Як познайомитися з дівчиною: оптимальні місця для спілкування

Багато хлопців не наважуються знайомитися на вулицях. Кого-то лякає можлива відмова, а комусь не вистачає впевненості в собі. Однак вулиця – це куди більш зручний варіант для знайомства, ніж, наприклад, той же інтернет. І існує безліч способів, як познайомитися з дівчиною на вулиці з мінімальними шансами, що вона відмовить.

Зміст приховати

Як познайомитися з дівчиною: оптимальні місця для спілкування

Зовнішній вигляд молодої людини

Це дуже важливий аспект. Необов’язково носити фірмові брендові речі. Одяг повинен бути чиста, акуратна, бажано підібрана зі смаком. Все це додасть впевненості в собі і підвищить шанс на вдале знайомство. Також варто приділити увагу деталям:

Як познайомитися з дівчиною: оптимальні місця для спілкування

 • взуття повинна бути чиста;
 • парфум – приємним і ненав’язливим.

Не слід забувати про гігієнічні процедури. Якщо від хлопця тхне потом, навряд чи дівчина стане з ним спілкуватися. На «полювання» краще виходити після прийняття душу.

Не можна випускати з уваги рослинність на обличчі. Борода або щетина повинні бути акуратними і стильними. Якщо не вдається досягти цього самостійно, можна звернутися в барбершоп.

початок спілкування

Як познайомитися з дівчиною: оптимальні місця для спілкування

Для початку слід розібратися з причинами відмови. Їх може бути кілька. По-перше, дівчина може бути замужем, або у неї є постійний партнер. Тут, на жаль, вже нічого не поробиш. По-друге, справа може бути в хлопця. Неохайний зовнішній вигляд, занадто розв’язна манера поведінки або, навпаки, сильна сором’язливість і скутість – все це створює відразливе враження і відбиває бажання зав’язати розмову. На які моменти слід звертати увагу, щоб без праці завести знайомство з дівчиною.

У реальному житті неможливо скористатися фотошопом, тому зовнішність дівчини не введе хлопця в оману. А також при живому спілкуванні легко визначити характер, манеру поведінки і почуття гумору.

Для того щоб вдало зав’язати розмову, слід дотримуватися ряду правил:

Як познайомитися з дівчиною: оптимальні місця для спілкування

 1. При знайомстві слід в першу чергу звернути увагу на поведінку самої жінки. Якщо вона кудись поспішає, спілкування з нею не відбудеться. А ось якщо вона неквапливо прогулюється або просто сидить на лавочці, можна спробувати спробувати удачу.
 2. Перед тим, як підійти до жінки, треба спробувати встановити з нею зоровий контакт. Для цього достатньо подивитися їй в очі і посміхнутися. Якщо дівчина посміхнулася у відповідь, до неї можна сміливо підходити і починати бесіду.
 3. Не варто раптово виходити до вподобаної персони з-за рогу або спини. Це може налякати об’єкт уваги. Також не варто починати розмову, стоячи на узвишші. Дівчина буде некомфортно себе почувати, дивлячись на хлопця знизу вгору. Підходити до жінки краще спереду, а при спілкуванні стояти до неї полубоком. Таким чином, вона буде відчувати себе в безпеці.
 4. Не рекомендується підходити до дівчини надто близько, порушуючи її особисті кордону. Оптимальна відстань при бесіді – 45-55 см.
 5. Під час бесіди бажано відразу пояснити мету знайомства, інакше дама може сплутати хлопця з розповсюджувачем непотрібних їй послуг і товарів.
 6. При спробі знайомства треба триматися впевнено, не хвилюватися, діяти рішуче. Занадто сором’язливий молодий чоловік буде виглядати безглуздо, нерозумно і навіть викликати роздратування. Однак не слід переборщувати з наполегливістю, це може збентежити представницю протилежної статі.
 7. Також в процесі розмови слід звернути увагу на манеру спілкування дівчата. Якщо вона відповідає коротко, цідить слова крізь зуби або взагалі насміхається, то краще припинити спробу знайомства. Дама, швидше за все, не бажає заводити стосунки. А ось якщо вона посміхається, заграє, будує очки і жартує, то це свідчення того, що вона готова до спілкування.
 8. У разі відмови неприпустимо грубити і грубіянити у відповідь. Зрештою, відмова – це іноді прояв сором’язливості з боку дівчини, тому можна делікатно повторити спробу знайомства. Головне, уникати зайвої нав’язливості.

Як познайомитися з дівчиною: оптимальні місця для спілкування

Ці поради допоможуть молодій людині налагодити контакт з прекрасною незнайомкою. Однак підійти і привернути уваги недостатньо. Потрібно знати, як правильно розмовляти з дівчиною.

Це дуже важливий пункт, і на нього слід звернути особливу увагу.

Навіть якщо молода людина красиво одягнений і привабливо виглядає, його невміння правильно почати розмову зарубає спробу знайомства на корені.

Також не варто забувати той факт, що для дівчини зовнішність хлопця не головне. Більшість представниць прекрасної статі віддають перевагу тим молодим людям, у яких є прекрасне почуття гумору.

Як познайомитися з дівчиною: оптимальні місця для спілкування

Для того щоб привернути увагу дівчини, потрібно проявити креатив. Розмова краще починати з дотепного жарту, яка змусить дівчину посміхнутися. Це дозволить зачепити увагу дами, не дасть їй швидко знайти привід для відмови і втекти.

Якщо не виходить проявляти дотепність, можна обійтися лаконічною фразою. Не варто пускатися в довгі розлогі міркування, навіть якщо вони стосуються безпосередньо самої дівчини.

Подібна тактика викличе роздратування у об’єкта уваги, і хлопець, швидше за все, отримає відмову.

Також слід утриматися від посиленої жестикуляції і емоційності, близького тактильного контакту. Все це злякає дівчину, а молода людина може бути неправильно зрозумілий. Вульгарні жарти неприйнятні ні в якому разі, т. К. Можуть образити будь-яку людину.

Спілкування має бути легким і ненав’язливим, дівчина повинна захотіти продовжити знайомство.

Перші фрази для знайомства

Перш ніж підійти до прекрасній незнайомці важливо зрозуміти, що їй сказати на самому початку. Тут існують кілька варіантів розвитку подій. Ось основні з них:

Як познайомитися з дівчиною: оптимальні місця для спілкування

 1. Прохання про допомогу. Це досить простий спосіб знайомства, який не потребує особливої ​​оригінальності. Досить підійти до вподобаної жінці і попросити її допомогти знайти потрібну вулицю, магазин, ресторан, автобусну зупинку. Хлопець може попросити дівчину проводити його до потрібного місця. Наприклад, до кафе, а там вже можна запросити даму на чашечку кави і поглибити знайомство.
 2. Креативний підхід. Тут вже буде складніше. Такий метод передбачає початок спілкування з незвичайною фрази. Це повинен бути оригінальний комплімент для дівчини. Складність полягає в тому, що фраза не повинна бути банальною і заїждженої. Також в спробі виявити креатив хлопець може переборщити, а це призведе до того, що він буде виглядати досить безглуздо. Тому необхідно докласти максимум зусиль, щоб придумати незвичайну фразу, яка зацікавить дівчину.
 3. Підкат без викрутасів. У такому випадку немає необхідності шукати привід для розмови. Можна сказати прямо: «Ти дуже мені сподобалася, і я б хотів з тобою познайомитися. Чи не приділиш мені пару хвилин? » Така фраза може обеззброїти дівчину своєю простотою і прямолінійністю.

Однак є фрази, які відштовхнуть дівчину. Яких висловлювань слід уникати:

Як познайомитися з дівчиною: оптимальні місця для спілкування

 1. Відверта дурість. Фрази, які не несуть ніякого сенсу, можуть викликати сумніви в адекватності хлопця.
 2. Занадто банальні підкати. «Ви не підкажіть, котра година?» або «Твій батько, бува, не садівник? Тоді звідки у нього така квітка? » або ще гірше – «Дівчина, а вашій мамі зять не потрібен?» Всі ці питання страшенно дратують представниць слабкої статі.

Як вже було сказано вище, вульгарність не вписується ні в які рамки. Звичайно, існують різні дівчата, і хтось із них допускає пікантні жарти. Однак такий спосіб не підходить для початку спілкування.

Після того як знайомство відбулося, необхідно взяти у неї номер телефону або домовитися про зустріч. Не варто відкладати майбутнє побачення в довгий ящик, призначити зустріч краще в цей же вечір або на наступний день.

Поради та рекомендації

Знайомство на вулиці не залишає багато часу для маневру, тому хлопцеві потрібно протягом лише декількох хвилин зачарувати дівчину . Необхідно розповісти щось про себе, про свою роботу і захоплення. Також не буде зайвим розпитати дівчину про її хобі або роботу.

Як познайомитися з дівчиною: оптимальні місця для спілкування

Не варто забувати, що вести себе з представницею прекрасної статі потрібно дуже акуратно. Позитивний настрій, посмішка, емоції – все це необхідно для залучення уваги. А ось грубо вистачати даму ні в якому разі не допускається. Вона може прийняти такого молодого людини за неадекватну особистість.

А що робити, якщо вподобана дівчина знаходиться не одна, а в компанії подруги? У цій ситуації можна ввічливо сказати: «Чи дозволите переговорити з вашою подругою пару хвилин?» Якщо ніхто не проти, можна діяти за обраним планом.

І ще одна порада для невпевнених чоловіків. Розвинути в собі впевненість допоможуть спорт і саморозвиток. Читання книг, підвищення рівня освіченості – все це робить спілкування з хлопцем цікавим. Начитаному, дотепному хлопцю складно буде відмовити.

І нарешті, не варто переживати через відмову в знайомстві. Не потрібно замикатися в собі і припиняти спроби. Адже найголовніше в цій справі – практика.

Поділіться з друзями і оціните публікацію.Вам не важко, а автору приємно.

 

Спасибі.

 

( 5 Голосів, в середньому: 5,00 з 5)

Джерело: https://manbe.ru/otnosheniya/sposoby-kak-pravilno-poznakomitsya-s-devushkoj-na-ulitse-pervye-frazy.html

Де можна познайомитися з хорошими дівчатами: перевірені місця

Як познайомитися з дівчиною: оптимальні місця для спілкування

 • Хороші місця для знайомства з жінками
 • Знайомство в інтернеті через соціальні мережі
 • Різні групові заняття, гуртки, майстер-класи, тренінги
 • Магазини, супермаркети
 • Бібліотеки, книгарні
 • Масові заходи, свята, спортивні матчі
 • пляжі
 • Музеї, картинні галереї, виставки, театри
 • Нічні клуби
 • На вулиці
 • Громадський транспорт
 • Сайти знайомств
 • Де і як не слід знайомитися і чому
 • Офіціантки в барах і ресторанах, продавщиці в магазинах
 • У стані алкогольного сп’яніння

Нижче наведені найбільш нестандартні місця, де найлегше познайомитися з хорошою дівчиною.

Знайомство в інтернеті через соціальні мережі

Як познайомитися з дівчиною: оптимальні місця для спілкування

Просто так писати першої сподобалася дівчині не варто: отримавши повідомлення від незнайомця в форматі: «Привіт!», Вона просто його проігнорує. Спершу треба вивчити сторінку і знайти те, що вас реально зачепило (крім фотографій себе коханої). Це може бути музика, фільм, цікавий запис на стіні або навіть спільні друзі. Починати розмову слід на основі згадки цього факту.

Наприклад, запримітивши в Instagram фото книги, яку Ви і самі недавно читали або хочете зробити це в майбутньому, можна запитати, що дівчина про неї думає, чи читала вона інші книги цього автора або з цієї серії. Таку листування, якщо панночка охоче йде на контакт, можна перевести потім в приватні повідомлення іншої соціальної мережі, а там вже включити всю свою харизму і добитися особистої зустрічі.

Ваша особиста сторінка при цьому повинна бути заповнена, мати справжні фотографії і хоча б пару записів на стіні. «Фейкові» сторінки відлякують, і, якщо дівчина реально вами зацікавиться, їй буде цікаво поглянути на ваші інтереси і переконатися, що ви реальна людина.

Покрокове керівництво про те, як познайомитися з дівчиною вконтакте. З цієї статті Ви дізнаєтесь як підготувати свою сторіночку, як вибрати дівчину, що написати при знайомстві.

Після знайомства, потрібно підтримати в ній інтерес до спілкування. Для цього потрібно дотримуватися кількох простих правил.

Безкоштовна книга

Як познайомитися з дівчиною: оптимальні місця для спілкуванняХочете дізнатися ще багато цікавого про те де і як знайомитися з красивими дівчатами, про що з ними говорити, як запрошувати на побачення щоб не отримати відмову? Тоді настійно радимо прочитати нову безкоштовну книгу Єгора Шереметьєва . Щоб завантажити книгу потрібно перейти за цим посиланням і залишити свій e-mail. На пошту прийде лист з посиланням на pdf-файл.
до змісту ↑

Різні групові заняття, гуртки, майстер-класи, тренінги

Як познайомитися з дівчиною: оптимальні місця для спілкуванняТанці. У танцювальній школі дівчат серед клієнтів більше, ніж чоловіків, тому можна з упевненістю записуватися на будь-які сподобалися курси. Щоб не витрачати гроші, можна походити на безкоштовні відкриті уроки та спробувати познайомитися там.

Читайте також:   Діва і близнюки: сумісність, плюси і мінуси союзу

Крім того, заняття танцями допомагають підтримувати хорошу фізичну форму, тренують поставу і розвивають впевненість в собі – це все приваблює дівчат.

Панянки старше 25 років люблять парні класичні танці, тому якщо немає партнера, вони часто шукають собі пару в групах танцювальних шкіл або на форумах. Можна спробувати щастя там і записатися удвох з симпатичною партнеркою, наприклад, на курси танго.

Фітнес клуби. У спортивних закладах багато або вже підтягнутих струнких дівчат, або тих, хто на вірному шляху до цього. Щоб познайомитися, досить підійти і запропонувати допомогу з тренажером або почати з компліменту тому, скільки дівчина «тисне». Головний секрет – Вашу увагу не повинно бути нав’язливим. Ось докладний посібник для знайомства в тренажерному залі.

Психологічні тренінги. На такого роду тренінги, як і на танці, ходять переважно дівчата.

Варто прийти заздалегідь і підсісти до придивилася особі або навіть двом подругам. Поговорити можна про тему тренінгу, поцікавитися, на скільки близька ця тема, що дівчина може розповісти про виступаючого.

Якщо заняття довге, то в середині зазвичай роблять перерву, під час якого також можна знайомитися. Але на початку робити це краще: нерідко на психологічних тренінгах дають парні завдання, так що якщо зав’язати знайомство ще на самому початку, то потім це може стати в нагоді.

Курси іноземних мов. Ось тут цілий простір для творчості: відвідування мовних курсів розкриває чоловіка як людини, який відкритий світові і нових знань, а жінкам це подобається.

Вивчення мови дозволяє завести нові знайомства, дізнатися багато про різні країни і урізноманітнити своє резюме.

Чоловіки все частіше з’являються на мовних курсах, щоб вивчити мову для конкретної мети, а жінки в якості хобі. У такій ситуації дівчата відкриті до нових знайомств і будуть раді увазі з боку протилежної статі.

Крім того, при вивченні мови на самих заняттях піднімають багато тем, тому ще до знайомства можна дізнатися трохи інформації про вподобаної дівчини.

до змісту ↑

Магазини, супермаркети

У дівчат природою закладено бажання допомагати іншим, тому в магазинах цим можна сміливо користуватися.

Як познайомитися з дівчиною: оптимальні місця для спілкування

Тільки не варто просити допомоги у виборі жіночому одязі або дитячого харчування: Вас можуть не так зрозуміти і знайомства не продовжиться.

Знайомство в таких місцях не вимагає додаткових фінансових вкладень, але високий ризик не продовжити спілкування поза магазином.

до змісту ↑

Бібліотеки, книгарні

Ще один безкоштовний варіант для люблячих читати – сходити в бібліотеку або книжковий магазин.

Так як майже скрізь є консультанти, слід відразу припинити питання, стосовно того, де можна знайти ту чи іншу книгу. Якщо у стелажа стоїть дівчина з томом, який ви вже читали, можна підійти і дати пораду, чи варто купувати цю книгу чи ні.

Добре знайомитися і в тематичних відділах, вибираючи дівчину зі схожим літературним смаком. Головний плюс такого знайомства – можна знайти панночку за інтересами.

до змісту ↑

Масові заходи, свята, спортивні матчі

На масових заходах у всіх гарний настрій, люди приходять відпочивати і з задоволенням спілкуються з випадковими незнайомцями.

У такій ситуації можна без будь-яких проблем зав’язати розмову з сусідами по кріслу, підійти поспілкуватися до загального столу і запросити симпатичну дівчину взяти участь з Вами в конкурсі. Люди охоче йдуть на спілкування, а знайомство після заходу можна перенести в місце спокійніше.

до змісту ↑

пляжі

Пляж – ще одне чудове місце, куди приходять відпочивати. Курортна атмосфера розташовує до легким знайомствам і невимушеному спілкуванню. У нас є окрема стаття присвячена пляжним знайомствам. Ви дізнаєтеся як підійти до неї, що сказати, як себе вести.

Музеї, картинні галереї, виставки, театри

Як познайомитися з дівчиною: оптимальні місця для спілкування

Одні з плюсів даного місця – сюди приходять, як правило, дорослі, заможні жінки за 30 років. Тому, якщо Ви хочете стабільних, зрілих і серйозних відносин – то такі місця ідеально підходять для того, щоб зав’язати знайомство.

Якщо Ви розбираєтеся в живописі або якійсь сфері мистецтва, можна зацікавити жінку розповіддю про конкретний експонаті.

У великих містах є і незвичайні музеї: наприклад, зі старими ігровими автоматами, де можна ще й пограти в радянські гри. Знайомство на виставці або в театрі можна відразу перерости в перше побачення.

до змісту ↑

Нічні клуби

У нічних клубах багато дівчат, які не проти знайомств на один вечір.

Познайомитися можна біля барної стійки, просто привітавшись. Також можна приєднатися до дівчини на танцполі. Такі знайомства майже ніколи не переростають в довгострокові відносини, а ще доведеться витратитися на 1-2 коктейлю для кожної дівчини.

З усіх місць знайомства цей може зажадати найбільших фінансових витрат.

Всі подробиці тут: Як правильно познайомитися з красивою дівчиною в нічному клубі: покрокова інструкція

до змісту ↑

На вулиці

Для того, щоб познайомиться з красивою дівчиною не обов’язково вибирати якусь особливу місце. Іноді буває досить просто вийти з дому і озирнутися.

Найкраще знайомитися на центральних вулицях міста, площах, у парках і скверах, тобто там, куди люди приходять просто погуляти і подихати свіжим повітрям.

Існує думка що дівчата негативно ставляться до знайомств на вулиці. Насправді це не так. Більшість дівчат абсолютно адекватно ставляться до хлопців, які підходять до них в громадських місцях. Якщо Ви позитивно налаштовані і тримайтеся впевнено вона напевно побалакає з тобою кілька хвилин, погодитися на побачення і дасть свій номер телефону.

Стаття в тему: Як правильно знайомитися з красивими дівчатами на вулиці: кращі способи і приклади вдалих фраз.

до змісту ↑

Громадський транспорт

Ви можете також завести нові відносини прямо в громадському транспорті. Все що для цього потрібно – трохи впевненості в собі, наполегливості і пара відповідних перших фраз. Про всі хитрощі ми розповіли в статті: як правильно знайомитися з дівчатами в автобусі, маршрутці, метро або на зупинці.

Сайти знайомств

Найпростіший варіант, який не вимагає взагалі ніяких зайвих рухів тіла. Досить правильно заповнити анкету і викласти кілька гарних фотографій.

Проте, тут є своя специфіка. Часто там сидять дівчата, які не можуть познайомитися в звичайному житті. Найчастіше це пов’язано або з непривабливою зовнішністю, або з дивацтвами в характері й поведінці. Цей спосіб знайомства вимагає серйозних витрат часу, а також запасу терпіння: шукати доведеться довго.

Серйозним мінусом є і те, що багато сайтів вимагає фінансових вкладень: щоб отримати доступ до повної інформації в анкетах дівчат і мати необмежений ліміт повідомлень, доводиться платити.

Так що, якщо витрачатися на даному етапі немає бажання, можна подивитися підбірку кращих безкоштовних сайтів для знайомств.

до змісту ↑

Де і як не слід знайомитися і чому

Існують також не найвдаліші місця для знайомства.

Офіціантки в барах і ресторанах, продавщиці в магазинах

Як познайомитися з дівчиною: оптимальні місця для спілкування

Найчастіше, продавщиці в магазинах і офіціантки діляться на дві категорії:

 1. Ті, яким заборонено заводити стосунки з клієнтами за правилами роботи в закладі. Керівники часто не хочуть проблем на роботі, особливо якщо мова йде про барах і ресторанах. Напідпитку молоді люди можуть викликати проблеми, якщо інші відвідувачі будуть надавати їх дівчатам підвищені знаки уваги;
 2. Ті, які самі поставили собі таке правило. Через велику кількість клієнтів чоловічої статі дівчата просто втомлюються від уваги до своєї персони і припиняють всі спроби познайомитися.

Якщо хочете познайомитися з такою дівчиною, то краще за все «підстерегти» її відразу після закінчення зміни по дорозі додому.

до змісту ↑

У стані алкогольного сп’яніння

Жодна нормальна жінка не буде знайомити з напідпитку молодою людиною. Підходити до дівчини краще на тверезу голову і в позитивному настрої, а не похитуючись з перегаром.

Отже, щоб познайомитися з дівчиною, звертаються до соціальних мереж або йдуть в місця, де можна знайти собі подругу по інтересам. Фінансових витрат найчастіше ніяких не потрібно, якщо тільки ви не йдете в нічний клуб. А обходити стороною слід продавщиць в магазинах, не бентежити дівчат спробою познайомитися в громадському транспорті і не витрачати час на сайти знайомств.

Джерело: http://manlife24.ru/otnosheniya/znakomstvo/gde-poznakomitsya-s-devushkami.html

Як познайомитися з дівчиною на вулиці: перші фрази, способи і приклади підходів

Більшість учнів, що мені довелося навчати, питали саме як познайомитися з дівчиною на вулиці? Більшості це питання здається вирішальним в питанні їх особистому житті.

Його ж рішення представляється їм як рішення всього питання в цілому. Дещо не їсти істинна, але важливість даного питання просто невблаганна. Про це і буде ця стаття.

Міфи і помилки про знайомства

Почнемо з міських легенд на цю тему.

 • Якщо досить прокачати цей навик, то познайомиться можна з будь-якою дівчиною?

Як познайомитися з дівчиною: оптимальні місця для спілкуванняТеоретично так. Але практично, ви побачите, що успіх або фіаско залежить від нескінченного числа змінних.

Таких як події цього дня, які вплинули на настрій дівчини з якою ви хочете познайомитися.

Може у неї окотилась кішка і вона повністю поглинена цим питанням і їй зовсім не до Вас. Але спроба не тортури – так би мовити.

 • Існують чарівні фрази, які незмінно спрацюють, і ви швидко познайомитеся з дівчиною.

Звичайно, ні. Взагалі не так важливо, що саме ви говорите. Важливіше те як ви це говорите, як себе ведете, як рухаєтеся, як одягнені та інше.

 • Легше знайомиться, коли дівчина одна.

Ось взагалі не показник. Так, іноді заважають подруги, які обділені увагою, а іноді на самоті вона може просто відчути себе ніяково і злякатися нового знайомого.

 • У компанії друзів знайомиться легше. Ви відчуваєте себе впевненіше.

Впевненіше, так. Але успішніше знайомиться і спокушати жінок краще поодинці.

Запам’ятайте фразу “гра доля одинаків” це уривок філософії гравців, його розуміння прийде з часом. Коли ви один, в її очах, ви виглядаєте набагато сміливіше, ніж хлопець, який підійшов, щоб круто виглядати в очах друзів.

Ну і набила оскому репутація “пікаперів” буде погано позначатися на знайомстві.

 • У клубі знайомиться краще, ніж на вулиці, в магазині взагалі погано, а ось на тренуванні по тантре саме воно.

Як познайомитися з дівчиною: оптимальні місця для спілкуванняПанове, не важливо де, і неважливо коли, ви повинні просто пробувати. Ви ніколи не вгадаєте в хорошому вона настрої і чи відповідний зараз момент.

Все це тільки ваші внутрішні відмовки, які будуть вас зупиняти. Тому, коли доходить до справи, позбавте себе від непотрібних міркувань – просто робіть.

Нижче, ти можеш подивитися відео знайомство , можливо навіть вийде перейняти якісь повадки і дії, але раджу виробляти свій стиль.

А це відео спеціально для тих, хто не дуже любить читати, а більше хоче дивитися. У ньому я за 5 хвилин розповів, як знайомитися з дівчатами, сподіваюся у мене це вийшло. Дивись сам:

Читайте також:   Коханець ревнує до чоловіка: пошук причини і виходу з ситуації

Плюси знайомств з жінками

Як познайомитися з дівчиною: оптимальні місця для спілкуванняНу, тут просто неймовірна кількість. Ви можете виходити на вулицю і знайомиться з будь-хто. Ну спробувати, я маю на увазі.

Як в магазині, все лежить на полиці, тільки підійди і візьми. Та й хто з нас в душі не захоплювався якийсь проходить повз дамою і не роздягав її очима.

На даний момент чоловік, який не вміє знайомиться з дівчатами, змушений чекати можливості познайомиться через друзів. Але думаю ви погодитеся, щоб наповнити життя красунями це невідповідна для Вас дорога. Ще є додатки для знайомств, але про це в іншій статті.

Так само явним плюсом буде – можливість вибору.

Як познайомитися з дівчиною: оптимальні місця для спілкуванняКожен новий підхід до дівчини робить Вас впевненіше і комунікабельні, це хороша вправа для розвитку особистості.

Кожна дівчина, яку ви бачите на вулиці, в магазині, на роботі, може стати прекрасною історією вашого життя, вірною подругою, коханкою, дружиною. Неймовірний світ, який ви не помічали, але вважаю мріяли, відкривається перед Вами.

Так само, коли ви зрозумієте, що це в принципі легко, це знання просто не дасть Вам спокійно просиджувати штани вдома, перед Вами відкриється новий світ можливостей, романтики і пригод. Так що дерзайте.

Ти знайомишся з дівчатами / жінками на вулиці?

Джерело: https://www.panfer.ru/znakomstva/kak-poznakomitsya-s-devushkoy-na-ulice/

Як познайомитися з дівчиною: 16 працюючих рад

Спонтанне знайомство в звичайному житті все більше і більше нагадує архаїку. І тим не менше це одна з найромантичніших ситуацій, про які потім можна буде розповісти онукам.

Є у нього і ряд інших незаперечних переваг. По-перше, ви завжди бачите реальну людину, а не його оброблене фото 10-річної давності. По-друге, ви можете задіяти максимум своєї чарівності: на жаль, віртуальне спілкування досі не передає всіх нюансів живого.

Ось які прийоми ви можете використовувати, щоб познайомитися з дівчиною в офлайн-режимі.

1. Демонструйте впевненість і відкритість

При знайомстві в реальному житті невербальні сигнали можуть зіграти вам на руку. Пам’ятайте про відкриті позах, стійкому (але не надмірній) зоровому контакті і щирій усмішці. Вони зроблять півсправи: розташують до вас невідому особу.

Як познайомитися з дівчиною: оптимальні місця для спілкування

2. Запропонуйте допомогу

Чемний незнайомець, який пропонує дівчині донести величезну валізу або пояснити дорогу, як правило, викликає у неї симпатію. Тільки не варто плутати чемність з нав’язливістю. Зазвичай «ні» все-таки означає «ні», і зайва наполегливість точно не додасть вам очок.

3. Використовуйте будь-яку доступну інформацію про незнайомку

Вона їде в метро і читає Достоєвського? Або на ній футболка із зображенням Дарта Вейдера? Ось і готова тема для першої бесіди.

Але і тут слід пам’ятати про такті. Коментувати те, що робить дівчина в своєму телефоні, навіть якщо вона не закриває екран рукою, явно не варто. Це межує з вторгненням в приватне життя.

4. Використовуйте обстановку

Якщо ви перебуваєте на концерті або виставці, то ваші смаки, швидше за все, збігаються зі смаками чарівної незнайомки і тему для бесіди знайти буде простіше. Але підмогою можуть бути і самі звичайні місця: магазин, кафе, тренажерний зал. Навіть ЖЕК. Чому б ні?

Використовуйте оточення як привід для початку бесіди. Запитайте, наприклад, який продукт або блюдо краще вибрати, зазначивши, що дівчина виглядає як людина, якій ви змогли б довіряти. Обговоріть нюанси тренування або життя району. Загалом, використовуйте усі ресурси повсякденності по максимуму.

5. Зробіть комплімент

Безпрограшний варіант, якщо комплімент позбавлений банальності, але не витонченості. Забудьте про кліше на кшталт океанів очей і водоспадів волосся. Але й не перестарайтеся з оригінальністю: інформація про те, що дівчина має кращу в світі товщиною пальців або ідеальної кривизною зубів, під час знайомства явно надлишкова.

Від шикарних заготовок теж краще відмовитися. Адже другий (третій, четвертій і так далі) фразі доведеться відповідати віртуозності першої. В іншому випадку всі зусилля будуть марними.

Якщо ви не впевнені в своїх ораторських здібностях, просто підійдіть і зізнайтеся в тому, що дівчина вам сподобалася, здалася вам цікавою. Щирість краще будь-яких відпрацьованих підкатів.

6. Випромінюйте безпеку

Знайомство в реальному житті майже завжди несподіванка. А все раптове і невідоме межує з небезпекою. Тому будьте гранично уважними, ввічливі і ніколи не вторгатися в особисту зону дівчини. Інакше ваш порив почуттів просто злякає її і змусить стрімко втекти. Навіть якщо в іншому ви все зробите правильно.

Як познайомитися з дівчиною в соціальних мережах

Перевага соцмереж очевидно: вони дають багато інформації і в якомусь сенсі спрощують перший крок. Але і тут є свої підводні камені. Спробуйте застосувати наступні поради, щоб добитися уваги прекрасної незнайомки.

1. Шукайте пасію в тематичних групах

Найпростіший спосіб зав’язати знайомство і знайти відповідну партію – вибирати за інтересами. Групи, паблік, заходи в соцмережах – знайомитися можна прямо там або ж звернутися до дівчини приватно. Приблизний список тем для розмови придумати буде нескладно.

2. Пишіть повідомлення або коментарі

Якщо хочете познайомитися, краще продемонструвати це словесно, а не мовчазно завалювати дівчину десятками лайків. В останньому випадку вас, швидше за все, приймуть за неадекватного або інфантильного людини.

Як познайомитися з дівчиною: оптимальні місця для спілкування

3. Слідкуйте за своїм онлайн-поведінкою

Публікуєте записи про недавнє розриві з колишньої? Постите картинки про те, що всі баби – стерви? Грубите в х? Тоді не дивуйтеся, що ваші повідомлення залишаються без відповіді.

4. Шануйте грамотність

Якщо пунктуальність – ввічливість королів, то грамотність – ввічливість інтернет-користувачів. А ще вона перше свідчення того, що у вас розвинений інтелект. Тому намагайтеся не допускати хоча б елементарних помилок. У разі сумнівів шукайте відповіді в словниках або на тематичних ресурсах.

Якщо ви не впевнені в своїх знаннях російської мови, спробуйте для початку пройти цей тест. Результат нижче середнього говорить про те, що пора освіжити в пам’яті шкільні правила.

5. Уникайте крайнощів

Миттєвий перехід на «ти» кому-то може здатися поспішним. Але і наполегливо писати «ви», причому з великої літери, і паралельно загравати зі стилістикою XIX століття – не найкращий варіант. Так вас візьмуть швидше за нафталінового дивака, ніж за цікавого і сучасного чоловіка.

Як познайомитися з дівчиною на сайті знайомств

Здавалося б, познайомитися через спеціалізовані сайти або сервіси простіше простого, адже ними користуються дівчата, що знаходяться в пошуку. Але і потенційних супутників там не менше. Щоб підвищити свої шанси, дотримуйтеся наступних правил.

1. Підійдіть до заповнення профілю з розумом

Хочете серйозних стосунків? Тоді не викладайте (або хоча б не робіть головним) фото вашого торсу і інших оголених ділянок тіла. Навіть якщо у вас запаморочливі кубики. Навіть якщо гріх ховати таку красу.

Як познайомитися з дівчиною: оптимальні місця для спілкування

Краще зробіть ставку на знімки, які розкривають вашу особистість і демонструють ваше обличчя.

Також не полінуйтеся докладно заповнити профіль і особливу увагу приділити розділу, в якому вказуються інтереси. Пам’ятайте: чим конкретніше буде опис, тим більше шансів на зустріч з відповідною людиною. Так що не обмежуйтеся загальними фразами.

2. Уникайте новачків

Більшість сайтів знайомств рекламують нових користувачів: їх розміщують на перших сторінках пошуку або в спеціальних розділах, які бачать всі інші. Як наслідок, новачки (особливо дівчата) отримують багато повідомлень. Так що ваше може просто загубитися.

3. Не будьте фамільярним

Як би дівчина на фото ні нагадувала вам дику кішечку або принцесу, не варто інформувати її про це в першому ж повідомленні. Для знайомства – навіть на спеціалізованих сайтах – ласкаві слова і ніжності недоречні.

4. Скажіть «ні» банальностей

Сайти і сервіси знайомств створюють відчуття великого вибору. А враховуючи, що дівчата там в принципі отримують більше повідомлень, ніж чоловіки, останнім доводиться виділятися.

Жорстока правда: чергове «привіт, як справи» не викликає бажання відповісти, а стандартний допит з пристрастю відбиває всю тягу продовжувати розмову.

Будьте більш конкретні. Щоб зав’язати знайомство, використовуйте інформацію, яка вказана в профілі дівчини, або вибирайте неординарну тему для бесіди. Наприклад, запропонуйте поділитися божевільними історіями з життя або розповісти про самому незвичайному сні. Так ви привернете увагу, уникнете нудного анкетування і розтопіть лід.

5. І забудьте про розсилках

Деякі чоловіки, статут строчити сотні вітальних повідомлень, вирішують придумати одне: велика, докладний і універсальне. Так, принаймні, вони думають. Насправді текст, позбавлений індивідуального звернення, видно відразу і викликає ще менше інтересу.

Порада проста: визначитеся, яку саме жінку ви шукаєте, витратьте час, щоб відібрати придатних кандидаток, і напишіть їм хоча б по одній, але живий фразі. При необхідності повторіть процедуру. Як то кажуть, шукайте і знайдете.

Звичайно, деякі з наведених тут рекомендацій універсальні: і в Мережі потрібно залишатися тактовним, і в реальному житті варто стежити за грамотністю мовлення. Є й два інших безвідмовних способи, які працюють в будь-яких умовах: іскрометний жартувати і задавати дівчині питання, демонструючи таким чином свій інтерес.

Знаєте інші дієві прийоми? Поділіться ними в х!

Джерело: https://Lifehacker.ru/kak-poznakomitsya-s-devushkoj/

Як і де познайомитися з дівчиною

Абсолютній більшості чоловіків припадало шукати відповіді на запитання, як познайомитися з дівчиною. Адже незважаючи на гадану тривіальність, зазначена проблема продовжує терзати уми багатьох хлопців.

 • У кожного своя історія: хтось, можливо, ще занадто молодий, тому поки толком не знає, з чого почати своє романтичну подорож.
 • І навпаки, молода людина, може бути, недавно припинив тривалі відносини, забувши про те, що таке любовні пригоди з новими претендентками на участь в його особистому житті.
 • Ще у кого-то, можливо, змінилися умови життя (переїзд, зміна роботи, навчання, оточення), в результаті чого звичний вентиль потоку прекрасних незнайомок був перекритий.
 • Але всіх чоловіків, що опинилися в подібній ситуації, об’єднує одне – необхідність діяти.

Визнач якості своєї ідеальної дівчини

Як познайомитися з дівчиною: оптимальні місця для спілкування

Якщо ти бажаєш вибрати дівчину для відносин, в такому випадку, щоб не витрачати час, даремно розпорошуючи свою увагу, для тебе важливо визначити якості своєї ідеальної дівчини.

Читай: книги по пікапу

До таких якостей можна віднести:

 1. Вік дівчини.
 2. Риси обличчя (форма обличчя, колір і розріз очей, ніс, губи).
 3. Фігура.
 4. Зріст.
 5. Груди.
 6. Колір і довжина волосся.
 7. Голос.
 8. Соціальний статус і рівень освіченості (офісний працівник з вищою освітою або дівчина, яка працює на півставки молодшим помічником сторожа на складі).
 9. Відсутність (наявність) дітей і колишнього чоловіка.
 10. Риси характеру: мила і щира, серйозна і ділова; спокійна і врівноважена, вибухова і імпульсивна.
 11. Шкідливі звички.
 12. Позитивні звички (займається спортом, танцями, стежить за фігурою, захоплюється здоровим харчуванням).
 13. Інтереси та захоплення.
 14. Сексуальний темперамент.
 15. Як вона ставиться до дітей, і скільки дітей вона хоче і коли.
 16. Кулінарні таланти.
 17. Її сім’я і родичі.
 18. Ставлення до тебе в тому числі і до чоловіків в цілому, а також хто, як вона вважає, повинен бути головним у відносинах: чоловік або жінка?
 19. Відповідай собі на питання: що спільного було у тих дівчат, про втрату яких ти шкодував?

Читайте також:   На якому побаченні можна спати з чоловіком: різні думки

Зазначений список є лише орієнтовним, тому ти можеш використовувати свої власні пріоритети. Вибирай дівчину не для мене, а для себе.

При цьому пам’ятай, що ідеальної людини можна і не зустріти, тому визнач для себе принципові моменти, а також альтернативні варіанти. Однак по найбільш важливим для тебе критеріям будь невблаганний, щоб згодом не дурити голову ні собі, ні дівчині.

Жінка – не подарунок на день народження, яким можна скористатися, після чого кинути в кут і благополучно забути.

Якщо ти станеш лінуватися в стосунках, а це станеться, коли поруч з тобою буде ненависна дівчина, гармонія між вами обов’язково порушиться, що призведе до болісним переживань і можливого розставання.

Як познайомитися з дівчиною: оптимальні місця для спілкування

Коли стало ясно, яка дівчина тобі цікава, слід визначити, де можна познайомитися з дівчиною.

1. Свій соціальний коло (загальна компанія)

Цей спосіб знайомства є найбільш оптимальним, якщо ти маєш широкий і оновлюваний коло знайомих, які можуть відповідати твоїм очікуванням.

Сюди також слід віднести знайомства на весіллях.

2. Сайти знайомств

Читай: як познайомитися з дівчиною в інтернеті

Листування з дівчиною на сайтах знайомств – один з найбільш простих і ефективних способів познайомитися з дівчиною, особливо для нетривалого романтичного спілкування.

Щоб знайти на подібних інтернет-майданчиках дівчину для тривалих відносин, в обов’язковому порядку слід задіяти як розум, так і інтуїцію, а не сподіватися на волю долі.

3. Соціальні мережі

Переписка в соціальних мережах нагадує зміст попереднього пункту, проте дівчата в даному випадку менш цільові, разом з тим вони можуть краще підходити для чогось більш серйозного.

4. Нічні клуби

Дізнайся: як познайомитися з дівчиною в нічному клубі

Нічний клуб – це місце, створене спеціально для знайомств з дівчатами.

Знайомство в клубі має свою специфіку і не дуже підійде хлопцям, які не люблять галасливі тусовки в оточенні людей, що випили. Крім того, тут не так вже й складно нарватися на абсолютно не підходить тобі пасію.

Слід зазначити, що в пристойних клубах завжди буде присутньою достатня кількість гідних дівчат.

5. Кафе, кав’ярні, бари, ресторани

Прекрасне місце для знайомства з більш спокійною, ніж в нічних клубах, обстановкою, однак, як правило, відвідувачів тут менше, а змішаних компаній (хлопці з дівчатами) більше.

6. Парки та набережні

Парки та, в деяких випадках, обладнані набережні є найбільш придатними місцями, які відносяться до вуличних знайомствам. Дівчата тут неспішно прогулюються або сидять на лавочках.

Слід враховувати, що переваги цих методів обмежені погодою і порою року.

7. Центральні вулиці

Читай: як познайомитися з дівчиною на вулиці

Центральні вулиці міста у вечірній час є прекрасним місцем для знайомства з дівчатами.

Ефективність вуличних знайомств підвищується в рази при збільшенні потоку людей, наприклад під час проведення святкових заходів.

Не варто скидати з рахунків місця, розташовані поруч зі своїм місцем проживання, особливо в п’ятницю і в суботу. Навіть простий похід в магазин може перетворитися на захоплюючу пригоду.

До речі, знайомство у дворі свого будинку – не найкраща ідея.

9. Громадський транспорт (метро, ​​автобуси, маршрутки)

Чи не найідеальніший варіант для знайомства, що характеризується значним соціальним тиском. Однак якщо ви з дівчиною пару раз обмінялися поглядами, дій.

Якщо ти вирішив познайомитися з дівчиною в громадському транспорті, сідаючи до неї, починай комунікацію відразу ж після того, як сядеш, або витримавши нетривалу паузу.

10. Торгові центри

Взагалі, торгові центри – це неповноцінна заміна паркам і центральними вулицями в погану погоду, оскільки тут багато нецільових дівчат, які також ходять в неспішному порядку.

Крім спроб познайомитися з дівчиною в торгових залах, має сенс придивитися до кафе, розташованим всередині торгових центрів.

11. Заняття за інтересами: школа танців, спортзал, йога, курси, семінари тощо

Плюси: отримання доступу до спілкування з дівчатами, що мають схожі інтереси. Мінуси: обмеженість вибору.

Слід розглядати як додатковий ресурс.

12. Різні заходи: виставки, фестивалі, концерти, спортивні матчі

Очевидним недоліком є ​​не систематичність їх проведення, а також сама дія, здатне відволікати дівчат від спілкування з тобою.

Читай: як підкотити до дівчини

13. Інші місця

Курорти, санаторії, бібліотеки, їдальні, вечірні пробіжки по стадіону, прогулянки з собакою, піші прогулянки в лісовому масиві, пляж, басейн, масові заходи, участь у волонтерських події і всі інші місця, які прийдуть тобі на розум.

Як познайомитися з дівчиною. Оптимальні умови і рекомендації

Як познайомитися з дівчиною: оптимальні місця для спілкування

1. Час дня

Увечері знайомитися краще, ніж вдень. Але день суботи – також відмінний час для знайомства.

Це не означає, що вдень у вівторок дівчата не знайомляться, особливо якщо ви з незнайомкою обмінялися поглядами. Однак якщо ти досить ледачий або зайнятої хлопець, цей момент слід враховувати.

2. День тижні

Кращий день для знайомства – це вечір п’ятниці і суботи. Слід зазначити, що неділя володіє більш низькою ефективністю.

3. Швидкість пересування дівчата

Чим повільніше рухається дівчина, тим вище ефективність знайомства. Якщо дівчина пересувається кудись в прискореному темпі, результативність буде низькою.

 1. Коли дівчина сидить, ефективність не завжди буде максимальною, тому що вона може чекати свого хлопця, шкідливу подругу, автобус або просто у неї немає бажання обзаводитися новими знайомствами.
 2. Якщо дівчата дві, а ти один, то можна варіювати, вибираючи ту чи іншу з них, пробиваючи по черзі на предмет присутності взаємної симпатії.
 3. Однак якщо ти спочатку визначився на конкретній дівчині, слід враховувати, що в присутності подруги твоя нова знайома буде вести себе більш стримано, не показуючи своє справжнє “Я”, при цьому почуття безпеки буде вище, ніж якби вона була одна.

Коли рухається компанія дівчат, дуже важливо, привітавши їх усіх, заявити про свої наміри, звернувшись до мети, наприклад: “А як тебе звати? Мені здається, ти цікава … “, після чого, як варіант, заглибитися в спілкування з нею, періодично згадуючи про інших, або відвести дівчину в сторону і поспілкуватися деякий час наодинці.

Якщо ти не висловлюєш свої наміри на початковому етапі комунікації, дівчина може бути здивована, коли після душевної розмови з жіночою компанією ти запропонуєш саме їй обмінятися контактами.

5. Конкуренція

Чим менш підходяще місце для знайомства, тим нижче ефективність, однак тим менше конкуренція.

6. Найбільш невідповідні умови

Якщо ти вирішив познайомитися з дівчиною, то май на увазі, що самі невідповідні умови – це темні неосвітлені місця, а також коли ти вигукували з темряви.

Взагалі, кричати комусь здалеку – це ознака гопоти, тому старайся надходити так тільки в крайніх випадках. Підходь і починай спілкування, особливо якщо стемніло.

Якщо ти наздоганяє дівчину ззаду, спочатку випередив її на корпус так, щоб вона розглянула тебе периферичним зором, і тільки після цього заплави розмова. Однак пам’ятай, що в разі необхідності цим правилом можна знехтувати.

7. Твоє стан

 • Коли ти знайомишся з дівчиною, старайся бути емоційним, при цьому намагайся говорити досить голосно в неспішної манері.
 • Однак якщо ти дуже скупий на емоції хлопець, який не звик розтягувати слова, залишайся автентичним, конгруентним, будь собою.
 • Не варто міняти себе заради дівчини, тому що спроба носити чужі маски змусить тебе хвилюватися, а також виявитися в ролі потребує і залежить від результату.

Ти не збираєшся зацікавлювати дівчину з позиції запобігання перед нею.

Ти хочеш познайомити її з найдорожчим для тебе людиною на світі, з самим собою.

Твоя щирість і природність стоять багато більше будь-яких технік і шаблонів, що все ж не повинно стати перешкодою розвитку навику фліртувати з дівчиною або спілкуванню з нею в грайливою манері.

Не стався занадто серйозно ні до знайомств з дівчатами, ні до самого життя, тому що такий підхід сильно підвищує твою особисту ефективність.

8. очі на дівчат

Якщо ти ще не робив цього, настійно рекомендую почати.

Замість того, щоб, згорбившись, ховати свій погляд в мобільному телефоні, дивись прямо і по сторонам, де б ти не знаходився і куди б не йшов. Тільки не варто занадто сильно задіяти шию, більше працюй очима.

 1. У дівчат подібний навик є вродженим, в зв’язку з чим доцільно його перейняти для відповідного маневру.
 2. Практично кожна дівчина, яка не перебуває у відносинах, а часом і не вільні індивідууми, в автоматичному режимі будуть подавати приховані сексуальні сигнали вподобаного хлопця.
 3. Жінка не буде за своєю ініціативою дивитися двічі або затримувати свій погляд на бомжа під магазином або на не цікаво для неї чоловікові.
 4. Тому якщо тобі здалося, що незнайомка якось загадково подивилася, це і є той самий погляд, який є відповідною реакцією на контакт з твоїми очима.
 5. Добре одягнися, залиш дводенну щетину на своєму обличчі, тримай напоготові глибокий грайливо-томний погляд, який при необхідності можна розбавити ледь помітною посмішкою, і вирушай у своїх справах.

І найголовніше – не відводь очі. Дозволь це зробити дівчині.

9. Краща фраза для знайомства з дівчиною

Безсумнівно, іноді можна так цікаво почати комунікацію, що дівчина одразу ж буде захоплена твоєї персоною. Однак набагато частіше справи будуть зовсім інакше.

Як правило, цікава дівчина може виникнути абсолютно раптово, або ти зрозумієш, що це приваблива для тебе особа, лише коли наблизишся до неї. Іншими словами, часу для підготовки не буде зовсім.

До того ж, чим довше намагаєшся підготуватися, тим більше посилюється хвилювання. Тому немає ніякого сенсу морочитися даною проблемою, особливо якщо дівчина відповіла зацікавленим поглядом.

Фрази на кшталт: “Привіт (здрастє), як ся маєш (ся маєте)?”, “Привіт, як тебе звати?”, “Здрастуйте, ми знайомі? .. А як вас звуть?”, “Ти знаєш, побачив тебе, вирішив сказати тобі привіт. Як тебе звуть? “,” Привіт, побачив тебе, вирішив підійти, поспілкуватися. Як тебе звуть? “, Стануть відмінним варіантом.

Дуже велика помилка вважати, що спілкування виллється в щось вартісне або стане невдалим, якщо його почати з відповідних або “неправильних” слів.

Ніколи не настане такий момент, коли у будь-якої нареченої запитають в РАГСі: “Чи є ваше бажання вступити в шлюб щирим, вільним і добре обдуманим?” А дівчина у відповідь: “Як добре, що ви загострили увагу, адже коли ми з Васею познайомилися, він використовував оупенер« Привіт, як справи? » Я передумала, весілля не буде. ”

10. Зупинка дівчата

Май на увазі, що досить часто тобі доведеться зупиняти дівчину, особливо якщо вона йде тобі назустріч, в іншому випадку дівчина просто пронесеться повз або не почує сказаних тобою слів.

Для цього ти можеш використовувати жест рукою в бік незнайомки, що нагадує урочисту клятву президента США, тільки під меншим кутом по відношенню до поверхні Землі, після чого слід сказати вголос, наприклад: “Дівчина, зупиніться, будь ласка (Зупинись, будь ласка).”

Джерело: https://extraman.ru/kak-poznakomitsya-s-devushkoj/

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *