Як правильно ображатися на чоловіка: особливості поведінки

Як правильно ображатися на чоловіка: особливості поведінки

Зміст приховати

Жінки використовують в спілкуванні з протилежною статтю маніпуляції, причому багато хто знає, як правильно ображатися на чоловіка, щоб домогтися бажаного. Важливо застосовувати цей інструмент не для подальшого розпалювання конфлікту, а для поліпшення взаєморозуміння, адже після сварки повторювати дії, що викликають у дівчини образу, хлопець не захоче. Щоб навчитися маніпулювати судженим, слід прислухатися до порад психологів.

Перелік того, за що можна образитися

Існують причини, які служать вагомим приводом для образи. Їх не так багато, тому запам’ятати всі пункти нескладно:

 1. Хлопець не стримав слово. Обіцяти, але не виконувати може стороння людина, яка нічого не винен, але не коханий чоловік.
 2. Фізичний вплив. Застосування куркулів служить не просто приводом для образи, а й мотивом для розставання.
 3. Образи, приниження. Образливі слова ранять часом сильніше фізичного впливу, тому допускати подібної поведінки по відношенню до себе від рідної людини недозволено.
 4. Маніпуляція. Образа на образу часто служить цікавим способом реагування на спроби використовувати і емоційно придушити. Однак є одна порада: якщо дівчина має справу зі справжнім абьюзером, тоді варто задуматися не про образу, а про розставання.

ЧИТАТИ Що робити, якщо дівчина постійно ображається через дрібниці

Через що не варто засмучуватися

Ображений чоловік не завжди правий, особливо якщо це емоційна дівчина. Психологія допускає, що проявляти емоції подібним чином допустимо, але це не означає, що жінка має право використовувати прийом постійно. Є перелік приводів, які не повинні ставати обґрунтуванням:

 • невиправдані очікування – проблема не має відношення до юнака, варто розібратися зі своїми думками;
 • нерозуміння натяку – написати повідомлення про прекрасній погоді і чекати у відповідь запрошення на романтичне побачення нерозумно, так як молода людина не читає думки;
 • побут – якщо набридло сидіти в чотирьох стінах, знайдіть заняття, а не пред’являйте претензії партнеру;
 • бажання перевиховати – постійне невдоволення призведе до чоловічого байдужості, а не до очікуваного результату.

Існують також незначні приводи, які дівчата придумують самостійно. Наприклад, невиконане вимога з’явитися додому через 5 хвилин без урахування відстані. Подібна поведінка лише викличе роздратування.

Як правильно ображатися на чоловіка: особливості поведінки

Як правильно поводитися під час образи

Щоб правильно маніпулювати, потрібно грамотно вести діалог. Натяки, жести і міміка знадобляться для флірту, але не для висловлення чітких вимог до партнера. Статус чоловіки сильно впливає на лінію поведінки – ображатися на коханця і чоловіка потрібно по-різному.

Якщо це чоловік

Офіційно зареєстрований шлюб іноді розв’язує жінці руки, перетворюючи її в образливу і зарозумілу особу. Допускати цього не варто, але домовлятися з чоловіком про регулювання відносин потрібно:

ЧИТАТИ Як помиритися з дівчиною: поради психологів

 1. Почніть з себе. Розгляньте ситуацію з позиції партнера і визначте, наскільки очевидними були причини. Здається, що все зрозуміло, але розпізнати причини образи чоловікові складніше, так як він сприймає тільки прямий текст.
 2. Продумайте мова. Головне – показати, що дружина в стані поважати чоловіка. Якщо не врахувати це, тоді доведеться просити вибачення за необдумані слова. Побут і спільний дім, втома і буденність можуть негативно позначитися, але допускати образ не можна.
 3. Поговоріть про почуття. Дружина сприймається чоловіком як звичний об’єкт, романтичні почуття до якого залишилися позаду. Нагадайте, що це не так. Скажіть чоловікові, що образа зародилася через вашого до нього небайдужості.
 4. Вчіться починати діалог. У одруженого чоловіка зникає бажання говорити першим. Якщо він бачить, що дружина чимось незадоволена, він не стане цікавитися причинами її поганого настрою, тому доведеться діяти самостійно.

Як правильно ображатися на чоловіка: особливості поведінки

Вибачатися вміє не кожен чоловік. Дружина повинна знати подібні мінуси характеру чоловіка і не сподіватися на зміни на краще. Варто сприймати з вдячністю навіть незначні жести, які натякають на каяття.

Якщо мова йде про хлопця

Ситуація, коли дівчина образилася на свого хлопця, нормальна, особливо якщо вона молода.  Оскільки вона ще не набралася досвіду в міжособистісному спілкуванні, допускається наступна модель поведінки:

 • Демонстрація почуттів, коли черговий жест, проявлений в сторону обраниці, сприймається нею негативно. Цей період триває недовго, особливо якщо пара почала зустрічатися недавно. Зазвичай юнак швидко розуміє, що завинив.
 • Позерство. Час, коли молода людина старанно намагається з’ясувати причини такої поведінки, але отримує гордовитий погляд. У віці до 20-22 років подібна реакція передбачувана і нормальна.

Як правильно ображатися на чоловіка: особливості поведінки

 • Розмова. Діалог в парі відбутися повинен, починає його зазвичай дівчина у відповідь на чергову спробу примиритися. Вона старанно пояснює, що відчуває і чому у неї з’явилася така реакція. Зазвичай привід несерйозний, заснований на особистих страхах і надлишку почуттів.
 • Примирення. В якості приємного сюрпризу юнак може організувати побачення, вибравши знакова для обох місце.

У парах, що не перейшли до співжиття, ображати може багато, особливо на етапі притирання. На симпатичного хлопця можна образитися за те, що він забув написати або привітати з річницею, так як це сприймається як втрата інтересу до дівчини.

Образити може відсутність СМС про приїзд додому, так як це вселяє страх зради. Не варто акцентувати увагу на цьому за допомогою образи, досить прямо сказати про думки. Це збереже нерви обох, а дівчина створить приємне враження про себе.

Якщо це коханець

Коханець сприймає партнерку як тимчасову віддушину, що дозволяє йому отримати емоції, яких йому не вистачає в шлюбі. Відносини часто зав’язуються від нудьги і сприймаються як щось легке і не потребує постійної уваги. Якщо у коханки є бажання показати невдоволення, але розставання не входить в плани, образа демонструється наступним чином:

 1. Натяк на невдоволення, який виглядає як частина флірту. Класичними жестами цього етапу стануть надуті губи, трохи зморщений лоб. Покажіть партнеру, що не готові посміхатися в настільки серйозній ситуації.
 2. Легке віддалення. Пошліться на хворобу, зайнятість, скасувавши зустріч. Важливо, щоб чоловік почав нудьгувати.
 3. Примусьте дзвонити і переживати. Потрібно організувати все в форматі гри, щоб це приносило легкість, але давало зрозуміти, що жінка незадоволена.
 4. Довгоочікувана зустріч і розмова. Після довгого мовчання чоловік все-таки отримує згоду на зустріч. На ній дівчина показує, що продовжує злитися. Під тиском привабливого погляду коханець визнає, що вина лежить повністю на ньому, після чого пара мириться.

Це загальноприйнята схема, в ній потрібно врахувати характер і темперамент коханця, щоб вірно скласти план. Іноді чоловік відмовляється розуміти, що у його партнерки на стороні можуть також виникати почуття. У цьому випадку такий вид маніпуляції не тільки марний, але й небезпечний, оскільки здатний назавжди зруйнувати відносини.

Як правильно ображатися на чоловіка: особливості поведінки

Як не перегнути палицю

Якщо дівчина образилася на чоловіка, вона схильна до перебільшення емоцій. Щоб конфлікт не привів до розставання, не можна діяти в такий спосіб:

 1. Мовчати про причини. Можна ображатися продуктивно, а якщо молода людина не може здогадатися, підказати, сказати прямо. В іншому випадку або він втомиться додумувати за жінку, або вона втратить терпіння і розсердиться сильніше.
 2. Тримати оборону. Чоловіки рідко зізнаються в помилках, особливо вголос. Після визнання краще подумайте, наскільки привід вагою. Домогтися, щоб він почав поважати жінку, якщо цього не спостерігалося до сварки, не вдасться. Або готуйтеся до примирення, або розлучайтеся, якщо забути про причини неможливо.
 3. Забувати про першопричини. Ображатися на чоловіка можна хоч півжиття, але проблема полягає не в самому факті, а в тому, щоб спонукати його до дії. Про це жінка забуває, шкодуючи себе за те, що обділена увагою другої половинки.
 4. Мовчати. Щоб провчити партнера, не можна мовчати під час образи. Це не призведе до результату і не дасть шансу зрозуміти причину. Деяких чоловіків подібна поведінка виводить з себе, змушуючи проявляти агресію.
 5. Забувати про почуття. Дівчата вміють бути жорстокими. Щоб дати хлопцеві відчути силу характеру, вони говорять про розставання з-за відсутності почуттів. Це може бути правдою, але частіше аргумент використовується для того, щоб заподіяти моральні страждання. Робити цього не можна, так як душевні рани можуть не зажити.

Дівчина може ображатися по-різному, тому важливо з’ясувати причину для подібного прояву емоцій. Бажання перевчити, видресирувати партнера не завжди вдається здійснити за допомогою маніпуляцій, тому потрібно кілька разів подумати перед тим, як вибрати подібну методику. Якщо дівчина перегне палицю, вона ризикує залишитися на самоті.

Як правильно ображатися на чоловіка: особливості поведінки

Джерело: https://love-is.org/kak-pravilno-obizhatsya-na-muzhchinu/

Що руйнує взаємини. Як проявляється образа у чоловіків і жінок

Що руйнує взаємини. Як проявляється образа у чоловіків і жінок – це друга стаття циклу «Образа – руйнівний почуття».

Стаття 1 – Звідки беруться образи. Формування і вплив на життя
Стаття 2 – [ти тут] – Що руйнує взаємини. Як проявляється образа у чоловіків і жінок.

Як ми вже писали в попередній статті, ключовий вплив на відносини людей надають взаємні образи.
У цьому матеріалі пропонуємо детально розглянути, як образи виявляються у відносинах чоловік – жінка.

Все, що призводить до нерозуміння і конфліктів в отношеніях☟

Що руйнує взаємини

Будь-яке руйнування відносин починається з нерозуміння, що поступово переходить в неприйняття ситуації або будь-яких якостей людини. Наступна стадія – це відкрита або закрита – Непроявлена ​​зовні форма конфлікту.

В основі будь-якого конфлікту непорозуміння і неприйняття знаходиться образа. Але руйнує взаємини навіть не сама образа, а то, що здійснюють чоловіки і жінки на її основі, то, як вони проявляють її по відношенню один до одного.

На що ображаються чоловіки і жінки

Як правильно ображатися на чоловіка: особливості поведінки

Є у взаєминах то, що однаково цінно і для чоловіків, і для жінок. А є те, що важливо для чоловіків, але не має такого-ж значення для жінок і навпаки. Ось на ці різниці люди і реагує найбільше.

Чоловік ображається, коли:

Відчуває і бачить недовіру і контроль по відношенню до себе з боку жінок. Коли йому вказують, що і як правильно робити.

Чи відчуває неувагу, яке проявляється через холодність і байдужість жінки до його слів і справ – роботі. Коли він регулярно недоотримує ласки дотиків, зате отримує відмову в сексі.

Стикається з неповагою по відношенню до себе, яке жінка проявляє, критикуючи його ідеї, вчинки і т. Д. Не важливо удвох або при інших, чоловіка однаково зачіпає будь-яка критика. А також відсутність похвали за зроблене і визнання його заслуг.

Відсутня підтримка його поглядів, думки, ідей і дій.

Чи не виправдовуються його очікування.

Жінка ображається, коли:

Відчуває і бачить неувага по відношенню до себе: до змін у зовнішності, приготовленої їжі, почуттям, словам. Коли відчуває байдужість і холодність, коли чоловік рідко її обіймає.

Чи відчуває неповагу по відношенню до себе, яке проявляється через ігнорування домашніх справ і турбот з боку чоловіка – неповага до жінки – господині. Коли вона чує мат і грубість у своїй присутності по відношенню до інших і до неї. Коли її критикують при інших людях.

Стикається з приниженням, коли чоловік дозволяє собі грубість, крик, мат і образи на її адресу. Коли він принижує її своїми словами і вчинками, змінює, зраджує її почуття, віру і довіру.

Чи не виправдовуються її очікування.

Як проявляється образа у чоловіків і жінок

Як правильно ображатися на чоловіка: особливості поведінки

Реакції скривджених жінок і чоловіків в чомусь збігаються, а в чомусь відрізняються. Пропонуємо розглянути їх докладніше, щоб розуміти, як правильно реагувати.

Прояв образи у чоловіка:

Перша і найпоширеніша реакція – включається ігнорування, коли чоловік ігнорує всю ситуацію, вдаючи, що нічого не сталося. При цьому закривається, усамітнюється і перестає розмовляти. Стає холодним, всіляко демонструючи гордість, неприступність, зайнятість і байдужість: “Я неприступний, як скеля, що не доберешся до мене”.

 • Наступна часта реакція чоловіка, коли він ображений, це звалити куди-небудь, щоб не пояснювати.
 • Рідше чоловіки проявляють образу через крик, гнів, злість, роздратування, претензії.
 • І остання стадія прояви образи – це алкоголь, сигарети і наркотики, віртуальні і азартні ігри – тобто залежності.

Чи не проявляючи свої почуття, чоловік замикає весь негатив і всі образи всередині себе. При цьому біль і образи нікуди не діваються, а згодом тільки розростаються і підживлюються. У підсумку це призводить до інфарктів, інсультів, підвищеного тиску, раку, виразок, простатиту і навіть імпотенції.

Читайте також:   Як правильно спілкуватися з дівчиною: теми для розмови, помилки

Для тих, хто хоче позбутися від образ – універсальна методика позбавлення від болю.

Як правильно ображатися на чоловіка: особливості поведінки

Прояв образи у жінки:

Перша і найпоширеніша реакція жінки – це висловити претензії: “Ти мене не розумієш, що не слухаєш, що не підтримуєш мене, не хочеш включатися в мої інтереси, не хочеш спільно щось робити і т.д.” Тим самим жінка оголошує чоловікові, що її турбує, чого вона не розуміє у відносинах.

Часто образа у жінки проявляється сльозами.

Також часто жінки закриваються, усамітнюються і мовчать, переварюючи те, що сталося. Всіляко демонструють недоступність і байдужість: “Не підходь до мене, я образилася”, “Я холодна, як айсберг, і немає в мені тепла для тебе”, щоб чоловік відчув себе винуватим.

Деякі жінки ображаючись, включаються в безкінечності перегляд мелодрам, читання любовних романів і т.д.

Рідше включається повне ігнорування чоловіки.

І дуже рідко – заїдання образи.

Психологія образи у чоловіків і жінок

Крім зовнішніх проявів, дуже важливо враховувати і розуміти, що відбувається всередині, яка підгрунтя образи у чоловіків і жінок, чим вона відрізняється.

Як правильно ображатися на чоловіка: особливості поведінки

Психологія чоловіка в образливій ситуації:

Чоловіки дуже часто не визнають, що вони ображені, вважаючи себе вище цього. Тому і роблять вигляд, що нічого не сталося, зображуючи холодність і неприступність.

Є й зворотний прояв, коли чоловік звинувачує себе за те, що сталося, вважає, що зробив боляче і “їсть себе поїдом”. При цьому він рідко робить наступний крок і замислюється про те, що можна зробити, щоб виправити ситуацію, йому простіше знову зробити вигляд, що нічого не сталося.

Найчастіше чоловік розуміє, що був не правий і завдав жінці болю, але зізнатися в цьому вище його сил. Простіше показати, що він безчувственний і холодний, ніж визнати, що він у чомусь був не правий. Чоловікові дуже важко просити пробачення.

Для виправлення ситуації чоловік або не робить нічого, або використовує звичний шаблон: каже “вибач” і дарує квіти. Іноді в якості подарунка і вибачень виступає щось інше, відмінне від букета. У сімейному житті часто не відбувається і цього.

Чоловікам не властива глибока робота з почуттями і проживання почуттів, тому простіше втекти з конфлікту, ніж шукати вихід і як виправити.

Як правильно ображатися на чоловіка: особливості поведінки

Психологія жінки в образливій ситуації:

Зовнішні прояви і внутрішній стан жінки дуже сильно відрізняються.
Внутрішньо вона завжди сильно переживає, відчуває душевний біль, дуже часто звинувачує себе в події, вважає свою поведінку негідним: “Я погана дружина, господиня, мама і т.д.”

Практично завжди жінка шукає вихід, щоб якось виправити ситуацію, вийти з конфлікту, налагодити відносини. І навіть якщо зовні жінка робить вигляд, що нічого не сталося, внутрішньо вона сильно переживає.

Для виправлення ситуації: просить вибачення і викликає на розмову для того, щоб все прояснити, читає книги і сайти по психології, проходить різні тренінги.

Жінкам властива глибока внутрішня робота, тому їм простіше займатися самокопанням і вивченням причин поведінки і почуттів.

Увага! Ми не порівнюємо поведінку і психологію чоловіка і жінки. Не кажемо, що хтось краще або гірше, хтось правий, а хто винен. Ми просто намагаємося показати і пояснити різницю психології чоловіка і жінки в образливій ситуації, і як це відбивається на їх поведінці і взаєминах.

Що руйнує взаємини. вихід

Одним з найважливіших умов для екологічного виходу з образ у відносинах є визнання того, що я ображаюся, щось не розумію в стосунках, не беру в них.
Потім важливо зробити наступний крок і перестати маніпулювати образою і використовувати її для досягнення своїх особистих вигод.

По темі: Чим вигідні образи

І нарешті, захотіти виправити ситуацію, знайти вихід, сприятливий для обох. Перестати робити те, що точно викличе образливу реакцію.

Важливо враховувати основні нюанси чоловічої і жіночої психології:

 • Увага чоловіки завжди в першу чергу направлено на зовнішні дії.
 • Увага жінки завжди в першу чергу направлено на внутрішню роботу і внутрішні зміни.

Як правильно ображатися на чоловіка: особливості поведінки

Як чоловікам реагувати на жіночі образи, щоб ситуація вирішилася швидко і просто:

Важливо проявити увагу до почуттів жінки. Вислухати її уважно і з участю, не перебиваючи і не висловлюючи своєї думки. Найкраще мовчки і дивлячись їй в очі. Обов’язково обійняти, приголубити, як маленьку дівчинку, сказати про свою любов, яка вона у нього дурненька, розумниця і красуня. Одне іншому в жіночому світосприйнятті не суперечить.

Важливо бути мудрішими і не реагувати на все її претензії і образливі слова, не сприймати це на свій чоловічий рахунок. Тому що жінка в образі завжди неадекватна.

В образі в неї говорить не душа і дух, а личина – харя, яка за допомогою образливих слів намагається зачепитися за схожу харю (програму) всередині чоловіки. Якщо включився і повівся, значить зачепило і теж образився.

Важливо бути сильніше і мудріше жіночої образи, не вестися на жіночі слабкості.

Як жінкам правильно реагувати на чоловічі образи:

Виявити повагу погоджуючись з усім, що він скаже і не суперечити йому не в якому разі, не давати поради і не пропонувати допомогу. Бажано кивати головою, підтверджуючи згоду і дивитися віддано в очі під час розмови.

Важливо не реагувати на все його образи і образливі слова, не сприймати це на свій рахунок. Тому що чоловік в образі завжди неадекватний. У ньому говорить не його душа і дух, а личина – харя, яка за допомогою образливих слів намагається зачепитися за схожу харю (програму) всередині жінки.

Приготувати то, що він любить і смачно нагодувати, коли повернеться. Приголубити, потерти спинку або зробити розслабляючий масаж.

*****

Природно, все це не викорінить причину образи і конфлікту, але і не дасть перерости в розрив відносин.

Для того, щоб подібні ситуації не виникали або були мінімальними у відносинах, важливо працювати з самим собою, вичищаючи душу і підсвідомість від болю і образ. Адже вони накопичуються у кожного з самого раннього віку і починаються з образ на себе, тата і маму, переходячи в дорослому віці на взаємини з жінками і чоловіками.

Джерело: https://glazamidushi.ru/chto-razrushaet-vzaimootnoshenija/

Як правильно ображатися, щоб вас зрозуміли || Офіційний сайт Ольги Юрковською

Ольга Юрковська спеціально для https://bewoman.club

Як повідомити про свою образу так, щоб вас почули

Як правильно ображатися на чоловіка: особливості поведінки

«ТИ СЕРЙОЗНО образився?»

Якщо ви всерйоз надумали ображатися, я категорично не рекомендую що-небудь робити і говорити своєму кривднику.

Неважливо, наскільки приниженою ви себе відчуваєте, діяти з істерики не можна. Поки у вас є ця яскрава, пульсуюча емоція, дії будуть неточними. Чи не зумієте дозувати силу впливу і наробите купу помилок, про які потім сильно пошкодуєте.

Не можна допустити, щоб емоції взяли над вами верх. Потрібно охолонути, усвідомити і прийняти їх. І вже тоді впливати на ситуацію і кривдника. В ідеалі вам повинно стати байдуже і спокійно. Після чого можна і «образитися».

Це здається нелогічним. Адже вам же зараз погано, боляче, образливо. Несвідомо ви дуже хочете, щоб інша людина пережив таку ж приниженість, отвергнутость і біль.

Механізм відповідної агресії вже давно вивчений вченими. Примати, яких били (в рамках наукового експерименту), самі починали бити тих, хто опинився поруч. Так своя біль притупляється, і тваринам ставало легше.

Як правильно ображатися на чоловіка: особливості поведінки

Як правило, більшість людей діють схожим чином. Тільки замість фізичної агресії в хід йде психологічна. Погрози, шантаж, вимоги.

Коли ви ображені, то очікуєте, що кривдник повинен відреагувати на ваші зневажені почуття певним чином. Ви його звинувачуєте – значить, він повинен продемонструвати провину, покаятися і загладити її.

Як правило, ви очікуєте якихось конкретних вимірних дій – вибачень, каяття, зміни поведінки. А якщо він не збирається нічого робити у відповідь? Якщо для нього те, що відбувається абсолютно нормально?

Тоді що, потрібно образитися ще сильніше?

Ображатися всерйоз – означає регресувати в інфантильний вік. Топати ніжкою і намагатися по-дитячому маніпулювати. Ця незріла позиція рідко коли дозволяє виграти локальний конфлікт і не додає позитиву відносинам з людьми.

Біль не є індульгенцією для вимог. «Погано» не дає ніяких прав. Марно чекати: «Я зараз випаде на тебе свої емоції, а ти змінися і стань мені зручним». Може, людина і зробить щось у відповідь, але при цьому розсердиться і відчує себе використаним.

Тому правило: емоції пред’являти можна і потрібно лише тоді, коли вони охололи.

У спокійному стані ви усвідомлено пред’являєте людині «образу» і викликаєте потрібну вам реакцію – почуття провини. Потім домовляєтеся про наслідки (наприклад, що він щось зробить, а також бере на себе зобов’язання більше чогось не робити). Це приклад дорослого, нормальної взаємодії.

«Погано» – це не підстава для наших вимог і звинувачень. Це підстава або для прохання, або для пропозиції.

Друзів, чоловіків, дружин, дітей, близьких людей обов’язково потрібно інформувати про ваші хворобливих переживаннях. Але тільки не в форматі нападу і вимог. Ви ж не хочете, щоб вони себе відчували обдуреними і використаними.

ХОРОШИЙ СПОСІБ ЗАЯВИТИ про образу

Уявіть, що ви з другом в гостях. І за розмовою один починає розповідати про вас не те, що вам хочеться чути. Ви розумієте, що впливу на іншу людину у вас немає. При цьому ви маєте право захищатися будь-якими зручними способами.

Ви можете проінформувати одного про те, що вам не подобається ця розмова. Або не подобається, що він так чинить. Попереджуєте, що в наступний раз, якщо це знову станеться, ви йдете.

Як правильно ображатися на чоловіка: особливості поведінки

Умова має бути досить важливе, але бажано не хворобливе для людини. Якщо він знову ініціює неприємний вам розмову – встаєте і йдете з гостей.

Наступного разу друг буде себе тримати за мову всіма руками і ногами. Просто щоб не залишитися в такій ситуації.

Або, наприклад, людина весь час підводить вас, обіцяє зробити і не робить. Звинувачувати і вимагати не можна. Що ж робити?

СЕНДВІЧ З КОРИСНОЇ ОБРАЗИ

Є рецепт, за яким з будь-якої неприємної і ображається вас ситуації можна вийти з користю для себе. Неважливо, хто перед вами – підлеглий, дитина або чоловік. Уявіть собі такий сендвіч: шар позитиву, похвали, кілька крапель критики і велика надія на те, що все буде добре.

Як це зробити?

1. ПОЧНІТЬ З ПОЗИТИВОМ

Скажіть людині, як ви його цінуєте і любите, як вам важливі відносини з ним. Якщо це співробітник, відзначте його хорошу роботу. Якщо чоловік – його турботу про вас. Якщо дружина – подякуйте за смачну вечерю, приготований нею.

2. ОПИШІТЬ СВОЄ БАЧЕННЯ СИТУАЦІЇ. Використовуйте «Я-ПОВІДОМЛЕННЯ»

 • «Я засмучена, я переживаю, я тривожуся, я не знаю, що робити, не знаю тепер, чи можна на тебе розраховувати надалі».
 • Ще раз нагадую, що звинувачення і «ти-повідомлення», образи і наїзди – найбільша дурниця, яку ви можете зробити.
 • 3. ТОЧНО сформулюйте СВОЇ ОЧІКУВАННЯ

Наприклад: «Я хочу, щоб ти приходив вчасно». Або: «Я хочу, щоб ти дзвонив мені і попереджав, коли запізнюєшся».

 1. Ваше завдання – донести до людини думка, що у вас є якісь «ідеальні» очікування щодо нього, і ви пропонуєте йому спробувати цим очікуванням відповідати.
 2. 4. ДАЙТЕ ЧІТКІ ІНСТРУКЦІЇ
 3. Саме сформулюйте, які зміни вам зараз потрібні, які реальні дії вас влаштують.

Жінки часто цей пункт пропускають. Вони вивалюють цілу купу емоцій, претензій, звинувачень, а що з цим добром робити – партнер не знає. Якщо ви в змозі чітко сформулювати інструкцію, швидше за все, ви зумієте домовитися. Інструкція повинна бути простою і короткою, на два-три пункти. І гарантую, що 80% проблем у відносинах знімуться.

5. ОПИШІТЬ, ЩО БУДЕ, ЯКЩО ЛЮДИНА ЦЕ ЗРОБИТЬ

Поясніть, що вам потрібно переконатися, що він до вас добре ставиться і поважає ваш час. Якщо він зробить те, що ви просите, вам стане добре, спокійно і ви знову зможете йому довіряти. Опишіть, які бонуси принесе ситуація, якщо розв’язати цю проблему за наведеним вами сценарієм.

 

6. повідав про СУМНИХ наслідками, що настали, ЯКЩО СИТУАЦІЯ НЕ ЗМІНИТЬСЯ

Якщо мова йде про вашому підлеглому, то ви будете «змушені позбавити премії або звільнити». Якщо мова йде про чоловіка, то «не зможу тобі довіряти, і це вплине на наш секс». Якщо мова йде про друзів, то «я боюся, що ми з тобою просто посваримося». Якщо мова йде про колег, то «не зможемо співпрацювати, і все закінчиться сумно».

Не соромтеся озвучувати ті реальні негативні наслідки, які дійсно настануть, якщо все піде не туди.

7. закінчити на позитиві

Висловіть надію, що наступного разу людина буде діяти відповідно до вашої проханням. Підкресліть, що це піде на користь вашому довгострокового співробітництва і поліпшить ваші відносини. Або зробить вас обох задоволеними і щасливими.

Завжди закінчуйте на позитиві і з надією на щасливе майбутнє. Навіть якщо ви мрієте ніколи більше не зустрітися з цим персонажем. Земля кругла, хіба мало хто і коли стане в нагоді.

Якщо ж закінчити відносини на словах: «Ти козел і дурень», – коли-небудь вони прилетять бумерангом.

Найчастіше не варто замовчувати свої образи. Можливо, ви боїтеся конфліктів, які можуть початися, варто вам заговорити про свої переживання і почуття. Але конфлікт ніколи не є проблемою, якщо ви вмієте через нього проходити. Це спосіб стати сильніше в ваших стосунках.

Порожні, формальні відносини без конфліктів ніколи не стають глибокими, сильними, конструктивними і людяними. Дві маски, які жодного разу не конфліктували, так і залишаться двома масками. Пам’ятаєте фільм «Містер і місіс Сміт»? Після конфлікту їх відносини стали такими, що до сімейного психотерапевта вони прийшли похвалитися, а не поскаржитися один на одного.

Як правильно ображатися на чоловіка: особливості поведінки

Джерело: https://stressa.net/post/kak-pravilno-obizhatsya-chtobi-vas-ponyali

7 Рад, Як Правильно Ображатися на Чоловіка

У статті описані поради, які підкажуть жінці, як правильно ображатися на чоловіка і конфліктувати з ним так, щоб залишитися у виграші!

Надути губки, тупнути ніжкою і замовкнути назавжди … або хоча б на кілька годин, нехай він помучиться і подумає, чим образив свою дорогоцінну і незрівнянну жінку. Приблизно таким чином міркує більшість жінок, коли хочуть «покарати» свого коханого і показати йому глибину своїх зачеплених чувств.Но, на жаль, у відповідь вони не отримують розкішних квітів, неземних подарунків і навіть простих слів про каяття. Може всі чоловіки просто бездушні колоди? Зовсім ні! Просто конфліктувати з чоловіками теж треба вміти!

Існує 7 рад, які підкажуть, як жінці грамотно виходити з конфлікту з чоловіком, як ображатися на нього так, щоб залишатися завжди «на коні»!

Як правильно ображатися на чоловіка: особливості поведінки7 Рад, Як Правильно Ображатися на Чоловіка

Ображатися чи не ображатися – це ваш свідомий вибір. Коли вас кривдять, це ще не означає, що ви повинні ображатися. Це різні вещі.Стівен Кові

З СТАТТІ ВИ ДОВІДАЄТЕСЯ: [приховати]

ДОДАТКОВО

↑ Ви відчуваєте пекучу образу і навіть лють, сльози вже щосили зрадницьки підступають до очей, хочеться заплакати і піддатися бурі емоцій, які швидше за все вихлюпуються на улюбленого у вигляді образливих слів і образ. Стоп! Перше, що вам необхідно зробити – взяти тайм-аут.Буквально на кілька хвилин відсторонитеся, підіть в інше приміщення, якщо важко стримуватися, перебуваючи поруч з коханим. Ви завжди зможете підібрати більше контраргументів і тверезо обґрунтувати власну точку зору, якщо будете спілкуватися, не перебуваючи при владі емоцій!

Перш ніж приступити до з’ясування відносин, подумайте гарненько, чого ви таким чином хочете домогтися? Визнання своєї правоти? Його обіцянок, щоб він так більше не робив? А, може у вас просто зараз ПМС або поганий настрій, тому так хочеться посперечатися? Якщо немає чіткої причини, і ви розуміє, що хочете скинути накопичилася негатив, то краще не робіть вашої коханої людини «цапом-відбувайлом». Відпустіть незначну ситуацію, а не роздувайте з неї скандал з биттям посуду.

Навряд чи ваш чоловік ставиться до провісників або телепатії, які в змозі озвучувати ваші думки. Тому немає ніякого сенсу мовчати і дутися на протязі якогось часу. Вас щось не влаштовує? Тоді просто скажіть про це вашому чоловіку, швидше за все у нього і в думках не було вас образити своїми словами або действіямі.Только не треба кричати і лаятися, інакше чоловік встане в «позу» і почне відмовлятися від усіх ваших звинувачень. Чіткими простими фразами поясніть, що вас зачепило або образило, це дозволить партнеру швидко зрозуміти свої помилки і виправити ситуацію.

 • Будьте добрішими і більш адекватно, і це окупиться вам у відповідь доброзичливим ставленням з боку коханої.
 • Цигвінцева Анастасія · 25 Березня, 2019

Джерело: https://PsyMod.ru/psikhologiya-obshcheniya/kak-sebya-vesti/2668-7-sovetov-kak-pravilno-obizhatsja-na-muzhchinu.html

Як правильно ображатися на чоловіка, щоб він хотів звернути для тебе гори!

23.02.2018 8:06:59

Ми продовжуємо тему минулої статті «Щоб чоловік хотів звернути для тебе гори! І навіть приготувати вечерю » про ефективної моделі поведінки, яка викликає в вашому улюбленому чоловікові бажання піклуватися про вас, і робити те, що ВАМ потрібно.

І сьогодні ми розберемося, як правильно ображатися на чоловіка, щоб не зіпсувати з ним відносини, і не відштовхнути його від себе.

«Коли варто ображатися?

Ваша остання стаття «Щоб чоловік хотів звернути для тебе гори! І навіть приготувати вечерю »дуже мені допомогла. Але! Але досягнувши задуманого, я тут же все зіпсувала. Коли слід зупинитися з образами і претензіями? Коли слід прощати? І чи варто взагалі сердитися?

Історія така: Я сказала своєму чоловікові (відносини тільки 2 місяці), що на 8 Березня я хочу квіти, готель і його на всю ніч. Проблема в тому, що машина не його, як я зрозуміла, і мама йому вже телефонує об 11 годині вечора завжди. У підсумку я отримала – НІЧОГО.

Тільки привітання у вигляді смс. Як з’ясувалося, йому в той день не дали машину, і він не міг приїхати. Але попросив дозволити йому виправити ситуацію – приїхати і привітати мене дня на три пізніше.

На що я відповіла, що я не хочу його зараз бачити, і що я ображена.

Тут я, напевно, ступила – для мене ображатися було важливіше, ніж пробачити і насолоджуватися зустріччю. Коли слід зупинитися в образах? Це перший поворот у житті, по-моєму, коли можна було все виправити і повернути ситуацію на позитив. Але я вважала за краще ображатися.

Друге – прочитавши вашу статтю про правильне маніпулюванні, я просто написала йому, що дуже хочу ванну з міцними чоловічими руками зараз :)) Справа пішла на поправку – «а з чиїми саме руками, мила?» Після трьох питань я зізналася, що хочу його руки :).

Підсумок: він задумався, де є готелі з гарною ванною? Я не знала, так що доручила йому знайти … І тут же все зіпсувала, написавши, що зустрінуся з ним ввечері тільки тоді, коли у мене буде ванна, готель і він :), а якщо всього цього не буде, то я просто хочу з ним зустрітися, поговорити …

Потім ще додала, що у мене місячні.

Чому я так туплю ?! У підсумку вийшло: спочатку мені вдалося, завдяки вашим рекомендаціям створити ситуацію, коли він сам захотів зробити мені приємне; а потім я поставила умову – якщо ти цього не зробиш – я з тобою не зустрінуся.

Як навчитися зупинятися вчасно? Цінувати себе, чи що, і не бути схожою на примхливу жінку, яка виносить мозок? »

Олеся.

Олеся, давайте вивчимо методику дресирування чоловіків докладніше (до речі, на жінок ця методика теж прекрасно діє, так само як і на дітей, свекром, собак та інших :)).

Отже, ви пишете, що хочете від чоловіка подарунок. Для початку потрібно, про що я багато разів говорила, враховувати всі РЕАЛЬНІ можливості чоловіки (ви про них, на жаль, не знали). У підсумку, у нього не вийшло зробити вам подарунок, хоча він обіцяв і збирався.

Таке буває завжди, і навіть трапляється в довгих сімейних відносинах, адже ми не можемо врахувати всі поточні нюанси.

Наприклад, дружина попросила чоловіка з’їздити на Мальдіви, а він не зміг дістати путівки – по самим різним непередбачених причин.

Або вона попросила його зробити ремонт у ванній, а йому не дали відпустку, або премію, або він з об’єктивних причин чогось там ще не зміг зробити, купити, домовитися …

Часто після цього жінки поводяться як дурепи, тобто ображаються і псують весь позитивний заряд чоловіки.

Розглянемо це на прикладі курчати з минулої статті.

Отже, ми даємо курчаті зернятко, коли він повертається вліво (щоб в перспективі він почав кружляти вліво). Ви його підгодовували зернятками, і він став уже міркувати, куди потрібно повертатися. І тепер ви очікуєте, що він повернеться вліво на повний розворот. А він не повертається і не повертається, ну хоч трісни. Ну не виходить у нього це зробити. Як ви робите?

Ви ображаєтеся 🙁відвертається від курчати, і чекаєте, що він тепер сама зметикує – і почне крутитися туди, куди вам потрібно. Але курча не крутиться! (він таки не телепат і не ясновидець, щоб збагнути, що ви від нього хочете …)

І тоді що ви починаєте робити? Ви ругаетесь на курчати.

А що отримуємо в результаті? Курча в замішанні, ви на нього зліться, що не хваліть, зерняток не даєте … Ви самі не отримуєте те, що вам від нього потрібно – і все в програші …

Але так само не дресирують! Це не працює! І не буде працювати ніколи!

Подивимося на ситуацію Олесі:

Вона подружилася з чоловіком, і стала йому подобатися. Дресирувала його вона за допомогою свого милого поведінки, похвали, захоплення їм і т.д. І тепер цей чоловік став так само, як наш курча робити те, що їй потрібно – доглядати за нею, і вести себе як її наречений.

Далі Олеся вирішила отримати від курчати, тобто від свого хлопця, не просто поворот, а повне коло вліво – вона попросила у нього подарунок, прикорм його похвалою і обіцянкою чогось більшого, – і стала чекати.

Але у чоловіка не вийшло з об’єктивних причин. Що тоді потрібно було зробити Олесі?

Їй потрібно було продовжувати дресирування далі.

Але вона зірвалася, образилася (що, як ми знаємо, не працює), стала злитися і лаятися. Потім вона вирішила все-таки продовжити дресирування, і знову прикорм курчати зерном, тобто свого чоловіка ласкою, проханням і обіцянкою задоволення.

Ні б тепер посидіти і почекати. Але їй же потрібно всього і відразу! Тому вона взяла нещасного курчати і стала його перевертати вліво, примовляючи: «Дивись, чого я від тебе хочу!»

Але бідолаха адже не розуміє цього! І не зрозуміє! Він просто вирішив, що над ним знущаються, і тому впав у замішання, і взагалі перестав робити те, що від нього вимагають. Впадаючи в замішання, дрессіруемий забуває навіть те, що робив раніше, навіть маленький поворот вліво для нього тепер став неможливий. Чому?

Тому що його буквально гвалтували, і у нього пропало бажання взагалі коритися дресирувальника. Те ж саме і з чоловіком: коли на нього тиснуть – у нього пропадає бажання взагалі щось робити для жінки. Що Олеся і побачила на власні очі.

Як правильно ображатися на чоловіка

Що потрібно було робити Олесеві, щоб отримати бажане?

Коли чоловік пообіцяв, що виконає її прохання – їй потрібно було заспокоїтися, сісти і почати чекати. Якщо прохання він виконав – його потрібно похвалити – так само як курча підгодувати пшоном, щоб він продовжував робити так, як вам потрібно і надалі.

Читайте також:   Що подобається чоловікам: зовнішні і внутрішні якості обраниці

Але якщо у чоловіка не вийшло зробити так, як він обіцяв – Олесі потрібно було сказати приблизно наступне: «Як шкода, ти так хотів зробити мені приємне» . Тобто її позиція повинна бути такою: «Ти хороший, але обставини проти нас, тому я засмутилася …»

Важливо запам’ятати: Якщо ви хочете отримувати від чоловіка те, що вам потрібно, та ще щоб він сам хотів це для вас зробити – ваша позиція завжди повинна бути однаковою: «Ти хороший, ти молодець, так хотів (так старався)! Але обставини проти нас ».

Тобто ображатися на курчати можна ні в якому разі! Ображаємося на обставини (про що і говоримо чоловікові) – страждаємо, сумуємо … Але ніколи не ображаємося на нього самого! Це правило, яке важливо вивчити напам’ять, і завжди ним користуватися.

Що це дасть?

Чоловік, бачачи ваші страждання, і розуміючи, що зерна (тобто вашої похвали, захоплення та іншого) поки не буде – буде прагнути загладити свою провину, і зерно все-таки отримати. Чому? Тому що так само як зерно для курчати – для чоловіка важливо гарний настрій його жінки. Тому курча танцює, а чоловік виконує її прохання.

Поки чоловік подарунок не зробив – ви можете з ним зустрічатися. Можете говорити: «Я рада тебе бачити, мені приємно бути з тобою і т.д.» Це нормально.

АЛЕ! При цьому важливо один або два рази за зустріч засумувати, і нагадати йому про те, як він хотів зробити вам подарунок, і як ви мріяли його отримати. Але ці шкідливі обставини, хай їм грець! На заваді стали вам !!!

Досить парочки таких нагадувань – і ваш чоловік буде зі шкіри геть лізти, щоб зробити те, що ви від нього хотіли. Чому? Тому що він хороший, милий, коханий, він так старався, і ви так хотіли. Але ці обставини (ваші спільні вороги) заважають йому це зробити. Заважають йому виглядати героєм в очах коханої жінки!

Повірте, він з ними розбереться! І все, що обіцяв – обов’язково зробить, і як можна швидше.

Це працює саме так.

Як отримувати від чоловіка те, що ти хочеш, без тиску і конфліктів

Давайте зробимо невеликий висновок.

Якщо ви хочете отримувати від чоловіка бажане без конфліктів – вам потрібно врахувати кілька правил:

1. Якщо винні обставини, а не чоловік (а таке буває набагато частіше, ніж вам здається) – ображаємося на них, а не на чоловіка . Якщо ви заперечуватимете на чоловіка – він себе виправдає (так як винні обставини, а не він сам), але бажання щось робити у нього пропаде.

Чому пропаде? Тому що ви з чоловіком «нема за одне», він для вас «ПОГАНИЙ» – навіщо тоді старатися?

2. Чоловік не телепат, у нього мозок по-іншому влаштований, і він часто як наш курча не розуміє жінку. Тому вчіться йому виразно говорити, що ви від нього хочете. Якщо ви заперечуватимете і відвернеться – то просто нічого не отримаєте.

3. Не тисніть на чоловіка. Успіх будь-якої дресирування базується на вмінні ЧЕКАТИ. Тиск – це насильство. Такою поведінкою ви даєте чоловікові зрозуміти, що ви дурна стерво і егоїстка. Якщо хочете відштовхнути від себе чоловіка – тоді це найефективніший спосіб.

Історії успіху

«… Саме на цьому тижні дізналася, що мій коханий чоловік паралельно зустрічається з іншою дівчиною. Був величезний шок. Відчутного удару по моїй самооцінці, тому що була впевнена в його взаємності і в своїй привабливості :).

Але, що дивно, як-то швидко взяла себе в руки, та ще посміхалася, так що не впала в депресію. Зробила багато корисних висновків, головний: я не вміла бути цінною для чоловіка. Буду вчитися.

Дуже до речі довелося завдання тренувати тільки конструктивну критику до себе. Вважаю, що впоралася, хоча не без зусиль. Вивчивши матеріали цього тижня, проаналізувала свої достоїнства і недоліки. Оцінила, над чим треба працювати … »

Анастасія.

Жінки люблять використовувати давно заїжджені моделі типових невдах. «Він змінює – я страждаю, веду себе як маленька ображена дівчинка, виню у всьому його (і себе), впадаю в депресію, і стаю схожа на жертву».

А що в результаті?

Занижена самооцінка, погана зовнішність, зникає внутрішній світ, а разом з ним і Чарівність з Привабливістю. Це модель невдахи.

Але є і інша модель: Прийшли проблеми – скажи їм «привіт»! А потім починай їх вирішувати з подвоєною силою. І та енергія, яку ти раніше витрачала на саморуйнування – буде витрачатися тобою на самотворення.

Який ти отримаєш результат?

У твоєму оточенні п’ятдесят нових кавалерів, та ще старий хоче повернутися. Ти на коні, і маєш можливість управляти ситуацією. Твоя самооцінка зростає, а разом з нею ростуть і можливості в житті.

Хочете навчитися вирішувати проблеми так – поступайте до нас на курс «ДАО: Шлях жінки» і вчіться разом з нами дивитися на світ з позиції Дорослу людину, і будувати своє життя, використовуючи моделі поведінки успішних людей. Наприклад, ось так:

«Важливе відкриття: Я давно займаюся своїм духовним розвитком і особистісним зростанням. У мене зазвичай була стратегія марш-кидків, проривів, які завжди виявлялися короткочасними.

Довела ситуацію до крайнього напруження, провела якийсь час в агонії, під цим тиском щось усвідомила, в стані афекту від безвиході щось зробила, домоглася, вирішила якийсь найбільш термінове питання. Якийсь час насолодилася результатом – але недовго. А потім все по-старому – ті ж страхи, та ж невпевненість.

Тому що немає сполучної ланки між моєю проблемою і її рішенням – свідомого дії! – я ж її вирішувала в агонії, несвідомо.

Почавши займатися по курсу «ДАО: Шлях жінки», почавши рухатися маленькими кроками – відчула давно забуту і втрачену впевненість в собі.

Стало зрозуміло, чому мої прориви були такими короткими. Мені завжди хотілося якогось дива: лягла спати з усіма своїми комплексами, а прокинулася без них – і тут тобі і принц на білому коні, і інша атрибутика. А розбиратися що, навіщо і чому – особливо не хотілося. І рухатися маленькими кроками, вивчати кожну сходинку не хотілося …

А виявилося, що саме такий рух приносить мені радість, впевненість і задоволення від своїх дій. Саме в них і є справжнє диво: ніби не робиш нічого особливого, надприродного – а життя моє змінюється на очах …

Раз я змогла почати щоранку робити зарядку, виглядати на «5+» – значить, я можу змінити і інші свої звички, якщо побачу, що мені це необхідно.

Зумівши поставити цілі (а я дуже зацікавлена ​​в результаті), я змогла навчитися організовувати свій час.

А адже раніше вважала, що це не для мене, що я зовсім іншого складу характеру. І я знаю, що зумію організувати його ще краще. Вже зараз мені набагато простіше відрізняти важливі справи від другорядних. Але процес тільки почався …

Раніше я хотіла бути з чоловіком, щоб перекласти на нього свої проблеми: фінансові, емоційні …

Тепер, коли я відчула, що здатна сама їх вирішувати – я питаю себе знову і знову: «А чи хочу я жити з чоловіком? Якщо так, то навіщо? » І відповідаю: «Так, хочу!» Тому що це просто здорово – жити в близькості з іншою людиною, відкривати його світ, відкривати йому свій світ.

Тому що він може показати мені щось, що я сама ніколи не помічу. А я можу поділитися з ним чимось, про що він ніколи не замислювався. Тому що це просто приємно – бути Жінкою поруч з Чоловіком! »

Олександра.

Джерело: http://daowoman.ru/blog/rubriki/reshaem-semeynye-problemy/kak-pravilno-obizhatsya-na-muzhchinu.html

Як себе вести, якщо чоловік образився?

Чоловічі образи – це те, що явно не привносить гармонію у відносини і може навіть призвести до розриву. Як діяти в разі, якщо хлопець образився і ігнорує – підкаже небанальний жіночий сайт sympaty.net.

Чи варто вибачатися?

Отже, ваш улюблений чоловік відчуває себе скривдженим. Як правильно діяти, якщо відносини вам важливі і почуття хлопця для вас мають значення?

Вибачення – нормальний спосіб вирішення багатьох конфліктів. Просити вибачення – НЕ принизливо, не погано і не неправильно! Правда, за однієї умови – якщо ви дійсно зробили якусь помилку, відчуваєте себе винуватою і хотіли б пояснити коханій людині, що усвідомлюєте свою неправоту.

Одноразового щирого вибачення цілком достатньо, щоб вас почули і зрозуміли.

Якщо можете запропонувати якісь конструктивні способи виправлення вашої помилки – запропонуйте і будьте готові приступити до їх виконання.

Однак, це повинні бути саме безпосередні дії, що дозволяють будь-яким чином змінити результат вашого попереднього помилкового поведінки, а не «покарання» (точніше, самопокарання).

Скажімо, якщо хлопець сильно образився на вас за те, що ви витратили на дрібниця певну значиму для нього суму зароблених ним грошей, то логічно придумати, як ви могли б заробити або іншим способом отримати аналогічну суму, щоб повернути йому. А ось, наприклад, говорити про те, що тепер ви будете навмисне відмовляти собі в будь-яких приємних покупках, навіть за власний рахунок, щоб він побачив, що його дівчина не марнотрат – досить безглуздо.

І звичайно, бувають ситуації, коли вибачатися не треба – тоді, коли ви впевнені в своїй правоті і можете спокійно і аргументовано пояснити свої дії.

Якщо від вас вимагають вибачень навіть після всіх логічних пояснень – то проблема, швидше за все, взагалі не в конкретній ситуації і не в образі за конкретний вчинок.

Можливо, чоловік вам не вірить, не розуміє, не здатний прийняти ваші аргументи, і тоді складність полягає в недовірі у вашій парі, у відмінностях вашого і його світоглядів.

Іноді, як би це не прикро звучало, справа просто в низькому рівні інтелекту людини і його схильності до агресії: коли він не сприймає ніякі аргументи, так як просто злий і не готовий приймати чужу правоту. А ще не прощення образ – неабияке засіб психологічного маніпулювання, але про це трохи пізніше.

Як діяти, якщо хлопець мовчить і не хоче розмовляти?

Що робити, якщо хлопець образився настільки, що припинив будь-яке спілкування – не пропонує побачитися, не пише, не дзвонить і т.д.?

«Красива і Успішна» радить в цьому випадку вести себе таким чином – написати або сказати слова вибачення (або якісь аргументи на пояснення вашого вчинку) і просто чекати.

Чи не нав’язуватися, що не принижуватися численними спробами принесення вибачень, не розповідати про те, як вам погано в сварці без нього, і т.д. Якщо хлопець не зовсім дурник, то він прекрасно розуміє всі ваші емоції і здатний почути значущі слова з першого разу.

І якщо йому ваші відносини важливіше власної непомірною гордості, то він знайде варіант, як відновити спілкування.

Закриватися, демонстративно ображатися у відповідь, відмовчуватися, якщо він все-таки щось скаже або напише, не треба – хай він бачить, що ви самі не ображені, доступні для спілкування і готові прийняти його з теплотою.

Але якщо навіть у цьому випадку чоловік не поспішає позбуватися від почуття образи і йти на контакт – значить, варто визнати невтішний факт, що така дрібниця, як необхідність зробити свій крок назустріч в примиренні, для нього надто складний, і, можливо, хлопець взагалі може розірвати стосунки…

Щоб не доводити до такої ситуації, варто все-таки вчасно критично оцінювати, чи дійсно ви дали привід для сильної образи або вас просто намагаються виставити винуватою. А з вічно ображеними по життю особистостями краще взагалі ніяких справ не мати!

Підписуйтесь на канал і ставте лайки, якщо стаття вам нравится !!!

-Автор – Блінова Дар’я Валеріївна, журналіст-оглядач (IT-Sector Харків, стаж – 2 роки), організатор заходів для дітей (Донецька обласна бібліотека для дітей, стаж 6 років), модель, дизайнер авторської біжутерії, оригінал: https: // www.sympaty.net/20180107/paren-obidelsya/

Джерело: https://zen.yandex.ru/media/id/5cb0ec2d5e307d00b4f87e24/5ce2aa84ea066d00c401e5bf

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *