Як правильно поводитися з коханцем: особливості відносин

Як відомо, на нашій планеті чисельність жіночого населення значно перевищує чоловіче. У зв’язку з цим багатьом представницям слабкої статі доводиться ділити одного чоловіка на двох.

Зміст приховати

Причому складно сказати, кому в цій ситуації щастить більше: дружині або коханці. Багато шкодують відданих дружин і розповідають їм, як потрібно поводитися, якщо чоловік зраджує.

У цій статті ми поговоримо про те, як повинна вести себе коханка з одруженим чоловіком, щоб залишатися щасливою і коханою жінкою.

Як правильно поводитися з коханцем: особливості відносин

Особливості цих відносин

Багато хто впевнений в тому, що штамп у паспорті і кільце на правій руці повинні якось зупиняти чоловіка і зробити його непривабливим для інших жінок. Але це зовсім не так. Особливо останнім часом подружні зради стали майже нормою.

Зараз навіть ніхто не дивується подібним випадкам, вони стали малоцікавими і давно звичними для суспільства. Багато жінок зараз вивчають сайти, ходять за порадою до психолога, щоб дізнатися, як відвести одруженого чоловіка.

Адже в боротьбі за власне щастя все засоби хороші.

Іноді зв’язок з одруженим чоловіком буває короткочасною, наприклад, якщо люди зустрілися на вечірці, провели ніч і забули про існування один одного. Зазвичай, після подібних вечорів у обох залишається щасливе спогад в пам’яті і не більше. Але частіше такі стосунки тривають досить довго, часом, кілька років.

Складно сказати, чи щаслива в цей час жінка, адже чоловік у неї начебто є, але їй він не належить, і більшу частину коханок цей факт сильно турбує.

Чоловіка ж такий стан цілком влаштовує: з цією жінкою він може відпочити, вона завжди добре виглядає, не буває в поганому настрої, вислуховує все те, що він їй розповідає і що найважливіше, ніколи його ні в чому не докоряє, не вимагає, чого не можна сказати про дружину.

Однак, коханка – це в першу чергу жінка, і вона захоче мати представником сильної статі повністю, а щоб цього досягти, потрібно знати, як поводитися з одруженим коханцем.

Що чекає на жінку

Зазвичай жінкам, які закохалися в одруженого чоловіка, досить нелегко даються такі відносини. Адже постійно чогось чекає: що він приїде, залишиться на ніч, проведе з нею Новий рік і багато чого іншого. І найголовніше очікування – розлучення.

Адже кожній жінці хочеться, щоб улюблений завжди був поруч і належав тільки їй. Але це питання вирішується вкрай повільно і частіше за все так і залишається невирішеним.

Адже постійно знаходяться відмовки: потрібно почекати, поки підросте дочка, захворіла дружина, теща потрапила в лікарню і багато іншого.

Як бачимо, жінці доводиться важко. Вона знаходиться в повній розгубленості, адже абсолютно незрозуміло, що робити, як вчинити. Здавалося б, варто розірвати ці стосунки і знайти собі холостяка, але через кілька років зв’язку це вже не так просто, адже вона його любить, звикла.

Хочеться розповісти все дружині і покінчити з його шлюбом, але це буде не дуже красиво з її боку, та й невідомо, як улюблений відреагує на таку поведінку. Але і залишати все так, як є вже, просто немає сил, хочеться змін, хочеться мати улюбленим на всі сто відсотків.

Далі ми дізнаємося відповідь на питання, який звучить так – «Коханець одружений – що робити?» Адже багато жінок, не знаючи про деякі «правила поведінки» в такій ситуації, роблять багато помилок.

Як правильно поводитися з коханцем: особливості відносин

Як потрібно поводитися

Отже, давайте спробуємо з’ясувати, як вести себе з одруженим коханцем, щоб залишатися щасливою жінкою. В першу чергу, подивимося правді в очі і визнаємо, що чоловікові потрібен від коханки секс, а потім вже все інше.

Ніхто не говорить, що зустрічається він з коханкою виключно через це, однак інтим займає головну позицію.

Він може бути закоханий в свою коханку, але якщо не буде отримувати від неї бажаного, то любов ця швиденько пройде і на її місці виявиться інша, більш зговірлива панянка.

Постіль і зовнішній вигляд

Якщо дівчина закохалася в одруженого чоловіка і хоче з ним відносин, то повинна назавжди забути фрази «я сьогодні не хочу» і «болить голова», оскільки це він досить часто чує від своєї дружини.

При зустрічі з ним дівчина повинна просто палати від пристрасті або хоча б вміло робити вигляд. Крім цього – зовнішній вигляд. Приходячи до коханки, чоловік хоче бачити красиву картинку, сексуальний наряд, а не волосся, зав’язані в пучок і давно запраний халат.

Чого-чого, а цього він надивився і у себе вдома.

Дівчина повинна розуміти, що навіть при несподіваній зустрічі вона повинна виглядати на всі сто. Причому, потрібно постійно проявляти фантазію і не бути в одному і тому ж, експериментувати із зачісками та макіяжем, але занадто бойову розмальовку робити не потрібно, можна і злякати.

Але не варто робити ставку на один тільки секс з одруженим чоловіком, адже доступних жінок в наші часи цілком достатньо. Та й немає в світі такого чоловіка, який кинув би сім’ю тільки тому, що коханка в ліжку крутіше дружини.

Як правильно поводитися з коханцем: особливості відносин

розуміння

Ні, мова йде не про те розумінні, коли жінка вислуховує всі розповіді коханця, глибоко зітхає і розуміюче киває головою. Звичайно, йому потрібно іноді виговоритися, поскаржитися на дружину і начальника, отримати підтримку від коханої жінки, але подібні відносини не мають майбутнього, оскільки з часом коханка отримає статус «жилетки», а не коханої.

В цьому випадку ставка робиться на загальні інтереси. Потрібно проявляти ініціативу, цікавитися тим, що цікаво йому. Наприклад, він любить машини, чому б не запропонувати з’їздити разом на гонки, захоплюється риболовлею, можна організувати хороший спільний відпочинок на природі.

Це важливо, оскільки відносини, які будуються тільки на сексі, не бувають тривалими, так і зустрічі при них рідкісні. Адже що там потрібно, провести годинку разом раз або два в тиждень.

А коли у людей є спільні інтереси, вони разом відвідують якісь місця, їм є що обговорити за чашкою кави.

І це зближує людей, їх зв’язок зміцнює і вже не тільки на фізичному, але і на духовному рівні, що важливо.

Як правильно поводитися з коханцем: особливості відносин

Особистий простір

Не варто повністю займати все його вільний час, займатися тільки тим, що цікаво коханцеві. Адже є ризик, що незабаром коханка перетвориться в другу дружину, яка також стане нецікавою, він буде вважати її прочитаною книгою і повністю своєї.

Потрібно періодично залишати його одного, виїжджати з подругами на кілька днів, зникати з соціальних мереж, відключати телефон і не говорити йому про те, де була і як проводила час. Адже коханка має на це право. Чоловік же їде до дружини і вона не питає, чим він там з нею займається.

Так чому б і їй не пожити для себе.

Коханка, яка занадто відкрита і доповідає коханому про кожен свій крок, незабаром набридає, стає схожою на дружину, а та, що іноді зникає з його життя хоч на кілька днів і при цьому не повідомляє про свої пересування, цікава, він боїться її втратити.

Можна навіть змусити його трохи поревнувати. Мова йде не про зраду, а про просте флірті, невинному спілкуванні. Адже кожен чоловік – це мисливець, власник і суперника не потерпить, побоїться втратити таку жінку.

Та й для коханки флірт на стороні стане корисний: вона переконається, що ще приваблива для чоловіків, зможе трохи розслабитися і отримати заряд позитивних емоцій.

А може саме під час такого флірту знайде собі холостяка, з яким пізніше зможе побудувати відносини своєї мрії.

Це були поради, як потрібно поводитися з одруженим коханцем, а далі розглянемо ті ситуації і форми поведінки, яких допускати не можна.

Як правильно поводитися з коханцем: особливості відносин

Як поводитися не можна

Перераховані вище моменти не такі вже й складні у виконанні, але, коли жінка впадає у відчай і вже не знає, як відвести одруженого чоловіка, вона починає робити необдумані вчинки, робить багато помилок і в підсумку отримує сварки, істерики, розставання і багато переживань. Є кілька пунктів, які потрібно дотримуватися, щоб уникнути проблем з чоловіком, який має дружину і коханку у вашій особі:

 1. Не потрібно вимагати розлучення або намагатися розкритикувати його сім’ю. Розмови про це краще взагалі не заводити. Тільки якщо він сам починає розповідати про домашні проблеми, можна просто мовчки вислухати його і все.
 2. Не потрібно намагатися показати його всьому світу. Швидше за все, він хоче залишити зв’язок в таємниці, щоб дружина не дізналася, знайомі не засуджували. В іншому випадку є ризик нарватися на серйозні проблеми.
 3. Не будьте нав’язливими. Не варто постійно писати і телефонувати коханому, спеціально шукати з ним зустрічі. Краще дочекатися його дзвінка і зустрітися тоді, коли це буде зручно йому.
 4. Не намагайтеся випросити грошей або подарунок. Якщо чоловік захоче зробити вам приємно, то зробить це і без ваших прохань. А якщо постійно намагатися витягти з нього гроші, то він може задуматися про ваші меркантильних цілях.
 5. Коханка не повинна влаштовувати істерик і дорікати чоловіка в тому, що він десь пропадав. До неї йдуть за спокоєм і розумінням, а порцію істерик він зможе отримати і вдома.
 6. Не забувайте про себе, адже чоловік не ваш стовідсотково, а це значить, що занурюватися в ці відносини з головою не варто.
 7. Не намагайтеся випитати у нього про все, що відбувається в його житті, не вимагайте повного звіту про пересування і діях. Цього напевно вистачає і вдома.
 8. І останнє, не акцентуйте увагу на своїй до нього любові. Говорити про це можна, але лише іноді.

Тепер вам відомо, як вести себе з одруженим коханцем можна, а яких дій краще уникати, а краще не робити зовсім.

Свята та подарунки

На жаль, більшість свят одружений коханець проводить зі своєю сім’єю і до цього потрібно бути готовою, але ж порадувати кохану на день народження або Новий рік хочеться. Що подарувати одруженому коханцеві на день народження або інше свято, щоб не викликати підозр у дружини? Та все що завгодно.

Багато жінок не хочуть дарувати коханцям подарунки, побоюючись, що вони будуть викинуті, але все це дурниці.

Невже дорослий чоловік не може дозволити собі самостійно купити новий одеколон або відеореєстратор на автомобіль і з гордістю повідомити про це дружині. Тому не варто турбуватися про питання, що подарувати одруженому коханцеві на день народження.

Можна дарувати все, що тільки спаде на думку. Найчастіше прислухайтеся до його бажанням, помічайте то, на які вітрини він задивляється, ніж особливо сильно захоплюється.

Як правильно поводитися з коханцем: особливості відносин

Вагітність від одруженого

Секс з одруженим чоловіком може привести до вагітності і цього не варто дивуватися. Деякі жінки, бажаючи дістати коханця назавжди, йдуть на обман, щоб завагітніти, а у кого-то це виходить не випадково. Не факт, що через вагітність коханки чоловік піде з сім’ї.

Більшість з них просто дають гроші на аборт своїй коханці і вважають, що вони мають рацію. Пояснюється така поведінка тим, що ще не час, що народити можна і пізніше, що зараз у нього і так дитина є, куди ще другого. І багато жінок на це ведуться і роблять необоротну помилку.

Кілька разів подумайте про те, чи потрібен вам цей малюк. Адже це дитина від коханого чоловіка і, швидше за все, ці відносини не стоять його життя.

Краще народити дитину, яка все життя буде поруч з вами, ніж пожертвувати чужим життям і своїм здоров’ям, особливо якщо у вас немає дітей.

Та й не варто наполягати на тому, щоб через вашу дитину він покинув свою сім’ю, нехай допомагає, бачитися ви будете значно частіше, а згодом він напевно захоче бути поруч зі своїм малюком.

Як правильно поводитися з коханцем: особливості відносин

висновок

Як бачимо, відносини з чоловіком, у якого є дружина і коханка, не такі прості. Другий доведеться постійно терпіти його відсутність, чекати приїзду, робити вигляд, що її зовсім нічого не турбує.

Психологія одруженого чоловіка проста і якщо дотримуватися всіх порад, які є в цій статті, то у вас з’явиться реальний шанс отримати улюбленого назавжди.

Але діяти потрібно акуратно і проявити неймовірно сильне терпіння.

Джерело: https://otnosheniya.temaretik.com/1768144079426947139/kak-vesti-sebya-s-zhenatym-lyubovnikom-sovety-psihologa/

Як правильно поводитися з коханцем: особливості відносин

Щоб правильно поводитися з коханцем, слід пам’ятати про його статус в своєму житті. Ці відносини повинні бути легкими, вільними.

Читайте також:   Як пережити важке розставання з коханцем: поради психологів

Не варто псувати таку близькість зайвою відвертістю, нав’язливістю. Важливо пам’ятати про особисте життя один одного і поважати кордони.

Наважуючись на подібний зв’язок, важливо врахувати приховані проблеми, які можуть вплинути на репутацію, самооцінку і ставлення близьких людей.

Про тонкощі поведінки з коханцем

Особливості взаємодії з коханцем залежать від його сімейного статусу, віку та інших нюансів. Враховувати ці тонкощі потрібно, щоб убезпечити себе і зміцнити почуття партнера.

ЧИТАТИ Блюдо, яке подається холодним, або як помститися коханці чоловіка

Якщо він вільний

Заміжні жінки потребують не в сексуальній новизні, а в ніжних словах, романтиці. Якщо обидва коханця пов’язані узами шлюбу, тоді вони рідко створюють один одному неприємності. Така пара домовляється про умови і намагається їх дотримуватися. Коханці зацікавлені в тому, щоб зв’язок залишилася таємницею.

Роман з холостим партнером приносить певні проблеми. Щоб їх уникнути, слід залишатися обережною, контролювати ситуацію і свої переживання. Не можна дозволяти коханцеві втручатися в свою сім’ю.

Потрібно заборонити йому відправляти часті СМС (особливо вночі), дзвонити, шукати несподіваних зустрічей. Варто попередити холостого супутника, що тема сім’ї заборонена.

Не можна обговорювати чоловіка, розповідати про його проступки.

Якщо дама заміжня, тоді їй краще не влаштовувати зустрічі в своєму будинку, навіть якщо чоловік відсутній. Підозрілого відвідувача можуть помітити сусіди. Не варто довіряти тимчасового захопленню свої еротичні знімки, адже після розставання колишній партнер може використовувати їх для шантажу.

Холостяки – вільні особистості, які цінують можливість насолоджуватися різними жінками. Вони впевнені, що не зобов’язані бути відданими сексуальної партнерки, у якої є половинка.

Ревнувати холостого коханця не варто. Багато вільних хлопці проводять час із зайнятими жінками лише тому, що поки не знайшли кохану.

Якщо такий чоловік зустрів половинку, значить, його необхідно відпустити.

Як правильно поводитися з коханцем: особливості відносин

Якщо він одружений

Окільцьовані чоловіки цінують надійний тил рідного дому, тому не збираються кидати дружину заради коханки. Їм подобається легкість, інтрига, відсутність рутини, свіжість почуттів. Вони насолоджуються можливістю дарувати нової партнерки подарунки, приділяти увагу, робити сюрпризи. Але серйозні почуття, конфлікти і зобов’язання їх втомлюють.

Чоловік може обговорювати свою сім’ю, скаржитися на невдячних родичів, але при цьому не поспішає залишати речі у коханки, навіть коли вона чекає і кличе його. Закоханість у сексуальну партнерку не стає достатньою мотивацією кинути сім’ю, тоді як жінки ризикують всім заради нового захоплення.

Щоб залучати одруженого партнера, важливо зрозуміти, чого йому не вистачає в стосунках з дружиною. Варто цікавитися його діяльністю, розділяти хобі, разом відпочивати. Важливо, щоб збігалися не тільки захоплення, а й принципи, життєві цілі. Духовне зближення зміцнює зв’язок, але збільшує ризик «втратити голову».

З одруженим чоловіком необхідно завжди вести себе так, щоб він відпочивав і відчував себе особливим. Чоловіки шукають у коханок розуміння, прийняття, безумовної материнської підтримки. Варто вислуховувати, м’яко радити, але не нав’язувати. Важливо більше слухати і рідше висловлювати думку.

З одруженим коханцем потрібно бути щедрою на компліменти, схвалення і ласку. Чоловікам не подобається спілкуватися з проблемними, похмурими і песимістичними партнерками. Життєрадісність і безтурботність коханки стають віддушиною для партнерів, у яких є дружина.

ЧИТАТИ Для чого жінки заводять коханців: основні причини

Якщо він набагато старше

Між дорослим коханцем і його юної партнеркою можуть виникати непорозуміння через різні захоплень і бажань. Щоб уникнути конфлікту поколінь, слід поважати вікові особливості один одного, шукати компроміси. Дорослі чоловіки вважають за краще відпочити вдома, а не відвідувати гучні вечірки, тому краще не нав’язувати обранцеві цей вид розваг, не намагатися його розворушити.

Не варто обговорювати вік партнера навіть жартівливим тоном. Він скаже, що його такі жарти не зачіпають, але все одно образиться. Не можна порівнювати дорослого кавалера зі своїми молодими прихильниками. Важливо довіряти йому, поважати його мудрість. Сумніви дівчини можуть здатися йому зухвалими і образливими.

Як правильно поводитися з коханцем: особливості відносин

Щоб дорослий партнер не втратив інтерес, важливо проаналізувати свій характер. Слід визначити, яка якість чоловікові особливо подобається. Варто цю привабливу рису розвивати і підкреслювати. Важливо удосконалювати свої інтимні вміння, бути готовою до нестандартних фантазіям партнера, які він не зумів втілити в молодості.

Дорослим партнерам подобається бути покровителями для юних осіб. Вони отримують задоволення, коли навчають недосвідчену дівчину. Не потрібно відмовлятися від такої турботи, демонструючи самостійність, але пасивна, дурна і наївна партнерка здасться нудною солідному чоловікові.

Якщо він начальник

Вступивши в зв’язок з начальником, варто приготуватися до можливих неприємностей. Співробітники будуть пліткувати, засуджувати, побачать в таких відносинах холодний розрахунок.

Варто сприймати ці розмови стримано, не виправдовуватися, прийняти факт віддалення деяких колег-друзів.

Погоджуватися на підвищення чи ні – особистий вибір, але в очах колег подібний подарунок начальника підтвердить меркантильність його коханки.

Погодившись на таку зв’язок, дівчина стає більш залежною від начальника. Якщо він захоче насолодитися близькістю у себе в кабінеті під час роботи, тоді відмовитися можливості не буде. Догоджати шефа стане обов’язком. Головна проблема – навколишні будуть розуміти, навіщо викликана дівчина в кабінет.

Покірною доведеться бути і на роботі, і під час спільного з начальником дозвілля. Він буде підкреслювати свій статус, командувати – це особливість психології лідера. Краще уникати ласкавих звернень на публіці. Спілкування має залишитися офіційним.

Проблемною буде розлука з босом, особливо якщо він любить мстити. Він зможе зробити обстановку нестерпним, чіплятися, давати багато додаткових завдань. Йому не доведеться ініціювати звільнення, досить зробити умови роботи занадто важкими.

Якщо він значно молодший

Коли жінка зустрічається з юним коханцем, її охоплюють страхи. Вона хвилюється, що молодий партнер зблизиться з ровесницею. Щоб перемогти нав’язливі побоювання, слід працювати над собою. Потрібно стати краще, цікавіше, соблазнительнее.

Як правильно поводитися з коханцем: особливості відносин

Якщо невпевненість долає, тоді краще про неї мовчати. Самобичування, ревнощі, закиди створять песимістичний настрій у обох партнерів. Це може підштовхнути хлопця до розриву.

Молода людина зробив вибір і задоволений ним, адже він міг закохатися в подруг, але тягнеться до зрілої особистості. Слід залишатися собою, відповідати віку.

Дами, які за допомогою одягу прагнуть виглядати молодо, здаються забавними.

Варто захоплюватися партнером, підтримувати, підвищувати його самооцінку. Незрілі хлопці цінують компліменти. Можна стати для коханця вчителькою, щоб ділитися досвідом в ліжку, знаннями про бізнес і відносинах. Не можна повчати, потрібно лише м’яко радити. Хлопець може поділитися своїми знаннями, пов’язаними з життям молоді.

Не можна ставитися до молодому партнеру поблажливо. Відносини швидко зруйнуються, якщо зріла партнерка вибирає роль мами, яка опікується «малюка» і задаровує його подарунками. Слід вести себе шанобливо з молодим коханцем. Юному чоловікові важливо бути значущим в очах партнерки.

10 речей, які можуть привести до розриву

Почуття коханців підтримуються завдяки інтризі, загадки, ризику і відсутності зобов’язань. Впливає також безліч інших нюансів, тому причиною розриву може стати будь-яка складність. У переліку представлені 10 типових причин розставання коханців:

 1. Боязнь зобов’язань. Сімейне життя і флірт коханців – різні речі. Не можна намагатися контролювати хлопця. У коханки він шукає веселощів, відпочинку, ласки.
 2. Замах на особисті кордону. Краще уникати розмов про родичів, інакше можна випадково образити партнера.
 3. Справжня закоханість. Сильні емоції призводять до конфліктів, ревнощів. Краще обмежитися сексуальними контактами.
 4. Ревнощі. Мало хто здатний контролювати почуття, тому коханці закохуються, а їхні ігри перетворюються в серйозні пристрасті. Партнерам стає важче відпускати один одного до подружжя.
 5. Відсутність загадки. Повна доступність коханки перетворює її з спокусливого подарунка долі в звичку.
 6. Страх викриття. Партнери можуть не витримати напруги, особливо якщо вони змінюють в перший раз.

Як правильно поводитися з коханцем: особливості відносин

 1. Різкі зміни. Коханці шукають легкого спілкування, чарівництва, флірту. Їм не подобається залишати зону комфорту. Несподівана зміна характеру партнера лякає.
 2. Нудьга. Вивчивши один одного, коханці втрачають інтерес до таких відносин.
 3. Неякісний і передбачуваний секс. Коханець, який не готовий давати більше, ніж чоловік, швидко набридає.
 4. Погіршення зовнішнього вигляду партнерки. Дівчата розслабляються, одягаються і поводяться по-домашньому. Через це перестають хвилювати коханців.

Поради астролога

У представників різних сузір’їв відрізняються вимоги до партнерок. Варто ознайомитися з особливостями знаків:

 • Овен. Він вірить, що ініціативу зобов’язаний проявляти хлопець. Щоб зацікавити вогняного знаку, слід добре виглядати, рухатися. Овни обожнюють еротичний масаж, сексуальні експерименти, любов в громадському місці.
 • Тельці недовірливі і обережні. Представнику знака важливо вивчити дівчину перед зближенням. Він вважає сексуальну близькість мистецтвом. Це уважний, серйозний коханець, який боїться критики. З ним варто спілкуватися стримано, акуратно.
 • Близнюки. Це вітряний хлопець, якому потрібна його протилежність – терпляча, мудра дівчина. Якщо у жінки виходить спокійно сприймати зради коханого, значить, їй вдасться утримати його. Партнерка Близнюків повинна залишатися привабливою, цінувати свободу коханого і піклуватися про нього.
 • Рак. Шукає розуміє і віддану жінку, здатну коханку. Любить ефектних дам. Не вірить в дружні відносини між представниками різних статей. Про почуттях йому слід говорити прямо, без кокетства.
 • Лев. Його оточує безліч прихильниць, тому він виділяє тільки найяскравіших. Любить оригінальних і доглянутих дам, яких необхідно домагатися. Обожнює компліменти, потребує них після акту любові. Ревнивий і домінантою. Уникає кар’єристок.
 • Діва. Ключові особливості знака – вірність, щирість, охайність, раціональність. Він ранимий, вимагає поваги до своїх почуттів. Діви прив’язані до матерям. Глузування, пов’язані з цим, можуть поранити хлопця. Він консервативний, захоплюється жіночними і сором’язливими дівчатами.Як правильно поводитися з коханцем: особливості відносин
 • Ваги – тонка душа, яка потребує гармонії, краси. Він нерішучий і вітряний. Шукає однодумницю. Його дама повинна виглядати розкішно. Любить романтичні атрибути (кіно, зворушливі поцілунки, прогулянки). Захоплюється загадковими особистостями. З доступними жінками відносини не заводить.
 • Скорпіон. Він змінює і не вважає це аморальним. Вірить, що люблять душею, а тіло залишається вільним. Ревниві партнерки його дратують. Сам він при цьому пристрасний власник, який не пробачить зрадницю. Любить привабливих, таємничих і недоступних дівчат.
 • Стрілець романтичний, розумний, товариський. Вважає, що не повинен належати лише одній партнерці. Шукає однодумницю, глибоку і розуміє жінку. Цінує домашню атмосферу, смачну їжу. Любить інтелектуальні бесіди.
 • Козеріг. Амбітний, упертий, наполегливий. Вірить в силу грошей. Часто прибріхує, щоб вразити співрозмовника. Він пихатий, багатьом здається занудою. Шукає терплячу жінку, яка не вимагатиме занадто багато уваги.
 • Водолій. Чи не ревнивий. Любить епатажних дівчат, які вміють шокувати оточуючих. Розкриватися йому потрібно поступово, щоб не набриднути. Секс без душевної близькості вважає нудним механічним актом. Шукає рідну душу.
 • Риба. Це чуттєві і замріяні особистості. Люблять робити романтичні жести. Шукають таємничу, добродушну, по-материнськи турботливу жінку. Хлопець уразливий, але соромиться цього. Іноді потребує самоті. У такі моменти розраховує на розуміння з боку коханої.

У цих особливих відносинах важливі гармонія і тверезе сприйняття ситуації. Необхідно одночасно контролювати почуття і дозволяти собі насолоджуватися близькістю без зобов’язань.

Джерело: https://love-is.org/kak-vesti-sebya-s-ljubovnikom/

Психологія відносин з одруженим чоловіком: як це – бути коханкою | фактор Роста

Як правильно поводитися з коханцем: особливості відносин

Про зв’язок з одруженим чоловіком смішно жартують тільки в анекдотах. На ділі, бути коханкою – це постійно вести внутрішню боротьбу і думати про те, що у коханого чоловіка є дружина, що відносини з самого початку приречені, і все одно йти на таємні побачення з ним, наступаючи на власну самоповагу.

З психологічної точки зору, жінки, з разу в раз вибирають відносини з одруженим чоловіком, мають внутрішні проблеми. Як мінімум, тому що вступати в зв’язок з одруженим партнером – означає визнати свою “другу роль”, бути готовою, що вас будуть приховувати і просити не писати, не дзвонити, не користуватися парфумами.

Залежно від відносин з одруженим чоловіком, ви починаєте виправдовувати його, шукати за нього шляхи вирішення, вірити, що заради вас він піде з сім’ї. Але навіщо йому це, якщо єдина страждає сторона тут – ви, а не він?

Можна піднімати самоповагу усвідомленням, що ти краща за іншу: “Адже він біжить до мене, а вона сидить вдома і нічого не знає, значить, я більш достойним”. Але парадокс в тому, що після кожного побачення чоловік поспішає додому до тієї, що чекає вдома. І коли він йде, почуття самоцінності моментально згасає. Вас це правда влаштовує?

Розлучаються чи одружені чоловіки заради коханок? Перестаньте обманювати себе. Жити чужим життям або бути деталлю в чужих відносинах – означає даремно витрачати власний час. Невже самодостатня, поважаюча себе жінка погодиться на роль другого плану, буде готова ховатися і не з’являтися в ті моменти, коли її одружений партнер з дружиною? Послухайте себе, як вам?

Читайте також:   Як зважитися на розлучення з чоловіком: 7 кроків до світлого майбутнього

Починаючи зустрічатися з одруженим чоловіком, перший час ви відчуваєте легкість, відчуваєте підвищену увагу і тешіте самооцінку тим, що він вважає за краще вас дружині, з вами йому весело і обманює він її, а не вас. Але проходить час, і вам стає складніше ділити його з законною дружиною, від якої він чомусь як і раніше не має наміру йти.

Тоді закоханість ризикує перерости в залежність, рухому ревнощами, егоїзмом, бажанням домогтися свого, прагненням довести, що ти кращий за дружини. Занурюючись в залежність від відносин з одруженим чоловіком, ви неминуче потрапляєте в сценарій відмови від себе, фокусування всіх інтересів тільки на партнері, пошуку зустрічей з ним будь-яким шляхом.

А якщо вам вдасться переконати чоловіка піти від дружини, ви будете задоволені? Чи не знайдеться місця новим підозрами ( “Чи зраджував зі мною – змінить і мені”), недовіри ( “Зустрічається таємно або хоче повернутися до колишньої дружини”), минулим образ ( “Так довго був з нею і не розлучився відразу”)? Так, з прагнення до романтичного кохання і повноцінній сім’ї ви заганяєте себе в залежність від переживань, зводячи відносини на “ні”.

Зрозуміло, буває інакше. Перебуваючи у відносинах з одруженим чоловіком, приділяючи йому час, ви прямуєте власним вибором. І, якщо ви дійсно хочете, щоб було продовження, потрудіться зробити 2 речі:

 1. “Він заради мене на все готовий”, просто зараз не може піти з сім’ї “,” У нього непроста ситуація, я готова чекати, тому що ми любимо один одного “;
 2. Своєму розвитку, розширення сфери інтересів, усвідомлення себе як особистості, а не як додатки до партнера. Чи не поринайте в його інтереси, не живіть його життям і, тим більше, не намагайтеся вирішити його проблеми.

Чому одружений чоловік не йде з сім’ї заради коханки? Тому що він створив для ідеальну модель життя: зберіг сім’ю, ніж огородив себе від нападки суспільства і втрати близької людини, уникнув матеріальних складнощів і при цьому веде паралельне життя, де отримує турботу і тепло, свіжі емоції і реалізацію власних цілей.

При цьому він може відчувати до коханки емоції в рази сильніше, ніж до дружини. Рухомий пристрастю і закоханістю, він обіцяє їй (іноді навіть щиро), що любов величезна, “трохи пізніше” він піде з сім’ї заради неї, а “оті золоті гори вдалині – твої”.

Найчастіше – нічого. Все замикається на рівні обіцянок, відносини стопоряться на цій фазі і, не отримуючи розвитку (а відносини без розвитку приречені), переходять у фазу ошуканих очікувань і звинувачень і пізніше – припиняються.

Якщо з коханки ви твердо мають намір стати законною дружиною і відвести чоловіка у нинішньої дружини, шанси у вас є. Але не у випадку, коли ви добровільно роками погоджувалися на роль “другого плану” і раптово вирішили стати головною в його житті.

Як би добре він до вас не ставився, наскільки б приємними не були ваші зустрічі, йому комфортно з вами в ролі коханки, і міняти життя докорінно заради вас він не стане.

Психологія відносин одруженого чоловіка з коханкою заснована на його стабільності, а зміни їй суперечать.

Як правильно поводитися з коханцем: особливості відносин

Якщо ви все ж наважилися відвести чоловіка з сім’ї

Шанси відвести одруженого чоловіка з сім’ї є, навіть якщо вони невеликі. Часто коханка з’являється у чоловіків, сімейне життя яких давно їх не радує. І любов на стороні – спосіб отримати приємні емоції, не припиняючи відносини з дружиною, оскільки кардинальні зміни занадто лякають.

Прямі вимоги, сварки і нагадування про його обіцянки не приведуть до розлучення, зате покажуть, що відносини з вами в майбутньому – це проблеми, скандали і нерви.

Як вести себе з одруженим чоловіком, щоб у вас було майбутнє? Психологія відносин з ним не сильно відрізняється від манери поведінки з вільним партнером, якщо у ваших планах – побудова міцних довірчих відносин.

Поважайте його рішення, давайте йому вибір і право діяти так, як він вважає за потрібне, не тисніть на нього і не нав’язуйте свою думку – це марно.

Деякі дівчата не бажають реально дивитися на ситуацію, і неабияк “вплутавшись” в залежні відносини з одруженим чоловіком, вирішують, що кращий спосіб переманити його на свою сторону і змусити піти з сім’ї – завагітніти. У хід йдуть різні хитрощі, аж до обману.

Однак перш, ніж розглядати останні способи відвести чоловіка з сім’ї, заспокойтеся, зважте все, що реально відбувається в вашій ситуації: його відносини з родиною, з дітьми, з вами, реально подивіться на вашу спільне життя. Ви – його коханка, і навряд чи вагітність коханки стане вагомим приводом відходу з родини (особливо, якщо діти у нього вже є).

Що ви хочете довести собі, йому або його дружині, завагітнівши? Як виросте ваше самоповагу, якщо ви готові на такі кардинальні заходи? Подумайте про дитину, яка спочатку буде інструментом для прив’язування партнера. І про його дітей, від яких, на вашу думку, він піде.

Якщо вагітність незапланована

Як правильно поводитися з коханцем: особливості відносин

Він обіцяв золоті гори, ви щасливо жили рік-два-три і були задоволені зустрічами, іноді він говорив, що обов’язково піде з сім’ї до вас, але все не було підходящого часу. На новина про вашу вагітності він сказав, що любить вас, як і раніше, і … дав гроші на аборт. Як впоратися з ситуацією, коли вагітність від одруженого чоловіка обертається оборт?

Ви не хочете цього, вважаєте дитини плодом вашого щастя, і не можете повірити, що він так по-зрадницькому надійшов. Намагаєтеся аналізувати і приходьте до того, що “так, зараз дійсно не час, до того ж він мене любить і говорить про це прямо”.

Зрозумійте, приймати рішення про долю дитини вам. Коли ви починали зустрічатися, вас все влаштовувало? Відштовхуйтеся саме від цього. Він не піде від дружини, не стане вашим законним чоловіком, і, в кращому випадку, буде підтримувати вас матеріально. Ви готові до такого життя? Чи згодні ростити дитину в неповній сім’ї?

Тільки перестаньте тішити себе надією, що з появою дитини все зміниться. Чи зміниться – так, але не полегшиться – це точно. Зрештою, багато жінок ростять дітей без чоловіків.

Важливо чітко усвідомити, що дитина – не спосіб прив’язати чоловіка до себе, що його порядне батьківство в законній родині не означає, що він буде так само трепетно ​​ставитися і вашій дитині.

Народжувати чи від одруженого чоловіка – тільки ваш вибір, тут не можна прикриватися виправданнями партнера і спрагою міфічного щастя. Народити чоловікові, залишаючись його коханкою – психологічно важка задача.

Якщо ви сприймали партнера, як покровителя, боячись власної відповідальності, то тепер доведеться подорослішати і нести відповідальність не тільки за своє життя, але і за життя ще однієї людини.

Чи не малюйте в голові картинку, де тільки ви, він і ваша дитина. Коли ви усвідомлюєте, що в цій картині світу є ще одна сім’я, зможете прийняти правильне рішення і уникнути емоційних зривів, депресій і неврозів.

якщо:

 • Вам психологічно важко продовжувати відносини з людиною, яка не планує йти з сім’ї, не дивлячись на всі запевнення.
 • Або ви нарешті усвідомили, що відносини з чоловіком емоційно давно закінчилися, але ви їх для чогось тягнете.
 • Розірвати залежні відносини не вистачає сил, ви готові задовольнятися ілюзією, що ви любима, аби не залишитися на самоті.
 • Ви розумієте, що відносини безперспективні, але прив’язується до партнера все більше, чіпляючись за рідкісні моменти, коли все добре.

Прийшла пора розлучитися!

Головна проблема дівчат, які вирішили закінчити відносини з чоловіком, в тому, що своїм відходом вони хочуть щось довести: “Нехай відчує, що не може без мене”, “Я піду, він одумається і поверне мене”, “Чи зрозуміє, що краще бути зі мною, і піде з сім’ї “.

Зрозумійте, ваш відхід повинен бути спрямований не на партнера, а на вас. Якщо ви прийняли свідоме зважене рішення піти, то зробили це, тому що поточний хід речей вас перестав влаштовувати.

Поверненням партнера після розставання ви тільки продовжите цей знервований період.

Розуміючи, що ви отримуєте і чого втрачаєте в стосунках, вам буде легше прийняти рішення. “Вони дають мені емоції, любов і турботу”, – це не та відповідь, яку ви повинні собі дати, він тільки утримає вас всередині залежних відносин.

Як правильно поводитися з коханцем: особливості відносин

Бути коханкою сімейного чоловіки – шлях у глухий кут. Продовжувати хворобливі стосунки – теж шлях в глухий кут. Він може бути довший або коротший, але до щасливого майбутнього вас не приведе. Зрештою, ви прийдете до питань: “Навіщо вам це все було потрібно?” і “Як жити далі?”.

Подивіться на перспективи

Розлюбити одруженого чоловіка складно, тому що ви звикли до емоційної, таємничої залежності від нього. Але копиці глибше. Згадайте свої почуття, коли після зустрічей він йшов в сім’ю або коли йому дзвонила дружина.

Чи відчували ви себе краще неї в той момент? Якби він не дорожив нею, став би він приховувати вас? Усвідомивши дійсні емоції, які ви отримували в стосунках, ви зможете налаштувати себе на припинення залежності від одруженого чоловіка.

Зрозумійте і те, що зв’язок з ним може затягнутися на роки, але ніякого розвитку не матиме.

Ви звикнете до ролі коханки, будете сприймати її як даність, але такий ви хочете бачити своє життя? Він не піде з сім’ї заради вас, усвідомте це.

І навіть вирішивши прийняти його таким, наскільки ви будете готові до такої моделі життя? Подивіться на неї з усіх боків: зі своєю, з його, з боку друзів і батьків, з боку колег. Чи готові?

Зіставте обіцянки і реальність

Здорові відносини будуються за схемою: “особисті інтереси першого партнера + особисті інтереси другого партнера + спільні інтереси пари”. Які спільні інтереси виникнуть згодом, які цілі будуть вас об’єднувати, якщо ваша головна мета – приховувати стосунки і бути разом потайки?

Вийти з відносин з одруженим чоловіком складно, як і з будь-яких інших залежних відносин, в першу чергу, через власних страхів і сумнівів.

Ви вживаєте спробу піти, але впадаєте в низку переживань, шукаєте способи полегшити моральний стан, але вам бачиться, що допоможе тільки він – винуватець ваших проблем.

І все починається по-новому, з купою старих образ і непорозумінь і новим витком проблем.

А тепер подивіться на реальність. Ви отримуєте, хоч і поступово, то, до чого прагнете? Він прагне до вашого спільного життя? Якщо ви задалися питанням, як розлучитися з одруженим чоловіком, мабуть, реальність і мрії все-таки різняться.

Як розлучитися з одруженим чоловіком: коментар психолога

Запам’ятайте: ніякі конфлікти, зовнішні чинники, інші люди не витягнуть вас з тривалої зв’язку. Тільки внутрішній настрій і робота над власними цілями і розуміння їх доцільності допоможуть вийти з залежних відносин з одруженим партнером. Можливо, ви проваджені страхами або не хочете брати на себе відповідальність, але тільки внутрішні зміни зможуть поліпшити ваше життя.

Розбийте розставання з одруженим чоловіком на 3 етапи:

Як правильно поводитися з коханцем: особливості відносин

 1. Максимально чесна розмова з прямими питаннями про майбутнє ваших відносин позбавить від ілюзій. Позначте терміни, конкретні дії.

  Мета – не почути в черговий раз, що все налагодиться, а визначити своє особисте ставлення до сказаного і реально відбувається.

  Якщо бачите можливість продовжити відносини “в новій якості”, скористайтеся цим шансом, але визначте, навіщо ви продовжуєте і до чого конкретно, в які терміни повинні прийти. Якщо можливості немає, і залишається тільки обіцянку золотих гір – розлучайтеся.

 2. Зіставте почуте з вашим баченням майбутнього. Уявіть себе в цих відносинах через 5 років. Молодше ви не стаєте, час назад повернути не зможете, але відпускати його не хочете.

  Якщо ви розумієте, що все одно розлучитеся, чому відтягуєте цей момент заради рідкісного заспокоєння “зараз”? Згадайте минулі відносини, проблеми: більшість з них ви свого часу болісно відпустили, і сьогодні вам легко про них згадувати.

  Навіщо ви усвідомлено йдете на страждання і тягніть вантаж нинішніх безперспективних відносин в майбутнє?

 3. Якщо вам важко відразу відмовитися від партнера, скористайтеся прийомами “перемикання”. Продовжуйте спілкування з одруженим партнером, що не направляючи зусиль на позбавлення від ролі коханки.

  Але поступово шукайте нові заняття, інтереси, ставте особисті цілі поза відносин, навіть якщо вони йдуть на шкоду їм.

  Особливо, якщо вони йдуть на шкоду! Доповнюючи свою особистість, ви неминуче виходите з простору залежно від відносин і стаєте не їхня частиною, не частиною партнера, а самостійною особистістю.

  На цьому етапі важливо ухвалити свої почуття (любов, егоїзм, хвороблива залежність – неважливо), але свідомо почати фокусуватися нема на них (або те, як від них позбутися), а на чомусь з абсолютно іншій площині. Згодом психологічну напругу, що виникає від постійних перекручувань ситуації в голові, ослабне.

Будьте чесні з собою і з партнером. Ваше завдання – не довести йому свою силу, незалежність або перевагу, а потім самим перейняти спокою.

Читайте також:   Чоловік боїться жінку, в яку закоханий: причини і рішення

Коли будете готові, поговоріть з ним, скажіть, що завершуєте ці відносини не в пориві емоцій, не тому що він у чомусь винен. Причина – відсутність спільного майбутнього і ваше виправдане бажання стабільного щастя.

Попросіть не тримати вас, тому що ви хочете побудувати в майбутньому повноцінну сім’ю і вважаєте, що гідні цього.

Автор Герман Марина

Джерело: https://piter-trening.ru/psihologiya-otnoshenij-s-zhenatym-muzhchinoj/

Як правильно поводитися з коханцем, щоб він боявся тебе втратити, щоб його тягнуло до мене

Як правильно поводитися з коханцем: особливості відносинЗустрічі-свята з романтикою, яскравим сексом і іншими атрибутами розфарбують сірі будні, дозволять відчути себе бажаною, особливою, подарують свіжі емоції

Як вести себе з коханцем, щоб отримувати від відносин максимум задоволення і мінімум душевних мук , – ціла наука. Варіант союзу з одруженим чоловіком підійде заміжньої дамі або жінці, яка бажає посягань на особисту свободу.

Зустрічі-свята з романтикою, яскравим сексом і іншими атрибутами розфарбують сірі будні, дозволять відчути себе бажаною, особливою, подарують свіжі емоції. Не варто розраховувати на спільне проведення вихідних, доведеться змиритися з тим, що дзвонити, писати коханому можна тільки в обумовлений час.

Чого треба уникати в спілкуванні з чоловіком

Деякі «заборонені» зв’язку проходять швидко, інші можуть тривати роками. Багато що залежить від того, наскільки партнери дорожать одне одним, для чого спочатку створювався дует (секс, романтика, спілкування).

Якщо чоловікові не вистачає вдома взаєморозуміння, ніжності, єдності душ, то при грамотному підході коханки вийде вибудувати формат відносин, що задовольняє потреби партнера.

Слід уникати головних помилок.

Його сім’я – це святе

Важко буває приймати, що кохана людина належить комусь ще. Необхідно з самого початку чітко розуміти, поки чоловік самостійно не прийме рішення розлучитися з дружиною, зробити для розлучення нічого не вийде. Можна м’яко направляти його, але не тиснути.

Визначтеся на старті, припустимо в ваших відносинах говорити про домашні справи, проблеми, обговорювати подружжя, дітей, батьків. Якщо так, жінка повинна бути співчутливої, не можна різко, категорично висловлюватися про те, що відбувається, критикувати.

Чоловіки часто займають позицію «своїх холопів бити можу тільки я», будь-який грубе слово, сказане на адресу його родини, може налаштувати його проти коханки.

Не варто продавлювати ситуацію, виявляючи свою присутність дзвінками і смс дружині. Не факт, що вставши перед вибором, він не зробить його на користь законної дружини, не бажаючи змін життя, усталеного розпорядку. Обговоріть час і способи комунікації. Чи можна дзвонити, писати, в який час?

ніякої користі

Чоловіки прекрасно розуміють, коли від них хочуть виключно грошей, зв’язків, практичної допомоги. Коханець за фактом нічого не винен своїй обраниці.

Якщо у нього є бажання зробити її життя простіше і приємніше доступним йому способом, він неодмінно скористається підвернулася ситуацією. Варто озвучувати деякі моменти, в яких було б доречно його участь, але в інформативному стилі, без вимог. Сильна стать, зацікавлений в жінці, прекрасно чує і розуміє натяки.

Не можна ображатися за те, що він везе сім’ю відпочивати на екзотичний курорт, а коханці в подарунок підносить недорогу біжутерію. Висловившись в негативному ключі, є ризик отримати грубий, неприємний відповідь.

Совість у нього точно не прокинеться від ноти протесту. Якщо важлива матеріальна складова, потрібно спочатку шукати спонсора.

відставити драматизм

Вірний спосіб зіпсувати відносини – влаштовувати показові страждання. Коханка для чоловіка – свято, що дозволяє відволіктися від вантажу проблем, відповідальності, турбот.

Він жадає легкості, позитиву, чуттєвих задоволень – чого завгодно, тільки не картинного заламування рук з приводу невдалого дзвінка, перенесеного на інший день побачення, раптово перерваною зустрічі.

Дівчині не варто відчитувати його за те, що вона приготувала вечерю, приготувала себе до візиту, запланувала сценарій вечора, а коханий не зміг приїхати. Незаміжнім особам буває важко проводити вихідні та свята на самоті. Бажано організувати своє життя таким чином, щоб вона була достатньо повною і яскравою, а візити чоловіки доповнювали її.

Як вести себе з одруженим чоловіком, якщо ти коханка

Окільцьовані представники сильної статі не поспішають міняти надійний тил будинку на квартиру коханок . Вони з радістю знаходять час для зустрічей, дарують увагу, ласки, підносять приємні сюрпризи, але не більше.

Коханець може розповідати про свою сім’ю, говорити, що вдома його не цінують, не розуміють, але при цьому не поспішати переїжджати з речами, навіть якщо його звуть і чекають.

Чоловіки не схильні при закоханості робити кроки назустріч новому життю, на відміну від слабкої статі.

Як правильно поводитися з коханцем: особливості відносинКоханець може розповідати про свою сім’ю, говорити, що вдома його не цінують, не розуміють, але при цьому не поспішати переїжджати з речами, навіть якщо його звуть і чекають

Зустрічаючись з одруженим чоловіком, потрібно розуміти, що він шукає, які відсутні елементи намагається заповнити, бажано:

 • вміти знаходити зближують чинники, інтереси;
 • мати подібне світогляд;
 • дружити, слухати, розуміти, підтримувати;
 • не соромитися відрито виражати позитивні емоції, почуття.
 • зберігати індивідуальність.

При такому підході в парі шикуються гармонійні відносини, скріплені не тільки сексом, але і душевним єдністю.

Як вести себе з коханцем, щоб він боявся тебе втратити: психологія

Щоб поклонник не розслаблявся, його необхідно тримати в легкому тонусі, але не скочуватися до відвертої провокації на ревнощі. Він повинен розуміти, що життя дівчини не обертається навколо його персони, вона насичена і цікава. Не варто показувати, що світло у віконці загоряється тільки при його візити.

Жінка розвивається, чогось навчається, читає, ходить на різні заходи. Нехай він знає про це. Тільки не варто повідомляти, що виставка переглянуло в компанії симпатичного колеги: чоловіки ревниві, навіть коли не мають на те моральних прав.

Поганий варіант – вішатися на нього, діставати дзвінками, повідомленнями. Дозвольте хлопцеві відчувати постійний легкий голод спілкування, але при цьому не бійтеся показати, що його дзвінки і приїзди приносять радість.

Корисно проявляти час від часу характер, не погоджуючись на що-небудь, що йде в розріз з особистими бажаннями, планами.

Як вести себе з коханцем, щоб він сам тягнувся до жінки

Представники сильної статі найбільше люблять себе і коли їх люблять. Атмосфера тепла, легкості, радості манить їх, як ліхтар метеликів.

Заради цього вони і заводять подруг на стороні. Потрібно бути різною: спокійною, ексцентричної, тихою, покірною, примхливої. Нехай він не знає заздалегідь, яка подруга чекає його сьогодні. Приємно, коли дама ненав’язливо цікавиться справами, запитує, як пройшло важлива подія, зустріч. Це показує небайдужість до його життя, участь.

Яким має бути поведінка в ліжку

Максимально природним. Двоє людей опиняються в одному ліжку для обопільного задоволення. Часта жіноча помилка зображати там модель на подіумі: ляжу так, на боці складки не помітні і ін. Нормальному дорослому чоловікові в такий момент наплювати на целюліт, «не такий» вигин стегна, довжину ніг.

Все це він розглянув перед сексом. Раз він відбувається і не один раз, значить, все фізичні дані цілком його влаштовують. Поступово варто вивчати смаки обранця, не соромитися розмовляти на еротичні теми, порівнювати фантазії. Збіг темпераментів, рівня відкритості новому, експериментів – основа гармонійних довгих відносин.

Як спокусити і закохати в себе, щоб не пішов?

Спокушання – гра двох, кожен повинен розуміти правила, тактику і стратегію. Чого хоче він і чого хочуть від нього. Жінка при цьому повинна бути сексуальною: чи не вульгарною, вульгарної, що рветься на пролом, а м’якою, загадкової, привабливою.

Приручення – процес тривалий і копіткий. Необхідно викликати у чоловіка ряд звичок, пов’язаних з пасією. Не варто відразу намагатися осягнути неосяжне.

Заходьте в життя коханця на м’яких лапках, поступово розширюючи діапазон. Лавіруючи між покорою, обожнюванням чоловіки і збереженням власного характеру, звичок, індивідуальності, мудра дівчина зуміє стати незамінною.

Як приручити і маніпулювати ним?

Для маніпуляції людиною необхідно вивчити його характер, зрозуміти психотип особистості , скласти уявлення про те, які реакції на події він видає, як вони проявляються, наскільки відкрито, інтенсивно. Спостережливість і інтуїція допомагають в дослідженні глибин особистості обранця.

Як правильно поводитися з коханцем: особливості відносинДля маніпуляції людиною необхідно вивчити його характер, зрозуміти психотип особистості

Деякі ситуації, які неможливо вивчити в природних умовах, можна «моделювати», створювати штучно. Тут потрібна тонка гра: хлопці, звичайно, розслабляються, втрачають пильність в присутності приємних серцю панянки, але не всі і не завжди.

Потрібно навчитися помічати зв’язок між словами і відповідною реакцією на них, особливо з боку міміки, тіла.

Що робити, якщо він охолов?

У будь-яких відносинах бувають спади інтересу. Якщо стало помітно, що коханець уже не так рветься на побачення, викроюючи будь-яку хвилину, то потрібно запитати себе, чи хочеться з цим щось робити, зберігати зв’язок або можна з чистою совістю пустити ситуацію на самоплив і не шкодувати про це.

Не хочеться проводити реанімаційні заходи? Прекрасно, розстаньтеся на добрій ноті, без скандалів, звинувачень, докорів.

Дорожите відносинами і готові їх рятувати? Проявіть ненав’язливу турботу, великодушність, такт. Можливо, у хлопця хибності в роботі, здоров’я, сім’ї, і сил на «ліві» відношення не залишається. Запропонуйте допомогу там, де зможете реально бути корисною.

Як себе вести, якщо ти теж одружена

Дами заводять коханців з різних причин: їм може не вистачати будинку уваги, сексу, ласкавих слів, захоплених очей, компліментів, тепла, уваги.

Нудьга стоїть на останньому місці. Коли у чоловіків питають, навіщо їм зв’язок на стороні, багато хто відповідає, що вдома в цілому все добре: дружина розумниця-красуня, дітлахи чарівні, але драйву немає, прісно. Слабка стать частіше добирає те, в чому відчуває дефіцит, впадаючи в небезпечна помилка.

Отримавши від «лівого» партнера необхідне, вони закохуються в нього настільки, що готові послати весь світ під три чорти і будувати життя з ним. Чудовим, чудовим, тонким, ніжним!

Забуваючи, що таким він, можливо, є тільки в ролі залицяльника. Будинки це звичайний чоловік, втомлений, заклопотаний проблемами, забуває про необхідність ніжних слів і регулярних поцілунків. Рада психологів: потрібно розставити пріоритети і не впадати в полон ілюзій.

Не варто:

 1. Ігнорувати секс, проведення часу з чоловіком.
 2. Забувати про контрацепцію.
 3. Присвячувати в роман подруг.
 4. Нехтувати заходами по створенню бездоганної репутації.

Пара одружених коханців – кращий тандем: обидва окреслюють коло правил, яким суворо слідують. З холостими поклонників складніше: потрібно прищепити їм розуміння того, що в нічний, вечірній час не повинно бути дзвінків, повідомлень, інших компрометуючих моментів.

Портрет ідеальної коханки

Ідеал недосяжний, але прагнути до нього необхідно. Опитування серед хлопців дозволили скласти образ леді, яку хотіло б бачити своєю коханкою переважна більшість.

Бездоганний зовнішній вигляд

Дівчина повинна бути доглянутою від кінчиків волосся до п’ят. Ніжна шкіра без відвертих вад, природний макіяж, чисте волосся – то, що відзначають всі чоловіки.

Відвертість і розкутість

Найменше потенційним коханцям хотілося б грати ще і тут в «вгадай, на що я образилася» або «уламати мене на секс». Такого добра у багатьох вистачає будинку.

Вітається безпосередність поведінки (не плутати з невихованістю), ініціативність в ліжку, готовність до сміливих експериментів.

бойова подруга

Коханка і один в одній особі – це безцінне. Борошно, здатна розділити захоплення обранця, ну або хоча б спробувати зрозуміти, що він в цьому знайшов, моментально отримує +1000 балів до кармі.

Легко і радісно

При вмілому підході дама може обіграти будь-яку межу зовнішності або характеру, давши її як родзинку. Крім вічно сумного особи.

Постійна вселенська скорбота в душі і на обличчі отруює радість спілкування. Мало хто захоче бути вічною сумішшю блазня і психоаналітика. Більше позитиву, приємних емоцій.

Чого бояться чоловіки в таких відносинах

 Вступаючи в зв’язок з коханкою, чоловіки найбільше бояться таких моментів:

 1. Що про факт «лівака» дізнається дружина.
 2. Що коханка завагітніє.
 3. Що коханка буде наполягати на відході з сім’ї, повторний шлюб

Більшість страхів знаходяться в зоні того, що любовні відносини зажадають якихось надмірних зусиль, перетворюючись із захоплюючої, але простої гри, яку можна обірвати в будь-який момент, в проблему, що вимагає рішень, часто складних і неприємних.

Джерело: https://Favoritca.com/otnosheniya-v-brake/izmeny-v-brake/kak-vesti-seba-s-lubovnikom.html

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *