Як повідомити дівчині про розставання: способи і поради психологів

Короткий зміст статті:

Зміст приховати

Як повідомити дівчині про розставання, щоб не образити її? У будь-якому випадку це буде боляче, але можна ж якось згладити неприємний момент? Про це замислюються може не все, але багато хлопців. Ми розповімо, як уникнути поширених помилок і змиритися з неминучістю.

Як повідомити дівчині про розставання: способи і поради психологів

Як не варто йти: основні помилки

Станеться подібне може з будь-яким, коли розумієш, що не любиш людину, а знаходишся з ним через почуття жалості або через страх перед розставанням. Це основна помилка, складатися в таких відносинах не можна , справа добром не закінчиться.

Краще розійтися, але зробити це треба уникаючи наступних помилок:

 • Навмисного провокування на сварки , після яких вона втомиться і піде сама. Жінки бувають до крайності терплячими і на той час, коли їй це набридне, ви станете ненавидіти один одного;
 • Відкритих зрад . Це найбільш неправильна стратегія, вона жорстока і вас характеризує не з кращого боку;
 • Хамства і грубості . Такою поведінкою ви можете зламати життя людині, принизивши і образивши. Дівчата – емоційні створіння, вони близько сприймають до серця грубість;
 • Ігнорування . Деякі хлопці, боячись наслідків розриву, просто зникають. Це непрощенна боягузтво, подруга буде переживати, придумувати незрозуміло що, а ви просто втекли.

Поставте себе на місце партнерки. Вам би сподобалося, якби вона почала грубіянити або змінювати, зникати без пояснення причин? Ні, краще гірка правда, ніж невідомість і скандали.

Як повідомити дівчині про розставання: способи і поради психологів

Як сказати дівчині, що ми розлучаємося?

Немає способу не зробити їй боляче, але розійтися по-хорошому можна, м’яко і інтелігентно. Однак, доведеться говорити безпосередньо, гладячи в очі.

Запросіть її в спокійне відокремлене місце, в парк або на набережну і пояснитеся, грамотно вибудовуючи діалог:

 1. Чи не виправдуйтеся, ви не винні, таке ваше рішення;
 2. Не звинувачуйте, навіть якщо вона завинила, досить того, що вже відбувається;
 3. Головною причиною є ваше рішення: почуття охололи, бажання пропало. Говоріть про це.

Чи не обіцяйте їй подумати, не давайте марних надій. Колишня кохана буде будувати плани, вірити, що все повернеться. Таким чином хлопці «водять дівчат за ніс», і все одно в підсумку кидають. Це не по-чоловічому і нелюдяність.

Як повідомити дівчині про розставання: способи і поради психологів

Будьте вдячні за час, який ви провели разом

Так, вам дійсно є, за що сказати їй «спасибі». Згадайте, може і не завжди, але вам було добре: було до кого прийти і поговорити, з ким сходити в кіно і відволіктися від буденних проблем. Ви отримали досвід і напевно чогось навчилися друг у друга. Так скажіть їй «спасибі», за те, що вона була поруч:

 • « Я хочу почати розмову зі слів подяки. Ми багато пережили, і я ціную це, але … »;
 • Або « Спасибі, я буду згадувати наші зустрічі тільки з позитивними емоціями. Якби не ти, я б багато не домігся, але … ».

Ці слова їй буде болісно почути зараз, вони викличуть бурю емоцій. Але потім вона зрозуміє, що все добре закінчилося і оцінить те, як ви розлучилися.

Як повідомити дівчині про розставання: способи і поради психологів

5 фраз, які допоможуть піти красиво

Розставання – хворобливий процес і багато хто переживає його вкрай важко. Важко доводиться тому, кого залишив партнера і тому, хто вирішив піти.

Психологи придумали 5 найшкідливіших і дохідливих фраз , які допоможуть м’яко попрощатися:

 • « Я зрозумів, що не відчуваю більше почуттів, що були раніше »;
 • « Я не зможу стати тим єдиним, тому перебуваючи зі мною ти тільки втратиш час »;
 • « Ти стала близькою людиною, але любові немає, якщо ми не позбудемося, я буду тільки мучити тебе »;
 • « Якщо ми будемо продовжувати зустрічатися, то зненавидимо один одного. Прийшов час розійтися, щоб зберегти повагу »;
 • « Вибач, перебуваючи в таких довгих відносинах, я зрозумів, що не створений для них. Мене тягне до інших, а ображати тебе зрадами я не бажаю ».

Тут є фрази на всі випадки життя. Вони прямолінійні, без обману і по-діловому пояснюють те, що відбувається.

Що сказати дівчині, яка розлучилася з хлопцем?

У такій ситуації буває важко підібрати слова. Іноді це і не потрібно робити, але якщо подруга не може заспокоїтися і пережити те, що сталося, спробуйте її втішити:

 • Поясніть, що вона потім зрозуміє, це сталося на краще. Якщо він розлюбив, навіщо бути разом, необхідно прийняти ситуацію;
 • Розкажіть, скільки цікавих можливостей тепер відкривається. Це і нові знайомства, і неймовірні емоції від майбутніх романів;
 • Поділіться досвідом, як ви пережили момент, коли розійшлися з партнером;
 • Підніміть її самооцінку: « Ти красива, розумна і талановита і знайдеш любов швидко, якщо не раскіснешь і не впадеш в депресію »;
 • Підтримайте: « Я допоможу тобі пережити неприємності, можеш покластися на мене і покликати в будь-який час ».

Як повідомити дівчині про розставання: способи і поради психологів

Є фрази заборонені , їх краще не вимовляти в даній ситуації навіть якщо це правда:

 • « Ти сама винна »;
 • « Це була твоя помилка »;
 • « Ти ж« пиляла »його постійно, чого ти тепер хочеш ».

Будь-яке слово, які можуть «вдарити по хворому» залиште на інший день. Потім вона зрозуміє свої помилки, зараз же головне завдання – повернути її до нормального життя.

Придумати, як повідомте дівчині про розставання – важко. Розумієш, що, не образивши її, зробити це неможливо. Але пом’якшити удар цілком у ваших силах, сказати так, щоб вона усвідомила необхідність цього вчинку і, що вам теж важко зараз, проте по-іншому не можна.

Відео: як безболісно розлучитися з дівчиною?

В даному ролику сімейний психолог Максим Деревяненко розповість, як краще всього припинити відносини з дівчиною, завдавши їй при цьому мінімальну душевну травму:

Джерело: https://1-vopros.ru/1278-kak-soobshchit-devushke-o-rasstavanii.html

Як повідомити дівчині про розставання: поради хлопцям

Як повідомити дівчині про розставання: способи і поради психологівПеред тим як повідомити дівчині про майбутній розставанні, хлопцеві варто підготуватися. Це дозволить зробити розрив менш болючим для двох партнерів. Якщо продумати все правильно, тоді є високий шанс на те, що хлопець з дівчиною розлучаться без взаємних претензій і, можливо, навіть продовжать відносини в дружньому руслі. Але потрібно знати правила безболісного розставання.

Коли варто йти на розрив відносин

Якщо починають закрадатися думки про розрив – це перша ознака того, що відносини вичерпали себе. Коли між хлопцем і дівчиною ще не згасли почуття, можна врятувати таку зв’язок. Але для відновлення проблемних відносин потрібне бажання двох партнерів. Якщо цього хоче тільки один, тоді немає сенсу намагатися.

Як чоловіки переживають розставання з коханою жінкою

Є й інші ознаки, за якими можна зрозуміти, що прийшла пора розлучатися:

 1. Хтось із партнерів закохався в іншу людину.
 2. Немає бажання приймати один одного без умов, не намагаючись змінити.
 3. Відсутня гармонія, інтереси партнерів занадто відрізняються.
 4. У відносинах з’явився обман, в результаті цього зникла довіра.

У деяких випадках розставання відбувається за обопільною згодою. Це оптимальний варіант, але таке трапляється рідше, ніж розлука з інших причин. Важливо не поспішати, обміркувати добре все плюси і мінуси розриву, щоб прийняти вірне і остаточне рішення.

Підготовка до розставання

Починати потрібно з міркувань і аналізу ситуації, що склалася. Якщо зв’язок була спочатку побудована неправильно, тоді не дивно, що все закінчується розривом. Головне, відстежити причини і зробити відповідні висновки. Також важливо придбати рішучість, щоб розставання було остаточним. У підготовці також допоможуть наступні поради:

 • варто заздалегідь почати трохи віддалятися від своєї обраниці;
 • не потрібно повністю ігнорувати – цей вчинок змусить хвилюватися дівчину і не зробить хлопця вільним від відносин;
 • необхідно вибрати спосіб і місце.

Як повернути кохану дівчину і налагодити відносини

Також важливо підготувати слова – це зробить мова більш впевненою і дозволить уникнути хвилин незручного мовчання. Хлопець повинен усвідомити, що в розриві немає чиєїсь провини. Це лише наслідок того, що люди спочатку не підходили один одному. Емоційний спокій і відсутність почуття провини дозволять розлучитися найменш болісно.

Як повідомити дівчині про розставання: способи і поради психологів

Як розлучитися по СМС

Хлопці, які вигадують, яким чином сказати дівчині, що ми скоро розлучаємося, насамперед розглядають можливість зробити це віддалено, так як такий спосіб найменш складний.

Але при цьому може залишитися недомовленість. Говорити про розрив краще при особистій зустрічі. Якщо ж це неможливо, варто підібрати відповідні слова для повідомлення.

Текст краще продумати заздалегідь, він повинен складатися з таких частин:

 • повідомлення про розрив;
 • вказівка ​​причини;
 • подяку за час, який було проведено разом.

При бажанні можна попросити вибачення у колишньої пасії за негатив, який був присутній у відносинах, – це полегшить емоційні страждання.

Як залишитися друзями після розриву відносин

У складних життєвих обставинах розлучаються навіть люблячі і поважають один одного люди. Якщо це необхідно, потрібно до розриву готуватися ретельно, щоб залишити шанс на нормальне спілкування або навіть відновлення зв’язку. Необхідно знати, як поводитися, щоб в майбутньому вона повернулася або залишилася хорошою подругою.

Чесність, спокій і прямолінійність

Не потрібно викручуватися або намагатися якось пом’якшити повідомлення про розрив. Краще говорити впевнено, чесно і прямолінійно.

Не варто затягувати з неприємним повідомленням, відкладаючи його на закінчення зустрічі. Також важливо попередити обраницю, що планується серйозна розмова, що стосується взаємин.

Якщо вона буде готова морально до цього, розставання пройде з мінімальними переживаннями.

ніякої помсти

Пари розпадаються, але образи залишаються. Найпоширеніший спосіб реалізації злості і гіркоти – помста. Це неблагородно, хоча і дозволяє позбутися від душевного болю. Помста тільки посилить напругу і точно призведе до неможливості відновлення нормальних дружніх відносин. Якщо є якісь образи, краще обговорити їх на прощальному побаченні, пробачити один одного і відпустити біль.

Чи не брешіть про колишню

Після розставання вкрай небезпечно поширення особистих подробиць, тим більше брехні про колишню обраниці. Не варто обговорювати з друзями подругу або очорняти її в очах нових подруг, у відносинах адже було і багато приємних моментів, інакше б вони не проіснували так довго. Краще концентруватися на позитивних спогадах.

непохитність

Говорити про намір розірвати зв’язок необхідно впевнено і безапеляційно. Необхідно просто озвучити своє рішення і не піддаватися на спроби дівчини обговорити альтернативні варіанти. Це тільки продовжить період емоційних страждань для двох партнерів.

Як повідомити дівчині про розставання: способи і поради психологів

Зберігати впевненість і непохитність допоможуть такі поради:

 • говорити про розрив потрібно відразу, при цьому зробити акцент на безповоротності рішення;
 • важливо обійтися без взаємних образ і звинувачень;
 • потрібно добре підготуватися і продумати мова;
 • не можна піддаватися на вмовляння;
 • не потрібно затягувати останню зустріч.

Можна запропонувати дівчині залишитися друзями. Але не завжди любовні відносини завершуються дружбою, тому що в процесі спілкування у колишніх партнерів накопичується багато взаємних образ і претензій.

ніякого обману

Брехня в будь-яких взаєминах призводить до руйнівних наслідків, тому не потрібно брехати. Також не варто давати помилкових надій дівчині, обіцяти переглянути своє рішення або ж подумати про можливість відновлення відносин. Гранична чесність дозволить зберегти репутацію і вбереже колишню партнерку від непотрібних переживань і розчарувань.

При розлученні з дівчиною не потрібно детально пояснювати і аналізувати те, що відбувається. Бажання одного партнера розірвати зв’язок вже є вагомою причиною для закінчення відносин. Якщо є спокуса збрехати, краще просто промовчати якісь незначні деталі, щоб брехня не привела до нових проблем.

Як не варто йти: основні помилки

Говорячи з дівчиною про те, що потрібно розлучитися, хлопці роблять помилки, які розпалюють обстановку і стають причиною нових проблем. Піти з відносин, не залишивши болючий слід у душі колись коханої дівчини, допоможе знання поширених помилок:

 1. Не можна перекладати відповідальність за розрив тільки на дівчину, навіть якщо вона в цьому дійсно винна. Саме розставання є розплатою за помилки, не потрібно посилювати хворобливі відчуття.
 2. Не можна давати надію і другий шанс, щоб пом’якшити удар. Розривати відносини завжди боляче, але помилкові надії тільки продовжать період страждань.
 3. Не потрібно вихлюпувати емоції. Вони все одно не змінять ситуацію, тільки загострилася обстановка.
 4. Небажано приходити на останнє побачення зі своєю новою супутницею, якщо на той момент вже встигли скластися інші відносини.
 5. Заборонено грубість у спілкуванні. Навіть якщо боляче, йти варто по-чоловічому, не втрачаючи власної гідності.
 6. Не потрібно брехати і використовувати фрази в стилі: «Мені тебе буде не вистачати».
 7. Не варто ігнорувати свою пасію або вести себе зухвало в надії на те, що вона сама захоче робити перші кроки до розриву.

 

Після розставання бажано уникати зустрічей з колишньою супутницею, щоб не травмуватися і не робити їй боляче. Для відновлення психологічної рівноваги потрібен час. Краще не ятрити рани минулого, постійно зустрічаючись в колі спільних друзів.

5 фраз, які допоможуть піти гідно

Складно знайти потрібні слова, які найменше ранять. Особливо важко, якщо доведеться розлучатися з дівчиною, почуття до якої ще не охололи. Придумувати мова на ходу – не найкраща ідея. Якщо зовсім нічого не лізе в голову, можна використовувати шаблони. Допоможуть знизити градус страждань при розставанні наступні готові фрази:

 1. «Я хочу, щоб ти була щаслива, але, на жаль, не зміг подарувати тобі це почуття».
 2. «Нам варто відпустити один одного для того, щоб кожен з нас зміг стати по-справжньому щасливим і коханим».
 3. «Я не хочу, щоб наші відносини привели нас до взаємної ненависті. Тому прийняв рішення розлучитися з тобою, щоб залишити в пам’яті лише світлі спогади про нашу минуле кохання ».
 4. «Ти гідна щастя і любові. Вибач, але я зрозумів, що не створений для тривалих відносин і не можу відповідати тобі взаємністю ».
 5. «Я не зміг стати чоловіком, про який ти мріяла, тому хочу розлучитися, щоб ти знайшла своє щастя, не втрачаючи час зі мною».

Правильний настрій, вдала фраза і рішучість – складові безболісного розставання. Важливо заздалегідь все детально обміркувати, щоб не пошкодувати в майбутньому про необачний крок.

Джерело: https://onelove.su/kak-soobshhit-devushke-o-rasstavanii/

Як пережити розставання з коханою людиною без депресії: поради психолога

Як повідомити дівчині про розставання: способи і поради психологів

«Коли
пізно повертатися назад, щоб все правильно почати, ще не пізно
спрямуватися вперед, щоб правильно закінчити».


Ошо

Привіт, на зв’язку Роман вініл! Зараз ми поговоримо на неприємну, але важливу тему – про розставання і про те, як правильно себе вести після розриву відносин.

Ще в кінці 1960-х років два
психіатра – Томас Холмс і Річард Рей, створили шкалу стресу, на якій
розмістили найрізноманітніші життєві події. Так ось, розлучення або розставання з
коханою людиною на цій шкалі займає 2-е місце (на 1м знаходиться смерть близьких).

Так, розлучитися з коханою дівчиною або дружиною, особливо якщо це сталося не з
твоєї ініціативи, – завжди боляче і важко. Але життя триває, навіть якщо
тобі здається, що вона втратила сенс.

І зараз я розповім, як пережити
розставання з коханою людиною без наслідків у вигляді затяжної депресії або
невдач в особистому житті.

Як вести себе після
розставання?

Багато хто відразу після розриву
починають робити дурниці: пити і проводити ночі в клубах, шукати швидкий секс
або, навпаки, закриватися будинку і йти в себе. Відчайдушно намагаються повернути
кохану або тут же заводять нову дівчину.

Більш того, часто буває так, що
сьогодні ти хочеш напитися і когось підчепити, а завтра готовий мчать до колишньої
з квітами і домагатися ще однієї розмови. Це нормально, після розриву ти
знаходишся в розхитаному стані, тебе «ковбасить» – можеш вважати це
лихоманкою під час хвороби.

Але пам’ятай, що твоя мета не прожити сповна всі
симптоми, а впоратися з хворобою і одужати.

Перше, що варто зробити – це знайти рівновагу.
Прийми розставання як даність, як доконаний факт.

Так, можливо, колишня
пошкодує про свою вирішенні і повернеться. Але тобі не варто про це зараз думати.
Набагато вигідніше взяти розрив за чисту монету і жити далі так, як ніби
ви розлучилися назавжди.

Поради
психолога, як вести себе, щоб пережити розставання:

 • Прийми розрив і введи мораторій на думки
  про повернення колишньої – по
  крайней мере, на перший час. Якщо ти кинешся повертати її відразу після
  того, як вона пішла, це ще більше знизить твою значимість в її очах.
 • Намагайся не бачити і не чути колишню
  хоча б 3-4 тижні – не ходи навколо її будинку або місця роботи,
  не намагайся влаштувати випадкову зустріч, не дзвони їй і не пиши. Якщо ви жили
  разом і комусь із вас потрібно забрати речі, краще зробити це через друзів або
  знайомих. Пам’ятай, що спочатку варто знайти рівновагу, а потім вже діяти.
 • Не заходи на її сторінки в соц.сетях і не питай про неї знайомих. Якщо ж
  вони самі будуть тобі щось розповідати – краще обірвати розмову і відповісти,
  що тебе вона більше не цікавить (повір, їй про це повідомлять). Я знаю, що
  складно втриматися і не намагатися дізнатися «як вона там без мене». Але будь-яка нова
  інформація накрутить твої емоції і затягне процес «одужання».
 • Знайди спосіб відволіктися і займися спортом – запишись в зал або на секцію
  єдиноборств, приймай участь в велозабіг, почни освоювати ролики або скейт …
  По-перше, при заняттях спортом виділяються ендорфіни (гормони задоволення), а
  по-друге, знижується рівень кортизолу (гормону стресу ). Словом, фізична
  активність – це найкращий спосіб, як швидко і без депресії пережити розставання
  з дівчиною. Нехай не тільки твій розум, а й весь організм працює на подолання
  негативу.
 • Уникай всього, що нагадує про колишню – не відвідувати кафе та інші місця, де ви
  часто бували вдвох, не слухай «ваші» пісні, прибери подалі з очей будь-які
  предмети, які можуть нагадати про ваші стосунки. Якщо у тебе залишилися її
  речі – краще скоріше повернути їх через спільних знайомих (без особистих зустрічей).
  До речі, так ти продемонструєш, що повністю прийняв розрив і не збираєшся
  нікого повертати. Якщо вона чекала чогось іншого – вийде невеликий
  «розрив шаблону», а це окуляри в твою користь.

У перший час після розставання головне – витримка,
терпіння і самоповагу. Якщо колишня сама захотіла розлучитися, не бійся бути
занадто холодним і упустити шанси її повернути.

Будь-які обіцянки, подарунки та
інші вкладення в такій ситуації тільки знизять твою значимість. Цим ти як би
кажеш їй, що згоден бути поруч і на гірших умовах. Чи зможе вона тебе
поважати, якщо ти не поважаєш сам себе? А без поваги не буває любові.
Компліментами, сюрпризами, подарунками варто підкріплювати тільки ті слова і
вчинки дівчини, які йдуть на користь тобі і вашим відносинам.

Чи варто відразу шукати нову
дівчину?

На це питання немає
однозначної відповіді. Шукати нову дівчину спеціально для того, щоб швидше
забути колишню – ні, не варто. Бути відкритим для нових контактів і знайомств –
звичайно ж, варто.

Всім, хто думає, як
пережити розставання з коханою людиною і жити далі, психологи радять не
впадати тут же в нові відносини, тому що з них навряд чи щось вийде.
Швидше за все, ти будеш порівнювати нову дівчину з колишньої і не зможеш
подивитися на неї об’єктивно, помітити її справжні переваги і недоліки.

Є і ще одна причина,
чому не потрібно намагатися відразу знайти заміну колишньої. Тема відносин не терпить
примусу – чим більше ти будеш намагатися знайти «нову любов», тим гірше це
буде виходити.

Найкращі стосунки складаються, коли ти налаштований просто спілкуватися, фліртувати і
отримувати від цього задоволення.

Тому краще сказати собі: «мені поки не потрібно
нічого серйозного, я хочу побути вільним».

Не намагайся відразу знайти «нову любов» – знайомся з
різними дівчатами, насолоджуйся спілкуванням, вчися фліртувати.   

Як впоратися з важкими
думками?

Все, що я сказав, стосується
практичної частини – того, як правильно себе вести, щоб пережити розставання
з коханою людиною. Але є й інша сторона: думки, почуття, емоції.

Розставання в буквальному сенсі вибиває грунт з-під ніг і створює відчуття,
що «світ звалився». Правильна поведінка допоможе швидше позбутися від цих
важких думок.

І пам’ятай: як би тобі не було важко, будь-яка біль через деякий час
стає слабкішим.

Психологи виділяють 5 стадій
переживання горя – їх проходять абсолютно все. Можливо, тобі буде простіше
пережити розрив, якщо ти будеш розуміти, що з тобою відбувається зараз і що
буде далі.

П’ять
стадій переживання горя

 1. Заперечення – це найперша стадія, коли
  людина відчуває шок і не може повірити, що все відбулося насправді. В
  цей час хочеться «прокинутися» і побачити, що все, що сталося – лише страшний
  сон. Так, ти можеш думати, що дівчина сказала про розставання не серйозно і це
  просто чергова сварка, а завтра вона заспокоїться і передумає.
 2. Гнів, агресія – після першого шоку приходить бажання
  знайти, хто винен в розриві. Ти можеш звинувачувати в усьому себе, свою колишню, її
  родичів або подруг, будь-яких причетних осіб. Але насправді в цей час
  пошук винних не має сенсу.Аналізувати ситуацію потрібно, коли емоції
  вщухнуть, і ти зможеш думати про все спокійно, а поки важливіше не наламати дров
  і не втратити обличчя.
 3. Переговори, торг – після спалахів гніву стає
  зрозуміло, що звинувачуючи кого б то не було, не можна виправити ситуацію.І тоді
  приходить бажання домовитися, придумати якісь умови, на яких можна
  «скасувати» розрив. Можливо, тобі захочеться пообіцяти колишньої все, що вона
  забажає, подарувати їй дорогий подарунок і будь-яким способом повернути. Але цього ні в
  якому разі не можна робити.

  Ти ж не хочеш, щоб вона на час повернулася з
  жалості, а потім знову вирішила розлучитися?

Єдиний випадок, коли має сенс просити у
дівчини пробачення і обіцяти їй все виправити
– це якщо причиною розставання була твоя зрада або інший серйозний
косяк з твого боку.

 • Разочарование, депрессия — как правило, предыдущая стадия
  показывает, что все напрасно и девушка всерьез решила уйти. Понимать это
  больно, но душевную боль можно и нужно пережить. Помни, что она — тоже
  ступенька на пути к выздоровлению. Более того, даже если бывшая вернется в
  ответ на уговоры и подарки, ты быстро заметишь, что ее отношение к тебе не
  улучшилось. Ты просто станешь тем, с кем готовы быть на условии каких-то
  вложений. Поэтому не стоит жертвовать самоуважением ради отношений.
 • Ухвалення – остання стадія, на якій ти готовий
  визнати розставання, як доконаний факт, і сприймати його без відчаю,
  зневіри і іншого негативу. Саме з цього етапу (але не раніше!) Можна думати про
  те, чи варто намагатися повернути колишню або почати нові стосунки.

Психологи, які вивчають питання,
як впоратися з емоціями і пережити важке розставання з коханою людиною,
кажуть, що складний період в середньому займає до 4-6 місяців.

Звичайно, це не
означає, що через 4 місяці ти забудеш колишню або будеш страждати і переживати
не менше, аніж півроку. Хоча в будь-якому випадку час працює на тебе, і важкі
емоції проходять, якщо їх не підтримувати і не підкріплювати.

Але знову-таки все
залежить від того, наскільки ти зможеш заповнити своє життя цікавими справами і
подіями.

Пам’ятай, що відносини з дівчиною не можуть бути сенсом
життя. У тебе повинні бути свої захоплення, свої життєві цілі, робота і хобі.

Якщо вийшло так, що
після розриву ти не знаєш, чим себе зайняти і все здається нецікавим – це
поганий знак. Значить, за час відносин ти занадто сильно злив своє життя з
життям колишньої.

Це рано чи пізно почало б заважати тобі, у чоловіка повинно бути
свій особистий простір, незалежно від того, зустрічається він з кимось або
вільний. Твої захоплення, справи, хобі – це коло ресурсів і опор, які
допоможуть не впадати в депресію при будь-яких обставинах.

Детальніше я говорю про
це в статті «У чому сила чоловіки», там є кілька корисних порад на цю
тему.

І, як завжди, я в
висновок пропоную подивитися моє відео з порадами для чоловіків, як пережити
розставання з коханою людиною і не накоїти дурниць:

Роман вініл Той, хто може змінити тебе і твоє життя

Джерело: http://rvcouch.ru/kak-perezhit-rasstavanie-s-lyubimym-chelovekom-bez-depressii-sovety-psihologa/

7 кроків, щоб пережити розставання з коханою дівчиною: поради психологів та інструкції

З боку може здатися, що чоловік радіє свободі, розважається з друзями, фліртуємо з дівчатами. Але на ділі, він поняття не має, як інакше вгамувати біль і подивитися правді в обличчя – відносини закінчені.

Як вести себе після розставання? Як пережити розлуку з коханою дівчиною? Щоб жити далі, потрібно прийняти ситуацію такою, яка вона є. Ось про це ми сьогодні і поговоримо.

Як пережити розставання з коханою дівчиною

Коли жінка повідомляє про розрив відносин, це сильний шок. На початку, ви не готові прийняти той факт, що все скінчено і не погоджуєтеся з вибором партнерки. Намагаєтеся з’ясувати причини і швидко все виправити, але це не приносить результату.

Біль втрати може викликати істерики, нервові зриви і навіть погіршення здоров’я. Сам факт, що чоловік найчастіше закривається від оточуючих, лише погіршує ситуацію. Ось короткий перелік того, що потрібно робити, щоб пережити догляд коханої людини:

 • Прийняти той факт, що відносини закінчені.
 • Перестати шукати винних.
 • Не намагатися змінити ситуацію.
 • Чи не закриватися від близьких людей.
 • Перестати фантазувати або сподіватися на примирення.

Щоб прийти в себе після розриву відносин, потрібно прийняти реальність, якою б важкою вона не була. Можливо, ви зможете повернути кохану людину в майбутньому. Але спочатку вам обом потрібен час, щоб заспокоїтися і подумати про те, що сталося.

Намагаючись переконати колишню партнерку, ви ризикуєте лише погіршити ситуацію і остаточно відштовхнути кохану. Не з’ясовуйте відносини на емоціях, не влаштовуйте істерик і не погрожуйте! Це вірний шлях до точки «неповернення».

Найпоширеніша помилка – утримувати відносини, які давно себе зжили. Після розставання дайте собі і партнеру час, щоб розібратися в почуттях і пріоритетах. А поки налагодьте інші сфери життя.

Адже часто буває, що проблеми на роботі негативно відбиваються на любовних стосунках. І не втручайтеся третіх осіб у ваші «розборки».

Не обговорюйте свою колишню дівчину з друзями, адже якщо ви все-таки помиріться, то будете виглядати нерозумно.

Якщо ж ваш розрив давно назрівав і, нарешті, стався, подумайте, а чи варто відновлювати відносини з цією дівчиною? Адже любов повинна приносити радість і щастя, а не постійний головний біль.

Ізолюйте себе від колишньої дівчини повністю, ніяких дзвінків і повідомлень. Ніяких «випадкових» зустрічей і спільних друзів.

Через якийсь час ви зрозумієте, чи варто ваша колишня того, що спробувати її повернути або пора рухатися далі до нових берегів.

7 кроків до прийняття розриву

На шляху до внутрішнього балансу вам треба буде пройти 7 «кіл Ада», вони ж 7 кроків до прийняття розриву:

Коли перші страждання вщухли, чоловік починає відчувати гнів і образу. Це абсолютно нормальна реакція на розставання. Але не варто направляти свої емоції проти дівчини. Знайдіть для них більш прийнятний вихід: прокричав в чистому полі, поговорити з одним, пробігти 10 кілометрів, написати гнівний лист і спалити його. Кому що більше підходить, головне випустити пар і зняти напругу.

Злість буде приходити хвилями, так влаштована наша психіка. Одне лише нагадування або зустріч можуть викликати шквал емоцій і новий виток в переживанні втрати. Почніть використовувати злість, як джерело сили. Надсилайте гнів в правильне русло, займіться спортом і налягайте на силові вправи.

Щоб полегшити стан, станьте більш активним в роботі, тренуваннях, постарайтеся домогтися успіху в інших сферах життя. Правильно спрямований гнів допоможе «утерти ніс» колишньої, а також отримати вигоду для кар’єри і фізичної форми.

Звинувачувати себе за те, що трапилося цілком природно. Через це проходять всі, хто розлучився з коханою людиною. Ви аналізуєте минуле і думаєте, що все могло скластися інакше. «Якби я вчасно зрозумів свої помилки», «Якби я поводився мудрішими», «Якби я не вимагав так багато». Міркуючи так, ви продовжуєте жити в минулому.

Щоб пробачити собі розставання з жінкою, потрібно визнати відповідальність за відносини, які не склалися. Можливо, ви були в чомусь не праві і вели себе невірно. Не потрібно ставити на собі хрест через однієї невдачі, винесіть урок і рухайтеся далі.

Якщо ви відчуваєте хвилювання, коли мова заходить про колишню пасію, то ви все ще пов’язані з нею на емоційному рівні. Щоб обірвати цей зв’язок потрібно докласти багато зусиль, «знецінити» досвід і відправити його на антресоль. Не тисніть емоції, промовляти їх, єдиний спосіб звільнитися – визнати поразку.

Процес відновлення може зайняти місяці і навіть роки, не варто відмахуватися від своїх почуттів, це лише продовжить муки. Якщо виникає бажання зустрітися і поговорити з дівчиною – не потрапляйте на цей прийом своєї підсвідомості. Зрозумійте, що пора йти далі, і якщо жінка вже довгий час не йде на контакт, то вам стоять взяти з неї приклад і залишити минуле в минулому.

Хобі, яке зможе відвернути вас від думок про колишню любові – найкращі ліки. Також підійдуть: нова робота або посада, спорт, волонтерство, поїздка в інше місто або навіть країну. Вам потрібні нові враження, щоб заповнити порожнечу в серці.

Приділяйте більше уваги своїм близьким і друзям, приємне спілкування виробляє цілющий ефект. Спільний відпочинок і дозвілля полегшать вашу реабілітацію і відкриють нові грані у відносинах з оточуючими людьми. Ви зрозумієте, хто насправді є для вас другом і готовий вислухати і підтримати, а хто лише посміхається і плескає по плечу, зі словами «Все налагодиться, що не парся!».

Ми, чоловіки, часто стаємо замкнутими після розриву з дівчиною, обмежуємо спілкування із зовнішнім світом. Це захисна реакція. Деякі товариші йдуть далі, лаються з ріднею, замикаються в квартирі, переїжджають в глушину. Загалом, всіляко захищають себе від людей. Ні в якому разі не можна це робити! Страждання пройдуть, а «наламані дрова» залишаться.

Вам після розриву потрібно побути наодинці з собою або природою, але постарайтеся скоріше повернутися в соціум, адже чим довше ви блукати в закутках своєї пам’яті, тим складніше звідти вибратися.

Не повторюйте помилки тих чоловіків, що годинами згадують свою колишню кохану. Чи не прокручуйте в голові картинки щасливих днів, інакше не зможете рухатися в нове життя.

Поступово в пам’яті залишиться тільки хороше і вам захочеться повернутися в той час. Ви навіть можете спробувати налагодити стосунки і почати все спочатку з тієї, яка розбила вам серце. Тут криється багато підводних каменів, адже були ж причини, за якими ви розлучилися? І ці причини нікуди не поділися, просто ви про них забули. Якщо жінка кинула один раз, то кине і другий.

Після розставання постарайтеся згадати, що вас дратувало і не влаштовувало в дівчині. Наприклад, вона погано готувала, проводила весь вільний час з подружками або не стежила за зовнішністю. Ви багато лаялися з приводу і без, постійно сперечалися і не могли домовитися про найпростіші рішеннях.

Щоб витіснити з серця залишки любові, нагадайте собі, що не так вже й хороша вона була. А потім заходите в рейтинг кращих сайтів знайомств, вибирайте сайт, реєструйтеся і починайте шукати свою любов!

Поради психологів

Представниці прекрасної статі часто не замислюються про те, як хлопці переживають розставання з коханою. Чим ближче і дорожче був партнер, тим важче пережити і прийняти кінець. Щоб без травм пройти це випробування, важливо зберегти віру в краще майбутнє і любов до життя.

Психологи радять скласти новий розпорядок дня так, щоб ви постійно були зайняті справами. Якщо колись буде віддаватися сумним думкам, то і реабілітація пройде швидше. Працюйте якомога більше, особливо перші тижні. Постарайтеся не залишатися на самоті надовго.

Для отримання нових вражень запишіться в тренажерний зал, відвідайте кілька зустрічей за інтересами, почніть вивчати іноземну мову. Більше читайте, особливо художні, психологічні та мотивуючі книги.

Не знаєте, як перестати страждати і чим відволікти себе від депресивних думок? Кому-то допомагає компанія друзів і відпочинок, іншим навпаки, багато фізичної та розумової праці. Не зайвим буде відвідати психолога і проговорити всі проблеми, що накопичилися, а після нього зареєструватися на сайті eDarling і знайомитися з прекрасними дівчатами.

Існує одна практика, спрямована на набуття душевної гармонії. Вона полягає в написанні Листи, в яких ви повинні цілком і повністю викласти всі свої думки, почуття, тривоги, сумніви та побажання.

За допомогою такого «діалогу» з іншою людиною, ви звільняєтесь від вантажу і даєте собі прекрасний шанс почати все з чистого аркуша. Відправляти цей лист реальному адресату не потрібно, але якщо хочете – чому б і ні.

Для написання підберіть час, коли ніхто не буде вас турбувати і відволікати. Вам повинно бути комфортно і спокійно. Перш ніж почати, дайте відповідь на кілька питань:

 • «Про що я найбільше шкодую?».
 • «За що я не можу себе пробачити?».
 • «Що дали мені ці стосунки?».
 •  «Чому я навчився і що мені ще належить з’ясувати?».

Пишіть, звертаючись як до себе самого або до тієї людини, з яким пов’язані ваші переживання. Пишіть від руки, «я жалкую, що …», «якби я зміг тоді …». Випустіть всі свої думки на папір, дозвольте їм існувати в реальному житті, а не тільки у вашій голові.

Довіртеся інтуїції, і у вас вийде довгий список з претензій, образ і жалю. Уважно прислухайтеся до своїх почуттів. В процесі написання цього листа ви можете зустрітися з усіма негативними емоціями, які довгий час накопичувалися всередині: біль, злість, смуток, розчарування.

Продовжуйте писати до тих пір, поки не відчуєте полегшення. Швидше за все під кінець ви зможете поглянути на ситуацію під іншим кутом, зрозуміти багато нюансів і зробити висновки, про які раніше навіть не здогадувалися. Відпустіть своє минуле, виплесніть все почуття, так ви зможете швидше і легше відійти від розставання.

Які помилки не можна допускати

Але я з упевненістю можу сказати, які помилки не варто допускати, щоб не погіршити і без того важку ситуацію.

Якщо ви розлучилися з коханою людиною, постарайтеся тримати себе в руках і не робити дурниць. Вартувати дівчину біля роботи або під’їзду, намагатися квітами і подарунками загладити провину і привернути увагу погрозами суїциду – абсолютно неетично і нерозумно.

Звичайно, важко прийняти такий поворот у житті, але якщо жінка пішла – це її вибір. І ви повинні це рішення поважати.

Що не потрібно робити, якщо вас розлюбила дівчина:

 • кидатися в нові відносини;
 • пити алкоголь і дзвонити колишньої;
 • приїжджати додому до дівчини;
 • говорити про неї гидоти;
 • вимагати повернення подарунків;
 • загрожувати її новому хлопцю;
 • ображати і застосовувати фізичну силу;

У будь-який, навіть такої неприємної ситуації залишайтеся чоловіком, гідним і чесним людиною.

Якщо дівчина кинула вас, не пояснюючи причин, дайте їй час і спробуйте налагодити контакт через кілька днів або тижнів.

На випадок, якщо ви вирішите спробувати себе в новому партнерстві, то реєструйтеся на кращих сайтах знайомств і шукайте підходящу для вас дівчину.

 1. Як давно ви розлучилися з дівчиною?
 2. Що послужило причиною?

Спробуйте написати «Лист» і поділіться думкою про цей метод!

Джерело: https://RateDate.ru/kak-perezhit-rasstavanie-s-devushkoi

Як розлучитися з дівчиною

Як розлучитися з дівчиною? Грань між тим, як припинити відносини і донести до дівчини, що вороття немає і тим, щоб залишитися галантним і людяним, тонка. Якщо проявити себе занадто м’яко, і, намагаючись підтримати її, наговорити багато компліментів, ризикуєте замість закінчення відносин отримати нав’язливе увагу і спроби переконати вас. А в разі занадто жорсткого підходу, ви можете серйозно образити і нанести непоправні душевні рани суті, яке в силу своїх почуттів, беззахисне перед вами.

З людьми ми проживаємо різну кількість спільного часу (від хвилин до десятиліть), прощатися з колегами простіше, ніж з коханими.

Випадки прощання з відносинами від раптового усвідомлення, що подальший шлях з цією людиною неможливий (з огляду на невходження почуттів або зради, зміни умов або відкриття непроявлених сторін особистості) не нові, болючі і викликають безліч роздумів.

Якщо ви наважуєтеся на даний крок не після скандалу, і це усвідомлене рішення, то варто припиняти відносини, не розтягуючи процес і не пускаючи ситуацію без контролю. Кращий варіант для цього – чесний відкриту розмову при особистій зустрічі, а найгірший – піти без пояснень, обрубавши все ниточки зв’язку.

Якщо ви думаєте, як розлучитися з дівчиною і залишитися друзями, то слід ще переглянути прийняті настільки цікаві висновки, в світлі очевидності вашого бажання продовжувати спілкування. Можливо, за цим бажанням ховається втеча від відповідальності або ви придумали зайвого про вимоги самої дівчини від вас, тоді варто це обговорити, а не перевертати власні почуття – краще не стане.

Але якщо рішення дозріло в вашій душі і підкріплено логікою розуму, то варто подбати про те, як розлучитися з дівчиною, не образивши її.

Як розлучитися з дівчиною, не заподіявши їй болю?

Коли відносини стають нестерпні, і ви спостерігаєте щоденне планомірне зникнення тих почуттів, що пов’язували раніше, виникає проблема, як правильно розлучитися з дівчиною.

Можна, звичайно, начитавшись форумів і рад юних пікаперів, наговорити їй бридких і хворих речей, обізвати останніми словами, але це погано відіб’ється на вашій подальшій долі і репутації.

Якщо все починалося щиро, і ви з дівчиною були дороги один одному, слід поламати голову, як розлучитися з дівчиною, не образивши її.

Красиво і дбайливо розлучитися – не кожному під силу. Такий захід вимагає внутрішнього самозвіту і терпіння, адже належить винести шквал негативних емоцій іншого, можливо звинувачень і умовлянь.

Але будь-які зусилля виправдає гідне завершення, адже ніхто не знає, за яким поворотом ви знову зустрінетеся, а викликати до себе почуття ненависті або загнати людини своєю відмовою в депресію хвилинна справа.

Вона запам’ятає вас і ваше розставання, вона буде засмучена – на це вплинути не вдасться, але ваше завдання полягає не в забезпеченні дівчині амнезії, а в тому, щоб пом’якшити удар. Спокійно обговоріть з нею те, що сталося, поясніть своє рішення, що для вас було неприйнятним.

Найобтяжливіше для того від кого йдуть – це не отримати ніякого зворотного зв’язку і сидіти, страждаючи здогадками через що пішов інший (а спектр великий і перебирати можна роками кожен свій вчинок, інтонацію, жест).

Чим більше питань залишиться у неї, тим яскравіше розіграється фантазія дівчата і прагнення все ж дізнатися, а значить, вона буде набридати дзвінками і підстерігати із зустрічами (навіть не з бажання повернути все назад, а з бажання зрозуміти, що сталося).

Намагаючись пом’якшити виникла у неї біль, не тікайте відразу, вислухайте відповідь, цілком можна підвести її додому або продовжити розмову до настання спокійних емоцій. Зробіть щось для неї наостанок.

Уникайте матеріальних подарунків – вони будуть нагадувати собою про вашому розставанні або ж відправляться в найближчий смітник.

Ви можете оплатити оренду квартири, якщо жили разом і з’їжджаєте, можете допомогти з оформленням документів, якщо такі були у неї, допомогти з роботою – нехай це буде саме послуга, яка допоможе полегшити їй життя на найближчий після розставання час.

Якщо ви обдумано і остаточно вирішили припиняти інтимне спілкування, а рішення прийнято не на емоційному вибуху, то не варто зволікати розмова. Коли ви приходите до такого рішення дівчина вже помічає зміни і похолодання між вами.

Чим ретельніше ви граєте роль «все Ок» і чим довше відтягуєте розмова, тим сильніше буде емоційний цунамі наслідків. І якщо при рішучому і спокійній розмові, вона зазнає негативні емоції, але прийме нову ситуацію і переживе цей стан, то при зволіканні розмови ви розхитує нервову систему дівчини.

Вона може, розгубивши внутрішні ресурси на переживання невідомості, впасти в яму важкої депресії.

Якщо в розмові вона починає звинувачувати вас, ви можете принести свої щирі вибачення, але не продовжувати відносини з почуття провини.

Звинувачення можуть перерости в шантаж, спрямований на погрози про руйнуванні вашого здоров’я, життя або в спроби маніпулювання суїцидом – підготуйтеся заздалегідь, проконсультуйтеся з юристами і психологами.

Помічаючи за своєю дівчиною тенденції до шантажних типу поведінки, має сенс отримати поради професіоналів, які безпосередньо працюють за цим профілем.

Особливу увагу в тому, як правильно розлучитися з дівчиною варто приділити вимовленим словам. Відсутність звинувачень і обзивательства є аксіомою, якщо вашою метою не варто моральне знищення дівчата.

Говоріть їй про її унікальність, про важливість і цінність отриманого досвіду, дякуйте і згадуйте позитивне – не варто розбивати самооцінку дівчини вщент.

Але не захоплюйтеся серенадами, повідомте, що не бачите шляхи поліпшення, розкажіть, що вона буде щасливіша ні з вами, перед цим добре відновити в її пам’яті ті моменти, де їй теж були не в радість ваші відносини.

Ви можете запропонувати їй дружнє спілкування, коли їй знадобиться допомога, але не нав’язуйте, адже проблематично дружити з хлопцем відразу після того як перестали бути коханцями, а для багатьох це не можливо ніколи.

І не варто в якості душевного анальгетика пропонувати їй залишити інтим або ж влаштувати прощальну ніч.

Дана пропозиція здатне сильно поранити дівчину, яка відчує себе запасним варіантом, а для багатьох це гірше, ніж бути ніким.

Як розлучитися з дівчиною красиво і правильно?

Причин для закінчення відносин існує маса – ваше завдання визначити наскільки вони вагомі саме для вас.

Наприклад, думка ваших нерозлучних друзів, що дана дівчина не варіант, засноване на їх особисті уподобання чи боязні втратити вашу дружбу, навряд чи може вважатися об’єктивним, адекватним і мати пріоритетність.

А ось якщо у ваших взаєминах відсутня любов і спільні інтереси, з’явилися зради, відстані і відчуття відсутності комфорту поруч – тоді варто припиняти взаємодія і не зменшувати кількість нервових клітин ні собі, ні дівчині.

Інтернет рясніє різними хитрощами, як розлучитися або як змусити дівчину вас кинути (всі ці методи театралізовані і лукаві), що можуть не дати результату, а привести до посилення закоханості в вас. Спілкуйтеся чесно і відкрито, людина, яку ви вибрали колись, і який пройшов з вами певний життєвий шлях, гідний правдивості і відкритості.

Виберіть відповідне місце, де не відвернуть (кафе і кінотеатр – невдалі варіанти) і час, коли ви зможете присвятити час, що залишився виникли переживань і нових питань. Недоречним буде влаштовувати прощальний романтичну вечерю або робити якісь особливі знаки уваги в бік дівчини, подібний контраст емоцій може сильно вибити її зі стану емоційної рівноваги.

Чесно розкажіть їй про своє рішення і про причини, що призвели до нього. Подякуйте дівчину за подаровані емоції і досвід.

Підключайте пам’ять і фантазію – вам явно є, за що сказати спасибі, і переходите до того, що, однак для вас двох це не кращий варіант.

Навіть, коли дівчина почне запевняти вас в зворотному (на тлі страху самотності ви можете ідеалізувати в її сприйнятті), нагадайте їй випадки і деталі, які не влаштовують її і те, що ви не помінялися.

Якщо ви помічаєте, що так легко відпустити вас вона не згодна і починає шантажувати і погрожувати, то змініть тактику, НЕ ломітесь з упевненістю танка, відступите в сторону, попросіть про паузу у відносинах, щоб обміркувати ситуацію, а потім ви її обговоріть на підставі нових висновків. І поступово впевнено віддаляється.

Як розлучитися з дівчиною і залишитися друзями – це завдання для віртуоза і тонкочувствующего хлопця, за умови спокійного і обопільного розставання.

Тоді через нетривалий час ви почнете спілкуватися, знайомити один одного з новими пасіями і виступати жилетами при розставанні з ними ж.

Але шанс на дружбу з коханим або інтимно привабливим людиною, розставання з яким відбувалося на скандальних нотах, практично дорівнює нулю.

Якщо дівчина пропонує дружбу, відкласти розставання на час і подумати, починає розповідати, що жити без вас не зможе, благає залишитися і обіцяє стати такою, як вам подобається – перевіряйте кожне з цих тверджень на щирість і не піддавайтеся маніпуляціям.

Нехай навіть ваші відносини відновляться потім, але за бажанням, а не зі страху, що на вас повісять статтю про доведення до суїциду. Припиняйте всі маніпулятивні фрази на корені і дотримуйтесь обраним шляхом – ви маєте повне право на свободу виявлення своїх бажань і рішень.

А якщо ситуація виходить за рамки цивілізованого прощання – звертайтеся до психологів (можливо, психіатрів), службам правопорядку і виходьте із таких відносин.

Як розлучитися з дівчиною по смс текст?

Прощаючись із людиною особисто, ви проявляєте пошану і можете мінімізувати кількість негативних почуттів у партнера. Вдаватися до дистанційного методу завершення відносин – найгірший варіант, однак є ситуації коду інакше неможливо.

Можливо, ви давно роз’їхалися по різних містах або спроби особисто завершити відносини з дівчиною привели до провалу, а може бути вам нестерпно бачити її обличчя при повідомленні неприємну новину – варіантів безліч.

Спільне в них одне – після смс розставання ви точно не залишитеся друзями і хороші відносини або висловлювання на вашу адресу будуть відсутні.

Закінчувати відносини повідомленнями стає поширеною практикою, і причин тому кілька.

Природно сприяє поява месенджерів, які навіть допомагають шукати необхідні формулювання, але головні причини в збільшенні інфантильності і безвідповідальності при побудові відносин, а також сама швидкість відносин і життя в цілому, де здається абсурдним витрачати дорогоцінні кілька годин для особистої зустрічі з тим, хто для вас вже в минулому.

Складаючи повідомлення, намагайтеся врахувати всі моменти, щоб не перетворити все в тривалу переписку, проваливши мета самого смс – швидше і якомога безболісніше позбутися відносин.

Почніть з обігу до дівчини на ім’я, не використовуючи зменшувально-пестливих форм і ваших прізвиськ. Повідомте про своє рішення розлучитися або сформулюйте це як неможливість більш бути разом, далі обов’язково вкажіть причину розриву.

Не варто писати поеми і вдаватися в деталі, це було б доречно при особистій розмові, при смс необхідна стислість (можна повідомити, що ви не готові продовжувати, що немає колишніх почуттів).

Подякуйте за те, що було, вибачитеся за завданий біль і неможливість повідомити все це при особистій зустрічі. Якщо доречно і ви вважаєте, що слід розставити акценти, то попросіть більше вас не турбувати.

Дотримуйтесь ввічливість і грамотність. Вибравши один з найбільш неприйнятних способів, які не збільшуйте ще і його, односкладовими фразами, які хамськи ставлять перед фактом ( «я тебе кинув, не дзвони», «ми розлучаємося» і т.д.).

Це породить безліч питань і претензій на вашу адресу, а про кількість що виникла ненависті, після перенесеного шоку говорити взагалі не доводиться.

Хоча, якщо ви розлучаєтеся через зраду дівчини, того що вона змінила, принизила і чи ще якось неприпустимо себе повела, то манери і турботу про її самовідчуття можна пропустити.

Залишайтеся ввічливим, щоб не поплатиться своїм авторитетом, а ось формулювання можете вибирати образливі, в залежності від її вчинку. Наприклад, тій, що змінила можна повідомити, що у вас скоро весілля з прекрасною дівчиною, а тієї, яка пропадала весь час з друзями можна відправити, що тепер у вас немає для неї часу.

Найважче в розставанні з смс – проявити холоднокровність і не відповідати на повідомлення і дзвінки, кількість яких буде порівнянно з лавиною, так як дівчина не потерпить такого ставлення, а буде домагатися зустрічі і розмови, при якому з великою ймовірністю морально вас розмаже вже з почуття помсти.

При розставанні зберігайте людяність, якою б швидкої була ваша життя, які б причини не привели до розриву, а якщо є сумніви – поговоріть з партнером відкрито – це краще, ніж нескінченно розлучатися і знову сходитися, зрозумівши, що насправді до розриву ви не готові.

Джерело: https://psihomed.com/kak-rasstatsya-s-devushkoy/

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *