Як поводитися під час сексу: практичні поради жінкам

Розлучення з чоловіком перестав лякати жінок вже давно, і в наше століття навряд чи багато хто стане терпіти життя поруч з нелюбом людиною, боячись осуду суспільства. Як бути, якщо ти зустріла і покохала іншого чоловіка? Припустимо, ти вирішиш на розлучення. Як в процесі розлучення не втратити майно, яке не посваритися з чоловіком остаточно і, головне, не нашкодити собі?

Зміст приховати

Як поводитися під час сексу: практичні поради жінкам

Ну а якщо у вас багато спільного майна, якщо в родині вже є спільні діти – ситуація ускладнюється в рази. Як себе вести і на що потрібно обов’язково звернути увагу, радить наш новий експерт – адвокат Ксенія Проконова.

ЧИТАЙ ТАКОЖ: Вчені і психологи назвали 5 ознак стовідсоткового розлучення

Ситуація: ви вже або плануєте розлучення. Ділити є що і кого. Діти представляють для тебе цінність і хочеться визначити місце їх проживання все-таки з тобою.

Адюльтер – хоч термін і чоловічого роду, але зустрічається у обох статей. Що це означає для ваших стосунків, як пережити і чи варто, ти прочитаєш в жіночих і чоловічих журналах. Я б хотіла поговорити про інше. Про епістолярної і не тільки гігієну.

Як поводитися під час сексу: практичні поради жінкам

Позашлюбні ігри можуть не бути основною причиною розлучення, але гарантовано стануть аргументом для другої сторони.

У нашій країні судова практика у таких справах змінюється, судді починають сприймати аргументи у вигляді скріншотів соціальних мереж, записів розмов і показань детективів, хто витягує всю виворіт романів.

Отже, перед тобою постає практично шекспірівський вибір: забути про предмет пристрасті на час судових тяжб або ж будувати нове, не озираючись? Якщо ти вибрала другий варіант, тобі далі.

Як поводитися під час сексу: практичні поради жінкам

 1. Почекай зі спільним життям. Це може бути сприйнято як аморальний спосіб життя. Нагадаю, ти все ще в шлюбі. Судді погано ставляться до сторонніх людей, що живуть разом зі спірними дітьми. Особливо якщо ми говоримо про зовсім крихтах. Також в очах суду це може означати неможливість їх утримувати і доглядати за ними самостійно. Аліменти аліментами, але якщо у тебе є свій активний чи пасивний дохід, двері шлюборозлучних судів розорюються охочіше.
 1. Пам’ятай про випадкових свідків і переманити їх на світлу (або 50 відтінків світлого 🙂 сторону раніше конкурентів. Я говорю про консьєржа, персоналі готелю, покоївок добових квартир і так, про сусідів. Всі ці люди мають певні знання про твою інтимного життя. В кожній людині, що стоїть перед ризиком викриття, прокидається талант переговірника. Включи його заздалегідь.

Як поводитися під час сексу: практичні поради жінкам

 1. Фінансова безпека. Оренда добових квартир, готелів не повинна здійснюватися з твого аккаунта в букінгу, а оплата – з твоєї картки Приватні. Твоє ім’я, номер телефону та копія паспорта не повинні з’являтися в настільки поганому, з боку чоловіка / дружини справі. Зрештою, нехай це побуде проблемою другої сторони.
 1. Чекин і Селфі міцно увійшли в щоденний ритуал турботи про себе. Чекин в Swarm, наприклад, досить легко витягуються з твого аккаунта і стають надбанням громадськості. Якщо ти не змогла б пояснити бабусі біля під’їзду, чому о 2 годині ночі ти знаходишся в приватному секторі на іншому березі Києва, то не варто і Чекин. Селфі переглянь на предмет впізнаваності чужий обстановки, наявності сторонніх предметів і людей в кадрі і відображенні, візиток, карт і т.п. предметів з ім’ям. Робити це потрібно ДО того як фото пішло в Instagram.

Як поводитися під час сексу: практичні поради жінкам

 1. Якщо твоя пасія знаходиться далеко, то месенджери стануть вашим всім. Для початку переконайся, що у тебе стоїть пароль на телефон / планшет, і цей пароль не знає інший член подружжя / га, няня, домробітниця і, до речі, діти.
  У дітей можуть бути свої плани на їхнє життя до 18 років. Пароль варто? Йдемо далі. Віддавайте перевагу мессенджерам, що стирає повідомлення. Наприклад, Telegram це робить за тебе і твою пасію автоматично. Можна користуватися записом і відсилати короткі аудіо повідомлення. В цьому випадку в суд неможливо буде принести цілісну запис вашого спілкування, та скріншот також буде безглуздим. Бажано забути про часові розмовах по Viber і Skype.
 1. На час судової тяганини утримайтеся від передачі фотографій. В крайньому випадку можливі фото, за якими тебе неможливо ідентифікувати однозначно.
 1. У листуванні і розмовах утримайся від висловлювань «Я б приїхала, але потрібно кудись подіти дитину» і т.п. Це може трактуватися як то, що ти поганий батько і з тобою не можна залишати дитину, раз ти віддаєш перевагу позашлюбний секс спілкування з дитиною.

Як поводитися під час сексу: практичні поради жінкам

 1. Утримайся від пропозицій матеріальної допомоги своєї пасії, особливо якщо ти сама не заробляєте в даний момент. Це може трактуватися як нецільова витрата коштів, які виділяються на дитину.
 1. Зверни увагу на соціальні мережі. Це не означає збільшення статусів і фото з твоєї нової прихильністю. Навпаки, твоя задача – збільшити інформаційну присутність спільно з дітьми. Повір, стане в нагоді, коли будете обговорювати, хто з батьків може дати більше для їх розвитку.
 1. Є ідеальне правило життя в інформаційній сфері: вважай, що тебе весь час прослуховують, є зовнішнє спостереження і в будь-який момент можуть вилучити телефон. Вчасно чисти свої авгієві стайні і не розслабляйтеся. Судова тяжба закінчиться, а звички і дисципліна послужать непогану службу в наступних відносинах.

Як поводитися під час сексу: практичні поради жінкам

 • * Все, викладене в статті, так чи інакше приймалося суддями до уваги і вплинуло на результат сімейних спорів.
 • Ксенія Проконова, партнер практики управління конфліктами Juscutum .
 • ЧИТАЙ ТАКОЖ:
 • Коментар психолога: 5 головних помилок при розставанні
 • Колишній чоловік: як будувати з ним стосунки

Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Джерело: https://liza.ua/relationships/family/kak-vesti-sebya-vo-vremya-razvoda-10-prakticheskih-sovetov/

Як вести себе з токсичними людьми: 6 рад експертів НЛО TV

 • Наш канал-Telegram – підписуйся!

У шоу « Оттак Мастак » на каналі НЛО TV зібрали кілька хороших порад, які дозволять убезпечити себе при спілкуванні з токсичними людьми.

1. Розпізнай в собі риси, які роблять з тебе легку здобич

Це не означає, що повинен брати на себе відповідальність або звинувачувати себе за те, що хтось погано з тобою надходить. Спокійно подумай про інтелігентному спілкуванні з цією людиною.

Сфокусуйся на те, чому відчував щось, а не на тому, що саме відчував. Так зможеш побачити шаблон, по якому відбувається неприємне для тебе спілкування.

Наприклад, невпевнені в собі сини владних батьків можуть сплутати чужу спрагу контролю з силою і завзяттям і опинитися під впливом кого-то токсичного.

2. Подумай про свою реакцію

Читай також: Спокій, тільки спокій: як спілкуватися з конфліктними людьми

Оціни свою реакцію на неприємне спілкування. Ображає тебе людина може прийняти мляву реакцію на його поведінку за дозвіл і продовжити вести себе так само. Своєю реакцією ти можеш підсилити або послабити спрямовану на тебе агресію.

Попрацюй над управлінням своїми емоціями. Знайди точку між надмірною і недостатньою реакцією і підготуй для себе шаблон того, як справлятися з такими відносинами.

Як поводитися під час сексу: практичні поради жінкам

Стеж за своєю реакцією. Чи не нервуй з будь-якого приводу

Джерело: Pinterest.com

3. Дійте за принципом «якщо – то»

Програвай в голові найбільш ймовірні конфліктні ситуації і свою поведінку. Наприклад: «Якщо вона скаже мені щось грубе, то я запитаю її, чому вона мене ображає». Дуже важливо навчитися відстоювати свої почуття, а не відразу бути в обличчя.

4. Припини шукати виправдання

Читай також: Як бути культурним у офісі: 7 простих правил

Одна з причин, по якій люди залишаються під шкодять їм відносинах, – брак віри в себе. Якщо виправдуєш токсична поведінку ( «він не мав цього на увазі, він не хотів») або списуєш його на незнання, нерозуміння ( «він не розумів, що грубить»), то саме час зупинитися і зрозуміти, чому так ходиш. Якщо помічаєш, що ведеш себе подібним чином, – зупинись.Як поводитися під час сексу: практичні поради жінкам

Виправдання – для слабких і невпевнених у собі

Джерело: depositphotos.com

5. Не бійся безповоротних втрат

Люди уникають втрат у що б то не стало. Вони вважають за краще триматися за те, що у них є зараз, навіть якщо в майбутньому це виявиться марним. Наша звичка фокусуватися на тому, скільки енергії, емоцій, часу або грошей ми вклали в щось, утримує нас на місці.

Що б не було цими інвестиціями, ти не зможеш їх повернути. Роки, вкладені в безперспективну роботу або відносини, гроші, витрачені на зламану машину або на спекуляції, не повернути. Це не має сенсу. Як і відносини з токсичними людьми.

6. Визнай силу змінного схвалення

За своєю природою ми схильні до оптимізму і більше захоплені, якщо не завжди отримуємо бажане. Це може підживлювати нашу тягу до токсичних людям.

Бёррес Фредерік Скіннер (Burrhus Frederic Skinner), американський психолог-бихевиорист, проводив експеримент з трьома голодними щурами в окремих клітках. У кожній з не був важіль, на який тварина могла натиснути і отримати їжу.

Читай також: Адекватний ти колега: 5 законів етикету в офісі

У першій клітині після натискання на важіль завжди з’являлася їжа. Щур це зрозуміла і спокійно займалася своїми справами. У другій клітці важіль ніколи не доставляв їжу – щур засвоїла урок і втратила інтерес до нього. У третій клітці важіль працював у випадковому порядку і став нав’язливою ідеєю щури. Вона натискала на нього постійно. Це і є змінне схвалення.

Цей принцип працює і в людських відносинах. Коли токсичний людина робить щось хороше, твоє серце гупає від радості, оптимізм досягає стелі, і ти думаєш, що ситуація виправляється. Це надовго замикає тебе всередині, як щура в клітці з важелем.

Як поводитися під час сексу: практичні поради жінкам

Чи не очистиш оточення від токсичних людей – ризикуєш стати неврівноваженим

Джерело: depositphotos.com

 • Більше цікавого дізнавайся в шоу « Оттак Мастак » на каналі НЛО TV !

Джерело: https://mport.ua/lajfstajl/psycho/1153847-kak-vesti-sebya-s-toksichnymi-lyudmi-6-sovetov-ekspertov-nlo-tv

Як себе вести на першому сексуальному побаченні

Як поводитися під час сексу: практичні поради жінкам

Олександр Поле, лікар-психотерапевт, сексолог, кандидат медичних наук, професор Інституту психоаналізу при МГУ:

«Думаю, при першому інтимному побаченні будь-яка людина хоче справити сприятливе враження. Тому для обох партнерів бажано лягати в ліжко чистими, приємно пахнуть; жінці, само собою зрозуміло, треба надіти красиве нижню білизну, зробити депіляцію. І цих простих правил варто дотримуватися все життя, а не тільки в перший раз. Якщо людина любить себе, це нескладно.

Самопрезентація на сексуальному дебюті пари має значення, але, з моєї точки зору, не вирішальне.

Як показує практика, перший секс рідко буває вдалим на всі сто: люди, недостатньо знаючи один одного, часто соромляться, у чоловіка зазвичай виникають проблеми з ерекцією, жінка не одразу може знайти свою позу і рухи, вона боїться, що чоловік помітить її целюліт або потекшую туш.

Обидва партнери не наважуються прямо сказати один одному, які ласки доставляють їм найбільшу насолоду. Тому рідко перше побачення приносить оргазм хоча б однієї зі сторін. Так що моя порада: дайте один одному ще один або кілька шансів проявити себе після першого разу.

Якщо люди стали постійними партнерами або подружжям, безумовно, їм потрібно продовжувати стежити за собою – припустимо, приймати душ не тільки перед сексом, але і просто перед сном, щоб запахом поту не викликати неприязнь у коханого. Однак тривала зв’язок має свою майже неминучу пастку – сексуальну нудьгу, яка виникає приблизно через два роки спільного життя.

Яке б жінка білизна ні одягала, як би вона не експериментувала з волоссям, скільки б чоловік часу ні приділяв своїй фізичній формі, від «сексуальної пустелі» це не застрахує. Щоб не охолонути один до одного остаточно, треба навчитися говорити один з одним про свої чуттєвих бажаннях і фантазіях. І ще.

Читайте також:   Чоловік боїться жінку, в яку закоханий: причини і рішення

Не можна імітувати оргазм – інакше самі заплутаєтеся у своїй брехні, в якій складно зізнатися партнеру.

Допомагайте один одному сексуально розкриватися! В іншому випадку під однією ковдрою абсолютно спокійно можуть спати дві ретельно вимиті, одягнені і надушені «ляльки», холодні і сексуальних ».

Анна Церкевіч, практикуючий психолог, психотерапевт:

«І тим, хто тільки починає будувати своє особисте життя, і тим, хто хоче її поліпшити, щоб уникнути розчарувань я раджу ось що. Прийміть себе таким, яким ви є, – і своє соціальне «Я», і своє фізичне тіло.

Таке прийняття не залежить від громадської думки, який диктує, що вважається гарним і сексуальним. Прийняти себе – значить полюбити своє тіло таким, яким воно є зараз.

І ось тут починаються чудеса! Людина, що зуміла зробити цей крок, стає надзвичайно привабливим для інших в будь-якому сенсі цього слова! Від нього виходить особливої ​​чарівності. Щасливі люди навіть пахнуть по-особливому!

Позитивне сприйняття себе не залежить від зовнішніх даних. Науково доведено, що серед дівчат з модельною зовнішністю є такі, які вважають себе некрасивими, у них низька самооцінка і затяжне невезіння в любові. Навколишні чомусь сприймають їх як непривабливих. А багато хто з повненьких дівчат відчувають себе красунями, і їх друзі та знайомі ставляться до них відповідно.

Так як же вести себе на свій перший сексуальний побаченні, щоб залучити людини і подобатися йому в подальшому? Відповідь дуже проста: природно! Кожна людина унікальна і неповторна. Якщо ви розкуті, спонтанні, то завжди цікаві, тому що іншого такого (такий) немає, не було і не буде.

Коли ви природні, вам не потрібно напружуватися і грати якусь невластиву вам роль – припустимо, фатальної спокусниці. Розчарування у вашого партнера може виникнути лише тоді, коли ви не виправдали його (її) очікувань.

Якщо ж ви природні з самого початку ваших відносин і не намагаєтеся відповідати очікуванням іншої людини, то розчарування не виникне.

Що ж стосується обов’язкового дотримання правил особистої гігієни … Якщо ви любите себе і своє тіло, вам не складе труднощів стежити за собою – зачісуватися, митися, пестити і леліяти себе, красиво одягатися. Чи не через те, що це потрібно для кого-то другого, а тому, що так подобається вам самим ».

Джерело: https://www.womanhit.ru/psychology/on-i-ona/658833-kak-sebya-vesti-na-pervom-seksualnom-svidanii.html

Секс-етикет – як правильно вести себе в ліжку

Зміст статті:

Як поводитися під час сексу: практичні поради жінкам

Ранні етапи знайомства

Якщо дівчина знає об’єкт бажань відносно недовгий час, то, давши зрозуміти, що піде до хлопця на чашечку кави зі згодою залишитися на ніч, вона таємно готує план захоплення нареченого і становлення його дружиною. Що робити, щоб не відлякати чоловіча стать прагненням заручитися, але і не розчарувати сексуальної безграмотністю?

 1. По-перше, підозра щодо великого досвіду у жінки в області статевих контактів – це явна причина розбрату. Думки про відносини коханої з чоловіком, якому є чим похвалитися в ліжку, відразу відлякують. Ведіть себе скромно, соромливо – настільки, наскільки дозволяють гормони.
 2. По-друге, як би партнери не допитувався про минулі зв’язки, говорите про все коротко, переконливо. Кожному буде неприємно почути про чудесні ночах, проведених з іншим. Переконуйте, що нічого не залишилося в спогадах, тому як близькості ви вже давно не відчували, та й назвати когось гідним не можете.

Зайві нав’язливі питання про попередні партнерки також часто стають причиною переляку представників сильної статі, адже відомо: спочатку видно квіточки, а яблучка ще попереду!

Допитливі дівчата відштовхують миттєво, особливо що говорять безпосередньо після фізичного контакту про спільне проживання на єдиній житлоплощі і весіллі. Як бальзам на душу будуть фрази про вашу вибірковості, про те, як важко вас здивувати і привернути.

Розмови після заняття любов’ю

За словами Камасутри , логічним завершенням любовного побачення може стати розмова з партнером. У люблячої жінки завжди знайдеться підхід до чоловіка. Постарайтеся створити доброзичливу і розташовує до бесіди атмосферу.

Тема повинна стосуватися ваших почуттів. Висловлюйте емоції: «Мої м’язи судорожно скорочуються», «Нічого не можу вдіяти з думками про тебе», «Подивися, як хвилюється моє тіло».

Дайте йому знати про найпотаємніші бажання, про сновидіння, повних плотських пристрастей . Тихим голосом Напійте партнеру, які його руху припали до душі, запропонуйте їх повторити. Поцікавтеся, що незвичайного він знайшов у вашому тілі, адже так довго його розглядає, мріє втілити з ним таємні фантазії.

Теми, від яких слід відмовитися в розмові при сексуальної близькості

При перших зустрічах ваш коханий може розпитувати про попередні контакти з коханцями , говорити, що такі теми заводять, будять пристрасті, але, врешті-решт, стануть приводом для сварки в момент затихання пристрастей. Причому всі подробиці виливаються назовні, найчастіше, при свідках, якими стають навіть батьки. Коханець-базіка – подарунок для сарафанного радіо. Робіть висновки!

Спробуйте не торкатися тему ваги один одного , адже вона породжує ряд комплексів. Заохочуйте всякі починання партнерки, інакше полум’я може і згаснути. Жінки дуже трепетно ставляться до слів коханого на свою адресу. Похваліть за те, що вона почала прибирати кілограми.

При вступі в близький зв’язок, відкладіть важкі розмови на потім. Прийняття рішень почекає. Уникайте згадок про слабке здоров’я. Якщо присутні зради, мовчіть, поки не прийде слушний момент. Коханець повинен відчувати, що в ліжку партнерка отримує задоволення, а не з’ясовує стосунки.

схвальні промови

Про незамінний значенні похвали висловився Дейл Карнегі, написавши приблизно наступне: «Якщо особа чоловічої статі зробить комплімент торішньому сукні дружини, вона навіть забуде про покупку нового».

Представнику сильної половини людства потрібно відчувати, що він неперевершений у ліжку. Нехай на ділі все інакше, і ви, будучи вітряної особливої, плануєте кинути чергового нареченого, постарайтеся не ламати хлопцеві психіку, посміявшись над сексуальною незграбністю.

Правила інтимної бесіди з партнером

Щоб не оголити нерви чоловікові або жінці, не зробити боляче, дотримуйтеся секс-етикету . Розмовляти краще за чашкою чаю, вибравши нейтральне простір.

Почніть так: «Як добре нам буває в ліжку, але іноді …» – перерахуйте те, чого бракує, мало подобається, натякніть, як зробити краще і так далі.

Зауваження, здатні зруйнувати близькість

Інтим і одруження не завжди дивляться в одному напрямку, тому тема дружини, розлучення з нею, зауваження з постановкою умов типу: «Якщо не предпрімешь, то …», «Якщо не зробиш, тоді …», за винятком теми санітарії та гігієни тіла, протипоказані. Подібні вчинки нагадують торгівлю, а інтелігентні люди на шантаж не піддаються.

Причини інтимних конфліктів і шляхи виходу з них

Джерелом резонансу в сім’ї може стати недавня сварка, втома від домашніх справ або роботи, порушення гігієни з боку партнера. До будь-якого питання потрібно підходити делікатно, пояснюючи, що після того, як посварилися, образа не пройшла.

Що через важкого дня, за який ви встигли закупити продукти, виконати справи по дому і позайматися з дітьми шкільними завданнями, остаточно вимоталися і не зазнаєте нечистот, як через неприязнь бруду, так і можливості захворіти.

Якщо переконання не діють, станьте наполегливіше.

Джерело: http://love-mother.ru/stati/he-she/seks-etiket-kak-pravilno-vesti-sebya-v-posteli/

11 правил, як поводитися з незабутньою жінкою

У світі повно прекрасних жінок, але багато хто з них живуть на самоті і без друзів.

Чому?

Не можна відповісти на це питання однозначно. Але основною причиною цього є втома. Розчарування в людях, нових знайомих і друзів. Коли одна посередність змінюється іншою. Можливо її принижували, використовували або просто обманювали.

Річ у тім, жінки, які живуть таким чином часто дуже добрі й довірливі. Але, на жаль, з цих причин їм легко завдати шкоди, чим і користуються оточуючі.

Незвичайні якості відкидаються звичайними людьми. Це нечесно, але це відбувається постійно. Як то кажуть, віруючі ненависні невіруючим. Виняткові жінки переживають те ж саме. Тому ми наведемо 11 правил, за якими потрібно слідувати під час спілкування з винятковою жінкою!

1. Проявіть доброту

Ваше вміння виявляти доброту дуже важливо для жінки. І це якість буде йти попереду вас. Неважливо скільки разів ігнорували ваші переконання, щедрість і дружбу. Доброта все одно окупиться.

Твоя доброта виявляється скрізь, куди ти йдеш. Незалежно від того, скільки разів вашу увагу, щедрість і дружелюбність пішли ігноруються, ви не наполягати. Вас люблять настільки, наскільки ви вплинули на життя людини.

І ніякі слова НЕ опишуть цього.

Кожна жінка з повагою ставиться до того, хто може цінувати власну незалежність. Їм подобається вміння відділяти свої особливі якості і зберігати унікальність.

3. Проявіть турботу

Виняткова жінка завжди віддає більше, ніж отримує взамін. Тільки задумайтеся, хто для вас є найбільш значимою жінкою в житті? Кого ви любите найбільше? І тепер дайте відповідь на питання: ставила вона коли-небудь свої інтереси вище інших? І повторіть це питання кожен раз, коли згадаєте ще одну жінку, яка зробила цей світ кращим.

4. Проявіть витонченість

Будь-яка незабутня жінка виглядає витончено в будь-якій ситуації. Згадайте як поводилася Принцеса Діана або Жаклін Кеннеді. Вони були зразком правильної поведінки. Звичайно, жовта преса не дрімає, але любов суспільства говорить багато про що. Тому жінки знають, чого вартий даний витонченість. Це відображення вашого внутрішнього спокою і впевненості.

5. Проявіть пристрасть

Виняткові жінки обожнюють прояв ентузіазму і збудження від мають вагу для людини речей. Тому що вміння використовувати свою пристрасть – це показник того, наскільки високі ваші шанси домогтися успіху. І це повинно ставитися не тільки до чогось великого і значимого. Сьогодні, мало хто може радіти маленьким речам. Тому вмійте цінувати і це.

6. Проявіть підтримку

Якщо хтось із вашої родини звернувся до вас за допомогою, то ви зобов’язані допомогти. Теж саме стосується друзів і супутників життя. Всі повинні бути впевнені в тому, що на вас можна покластися. І нехай це не завжди справедливо, нагорода знайде вас рано чи пізно.

Як поводитися під час сексу: практичні поради жінкам

7. Проявіть мудрість

Всім відомо, що жінка може змінюватися щохвилини. Це відноситься не тільки до зовнішнього вигляду, але і до певної точки зору, поведінки і т.д. І чоловік повинен приймати це. Тому що жінка вміє цінувати мудрість свого коханого, нехай навіть іноді їхні погляди в будуть протилежними.

8. Проявіть енергію

Виняткова жінка любить енергію, яка струмує з людини. Адже бажання боротися за життя і вміння протистояти труднощам є запорукою успіху. Навіть якщо ви не найсильніша людина в світі, який вирішує все тихо і мирно, важливий сам факт вашої боротьби. Ця цілеспрямованість закохує в себе, тим більше таку жінку.

9. Проявіть чесність

Якими б ви не були милими, найменший обман може похитнути довіру до вас. Не бійтеся говорити правду, навіть саму гірку. Тому що вона все одно випливе пізніше, через вашу ж помилки. Повірте, чесні слова такі ж приємні, навіть якщо вони досить серйозні.

10. Проявіть наполегливість

Для екстраординарної жінки вкрай важко продовжувати робити щось, що відкидають оточуючі. Але це викликає захоплення. Також вона буде відноситься і до вас, якщо ви зможете нехтувати громадською думкою інших і йти вперед незважаючи ні на що. Це по-справжньому вразить її.

Саме останнє і найочевидніше правило не поступається у важливості іншим. За прояв любові виняткова жінка відповість тим же. Вона буде щиро вдячна вам за дзвінки, за ніжні слова і за підтримку. А головне її щастя буде полягати в тому, що ви дозволили їй побачити вашу душу, яка стала відкрита для коханої людини.

Читайте також:   Що відчуває чоловік під час сексу: фізіологія і психологія

powerofpositivity.com
Переклад: cluber.com.ua

Джерело: https://wiolife.ru/psihologiya/otnosheniya/11-pravil-kak-vesti-sebya-s-nezabyvaemoj-zhenshhinoj

Чиновникам розіслали наказ, як вести себе в соцмережах і на відпочинку

Як поводитися під час сексу: практичні поради жінкам

За компрометуючі пости в соцмережах чиновників каратимуть В’ячеслав Єгоров © URA.RU

Пермським чиновникам видали рекомендації, як поводитися в соціальних мережах, на людях і під час відпочинку. Відповідний лист (є в розпорядженні «URA.RU») розіслало Міністерство праці Росії. Там також сказано, що за проступки чиновників будуть карати публічно.

«Службовцю рекомендується до вчинення будь-якого вчинку задуматися про те, як це буде сприйнято колегами по службі, і прислухатися до їх професійних порад.

При розміщенні інформації в мережі “Інтернет”, в тому числі в соціальних медіа в особистих цілях, необхідно підходити до цього питання усвідомлено і відповідально », – йдеться в рекомендаціях Мінпраці.

Службовцям заборонено публікувати тексти, фотографії та відео, які прямо або опосередковано вказують на їх посадовий статус, якщо це не пов’язано з виконанням службових обов’язків.

Чиновникам рекомендують проводити роз’яснювальні бесіди з родичами, щоб ті не згадували їх імена і посади для вирішення питань особистого характеру. Також службовцям не рекомендують зустрічатися і їздити на відпочинок з друзями, якщо вони складаються з ними ще й в робочих відносинах. Ця ж рекомендація стосується і до отримання подарунків від них.

У разі проступку від службовця можуть зажадати публічних вибачень, також провинився можуть відчитати в присутності інших чиновників. При цьому суворість покарання буде визначатися в залежності від того, скільки людей дізналося про проступок чиновника.

«Розмір аудиторії, якій стало відомо про вчинення службовцям неетичного вчинку, збільшує шкоду, заподіяну репутації службовця, авторитету державного (муніципального) органу», – сказано в документі. Там також зазначають, що вчинення проступку буде враховуватися і при прийнятті кадрових рішень.

Розкажіть про новини друзям

Джерело: https://ura.news/news/1052412748

10 типових помилок жінок в ліжку: що робити не можна

Чоловік в ліжку не зобов’язаний бути ідеальним, передбачаючи з напівзітхання ваші таємні бажання. Партнер теж хоче отримати задоволення і розслабитися. В першу чергу, з’ясуйте, що його дратує, які пози любить, що для нього є неприйнятним.

Звертайте увагу на емоції під час статевого акту, фрази, які прослизають в повсякденних розмовах на інтимну тему. Іноді чоловік несвідомо видає те, про що мріє чи що бажає спробувати. Скористайтеся інформацією з користю.

Психологи стверджують: інтимне життя грає важливу роль у взаєминах людей. За даними статистики, в більш ніж 60% випадків колишнє подружжя називають причиною розлучення розбіжності в сексуальних питаннях, перевагах. Виправити ситуацію допоможе відверта розмова. По крайней мере, озвучування проблеми стане першим кроком на шляху до її вирішення.

Типові помилки жінок в ліжку

1. «Бабусин» нижню білизну

Купуйте красиві мереживні трусики, яскраві бюстгальтери, панчохи. Обов’язково подбайте про депіляції (епіляції) зони бікіні, ніг, пахв. Прийміть душ – від вас повинно пахнути свіжістю.

2. Стиснення

Запам’ятайте: чоловік любить очима, бажає бачити те, до чого торкається. Не зациклюйтеся на журнальних параметрах 90-60-90. Красунчик, що знаходиться поруч з вами, вибрав не манекенницю з довгими ногами і пишним бюстом, а вас. Партнеру подобаються пропорції вашого тіла і не цікавлять целюліт на сідницях, свіжий синець на нозі або розтяжки в області стегон.

Близькість тіл під час акту любові не дає можливості розглядати існуючі недоліки. Еротичний посил може нести будь-яка частина жіночого тіла.

3. Пасивність (поза «колода»)

Лежати нерухомо з заплющеними очима і чекати – сцена з поганого серіалу. Ведіть себе розкуто, продемонструйте пристрасть, бажання – поглядом, поцілунками, погладжуваннями. Нудний секс вбиває відносини. Можна стогнати, кричати, дряпатися, але без театральності. Акторські ігри в ліжку неприйнятні.

4. Відсутність фантазії

Проявіть допитливість, досліджуючи тіло партнера, виявляючи ерогенні зони. Ними можуть бути шия, соски, груди, живіт. Змінюйте «маршрути» вивчення шляху насолоди, підходячи до цього процесу творчо. Класична поза – не єдина. В якій позі займатися сексом? Погортайте на дозвіллі «Камасутру». Ваші зусилля помітять і гідно оцінять.

5. Страх зіпсувати макіяж, зачіску

Поправляти укладку, стежити, чи не розмазалася чи туш, переживати, як ви виглядаєте в дзеркалі в цю хвилину, – верх дурості. Розпатлане волосся і блиск в очах заводять куди більше, ніж збереження помади на губах. Улюблений відчує скутість в рухах, напруженість, відстороненість, що викличе справедливе невдоволення.

Джерело: https://medbooking.com/blog/post/10-tipichnyh-oshibok-zhenshhin-v-posteli-chto-nelyzya-delaty

Як вести себе з дівчатами

Коли ти зрозумів, що твоя модель поведінки з протилежною статтю не приносить тобі ніякого результату, важливо знати, що саме потрібно змінити. Благо, не доведеться повністю міняти свою особистість – досить змінити ключові моменти в твоєму поведінці , які створюють ту саму «чоловічу привабливість».

Вибираєш ти! 

Найпершу помилку з дівчиною ти можеш зробити ще ДО того, як почнеш з нею спілкуватися. Порахувавши, що вони вибирають, а ми повинні доводити, що гідні бути з ними, ти відразу поставиш себе в залежне становище.

Розумієш, чоловікам вже давно намагаються вселити думку, що вони повинні доводити свою «достойність» тій жінці, яку спокушають. Ця думка вигідна всім – не тільки жінкам, а й продавцям красивих машин, жуйок, шампунів … та й чого б то не було.

Самі жінки, до речі, дуже задоволені таким станом речей, і продовжують робити вигляд, що ти повинен відповідати їх уявленням.

А що станеться, якщо ти почнеш думати навпаки?

Можливо, для тебе буде відкриттям, але природою спочатку було задумано так, що чоловік – головний і вибирає . А жінка апріорі нижче його за рівнем і статусом.

І кожен раз, коли ти спілкуєшся з дівчиною, ти повинен спостерігати за тим:

 • наскільки у неї гарне почуття гумору
 • наскільки вона здатна розуміти те, що ти їй говориш
 • шанобливо вона спілкується з тобою
 • цікавиться чимось або замість цього їй простіше «тусуватися» в нічних клубах і гуляти з подругами по магазинах (або навпаки, якщо ти вважаєш веселощі важливою складовою життя)
 • чи має мети і готова йти по кар’єрних сходах
 • траплялося в її житті щось цікаве

Параметрів може бути багато. Придумай свої і оцінюй по ним кожну. Під час спілкування постарайся зламати стереотипні моделі поведінки , навіть якщо вона хоче змусити тебе грати за її правилами.

Як тільки ти розумієш, що якийсь із параметрів у неї починає «кульгати», важливо злегка до неї охолонути і продовжувати спілкування з думкою: «Так вже й бути – може, ти ще чимось мене здивуєш».

І найголовніше – ти дійсно повинен бути готовий припинити спілкування, якщо вона не буде відповідати твоєму рівню. Це ключовий момент, який змусить її повірити в силу твоєї впевненості.

А якщо ти ніколи не оцінював дівчат і завжди намагався підлаштовуватися під них, то спробуй хоча б вселити собі думка, що ти завжди їх оцінював. 🙂Це тобі трохи допоможе.

Приймай рішення сам! 

Ти сам вирішуєш, куди ви підете, чим займатиметеся, і коли це станеться.

Багато хлопців запитують у дівчат, чи хоче вона піти куди-небудь. Або, замість того щоб просто повести її в інше місце, з питальний виразом обличчя пропонують зробити це.

«Ну, а як же її комфорт?» – запитаєш ти.

Повір: навіть якщо їй буде трохи дискомфортно в будь-якому місці, то вона зазнає це просто тому, що ти так вирішив. Якщо ж дискомфорт буде сильним, то ти і сам це помітиш і незабаром перемістилися з нею в інше місце.

Але питати про те, чи хоче вона кудись піти – не потрібно.

І навіть тоді, коли вона висуває свої умови для зустрічі, постарайся не погоджуватися на них. Швидше за все, її умови та ініціатива – всього лише перевірка, яка допоможе їй зрозуміти, наскільки ти готовий під неї підлаштовуватися .

Особливо важливо приймати рішення і активно діяти в «делікатних» ситуаціях, а не дивитися на неї з нерозуміючим видом.

Нахабство і вихід за рамки 

Твої внутрішні бажання завжди будуть конфліктувати з тими нормами моралі, які існують зараз. І якщо тобі здається, що твої бажання цілком уживаються з існуючою мораллю, то, швидше за все, це не так. Просто внутрішні обмеження заважають тобі в повній мірі задовольняти свої бажання і потреби.

Потрібно прагнути до того, щоб ти міг злегка виходити за загальноприйняті рамки, і робив те, чого бояться інші.

Це стосується твоїх дій, як по відношенню до дівчини, так і по відношенню до інших людей. Легкий вихід за рамки в поєднанні з легким позитивом – це те, що зробить тебе дуже привабливим в очах навіть тієї, яка нібито «не любить нахабних хлопців».

Флірт і підколки 

Без флірту і підколів вона буде сприймати тебе просто, як друга. Навіть якщо ти будеш розповідати цікаві історії і регулярно проводити з нею час, вона відправить тебе в «зону дружби», якщо ти не покажеш свій намір і сексуальність.

Флірт з нею – єдиний спосіб показати своє сексуальне намір.

А якщо ти можеш ще й цікаво над нею жартувати (що, до речі, теж вважається фліртом), то показуєш, що твій інтерес ще потрібно заслужити. Коли ти її підколювати, вона розуміє, що ти звик спілкуватися з протилежною статтю і не боїшся, що вона від тебе може піти.

Будь неприборканим! 

У більшості випадків ти будеш зустрічатися з тим, що вона буде змушувати тебе вести тебе так, як завгодно їй. Вона може просити тебе про що-небудь або критикувати твої вчинки, намагаючись викликати почуття провини.

Загалом, усіма силами намагається вплинути на твою поведінку. Незважаючи на все різноманіття варіантів, мета у цього заходу одна – перевірити тебе на силу.

Або поступово загнати під каблук, якщо ти опинишся морально слабким.

Але якщо раптом їй вдасться це зробити – вважай, що твоїм стосунки не склалися . Навіть якщо вони і будуть тривати, то по-справжньому любити вона тебе не буде. Почнуться сварки, проблеми, фрази «Нам потрібно розлучитися», «Давай зробимо перерву» і так далі.

А воно тобі треба? Звичайно ж ні!🙂

Тому ніколи не прилаштовуйся під неї. Чи не міняй своєї поведінки під впливом її критики, жартували над нею, коли вона намагається якось на тебе вплинути. Продовжуй діяти нахабно і позитивно, якщо робить обличчя цеглиною, коли ти до неї «чіпляєшся».

Це ключові моменти, про які ти повинен пам’ятати завжди. Взагалі, ти можеш прочитати купу статей і отримати різні поради про те, як потрібно себе вести з дівчатами, а як не потрібно.

Але насправді, мало що має настільки велике значення, як все перераховане вище.

Навіть якщо ти «прокачати» себе по зовнішності і вмінню красиво говорити, але продовжиш допускати помилки в одному з наведених вище моментах, тобі не вдасться повною мірою відчути, що таке справжнє жіноче потяг.

Джерело: https://www.pickup.ru/blog/soblaznenie/kak-vesti-sebya-s-devushkami

Як вести себе в стосунках з дівчиною

Що таке відносини між чоловіком і жінкою? Фатальна неминучість або щаслива можливість?

Раз вже ти назвався чоловіком, то від тебе і буде залежати, наскільки правильно будуть розвиватися відносини з жінкою.

Якщо чесно, то “займатися” відносинами, це прерогатива жінки, в основному вона для цього і створена. І, на відміну від чоловіка, вже краще для самої жінки, якщо вона відбудеться як дружина і мати, ніж як успішна бізнес-леді. Хоча одна одну і не виключає, що насправді буває вкрай рідко.

Дозволь жінці хвилюватися і піклуватися з приводу вашого любовного партнерства, але не забувай здійснювати контроль за її діями і під час їх коригувати. Влада, передана в руки жінки, їй же і зашкодить, а тобі і поготів.

Тому перш ніж ступити на шлях серйозних відносин з дівчиною, запам’ятай деякі правила, які тобі необхідно дотримуватися.

Читайте також:   Як не розлучитися з дружиною: як запобігти розлучення і врятувати сім’ю

1. Будь фаталістом

Справжній жінці багато не треба. Справжній жінці треба все!

Нас з тобою, шановний читачу, подібними вигуками НЕ проб’єш. Ми з тобою точно знаємо, що справжніх чоловіків, так само як і жінок, не існує, а несправжні чоловіки і жінки – це манекени в магазині одягу. І якщо міркувати абсолютно тверезо, то будь-якій жінці без винятку скільки не дай, все одно буде мало.

Жінці говорити про це немає сенсу, оскільки глибоко всередині неї вкоренилося власну думку на тему чоловічого ідеалу, і рано чи пізно твоя обраниця почне намагатися підштовхувати тебе до трансформації в образ утопічного героя. Іноді такі спроби можуть піти чоловікові на користь, але дуже часто це може привести до зайвого напруження в стосунках і розчарування.

Ідеальний чоловік для жінки – це владний, успішний, багатий представник роду чоловічого, який зможе подарувати їй необмежений доступ до матеріальних цінностей, при цьому він закоханий в жінку так сильно, наскільки це можливо.

Але ти повинен повірити на слово: нехай жінка цього і хоче, насправді для неї це не головне, а де-не-що зі сказаного зовсім і не потрібно.

Прагнути стати успішним і мати невичерпну тягу до самовдосконалення – це твоя прямий обов’язок. Жінці ж потрібен чоловік зі стрижнем, який знає чого хоче, який не буде прогинатися перед нею, а навпаки буде керувати жінкою. Успіх і влада чоловіки йдуть паралельно дійсним бажанням жінки і не завжди перетинаються.

І в зв’язку з тим, що жінка – створення божественне, але ненаситне, яке бере все, що можна, навіть якщо і не потрібно, не варто намагатися бути для неї гарним і віддавати їй все, що в тебе є. Будь милосердним, але не займай позицію слабака. Не варто боротися з жіночою сутністю, будь фаталістом.

Це не означає, що тобі слід сякатися в присутності дівчини і вести себе в стилі людини, що проживає на вулиці. Звичайно ж ні.

Бути природним, значить бути собою. Не слід приміряти чужі маски і намагатися здаватися іншою людиною.

При цьому не плутай подібна поведінка зі своїм особистим прагненням стати краще, спрагою до саморозвитку.

Природність і безпосередність – важливі якості, які мають для жінок притягальну силу.

3. Будь самовпевненим і авторитарним

Для того, щоб правильно вести себе в стосунках з дівчиною, тобі необхідно зрозуміти, що жінка любить тільки воїна.

Ти чоловік, і ти маєш рацію. Ти йдеш по життю, роблячи те, що вважаєш за потрібне. А якщо тобі намагаються навішати щось інше, швидше за все це тобі зашкодить.

Якщо не хочеш втратити цінність в очах жінки, що не дозволяй їй тиснути на себе. Незважаючи на те, що жінка періодично буде намагатися керувати тобою і маніпулювати, ти повинен припиняти будь-які спроби такого роду. Будь жорсткіше.

Це не означає, що жінка – німа лялька, до думки якої не слід прислухатися. Просто остаточне рішення має бути за тобою. Якщо дівчина просить тебе про щось, прикриваючись, що це потрібно “нам”, все одно подумай, чи не зашкодить тобі подібне прохання.

4. Будь егоїстом

Ти – для реалізації своїх цілей, а вона – для тебе.

Мудра жінка щаслива лише тоді, коли щасливий її чоловік. Не всі жінки це усвідомлюють, але ж і тобі все не потрібні. Якщо твоя супутниця розумінням цього питання не має, то варто задуматися, а навіщо тобі така людина.

Підлаштовуватися під жінку не має ніякого сенсу, тому що вона сама тобі цього не простить. Я сподіваюся, роль килимка біля дверей – це не твоя життєва позиція. Тому роби те, що сам вважаєш за потрібне.

Жінки – професійні егоїстки. Вони роблять те, що хочуть, не сильно переймаючись твоєму внутрішньому духовному світі. Щоб перемогти, грай за їхніми правилами, але не дозволяй своїй дівчині забувати, що твій ранг вище.

Стався до своєї супутниці з теплом і повагою, але став на перше місце свої інтереси. Не думай, що ти чимось зобов’язаний дівчині, і проблем в ваших стосунках не буде.

Не вір Не бійся не проси

1. Як вести себе в стосунках. Не вір

Щирою ми називаємо жінку, яка не бреше без необхідності.
Анатоль Франс

Відтінки жіночого обману характеризуються великою різноманітністю: від недоговаріванія і спотворення правди до прямої брехні.

З жінкою будь завжди на чеку і знай, що вона тебе обманює, якщо:

1) Вона переконує тебе в чомусь з особливою наснагою

Всупереч суспільній думці, яке швидше за все і грунтується на діалогах бабусь під під’їздами, жінки якщо і хороші актриси, то тільки тому що серед нас уже немає Станіславського.

Іншими словами, якщо у тебе є достатній досвід спілкування з жінками, і ти раніше звинувачував дівчину у брехні, повторити цей брудний трюк щодо тебе їм не вдасться, тому що навіть великих актрис і пам’ятних жіночих ролей не так вже й багато. Манірність і перегравання – часті супутники жінок в спробах вводити в оману.

У будь-якому випадку зайве переконлива і емоційна мова жінки, що має на меті довести тобі щось, повинна викликати в тебе як мінімум настороженість.

2) Вона починає ображатися і плакати, якщо переконати тебе не виходить

Жіночі сльози – типова спроба маніпуляції. Ставитися потрібно просто – поплаче і заспокоїться.

Якщо ти думаєш, що жінки мають звичку плакати з будь-якого приводу, тому що вони слабкі і безпорадні, ти глибоко помиляєшся.

Чому жінка може плакати:

 1. Вона хоче отримати від тебе те, що отримати іншим способом не вдається.
 2. Вона намагається приховати правду або збрехати. Мета такої поведінки полягає в наступному: прикинутися безпорадною і скривдженою, таким чином перекинувши провину на тебе. І потім, якщо ти будеш хорошим “плюшевим ведмедиком”, можливо вона тебе простить. Ну а жіночу брехню ти природно проковтнеш, тобі ж обіцяли прощення.

3) Вона витримує паузу при відповідях на твої питання

Відповідати на питання швидко, ясно і по справі можуть не всі жінки. Ну а якщо жінці доводиться відповідати переконливо і при цьому брехати, швидкість її реакції сповільниться ще більше.

Для того, щоб витримати паузу перед відповіддю на питання, дівчата можуть зробити наступне:

 1. Загадково посміхнутися.
 2. Поспішати або потиснути плечима.
 3. Подивитися на тебе скоса.
 4. Схрестити руки у себе на грудях або підійти до вікна.

І тільки після цих маніпуляцій дати тобі відповідь, кажучи при цьому повільніше, ніж зазвичай.

Якщо таке сталося – тобі брешуть. Спробуй перефразувати питання і задати його в іншій формі, в інших умовах і в інший час.

4) Вона відповідає на питання питаннями

 1. Чому ти мені не віриш?
 2. Чому тобі це цікаво?
 3. Навіщо тобі все це знати?

Після того, як жінка отримає запас часу для обмірковування що тобі відповісти, на твою адресу поллється сама солодка брехня на світі.

5) Вона переводить розмову на іншу тему або намагається зайняти тебе іншою справою

 1. Замість отримання відповіді ви нез’ясовним чином зайнялися коханням, після чого ти забув, що про щось питав.
 2. Твоя подруга раптово згадала, що їй терміново необхідно зробити дуже важливий дзвінок.
 3. “Абсолютно випадково” розбилася тарілка, і твоїй обраниці необхідно збирати осколки.

І знову брехня? .. Спокійно. Чи не псих і не смикався.

Ти чоловік, тому задіюй логічне мислення, збери ще факти і проаналізуй те, що сталося.

Задумайся, чому твоя подруга так чинить? Можливо це абсолютний дрібниця. Може бути ти поводишся надто жорстко, і доводиться щось приховувати. Не будь самодуром, а й дурня робити з себе не дозволяй.

Якщо ти встиг виявити жіночу брехню кілька разів, повідом дівчині, що не варто тебе обманювати, тому що наступного разу буде останнім.

2. Як вести себе в стосунках. Не бійся

Ти боїшся, що жінка тебе образить

Як би чоловіки не приндилися, страх перед жінкою все ж існує.

Ми боїмося, що нас відшиють, образять словами, поставляться до нас зневажливо. Загалом чоловіки бояться отримати удар по своїй самооцінці.

Стався до цих речей абсолютно спокійно, тому що жінка не здатна тебе оцінити об’єктивно. Жінки – інші люди. Вони зможуть дати оцінку твоєї зачісці, парфуму, автомобілю. Але зрозуміти, що насправді ти собою являєш, навряд чи у них вийде.

Так що не парся.

Ти боїшся виявитися неспроможним

Так, ти чоловік. Але все ж ти людина, а не робот. Тобі доведеться часто робити вибір і приймати рішення, часом навіть і помилкові, не позбавлені поступок і компромісів. В цьому немає нічого жахливого і до подібних ситуацій слід ставитися спокійно.

Не варто ставити себе на один рівень з Богом, оскільки жінці для відносин всевишній власне і не потрібен. Кожен з нас бажає бачити поруч людину з плоті і крові, і милі дами не виняток.

Не бійся, що в якихось сферах життя твоя подруга виявиться краще за тебе. Це так само нормально, як і наявність твоїх переваг перед жінкою в інших питаннях.

Не бійся виявитися неспроможним в ліжку. Існує багато негативних факторів: стрес, алкоголь, вік. Жінки про це знають, і твоя супутниця також переживає за тебе під час сексу. Ну а якщо ти почув стьоб, просто вкажи дамі на двері. До речі, в такому випадку у тебе більше шансів, щоб виспатися.

Ти боїшся втратити жінку

Ну що, чоловік. Нагадаю тобі, що жінка – це не твоя мета в житті.

І навіть якщо твоя дівчина для тебе цінна і дуже дороге, не показуй їй цього надлишково явно в манері потребує, чи не випинав і не гіперболізує свої почуття. Не варто розкидатися козирями, тому що як тільки жінка намацає твоє слабке місце, чекай удар прямо туди.

Усвідомивши, що дівчина представляє для тебе виняткову цінність, рівень твоєї значущості для неї автоматично знизиться. При цьому думки про власної неповторності змусять подругу управляти і маніпулювати тобою, із застосуванням погроз розриву відносин. Тобі це треба?

Але якщо справа вже зайшло занадто далеко, скатертиною їй дорога. Чоловіча самодостатність і незалежність коштують набагато більше будь-якої жінки, тим більше, що незамінних жінок не буває. Немає жодної жінки, яку не можна було б замінити інший.

3. Як вести себе в стосунках. Не проси

Жінка не має нічого з того, про що її потрібно просити. Любов, фізична близькість, шанобливе ставлення – це речі, які клянчити строго заборонено.

Жінка сама дасть тобі все, що ти хочеш, бо їй також все це необхідно від тебе. Але розкидатися своїми цінностями жебракам вона не стане. А ось самодостатньому, впевненому в собі чоловікові – інша справа.

Не забувай, що твій ранг у відносинах вище, і тоді жінка сама буде зацікавлена ​​в твоєї персони.

Джерело: https://extraman.ru/kak-vesti-sebya-v-otnosheniyah/

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *