Як позбутися від закоханості: план дії і поради психологів

Уміння привносити у відносини стан натхнення і чарівництва є дуже корисним і може привнести свіжий вітер в штиль повсякденному житті, знову наповнивши вітрила вашої любовної човна.

Зміст приховати

Як позбутися від закоханості: план дії і поради психологів

ЦЕ ПРЕКРАСНА почуття закоханості

Як позбутися від закоханості: план дії і поради психологів
Кожна людина в той чи інший момент свого життя переживав, переживає зараз або ще переживе це чудове стан закоханості. Закоханість змінює, вона змушує дивитися на світ кращим, бачити все в зовсім ІНШИХ тонах. 

Іноді почуття закоханості може переростать у всепоглинаючу ПРИСТРАСТЬ, і, навіть одержимість об’єктом цих почуттів. Почуття закоханості, це скоріше не просто одне якесь відчуття, а цілий КОМПЛЕКС ЧУВСТВ, які відчуває людина по відношенню до іншого. 

Психологи вважають, що в цей період СВІДОМІСТЬ ЛЮДИНИ ЗВУЖУЄТЬСЯ, і, об’єкт своїх сильних почуттів спотворюється. Всі недоліки об’єкта стираються з пам’яті, всі протиріччя забуваються, а ось будь-ПОЗИТИВНИЙ досвід знаходить відгук у серці і зберігається в пам’яті довго.

Як позбутися від закоханості: план дії і поради психологів
Почуття закоханості поглинає людину повністю, і охоплює об’єкт теж ПОВНІСТЮ. Поклонників ПОДОБАЄТЬСЯ не тільки тіло і розум, а повністю все: як він або вона повертає голову, як говорить, як посміхається, як закидає голову, коли сміється, як звучить тембр голосу, як ставиться до інших людей, в загальному, буквально все.

Період закоханості – світлий і чистий. Зазвичай в цей період закоханий відчуває величезну гаму почуттів. Він гордий за те, що його об’єкт такий прекрасний, він захоплюється його красою, він розчулюється його грацією і таке інше. Період закоханості може затихає, а потім почуття може відроджуватися знову з тією ж силою, якщо не з більшою.

Закоханість супроводжується гострою спрагою постійно перебувати поруч зі своїм об’єктом. Для початку його просто ХОЧЕТЬСЯ ПОЧАЩЕ БАЧИТИ, потім ловити на собі його погляд, потім ВІДЧУВАТИ його шкіру під своїми пальцями і ЛОВИТИ дотику. Згодом запити і бажання тільки зростають і можуть перерости в обпалює Пристрасть і ФИЗИЧЕСКОЕ БАЖАННЯ.

Як позбутися від закоханості: план дії і поради психологів
Часто закоханість носить чисто платонічний характер, тобто почуття на відстані. Об’єкт такої закоханості може навіть не підозрювати, що для когось він – цілий світ. Таке нерозділене почуття закоханості супроводжується сумом або тугою. Однак, це свого роду світла ТИХАЯ СУМ, описана в відомих поемах, лірична туга за тим, чого ніколи не було.

Коли людина закохана, він відчуває таке наснагу і енергію. У нього немов ВИРОСТАЮТЬ КРИЛА, і він ширяє над усім світом, дивлячись зверхньо на тих, хто не закоханий і не відчуває цього захоплюючого почуття.

Образ коханої людини – непогрішний, він немов осяяний яскравим світлом, незвичайний і яскраво виділяється серед інших, ВІН НЕЗВИЧАЙНИЙ. Здається, ніби закоханий потрапив в казку, і збуваються всі його мрії.

Як позбутися від закоханості: план дії і поради психологів
Ці глибокі почуття, насправді, спрямовані не на реальну людину, а на той ІДЕАЛЬНИЙ ОБРАЗ, який створив закоханий в своїй свідомості. Саме він наділив свого об’єкта тими якостями, яких, швидше за все, у того ніколи і не було. Він ПОДАРУВАВ йому своєрідний ОРЕОЛ, від якого важко позбутися.

У період цих бурхливих почуттів, людина розкривається своїми найкращими сторонами. Він бачить життя прекрасним, і хоче, щоб інші бачили її так само. Він гостро відчуває всю красу навколишнього світу: пейзажі, картини, пісні. Здається, що весь світ навколо нього співає якусь любовну баладу.

Закінчитися це прекрасне почуття закоханості може трьома способами: або просто вщухнути і забутися, або знайти собі іншого об’єкта, або перерости в ЛЮБОВ.

 

У будь-якому випадку розвитку подій, саме почуття закоханості назавжди залишиться в пам’яті як САМЕ прекрасні і захоплюючі ПОЧУТТЯ У СВІТІ, коли хочеться співати, танцювати і посміхатися без причини, і щоб весь світ теж посміхався, співав і танцював, як відгукуючись на це чудове почуття.

Як позбутися від закоханості: план дії і поради психологів

ЯК ПОЗБУТИСЯ закоханих, руйнує ТЕБЕ.

Як позбутися від закоханості: план дії і поради психологів
Тисячу разів мав рацію людина, що заспівав про раптово нагрянула любов; але то, »коли її зовсім не чекаєш» – ще півбіди. Іноді трапляється, що закоханість виникає до начальника, до чоловіка / дружини близького друга, або товаришеві по службі!

Як би не супроводжувала закоханості ейфорія і відчуття крил за спиною, у вищеописаних випадках все-таки їй не раді: за всіма ознаками видно, що крім нещастя і горя, руйнування особистості, ревнощів і образ подібне почуття навряд чи щось хороше принесе. І треба з цим якось боротися! 

Так як позбутися від закоханості, якщо вона зовсім не до ладу? Справа ця можливе, під силу практично будь-якій людині, але для успіху доведеться докласти чимало зусиль і постійний контроль над собою, над своїми діями і думками.

Процес це дійсно досить важкий і болісний для психіки, але треба твердо усвідомлювати, що набагато шкідливіше і важче буде, якщо залишити свої почуття, як є, і навіть дати їм волю. 

Як позбутися від закоханості: план дії і поради психологів
А остання »щаслива думка» рано чи пізно приходить в голову будь-якому закоханому людині, якщо він не намагається позбутися своєї нав’язливої ​​ідеї і перестає себе контролювати. В результаті СТРАЖДАЮТЬ ВСЕ: сам закоханий, об’єкт його почуттів, і всі навколишні, присвячені в «таємницю», а також спостерігають її з боку.

Психологи знають, як побороти закоханість. Заняття це хоч важке, але результативне. Головне, сприймати своє закохане стан не як щастя, дане згори, а як неналежну і невідповідну, але все-таки тренування своїх людських якостей, сили характеру і його витривалості.

Отже, перший етап – це визнання своєї закоханості як  невідповідної, болючою, безперспективною ЗАЛЕЖНО, яка в майбутньому буде лише обтяжувати і не принесе радості і від якої найкраще позбутися. Визначивши своє почуття такими категоріями, набагато легше буде поставити внутрішню задачу на викорінення його в своєму житті.

Як позбутися від закоханості: план дії і поради психологів
Друга дія – визначити ті ЖИТТЄВІ ОБ’ЄКТИ, які так чи інакше провокують думки про недоречно кохану людину – і ретельне уникнення таких об’єктів.

Звичайно, найскладніше це зробити, якщо улюблений – безпосередній начальник або КОЛЕГО. Але чітко поставивши собі за мету, її можна досягти – нехай ця думка додає сил і зміцнює розум, коли той буде давати слабину.

Прекрасний, добре зарекомендував себе спосіб – з головою піти в роботу або наукову (творчу) діяльність. Висловлюючись науковою мовою, сублімувати своє почуття (тобто використовуючи цю енергію, направляти її в більш продуктивне русло), ставити перед собою навмисно ЗАВИЩЕНІ творчо-наукові (або професійні) ЗАВДАННЯ і виконувати їх в якомога більш КОРОТКІ ТЕРМІНИ.

Як позбутися від закоханості: план дії і поради психологів
Тут діє принцип ЗАМІЩЕННЯ, витіснення з голови думок про одне іншими думками. Справді, коли інтелект на повну котушку працює над вирішенням якоїсь складне, але здійсненне завдання, розуму дуже складно витати в хмарах, поглядаючи на навколишній світ крізь РОЖЕВІ ОКУЛЯРИ. Якщо є можливість, добре б попроситися у відрядження.

Позбавлення від почуття – процес довгий, зажадає кілька місяців безперервного контролю над собою. 

Необхідно поставити об’єкт любові в навмисну ​​область ігнорування і діяти за принципом “від протилежного»: хочеться ДИВИТИСЯ не відриваючись – значить, треба взагалі не дивитися в ту сторону; хочеться ГОВОРИТИ приємні, ласкаві слова – доведеться мовчати, спілкуючись строго дозовано, і виключно на ділові теми. Це складно, але все вийде!

http://www.in-kiss.ru/lyubov/psihologiya-otnosheniy/kak-izbavitsya-ot-vlyublennosti-razrushayuschey-tebya.html

ЛЮБОВНАЯ ЗАВИСИМОСТЬ.

Без близьких і теплих відносин з особою протилежної статі життя стає сірим, одноманітним і безрадісним. Парадоксально, але все ті конфлікти і колотнечі, які влаштовує людині доля, наповнюють його існування різними фарбами.

Недарма психологи стверджують, що БЕЗ КОНФЛІКТУ НІ РОЗВИТКУ. Справа в тому, як до нього ставиться людина.

Після розставання неминуче настає період аналізу ситуації: чому це сталося. Роздуми зазвичай відбувається в одному з двох можливих варіантів: людина у всьому звинувачує себе або в події розриві ЗВИНУВАЧУЄ партнера. 

Аналізування причин завжди в різному ступені схиляється в ту чи іншу сторону, що перешкоджає можливості знайти справжню причину і зрозуміти суть ситуації, що сталася, СЕНС УРОКУ, який підносить людині життя. І, як відомо, якщо УРОК не засвоїли, доля влаштовує його ПОВТОРЕННЯ, але вже з іншим партнером і в інших життєвих декораціях.

Будь-яка людина знаходиться на певному етапі свого розвитку, і в якості умови для цього процесу йому ДАЮТЬСЯ ПЕВНІ ЗАВДАННЯ. Наприклад, навчитися прощати і РОЗУМІТИ ЛЮБИМОГО ЛЮДИНИ – одне з найважливіших.

Розмірковуючи про прощення, потрібно прийняти для себе одну думку: прощення не виключає жорстких заходів по вихованню людини. Саме таким чином надходить люблячий батько, коли карає свою дитину за проступки.  І міра покарання вибирається їм відповідна масштабу порушення сином будь-яких правил. Знайти правильний спосіб покарання підказує саме почуття любові, часто – на інтуїтивному рівні.

Оскільки всі люди в якійсь мірі діти, розуміння цього допоможе зняти звинувачення в розвалі відносин з себе і партнера. Це буде першим кроком на шляху подолання любовної залежності, і правильним проходженням конфліктної ситуації.

Тут важливо зрозуміти, що етап абсолютного внутрішнього вибачення може настільки змінити ситуацію, що питання, ЯК ШВИДКО розлюбити ЛЮДИНИ, просто не виникне. Відносини можуть кардинально змінитися і почуття спалахнути з новою силою, перейшовши, тим самим, на більш високий рівень свого розвитку.

Однак, якщо цього не відбулося, і ВІДНОВЛЕННЯ ПАРИ НЕМОЖЛИВО, це слід сприйняти як урок і знак того, що прихильність до цієї людини була невиправдано сильною. Тим самим життя вчить не зациклюватися на когось на шкоду своєму власному внутрішньому розвитку.

Відомо, що багато дівчат настільки «чіпляються» в обранця, постійно домагаючись тим чи іншим способом його уваги і прояву почуття любові, що у останнього все частіше виникає бажання УТЕКТИ куди подалі від такої настирливості.

Жінка не повинна забувати про те, що якщо чоловік у відносинах з нею буде відчувати себе ОБ’ЄКТОМ ВИДОБУТКУ, він неодмінно постарається перервати таку зв’язок, адже відповідно до природи, добувачем, ловцем повинен бути саме він.

 

Саме це надмірний тиск на нього народжує в парі дисонанс, і ставить все з ніг на голову: чоловік починає відчувати себе слабка і безпорадна. Це суперечить його натурі, тому всередині нього назріває конфлікт з усіма наслідками, що випливають.

 

. .

Якщо реанімувати відносини не вдається, потрібно зрозуміти, що любовна залежність швидко не долається. Процесу позбавлення від неї сприяє ЩИРЕ ПРОБАЧЕННЯ як партнера, так і самого себе. Важливо зробити висновки про те, що стало причиною ситуації, що сталася. Часто це підміна ролей в парі, про яку говорилося вище. У тому випадку, якщо в процесі роздумів відбулися особистісні зміни, то душевний біль неодмінно відступить.

Почуття повного і беззастережного вибачення самого себе дуже позитивно впливає як на емоційний стан людини, так і на його життя в цілому. І сенс його в тому, щоб змінитися настільки, щоб надалі не повторювати зроблених у минулому помилок, інакше виникнення аналогічної ситуації неминуче.

Розглядаючи питання про те, як розлюбити, важливо не опуститися до того, щоб почати зганяти це прекрасне ПОЧУТТЯ НЕНАВИСТІ до партнера. Безсумнівно, зречення від нього дасть тимчасове полегшення в душевного болю. Але не подарує в майбутньому життя ще більш гіршого людини, як знак про ступінь засвоєння презентованого нею уроку?

ВІА ГРА – ЦЕ БУЛО ЧУДОВО
Автор слів і музики – Костянтин Меладзе

Коли небудь пройде і це.
І снігом замете сліди.
І мені здається, що десь там.
В душі вже не ти.
Але ти не гасиш світло у віконці.
І я не знаю, як мені жити.
Дякую тобі за те що.
Навчив мене любити.
Час – швидкоплинний.
І ніщо не вічне.
Прости мене, мій друг.

Читайте також:   Закохався в заміжню дівчину: що робити в такій ситуації

Приспів:
Просто я шукала щастя.
І знайшла його в тобі.
Нехай не все, а лише частково.
Але печаль твоя марна.
Прощай, це було прекрасно.
Прощай, це було прекрасно.

Коли небудь пройде і це.

Але скільки б не минула років.
Ти у мене один на світі.
І тебе більше люблять немає.

Це незмінно, і тому напевно.
У моїх очах, немає сліз.

Приспів:

Просто я шукала щастя.
І знайшла його в тобі.
Нехай не все, а лише частково.
Але печаль твоя марна.
Прощай, це було прекрасно.
Прощай, це було прекрасно.

Джерело: https://aleksey-pelevin.blogspot.com/2014/11/blog-post.html

Любовна залежність – як побороти любовну залежність до чоловіка?

Як позбутися від закоханості: план дії і поради психологів

Любов є прекрасним почуттям, але бувають ситуації, коли вона трансформується і вже не приносить задоволення. У такому випадку говорять про те, що спостерігається любовна залежність, яка може привести до плачевних наслідків, тому з нею потрібно боротися.

Що таке любовна залежність?

Коли людина не уявляє свого життя без об’єкта обожнювання, то такий стан називають любовної залежністю. Відчуваючи величезні почуття, він готовий на будь-які жертви заради своєї половинки.

Парадокс полягає в тому, що в більшості випадків люди не визнають існування проблеми і сприймають будь-які поради в багнети.

Залежність від любові викликає у людини страждання, причому почати турбуватися він може навіть по дрібницях, які для нормальних людей вважаються нормальними.

Любовна залежність в психології

Ця проблема детально вивчається фахівцями, і вони описують кілька форм любовної залежності.

 1. Втрата власної індивідуальності і бажання зберегти прихильність завдяки заміщенню своєї психологічної території партнером. Любовна залежність – це прагнення людини присвятити все своє життя іншому, тому він відмовляється від друзів, цілей, інтересів і так далі. Для цієї форми характерні мазохістські тенденції.
 2. Посягання на особисті кордону, психологічні території і індивідуальність партнера. Спостерігається над-контроль і в приклад можна привести надмірну ревнощі.
 3. Руйнування психологічної території людини із застосуванням агресії. Така любовна залежність може проявлятися в садистських тенденціях. Відбувається руйнування і повне придушення індивідуальності партнера.

Причини любовної залежності

Згідно зі статистикою більше підвладні залежності жінки, оскільки вони емоційніші і можуть повністю розчинятися в партнері. Залежність від любовних стосунків може бути спровокована такими причинами:

 1. Низька самооцінка . Людина, яка вважає себе негідним, приміряє на себе роль жертви, і він готовий догоджати своєму кумиру в усьому.
 2. Психологічна неповноцінність . Таке зустрічається в парі, де люди стають залежними один від одного, оскільки знаходять вигідні для себе моменти в партнері. В результаті вони з’єднуються, як сіамські близнюки.
 3. Недосвідченість . Молоді люди, які вперше закохуються, піддаються сильному почуттю, і воно в більшості випадків є хибним. Підкоряючись любовної залежності, вони просто не знають, що існує інший вид відносин.
 4. Важке дитинство . Люди, які від своїх батьків не отримували достатньої уваги, або перенесли душевну травму, входять до групи ризику тих, хто може потрапити в залежність.
 5. Страх самотності . Є люди, які готові підкорятися і віддавати своє життя в жертву заради іншого, аби не залишитися без коханого.

Як позбутися від закоханості: план дії і поради психологів

Любовна залежність – ознаки

У більшості випадків люди, що знаходяться в таких відносинах, не можуть визначити наявність проблеми, але оточуючі виявити основні симптоми зможуть без особливих зусиль.

 1. Психологічна залежність від любові змушує змінюватися, і людина починає копіювати інтереси і звички свого коханого. Крім цього, він перестає спілкуватися зі своїми друзями і як би захищається від подій, що відбуваються навколо.
 2. Залежний відчуває не позитивні емоції від своєї любові, як це повинно бути, а починає скаржитися на життя, дорікаючи партнера в недостатній увазі. Невдоволення проявляється практично постійно.
 3. Явним симптомом вважається поступово розвиває депресія, навіть, коли в житті все добре накочує туга.
 4. Залежний своїми діями і вчинками руйнує стосунки з родиною та друзями, віддаляючись від них.
 5. Всі розмови зводяться до одного – об’єкту захоплення, причому всі бесіди мають позитивний забарвлення, тобто коханий виставляється в кращому світлі.

Чим відрізняється любов від залежності?

Багато часто плутають ці два поняття, тому варто розглянути основні відмінності.

 1. Коли присутній нормальна любов, то закохані в розлуці відчувають себе нормально, а при залежності вони страждають.
 2. З’ясовуючи, як відрізнити любов від залежності, варто зауважити, що в першому випадку партнери мають внутрішню свободу, а в другому – вона відсутня.
 3. Справжня любов окрилює, дарує позитивні емоції і допомагає стати щасливішим і сильніше, а залежність діє руйнівно.
 4. Коли між людьми щирі почуття, то присутній в парі рівність, оскільки закохані дають можливість розвиватися один одному. Коли присутній любовна залежність, то один з партнерів придушує свої бажання.

Чим закінчується любовна залежність?

Відносини, в яких людина придушує себе, не можуть привести до якихось хорошим подіям, оскільки вони завдають біль і страждання, причому обом партнерам.

Сильна любовна залежність призводить до того, що індивід не відчуває себе повноцінним без другої половинки, від втрачає свою індивідуальність і інтерес до життя.

Розрив відносин може в підсумку привести до трагічних наслідків, так є багато повідомлень про те, що люди вирішувалися на самогубство заради любові.

Як позбутися від закоханості: план дії і поради психологів

Коли людина усвідомлює, що його відносини не є нормальними, необхідно вчасно поставити крапку і звільнити себе від пут. Є кілька способів, як подолати любовну залежність, тому можна спробувати відразу кілька з них. Вважається, що проблема є серйозною, тому без психологічної допомоги вибратися з неї практично не можна.

Любовна залежність – поради психолога

Є численні психологічні методи, які надають допомогу в таких ситуаціях, наприклад, психоаналіз, гіпнотичний відрив і інші. Фахівці дають поради, як побороти любовну залежність до чоловіка:

 1. Хорошим ліками, яке підходить для багатьох, є хобі. Заняття, яке буде відволікати, і дарувати позитивні емоції, зробить життя більш розмаїтим і яскравіше.
 2. Справитися з душевними проблемами допомагає робота. Успіх на робочому терені, просування по кар’єрних сходах, спілкування з різними людьми, все це хороші ліки при розставанні.
 3. Позбавлення від любовної залежності можна проводити за допомогою спорту. Фізичні навантаження піднімають життєвий тонус і самооцінку, а ще допомагають поліпшити свою зовнішність. Прекрасним варіантом є йога, яка позитивно впливає на емоційний стан людини. Щоб витрачати накопичену енергію, рекомендується займатися танцями.
 4. Психологи радять не закриватися в собі і вести активне життя, спілкуючись з іншими людьми. Підтримка в такій ситуації дуже важлива.

Молитва від любовної залежності

Священнослужителі дають рекомендації людям з різними видами залежності, щоб швидше впоратися з проблемою. Важливо сповідатися і причаститися, ходити на служби і регулярно спілкуватися з Богом, просячи його про допомогу. Якщо цікавить, як вийти з любовної залежності за допомогою віри, тоді рекомендується щодня вранці і ввечері читати представлену молитву.

Як позбутися від закоханості: план дії і поради психологів

Змови від любовної залежності

Є потужний обряд, що допомагає остудити почуття, і проводити його необхідно в період спадною Місяця, щоб разом із супутником Землі зменшувалася і залежність. Жінки повинні використовувати магію в жіночі дні: середу, п’ятницю і суботу. Практика позбавлення від любовної залежності передбачає застосування природних властивостей води.

 1. Відчуйте їх в кімнаті, щоб ізолюватися від зовнішніх шумів, тобто двері і вікна обов’язково закрийте.
 2. Підготуйте холодну воду і краще, якщо вона буде джерельної або криничної, а й рідину з-під крана на крайній випадок підійде.
 3. На наступному етапі техніки позбавлення від любовної залежності мається на увазі змова над склянкою води, який слід повторювати три рази. Після цього випийте половину рідини, а другою частиною вмийтеся і окропити нею себе навколо.

Як позбутися від закоханості: план дії і поради психологів

Афірмації від любовної залежності

Вважається, що людина може притягувати події в своє життя, тому важливо стежити за своїми словами. Якщо цікавить, як звільнитися від любовної залежності, тоді слід скористатися аффирмациями, тобто позитивними твердженнями.

Численні повторення діють, як самонавіювання або самогіпноз. Вважається, що чим частіше повторювати афірмації, тим легше пройде позбавлення від любовної залежності. Важливо вимовляти їх в позитивному тоні. Приклад афірмації: «Я перестала залежати від (ім’я).

Я контролюю і керую своїм життям, оберігаючи своє серце ».

Мантра для позбавлення від любовної залежності

Є спеціальні вірші, які здатні вплинути на свідомість людини, а ще вони допомагають духовної досконалості, і називають їх мантри. Їх повторюють, слухають і розмірковують над ними.

Для тих, кого цікавить, як побороти любовну залежність, рекомендується не тільки промовляти мантри, але і використовувати духовні практики. Краще повторювати представлений текст 108 раз кожен день на спадної Місяці.

Важливо вимовляти мантру на видиху.

Як позбутися від закоханості: план дії і поради психологів

Фільми про любовної залежності

Існує багато кінофільмів, які використовують тему любовної одержимості. Можна виділити найпопулярніші фільми про любовну залежність:

 1. «Лоліта» . Кіно знято за відомим романом і в ньому розповідається про шалене кохання чоловіка до молодої дівчини.
 2. «Страх» . Історія розповідає про молоду дівчину, яка закохується в перший раз, не підозрюючи про те, що її обранець є ревним і жорстким власником.
 3. «Фанатка» . У цьому фільмі розповідається про життя хлопця, в класі якого з’являється нова дівчина, яка в нього закохується і через час вона стає одержимою ім.

Книги про любовної залежності

Автори любовних романів часто експлуатують у своїх творах тему любовної залежності. Книги подібної тематики є дуже популярними.

 1. «Віднесені вітром» М. Мітчелл . Відома класика, в якій описана любов Скарлет до Ешлі. Вона занадто пізно розуміє, що звичка любити вже давно витіснила саме почуття.
 2. «Великий Гетсбі» Ф. С. Фіцджеральд . Любовна залежність від людини прочитується і в цьому творі. Головний герой став багатим і впливовим людиною, але закохався в дівчину, яка виявилася булькою. В результаті незрозуміла любовна залежність привела його до смерті.
 3. «Лист незнайомки» Ц. Стефан . У цій книзі описана історія закоханої жінки, яка вирішила написати листа своєму об’єкту обожнювання, і текст зайняв цілих 30 сторінок. Вона не знає, чи є почуття взаємними.

Джерело: https://womanadvice.ru/lyubovnaya-zavisimost-kak-poborot-lyubovnuyu-zavisimost-k-muzhchine

Як побороти любовну залежність до чоловіка або жінки самостійно

Ми всі мріємо закохатися і бути щасливими, але часто замість любові до нас приходить найсильніша пристрасть і нав’язлива емоційна прив’язка на предмет обожнювання. Таке відчуття приносить біль і розчарування, воно буквально вбиває людину, як особистість. У психології це стан отримало назву «адикція».

Як позбутися від закоханості: план дії і поради психологів

Що таке любовна залежність

Це найсильніша пристрасть, але не любов. Психологи порівнюють її з іншими видами людської залежності, такими, як алкогольна, наркотична або залежність від азартних ігор.

Любовна залежність – це психологічна проблема, від якої часто не вдається вилікуватися без допомоги фахівця.

Однак більшість людей приймають це почуття за любов і продовжують страждати, не знаючи, як побороти емоційну залежність від людини.

Любов і любовна залежність

Порівнюючи два почуття, які, на перший погляд, здаються схожими, психологи виділяють цілий ряд відмінностей:

 • Якщо перше характеризується довірою до коханої людини, то друге викликає пристрасне бажання постійно контролювати свою другу половинку. У більшості випадків така залежність супроводжується почуттям ревнощів.
 • Любов і любовна залежність розрізняються метою. У другому випадку у людини є одна мета – проживати не своє життя, а життя об’єкта пристрасті. Свої цінності відходять на другий план, в пріоритеті виявляються бажання партнера.
 • Згодом жінка бачить безліч недоліків в своєму чоловікові, але відмовитися від нього не може.
 • Залежність від предмета пристрасті майже завжди супроводжується невпевненістю в собі.
 • Якщо в любові партнери є індивідуальностями, то у відносинах залежності один від одного вони живуть за сценарієм: ти повинен стати таким, як я хочу.
 • У стані любові люди проводять час разом, тому, що їм так комфортно, але і в розлуці вони не страждають. У відносинах залежності – партнери страждають навіть при розставанні на кілька днів.
 • Любов розвиває особистість, змушує її самовдосконалюватися. В залежності – все навпаки. Людина втрачає себе, він сумує, відчуває страждання, стає злим і розгубленим. Цей стан необхідно лікувати.
 • Стан залежності в більшості випадків виникає при нерозділеного, невзаимной любові.

Читайте також:   Скорпіон і вдалий: характеристика і сумісність знаків

Пристрасть і любов

Про ці два почуття пишуть книги і складають пісні, але якщо друге приносить щастя і не піддається часу, то перше – швидко проходить. Крім цього, в божевільної пристрасті і любові можна виділити і інші відмінності.

Людина в палкої пристрасті не підкоряється розуму і здатний на непередбачувані вчинки. У ньому кипить буря емоцій, з’являються нові бажання, наприклад, зайнятися спортом, почати малювати.

Йому хочеться робити добрі вчинки для оточуючих.

Можна назвати наступні фізичні ознаки пристрасті:

 • неуважність;
 • прискорений пульс;
 • “мурашки по тілу;
 • розширені зіниці;
 • підвищений сексуальний потяг;
 • тремтіння в руках.

Чим відрізняється любов від закоханості

Закоханість, як гіпноз, вона являє собою нав’язливу ідею завжди бути поруч з партнером, нехай навіть без взаємності. Справжнє почуття завжди взаємно, виникає при повній довірі і повазі один до одного.

Відрізняється любов від закоханості тим, що перша приходить непомітно і йде повільно або не йде зовсім, а друга прилітає, як ураган і швидко зникає. Закоханість – це щастя, але коли вона переходить в залежність, життя перетворюється на катування.

Людина, що не знає, як вилікувати себе, як вийти з любовної залежності, поступово втрачає свою індивідуальність.

Симптоми любовної залежності

Як зрозуміти, чи любите ви або перебуваєте в любовної залежності від відносин? Щоб зрозуміти це, не потрібно вивчати психологію. Залежність характеризується конкретними ознаками:

 • Запевнення знайомих про те, що ця людина вам не пара, викликає роздратування.
 • Симптомом любовної залежності можна назвати і той факт, що ви постійно думаєте про предмет пристрасті.
 • Ви впевнені, що найголовніше в житті – любов.
 • Навіть сама думка про самотність зводить з розуму.
 • Розлучитися з ним рівносильно кінця світу.
 • Залежність завжди супроводжується ревнощами, можливо, бажанням помститися за безмовність.
 • Пожертвування власними інтересами заради інтересів партнера.
 • Щоб не втратити предмет пристрасті, ви готові прощати йому все, що завгодно.

Як позбутися від закоханості: план дії і поради психологів

В даному випадку допоможуть знання з психології відносин. Для вирішення проблеми пропонуються різні методи, наприклад, така нескладна практика як «візуалізація»:

 1. Ви розумієте, що залежите від людини і хочете з цим боротися.
 2. Подумки уявіть його і гарненько розгляньте.
 3. Щоб позбутися від залежності, уявіть, як між вами простяглася мотузка. Одним кінцем вона прив’язана до вас, іншим – до нього. Відзначте, в якому місці вона прив’язана, наскільки міцна, як відчувається і виглядає.
 4. Спробуйте на хвилинку розірвати цю мотузку. Більшість людей при цьому відчувають дискомфорт, тому що цей зв’язок довгий час була метою.
 5. Дайте відповідь на питання: «Чого ви чекаєте від партнера?». І тут же подумайте: «Яку користь це мені принесе?». Не поспішайте, знайдіть глибоку мотивацію.
 6. Уявіть, що справа стоїте ви, але вже з дозволеними проблемами. Як ви виглядаєте, як рухаєтеся. Доторкніться до себе в думках.
 7. Поверніться до предмета своєї залежності і знову уявіть сильну зв’язок між вами. Розріжте мотузку і прив’яжіть її другий кінець до себе, що стоїть праворуч.
 8. Знову подивіться на людину, зв’язок з яким ви розрізали. Уявіть, що порваний кінець його зв’язку знову приєднався до нього.
 9. Поверніться до себе оновленою.
 10. Подумайте, наскільки легко вам буде спілкуватися з іншими людьми. Ось і все, відтепер ви знаєте, як убити в собі любов до чоловіка, тому починайте діяти. Виконуйте вправу по мірі необхідності.

Як позбутися від любовної залежності до чоловіка

Описана вище техніка психотерапії дає лише тимчасове полегшення. Проблема в тому, що відносини співзалежності закладаються ще в дитинстві і часто вирішити їх самостійно не виходить. Щоб любовна залежність від чоловіка пішла з вашого життя, зробіть наступне:

 • Позбавтеся від всіх його подарунків.
 • Напишіть йому листа з подякою і попрощайтеся.
 • Не дзвоніть, тимчасово спілкуйтеся з загальними знайомими.
 • Чи не скаржтеся подружкам – вони швидше зашкодять, ніж допоможуть.
 • Поїдьте на відпочинок.
 • Дозвольте собі бути недосконалою і займіться самоосвітою.
 • Не поспішайте вступати в нові відносини, якийсь час потрібно побути на самоті.
 • Думайте про себе і не згадуйте минуле.
 • Як побороти залежність від людини? Вільний час – ваш ворог, заповніть його по максимуму.
 • Записуйте в блокнот, що ви відчуваєте. Через якийсь час буде цікаво перечитати і зрозуміти, як все змінилося.

Як позбутися від закоханості: план дії і поради психологів

Як позбутися від любовної залежності до одруженого чоловіка

Щоб впоратися з бідою, православна церква пропонує звернутися до православ’я, молитися і просити у бога порятунку від мари. Психологи радять відправитися в довгу подорож.

Нові зустрічі, природа, враження не дозволять нудьгувати. Як побороти любовну залежність? Необхідно відволіктися. Для цього виберіть екстремальний спорт або навчання чомусь новому.

Хтось освоює парашут, хтось гончарне мистецтво – всі методи хороші.

Якщо ви не знаєте , як позбутися від любовної залежності до одруженого чоловіка , запам’ятайте найголовніше – вам необхідно розширити коло своїх інтересів, адже зараз він звузився до однієї людини. Необхідний новий сенс життя. Можна зайнятися волонтерством або пошукати те місце, де ви зможете принести користь. Позбавлення від любовної залежності пройде легше, якщо рідні і близькі люди будуть вас підтримувати.

Як позбутися від любовної залежності до жінки

Існує помилкова думка, що у відносини залежності може потрапити тільки жінка. Дівчина теж здатна кинути чоловіка на піку відносин.

Різниця в тому, що хлопець не буде афішувати свою депресію, вважаючи це проявом слабкості.

Чоловік вважає за краще все переживати всередині себе і самостійно справлятися з тугою і болем, тому навколишні часто не підозрюють, наскільки він нещасний. Як подолати любовну залежність чоловікові?

Коли жінці погано, вона йде на прийом до фахівця. Чоловік намагається самостійно звільнитися від прихильності. Якщо повернути любов не виходить, він може зануритися в алкоголізм або плотські втіхи, вчинити суїцид.

За статистикою, кожен восьмий самогубець йде на це з-за емоційного спустошення. Залежність у чоловіків викликається заниженою самооцінкою і лікування повинно полягати в її підвищенні. Почніть займатися улюбленою справою або саморозвитком.

Якщо така терапія не дасть результатів, варто задуматися про зміну місця проживання на якийсь час.

Як позбутися психологічної залежності від людини

Для початку потрібно зрозуміти, що проблема існує і постаратися докопатися до причини такого стану.

Якщо дитина росла в дефіциті батьківської любові, то все своє життя він буде шукати це відчуття в інших людях.

Щоб позбутися від психологічної залежності від людини , доведеться навчитися любити себе самому. Якщо самостійно це зробити не вийде, потрібно звернутися до фахівця.

Наталя споглядач

 • Активність: 119k
 • Пол: Жінка

Наталя споглядач

Джерело: https://otnosheniya.temaretik.com/1231819242252274423/kak-poborot-lyubovnuyu-zavisimost-k-muzhchine-ili-zhenschine-samostoyatelno/

Як позбутися від закоханості до чоловіка

Любов – почуття прекрасне, якщо вона взаємна і безкорислива. Але часто замість любові приходить закоханість, яка не дає спокійно жити і заважає зустрічі зі справжньою любов’ю. Як позбутися від закоханості, від цього нав’язливого непотрібного стану?

Син моєї подруги вилетів з престижного університету через згубну пристрасть до дівчини, яка абсолютно не звертала на нього уваги. Скільки сил і праці було покладено на навчання і все пішло прахом: відновитися в університеті він не зміг. Як позбутися від цієї мани, як не зіпсувати собі життя непотрібними зв’язками? Про це я хочу вам розповісти в статті.

Любов і закоханість

Кожна людина прагне знайти справжню любов, мріє про взаємні почуття і щастя. Але частіше замість любові в життя людини приходить закоханість – ілюзія щастя, його тінь.

Для кого-то закоханість урізноманітнює життя, розфарбовує її яскравими почуттями та емоціями. Але для інших закоханість стає справжнім кошмаром і маною, позбавляє сну і почуття власної гідності.

Історія знає чимало прикладів, коли фатальні почуття руйнували життя людей, позбавляли їх природного сорому і знищували моральні принципи.

Ознаки закоханості:

 • постійна тривога;
 • відсутність апетиту;
 • безсоння;
 • депресія;
 • ейфорія і збудження;
 • незрозумілий приплив енергії;
 • прискорене дихання і серцебиття;
 • небажання що-небудь робити.

Закоханий чоловік змінюється на очах, його зовнішність стає невпізнанною. В думках тільки одна ідея – об’єкт любові. Більше ні про що і ні про кого закоханий думати не може. Людина стрімко худне, тому що не хоче нічого їсти. Іноді закоханий не може і не хоче вставати з ліжка, тому що життя без предмета любові просто не миле.

Вчені порівнюють стан закоханості з наркотичним сп’янінням, подібний стан не завжди сприятливо позначається на загальному самопочутті людини. Без об’єкта своєї пристрасті закоханий відчуває себе пригніченою і розбитим.

Важливо! Закоханість – це пристрасть і жадання, бажання фізичного володіння об’єктом своєї мрії. Це звичайне сексуальний потяг, яке з часом зникне.

Стан закоханості – справжнісінька залежність, від якої можна і потрібно позбавлятися. Якщо виникає одержимість об’єктом своєї пристрасті, це може привести до психічного зриву або трагедії.

Якщо ви не бажаєте опинитися в психіатричній лікарні з обсесивно-компульсивним розладом, негайно записуйтеся на прийом до клінічного психолога.

Здолати залежність можна дуже просто, якщо вчасно поспілкуватися з фахівцем.

Любов сильно відрізняється від закоханості, так як це почуття грунтується не на егоїзмі.

Ознаки любові:

 • гармонія в душі і думках;
 • людина «світиться» зсередини;
 • риси обличчя стають красивими;
 • відчувається повнота життя.

Закоханість – це завжди симуляція любові, її підробка і копія. Однак любов не має нічого спільного з одержимістю іншою людиною. Історія і художня література знає чимало прикладів, коли одержимість людиною закінчувалася нестримної ненавистю до нього. Від любові до ненависті один крок – це про закоханість, а не про любов.

Люблячий відчуває повноту буття, володіючи об’єктом любові. Люблячий чоловік іншими очима дивиться на світ і життя: з позиції доброти і краси. Люблячий ніколи не заподіє коханій людині біль, адже він відчуває його зсередини себе.

Закоханість – це завжди пошук нових вражень і наповнення цими враженнями. Коли новизна проходить, інтерес до об’єкту закоханості зникає разом з нею.

Про це красномовно говорить статистика розлучень через рік або два роки спільного життя. Сучасні священики православної церкви не радять молодятам відразу вінчатися, щоб потім не проводити обряд розлучення.

Потрібно пожити один з одним і переконатися в істинності почуттів, а не швидкоплинному захоплення під виглядом любові.

Зверніть увагу! Любов допомагає знайти сенс існування.

Любов – це рішення постаріти разом. Любов не боїться старості тіла і немочі. Любов – це коли ви разом в радості і в горі, в здоров’ї і в хворобі. Любов – це коли ти бачиш красу душі людини, а не тільки вражаючим його фізичними формами. Тим більше, любов не дивиться на престижність положення або статусу своєї половинки.

Читайте також:   Як сподобатися хлопцю: незнайомцю або того, кого давно запримітила

Закоханість – це майже завжди дискомфорт. Закохатися можна в одруженого чоловіка, свого начальника або колегу, просто покидька або психопата. Від такої закоханості потрібно позбавлятися, і скоріше.

Як позбутися від закоханості

Якщо ви втратили спокій через закоханості в начальника або одруженого чоловіка, потрібно постаратися заспокоїтися і розібратися в своєму стані. Здорова оцінка ситуації допоможе усвідомити безглуздість положення. Якщо у вас не виходить самостійно впоратися з емоціями, які гасять голос розуму, знайдіть в собі сили записатися на прийом до психолога.

Перша помилка всіх закоханих – ідеалізація об’єкту жадоби. Людина стає буквально ідолом, повним досконалості і божественності. Закоханий в упор не помічає ніяких недоліків, і навіть примудряється розцінювати їх як гідності. Розмови про недоліки об’єкту жадоби викликають раптові спалахи гніву й роздратування.

Потрібно постаратися знайти в собі сили побачити недоліки своєї пасії, прислухатися до об’єктивного оцінювання друзів і рідних. Закоханому заважають рожеві окуляри, через які він дивиться на об’єкт своєї пристрасті.

Особливу небезпеку становить ідеалізація вигаданого партнера, яка накладається на конкретну людину. Тобто, дівчина вигадала собі ідеального чоловіка, повірила в його існування і «побачила» свої фантазії в якусь людину.

Ця людина взагалі не відповідає фантазійному ідеалу, але рожеві окуляри закоханої дівчини не дозволяють побачити реальність.

Важливо! Закоханість у людини, прихильності якого домогтися неможливо, краще відразу знищити. Крім страждань вона нічого не принесе.

Нездійсненні мрії, постійні роздуми і фантазування ні до чого доброго не приведуть. Це тільки відніме енергію, вкраде особистий час і принесе багато неприємностей. Особливо неприємна закоханість в колегу або начальника: вона з часом пройде, а осад залишиться.

Друга помилка закоханих – спроба всіма силами привернути до себе увагу об’єкту жадоби. Це можуть помітити оточуючі (особливо колеги по роботі) і просто підняти на сміх.

Закоханість пройде, а працювати в даному колективі буде неможливо. Тому в Сполучених Штатах існує заборона на романтичні відносини між колегами.

Або ви працюєте як співробітники, або хтось із закоханих має піти у відставку.

На замітку! Ніколи не заводите роман на роботі, в більшості випадків це закінчується втратою робочого місця.

Методи позбавлення від закоханості:

 • намагайтеся уникати зустрічей з об’єктом жадання;
 • займіть свої думки чимось корисним, а не роздумами про «улюбленому»;
 • уникайте контактів з вашими спільними знайомими;
 • видаліть все, що може нагадувати про об’єкт пристрасті.

Пам’ятайте, що за закоханістю піде гірке розчарування і розкаяння у своїй недалекоглядності. Повторюйте ці слова, коли думки будуть повертатися до «коханому». Багато, які пережили почуття удаваної закоханості, розповідають про важливість зайняти свій розум і руки якоюсь роботою. Активна трудова діяльність або спорт добре відволікають від роздумів і смутку.

Як заспокоїти емоції

Емоційна сфера відіграє провідну роль в романтичних стосунках, тому з нею необхідно працювати окремо.

Психологи радять дівчатам переключити увагу з об’єкта жадання на власну фігуру і почати з нею боротьбу, вірніше, з її недоліками. Це заняття так полонить думки і час, що на закоханість просто не залишиться сил, та й бажання зустрічей швидко пропаде.

Відвідування спортивної секції або фітнес-клубу теж займає час, а так само піднімає самооцінку. Дівчата з високою самооцінкою будуть принижуватися і домагатися нерозділеного кохання.

Влаштуйте похід по магазинах, шукайте бутики, де проводять акції. Шопінг забирає сили і час, на страждання по об’єкту жадання не залишиться часу. Якщо не вистачає грошей на покупки, можна взяти кредит.

Іноді допомагає прийом перегорання емоцій. Для цього потрібно залишитися на самоті і накручувати себе щосили спогадами про кохану, довести себе до істерики. Можливо, для перегорання емоцій потрібно кілька днів. Не обов’язково це робити при свідках, краще без сторонніх очей.

підсумок

Для успішної боротьби з непотрібною закоханістю потрібно спочатку визнати, що вона є джерелом дискомфорту. Це нерозділене почуття не має перспективи, марно, болісно і безглуздо. Психологи прирівнюють почуття закоханості без взаємності до наркотичного стану і залежності, від якої можна позбутися.

Далі, потрібно видалити всі об’єкти, які прямо або побічно нагадують про предмет жадання (подарунки, листівки, сувеніри). Вони можуть навіювати непотрібні спогади, провокувати напади туги і смутку.

Третій пункт – направити всю енергію в творче русло. Потрібно зануритися в роботу, знайти для себе хобі або зайнятися благодійністю. Це називається методом заміщення (витиснення) непотрібних думок правильними.

Якщо є можливість, потрібно попросити відпустку за свій рахунок або виїхати у відрядження. Зміна місця допомагає звільнитися від сумних роздумів про предмет свого жадання.

Закоханість – це душевне захворювання, основою якого є враження і емоції. Закохатися можна просто в посмішку або скороминущий погляд, і зовсім не важливо, що собою являє об’єкт жадання.

Якщо самостійно впоратися з закоханістю не виходить, завжди можна звернутися за допомогою до професійного психолога.

Джерело: https://TayniyMir.com/samorazvitie/izbavitsya-ot-vlyublennosti.html

Як позбутися від сильного почуття закоханості?

Закоханість, подібно урагану, вривається в наше життя крізь щільно закриті вікна, не залишаючи шансу на колишнє спокійне і розмірене існування.

Ситуації бувають різні, для кого-то закоханість – це, як ковток свіжого морського повітря, рятувальний круг на безкрайніх водах нудьги, сірості і безвихідності. Але для кого-то закоханість стає справжнім кошмаром, що руйнує життя, колишні переконання і моральні принципи.

 

Ти відчуваєш, що повністю позбулася сну, втратила апетит і не можеш нормально займатися звичними справами? Всі твої радості полягають лише в «його» очах, усмішці або скороминущої фразі? За кілька хвилин «його» уваги ти готова віддати все? Навіть, якщо ти заміжня або перебуваєш в міцних відносинах.

Навіть якщо він старше тебе вдвічі або, навпаки, годиться в сини.

 

Почуття закоханості в подібних ситуаціях не призводить ні до чого хорошого, а, найчастіше, загрожує неприємними наслідками: руйнування сім’ї, «провисання» роботи, погіршення здоров’я, втрата душевної рівноваги і так далі.

 

Якщо ти відчуваєш, що щось подібне сталося і з тобою, то не зайвим буде дізнатися, як можна позбутися від сильного почуття закоханості.

Закоханість і любов. В чому різниця?

Для початку слід зрозуміти, що закоханість і почуття любові – два поняття, які, хоч і мають подібні риси, але все-таки кардинально відрізняються один від одного. У кожної людини, яка відчуває всепоглинаюче почуття закоханості, завжди крутиться в голові один і той же питання: «А якщо це вона?», «Якщо це справжня любов?».

 • Завжди страшно втратити щось особливо важливе й цінне в своєму житті, подібні питання сильно мучать тих, хто вже перебуває у шлюбі і потрапляє на роздоріжжі двох доріг, не знаючи, яка ж з них правильна.
 • З одного боку – міцний і звичний шлюб, сім’я і навіть, можливо, діти, а з іншого – почуття, яскраві емоції, яких так не вистачало до цього і без яких життя набуває абсолютно сірі фарби.

Жоден учений світу так і не зумів дати точного визначення цим двом почуттям, але все-таки існує ряд загальних критеріїв, які дозволяють розмежувати закоханість і любов. Закоханість – насичене, яскраве і хвилююче відчуття, яке, на жаль і ах, має нетривалий термін існування, і закінчується так само раптово, як і зароджується.

Любов – це те, що найчастіше настає після закоханості, але далеко не завжди, більш міцне і дуже докладне почуття, менш інтенсивне і п’янке, однак, дає міцну основу для тривалої спільної і щасливого життя. Принципова відмінність закоханої людини від люблячого полягає в його свідомості: останній знає і приймає недоліки своєї половини, а закоханий – не бачить недоліків зовсім.

Коли закоханість – непотрібне перешкода

Як не дивно, але все ті прекрасні почуття і пориви, які приписуються до закоханості, не завжди її вірні супутники. У цей період життя все емоції стають гостріше, причому іноді настільки, що вони відображаються на всіх сферах життя: змінюється поведінка людини, його психічний стан і іноді навіть здоров’я.

 1. На жаль, почуття окрилює щастя – не завжди головний супутник закоханості, найчастіше воно супроводжується стражданнями, прогресуючої ревнощами, постійним відчуттям туги по об’єкту зітхання, а в разі безмовних почуттів – відчуттям власної неповноцінності.
 2. На такому етапі дуже важливо зупинитися, обдумати, чи варто швидкоплинна усмішка «того чи тієї самої» вашого здоров’я і душевної рівноваги, якщо немає, то рухатися далі і шукати шляхи вирішення з ситуації, що склалася.

Як стверджують фахівці, закоханість – це, свого роду, захворювання, ось тільки в якості збудника виступають не віруси, а швидкоплинні враження від побаченого чи почутого. Вона може виникнути від посмішки, одиничного вчинку або погляду, і людині стає неважливим, що об’єкт зацікавленості є насправді.

В організмі людини в цей момент виробляється певний гормон, який бере участь в біохімії нашого мозку і провокує все ті дивні відчуття.

 

Цьому непоясненому почуттю піддаються всі, без винятку: дівчата і хлопці, чоловіки і жінки, не залежно від віку, статусу і расової приналежності, ось тільки впоратися з ним вміють далеко не всі, що іноді обертається справжньою катастрофою.

Як позбутися від закоханості?

Причин, за якими ви вирішили позбутися від непотрібного почуття, може бути безліч, можливо, це безмовність або нерівні відносини, так, що завгодно, головне чітко розуміти, наскільки це вам необхідно.

Методів, які пояснюють, що робити в подібних ситуаціях, також чимало, але практично всі вони засновані на радикальному викоріненні всього, що пов’язано з об’єктом зітхання. Це і видалення загальних фотографій, листувань, листів, можливо, подарунків і значущих сувенірів – вам нічого не повинно нагадувати про важкому почутті.

Постарайтеся не перетинатися, якщо ви працівники одного офісу, можливо, доведеться попрощатися з роботою або перевестися в іншу групу. Цікаво, але найчастіше все спроби позбутися від закоханості, на цьому і закінчуються: людина просто не знаходить, чим заповнити порожнечу, що утворилася після старанного позбавлення, і повертається на круги своя.

 

В такому випадку, важливою стає підтримка сім’ї і близьких, а також зміна кола спілкування – спробуйте знайти себе там, де до цього ніколи не шукали. Весь той час, що ви звикли проводити, зітхаючи за своєю «любові», важливо заповнити чимось новим і захоплюючим: нехай це буде спорт, йога або парні танці, хто знає, можливо, це ваше покликання.

Непоганий варіант – відправитися в тривалу подорож, якщо є така можливість, затримайтеся в тому місці, де вам найбільше подобалося, зробіть собі установку кожен день дізнаватися щось нове.

Так, ви і самі того не помітите, як ваше життя наповниться новими фарбами, а місце старої закоханості заповнить любов до навколишнього світу, нові захоплення і, можливо, справжні і міцні почуття, які, в цей раз, уже будуть доречними. Відкривайте нові горизонти!

Залежно від глибини переживання і ступеня вразливості особистості, корисним може виявитися візит до хорошого психолога.

 

Якщо ж такого не знайшлося, то обов’язково поділіться своїми переживаннями з ким-то з близьких, нехай це буде той, кому ви найбільше довіряєте.

 

Іноді виговоритися і почути свіжий погляд з боку – набагато ефективніше, ніж викидати фотографії або подарунки.

http://brjunetka.ru/kak-izbavitsya-ot-silnogo-chuvstva-vlyub…

Джерело: https://udivitelnay-zhizn.mirtesen.ru/blog/43047235143/prev

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *