Як познайомитися з хлопцем: де шукати серйозні відносини

Як познайомитися з хлопцем: де шукати серйозні відносиниБагато дівчат мріють познайомитися з хлопцем, з яким можна побудувати відносини, створити сім’ю і жити щасливо. Не всім вдається знайти супутника життя, з яким можна забути про проблеми. Для зустрічі чоловіки мрії недостатньо одного бажання, потрібно вміти красиво виглядати, бути товариською, знати, в яких місцях можна зустріти принца.

Зміст приховати

Підготовка до доленосної зустрічі

Познайомитися з чоловіком для відносин може кожна жінка, якщо буде до цього готова. Доленосна зустріч відбувається в самі невідповідні моменти, коли цього зовсім не чекаєш. Жінка повинна бути завжди готова до довгоочікуваної зустрічі, мати прекрасний зовнішній вигляд, гарний настрій і позитивну енергетику, що буде тільки притягувати чоловіків.

Зовнішній вигляд

Познайомитися з гідним хлопцем може зовні приваблива дівчина, яка стежить за станом особи, волосся, одягу. Сучасних молодих людей в першу чергу привертає зовнішній вигляд дівчат, який і змушує почати спілкування, познайомитися з її якостями, характером, поведінкою.

Увагу варто приділити гардеробу, який повинен бути жіночним і привабливим. Потрібно позбутися від мішкуватих нарядів, які не дозволяють розглянути фігуру. Одяг повинен приховувати недоліки, підкреслювати достоїнства. Дівчатам з пишними формами краще віддавати перевагу чорним суконь та костюмів, які візуально зроблять образ витонченим і легким.

Наявність косметики і доглянуте стан волосся – запорука залучення уваги. Не варто робити вульгарний макіяж, який буде тільки відлякувати хлопців. Акцент потрібно зробити на жіночності і ніжності. Волосся повинні бути укладеними, вимитими, з приємним запахом.

Хода – ще один фактор, про який не потрібно забувати. Дівчина, постійно кудись поспішає, не контролює довжину і швидкість кроків, навряд чи приверне увагу хлопця на вулиці. Хода повинна бути легкою, жіночною і граціозною.

Як боротися зі страхами

Багато дівчат після 30 стикаються з внутрішнім страхом знайомитися з чоловіками, покладаючись на те, що ідеалу їм вже не зустріти.

Потрібно позбутися від поганих думок, перестати боятися бути відкинутими. Не тільки хлопці повинні проявляти увагу по відношенню до дівчат, тому що це закладено природою.

Жінки можуть знайомитися на вулиці, починати розмову, викликаючи інтерес у співрозмовника.

Як познайомитися з хлопцем: де шукати серйозні відносини

Кожна впевнена в собі дівчина легко зацікавить будь-якого чоловіка, якщо підбере потрібний час для знайомства. Щоб не отримати відмову, дівчата повинні розбиратися в хлопцях.

Наприклад, підбігати до молодої людини на вулиці, яка швидким кроком поспішає на роботу, зустріч або додому, неправильно. У такій ситуації навіть приваблива дівчина може отримати відсіч або зіткнутися з хамством.

Знайомитися найкраще в компанії, ресторані, на тренуванні. Важливо вибрати потрібний момент, коли чоловікові ніщо не заважає завести бесіду і познайомитися.

Інші важливі нюанси

Для знайомства з хлопцем дівчина повинна володіти не тільки привабливою зовнішністю і впевненістю в собі. Варто звернути увагу також на манеру поведінки і спілкування. Грубість, агресія, нечемний тон негативним чином позначаються на чоловічому сприйнятті.

ЧИТАТИ Як зрозуміти, що ти подобаєшся хлопцю по листуванню: ознаки симпатії

Дівчина повинна бути ніжною у всьому, починаючи з зовнішнього вигляду і закінчуючи характером спілкування з чоловіками. Варто попрацювати над голосом, зробити його ніжним, ласкавим. Будь-який чоловік зверне увагу на жінку, яка сяє зсередини, з перших хвилин викликає прихильність до себе не тільки приємною зовнішністю, але і жіночним розмовою, поведінкою.

Місця для знайомства

Знайти чоловіка для серйозних стосунків в 50 років теж можна, адже любові всі віки покірні. Потрібно знати, в яких місцях шукати ці зустрічі, на які заходи варто ходити. Існує кілька місць, де можна завести знайомство з неодруженими чоловіками і продовжити спілкування на приємній ноті.

В університеті або на роботі

Найпоширенішим для знайомства з хлопчиком або дорослим чоловіком є ​​місце, яке жінка відвідує щодня: університет, робота, спортивні тренування.

В першу чергу варто придивитися до оточення, можливо, в ньому є гідний супутник життя, який ще себе не проявив. Необов’язково шукати супутника серед колег або одногрупників.

Варто придивитися і до незнайомців в коридорі або на вулиці.

Завести розмову в цьому випадку буде нескладно, потрібно зробити акцент на роботі чи навчанні. Наприклад, можна попросити вподобаного хлопця пояснити ті чи інші робочі моменти, надати чоловічу допомогу тендітній дівчині.

Як познайомитися з хлопцем: де шукати серйозні відносини

Отримавши бажане, жінка зможе подякувати помічника і завести з ним приємну розмову. В цьому випадку потрібно бути впевненою в собі, позбутися від сорому і скутості, не видавати намірів. З ввічливій і приємною дівчиною чоловік захоче продовжити розмову, зустрітися за межами роботи або університету.

У громадському місці

Громадське місце – це ще один дієвий метод знайомства з хлопцями. Найпопулярнішими місцями для знайомства є:

 • тренажерний зал;
 • кіно;
 • торговий центр;
 • автомобільна парковка;
 • транспортна зупинка;
 • вулиця.

Місць для знайомства в суспільстві може бути багато, але серед найпопулярніших все ж вважається тренажерний зал. У ньому дівчата повинні відчувати себе крихкими і ніжними, потребуватиме чоловічої допомоги.

Можна попросити симпатичного хлопця правильно налаштувати тренажер, підстрахувати, показати техніку виконання.

Щоб таке знайомство не було провалом для красивої дівчини, просити про допомогу потрібно тільки в тому випадку, якщо чоловік не зайнятий тренуванням.

Громадський транспорт також вважається хорошим місцем для знайомства, але це не завжди зручно. Познайомитися з гідним чоловіком після 40 можна тільки при відсутності великого скупчення людей. Можна сісти поруч з ним, посміхнутися або попросити поступитися місцем. Красивим і ввічливим жінкам не відмовить ні одна людина.

В інтернеті

Найпоширенішим і доступним способом знайомства на сьогоднішній день вважаються соціальні мережі.

В інтернеті знайомитися набагато простіше, так як не потрібно нікуди ходити, ніяковіти від незручності і страху отримати відмову. Тут можна завести розмову з заможним чоловіком в 35 років або навіть після 50-ти.

Для таких знайомств не існує вікових обмежень, потрібно просто відчувати комфорт при спілкуванні з людиною.

Найпоширенішими місцями для знайомства в інтернеті є:

 • платні і безкоштовні сайти знайомств;
 • форуми;
 • ВКонтакте;
 • Інстаграмм;
 • Фейсбук.

Знайти другу половинку можна на будь-якому сайті, але важливо знати, який потрібен чоловік. Заможного хлопця можна шукати не тільки на роботі і в компаніях, деякі з них віддають перевагу знайомствам з дівчатами з перспективою особистої зустрічі в місті.

Як познайомитися з хлопцем: де шукати серйозні відносини

Ще кілька ідей

Дівчата можуть цікавитися, де ще можна познайомитися з чоловіком, якщо громадські місця, робота або соціальні мережі не допомогли знайти гідного супутника. Варіанти, на які варто звернути увагу:

 • вечірки та дні народження друзів;
 • спільні підприємства;
 • нічні клуби;
 • сусіди по двору або під’їзду.

При бажанні знайти супутника потрібно звертати увагу на оточуючих хлопців, щоб не упустити відповідний варіант.

активні способи

Якщо жінка потребує термінового завоюванні вподобаного чоловіка, потрібно переходити до активних методів спокушання і залучення до себе уваги.

застосуйте хитрість

Жіноча хитрість може проявлятися багато в чому, тут політ фантазії необмежений. Щоб привернути до себе увагу, можна попросити хлопця допомогти розібратися з поломкою в машині, попросити донести сумки до автомобіля біля супермаркету, запропонувати підвести після роботи. Хитрість не повинна бути відвертою, важливо продумати ситуацію до дрібниць і звернути на себе увагу.

Задайте питання

Задати чоловікові питання – спосіб почати розмову. Питання може стосуватися різних тем. Коли мова йде про роботу, можна обговорити робочі моменти.

Якщо чоловік і жінка зустрілися на вулиці, можна попросити показати дорогу до певного закладу або розповісти, як до нього дістатися.

Залежно від теплоти спілкування жінка зможе зробити висновок про наявність чи відсутність інтересу до неї і діяти по ситуації.

ЧИТАТИ Як почати розмову з хлопцем який подобається: секрети спілкування

Зробіть комплімент

Не тільки чоловіки повинні робити компліменти, дівчата також використовують цей спосіб залучення уваги і завоювання чоловіки. Але компліменти потрібно робити тільки в придатних для цього місцях, наприклад, на роботі, в університеті, інтернеті. Підходити до чоловіків на вулиці з компліментами нерозумно і негідно з боку дівчат.

Відкрито заявите про інтерес

Відкрито говорять про почуття тільки сміливі дівчата, які впевнені в привабливості і красу, не чекають відмови від чоловіка. Можна запросити хлопця в кіно або ресторан, а потім в романтичній атмосфері сказати про почуття. У такому випадку потрібно бути готовою до різних непередбачених реакцій, так як з першого погляду буває складно визначити, які наміри у чоловіка.

Як познайомитися з хлопцем: де шукати серйозні відносини

Про особливості пошуку заможного чоловіка

Шукати багатих хлопців потрібно у відповідних для цього місцях. Сюди відносяться:

 • вечірки для багатих чоловіків;
 • світські заходи;
 • компанії високого рівня;
 • сайти знайомств під фільтрами.

Познайомитися з заможним чоловіком для серйозних стосунків не так легко, як може здатися жінкам. Така група чоловіків має підвищені запити до дівчат, у них присутній уявлення про жіночність і красу. Щоб сподобатися забезпеченому чоловікові і побудувати з ним щасливе й заможне життя, потрібно в першу чергу зайнятися розвитком і приділити увагу зовнішності.

Як знайти супутника життя зрілої жінки

Знайти собі супутника можна в будь-якому віці, для зрілих жінок за 50 не існує винятків. Для знайомства потрібно використовувати ті ж стандартні методи, що і для молоденьких дівчат.

Можна звернути увагу на колегу, начальника або дорослого тренера зі спортзалу. Потрібно і після 50-ти років займатися собою, стежити за фігурою і станом шкіри.

У будь-зрілої жінки є шанс виглядати молодше і дістати увагу чоловіки.

Знайти чоловіка можна за будь-яких обставин і в будь-якому місці, але для цього потрібно бути впевненою в собі, мати привабливу зовнішність і жіночністю. Важливо позбутися зайвої нав’язливості, зробити акцент на наївності, крихкості і ніжності, оскільки такі дівчата привертають до себе увагу.

Джерело: https://love-is.org/kak-poznakomitsya-s-parnem/

Як познайомитися з гідним чоловіком для серйозних стосунків через інтернет

У наше століття інформаційних технологій і соціальних мереж знайомство через інтернет вже стало чимось самим собою зрозумілим. Число людей, які знайшли другу половинку на сайтах знайомств, з кожним роком стрімко зростає. Про те, як познайомитися з гідним чоловіком для серйозних стосунків через інтернет і піде мова в статті.

Чому познайомитися з чоловіком через інтернет простіше

Деякі дівчата уникають знайомств через інтернет. Вони побоюються йти на побачення з людиною, якого жодного разу не бачили, бояться, що чоловік не виправдає їхніх сподівань і розчарує. Крім того, чимало хлопців відразу ж пропонують інтим, що багатьом неприємно. Все це, звичайно ж, є на сайтах знайомств. Від подібного ніхто не застрахований.

Однак через інтернет бажають познайомитися і нормальні чоловіки, які шукають серйозних відносин. Знайти їх на сайті знайомств набагато простіше, ніж в реальному житті. Причин на те кілька:

 • У повсякденному житті ваші шляхи можуть ніколи не перетнутися. Навіть якщо у вас схожі захоплення і ви відвідуєте одні й ті ж заклади, опинитися в один час і в одному місці часом нереально;
 • На сайті знайомств відразу зрозуміло, що чоловік вільний і хоче познайомитися. У житті ж до вподобаного чоловіка наважиться підійти далеко не кожна, адже відразу виникають питання “А раптом він одружений?”, “А раптом у нього є дівчина?”;
 • Потенційних кандидатів легше оцінити і “відсіяти” на початковому етапі. Переглянувши анкету чоловіки, можна відразу перевірити його по найбільш важливим для вас параметрами. Наприклад, якщо у чоловіка є діти, а ви шукайте людини “без минулого”, знайомство починати немає сенсу;
 • На сайті знайомств великий вибір кавалерів. Навряд чи десь ще ви знайдете стільки вільних чоловіків, охочих познайомитися;
 • Спілкуватися онлайн перший час для деяких простіше, ніж наживо. Особливо це стосується сором’язливих дівчат.

Читайте також:   Як помиритися з подругою: поради, покроковий план дій

Важливо пам’ятати, що перед тим, як познайомитися з гідним чоловіком для серйозних стосунків через інтернет, вам, швидше за все, пощастить не відразу. Рідко хто знаходить другу половинку з першої спроби. Кожне не склалося знайомство варто сприймати як досвід, а не як невдачу.

Як правильно скласти анкету на сайті знайомств

Перший крок у пошуку гідного чоловіка через інтернет – правильно складена анкета. Найголовніше правило – не варто брехати. Пишіть про себе тільки те, що є насправді.

Так, не варто зменшувати свій вік, приховувати наявність дітей, писати, що не паліть, якщо насправді це не так. Так, можливо, це допоможе залучити чоловіка на початковому етапі.

Але в підсумку обман все одно розкриється, і нічим хорошим таке знайомство не закінчиться. Краще відразу шукати людину, яка “прийме” вас такий, яка ви є.

При складанні анкети не варто розписувати свої достоїнства і захоплення на 2 листи. Напишіть все коротко і по суті. Рідкісний чоловік захоче читати довгі мемуари про вашому хобі та улюблені книги.

Важливий момент – правильно підібрані фото. По-перше, не варто виставляти знімки п’ятирічної давності. Так, на них ви виглядаєте молодше і стрункіше, але з чоловіком доведеться зустрітися вживу.

Щоб не вийшов казус із серії “очікування-реальність”, краще виставляти свіжі фото. Те ж саме стосується фільтрів і фотошопа. Краще ними не користуватися взагалі.

В ідеалі викласти фото в повний зріст і портрет крупним планом.

Як познайомитися з хлопцем: де шукати серйозні відносини

Не варто публікувати в анкеті відверті знімки і фото в купальниках. Такими кадрами чоловіків, готових побудувати серйозні стосунки, ви віджахнете, а от бажаючих любові на одну ніч, як раз таки, залучите.

Найкраще вибрати кадри студійних фотосесій, знімки на природі або фото в красивому вечірньому платті. Не варто розміщувати фотографії з алкоголем і сигаретами. Також бажано, щоб на знімку ви були одна.

Після того, як ваша анкета буде готова, можна приступати до наступного етапу – перегляду анкет кандидатів.

На що звертати увагу, переглядаючи анкети чоловіків

Щоб не втрачати свій час даремно, кандидатів найкраще відсівати ще на етапі перегляду анкет. На що ж варто звернути увагу, думаючи, як познайомитися з гідним чоловіком для серйозних стосунків через інтернет:

 • Мета знайомства. Звичайно, чоловік може і “прибрехати”, написавши, що його мета – серйозні стосунки. Але багато хто навіть не намагаються приховати, що шукають просто секс на одну ніч. Природно, таких претендентів відразу відсіюємо;
 • Фотографії. Вони можуть сказати про людину багато. Для початку по знімках можна оцінити охайність чоловіки. Якщо на фото він зображений в брудній і м’ятою одязі, навряд чи він займає гарну посаду і успішний по життю. Якщо чоловік опублікував кадри на тлі дорогих машин, це зовсім не означає, що він багатий. Швидше це говорить про бажання “пустити пил в очі”. Заможні люди не будуть кричати про своє багатство, так як хочуть знайти дівчину, яка полюбила б їх за людські якості, а не за гроші. Добре, якщо у чоловіка є фото в ділових костюмах, кадри з подорожей або “нейтральні” знімки;
 • Захоплення і хобі. До цього пункту підходимо з особливою увагою. Успішні чоловіки не будуть витрачати вільний час на дурниці. Якщо у хлопця в графі хобі варто “гра в танчики”, варто серйозно задуматися, чи варто починати знайомство. Добре, якщо чоловік захоплюється читанням книг, подорожами або “дорогими” видами спорту, такими як гольф, серфінг, гірські лижі;
 • Знання мов. Цей пункт, звичайно, не обов’язковий, але буде плюсом. Володіння кількома мовами говорить про освіченість і інтелігентність;
 • Загальна інформація про себе. Якщо хлопець детально описує свої достоїнства, то швидше за все, це просто слова. У той же час, якщо чоловік не вказав ніяких відомостей, можливо, йому є що приховувати. Анкета повинна бути лаконічною, але при цьому містити всю необхідну інформацію;
 • Як давно чоловік зареєстрований на сайті. Дівчину має насторожити, якщо анкета претендента висить на сайті вже кілька років. Зазвичай, другу половинку вдається знайти за кілька місяців. Якщо ж чоловік в пошуках не перший рік, варто задуматися, що з ним може бути не так.

Як познайомитися з хлопцем: де шукати серйозні відносини

Після того, як ви складете про людину перше враження, переглянувши його анкету, варто переходити до подальших дій.

Як привернути увагу чоловіка на сайті знайомств

Зупинившись на анкеті вподобаного чоловіка, дівчата не знають, що ж робити далі. Написати самої або спробувати зробити так, щоб ініціатива познайомитися йшла від нього? За своєю природою чоловіки завойовники, тому краще скористатися другим варіантом.

Думаючи, як привернути увагу чоловіка на сайті знайомств, виходити треба з можливостей сайту. Якщо у вас відображаються всі “гості” вашої сторінки, то досить просто зайти на анкету вподобаного молодої людини.

Якщо такої функції немає, або цей спосіб не подіяв, можна проставити лайки до його фотографій або написати до них коментарі. Не варто писати явні компліменти і захоплені слова на адресу чоловіка.

Напишіть щось нейтральне, що відноситься до фону фотографії, наприклад “Який гарний захід” або “Я теж була в цьому місті, відмінне місце!”. Зазвичай цих дій вистачає, щоб чоловік звернув на вас увагу і написав першим.

Як познайомитися з хлопцем: де шукати серйозні відносини

Якщо хлопець не виявив ініціативу, можна спробувати написати першої. Можливо, він не помітив коментар, забув або посоромився написати. Але будьте готові до того, що ви опинитеся не в його смаку.

Як правильно спілкуватися і відповідати на питання

Наступний етап на шляху, як познайомитися з гідним чоловіком для серйозних стосунків через інтернет, – спілкування онлайн. Деякі прагнуть скоротити цей етап до мінімуму, відразу ж призначаючи зустріч. Інші ж, навпаки, намагаються відкласти цей момент. Якщо перед тим, як зустрітися з потенційним кавалером, ви хочете поспілкуватися онлайн, варто пам’ятати про декілька простих правилах:

 • Чи не завантажуйте чоловіка своїми проблемами. Не варто відразу ж розповідати хлопцю, про те, яка у вас важке життя, про проблеми зі здоров’ям, грошима, друзями і т.д. Чоловіки хочуть легкого спілкування, і нікому не сподобається вислуховувати негатив від незнайомої людини;
 • Не брешіть. Спілкування краще спочатку будувати на довірі. Відповідайте на питання чесно. Можна не вдаватися в подробиці, але брехати точно не варто;
 • Не потрібно бути нав’язливою, строчити чоловікові першої або просити, щоб він писав вам по 10 разів на дню. Якщо ви цікаві хлопцю, він сам проявить ініціативу, як тільки у нього буде вільний час;
 • Дотримуйтеся вимог паузу. Навіть якщо ви дуже чекаєте повідомлення від нього, не варто відповідати в першу ж секунду. Прочитайте, почекайте трохи, і лише потім відповідайте. Тут головне не перестаратися і знати міру;
 • Чи не висловлюйтеся в негативному ключі про своїх батьків і близьких, навіть якщо у вас не найкращі стосунки;
 • Не ставте занадто особистих і прямих запитань. Подібне краще питати при особистій зустрічі.

Як познайомитися з хлопцем: де шукати серйозні відносини

Абсолютно точно одне – затягувати спілкування через інтернет не варто. Якщо хлопець пропонує зустрітися, краще відразу ж погодитися. Живе спілкування дозволяє швидше дізнатися один одного, крім того, так не виникнуть помилкові ілюзії і ідеалізований образ чоловіка.

Навіть якщо інтернет-знайомство закінчилося невдало з першого (другого, третього) рази, не варто розчаровуватися і ставити хрест на цьому способі пошуку другої половинки.

Чоловічу увагу ніколи не буде зайвим, а походи на побачення допоможуть скрасити дозвілля і урізноманітнити життя. Наберіться терпіння, і ви переконаєтеся, що познайомитися з гідним чоловіком для серйозних стосунків через інтернет цілком реально.

А про те, як перетворити початок нових стосунків чоловіка і жінки в історію зі щасливим кінцем, можна прочитати тут.

Ольга Васильєва. Instagram, Infastar, YouTube.

Якщо Ви є автором одного з фото і не згодні з його публікацією – зверніться до адміністрації і ми виправимо помилку.

Джерело: https://infastar.ru/kak-poznakomitsya-s-dostojnym-muzhchinoj-dlya-sereznyh-otnoshenij-cherez-internet/

Як познайомитися з хлопцем: 10 перевірених рад для самих різних дівчат

Навіть якщо ви хочете, щоб ініціатива належала чоловікові, його можна ненав’язливо до цього підштовхнути. Використовуйте наступні поради, щоб підвищити ймовірність знайомства.

1. Визначтеся з місцем

Познайомитися можна за різних обставин, а не тільки томно потягів коктейль в барі. Спробуйте для початку зрозуміти, який партнер вам потрібен, і, вже виходячи з цього, вибирайте локацію. Хочете зустріти інтелектуала? Відправляйтеся на виставку або лекцію. Мрієте про спортсмена? Придивіться до тих, хто відвідує ваш спортзал, кого ви часто зустрічаєте на пробіжці.

Взагалі, зверніть увагу на місця, де ви часто буваєте. Швидше за все, там же знаходяться чоловіки, з якими у вас є спільні інтереси.

Не зайве задуматися про навички, які ви давно хотіли освоїти. У мовних школах або на курсах діджеїнгу теж досить підходящих кандидатів.

Як познайомитися з хлопцем: де шукати серйозні відносини

Інший варіант – шукати місця великого скупчення чоловіків, де ви будете виділятися. Наприклад, відвідати спортивне змагання, автомобільну виставку або просто відділ інструментів в гіпермаркеті. Без уваги ви там навряд чи залишитеся.

2. Стати завсідником

Про барах і кафе все-таки забувати не варто. Але замість того, щоб кожен раз відвідувати новий заклад, спробуйте вибрати одне і навідуватися туди регулярно. У звичній, комфортній обстановці простіше познайомитися з новими людьми. А бурхливу радість барменів з приводу вашої появи точно зверне всі погляди в вашу сторону.

3. Частіше перебуваєте на самоті

Чи не відлякуйте незнайомців видом своїх хохочущіх подруг і тим більше друзів-чоловіків. Практикуйте поодинокі прогулянки (або навіть подорожі), походи на культурні заходи або в кафе.

Тільки не намагайтеся замінити тимчасову відсутність спілкування прослуховуванням музики в навушниках або постійною перевіркою смартфона. Дайте оточуючим зрозуміти, що ви одна і не чекаєте появи запізнілого бойфренда.

4. Не будьте сніжної королевою

Якщо хочете познайомитися, забудьте про маску холодності і байдужості. Вона швидше відштовхує, ніж приваблює. Пускати в обіг всі можливості міміки теж не варто. Для того щоб показати свою зацікавленість, зазвичай досить погляду і легкої посмішки.

Як познайомитися з хлопцем: де шукати серйозні відносини

5. Слідкуйте за своїм зовнішнім виглядом

Це не означає, що потрібно терміново діставати з гардероба все найкоротший і блискуче. Кричуща сексуальність скоріше говорить про розпач дівчата і її поганий смак, ніж про готовність до нормальних відносин.

Краще зробити ставку на прості, але стильні рішення в одязі (основні ідеї можна почерпнути з цієї статті) і підібрати правильний макіяж і зачіску (на допомогу – ця і ця стаття).

І чи варто говорити, що мати гарний вигляд потрібно по можливості скрізь і завжди? Доглянутий і акуратний зовнішній вигляд – як мінімум ознака ввічливості по відношенню до себе і оточуючих.

Читайте також:   Як зрозуміти, що відносини вичерпали себе: поради психолога

активні способи

Час повного патріархату вже пройшло, а тотального фемінізму ще не настав. Проте жінку, яка виявляє ініціативу в стосунках, зараз навряд чи закидають камінням. У запропонованому нижче списку – ідеї для першого кроку, які сміливо може втілити будь-яка дівчина.

1. Застосуйте хитрість

Відверто висловлювати свою зацікавленість зовсім не обов’язково. Познайомитися можна з допомогою різного роду вивертів. Наприклад, підійти до чоловіка в кафе і сказати, що ви програли суперечку з подругою і за умовами парі повинні взяти номер телефону. Або вимовити вголос жарт, потім обернутися і вибачитися, пославшись на те, що думали, ніби говорите з вашим знайомим.

Звичайно, такий спосіб вимагає певних акторських навичок. Зате легкий викид адреналіну гарантований.

2. Попросіть про допомогу

Привернути увагу чоловіка можна самим безневинним способом. Як варіант, попросити пояснити дорогу, дістати щось з верхньої полиці в магазині або просто притримати двері.

Головне – не стати жінкою-проблемою, якій постійно потрібна допомога сильного чоловіка. Далеко не всім до душі роль батька-рятівника.

3. Задайте питання

Чоловіки люблять уваги не менше, ніж жінки. Особливо якщо це увагу лестить їх кругозору й інтелекту. Скористайтеся цією маленькою слабкістю, щоб заручитися підтримкою малознайомого хлопця. Наприклад, зверніться з професійним питанням до симпатичного колезі або попросіть пояснити граматичне правило незнайомця з мовних курсів.

4. Зробіть комплімент

Всім приємно, коли їх хвалять. Чоловіки не виняток. При цьому співати дифірамби їх зовнішності або мужності зовсім не обов’язково. Можна приємно відгукнутися про виступ незнайомця на конференції або заході з відкритим мікрофоном. Або ж підійти в парку до симпатичного собачникові і зробити комплімент його чотириногого друга.

Завести власну собаку теж непогана думка: тварини мають властивість легко зближувати незнайомих людей.

5. Відкрито заявите про свій інтерес

Набридло грати в рольові ігри і чекати біля моря погоди? Просто скажіть вподобаної людини, що він вам цікавий. Інший варіант – підійти до незнайомця в кафе і запитати, чи можна присісти до нього за столик.

Хтось скаже, що чоловік хоче бути мисливцем і йому не потрібна «легка здобич». Хтось – що така поведінка може налякати і відштовхнути. Але питання в наступному: чи хочете ви бути здобиччю і перебувати поруч з чоловіком, який не сприймає жіночої ініціативи?

Як познайомитися з хлопцем: де шукати серйозні відносини

Правда в тому, що чоловіки, як і жінки, бувають різними і бажають різного. Але чоловіки, як і жінки, часто схожі: вони теж бояться бути відкинутими і теж мріють, щоб в їхньому житті з’явився новий цікавий чоловік. Прекрасно, якщо бажання двох самотніх людей збігається, і не так уже й важливо, хто першим зробив крок назустріч.

Джерело: https://Lifehacker.ru/kak-poznakomitsya-s-parnem/

Де познайомитися з чоловіком для серйозних відносин, якщо шукаєш чоловіка

Чоловічі і жіночі погляди на відносини, як правило, відрізняються один від одного. Якщо хлопці в більшості своїй спочатку шукають інтимних зв’язків, то дівчата розглядають кожного потенційного партнера як майбутнього чоловіка. Така дійсність.

На перший погляд, познайомитися з чоловіком для серйозних відносин – дуже складне завдання. Кандидат повинен бути якщо не ідеальним, то близький до цього.

А такі або вже зайняті, або висувають високі вимоги до жінок. До того ж, не можна не враховувати проблему віку. У 20 років знайомитися простіше, і вибір більший.

Чим старше стає жінка, тим менше оптимізму вона проявляє щодо пошуку свого єдиного.

Як познайомитися з хлопцем: де шукати серйозні відносини

Знайти цікавого і надійного чоловіка можна в будь-якому віці. Потрібно тільки дуже сильно захотіти і докласти максимальних зусиль до вирішення даної проблеми.

Що змінити в собі?

Коли у людини є певна проблема, йому часто радять: треба почати з себе. І це вірний напрям думки. Куди простіше продуктивно попрацювати над собою, щоб змінити ситуацію, ніж намагатися перебудувати світ.

Що потрібно зробити дівчині, яка мріє про заміжжя:

 1. Змінити свій внутрішній стан. Буває по різному. В одному випадку буде досить викликати в собі рішучість, домогтися емоцій, які будуть постійно підтримувати впевненість в успіху. В іншому – поспілкуватися з фахівцем в області психології. Неважливо, які методи будуть використовуватися. Головне – результат: жінка повинна отримати впевненість у тому, що у неї є шанси знайти гідного чоловіка.
 2. Дуже важливо попрацювати над зовнішнім виглядом. По-перше, це необхідно, щоб полюбити саму себе. Якщо людина собі не подобається, повірити в перемогу у нього не вийде. Завдання вирішується просто: нова зачіска, хороший макіяж, шопінг. Настрій відразу ж покращиться. По-друге, робота над зовнішнім виглядом необхідна, щоб можна було легко зацікавити самотнього і порядного хлопця.
 3. Зустрічають, як відомо, по одягу. Не забуваємо, що мета – пошук чоловіка для серйозних стосунків. Отже, потрібно враховувати деякі моменти при виборі стилю для себе. Не варто використовувати занадто багато макіяжу. Краса повинна бути природною. Дуже важливо правильно вибрати одяг. Вона не повинна бути «кричущою» і надто відвертою. Безумовно, чоловіка можна зацікавити красивим тілом. Хлопці з великим бажанням будуть намагатися знайомитися з дівчиною, у якої на плаття глибокий виріз. Однак таку особу мало хто буде розглядати як кандидатуру для шлюбу. Відомий чоловічий парадокс: хлопці цікавляться одними жінками, які можуть бути хорошими коханками, а одружуються зовсім на інших. Для того щоб вдало вийти заміж, потрібно стати «інший».

Важливо визначитися з тим, де шукати чоловіка, з яким є шанси побудувати відмінну сім’ю.

Які місця розглядати?

В цілому, «стріла Амура» може вразити будь-якого з нас де завгодно. Але під час пошуків майбутнього чоловіка потрібно орієнтуватися на вік жінки і ступінь «серйозності» місця.

Почнемо по порядку. Очевидно, що молодим дівчатам дещо простіше шукати коханого, тому що вибір великий, і більше кількість місць, де живуть вільні хлопці.

Можна відвідати:

 • інститути та інші навчальні заклади;
 • молодіжні дискотеки;
 • студентські форуми.

Чим доросліша людина стає, тим йому складніше познайомитися, хоча б, тому що щоденний маршрут зводиться до одного: дім – робота – магазин – будинок.

Як познайомитися з хлопцем: де шукати серйозні відносини

Але усвідомлення цього дає можливість придумати варіанти розриву замкнутого кола:

 1. Необхідно більше з’являтися в публічних місцях. Наприклад, ходити не тільки в магазин, але і на виставки, в театр, на концерти і т. П.
 2. Варто вести активний спосіб життя. Зрозуміло, що іноді на це просто не вистачає сил. Але тут кожна дама повинна вирішити: чи сидіти вдома і заганяти себе в депресію, або виходити в світ і шукати собі доброго і вірного хлопця, який готовий створити сім’ю.

Настав час розглянути конкретні місця знайомств:

 1. Вулиця. Свій ідеал цілком реально зустріти по дорозі додому з магазину або з роботи. Потрібно розуміти, що серед 20-річних хлопців вільних зустрічається більше, тому знайомитися на вулиці простіше молодим. Для інших – порада: дивіться на праву руку, шукайте кільце. Чоловік міг просто його заховати. Це означає, що він не проти поспілкуватися. Втім, одружені, готові на зраду, нормальну дівчину не повинні цікавити. Йдеться про пошук чоловіка, який стане чоловіком, а не коханцем.
 2. Громадське харчування. Сюди включимо всякі розважальні заклади, де можна не тільки втамувати голод, а й, наприклад, потанцювати. Знайомства в клубах – не найкращий варіант знайти пристойного, справжнього чоловіка. Як правило, почати і продовжити спілкування в таких місцях легко: люди розслаблені, готові до нових знайомств. З іншого боку, багато вживають алкоголь у великих кількостях, що не дає їм можливості відповідати за свої слова. Та й далекосяжних планів в клубах хтось не будує: є тільки ніч, і неважливо, що буде завтра. У кафе і ресторанах все трохи інакше. Там теж люди відпочивають, але публіка збирається більше адекватна. Є непогані шанси познайомитися, наприклад, з олігархом, якщо правильно вибрати місце.
 3. Робота. Вище вже зазначалося, що більшу частину свого дорослого життя ми проводимо «в професії». І цей час потрібно витрачати не тільки на те, щоб приносити користь компанії або державі. Можна подумати і про себе. Варто придивитися до колег-чоловіків, виключити зі списку сімейних, інших – розглянути в якості супутника життя. На роботі можна використовувати різні способи знайомства і побудови відносин. По-перше, можна звернутися до колеги за допомогою. По-друге, цілком реально сходити разом пообідати або поговорити по дорозі додому. Перевага знайомства з колегою полягає в тому, що про людину можна швидко навести довідки. І вже на підставі отриманої інформації слід робити висновки: чи підходить кандидат для створення сім’ї і народження дитини.
 4. З хорошим чоловіком можуть познайомити подруги. Бажано, щоб вони вже перебували в статусі улюблених дружин. Оскільки самотня подруга напевно не захоче ділитися молодою людиною.
 5. Під’їзд будинку, ліфт, двір. Доля може звести з прекрасним хлопцем і в цих місцях. Якщо Ви переїхали в будинок недавно, потрібно придивитися до всіх сусідів. Можливо, є чудовий вільний хлопець або вдівець, який бажає отримати сімейний статус. Інформацію можна «вивудити» за допомогою різних хитрощів у бабусь, що мешкають біля під’їзду. Якщо Ви живете в будинку давно, варто звернути увагу на нових мешканців. Серед них може знайтися хтось, хто мріє про серйозні взаємини і весіллі.
 6. Санаторії та курорти. Зустрітися зі своїм справжнім і єдиним коханням можна в місцях відпочинку. Але насправді шанси не такі високі. Саме поняття «курортний роман» має на увазі нетривалі, хоч і бурхливі стосунки. А причина проста: в санаторії, наприклад, легко привернути увагу чоловіка. Але як його утримати, якщо він живе в іншому місті? Мало хто після проведених разом декількох днів має бажання продовжувати стосунки, зустрічатися, долаючи відстані.
 7. Спортивні секції та клуби. Хороший варіант хоча б тому, що молоді люди в цих місцях стежать за своїм тілом і здоров’ям. Але немає гарантій, що спортсмен коли-небудь наважиться зробити пропозицію.

Таким чином, познайомитися з чоловіком, щоб, наприклад, народити йому дитину, можна де завгодно. Хоч в бібліотеці або метро – це справа випадку.

Слід лише назвати місця, де невдалий результат буде найбільш вірогідний:

 • курорти і санаторії;
 • клуби.

Вище пояснювалося, з яких причин тут краще не здійснювати пошук молодих людей, з якими хочеться побудувати любов на все життя.

Мережа

Існує думка, що безглуздо намагатися знайти собі чоловіка в інтернеті. Нібито там немає нікого, хто хотів би спілкуватися серйозно.

Чи не погодимося з цим. Так, статистика показує, що на сайтах знайомств дуже багато чоловіків, які шукають зустрічей на одну-дві ночі, не більше. Є одружені, фріки і фейки. Гарантувати хороший результат ніхто не може.

Але сайти знайомств мають ряд переваг:

 1. На багатьох з них, як скажімо на «Мамбе», можна пройти реєстрацію безкоштовно. Досить вказати адресу своєї електронної пошти і номер телефону. У реальному світі можна звернутися до професійної свахи або в шлюбне агентство. Але тут є сильна різниця: за допомогу в пошуку чоловіка людям потрібно платити, в інтернеті – необов’язково.
 2. На сайтах знайомств можна відразу дізнатися, які цілі переслідує чоловік. Особливо це важливо в більш «дорослому» віці. Наприклад, якщо 40-річна жінка буде шукати собі ровесника на вулиці або в магазині, є ймовірність наштовхнутися на одруженого чоловіка. Щоб цього уникнути в мережі, досить прочитати зміст анкети. Адекватний парубок напише, що не перебуває в шлюбі і бажає серйозних відносин. На форумах попереджають, що деякі хлопці брешуть про свій сімейний стан, щоб залучати більше жінок. Навіть якщо Ви зустрінетеся з таким, нічого не втратите. Головне – бути обережною на побаченні.
 3. На сайтах можна знайти не тільки серйозного чоловіка, але і багатого. Зустріти мільйонера в звичайному житті досить складно, особливо якщо Ви не обертаєтеся в його колах. Коли дієш онлайн, завдання спрощується.
 4. Багато хто вважає, що в своїх намірах завжди серйозні військові та іноземці. Перші – через особливості своєї професійної діяльності. Другі – за умови, що живуть в цивілізованих країнах. Але все це стереотипи, що склалися. Так, військові звикли виконувати накази і робити все досить педантично. Вони прекрасно знають, що таке борг і честь, коли справа стосується служби. Що заважає цим людям в звичайному житті бути боягузливим і брехливими ?! З іноземцями своя історія: здається, образ прекрасного і чесного європейця сформований кіно, фільмами про любов, мелодрамами. Тим часом, навіть в самих цивілізованих країнах мають місце розлучення і фіктивні шлюби. Все залежить не від місця проживання, а від конкретної людини.

Читайте також:   Як розлучитися з чоловіком: варіанти піти без скандалів і болю

Джерело: https://loveffect.ru/dating/male/poznakomitsya-s-muzhchinoj-dlya-sereznyh-otnoshenij.html

Де знайти чоловіка: рейтинг найкращих місць для знайомства

Саша Глювейн

Getty / Fotobank.com

З класичного набору, відомого за фільмом «Москва сльозам не вірить», залишилися хіба що кладовища. Чоловіки «мігрували» з бібліотек і хімчисток і нині «водяться» в інших місцях.

«Я не знаю, де зараз ваш майбутній чоловік, але він точно не у вас вдома!», – впевнена Рейчел Гринвальд, автор книги «Програма: 15 кроків для пошуку чоловіка після 30» і ми з нею згодні. Перш, ніж приступати до активного пошуку, настійно рекомендуємо виконати наступні пункти:

1) Провести генеральне прибирання в особистому житті, щоб зрозуміти, скільки часу ви втрачаєте на чоловіків, які абсолютно вам не підходять.

2) Проаналізувати свої запити, щоб точно знати, який саме людина вам потрібен – і підкоригувати список місць, в яких ви буваєте, відповідно до запитів.

3) Переконатися у відсутності рухомого рядка на лобі «Мені терміново треба заміж», спочатку налаштуйтеся на флірт. Не потрібно планувати майбутнє весілля на 3, 5 і навіть 30 хвилині розмови.

4) Знайти собі якесь захоплення або навіть мета життя, реалізація яких жодним чином від чоловіка не залежить, так, щоб не «зациклюватися» на заміжжя.

5) Уважно вивчити матеріал «Сексуальні пози і жести» і «Як закохати його в себе». Ніхто з покупців не стане ломитися в бутик, на якому висить вивіска «Зачинено» і амбарний замок – це ж правило діє відносно знайомств.

6) Почати роботу над собою – не тільки вам повинен бути цікавий чоловік, але і ви йому! Запитайте себе – що він в вас знайде?

Отже, ось як виглядає наш рейтинг:

 • 1 Нехай не самий романтичний і сенсаційний спосіб, зате один з найпопулярніших, а найголовніше – дієвих і безпечних. Якщо вас ніхто нікуди не кличе, не сумуйте, організуйте вечірку самі. Завжди можна покликати гостей «на плов», «на барбекю», «на кавун» і.т.д., так що немає ніякої необхідності лягати кістьми на кухні. Приводом для зустрічі може стати віст, преферанс, маджонг, «Мафія», «Твістер» або навіть настільні ігри -Scrabble, Cluedo, «Монополія», «Манчкин», «Колонізатори».
 • 2Соціальние мережі, тематичні форуми, сайти знайомств і блоги – інтернет дарує масу можливостей. Але для знайомств серйозних все-таки рекомендуємо тематичні форуми – навряд чи на сайті «Популярною механіки», наприклад, живуть бажаючі знайти дівчину для сексу на одну ніч. Нехай хвиля знайомств по ICQ дещо спала, але тим не менше – це спосіб все ще працює. На сайті знайомств вам доведеться навчитися «фільтрувати» збоченців, абсолютно хворих на голову, і тих, хто звик самостверджуватися за чужий (в даному випадку – жіночий) рахунок. Ваша анкета і фотографії обов’язково повинні виділятися з загальної маси – це запорука успіху. Можна попросити знайомого чоловіка заповнити анкету за вас – тоді вона напевно не вийде сухою і банальною.
 • 3ВУЗ, автошкола, курси іноземних мов і акторської майстерності, танцклуб – знайомство в цих місцях може бути вельми перспективним. На особливу увагу заслуговують мовні курси – як показує практика, там представники сильної половини людства знайдуться в обов’язковому порядку. А ось часи СРСР, коли в школах ДОСААФ, де вчили водити машину, були одні хлопці, давно минули. Добре, якщо третина групи набереться. М’язисті, засмаглі і з кубиками на пресі «водяться» на березі озер, наприклад, на березі озера Плещеево, де розташована база серфінгістів і кайтістов (дівчат там теж вчать). Хоробрі підкорюють навчальні вершини в школі скелелазіння, пластичні – займаються капоейрою і.т.д. Свідомо не радимо тренінги психологічного зростання – вам потрібен чоловік, невпевнений у собі?
 • 4Беспрістрастная статистика стверджує: незважаючи на високі ризики, офіс був і залишається одним з місць проживання потенційних женихів. Якщо завести службовий роман з колегою, а не з начальником, шанси на успіх будуть вищими. Врахуйте, що в разі «успіхів в особистому житті», швидше за все, одному з вас доведеться поміняти місце роботи.
 • 5В фітнес-клубі можна і потрібно знайомитися не тільки з інструкторами та тренерами (хоча і цей варіант не варто відкидати). Для цього вам доведеться дещо розширити горизонти. М’язисті мачо навряд чи будуть стрибати поруч з вами на аеробіці або «розтягуватися» на йогу або пілатес, вони зазвичай «водяться» по сусідству – в тренажерному залі, в зоні вільних ваг. Так що від групових занять доведеться перейти до індивідуальних, але ви від цього тільки виграєте. Боїтеся, що будете виглядати непривабливо з червоним від напруги обличчям і в мокрій майці? По-перше, багато чоловіків дотримуються зовсім іншої точки зору і з задоволенням знайомляться «не відходячи від штанги». А по-друге, починати займатися потрібно поступово збільшуючи навантаження, не намагаючись за день довести фігуру до досконалості.
 • 6Пріподнятое настрій всіх присутніх, крижане шампанське, нескінченні поцілунки молодят і романтичні флюїди, що витають в повітрі, – відмінний фон для знайомств з чоловіками, починаючи від друзів нареченого і закінчуючи тамадою і діджеєм. Перші краще – в крайньому випадку про те, що собою являє кандидат на руку і серце, можна буде розпитати молодят, якщо ви раптом відчуєте брак достовірної інформації.
 • 7Ожіданіе вильоту і особливо сам політ гарантують, що волею-неволею деякий час вам доведеться провести разом в замкнутому просторі. Будьте обережні і не перетворюйте розмову в сповідь (все, що ви скажете, пізніше може бути використано проти вас). Не допускайте і появи «синдрому попутника». Інакше шанс на те, що розговорився симпатичний чоловік вирішить продовжити знайомство, наближається до нуля. Якщо ви не проти познайомитися з бізнесменом, підпишіться на новини фінансово-аналітичних порталів. Вас будуть цікавити глобальні заходи типу самітів і економічних форумів (деякі з них проходять на регулярній основі), злітаються на подібні заходи кандидати в чоловіки цілком видні і відбулися. Ваше завдання – для початку виявитися на борту того ж літака, що і вони.
 • 8И у того, і іншого місця є свої переваги. Більярд дозволяє показати всі достоїнства фігури як в статиці, так і в русі. Боулінг – непоганий варіант для тих, хто досить складно знайти якісь «запальні» теми для розмови. Гуркіт, з яким кулі котяться по доріжці, дозволить почати знайомство з обміну короткими репліками. Ви майстерно володієте києм і / або в 9 випадків з 10 вибиває страйк? Демонструйте свої здібності в повну силу тільки якщо впевнені, що вам потрібен азартний любитель змагань. Інакше ваші успіхи можуть здорово зачепити хворе чоловіче самолюбство.
 • 9Огромное кількість чоловіків грають в он-лайн ігри різного ступеня агресивності. Далеко не всі з цих ігор – «стрілялки» в чистому вигляді, багато хто з них настільки захоплюючі, що можуть перетворитися і в ваше хобі. Ваше завдання – не тільки грати, але і інтенсивно спілкуватися на форумі гравців – як правило, можливі зустрічі в реальному житті обговорюються саме там. Подібний варіант дозволяє спочатку дізнатися один одного трохи краще і лише потім з’ясувати, як виглядає зацікавив вас чоловік, але не вберігає від розчарувань або навпаки, приємних сюрпризів, пов’язаних із зовнішністю. Ще один пункт – це «живі» рольові ігри. А ось тут слід бути набагато акуратніше – приступайте, якщо в вас самої сильний дух авантюризму і материнський інстинкт. Гравці чоловічої статі часто-«дорослі діти», незалежно від того,яка дата народження варто в документах (як правило, контингент тут у віці від 12 до 40), відносини «завсідників» нагадують «Санту-Барбару». Але в цьому серіалі можна відшукати свій «перл» – грають в ігри і студенти, і топ-менеджери, але доведеться повозитися. Радимо звертати увагу не тільки на самих гравців, але і на тих, хто сидить в «мастерятніке» і всім цим «неподобством» командує.
 • 10Главное – вибрати правильний клуб, перший-ліпший не підійде. Знайте – певна публіка ходить в певні місця. Наприклад, весь МГУ в якийсь момент тусувався в «Маккей», зараз все творчі та прогресивні – в «Сімачова», «Солянка» і в барі Rolling Stone. Придивляйтеся до модних місцях і вибирайте ті, що близькі вам по духу.
 • 11Ви нікуди не їдете, він робить те ж саме в сусідній смузі – в пробці краще фліртувати, ніж нервувати, злитися або наносити макіяж. Не рекомендується робити це хіба що зовсім водіям авто з механічною коробкою передач – щоб уникнути аварійних ситуацій на дорогах.
 • 12Тем, хто впевнений, що «піти нікуди», настійно рекомендуємо для вивчення журнал TimeOut та інші видання та сайти відповідного профілю. Жінка, чиї інтереси виходять за стандартні «модні шмотки, серіали, кухня», легше обзаводиться друзями і знайомими.

Чи не покладайте великі надії на …

Автосалони Чи не відривайте незнайомого чоловіка від огляду і покупки авто або майбутнього тест-драйву. Придбання автомобіля – справа серйозна, що вимагає вкладення капіталу.

Якщо раніше за авто можна було визначити, наскільки людина забезпечена, то зараз, як правило, по машині можна з’ясувати, скільки він винен банку.

Так що не радимо оцінювати кредитоспроможність потенційного супутника життя по його автомобілю.

Організовані тури Серед туристів виявиться багато одинаків … але всі вони будуть жіночої статі! Чоловіки вважають за краще подорожувати самостійно.

Казино і іподроми Може бути, ви і знайдете там чоловіка. Але ймовірність того, що він виявиться «людоманом» (патологічним гравцем), занадто велика. Перш, ніж йти туди, перечитайте Достоєвського, роман «Гравець», і врахуйте, що цих людей вкрай складно лікувати, вони не визнають себе хворими.

Якщо ви хочете поділитися своєю історією знайомства з майбутньою половинкою, ласкаво просимо в коментарі!

Джерело: http://www.woman.ru/relations/men/article/57390/

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *