Як правильно цілуватися: техніки, способи і корисні поради

Як правильно цілуватися: техніки, способи і корисні поради

Зміст приховати

Одна з кращих технік поцілунку. «Трикутник» ідеальний, коли партнери знаходяться лицем до лиця. Почніть цілувати свого партнера в губи. Потім повільно перейдіть до щік, а від них – до шиї. Після цього знову поверніться до губ.

Таким чином, поцілунками ви повинні пройти наступну траєкторію: губи – щоки – шия – губи. Вкрай важливо здійснювати переходи між цими місцями плавно, не допускаючи різких рухів. Під час руху ви можете злегка покусувати партнера і робити короткі поцілунки. Так ваші дії будуть виглядати більш природно.

2. Покусування

Як правильно цілуватися: техніки, способи і корисні поради

Більшості людей здається, що майстерність поцілунку цілком зводиться до володіння губами. Їх турбує безліч що не відносяться до справи питань: «Наскільки сильно слід стискати губи?», «Яка техніка поцілунку підходить саме моїх губ?» і так далі. Однак поцілунок – це щось набагато більше, ніж зіткнення губ!

Наприклад, в ньому можуть бути задіяні зуби. Існує правильний і неправильний спосіб їх використання. Як неважко здогадатися, правильний метод передбачає акуратні і ніжні покусування.

Не потрібно перетворюватися в хижого звіра, який нападає на здобич. Спробуйте ось що: цілуючись з партнером, пропустіть його губу між своїх зубів. Потім повільно відтягніть її назад, дозволяючи губі вислизнути.

Техніку можна виконувати як з верхньої, так і з нижньою губою.

Не забувайте, ваша мета полягає не в тому, щоб нашкодити партнеру, а в тому, щоб подарувати йому нові відчуття.

3. Посмоктування

Як правильно цілуватися: техніки, способи і корисні поради

Ця техніка схожа на попередню. Її відмінність полягає в тому, що губи партнера ви затискаєте своїми губами, після чого повільно вивільняє їх.

Будьте обережні: прямій залежності між силою здавлювання і доставляються задоволенням тут немає! Найкраще робити це ніжно. Є ще один спосіб. Уявіть, що губи партнера – це цукерка на паличці. Тільки не намагайтеся її розкусити!

4. «Руки вгору!»

Як правильно цілуватися: техніки, способи і корисні поради

Одна з найважливіших частин тіла, які використовуються при поцілунку, – руки.

Просто тримати руки не залучений до справи вкрай нудно. Програма мінімум для ваших кінцівок – це обійняти партнера. Якщо вам цього мало (а зазвичай цього мало), розслабтеся і дозвольте рукам вільно доторкатися до об’єкта ваших ласк, включаючи його ерогенні зони.

Найбільш підходящі місця для маніпуляцій руками при невинному поцілунку – волосся, голова і особа. Повільно проведіть рукою по волоссю партнера, помасажуйте пальцями його шию. Можете застосувати трохи сили і поміняти кут між вашими особами, нахиливши його голову. Використання рук – найважливіший елемент процесу, який може нескінченно урізноманітнити задоволення цілуються.

5. Ласки вуха

Як правильно цілуватися: техніки, способи і корисні поради

Вуха – одна з найбільш чутливих частин людського тіла. Тому вистачає навіть легкого посмоктування мочки, щоб порушити партнера.

Рівень вище – це покусування вуха. Тут потрібно бути вкрай обережним. Принцип схожий з технікою, описаної в другому пункті, однак сила стиснення тут повинна бути мінімальною. В іншому випадку у вас з’явиться шанс повторити відомий «подвиг» Майка Тайсона.

Джерело: https://Lifehacker.ru/5-goryachix-texnik-poceluya/

Вчимося цілуватися: як не зробити помилок, вправи, види і техніки

Коли людина відчуває, що він не може принести задоволення своєму партнеру, він починає турбуватися: а чи можна це виправити? Насправді правильну техніку поцілунку може освоїти кожен. Потрібно тільки докласти трохи інтересу і зусиль.

Поцілунок – це ласка давня, як світ. Уже тисячі років тому люди вміли цілуватися, знаходячи в цьому особливу насолоду. Наші предки ставилися до поцілунку, як до священного дії, що відкриває суть злиття чоловічих і жіночих енергій.

З тих пір мало що змінилося. Люди люблять цілуватися, вони знають, що це корисно, що це приносить радість, заспокоює і додає сили.

Видів і технік поцілунку насправді не так багато. Всі їх можна освоїти при бажанні, і тоді вже можна буде проявити фантазію. Комбінувати різні види по своєму смаку для того щоб доставити собі і партнеру максимум задоволення.

Як правильно цілуватися: техніки, способи і корисні поради

Тим, кому особливо цікаве це питання, можна почитати літературу по філематології, особливої ​​науки, що займається вивченням фізіологічних і психологічних особливостей поцілунку. Деякі види поцілунків (а їх насправді сотні) розберемо в цій статті.

Французький поцілунок

Його також називають глибоким поцілунком. Це складний вид поцілунку, який освоюється трохи пізніше, вже після освоєння більш простих технік. Суть його полягає в зіткненні мов двох партнерів.

Хоча цей вид ласки і є найбільш чуттєвим і збудливим, його вважають за краще не все. Деяким жінкам і чоловікам він не подобається через свою вологості і інтимності. Тому переходити до нього потрібно вкрай обережно, дотримуючись ряд певних правил. Звернути увагу потрібно на такі моменти, як:

 • свіжість подиху;
 • приваблива зовнішність;
 • спокусливий запах від волосся і тіла;
 • легкість і неспішність дотиків;
 • чуттєвість.

Починати поцілунок потрібно обережно, переходячи від невагомих дотиків до більш відчутним і чуттєвим, поступово нарощуючи темп, якщо партнер відгукнувся і пішов назустріч. Головне, не поспішати і не проявляти зайву наполегливість. Якщо партнер намагається відсторонитися, краще перервати поцілунок, знову перейшовши до більш м’яким дотиків.

Як навчитися цілуватися по-французьки? Існує чотири види французького поцілунку, кожному з яких приділяють особливу увагу.

До видів французького поцілунку відносять такі:

 • млин – обертання мови по колу;
 • вишуканий поцілунок – ковзання по небу;
 • царський поцілунок – ковзання по зубах і внутрішній стороні щоки;
 • жалячий поцілунок – посмоктування губи з різким проникненням мови всередину.

Як правильно цілуватися: техніки, способи і корисні поради

італійський поцілунок

Це закритий, довгий і дуже ніжний поцілунок. Він більше романтичний, ніж пристрасний і підходить для перших побачень, любовних зізнань і пояснень. Він також носить назву «поцілунок-флірт», в ньому багато м’якості, неспішності і легкості.

Як і французький, італійський поцілунок вимагає уваги до певних моментів, таким як:

 • романтична обстановка;
 • невелика вологість губ, яка досягається застосуванням гігієнічної помади;
 • наявність великої кількості часу, неквапливість;
 • терпіння і чуттєвість.

Італійський поцілунок не може бути різким і пристрасним. Поєднання губ м’яке, невагоме і тривалий. Рухи легені, ледь помітні. У момент поцілунку потрібно підключати руху рук, погладжування, обійми, зіткнення грудей і стегон.

Як правильно цілуватися: техніки, способи і корисні поради

англійська поцілунок

Це поцілунок з легкими покусування. Підходить для вираження пристрасті і бажання володіти партнером повністю. Покусувати можна як верхню, так і нижню губу, злегка захоплюючи і потім відпускаючи. Часто такий вид поцілунку комбінують з іншими.

Важливо дотримуватися ряду правил:

 1. Виявляти ніжність і обережність. Укуси повинні не завдавати болю зовсім, або завдавати легку, приємну біль на частки секунди.
 2. Не варто використовувати англійську поцілунок на перших побаченнях, це може насторожити партнера. Спочатку дізнайтеся добре його смаки.
 3. Цей поцілунок тільки на оголених ділянках тіла. Потрібно бути обережним, адже шкіра на тілі людини має різну чутливість.

Згідно з дослідженнями психологів цей тип поцілунку має величезну популярність. Понад сімдесят відсотків чоловіків і жінок знаходять його збудливим і охоче ним користуються. Як навчитися такому поцілую?

 • ніжно захопити верхню чи нижню губу передніми зубами;
 • повільно, злегка потягнути;
 • відпустити і ненадовго переключитися на інший вид поцілунку.

Покусувати поцілунок можна освоїти для початку без участі зубів. Для цього потрібно спробувати здійснювати схожі руху одними губами.

Класичні види поцілунку

На даний момент відомі три види класичного поцілунку. Розглянемо кожен з них:

 1. Без мови. Для того, щоб правильно цілуватися без мови, важливо навчитися розслабляти губи. Напруга в губах – це головна перешкода хорошому, якісному поцілую. Розкривати губи не потрібно зовсім, або робити це злегка, захоплюючи нижню або верхню губу партнера.
 2. З мовою. Поцілунки з мовою можуть бути сухими і мокрими. Часто перший випадок в міру збудження переходить у другий. У сухому поцілунку мову бере участь несильно, не проникає дуже глибоко всередину, ковзання плавне. Рухи обережні, обмацують. Мокрий поцілунок глибше, сильніше і швидше. Мова рухається впевнено.
 3. Взасос. Починається як закритий поцілунок. Потім підключаються обережні посмоктування губ, верхньої та нижньої черзі. Можна м’яко провести кінчиком язика по губах партнера, підключити легкі покусування.

Кожна людина може зробити свій стиль цілування неповторним, комбінуючи різні техніки і види за своїм бажанням. Важливо відштовхуватися від власних уподобань, при цьому враховуючи бажання партнера.

Як правильно цілуватися: техніки, способи і корисні поради

техніки поцілунку

Їх безліч і оволодіти ними може кожен. Існують техніки, які підходять переважно чоловікам або жінкам, техніки еротичних, спокусливих і пристрасних поцілунків, а також техніки поцілунку в інші частини тіла (плечі, шию, вуха).

Досвідчений коханець повинен мати в запасі як мінімум п’ять технік. У цій статті будуть розібрані десять різних прийомів.

Перший поцілунок

Хто б що не говорив, але перший поцілунок повинен бути особливим. Легкий, ніжний, романтичний, в ньому не повинно бути агресії і занадто сильного жадання. У першому поцілунку ніколи не задіюють мову і зуби. Беруть участь тільки губи, а очі як правило, повинні бути прикриті.

Злегка прочиненими губами потрібно доторкнутися до губ партнера, спробувати трохи їх втягнути, допустимо повільно провести по губах партнера кінчиком язика. Рухи плавні, неспішні, майже як в італійському поцілунку.

Якщо партнер дівчина і вона цілується в перший раз, варто прислухатися до її рухом. Бажання відсторонитися не повинно ігноруватися.

поцілунок взасос

Такий вид поцілунку дається не всім і справа тут зовсім не в його складності. Техніка полягає в тому, що нижня або верхня губа партнера (а іноді і обидві відразу) немов поглинається, засмоктується. Такий поцілунок триває недовго, він то слабшає, то знову розгорається.

Рухи по початку не надто сильні і різкі, потім їх можна поступово посилювати до тих пір, поки партнер не дасть зрозуміти, що ось тепер досить. Якщо виконувати техніку цього поцілунку правильно, то можна відчути на губах приємне поколювання, оніміння.

Поцілунок взасос не можна переривати занадто різко, адже в такому випадку губи партнерів розмикаються з гучним бавовною, що викликає деяку незручність. Щоб уникнути збентеження, поцілунок потрібно розривати плавно, з легким шиплячим звуком.

Техніка «Марафон»

Це довгий, наполегливий і м’який поцілунок. Найкраще виконувати цю техніку в тиші, при вимкненому світлі. Основна відмінність полягає в тривалості поцілунку. Чим він довший, тим краще. Кажуть, цей поцілунок надає заспокійливо і навіть заколисливе дію.

Техніка «Марафон» сприяє зближенню партнерів і тренує їх витривалість.

Техніка «Електричний заряд»

Такий поцілунок роблять в повній темряві. Дівчина неспішно підходить до хлопця, і не доходячи до нього буквально пару кроків, нахиляється і цілує. Поцілунок повинен вийти тривалим, при цьому тіла не стикаються, діють тільки губи. Така ласка надасть на чоловіка приголомшливий ефект, так що спробувати треба обов’язково.

Читайте також:   Як познайомитися з хлопцем в вк: корисні поради

Еротичний поцілунок для хлопців

Звичайно, слід враховувати, що такі ласки подобаються далеко не всім дівчатам. Але перевірити і спробувати потрібно обов’язково. Легкі дотики губами до мочки вуха, м’які поцілунки, посмоктування, ненаполегливість руху мовою створюють справжню симфонію.

Зазвичай до еротичного поцілунку плавно переходять від поцілунку в шию. Деяких дівчат це дуже заводить, інших тільки лоскоче, в будь-якому випадку реакція проявиться негайно. Якщо дівчині такий вид ласки не до вподоби, вона тільки хіхікнет. У зворотному випадку її подих почастішає і вона не стане усувати хлопця, а потягнеться до нього.

Під час поцілунку можна вимовляти якісь приємні, ласкаві слова, нашіптувати про те, як сильно дівчина подобається, збуджує, як вона хороша і так далі. Головне, не робити це занадто голосно, не дихати і не шепотіти прямо у вухо, це викличе тільки роздратування.

Під час поцілунку не можна торкатися до прикрас дівчини (різним сережок), брати їх в рот або грати з ними. Дівчині це, звичайно, не сподобається. Мало того, що великий ризик розстебнути сережку і втратити її, так ще й вона потім залишиться неприємно вологою і холодною.

поцілунок пощипування

Це довгий поцілунок з легкими укусами і пощипування. Його потрібно робити, не дуже розкриваючи губи і не використовуючи мову. Чоловік або жінка починає з закритого поцілунку, а потім злегка захоплює шкіру верхніми зубами, настільки ж швидко відпускає, знову переходить до класичного поцілую, і так до тих пір, поки губи не почнуть приємно горіти.

Поцілунок в руку

Цей вид поцілунку вважається забутим і застарілим. Однак в ньому є символічність, елегантність, і головне, він особливо цінується представницями прекрасної статі. Раніше такий поцілунок служив вираженням поваги, поваги, і захоплення.

Подарувати дівчині такий поцілунок здатний не кожен. Техніка його давно забута, а між тим, немає кращого способу вразити дівчину.

Для того, щоб виконати поцілунок правильно, чоловік повинен злегка нахилившись, доторкнутися губами до руки дівчини. Робити це потрібно легко і м’яко, не надто поспішаючи, але і не затягуючи.

Очі в цей момент повинні бути прикриті. Для посилення ефекту можна сказати пару приємних слів.

Техніка «Хто говорить поцілунок»

Суть цього поцілунку полягає в тому, що під час поцілунку чоловік каже дівчині приємні слова, компліменти, щось романтичне і пестить слух. Для того, щоб правильно виконати такий поцілунок, потрібно дотримати ряд правил:

 • свіжий подих;
 • поцілунок повинен бути легким і закритим;
 • можна вивчити вірш, або цитату;
 • за пару годин до поцілунку можна пити, курити і вживати жирну їжу.

Поцілунок «Прелюдія»

Це так звані попередні ласки. Поцілунок починається як м’який, ніжний, але поступово посилюється, наростає темп, до губ підключається мову і губи. Але раптом настає різке ослаблення, руху знову плавні, з них йде різкість. Такі чергування пристрасних і обережних поцілунків можуть довести як чоловіка, так і жінку до потрібного стану сильного збудження.

У цій техніці також можна використовувати поцілунки в шию, очі. Потрібно періодично міняти положення тіла, динамічність повинна бути не тільки в губах, вона повинна бути у всьому. Слід підключити різні обійми, погладжування, неспішне вивчення партнера.

спокушає поцілунок

Цей поцілунок – комбінація всіх можливих. У ньому беруть участь губи, язик, зуби, руки, все тіло. Допустимі пощипування, покусування, ковзання мовою. Їх потрібно правильно чергувати, не проявляючи зайвої наполегливості, але в міру наростання збудження посилюючи темп.

Чергувати слід поцілунки в шию, вуха, губи, зону декольте (при цьому не опускаючись занадто низько до грудей). Партнера щільно притискають до себе, руки ковзають по спині, потилиці, опускаються нижче до попереку. Все поцілунки повинні бути сухими і теплими.

Як правильно цілуватися: техніки, способи і корисні поради

Як не зробити помилок?

Щоб не зробити помилок у момент поцілунку, важливо не тільки знати переваги свого партнера або партнерки, але уявляти, які саме помилки в цілування часто допускаються. Найчастіше недосвідчені молоді люди допускають такі помилки:

 • Обговорення поцілунку. Задати партнеру питання «а давай поцілуємося?», Або «чи можна я тебе поцілую?» є вчинок абсолютно позбавлений сенсу, а в деяких випадках просто безглуздий і недоречний. Коли партнер вже налаштований на поцілунок, він відчує незручність, те ж саме станеться, якщо цілуватися і зовсім не планувалося. Краще просто прислухатися до почуттів коханої, спостерігаючи за його жестами, мімікою, диханням.
 • Зайве хвилювання. Воно призводить до таких малоприємних наслідків, як напруга губ, надмірна рухливість і балакучість. Все це в сукупності не тільки створює незручність, руйнуючи атмосферу романтики, а й згубно позначиться на самому поцілунку, позбавивши партнера жодного задоволення.
 • Невпевненість в собі. Перший поцілунок вимагає спокійної впевненості у власних силах і в тому, що людина подобається своєму партнерові. Саме тому не варто просити іншого про поцілунок, і вже тим більше дякувати йому.
 • Прояв егоїстичності. Завжди потрібно прислухатися до бажань і перевагам партнера. Не варто використовувати ті види поцілунку, які явно викликають роздратування, незадоволення, або неприязнь.
 • Страх і скутість. Вона виражається в тому, що людина боїться експериментувати, пробувати щось нове. На догоду безпеки він жертвує великим задоволенням, яке міг би отримати, доставивши партнеру задоволення.
 • Використання мови. Перший поцілунок не повинен бути вологим.
 • Поведінка після поцілунку. Коли ласка завершиться, не потрібно відразу вступати в абстрактні бесіди, відводити очі, або метушитися. Краще просто трохи посидіти в тиші, подивитися партнеру в очі, і лише потім починати бесіди.

Як навчитися цілуватися?

Для того, щоб освоїти техніки поцілунків, можна вдатися до наступних засобів:

 • вправи на фруктах (їх потрібно пестити губами і мовою, намагаючись не пошкодити шкіру);
 • перегляд фільмів (навчальні відео, художні фільми, або еротика);
 • література (це можуть бути книги, присвячені вивченню технік, або керівництва);
 • практика (можна тренуватися на людях);
 • обговорення та форуми (де люди діляться своїм першим досвідом).

За допомогою цих нескладних методів можна розвідати обстановку і зрозуміти суть самого процесу. Але звичайно ж вони не замінять того досвіду, який можна отримати при першому поцілунку з коханою людиною.

значення поцілунків

Поцілунок може висловити абсолютно різні почуття, емоції і бажання. Для того, щоб зрозуміти партнера, або сказати йому щось своїми ласками, краще знати про значення поцілунків в різні ділянки тіла. Що ж означає той чи інший поцілунок?

 • поцілунок в шию видає бажання володіти партнером;
 • поцілунок руки висловлює повагу;
 • поцілунок в ніс означає велику симпатію;
 • поцілунок в лоб цей вислів піклування;
 • поцілунок в вуха говорить про прагнення до близькості;
 • поцілунок в губи – це завжди визнання в любові.

Для того, щоб дізнатися як правильно цілуватися і як навчитися цьому, можна переглянути ось це відео:

Якщо сподобалася стаття, поділися з нею:

Джерело: https://www.nuemoe.ru/kak-nauchitsya-celovatsya-260

Як навчитися цілуватися правильно і як цілуватися взасос з мовою

Людське спілкування дуже різноманітно. Люди використовують мова, інтонації голосу, міміку, жести і навіть погляди для обміну інформацією і враженнями. Якщо говорити про більш близькій взаємодії, то важливим засобом комунікації є поцілунки. Саме після них люди розуміють, чи хочуть вони зближуватися далі і перейти на новий, інтимний етап.

З поцілунками в щоку або скромним чмоком в губи проблем ні у кого не виникає, але з «дорослими» ласками, в яких задіяний мову, ситуація зовсім інша. Багато дівчат і жінки, сумніваючись в своїх силах і можливостях, цікавляться тим, як цілуватися взасос.

Таке питання навряд чи можна поставити батькам або викладачеві, сусідові або колезі по роботі. Нічому такому не вчать у ВНЗ або на курсах.

Значить, доведеться осягати теоретичні ази і самостійно готуватися, щоб в «момент Х» зуміти зачарувати партнера карколомної ласкою.

Чому поцілунки важливі

Люди – високорозвинені істоти, вони винайшли досконалий інструмент спілкування, званий промовою. І все-таки, важливість поцілунків не варто применшувати. Вони – невід’ємна частина взаємодії, своєрідна сходинка між розмовою і фізичною близькістю. Поцілунок дозволяє зрозуміти, чи є потяг між партнерами.

Як правильно цілуватися: техніки, способи і корисні поради

Напевно багато хто бачив, як тварини обнюхують один одного. Виявляється, людям це теж потрібно, просто в прихованій, завуальованій формі. Під час зіткнення губ і мов відбувається обмін рідинами і запахами, вони аналізуються підсвідомістю і на підставі цього тіло виносить вердикт: подобається людина чи ні.

Під час поцілункових ласк в організмі виробляється ендорфін – гормон задоволення, підвищує настрій і захищає від депресії.

Поцілунок взасос задіє більшу половину лицьових м’язів (навіть таких, які в інших ситуаціях не працюють), так що його можна вважати відмінною профілактикою появи зморшок і засобом проти в’ялості шкіри.

Як цілуватися взасос: хитрощі і прийоми

Ймовірно, поцілунки (та інші ласки) так само старі, як і саме людство. Навряд чи знайдуться люди, які за все життя не освоїли це вміння.

І все ж, не знаючи, як правильно цілуватися, будь-яка людина буде відчувати себе невпевнено, особливо сором’язливі і сором’язливі можуть через це навіть уникати побачень (і абсолютно даремно).

Щоб не заганяти себе в подібну пастку, має сенс вивчити техніку цілування взасос, а також ознайомитися з порадами та рекомендаціями, що стосуються цієї сторони людської взаємодії.

Коли і з ким цілуватися

Будь-яке близьке спілкування вимагає відокремленості. Не обов’язково чекати, поки ви залишитеся в кімнаті одні, потрібно просто правильно вибрати обстановку і час. Якщо мова про побачення, то не варто починати зустріч з спроби заволодіти губами партнера. Залиште такий інтимний жест наостанок, наприклад, щоб ефектно попрощатися з вподобаним хлопцем.

Як правильно цілуватися: техніки, способи і корисні поради

Багато дівчат бояться першими поцілувати молоду людину. Насправді, представники сильної статі вітають подібну ініціативу. Якщо ви зважитеся доторкнутися до губ хлопця, швидше за все, він зрадіє і з задоволенням вам відповість.

За рідкісним винятком питати дозволу на поцілунок не потрібно. Тут все залежить від ситуації і поведінки вподобаного суб’єкта. Коли людина не проти, щоб ви перебували в зоні його особистого простору (радіус 50 сантиметрів навколо тіла), що не відсмикує руку при випадковому зіткненні, то швидше за все, він буде радий зближенню з вами.

Оскільки дівчата більш сором’язливі, ніж чоловіки, представникам сильної статі складніше визначити, як жінка поставиться до поцелуйной спробі. Якщо обставини складаються відповідним чином, варто ризикнути. Можливо, пані давно мріє про вашу ініціативу.

Читайте також:   Як зробити так, щоб хлопець захотів тебе: секрети спокушання

техніка поцілунку

Щоб партнеру сподобалася ваша ласка, корисно вивчити техніку поцілунків і в потрібний момент відтворити на практиці всю засвоєну теорію. Маніпуляції ротом можуть задіяти мову або обходитися без нього. Останній варіант простіше, до того ж, він не такий інтимний, як поцілунки взасос.

Як правильно цілуватися: техніки, способи і корисні поради

Починати зближуватися з вподобаним суб’єктом краще саме з цілування губами:

 • Виберіть момент, коли ви знаходитесь в максимальному наближенні до партнера. Подивіться йому в очі, потім переведіть погляд на губи, затримайтеся на пару секунд і знову спрямувати погляд на верхню частину обличчя (це натякне на ваші наміри).
 • Повільно наблизьте своє обличчя до того, кого збираєтеся цілувати. Коли відстань скоротиться до 5-7 сантиметрів, прикрийте очі і м’яко доторкніться своїми губами до губ суб’єкта.
 • Ніжно проведіть своїми губками по його або її верхній і нижній губі (як ніби ви треться об них). Потім можна висунути кінчик язика і провести їм по губі партнера.
 • Злегка відкрийте рот і втягніть нижню губу того, кого ви цілуєте. Погладьте її мовою, поцілуйте, можна навіть трохи прикусити (але ні в якому разі не сильно), потім відпустіть і повторіть ласку з верхньою губою.
 • Завершіть поцілунок так само, як ви його починали – з погладжування своїми губками губ партнера.

Не потрібно переживати (і питати) про те, чи сподобалося людині все, що тільки що між вами сталося. Як правило, це видно по фізіологічним реакцій.

Розширені зіниці, затуманений погляд і злегка прискорене дихання говорять про те, що людина в захваті і напевно хоче ще.

Якщо ви поцілували хлопця і йому сподобалося, ймовірно, він захоче тут же «повернути» вам ласку з подвоєною ніжністю і пристрастю. Незабаром ви забудете про те, хто з вас був ініціатором зближення.

Як правильно цілуватися: техніки, способи і корисні поради

Поцілунки взасос сміливіші і відверті. Крім губ тут йде в хід мову. Технічно вони не особливо відрізняються від ласк губами, просто до всього цього додаються погладжування і покусування язичка.

Можна дражнити один одного, водячи кінчиком язика по губах суб’єкта, або порушувати, гладячи внутрішню поверхню щік і мову целуемого людини. Як варіант, можна злегка притиснути язичок партнера зубами і потім ніжно погладити, посмоктуючи його.

Тільки треба бути обережним, оскільки рот – дуже чутлива і ніжна частина тіла, грань між приємними і хворобливими відчуттями досить тонка.

Трохи попестити людини мовою, варто знову повернутися до поцілунку губами, чергуючи занадто сміливі ласки з більш скромними. Це гра, яка захоплює обох партнерів і дарує казкове насолоду.

Корисні поради

Не варто цілуватися занадто довго, інакше у вас зіб’ється дихання і навіть може піти обертом. Краще поцілувати людини кілька разів, роблячи невеликі перерви або паузи в ласках.

Не бажано цілуватися на вітрі, оскільки від такого губи обвітрюються і можуть потріскатися. У людей зі слабким імунітетом ранка цілком може спровокувати появу герпесного виразки.

Як правильно цілуватися: техніки, способи і корисні поради

Якщо ви бачите, що у людини є пошкодження в носо-губної зоні (герпес, садно, або розсічення губи), відкладіть спробу його поцілувати до моменту, коли все заживе.

Діючи за натхненням, не забуваючи про ніжність і акуратності, кожна дівчина чи жінка зможе подарувати вподобаному хлопцю казковий поцілунок, після якого він буде мріяти про повторення. Подібна ласка може порушити, натякнути на більшу або просто підказати молодій людині, що він не байдужий представниці прекрасної статі.

Джерело: https://dolio.ru/kak-nauchitsya-celovatsya-pravilno-i-kak-celovatsya-vzasos-s-yazykom/

Як навчитися цілуватися з / без мови, в засос, існуючі техніки і помилки

Як правильно цілуватися: техніки, способи і корисні поради

Дорослішаючи, дівчатка і хлопчики починають відчувати симпатію один до одного і намагаються дізнатися, як навчитися цілуватися по-справжньому. Науці поцілунків вже кілька тисяч років. Існують особливі прийоми і техніки, які легко можна освоїти після кількох тренувань з партнером або без нього.

техніки поцілунків

Щоб навчитися красиво цілуватися, потрібно зрозуміти ази цього дійства і освоїти деякі види, які потім можна буде комбінувати. Основні техніки поцілунку – це:

 1. Поцілунок руки . Вважається забутим і застарілим, проте дуже приємний багатьом дівчатам.
 2. Ніжний поцілунок , під час якого беруть участь тільки розслаблені губи.
 3. Техніка «Марафон» передбачає тривалі м’які, але наполегливі ласки. Вважається, що таке заняття надає заспокійливий і розслаблюючий ефект на коханих.
 4. Техніка «Електричний розряд» передбачає інтенсивний поцілунок в повній темряві. При цьому тіла партнерів не повинні стикатися. Бере участь тільки рот.
 5. Італійський . Техніка передбачає легкі покусування і пощипування.
 6. «Хто говорить» , родзинкою якого полягає в тому, що в момент ласк хлопець і дівчина тихо шепочуть один одному ласкаві слова.
 7. Пристрасний . Є комбінацією різних технік, при якому з достатньою інтенсивністю використовується не тільки рот, але і погладжування руками і зіткнення тілами.

Як правильно цілуватися: техніки, способи і корисні поради

Як правильно навчитися цілуватися?

Перш ніж освоїти правила того, як навчитися цілуватися в губи, варто розібратися з основними різновидами таких поцілунків, а їх всього три:

 • поцілунок без мови;
 • з мовою;
 • взасос.

Перший поцілунок з хлопцем або дівчиною, є хвилюючим моментом, тому до нього краще заздалегідь підготуватися:

 1. Дізнатися основні техніки, які будуть розглянуті нижче.
 2. Простежити за особистою гігієною порожнини рота.
 3. Потренуватися на овочах або фруктах при невпевненості в своїх силах.
 4. Після того, як з’явиться якась впевненість, можна переходити до пестощів з партнером.

Як навчитися цілуватися без мови?

Найніжнішим і романтичним вважається поцілунок без мови. Під час ласки беруть участь тільки уста, тому потрібно:

 1. Підготуватися. Тобто почистити зуби або освіжити дихання м’ятною цукеркою.
 2. Натякнути партнеру про своє бажання. Це можна зробити, спочатку поцілував в щоку або недвозначно дивлячись на уста.
 3. Потім потрібно злегка відкрити і розслабити рот, нахиливши голову в бік.
 4. Цілувати потрібно обережно і ніжно, спочатку просто стикаючись губами, а потім, розташувавши свою нижню або верхню губу між вуст коханого, продовжувати ласки.
 5. Губи партнера можна злегка всмоктувати в себе, зрідка покусувати, як би дражнячи свою другу половину.
 6. Така техніка не сприймає агресії і різких рухів.

Як правильно цілуватися: техніки, способи і корисні поради

Як навчитися цілуватися з мовою?

Більш пристрасною різновидом є поцілунок з мовою або французький:

 1. Починати ласку варто так само, як і в попередній різновиди.
 2. Після цього можна злегка облизнути губи коханого, а потім не поспішаючи ввести свою мову в рот партнера, який може зробити те ж саме.
 3. Рухи мови можуть бути самими різними від погладжування неба і щік, до глибокого проникнення в горло хлопця чи дівчини.
 4. Після можна трохи дати відпочити мови і знову перейти на звичайні ніжні ласки.
 5. Важливо відкрито говорити з другою половинкою про свої бажання, адже глибокі поцілунки можуть подобатися не всім, особливо молодим дівчатам. Успіх поцілунку полягає не тільки в оволодінні техніками, а й душевної близькості і відкритості закоханих.

Як навчитися цілуватися взасос?

Найінтенсивніша ласка – це поцілунок взасос. Його виконують як окремо, так і плавно переходячи до техніки після попередніх варіантів.

Деякі юні дівчата переживають, що не можуть освоїти науку того, як навчитися цілуватися з хлопцем.

Однак таке вміння приходить з досвідом, коли вже було скоєно кілька спроб і тіло інтуїтивно робить потрібні і приємні руху. Щоб навчитися поцілую в засос, потрібно:

 1. Підготуватися до поцілунку, як і до всіх інших.
 2. Відкрити рот і розслабити його, ніжно торкаючись до губ партнера.
 3. Збільшити інтенсивність дотиків і почати поглинати в себе губи, а потім і мову партнера.
 4. Інтенсивність залежить від особистих переваг коханої людини, але цю техніку варто виконувати з достатньою силою, балансуючи на грані приємних відчуттів і дискомфорту.

Як правильно цілуватися: техніки, способи і корисні поради

Деякі дівчата і хлопці хочуть вміти правильно цілуватися ще до того, як у них з’являється кохана людина. В такому випадку необов’язково тренуватися з партнером, освоїти ази майстерності можна використовуючи певні предмети:

 1. Овочі або фрукти певної соковитості і щільності. Найкраще вибирати персики або помідори, але не зелені і не перезрілі.
 2. Подоба тренажера можна створити за допомогою своїх рук, склавши кисть певним чином.

Як навчитися цілуватися на помідорі?

Для новачків поради, як навчитися правильно цілуватися, можуть здаватися незрозумілими, а близькість партнера викликати заціпеніння і жах. У такій ситуації нервову напругу йде зовсім на користь, адже поцілунок передбачає насолоду і розслаблення. Щоб зрозуміти, як навчитися цілуватися в перший раз, варто потренуватися в спокійній обстановці на помідорі або персику:

 1. Фрукт або овоч потрібно помити.
 2. Навчання краще проводити в своїй кімнаті, щоб бути впевненим, що ніхто не завадить.
 3. Розслабивши губи і злегка відкривши рот, потрібно піднести помідор до уст.
 4. Акуратно поцілувавши овоч, варто поступово засмоктувати його в себе.
 5. Можна експериментувати з силою всмоктування, адже продукту точно не буде боляче або неприємно.
 6. Під час навчання можна представляти коханої людини, що теж сприятиме розслабленню.

Як навчитися цілуватися на руці?

Іншим способом того, як навчитися цілуватися з мовою без партнера, є використання власних рук:

 1. Пальцями лівої руки потрібно зробити жест «О’кей».
 2. Правий великий палець вкласти в утворену букву «О».
 3. Вийшло щось на кшталт губ, які можна відкривати або тримати закритими.
 4. Для початку варто спробувати ніжно поцілувати тренажер губами.
 5. Потім можна переходити до використання мови. Можна облизувати вийшли «губи», проникати мовою всередину, виконувати обертальні рухи.
 6. Після деякої практики з’являється усвідомленість дій, і можна переходити до пестощів коханої людини.

Як правильно цілуватися: техніки, способи і корисні поради

Помилки при поцілунку

Розібравшись з тим, як потрібно цілуватися, варто дізнатися і про деякі найпоширеніші помилки:

 1. Занадто відкритий рот викличе у партнера швидше здивування.
 2. Затиснуті губи дуже неприємні, відразу відчувається нервозність і невпевненість партнера.
 3. Відсутність знань того, як навчитися цілуватися, не так важливо для багатьох, як нехтування правилами гігієни. Сюди відноситься як запах з рота, так і лущення губ.
 4. Рясне слиновиділення неприйнятно. Варто стежити за кількістю слини. При необхідності краще перерватися, щоб ковтнути надлишки.
 5. Наявність яскравої помади в реальному житті більше дратує, ніж приваблює хлопців.
 6. Зайва наполегливість, як і пасивність, грають не на руку закоханим, перетворюючи поцілунок в гру «в одні ворота».

Джерело: https://womanadvice.ru/kak-nauchitsya-celovatsya-sbez-yazyka-v-zasos-sushchestvuyushchie-tehniki-i-oshibki

Як навчитися цілуватися на руці. Навчися цілуватися без партнера

Як правильно цілуватися: техніки, способи і корисні поради

Основна

Читайте також:   Сумісність скорпіона і стрільця: як ми загасити полум’я любові

22.02.2019

5.6 тис.

3.8 тис.

2 хв.

Багато юні дівчата і молоді люди не вміють цілуватися, але не збираються чекати обранця і мріють навчитися майстерності самостійно. Вони не бажають відчувати незручності і сорому при цьому поцілунку, але варто забути про страхи, адже все колись відбувається вперше. Як навчитися цілуватися без партнера  і чи можливо це?

Важливо! Якщо у тебе є смартфон, ти можеш підробляти в будь-який час! Як? Отримай 5 способів для підробітку в смартфоні! Читати →

 • Перед побаченням з реальним партнером варто подбати про свіжому подиху. Необхідно придбати жуйку або почистити зуби.
 • Щирість теж допомагає перебороти сором. Бажано побільше посміхатися і показати партнеру, що поцілунок не завадить.
 • М’якість губ можна домогтися шляхом різних засобів. Вони допомагають позбутися від засохлих кірочок і подарують губам ніжність.

Можна заздалегідь підготуватися до першого поцілунку за допомогою доступних способів.

Власна рука допоможе потренуватися перед поцілунком. Слід повернути руку внутрішньою стороною до губ і почати рухати ними. Через деякий час чоловік зрозуміє, як правильно рухати губами.

Можна придбати помідор середнього розміру. помити його і виконати в ньому маленьку дірочку. Саме вона і буде виступати в ролі партнера. Слід закрити очі і почати рухати губами м’яко і ніжно. Тренування принесе відмінний результат.

Звичайне дзеркало стане прекрасним предметом для тренувань. Потрібно закрити очі і доторкнутися губами до дзеркала, потім облизати губи мовою і втиснути губи максимально сильно.

Якщо людина вирішила показати, що не проти поцілунку, то слід вчинити певні дії:

 • потрібно посміхатися, вести себе щиро і підтримувати розмову;
 • слід дивитися в очі партнеру, а якщо він починає наближатися до лиця, то варто зробити ті ж дії;
 • погляд потрібно направити точно на партнера, трохи відкрити рот і облизати губи, тоді людина зрозуміє готовність до прояву ніжності.

Без мови цілуватися дуже просто. В цьому випадку не потрібно певних знань або дій. Можна знайти манекен і спробувати поцілувати його. Головне уявити свого обранця при прояві ніжності і повільно, з ніжністю рухати губами.

Під час першого поцілунку більшість дівчат роблять помилки, ось деякі з них:

 • сильно відкривають рот, бажано його тільки трохи відкрити;
 • напружують і стискають губи, робити цього точно не варто;
 • пробують на себе роль присоски, краще проявити ніжність, а не чіплятися в губи мертвою хваткою;
 • пускають слину, а це тільки відштовхує і викликає неприязнь;
 • фарбують губи червоним, а хлопців це відштовхує, вони не хочуть забруднитися;
 • непритомніють і соромляться, але не варто так сильно боятися першого поцілунку, потрібно розслабитися і налаштуватися на романтику.

Вищеописані вправи допоможуть самостійно навчитися майстерності поцілунку, яке обов’язково оцінить молода людина. Не варто соромитися першого разу, адже обранець буде дуже радий, що може самостійно навчити обраницю і почне відчувати до неї велику повагу і довіру.

Я заворожено дивилася на свого чоловіка, а він не зводив захоплених очей з своєї коханки. Він вів себе, як закоханий придурок …

Читати >>

Джерело: https://feelcontrol.net/main/kak-nauchitsya-celovatsya-na-ruke-nauchis-celovatsya-bez-partnyora.html

Техніка поцілунку: повне керівництво з 70 дрібних деталей

Якщо цілуватися ще не доводилося або виходить не дуже добре, значить техніка поцілунку вимагає глибокого розгляду. Пора переглянути свої методи і звірити їх з “інструкцією”. Різні типи поцілунків вимагають неоднакових підходів, проте існують загальні правила, які поширюються на всі види такого заняття. У чому вони полягають? Як поліпшити свою техніку цілування?

1. Дистанція і поза

 1. В ідеалі – мінімальна. Стояти на відстані витягнутої руки не вийде.
 2. Не можна спиратися на партнера, повисати на ньому.
 3. Відстань скорочується плавно, повільно, що він / вона встиг (а) висловити свою незгоду, якщо таке є, і відсторонитися.
 4. Небажано стикатися тілами занадто щільно в області геніталій. Винятки – поцілунки перед сексом або наявність тривалих відносин.
 5. Після завершення заняття краще зробити півкроку назад, щоб дати трохи вільного простору дівчині / хлопцю. Це знизить моральний тиск.
 6. Найлегше дистанція долається за допомогою м’якого дотику – взяття за руку, легких полуоб’ятій і т. Д .;
 7. Ще один спосіб налаштуватися на зближення – гумор і загальні теми. 10 хвилин в такому настрої – і незручність помітно знизиться;
 8. Дівчата люблять, коли хлопці вище їх.Тому, якщо хлопець не відрізняється високим зростом, йому можна встати на піднесення – бугор, сходинку, наприклад.
 9. Якщо один з пари притиснутий до стіни, не можна заганяти його в кут, притискати до площини, якщо тільки це не пристрасть між коханцями.
 10. Можна використовувати шарфи або інші тканини, щоб грайливо притягнути до себе дівчину, хлопця. У таких випадках тканину обволікається навколо задньої частини шиї або талії.

2. Руки

 1. Не можна дозволяти їм вільно висіти в повітрі або напружувати їх, залишаючи витягнутими.
 2. Дівчата можуть залишати руки на грудях, плечах, боках, талії обранця.
 3. Хлопцям дозволено обіймати своїх супутниць за талію, брати за руки, класти долоні на шию або вилиці.
 4. Найкраще для поцілунку підходять погладжування – всією поверхнею долоні або кінчиками пальців на чутливих ділянках.
 5. Легке використання нігтів, слабке дряпання викликають приємне тремтіння.
 6. Доторку до лиця – одні з найприємніших.Однак не можна робити їх надмірно інтенсивними або використовувати всю долоню. Досить провести пальцями по вилицях, губам при перерві, акуратно взятися за підборіддя.
 7. Чого точно не робити: задіяти грубу силу, заподіювати біль, залишати синяки, сильні подряпини, міцно обіймати в районі грудної клітки, щипати.
 8. Дотики до геніталій, сідниць, жіночих грудей – тільки з очевидного дозволу партнера. Однак навіть в таких ситуаціях краще уникати брудних рухів.
 9. Внутрішній згин ліктя, шия, живіт – це чутливі зони. У більшості випадків – ерогенні. З ними доведеться проявляти максимальну делікатність.
 10. Легкі масажні руху на спині, плечах розслаблюють пару.

Пройти тест на впевненість в собі

3. Темп і сила

 1. Не можна тиснути губами на партнера так, щоб у нього відхилялася голова від натиску.
 2. Більшість поцілунків не терплять поспіху.
 3. Швидкість черепахи, втім, теж не найкращий помічник. Середній темп буде оптимальним.
 4. Краще не накидатися на партнера різко. Це призведе до травм або незграбним ситуацій.
 5. Різкість – далеко не ідеальна методика в такій справі. Уривчастість і стислість рухів не приносять задоволення.
 6. Занадто легкі дотики також не несуть користі. Торкання створені для того, щоб їх відчували фізично, а не на рівні аури.
 7. Амплітуду рухів рекомендується робити неразмашістой, спрямованої, а не хаотичною.
 8. Сила натиску збільшується спеціально тільки при поцілунку-засос. В інших видах краще зберігати природність.
 9. Реакція партнера – найпотаємніше. Не варто тиснути, робити те, що явно не подобається пасії.
 10. Коханці можуть посилювати ритм і силу в поцілунках, проте обережність ніхто не відміняв.

4. Голова і рот

 1. Щоб уникнути зіткнення носами, досить злегка нахилити голову в протилежну від голови партнера сторону.
 2. Якщо пара цілується в засос, можна відкривати рот ширше.
 3. Не можна сцеплівать зуби.
 4. Тертися носами, щоками, лобами = додавати романтику.
 5. Куточки рота так само важливі, як і самі губи.
 6. Розмовляти під час цілування – це моветон.
 7. Компліменти, похвалу можна говорити, зробивши паузу і відсунули від імені цілується на 7-15 см.
 8. Щоб поміняти сторону нахилу голови, доведеться трохи відхилитися, інакше ніс заважатиме.
 9. Якщо потрібно ковтнути слину, бажано також спочатку відсунутися.
 10. Вирощують нижньою щелепою, здійснювати жувальні рухи – погана ідея.

Пройти тест на самооцінку

5. Губи

 1. Гігієнічна помада – хороший помічник для поліпшення зовнішнього вигляду губ.
 2. Щоб зробити їх більш привабливими, можна злегка покусати, змочити їх слиною.
 3. Якщо сильно напружити мімічні м’язи і зробити “губи-трубочки”, в процесі з’являться неприємні звуки.
 4. Губи доведеться охоплювати акуратно, щоб не “захоплювати в полон” підлогу особи.
 5. Посмоктування додають еротики. Проте краще не робити їх сильними.
 6. Тертися губами і зігрівати їх своїм диханням – ще один спосіб додати сексуальності.
 7. Прості “цемчікі” також приємні багатьом. Не варто скидати їх з рахунків або вважати дитячими.
 8. Дівчата перед заняттям не завдають помаду або блиск. Хлопці заздалегідь стежать за довжиною вусів.
 9. Працюють завжди обидві губи.
 10. Охоплювати рот повністю не рекомендується.Краще здати акцент на чомусь одному.

6. Мова

 1. Не варто засовувати його в рот пари на всю довжину.
 2. Дотики до кореню неприємні, в прямому сенсі нудотний.
 3. Кінчик підходить для делікатних торкань, якими, втім, краще не зловживати.
 4. Кругові тертя мовами – один з найпоширеніших видів french kiss.
 5. Губи також можна облизувати, попередньо зменшивши кількість слини.
 6. “Вишуканий поцілунок” (дотик до неба), незважаючи на свою поширеність, виходить далеко не у всіх. І подобається теж не кожному.
 7. Чутливі зони: внутрішня сторона губ і щік ближче до краю, вуздечка.
 8. Мова смокчуть максимально акуратно. Перебір обернеться справжнім розтягненням.
 9. Чистити мову перед подібним заняттям – обов’язок.
 10. Навіть цілеспрямовано проводячи цим органом по зубах, цілющий все одно зачепить відразу кілька губних точок. Це ще один спосіб зробити приємність.

7. Зуби

 1. М’якість, легкість, акуратність в покусування – очевидна необхідність.
 2. Прикушуйте можна не тільки губи, язик. Шия, мочки вух – ерогенних, а легкий “гриз” за ніс – романтичний, милий.
 3. Чи варто згадувати про потреби використовувати зубну щітку, пасту, нитка?
 4. Не можна жувати жуйку або їсти під час цілування. Навіть якщо це триває всього пару секунд.
 5. Кусання при тривалому застосуванні приїдаються. До них вдаються зрідка, щоб зберігати ефект “мурашок по шкірі”.
 6. Покусувати краще передніми зубами, а не премолярами.
 7. При укусах не можна відтягувати шкіру і надто сильно її всмоктувати.
 8. Бажано покусувати тільки нижню губу і не чіпати верхню. Найчастіше це навіть незручно.
 9. В ідеалі зуби будуть ковзати по шкірі, не впиваючись знерухомлені в одну точку.
 10. Укуси рідко підходять витонченим, тендітним особам. Зате вони імпонують пристрасним, авантюрним, грайливим особистостям.

Правильна, відточена техніка поцілунку викликає інтерес і азарт, розпалює емоції, свідчить про вмілості особистості.

Навіть новачок, знає основи цієї методики, може здатися досвідченим експертом. До того ж, дотримання таких правил висловлює повагу, турботу, неспокій про почуття і комфорт партнера. А хто встоїть перед подібним набором якостей?

Пройти тест Фрейда

Джерело: https://WikiGrowth.ru/otnosheniya/tehnika-potseluya/

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *