Як правильно займатися сексом: правила і кращі пози

Як правильно займатися сексом: правила і кращі пози

Зміст приховати

Усі батьки хочуть бачити своїх дітей здоровими і щасливими. Ні для кого не секрет, що одним з основних умов збереження здоров’я є рух, фізична активність. Поговоримо про те, чи може йога стати хорошим “другом” для ваших дітей.

Відразу хочеться сказати, що шкоди дитяча йога (або, як її ще називають, бебі-йога) вашій дитині не заподіє. Вона принесе тільки користь, якщо немає протипоказань. Це система різноманітних асан (вправ), спрямована на гармонійний розвиток особистості дитини і зміцнення його здоров’я.

Фізична витривалість і активність, підвищення рівня уваги і концентрації, гнучке тіло, повноцінне і всебічний розвиток, зміцнення не тільки м’язової мускулатури, але і дихальної, серцево-судинної систем, поліпшення роботи всіх інших систем організму – всіх цих значущих показників дитячого розвитку, а також багатьох інших можна досягти завдяки йозі.

Якщо, наприклад, вашій дитині за певними показниками здоров’я не можна займатися іншими видами спорту, то він цілком може почати освоювати вправи йоги. Тому що йога – це не просто спорт і звичайні фізичні вправи, це ціле вчення, покликане оздоровлювати і очищати душі і тіла людей , створене ще в давнину і століттями доводимое до досконалості.

Як правильно займатися сексом: правила і кращі пози

Наведемо перелік основних корисних властивостей йоги для дітей:

 • покращує кровообіг, роботу органів дихання і посилює кисневий обмін, що позитивно впливає на роботу головного мозку;
 • зміцнює м’язи всього тіла;
 • надає гнучкість хребта і суглобів, є прекрасною профілактикою скелетних викривлень, усуває проблеми з поставою, що дуже актуально для школярів;
 • попереджає або усуває хвороби спини;
 • сприяє більш легкому сприйняттю і осмисленню інформації;
 • приводить в норму вагу, як надлишкова, так і недостатній;
 • сприяє більш швидкому і якісному очищенню організму від отрут;
 • покращує імунітет і підвищує стійкість до шкідливих впливів зовнішнього середовища;
 • покращує роботу травної і видільної систем;
 • якщо є проблеми з ендокринною системою, то і з ними можна справитися за допомогою йоги;
 • позбавляє від підвищеної тривожності і різних страхів, знижує збудливість, вчить контролювати емоції.

Як правильно займатися сексом: правила і кращі пози

Безсумнівно, йога дуже корисна і приводить в тонус все тіло, змушуючи активно і правильно працювати всі системи організму. Заняття йогою дозволяють дитині вчитися позитивно дивитися на навколишній світ і направляють його енергетичні ресурси в конструктивне русло.

Поступово в ході тренувань маленька людина знаходить рівновагу духа і тіла і усвідомлює себе як щасливу, неповторну і єдину в своєму роді особистість.

Важливо відзначити, що найбільшу користь йога приносить часто хворіють ослабленим дітям, які мають різні проблеми з нервовою і імунною системами.

За запевненням фахівців цієї галузі, вже з 4-5 років діти можуть приступити до освоєння простих вправ йоги. Але в заняттях повинен бути присутнім ігровий характер.

І звичайно, необхідна наявність допомоги дорослих. Граючи, представляючи себе різними тваринами, хлопці дошкільного віку цілком можуть виконати найпростіші вправи (асани).

Тренування треба проводити двічі на тиждень, приділяючи їм від 30 до 40 хвилин.

Як правильно займатися сексом: правила і кращі пози

Восьмирічні діти можуть починати знайомитися з поняттям «медитація» і приступати до освоєння різних дихальних технік. До цього моменту кількість тренувань можна збільшити до трьох на тиждень, а час тренування до двох годин.

До 14 років не рекомендується освоювати так звані глибокі нахили, так як хребет дитини ще повністю не сформований.

Але в цілому до цього віку діти можуть вже займатися самостійно, без допомоги дорослих і навіть вчитися виконання складних асан.

Як правильно займатися сексом: правила і кращі пози

Існує ряд правил, яких треба дотримуватися, якщо ви хочете, щоб ваша дитина із задоволенням займався йогою і отримував від цього максимум користі:

 • заняття можна починати не раніше, ніж через 1,5-2 години після їжі;
 • оптимальний час заняття для дошкільнят 15-30 хвилин, для учнів молодших класів і підлітків – 20-40 хвилин;
 • тривалість тренування збільшувати треба поступово, первинні заняття не треба проводити більше 10-15 хвилин;
 • перед початком тренування треба провести легку розминку, щоб розігріти тіло і підготувати до заняття;
 • напевно вам відомо, що існують спеціальні килимки, на яких буде правильним проводити заняття;
 • одягатися можна і потрібно в зручну, що не утрудняє руху, дихаючу одяг;
 • взуття для занять взагалі не потрібна – тренуємося або босоніж, або в шкарпетках;
 • в цілях безпеки прикраси, годинники, окуляри та інші аксесуари знімаються;
 • небажано займатися незадовго до сну, щоб не перезбуджувати нервову систему;
 • перед тренуванням обов’язково треба сходити в туалет, ніщо не повинно відволікати і доставляти дискомфорт;
 • якщо дитина хвора або погано себе почуває, то скасуйте заняття;
 • нехай ваша дитина дихає носом, а не ротом, виконуючи вправи, скажіть, що це важлива умова;
 • якщо виникла сильна втома, треба полежати деякий час, прикривши повіки, повністю розслабившись;
 • не треба робити ті вправи, які викликають сильні больові відчуття.

Як правильно займатися сексом: правила і кращі пози

Хатха-йога пропонує багато оздоровчих програм для сімейного навчання, для хлопців дошкільного віку, для учнів молодших класів і навіть для немовлят. Значну частину курсу вправ займають так звані асани і пози. Їх досить багато. Саме для дітей фахівці пропонують освоювати такі .

 • Поза гори. Витягає хребет і тіло, покращує роботу травної системи, особливо кишечника. З цієї пози слід починати заняття. Особливо добре підходить для дітей 3-6 років.
 • Поза вітрів. Прекрасно знімає стрес і дозволяє позбутися від такої проблеми, як підвищене газоутворення (для немовлят, мучаться «газиками», це рятівний засіб);
 • Поза кобри. Благотворно впливає на м’язовий корсет спини і усуває проблеми системи травлення (підходить хлопцям 5 років, 7 років і 9 років).
 • Поза героя. Допомагає стати спокійніше, врівноваженим і повірити в себе (для дітей 8 років, 10 років і 11 років).

Як правильно займатися сексом: правила і кращі пози

Займайтеся йогою, де вам зручно. Для цієї мети підійдуть будь-які приміщення, будь то спортивний зал або кімната у вашому домі. Головне, добре їх провітрювати перед початком тренування.

Відмінний варіант – освоєння асан на галявинці в парку, де вас оточить свіжість повітря і спів птахів.

Досвідчені тренери неодмінно повинні стежити за ходом тренування. Що не менш важливо для ефективності і користі, заняття повинні бути регулярними. Бебі-йога відрізняється більш динамічним темпом в силу характерною для дітей нестриманості і поривчастої. Лише з часом вони вчаться концентруватися на чому-небудь більш тривалий час і тривало.

Найменшим підкорювачам йоги у віці від 3 років фахівці рекомендують почати з простого комплексу вправ. Природно, що відразу малюк не зможе почати творити чудеса і демонструвати надгнучкість і вміння стояти голові. Тому почати треба з азів і поступово збільшувати навички. Перші кроки в йозі можуть містити такі прийоми і вправи.

 • Ведмедик. Вправа треба проводити у формі гри, щоб викликати інтерес у малюка. Нехай він спробує уявити себе ведмежам, який вийшов зі сплячки після довгої зими. Такий підхід захопить малюка, і він з радістю і задоволенням буде виконувати те, що його попросять. Треба, щоб він сів навпочіпки або в положення, схоже на позу лотоса, витягнувши руки, гарненько потягнувся в різні боки.
 • Мрії про яблуко. Ще одне дуже цікаве вправу. Тепер малюк знову ведмедик, але на цей раз бажаючий поласувати яблуком. Яблуко – це його голова, а краю тарілочки – плечові суглоби. Нехай покрутить головою то в одну, то в іншу сторони, уявляючи, що голова – яблучко, кататися по блюдця.
 • Пошук їжі. Малюк-ведмежа відправляється на полювання. Нехай він витягне вперед долоні, зімкне і розімкне кілька разів пальці, розведе ніжки, гарненько їх потягне, потім потрясе і покрутить в обидві сторони стопами.
 • Вихід в ліс. Нехай малюк спробує ходити як ведмежа, переступаючи з внутрішньої сторони стопи на зовнішній. Потім нехай підніме праву ногу і упреться підошвою в ліву. Сполучені між собою долоні нехай підніме над головою, потягне їх вгору і спробує втриматися в такій позиції якийсь час.
 • Будуємо парканчик. Цю позу ще називають трикутником. Ноги розставляємо широко, розводимо по сторонам руки, ліву опускаємо вниз до тієї ж нозі, а праву піднімаємо і витягуємо вгору.
 • Поза метелика. У положенні сидячи треба взяти в руки з’єднані між собою стопи, потім підняти вгору, як би закриваючи коліна, потім опустити вниз, розкриваючи їх, це схоже на імітацію помахів крил метелика.

Закінчувати заняття треба лежачи в розслабленому стані, закривши очі і розкину руки по сторонам.

Підлітки цілком можуть освоювати більш складні асани, але в межах розумного.

 • Фламінго. Прекрасно розвиває баланс і тренує мускулатуру ніг. Треба рівно встати, з’єднавши ноги разом і розкинувши руки в сторони, потім підняти праву ногу і завести її назад, при цьому нахилити тіло вперед, балансуючи розведеними руками. Вага тіла треба намагатися перенести на опорну ногу і утриматися в цій позі секунд 30, потім перепочити і те ж саме зробити на лівій нозі.
 • Цибуля. Дана вправа робить хребет гнучким, а м’язовий корсет спини міцним, а також покращує роботу видільної, травної та ендокринної систем. Лежачи на підлозі обличчям вниз, потрібно витягнути руки паралельно тілу, ноги з’єднати разом. Потім не поспішаючи зігнути ноги в колінних суглобах і постаратися обхопити руками щиколотки. Голову закидаємо вгору і відхиляємо назад. Треба постаратися підняти ноги вище і прогнути м’язи спини. Утриматися в такій позі треба максимально довго, не збиваючи при цьому дихання. Потім повільно повернутися в початкове положення. Повторити хоча б 3 рази.
 • Собака мордою вниз. Ступні рівно стоять на підлозі. Торс нахилений вниз, руки упираються долонями в підлогу. Коліна не згинаються. Намагайтеся гарненько тягнути все м’язи, які відчувають натяг. Таким чином опрацьовується прес і задні м’язи ніг.
 • Корова. Нехай дитина сяде навпочіпки, розведе шкарпетки в сторони, руки заведе назад і зчепилися в замок, почне по черзі піднімати вгору лікті.
 • Крижана гірка. Вправа відмінно дозволяє опрацювати мускулатуру верхніх кінцівок і сідниць. Дитина, сидячи на килимку, повинен з’єднати разом ноги, спертися руками назад, потім стопи притиснути до підлоги, а стегна піднімати вгору, голову поступово закидати назад.
 • Щасливий малюк. Це відмінний спосіб розтягнути тазостегнові і поперекові м’язи. Лежачи на килимку, зігнувши ноги в колінах і підтягнувши їх до грудей, треба обхопити їх долонями і притиснути до торсу. І в такій позиції акуратно захитався вліво і вправо, направляти і тягнути стегна вниз.
 • Свічка. Лежачи на килимку, ноги з’єднайте разом і зігніть в колінах, руки потрібно розвести перпендикулярно тілу в сторони, потім підняти таз, при цьому підтримуючи себе руками. Поступово тіло і ноги піднімати вгору. Підборіддя почне упиратися в груди. Треба прагнути, щоб тіло вигнулося в одну дугообразную лінію. Зберегти таку позу треба хоча б 30 секунд. Вправа ефективно бореться з недугами нервової, серцево-судинної, травної та ендокринної систем, а також зі стресом і головними болями.

Протипоказань до освоєння йоги як таких немає. Але краще ознайомитися з невеликим переліком застережень, що відзначаються фахівцями. Вони пов’язані в основному з віковими нюансами і наявністю у дітей деяких захворювань.

 • Перевернуті асани небажано робити хлопцям, у яких є проблеми з серцем і артеріальним тиском.
 • Нахили тулуба назад краще уникнути, якщо виявлені патології щитовидної залози. Взагалі складні вправи не варто освоювати в підліткові роки, тому як цей час визначається інтенсивною роботою залоз внутрішньої секреції.
 • При травмах і захворюваннях хребта краще бути обережними, встаючи на голову і роблячи скручування, а краще взагалі утриматися від подібних вправ.

Читайте також:   Як правильно поводитися з коханцем: особливості відносин

Щоб дитина змогла без шкоди для себе витягти максимум користі з занять йогою, краще буде проводити тренування під наглядом досвідчених фахівців. Але є ряд абсолютно безпечних вправ для новачків, їх цілком можна освоювати будинку або на природі.

Заняття йогою з дітьми дивіться у відео.

Оцінити статтю можна тут

Поділіться статтею з друзями, якщо вона вам сподобалася

Революційна, 71 440000 Пенза

Джерело: https://o-krohe.ru/razvitie-rebenka/joga/

Як правильно займатися сексом

Секс – важлива частина любовних відносин. Якість статевого життя відіграє основну роль міцного союзу. Щоб не розчаровувати себе і свого партнера, потрібно знати основні правила, як правильно займатися сексом.

Цій темі приділяють багато часу, і це правильно. Статистика показує, що більшість зрад відбуваються саме через незадоволення. Не отримуючи бажаного задоволення і емоцій, людина підсвідомо починає це шукати в інших.

Як правильно займатися сексом: правила і кращі пози

Є думка, що виключно чоловіча половина людства зациклена на цьому занятті. Думка це помилково, тому що жінка потребує цьому не менше, а то й більше.

Пов’язано це з тим, що переважна меншість представниць слабкої статі отримують оргазм під час статевого акту. Це не завжди показник того, що процесом вони незадоволені. Справа в тому, що жіночий організм влаштований набагато складніше, ніж чоловічий.

Щоб задовольнити і ощасливити настільки складну жіночу організацію, варто дізнатися і зрозуміти, як правильно займатися сексом з дівчиною.

Які пози є найпоширенішими і приємними

Якщо сприймати близькість як інструмент для продовження роду, то механічних рухів буде цілком достатньо.

Але якщо мати на меті отримання взаємного задоволення, то сексуальна культура пропонує досить варіантів і можливостей. Уподобання і погляди на інтим у кожної людини різні.

Давайте розглянемо найбільш вдалі пози, які подобаються і підходять практично кожному.

місіонерська

Як правильно займатися сексом: правила і кращі пози

Найпоширеніша поза, з якої починається практично кожен другий акт. Як правильно займатися сексом зверху? – Складнощів це не викликає, досить підібрати відповідний темп.

Перебуваючи в горизонтальному положенні, обидва учасники відчувають себе комфортно і розслаблено. Чи не передбачається ніяких складнощів і хитрощів, тому не доводиться турбуватися про те, наскільки правильно і синхронно відбуваються руху. Також не доведеться переживати з приводу того, наскільки ефективно виглядаєш з боку.

Однак зловживати не варто, тому що тривалий монотонний акт швидко набридне. Щоб було цікавіше – додавайте нові елементи.

Як правильно займатися сексом: правила і кращі пози

Покладіть партнерку сідницями на подушку, таким чином, змінюючи кут проникнення. У такому положенні дама отримає більш яскраві емоції.

Підніміть ноги супутниці собі на груди, щоб упиралися колінами, або на плечі. За рахунок глибоко входження і стимуляції клітора, ймовірність отримання гострого оргазмів збільшується.

наїзниця

Як правильно займатися сексом: правила і кращі пози

Займаючись сексом з жінкою, кожен чоловік повинен думати про те, що вона теж хоче отримати задоволення. Пані люблять бути «наїзницею», тому що так оргазм досягається набагато частіше і швидше.

Перебуваючи зверху, жінка панує, але це не означає, що партнер повинен лягти і закинути руки за голову. Хоча це теж справа випадку і фізичних можливостей. Надсилайте руху в необхідному темпі, взявши її за стегна.

Наїзниця може перебувати не тільки на лежачому чоловіку. Для гостроти відчуттів, сядьте на край ліжка або стілець. Глибоке проникнення підсилить збудження обох.

стиль собачки

Як правильно займатися сексом: правила і кращі пози

Найбільш улюблена і збудлива чоловіча позиція. Перебуваючи ззаду, контролюючи процес, відчуває свою владу.

Класичну стійку можна урізноманітнити. Відчуття будуть приємніше, якщо залишити партнерку на ліжку, самому ставши на підлогу.

Покладіть таз дівчата на подушку, лягаючи на неї зверху. Підняті стегна забезпечать стимуляцію точки G, а близькість тел підвищить тактильні насолоди.

Як правильно займатися сексом: правила і кращі пози

Але контролюйте силу рухів і проникнень. З чоловіком все буде в порядку, а от жінки часто відчувають біль. Щоб не втратити задоволення, надалі використовувати цей спосіб, будьте обережні і уважні.

Це основні пози, які так видозмінюються, як тільки дозволить фантазія і обранець (обраниця). Однак на них зациклюватися не варто, тому що їх велика кількість. Любов до нових емоціям і експериментів зробить свою справу. Головне – практика і бажання.

Рекомендую вам подивитися: Що написати дівчині, щоб вона посміхнулася

Як позбутися від буденності

Більшість сімейних пар не можуть похвалитися наявністю регулярного, а тим більше насиченого сексу. Пов’язано це з тим, що рутинне життя призводить до буденності всього, що відбувається в будинку. Якщо спочатку пристрасні молодята могли цілодобово не вилазити з ліжка, то з часом побутові справи, проблеми та турботи, відсувають близькість на задній план.

І начебто чоловік знає, як треба з дружиною звертатися, а пристрасть це не збільшується. Справа в тому, що знайшовши оптимальні дії і вибравши зручний місце (ліжко), подружжя заспокоюються, вважаючи це нормальним варіантом. Не думаючи або не бажаючи щось міняти, самі того не розуміючи, поступово приводять до занепаду статеве життя. Що змінити, щоб повернути пристрасть?

ініціатива

Щоб зайнятися цією справою, теоретично досить напору одну людину. Але це неприпустимо. Байдужість і незацікавленість згодом відіб’ють все бажання. Кожен повинен показувати свою зацікавленість.

різноманітність

Звичайним нижньою білизною і повної оголеності вже не здивуєш? Сходіть в sex-shop. Для любителів експериментувати, такі спеціалізовані магазини пропонують великий вибір атрибутики та іграшок. Якщо хочеться злегка внести зміни, можна вибрати костюм для рольових ігор. Виходячи з переваг, підберіть те, що точно його (її) заведе.

Відмовтеся від звичного часу. Вечір і ніч не єдиний час доби, відповідне для близькості. Ранковий секс підніме настрій і зарядить енергією на весь день. Якщо є можливість, скористайтеся обідньою перервою. Чим більш несподівана час, тим більше задоволення і інтересу.

Обстановка

Крім ліжка і дивана, в будинку є меблі і місця, придатні для інтиму. Кухонний гарнітур, стіл, пральна машинка або підвіконня – додадуть більше пристрасті і гостроти. Спільне прийняття ванни дає відчуття повної близькості і єднання.

Відмовтеся від повної темряви або яскравого освітлення, якщо одне з цього вважається щоденної нормою. Свічки, приглушене світло або еротична музика, стануть відмінним доповненням до процесу.

Як займатися сексом, щоб зачати дитину

Щоб завагітніти, недостатньо одного бажання і відсутності контрацептивів. Сімейні пари стикаються з тим, що, незважаючи на старання, довгий час не можуть завести дитину. Навіть лікарі не називають точну інформацію про те, як скоро відбудеться запліднення.

Але пускати на самоплив не варто, дотримуйтеся деяких рекомендацій, які збільшать шанси.

 • Кожен із подружжя має бути в хорошій фізичній формі, тому що секс повинен стати максимально регулярним.
 • Приділяйте особливу увагу прелюдиям. Чим більше майбутня мама збуджена, тим вологіше статеві органи, що сприятливо позначиться на пересуванні сперматозоїдів.
 • Головна поза – місіонерська. Звичайно, не обов’язково, щоб статевий акт протікав виключно так. Але ця вона повинна стати завершальною.
 • Ніяких різких рухів після оргазму. Забудьте про звички підхоплюватися і бігти в душ. Спокійно і розслаблено полежте на спині півгодини.

Як займатися сексом, якщо жінка вагітна

Пари задаються питанням, чи можна займатися сексом з вагітною дружиною. Точної відповіді немає, тому що кожен випадок індивідуальний. Але категоричних заборон немає. Залежить як від стану, так і бажання подружжя.

Якщо немає ніяких перешкод, і кохана з радістю відповідає взаємністю, варто врахувати деякі моменти.

Скільки раз? – Рекомендується не частіше двох разів на тиждень, навіть якщо здається, що все йде за планом. Під час статевого контакту, матка приходить в тонус, це позитивно для вагітних, але тільки періодично. Якщо дітородний орган звикне до такого стану, це призведе до ускладнень вагітності.

Що стосується поз, в перші місяці вагітності – підходить кожна. Як тільки живіт стає великих розмірів, уникайте тих положень, в яких на нього буде тиск.

Джерело: https://lovedame.ru/otnosheniya/kak-pravilno-zanimatsya-seksom.html

Як правильно займатися сексом?

Сьогодні спеціально для ШколиЖізні.ру я сенсаційно і вперше в історії не тільки Рунета, а й усього людства розповім про те, як же все-таки робити це правильно … Не забудьте включити почуття гумору!

Перша умова для самого що ні на є правильного сексу – це визначитися з підлогою. Ця удавана з першого погляду легкої завдання зовсім не так проста, як здається. Зовнішній огляд себе, улюбленого, у дзеркалі, який ще тридцять-п’ятдесят років тому був найвірнішим методом для визначення статі, в нашому неймовірно просунутому столітті вже не гарантує стовідсоткову точність.

«У жінок повинні бути довгі пухнасті волосся», – скажете ви.

Не смішіть мене! По-вашому виходить, що Дмитро Маліков і Філіп Кіркоров (у всякому разі, до поголеною) – жінки? Так що там Маліков – навіть Стівена Сігала, який регулярно дрібно кришить в салат міжнародних терористів на своєму камбузі, за цим критерієм можна віднести до прекрасної статі!

Ні, цей критерій не годиться. Те ж саме можна сказати про штани і спідниці.

“Ну вже немає! – вигукне дорогою, але наївний читач. – Якщо жінку в штанах ми бачимо регулярно, то ось чоловіка в спідниці – вельми рідко! »

І знову ти не вгадав, мій читач. Чоловіки в спідницях, чи то пак в килтах, сьогодні, як і століття тому – не рідкість. Та й довге волосся у шотландців-чоловіків – теж вельми в ходу …

Як правильно займатися сексом: правила і кращі позиСальвадор Далі, «Привид сексуальності», 1934 г.Істочнік: artchive.ru

Отже, зовнішній огляд не дав своїх плодів. Тоді переходимо до тактильному дослідженню. Тобто до банального обмацуванню. Але і тут нас чекає безліч підводних каменів і перешкод …

Що з того, що ви намацали у себе розвинену (можливо, не по роках) груди? Груди третього розміру цілком може бути у бодібілдерів, які, як ми не раз бачили по телевізору, навіть можуть поставити на неї склянку з водою …

Ви не займалися бодібілдінгом? Тоді вам цілком могли поставити (поки ви спали) грудні імплантати …

Так що не поспішайте з висновками … Точну відповідь нам з вами дасть «серпастий і молоткастий», а точніше – «орластий і двоголовий» паспорт. Першою «наколкою», яка підкаже вам істину, стане ваше ім’я.

Якщо вас звуть Ірина, Наталя або, припустимо, Даздраперма (повний список жіночих імен ви можете знайти в орфографічному словнику), то можете бути впевнені: незалежно від того, що ви побачили в дзеркалі (коротке волосся, м’язи, щетина), ви – жінка .

Але все-таки і тут поспішати не варто. Бажано подивитися на батькові і прізвище, але головне – в графу «стать» …

Як правильно займатися сексом: правила і кращі позиБартоломеус Спрангер, «Німфа Салмакіс і гермафродит», 1582 г.Істочнік: artchive.ru

Після того як ми з вами визначилися з підлогою, можна приступати до активних дій зі сфери стосунків чоловіка і жінки. Те, що можна зробити в першу чергу – це спробувати знайти партнера.

Не виключено, що партнер ходить десь поблизу. Можливо, навіть в сусідній кімнаті. Відшукавши його, не трудіться визначати стать по зовнішнім виглядом або тактильним методом. Ми вже з вами розібралися, що сьогодні ці методи не працюють.

Відразу ж попросите паспорт передбачуваного партнера по правильному сексу. Добре буде, якщо він виявиться протилежної статі, при цьому прізвища в вашому і його паспорті будуть збігатися.

Це – запорука самого правильного з усіх правильних секс.

При цьому бажано переконатися, що партнер не є вашим братом або сестрою, батьком або матір’ю. Для цього відкрийте сторінку «сімейний стан». Переконайтеся, що в друк на цій сторінці вписана ваше прізвище і ініціали. Після цього можна зі спокійною душею приступати до правильного сексу …

Читайте також:   Як зважитися на розлучення з чоловіком: 7 кроків до світлого майбутнього

Припустимо, ви – чоловік . У цьому випадку все просто. Необхідно повідомити партнеру про своє бажання, після чого звільнити його і себе від одягу в паховій області. Це – робочий мінімум, при цьому ймовірно повне звільнення від одягу.

Як правильно займатися сексом: правила і кращі позиГустав Клімт, «Бетховен Фриз: Ода радості. Іскра бога (фрагмент) », 1902 г.Істочнік: artchive.ru

Далі варто виконати операцію ослика Іа, яку він прокручував з лопнули кулькою, з одним невеликим, але з досить істотною відмінністю. Ваш «кулька» повинен бути надутий як слід. Подбайте про це заздалегідь. Або попросіть про це партнера.

Продовжуйте зворотно-поступальні рухи до тих пір, поки ваш партнер не скаже: «Ох!» Після цього доробляти те, що підказує вам інстинкт, швидше за і приступайте до одягання пахової області вашого партнера і себе самого. Втім, якщо час дозволяє, продовжуйте робити те, що підказує вам інстинкт …

Якщо ви – жінка, операція трохи складніше . Мало повідомити партнеру про своє бажання. Необхідно ще й активувати його «ІК-порт», який не завжди, на жаль, готовий до з’єднання і перекачування. Втім, якщо партнер вам приємний, активація може вам настільки сподобатися, що ви не зможете відірватися …

Але не турбуйтеся – ваш партнер обов’язково відірве вас самостійно, якщо не в цей раз, то вже в наступний – напевно … Втім, правильну послідовність дій вам обом знову підкажуть інстинкти …

Джерело: https://ShkolaZhizni.ru/love/articles/35300/

Анальний секс перший раз: як зробити процес комфортним і приємним

Анальний секс здавна вважався «брудним» і ставився під заборону більшістю світових релігій. У деяких країнах за акт содомії передбачена не тільки адміністративна і кримінальна відповідальність, але навіть смертна кара.

Незважаючи на протиприродність цього процесу, чоловіки мріють зайти з «чорного входу».

Багато гетеросексуальні пари успішно вводять анальний акт у свою сексуальну практику і отримують ні з чим незрівняне задоволення, оскільки він додає пікантності, відчуття гостроти і новизни.

заборонений плід солодкий

Анальний секс в перший раз – дуже відповідальний момент, як для жінки, так і для чоловіка. Якщо пара прийняла рішення зайнятися анальним сексом, потрібно позитивний емоційний настрій і спеціальна підготовка, щоб процес був безпечним, комфортним, безболісним і подарував обом партнерам насолоду.

 • Рекомендуємо до прочитання:
 • Між нами, дівчатками: 10 дуже сексуальних рад
 • СЕКС ПІД ЧАС місячних без презерватива
 • Секс по дружбі: 10 важливих правил
 • СЕКСУАЛЬНІ ІГРИ І ЇЖА
  30 сексуальних штучок, які потрібно зробити до 30
  чи сумісні СЕКС І СІМЕЙНЕ ЖИТТЯ?
 • Перший важливий момент – обопільна згода і повна довіра.
 • Якщо жінка при одній лише думці про анальний секс відчуває страх і огиду, то вона не повинна йти на цей крок тільки на догоду своєму партнеру.

Друге правило – гігієна. Крім суворого дотримання особистої гігієни, для безпеки обох партнерів потрібно обов’язково використовувати презерватив, навіть якщо ви повністю довіряєте один одному.

Мікрофлора ануса і органів сечостатевої системи різні, тому прямий контакт абсолютно неприпустимий.

Після анального проникнення слід поміняти презерватив, якщо потім планується класичний вагінальний секс.

Третє правило – запасіться великою кількістю мастила. При вагінальному сексі виділяється природна мастило, а при анальному сексі такого «бонуса» немає. Слина швидко висихає, тому найкраще придбати мастило в спеціалізованому магазині інтимних товарів або в аптеці. Віддайте перевагу лубриканти на водній основі – вони запобігають руйнуванню латексу.

Мастило дозволить зробити проникнення більш легким, а призначені спеціально для анального сексу лубриканти, в складі яких присутній анестетик, дозволять звести больові відчуття до мінімуму.

Наслідки анального сексу

Слід пам’ятати про те, що при анальному сексі зростає ризик отримання інфекцій і серйозних захворювань, що передаються статевим шляхом. Подібні проблеми після анального сексу виникають, якщо пара нехтує правилами особистої гігієни і безпеки.

При втраті контролю з боку чоловіка жінка може отримати різні травми заднього проходу – від дрібних, до значних: анальні тріщини і розриви, слабкість сфінктера, геморой.

Москва не відразу будувалася, або як заняття анальним сексом безболісно

Який би пристрасною і розкутою не була пара, слід пам’ятати про те, що треба діяти поступово. Почніть з попередніх ласк: чоловік повинен докласти максимум зусиль, щоб розслабити партнерку. Не варто нехтувати оральними ласками, стимуляцією ануса своєї дами мовою і губами.

Розпочати перше проникнення найкраще мізинцем, потім вказівним пальцем: рухайтеся поступово і ніжно. Можна використовувати різні іграшки з магазину інтимних товарів, які призначені для анального сексу. Існує безліч гаджетів для дорослих: анальні тренажери і розширювачі, пробки, намиста, кульки, ланцюжки, ялинки, фалоімітатори і дилдо, вібромасажери і вібратори.

 1. Аксесуари для еротичних ігор мають градацію: від новачків до «просунутих користувачів».
 2. При введенні члена слід бути найбільш акуратним: не робіть різких рухів і не намагайтеся ввести його повністю, дійте поступово і акуратно.
 3. Зберігайте з партнеркою тісний мовний контакт: говорите з нею, підбадьорюйте.

При дискомфорті або різкого болю слід припинити пенетрацию і повторити попередні ласки, щоб заспокоїти і розслабити жінку. Пам’ятайте, що задоволення в анальному сексі полягає не в різких поступальних рухах, а в відчутті наповненості.

 • Вам може сподобається:
 • Будь зверху: 8 особливостей пози наїзниці для тебе і для нього
 • Розвінчуємо 5 міфів про секс

Чому порно – зовсім задурно: розповідає Катерина Попова

Жорсткий секс: поради по організації сеансу БДСМ від домінатрікс

Секс-бомба з підручних матеріалів. 10 корисних порад для жінок

Джерело: https://woman.rambler.ru/love/41395429-analnyy-seks-pervyy-raz-kak-sdelat-protsess-komfortnym-i-priyatnym/

Чи можна і як правильно займатися сексом при вагітності: кращі пози

Як правильно займатися сексом під час вагітності? Наскільки часто можна вступати в інтимний зв’язок з партнером? Коли можна відновити статеве життя після вагітності? Відповіді на ці та інші актуальні для багатьох сімейних пар питання ви знайдете в нашій статті.

Гінекологи не тільки не забороняють вести інтимне життя під час вагітності, але і настійно рекомендують займатися сексом.

Регулярна інтимна близькість тренує м’язи матки, а сперма надає шийці матки еластичність, що запобігає виникненню розривів при пологах.

Секс в період очікування дитини важливий і з психологічної точки зору: гармонія в сім’ї в цей час необхідна, як ніколи.

При деяких патологіях вагітності статевий акт протипоказаний. Щоб переконатися, що секс не зашкодить дитині, потрібно проконсультуватися з акушером-гінекологом.

Все про причини болю під час сексу при вагітності

Які пози для сексу вибирати під час вагітності

Багато сімейні пари замислюються про те, як правильно займатися сексом і які пози краще вибрати під час вагітності. Відповіді на питання як правильно, а що неправильно займатися сексом з вагітною дружиною, просто не існує, адже всі індивідуально.

Варто слідувати тільки одному правилу: вибирати пози з урахуванням терміну.

На ранніх термінах для занять сексом підходять практично будь-які позиції, тоді як під час останнього триместру вагітності треба займатися сексом з обережністю, вибираючи положення, в яких не пережимається живіт.

Про те, як під час вагітності потрібно займатися сексом, підкаже і сам жіночий організм, головне – прислухатися до нього під час статевого акту. Відсутність дискомфорту і виділень говорить про те, що партнери на правильному шляху.

На пізніх термінах вагітності під час сексу можна відчути енергійне ворушіння дитини. Не поспішайте бити тривогу: це – природна реакція, викликана скороченням матки.

Чоловіки, яких цікавить, як правильно займатися з вагітною жінкою сексом, повинні запам’ятати, що в цей період їй протипоказані оральні ласки.

У ротовій порожнині скупчується величезна кількість бактерій, а при виношуванні дитини захисні функції піхви ослаблені.

У цьому випадку існує висока небезпека інфікування родових шляхів, а так як з вагітною жінкою займатися сексом потрібно з оглядкою на безпеку, то про оральні пестощі варто на якийсь час забути.

: Утримання – на користь!

Як часто можна займатися сексом під час вагітності

У вагітних, як правило, підвищується сексуальне бажання, і займатися любов’ю хочеться часто. Тому для багатьох пар є актуальним питання, скільки разів на тиждень можна займатися сексом під час вагітності. Незважаючи на те, що при нормальному перебігу вагітності сексуальні контакти тільки заохочуються, їх частотність варто скоротити до 1 – 2 разів на тиждень.

Під час статевого акту матка приходить в тонус, якщо такий стан стане нормою, то це може спричинити за собою ускладнення.

Те, як часто вагітним можна займатися сексом, залежить ще й від термінів вагітності: на пізніх термінах кількість статевих актів потрібно скоротити, а після 36 тижня бажано утриматися від контактів, адже можна спровокувати передчасні пологи.

Коли можна займатися сексом після вагітності

Дізнатися, через скільки тижнів після вагітності можна займатися сексом, стоїть біля свого лікаря. У цьому питанні все залежить від стану вашого організму.

Якщо після вагітності не виникли ускладнення, в процесі пологів не було великих розривів, то відновлювати статеве життя можна вже через шість тижнів після пологів.

Такий термін потрібен для того, щоб матка і піхва повернулися до колишніх розмірів, зажило місце прикріплення плаценти. Поновлення інтимного життя після вагітності варто відкласти, якщо є:

 • сильні болі;
 • виділення;
 • запалення швів або органів.

Коли можна займатися сексом після вагітності, що завмерла

Після вагітності, що завмерла від вагінального сексу варто відмовитися як мінімум на два тижні. Після вискоблювання, яке найчастіше супроводжує завмерла вагітність, шийка матки деякий час залишається відкритою, її внутрішня поверхня механічно пошкоджена і являє собою рану. Статевий акт до загоєння матки може стати причиною інфекційно-запальних процесів.

Коли можна займатися сексом після позаматкової вагітності

Після позаматкової вагітності повертатися до повноцінного сексуального життя рекомендується тільки через місяць. Рубці на місці розрізів повинні стати щільними, що виключить розриви під час статевого акту.

Утримуватися від близькості після позаматкової вагітності варто для профілактики інфікування.

Під час статевого акту в піхву можуть потрапити патогенні бактерії, а травмовані тканини не здатні захистити статеві органи.

Початку статевого життя після вагітності повинен передувати огляд у гінеколога. Тільки лікар може визначити, що організм відновився і готовий до сексуальних навантажень.

Джерело: https://DetStrana.ru/article/beremennost/obraz-zhizni/kak-zanimatsya-seksom-vo-vremya-beremennosti/

Практикуємо анальний секс з задоволенням

Що може вберегти сексуальні відносини від буденності? Це різноманітні любовні ігри. Психологи, що займаються внутрісімейними проблемами, відзначають, що величезна кількість проблем, пов’язаних з інтимним життям, виникає через невміння розслабитися і повністю довірити своє тіло партнера.

Щоб домогтися цього, потрібно створити невимушену обстановку, яка разом з тим буде мати у своєму розпорядженні до романтики, пристрасті і сексу. Пари, які люблять «гарячіше», практикують в ліжку такі види статевих зносин як оральний і анальний.

Але якщо оральні ласки дарують один одному більшість пар, то анальний секс є для багатьох забороненою темою.

Що ж таке анальний секс, як правильно до нього підготуватися і як їм займатися? Тема цього виду статевих зносин викликає численні суперечки, породжує домисли і чутки.

Дійсно, багато побоювань мають місце, але більшість лише є міфами і не мають нічого спільного з реальним станом речей.

Міф 1. Бажання спробувати анальний секс свідчить про приховану нетрадиційної орієнтації.

Вчені, що займаються дослідженнями цього напрямку, прийшли до висновку: ніякого відношення здорове бажання сексуального різноманітності до гомосексуалізму не має.

Це є ознакою того, що чоловік прагне пізнати нові відчуття в ліжку, бажає експериментувати і робити приємність собі і своїй обраниці.

Міф 2. Анальний секс таїть в собі небезпеку ВІЛ-інфікування.

Насправді ризик зараження збільшується через пошкодження і ранок, що знаходяться на поверхні товстого кишечника, а кров, як відомо, найлегший шлях для поширення вірусів.

Але при незахищеному вагінальному сексі зараження також нічого не перешкоджає. У цьому сенсі всі види статевих зносин можуть бути небезпечні. Для усунення цієї проблеми є чудовий засіб – презерватив.

Міф 3. Анальний секс – це боляче і неприємно. Дійсно, багато жінок, які зважилися на анальний секс, скаржаться на дискомфорт і больові відчуття. Ініціатива в анальному сексі цілком і повністю належить чоловікові, і успіх цього заняття багато в чому залежить від його досвідченості і чуйності.

Читайте також:   Знаки ваги і стрілець: особливості характерів і сумісність

Больові відчуття при цьому виді статевих зносин найчастіше викликані відсутністю мастила в анальному проході. Цей недолік можна легко компенсувати, купивши в спеціалізованому відділі мастило. Вона забезпечить легке проникнення і відсутність болю під час фрикций.

Згодом партнери зможуть вибрати більш зручні пози, навчаться розуміти відчуття один одного і отримувати найвищу насолоду. Доведено, що якщо жінка не змогла розвинути в собі здатність вагінально оргазміровать, то завдяки анального сексу, вона може себе до цього наблизити.

До слова, дотики і ласки мовою в області ануса викликають сильне порушення не тільки у жінок, але і у чоловіків. Головне, партнери не повинні комплексувати і вміти повністю розслабитися.

Секс. Чому люди роблять це.

Перший досвід або як зробити анальний секс максимально комфортним і приємним

Анальний секс більшість жінок і значна частина чоловіків вважає брудним і негігієнічним. У цьому є частка правди. Звичайно, перш ніж зайнятися таким сексом, потрібно подбати про особисту гігієну (особливо це стосується жінок). Як правило, анальний статевий акт практикують постійні партнери. Любителям спонтанного сексу такий вид зносини не підійде, тому що він вимагає підготовки.

Існують негласні правила ідеального анального сексу.

гігієнічні процедури

Перед анальним злиттям необхідно очиститися. Деякі рекомендують робити клізму, але клізми подразнюють і без того чутливу слизову кишечника. Тому можна просто зробити гігієнічні процедури.

Наприклад, існує спеціальний анальний душ, який продається в спеціалізованих магазинах, або можна скористатися своїми пальцями і звичайним душем, відкрутивши від нього лійку.

Вода повинна бути теплою, натиск невеликий.

Тренування анального отвору

Якщо ви вирішили спробувати анальний секс, то варто почати при класичному сексі користуватися невеликими анальними пробками. Це робиться для того, щоб анус поступово розширювався і звикав до того, що там щось є.

Різноманітність анальних іграшок досить велике. У будь-якому інтернет магазині можна замовити вподобаний вам товар підходящої текстури і потрібного діаметру. Можна обійтися і без спеціальних іграшок.

Просто потихеньку пробувати проникати в попу пальцями (спочатку одним, потім двома, ну а далі на розсуд).

Як зробити чоловіка щасливим в ліжку

Позитивний підхід до нового досвіду і якісна прелюдія

Найчастіше ініціатором анального сексу є чоловік. Саме цей досвід є потаємної фантазією 90% чоловіків. Жінка частіше сприймає це еротичне пропозицію з побоюванням і нерозумінням.

Тому жінку потрібно обов’язково порушити настільки, щоб вона сама хотіла проникнення в анальний отвір. В іншому випадку вона не зможе розслабитися, і її попа не прийме член, так як друге кільце ануса просто не розкриється.

Необхідно багато-багато силіконової змазки для анального сексу, так як вона не вбирається і не випаровується.

Плавні рухи при вході в анус. Фрикции в правильному напрямку

Коли чоловік перший раз входить в анус жінки, він повинен рухатися в одному напрямку. Якщо партнер розуміє, що вона не готова, потрібно зупинитися для того, щоб жінка змогла розслабитися і м’язові кільця заднього проходу розтиснулися.

У цей час необхідно продовжувати пестити груди, стегна, стимулювати соски, клітор, тобто доводити жінку до високого ступеня збудження.

Взагалі чоловікам непогано б було подивитися анатомічну картинку, як влаштований анальний прохід, так як в піхву вони входять під одним кутом, а в анус потрібно входити під іншим. Інакше член буде впиратися в стінку, і жінка буде відчувати біль.

Для новачків найзручнішою позицією є поза «ложки», якщо на додачу партнерка підібгає ноги до грудей і притисне їх руками, то кут входження члена буде максимально зручним.

Після анального сексу обов’язково потрібно використовувати натуральний загоює крем, тому що невеликі мікро тріщинки і садна – це невід’ємні наслідки таких еротичних експериментів.

Кінчати або НЕ кінчати в анал? Багато хто вважає, що, звичайно, так. Вагітність виключена (хоча і це не факт, сперма може витекти і потрапити в піхву), що ще може перешкоджати. Але справа в іншому. Насіннєва рідина – це луг, і приблизно через годину партнерка побіжить в туалет, що може доставити їй крайнє незручність (якщо, звичайно, вона не хотіла почистити таким чином).

Експеримент – це важлива складова не тільки фізичної або хімічної лабораторії, а й гармонійних сексуальних відносин.

Нічого так не вбиває взаємні почуття, любов, а, отже, і гармонію, як посередність, одноманітність і нудьга! Так говорили древні філософи і були абсолютно праві.

Психологи стверджують, що сексуальні експерименти здатні повернути в приїлися нудні відносини новизну і гостроту. В експериментах в статевого життя важливо дотримуватись основних трьом правилам.

 1. Всі експерименти повинні бути узгоджені з партнером.
 2. Нововведення не повинно витісняти перевірені способи, так як навіть саме незвичайне і цікаве в кінці кінців стає звичайним.
 3. Успіхи і невдачі повинні залишатися тільки в стінах спальні, не варто розповідати про невдалий експеримент нікому.

Джерело: https://WomanInstinct.ru/lubovisex/8543-praktikuem-analnyj-seks-s-udovolstviem.html

Кращі пози для ранкового сексу

Яка різниця між хорошим вранці і чудовим вранці? Все дуже просто: чудове ранок починається з сексу. Про це вам скаже будь-який чоловік. Вірніше, йому і говорити не треба. Наберіться вранці хоробрості і відкиньте ковдру – відкрилася вашому погляду картина все пояснить.

Чомусь прийнято вважати, що заняття любов’ю вранці – виключно чоловіче задоволення. А прекрасна стать це, мовляв, тільки дратує. Однак і серед жінок, на щастя, є чимало «справжніх індіанців», які вважатимуть за краще секс ранкової бойовому розфарбуванні, адже ніщо не зрівняється по гостроті відчуттів з цим буйством!

Чи не в жайворонках справу

East News

Схоже, це одна з вічних загадок. Коли пара тільки-тільки починає зустрічатися, для занять любов’ю підходить абсолютно будь-який час і навіть місце.

Але через досить нетривалий час гармонії приходить кінець: вона відчуває бажання тільки вночі, він – вранці. Їй, швидше за все, не прийде в голову приголубити його, поки він намагається поголитися.

А йому частенько нестерпно хочеться накинутися на неї ззаду, поки вона квапливо фарбує вії. Іншими словами – назріває конфлікт.

Залежно від своїх добових біоритмів більшість людей відносять себе або до жайворонків, або до совам. І якщо в шлюбі поєдналися «жайворонок» і «сова», нічого дивного в тому, що їх бажання не збігаються, немає. Є маса та інших факторів, що впливають на сексуальність.

Стреси, втома, наявність дітей – все це позначається не найкращим чином.

Якщо жінці довелося вставати до плакав дитині енну кількість разів за ніч, в той час як її коханий чоловік солодко спав до самого ранку, чи варто дивуватися тому, що його ранкова ерекція нічого, крім позіхання, у дружини не викличе? Однак компроміс можна знайти завжди – було б бажання.

Аргументи і факти

Пеніс чоловіка встає зі сходом сонця. Не вірите? Перевірте. Справа в тому, що на світанку рівень тестостерону в крові у чоловіка досягає свого піку. Ще одна причина ранкової ерекції полягає в тому, що еректильні нерви зосереджені навколо передміхурової залози, розташованої безпосередньо під сечовим міхуром. Повний сечовий міхур тисне на ці нерви, і пеніс піднімається.

На тривалий марафон розраховувати не доводиться, але вранці це і ні до чого. Зате який накал і скільки пристрасті! Аргументів на користь ранкового сексу існує маса. Ми наведемо лише основні, а також розповімо, в яких позиціях найкраще займатися любов’ю вранці.

 • Ніколи не відмовляйтеся від можливості відчути себе бажаною і коханою. Заняття любов’ю з ранку – найкращий початок дня. Ви обоє будете сповнені сил і енергії.
 • Нехай любов витає в повітрі. Якщо ваше ранок почався з акту любові, будьте готові до того, що ця аура буде огортати вас цілий день, притягаючи до вас людей. Ви набагато легше впораєтеся з труднощами і проблемами. Дослідження також показують, що пари, які займаються любов’ю рано вранці, відчувають більш глибоке і повне відчуття єднання.
 • Якщо ви не дуже шанує спорт і фітнес, але при цьому бажаєте залишатися стрункою і повною сил, найкращий в світі «тренажер» знаходиться буквально на відстані витягнутої руки. За одне заняття на цьому «тренажері» ви втратите триста калорій і при цьому ще отримаєте задоволення. Крім того, ранковий секс рятує від мігрені, знижує ризик серцевих ударів і виникнення діабету.
 • Молода, сяюча шкіра і розкішне волосся – чи не про це мріє кожна з нас? Ранковий секс називають «внутрішньої косметикою №1», оскільки акт любові запускає механізм вироблення гормонів, які роблять обличчя гладким, а волосся сяючими.
 • Ранковий секс пробуджує мозкову активність і творчі здібності. Після восьмигодинного сну це найкращий спосіб підбадьоритися і залишатися бадьорим цілий день.

Вранці добре відпочив організм набагато інтенсивніше реагує на ласки, в зв’язку з чим оргазм стає яскравішим і триваліше.

Якщо першим прокинувся чоловік …

Пестити майже крадькома сплячу жінку – хіба це не чудово? Тепла плоть, відгукується на дотик, м’який вигин стегна, трепет лона у відповідь на поцілунок – і ось можна обережно починати священнодійство.

Поза «ложки» вважається класичною ранкової позою. У ній багато чуттєвості і романтики. Особливо ця поза хороша, якщо жінка ще сонна, а чоловік готовий до акту любові. Прокидатися в цій позі – справжня насолода.

Партнери розташовуються особою в одному напрямку, чоловік позаду жінки. Чоловік входить в жінку ззаду і робить неквапливі рухи, контролюючи силу поштовхів і глибину проникнення. Його руки обіймають партнерку.

Поступово прокидаючись, жінка може зігнути поперек, змінюючи кут проникнення. Варіація цієї пози – піднята і закинута за партнера нога.

Перевернута місіонерська поза – ще одне відмінне рішення для ранкового сексу. Жінка лежить на животі, її таз піднятий за допомогою подушки. У будь-якого нормального чоловіка вже від одного відкрився виду має знести дах геть. Однак поспішати не варто. Рухи нехай будуть повільними і м’якими – до повного пробудження жінки.

Якщо першою прокинулася жінка …

… то їй, як правило, довго мудрувати не треба. Тому що «він» прокинувся ще раніше. Можна просто простягнути долоню і ніжно, але міцно вхопитися за «хвостик». Ні з чим незрівняне задоволення принесе чоловікові пробудження від оральних ласк.

Крім того, досить часто жінки схильні персоніфікувати статевий орган свого чоловіка, і те, що «господар» ще спить, анітрохи не заважає їм воркувати і фліртувати з головним чоловічим атрибутом. А потім просто всістися на нього і зробити ранкову прогулянку верхи.

У ранкового сексу є свої плюси і мінуси, і головний мінус – нестача часу вранці. Але плюсів незрівнянно більше.

Наостанок ми приберегли ще один аргумент.

Дослідження, проведені двома групами вчених в Оксфорді (Велика Британія) і Стокгольмі (Швеція), виявили цікавий факт: виявляється, більшість курей воліють спаровуватися з самого ранку, і тому є причина! Дослідники пояснюють, що птахи таким чином захищаються від насильства і коригують сексуальну поведінку надмірно активних кавалерів, «вважаючи», що, зробивши спаровування вранці, півень, можливо, на цілий день залишить їх у спокої.

Чим не аргумент на користь ранкового сексу?

Джерело: https://lady.mail.ru/article/116153-luchshie-pozy-dlja-utrennego-seksa/

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *