Як пробачити чоловіка за зраду і жити щасливо далі: поради

Як пробачити чоловіка за зраду і жити щасливо далі: поради

Зміст приховати

На звістку про зраду другої половинки все реагують по-різному. Але в якийсь момент потрібно приймати рішення про подальше життя. Чи можна пробачити зраду і прийняти зрадника назад, або краще розійтися – все залежить від конкретної ситуації.

Чому так складно прийняти рішення

Здавалося б, немає нічого простішого, ніж розібратися в своїх почуттях і прийняти рішення. Або пробачити і жити далі мирно, або спалити всі мости, розлучившись. Просто розберися, що ти хочеш.

Але не все так просто. Адже в дорослому житті є дуже багато нюансів, які заважають прийняти рішення тут і зараз.

Суспільна думка

Якщо запитати на форумі про те, чи можна пробачити зраду чоловіка, 90% дадуть негативну відповідь.

Зрада = зрада, і це не обговорюється.

Всіх, хто висловлює іншу думку, звинувачують в найстрашніших гріхах. Тому дружина зрадника починає сумніватися в своєму рішення пробачити чоловіка.

Але якщо ви для себе вирішили його прощати, не потрібно озиратися на думку подруг, родичів або незнайомців. Вам жити з цим рішенням і нести наслідки. Так що не потрібно підлаштовуватися під інших.

Якщо є можливість, не розповідайте нікому з близького оточення про зраду чоловіка. Так на ваше рішення не впливатимуть зовнішні обставини.

гордість

Начебто і хочеться пробачити зраду чоловіка, але як це зробити, не вдаривши в бруд обличчям? Адже ваше прощення – це прояв слабкості. Немов ви дозволяєте йому змінювати і не бачите в цьому нічого поганого.

Насправді все інакше – можна пробачити зраду чоловіка, і при цьому проявити милосердя, а не слабкість.

Як пробачити чоловіка за зраду і жити щасливо далі: порадиПрощення – це прояв слабкості або милосердя?

Адже ваші відносини – це не протистояння, а спільна праця. Ви вклали в них дуже багато сил, і ви можете дати чоловікові другий шанс.

Не відразу, щоб він оцінив ваш щедрий жест.

Сімейне благополуччя

Іноді здається, що неважливо чи хочете прощати зраду чоловіка – потрібно, значить потрібно. тоді:

 • Діти не позбудуться батька.
 • Ви зможете більше часу проводити з ними, а не працювати на двох роботах, щоб прогодувати дитину.
 • У побуті зручно мати чоловіка, особливо працьовитого.
 • Разом легше виплачувати іпотеку.
 • Та й де жити, у разі розлучення.
 • Незручно буде вважатися «розведеною з дітьми».
 • Немає бажання проходити через юридичні шлюборозлучні процедури.
 • Сама думка, що не змогла зберегти шлюб – нестерпна.

У жінки зміщується фокус уваги. Тепер вона думає пробачити або бути розлученою. Страх перед розлученням затьмарює інші думки.

Орієнтуватися треба тільки на свої справжні бажання, а не на зовнішні чинники. Вам жити з цим рішенням, і через себе переступити не вийде. Ніхто не скаже вам спасибі за те, що зберегли нещасливий шлюб.

У яких випадках можна пробачити зраду

Можна виділити ситуації, коли правильним рішенням, якщо можна так висловитися, буде зберегти шлюб і пробачити чоловіка. Остаточне рішення завжди буде за вами, але варто враховувати «пом’якшувальні обставини».

Щасливе сімейне життя

Йдеться про той час, коли ви ще не знали про зраду. Чи все вас влаштовувало? Чи замислювалися ви раніше про розлучення?

Як пробачити чоловіка за зраду і жити щасливо далі: порадиВи частіше радієте чоловікові, ніж страждаєте від нього.

Якщо у вас відмінне взаєморозуміння, ви любите проводити час разом і розумієте жарти один одного. Чи допомагаєте в побуті, в проблемах, можете взяти за основу один на одного в скрутну годину.

Чи треба перекреслювати все це через одну помилку? Адже в такій сім’ї дійсно є що втрачати.

Одна випадкова помилка

Обставини зради теж відіграють велику роль. Одна справа, якщо це усвідомлена довготривала зв’язок, в якій замішані сильні почуття. Чоловік підступно обманював вас місяцями, придумуючи відмовки, і нахабно брехав в обличчя.

Інша справа:

 • зрада по п’яні, коли він погано себе контролював на кооперативі;
 • одноразова близькість у відрядженні;
 • його спокусила підступна спокусниця, а пізніше він відразу у всьому зізнався вам.

Для кожної жінки свій власний погляд на будь-яку ситуацію. Одні готові пробачити фізичну близькість без ознак закоханості, а інші готові розлучитися з-за любовного листування.

Чоловік дійсно кається

Зазвичай ваш чоловік досить скупий на емоції, але тут не скупиться. Буквально ридаючи, він благає вас пробачити зраду, чи можливо так достовірно прикидатися? Швидше за все, він дійсно усвідомив можливі ризики і боїться вас втратити.

Не потрібно відразу прощати зраду чоловіка – він повинен відчути, що це рішення далося вам нелегко. І другої спроби не буде.

Вам так зручно

Чоловік забезпечує сім’ю, займається дітьми вечорами, допомагає по господарству, і в цілому ви отримуєте більшу користь від його присутності. Однією буде набагато гірше.

Та й за всі роки разом ви вже так звикли один з одним, що живете як співмешканці. Зручне співробітництво для взаємної вигоди. Так навіщо все псувати?

І мова не йде про розбите серце, зачепити самолюбство або ревнощів. Ви відчуваєте, що здатні пробачити зраду чоловікові.

У таких сім’ях іноді обговорюють платонічні або вільні стосунки, щоб постільні проблеми не псували настільки зручний союз.

У яких випадках не можна прощати

Не всі сім’ї потрібно зберігати, особливо після сталася зради. Колись повинна бути остання крапля і зрада чоловіка може бути хорошою причиною поставити крапку.

Ви нещасні в шлюбі

У кращому випадку у вас просто байдужість, в гіршому – ви ненавидите чоловіка. Жадібний, ледачий, безробітний, грубий, токсичний і т.п.

Іноді ви не хочете повертатися додому, бо там він. У глибині душі ви розумієте, що навіть однієї буде набагато простіше і краще, ніж з ним.

Тоді немає сенсу боротися з собою і намагатися пробачити зраду.

систематичні зради

Кожен раз обіцяє виправитися, стати вірним і зразковим сім’янином, але історія повторюється раз за разом.

Цей випадок – далеко не перший.

Він не зміниться. Немає сенсу прощати – залишається тільки змиритися і сприймати це як «шкідливу звичку» чоловіка. А якщо не готові жити з зрадником, краще і зовсім розлучитися.

довготривалий роман

Мова йде не про скороминущої інтрижки або випадковому «біс поплутав». Він місяцями або навіть роками вів подвійне життя. Без докорів сумління обманював вас, спокійно брехав в обличчя, придумував відмовки і замітав сліди.

Зазвичай тривалі романи на стороні грунтуються не тільки на фізичну близькість. З’являються почуття, прихильність, навіть любов. У будь-який момент він може зрозуміти, що з тією жінкою йому буде краще.

Чи варто прощати зраду чоловіка, якщо він фактично пішов від вас. Ваш шлюб вже просто видимість, від якої він отримує якусь вигоду.

Можна прочитати статтю «чому чоловік зраджує, але не йде», щоб розібратися в причинах його поведінки.

Чи не кається

Ви дізналися, що чоловік змінив вам, чекаєте вибачень чи пояснень, але він відчуває себе винуватим. Ніякого каяття, усвідомлення провини або визнання.

Навпаки, він може звинувачувати вас у своїх гріхах. Злитися з-за вашого «показного страждання». Говорити, що ви роздмухуєте їх мухи слона. Адже це ви не приділяли йому достатньо уваги, через що він був просто змушений завести собі коханку.

Як пробачити чоловіка за зраду і жити щасливо далі: порадиЧоловік може заперечувати факт зради, навіть якщо ви застали його в самий пікантний момент

Втім, у людей з таким типом характеру його думка завжди правильне. А інші просто повинні змиритися і погодитися. Але це не те питання, в якому потрібно відступати.

Ви нічого не доб’єтеся в цих відносинах. Доведеться або змиритися з роллю покірливо жертви, або розлучитися і стати щасливою. З таким тираном ви не зможете жити спокійно.

Ви не можете пробачити зраду

Неможливо жити з людиною, якій не довіряєш. А він вже один раз підвів, і довіру вже не повернути.

Після такого удару в спину думки про зраду вже не покинуть ваші думки:

 • Затримався на роботі або в іншої жінки?
 • Чи точно його відправили у відрядження?
 • Чому він поставив пароль на телефон?
 • Хто йому подзвонив так пізно, невже дійсно помилилися номером?

Всі ці думки будуть затьмарювати ваше життя. Ревнощі знищує людей, ви будете повільно руйнувати себе і партнера.

Якщо розумієте, що ніколи не зможете забути зраду і довіряти чоловікові, немає сенсу насильно змушувати себе жити з ним.

Поради психолога

Якщо ви задумалися, чи варто прощати зраду чоловіка, поради вам не потрібні – ви хочете пробачити. Значить, щось у шлюбі вас тримає, і ви хочете його зберегти. Залишилося тільки заспокоїтися, розібратися в собі і своїх бажаннях, а вже потім приймати таке важливе рішення.

Як пробачити чоловіка за зраду і жити щасливо далі: порадиЯкщо не можете знайти вихід самі, зверніться до психолога.

Насамперед потрібно взяти паузу, щоб емоції вляглися. Адже як пробачити зраду чоловіка, якщо ви його навіть бачити і чути не хочете. Потрібно бути однією кілька днів, щоб він своїм виглядом не нагадував вам про зраду.

Другий важливий крок – оцінити ситуацію і зрозуміти, чи потрібно прощати зраду чоловіка і давати йому ще один шанс. На рішення впливає дуже багато чинників:

 • бували зради до цього;
 • наскільки тривала зрада – одноразова зустріч або тривалий роман на стороні;
 • на основі любові або похоті будувалися їхні взаємини;
 • хвалився він зрадами друзям або намагався приховати, щоб ніхто не дізнався про це, тобто наскільки він поважає вас і підтримує вашу репутацію в очах оточуючих;
 • як ви дізналися про зраду – він зізнався або ви дізналися іншим способом;
 • намагається він зберегти шлюб, прохаючи вас про прощення, або просто чекає рішення;
 • що підштовхнуло його на цей крок – чи була ваша вина в його вчинок;
 • влаштовували чи вас відносини до зради або завжди були проблеми і т.д.

На основі цієї інформації ви вже зрозумієте, чи варто його прощати або він не заслужив прощення.

Третій важливий момент – чи зможете ви пробачити його. Є жінки, які всім серцем хочуть зберегти сім’ю і забути цей неприємний інцидент. Але просто не можуть. Вони не знають як себе вести, коли чоловік змінив. І думки постійно повертаються до його зради.

У такій ситуації потрібно йти до сімейного психолога. Він допоможе налагодити зв’язок і повернути довіру у відносини. Іноді це єдиний шанс налагодити все.

Як привести думки в порядок

Поки що в голові вирує ураган думок, ви не зможете прийняти зважене рішення. А від цього залежить ваше майбутнє. Так що не потрібно рвати відносини або робити непоправні речі, поки що ви не заспокоїтеся.

Насправді ситуації, які здавалися кінцем світу, через час тьмяніють і не здаються вже настільки жахливими. У житті є речі і страшніші зрад.

Найголовніше в перший час – відволіктися, переключити фокус уваги, щоб не зациклюватися на одному.

 1. Вам потрібно побути порізно з чоловіком. Або він виїде до батьків, або ви, можна зняти готель або квартиру подобово. Не можна назвати стандартний час, за яке ви повинні охолонути. Не поспішайте. Краще довше провести час нарізно, ніж на емоціях розірвати хороші відносини.
 2. Відпочиньте на повсякденні справи або свої захоплення. Що краще вас відволіче? Хтось поринає з головою в рутину і цим рятується від поганих думок, а хтось вважає за краще займатися своїми улюбленими справами, щоб підвищити настрій. Не важливо, що саме, головне, щоб голова була зайнята іншим.
 3. Більше спите. Після сну емоції вже будуть не такими сильними, підсвідомо ви проаналізуєте ситуацію і вам буде простіше при
 4. Вимовити. Найкраще знайти доброзичливу подругу, але якщо ви не хочете нікого посвячувати в цю історію, можна писати листи самої себе. Вихлюпують все страхи, сумніви, образи, почуття провини або несправедливості. Ридайте, якщо є бажання, кричіть, бийте посуд або подушку. Вам потрібно випустити пар в безпечній обстановці. Можна поставити навпроти себе порожній стілець, представити на ньому чоловіка і висловитися про наболіле.
 5. Подумайте про вашу сім’ю. Ви вже кілька днів одна, без чоловіка, які емоції це викликає? Ви розслаблені і насолоджуєтеся самотністю або, навпаки, відчуваєте себе самотньо і сумуєте за вашим спільним вечорами? Що ви цінуєте в чоловікові, в вашому шлюбі, відносинах?
 6. Спробуйте зрозуміти себе – чи здатні ви пробачити зраду і жити з чоловіком так, ніби нічого не відбувалося? Чи не нагадувати, не докоряти, не використовувати це в свою користь і не шкодувати себе. Для щирого вибачення потрібно переступити через цю ситуацію, не повертаючись до неї.

Читайте також:   Чому чоловік не називає жінку на ім’я: думка психолога

Згодом буде легше, як би банально це не звучало. Спочатку ви будете подумки повертатися до цього, але потім щасливі моменти переважать цей біль. Ви будете раді, що не дали одній безглуздій ситуації зламати ваше щастя.

Чи можна прощати зраду

Існує думка, що ні в якому разі не можна давати другий шанс зраднику. Обдурив один раз, обдурить другий.

Насправді все зовсім не так. Всі люди роблять помилки, але деякі на них вчаться. Якщо чоловік один раз оступився, але боїться вас втратити, він не стане ризикувати ще раз.

Але дуже важливо після першого зрада чітко дати зрозуміти – вдруге буде останній. Наступного разу ніяких спроб пробачити або забути зраду. Відразу розлучення.

І дуже важливо тримати слово. Якщо раптом він наважиться повторити помилку – це вже вибір. Далі це буде повторюватися постійно.

Де взяти сили для прощення

Джерело лише один – ваша сім’я. Чоловік повинен допомогти пройти вам через цей складний період.

Детальніше це питання розглянуто в статті «як поводитися після зради чоловіка».

Вам потрібно багато розмовляти, обговорювати подію, ваше майбутнє, ділитися сумнівами, страхами. Він обов’язково повинен йти на зустріч і робити все, щоб полегшити ваш стан.

Як пробачити чоловіка за зраду і жити щасливо далі: порадиВіруючі жінки можуть звернутися за допомогою до церкви.

Навчіться перемикати думки. Переводите фокус уваги на приємні спогади про вашого спільного життя – знайомство, перше побачення, перший поцілунок, весілля, народження дітей, спільну відпустку.

Вам потрібно завжди пам’ятати, що щасливих моментів у вас було набагато більше. І вони переважують одну помилку.

Якщо нічого не допомагає, вам допоможе знайти відповідь психолог. Він зможе проаналізувати, що саме тримає вас в цій ситуації. Підкаже, як подолати цей період.

Джерело: https://stepslove.ru/izmen/kak-prostit-izmenu-muzha

Як пробачити зраду чоловіка?

Як пробачити чоловіка за зраду і жити щасливо далі: порадиСкладно придумати більш важке випробування, ніж зрада коханої людини. Жінка відчуває себе приниженою і розгубленою, їй важко заговорити про душевного болю навіть з близькими людьми. Коли довго живеш з чоловіком, не віриш, що він здатний обіймати і цілувати іншу жінку. Однак від такої ситуації не застрахований ніхто. Як вчинити в ситуації, що склалася і вести себе з чоловіком, поговоримо в цій статті.

Чи варто прощати зраду?

У кожної жінки, безумовно, є своя межа допустимості. Одна вважає поцілунок в щічку іншої дівчини вже зрадою. А друга готова прощати чоловікові численні інтимні зв’язки з іншими дівчатами.

Різниця між цими жінками полягає в їх самооцінці і почуття власної гідності. У другій жінки низька самооцінка і самоцінність.

І їй потрібно працювати над цим з психологом, інакше в її житті нічого не зміниться, відносини з чоловіком для неї завжди будуть сповнені болю.

Важливо розуміти, що чоловік ставиться до жінки так, як вона дозволяє йому це робити. Якщо чоловік розуміє, що його негідну поведінку до дружини сходить йому з рук, то він і далі буде себе так вести. А зрада є негідною поведінкою.

Навіть якщо ви і вирішите пробачити зраду чоловіка, то потрібно зробити це грамотно. Інакше за першої зрадою піде друга, третя і так далі. Неправильним прощенням ви дасте чоловікові зелене світло продовжувати це робити. А чому б і ні? Адже ви все одно його вибачте.

Так чоловіки починають повільно, але вірно деградувати.

Тому звідси висновок: в перший раз ви можете пробачити зраду чоловіка, якщо готові. Вдруге – ніколи! Але навіть в перший раз прощати зраду потрібно правильно.

Перш ніж відповісти на питання, чи варто прощати першу зраду чоловіка, позначте для себе такі основні моменти:

 • Подумайте і проаналізуйте свої почуття, відчуваєте ви любов до чоловіка.
 • Уявіть, що зради не відбулося, чи хочете ви далі жити з ним або краще добровільно розлучитися.
 • Проаналізуйте, чи були ви щасливі з чоловіком або сімейне життя приносила більше страждань, ніж радості.

Часто кращим рішенням є просто розлучитися, так як відносини до цього були вже зіпсовані. Зрада – важке випробування, яке може повністю вбити довіру. І відновити його буде дуже складно.

Є ситуації, при яких йти на поступки просто безглуздо. Йдеться про систематичні зради, регулярних образах з боку чоловіка, непримиренних суперечностях.

Якщо ви будете ігнорувати такі сигнали і все прощати чоловікові, надасте собі ведмежу послугу.

Як пробачити чоловіка за зраду і жити щасливо далі: поради

Що робити після звістки про зраду?

Якщо ви вирішили пробачити чоловіка і відновити відносини, потрібно діяти грамотно.

Взяти себе в руки

В першу чергу необхідно перестати жаліти себе і вважати себе самої скривдженою жінкою в світі. Однак не потрібно приховувати свої почуття і таїти в собі образу, яка через деякий час вирветься назовні. Найкраще розлютитися і виплеснути всю біль: кричати, бити подушку, стрибати і ридати. Така психотерапія допоможе послабити душевний біль. Її слід проводити в поодинці.

Не можна робити необдумані вчинки. Сюди відносяться такі ситуації, коли дівчина викидає все речі улюбленого з дому, намагається розібратися з розлучницею або самої зробити зраду. Краще нічого не робити, ніж потім шкодувати.

нестандартна реакція

Покажіть чоловікові, що він вчинив негідно, але зробіть це не так, як зазвичай. Якщо ви тиха і стримана особа, слід показати свою силу і навіть гнів.

Експресивним особистостям, навпаки, потрібно бути спокійними і скромними. Ваше завдання – здивувати чоловіка невластивою вам реакцією. У розмові з ним змусьте його відчути провину за скоєне.

Почуття провини має стати покаранням для вашого партнера.

роз’їхатися

Після цього слід виставити чоловіка за двері. Якщо ви живете на його території, то зібрати свої речі і піти, дітей теж потрібно взяти з собою. Це важливо зробити, якщо вам дороги відносини з чоловіком. Він повинен отримати збиток за свій вчинок.

Якщо не роз’їдені в цей же день, то відносини врятувати буде набагато важче. Після того, як роз’їдені, обірвемо зв’язок з чоловіком. Він повинен в повній мірі відчути, що таке жити без вас. За цей час він повністю усвідомлює, наскільки ви йому потрібні.

Але якщо є діти, то не потрібно позбавляти їх спілкування з батьком, щоб ваш криза не позначилася на них. В цьому випадку даєте можливість чоловікові спілкуватися з дітьми, але самі з ним не розмовляєте: йдіть в іншу кімнату, їдете у справах та інше.

Почати змінювати своє життя

Спогади про зраду важко викинути з голови, кожен день ваші думки будуть зайняті саме ними. Кращим рішенням буде знайти собі нове захоплення, яке допоможе пережити образу. Пориньте в нього з головою.

Згодом ваше хобі може стати чимось значним, перерости в професію. Це може бути що завгодно – курси вивчення іноземної мови, велосипедний спорт, фітнес або ікебана.

Ніколи не пізно спробувати щось нове!

Оточіть себе люблячими людьми, діліться з ними своїми переживаннями. Важливо визначити коло людей, які підтримають вас у цю важку хвилину.

Змініть свій імідж, доглядайте за своїм зовнішнім виглядом. Докладете всіх зусиль, щоб виглядати чудово. Займайтеся спортом, поїдьте на відпочинок в іншу країну або місто.

Як пробачити чоловіка за зраду і жити щасливо далі: поради

Любити себе

Невпевнені в собі дівчини найважче переживають труднощі зради. І навпаки, привабливі жінки, які звикли до уваги з боку чоловіків, легше перенести складні обставини особистого життя. Спробуйте полюбити себе такою, якою ви є.

Займіться собою, це ніколи не завадить! Відвідайте перукаря і косметолога, купите нову гарний одяг і білизна, відчуйте себе красивою і сексуальною. Не намагайтеся нічого довести чоловікові і оточуючим, зробіть це для себе. Можливо, саме зрада чоловіка дасть вам поштовх для розвитку і більш цікавого життя.

діти

Ніколи не використовуйте дитини як покарання для свого чоловіка. Такою дією ви зробите гірше лише будь-якого чаду. Вирішуйте самостійно всі сформовані дорослі проблеми і не маніпулюйте дітьми. Якщо в сім’ї виникли такі проблеми, як зрада, намагайтеся приділяти ще більше уваги дітям. Гуляйте, займіться якимось хобі, відпочивайте.

Якщо у вас вже достатньо доросла дитина, коректно обговоріть з ним ситуацію, що склалася і відсутність батька. Робіть це без гніву і ненависті, щоб дитина не відчула ворожнечу і не встав на вашу сторону. Не можна сперечатися і сваритися при дитині, з’ясовувати стосунки.

Як пробачити чоловіка за зраду і жити щасливо далі: поради

Чому надходити слід саме так?

Після вашого відходу і розриву відносин чоловік усвідомлює, яких збитків він завдав вам і вашим відносинам. У нього буде час подумати, наскільки він дорожить сім’єю, чи потрібні ви йому.

Якщо ви перестанете виходити на зв’язок з ним, він усвідомлює незворотність ситуації, а це не те, що він очікував. Особливо, якщо раніше ви багато йому легко прощали. І у нього почнеться паніка. Він стане переслідувати вас і просити повернутися.

Психологи стверджують, що саме так чоловіки реагують, коли дружина пішла після звістки про зраду. І тільки так можна відбити у нього бажання змінювати в майбутньому.

Отримати прощення він повинен з великими труднощами. А це значить не з першого дзвінка з проханням повернутися, не за слова. А за вчинки! Він повинен стати одержимим повернуть вас, переслідувати вас всюди, сидіти біля дверей вашого будинку.

А ви повинні бути холодні. І тільки, коли його вчинки (не слова!) Доведуть вам, що він готовий на все, аби повернути вас, ви можете вийти на переговори.

І в цей момент важливо висунути свої умови, на яких ви готові його пробачити і відновити відносини.

Як пробачити чоловіка за зраду і жити щасливо далі: поради

Якщо ж чоловік не почне переслідувати вас після відходу і розриву відносин? Так, може бути і таке. І до цього потрібно бути готовою. Так поведуть себе лише ті чоловіки, які не люблять і не дорожать своїми дружинами і сім’єю в цілому. Після відходу дружини вони зітхнуть з полегшенням і підуть розважатися з іншими дівчатами.

І навіть у цій ситуації ви опинитеся у виграші, тому що позбудетеся від людини, який ніколи не любив вас. А зберігши відносини з такою людиною, ви прирікаєте себе на нещасну сімейне життя, в якій чоловік і далі буде вам змінювати і ніколи не буде вас любити і поважати. Вам це треба? Я так не думаю.

Тому, висновок: якщо чоловік не докладає зусиль, щоб вас повернути, то подавайте на розлучення.

Як вести себе з чоловіком, простивши зраду?

 1. Насамперед потрібно поговорити з чоловіком і попросити чесно розповісти, чому він змінив вам, що його до цього підштовхнуло. Можете дати вихід своїм емоціям і пояснити, яку біль вам заподіяв його вчинок. Важливо повернути довірчі відносини і вміти слухати один одного.
 2. Після відновлення відносин з чоловіком не ведіть себе так, як до зради. Звертаємо увагу те, що підштовхнуло його до зради. Міняйте уклад життя, вивчайте психологію відносин, прислухайтеся до чоловіка.
 3. Якщо ви прийняли його назад, то більше не згадуйте про зраду, чи не тикайте його носом в це під час сварки. Якщо при кожній неприємної ситуації ви будете нагадувати про його провині, шанси на подальші нормальні відносини мізерні.
 4. Не терпіть навіть натяку на інших жінок.
 5. Чи не згадуйте про зраду і не чекайте нової.

Читайте також:   Як підтримати подругу, яка розлучилася з хлопцем: способи

Приймаючи остаточне рішення, раджу вам виписати в два стовпчика позитивні і негативні якості свого чоловіка. Вам стане чітко зрозуміло, що робити. Проаналізуйте свою поведінку.

Чому у нього взагалі з’явилася коханка? Можливо, ви мало приділяли уваги чоловікові або не розділені його захоплення. Розібравшись з ситуацією, можна налагодити подальші відносини.

Джерело: https://planeta-lady.ru/kak-prostit-izmenu-muzha.html

Як пробачити зраду чоловіка і жити далі

Головна> Відносини> Проблеми в сім’ї>

17.04.2018 Як пробачити чоловіка за зраду і жити щасливо далі: поради

Зрада – це завжди розчарування в коханій людині і потужний удар по довірі, а ще образа з усіма витікаючими наслідками – болем, тугою, озлобленістю, безвихіддю.

Чи можна пробачити зраду чоловіка і жити далі, задається питанням жінка, або слід відразу розрубати цей гордіїв вузол, разом покінчивши з відносинами, які, здається, назавжди затьмарені зрадою? Послухайте поради психологів, як впоратися з цією ситуацією.

Причини чоловічої зради

У кожного чоловіка є свої причини, що призводять його до зради своєї дружини. З точки зору жінок, невірність можна пояснити тільки тим, що її більше не люблять. Але це далеко не так.

Відомо безліч випадків, коли чоловік не перестає любити свою другу половину, і при цьому може їй змінювати.

Що ж це за причини такі, або представники сильної статі тільки шукають привід, щоб це зробити, не в змозі впоратися зі своєю фізіологією, на генетичному рівні диктує осіменити якомога більше жінок?

На ділі ці доводи виглядають цілком розумно з їх точки зору:

 • постійні відмови дружини в інтимному плані, головний біль та інші відмовки незрозумілі чоловікові – це ображає його і провокує на сторонні зв’язку;
 • підвищена сексуальність і недолік сексуального спілкування штовхає чоловіка в обійми інших жінок;
 • відсутність різноманітності, як в способі життя, так і в інтимі – чоловікові швидко приїдається рутина таких відносин, і він поспішає заповнити своє життя приємними і новими для себе відчуттями;
 • коли у чоловіка низька самооцінка, а жінка, замість того, щоб згладжувати гострі кути, навпаки вказує на недоліки партнера, спільне життя цілком може прийти до такого сумного події, як зрада.

Як пробачити чоловіка за зраду і жити щасливо далі: порадиЧим менше уваги, поваги і розуміння дістається дружину, тим більше він схильний шукати ці прояви любові в іншому місці.

Які симптоми можуть вказувати на невірність чоловіка

Зазвичай, жінки, які щиро люблять своїх чоловіків, мають особливу інтуїцією в цьому плані. Прониклива за своєю природою мати і дружина може дуже швидко зрозуміти, що відбувається, якщо тільки чоловік не володіє талантом і досвідом секретного агента.
Ознаки, за якими можна визначити невірність чоловіка, такі:

 • чоловік став більше стежити за собою, частіше голитися, користуватися чоловічим парфумом, надягати на роботу святкові речі, призначені для виходу в світ;
 • додому чоловік повертається набагато пізніше, ніж зазвичай, посилаючись на постійні справи, звіти, може виїхати у відрядження, хоча раніше це ніколи не було потрібно по роботі;
 • приходячи за північ, він сам розповідає про те, чому запізнився і все це виглядає, як виправдання;
 • на телефон чоловіка постійно надходять підозрілі дзвінки та повідомлення, якщо він і відповідає на дзвінок, то намагається піти в іншу кімнату, посилаючись на начальника або аврал на роботі.

Взагалі, коли чоловіче починає брехати, а визначити це не так вже й складно для дружини, яка добре знайома з його професійною діяльністю, робочим графіком і іншими подробицями, то варто серйозно задуматися про те, що у нього хтось з’явився.

Жінки, передчуваючи недобре, але ще сумніваючись в зраді, не знають, як себе вести в такій ситуації.

Але найголовніше – не наламати дров, якщо доказів на руках немає, а значить не потрібно гарячкувати, і краще зайнятися аналізом поведінки благовірного.

Пробачити або відпустити?

Незважаючи на те, що сам факт зради – не якась легка сварка, а, по суті, клятвопорушення, в усіх відношеннях розумніше зробити висновок з чоловіком перемир’я, хоча б тимчасове.

Це зовсім не буде означати слабкість, а скоріше великодушність, адже мета такого вчинку – зрозуміти причину того, що привело до цього сумного результату і поговорити про ситуацію.

У зв’язку з цим, професійні психологи наводять кілька аргументів:

 1. Якщо людей пов’язують діти, будинок, спільні інтереси, різко рвати всі зв’язки все одно не вдасться, зате підуть скандали і взаємні докори. Навіть якщо сім’я в результаті розпадеться, завжди краще вирішувати пов’язані з цим проблеми, мирно. Але може бути, все ще повернеться на круги своя, тому така поспішність може бути передчасною.
 2. Подивившись на це з іншого боку, можна зрозуміти і те, що реальна зрада трапилася всього один раз, а між коханкою і чоловіком немає ніякої прихильності. Зрештою, всі ми люди, і нам властиво робити помилки, про які потім гірко шкодуємо.
 3. Непомірна гордість і непримиренна образа може змусити жінку зробити непоправну помилку, ціною якої стане самотність і відмова від відповідного чоловіка, а це погано завжди.

Все це так, і з цими доводами можна погодитися, але не в тих випадках, коли зради відбуваються регулярно, все одно з однією жінкою або з різними.

Чи варто прощати зраду?  Пробачити можна, але забути не вийде ніколи. У деяких випадках можна розглянути варіант з прощенням:

 • зрада була один раз, без тривалих відносин з коханкою, при цьому чоловік відверто кається і намагається домогтися вашого вибачення;
 • до виявлення зради ставлення чоловіка до вас не змінилося, він був ніжний, турботливий, романтичний;
 • ви були щасливі у відносинах до цього інциденту і вас влаштовувала ваша спільне життя;
 • ви були близькі з чоловіком – спільні інтереси, спільні плани, улюблені заняття, загальне проведення часу і душевна близькість.

НЕ МОЖНА прощати зраду: якщо вона сталася вже не в перший раз або чоловік намагається звалити провину на вас ( «це тому що ти …») або на гени ( «я чоловік, ми інакше не можемо»).

Якщо він сприймає вас як належне, не поважає, не допомагає по будинку, не підтримує, не кається і в цілому ви частіше страждаєте в стосунках, ніж насолоджуєтеся ними.

У цих випадках краще перервати відносини зараз, ніж мучитися ще кілька років в токсичних відносинах.

Потрібно зрозуміти одну важливу істину – колишніми відношення не будуть уже ніколи, і спільне життя, в будь-якому випадку, зміниться. В який бік, покаже час. Якщо обдурена дружина на це готова, то варто спробувати врятувати свій шлюб.

Жінці, на жаль, не вдасться уникнути сильного емоційного сплеску і це нормально, інакше в подальшому стримувані почуття можуть довести її до психозу або справжньою депресії.
Щоб уникнути нервових зривів, а це може тільки погіршити ситуацію, можна допомогти собі зняти напругу декількома способами:

 • зайнятися спортом або просто робити гімнастику, до речі, для цього підійде робота по дому, обробіток власного саду або городу – навантажуючи себе фізично, людина менше піддається роздумів, а значить і переживань;
 • гучна музика допоможе заглушити думки і відвернути від ситуації;
 • улюблену справу, робота, корисні заняття здатні відвернути і заспокоїти, так що можна дозволити собі робити все, що по-справжньому подобається.

Іноді жінка не знає, як пробачити зраду чоловіка і жити далі, і все ж життя триває і тільки від неї самої залежить, якою вона може стати. Варто спробувати виговоритися – батькам, подрузі, головне, не чоловікові – не варто видавати бурхливих емоцій винуватцю своїх страждань, так як це загрожує ще більш сильним віддаленням один від одного.

Коли постає неминучий в цій ситуації питання, чи потрібно прощати чоловіка, вирішувати зопалу під впливом гніву і образи не можна ніколи, адже це може зробити нещасними обох подружжя.

Психологи радять висловити всі свої думки з цього приводу уявного, а не реальному чоловікові.

Порожній простір поглине частину образи і знизить ризик конфлікту, який назріває, коли все сказане і зроблене вже буде неможливо змінити, а такий поворот, як правило, призводить до розриву.

У деяких випадках корисно писати листи до чоловіка, щоб поділитися своїми думками та переживаннями без надмірних емоцій і без особистого спілкування з зрадником.

Як пережити зраду: поради психологів

Незважаючи на такий удар, жінка повинна жити далі, не зациклюючись на своє розчарування. І в цьому їй допоможуть поради психолога:

 1. Після того як даний вихід гніву, слід зібратися з духом і постаратися мислити розсудливо. Під впливом негативних емоцій можна зробити чимало помилок і тоді створення нових відносин буде неможливо. Про колишні почуття треба просто забути – вони назавжди канули в минуле. Необхідно вжити всіх, що трапилося, не заперечуючи реальність, і раціонально поглянути на ситуацію.
 2. Незважаючи на те, що іноді жінка сама частково винна в невірності чоловіка, вона не повинна відчувати почуття провини, перекладаючи її на себе. Які б не були причини, сам проступок було вчинено виключно чоловіком за власною ініціативою. Завжди є вибір між зрадою і спробами все налагодити, але якщо чоловік йде по простому шляху зі зрадою, значить від не поважає свою дружину. Чоловік повинен повністю покаятися у своєму вчинку, щоб дружині було простіше пережити це зрада.
 3. Є сенс якийсь час пожити окремо – це допоможе заспокоїтися і все обміркувати. Навіть кілька днів, проведених далеко від чоловіка, покажуть, чи треба прощати. Іноді після роздільного проживання жінка розуміє, що поодинці набагато простіше і приємніше жити. Особливо якщо чоловік не допомагав по дому, критикував і нав’язував своє бачення домашнього побуту. Для багатьох зрада чоловіка стає перепусткою у щасливе життя, дає шанс знайти нормального чоловіка, який буде поважати і цінувати свою дружину.
 4. Коли варто важливе питання, як зберегти сім’ю, напевно, найкраще зайнятися дітьми, приділяючи їм максимум часу. Навіть маленькі діти відчувають справжній стрес, коли тато і мама в розладі, особливо від цього страждають чутливі малюки. Буде потрібно час, щоб в доступній формі пояснити їм, чому батько віддалився від своєї сім’ї. Не можна забороняти дітям бачитися з батьком – для них це буде страшний удар. Не намагайтеся використовувати дитини як зброю, адже в першу чергу буде страждати саме малюк, а він не винен в провині тата.
 5. Знайшовши собі заняття до душі, можна поступово позбутися від похмурих думок і тривоги. У жінки в такому стані не повинно залишатися жодної вільної хвилинки на те, щоб жаліти себе. Багато присвячують своє дозвілля спорту, занять аутотренінгом або йоги, повністю змінюють свій спосіб життя, а іноді і роботу. І це правильно, тому що, це дозволяє подивитися на світ навколо іншими очима і почати жити заново.
 6. У деяких випадках жити повноцінним життям далі жінці не дозволяє низька самооцінка. Зрада – це той поворотний пункт, який змушує задуматися про те, як змінити себе в кращу сторону, не тільки зовні, але і внутрішньо. Пора зробити нову зачіску, подбати про те, щоб оновити старий одяг. Якщо давно хотілося схуднути, саме час зайнятися цим. Щоб заново відчути радість життя, не варто постійно сидіти в чотирьох стінах – пора сходити в театр, на виставку, з’їздити з друзями на природу.
 7. Пам’ятайте – краще один раз пережити хворобливе розставання після зради, ніж все життя мучитися від підозр або навіть від повторних зрад. Якщо систематично прощати зради чоловікові, він буде сприймати це як негласний дозвіл, втратить повагу. Діти будуть переймати таку хвору модель поведінки в сім’ї, і в подальшому син почне змінювати своїм дівчатам, а дочка сприймати зради як щось буденне. Ви ж не хочете таке майбутнє своїм дітям?

Читайте також:   Стадії любові: аналіз відносин в залежності від їх тривалості

Якщо вирішили зберегти сім’ю і пробачити:

 1. Як би не було важко, доведеться поговорити з чоловіком. Тільки спільне виявлення проблеми допоможе обом краще зрозуміти один одного. Жінці доведеться набратися терпіння, щоб вести себе терпляче, і вислухати всі доводи свого обранця спокійно. Ні в якому разі не можна відводити розмову в русло докорів і взаємних звинувачень, ніякої користі від цього не буде.
 2. Не варто дивитися на невірного чоловіка, як на ворога, корисно згадати, що це все той же чоловік, найближчий і улюблений, тільки оступилися. Можливо, варто погортати альбоми зі старими фотографіями, подивитися відео спільних сімейних торжеств, щоб зрозуміти, нарешті, що навіть така помилка не може перекреслити найголовніше – любов. Після цього пробачити і хоча б частково відновити взаєморозуміння буде набагато легше.
 3. Якщо обоє з подружжя продовжують жити в одній квартирі або будинку, жінці доведеться навчитися заново довіряти своєму чоловікові – без цього нові нормальні відношення не складуться. Якою б сильною була ревнощі, від неї доведеться позбутися, так само як і від допитів з приводу, тим більше від перевірок телефонних дзвінків та електронної пошти чоловіка. Зрозуміло, довіру він ще має заслужити, але на це теж потрібен час.

Не зайвим буде жінці вислухати поради священика з цього питання. У православ’ї зрада – це добровільне зрада і якщо чоловік теж віруючий, щоб заслужити прощення, він повинен щиро покаятися, сповідатися і причаститися. Існує і молитва для прощення зради – це молитва покаяння і прощення «В руки Твого превелікаго милосердя».

Зрада з помсти, капості коханці, скандали і сльози не допоможуть вирішити проблему, а тільки озлобився і приведуть до ще більших страждань і спустошення. Вам потрібні тільки позитивні емоції, а негативні тільки сильніше потягнуть в пучину відчаю.

Щоб пережити таку важку, і в цілому, ганебну ситуацію, як зрада, необхідні сили і витримка.

Як пробачити зраду чоловіка і жити далі, якщо занадто боляче, а емоції зашкалюють? Кращим виходом буде звернення до психолога – він оцінить ситуацію і допоможе знайти рішення, але тільки за однієї умови – якщо ще залишилася любов. А якщо зрада була не один раз, тоді ніякої психолог не зможе зберегти сім’ю. Тому що її вже давно немає.

Цінуйте, поважайте і любіть в першу чергу себе – ця любов завжди буде взаємна!

Як пробачити зраду чоловіка і жити далі Посилання на основну публікацію Як пробачити чоловіка за зраду і жити щасливо далі: поради

Джерело: https://v-detalyah.ru/kak-prostit-izmenu-muzha-i-zhit-dalshe

Дієві поради, як пробачити чоловікові зраду і жити далі

Причини розлучень можуть бути самими різними, але найбільш частим приводом для руйнування сім’ї є зрада.

Хтось сприймає подружню невірність як травму, якої не залікувати впродовж довгого часу, хтось бачить в ній можливість почати нове життя.

Але в будь-якому випадку зрада викликає багато роздумів і змушує змінити звичне сприйняття відносин між чоловіком і жінкою. Розглянемо, як забути зраду і жити далі з чоловіком.

Перші кроки після того, що сталося

Зрада відбулася. Подумайте, що послужило причиною такої ситуації. Це необхідно для того, щоб уникнути повторення в подальшому, чи залишитеся ви з цим чоловіком. Не допустити нової зради можна, змінивши себе і своє ставлення. Будь-який конфлікт виникає з вини двох, не знімайте з себе відповідальність, не звинувачуйте в усьому чоловіка. Чоловіки рідко йдуть на зраду від нудьги.

Не має значення, чи плануєте ви подати на розлучення або пробачити чоловіка і продовжувати жити з ним, сподіваючись на вірність і взаємна повага. Є три кроки, які необхідно зробити, щоб відновити емоційний стан.

Поради психолога, чи варто прощати чоловікові зраду. Чи потрібно мстити?

Прийняти і пробачити

Змиріться з тим, що сталося. Боротьба марна, як і спроби закривати на проблему очі. Прийнявши зраду, ви зробите перший крок на шляху до прощення.

Якщо вам відомі мотиви чоловіка, що підштовхнули його в обійми іншої жінки, проведіть з чоловіком відвертий, спокійна розмова, не опускаючись до істерики.

Якщо ви не можете до кінця зрозуміти причину його поведінки, запитайте про це у чоловіка, але спокійно і щиро. Зацікавлений в збереженні сім’ї чоловік постарається пояснити вам, що спонукало його на такий підлий по відношенню до вас вчинок.

Деякі чоловіки приводом для зради називають раптово спалахнула пристрасть або стан алкогольного сп’яніння. Насправді, причини криються набагато глибше. У сім’ї, відносини в якій ґрунтуються на гармонії і розумінні, чоловік ніколи не втратить над собою контроль, в якій би ситуації він не виявився.

Постарайтеся разом докопатися до істини. Якщо у вас виникло відчуття, що чоловік намагається уникнути відповіді, замість того, щоб щиро зізнатися, не звертайте розмова, продовжуйте розпитувати, м’яко і без тиску.

Якщо ви не впізнаєте справжню причину і будете закривати на те, що трапилося очі, неприємна ситуація буде виникати у вашому житті знову і знову, поки ви не вивчите цей болючий урок.

Знати причину невірності чоловіка – важливо для вас самої.

Відповідальність чоловіка за вчинок

Щоб пробачити чоловіка, ви повинні дочекатися і його кроків. Йому необхідно зрозуміти, що він відповідальний за те, що сталося, усіма силами повинен домогтися вашого вибачення. Вам відводиться можливість висловлювань, що вас не влаштовує, розмов про те, що ви хочете чути, в чому потребуєте даний момент.

Якщо для вас така поведінка дуже складно або ви не впевнені, що чоловік піде вам назустріч і погодитися з вашими проханнями, задумайтеся, швидше за все, ви жертва в цих відносинах.

Викличте чоловіка на відверту розмову. Прямо скажіть йому, яких дій чекаєте від нього, щоб він заслужив ваше прощення. Що йому зробити або сказати, щоб ви змогли його пробачити?

відпустити

Як пробачити чоловіка за зраду і жити щасливо далі: порадиОстанній крок для прощення полягає в символічному відпуску вашої образи. Викладіть на аркуші паперу все, про що думаєте, які почуття викликала у вас зрада чоловіка. Всі ті думки, від яких хочете позбутися. Складіть список самі і дайте чоловікові написати таку ж записку. Не читайте, що написав кожен з вас. Зімніть листи і киньте у вогонь. Ви можете зробити це у води (підійдуть річка, озеро, ставок у парку) і відправити папір в плавання. Якщо можливості спалити або кинути в воду немає, просто відкрийте вікно і викиньте.

Така дія допоможе вам знищити гнітючі думки у вашій голові. З цього моменту дайте собі обіцянку, що будете вибудовувати відносини за новою схемою.

Як пробачити чоловіка і зберегти сім’ю?

В основі будь-якого розладу лежить відсутність взаємоповаги та взаєморозуміння, тому дайте ситуації об’єктивну оцінку і проаналізуйте, яку роль в цьому зіграли ви самі. Жінкам, які вирішили боротися за свій шлюб після зради, можна порадити наступне:

 1. Обов’язково потрібно прямо і відверто поговорити з чоловіком. Не можна вичікувати час, перш ніж зважитися на неприємний і болісний для вас розмова. Не згадуйте про старі образи і претензії, зосередьте увагу лише на обговоренні сталася зради.
 2. Кожному з партнерів необхідно відкрито, не лаючись і не сварячись, назвати ті якості іншого, які викликають найбільше роздратування. Після цього кожному повинна бути надана можливість висловити власну точку зору і запропонувати, як вирішити проблему, що склалася.

Якщо суперниці більше немає у вашому житті, чоловік клянеться більше навіть не дивитися на інших жінок, а жити виключно заради сім’ї, не дуже радійте.

Те, що його пасія зникла з вашого горизонту, не завадить чоловікові проводити постійні порівняння дружини і коханки. Причому порівнювати він буде частіше за все не на користь дружини.

Якщо для важкого розмови з чоловіком ви вибрали певний час і конкретне місце, потрібно приходити на зустріч в найкращому вигляді. Вашому чоловікові ні до чого бачити ваші опухлі від сліз очі, тьмяну шкіру, неприбрану зачіску і недбалу одяг. Подбайте про те, як будете виглядати. Будьте граціозною, чарівною і впевненою в собі жінкою.

Як забути про те, що трапилося і жити далі?

Не займайтеся самознищенням, не порівнюйте себе з коханкою чоловіка. Замість цього займіться власним розвитком.

Невірність чоловіка може послужити відмінною мотивацією для кардинальних життєвих змін. Запишіться на фітнес, почніть ходити в басейн, рушайте в подорож або взагалі звільніть з обридлої роботи.

Щоб налагодити життя після зради і догляду чоловіка, прислухайтеся до наступних порад психологів:

 1. Навчіться активно слухати. Це вміння полягає в прояві непідробного інтересу до того, що хвилює співрозмовника, його переживань і подій. Поважайте те, що цікаво оточуючим вас людям, не ставте свої потреби понад усе.
 2. Навчіться довіряти чоловікові заново. Звичайно, дати таку пораду легко, але от застосувати на практиці … Одного разу обдурена жінка насилу зможе почати знову вірити зрадив її партнеру. У кожної пари свої методи вирішення цього питання: в одних чоловік спочатку дозволяє дружині контролювати його дзвінки і повідомлення, в інших чоловік і дружина відновлюють відносини на основі довіри.
 3. Не намагайтеся на емоціях мстити невірного чоловіка, змінюючи у відповідь з першим зустрічним чоловіком, щоб не шкодувати після.

Як пробачити чоловікові зраду? Психологи радять йти на примирення тільки після того, як ви детально проаналізуєте ситуацію, що склалася і з’ясуйте причини невірності. Зрада буде тиснути на ваші плечі важким вантажем, будьте готові до того, що відновити втрачену довіру до чоловіка ви зможете тільки після довгих місяців або навіть років.

Як пробачити чоловіка за зраду і жити щасливо далі: порадиПостарайтеся вислухати чоловіка, можливо, він знайде правильні слова, щоб пояснити те, що трапилося

Навряд чи ви зможете повернутися до колишніх відносин після зради. Вас чекає новий етап або ви виявите, що ваш шлюб вичерпав себе. Того, що було раніше, у вашому житті вже не буде, тому не завжди варто намагатися утримати минуле.

Поради психологів, яких дій варто уникати

У стресовому стані після факту невірність чоловіка найдовше перебувають ті жінки, які не розуміють, які причини штовхнули чоловіка на цей крок, і в усьому звинувачують виключно його.

Гнів здатний порадити людині зробити такі вчинки, які в майбутньому тільки збільшать кількість проблем.

Жінки, які дізналися про зраду чоловіка, повинні прислухатися до наступних практичних рекомендацій:

 1. Не слід спроб зустрічей і розмов з конкуренткою. Якщо вона молода, успішна і красива, ваше самолюбство серйозно постраждає. Не провокуйте коханку на скандал, не намагайтеся розжалобити, розповідаючи про ваших дітей – це безглуздо.
 2. Не будьте занадто агресивною по відношенню до чоловіка. Визнайте, що зрада відбулася, і не починайте відкриту війну. Чітко визначитеся, якій позиції дотримуєтеся ви, будь то рішення розлучитися або поставити відносини на паузу, щоб подумати над остаточним вердиктом.
 3. Не розголошуйте інформацію про зраду чоловіка родичам, друзям і колегам. Це не допоможе звернутися до совісті чоловіка, і вже тим більше не поверне його до вас. Навпаки, якщо чоловік дізнається, що за його спиною ви розповідаєте про нього гидоти, ви втратите його назавжди.

Деякі сварливі і буркотливі від природи жінки після зради партнера раптом стають ласкавими і доброзичливими. Хтось йде в салон краси, щоб створити собі новий образ для залучення чоловіка. Однак такі дії не допоможуть досягти бажаного ефекту.

Довго жити з фальшивими емоціями, до яких додається пригнічений гнів, ви не зможете, що призведе одного разу до ще більшого скандалу. Плюс вимушена чужа для вас роль може викликати психічні та фізіологічні розлади.

Перше бажання обдуреної дружини – покарати (в тому числі і фізично) образив її чоловіка. Однак хіба можна повернути любов, залякуючи чоловіка фізичною розправою або тиснучи на його психіку? Навіть якщо вийде повернути зрадника в сім’ю, де він знову буде зразковим чоловіком і батьком, через якийсь час він втече до жінки, що не прагне домінувати і пригнічувати його.

Джерело: https://woplan.net/deystvennye-sovety-kak-prostit-muzhu-izmenu-i-zhit-dalshe/

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *