Як розлучити чоловіка з коханкою назавжди: поради фахівців

Як розлучити чоловіка з коханкою назавжди: поради фахівців

Зміст приховати

Фото з сайту: VsePrivoroty.ru

На життєвому шляху кожної сімейної пари виникає безліч перешкод і перепон, які доведеться подолати, щоб дожити до глибокої старості разом.

На жаль, серед величезної кількості найрізноманітніших подій, бувають і абсолютно непередбачувані, глибоко неприємні сюрпризи, наприклад, подружня зрада, що пережити буває не так і просто. Безліч шлюбів розпадається саме через це.

Коли подібне починає відбуватися в житті, дружина всіма силами намагається відвадити чоловіка від коханки і зберегти сім’ю. Але чи можливо щось зробити, щоб нерозумний дорослий хлопчик одумався і прийняв вірне, на думку подружжя, рішення на її користь?

Відносини «дружина-коханка»: особливості та нюанси

Як розлучити чоловіка з коханкою назавжди: поради фахівців

Фото з сайту: raznogo.com

Коли законна дружина дізнається про існування у її чоловіка коханки, а джерела подібних знань можуть виявитися якими завгодно, від заздрісних і псевдо-співчутливих подруг, до зловтіхи бабульок на лавочці біля під’їзду, спершу виникають сильні емоції. Про те, як позбутися від симптомів стресу і депресії самостійно їсти стаття на сайті, її не завадить прочитати більш досконально, так як в цій ситуації все поради та рекомендації припадуть якраз до речі.

важливо

Перше спонукання практично кожної жінки, яка викрила благовірного в адюльтер, це піти і з’ясувати стосунки з розлучницею раз і назавжди.

Це не дуже-то гарне рішення, так як найчастіше такі розмови в стані афекту можуть привести до абсолютно непередбачуваних результатів, найприйнятнішим з яких буде сварка.

Спершу варто заспокоїтися, проаналізувати всі ознаки наявності коханки, точно з’ясувати, хто ж це насправді і тільки потім діяти, коли думки проясняться, а голова стане чистою і світлою.

Роздумуючи, як посварити чоловіка з коханкою, можна наробити і безліч інших дурниць, про які згодом жорстоко пошкодувати.

Таким чином, загострюючи конфлікт і виставляючи себе в непривабливому світлі, можна остаточно позбутися від чоловіка, а не повернути його в сім’ю. Варто десять разів подумати, перш, ніж щось зробити.

Психологи виділяють чотири основні типи відносин, що пов’язують дружину і коханку, в яких не завадить розібратися для початку.

1. Головні вороги

Найпоширенішим типом відносин між коханкою і законною дружиною, згідно зі статистичними даними, отриманими за допомогою опитувань, є суто ворожі, коли обидві сторони терпіти не можуть один одного. Це зрозуміло, ображена і засмучена дружина ненавидить розлучницю, руйнівницю власного щастя, а коханка платить їй тією ж монетою, так як бачить в ній перешкоду для свого подружнього щастя.

Як розлучити чоловіка з коханкою назавжди: поради фахівців

Фото з сайту: mychicagonews.com

Коханка може дзвонити дружині, строчити їй листи і СМС-ки про те, який же він прекрасний і як сильно вона його любить.

Такі відносини найчастіше призводять до нервових зривів з обох сторін, та й чоловікові між двох вогнів виявляється далеко не цукор.

Причому в запалі суперництва, справа може дійти до відвертих погроз і навіть фізичної розправи, а про сам предмет спору засмучені жінки часом зовсім забувають.

2. Закляті подруги

Другий тип відносин, це коли обидві жінки, тобто дружина і коханка, стають якщо і не найкращими, але все ж подругами. У житті таке трапляється вкрай рідко, та й для цього потрібні серйозні передумови і сильне почуття по обидва боки.

Вирішивши з’ясувати стосунки цивілізованим шляхом, жінки можуть подружитися, а розуміючи, що їх обох обманювали, навіть і озброїтися проти зрадника.

Тоді чоловікові краще бігти, куди очі дивляться, особливо, якщо дітьми в шлюбі він не встиг обзавестися, і надалі бути набагато більш відданим і вірним, інакше біди не уникнути.

Як розлучити чоловіка з коханкою назавжди: поради фахівців

Фото з сайту: vality.ru

При такому розвитку подію, питання як посварити чоловіка з коханкою, вже не буде пріоритетним. Найчастіше так трапляється, коли відносини в шлюбі давно не влаштовують законну дружину і вона давно готується розірвати цей обридлий, даремний союз. Цілком можливо, знайшовши спільну мову з коханкою, вона може підкласти екс-чоловікові справжню свиню.

3. Надійне плече коханки

Коли дружина дізнається про існування коханки, першим почуттям, що спалахує і згасає в душі, є ненависть. Вона може влаштовувати скандали, погрожувати розправою і різноманітними заходами впливу.

Чоловік розуміє, що їм намагаються маніпулювати, нав’язати щось своє, він озброюється ще більше, а коханка здається надійною опорою, оплотом, тихим притулком, де можна пересидіти моторошні істерики благовірної, зі сльозами, соплями, скаргами на роботу і битим посудом.

Як розлучити чоловіка з коханкою назавжди: поради фахівців

Фото з сайту: uduba.com

У той же час, втішаючи чоловіка, коханка залишається байдужою, не відповідає на випади і не вступає в конфлікти, не висловлює абсолютно ніякого негативного ставлення, а інколи, навіть і захищає нещасну перед її невірним чоловіком. Так буває, коли коханка зовсім не збирається заміж за чоловіка, а має на нього свої плани, наприклад, їй потрібні тільки гроші, посаду, доступ в певні місця і так далі.

4. Дружина завжди виручить

Ще один досить рідкісний тип відносин, коли законна дружина стає на сторону загуляв чоловіка, підтримує його у всьому, що не скандалить і не згадує образи, а мовчки йде з ним, та ще й допомагає викрутитися з делікатних ситуацій. Найчастіше подібне трапляється, коли зв’язок чоловіка і іншої жінки виникає випадково або ж з її ініціативи, а чоловік має слабкий характер і волю.

Як розлучити чоловіка з коханкою назавжди: поради фахівців

Фото з сайту: home.onego.ru

Коханка може переслідувати чоловіка і навіть його дружину, писати образливі листи і повідомлення, дзвонити посеред ночі, ловити обох біля будинку, чекати у роботи. Дружина в таких випадках може стати на бік чоловіка, тим більше, якщо він щиро розкаявся і бажає відновити відносини в родині, але засліплена власними почуттями і ревнощами жінка ніяк не бажає змиритися з цим.

Як посварити чоловіка з коханкою назавжди в домашніх умовах

У різних життєвих обставин доводиться діяти не однаково, виходячи з того, що вже склалося до цього.

У будь-якому випадку, як би не було, доведеться прийняти остаточне і безповоротне рішення і тільки після цього починати щось робити, спираючись на вже наявні знання і розуміння проблеми.

Є ряд порад від психологів, щоб відвадити чоловіка від коханки самостійно, не завадить до них прислухатися і зробити висновки. Давайте ж розбиратися, як варто надходити, що говорити і робити, щоб повернути загуляв чоловіка в лоно сім’ї.

У розмовах є сенс

Якщо ви думаєте, що раз зрада вже трапилася, то і говорити нема про що, то глибоко помиляєтеся. Поговоріть з чоловіком відразу, як тільки інформація про це дійде до ваших вух. По-перше, так ви отримаєте її з перших рук, минаючи плітки і пересуди, а по-друге, швидше за все зрозумієте, з яких причин чоловік вам змінив.

Як розлучити чоловіка з коханкою назавжди: поради фахівців

Фото з сайту: m-and-j.info

Природно, чоловік може зізнатися, покаятися, вибачитися, а може і замкнутися, все заперечувати, сміятися вам в обличчя і так далі. Головне, що розмова починати потрібно тільки тоді, коли ви повністю впевнені в адюльтер, щоб не бути голослівними. Цілком можливо, ви почуєте адекватну критику в свою сторону, а змінившись, збережіть сімейне щастя на довгі роки.

Поговоріть про те, як же ви будете жити далі, виходячи з останніх, малоприємних подій, що плануєте робити, запитаєте у чоловіка, чи вирішив він йти або хоче залишитися з вами.

Зберегти спокій буде непросто, але воно того варте. Але навіть якщо він вирішив піти, а страшне слово «розлучення» ріже ваше серце на частини, не варто сваритися, благати, погрожувати, кричати або повзати на колінах.

Швидше за все, результату це не дасть, а от обличчя ви точно втратите.

Абсолютна свобода вибору і дій

Дуже цікаво, що іноді кращий метод віднадити чоловіка від коханки, це відпустити його і дати йому цілковиту свободу дій, пересувань. Раз він такий розумний і самостійний, щоб завести пасію на стороні, нехай сам і вирішує, йти йому чи залишатися. Найчастіше, бачачи таке ставлення, чоловік вирішує повернутися в сім’ю, вступаючи наперекір вашому мабуть, показного байдужості.

Як розлучити чоловіка з коханкою назавжди: поради фахівців

Фото з сайту: timeforyourself.ru

Відпустіть його насправді, домовтеся, що поки поживете окремо, поки підготуються паперу на розлучення, а там видно буде. Нехай він сьорбне своєї, такої жаданої і здавалася недоступною, свободи повною чашею.

Найчастіше чоловіки несподівано виявляють, що вдома жити було набагато простіше, приємніше і комфортніше, згадайте хоча б культовий вітчизняний фільм «Любов і голуби”.

Швидше за все, він захоче повернутися, присоромлений і долає почуттям провини.

Бесіда з розлучницею

Коли у вас є не тільки власні домисли, а точна інформація, хто саме є коханкою вашого чоловіка, як її звуть і де вона проживає або працює, можна спробувати поговорити з нею.

Посварити чоловіка з коханкою буде непросто, якщо між ними дійсно серйозні почуття, але часто жінки напрочуд легко знаходять спільну мову.

Ви можете окреслити ситуацію, поскаржитися на те, що діти залишаться без батька, але лаятися, кричати, а тим більше, битися або загрожувати, точно не кращий варіант.

Як розлучити чоловіка з коханкою назавжди: поради фахівців

Фото з сайту: ptzgovorit.ru

Найвитонченіші і винахідливі дружини втираються до коханкам в довіру, стають «подругами», випитують і отримують потрібну їм інформацію, а потім завдають нищівного удару, наприклад, відвертим компроматом, але так буває вкрай рідкісною. Якщо ви готові на такі шпигунські дії, якщо у вас є сили і час, можна спробувати, але це трудомісткий, небезпечний і слизький шлях, який може дати цілком протилежний результат.

Краща зброя – гарний настрій і квітучий вигляд

Для початку, варто обов’язково якісно проаналізувати, за якими ж причин чоловік відправився шукати своє щастя на стороні, адже одного разу він вибрав саме вас як супутниці на все життя. Може бути, пора зайнятися собою, сходити в спортивний зал, зробити зачіску, манікюр, привести себе в порядок, подумати про спільні поїздки і прогулянках.

Як розлучити чоловіка з коханкою назавжди: поради фахівців

Фото з сайту: netrazvodam.ru

Може бути, дружину не вистачало вдома уваги і любові, розуміння, турботи, смачних борщів, розмов по душах, дружнього ставлення і навіть спілкування.

Завжди є час все це виправити і змінитися, змінивши тим самим і все своє життя.

Тоді і придумувати хитромудрі методи, як посварити чоловіка з коханкою назавжди не доведеться, шлюб буде щасливим, а стосунки в родині гармонійними і взаємними.

Джерело: https://vdvoem-s-toboi.ru/articles/semya/glavnoe-ostorozhnost-kak-rassorit-muzha-s-lyubovniczej-navsegda.html

Як розлучити чоловіка з коханкою: ефективні способи

Як розлучити чоловіка з коханкою назавжди: поради фахівцівЯкщо ваша сім’я на межі розлучення, а причиною послужила інша жінка, то все, що приходить на розум, – це пошук способу, який допоможе розлучити коханого чоловіка з коханкою. Коли дружина хоче врятувати відносини з чоловіком, не можна опускати руки. Активні дії допоможуть жінці відчути себе впевненіше, відволіктися від поганих думок і повернути чоловіка в сім’ю. Дотримуючись поради психологів, ви збережете свою гідність і уникнете безлічі помилок.

Ознаки того, що варто боротися за своє щастя

Не буває ідеальних відносин, розлучниця з’являється тільки в момент кризи. Але чи варто прощати зраду і повертати чоловіка? Для початку жінка повинна вирішити, що хорошого було в її родині до появи коханки:

 1. Якщо чоловік ставився до вас завжди шанобливо, а коли з’явилася стороння жінка, він не намагався звинуватити вас у цьому, значить, він просто заплутався і не планував завдавати болю.
 2. До цього у вас було повне взаєморозуміння, ви вміли знаходити спільну мову, були спільні інтереси, захоплення. Коли ви близькі люди, то варто дати шанс оступившемуся чоловікові.
 3. Чоловік повністю забезпечує вас і спільних дітей. Це теж може стати причиною поборотися за звичне життя.
 4. Поруч з партнером ви відчували себе в цілковитій безпеці емоційно і фізично. Колись чоловік був вашою опорою і захистом.
 5. Ви відчуваєте, що чоловік щиро кається у своєму вчинку. У такому випадку немає гарантії, що коханці більше не будуть зустрічатися, але впевненість в чоловікові дружині просто необхідна.

Читайте також:   Як кинути дівчину: добірка безболісних і швидких способів

Пам’ятайте, що ніхто не має права засуджувати вас, будь-яке ваше рішення буде правильним. Якщо хочете повернути чоловіка, тоді дійте.

Способи розлучити чоловіка з коханкою і повернути його в сім’ю

Жінка має повне право не відпускати кохану людину, а якщо він вирішить піти, то все одно піде. Але поборотися можна. Щоб розлучити чоловіка з коханкою раз і назавжди, допоможуть поради психолога.

Як пробачити чоловіка за зраду і чи варто це робити

Зміни в зовнішності

Давайте подивимося на факти чесно. Коли люди закохуються і будують відносини, вони намагаються показати себе з найкращої сторони.

Жінка підбирає образ, робить гарну зачіску, макіяж і багато іншого.

Але в сімейному житті чоловіка все менше приділяє уваги зовнішності і забуває, що поруч з нею чоловік, який бачить красивих дівчат на вулиці. Він завжди мимоволі порівнює їх з тієї, яку бачить будинку.

Як розлучити чоловіка з коханкою назавжди: поради фахівців

Потрібно терміново перевтілитися. Відмовляємося від розтягнутих домашніх речей. Надягаємо тільки предмети гардероба, які підкреслюють ваші достоїнства. Кожен день потрібно виглядати так, ніби ви збираєтеся на побачення. Для цього необов’язково кардинально міняти зовнішність, важливо бути собою.

Що поміняти в своїй поведінці і характері

Ідеальним дружин не зраджують. Якщо чоловік завів коханку, значить, для нього ви не були ідеалом. Вам слід змінити тактику своєї поведінки, а поради фахівця з сімейних стосунків направлять вас до мети.

Зміна потрібно почати з внутрішнього стану. Розмовляючи з чоловіком, не варто висловлювати невдоволення, говорити закиди. Важливо перебувати в повному спокої. Коли дружина приваблива і щаслива, чоловікові обов’язково потрібно повернути її, щоб така жінка не дісталася іншому.

Щоб він повернувся, він повинен знати, що вдома на нього чекають тепло і затишок, тому дівчина повинна проявляти жіночність, створювати образ ніжної і слабкою. Чоловік відчує це і захоче її захищати.

Потрібно змінити свою поведінку з чоловіком, так як стара модель вже не спрацьовує. Обов’язково проаналізуйте, чому сталася зрада, і працюйте над собою.

Станьте незалежної і дайте таку ж свободу своєму чоловікові. Це складно зробити, але чоловік точно задумається.

Як нагадати про те, що вам було колись дуже добре разом

Приємні спогади можуть повернути чоловіка в ті моменти, коли ви були разом щасливі. Для того щоб нагадати йому про минуле, можна використовувати такі способи:

 1. Оточіть його предметами, пов’язаними з приємними подіями або подарунками. Їх потрібно розставити по дому, щоб вони з усіх боків нагадували про минулі часи.
 2. Якщо раніше у вашій родині були милі традиції, постарайтеся відновити їх. Може бути, це милі прізвиська або цукерки, які він вам дарував, коли доглядав. Вам потрібно постаратися повернути час назад.
 3. Наповніть будинок нагадуваннями – фотографіями, мелодіями, запахами.
 4. Можливо, колись він закохався в ваше червоне плаття або милі кучерики. Скористайтеся цими моментами. Знайдіть схожу одяг, зробіть таку ж зачіску.

Як розлучити чоловіка з коханкою назавжди: поради фахівців

Головний спосіб, що дозволяє нагадати чоловікові про найприємніших моментах, – це стати радісним і щасливим.

Способи впливу на розлучницю

Щоб посварити чоловіка з його коханкою назавжди, потрібно впливати на обидві сторони. Для цього слід правильно побудувати розмову з розлучницею і впливати на неї за допомогою оточуючих людей. Ці способи можуть не подіяти моментально, але вони здатні змінити її поведінку і підсвідомість, а відносини з вашим чоловіком у неї точно погіршаться.

Розмова при особистій зустрічі

Дружини, бажаючи зустрітися з коханкою, припускають, що розмова може вплинути на неї і повернути чоловіка. Мотиви такої зустрічі можуть бути наступними:

Як дізнатися, чи є у дружини коханець: вірні ознаки невірності

 1. Висловити все. Навіть якщо ви зможете виплеснути негативні емоції, вам стане легше на деякий час, а подія буде спливати потім не раз в пам’яті. Швидше за все, вона розповість про все чоловікові, який стане на її бік.
 2. Прохання розлучитися з чоловіком. Якщо дружина стане слізно благати суперницю залишити сім’ю в спокої, то це не дасть результату. Коханка знаходиться на емоціях, тому вмовляння на неї не подіють.
 3. Лякати. Такий спосіб може подіяти, якщо ви уявляєте собою серйозну жінку. Але про цю розмову точно знатиме ваш чоловік.

Особиста зустріч з коханкою не дасть результату. Краще вирішувати питання з людиною, яку ви любите.

За допомогою друзів і знайомих

Ефективний спосіб донести інформацію до коханки – скористатися допомогою оточуючих людей.

Жінка повинна оцінювати свої сили правильно, йдучи на такий крок, бути готова розповісти всім про сімейне життя. Щоб суперниця отримувала осуд від інших людей, потрібно виставити проблему на загальний огляд. Деякі жінки не терплять, коли про них розпускають плітки, тому негативні слова можуть змусити її кинути вашого чоловіка.

магічні змови

Давно вже доведено, що слово має силу. Якщо це правильно сказаний змову з потужним енергетичним посилом, то дружина зможе посварити чоловіка з коханкою назавжди навіть в домашніх умовах. Скористайтеся одним з перевірених магічних одворотів.

Як розлучити чоловіка з коханкою назавжди: поради фахівців

ритуал розставання

Змова потрібно читати, коли вдома нікого немає. Потрібно ходити по кімнатах і голосно кричати: «А її суперниця-зазнобушка, на мого чоловіка не дивися, очі від нього відведи. Ні тобі місця ні в його будинку, ні в його серці, ні в ліжку, ні в душі. Будь для нього злий собакою, як змія в лісі, як бородавка на носі, а я йому стану милою павою. Слово моє ніхто не переб’є. Ключ, замок, сірий пісок ».

Відворот на яблуко

Потрібно взяти кисле яблуко і прочитати на нього змову: «Як яблуко кислотою веде, для рота небажаної, душі не в радість, так і раба Божа (ім’я суперниці) була немила, несолодкі і небажана для раба (ім’я чоловіка). Так би він рот при ній кривив, стороною обходив. Амінь. Амінь. Амінь ». Після цього яблуко потрібно дати чоловікові, щоб він хоч раз відкусив.

шепіт слідом

«Будь йому страшна, а я красна. Ти йому змія, а я ягода. Ти йому бруд, а я мед. Ніхто моїх слів не вичитає. В’яжу вузлами, нашіптую словами. В ім’я Отця, Сина і Святого Духа. Амінь ».

Якщо ви хочете розлучити коханку зі своїм чоловіком, то перевага на вашому боці. Вам потрібно відновити колишню версію дружини, в яку він закохався, і апгрейдити її на сучасний лад. Коли ви зміните себе, він не захоче упустити вас сам. А якщо ви скористайтеся магічними секретами, то підсилите свої дії.

Джерело: https://onelove.su/kak-razluchit-muzha-s-lyubovnitsej/

Як розлучити чоловіка з коханкою назавжди

Будь-яка сім’я стикається з проблемами. Це можуть бути розбіжності з приводу побуту, небажання чоловіка або дружини поступатися своєму партнеру. Але однією з найсерйозніших проблем є ризик появи коханки. На жаль, «любовний трикутник» – це дуже поширена ситуація.

Але деякі ошукані дружини не бажають руйнувати сім’ю, вони прагнуть повернути колись щасливі відносини з чоловіком і назавжди позбутися від коханки. Як же розлучити чоловіка з коханкою, як позбутися від суперниці раз і назавжди?

У чоловіка з’явилася коханка – що робити

Для більшості жінок найстрашніше в житті, це ситуація, коли у чоловіка з’являється коханка. Часто суперниці знають, що у їх коханого є сім’я, але це для них не є перешкодою. Вони все-одно продовжують зустрічатися з чужим чоловіком, а деякі навіть намагаються відвести його з родини.

Як розлучити чоловіка з коханкою назавжди: поради фахівців

Дружина в даній ситуації виглядає постраждалою, але такою себе вона не повинна відчувати. Звичайно, у неї виникає почуття образи і навіть злість, але якщо вона бажає зберегти сім’ю і повернути свого коханого чоловіка, то вона повинна зібратися з думками і почати діяти.

Найпоширеніша помилка ошуканих дружин – це скандали і сварки. Дружини влаштовують чоловікам «розборки», коли вони повертаються додому після гулянок.

Конфлікти тільки негативно впливають на ситуацію, що склалася, і чоловік, втомившись від скандалів, може піти з сім’ї.

Дружина повинна навчитися дивитися на проблему «тверезим поглядом», вміти контролювати власні емоції і діяти обережно, але правильно.

Позбутися від суперниці можна. Але як це зробити?

Розмова з чоловіком

Спілкуватися з чоловіком просто необхідно. Навіть якщо образа і негативні емоції переповнюють, необхідно знайти в собі сили і провести необхідний діалог.

 • З’ясувати причину появи суперниці. Ніщо не відбувається просто так. Якщо чоловік дорожить своєю сім’єю і любить дружину і дітей, то ніяка інша жінка не зможе його спокусити. Якщо ж чоловік почав «поглядати наліво», то цього повинна бути своя причина. З’ясувати те, що не влаштовує в дружині чоловіка можна за допомогою розмови. Під час спілкування вона не повинна нервувати, кричати і чіплятися до чоловіка, навпаки, необхідно домогтися того, щоб діалог був невимушеним і максимально простим.
 • Ставитися до чоловіка, як до оступившемуся людині. Не варто звинувачувати чоловіка у всіх смертних гріхах, необхідно в процесі спілкування донести до нього те, що він просто оступився, але цю помилку можна виправити. Чоловік повинен зрозуміти, що його сім’я раніше була міцною і щасливою, а зараз страждають абсолютно всі.
 • Вміти визнавати свої помилки. У всіх сімейних проблемах завжди винні двоє. Цілком можливо, що дружина перестала приділяти своєму коханому достатньо уваги, менше стала доглядати за собою, повністю «потонула» в дітях. Можливо, чоловік втомлюється на роботі, приходить додому, а тут його чекає черговий скандал. Зрозуміло, рано чи пізно подібний негатив набридає, і саме це стає причиною того, що чоловік починає шукати затишок і спокій на стороні.

Як розлучити чоловіка з коханкою назавжди: поради фахівців

Розмова з суперницею

Це одна з найскладніших частин, яку дружини намагаються «пропустити». Розмова з суперницею також дуже важливий, як і діалог з чоловіком.

Під час спілкування не можна суперниці грубити або загрожувати. Розмова повинна пройти мирно і без скандалів. Мета спілкування – не порятунок від негативу, а пошук компромісу і вирішення проблеми.

При спілкуванні можна дізнатися, якої мети домагається коханка. Нерідко трапляється так, що зв’язок з одруженим чоловіком для волелюбних жінок – це просто природні потреби, фізіологія, сексуальний потяг. Існує ймовірність, що жінка, яка не шукає серйозних відчуттів, після розмови з дружиною відступить, так як їй не потрібні ці проблеми і постійне спілкування з обманутою дружиною.

Як розлучити чоловіка з коханкою назавжди: поради фахівців

Може статися і так, що коханка буде не в курсі, що у її коханого є дружина. Якщо це так, то суперниця може самостійно відступити. Якщо суперниця відступати не захоче, то після спілкування з дружиною вона вже буде не так впевнена в чоловікові, як і раніше, так як виходить, що він обдурив і її.

Приворот

В даний час знайти людину, яка зможе допомогти обдуреною дружині розлучити її чоловіка з коханкою, просто. Багато людей займаються приворотами і здатні по фото провести практично будь-який обряд.

Знайти справжню людину, що володіє паранормальними здібностями, можна через знайомих. Важливо розуміти, що ризик попастися на прийом шахраїв також присутній.

Можливі наслідки проведення магічних обрядів:

 • Звертаючись за допомогою до магів та чаклунів, необхідно пам’ятати, що за цю послугу доведеться платити. І мова в цьому випадку йде не про матеріальні блага, а про волю людини. Будь приворот пригнічує волю приворожений, і існує велика ймовірність, що після проведення обряду у чоловіка з’являться проблеми зі здоров’ям.
 • Після проведення обряду на розлуку з суперницею багато чоловіків повертаються в сім’ю. Вони перестають звертати уваги на інших жінок, весь свій час проводять вдома. Але в підсвідомості таких людей щось змінюється. Не виключено, що така людина буде мучитися морально, можливо, він почне зловживати спиртними напоями або стане пасивним, втратить інтерес до життя.
 • Існує й інший варіант: після проведення обряду чоловіки стають надто ревнивими, злими, навіть жорстокими. І в цьому випадку жінка пошкодує, що колись, щоб повернути чоловіка в сім’ю, пішла на такий крок.

Читайте також:   Як домогтися хлопця: психологічні прийоми, чого варто уникати

Звернення до Бога за допомогою молитов – це ще один спосіб вирішення проблеми. В даному випадку жінка просить допомоги у Всевишнього Сил, не використовуючи магії і чаклунства.

висновок

 • Поява суперниці – це серйозна проблема, яку вирішувати необхідно відразу ж. Дружина, яка бажає повернути чоловіка назад у сім’ю, повинна забути про неприємні відчуття, страждання і почуття образи.
 • Єдине, що допоможе вирішити проблему – повна зосередженість і вміння контролювати ситуацію.

Джерело: https://leydi-prelest.ru/psihologiya/razluchit-s-lyubovniczej.html

Сильні рассоркі на суперницю, як зробити самій

Справжню битву за улюбленого виграє не красива і чарівна, а мудра. Остання впливає на відносини: наводить рассоркі на суперницю. Зробити її можна контактно, на відстані, по фото і іншими оригінальними способами. Магічний вплив призводить до скандалів потенційних партнерів. Хлопець, як стиглий плід, дістається чарівниці.

У домашніх умовах ритуал робиться при убуванні місяця. Цей період створено для розставання з чим-небудь. Його енергетика сприяє руйнуванню незміцнілих любовних зв’язків. Вплив допомагає усунути зазноба, відвернути чоловіка, перетягнути увагу на себе. Але робити все необхідно розумно, толково, правильно. Як саме? Давайте детально розберемо.

Види магічних впливів

Посварити хлопця з дівчиною або чоловіка з дружиною можна різними способами. Підбирає методику маг. У домашніх умовах можна застосувати два види:

 1. Контактний. Його раціонально практикувати тим, хто спілкується з конкуренткою в любові.
 2. Дистанційний. Енергетика наміри чаклунки передається на відстані. Контактувати з розлучницею не потрібно.

Вибір полягає в декількох очевидних речах. Треба вивчити:

 1. Який із способів реально застосуємо в умовах, що склалися.
 2. Яке опис викликає найбільшу довіру.
 3. Яких результатів хоче домогтися починаюча відьма.

Увага: обов’язково вивчіть наслідки ритуальних маніпуляцій. Їх також потрібно врахувати, при необхідності купірувати негативні.

Як розлучити чоловіка з коханкою назавжди: поради фахівцівКонтактні методики чаклунства на розставання

Обряди будуються на передачі магічного носія жертві. Вони найбільш дієві. Якщо все зробити правильно, то результати перевершать очікування. Але треба враховувати такі фактори:

 1. Носій рассоркі втрачає силу з плином часу. Підкладають такої відразу.
 2. Суперниця втрачає привабливість в очах хлопця. Але те саме відбувається з будь-подружкою, яка доторкнулася до заговореної речі.
 3. Результатом обряду може стати несильний псування. Її дівчатам доведеться знімати. А це призведе до обратке. Потрібно заздалегідь захиститися.
 4. Хлопець посвариться з подругою. Але це не гарантує бажаного вибору. Якщо любов сама не загориться, то потрібен приворот.

Підказка: підбирайте час правильно, як зазначено в описі.

Сварка за допомогою солі

Біла приправа – це ідеальний інструмент чаклунства. Він точно і чітко вбирає намір, транслює його в ауру жертви. Обряд досить простий. Робити самій треба так:

 1. Дочекатися першого дня убування нічний королеви. Купити пачку солі без здачі.
 2. Відсипати трохи в піалу.
 3. Поставити під місячне світло на три дні.
 4. Наговорювати щодоби по шість разів:«Місяць убуває любов вбиває. Як на місяць звернеться, так тяга (ім’я хлопця) до (ім’я суперниці) в прах звернеться ».
 5. Вранці четвертого дня взяти з собою кристали в щільному мішечку.
 6. Непомітно розсипати доріжкою між коханцями.
 7. Ще раз проговорити заклинання.

Важливо: самій треба опинитися на одному боці з коханим. Інакше теж посварилась.

Наклеп на їжу або напій

Прекрасно ворожити під час святкових заходів. Приготуйте бенкет та покличте коханців в гості (коли є можливість). Тільки страви потрібно чаклунські подати:

 1. Дізнайтеся, що дорогому до вподоби з закусок або других страв.
 2. Сфабрикувати власноруч.
 3. Додайте приправи: чебрець, перець чорний, сіль, листочок кропиви (дивіться не переборщіть).
 4. Станете пригощати, подумки скажіть:

«Сіль роз’їдає, кропива кусає, перець горить, а Господа раб (ім’я) в сторону Господа раби (ім’я) більш позирає. Амінь! ».

Досить, щоб гості відкусили по шматочку. Їхні почуття швидко перевтіляться в гневливость, невдоволення, ненависть.

Підказка: нагодувати досить тільки одного з пари. Теж швидко спрацює.

Змова на чоловічі труси

Розвести партнерів по різні боки допоможе чаклунський обряд з нижньою білизною. Дівчина повинна дістати труси хлопця, а чоловік – своєї коханої. Предмет туалету потрібно прошити по швах чорною ниткою примовляючи:

«Зашивати доріжки, нехай додому ведуть ніжки. Наглухо врата закриті, всі думки про Господа рабі (ім’я) забуті. Бачити не бажаєш, не пам’ятаєш, не сумуєш. Як зустріч відбудеться, так скандал вибухне. Разом вам нудьга, в ліжку – туга, в любові – гробова дошка. Амінь! ».

Предмет туалету партнер повинен одягнути на чергове побачення. Після прання проговорите на нього слова рассорной формули знову.

на мак

Купується пакетик насіння 13-го числа будь-якого місяця. На нього тричі наговорюють будинку:

«Макова зерен не злічити, а мого закляття з рабів (імена) не відкинеш. Хто до зерна доторкнеться, той зі склочним характером прокинеться. Чи стане гризтися і лаятися, зваритися та битися. Довіку лада у рабів (імена) не залишиться, частка страшна дістанеться. Амінь! ».

Віднести пакетик в місце зустрічей або під поріг квартири. Розсипати, ще раз вимовити формулу.

Як розлучити чоловіка з коханкою назавжди: поради фахівцівдистанційні варіанти

Іноді вплив на суперницю або улюбленого неможливо. Тоді застосовуються інші методики. Їх сила дещо менше. Ворожки рекомендують проводити по кілька сеансів в належний час.

По фото

Наберіть в природному джерелі трохи води (літра вистачить). Приготуйте фото розлучниці. Важливо, щоб краля була зображена на самоті. На убуваючому місяці ближче до ночі нагрійте воду. Як закипить, киньте зображення в каструлю. Читайте тричі:

«Вода вирує, в пар звертається. Так любов Господа раби (ім’я) до сина Божого (ім’я улюбленого) випаровується. Опротівіт їй його ласки, вже не подобається слова і казки, байдужість в серці оселиться, ставлення різко зміниться. Амінь! ».

Увага: чаклує чоловік повинен змінити стать заговорювати в тексті.

Зображення повинно бути чітким, очі добре видно. Тоді спрацює швидко. Потрібно робити так:

 1. Запалити свічку, вимкнувши світло.
 2. Взяти фото в руки, зосередитися.
 3. Уявити, що ці люди посварилися, зненавиділи один одного.
 4. Одним рух порвати папір на дві половинки.
 5. Підпалити.
 6. Попіл зібрати, розвіяти за вітром зі словами:

«Розриває всі зв’язки. Попіл за вітром летить, вас один від одного віддаляє! ».

Рунічний ставши на розставання подружжя

Виписується формула на фотографії партнерів. Необхідно використовувати такі руни:

 1. Соулу . Вона спалює прихильність і довіру.
 2. Іса (дві). Руна здатна генерувати відчуження, залучати людей в спірні, критичні ситуації.
 3. Хагалаз  – руйнування.
 4. Райдо. Символ розходяться доріг.

Підказка: ставши застосовується не тільки в любовній сфері. Він руйнує ділове співробітництво, дружні зв’язки, професійні спільноти. Написаний кров’ю, наводить порчу на всіх зображених на фотографії.

На кладовищі

Один з найсильніших способів впливу на інших людей. Доведеться відправитися на цвинтар у вівторок (місяця убуває). Там відламайте гілочку з дерева або куща. Знайдіть могилу з ім’ям суперниці на хресті. Вставте в неї гілочку. Скажіть так:

«Поки Господа раба (ім’я) сюди не прийде, прута собі не забере, улюблений син божий (ім’я близького) на неї не гляне, любити не стане. Зі мною поруч буде, про інших забуде. Амінь! ».

Якщо дівчина приворожувала милого, то її магія повернеться обраткой. Поспостерігайте. Дівчина може захворіти, подурнеть, потрапити в неприємності будь-якого штибу.

змова Степанової

Читається формула сибірської цілительки на вітер. Бажано, щоб спрямований був потік в сторону заговорювати людей. Слова такі:

«Високі гори, глибокі річки, сильні вітру. А рабам господнім (імена) розлучатися пора. Злом зло виливається, любов в ненависть звертається. Ніхто не помирить, що не зведе. Вітер по сторонам розведе. Справа моє слово, все навік готове. Амінь! ».

Підказка: завчіть заклинання. Його можна повторювати в присутності парочки. Тільки стежте, щоб повітря рухався в їхній бік.

Як розлучити чоловіка з коханкою назавжди: поради фахівцівКоли буде результат

Чаклунство має розгорнутися в просторі взаємин. Щоб розлучити коханого з суперницею, буде потрібно певний час. Як правило, починається магічний вплив з моменту завершення обряду. Решта залежить від рівня захищеності і культурного розвитку партнерів. Одні відразу скандалять, інші ще намагаються боротися за відносини.

Якщо нічого не відбувається, то треба перевірити наявність привороту. Про можливості магії знаєте не тільки ви. Суперниця також може обпоюють або заговорювати коханого. Тоді відвадити красуню складніше. Потрібно робити відворот.

Як виявити ворожбу на близького

Приворотне чаклунство добре показують церковні свічки. Треба купити дві, що лежать поряд, після недільної служби:

 1. Будинки зміцните кожну в окрему ємність (чашку, чарку).
 2. Згадайте, яка належить вам. Друга буде означати милого.
 3. Поставте на стіл.
 4. Обведіть це місце колом за допомогою крейди.
 5. Підпаліть і стежте.
 6. Коли першої згасне «ваша», знати причарували хлопця.
 7. В іншому випадку немає чарівництва в стосунках.

Другий варіант полягає в розтоплюванні недільної свічки. Віск виливається в молоко. Чарування показують осколки, окремі шматочки, дірки в щільній фігурці.

наслідки рассоркі

Проведений ритуал призведе до ряду подій. По-перше, буде досягнутий бажаний результат. Коханці пересваряться, подружжя розлучаться і так далі.

По-друге, слід розуміти, що чорна магія вплине на всіх задіяних осіб. Виконавиця теж отримає свою частку відповідь. Адже темні сили захочуть плати за послуги.

Бажано призначити її заздалегідь, не чекати рішення диявольського племені.

Виконавиця змови-обряду може відчути погіршення самопочуття, трохи повболівати. Негативні симптоми пройде швидко. Вони можуть зовсім з’явитися, якщо оплатити послуги. Зазвичай грошики залишаються на жвавому перехресті. Монетку можна просити в людному місці.

Відео про те, як правильно зробити сильну рассоркі самої:

Джерело: https: //xn--80aafdlqz1byj.xn--p1ai/silnaya-rassorka-na-sopernicu-samostoyatelno-na-rasstoyanii-i-kontaktno.html

Посварити чоловіка з коханкою

Змови сибірської цілительки. Випуск 37Степанова Наталія Іванівна

Посварити чоловіка з коханкою

З листа:

«Раніше я не замислювалася над тим, через що люди розходяться. Коли мені доводилося чути про невірних чоловіків, я завжди була впевнена, що подібне мене не торкнеться. Мій чоловік дуже довго домагався мене. Три роки вмовляв вийти за нього заміж і не відходив від мене ні на крок.

Коли його мати образила мене якийсь фразою, він перестав з нею спілкуватися. Я для нього була всім. Він балував мене, навіть не давав мені мити підлогу, жартував, що це, мовляв, не для моїх ручок, їх можна тільки цілувати. І ось, все це звалилося разом! Мій чоловік захопився жінкою.

Вона старша за нього на дев’ять років, а мене – на шістнадцять років! Я бачила її, і в ній немає нічого привабливого. Звичайна жінка, яких на вулиці повнісінько. Вона маленького зросту, повненька фігура. Волосся коротке, зачіска – хімія. Одягнена в сукні старих фасонів. Туфлі без підборів, як у старих матрон, – полукроссовкі.

Сумку носить при собі господарську зі шкірозамінника. Куртка болоньєвих. Немає у неї ні манікюру, ні косметики на обличчі. Поглянеш раз і не згадаєш ні особи, ні прикмет. Тільки Ви, будь ласка, не думайте про мене погано, що я засуджую тих, хто не може собі дозволити більш краще життя.

Я просто описала її портрет, щоб Ви зрозуміли, що його прихильність до неї ненормальна. Працює вона продавщицею в кіоску, а він у мене на високій посаді, з відмінною освітою і знає три мови. Одного разу я не витримала і пішла до неї в ларьок. Взяла себе в руки і говорила з нею спокійно і ввічливо.

Я їй кажу: “У нас діти, а ви влізли в чужу сім’ю”. А вона відповідає: “Не все тобі добре жити, мені теж хочеться. І що б ти не робила, він від мене не піде “. Дорога Наталя Іванівна, мені непросто було написати цей лист, думала, раптом Ви не зрозумієте мене і засудите, але у мене немає іншого виходу, я не хочу, щоб моя сім’я розпалася.

Допоможіть мені, будь ласка, чи навчите молитві, яка поклала б край любовним стосункам мого чоловіка з цією жінкою. Обіцяю Вам, що і я зроблю висновок з того, що сталося. Буду цінувати чоловіка і берегти наше щастя. З повагою”.

Знайдіть в поле бур’ян – білий березка. Вирвіть його із землі з корінням і скажіть:

 • Тримаю я тебе, березка,
 • За твій чубчик.
 • Ти більше не вьешься, що не увивався
 • І за траву не чіплявся.
 • Вянешь, засихає
 • З туги пропадаешь,
 • Баску-красу назавжди втрачаєш.
 • Так щоб і (така-то)
 • К (такого-то) не чіпляє,
 • Навколо чоловіка мого НЕ увивалася.
 • Він би до неї не горнувся, остигав,
 • Час від часу про неї забував,
 • На розумі її не тримав,
 • Чи не пестив її, не обіймав.
 • Як березка в моїх руках пропадає,
 • Так і їх любов згасає.
 • Нині, повсякчас і назавжди,
 • На всі світлі часи.

Читайте також:   Сумісність жінки-близнюки: як підкорити невловимий повітря

Ключ. Замок. Мова.

Амінь. Амінь.

Амінь.

Після слова «амінь» киньте рослина на землю і йдіть.

Цей текст є ознайомчим фрагментом.

Наступна глава

Змова на остуду між чоловіком і коханкою
Допомагає обдуреним дружинам повернути чоловіка і така змова:
В добрий час, в швидку хвилину Стану я, раба Божа (ім’я), з благословення, На святі образи помолившись. Ангели на мій поклик летять, За їх слову очі мої зрят, Дивляться і все зауважують.

На розлуку між чоловіком і коханкою
Це дуже сильний бунт, який вам обов’язково допоможе. Ось його слова:
Благослови, Господи, кожне моє слово. Зірка вгорі, земля внизу. Як вони поруч не ходять, Промов між собою не заводять, За столом одним не сидять, Щавлевих, квасу,

Змова чоловіка на дим
Знаходять в поле стіг сіна, лівою рукою дістають з стоги сіно (скільки захопить рука) і так роблять з чотирьох сторін стіжка. Набране сіно складають купкою осторонь і підпалюють его.Говорят, дивлячись на дим: Як у цього диму немає свого будинку, Так і у мого чоловіка

Щоб чоловік з коханкою сварився
Наговорюють на регресний місяць. Читають, дивлячись у вікно, 40 раз поспіль без перерви: В ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Місяць на небі, черв’як в яблуці, Щука в воді, змія в рабі (ім’я суперниці). Обвей, змія, тіло-біло раби (ім’я). На руках три Совиці, на

Щоб чоловік гидував коханкою
Побачивши собаче лайно, плюньте і

Як посварити чоловіка з коханкою
З листа:

Як посварити чоловіка з коханкою і повернути його в сім’ю
Повернути загуляв чоловіка додому допомагає наступний змову: Візьму серце раба Божого (ім’я),
Понесу на остуду в крижане царство,
В Остудний держава.
Щоб раб Божий (ім’я) рабу Божу (ім’я)
Не любив, серце своє

Як посварити чоловіка і його коханку
Зваріть пшеничну кашу, розділіть її на дві порції, віднесіть на вулицю і залиште в двох різних місцях. При цьому читайте така змова: Як каша замість варилася,
Але все ж на дві купки розвалилася,
Так щоб раб Божий (ім’я)
З рабою Божою

Щоб чоловік гидував коханкою
Побачивши собаче лайно, плюньте і скажіть: Всіх нудить від цього лайна, так би і Божого раба (ім’я) моєму чоловікові супротивної була. Як це лайно смердить, як від нього люди носи закривають, так би і мій чоловік ділків свій ніс від раби Божої (ім’я). В ім’я Отця і

Як посварити чоловіка і його коханку
Змова читають над сіллю, а потім таку заговорений сіль кидають услід невірного чоловіка. Змова такий:
Піду я, раба грішна, Повз церкві святої, що не поклали хреста.
Переступлю і переступимо
Через Матушкина благословення, Через

Приворот на чоловіка
Прочитайте цей приворотний змову в перший четвер кожного місяця над їжею і питвом, якими потім почастуєте чоловіка. Замовні слова такі: В ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Амінь.
У темному лісі, в чорному терему
Варто липовий стіл-престол.
У тому столі

Ще один змову на розлад відносин між чоловіком і коханкою
(на слину)
Плюньте в молоко (і тільки в молоко!) І прочитайте над ним така змова: Як ніхто не живе без слини,
Так щоб раб Божий не мав б …
Ні сьогодні, ні вчора і ніколи,
У віки вічні і нескінченні.
В ім’я

Як розвести чоловіка з коханкою
Кошторисі весь який є сміття і, поки ви його вимітати, весь час читайте змову: Стану, що не благословясь,
Вийду, що не перехрестившись,
Хліба ковтну, води не наберуся,
До старого кладовища дійду,
До могили кинутої підійду,
небіжчика забутого

Щоб у чоловіка в ліжку з коханкою не виходило
Якщо чоловік зачастив до коханки з ночівлею, можна зробити так, щоб він з нею терпів фіаско. Скажіть його дружині, щоб вона при нагоді взяла з-під його ноги траву, яку він при ходьбі пом’яв. Цю траву потрібно висушити в

Джерело: https://esoterics.wikireading.ru/972

Як назавжди посварити чоловіка з коханкою, 4 ради

Адміністратор сайту | 31.05.2018

Щоб назавжди посварити чоловіка з коханкою, прислухайтеся до корисних порад, які я згрупував після копіткого пошуку.

Мужики безсовісно ласі на молоденьких. А вони, в свою чергу, на їх бариші.

 • Доїть красуня Вашого зрадника, надаючи натомість доступ до розкішного тіла.
 • Ви любите чоловіка, а це значить, що прийшов час до розважливим і відчайдушним діям.
 • * Всіма правдами і вишукуваннями знайдете робочий телефон набридлого розлучниці.

Візьміть і внесіть резонанс, поламавши їй кар’єру. Зателефонуйте її вищестоящому керівництву і повідомте, що коханка Вашого чоловіка відволікає його під час роботи.

Буде погано і їй, і йому.

* Знайдіть гримза в соціальних мережах. Що саме їй написати, я зараз розповім.

– Людочка, послухай мене і сама зроби висновки. Я знаю, що ти зустрічаєшся з моїм чоловіком, але ненависті до тебе я не відчуваю. А дізналася я про це чисто випадково – з його розмови з незнайомим мені людиною. Для нього ти всього лише коханка – забава для розпаленого тіла.

З родини він йти не збирається. Але це ще не все. Погодься, що правду він тобі все одно не розповість. Але ти йому набридла, а можливо просто стерла.

Він шукає собі нове захоплення, а тебе отшвирнет, підкинувши в останній раз гонорар – надішліть лист, що не принижуючи і не лаючись, і не забувши представитися.

* Щоб назавжди посварити чоловіка з коханкою, існує вельми оригінальна хитрість. Вона гарантовано спрацює.

 1. Запишіть на диктофон смартфона схлипування і розмови під час постільних насолод.
 2. Головне, це не “ой” і “ух”, а слова про кохання, які чоловік повинен чітко вимовити, захлинаючись в задоволенні.
 3. Цей запис відтворіть коханці, призначивши їй зустріч або відправивши аудіофайл приватним повідомленням.
 4. * Якщо Ви бажаєте зберегти сім’ю, а не розлучатися, можете сказати чоловікові, що Ви в курсі його пригод.
 5. Але все поступово забудеться, якщо він, прямо зараз, дасть пояснення.
 6. Чи не підозрюючи про те, що Ви його записуєте, він, швидше за все, почне говорити про те, що сталося з ним “непорозуміння”, запевняти Вас в тому, що до тієї самої жінці він нічого не відчуває, і готовий спокутувати свою провину будь-якими доступними способами.

Що робити далі, Ви вже здогадалися. Підставте захований диктофон ближче до локаторам коханки.

Сварки не минути. Ось побачите!

Матеріал підготував я- Едвін Востряковському.

Читайте схожі теми

Поділіться сторінкою в соціальних мережах

^ Наверх ^ ^ Догори ^

Джерело: https://goldlass.ru/poleznye-sovety/kak-navsegda-possorit-muzha-s-lyubovnitsej.html

Як розлучити чоловіка з коханкою?

Питання психолога:

З чоловіком живемо в щасливому шлюбі 19 років, 2-є дітей, чоловік дуже любить дочку, їй 10 років, у них завжди була зв’язок більше ніж зі мною. Він ніколи мені не зраджував, знаю це точно, тому що завжди довіряла, але перевіряла. І ось за життєвими обставинами йому довелося по роботі виїхати в інше місто на пів року і жити там у своєї матері.

Я була в ньому впевнена на всі 200%, місто не далеко від нашого. Всього 3 години їзди на автобусі, тому приїжджав досить часто додому. Все було добре. Але недавно я відчула що щось відбувається. Раніше він ніколи не видаляв в своєму телефоні смски, а тут все чисто. Мені почали снитися навіть якісь сни, що у нього там хто то з’явився.

У відпустку я приїхала з дітьми в те місто і випадково мені попався його телефон з 1 дивною смс. Начебто нічого особливого. Я вирішила набрати цей номер щоб послухати чий відповість голос. На дзвінок надійшов такий відповідь-привіт, улюблений. З цього дня почався мій кошмар, який вже триває 2 місяці.

Він зізнався мені, що у нього романтичний зв’язок з 31 річною жінкою, яка його шалено любить, але цей зв’язок скінчиться як тільки ми виїдемо з цього міста. Я повірила. Ось ми поїхали до себе додому. Проходить 3 тижні і я випадково дізнаюся, що у нього інший телефон і він прекрасно продовжує свої відносини з нею.

Поки віртуально, але оскільки я засунула ніс у всі його справи він навіть має намір з нею зійтися, у нього до неї сильні почуття, вибух. І вона тільки чекає коли він до неї переїде. Зараз він не зможе взяти все кинути, т.к. тільки влаштувався на нову роботу, ми разом будували плани, у нас іпотека ще 12 років.

Тому він сказав, що йому потрібен час, щоб зрозуміти як бути далі. А якого мені? Я плачу кожен день, адже я сильно його люблю і не хочу відпускати. але тільки все сама порчу і роблю ще болючіше собі. Чому постійно тепер гіпертонічний криз і т.д. Він на все це дивиться спокійно, каже що сама себе довела. Може бути шкодує звичайно.

Але я віжу- серце його зайняте іншою. Підкажіть. Що мені робити в цій ситуації? Як себе вести? Як з цим впоратися?

Автор питання: Наталія Вік: 43

На питання відповідає психолог Бєлогорцева Ольга Юріївна

Шановна Наталія!

У вашого чоловіка типова криза середнього віку.

Що це означає? Чоловік, пройшовши половину життя і утвердившись як професіонал, чоловік і батько, замислюється про подальшу перспективу і ставить перед собою питання »І що, це все? Половина життя прожите, і що, попереду тільки старість і смерть? Ні !! Я ж ще молодий, я все можу, я почну заново, я стільки ще зроблю! » А оскільки це відчуття лякаючою порожнечі і відсутності подальшого сенсу зачіпає найглибші структури особистості, виникає відчуття «чорної діри» всередині, заповнити яку може тільки найяскравіша, сильна і світла емоція – любов. І не до вас, на жаль, ви – це відбулося справжнє, а вона – це сяюче майбутнє. Потім, звичайно, все поглинуть ті ж самі проблеми, які він вже вирішував, живучи з вами, і почнуться порівняння на користь тих чи інших відносин, але це все потім. А зараз…

Що ж робити зараз? Хитрувати, ви ж жінка.

Своїми кризами і риданнями, стеженням і ревнощами ви домагаєтеся прямо протилежного ефекту: крім вищеназваних причин, йому просто набридне ваше неадекватна поведінка і опухле від сліз обличчя, а ваші крики і скарги, а також заклики до минулих почуттів, гарантовано виженуть його з дому. Вам потрібно не на жалість і совість тиснути, а утримувати його звичним спокоєм, усміхнені, комфортом. У стилі »Ну ладно, якщо вже ти так вирішив, але …» і обговорювати з ним іпотеку, освіту і утримання дочки, і все це під домашні пироги з чаєм. Дайте йому зрозуміти, що ви поважаєте його рішення і готові відпустити, і головне, самій почати все заново з іншим чоловіком. Впевнена, якщо ви зробите все правильно, результат отримаєте негайно. І зовнішність – займіться собою, похорошему, і побільше посмішок.

Впевнена, у вас все вийде. А якщо буде зовсім складно, поговоріть з фахівцем, він допоможе вам прийняти іншу точку зору на ситуацію і втілити в життя конструктивний сценарій. Удачі вам, і пам’ятайте – за щастя не потрібно боротися, його треба просто залучати

Оцініть відповідь психолога:

 • Назад: Бути чи не бути такій сім’ї?
 • Вперед: Чоловік хоче, щоб я хоча б один раз переспала з іншим.

Джерело: https://psycabi.net/vopros-psikhologu/semya-otnosheniya-mezhdu-muzhem-i-zhenoj/5927-kak-razluchit-muzha-s-lyubovnitsej

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *