Як пробачити хлопця за зраду: причини чоловічої невірності і поради

Коли люди вступають у відносини, то повинні розуміти, що це не тільки приємне спільне проводження часу, а й постійна робота. Обидва людини повинні вкладати у відносини багато зусиль, щоб вони були міцними і гармонійними.

Зміст приховати

Але все люди мають право на помилку, а в відносини такою помилкою часто стає зрада. Є ситуації, коли зраду не можна пробачити і жити далі, як ніби нічого не було. Але іноді партнер розуміє, яку зробив помилку і щиро кається.

Зрозуміти це можна по 10 ознаками.

10. Обриває всі зв’язки

Як пробачити хлопця за зраду: причини чоловічої невірності і поради

Пробачити зраду нелегко, для цього потрібно багато сил, і не всі люди здатні пробачити зраду з боку коханої людини. Але не завжди зрада – це навмисний крок. Друга половинка може картати і ненавидіти себе за заподіяння болю партнеру. Якщо людина обриває всі зв’язки з колишнім коханцем або коханкою. Видаляє з соціальний мереж, стирає номер телефону і всіляко уникає зустрічей з цією людиною. Така поведінка говорить про те, що зв’язок був коротким і партнер не хоче, щоб подібне коли-небудь ще повторилося. На це варто звернути увагу, якщо ви вирішуєте пробачити зрадника.

9. Щиро шкодує

Як пробачити хлопця за зраду: причини чоловічої невірності і поради

Щирий жаль і каяття говорять про те, що партнер розуміє, який біль завдав свій другій половинці. І, можливо, зробив це не навмисно. Головне, щоб почуття каяття йшли від самого серця. Часто буває, що партнер після зради просить вибачення, благає пробачити його і робить все можливе, щоб завоювати довіру своєї другої половинки знову. Але проходить час, і історія повторюється. І повторюється не один раз. Така поведінка говорить про повну неповагу почуттів партнера. Якщо ви бачите, що зрадник не перетворюється, щоб повернути вас назад, а усвідомлює, що його вчинок непростітелен, варто придивитися до щирості його слів і вчинків. І, може бути, пробачити цю помилку.

8. Намагається повернути довіру

Як пробачити хлопця за зраду: причини чоловічої невірності і поради

Ще одна ознака, який можна розцінити як знак, щоб пробачити зраду – це бажання всіма силами завоювати вашу довіру знову. Партнер раптово починає уважніше ставитися, піклується і ласку. Намагається зробити все, що в його силах, щоб заслужити прощення і довіру знову. Це може провялятся і в дрібницях. Невеликі сюрпризи, подарунки, надання знаків уваги. Всі свої вчинки партнер намагається зробити якомога прозорішими, щоб не викликати зайвого підозри. Відкритий доступ до всіх соціальних мереж і телефону – все це говорить про те, що завоювати ваше довіри знову для другої половинки дуже важливо. Природно, для загоєння отриманої рани має пройти час. І якщо партнер готовий дати його стільки, скільки буде потрібно, при цьому він усіма силами показувати, наскільки ви йому важливі,варто дати коханому чи коханій другий шанс.

7. Готовий підлаштовуватися під вас

Як пробачити хлопця за зраду: причини чоловічої невірності і поради

Людиною, після зради, рухає сильне почуття провини. Партнер не тільки з допомогу слів вибачиться і повернути ваше розташування. Людина, яка щиро кається готовий в будь-яких ситуаціях підлаштовуватися під вас і ваші бажання. Виконувати будь-які примхи і бажання, аби отримати прощення. Ваші інтереси відтепер коштують на першому місці. Якщо ваш партнер раніше був егоїстом і думав тільки про себе, то почуття провини після зради бере верх над егоїзмом. Тільки ось таке ставлення може тривати рівно до того моменту, як ви вибачте свою другу половинку.

6. Чи не набридає

Як пробачити хлопця за зраду: причини чоловічої невірності і поради

Після зради коханої людини, в першу чергу зради, людина може відчувати різні почуття починаючи від відчаю і закінчуючи гнівом. У такі хвилини природною реакцією буде бажання побути на самоті і якийсь час не бачити причину таких сильних переживань. А постійні дзвінки, повідомлення або зустрічі, через які обранець або обраниця намагається вибачиться лише погіршують ситуацію. Якщо людина дійсно визнає свою провину, він залишить вас у спокої і не буде набридати до того моменту, поки ви не будете готові з ним поговорити. Таким чином він визнає ваше право злитися і досконалу їм помилку.

5. Чи відчуває себе жахливо

Як пробачити хлопця за зраду: причини чоловічої невірності і поради

Що повинен чувстовать людина, яка змінила і відчуває докори сумління? Правильно, відчуває він себе жахливо. Особливо якщо ваш партнер не патологічний зрадник, який ніяких докорів сумління не відчуває навіть при постійних зрадах. Люблячий вас по-справжньому людина після цього буде відчувати себе негідним вас. А постійне відчуття провини і страху не покидатиме його ні на секунду. І якщо ці почуття непідробні, можна спробувати пробачити зраду і почати відносини з чистого аркуша.

4. Намагається почати все заново

Як пробачити хлопця за зраду: причини чоловічої невірності і поради

Як зрозуміти, що є шанс пробачити зраду і продовжувати будувати відносини? Потрібно уважно придивитися до вашого партнера. Раптово його ставлення до вас стало як в перші місяці після знайомства. Це означає, що партнер намагається почати все заново і розбудити в вас те почуття закоханості, які ви відчували раніше. Звичайно, буде непросто забути про нанесеної образі, але від вас цього і не потрібно. Але про це повинен подбати ваш партнер, якщо він хоче почати все заново. А вам варто спробувати дати йому ще один шанс і ваше прощення.

3. У вас є діти, які його люблять

Як пробачити хлопця за зраду: причини чоловічої невірності і поради

Ніщо не робить розрив таким важким, як наявність спільних дітей. Розрив батьків – це завжди сильний стрес для дитини, навіть якщо він давно виріс. Але ще більше потрясіння для дітей – дізнатися причину розриву мами і тата. А що робити, якщо дитина у вас від першого шлюбу, і він вже встиг прив’язатися і полюбити нового партнера? Адже знайти людину, яка буде любити чужу дитину як свою не так просто. Звичайно, залишатися разом після образи тільки заради дитини – не найкращий вихід, але, якщо є хоча б шанс, що ви зможете забути про зраду, можливо варто спробувати.

2. Це сталося один раз

Як пробачити хлопця за зраду: причини чоловічої невірності і поради

Однозначно прощати систематичні зради не можна ні в якому разі. Людина не любить вас, а просто використовує, при цьому примудряючись гуляти на стороні. Найчастіше такі партнери навіть не приховують своїх пригод від другої половинки. Але якщо зрада була лише раз і в глибині душі ви розумієте, що ваш партнер щиро розкаюється у скоєному. Як би важко не було усвідомити це, але не завжди зради говорять про відсутність любові до вас. Існує безліч прикладів, коли після однієї зради люди залишалися разом і переживали цей важкий період. Або через деякий час після розставання на грунті зради сходилися знову. Головне не рубати в плеча і не робити поспішних висновків. Якщо зрада була одного разу, варто спробувати пробачити свого партнера.

1. Зізнався сам

Як пробачити хлопця за зраду: причини чоловічої невірності і поради

Найважче – це зізнатися людині, яка тебе любить, в зраді. Для здійснення такого кроку потрібна мужність. Після визнання є шанс, що друга половинка може втратити вас назавжди, але приховувати правду і постійно обманювати часом ще складніше. Як би не було важко зізнатися у зраді, зробити це може тільки любляча людина. Ну і куди краще дізнатися про зраду від партнера, ніж від сторонніх людей. На визнання складно зважитися, але якщо ваша друга половинка пішла на це, може і вам варто дати відносинам ще один шанс?

Джерело: https://top10a.ru/10-priznakov-togo-chto-vash-partnyor-sozhaleet-ob-izmene-i-ego-stoit-prostit.html

Як можна пробачити зраду чоловіка: корисні поради психолога

Як пробачити хлопця за зраду: причини чоловічої невірності і поради

Прийняли рішення залишитися з чоловіком після його зради? Щоб відновити відносини, Вам потрібно пробачити чоловіка. Зробити це дуже складно, але можна. Скористайтеся практичними порадами психолога, які Ви знайдете в сьогоднішній статті. Ви зможете змиритися зі зрадою, забути про нього, відпустити ситуацію, почати заново довіряти чоловікові, перестати його ревнувати і відновити відносини.

Як змиритися зі зрадою чоловіка і забути про все

Прийняти зраду коханого під силу не кожній жінці. Покрокове керівництво допоможе пережити важку ситуацію:

 1. Усвідомте факт зради . Більшість жінок не можуть повірити в те, що трапилося, психіка заперечує зраду. Жінка вважає, що з нею не могли погано вчинити. Перший крок до одужання – прийняти подружню невірність.
 2. Зрозумійте, що Ви можете помилятися . Тепер Ви знаєте, що Ваш чоловік далеко не ідеальний. Усвідомивши, що кожен може оступитися, станьте більш терпимі до чужих вчинків.
 3. Не порівнюйте себе з конкуренткою . Жінкам властиво критично оцінювати себе. Змагаючись з суперницею, Ви знизите свою самооцінку. Не шукайте зустрічей з коханкою, вона стороння людина в Вашій родині, та й так можна довести себе до психозу.
 4. Зберігайте гідність . Принижуючи, умовляючи чоловіка залишитися в сім’ї, Ви здастеся слабкою і жалюгідною. Втрата гордості не допоможе зберегти шлюб.

Життя після зради стає зовсім іншою, і щоб відновити її і налагодити стосунки в родині, дружині потрібно попотіти разом з чоловіком.

Що зробити, щоб пробачити зраду

Кращим радою буде відпустити чоловіка з сім’ї. Якщо бачите, що він залишається в сім’ї і розуміє, що оступився, важливо правильно пройти етап прощення.

Як пробачити хлопця за зраду: причини чоловічої невірності і поради

 1. Позбавлення від почуття власної провини . Необхідно зрозуміти, що чоловік зруйнував довіру. Перестаньте картати себе за те, що трапилося. Винні обоє, не можна звалювати весь тягар відповідальності на одного.
 2. Аналіз відносин з чоловіком . Стіна мовчання не допоможе пережити важкий етап. Спілкування має цілющий властивістю. Якщо поділіться переживаннями і спробуєте дізнатися причини вчинку улюбленого, подолаєте ще один крок до відновлення шлюбу. Щоб поговорити відверто, уникайте докорів, звинувачень, високих тонів. Уявіть, що знаходитеся на сеансі у психолога і діліться відвертим.
 3. Створення міцних уз . Сконцентруйтеся на позитивних моментах подружнього життя. Згадуйте приємні сімейні події, влаштовуйте романтичні вечері, щоб внести нотку позитиву в шлюб. Згодом зрада забудеться і прийдуть позитивні емоції, відносини нормалізуються.

Пам’ятайте, що знову вірити чоловікові і любити його вийде не відразу. Конкретні терміни індивідуальні. На практиці для створення здорового клімату в сім’ї йде більше року. Важливо набратися терпіння і мета буде досягнута.

Як пробачити хлопця за зраду: причини чоловічої невірності і поради

Ми радимо прочитати безкоштовну книгу Олексія чорноземи «Що робити з чоловічими зрадами». Ви дізнаєтеся чому чоловіки зраджують і йдуть до коханкам, як правильно реагувати на зраду, щоб зберегти відносини і не допустити повторення в майбутньому, а також як все це пережити.

Книга безкоштовна. Щоб завантажити, тисніть ось на це посилання, залиште свій e-mail і на пошту прийде лист з посиланням на pdf-файл.

Як зберегти сім’ю і налагодити відносини

Навіть якщо зрада глибоко ранила дружину, не вимагайте вибачень. Чоловік може їх принести, але зробить це нещиро через агресивного натиску і проявів злості. Помилково вважати, що чим більше чоловік приносить вибачення, тим швидше відносини налагодяться.

Перестаньте постійно нагадувати про те, що трапилося, «пиляти» його. Не згадуйте даму, з якою чоловік змінив. Нагадуючи про суперницю, він буде частіше про неї думати.

Інша поширена помилка жінок – брехати, робити вигляд, що пробачили улюбленого, хоча глибоко в душі це не так. Не варто оголошувати, що Ви «відпустили йому гріхи», якщо відчуваєте, що ображаєтеся. Не форсуйте події, Ви відчуєте, коли дійсно вибачте чоловіка. Якщо збрешете, думаючи, що відносини в родині налагодяться швидше, то всі зусилля пропадуть дарма.

Читайте також:   Ерогенні зони у чоловіків: де шукати і як стимулювати

Приділяйте час своєї зовнішності, займіться цікавим хобі. Переключившись на свій розвиток, Ви автоматично позбавите чоловіка від безупинного тиску. Нові захоплення піднімуть самооцінку і змінять Ваш образ в очах чоловіка. Побачивши Вас нову, у нього з’явиться інтерес.

Все ще сумніваєтеся, чи варто прощати зраду? Тут Ви знайдете все «за» і «проти», почуєте думку психологів.

Якщо походи наліво тривають, в цій статті написано, що робити. Ви дізнаєтеся, як чинити, щоб він припинив змінювати, хто не шукає інтиму на стороні. Також ми підготували кілька одворотів від коханки.

Тут ми обговорювали, як помститися чоловікові зрадою. Ми склали детальний план, підготували список того, що не можна робити.

Хочете змінити чоловікові? Читайте тут, чи варто це робити, до яких наслідків потрібно готуватися, як все-таки вступити.

Щоб уникнути адюльтеру в майбутньому, дізнайтеся, чому чоловіки зраджують дружинам. Тут Ви знайдете список корисних фільмів по темі, чоловічу думку, причини невірності.

Як навчитися знову довіряти чоловікові

Як пробачити хлопця за зраду: причини чоловічої невірності і поради

Визначивши джерело недовіри, запропонуйте відверту розмову коханому. Попросіть його час від часу дзвонити Вам під приводом, що переживаєте.

Спокійно висловите дружину, що змушує Вас відчувати себе некомфортно. Можливо, він стане звертати увагу на свої звички, постарається докладніше і точніше пояснювати свої вчинки і зайнятість. Тоді Ви перестанете нервувати і поступово почнете довіряти чоловікові більше.

Коли підозри розвіються, настане зцілення. Це і буде відновленням довіри.

Як перестати ревнувати чоловіка до інших

Створення міцного шлюбу вимагає зусиль двох сторін. У той час як чоловік буде намагатися стати чесним, Вам потрібно перестати проявляти недовіру. Чи не вважайте нормою регулярно перевіряти мобільний телефон чоловіка, пошту на комп’ютері, кишені.

Кожна людина має право на особистий простір. Подумайте, було б Вам приємно, якби Вашу пошту та дзвінки постійно відстежували? Вриваючись в особистий простір чоловіка, Ви змушуєте його до віддалення і скритності.

Нагадуйте собі, що якщо він залишився з Вами, то приводів ревнувати немає.

Дивіться випуск передачі «Все буде добре». Серія присвячена зраду чоловіка, як простити її і повернути гармонію у відносини:

Змиритися з зрадою, заново почати довіряти чоловікові, зберегти сім’ю і жити зі зрадником – це дійсно дуже складно. Але куди гірше нічого не зробити, а потім картати себе.

Статті, які Вас зацікавлять:

Джерело: http://selfishlady.ru/kak-prostit-izmenu-muzha/

Як пробачити чоловікові зраду? Вам не сподобається відповідь, але це працює

29 квітня 2015 Наталія Шевцова

Рубрика: Про чоловіків і жінок, Статті Наталії Шевцової, Статті наших авторів, Статті про психологію, відносинах і особистісному розвитку

Як пробачити хлопця за зраду: причини чоловічої невірності і поради

Зрада. Саме слово несе в собі осколки розбитих почуттів, недоноски розірваного серця і уламки зруйнованої життя. І біль. Дуже багато болю.

Невже можливо це пережити? Як безглуздо звучать слова, що життя триває – час зупинився в ту мить, коли абстрактне слово стало кошмарної реальністю. Як нерозумно звучать «поради» змінити в помсту або піти, грюкнувши дверима.

Адже від цього роздирає біль не стане менше, а тільки прикриється, нібито, байдужістю. Що робити?

Насамперед слід сказати, що, незалежно від того, розлучитеся ви з чоловіком після його зради чи ні, пробачити потрібно обов’язково . Тобто можна пробачити зраду і залишитися разом з чоловіком, а можна піти від нього після того, як він змінив, але все одно потрібно буде попрацювати над його прощенням.

Отже, як пробачити чоловікові зраду? На жаль, я не можу дати якусь універсальну інструкцію, дотримуючись якої можна пробачити чоловіка. Справа в тому, що ситуації бувають різні, причини, за якими змінюють чоловіки, теж відрізняються. Кожен конкретний випадок потрібно розбирати в індивідуальному порядку. Однак, якийсь загальний підхід до вирішення даної проблеми, все-таки, існує.

Як пробачити чоловікові зраду?

Відповідь на це питання викликає дуже великий опір у жінок, тому що він приносить ще більше болю, ніж було до цього. Він полягає в наступному. Жінка повинна прийняти таку думку: «Якщо це зі мною сталося, значить це справедливо».

Подібна думка зазвичай викликає дуже велику кількість негативних емоцій у більшості жінок.

«Як це може бути справедливим? Я ж вірна, я ж не зраджую! », Або« Я ж хороша дружина, я все роблю, намагаюся як краще, а він мене зрадив – як це може бути справедливим ?! » – ось що в першу чергу подумає практично будь-яка жінка у відповідь на пропозицію взяти зраду, як справедливу ситуацію.

На перший погляд може здатися, що це якесь марення, що подібне може порадити тільки людина, яка взагалі не розуміє, про що говорить. Питання звучить «Як пробачити чоловікові зраду?», А відповідь виходить, ніби як «сама винна». Так чи що?

Не так. Тут є одне велике «але»: те, що здається нам несправедливим з нашої точки зору, найчастіше виявляється дуже навіть справедливим, якщо подивитися на ситуацію з іншого боку.

Тобто, якщо ми стоїмо посеред міста, ми бачимо перед собою вдома, якусь вулицю, магазини і так далі.

Але якщо ми піднімаємося на дах багатоповерхового будинку, то ми вже можемо бачити розмір цього міста, ми бачимо, куди веде ця вулиця, ми бачимо, звідки вона починається.

Точно так само відбувається і в ситуації зі зрадою: якщо дивитися на неї з тієї точки, в якій ми знаходимося зараз, ми можемо зробити висновок про те, що це несправедливо.

Але якщо подивитися на ту ж саму ситуацію з іншої позиції, з більш високої точки, то найчастіше виявляється, що вона (ситуація) дуже навіть справедлива. І пробачити можна тільки в тому випадку, коли до жінки приходить розуміння того, в чому саме полягає ця справедливість.

А справедливість кожної конкретної зради буває різною, і залежить вона від характеру чоловіка, від характеру жінки, від подій, що відбуваються і т.д. і т.п.

Приклад зради і прощення

Причини зрад можуть бути різними. Як приклад давайте розглянемо одну з безлічі можливих причин. Отже, однією з найпоширеніших причин, яка призводить до зради, є ситуація, коли чоловік стає для жінки центром життя.

Тобто тоді, коли вона на нього буквально надивитися не може, вона дивиться на нього, як на Бога, вона все своє життя пов’язує тільки з ним. У такій ситуації жінка, в першу чергу, розглядає себе як його дружина, а вже потім вона особистість, вже потім вона мати і так далі.

Це надмірна прихильність до чоловіка.

Формується ця прихильність поступово: поступово накопичується якась ревнощі, поступово накопичується страх втратити чоловіка, поступово накопичуються дрібні образи і так далі.

І все це часто відбувається підсвідомо, тому для людини, яка не цікавиться психологією, відстежити той момент, коли це сталося, практично неможливо. Коли так сталося, жінка починає перекладати на чоловіка відповідальність за своє життя.

У такій ситуації саме чоловік відповідає за її рівень щастя, за її самопочуття, за її настрій, за все, що відбувається і не відбувається в її житті.

Як пробачити хлопця за зраду: причини чоловічої невірності і порадиЧоловік при цьому підсвідомо відчуває надмірне навантаження, він відчуває, що йому важко, погано. Підкреслю, що це відбувається на підсвідомому рівні – чоловік часто не віддає собі звіт, з чим пов’язана його такий стан. Він просто відчуває, що йому якось недобре. І ось з цього «недобре» різні чоловіки шукають різні виходи і, знову ж таки, найчастіше абсолютно несвідомо. Одні п’ють, інші хворіють, треті змінюють і т.д. Так як тема моєї статті безпосередньо стосується зрад, то я розгляну докладніше саме цей випадок.

Отже, припустимо, жінка надмірно прив’язалася до чоловіка. Чому деякі чоловіки в такій ситуації починають змінювати? Чоловіка тягне до іншої жінки просто тому, що вона дає йому те, чого не дає дружина. І дуже помилково вважати, що це тільки секс.

Дійсно, існує окрема категорія чоловіків, які не можуть зупинитися на одній партнерці, і вони змінюють постійно, але це зовсім інша ситуація. Зараз же я розглядаю саме нормальну сім’ю, в якій раптом з’являється інша жінка.

Що ж вона такого дає, чого не дає дружина?

Вона дає чоловікові відчуття свободи. Вона його розвантажує від того, чим навантажує дружина. Інша жінка просто дає йому віру в нього, дає йому якусь опору, вона любить його просто так, не чекаючи, що він зробить її життя щасливим. І чоловік таким чином розвантажує свою психіку, а сама ситуація потрібна для того, щоб «вилікувати» дружину від прихильності.

У чому ж полягає справедливість ситуації в наведеному прикладі? Справедливість можна сформулювати наступним чином: якщо жінка створила таку ситуацію, в якій вона на чоловіка дивиться, як на Бога, і не може жити без нього, то обов’язково повинна відбутися така ситуація, яка навчила б жити без нього. І чоловік зраджує. А жінка, в зв’язку з цим, змушена проходити цей урок.

Як пробачити чоловікові зраду, якщо вона сталася саме через надмірну прив’язаність? Пробачити можна тільки шляхом усвідомлення цієї самої причини, шляхом усвідомлення того, що жінці потрібно щось в собі поміняти, змінити своє ставлення до чоловіка.

Але я підкреслюю, що прощення має проходити не шляхом переживання почуття провини: «Я винна в тому, що він мені зраджує», а мова йде про усвідомлення відповідальності за ситуацію: «Не тільки ти, але і я, ми обидва відповідальні за те, що зараз відбувається ».

З цього усвідомлення і народжується прощення.

І пам’ятайте. Прощення – це те, що допоможе вам рухатися далі без вантажу образ і претензій. Не важливо, залишитеся ви разом чи ні. Якщо вирішите розлучитися, прощення дасть вам сили почати нове життя без повторення старого досвіду. Якщо вирішите все відновити, прощення допоможе вибудувати нові міцні відносини в сім’ї.

Розібратися в причинах зради і знайти вихід з ситуації, що склалася вам допоможе консультація психолога

Пропонуємо вам придбати відеокурс Лабіринти Долі. Він допоможе правильно і повноцінно побудувати життя, стати сильною, гармонійною особистістю і реалізувати ваші справжні бажання

Джерело: https://zhivoeslovo.com/stati-natali-shevtsovoj/kak-prostit-muzhu-izmenu-vam-ne-ponravitsya-otvet-no-eto-rabotaet.html

Чи варто прощати зраду чоловіка: поради психолога про те, як вести себе в непростій ситуації

Чи варто прощати невірного чоловіка? Цим питанням задавалася кожна жінка, яка зіткнулася з подружньою зрадою.

Зрада чоловіка – дуже важке випробування для більшості представниць прекрасної статі, і кожна справляється з ним по-своєму: одні жінки відразу ж рвуть все відносини з невірним, інші страждають мовчки, вдаючи, що нічого не сталося, треті витрачають всі свої сили на помсту зраднику. Що говорять з цього приводу психологи?

Причини чоловічих зрад

Фахівці виділяють кілька груп причин чоловічих зрад:

 • Стиль життя. Чоловіча психологія вимагає різноманітності. Незважаючи на те, що чоловік любить свою жінку, проте – не може без періодичних «походів наліво». Йому подобається, коли партнерки у нього часто змінюються. Чоловіча полігамія закладена здавна; це природний інстинкт. Варто зазначити, однак, що далеко не всі чоловіки зраджують. Ті представники сильної статі, у яких розвинені моральні норми, як правило, не йдуть на поводу у інстинктів.
 • Нудьга. «Сильній статі» приїдається одноманітність. Дружина постійно, день за днем ​​однакова: і на кухні, і в ліжку. Чоловікові стає нудно, і він жадає нових відчуттів.
 • Спроба самоствердитися. Це відбувається, якщо у чоловіка є психологічні комплекси, а дружина, замість того, щоб підтримати, насміхається над ним. Результат – чоловік самостверджується за рахунок інших партнерок, які дають йому те, чого він позбавлений будинку.
 • Гіперсексуальність. Існує категорія чоловіків, що постійно потребують любовних утіхах. У тому випадку, коли дружина не бажає забезпечити партнеру достатній обсяг сексу, той іде за бажаним «на сторону».
 • Байдужість дружини. «Самець» не хоче прийняти і зрозуміти, що у його дами постійні «головний біль» при згадці про секс. Своєю байдужістю чоловіка, сама того не бажаючи, підштовхує благовірного до зради.
 • Відсутність задоволеності. Коли дружина не забезпечує своїй другій половині особливих, приємних відчуттів, йому необхідних.

Читайте також:   Як забути хлопця: розбір життєвих ситуацій і поради психологів

ЧИТАЕМ ТАКОЖ: що робити, якщо чоловік зраджує і бреше: як себе вести?

Психологи рекомендують проаналізувати ситуацію і спробувати зрозуміти причину, по якій сталася зрада. Це допоможе налагодити відносини з чоловіком, якщо стоїть питання, чи вибачати зраду чоловіка.

ознаки зради

Як же все-таки визначити, чи зраджує чоловік? Це можна зрозуміти за такими особливостями поведінки чоловіка:

 • Телефонні розмови дружина в присутності домочадців короткі, «завуальовані», мобільний телефон ретельно ховається від дружини.
 • Чоловік почав стежити за собою. Ретельний догляд за своїм зовнішнім виглядом, увагу до одягу, зміна стилю не можуть бути безпричинними.
 • «Друг життя» приходить додому набагато пізніше, ніж зазвичай; часто «затримується» на роботі.
 • Регулярна брехня чоловіка. Якраз в цьому випадку жіноча логіка – хороший помічник, доведеться всього лише зіставити деякі факти і події, щоб зробити висновок.

Що робити, якщо вам зрадив чоловік: поради психолога

Зрада «все-таки сталося» – подружнє зраду підтвердилося. Що робити в цій важкій ситуації? Психологи дають такі поради: (рекомендуємо прочитати: чи можна пробачити зраду чоловіка: відповідь психолога)

 • Виговоритися. Якщо немає близької подруги і поговорити «по душах» ні з ким, своє горе можна вилити на папір, описавши всі свої почуття. Так швидше вийде «відпустити ситуацію». Добре в даному випадку відвідати психолога. Якщо у вашому місті немає відповідного фахівця, можна знайти психолога, який консультує по Скайпу.
 • Змінити обстановку, переключитися. У цьому гарна підмога – театр, кіно, гості, хобі, читання.
 • За твердженням обізнаних людей, праця – найкращі ліки. Пориньте з головою в роботу, візьміть участь в будь-якому новому проекті.
 • Не можна відмовляти собі в задоволеннях. Будь це смачна їжа, улюблена музика, спа, салон краси, шопінг або поїздка на курорт.
 • Підвищення самооцінки скривдженої жінки – обов’язковий пункт «програми реабілітації». Не варто себе звинувачувати, жаліти і гнітючою. Найкраще в цьому допоможе хороший психотерапевт.

Чого робити не слід?

Жінка, яка засмучена зрадою чоловіка, може робити неправильні дії, здатні принести їй ще більші страждання. Отже, чого робити не слід:

ЧИТАЕМ ДОКЛАДНО: ознаки зради: як дізнатися, що чоловік зраджує?

 • Не слід замовчувати проблему і робити вигляд, ніби нічого не сталося. Пригнічуючи негативні почуття і не маючи можливості виговоритися, ви наносите величезної шкоди своїй нервовій системі.
 • Загрожувати чоловікові і залякувати його чим би то не було: самогубством, розлукою з дітьми і т. Д. Цим ви тільки погіршить ситуацію і дасте чоловікові можливість виправдовувати себе: «так мені ще пам’ятник треба поставити за те, що я терпів таку істеричку!»
 • Не можна відразу ж починати серйозні відносини з іншим чоловіком – є небезпека знову зазнати невдачі.
 • Зловживати алкоголем. Спиртне – кращий розчинник: він розчиняє дружбу, здоров’я, гроші, сім’ю, але тільки не проблеми!
 • Брати провину на себе. Не потрібно займатися самоїдством і опускати ще нижче свою і без того похитнулася самооцінку.
 • Мстити. Помста ще нікому не принесла щастя.

Чи можна пробачити чоловіка?

Ще одне питання, яке виникає у кожної жінки: якщо вже змінив, чи варто його прощати? Думка фахівця таке. Прощення – серйозне рішення, тому перш ніж його прийняти, слід почекати, обміркувати.

Зрозуміти, чи вийде забути образу і не дорікати згодом дружина. Ще необхідно обміркувати, гідний ця людина міцного зв’язку або краще зробити вибір на користь свободи.

Універсальних порад тут немає, в кожній ситуації рішення буде індивідуальним.

ЧИТАЕМ ТАКОЖ: як зрозуміти, що чоловік розлюбив?

Як почати нове життя?

Жінка стала роздумувати, чи варто прощати зраду чоловіка, і вирішила: все-таки чоловік прощений – як діяти далі, як жити з цим? Перш за все треба відпустити ситуацію і ні в якому разі не дорікати чоловіка.

Більш доречним буде розуміння і позитив з боку дружини, щоб улюблений знову не пішов шукати його у інших розуміють і веселих жінок.

Дамі потрібно постійно «тримати вухо гостро» – вдосконалюватися, розвиватися, щоб бути привабливою, цікавою, неординарною. Розсудливість і терпіння – кращі союзники!

Як пробачити хлопця за зраду: причини чоловічої невірності і поради

Джерело: https://SemPravorf.ru/psihologiya/stoit-li-proshchat-izmenu-muzha.html

Чи варто прощати чоловіка за зраду – поради психолога

Підозри про зраду чоловіка закрадаються в жіночі серця дуже часто. Багато хто вважає, що дружина повинна зробити все можливе і неможливе, аби утримати невірного чоловіка поруч. Насправді вирішувати чи варто прощати зраду чи ні, повинен кожна людина індивідуально. До того ж не всі знають, як забути зраду і жити з цим далі.

Зрозуміти причину зради

Психологи радять в першу чергу розібратися, що штовхнуло людину на такий вчинок. Це відіграє велику роль особливо в тому випадку, коли чоловік не визнає своєї провини, вважаючи, що ні чого страшного не сталося.

Можливо, в цій сім’ї все настільки погано, що змінивши, чоловік навіть не кається в цьому. Цій парі доведеться переглянути відносини, знайти приховані проблеми, які чоловік з дружиною не помічали за повсякденною рутиною.

 

Якщо чоловік відчуває свою провину, просить прощення за скоєне, то приймати рішення потрібно дружині самостійно. Звичайно, можна послухати думку подруг, родичів, але не варто перекладати на них відповідальність за долю родини.

Шукати відповіді на форумах, де сидять кинуті або скривджені чоловіками жінки немає сенсу. Кожна конкретна ситуація суто індивідуальна і вирішувати проблему треба буде кожній людині самому.

Можна звернутися за допомогою до фахівця. Психолог допоможе розібратися у власних почуттях, проаналізувати причину ситуації, що склалася, виявити проблему, яка існує в родині на даний момент.

Адже часто обставини, які змушують людину страждати, сидять десь глибоко в його підсвідомості. Іноді це можуть бути ревнощі або страх втратити дорого і близької людини.

Все це проектується на поведінку.

Перш ніж відповідати на питання: чи варто прощати зраду чоловіка, потрібно пробачити всі образи, постаратися йти далі. Якщо в парі є спільні діти, то не варто втягувати їх в дорослі чвари. Адже маленькі організми дуже сприйнятливі до сварок між батьками. Не можна використовувати дитини як зброя маніпуляції чоловіком.

Що робити жінці

Найпершим і важливим кроком вважається розмова по душам. Подружжя – це близькі один одному люди, які живуть в цивілізованому світі.

Не кожна жінка готова разом перекреслити все прожиті з цим чоловіком роки, щоб почати будувати нове життя.

В основному представниці слабкої статі намагаються розібратися в причинах, щоб зрозуміти чи варто прощати зраду загуляв чоловіка. Це важливо в тому випадку, коли пара хоче зберегти відносини і сім’ю.

Після приголомшливої ​​новини варто заспокоїтися. Розмова на гарячу голову до добра не приведе. Потрібно розуміти, що чоловіки і жінки зраду бачать по-різному: перші вважають, що це всього лише розвага, а другі – зрада.

Не варто мучити себе здогадками і сумнівами. Дізнавшись про зраду коханого чоловіка потрібно обов’язково сказати йому про це. Тільки після розмови і роз’яснення ситуації можна зрозуміти, прощати зраду чи ні.

Якщо про зраду жінці розповіли «доброзичливці», то не варто гарячкувати і відразу бігти розбиратися зі зрадником. Потрібно знати, що в нашому світі досить багато заздрісних і злих людей. Тільки розмова з чоловіком допоможе прояснити ситуацію, розібратися у всьому.

Не варто вірити кожному слову друзів і знайомих, адже не виключена ситуація, що хтось просто заздрить сімейному щастю і таким чином намагається нашкодити подружжю. Якщо все-таки факт зради підтвердитися, то не потрібно відразу бігти в ЗАГС, подавати заяву на розірвання шлюбу. Може бути, варто подумати над тим, як пробачити чоловіка і забути про його зраду.

Поради чоловікові

Коли чоловік і жінка знаходяться в шлюбі досить давно, вони стають близькими один одному людьми. Часто в парах, які живуть тривалий час разом, всі друзі, приятелі і навіть родичі поступово відходять на другий план.

Помилятися властиво кожній людині. Іноді зрада є лише дурним збігом обставин, перед якими чоловік не зміг встояти і піддався спокусі.

Наприклад, на корпоративі випив зайвого, а тут симпатична колега запропонувала розслабитися. Таку зраду потрібно постаратися приховати від дружини, адже вона була випадковою, а сварки і скандали в сім’ї гарантовані.

Не кожна жінка зможе зрозуміти і пробачити випадкову зв’язок.

Як вести себе жінці: поради психолога

Живучи під одним дахом, чоловік і жінка дізнаються один одного з кожним днем ​​все краще. Але після зради все хороші моменти забуваються, і в пам’яті залишаються лише негативні спогади.

Якщо стало відомо про зраду чоловіка, не варто мовчки робити вигляд, що ні чого не сталося. Така поведінка заради збереження сім’ї є неприйнятним, тому що при першій серйозної сварки негативні спогади обов’язково спливуть в пам’яті і подольют чимало масла в вогонь розбрату. Це може привести до нескінченних скандалів в сім’ї.

Не можна ставити чоловіка перед вибором або лякати його дітьми. Загрози покінчити власне життя самогубством теж не приведуть до бажаного результату. Чоловіки не виносять подібної поведінки, тому воно лише погіршить ситуацію.

Не потрібно забувати про зраду, та й навряд чи це вийде, адже спогади не малюнок, який можна стерти гумкою. Просто потрібно поговорити з чоловіком в спокійній обстановці, бажано без сторонніх очей.

Якщо невірний чоловік все ж любить свою дружину, то треба постаратися зрозуміти його і по можливості пробачити. Найважче тим жінкам, до яких чоловіки давно не відчувають теплих почуттів, а з відносин пішла романтика.

 

Не можна мстити за зраду. Це не дає абсолютно ні чого, крім сорому і відрази до власної персони. Після такого навряд чи можна думати про те, чи варто прощати зраду чоловікові, адже скоєний вчинок чи не краще того, що зробив він. Як пробачити хлопця за зраду: причини чоловічої невірності і поради

Читайте також:   Як перестати ревнувати свого хлопця: що потрібно зробити

Чому потрібно прощати зраду

Якщо, не дивлячись на факт зради, жінка продовжує любити свого чоловіка, і він відповідає їй взаємністю, то прощення в таких парах скоріше необхідність, ніж ласку.

Просто, в якийсь момент пара втратила точки дотику, і сталося те, що сталося.

Цим двом потрібно постаратися розібратися у власних почуттях, якщо вони залишилися, то прощення – це найкращий з можливих варіантів.

Якщо жінка не знає, як пробачити і чи варто прощати зраду, поради психолога допоможуть в даній ситуації краще всього. Перший, а також досить дієвий спосіб – хороші спогади. Потрібно витягти з пам’яті всі позитивні моменти, які були пережиті разом з чоловіком.

Друга порада – це повернення до початкової стадії відносин. Романтична вечеря, прогулянки по нічному місту або відвідування улюбленого місця, в якому пара часто бувала разом – все це посприяє налагодженню відносин.

Як пробачити зраду: поради психолога

Зради приходять в сім’ї далеко не відразу після дня реєстрації шлюбу. Найчастіше це відбувається через кілька років спільного життя, коли в стосунках настає своєрідна криза, з’являється нудьга і порожнеча. З цієї причини партнери починають шукати розваги на стороні.

Найчастіше допомагають зрозуміти, як просити зраду чоловіка психологи. Вони, як правило, дають слушні поради з цього питання. Якщо самостійно розібратися в ситуації, що склалася не виходить, то варто звернутися за допомогою до фахівця в сімейних питаннях.

Психологи пояснюють, що пробачити зраду дуже важко, деяким людям це зовсім не вдається. Але потрібно розуміти, що помилитися може кожен, і кожен має право на можливість виправити свої помилки. Деякі фахівці в області відносин стверджують, що прощати зраду необхідно, навіть для власного душевного спокою.

Щоб не допустити саморуйнування, не нашкодити майбутньому власних дітей, визначитися з подальшою долею своїх відносин з чоловіком, не варто довго роздумувати над тим, пробачити зраду чи ні. Поради психологів дуже корисні і дієві, тому до них важливо прислухатися.

зуміла пробачити

Коли в родині трапляється зрада, тільки мудра жінка здатна спокійно проаналізувати ситуацію, дізнавшись про безсторонньому факт. Дуже важливо залишатися в цей час врівноваженою.

Для багатьох чоловіків зрада – це лише порожній звук, який ні чого серйозного в собі не містить. Деякі і зовсім не вважають секс на стороні зрадою, головне для них почуття.

Жінки ж переживають цей факт набагато важче.

Якщо ж зрадник дійсно кається і переживає про подальшу долю родини, він не стане говорити про це на кожному розі, а буде намагатися згладити ситуацію.

Побачивши щирі переживання чоловіка, обов’язково варто задуматися про його прощення.

Жінка повинна подумати над тим, чи зможе вона почати будувати нове життя без цієї людини? Якщо не зможе, то прощати чоловіка потрібно обов’язково.

Чоловік повинен спокутувати

Не можна заспокоювати чоловіка і пояснювати йому, що він всього лише оступився, а зрада була помилкою. Чоловік повинен заслужити своє прощення. З цієї причини деякі жінки, дізнавшись про зраду, намагаються надати цьому факту особливого значення, для того щоб продовжити муки невірного чоловіка.

Якщо чоловіка пробачити відразу, то велика ймовірність повторної зради. Це буде тривати досить довго, до тих пір, поки відносини повністю не зруйнуються. Не обов’язково кричати і затівати грандіозний скандал, досить спокійно пояснити дорогому чоловікові, що своїм вчинком він заподіяв душевний біль. Часом важливо довести чоловіка до того стану, коли він щиро почне каятися.

Прощати зраду варто лише в тому випадку, коли жінка готова почати нове життя з чоловіком, що не повертаючись до минулого. Якщо дружина розуміє, що забути те, що сталося у неї навряд чи вийде, тоді єдиним виходом буде розлучення.

 Яке б рішення не прийняла жінка, в будь-якому випадку тільки на ній лежить відповідальність за подальшу долю родини. Потрібно бути уважними один до одного, цінувати і поважати наявні відносини. Будьте щасливі!

Стаття перевірена і схвалена психологом. Гризлова Ольга Юріївна, спеціальний психолог, стаж 15 років. Детальніше про експерта.

Джерело: https://www.ko6e4ka.ru/prostit-muzha-izmenu.htm

Чи варто прощати хлопцеві зраду

У житті буває все: пристрасна любов розбивається об дрібниці, виникають сварки, пара то розбігається, то збігається, і в підсумку може статися страшне: зрада. Що тут приховувати, найчастіше цим грішать чоловіки. Якщо з цим фактом зіткнулася і ти, то давай розберемося – чи можна пробачити зраду хлопця?

Які бувають зради

Зрада зраді ворожнечу. Хоч вона огидна в будь-якому прояві. І все ж, давай перерахуємо всі варіанти, при яких відбулося їхнє капосне подія:

 • в п’яному угарі на вечірці;
 • коли пара тимчасово розбіглася;
 • хлопець приховує довгу зв’язок з іншого;
 • чоловік зраджує постійно;
 • далеко від дому з-за вимушеного довгого розставання;
 • це було дуже-дуже давно;

Бачиш, як багато у зради граней. Деякі з них дійсно мають прощення, але є ситуації, коли треба «зрозуміти і пробачити» – як казав відомий охоронець Бородач. Просто треба розібратися, де дійсно зрада, а де помилка.

Коли зрада можна пробачити

Так, бувають випадки, коли треба спробувати відкинути емоції, хоч це і важко, і розібратися в події.

Це було дуже-дуже давно

Молодість – дурість. Часом ми в цьому віці здійснюємо такі помилки, що за них потім соромно все життя. Уже й згадувати не хочеться, гріхи стираються з пам’яті, але якісь обставини або люди з минулого нагадують нам про ці ганебні помилки.

От уяви: ти зі своїм нинішнім чоловіком прожила дуже багато років. Ваші відносини до весілля були ще хиткими, сварилися – мирилися, не дуже-то довіряли один одному і самі ж «збирали скелети в шафі». Загалом, грішили обидва на повну котушку.

І все ж ви створили сім’ю, народили діточок і повністю стали один одному довіряти. Але кожен з вас вирішив «поховати цих скелетів» і не розповідати про своє секреті ніколи в житті. Що було то було.

А потім, через десяток років, в твоєму житті з’являється якась твоя подруга з вашої молодості, яку на дух не переварює твій чоловік. Копнувши минуле, ти дізналася від цієї подруги, що твій чоловік колись дуже давно з нею переспав.

Скандал? Безумовно! Але ж чоловік не чекає на появу цієї дамочки, а навпаки, кається за минуле, вона йому осоружна.

Він уже дано зразковий сім’янин, так навіщо ж ворушити те, що було колись давно?

Просто треба розпрощатися з колишньою подругою, щоб не маячила, як поганий спогад, і жити далі.

Коли пара тимчасово розбіглася

Тимчасово – це значить посварилася, і помириться чи взагалі – невідомо. Начебто кожен пішов своїм шляхом, хоч і тримає невелику дистанцію від коханого. Причому робить це хитро: начебто і страждає, начебто і ніс задирає, але головне – зберігає «обліко морале». Поки що.

Якщо розставання затягується, то організм у чоловіків вимагає «струсу». Саме в цей час може статися зрада. Але якщо ще велика любов до своєї колишньої дівчини, то нічого серйозного в зв’язку з цим поки немає.

А далі буває примирення. І коли все з’ясовується, відбувається новий, грандіозний скандал. А якщо пара була не в простих відносинах, а була одружена, то в хід йде залізний аргумент: «Ми ще розлучитися не встигли, а ти вже встиг наліво збігати!»

Це не зрада! Не було ніякої гарантії повернення! Навіть штамп в паспорті нічого не означає, якщо вже шляхи розійшлися.

Тут не повинно стояти питання: пробачити зраду чоловіка або розлучитися, тут повинна відбутися робота над помилками – ось що буває, коли жінка проявляє свій норовливий характер і не йде на примирення.

Коли пробачити дуже важко

Ці варіанти зради можна віднести до «другого ступеня тяжкості». Начебто і не зовсім зрада, а противно точно так же. Але і в цих випадках треба перереветь своє «стан афекту» і подумати над прощенням з холодною головою.

Ще одна цікава стаття: Як помститися чоловікові за зраду

В п’яному угарі на вечірці

Якщо ти сильна, смілива, спритна і дуже сексуальна – йди додому. Ти п’яна.

Тобі знайоме це відчуття? Так-так, саме в цьому стані відбуваються всякі казуси, а для чоловіків тяга до подвигів «підшофе» посилюється в два рази. А якщо при цьому ще його і спокушає якась дамочка, так взагалі він стає неприборканим.

Але чи варто прощати зраду хлопця по п’яні, якщо ти вважаєш, що алкоголь – не аргумент в його виправдання? Вся справа в його подальші дії:

 • Чи є у нього щире каяття?
 • Намагається він загладити свою провину якимось чином?
 • Противно хлопцю від всього, що сталося?
 • Побажав він сам «зав’язати» з п’янкою і обходить він злачні місця?

Буде нелегко, але якщо ти бачиш, що улюблений лізе зі шкіри геть, щоб вимолити у тебе вибачення, то варто було б на перший раз все забути.

У цьому випадку, це його робота над помилками, і, якщо у нього щире каяття, то він дійсно ніколи більше не змінить. А якщо і буде випивати, то тільки в колі сім’ї і подалі від сумнівних спокусниць.

Далеко від дому через вимушений довгого розставання

Довгі відрядження, віддаленість роботи, відпочинку та навчання від будинку іноді збиває з звичного ритму подружжя або просто закохану пару. Немає фізичної близькості, одні передзвони і листування. Саме в цей довгий відрізок часу чоловік може «зірватися».

Звичайно, він захоче приховати цей ганебний факт, але найчастіше таємне стає явним. Але на думку психологів навіть цей мерзенний вчинок іноді потрібно пробачити, якщо є в ім’я чого – любові, дітей або довгих прожитих років.

Багато чоловіків не вважають фізичну близькість душевної зрадою.

Ось тому й існують повії – як тренажер для позбавлення від насіння і давить тестостерону. Та й навряд чи твій чоловік коли-небудь згадає навіть ім’я тієї далекої і непотрібної жінки.

Тому ось такий тобі порада: боляче, але забудь і старайся більше не розлучатися. Ніякі гроші і знання не замінять любові. Та й відпочивати треба спільно. А взагалі, щоб зрозуміти чоловічу психологію, почитай, чому чоловіки зраджують.

Коли прощати зраду не можна

Ну, а тепер про те, що забувається і не прощається. Ті випадки, коли чоловік не розкаюється і конкретно зраджує свою «кохану».

Хлопець приховує довгу зв’язок з іншою

Ось так ось – працює на два фронти, а якщо одружений, то взагалі на дві сім’ї живе. Це не зрада по п’яні, коли сам від себе в шоці, і навіть не зрада на відстані, коли було невтерпеж. Це усвідомлене зрада, причому обох жінок.

Знаєш, чому тобі не можна прощати таке зрада чоловіка? Тому що тебе він не поважає і не любить.

Може є у нього до тебе якесь почуття, але воно дуже крихке. Якщо щось трапиться з тобою якась біда, то він відразу відхреститься від тебе, щоб самому вилізти сухим з ​​води. Тому що лукавих.

Звичайно, прощати свого неблаговерного чи ні – це твоє рішення. Але хочеш знати, що тебе чекає? А ось прочитай статтю Що робити, якщо чоловік живе на дві родини – сама зрозумієш.

Чоловік зраджує постійно

Причина проста – він гуляка. Є ще одне визначення, що заміняє слово «гуляка», але воно містить ненормативну лексику.

Перевиховати такого ловеласа практично неможливо, треба йти від нього або самого виганяти з дому.

Чому не можна прощати постійні зради чоловіка?

 1. Ти сама зарастешь комплексами і стражданнями.
 2. Це будуть бачити всі навколишні: хтось буде сміятися над тобою, хтось шкодувати.
 3. У тебе самої теж є право на особисте життя і любов, якої ти позбавлена. А тобі вже давно пора змінити свою долю, якщо твоя доля змінює тобі.

Наостанок – незвичайна методика

Давай проведемо уявний експеримент.

Уяви, що ти володієш надздібності «читати» чоловіків. Як Шерлок Холмс: подивилася на чоловіка – і відразу все про нього знаєш і розумієш, що в нього на думці. Ти б навряд чи зараз читала цю статтю в пошуках вирішення своєї проблеми – у тебе б взагалі не було проблем у відносинах.

А хто сказав, що це неможливо? Чужі думки ти звичайно не прочитаєш, але в іншому ніякої магії тут немає – тільки психологія.

Радимо звернути увагу на майстер-клас від Надії Майер. Вона – кандидат психологічних наук, і її методика допомогла багатьом дівчатам відчути себе коханими і отримувати подарунки, увагу і турботу.

Якщо цікаво, можеш записатися на безкоштовний вебінар. Ми попросили Надію зарезервувати 100 місць спеціально для відвідувачів нашого сайту.

Ще по темі:

Джерело: https://damiko.ru/otnosheniya-i-semya/2455-stoit-li-proschat-parnyu-izmenu

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *