Як розлучитися з чоловіком: варіанти піти без скандалів і болю

Як розлучитися з чоловіком: варіанти піти без скандалів і болю

Зміст приховати

Непросто вирішити питання про те, як розійтися з чоловіком без скандалу, коли практично всі подружні пари не можуть уникнути сварок і криків при розставанні. Важливо розуміти, що від негативу, який відбувається між батьками, страждають діти. Тому з колишнім чоловіком необхідно постаратися залишитися в хороших відносинах.

Особливості

Як розійтися з чоловіком без скандалу? Виконуючи пункти, написані нижче, ви зможете грамотно розлучитися з чоловіком без істерик і нервотрепок:

 • При розлученні з чоловіком дуже важливо зберегти свою гідність. Ніколи не намагайтеся утримувати чоловіка благаннями, проханнями чи шантажем. Тому що так ви станете ще найнещасніші.
 • Якщо ви вирішили розірвати відносини з чоловіком, то шляху назад немає. Не варто залишатися і давати надію на відновлення союзу, коли прекрасно зрозуміло, що незабаром ви знову задумаєтеся про розлучення. Невдоволення і роздратування нікуди не подінуться. Не бійтеся висловлювати чоловікові те, що вас не влаштовує в стосунках з ним.
 • Перш ніж зважитися на такий серйозний крок, як розлучення, спробуйте пожити окремо один від одного. Або заздалегідь перевезіть речі від нього. Потім приготуйте для нього урочистий вечір, де основною стравою стане торт з написом, яка розкриває тематику свята.

Як розлучитися з чоловіком: варіанти піти без скандалів і болю

 • При розриві з обопільної згоди не варто проживати разом під одним дахом, посилаючись на відсутність власної житлової нерухомості. Домовтеся «на березі» про розподіл майна. На своїй території вам набагато простіше буде побудувати нові відносини.
 • Якщо ваш чоловік – власник і ви припускаєте, що можете серйозно постраждати, то виявите своє бажання про розлучення, а потім почніть поступово перевозити речі потайки від нього. Приводом може стати поїздка, відрядження чи відпустку. Після залиште лист з докладним описом причин, які посприяли прийняттю такого рішення. Як тільки ваш колишній чоловік заспокоїться, можна погоджуватися з ним на розмову. Але для цієї мети вибирати краще людне місце.

Якщо кінь здох, то слід злізти з неї

Як зрозуміти, що пора розлучитися з чоловіком? Відгуки більшості жінок, що опинилися в подібній ситуації, запевняють, що до даного рішення приходять не за один вечір. Воно формується з безлічі подій і ситуацій протягом тривалого часу. І якщо думки про розлучення виникали далеко не один раз, то вони виникнуть знову.

Згідно зі статистикою розлученням закінчуються відносини кожної третьої пари. Важливо розуміти, що на цьому життя не закінчується. Після розриву відносин необхідно уникати стану депресії. Свобода відкриває нові можливості і перспективи, а також свіжі емоції і зустріч з новою любов’ю.

Скандали і діти

Як розлучитися з чоловіком без скандалів? Особливо важливо вивчити тактику правильної поведінки при розриві подружжю, у яких є діти. Справа в тому, що сварки між батьками негативно позначаються на взаєминах з дитиною. Більш того, скандали можуть чинити негативний вплив як на загальний стан здоров’я малюка, так і на психічний.

Як розлучитися з чоловіком: варіанти піти без скандалів і болю

Дитині властиво запам’ятовувати поведінку батьків в рамках сімейного життя. І саме ці пізнання можуть стати основою для побудови своєї сім’ї в майбутньому. Спостерігаючи за мамою і татом, які постійно сваряться, діти опиняються в стані постійної напруги. Часто це призводить до поганої успішності в школі і конфліктів з однолітками.

Тому важливо зрозуміти, як правильно розлучитися з чоловіком. Способи можуть бути найрізноманітнішими, але всі вони повинні базуватися на повазі один до одного. Особливо це стосується подружжя, що мають спільних дітей, яким мимоволі доводиться ставати свідками того, що відбувається.

стіл переговорів

Як розійтися з чоловіком без скандалу і гідно, цікавить кожну жінку, яка опинилася в такій ситуації. Особливо цікава ця тема буде сім’ям, в яких є діти, а особливо неповнолітні.

Пам’ятайте, якщо вам не вдасться домовитися з чоловіком про умови розлучення, то за вас це зроблять працівники суду. І не факт, що рішення вам сподобається. Швидше, навпаки: воно не влаштує колишнього подружжя. Більш того, судові розгляди нерідко додають нервування в шлюборозлучний процес.

Уявіть, як суддя і адвокати будуть копатися в вашому брудній білизні. А що ще гірше, будуть можливими способами схиляти вас до примирення. Крім цього, судові засідання можуть затягнутися на тривалий час.

У суді ви можете зіткнутися з чергами, перенесенням слухань і, звичайно, наданими вам трьома місяцями на обдумування свого рішення, яке давно вже прийнято.

Як розлучитися з чоловіком: варіанти піти без скандалів і болю

Як зрозуміти, що пора розлучитися з дружиною? Обговорити всі претензії, які накопичилися один до одного за час сімейного життя. І якщо більшість з них не підлягає вирішенню, то висновок напрошується сам. Звичайно, мирне розлучення вимагає серйозної роботи. Більш того, необхідно буде попрацювати подружжю. Однак це вирішить всі можливі труднощі, які можуть виникнути після розлучення.

При розмові з чоловіком постарайтеся не згадувати старі образи, уникайте докорів і образ на його адресу, навіть якщо ви на нього дуже злі. Пам’ятайте, що незабаром він стане стороннім для вас людиною.

Єдине, що буде пов’язувати вас, – діти. У тому випадку, якщо вони є. Тому постарайтеся стримувати свої емоції. Чи не підвищуйте голос на колишнього чоловіка. А також попросіть його про взаємне послугу на ваш рахунок.

Тоді розмова гарантовано буде протікати в мирному руслі.

Не варто засмучуватися, якщо конструктивного діалогу не вийде з першої спроби. Зачекайте, дайте час собі і дружину заспокоїтися. Потім можна повторити спробу.

Якщо у вас залишилися почуття до колишнього чоловіка і ви відчуваєте, що не можете тримати себе в руках, необхідно проаналізувати все погане і хороше, що сталося між вами за останні два роки (рік, півроку, місяць і т. Д.).

Дуже рідко людей, які прийняли рішення розлучитися, пов’язують якісь позитивні моменти в недавньому минулому. Такий аналіз вам допоможе зрозуміти те, що розлучення, можливо, краще рішення для вас.

Готуємо план для розмови

Як швидко розлучитися з чоловіком, бажає знати кожна жінка, яка більше не в силах перебувати в складних відносинах. На жаль, щоб розрив пройшов без неприємних наслідків, може знадобитися час.

Для початку визначте спільну мету. Якщо вона знайдена, то, найімовірніше, що розлучення пройде мирно і спокійно.

Як розлучитися з чоловіком: варіанти піти без скандалів і болю

 1. Заздалегідь складіть перелік питань, які необхідно буде вирішити в процесі розлучення. Наприклад, розділ майна, аліменти на дитину, оплата освітніх послуг для дітей і т. Д.
 2. Для себе напишіть відповідь, який вас повністю задовольняє. Наприклад, ви пишете: «Мені – будинок, тобі – дача».
 3. Складіть графік зустрічей дитини з батьком. Визначте для себе, який час вас буде влаштовувати, а також тривалість і кількість побачень. Обміркуйте можливість дітей проводити з татом відпустку.
 4. Згадайте, чи не залишилося непогашених кредитів або боргів, можливо, десь завалялися квитанції, які не були сплачені. Знайдіть всі папери, що стосуються цього питання, і зберіть їх в стопочку. Якщо більшість речей, які не були сплачені, належать чоловікові, то саме час йому розплатитися за своїми боргами.
 5. Якщо у вас є автомобіль або заміський будинок, то складіть графік користування цим майном, який вас влаштує.
 6. Обов’язково вирушайте куди-небудь відпочити. Або змініть гардероб, імідж або заведіть нове захоплення.

домовляємося

Як мирно розлучитися з чоловіком? Для початку запропонуйте чоловікові відповісти на питання, розглянуті раніше. Якщо між вами виникнуть розбіжності, то дані моменти доведеться обговорити ще кілька разів.

Дуже важливо щоб це відбувалося в спокійній обстановці. Крики, істерики і скандали ні до чого доброго не приведуть. Уважно вислухайте аргументи чоловіка. Добре подумайте про те, чи готові ви піти йому назустріч.

Якщо немає, то шукайте компроміс.

Як розлучитися з чоловіком: варіанти піти без скандалів і болю

Домовтеся про те, що ви будете говорити дитині про вашому розставанні. Діти не повинні чути від батьків суперечливі відповіді. Більш того, не смійте говорити погано один про одного в присутності дитини. Незважаючи на розлучення, діти повинні знати, що у них найкращі батьки в світі.

Якщо у вас є спільна справа, то обговоріть його подальшу долю. Визначте для себе можливість спільного ведення бізнесу. Якщо це суперечить вашому розумінню, то шукайте альтернативні шляхи (розділ, продаж, дарування і т. Д.).

Залишайтеся байдужою до колишнього чоловіка. Так як зайві емоції і почуття не найкращі соратники для переговорів, а особливо для сімейних уз.

Третій зайвий

Розлучитися з чоловіком і почати нове життя – необхідний крок в деяких випадках, наприклад коли жінка зіткнулася з насильством або зрадою. Але іноді ми чинимо дуже необачно. Людям властиво шукати підтримку на стороні.

Тому в з’ясування стосунків часто втягують інших людей: рідних, друзів, які завжди підтримають. Більш того, нерідко деякі з близьких тобі людей діють спільно, а потім приймають рішення про те, що шлюб можна врятувати.

І виникає ситуація, коли ситуація загострюється ще більше, а рішення, яке ще недавно було прийнято остаточно, потрапляє під різні сумніви.

В результаті мирний спосіб не спрацює, який був спрямований на те, як розійтися з чоловіком без скандалу.

Змова ваших родичів з приводу чергової ідеї, пов’язаної з розподілом майна або спілкування з дітьми, може серйозно погіршити процес розлучення. Тому вирішуйте свої проблеми в стінах вашого будинку.

Навряд чи люди, які спостерігали весь час за вашими відносинами виключно з боку, зможуть чимось допомогти.

І пам’ятайте про те, що чоловік перестає бути вашим чоловіком, але батьком для дитини він залишиться назавжди. Якщо з якихось причин у вас не залишилося причин для того, щоб поважати його, то ставитеся з повагою до себе і вашим дітям.

У всьому винен він

Як можна розлучитися з чоловіком, щоб він усвідомив свою провину? Дуже часто людині властиво перекладати свою відповідальність на іншого. Особливо жінкам не хочеться виглядати в поганому світлі перед своїми родичами. Тому простіше звинуватити в розлученні колишнього чоловіка, тим самим знявши з себе всю відповідальність за те, що сталося.

Як розлучитися з чоловіком: варіанти піти без скандалів і болю

Не потрібно себе вважати жертвою, так як в розриві відносин завжди винні обидві сторони. Не намагайтеся істериками і криками доводити протилежне.

Велика частина скандалів при розставанні відбувається тому, що люди дають волю своїм негативним емоціям і висловлюють все, про що мовчали довгі роки протягом усього спільного життя.

В результаті з’ясування заходять так далеко, що мирного розлучення і бути не може.

Тримайте себе в руках. Так як в пориві гніву можна висловити багато неприємних речей, про які будете шкодувати надалі. А що гірше того, ви ризикуєте почути багато неприємного на свою адресу.

Коли не відпускає

Як розійтися з чоловіком без скандалу, коли він проти розлучення? Деяким чоловікам властиво дуже болісно сприймати розставання, особливо коли ініціатором є жінка.

Ви повинні розуміти, що така поведінка з боку вашого чоловіка не завжди свідчить про справжнє кохання.

У чоловічій підсвідомості закладено розуміння того, що представниця слабкої статі не повинна приймати серйозні рішення без відома чоловіка.

Саме тому чоловік буде намагатися використовувати всілякі способи тиску на вас. Це можуть бути дорогі подарунки чи обіцянки. Більш того, деяким властиво тиснути на жалість і провини.

Як розлучитися з чоловіком: варіанти піти без скандалів і болю

У такий період для вас дуже важливо перебувати в стані рівноваги. Чоловік не повинен зламати вас. Пам’ятайте, що, якщо ви підете на поводу у свого чоловіка, нічим хорошим це не закінчиться.

Сім’я в результаті все одно розпадеться, а розрив з чоловіком буде набагато складніше пережити. Якщо слова чоловіка зачепили вас і серйозно поранили, то слід розглянути варіант перерви. Для цього постарайтеся пожити окремо від нього і з холодною головою все ще раз обдумати.

Швидше за все, ви залишитеся при своїй думці і незабаром досягнете розлучення.

рекомендації

Як розійтися з чоловіком без скандалу, важливо знати кожній жінці, яка обмірковує таке рішення. Розглянемо рекомендації, які вам неодмінно знадобляться, якщо ви зіткнетеся з подібною ситуацією:

 1. Пам’ятайте, що емоції ні до чого хорошого в процесі розриву відносин не призводять. До даного питання необхідно підходити з холодною головою. Більш того, необхідно бути готовою піти на поступки або компроміс.
 2. Постарайтеся на час забути про образи. Коли все буде позаду, можна висловитися. А поки важливо діяти рішуче і спокійно.
 3. Не робіть нічого на зло. Скривдженим жінкам властиво налаштовувати родичів і дітей проти колишнього чоловіка. Пам’ятайте, що до хорошого це не призведе. Більш того, в подальшому ви можете серйозно пошкодувати про свою гарячковість.
 4. Пам’ятайте, що ваш чоловік – теж жива людина, яка також може переживати і ображатися. Тому постарайтеся спілкуватися з ним конструктивно, вислуховуючи його точку зору з приводу того чи іншого моменту.
 5. Чи не маніпулюйте чоловіком за допомогою дітей. Це не тільки призведе до виникнення скандалу, але й може серйозно відобразитися на психіці дитини.
 6. Якщо ви помітили негативні зміни в поведінці дітей, то зверніться за консультацією до психотерапевта. Так як розлучення батьків може завдати серйозну моральну травму дитині.

Читайте також:   Як пережити розлучення з чоловіком або дружиною: способи виходу з ситуації

Ось такі прості рекомендації про те, як розлучитися з чоловіком. Поради психологів базуються на такому ж принципі, але крім цього, вони розглядають питання, пов’язані з тим, як пережити розрив. Але це зовсім інша тема.

Джерело: https://labuda.blog/200610

Як розлучитися з чоловіком

Переглядів: 283

Як розлучитися з чоловіком: варіанти піти без скандалів і болю

6 жовтня, 2019 – Коментарів немає

Одного разу він настає. День, коли з непорушною ясністю розумієш: жити разом не вийде. Залишається детально продумати, як розлучитися з чоловіком: підібрати місце, час, слова. Врахувати внутрішні реакції обох. В голові каруселлю миготять болючі спогади.

Через мерзоти і підлості вчинків душить образа. А після сліз починає палити бажання мстити. І в палаючому уяві виходить бути різкою, зухвалої, напористою. Б’є годину ікс … і впевненість і рішучість випаровуються.

І знову нерозумно і боягузливо серйозна розмова переноситься на потім.

А необхідність розставання залишається. Від чого їй зникнути? Якщо чоловік грубий, обманює, скандалить, пиячить, ледарює, рукоприкладство (поповните список своїм наболілим). Подовживши переживання на добу, ви лише продовжуєте головний біль.

Чому це так нестерпно важко саме вам? Всі чули про випадки більш спокійного і швидкого розлучення: чоловік і жінка пишуть в ЗАГС банальне «не зійшлися характерами», чекають місяць, ставлять штамп у паспорт і – вперед в нову світле життя.

Без сцен, п’яних розбірок, гірких ридань в подушку і болю душі. Роки йдуть, а ви не можете розлучитися!

Настала пора остаточно розібратися з цим нестерпним до нудоти, власним (!) Безглуздим бездіяльністю. Доросла жінка, вже є діти.

Досить боятися химер! Відомі життєві приклади, коли люди знаходять собі хорошу пару після розлучення. Такий повторний шлюб буває міцним і щасливим.

Чому це так у інших? Прийшов час звернутися до знань тренінгу «Системно-векторна психологія» Юрія Бурлана і дізнатися, як правильно розлучитися з чоловіком саме у вашому випадку.

Як розлучитися з чоловіком: варіанти піти без скандалів і болю

Як розлучитися з чоловіком: поради системного психолога

Найважче переживати з приводу розлучення будуть люди вірні, постійні, обов’язкові. Адже для них сім’я – це найважливіше, що є в житті. Вже з дитинства вони готуються в чоловіки і дружини.

Їх терпіння та вміння зносити перипетії долі можна лише подивуватися, але є і зворотна сторона – вони часто живуть спогадами. Пам’ять – пастка їх чесним сердець. Образи не йдуть, накопичуються день у день.

І одного разу відбувається вибух! Це ошелешує їх партнерів: «Все ж нормально було, ти чого раптом незадоволена стала?»

А в природну пару підбираються люди з протилежними властивостями. Гнучкий і підприємливий чоловік не ображається в принципі. Чи не бачить в цьому користі. Ось ви домашня, турботлива, що не дуже спортивна. Значить, ваш чоловік буде бачити світ інакше.

Заради заробітку, нових вражень, можливості кар’єрних висот він готовий вкладати свої сили. При цьому не пам’ятає важливі дати і легше ставиться до традицій і порядку. Вечірні сімейні посиденьки з чаєм-випічкою його не приваблюють. Він краще влаштує пробіжку перед сном для здоров’я.

Не розуміти різницю властивостей в парі – значить жити наосліп.

Психологи радять «прийняти інших, якими вони є», «розійтися на час, щоб усунути протиріччя».

Але в житті це не спрацьовує. Адже ми дивимося на іншого через себе і свої бажання, досвід, цінності та звички. Справжньої картини – суті – не бачимо, тільки дивуємося, «ну як він може так поступати, я б так ніколи не зробив».

Чи всі так безнадійно в стосунках

Дамо кожному ще раз спробу розібратися з тим, що було зроблено неправильно у відносинах. Питання початку відносин дозволяється через запахи феромонів. І перші рік-два (поки вони діють) відносини можуть бути міцними. А далі відкриємо секрет довговічності.

Що тримає людей разом, коли запах вже не збуджує? Людські стосунки, емоційний зв’язок. Розвинена чуттєвість жінки творить чудеса. Жінка, навчившись створювати і підтримувати глибоку сердечну зв’язок з чоловіком, не матиме суперниці.

Не буде кинута, побита, ображена.

Таке вміння зробить її музою свого чоловіка. Чи зустрічалися вам такі відносини? Коли ВІН заради НЕЇ готовий дертися на небо за місяцем? Коли вони – одне ціле? Тихий гомін, посмішка розуміння, торкання рук чудесним чином прибирають з обличчя глибокі зморшки.

Тільки жінка і вміє створювати емоційний зв’язок. Поступово, ділячись своїми самими таємними почуттями, переживаннями з дитинства, вона втягує в довірлива розмова чоловіка. Створює інтимну зону для двох. Вчиться любити.

Навіть якщо такі люди розлучаються, то по-людськи і зберігають теплі і поважні відносини.

Як розлучитися з чоловіком: варіанти піти без скандалів і болю

Як розлучитися з чоловіком безболісно

Отже, сталося. Рішення прийнято. Сказані різкі слова з такими смислами, що дороги назад немає. І ви хочете розлучитися спокійно і безболісно. Що з цього приводу ми можемо дізнатися на тренінгу «Системно-векторна психологія»?

По-перше – знання властивостей ваших і чоловіка. Наприклад, якщо у нього шкірний вектор, то йти треба строго за законом. Розуміти при цьому, що його реально травмують матеріальні втрати. Потрібно просто проявити пильність і не дати себе обдурити, якщо при розлученні потрібно буде ділити ще й майно.

Найскладніше – це розлучення з чоловіком, у якого є анальний вектор. Для нього це травма, яка дорівнює зраді …

Сім’я – вівтар, навколо якого будується вся його життя, розлучення може спровокувати в ньому бажання мстити, шантажувати, згадувати образи і невиконані обіцянки. Поранити словом або навіть підняти руку – це їх спосіб утримати рівновагу на руїнах життя.

При цьому застрявання в минулому, прихильність штовхає їх на вмовляння «почати все з чистого аркуша». У багатьох гойдалки з «вигнанням» з дому і проханням повернутися тягнуться циклічно роками.

Як розлучитися з чоловіком без скандалу

Краще не чинити опір його звинуваченнями, а погоджуватися зі скандалістом.

– Так, дорогий, ти, звичайно, має рацію. Завжди правий. І мама твоя теж була права. Я – погана дружина. Чи не гідна тебе пара. Чи не чиста. Я намагалася, але не вийшло – вистачить тобі мучитися. Прости мене. Ти обов’язково зустрінеш гідну жінку.

Ось приблизно таку «мантру» необхідно завчити і озвучувати в підходящі моменти. І не єхидствувати, а говорити з опущеними долу очима, щиро і відверто, шкодуючи про те, що трапилося.

Звичайно, важко говорити про себе неправду. Але що ж робити, якщо інакше ви тільки розпалило його агресію і відстрочите розставання? Він власник, він господар, він завжди правий. Він хороший син, чоловік і батько – так вважає його підсвідомість, а сперечатися з ним безглуздо. Він дійсно народжений, щоб бути таким.

Перекоси, травми, прогалини у вихованні та реалізації, що трапилися в його житті, – трагедія для всіх. Для нього в першу чергу. Звичайно, якби він послухав безкоштовний тренінг Юрія Бурлана, він би змінив поведінку. Але впертість такого роду само собою не проходить, потрібно розуміти його причини.

Як розлучитися з чоловіком: варіанти піти без скандалів і болю

Як розлучитися з чоловіком алкоголіком

Це ще одна величезна біда для сім’ї, коли її глава – п’яниця. Люди п’ють не просто так, за звичкою. А тому, що не отримують достатнього задоволення від життя, адже людина – принцип задоволення. І дві сфери життя вимагають наповнення. Перша – соціальна.

Людина повинна займатися в житті улюбленою справою, тобто задані природою властивості (по векторах різні!) Повинні бути задіяними. Наприклад, людина з анальним вектором ніколи не буде щасливий, торгуючи і організовуючи.

Це справа для людей з шкірним вектором, це їх смисли – користь-вигода, статус-гроші.

Гнучкість, логіка, амбіції, прагматизм, спортивність ведуть прямими дорогами в торгівлю, спонукають змагатися, вибирати військову службу. Юристи, менеджери, інженери, законотворці – на такій роботі людина з шкірним вектором пити не стане.

Зміна вражень, географічних місць наповнять його бажання сповна. Правильний вибір роботи для людини з анальним вектором – бути експертом в своєму роді, бути потрібним і незамінним, там, де затребувані «золоті руки» і «золота голова». Це вчені, лікарі, ювеліри.

Рада для жінок: допоможіть чоловікові знайти своє місце в житті, і, можливо, вам не захочеться розлучатися!

Друга важлива сфера життя – сексуальна. Чоловік і жінка будуть насолоджуватися один одним в повній мірі, забувши про алкоголь, коли обидва задоволені сексуально. Але якщо у вашому випадку з п’яницею не впоратися – подумайте про дітей.

Це величезна психічна травма для дитини – жити в сім’ї, де є п’є батько. Усвідомте свою необхідність розлучатися, відшукайте можливість розставання, щоб юне серце могло не переживати кожен раз за вас, свою маму.

Щоб не отримувало поганий досвід від ваших відносин.

Все залежить від вас і вашого настрою. Як зрозуміти, що ви робите все правильно і в майбутньому буде тільки краще? Такі орієнтири можуть дати люди, які були в схожій ситуації і змогли розібратися в ній без ілюзій і нагнітань:

«… Після лекції по кожному вектору у мене склалося чітке розуміння сценарію наших відносин з чоловіком, я стала ясно бачити, на що чоловік здатний, а на що ні, чого від нього можна очікувати, а на що не варто розраховувати.

Переді мною чорним маркером намалювалася потворна картина нашого з ним спільного майбутнього.

Вже знаючи, як краще розлучатися з такими людьми, я штучно створила ситуацію, в якій він змушений був піти сам разом з речами.

Розставання для мене пройшло абсолютно безболісно, ​​без скандалів і взаємних докорів. До сих пір я жахаюся від думки, що якби я не розійшлася з ним, то, напевно, вже зійшла б з розуму або вбила б його.

Ставлення до чоловіків змінилося повністю. Я перестала бачити в чоловікові чарівника, який повинен виконувати мої бажання. Тепер я знаю, як можна самій створювати своє щастя.

А це дає божевільну впевненість в собі і в майбутньому … »

Анна М., Твер

«… Я прийшла на тренінг якраз в кінці відносин, в яких перебувала кілька років, які мене не влаштовували, але які я ніяк не могла закінчити, хоча і розуміла, що майбутнього тут немає.

Це тепер я точно усвідомлюю, що це був сценарій, і я вибирала такі відносини …

Я почала проходити тренінг, і ми просто перестали спілкуватися …

 1. Я раптом виявилася вільної … Я насолоджувалася іншим життям, в якій з’явилися зовсім інші цілі … »
 2. Євгенія А., Стокгольм, Швеція

Щоб розібратися в собі, своїх близьких, зрозуміти, як краще розлучатися саме в вашому випадку – приходьте на безкоштовний онлайн-тренінг «Системно-векторна психологія» Юрія Бурлана. Дозвольте собі бути правою і щасливою! Прямо зараз.

 • Автор Оксана Васильєва
 • Коректор Катерина Жаворонкова
 • Стаття написана з використанням матеріалів онлайн-тренінгів Юрія Бурлана «Системно-векторна психологія»
 • Як розлучитися з чоловіком: варіанти піти без скандалів і болю

Джерело: http://myvektor.ru/psihologija-otnoshenij/kak-rasstatsya-s-mujem/

Як розлучитися з чоловіком, щоб не було нестерпно боляче?

Як розлучитися з чоловіком: варіанти піти без скандалів і болю

Життя складна річ. Більшість жінок, зустрівши гідного чоловіка, сподіваються, що це назавжди. Але дуже часто мрії про щасливе життя розбиваються об побутові проблеми і дрібні негаразди. Все частіше жінки приймають рішення розлучитися з чоловіком.

Але як зробити це, щоб не було болісно і потім не шкодувати про необдумане кроці?

Як розлучитися з чоловіком: варіанти піти без скандалів і болюДуже часто жінки в запалі сварки говорять своєму чоловікові про те, що йдуть, подають на розлучення, зовсім не думаючи про завтрашній день.

Перш ніж зважитися на важливий крок, слід все обдумати: де ви будете ночувати, на що харчуватися?

Звичайно, якщо в шлюбі ви не встигли обзавестися дітьми, то вам буде простіше. Але йти в нікуди, якщо на руках дитина – верх безумства. Не піддавайтеся миттєвим образам.

Спершу підготуєте матеріальну базу і тимчасове житло для себе і крихти. В іншому випадку, розлучившись з чоловіком, ви можете опинитися в жалюгідному стані.

Бувають ситуації, коли від чоловіка потрібно бігти без оглядки. Жити з чоловіком алкоголіком, наркоманом, доречним, та й взагалі, людиною, яка ображає вас, не варто.

Читайте також:   Як закохати в себе хлопця: правила поведінки і поради психологів

Якщо ваш чоловік підходить під одну з перерахованих категорій, то запам’ятайте прості правила:

 • Якщо вирішили йти не на емоціях, а тому що втомилися терпіти приниження від близької людини, йдіть;
 • Якщо живете з алкоголіком, наркоманом і т.д., не вірте обіцянкам. Ці люди хворі і рідко змінюються;
 • Чи не шкодуйте про скоєне. Перший час вам буде складно. Мало хто може безболісно розлучитися з колись коханою людиною, але трохи потрапив, ви побачите, що життя прекрасне.

Найскладніше при розриві – зробити перший крок. Але вже якщо ви на нього зважитеся, то не відступайте. Наприклад, якщо ваш чоловік п’є, то можете поговорити з ним на цю тему, пояснити своє невдоволення, побоювання, але не устаівая скандалу. Якщо розмова не справить на чоловіка належного ефекту, він не зміниться, то рішення одне – йти. Якщо ви готові до цього, то дійте.

Чоловікові буде складно змиритися з вашим рішенням. Швидше за все, чоловік почне умовляти вас залишитися, тиснути на жалість, обіцяти виправитися. Вірити чи ні, залежить лише від вас, але практика показує, що люди змінюються рідко. Тому не потрапляйте в пастку своєї жалості. Все-таки ви вийшли заміж, а не взяли на виховання нерозумне дитя. Переробити дорослого чоловіка неможливо, це факт.

Жінкам, у яких чоловік живе на їх території, вигнати його часом буває непросто. Якщо ви прийняли жорстке рішення розлучитися, то просто зберіть валізу з речами чоловіка і відвезіть до його родичів. Потім змініть замки і покиньте квартиру на пару днів. Це врятує вас від зайвих сварок.

 1. Як розлучитися з чоловіком: варіанти піти без скандалів і болю
 2. Якщо ви прийняли рішення про розставання, але чоловік поки про це не знає, то саме час поставити його до відома. Насамперед варто сісти за стіл переговорів, якщо чоловік по-справжньому дорожить вами, то, швидше за все, постарається зупинити.
 3. Якщо ж ситуація у вашій родині досягла кульмінації і примирення неможливе, то просто скажіть чоловікові, що йдете, забирайте дітей, речі – і вперед, до нового життя. Тікати з дому, не кажучи своїй другій половинці про розрив – крайній випадок, коли іншого виходу просто немає.
 4. Зважившись на важливу розмову з чоловіком, намагайтеся не кричати, що не скандалити. Поясніть все чоловікові дохідливо, він цього заслуговує, адже колись ви вибрали саме його в супутники життя. Проявіть повагу!
 5. Будьте готові до того, що чоловік не захоче вас відпускати. Дуже часто чоловіки не бачать тих проблем, які бачать жінки. Якщо ваш чоловік почне кричати, переходити на образи і мат, то, не вподобляйтеся йому. Намагайтеся зберегти обличчя. Це діє краще, ніж взаємні докори і крики.
 6. Якщо ваше розставання пройде спокійно, то подякуйте чоловіка за це і за той час, що ви були разом. Адже в будь-якому випадку ви були щасливі.

Багато жінок все життя готові терпіти чоловіка-тирана, тільки б не пояснюватися з оточуючими, не ставати самотньою. Така жертовність і боязнь громадської думки зламала не одне життя.

Звичайно, вирішивши піти від чоловіка, вам доведеться звикати до статусу вільної жінки, відповідати на незручні запитання знайомих і родичів, часом вислуховувати поради, думки, жалю.

Але не давайте суспільству зламати вас, живіть своїм розумом.

Якщо ваш чоловік абсолютно непридатний для спільного життя людей, то навіщо мучити себе, боятися п’яного чоловіка, побоїв, принижень і плакати в подушку? Любіть у першу чергу себе і все налагодиться.

Нерідко бувають випадки, коли жінка йде від чоловіка, але при цьому підтримує зв’язок з його батьками, які повністю на стороні невістки. Тому не варто думати, що після розлучення все від вас відвернутися. А вже якщо родичі і подруги дуже нав’язливо втручаються, то припинив це, забувши про ввічливість!

Як розлучитися з чоловіком: варіанти піти без скандалів і болюКоли любиш людину, то йти від нього дуже важко, душа болить і хочеться все повернути назад. З такими емоціями боротися складно, часом жінки готові прощати коханому все, аби бути поруч.

Але не легше і там дамам, які розлучилися з чоловіком, вже не відчуваючи до нього палкої пристрасті. Дуже часто після розриву жінка починає нудьгувати за чоловіком і думати про те, наскільки правильно вона вчинила.

Щоб розібратися в своїх почуттях, слід порівняти спільне життя зі справжньою.

І відповісти на питання, як краще?

 • Якщо ви зрозумієте, що зробили помилку і ваш чоловік – не самий худущая варіант, то спробуйте все змінити, повернути сім’ю і разом попрацювати над відносинами. Пробачити всі образи не так вже й просто, але якщо зважитеся на возз’єднання, то доведеться.
 • Якщо ж ви впевнені, що вибір зроблено правильний, але туга все одно гризе вас, то постарайтеся відвернутися. Займіться дитиною, спілкуванням з подругами, роботою, спортом, будь-якою діяльністю, до якої у вас є інтерес. Скоро туга відпустить, ви навчитеся радіти життю.

Розлучившись з чоловіком, не замикається в собі, навчитеся жити самостійно і отримувати від цього задоволення. Любіть себе, все буде добре. Успіхів!

Джерело: https://myusli.ru/emocii/kak-rasstatsya-s-muzhem

Як зрозуміти, що пора розлучатися з чоловіком і зробити це безболісно

Розрив відносин – завжди неприємний період, особливо якщо мова йде про сімейну пару. Перед тим, як розлучитися з чоловіком, слід відразу відкинути варіанти з відходом в нікуди, і не сказавши ні слова. Розлучатися з чоловіком, якщо це остаточне рішення, потрібно максимально мирно і безболісно для обох.

Як розлучитися з чоловіком: варіанти піти без скандалів і болю

аналізуйте плани

Подаючись хвилинному пориву гніву або образи, жінці хочеться прямо зараз кинути все і піти, завтра ж подавши на розлучення. Тут слід розрізняти ще й такі поняття, як фінансова незалежність і емоційна. Якщо другу ви вже явно не відчуваєте до цього чоловіка і точно хочете розлучатися, то що з першої залежністю?

Більшість жінок у наш час, на жаль, народжують дітей раніше, ніж затверджуються в житті, і крім рідної домівки йти їм нікуди. Жінки, які це розуміють, рідше вирішуються на розлучення. Якщо ж іти вам є куди, і ви можете себе цілком забезпечити, ситуація значно простіше.

Також ситуація ще простіше в тому випадку, якщо дитина ще все-таки не з’явився у вашій родині. Будучи самодостатньою, здатною себе забезпечити, і без відповідальності за дітей, ви можете керуватися тільки своїми почуттями до чоловіка.

Якщо ж ситуація така, що власного житла у вас немає і коштів до забезпечення теж, крім того, на руках маленька дитина, попросіть допомоги у близьких. Перед тим, як розлучитися з чоловіком, підготуйте матеріальну базу – тоді зміст родини не буде важелем в його руках при суперечці.

Ухвалення правильного рішення

Як зрозуміти, що ви приймаєте правильне рішення? Запам’ятайте, якщо ваш чоловік зловживає алкоголем, приймає наркотики, програє всі гроші будь-яким способом, б’є вас і погано ставиться до дитини – розлучайтеся без жалю. Люди поводяться так все життя і не змінюються, як би вам цього не хотілося.

Як зважитися на розлучення з чоловіком? Не йдіть на емоціях. Скандали на побутовому ґрунті не сигналізують, що пора розлучатися, а говорять про те, що ви не хочете почути один одного. Якщо вони повторюються день у день або закінчуються биттям – йдіть не замислюючись.

Найскладніше для вас – зробити перший крок, а для нього – змиритися з вашим рішенням. Чоловіки неохоче розлучаються, коли їх кидають, тому що це боляче б’є по їхньому самолюбству.

Але як розлучитися з чоловіком без скандалу, якщо жінка вже остаточно зважилася на цей крок, а чоловік живе на її території? Спочатку, звичайно, варто поговорити.

Якщо ж чоловік не поставився з розумінням до вашого рішення, зберіть його речі в чемодан і відвезіть родичам.

У будь-якому випадку, ви виходите заміж за дорослого чоловіка, а не дитину, яку треба виховувати і пояснювати значення кожного слова.

Як поговорити про розставання

Головне при розлученні з чоловіком – відверто і вчасно з ним про це поговорити. Якщо чоловік дорожить цими відносинами, то перед тим, як розійтися, він постарається по-хорошому все виправити. Дійсно виправити, навіть якщо до цього були сотні порожніх обіцянок.

Якщо ж ви хочете поговорити спокійно, а він починає звинувачувати у всьому вас, погрожувати, кричати, дорікати – просто говорите прямо, що робити з цим шлюбом вже нічого не можна, забирайте дітей, речі і йдіть.

Якщо подруги навперебій дають вам поради, в яких найпростіше піти, не сказавши ні слова – не вірте. Розлучившись, ви будете шкодувати, що чогось доказав, а чоловік буде дивуватися, що сталося. Яким би він не був, такі поради слід відкинути, так як це буде просто нечесно з вашого боку.

Як розлучитися з чоловіком: варіанти піти без скандалів і болю

Наважуючись на такий розмову, не гарячкувати і не скандальте. Тримайте себе в руках і говорите спокійно, але твердо і впевнено, дивлячись в очі.

Приготуйтеся і до того, що після фрази «Давай розійдемося» і наступних вагомих аргументів, чоловік не захоче відпускатися вас.

Крики, докори і зайві емоції за ним повторювати не варто – краще зберегти обличчя і піти спокійно. Ви прийшли не просити про те, щоб вас відпустили, а повідомити його про своє рішення.

Якщо ж розмова пройде спокійно, подякуйте чоловіка за те, що він прийняв ваше рішення з повагою і за все, що було доброго в вашому шлюбі.

Думка друзів і сім’ї

Коли жінка, нарешті, розійшлася з чоловіком, її починає хвилювати питання про те, що робити з виниклими плітками або навіть докорами з боку сім’ї. Без пліток, повірте, не обійдеться.

Деякі жінки все життя терплять тиранів і алкоголіків тільки тому, що не хочуть ні з ким розмовляти. Але ж ніхто не може змусити вас пояснювати своє рішення, подумайте про це.

Звичайно, доведеться вислухати поради, думки і навіть жалю, але пам’ятайте про те, що людина, яка поважає вашу особистість, буде поважати і ваше рішення. А якщо вам кажуть, що чоловік ваш був просто чудо і взагалі, «даремно ти з ним розлучилася, будеш жаліти» – майже стовідсоткова гарантія, що за спиною ця людина обговорить вас не в кращому світлі, а тому звертати увагу на його слова не варто .

Бувають і такі випадки, коли люди розходяться, але батьки чоловіка підтримують зв’язок з невісткою, підтримуючи її рішення і думка. Тому не мучте себе і не беріть до уваги думку суспільства.

Чи можливо жаль з приводу рішення

Коли любиш людину, розлучатися з ним важко при будь-якій ситуації, навіть якщо він категорично неправий по відношенню до вас або дитині. Часом жінки зовсім піддаються цьому почуттю і прощають дружину абсолютно все, аби тільки бути поруч з ним.

Як розлучитися з чоловіком: варіанти піти без скандалів і болю

Не варто думати, що дружинам, остиглим до своїх подружжю, простіше розлучатися. Ставши вільною, така жінка не раз задумається про те, чи правильно вона вчинила.

Тут і настає момент, коли слід було б ретельно обмірковувати рішення до розлучення. Якщо ви зважували і виношували своє рішення довго і були в ньому впевнені на сто відсотків, не варто переконувати себе, що потрібно повернутися і буде краще.

Порівняйте спільну з чоловіком життя і нинішню. Смоделируйте своє минуле життя, що б ви робили в даний момент, будучи заміжньою за цією людиною? Що зазвичай робили ви і він в цьому годині?

Таке порівняння дасть вам можливість максимально реалістично подивитися на ситуацію.

А що потім

Якщо ви, опинившись вільною жінкою, пошкодували про розлучення, навіть обдумавши все сотні разів, виходу може бути два. Є такі жінки, які в принципі не можуть існувати без чоловіка в будинку. Ми вирішуємо питання про те, який саме чоловік вам потрібен.

Якщо ж вам потрібен саме колишній чоловік, і він з висоти прожитого в свободі часу здається не таким вже й поганим, пробуйте все змінити, повертати сім’ю і працювати над відносинами спільно. Головне – розібратися, чи потрібен вам саме такий чоловік або ви в принципі не можете існувати не зможемо.

Якщо ж ви все-таки впевнені, що рішення прийнято правильно, але все одно відчуваєте тугу і не можете звикнути до нового статусу, постарайтеся зайняти свій час. Крім роботи, займіться спортом, танцями, сходіть в театр з друзями, в кінці кінців – розвивайтеся, доглядайте за собою.

 • В такому випадку, доглянута жінка і розвивається особистість привертає в життя нових успішних і приємних людей, серед яких, можливо, ви зустрінете надійного і люблячого чоловіка.
 • Схожі записи

Читайте також:   Як зрозуміти, що твоя дівчина змінює: основні причини і ознаки

Джерело: https://apatii.net/otnosheniya/muzh-i-zhena/kak-rasstatsya-bezboleznenno

Як розлучитися з чоловіком – крок в нове життя

Якщо жінка вирішила піти від чоловіка, робити це слід рішуче. Незавершені відносини завжди призводять до великих розчарувань і образ. Відпустіть партнера без жалю, але з вдячністю. А ми підкажемо, як це правильно зробити.

Як правильно закінчити відносини?

Як розлучитися з чоловіком без сварок, скандалів і обопільної неприязні? Питання, актуальний для багатьох. Подружжя – близькі люди, яких багато що пов’язує. Спільне майно, звички, друзі, родичі. Розділити все це і перестати повністю спілкуватися досить складно. Особливо якщо присутній образа.

Ще важливіше розлучитися мирно, якщо в сім’ї є дитина. Батьки завжди залишаються батьками, їм потрібно налагодити мирне спілкування, щоб малюк жив в світі і ладі. Тому знати, як розлучитися з чоловіком без скандалу, важливо кожній жінці.

Чому сім’ї розпадаються?

Звичайно, Лев Миколайович Толстой був прав, коли писав, що «щасливі сім’ї схожі один на одного, нещасні нещасливі по-своєму». Існує ряд причин, які підходять практично до всіх розлучень:

 1. Ревнощі і відсутність довіри. Там, де пропало довіру, і з’явилася ревнощі, немає місця любові і спокою. Стеження, підозри, перевірки телефону і електронної пошти, скандали на рівному місці – ось неповний перелік того, що відбувається. Неможливо жити, не відчуваючи захищеності, без віри в людину, яка поруч. Вирішити проблему на ранньому етапі ще можна, але якщо запустити її, відносини зіпсуються швидко і назавжди. Розставання при цьому, можливо, краще рішення, ніж болісна спільне життя.
 2. Відсутність загальних цілей і інтересів. Подружжя можуть бути повними протилежностями один одному, але вони повинні дивитися в одну сторону. Якщо у пари немає спільних цілей, рано чи пізно це призведе до розчарування. Звичайно, такий союз можуть утримувати на плаву діти. Але вони виростають і починають жити своїм життям. У цей момент ілюзія міцного союзу руйнується, чоловік і жінка залишаються без сполучних ниток. Просто дві людини, які живуть поруч, – сумна картина.
 3. Насильство. Коли мова заходить про це, відразу представляються бійки, побої або примус до інтимної близькості. Але в багатьох шлюбах люди стикаються і з психологічним насильством. Це спроби повністю контролювати партнера, критика і образи, показ своєї влади, залякування. Сюди ж додамо маніпуляції, в тому числі пов’язані зі спробами захистити одного з подружжя від зовнішнього світу, заборонити спілкування з ким-небудь, роботу і так далі. Жінки виявляють себе в психологічному насильстві частіше, ніж чоловіки.
 4. Обман очікувань. Люди схильні до фантазій і по частині любові теж. Уявлення про партнера здатні на деякий час приховати від очей дійсність. Але рано чи пізно пелена спадає, і людина розуміє, що поруч зовсім не той, хто представлявся в мріях. Миритися з обманом очікувань готові не всі.
 5. Залежності. Жити з людиною із залежністю будь-якого плану важко, практично неможливо. Наркоманія, ігроманія, алкоголізм – все це можна сміливо віднести до серйозних захворювань. На жаль, впоратися з ними без бажання самого хворого не можна. Алкоголіки, як і ігромани, і наркомани, не визнають себе залежними до останнього і, навіть розуміючи, що справи кепські, відмовляються від допомоги. Намагатися допомогти тому, кому це не потрібно, – справа невдячна.
 6. Розвиток. Як не дивно, але саме розвиток – одна з причин, за якими відбувається розставання з чоловіком або дружиною. Одна людина з пари прагне вперед, розвивається, ставить цілі і досягає їх, а другий живе одним днем, не хоче змін. В результаті люди віддаляються один від одного, втрачають сполучні нитки.
 7. Проблеми з фінансами. Бюджет – це часта причина розірвання шлюбів. Неприємних ситуацій, пов’язаних з грошима, багато. Чоловік або дружина можуть витрачати зарплату на свій розсуд, не вкладаючи ні копійки в загальні потреби. Або розпоряджатися спільними грошима так, як хочеться, не радячись. Буває, що один з подружжя заробляє набагато більше, ніж другий, що викликає почуття неповноцінності.

Як розійтися з чоловіком без скандалу, частіше замислюються жінки. Чоловіків теж можуть терзати сумніви, але вони все одно приймають рішення швидше.

Психологи кажуть, що причини розлук підрозділяються на зовнішні і внутрішні. Зовнішні – це ревнощі без приводу, побутові чвари і так далі. Це верхівка айсберга, яка свідчить про внутрішні проблеми, таких як відсутність взаєморозуміння, віддалення один від одного і подібних.

Наведемо трохи статистики:

 • 40% пар розлучаються через психологічної або фізичної непідготовленості до шлюбу,
 • 30% – через негативну залежності одного з партнерів до чого-небудь,
 • 15% чоловіків і жінок розходяться через зраду,
 • 9% сімей руйнуються через побутових проблем,
 • решта 6% – через ревнощі, проблем з фінансами, сексуальної незадоволеності і безпліддя.

Як прийняти рішення про розрив

Обов’язково зважте всі «за» і «проти», перш ніж зробити цей крок. Для наочності можна записати всі позитивні і негативні сторони розлучення на листок паперу. наприклад:

За Проти

добре заробляє Може піти в запій на тиждень
хоче дитини Цікавиться іншими жінками
Допомагає в побутових питаннях Чи не хоче розширювати житлоплощу
З ним весело Всі вихідні проводить з друзями

Якщо ви йдете з відносин, коли ваша друга половинка не зробила вам нічого поганого, не намагайтеся зробити її винною в розриві. Так надходить кожен другий: соромно визнати, що вина повністю на вас, хочеться розділити її з чоловіком. Тому шукаються недоліки, починаються причіпки, невдоволення без приводу.

Будьте чесні, йдучи. Якщо це ваше рішення, приготуйтеся нести за нього відповідальність. Вибачитеся перед людиною, спробуйте пояснити свою поведінку. Розлучайтеся мирно. Це особливо важливо, якщо у вас є спільна дитина. Адже на розірвання шлюбу не закінчаться ваші відносини.

Будьте готові до того, що пошкодуєте про розставання. Вам доведеться заново облаштовувати життя – це важко. Але іноді така міра вимушена, без неї не обійтися.

Приготуйтеся, що людина, від якого ви пішли, буде вмовляти вас повернутися, обіцяючи золоті гори. Не варто йти на поводу у емоцій.

На практиці позитивні зміни швидко проходять, а їх місце займають незадоволення і роздратування – адже людину кинули, змусили «принижуватися», умовляти зберегти шлюб.

Це призводить до того, що ситуація загострюється, і остаточний розрив відбувається бурхливо і швидко.

Як безболісно розлучитися з чоловіком, якщо він знаходиться в залежності, психічно неврівноважений або просто небезпечний? По-перше, не сумніватися в тому, що догляд – єдино можливий, а значить, правильний вихід з ситуації. По-друге, не намагатися врятувати другу половинку. Йти треба спокійно, без нервів, не сперечаючись і не лаючись, щоб не давати приводу для конфліктів.

Як безболісно розлучитися з чоловіком, якщо він живе на території жінки і йти не має наміру? Не треба його жаліти. Він не дитина і здатний про себе подбати. Довгі вмовляння теж ні до чого.

Якщо партнери не з’їжджає з квартири в призначений термін, слід просто зібрати його речі і відвезти рідним або друзям, помінявши дверні замки.

Звичайно, якщо він не має ніякого права на житлоплощу за законом.

Якщо у вас залишилися сумніви, подумайте, скільки жінок довго не наважувалися піти від чоловіка, почати все спочатку, а потім гірко про це шкодували. Час в цьому випадку працює проти вас.

Чим раніше ви зважитеся на зміни, тим більша ймовірність того, що зможете зустріти кохану людину і створити дійсно міцну сім’ю.

Не тягніть! Попереду вас чекає багато хорошого, тільки потрібно не боятися і діяти.

Як повідомити чоловікові про бажання розійтися?

Перш ніж говорити з чоловіком, подумайте ще раз, чи дійсно ви готові до настільки серйозного кроку. Ніколи не ставте ультиматуми, якщо для змін час ще не настав. Тому що, якщо ваші вимоги не будуть виконані, що ймовірно, ви втратите не тільки родину, але й повагу до себе.

Якщо рішення прийнято, виберіть відповідний час для розмови, коли вас не буде ніхто відволікати. Говоріть прямо, відверто, спокійно і впевнено. Не звинувачуйте і не з’ясовуйте відносини. Просто озвучте рішення і виконаєте його.

А що скажуть люди?

Як розійтися з чоловіком безболісно, ​​якщо є страх осуду з боку оточення? Слід розуміти, що люди живуть своїм життям, і за великим рахунком до вас їм немає ніякого діла. Так, хтось може попліткувати, але як це впливає на вас? Вам може бути прикро, не більше того.

Подумайте, чи готові заради схвалення оточуючих зберігати даремний шлюб, в якому ви нещасні. Життя одне, і вона проходить швидко. Коли ви постарієте, як поставитеся до своєї поведінки сьогодні? Пошкодуєте про не зробили під час кроках? Якщо так, то прийшла пора їх здійснювати.

Поради психологів

Як розлучитися з чоловіком: варіанти піти без скандалів і болю

Якщо настав той момент, коли відносини зайшли в глухий кут, і ви розумієте, що подальше спільне життя неможливе, розлучайтеся без жалю.

Розрив з колись коханою людиною – сильний стрес, навіть якщо ініціатор сама жінка. Але якщо в подальшому ви хочете дійсно бути щасливою, не сумнівайтеся в прийнятому рішенні.

Постарайтеся розірвати союз красиво, щоб про колишню любов збереглися приємні обом спогади.

Як грамотно розлучитися?

Як правильно розлучитися з чоловіком, розповідають психологи:

 1. Намагайтеся згадати при розмові хороше: перші побачення, весілля, народження дітей.
 2. Будьте вдячні людині за все, що він для вас зробив, навіть за сумні уроки – вони вам знадобляться.
 3. Чи не брешіть, будьте чесними.
 4. Будьте наполегливі, але спокійні, не міняйте рішення на ходу.
 5. Якщо партнер у відповідь на розмову про розлуку різко висловлюється, зрозумійте його – для нього те, що відбувається може бути несподіванкою.
 6. Не розпочинайте діалогів з людиною в гніві, краще перенести розмову на інший час.
 7. Після розриву не намагайтеся самостійно вийти на зв’язок з колишнім, тримайте дистанцію.
 8. Не залишайтеся разом на одній території, підшукайте собі заздалегідь житлоплощу.
 9. Заздалегідь приготуйте коротку версію того, що відбувається для рідних і друзів.

Слід розуміти, як правильно розлучитися з чоловіком без скандалу, якщо у вас спільна дитина. Не можна робити його заручником конфлікту. Дитині важливо присутність і мами, і тата.

Потрібно зробити так, щоб обоє батьків мали однакову можливість спілкуватися з малюком. Не думайте, що він не зрозуміє, що відбувається.

Розмовляйте з ним гранично відверто, пояснюйте, що трапилося, але утримайтеся від критики і звинувачень.

Відхід від чоловіка, який страждає алкогольною залежністю

Як розлучитися з чоловіком алкоголіком? Зрозумійте, що алкоголізм навіть при сильному бажанні хворого вилікувати складно. А якщо не хотіти нічого міняти, то це просто марна трата часу.

Життя з алкоголіком – це постійний стрес, який рано чи пізно позначиться на здоров’ї жінки і 100% вплине на психіку дитини.

Те, що дорослі переживають відносно спокійно (п’янки, брехня, сварки), для малюка і навіть підлітка – пекло. Спробуйте подивитися на життя чада його очима. Вам хочеться, щоб замість спокійних спогадів про дитинство у нього було минуле, наповнене страхами? Навряд чи.

Не псуйте життя дітям. Від алкоголіків треба йти рішуче, не шкодуючи ні про що. Ви точно робите правильний вибір.

Чому не можна жаліти про розрив?

Не так складно зрозуміти, як правильно розлучитися з чоловіком без скандалу. Складніше не шкодувати про зроблене, не думати про те, що рішення було поспішним і його ще можна виправити.

Спокійно проаналізуйте ситуацію. У вас була можливість вчинити інакше? Ви хочете повернути сім’ю або стали жити краще?

Якщо прийдете до висновку про те, що дійсно поспішили, спробуйте повернути колишнє. Іноді після розриву настає новий виток у відносинах, більш вдалий, ніж попередній. І тоді розлучення виступить своєрідним поштовхом для розвитку ваших відносин в кращу сторону.

Але якщо ви знаєте, що зробили все правильно, змогли спокійно розлучитися з чоловіком, не робіть кроки назад. Згадайте про ту жабу, що впала на дно глечика з вершками, але збила їх в сметану, коли молотила лапками. Дійте так само і одного разу зрозумієте, що всі спогади і жалю залишилися в минулому, а попереду вас чекає щасливе життя, в якій буде багато цікавого.

Ви підозрюєте, що ваш партнер вас обманює? Пройдіть тест і дізнайтеся, чи може вас водити за ніс ваша друга половина.Як розлучитися з чоловіком: варіанти піти без скандалів і болю

Джерело: http://LoveTrue.ru/sovety/kak-pravilno-razvestis-s-muzhem-bez-obid-i-skandalov.html

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *