Як познайомитися з хлопцем в вк: корисні поради

Знайомства на вулиці давно пішли в минуле. В наше життя настільки міцно увійшов інтернет і соціальні мережі, що багато молодих людей вважають за краще знайомитися онлайн. Такий спосіб дуже допомагає сором’язливим юнакам і дівчатам розкритися. Також він дозволяє уникати розчарування, адже за час спілкування в соціальних мережах ви добре дізнаєтеся свого обранця.

Зміст приховати

Найчастіше, щоб познайомитися з хлопцем, дівчата вибирають соціальну мережу вконтакте. Це дуже популярна і безпечна інтернет-майданчик, на якій можна легко знайти реальну людину, оцінити його інтереси і захоплення. Як познайомитися з хлопцем в вк?

Як познайомитися з хлопцем в ВК: корисні порадиЗнайти хлопця в вк можна через спільних знайомих. Регулярно заходьте «в гості» до своїх друзів, дивіться, з ким вони спілкуються в соцмережах. Джерело: Flickr (luis_trujillo)

Правильно оформляємо профіль

Перед тим, як знайти хлопця в вк, слід належним чином підготувати свою сторінку. Адже кавалер точно також буде оцінювати вас, «зустрічаючи по одягу» – тобто ретельно вивчаючи ваш профіль.

 1. Щоб ви точно зацікавили хлопця в вк, ваш профіль повинен бути максимально змістовним. Тоді кавалер відразу зможе створити думку про вас і вирішити, чи варто відповідати на ваше повідомлення і продовжувати спілкування.
 2. Якщо ви соромитеся заводити знайомства з хлопцями у вконтакте зі своєю реальною сторінки, можна створити інший профіль і максимально оформити його інформацією про себе.
 3. Краще вказати в профілі свої реальні дані – правдива інформація вселяє більше довіри у молодих людей.
 4. Потрібно максимально описати свої захоплення, щоб ваш співрозмовник знав про ваші хобі і міг запитувати про них. Головне – повідомляти про себе лише правдиву інформацію. Адже, якщо ви набреше, що катаєтеся на сноуборді або професійно малюєте, ваша брехня врешті-решт розкриється.
 5. Щоб знайти близького за духом і захопленням людини, обов’язково заповніть пункти про переваги в музиці і кінематографі.
 6. Не забувайте про медіаконтенті: додані відео на вашій сторінці вконтакте також повинні співвідноситися з вашими захопленнями і характером.
 7. За списком і змістом груп можна легко дізнатися про інтелектуальний рівень людини і його інтересах. У утвореного людини не буде миготіти в стрічці «Двач», а у цікавій дівчата дурні жіночі паблік. Краще вибрати інтелектуальні групи, які роблять акцент на внутрішній світ, а не на зовнішність.
 8. У вас не повинно бути легковажних аватарок, Селфі з «качиними» губами. Також неприпустимі фотографії, на яких ви виставляєте своє тіло напоказ – ми адже шукаємо постійного хлопця, а не кавалера на одну ніч.
 9. Фотографії повинні бути скромними і демонструють ваші захоплення. На них можуть бути прогулянки з друзями, відвідування фестивалів, подорожі. Виявляти відкритість і скромність – кращий спосіб, як познайомитися з хлопцем вконтакте.
 10. Для профілю підбирайте тільки ті фото, на яких ви виглядаєте так, як у житті. Професійні фотосесії і результати фотошопа, звичайно, привернуть співрозмовників, але реальна зустріч з «сірою мишкою» принесе кавалеру розчарування. Не бійтеся бути такою, якою ви є.

Важливі нюанси пошуку кандидата

Отже, ви підготувалися, прибрали все зайве з профілю, тепер можна і приступити до пошуку кавалера. Де ж його варто шукати?

 1. Вибрати кандидата можна в популярних спільнотах вашого міста, де обговорюються новини і події місцевого значення. Читайте коментарі до записів і переходите на сторінки вподобаних хлопців, вивчайте їх профілі.
 2. Знайти хлопця в вк можна через спільних знайомих. Регулярно заходьте «в гості» до своїх друзів, дивіться, з ким вони спілкуються в соцмережах, хто активно коментує їх фото, записи і репости. Такий варіант навіть зручніше, оскільки вам буде простіше зав’язати спілкування, лайка сподобалися коментарі і вступаючи в діалог безпосередньо на стіні вашого спільного знайомого.
 3. Можна піти довгим шляхом: забити в пошуку цікавлять «параметри» хлопця (місто проживання, рік народження і т. Д.), А потім ретельно переглядати кожен профіль.

На що ж звернути увагу при виборі кавалера?

В першу чергу, його профіль повинен бути реальним, а не фейковий. Оцініть, скільки часу існує аккаунт, як часто хлопець робить репости і змінює аватарки. Вивчіть його фото і сподобалися йому записи, склавши по ним думка про захоплення людини.

Важливо! Якщо хлопець активно репоста картинки про алкоголь, наркотики і ті, які говорять про неповажне ставлення до дівчат, – краще уникати такого знайомства.

Початок знайомства в вк

Зручність спілкування через соцмережі в тому, що воно передбачає певну закритість, інтимність, і тому дозволяє людям відкидати кайдани сорому. Зараз ніхто не засудить дівчину за те, що вона почала розмову першою, і ви можете сміливо приступити до спілкування з обраним кавалером.

Важливо! Найголовніше в затії, як познайомитися з хлопцем в контакті, – в першому ж особистому повідомленні справити позитивне враження про себе і зацікавити співрозмовника. У листі повинно бути привітання і якесь питання або інформація, що пояснює, чому ви йому пишіть.

Можна зав’язати розмову, грунтуючись на загальному знайомому. Наприклад, у нього скоро день народження, а ти не знаєш про його захоплення, щоб підібрати хороший подарунок. Можливо, ти переживаєш через те, що той розлучився з дівчиною або розбив машину.

Як познайомитися з хлопцем в ВК: корисні порадиПоступово ваше спілкування стане постійним: ви почнете переживати про те, як проходить день один в одного, обмінюватися фотографіями. Джерело: Flickr (fxckyourdestiny)

Орієнтованість на місце навчання або роботи хлопця – ще один зручний спосіб, як познайомитися з хлопчиком в вк (наприклад, ти думаєш вчинити в той же навчальний заклад). Також можна відзначити, що у хлопця цікавий плейлист, захопитися його яскравими ми в місцевих групах або оцінити по достоїнству його фотографії.

Можна і не вигадувати приводу, а відразу написати, що хлопець тобі сподобався, і ти хотіла б поспілкуватися з ним. Така сміливість не залишиться непоміченою.

Якщо хлопець вам відповів – це хороший знак. Зараз головне – не відлякати його і захопити спілкуванням з собою, максимально зацікавивши.

Правильне продовження спілкування

Повністю пропрацювавши первісну тему для спілкування, можна продовжувати розмову в будь-якому напрямку. Познайомитися в контакті – це півсправи, головне тепер – постійно, але ненав’язливо підтримувати листування. Молода людина повинна звикнути до вашого спілкування і прагнути його продовжити.

 1. Відчувши, що спілкування «завмерло», вкиньте будь-яке питання самі. Не чекайте від хлопця першого кроку.
 2. Якщо вам очевидно, що хлопець сухо і однотипно відповідає на ваші питання, не пише змістовних відповідей – не витрачайте на нього час, ви йому явно не цікаві. Не варто дратувати його нав’язливістю.
 3. Теми для обговорення можуть бути абсолютно будь-якими. Ви можете обговорити гарячі новини, нові «меми», то, як пройшов день. Не забувайте про те, що всі люди по суті своїй егоїсти, так що частіше розпитуйте хлопця про нього самого.
 4. Продемонструйте свій широкий кругозір, особливо стосовно тих тематик, які цікавлять молоду людину. Автомобілі, футбольні клуби, заняття спортом і концерти музичних груп – до всіх цих областях у вас повинна бути заготовлена ​​реально відбулася історія.

Поступово ваше спілкування стане постійним: ви почнете переживати про те, як проходить день один в одного, обмінюватися фотографіями. Зрештою, настане момент реальної зустрічі.

З віртуальності в реальність

Перед першою зустріччю обов’язково подумайте, чи так вона вам потрібна. Проаналізуйте поведінку свого співрозмовника: чи завжди він був чесним, правдивим і адекватним? Чи було відкликано погано про дівчат і своїх колишніх? Побачення – це серйозний виток у ваших взаєминах: бажаючи зустрітися особисто, молода людина напевно вже побудував якісь плани щодо вас.

Важливо! Якщо ви обидва соромитеся зустрічатися, можна поступово підійти до цього: почати «для зручності» телефонувати по телефону, а потім перейти до скайпу. Так ви зможете почути голос один одного, оцінити справжню зовнішність і манеру розмови. Якщо вас обох один в одному все влаштовує, можна переходити до побачень.

Тепер ви знаєте, як познайомитися з хлопцем в вк. Це завдання одночасно і нелегка, і проста. Щоб знайти в соцмережі ідеального кавалера, потрібно чітко знати, що вас цікавить, і багато сил витратити на підтримку бесіди з обраним кандидатом. Але зате після довгого спілкування ви зможете перейти до довгоочікуваним побаченням, які будуть проходити легко і невимушено.

Відео по темі

& Lt; span id = “selection-marker-1” class = “redactor-selection-marker» data-verified = »redactor» & gt; & lt; / span & gt;

Як познайомитися з хлопцем в ВК: корисні поради

Джерело: https://anutkina.info/otnosheniya/muzhchini/292-kak-poznakomitsya-s-parnem-v-vk-i-chto-emu-napisat

Як познайомиться з хлопцем в вк

Як познайомитися з хлопцем в ВК: корисні поради

У нашій статті ми поділимося секретами того, як можна познайомитися з хлопцем в вк, розповімо з чого потрібно починати листування і як зацікавити співрозмовника. Дамо кілька реккомендацій як правильно знайомитися з хлопцями в вконтакте.

Як познайомиться з хлопцем в вк: З чого варто починати листування?

Отже, ви знайшли хлопця своєї мрії, але в голову нічого не йде крім банального «привіт». Тоді не поспішайте строчити йому повідомлення.

Спочатку вивчіть його сторінку, групи, на які він підписаний, чим захоплюється, яку музику слухає. Ні, досьє збирати не треба, але розмова про його захоплення стане для вас безсумнівним плюсом.

Загальні інтереси вельми швидко зблизять навіть малознайомих людей.

До того ж світ тісний. Можливо, у вас є спільні знайомі, або ви працюєте в одному і тому ж місці. Крім цього ви можете бути підписані на одні і ті ж групи, що теж стане ще одним приводом для знайомства.

Вивчили сторінку, зрозуміли приблизно його смаки та інтереси, що ж далі? Чи є який-небудь універсальний спосіб зав’язати знайомство?

Важливо в знайомстві головне здивувати людину або змусити відповісти вам. Будьте винахідливі.

Можна почати з привітання і поцікавитися, знайомиться чи хлопець по інтернету. Нічого поганого в цьому немає. Як варіант можна попросити порадити якийсь фільм. Або, якщо молода людина захоплюється фітнесом, попросити поради щодо тренувань.

Якщо у нього є пост з яким-небудь висловлюванням або цікавою цитатою, можна написати свою думку з цього приводу.

При першому знайомстві гумор і грайливість ніхто не відміняв. Головне, знати міру. Почати переписку з милою жарти можна, головне, щоб вона не була застарілою або заїждженої. Підключаємо фантазію.

Теми для бесід при знайомстві

Далі розглянемо докладніше теми, які точно припадуть до душі будь-якому хлопцю:

Що точно не варто згадувати в листуванні?

Тема, як познайомитися з хлопцем вк, листування з ним має свої підводні камені. Легко зробити помилку, торкнувшись те питання, після якого співрозмовник з чистою совістю відправить вас в ігнор. Ось приблизний список тем, яких точно варто уникати:

 • Відносини з колишніми дівчатами
 • Сімейні проблеми і конфлікти
 • Стан здоров’я
 • Занадто похмурі і непрості теми, що стосуються політики чи світових катастроф

Читайте також:   Скільки років триває закоханість: терміни і ознаки почуття

Будьте оптимістичні, розповідайте про те, що приємного було у вашому житті, цікавтеся, як хлопець провів свій день, тоді вас точно вважатимуть приємною співбесідницею.

Поради як підтримати переписку

Отже, розібралися, як познайомитися з хлопцем вк, поради, як продовжити її, теж знадобляться.

Відштовхуйтеся вже від того, що дізналися про співрозмовника в приватній розмові. Якщо він – завзятий геймер, заведіть аккаунт в його улюблену гру і запропонуйте пограти разом. Тоді тим для щоденних віртуальних бесід з’явиться безліч.

З’ясували, фільми якого жанру йому подобаються? Відмінно. Мимохідь запросіть його в кіно, попросіть скласти компанію.

І ще читайте анекдоти. Якщо виникне пауза в розмові, її завжди можна заповнити жартом. Головне, щоб вона була не вульгарною.

Пам’ятайте також про те, що ви теж особистість. І в прагненні догодити хлопцю не стискаючи палицю. Якщо будете завжди піддакувати, погоджуватися, а ще відверто хвалити, то можете легко відлякати вподобаного людини.

Найкращий порада – будьте собою. І люди потягнуться до вас.

Як познайомитися з хлопцем в вк листування (приклади)

Ось простий наочний приклад простого і ефективного знайомства в вк

 Як познайомитися з хлопцем в ВК: корисні поради
Сподіваємося вам сподобалася наша стаття будемо раді вашим м.

Джерело: https://allvk.net/kak-poznakomitsya-s-parnem-v-vk/

Як познайомитися з хлопцем вконтакте

Зараз інтернет-простір настільки захопило світ, що вже стає важко уявити собі реальність без комп’ютера.

Інтернет дає можливість не тільки отримувати необхідну інформацію в будь-який час доби, але і для деяких людей є способом заробітку або розваг. Особливою популярністю користуються, звичайно ж, різні соціальні мережі.

Адже не завжди є можливість поспілкуватися зі своїми друзями особисто, але в цьому незамінним помічником виявляється комп’ютер.

Крім того, зараз дуже модним стало здійснювати пошук своєї другої половинки за допомогою тих же соціальних мереж, і подібне знайомство нікого вже не дивує. Всі дівчата, які задаються питанням про те, як познайомитися з хлопцем вконтакте, повинні знати кілька основних правил, про які піде мова далі.

Як познайомитися з хлопцем в ВК: корисні поради

Оформлення своєї сторінки

Перш, ніж почати здійснювати пошук гідних кандидатів на роль хлопця, потрібно ретельно продумати свій власний профіль. Він повинен бути цікавим, змістовним, мати достатньо інформації для того, щоб уже відразу можна було створити певну думку про власника.

Психологи стверджують, що навіть не знаючи людини, дивлячись на його сторінку вконтакте, можна вже щось про нього сказати. Тому, до даного пункту слід поставитися з усією відповідальністю.

Для зручності можна створити додаткову сторінку, яка буде служити тільки для того, щоб познайомитися з хлопцем.

Як познайомитися з хлопцем в ВК: корисні порадиТож почнемо. В розділ з особистою інформацією найкраще вписувати справжні дані, щоб потім не було ніяких незручних ситуацій в подальшому. Важливо не соромитися, а розповісти про свої інтереси і захоплення. Тільки не варто перебільшувати занадто свої досягнення вконтакті, так як подібне можна буде легко з’ясувати при особистій зустрічі, і тоді потенційний кандидат на роль хлопця моментально втратить повагу і довіру до дівчини. Наприклад, якщо дівчина написала на сторінці про те, що професійно займається малюванням і відвідує школу мистецтв, а насправді навіть ніколи не тримала в руках кисть – то це, здійснюючи подальше знайомство, може серйозно підкосити її репутацію. Тому будь-яка інформація повинна бути максимально правдивою. Тільки так можна по-справжньому зацікавити і зацікавитися хлопцем. Ще не зайвим буде написати пару слів про свій характер і музичних і кінематографічних перевагах. Загальні інтереси дуже зближують. Цілком можливо, що скоро вам попадеться саме такий співрозмовник, який мислить так само, як і ви.

Одним з важливих складових, який також вплине на знайомство з хлопцем в контакті є медіаконтент. Завдяки цьому розділу можна також багато чого довідатися про користувачів соціальних мереж.

Відео в контакті може бути абсолютно різного змісту і тривалості, але найкраще вибрати саме те, що вам по-справжньому подобається і представляє певну цінність.

Адже, додаючи безглузді ролики, які не мають ніякого значення, не зможе допомогти вам з співрозмовником пізнати один одного трохи краще і познайомитися.

Ще один важливий нюанс, на який варто звернути увагу – це різні групи і спільноти. Для багатьох користувачів це також служить характеристикою людини. Адже, заводячи знайомство з певною людиною, можна вже заздалегідь дізнатися про його інтереси, переглянувши назви і зміст груп, в яких він є передплатником.

Якщо, наприклад, ви перебуваєте в спільнотах з подібними назвами, таким як «Подорож навколо світу», «Розумний журнал» або «1000 цитат великих людей», то відразу співрозмовник може зробити висновок про те, що ви досить начитаний і освічена людина, що цікавиться навколишнім світом.

Або, наприклад, якщо в вашому профілі виявляться спільноти з назвами «Краса врятує світ», «Жіночі секрети» та інші, то можна зробити висновок, що ви особливо багато часу приділяєте своїй зовнішності, а значить, внутрішні якості не є для вас пріоритетом.

Звичайно, подібна характеристика не завжди може бути вірною і складатися тільки на основі груп в контакті , але все одно, це теж слід враховувати.

Пошук кандидатів

Коли основна інформація сторінки для знайомства буде готова, можна приступати до самої приємної частини процесу – пошуку і знайомству з хлопцями.

Тут відразу виникає питання: де і як саме варто почати шукати? Найголовніше – уважно стежити за тим, щоб сторінка користувача була реальною, а не фейковий. І робити це краще за все через спільноти.

Саме там з великою часткою ймовірності можна познайомитися з реальною людиною. Тому що навряд чи хто-небудь стане залишати свої коментарі до записів з «аккаунта-обманки».

Як познайомитися з хлопцем в ВК: корисні поради

Наступний варіант – це спільні знайомі. Тут все просто. Можна заходити на сторінки ваших друзів, у яких теж є друзі. Можливо, з деякими з них вони спілкуються особливо тісно, ​​що видно по листуванню на стіні, наприклад.

В даному випадку можна почати діяти через лайки. Якщо вам сподобався молодий чоловік, але ви соромитеся лайкнути його фото, то можна зробити це з коментарем на його стіні. Так ви зможете повідомити його про себе.

Хоча, звичайно, після цього може не відбутися знайомство, але, у всякому разі, ви вже спробуєте.

Крім цього, можна кинути пару коментарів під фоткою вашого спільного знайомого, і тоді шанси на успіх значно збільшаться! Якщо ви з розряду сміливих людей, то для того, щоб з’явився привід заговорити з хлопцем – просто додайте його в друзі. Наявність спільних знайомих буде дуже навіть до речі!

Крім усього іншого, для знайомства вконтакте можна скористатися простою формою пошуку. Завдяки зручному фільтру, ви зможете задати саме ті параметри, які вам необхідні. Наприклад, дуже важливий – це вік (напевно, ви вже знаєте, з хлопцем якого вікового діапазону вам би хотілося поспілкуватися).

Плюс можна вибрати саме ту школу або вуз, де ви вчилися. Це додатково вам допоможе, так як буде ще одна зачіпка для початку розмови, якщо раптом, сам кандидат після додавання його в друзі виявиться занадто сором’язливим. Відібравши «найдостойніших», уважно вивчіть їх анкетні дані.

Адже, як було сказано вище, навіть по сторінці вконтакте можна вичавити максимум інформації про людину.

Бажано робити особливий акцент на життєву позицію (що хлопцем найбільше цінуватися: алкоголь і сигарети або навпаки, здоровий спосіб життя; що стоїть на першому місці – кар’єра чи сімейні відносини). Звичайно, зрозуміло, що якщо особистісна успішність займає чільну роль, то навряд чи людина готова до серйозних стосунків з дівчиною.

Початок і підтримання розмови

Як тільки ви додали молодої людини в друзі, можна відразу ж почати знайомство. Насправді, тут немає нічого страшного, просто дуже важливо створити про себе правильне враження і зацікавити.

Це найважливіше правило для тих, хто мучиться питанням про те , як познайомитися з хлопцем в контакті.

Як і при реальній бесіді , вконтакте слід привітатися, і написати причину, по якій ви зацікавилися хлопцем.

Наприклад, це може бути сформульовано так: «Привіт! У нас з тобою є спільний друг Н., можливо, у нас теж знайдуться спільні інтереси »або« Привіт! Бачила на твоїй сторінці, що ти вчишся в інституті.

Я теж збираюся вступати в нього, може, ти розкажеш мені трохи про нього? » і так далі. Головне – просто зав’язати розмову, а далі вже буде легше. Якщо ж ви повністю впевнені в собі, то можна написати і прямо: «Привіт! Ти мені сподобався, і хотілося б познайомитися ближче ».

Для знайомства з хлопцем це дає величезний плюс, адже молоді люди дуже цінують сміливість.

Що стосується подальшого продовження розмови, то можна зачіпати будь-які теми, які тільки прийдуть в голову. І чим більше буде кругозір у вас і вашого співрозмовника, то тим більше шансів отримати позитивні емоції від знайомства.

Коли ви вже тісно будете спілкуватися, то варто час від часу почати пропадати на пару-трійку днів, а потім розповідати хлопцю про події, які відбулися. Завдяки очікуванню з його боку, ви ще більше підвищите інтерес до своєї персони.

Можливо, вам захочеться познайомитися з яким-небудь хлопцем в живу. Не варто боятися робити перший крок!

Як виявилося, питання про те, як почати знайомитися в контакті з хлопцями має дуже просту відповідь: потрібно набратися впевненості, і просто зробити перший крок назустріч своєму щастю!

Джерело: https://dlya-nas.ru/kak-poznakomitsya-s-parnem-vkontakte/

Як познайомитися з хлопцем в ВК: приклади діалогів, теми для спілкування. Як познайомитися з хлопцем в інтернеті: корисні поради

Раніше це ще було занадто ново, незвідане, було навіть страшно якось думати про це. Однак уже зараз багато пар знайомляться в мережах
і, при тому, будують в подальшому повноцінні відносини.

Інтернет-знайомства для дівчат можуть бути дуже корисними. Це просто відмінно підійде тим, хто соромиться знайомитися з хлопцями наживо
, не знає, що сказати при зустрічі, або просто боїться розчаруватися, побачивши свого обранця.

У реальному житті, коли ми бачимо людину, ми можемо неправильно його оцінити з першого погляду. Адже для подальшої оцінки ми пір не відводимо. В Інтернеті ж, навпаки.

Ми можемо дізнатися за невеликий час не тільки зовнішню оболонку людини, який сподобався, але і його інтереси, і внутрішні якості.

Отже, поговоримо про те, як же варто дівчині знайомитися з молодими людьми в контакті. Ми звикли, що начебто хлопець завжди першим повинен робити перший крок, але і чекати біля моря погоди теж самій можна дуже довго. Тому треба діяти. Але, все-таки, дівчина повинна бути тактовна і ненав’язлива, і все пройде гладко.

Читайте також:   Як правильно ображатися на чоловіка: особливості поведінки

Готуємося до знайомства

Як познайомитися з хлопцем в ВК: корисні поради

Отже, перше, що повинна зробити кожна дівчина – підготувати себе до знайомства з хлопцями.
Зустрічати хлопець вас буде “по одягу”, тобто по фотографіях, гортаючи ваші альбоми, а також інформацію, яку ви залишаєте у себе на сторінці. Кожна дрібниця може або відштовхнути від вас кавалера, або залучити.

Тому переконайтеся, що всі, що в и готові показати світу
на своїй сторінці, ніяк вас не обмежує або не приносить неприємних відчуттів.

Виходячи з фотографій, про вас можна буде скласти певне враження: де ви буваєте, що любите, хто ваші друзі, які у вас звички.

Ви можете здатися іноді дурною і легковажною, так що приберіть всі непотрібні фото з вашої сторінки, нема чого створювати відразливі увагу моменти.

Напишіть на сторінці про себе те, що ви любите (хобі, захоплення, речі, які вам просто подобаються). Не потрібно нічого вигадувати, пишіть так, як є насправді. Найголовніше правило – бути самою собою.

Хлопці абсолютно не люблять
дівчат з шкідливими звичками і тих, хто погано, недоглянутий виглядає. Дівчині не личить курити
– це зовсім не модно і не стильно. Не вітається і випивка. На фотографіях, наприклад, буде відразу видно, наскільки ви доглянута, і як ви стежите за собою.

Зовсім не обов’язково бути писаною красунею. Потрібно просто доглядати за самою собою – легкий, ненав’язливий макіяж, природні волосся, ніжна шкіра, струнке тіло – все це приверне увагу до вашої сторінці.

Якщо ж ви поки не сильно встигли привести себе в належний вигляд
– то дійте!

Адже якщо вам пощастить, і після знайомства вам доведеться зустрітися з хлопцем наживо, він не повинен розчаруватися, побачивши в житті зовсім не те, що є на фото.

Діємо! Тільки не впадаємо у відчай!

Як познайомитися з хлопцем в ВК: корисні поради

Отже, сторінку ми привели в порядок, з собою коханою теж все на вищому рівні – відмінно. Саме час приступати до активних дій.

Перше, що ми повинні зробити
– визначитися з тим, кого ми шукаємо. Забиваємо в пошуку ті дані, які хотілося б: рік народження (перш за все), місто проживання. Решта по своєму смотрению.

Джерело: https://torrax.ru/fabric/kak-poznakomitsya-s-parnem-v-vk-primery-dialogov-temy-dlya-obshcheniya.html

Як познайомитися з хлопцем в «ВКонтакте»

Продовжуємо цикл статей про дейтинг (чи то пак знайомствах) для представниць прекрасної статі, і сьогодні крок за кроком розберемо питання « Як познайомитися з хлопцем в ВК ».

Як познайомитися з хлопцем в ВК: корисні поради

Крок 1. прокачувати сторінку

Використовуєш соцмережі виключно для викладання фоток і листування з друзями (колегами, однокурсниками, троюрідними бабусями)? Багато що втрачаєш! Правильно оформлена сторінка здатна принести власниці не тільки вагон передплатників, лайків та захоплених коментарів, але і дещо цінніше. Наприклад, нових шанувальників, один з яких цілком може виявитися «тим самим».

Але перш ніж твій профіль в «ВКонтакте» почнуть атакувати бажаючі познайомитися, доведеться серйозно над ним попрацювати. Нижче ми розповімо про ключові правила, які допоможуть прокачати особисту сторінку, піднявши її на якісно новий рівень.

фотографії

Аватар – перше, що бачать користувачі, тому він повинен чіпляти! Погодься, панночці з привабливим юзерпіки познайомитися з хлопцем в ВК набагато простіше, ніж фейковий Кім Кардашьян або дівчинці з розмитим Селфі на аве. Мета головного фото – викликати у чоловіків бажання зайти на твою сторінку і довше тут затриматися, розглядаючи інші знімки.

Прошерстил свої альбоми. 100500 однотипних «себяшек», ліфтолукі, сніданки та бізнес-ланчі мало кому цікаві.

Любиш викладати фоточки погарячіше? Безумовно, відверте декольте або напівголе Селфі збере сотні лайків і коментарів із серії «Я б вдул познайомився!», Але хлопець з серйозними намірами на таке навряд чи клюне.

Якщо дуже хочеться продемонструвати фігуру у всій красі, замов професійну фотосесію: хороший фотограф зможе подати наготу естетично, смачно, без натяку на вульгарність.

Сайт знайомств для дорослих Loversi.ru провів міні-опитування: ми запитали користувачів-чоловіків, які фотографії їм точно сподобаються. Виявляється, більшість з них із задоволенням Лайкнути фото, на якому дівчина:

 • щиро посміхається, сміється;
 • позує в стильному одязі;
 • займається спортом, активно відпочиває;
 • не боїться виглядати смішно (60% респондентів відзначили, що жінка, здатна посміятися над собою, – це сексуально!).

Стіна

Багато панянки не приділяють мікроблогу в ВК належної уваги, вважаючи, що гостям профілю немає до нього справи. І сильно помиляються! Стіна – це відображення наших думок, способу життя, душевного стану. А тепер пробіжися по своїй стрічці.

Картинки кошенят, пафосні фразочки а-ля «Мене важко знайти і легко втратити», приколи з паблік, цитати про любов, якісь фото … Знайоме? На жаль, так виглядає стіна у 90% дівчат – банально, нудно, передбачувано.

Немає нічого, що виділяло б їх серед мільйонів інших користувачок.

Щоб успішно знайомитися з хлопцями ВК, подумай над контентом, який розміщуєш, і видали зайве. Пости повинні характеризувати тебе як розумну, цікаву особистість і викликати емоції у читача: дивувати, інтригувати, провокувати, мотивувати і ін. Частіше поділися власними роздумами та враженнями – це формує цілісний образ і дає чоловікам відмінну зачіпку для знайомства.

Особиста інформація

Не обов’язково вказувати всі таємниці, хоча і порожні поля не вітаються. Перерахуйте кілька улюблених фільмів, книг, а ось про захоплення розкажи детальніше, особливо якщо вони прикольні і незвичайні. Танцюєш тверк – пиши, тиснеш від грудей штангу 100 кілограм – пиши тим більше!

Крок 2. Залучаємо увагу

Після тотального апгрейда кількість гостей чоловічої статі на твоїй сторінці значно виросте. Звичайно, можна пожинати плоди своєї праці, залишаючись в пасивному пошуку, але краще не втрачати часу даром і самої проявляти ініціативу.

Як познайомитися з хлопцем в ВК? Припустимо, ти натрапила на профайл якогось красеня і хочеш з ним поспілкуватися. Є кілька способів звернути на себе увагу.

 1. Просто постукайте. Зафрендити з приємним незнайомцем – це нормальна практика, і соромитися тут нічого. Зазвичай хлопці легко додають у друзі симпатичних дівчат. Щоб мінімізувати ймовірність відмови, подай запит інтригуючим посланням.
 2. Лайкать і коментуй його записи . Неважливо – потрапила ти у френд-лист або тільки набираєшся духу відправити заявку: привілей активність на сторінці обранця, але не втрачай почуття міри. Періодично залишати лайки і дотепні коменти під його постами – добре; лайкать все підряд (та ще відразу після публікації) – погано! Реагуй на те, що дійсно подобається.
 3. Вступай в ті ж групи . Цей спосіб познайомитися з хлопцем в ВК трохи складніше, ніж попередні. Вивчи список спільнот, в яких він складається і проявляє активну участь (в ідеалі ваші інтереси повинні перетинатися). Знайшла підходяще? Жваво підключайся до обговорення і коментуй записи, де відзначився об’єкт симпатії. Якщо виявиш себе з кращого боку, листування в рамках групи плавно переміститься в приват.

Крок 3. Починаємо переписку

Ти виявилася у нього в друзях, і тепер ви зрідка обмінюєтеся віртуальними знаками уваги? Непогано, але на взаємних лайок далеко не заїдеш. Якщо молода людина до сих пір не написав тобі в личку, це ще не означає, що твоя персона йому не цікава. Іноді сильна стать проявляє недоречну скромність, тому не бійся виступати ініціатором спілкування.

Багато дівчат не знають, як почати знайомство з хлопцем в ВК, а вже питання «Що написати?» вганяє їх у справжній ступор. Відразу домовимося, банальне «Привіт, як справи» навіть не розглядаємо – подібного роду підкати дратують всіх без винятку. Секрет вдалого оупенера (першої фрази) – використовуй інформацію з його аккаунта: фото, аудіо- та відеозаписи, пости на стіні, хобі тощо.

Приклади для натхнення:

 • «Бачу, ти захоплюєшся фотографією. Відмінні роботи! На який фотоапарат знімаєш? »;
 • «Ти правда любиш Ролана Барта? Зараз так рідко зустрінеш молоду людину, що цікавиться філософією »;
 • «Прочитала твій пост про бездомних тварин. Дуже правильні слова. Давно працюєш в притулку? Можу я чимось допомогти? »;
 • «Схоже, у нас з тобою однакові музичні смаки. А як тобі ось цей трек? »;
 • «Класні фотки з Домінікани! Теж збираюся там відпочити. Чи не підкажеш, що варто подивитися в першу чергу? ».

Щирість – ще один непоганий варіант зачепити вподобаного кандидата: «Знаєш, я ніколи раніше першою не знайомилася з хлопцем в ВК, але мимо такого красеня просто неможливо пройти».

Крок 4. Продовжуємо спілкування

Отже, рибка попалася на гачок, і ви почали листуватися. Щоб усі зусилля не пропали даром, дотримуйся наступні рекомендації.

 • Перший час тримайся в рамках його інтересів, поступово розширюючи коло тем.
 • Став відкриті питання, т. Е. Які передбачають розгорнуту відповідь.
 • Бачиш повідомлення від нього? Чи не кидайся щодуху відповідати, потерпи кілька хвилин (чим довше чекає вісточки, тим більше думає про тебе).
 • Ефективний психологічний прийом – писати повідомлення в два рази коротше, ніж співрозмовник. Наприклад, відповідь на його меседж з 10 пропозицій постарайся вмістити в 5.
 • Не захоплюйся смайликами. Вони дійсно допомагають зробити розмову живим і невимушеним, але більше трьох штук зараз – це перебір.
 • Чи не атакуй мільйонами повідомлень.
 • Пиши грамотно.

Тепер ти знаєш, як правильно знайомитися з хлопцем в ВК. Дерзай!

Джерело: https://loversi.ru/content/kak-poznakomitsya-s-parnem-v-vk

Список тем, про що поговорити з хлопцем в інтернеті. Які питання можна задавати, а чого слід уникати?

Як познайомитися з хлопцем в ВК: корисні поради

Хочете написати в ВК хлопцеві, який дуже подобається, але не знаєте, про що поговорити і як викликати у нього інтерес? Для таких випадків кожна дівчина повинна знати які питання можна задавати, а будь тим краще уникати. Розглянемо докладно всі провокаційні, небанальні і забавні питання на будь-які теми. А також як просто і ненав’язливо запитати про жінок, любов, інтереси і життя.

З чого потрібно починати?

Для початку необхідно зрозуміти, чи налаштований молодий чоловік на спілкування, чи не зайнятий він у даний момент рішенням важливих справ. «Прощупайте грунт» за допомогою загальних питань:

 1. “Вітання! Як настрій?”
 2. «Як доїхав сьогодні до роботи?»
 3. «Як вчора пройшло тренування?»
 4. «Так хочеться підняти тобі настрій. Як це можна зробити?”
 5. «Що у тебе хорошого сьогодні сталося?»
 6. «Уже пообідав? Чим смачним сьогодні годували в їдальні? »
 7. «А ти знаєш, що сталося з …?»

Якщо вам довго не приходить відповідь – не панікуйте! Людина може бути просто зайнятий справами. Як тільки звільниться – відразу відповість.

Як привернути увагу хлопця, який тобі подобається

прості питання

Задавайте найпростіші питання, які не вимагають довгих роздумів, щоб зав’язати легку бесіду. За допомогою таких питань виникне довірча обстановка.

 • Чи вдався день?
 • В якому настрої?
 • Що робиш?
 • В їдальні обідаєш або з собою приносиш їжу?
 • Чи довго вчора через пробки добирався?
 • У мене так холодно на роботі, а у вас включили опалення?
 • Ти вже був у відпустці?
 • Підеш сьогодні на тренування?

Читайте також:   Як розкріпачитися в ліжку: способи подолання сорому

Питання, щоб дізнатися його трохи краще

Якщо ви викликали інтерес у молодої людини, дізнатися його буде досить просто, можете задавати питання на будь-яку тему. Але краще поцікавтеся його дитинством, улюбленими заняттями в зовсім юному віці.

Запитуйте про це в невимушеній обстановці, якщо він розслаблений, то зможе відкритися вам повністю. Доброзичлива атмосфера розташовує до відвертої розмови, ви відчуєте, що він вам симпатизує.

 • Які захоплення були у тебе в дитинстві?
 • Пам’ятаєш свого першого друга? Які у вас були стосунки?
 • Ти закохувався в дитячому садку?
 • Яких тварин ти любиш?
 • Що тебе приваблює? Заняття полюванням, риболовлею, спортом?
 • Як ти любиш відпочивати?
 • Який вчинок може викликати у тебе сильне роздратування?
 • А ти був в літньому таборі? Яке найяскравіша подія, пам’ятаєш?
 • Який твій улюблений жанр кіно?
 • Тобі подобаються комп’ютерні ігри? Як ти до них ставишся?
 • Яка кухня тобі подобається? Уподобання в стравах?

Коли не знаєш, про що можна питати, подумай, що тобі найцікавіше дізнатися про нього в цей момент.

Про життя і улюблених заняттях

Такі питання підходять для знайомств і спілкування з хлопцем в соціальних мережах, наприклад, в ВК. Торкаючись тим про досягнення, дитячих спогадах, родину, захоплення, домашніх вихованців, ви зможете більше дізнатися один про одного.

Джерело: https://woplan.net/spisok-tem-o-chem-pogovorit-s-parnem-v-internete/

Знайомство з хлопцем «ВКонтакте»

Як познайомитися з хлопцем в ВК: корисні порадиЗ давніх часів вважалося, що дівчині непристойно робити перші кроки щодо хлопців. Це завжди вважалося занадто відвертим, ознакою невихованості. З тих пір багато чого змінилося, і цей момент не став винятком. Тепер в тому, що дівчина може перша підійти і завести знайомство з хлопцем, нічого ганебного і ненормального немає. Тепер це норма.

В даний час стали популярні знайомства в соціальних мережах. Це дуже вигідно, тому що:

 • у вас є величезний вибір;
 • реально познайомитися з людьми з різних куточків Землі, при цьому не виходячи з дому;
 • ви зберігаєте анонімність;
 • і, в загальному, це – просто, доступно і легко.

У соціальних мережах можна познайомитися з ким завгодно, знайти хороших друзів, а також свою другу половинку.

Візьмемо, наприклад, сайт «ВКонтакте» – один з найпопулярніших. Кожен користувач чув про нього. Знайомства на цьому сайті доступні для всіх: і дівчат, і хлопців. Але в цій статті акцент буде зроблений саме на тому, як дівчині можна познайомитися з хлопцем «ВКонтакте».

Крок перший – підготовка

Дівчина повинна підготувати свою сторінку «ВКонтакте». Варто вказати необхідні дані, інтереси і, найголовніше, мати хороші фотографії. До речі, останні повинні бути справжніми, інакше потім буде ніяково зустрітися з хлопцем наживо, коли ви опинитеся не такий, який він очікував.

А щоб цього не сталося, потрібно стежити за своєю зовнішністю, вести активний спосіб життя і правильно харчуватися. У вас не повинно бути шкідливих звичок. Не тільки тому, що хлопцеві це може не сподобатися, а ще й тому, що це шкідливо для здоров’я.

Крок другий – пошук

Себе до знайомства підготували? Відмінно! Тепер можна шукати хлопця. У пошуку «ВКонтакте» вкажіть потрібні вам дані і шукайте. Уважно переглядайте сторінки передбачуваних кандидатів і відбирайте тих, хто найбільше вам сподобався.

Крок третій – знайомство

Головне – не соромитися! Вас все одно ніхто не бачить. Додайте хлопця в друзі. Якщо він підтвердить заявку, то це чудово.

Але не потрібно піддаватися стереотипам типу «хлопець повинен робити перший крок» і чекати повідомлень від нього. Ні.

У наш час багато хлопців вітають ініціативних дівчат, тому вперед! Напишіть йому самі! Почніть з простого: «Привіт. Ти мені сподобався. Познайомимося? »

Написали? Відповів? Якщо немає, то не турбуйтеся. Не потрібно сваритися з ним, це його вибір і не вам його міняти. Тому залиште його в спокої і шукайте іншого. А якщо так, то відмінно! Тепер потрібно зав’язати розмову.

Яка кількість часу триватиме закоханість

Що написати:

 1. «Я подивилася твої фото. Ти такий сильний і красивий! Поважаю людей, які займаються спортом ».
 2. «Я дивлюся, ти катаєшся на скейтборді. Круто! Ти просто любитель або майстер? ».
 3. «Прикольно, у нас, виявляється, смаки в музиці збігаються».
 4. «Це твоя собака на фото? Він такий красень! Як його звати?”

Спілкуйтеся з хлопцем, дізнайтеся про нього і його життя якомога більше. Викличте до себе інтерес. Наприклад, пишіть йому кілька днів поспіль, а потім пропадіть на день. Але не стискаючи палицю. Не потрібно зникати на пару тижнів. Якщо хочете зустрітися з цим хлопцем, то не чекайте і запросіть його першої!

Підіб’ємо підсумки всього вищевикладеного. Для того щоб вдало познайомитися з хлопцем «ВКонтакте», необхідно:

 1. Уважно стежити за своєю зовнішністю і здоров’ям.
 2. Не боятися робити перший крок! Хлопці люблять активних і впевнених у собі дівчат.
 3. Чи не нав’язуватися.
 4. Бути загадкової і трошки прихованої. Не потрібно відразу звалювати на нього тонну інформації про себе.
 5. Вчасно відповідати на повідомлення. Чи не пропадати надовго.

Дотримуючись всіх порад, ви без праці заведете безліч знайомств, серед яких може зустрітися і воно – те саме, під назвою «любов».

https://youtu.be/HgHybi5cd9k

Джерело: http://14fevral.ru/valentin/znakomstvo-s-parnem-vkontakte.html

Як познайомитися з чоловіком в соціальній мережі: 5 секретів успішного спілкування

Успішне спілкування в соціальній мережі з чоловіком – це важливий крок до переходу на реальне спілкування. Говорячи про соціальні мережі, ми маємо на увазі в першу чергу «Instagram», «Facebook», «Вконтакте».

Сюди можна віднести також і сайти знайомств, які дуже схожі на звичайні соціальні мережі.

Головне – це правильно оформити сторінку, адже починається спілкування в 99% випадків з перегляду фотографій і в 100% випадків – з інтересу до головної фотографії профілю.

Секрет перший: позбудьтеся від усього, що може відлякати чоловіка

Почнемо з найважливішого – з фотографій. Вони ні в якому разі не повинні викликати у чоловіків почуття того, що у вас вже хтось є . Це в першу чергу фотографії з чоловіками. Не має ніякого значення, хто на фото – брат, батько, дядько або просто друг. Будь-який чоловік відразу подумає: «Ага, напевно, це її залицяльник.

Мені проблеми не потрібні ». Ще гірше, якщо таке фото на головній сторінці, на «аватарке». Тут шансів того, що чоловік вашої мрії залишиться на сторінці, майже немає, адже нікому не хочеться вступати в конфронтації або валити чуже щастя.

Якщо ви на фото і зовсім обнімаєтеся з чоловіком, то ймовірність перспективного знайомства знижується майже до нуля.

На фотографіях не повинно бути ніяких квітів, подарунків, яскравих подорожей, будь-яких натяків на залицяння. Це теж в якійсь мірі відлякує чоловіків.

Ще це погано, тому що чоловіки можуть подумати, що вам подобається створювати конкуренцію навколо себе і хвалитися цим.

Якщо ви в стосунках, то такі фото будуть доречні, але якщо ви в активному пошуку, це знищить ваш успіх на корені.

Слідкуйте за статусами . Не варто ставити статуси, в яких ви показуєте свою неприступність. Через це до вас будуть «стукати» тільки найдурніші чоловіки, яким важливий виклик, а не ви самі. Такі «альфа-самці” не подарують вам щастя. Якщо ви шукаєте спонсора, то справа інша.

Приберіть інформацію про ваш сімейний стан –  «у відносинах», «в шлюбі» . Якщо ви любите так відлякувати чоловіків, то можете залишити, але для знайомства це не буде позитивно з цілком очевидних причин.

Найбільше чоловіків дратує сімейний стан «все складно». Невизначеність найгірше, тому чоловіки обходять стороною такі сторінки досить часто.

Можна поставити в активному пошуку, але психологи радять вибрати зі списку просто «неодружений» або взагалі не заповнювати цю графу сторінки.

Повернемося до теми фотографій. Чи не викладайте сексуальні фото . Максимум можна викласти одне, але максимально дипломатичне. Це сприймається чоловікам як виклик. Вони не думають, що ви легкодоступні, але розуміють, що ви обожнюєте увагу. З цим нормальні чоловіки миритися не будуть. Навіть якщо вони вам і будуть писати, то на довгі відносини розраховувати не варто.

Дуже поширена помилка – закрита сторінка . Якщо ви хочете знайти чоловіка, то потрібно дозволити йому ступити на вашу територію хоча б в інтернеті. Як же ви можете сподобатися комусь, якщо ви закриті від всіх? Дайте загальний доступ до фотографій і сторінці всім користувачам. Якщо ви замужем, то закритий аккаунт – хороший крок.

Порожня сторінка. Така сторінка нікого не приверне. Потрібні фото, хоча б парочка. Потрібна інформація про ваші інтереси, репости і так далі.

Будьте активними, тому що соціальні мережі вже стали таким собі показником вашого розуму, ваших амбіцій і пріоритетів. Допоможіть чоловікам побачити вашу особистість, щоб уникнути незручних питань.

На сайтах знайомств це особливо актуально, тому що там кожен знає, що йому хочеться знайти в людині і кого саме він бажає знайти.

Порада друга: чи не листуйтеся з чоловіком багато

Коли сторінка готова і можна приступати до фільтрації за допомогою спілкування, необхідно пам’ятати одну просту пораду – не пишіть про себе багато. Багато пані починають строчити в соціальній мережі або на сайті знайомств цілі поеми.

Це почасти добре, але потрібно залишати інтригу. Спілкуйтеся коротко, залишаючи все саме солоденьке на потім, на живу зустріч.

Можна навіть скласти невеликий план розмови з чоловіком, подумати, про що ви будете розмовляти потім, якщо сподобаєтеся один одному.

Спілкуйтеся максимально коротко, зачіпаючи тільки тему того, що ви шукайте в партнері і коли вам можна буде зустрітися. Це все, що потрібно писати. Решта краще відкинути, оскільки це лише все ускладнить.

Потім вам вже не захочеться зустрічатися або бажання згасне. Соціальні мережі – найпотужніший інструмент для пошуку людей, для їх фільтрації і прийняття рішень.

Заглиблюватися в спілкування краще після зустрічі, а до першого побачення не варто писати про себе занадто багато.

Порада третя: відповідайте просто, але не без емоцій

Наприклад, він питає вас про те, де ви працюєте. Не потрібно сухо відповідати: «У банку». Дайте відповідь більш оригінально: «Мене оточують цифри – я бухгалтер».

Неважливо, що саме ви придумаєте – відповідайте з емоціями або заміняйте їх смайликами. Це теж дуже корисно.

Коли ви відповідаєте не зацікавлене, то чоловіки виховані можуть подумати, що вам не цікаво, тому і перестануть писати вам.

Порада четверта: спілкуйтеся з декількома чоловіками відразу

Якщо вам пише велику кількість чоловіків, не потрібно відсіювати їх всіх відразу або говорити, що ви вже когось знайшли. Користуйтеся тим, що вас поки нічого не пов’язує. Чим більше чоловіків буде з вами спілкуватися, тим більше шансів у вас буде знайти одного-єдиного.

Порада п’ята: спілкуйтеся приблизно пару днів перед зустріччю

Дуже дивними вважаються чоловіки, які відразу хочуть побачити вас або просять скинути їм побільше ваших фотографій. Занадто активні – це, швидше за все, не ваш варіант. Серед надмірно активних користувачів чоловічої статі досить мало адекватних людей. Чоловік може прямо написати вам, що йому дуже хочеться побачитися з вами живу, але він не буде на цьому загострювати увагу.

Соціальні мережі допомагають знайти хорошу людину, другу половинку. Це новий тип знайомств, який розвивається і вдосконалюється. Соціальні мережі і сайти знайомств постійно оптимізуються для того, щоб вам було зручніше шукати любов.

У них можна знайти навіть чоловіка-іноземця з будь-якої точки світу. Користуйтеся тим, що вам дають технології, але робіть це з розумом. Намагайтеся відповідати самій собі, а не ліпити якийсь інший образ.

Удачі вам, і не забувайте натискати на кнопки і

На нашому каналі в Яндекс.Дзен завжди найцікавіші статті по цій темі. Обов’язково підпишіться!

16.05.2018 00:35

Джерело: https://gurutest.ru/publication/kak-poznakomitsya-s-muzhchinoj-v-sotsialnoj-seti-5-sekretov-uspeshnogo-obscheniya/

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *