Як познайомитися з дівчиною в вк: інструкція та рекомендації

Тому ми давно звернули увагу на СМС і їх аналоги. Ми вже писали у нас статтю «Що написати дівчині», зараз же в своєму блозі я хочу написати продовження.

Зміст приховати

Листування може дуже багато чого сказати: наскільки хлопець і дівчина подобаються один одному, як у них буде розвиватися побачення, якщо вони вирішать зустрітися, який саме сценарій спокушання краще використовувати саме в цьому випадку. Але найголовніше, за що я люблю листування – це за те, що вона змушує чоловіка думати і вчить розуміти жінок.

 •  Давайте розберемо кілька прикладів знайомств з дівчиною, не має значення Вотс Ап це або ВК:
 • Як познайомитися з дівчиною в ВК: інструкція та рекомендації
 • Як познайомитися з дівчиною в ВК: інструкція та рекомендації
 • Як познайомитися з дівчиною в ВК: інструкція та рекомендації

Це приклад дуже хорошою листування з дівчиною. Наш друг Діма просто майстерно оцінив ситуацію і зробив дуже хороший захід на майбутнє запрошення дівчини в гості. Він проявив себе турботливим (акуратніше їдь), дотепним (а бос частіше добрий чи злий), цікавим (добре готує, хороший вид з балкона) і, нарешті, просто класним співрозмовником, з яким хочеться зустрітися і поспілкуватися.

З огляду на, що у дівчини зараз явно біда з вільним часом, Діма не став закидати пропозицію зустрітися (якби вільний час було, після такого листування дівчинка б точно його позначила), щоб не напаривается на відмову. Розвиток цього кейса ми публікувати не будемо: навіть наш сайт з недавніх пір почав дотримуватися рамки пристойності.

Ви скажете мені, що хлопець спочатку сподобався дівчині і в такій ситуації листуватися дуже просто? Що ж, давайте розглянемо ще один приклад. До речі, в цьому прикладі спочатку хлопець сподобався дівчині набагато сильніше.

Як познайомитися з дівчиною в ВК: інструкція та рекомендації

Як познайомитися з дівчиною в ВК: інструкція та рекомендації

Бачите? Все почалося з ініціації спілкування з її боку, а закінчилося «подивимося». Таку листування ми називаємо СМС-дрочити. Зазвичай 99% ненавчених хлопців переписуються саме так. А потім скаржаться нам, що дівчата не приходять на побачення.

У першій листуванні інтерес до дівчини до хлопця зростає від фрази до фрази. У другій інтерес падає. Чому? Та тому що хлопець не думає. Він пише абсолютно не замислюючись про реакцію дівчини.

Зауважте, що перша листування – абсолютно адекватна. У ній немає ідіотських інтриг, хитромудрих пропозицій, шаблонів. Обчислити за такою листуванні, що хлопець десь і чомусь вчився просто неможливо. Бійтеся безглуздих рад інтригувати дівчат в листуванні шаблонними методами:

 1. Слідування таких рекомендацій може призводити до несподіваних наслідків:

Вчіться листуватися прекрасні дами винагородять вас.

Пропоную розібрати другий кейс і придумати найвдаліший відповідь до повідомлення дівчинки «Збираюся на навчання, потім на ораторку піду) Вчора заснула в 9 вечора, і сьогодні встала близько 10, 13 годин я вже давно не спала))». Пишіть свої варіанти в х, а я поки напишу продовження по темі «Що написати дівчині» в ВК та інших соціальних мережах.

Джерело: https://www.pickup.ru/blog/14/chto-napisat-devushke

Як познайомитися в інтернеті – 6 секретів знайомства в мережі

Як познайомитися з дівчиною в ВК: інструкція та рекомендації

І так, ти вирішив використовувати всі можливі способи і дізнатися – як познайомитися з дівчиною в інтернеті і не упустив статтю, яка забезпечить тобі успіх? Ти все правильно зробив, а з урахуванням всіх моїх порад знайомство пройде більш ніж успішно.

Основні правила інтернет-знайомств

 • Почнемо, мабуть, з того, без чого всі твої подальші дії будуть позбавлені сенсу – з правил і засад поведінки в інтернеті.
 • Як познайомитися з дівчиною в ВК: інструкція та рекомендації
 • Ти можеш використовувати ці правила і в соціальних мережах, і на сайтах знайомств і на будь-яких інших ресурсах, де плануєш завести знайомство.

будь вихованим

Ти просто не маєш права бути вульгарним і грубим. Забудь Це не додасть тобі балів в очах жінки. У кращому випадку вона просто подумає, що має справу з гопником, в гіршому – з неврівноваженим збоченцем.

Намагайся впоратися з грамотністю

Так, деякі дівчата теж «не фонтан», але ти все ж постарайся писати правильно. Адже, якщо одна з 10 не помітить твоїх грубих помилок через власну неграмотність, то 9 – обов’язково звернуть на це увагу. Нехай у тебе не будуть вірно розставлені усі коми, але слова «дєвочка» або «хачу» – це непоправне пляма на твоїй репутації.

Якщо з правописом у тебе все дуже погано, користуйся спеціальними сервісами для перевірки текстів. Зрештою пиши свої повідомлення в програмі Word, копіюй і вставляй у вікно діалогу.

кілька підказок

Якщо з якихось причин ти не можеш побачити фото дівчини або ж не можеш дізнатися її вік (таке частіше буває на форумах, на сайтах знайомств), можеш спробувати скористатися такими підказками:

 • Якщо панянка дуже примхлива й уразлива – скоріше за все вона красива (ну або такий собі вважає).
 • Боягузлива, трохи дурна і досить наївна – скоріше за все вона малолітка.
 • Якщо заводить тему про роботу, про вихідні, брак вільного часу, заробіток і т.д. – скоріше за все, їй уже за 20.
 • Якщо заводить розмову про навчання – вона або школярка, або студентка.
 • Якщо на сторінці дівчини ти бачиш тільки фотки особи – постарайся зробити так, щоб побачити її повністю. Можеш просто попросити її фотографію в повний зріст, якщо ви вже досить близько спілкуєтеся. Інакше ти ризикуєш побачити на першому побаченні далеко не те, на що сподівався.

Поради банальні, але іноді ми забуваємо звертати на такі дрібниці увагу і отримуємо зовсім не те, що намалювали у себе в розумі.

Знайомимося на сайті знайомств

Як познайомитися з дівчиною в інтернеті? Звичайно ж на сайті знайомств – всі вони тут відкриті до спілкування і знайомств, у них немає хлопців і вони тільки і чекають свого принца. Але з іншого боку, на популярних сайтах тисячі активних користувачів і вони не сидять склавши руки.

Як познайомитися з дівчиною в ВК: інструкція та рекомендації

Твоя задача – виділитися з двадцяти чоловіків, які написали твоєї красуні одночасно з тобою. Що потрібно для цього зробити:

 1. Ніколи не пиши дівчині того, що міг би написати і всім іншим. Тобто: «ти красива, давай познайомимося» не пройде. І скоріше за все, що 15 чоловік з тих 20 саме так їй і напишуть. Подивися на її профіль і напиши щось властиве тільки їй.
 2. Якщо сайт влаштований так, що повідомлення передаються із зазначенням теми, завжди роби її красивою.
 3. По можливості пиши дівчатам, які “онлайн” – так ти відразу побачиш результат, якщо вона не захоче продовжувати спілкування.
 1. Дівчина: «Марина, брюнетка, 17 років, студентка педагогічного училища»
 2. лист:
 3. Тема: «Найбільшою чарівній дівчині педагогічного училища»

Джерело: https://MensRules.ru/girls/meet/kak-znakomitsya-v-internete.html

Як познайомитися з дівчиною: 16 працюючих рад

Спонтанне знайомство в звичайному житті все більше і більше нагадує архаїку. І тим не менше це одна з найромантичніших ситуацій, про які потім можна буде розповісти онукам.

Є у нього і ряд інших незаперечних переваг. По-перше, ви завжди бачите реальну людину, а не його оброблене фото 10-річної давності. По-друге, ви можете задіяти максимум своєї чарівності: на жаль, віртуальне спілкування досі не передає всіх нюансів живого.

Ось які прийоми ви можете використовувати, щоб познайомитися з дівчиною в офлайн-режимі.

1. Демонструйте впевненість і відкритість

При знайомстві в реальному житті невербальні сигнали можуть зіграти вам на руку. Пам’ятайте про відкриті позах, стійкому (але не надмірній) зоровому контакті і щирій усмішці. Вони зроблять півсправи: розташують до вас невідому особу.

Як познайомитися з дівчиною в ВК: інструкція та рекомендації

2. Запропонуйте допомогу

Чемний незнайомець, який пропонує дівчині донести величезну валізу або пояснити дорогу, як правило, викликає у неї симпатію. Тільки не варто плутати чемність з нав’язливістю. Зазвичай «ні» все-таки означає «ні», і зайва наполегливість точно не додасть вам очок.

3. Використовуйте будь-яку доступну інформацію про незнайомку

Вона їде в метро і читає Достоєвського? Або на ній футболка із зображенням Дарта Вейдера? Ось і готова тема для першої бесіди.

Але і тут слід пам’ятати про такті. Коментувати те, що робить дівчина в своєму телефоні, навіть якщо вона не закриває екран рукою, явно не варто. Це межує з вторгненням в приватне життя.

4. Використовуйте обстановку

Якщо ви перебуваєте на концерті або виставці, то ваші смаки, швидше за все, збігаються зі смаками чарівної незнайомки і тему для бесіди знайти буде простіше. Але підмогою можуть бути і самі звичайні місця: магазин, кафе, тренажерний зал. Навіть ЖЕК. Чому б ні?

Використовуйте оточення як привід для початку бесіди. Запитайте, наприклад, який продукт або блюдо краще вибрати, зазначивши, що дівчина виглядає як людина, якій ви змогли б довіряти. Обговоріть нюанси тренування або життя району. Загалом, використовуйте усі ресурси повсякденності по максимуму.

5. Зробіть комплімент

Безпрограшний варіант, якщо комплімент позбавлений банальності, але не витонченості. Забудьте про кліше на кшталт океанів очей і водоспадів волосся. Але й не перестарайтеся з оригінальністю: інформація про те, що дівчина має кращу в світі товщиною пальців або ідеальної кривизною зубів, під час знайомства явно надлишкова.

Від шикарних заготовок теж краще відмовитися. Адже другий (третій, четвертій і так далі) фразі доведеться відповідати віртуозності першої. В іншому випадку всі зусилля будуть марними.

Якщо ви не впевнені в своїх ораторських здібностях, просто підійдіть і зізнайтеся в тому, що дівчина вам сподобалася, здалася вам цікавою. Щирість краще будь-яких відпрацьованих підкатів.

6. Випромінюйте безпеку

Знайомство в реальному житті майже завжди несподіванка. А все раптове і невідоме межує з небезпекою. Тому будьте гранично уважними, ввічливі і ніколи не вторгатися в особисту зону дівчини. Інакше ваш порив почуттів просто злякає її і змусить стрімко втекти. Навіть якщо в іншому ви все зробите правильно.

Як познайомитися з дівчиною в соціальних мережах

Перевага соцмереж очевидно: вони дають багато інформації і в якомусь сенсі спрощують перший крок. Але і тут є свої підводні камені. Спробуйте застосувати наступні поради, щоб добитися уваги прекрасної незнайомки.

1. Шукайте пасію в тематичних групах

Найпростіший спосіб зав’язати знайомство і знайти відповідну партію – вибирати за інтересами. Групи, паблік, заходи в соцмережах – знайомитися можна прямо там або ж звернутися до дівчини приватно. Приблизний список тем для розмови придумати буде нескладно.

2. Пишіть повідомлення або коментарі

Якщо хочете познайомитися, краще продемонструвати це словесно, а не мовчазно завалювати дівчину десятками лайків. В останньому випадку вас, швидше за все, приймуть за неадекватного або інфантильного людини.

Як познайомитися з дівчиною в ВК: інструкція та рекомендації

3. Слідкуйте за своїм онлайн-поведінкою

Публікуєте записи про недавнє розриві з колишньої? Постите картинки про те, що всі баби – стерви? Грубите в х? Тоді не дивуйтеся, що ваші повідомлення залишаються без відповіді.

4. Шануйте грамотність

Якщо пунктуальність – ввічливість королів, то грамотність – ввічливість інтернет-користувачів. А ще вона перше свідчення того, що у вас розвинений інтелект. Тому намагайтеся не допускати хоча б елементарних помилок. У разі сумнівів шукайте відповіді в словниках або на тематичних ресурсах.

Якщо ви не впевнені в своїх знаннях російської мови, спробуйте для початку пройти цей тест. Результат нижче середнього говорить про те, що пора освіжити в пам’яті шкільні правила.

5. Уникайте крайнощів

Миттєвий перехід на «ти» кому-то може здатися поспішним. Але і наполегливо писати «ви», причому з великої літери, і паралельно загравати зі стилістикою XIX століття – не найкращий варіант. Так вас візьмуть швидше за нафталінового дивака, ніж за цікавого і сучасного чоловіка.

Як познайомитися з дівчиною на сайті знайомств

Здавалося б, познайомитися через спеціалізовані сайти або сервіси простіше простого, адже ними користуються дівчата, що знаходяться в пошуку. Але і потенційних супутників там не менше. Щоб підвищити свої шанси, дотримуйтеся наступних правил.

1. Підійдіть до заповнення профілю з розумом

Хочете серйозних стосунків? Тоді не викладайте (або хоча б не робіть головним) фото вашого торсу і інших оголених ділянок тіла. Навіть якщо у вас запаморочливі кубики. Навіть якщо гріх ховати таку красу.

Як познайомитися з дівчиною в ВК: інструкція та рекомендації

Краще зробіть ставку на знімки, які розкривають вашу особистість і демонструють ваше обличчя.

Також не полінуйтеся докладно заповнити профіль і особливу увагу приділити розділу, в якому вказуються інтереси. Пам’ятайте: чим конкретніше буде опис, тим більше шансів на зустріч з відповідною людиною. Так що не обмежуйтеся загальними фразами.

Читайте також:   Коханець ревнує до чоловіка: пошук причини і виходу з ситуації

2. Уникайте новачків

Більшість сайтів знайомств рекламують нових користувачів: їх розміщують на перших сторінках пошуку або в спеціальних розділах, які бачать всі інші. Як наслідок, новачки (особливо дівчата) отримують багато повідомлень. Так що ваше може просто загубитися.

3. Не будьте фамільярним

Як би дівчина на фото ні нагадувала вам дику кішечку або принцесу, не варто інформувати її про це в першому ж повідомленні. Для знайомства – навіть на спеціалізованих сайтах – ласкаві слова і ніжності недоречні.

4. Скажіть «ні» банальностей

Сайти і сервіси знайомств створюють відчуття великого вибору. А враховуючи, що дівчата там в принципі отримують більше повідомлень, ніж чоловіки, останнім доводиться виділятися.

Жорстока правда: чергове «привіт, як справи» не викликає бажання відповісти, а стандартний допит з пристрастю відбиває всю тягу продовжувати розмову.

Будьте більш конкретні. Щоб зав’язати знайомство, використовуйте інформацію, яка вказана в профілі дівчини, або вибирайте неординарну тему для бесіди. Наприклад, запропонуйте поділитися божевільними історіями з життя або розповісти про самому незвичайному сні. Так ви привернете увагу, уникнете нудного анкетування і розтопіть лід.

5. І забудьте про розсилках

Деякі чоловіки, статут строчити сотні вітальних повідомлень, вирішують придумати одне: велика, докладний і універсальне. Так, принаймні, вони думають. Насправді текст, позбавлений індивідуального звернення, видно відразу і викликає ще менше інтересу.

Порада проста: визначитеся, яку саме жінку ви шукаєте, витратьте час, щоб відібрати придатних кандидаток, і напишіть їм хоча б по одній, але живий фразі. При необхідності повторіть процедуру. Як то кажуть, шукайте і знайдете.

Звичайно, деякі з наведених тут рекомендацій універсальні: і в Мережі потрібно залишатися тактовним, і в реальному житті варто стежити за грамотністю мовлення. Є й два інших безвідмовних способи, які працюють в будь-яких умовах: іскрометний жартувати і задавати дівчині питання, демонструючи таким чином свій інтерес.

Знаєте інші дієві прийоми? Поділіться ними в х!

Джерело: https://Lifehacker.ru/kak-poznakomitsya-s-devushkoj/

Як познайомитися з дівчиною в вк: приклади листування, Чоловічий блог. Як познайомитися з дівчиною в вк листування приклади – Психологія відносин

Як познайомитися з дівчиною в ВК: інструкція та рекомендації

Сьогодні знайомство з жінкою на вулиці стало рідкістю, все більше пар знаходять один одного в мережі. Знаючи, як правильно познайомитися з дівчиною в інтернеті, чоловік може завоювати її без зусиль.

Почати розмову онлайн багатьом набагато простіше, ніж наживо. А всього за пару кліків можна дізнатися про жінку багато: чим захоплюється, де буває і т.д.

Ми зібрали кілька корисних порад, які допоможуть вам дізнатися, як познайомитися з дівчиною в інтернеті.

Плюси знайомства з дівчиною в інтернеті

Переваги знайомств з дівчатами в інтернеті очевидні.

 • Не потрібно відповідати на повідомлення відразу: у вас є можливість обміркувати відповідь і не потрапити в халепу. Також ви можете уникнути незручності і збентеження, яке виникає при особистому спілкуванні.
 • Ви можете спілкуватися в будь-який зручний для вас час. В епоху, коли часу катастрофічно не вистачає, ви маєте можливість знайомитися, перебуваючи в будь-якому місці.
 • Широка географія онлайн спілкування. Не знаєте, як правильно познайомитися з дівчиною з іншої країни? Відповідь проста – звичайно ж в інтернеті!
 • Є можливість вивчити інтереси дівчини до знайомства. Профіль в вк, фейсбуці, анкета на сайті знайомств – всі вони містять інформацію про жінку. Також ви можете заздалегідь зрозуміти, чи підходить вам супутниця, вивчивши її дані і фотографії в інтернеті.

Для того, щоб знайти свою другу половинку онлайн, недостатньо поставити статус ВКонтакте: “познайомлюся з красивою дівчиною” або “шукаю дівчину”. Вам також потрібно знати, як правильно познайомитися з дівчиною в інтернеті. У цьому вам допоможуть наші рекомендації.

Як правильно познайомитися з дівчиною онлайн: 5 кроків

Крок 1. Наводимо в порядок свою сторінку. Будь то профіль в вк або анкета на сайті знайомств, перш ніж приступати до листування з сподобалася вам дівчиною, потрібно зробити свою сторінку бездоганною.

Пам’ятайте, що серед чоловіків в мережі конкуренція також велика. Уявіть, скільки повідомлень отримує красива дівчина! Тому ваша анкета повинна бути такою, що запам’ятовується, звертати на себе увагу.

Чітко позначте ваші інтереси і захоплення, поставте гарну фотографію на аватарку. Ніяких котиків, сердечок і рамочок!

Заповнюйте інформацію про себе в профілі грамотно, не пишіть багато зайвої інформації.

Зверніть увагу на можливий “компромат” на вашій сторінці. Якщо ви перебуваєте в сумнівних спільнотах (наприклад, щось на зразок “Відрив холостяка”, коли шукаєте серйозних відносин) або відзначені на фотографіях друзів в безсторонньому вигляді, краще видаліть їх.

Підтримуйте свою анкету або сторінку в соціальних мережах активної: публікуйте періодично фотографії або різні статті. Ставте лайки публікацій і т.д.

Дівчата відзначають, якщо анкета на сайті “жива”, і охочіше спілкуються з реальним хлопцем, ніж з занедбаної сторінкою, де зазначається рідкісна активність.

Крок 2. Визначте мету знайомства. Для вдалого пошуку другої половинки на сайті, вам необхідно чітко розуміти для себе, чого ви хочете: серйозних відносин, ні до чого не зобов’язує сексу або просто знайти подругу, яка розділяє ваші захоплення.

Від цього буде залежати стратегія вашої поведінки в мережі і методи, як познайомитися в інтернеті з дівчиною. Наприклад, якщо ви шукаєте сексуального партнера, ви без сорому можете поставити в статусі: “Хочу знайти подругу для інтимних відносин”.

Так ви визначите, що не готові до серйозних стосунків і звузите коло невідповідних кандидатур. Точно також ви можете шукати партнерку по її статусу в анкеті.

Ну, і відповідно, навпаки. Вкажіть: “Познайомлюся для створення сім’ї”, і вам з більшою ймовірністю будуть писати дівчата, націлені на шлюб.

Крок 3. Починайте спілкування правильно. Перший і основний рада: дотримуйтесь правил пристойності. Хоча спілкування в мережі або по смс зараз стає все більш розкріпачене і вільне, це не означає, що ви можете писати непристойності або фамільярно спілкуватися з дівчиною.

Будьте ввічливі і пишіть грамотно. Дівчина набагато охочіше знайомиться і привітніше спілкується з тим чоловіком, який поважає її, не пише банальності і може зацікавити з першої фрази.

Ось кілька вдалих прикладів для початку листування.

“Вітання! Побачив твою фотографію в своїй стрічці. Дуже красивий вид – під стати такою приголомшливою жінці! Підкажи, де зроблена ця фотографія? ”

“Добрий день! Побачив ваш профіль в групі “Шанувальники фрірайду. Ви теж небайдужі до цього спорту? Буду дуже радий поспілкуватися з однодумницею! ”

У першому повідомленні позначте, хто ви і з якою метою пишіть. Банальне “Привіт” жінка може проігнорувати. Не починайте листування з вульгарності, сленгових виразів або обману.

Крок 4. Продовження спілкування. Щоб утримати увагу дівчини, потрібно правильно продовжити розмову з нею. Спілкуватися можна на будь-які цікаві вам двом теми. Головне – дотримуватися кількох важливих правил:

 • не нав’язувати, якщо дівчина не хоче спілкуватися;
 • спілкуйтеся просто і зрозуміло, але не переходьте на жаргон і тим більше, не вживайте матюків;
 • не перестарайтеся зі смайликами – їх повинно бути в міру, по крайней мере точно менше, ніж слів.

Крок 5. Не затягуйте з перекладом спілкування в офлайн. Не можна дати універсальної рекомендації, коли пора переходити до реальних зустрічей. Ви це зрозумієте по листуванню з дівчиною.

Головне – не поспішайте, але і не затягуйте, якщо відчуваєте, що вже стоїть зустрітися. Відкиньте боязкість і сумніви і запросіть її на побачення. Для першої зустрічі можете вибрати універсальне місце: кафе або прогулянку в парку.

А якщо ви вже добре знаєте смаки своєї обраниці, кличте її на незвичайне побачення!

Не тисніть на дівчину, будьте доброзичливі і відкриті.

Як познайомитися з дівчиною ВКонтакте

Останнім часом соціальна мережа ВКонтакте стала дуже популярною. Це не просто місце зустрічі друзів за інтересами, але і майданчик для знайомства.

Щоб знайти тут свою половинку, потрібно знати, як познайомитися з дівчиною ВКонтакте.

 • Почніть з дружби. Соціальна мережа – це не сайт знайомств. Тому тут дуже складно зрозуміти, чи шукає дівчина відносин. Якщо вона про це не заявляє прямо. Почніть з ні до чого не зобов’язує спілкування за інтересами. Коли ви дізнаєтеся більше інформації про дівчину, можна вже переходити до флірту.
 • Ще один спосіб знайти другу половинку за допомогою – це відшукати дівчину через спільних друзів і познайомитися з нею в реальності. Він підходить, якщо ви проживаєте в одному місті, наприклад. Можна попросити знайомих влаштувати “випадкову” зустріч на якійсь вечірці.

Знайти свою другу половинку в інтернеті нескладно. Велика частина спілкування сучасних людей відбувається в мережі. Що б ви не вибрали: соціальні мережі або сайт знайомств, скористайтеся нашими нескладними порадами для знайомства

, Будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Джерело: https://kismia.blog/kak-poznakomitsya-s-devushkoj-v-internete

Як познайомитися з дівчиною в вк: розкриваємо секрети

Як познайомитися з дівчиною в ВК: інструкція та рекомендації

Якщо нудно стало знайомитися на вулиці з дівчатами, набридли одні й ті ж особи, але не менш успішно все це можна зробити вк. Соціальна мережа є дуже популярною, в ній уже зареєструвалися мільйони користувачів з усього світу. Знаючи, як познайомитися з дівчиною в вк, хлопець зможе відчувати себе більш впевнено і природно, заводити нові листування без особи проблем.

Є декілька хитрощів, які дозволять вдало знайомитися з дівчатами в соціальній мережі і саме їх варто розглядати більш детально.

Перш ніж думати про те, як знайти дівчину в вк, хлопцеві потрібно грамотно і вдало оформити власну сторінку. Щоб це зробити, молодій людині потрібно знати деякі популярні тонкощі, якими можна скористатися в абсолютно будь-який момент. Знаючи, як познайомитися з дівчиною через вк і правильно оформити сторінку, можна досягти бажаної мети досить швидко.

Щоб знайти дівчину в вк для відносин, хлопцеві потрібно відповідним чином оформити свою сторіночку. Вибір аватарки або ж основного фото, в цій справі відіграє дуже важливу роль.

Як показує практика багатьох молодих людей, вибирати фотографію, яка допоможе познайомитися з дівчиною, потрібно за такими правилами:

 • це не має бути знімок якоїсь частини тіла;
 • не варто ставити фотографії з оголеним торсом;
 • Селфі теж не стає найвдалішим варіантом;
 • потрібна фотографія, на якій добре видно обличчя;
 • якісь картинки на аватар ставити не слід;
 • фотографія в хорошій якісного одягу, в повний зріст, на роботі або за улюбленим заняттям підійде відмінно;
 • не варто ставити в якості основного фото з друзями або подругами, краще бути на цьому знімку одному.

Дотримуючись таких правил, хлопець зможе легко зацікавити дівчину і познайомитися з нею в соціальній мережі.

Це важливо! Фактично 80% дівчат, після того, як їм написав незнайомий хлопець, насамперед дивляться на його основне фото, оцінюють його і тільки тоді вирішують, чи хочуть вони взагалі заводити з цією людиною спілкування.

Запитуючи, як оригінально познайомитися з дівчиною в вк, хлопці не замислюються про саами елементарні речі. Якщо сторінка в соціальній мережі у молодої людини є досить давно, явно серед все знімків знайдуться фото не саами пристойних моментів, з колишніми дівчатами, за випивкою тощо.

Всю цю історію обов’язково варто почистити, щоб не відлякувати дівчину, яка буде судити про молоду людину на його фотографіях.

Це варто пам’ятати, адже перш ніж знайомитися з дівчиною, потрібно видалити зі сторінки непотрібні фото і залишити ті, які покажуть молодої людини з кращого боку.

Але тут є один виняток і воно існує для тих хлопців, які цікавляться, як знайти вульгарну дівчину в вк. Якщо молодій людині потрібен саме такий варіант, тоді сміливо можна залишати подібні гидоти.

Чистимо стрічку новин

Занадто багато публікацій – це не зовсім те, що подобається дівчатам. Щоб сподобатися дівчині і звернути на неї увагу, молодій людині варто почистити стрічку новин.

Звідти потрібно прибрати весь мотлох, у вигляді безглуздих і навіть дурних публікацій, залишивши найважливіші та найактуальніші події.

Якщо хлопець буде вести настільки чітко і акуратно сторінку в вк, то це опише його дівчині, як відповідального, серйозного і акуратного молодої людини, з яким точно можна мати справу.

Що написати дівчині в вк, щоб познайомитися з нею?

Все зробили, а що ж їй писати в соцмережі, щоб закохати дівчину? Щоб правильно познайомитися з дівчиною, хлопці використовують фрази, які діють на леді безвідмовно. І так, показати в листуванні леді симпатію і викликати у неї інтерес можна за допомогою наступних фраз:

 • вказати в першому повідомленні своє ім’я, де була виявлена ​​сторінка дівчата, яка причина і мета знайомства саме з нею;
 • сказати про те, що знайшов сторінку випадково і дізнався про те, що у дівчини таке ж захоплення;
 • написати дівчині, що хочеться завести відносини і саме вона сподобалася;
 • запропонувати дівчині переглянути свою сторінку і дізнатися цікаву її інформацію.

Читайте також:   Як підняти настрій хлопцю по листуванню: креативні варіанти

Банальна фраза «Привіт, як справи?» в 9 з 10 випадків повністю ігнорується. Якщо ж хлопець напише «Привіт, мене звуть …., Я знайшов твою сторінку випадково, ти мені сподобалася, якщо ти не проти, хочу познайомитися ближче», то швидше за все це отримає позитивну реакцію. Ще більш позитивну відповідь можна отримати, якщо написати дівчині про те, що хлопець розділяє її захоплення.

Про що можна розмовляти і які питання можна задати?

Вивчивши приклади листування, хлопець може приступати до реальних дій. Листування повинна вестися ввічливо і ненав’язливо. Діалог не повинен містити безлічі помилок і вульгарних натяків. І так, справа в мережі з дівчиною дійшло до розмови і хлопець задається питанням, яким конкретно має бути спілкування. При знайомстві з дівчиною в соціальній мережі, листування повинна торкатися таких тем:

 • прояв на словах симпатії;
 • розмови про спільні інтереси;
 • спілкування про те, де навчаються або працюють молоді люди, в якому місці проживають;
 • розмови про те, чи можлива зустріч, де і коли це краще зробити;
 • прояв в бесіді інтересу до людини і його справах.

Не варто починати вульгарні розмови, дуже швидко просити перейти на новий рівень відносин, питати наскільки багаті батьки дівчини і подібне.

Це важливо! Не потрібно питати про те, чому дівчина розлучалася з колишніми хлопцями – це не тема для листування. Якщо зав’яжуться більш довірчі відносини, то можна почати говорити про таки речі.

Знання про те, як можна познайомитися з дівчиною в вконтакте – це ще далеко не все. Потрібно розуміти, як почати розмову, підтримати тему бесіди і бути готовим до того, що дівчина може не відреагувати. Якщо хлопець зіткнувся саме з відсутністю реакції, то він може поступити таким чином:

 • написати ще раз про себе і свої наміри більш детально;
 • безпосередньо запитати, чому дівчина не відповідає;
 • пошукати недоліки в свої фото в профілі, які могли б відлякати дівчину;
 • подивитися, коли леді останній раз заходила в інтернет, можливо, вона просто не бачила повідомлення.

Якщо реакції немає, то потрібно змиритися з тим, що дівчина не бажає починати листування і налагоджувати спілкування.

Поради, які допоможуть сподобатися дівчині вконтакте

Як краще познайомитися з дівчиною в контакті повинен знати кожна молода людина. Де знайти дівчину в вк – це питання теж важливий і актуальний. І так, щоб познайомитися з хорошою дівчиною в вк, потрібно вчинити таким чином:

 • шукати дівчат в популярних групах, які об’єднують людей з однаковими інтересами;
 • красиво і оригінально оформити свою сторіночку;
 • не починати листування з банальних фраз;
 • вести ненав’язливе і грамотне, цікаве спілкування;
 • не намагатися тиснути на дівчину і пропонувати їй щось непристойне.
 • Дотримуючись цих правил, можна познайомитися з красивою і цікавою дівчиною досить швидко, що для хлопця стане величезною перемогою.
 • Чи подобається Вам спілкування онлайн?
 • Та ні

невеликий висновок

Молоді люди набагато частіше знайомляться в соціальних мережах, ніж на вулиці. Щоб красиво познайомитися з дівчиною, хлопцю доведеться докласти деяких зусиль, але воно того варте.

Можна незвично познайомитися з молодою леді і тим самим її здивувати. Головне, не використовувати банальні способи листування, адже дівчатам все це вже набридло.

При знайомстві, варто бути сміливим і впевненим, адже тільки так можна добитися уваги і симпатії.

Якщо дівчина не реагує і нічого не пояснює, то не варто і далі намагатися налагодити ситуацію. Якщо ж дівчина добре йде на контакт, то його обов’язково потрібно підтримувати, щоб леді з хлопцем завжди було цікаво.

Поспілкувавшись трохи в мережі, дівчину можна запросити на побачення і порадувати прекрасним сюрпризом, адже леді це дуже люблять. Головне, намагаючись залишити про себе гарне враження, бути природним, адже це цінується найбільше.

Якщо правильно підійти до знайомства з дівчиною, то можна швидко завоювати її увагу, а потім почати з нею стосунки і зустрітися вживу. Саме так зараз будуються відносини людей і до цього потрібно бути готовим.

( 1 5,00

Джерело: https://psotoshenij.ru/kak-poznakomitsya-s-devushkoj-v-vk-primery-perepiski-muzhskoj-blog-kak-poznakomitsya-s-devushkoj-v-vk-perepiska-primery.html

Як познайомитися з дівчиною в ВКонтакте, що написати

Найстрашніше для хлопця, який вирішив вперше познайомитися з дівчиною в інтернеті – першим написати і відправити повідомлення ВКонтакте зовсім незнайомій людині і очікувати абсолютно непередбаченого відповіді. Але якщо ви вже переступили через свої страхи, а дівчата все одно не поспішають погоджуватися на особисту зустріч, ви безумовно щось робите не так і ця стаття призначена спеціально для вас.

підготовка профілю

Як познайомитися з дівчиною в ВК: інструкція та рекомендації

Насамперед хлопець, який вирішив познайомиться з дівчиною ВКонтакте, зазвичай переходить відразу до відбору майбутньої дами серця. Можна влаштувати багаторівневий кастинг в інтернеті, переглядаючи фотографії та вибираючи найбільш симпатичних і гідних вашої компанії дівчат, але у всіх цих церемоніях не буде сенсу, якщо лідируюча претендентка не відчує до вас у відповідь симпатії.

Щоб більше дізнатися про вас як про особистість вона обов’язково загляне на вашу сторінку Вконтакте, адже кращого способу скласти попередню думку про людину при інтернет знайомстві придумати неможливо.

Для знайомства з дівчатами в інтернеті ви можете створити нову сторінку в ВКонтакте або підкоригувати стару, але постарайтеся, щоб у дівчат не створювалося враження нібито сторінка фейковий, а ви насправді 88-річний одружений маніяк. Потрібно зробити власний профіль якомога більше живим і цікавим, щоб залишити про себе враження приємного в спілкуванні і привабливого хлопця.

Щоб дізнатися заповнення яких розділів потрібно приділити особливу увагу, підемо по слідах дівчини, яка вирішила виділити час для перегляду вашого облікового запису. На що вона зверне увагу в першу чергу?

фотографії

Сторінки 80% зареєстрованих ВКонтакте хлопців заповнені фотографіями, які не викликає ніякої симпатії у дівчат, ось чому у нас є підстави припускати, що і з вашими фото не все так райдужно, як ви думали раніше. Основна світоглядна помилка деяких хлопців, що заважає їм при знайомстві в інтернеті, полягає в тому, що вони вважають, ніби привабливі для дівчат фото обов’язково повинні мати певний ухил:

 • представницький (на тлі шикарного автомобіля, в брендовому костюмі і т. п.);
 • сексуальний (без сорочки, демонстрування підкачаних м’язів і т.п.);
 • псевдосексуальний (в компанії безлічі різних жінок).

Якщо перші два варіанти фото ще можуть залучити деякі категорії жінок, то третій ми не рекомендуємо використовувати ніколи. Але все ж в основному фотографії симпатичного для дівчат хлопця ВКонтакте повинні характеризувати вас як особистість, розповідати про ваші захоплення, улюбленому способі проведення часу і особистому житті (відсутність коханої дівчини на фото – обов’язкова умова).

Однак занадто докладні та реалістичним зображенням з вашого життя особливою популярністю теж користуватися не будуть. Ні в якому разі не можна виставляти на огляд фото наступного характеру:

 1. Неохайні. Сюди відносяться Селфі, зроблені відразу після пробудження, відображений момент, коли ви в забризканою кетчупом майці і комашкою в носі стоїте на тлі будь-якого цікавого об’єкта і т. П. Повністю виключіть можливість появи подібних фото в ваш обліковий запис ВКонтакте;
 2. Непривабливі. Кожна людина має деякі недоліки в зовнішності. І навіть дівчина, яка вам подобається, теж не досконала, але вона не випинає свої самі непривабливі сторони на ваше огляд, тому і ви постарайтеся, щоб ваші фото ВКонтакте підкреслювали тільки достоїнства зовнішності;
 3. З перепою. Практично кожен хлопець любить час від часу посидіти з друзями і пляшкою пива, але показувати цю сторону вашого життя дівчині, яка ще не має уявлення про те, наскільки ви хороший, цікавий і привабливий хлопець необов’язково.

Замініть фотографії в інтернеті, на яких ви стоїте з сигаретою в зубах або нетверезі на більш приємні для дівчат композиції: прогулянка в парку, спортзал, робота, навчання або похід в культурно-розважальний заклад.

Інформація про себе

Якщо ваші фото ВКонтакте пройшли перевірку, то відразу після їх перегляду дівчина перейде до збору інформації.

У ситуації, коли ви вже давно визначилися з предметом своїх зітхань, то можна трохи схитрувати і створити видимість спільності інтересів.

Але краще все-таки писати правдиву інформацію, особливо якщо ви плануєте розвивати серйозні стосунки, де правда в будь-якому випадку випливе назовні.

Згідно з теорією ймовірності у людини з будь-якими світоглядними поглядами обов’язково знайдуться однодумці, так що не варто упускати можливості знайти своє щастя, приховуючи інформацію про себе.

Заповніть графу ВКонтакте зі своїми інтересами: напишіть пару слів про себе, фільмах і книгах, які вам сподобалися, але не занадто докладно, адже більшість дівчат шукає звичайного хлопця, а не Олександра Сергійовича Пушкіна. Вкажіть в інтернеті дані про свою освіту і, можливо, роботі, і якщо ви відслужили, то це також обов’язково потрібно згадати.

Особливу увагу дівчат, природно, дістається графі «сімейний стан».

Ні в якому разі не вказуйте, що ви вже перебуваєте в стосунках і, тим більше, не потрібно зізнаватися, що «все складно», повірте, охочих розрулювати ваші проблеми не знайдеться.

Залежно від мети ваших знайомств ВКонтакте можна вказати, що ви перебуваєте в активному пошуку (для коротких зустрічей) або просто не одружені поки.

Стіна ВКонтакте

Стіна будь-якого користувача ВКонтакте рясніє сподобалася йому інформацією, тому виходячи з розміщених тут постів, дівчина обов’язково зробить свої висновки про те, що вам подобається.

Звичайно, у вас є власні переваги, на які необхідно зробити основний акцент.

Але, для надійності, можна розмістити ВКонтакте кілька постів і про спорт, і про роботу, і про інтелектуальний розвиток, і про гумор.

Мозок людини влаштований так, що з усього розмаїття інформації він в першу чергу звертає увагу на те, що йому приємно, тому дівчина, яка в захваті від кошенят серед всіх ваших постів про улюблену комп’ютерній грі обов’язково знайде смішний мем з кошеням і зрозуміє, що ви поділяєте її інтереси.

Заборонено допускати виникнення на стіні ВКонтакте постів, що містять вульгарні жарти, нецензурну лайку та фотографії еротичного характеру.

Така інформація не повинна надихне навіть ту дівчину, чия сторінка ВК рясніє всіма трьома вищевказаними чинниками, адже глибоко в душі кожна жінка вважає себе піднесеною і елегантною, а тому при виборі супутника життя шукає чоловіка, здатного оцінити ці її якості.

Список друзів

Звичайно, просити всіх своїх друзів виставляти тільки ті фотки, які здаються вам найбільш вдалими і не виводити на стіну нічого неприйнятного тому, що ви вирішили познайомитися з дівчиною в інтернеті – не дуже хороша ідея.

Але ви можете додати найбільш представницьких і близьких по духу вам людей в список «Кращі друзі», адже саме він привертає увагу відвідувача сторінки ВКонтакте в першу чергу. Також прослідкуйте за тим, щоб в друзях у вас не було представниць прекрасної статі, які мають вульгарні аватарки.

Деякі хлопці також задаються питанням про те, як багато друзів має бути ВК, щоб це сподобалося дівчині. Пам’ятайте, що наша мета не змінити вашу особистість, а знайти дівчину, якій сподобаєтеся саме ви, а тому кількість друзів має прямо залежати від ступеня вашої комунікабельності.

Для більшості дівчат кількість ваших друзів не є принципово значимим фактором, адже, перш за все, ви повинні зацікавити власними характеристиками, досягненнями та поглядами на життя.

Порада! Після того, як ваша сторінка ВКонтакте стала ідеальним плацдармом для знайомства з дівчатами, зробіть її доступною до перегляду для всіх бажаючих, адже навряд чи предмет вашого зітхання стане першою проситися до вас у друзі тільки щоб поглянути на плоди ваших старань.

вибір дівчини

Пошук людей ВКонтакте дуже зручний тим, що ви можете виставити які завгодно фільтри. Тільки налаштуйте потрібні параметри, і система видасть вам величезну кількість дівчат на різні смаки. Крім ваших особистих переваг при виборі дівчини також краще враховувати:

 1. Місце проживання. Чим ближче дівчина знаходиться до вас територіально, тим менше часу і грошей доведеться витрачати на дорогу до неї. Якщо ви шукайте подругу для живого спілкування і побачень, краще не витрачати час на переписку з людьми, які знаходяться більш ніж за 2-3 години їзди від вас;
 2. Сімейний стан. По-перше, малоймовірно, що дівчина, яка полягає у відносинах розділить ваше бажання познайомитися, але ще більш малоймовірно те, що ви коли-небудь зустрінетеся в живу;
 3. Вік. Більшість схильні розглядати варіант відносин з представниками того ж покоління, що і вони (одне покоління = 7 років).

Читайте також:   Дружина зраджує чоловікові: причини і способи визначення невірності

Інтернет флірт

Раптове повідомлення з проханням познайомитися, готова оцінити не кожна представниця прекрасної статі, так що краще приділити кілька годин для підготовки дівчата до вашого розмови.

За цей час вам слід відвідати її сторінку ВКонтакте, лайкнути кілька вподобаних фотографій і зробити будь-якої комплімент її зовнішності, стилю або способу життя в х.

Якщо вона реагує на таке вашу увагу позитивно, це означає, що вона вже переглянула ту інформацію, яку ви надали про себе, і не залишилася байдужою.

Порада! Закріпити отриманий ефект можна за допомогою придбання одного з милих романтичних подарунків ВКонтакте.

Жодна звичайна дівчина не відмовиться від такого подарунка, адже тепер всі її друзі і передплатники будуть знати, що вона має залицяльника і взагалі користується популярністю серед хлопців.

знайомство

Від того, наскільки дівчині сподобається що написали і як ви зав’язали розмову з нею, залежать ваші подальші відносини.

Цей момент є дуже хвилюючим для багатьох хлопців, адже не знаючи характеру і комунікативних навичок дуже складно визначиться з тим, як вести себе в онлайн розмові.

Інша дівчина на просте запитання «Як справи?» напише вам повноцінне есе на тему життя і смерті, ну або хоча б розповість що-небудь про свої справи, а інша може обійтися звичайним «Норм».

Характер вашої розмови дуже сильно залежатиме від того, наскільки дівчина відкрита для спілкування. На перших порах намагайтеся не писати і не витрачати час на дівчат, які на будь-яке питання відповідають односкладово, адже для того, щоб зачепити закритого для знайомств людини потрібно мати багато досвіду в інтернет спілкуванні з дівчатами.

Варіанти першої фрази для знайомства

 • В ідеальному першому повідомленні ВКонтакте бажано одночасно підкреслити вашу романтичну симпатію до дівчини і розповісти, чому ви повинні бути симпатичні їй.
 • Оригінальні, придумані особисто вами фрази будуть знаходити більш живий відгук, але постарайтеся, щоб вітання було лаконічним і наповненим сенсу. Також можна написати і скористатися деякими стандартними заготовками, які давно вже застосовують в своїх практиках пікапери:
 • «Як ви вважаєте, чи може такий хлопець, як я сподобатися найпривабливішою дівчині на світі?»;
 • «Не зустрічалися ми раніше в моєму самому солодкому сні?»;
 • «Як ви поставитеся до того, що я зроблю вас щасливими?»;
 • «Ви, напевно, доклали багато сил і енергії, щоб так добре виглядати. Я попався на вашу вудку ».
 1. Не варто боятися писати і відправляти кілька пафосні фрази в першому повідомленні, адже, незважаючи на їх явний улесливий характер, дівчина може сприйняти ваші заяви з гумором (але в глибині душі буде впевнена, що заслуговує і на більш захоплені компліменти).
 2. На першому етапі знайомства ВКонтакте основна мета, яка стоїть перед вами – зачепити дівчину своїм повідомленням, вивести її на бурхливу реакцію і змусити відповісти якомога ширше, щоб отримати основу для подальшої розмови.

Подальше спілкування, природно, продовжувати в заданому тоні не можна. Зайва нав’язливість і експресивність не часто сприймаються жінками, як позитивні якості в чоловіках. Навпаки, важливо зробити вашу переписку ВКонтакте максимально природною і зрозумілою.

Про що писати

Пишіть про неї. Кожній людині найбільше задоволення доставляють розмови про власну персону.

Якщо дівчина вчиться в універі, напишіть, наскільки вона задоволена обраною спеціальністю, а якщо в школі напишіть, запитаєте, чи не дістали її ще уроки (а заодно можна поцікавитися і чи не бажає вона пропустити кілька уроків заради більш приємного проведення часу з цікавим хлопцем).

Подивіться також на її фотографії ВКонтакте. З дівчиною, яка фотографується на тлі визначних пам’яток можна говорити про подорожі, якщо є фото, на якому вона в спортзалі, поцікавтеся успішністю тренувань, якщо присутні фотографії з національною символікою, розділіть і напишіть про її патріотичних прагненнях і т.п.

Порада! Пам’ятайте, що дівчина, яка відповіла вже на кілька ваших повідомлень ВКонтакте і сама зацікавлена ​​в цікаву розмову, а тому відповідна тема знайдеться досить швидко.

Запрошення на побачення

Якщо занадто довго писати листи ВКонтакте, затягувати із запрошенням на реальне побачення, можна так назавжди і залишитися просто інтернет-іншому, з яким іноді приємно поперепісиваться, тому важливо визначити правильний момент для пропозиції про зустріч.

Хорошим варіантом запрошення до реальної зустрічі, якщо ви не впевнені в доцільності, буде постановка ні до чого не зобов’язує питання: «Як довго потрібно домагатися такої прекрасної дівчини, як ти, щоб вона погодилася піти зі мною на побачення?».

Адже в цьому випадку вона може і погодиться, і відбутися жартами, але навіть в разі непозитивним відповіді незручної паузи в листуванні і напружених моментів не виникне. Крім того ви в будь-якому випадку висловіть таким питанням в листі свою симпатію і серйозність намірів щодо реальних зустрічей і спілкування.

Якщо ж ви відчуваєте, що для позитивної відповіді дівчини ВКонтакте не вистачає тільки трохи вашої наполегливості, не втрачайте часу дарма. В крайньому випадку, завжди можна буде припинити інтернет переписку або вибачитися за своє нетерпляче поведінку.

Експрес знайомство

Чи чули ви коли-небудь про закон великих чисел? Якщо інтерпретувати його під нашу ситуацію, то його суть полягає в тому, що чим більшій кількості дівчат ВКонтакте запропонувати скласти компанію, тим більший шанс, що хто-небудь погодиться. Таким чином, якщо написати, відправити повідомлення відразу декільком десяткам або сотням дівчат, у вас навіть вибір з’явиться з ким саме провести цей вечір.

Даний вид знайомства ВКонтакте є самим оперативним. Ви просто уміщається все, що хотіли б сказати жінці в одному листі, повідомленні й розсилаєте даний текст всім привабливим дівчатам, які живуть у вашому місті і зараз онлайн. Що потрібно написати? Важливо помістити в одне повідомлення відразу всі основні елементи знайомства:

 • вітання;
 • комплімент;
 • запрошення до дії.

Приблизний варіант листування в даному випадку буде виглядати так:

«М: Привіт. Ти дуже сексуальна, я просто без розуму від тебе. Куди за тобою заїхати для зустрічі? Ж: Привіт. Вул. Першого квітня, 04, кв. 1. М: Ок. Скоро буду. Залиш свій телефонний номер. » Або так: «М: Привіт. Ти дуже сексуальна, я просто без розуму від тебе. Куди за тобою заїхати для зустрічі? Ж: Ти хворий на голову урод, що не пиши мені більше.

М: Ок. »

Порада! Не бійтеся негативних реакцій і розчарувань, адже, врешті-решт, ви навіть не знаєте всіх цих дівчат, а, якщо не зациклюватися на негативі, попереду вас чекатиме приємний вечір.

Самим же трудомістким заняттям є наслідок вдалого знайомства ВКонтакте, адже тепер вам належить реальна зустріч.

Поспілкувавшись з дівчиною пристріту на око, ви можете бути трохи розчаровані, адже вже звичні для вас думки вона може озвучувати не з тієї інтонацією, що звучала у вашій голові, коли ви читали її повідомлення і навіть вкладати в них інший сенс.

Крім того в соціальні мережі дівчата зазвичай намагаються викладати найкращі свої фото, які зроблені з потрібних ракурсів більш-менш професійними фотографами, тому переважна частина прекрасної половини людства ВКонтакте виглядає дійсно чудово, а ось в реальному житті буває всяке. Ось чому ми радимо вам віддавати перевагу живим знайомствам.

Поділіться з друзями і оціните публікацію.Вам не важко, а автору приємно.

 

Спасибі.

 

 

Джерело: https://manbe.ru/otnosheniya/kak-poznakomitsya-v-vk.html

Як познайомитися з дівчиною по вк

Будемо виходити з того, що ви вже добре знаєте про те, як знаходити людину, використовуючи поле «Пошук» в соціальних мережах. Тепер нам потрібно розібратися, як знайти дівчину «В Контакте», яка сподобається вам і у якій ви зможете викликати взаємні почуття. Тут можна дати кілька простих рекомендацій.

 • Для початку визначтеся з тим, для чого вам необхідно дане знайомство, ніж воно стане для вас: легким захопленням, щирою любов’ю або дружбою. Важливо зрозуміти і те, який тип дівчат вас приваблює найбільше: романтичні натури, вдумливі інтелектуалки або яскраві тусовщиці. Адже в кожному конкретному випадку вам буде потрібно застосувати певну стратегію (але про те, як познайомитися «В Контакте» з дівчиною в залежності від її типу характеру, розповімо трохи пізніше).
 • Наступний крок – пошук. Задавайте потрібні параметри (вік, місто), відкривайте сторінки і приступайте до вивчення інформації, яка підкаже вам, кого вибрати і про що розмовляти з дівчиною «В Контакте».
 • Один з кращих і практично безпрограшних варіантів – пошук в групах за інтересами. Адже почати спілкування з людиною, з яким ви маєте спільні інтереси, завжди набагато простіше.

Хоча інтернет і кілька розмив уявлення про етику в спілкуванні, ми, все-таки, будемо дотримуватися рамки пристойності. Почнемо зі звичайного вітання та пояснення мети свого звернення.

Привітання можна підібрати без особливих зусиль, але у оригінального більше шансів отримати відгук. Банальна фраза «Привіт, як справи?» у більшості дівчат не викликає ніякого ентузіазму. Винятком може бути випадок, коли у вас дійсно цікава сторінка, багато фото, які можуть залучити багатьох користувачок Мережі без зайвих слів. В іншому випадку краще проявить винахідливість.

Наприклад, ви можете написати: «Привіт! Нарешті я тебе знайшов! ». Потім можете уточнити, з якої причини вас надихнув цей факт (зробити комплімент будь-якій стороні її особистості, зовнішності).

Також можна відразу показати серйозний настрій: «Привіт! Ти дуже цікава! Не хочеш погуляти, познайомитися? ».

Звичайно, рідкісна дівчина відразу погодиться на зустріч, але, напевно, буде відзначено, що ви пишете не з метою просто «погомоніти в інтернеті», а маєте реальні наміри на зустріч.

Найкраще буде, якщо ви заведете розмову про самій дівчині. Проявіть інтерес до її персони, задасте кілька питань, зробите компліменти, прокоментуєте деякі її фото (не під самими знімками, а в особистих повідомленнях, щоб точно можна було розраховувати на відповідну реакцію).

Запитайте, чим вона займається – працює вчитися або щось інше. Дізнайтеся, чи є у неї будь-які хобі, які місця в вашому місті їй подобаються, де б вона хотіла побувати (як у вашому місті, так і в будь-якому іншому).

Не слід на перших етапах листування активно цікавитися її особистим життям. Нерідко інформацію про наявність чи відсутність коханого можна знайти на особистій сторінці дівчини. У будь-якому випадку, якщо співрозмовниця охоче відповідає вам і явно зацікавлена ​​в діалозі, то навряд чи вам варто турбуватися. Як би там не було, перша зустріч або відмова від неї все прояснить.

Розкажіть про свої досягнення – можливо, у вас такі є в спорті або кар’єрі. Не виключено, що ви цікавитеся якимось хобі – це теж її може зацікавити. Якщо ж особливих захоплень у вас немає, то є сенс їх відшукати! Так ви підвищите шанси на те, щоб бути цікавим співрозмовником, так і в цілому новий щабель в саморозвитку ніколи не буде зайвою.

Більшість дівчат дуже люблять компліменти, і, звичайно, вони сприяють підняттю їх настрою.

Важливо, щоб вони були не банальними! Їй, звичайно, буде приємно прочитати, що у неї «красиві очі», «шикарна фігура» тощо, але краще, якщо ви дійсно зверніть увагу саме на її особливості. Приклад: «У тебе такий незвичайний колір очей, схожий на бурштин» (доречно для світло-карих очей).

Розглянемо кілька прикладів послань на початкових етапах знайомства: «У тебе дуже класний плейлист,« вкрав »у тебе кілька шедеврів», «Частіше додавай нові фото, на тебе приємно дивитися!» і тому подібне.

Джерело: https://pechen.top/narodnaya-meditsina/kak-poznakomitsya-s-devushkoy-po-vk/

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *