклюватися

Наталя: «Це суперсовет. Так, в тривалих відносинах пристрасть не на першому місці. Звичайно, хочеться, щоб все було як багато років тому. Але не варто перти напролом, підпорядковуючи все життя цілі «повернути вогонь» ».

Дмитро: «Дуже добре сказано. Я ненавиджу планування. Начебто треба поставити напоминалку на смартфон – сьогодні романтичну вечерю, завтра секс в незвичному місці ».

Рейтинг: 5 з 5.

Просто займатися любов’ю

Наталя: «А ви знаєте, да. Працює. Ясна річ, всім нам після роботи хочеться напнути затишну піжаму і лежати – аби ніхто не чіпав.

Болить голова, треба здати звіт, втомився, дайте мені півгодини відпочинку – через пару місяців ви будете дивуватися, кому цей секс взагалі потрібен. Ні, займатися любов’ю через силу, коли мігрень стукає в скроні, не закликаю.

Відволікайтеся і починайте – апетит приходить під час їжі. Перевірено, схвалено ».

Дмитро: «Це напевно порадив чоловік. Скажу коротко: все правильно, просто робіть ЦЕ ».

Рейтинг: 5 з 5.

Станьте з партнером друзями

Наталя: «Спірний рада. Звичайно, через N років шлюбу ви стаєте близькими людьми. Ми з чоловіком (видаю маленький секрет) дуже любимо попліткувати, наприклад. Він мені – про начальника ділянки, який дає йому важкі об’єкти. Я йому – про те, що натхнення писати статтю немає, що в російській мові, виявляється, нові правила. Це ми друзі, да. Але пристрасті це ніяк не сприяє ».

Дмитро: «Ще як сприяє! Моя дружина – мій друг, вона вміє слухати, підтримує, вона найбажаніша. Я не можу хотіти нікого сильнішого, ніж її ».

Рейтинг: 4 з 5.

Стабілізуйте емоційний фон
Наталя: «Простіше кажучи, не сваріться занадто часто і не переходите на особистості. Якщо ви на кухні скандалів з чоловіком, згадуючи його маму в трьох поколіннях, то в спальні нічого не вийде. Навіть якщо ви надягнете мереживну білизну і включіть фоном солодку пісню Енріке Іглесіаса ».

Дмитро: «Ну це не про пристрасть взагалі рада … Це скоріше заставу нормальних відносин. Хоча покажіть мені сім’ю, в якій не лаються? Святі люди. Ось часом після сварки дуже приємно помиритися в спальні … »

Рейтинг: 4 з 5.

Сходіть в секс-шоп
Наталя: «Ідея непогана (сором’язливо червоніє). Чомусь мені здавалося, що асортимент таких магазинів обмежується тільки непристойних розмірів фаллоімітатором. Виявляється, є такі штуки, які відкривають вам новий всесвіт. Порада: інтернет-магазини для самих соромляться ».

Дмитро: «Не треба соромитися, як співається в пісні … Хороший рада, я повністю схвалюю. Тільки ховайте в недоступні для дітей місця, щоб уникнути конфузу! »

Рейтинг: 5 з 5.

розлука зближує

Наталя: «Є у кого чоловік-капітан далекого плавання? У мене майже. Відрядження чоловіка тривають мінімум по три місяці. Уявляєте, який вогонь палає в день зустрічі? Розлука зближує, звичайно. Але це не вихід: а що, власне, робити, в ті три місяці простою? »

Дмитро: «Не варіант. Я дуже сумую в розлуці ».

Рейтинг: 3 з 5.

Знайдіть спільне хобі

Наталя: «У кожного з нас є свої інтереси. Із загальної – спільне виспівування пісень. Ми співаємо в машині, співаємо, коли Строган салати на Новий рік. Книги улюблені. Але до сексу це не має ніякого відношення ».

Дмитро: «Ось якби дружина навчилася в танчики грати, ми б запалили! Але це дійсно жодного разу не про секс ».

Рейтинг: 3 з 5.

Наталя: «Зробити« як раніше »не вийшло. Але я не скажу, що це гірше – відносини перейшли на новий якісний рівень. З роками відносини тільки поліпшуються, як і будь-яка соціальна практика, секс спирається на навчання та досвід. Безперервна освіта, розмови і експерименти – одним словом, створення інтимної лабораторії в подружній спальні – ось мій особистий рецепт ».

Дмитро: «Мені сподобалося, особливо пункт згадати все. І я так і не зрозумів, у нас що, пристрасті немає? Мені здається, що з роками все стало тільки краще ».

Пропонуємо вам долучитися до обговорення: розкажіть, які способи вам здалися найбільш реальними? Може бути, у вас є свої секретні рецепти?

 1. Інтимна пластика: 5 питань, які ви б посоромилися задати хірургу, а ми – ні (18+)
 2. Веселий гороскоп: що значить секс для знаків зодіаку?
 3. Саме сексуальну нижню білизну: думка чоловіків

Джерело: https://woman.rambler.ru/love/41550951-15-sposobov-vernut-strast-v-otnosheniya-provereno-na-sebe/

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *