Як розлучитися з дівчиною не заподіявши їй болю: поради психологів

Буває безліч ситуація у відносинах між чоловіком і жінкою, внаслідок яких слід розставання.

Зміст приховати

Але далеко не всім вдається грамотно і безболісно пережити розрив, зберігши приємні враження про один одного.

Психологи особливо відзначають невміння чоловіків правильно підносити інформацію дівчатам, хоча від того, як розлучитися з дівчиною, може залежати її подальші взаємини в протилежною статтю.

Практично кожна дівчина, котра переживає біль і розчарування після декількох невдалих спроб розставання, замикається в собі, а після довгий час не може довірливо ставитися до чоловіків.

Тому для того, щоб чоловік зберіг своє обличчя, психоемоційний стан дівчини в порядку, а також зберіг дружні стосунки на майбутнє, можна скористатися правилами і способами, як безболісно закінчити відносини.

Як розлучитися з дівчиною не заподіявши їй болю: поради психологів

Чи варто розлучитися з дівчиною?

Якщо чоловік прийняв для себе рішення кинути дівчину, йому важливо добре обміркувати все, щоб не зробити поспішних дій, про які можна пізніше пошкодувати. Бувають випадки, коли між партнерами виникають кризи, складності в побуті, непорозуміння, сварки. На тлі емоцій здається, що це кінець відносин, але через якийсь час почуття і розум беруть верх.

Як розлучитися з дівчиною не заподіявши їй болю: поради психологів

Психологи допомагають визначитися, чи варто кидати дівчину, називаючи основні причини для розриву відносин. А саме:

 • зрада або серйозне зрада;
 • відсутність почуттів у одного або обох партнерів відразу;
 • дискомфорт у відносинах або спільного життя;
 • різні погляди на життя і принципи;
 • відстань між партнерами;
 • відсутність загальних інтересів і планів на подальше спільне життя.

Ставити крапку у стосунках з дівчиною, яку ти любиш – це поспішне рішення, яке потрібно гарненько обміркувати. І тільки з тією дівчиною, до якої вже немає почуттів, можна сміливо розлучатися, але згідно з правилами і відповідним способами, щоб не образити і не поранити її.

Як розлучитися з дівчиною, не заподіявши їй болю?

Тільки справжній чоловік буде турбуватися з приводу того, як правильно розлучитися зі своєю дівчиною, щоб не заподіяти їй глибоку душевну травму.

Особливо делікатним потрібно бути по відношенню до зовсім юній особі, так як нерідко негативний перший досвід накладає важкий відбиток на її подальшої особистому житті.

Психологи пропонують кілька методів, як хлопцеві безболісно сказати дівчині, що ми розлучаємося.

Як розлучитися з дівчиною не заподіявши їй болю: поради психологів

 1. Раціональний метод . При черговій сварці і кризу в стосунках потрібно заспокоїти емоції свої і допомогти заспокоїтися своїй дівчині. Після цього подивитися в очі і сказати про те, що потрібно провести серйозну розмову про те, що так далі не може продовжуватися. Можна пояснити дівчині, що ці відносини – утопія, а якщо вчасно розлучитися, не доводячи до глибоких сварок, можна зберегти дружні теплі стосунки. Обов’язково потрібно уточнити, в яких моментах партнери не влаштовують один одного, що пропали спільні інтереси і точки дотику. В кінці потрібно сказати, що дівчина подарувала йому багато щастя і хороших спогадів, які він не хоче прати сварками.
 2. Піднесення жінки . Красиво розлучитися можна, якщо сказати фразу «Я тебе абсолютно не гідний», так як всі дівчата люблять вухами. Можна підкреслити всі кращі якості характеру, зовнішню привабливість, сказавши, що дівчина заслуговує сильного, успішного і забезпеченого супутника для життя високої якості. Вселивши, що розставання відбувається не з її вини, можна зберегти її самооцінку і віру в себе. Особливо потрібно відзначити, що не чоловік її кидає, він лише дає їй можливість краще влаштувати своє життя.
 3. Красивий жест . Якщо чоловік не знає, як розлучитися після довгих відносин зі своєю супутницею, щоб не заподіяти їй болю, психологи радять зробити їй для початку хороший презент. Для початку потрібно піднести подарунок, розповівши, що вона заслуговує тільки кращого в житті, в тому числі і чоловіка. Після цього потрібно м’яко розлучитися, не акцентуючи уваги на якихось проблемах. Якщо вона не буде готова морально до такого рішення, можна дати їй час заспокоїтися, після чого поговорити відверто і спокійно.

Якщо чоловік сумнівається, чи варто розлучатися з дівчиною, потрібно подумки продумати все «плюси і мінуси» у відносинах, проаналізувати глибину своїх почуттів, а також визначити наявність або відсутність спільного майбутнього. Відповісти однозначно, як зрозуміти, що пора розлучатися, не зможе жоден психолог, тільки серце і внутрішній голос підкажуть, що це не ваш чоловік.

Смс-розставання: за і проти

Багато чоловіків в силу моральної незрілості, страхів і сорому за краще всю важливу інформацію підносити дівчині по смс або в соцмережах (наприклад, в вк), захищаючи себе від її реакції. Психологи не схвалюють дистанційні варіанти спілкування із дівчиною, так як по смс і листуванням неможливо передати емоційний посил, а мова може сприйматися не в тому руслі.

Чи варто розлучатися з смс?

Та ні

Якщо ж між партнерами відстань і інші перешкоди, потрібно для початку продумати гарненько, як написати дівчині про розставання. Потрібно підкреслити для початку, що чоловік шкодує про відсутність можливості розмови тет-а-тет, що відносини йому вкрай важливі, як і дівчина. Далі потрібно назвати причини розставання вкрай делікатно, щоб не обрушити на її вразливу душу тягар провини.

Важливо! В кінці листування уточнюється, як чоловікові важливо зберегти хороші відносини з екс-коханої, так як між ними завжди буде довіра і взаємопідтримка.

Розставання може відбуватися за кількома сценаріями і методикам, запропонованим фахівцями. Головне, це визначитися з форматом відносин між партнерами, а також переконатися у відсутності перспектив і спільного майбутнього. І тільки в такому випадку чоловік може приступати до кардинальних заходів.

Як розлучитися з дівчиною, яка тебе любить?

Найскладніше кинути дівчину, яка тебе любить, а ти її немає, тому що ймовірність душевних мук і переживань з її боку вкрай висока.

Але в будь-якому випадку припинити відносини без майбутнього доведеться, на жалості довго не протягне жодна пара.

Багатьом психологам надходять запитання від чоловіків такого плану, не можу кинути дівчину через жалість, так як вона любить, а я – ні. Основне правило – зміна тактики поведінки і формату розмов з нею.

Як розлучитися з дівчиною не заподіявши їй болю: поради психологів

Перше, що чоловікові потрібно зробити – скорегувати мова, можна запропонувати поставити відносини на паузу, щоб зробити ковток свіжого повітря і подивитися на відносини з боку.

Далі потрібно встановити часовий проміжок, після закінчення якого можна буде зустрітися і обговорити можливість подальших відносин або розрив.

Тільки після цього потрібно зробити все, щоб м’яко віддалитися і припинити відносини, дотримуючись принципу чесності і відвертості розмови.

Як розлучитися з дівчиною, з якою живеш?

Ситуації, коли чоловік перебуває в тривалих і серйозних відносинах, живе з дівчиною вже протягом декількох років, призводять до того, що йому банально шкода кидати дівчину.

У будь-якому випадку на тлі жалості можна істотно підірвати її самовпевненість і самооцінку, а також втратити усіляку повагу до неї.

Тому психологи наполягають, що без майбутнього і почуттів потрібно розлучитися грамотно і своєчасно.

Найчастіше люди навіть при відсутності почуттів один до одного тримаються тільки на одній звичці і зручність, безжально відбираючи час і шанси на побудову інших відносин.

Для початку, щоб припинити відносини, чоловік в відверто розмові зобов’язаний чітко сформулювати причини розлучитися з дівчиною, а також неможливість їх корекції.

Про те, як сказати про розрив, чоловік повинен знати сам, так як він прожив з дівчиною пліч-о-пліч тривалий час і знайомий з моделями її поведінки.

Як розлучитися з дівчиною не заподіявши їй болю: поради психологів

Відповідально за її емоційний стан і період переживання лежить виключно на ініціатора розриву, тобто на ньому.

Важливо простежити ступінь пригніченості стану, щоб дівчина не заподіяла собі ніякої шкоди в неусвідомленому стані.

Звичайно, розлучитися з екс-коханої і залишитися друзями – таке підвладне тільки віртуозів і щасливчикам, але постаратися якомога більше захистити її від душевних мук необхідно.

Як розлучитися з дівчиною, яку любиш?

Не тільки чоловіки стурбовані питаннями, як акуратно розлучитися з дівчиною, щоб вона не страждала. Часто трапляються ситуації, коли ініціатором розриву стає дівчина, а неприємні і болючі відчуття чекають чоловікові. Щоб впоратися зі складним періодом після розставання, психологи пропонують кілька способів:

 • нове хобі і захоплення, яке забере вільний час, подарує нові емоції;
 • зміна роботи або місця навчання, щоб захистити себе від спогадів про минуле;
 • заняття екстремальними видами спорту, що підвищують самооцінку;
 • переїзд в інше місто, що допоможе розпрощатися з минулим.

Як розлучитися з дівчиною не заподіявши їй болю: поради психологів

Основне правило – відгородитися від екс-коханої, а також зайняти всі свої думки чимось іншим. З будинку потрібно винести всі речі, які можуть нагадувати про відносини.

Кращий спосіб позбавлення від старих почуттів – зародження нових, відповідно, психологи радять завести нову пасію .

Навіть якщо ці відносини будуть короткочасними і швидкоплинними, це допоможе відволіктися і не замикатися в собі.

Що робити якщо не можеш кинути дівчину?

Якщо чоловік не знаходить в собі сил і рішучості кинути дівчину, відносини з якою неможливі по ряду вагомих причин, можна переграти сценарій дій. Майстри пікапа вчать, як зробити так, щоб дівчина тебе кинула сама за власною ініціативою. Це не тільки допоможе чоловікові «сухим вийти з води», а й убезпечить її тонку душевну організацію від болю і травм.

Як розлучитися з дівчиною не заподіявши їй болю: поради психологів

Можна всіляко діяти їй на нерви, в побуті проявляти неохайність, бути грубим і невихованим, даючи своїм виглядом зрозуміти, що даний чоловік їй не пара.

Можна спізнюватися на зустрічі, забувати важливі дати, аж до її дня народження, натякати на те, що вона набрала зайву вагу, а самим забороненим прийомом буде хамство її батькам.

При перших же її закидах можна сказати «Не подобається, розставайся зі мною, ти обов’язково зустрінеш гідного чоловіка».

висновок

Насправді вся відповідальність за розрив відносин і психоемоційний стан лежить на чоловікові. Тому вкрай важливо визначити і чітко сформулювати причини, за якими відносини неможливі, а після чесно і грамотно провести розмову.

Особливу увагу потрібно приділити стадії і формату відносин, особливостям жіночого характеру, продумавши різні моделі поведінки дівчини після розриву. Про всі тонкощі пояснень і збереження душевної рівноваги між обома партнерами сказано вище.

( 1

Джерело: https://afmen.online/kak-rasstatsya-s-devushkoy-chtobyi-ne-obidet.html

Як правильно розлучитися з дівчиною, не заподіявши їй біль

Головна> Поради

Розрив любовних відносин в парі завжди дається важко. Як розлучитися з дівчиною, щоб не заподіяти біль – перед рішучим кроком у хлопців виникає маса питань. Поради психологів, грамотно написані інструкції для бесіди з колишньою коханою, допоможуть пережити цей складно момент з меншими душевними травмами по обидва боки.

Як розлучитися з дівчиною не заподіявши їй болю: поради психологів

Коли розставання неминуче

Передбачити, як будуть розвиватися відносини з жінкою, неможливо. Кому пощастить, справа дійде до весілля, пара житиме разом довгі роки. У гіршому випадку розчарування у виборі настає швидко. Тоді тягнути з розривом не потрібно, звільніть себе і партнерку від тяжких відносин якомога швидше.

Правильно буде розлучитися з дівчиною, якщо:

 • У вас немає почуття закоханості до дівчини;
 • У відносинах присутній непорозуміння, яке неможливо вирішити;
 • Дівчина невірна, вітряна;
 • У вас зовсім різні інтереси;
 • Ви плануєте кардинально змінити своє життя, а партнерка не хоче слідувати за вами вперед;
 • Ви страждаєте від нерозділеного кохання.

Наявність хоча б однієї з перерахованих причин є вагомим аргументом для розставання з жінкою. Не бійтеся вступити погано. Краще поранити дівчину звісткою про розрив відносин, ніж мучити її тривалий час, знаючи, що майбутнього немає.

 

План дій

Є два варіанти плану дій:

 1. Радикальний, коли ініціатива йде від хлопця.
  Молода людина повідомляє про своє рішення дівчині особисто, по смс, в телефонній розмові. Чи не чекає розуміння з її боку, нічого не пояснює, просто ставить “колишню” перед фактом.
 2. Поступова підготовка до розриву.
  Пара приходить до вирішення розлучитися обопільно. Дівчина і хлопець обговорюють свої відносини, розуміють, що любові немає, одна зі сторін страждає. Але цей м’який варіант розставання може розтягнутися на тривалий час.

Як розлучитися з дівчиною не заподіявши їй болю: поради психологів

Як розлучитися з дівчиною, яку любиш

У ситуації безмовних почуттів до дівчини розставання неминуче. Розумні хлопці розуміють, що у таких відносин немає майбутнього. У такій ситуації правильно буде розлучитися раз і назавжди.

Прийняти мудре рішення допоможуть прості психологічні прийоми:

 1. Поставте себе на місце обраниці.
  Ваше завзятість, нав’язливість дратують дівчину, їй складно перебувати з нелюбом людиною поруч. Якщо ви не припали їй до душі, добитися взаємності не вийде.
 2. Згадайте про свою гідність.
  Принижене становище знижує самооцінку, знецінює позитивні якості особистості. Чи не домагайтеся поблажливості, відносин з жалості. Згадайте, що ви чоловік, йдіть вперед, щоб зустріти справжню пристрасть.

При нерозділеного кохання психологи радять не тішити себе надією, що розставання спровокує жінку на взаємність. Багато хлопців думають, що зникаючи з життя улюбленої, вони завдають їй серйозний удар. Вона скоро почне страждати, відчувати брак уваги і зрозуміє, що ні цінувала шанувальника. Це не так. Швидше за все, після відходу нелюбимого хлопця, дівчина зрадіє свободу.

Як розлучитися з дівчиною не заподіявши їй болю: поради психологів

З дівчиною, яка змінила

Помиритися після зради можуть не всі пари. Найчастіше в такій ситуації на примирення йдуть жінки, прощаючи невірного хлопця. А ось чоловіки не можуть терпіти зради, тому пропонують розірвати відносини, щоб не мучити дівчину підозрами довгі роки.

Кинути дівчину, яка змінила, можна двома способами:

 1. Піти без пояснень, по-англійськи.
  Така поведінка введе невірну жінку в ступор, але позбавить хлопця від необхідності з’ясовувати стосунки.
 2. Емоційно поскандалити і розлучитися назавжди.
  Лайтеся, показуйте емоції, але залишайтеся джентльменом. Якщо вирішили розлучитися звичайно, не опускайтеся до образ.

Як дізнатися чи зраджує дівчина

До якої немає почуттів

Як розлучитися з дівчиною, яка байдужа. Виховані хлопці, чуйні до почуттів інших точно будуть переживати з цього приводу і постараються розірвати відносини красиво.

Не варто робити такі помилки:

 • Говорити дівчині про її недоліки.
  Зробіть акцент на своїх почуттях. Поясніть, що розлучаєтеся не через недоліків колишньої. Вкажіть будь-яку іншу вагому причину, крім цієї.
 • Не кажіть, що у вас є інша.
  Це сильно образить дівчину.
 • Не пишіть про розставання в листі.
  Якщо йдете через відсутність любові до дівчини, виберіть для роз’яснень інший шлях: зателефонуйте, призначте зустріч, поговоріть особисто.

Коли рішення прийнято, вибрали місце і час для відвертої розмови, дійте так:

 1. Попередьте дівчину про намір серйозно поговорити за кілька годин до зустрічі.
  У колишньої коханої буде час підготуватися до душевної трагедії. Збираючись на зустріч з вами, вона прокрутити в голові мільйон тем для бесід, про можливе розставання подумає точно.
 2. Зустрічайтеся в людному місці.
  Це може бути парк, кафе, ресторан, вулиця. Не потрібно повідомляти про відхід в інтимній обстановці. Особливо після сексу. Це найсильніший психологічний удар, який можна нанести слабкій статі.
 3. Говоріть чітко, коротко.
  Чи не зволікайте момент, коли скажете головну фразу “Нам потрібно розлучитися”.
 4. Попросіть прощення.
  Чи не уточнюйте за що.
 5. Покажіть, що почуття колишньої вам не байдужі.
  Постарайтеся заспокоїти дівчину, скажіть, що розумієте її. Але зробити нічого неможливо, вам краще буде розлучитися.
 6. Спокійно вислухайте дівчину.
  Виплеск емоцій, негативу неминучий. Слухати потрібно мовчки, не відповідаючи на провокації.
 7. Ретіро.
  Розмова може тривати дуже довго, особливо, якщо дівчина налаштована довести, що розставання не найкращий вихід із ситуації. Тому краще швидше піти, постаратися не зустрічатися з колишньою кілька днів.

Як розлучитися по листуванню

Хоробрості для особистої бесіди про розставання вистачає у 40-60% чоловіків. Решта використовують для повідомлення про відхід електронні листи: смс або листування в соціальних мережах, в крайньому випадку, кидають записку в поштову скриньку. Це виправданий крок, якщо дівчина занадто емоційна, вибухова, можлива реакція на слова про розставання при особистій зустрічі для хлопця залишається загадкою.

Як розлучитися з дівчиною не заподіявши їй болю: поради психологів

Джерело: https://omambe.ru/sovet/kak-pravilno-rasstatsya-s-devushkoj

Як акуратно розлучитися з дівчиною? Поради психолога

В основному, чоловіків цікавить питання про те, як познайомитися і зав’язати стосунки з дівчиною. Але перед вами стоїть питання зовсім іншого роду: як розлучитися зі своєю нинішньою дівчиною так, щоб залишитися друзями, а не ворогами? Адже відносини можуть розвиватися по-різному, і, схоже, у ваших майбутнього немає, а поранити серце подруги зовсім не хочеться.

Розлучатися, як і знайомитися, потрібно вміти. Причому, якщо знайомство багато в чому процес приємний, то розставання викликає безліч негативних емоцій і наслідків. Природно, ви не бажаєте відчути їх на власній шкурі.

Відкинута дівчина здатна на дуже багато чого. Вона може отруювати життя колишнього коханого, псувати його нові відносини, або ж навпаки, впасти в депресію і накоїти лиха, за які ви будете відчувати провину все життя.

Отже, як же розлучитися з дівчиною, і не перетворити її на ворога, а по можливості, залишитися добрими друзями?

Як розлучитися з дівчиною не заподіявши їй болю: поради психологівСеред чоловіків зустрічаються харизматичні особистості, яким дівчата здатні пробачити буквально все. Навіть розставання з такою людиною сприймається легко. Але якщо ви ставите питанням, як порвати відносини, ви явно не належите до числа цих рідкісних щасливчиків. Не переживайте з цього приводу – це значить лише те, що ви абсолютно нормальний чоловік, більше того, ви дбайливі і ведете себе по-джентльменськи, адже на світі живе безліч чоловіків, яких абсолютно не турбує біль, заподіюється дівчині при розставанні. Для таких в інтернеті викладається безліч саркастичних методів розставання (на кшталт «перестати стежити за собою і відростити пивний живіт» або «повідомити їй, що ви маєте сексуальний інтерес до хлопців»), над якими, можливо, посмієтеся і ви. Але, на відміну від них, ви розумієте, до чого може призвести подібна поведінка в реальному житті,і хочете діяти інакше.

Як розлучитися з дівчиною не заподіявши їй болю: поради психологівПри розлученні з дівчиною вам потрібно буде пройти через нелегкий етап – відверта розмова на цю тему . Він обов’язково повинен відбутися! Багато боягузливі чоловіки, не бажаючи проходити цей ступінь, просто випаровуються з життя своїх подруг, обриваючи зв’язку, змінюючи номери телефонів та інша.

Це заподіює сильний біль будь-якій дівчині, так як залишає відкритим найголовніші і складні для неї питання: чому припинилися відносини? Хто винен в розриві? Що вона робила не так?

Шукаючи причину розставання (а точніше, втечі) в собі, дівчина впадає в депресію і втрачає самооцінку, або ж розробляє план помсти (і горе, якщо вона вас зможе знайти). Цей варіант неприйнятний, адже колишня подруга, так чи інакше, стане вашим ворогом. Якщо ви хочете залишитися друзями, підготуйтеся до розмови.

Підготовка до подібної бесіді – серйозна справа.

Необхідно ретельно вибрати і час, і місце. Ні в якому разі не запрошуйте дівчину в місця, які будуть нагадувати про ваші кращі моменти відносин (наприклад, місце, де ви вперше зустрілися). Ідеальною буде нейтральна територія, де ніхто вам не буде заважати. Наприклад, столик в затишному кафе.

Час не менш важливо. Приголомшити дівчину фразою “нам краще розлучитися” перед початком робочого дня або вранці у вихідний, який ви запланували провести разом – щонайменше, підло.

Отже, для серйозної розмови все готово. Залишається кілька нюансів.

Перший – не здумайте “підтримати себе” дозою алкоголю!

Безсумнівно, сказати горезвісне «нам доведеться розлучитися» важко і вимагає сміливості, але якщо ви скажете це в напідпитку стані, реакція буде дуже непередбачувана, аж до того, що ваша подруга вирішить, що ви п’яні, за себе не відповідаєте, і до ваших слів ставитися серйозно – нерозумно.

Як має відбуватися цей складний розмова про розставання?

Тут потрібно дотримати ряд запобіжних заходів. Перша – переконати дівчину в тому, що в розставанні немає її прямої провини . Цілком природно, що не можна переводити цю розмову в з’ясування стосунків на ґрунті “хто винен”.

Якщо подруга впала в стан афекту і наговорила вам мерзоти – не відповідайте тим же, адже її стан є реакцією на біль від ваших слів.

Краще просто промовчите і дайте схлинуть емоціям, або постарайтеся заспокоїти її, скажіть, що розумієте, як їй зараз боляче.

Як розлучитися з дівчиною не заподіявши їй болю: поради психологівАле не варто робити наступну помилку, бачачи її сльози: йти назад і давати їй надію на те, що все можна повернути . Безсумнівно, її сльози завдають вам біль і викликають почуття провини, але якщо ви вирішили порвати стосунки, не залишайте «хвостів» у вигляді примарних сподівань. Ці надії можуть перешкодити колишній подрузі налагодити нормальне життя і почати нові стосунки.

Найскладнішим, мабуть, буде пояснити дівчині причину вашого рішення розлучитися.

Найкраще, як не дивно, дівчина зрозуміє вас, якщо причиною розставання стала любов до іншої. Якщо це дійсно так, скажіть про це чесно.

Але ні в якому разі не говорите про те, що, наприклад, вже зав’язали нові відносини (навіть якщо це і так) – це буде форменим зрадою. Ваші аргументи повинні переконати її в тому, що ви припиняєте відносини саме в прагненні уникнути цієї зради.

Якщо ж причина інша, постарайтеся пояснити її якомога зрозуміліше. Природно, не виключена ймовірність, що причиною розставання стала сама ваша подруга (адже буває так – занадто багато вас в ній не влаштовує).

Якщо ви бажаєте залишитися в хороших, дружніх відносинах, про таку причину краще не повідомляти. Можливо, це єдиний в даній ситуації варіант, коли брехня виявляється краще правди.

В цьому випадку можна сказати щось в дусі «ми надто різні і не підходимо один одному».

Як видно, розлучатися з дівчиною дуже складно. Якщо ви не впевнені, що можете зробити все правильно, перед вирішальним кроком проконсультуйтеся з психологом. Фахівець допоможе вам підготуватися до всіх перипетій розриву відносин і уникнути неприємних наслідків розставання.

Як розлучитися з дівчиною не заподіявши їй болю: поради психологів

Джерело: https://my-shrink.net/kak-akkuratno-rasstatsya-s-devushkoj-sovety-psixologa.php

Як красиво розлучитися з дівчиною, не заподіявши їй болю?

Розлучитися з дівчиною, з якою живеш або довго зустрічаєшся, буває досить непросто, особливо якщо хлопець хоче красиво і м’яко попрощатися, щоб залишитися друзями.

Потрібно підібрати правильні слова для жінки і сказати їх впевнено і твердо, але при цьому не завдавши їй болю. Не слід ображати і мстити своєї колишньої коханої, навіть якщо вона це заслужила.

Справжні чоловіки не опускаються до такого рівня.

Важливо! Якщо у тебе є смартфон, ти можеш підробляти в будь-який час! Як? Отримай 5 способів для підробітку в смартфоні! Читати →

Способи безболісного і красивого розставання з дівчиною:

1. Раціональний метод.

Якщо молода пара постійно з’ясовує стосунки і часто вступає в конфлікти один з одним, то під час чергової сварки потрібно подивитися в очі жінці і вимовити такий текст: «Давай поговоримо відверто, так більше тривати не може. Так, ми любимо один одного, але я задихаюся в цих відносинах, не можу більше терпіти цих скандалів.

Читайте також:   Як сказати дівчині, що вона мені подобається: покрокова інструкція

Давай розлучимося зараз друзями, ніж в подальшому зненавидимо один одного і будемо довго переживати наш розрив. У нас різні характери, різні інтереси, у нас з тобою немає ніяких точок дотику. Я тебе постійно дратував своєю поведінкою, ти кричиш через будь-якої дрібниці, я виходжу з себе по побутових негараздів.

Нам не потрібно бути разом, ми руйнуємо один одного зсередини, тому що занадто різні люди і не створені одне для одного. Я ніколи не забуду того щастя, яке ти мені подарувала, але зараз нічого не можна повернути, все в минулому. Я з тобою абсолютно чесний і не хочу лукавити, тому давай розлучимося друзями і не будемо більше мучити один одного.

Мине небагато часу, і ми зможемо спілкуватися як хороші приятелі і забудемо про всі образи. Ти мені дуже дорога, я не хотів би втратити тебе зовсім, але як жінку я тебе не люблю ». Це приблизний текст, не слід заучувати його, так як слова розставання потрібно вимовляти щиро і впевнено, вони повинні йти від чистого серця.

Якщо жінка почує в чоловічому голосі фальшиві ноти, то розлучитися безболісно не вийде.

2. Піднесення дівчата.

Найпопулярнішою і ефективною фразою є: «Я тебе абсолютно не гідний». Потім додати: «Такий розкішної дівчині потрібен більш забезпечений і сильний хлопець, а я таким, на жаль, не є».

Важливо в найдрібніших подробицях описати всі свої негативні риси характеру і неодноразово підкреслити достоїнства жінки, з якою потрібно розлучитися.

Потрібно викликати такими словами жалість у своєї подруги, і нехай це не зачіпає чоловічої гідності, адже якщо хлопець буде виставляти себе в хорошому світлі, вийде, що погана виявилася подруга.

Жінка повинна бути впевнена, що це не її кидають, а вона гідна кращого варіанту, і жодним чином не відчувати своєї провини через розставання з коханою людиною. Через деякий час після розриву відносин слід спробувати вийти на зв’язок з дівчиною і поцікавитися її справами, дізнатися, як складається життя у дорогого серцю людини, відзначити, що вона прекрасно виглядає і розставання пішло їй на користь.

3. Гарний жест.

Справжній чоловік робить широкий жест наостанок, але не варто дарувати якусь річ, жінка може її викинути. Потрібно зробити мужній і сміливий вчинок для жінки, щоб піти красиво, не образивши її.

Якщо дівчина дуже бурхливо відреагувала на новину про розрив і була абсолютно не готова до такого повороту подій, слід залишитися з колишньою коханою не кілька днів і спокійно пояснити, чому так сталося.

Як розлучитися з дівчиною не заподіявши їй болю: поради психологів

Що робити, якщо жінка не хоче відпускати:

 • Не потрібно міняти свого рішення, слід бути непохитним і впевненим у собі, не дозволяючи маніпулювати собою жіночими сльозами й істериками.
 • Вимовляєте слова чітко, щоб у них не було двозначності, прихованого сенсу і жінка не мала ілюзій і марних очікувань з приводу відновлення відносин.
 • Якщо молода особа розгнівана, з її рота сиплються звинувачення і нескінченні закиди, слід вибачитися і визнати власні помилки, ні в якому разі не вступаючи в суперечку з жінкою і не підвищуючи голосу.
 • Шантаж є досить поширеним явищем, але не потрібно лякатися і занадто бурхливо реагувати на жіночі загрози, дама просто маніпулює чоловіком і хоче домогтися бажаного будь-яку ціну.
 • Не слід давати другого або третього шансу, якщо хлопець впевнений, що нічого не зміниться, оскільки довгий розставання ні до чого доброго не приведе.
 • Пояснити своїй колишній подрузі, що в будь-яку хвилину вона може зателефонувати і попросити дружньої поради чи допомоги у важкій ситуації, що як і раніше у неї є близька людина, яка завжди виручить і втішить.

Якщо дівчина сильно прив’язана до свого коханого, варіант з неприйнятною поведінкою і шокуючими вчинками, щоб жінка сама вирішила розірвати ці стосунки, не спрацює.

Заняття сексом з подругою на прощання стане лише приводом для того, щоб вона повернулася, тому категорично не рекомендується діяти подібним чином.

Як розлучитися з дівчиною не заподіявши їй болю: поради психологів

Як розірвати відносини, коли чоловік знаходиться на великій відстані від дівчини:

 • Написати через соціальні мережі або за допомогою СМС-повідомлення такий текст: «Мила (ім’я дівчини), ми з тобою більше ніколи не зустрінемося, але, благаю, зрозумій, так буде краще для тебе. Прости мене, якщо зможеш, і зрозумій. Я знаю, що спочатку твоє серце буде розриватися від нестерпного болю, але час лікує. Я пишу тобі це повідомлення у надії на твоє розуміння. Так, я боягуз, тому не зміг сказати тобі все в обличчя, оскільки мені нестерпно бачити твої сльози. Якщо я б міг все виправити … Я дуже винен перед тобою, але нічого змінити вже не можна. Почуття згасли, серцю не накажеш. Ось і все, не тримай на мене зла, я хочу, щоб у нас один про одного залишилися лише теплі спогади.
 • Замовити через інтернет красивий букет і коробку її улюблених шоколадних цукерок, а до них прикласти прощального листа зі словами вибачення.
 • Скласти сумний романтичний вірш про розставання і записати відео, відіславши його на електронну пошту колишньої коханої.

Чоловікові не слід відразу ж заводити нових відносин після розриву і виставляти фотографії з новою подругою в своїх соціальних мережах, оскільки це може дуже сильно поранити колишню дівчину, і вона всією душею зненавидить хлопця.

Я заворожено дивилася на свого чоловіка, а він не зводив захоплених очей з своєї коханки. Він вів себе, як закоханий придурок …

Читати >>

Джерело: https://feelcontrol.net/difficulty/parting/kak-rasstatsya-s-devushkoj.html

Як розлучитися з дівчиною

Як розлучитися з дівчиною? Грань між тим, як припинити відносини і донести до дівчини, що вороття немає і тим, щоб залишитися галантним і людяним, тонка. Якщо проявити себе занадто м’яко, і, намагаючись підтримати її, наговорити багато компліментів, ризикуєте замість закінчення відносин отримати нав’язливе увагу і спроби переконати вас. А в разі занадто жорсткого підходу, ви можете серйозно образити і нанести непоправні душевні рани суті, яке в силу своїх почуттів, беззахисне перед вами.

З людьми ми проживаємо різну кількість спільного часу (від хвилин до десятиліть), прощатися з колегами простіше, ніж з коханими.

Випадки прощання з відносинами від раптового усвідомлення, що подальший шлях з цією людиною неможливий (з огляду на невходження почуттів або зради, зміни умов або відкриття непроявлених сторін особистості) не нові, болючі і викликають безліч роздумів.

Якщо ви наважуєтеся на даний крок не після скандалу, і це усвідомлене рішення, то варто припиняти відносини, не розтягуючи процес і не пускаючи ситуацію без контролю. Кращий варіант для цього – чесний відкриту розмову при особистій зустрічі, а найгірший – піти без пояснень, обрубавши все ниточки зв’язку.

Якщо ви думаєте, як розлучитися з дівчиною і залишитися друзями, то слід ще переглянути прийняті настільки цікаві висновки, в світлі очевидності вашого бажання продовжувати спілкування. Можливо, за цим бажанням ховається втеча від відповідальності або ви придумали зайвого про вимоги самої дівчини від вас, тоді варто це обговорити, а не перевертати власні почуття – краще не стане.

Але якщо рішення дозріло в вашій душі і підкріплено логікою розуму, то варто подбати про те, як розлучитися з дівчиною, не образивши її.

Як розлучитися з дівчиною, не заподіявши їй болю?

Коли відносини стають нестерпні, і ви спостерігаєте щоденне планомірне зникнення тих почуттів, що пов’язували раніше, виникає проблема, як правильно розлучитися з дівчиною.

Можна, звичайно, начитавшись форумів і рад юних пікаперів, наговорити їй бридких і хворих речей, обізвати останніми словами, але це погано відіб’ється на вашій подальшій долі і репутації.

Якщо все починалося щиро, і ви з дівчиною були дороги один одному, слід поламати голову, як розлучитися з дівчиною, не образивши її.

Красиво і дбайливо розлучитися – не кожному під силу. Такий захід вимагає внутрішнього самозвіту і терпіння, адже належить винести шквал негативних емоцій іншого, можливо звинувачень і умовлянь.

Але будь-які зусилля виправдає гідне завершення, адже ніхто не знає, за яким поворотом ви знову зустрінетеся, а викликати до себе почуття ненависті або загнати людини своєю відмовою в депресію хвилинна справа.

Вона запам’ятає вас і ваше розставання, вона буде засмучена – на це вплинути не вдасться, але ваше завдання полягає не в забезпеченні дівчині амнезії, а в тому, щоб пом’якшити удар. Спокійно обговоріть з нею те, що сталося, поясніть своє рішення, що для вас було неприйнятним.

Найобтяжливіше для того від кого йдуть – це не отримати ніякого зворотного зв’язку і сидіти, страждаючи здогадками через що пішов інший (а спектр великий і перебирати можна роками кожен свій вчинок, інтонацію, жест).

Чим більше питань залишиться у неї, тим яскравіше розіграється фантазія дівчата і прагнення все ж дізнатися, а значить, вона буде набридати дзвінками і підстерігати із зустрічами (навіть не з бажання повернути все назад, а з бажання зрозуміти, що сталося).

Намагаючись пом’якшити виникла у неї біль, не тікайте відразу, вислухайте відповідь, цілком можна підвести її додому або продовжити розмову до настання спокійних емоцій. Зробіть щось для неї наостанок.

Уникайте матеріальних подарунків – вони будуть нагадувати собою про вашому розставанні або ж відправляться в найближчий смітник.

Ви можете оплатити оренду квартири, якщо жили разом і з’їжджаєте, можете допомогти з оформленням документів, якщо такі були у неї, допомогти з роботою – нехай це буде саме послуга, яка допоможе полегшити їй життя на найближчий після розставання час.

Якщо ви обдумано і остаточно вирішили припиняти інтимне спілкування, а рішення прийнято не на емоційному вибуху, то не варто зволікати розмова. Коли ви приходите до такого рішення дівчина вже помічає зміни і похолодання між вами.

Чим ретельніше ви граєте роль «все Ок» і чим довше відтягуєте розмова, тим сильніше буде емоційний цунамі наслідків. І якщо при рішучому і спокійній розмові, вона зазнає негативні емоції, але прийме нову ситуацію і переживе цей стан, то при зволіканні розмови ви розхитує нервову систему дівчини.

Вона може, розгубивши внутрішні ресурси на переживання невідомості, впасти в яму важкої депресії.

Якщо в розмові вона починає звинувачувати вас, ви можете принести свої щирі вибачення, але не продовжувати відносини з почуття провини.

Звинувачення можуть перерости в шантаж, спрямований на погрози про руйнуванні вашого здоров’я, життя або в спроби маніпулювання суїцидом – підготуйтеся заздалегідь, проконсультуйтеся з юристами і психологами.

Помічаючи за своєю дівчиною тенденції до шантажних типу поведінки, має сенс отримати поради професіоналів, які безпосередньо працюють за цим профілем.

Особливу увагу в тому, як правильно розлучитися з дівчиною варто приділити вимовленим словам. Відсутність звинувачень і обзивательства є аксіомою, якщо вашою метою не варто моральне знищення дівчата.

Говоріть їй про її унікальність, про важливість і цінність отриманого досвіду, дякуйте і згадуйте позитивне – не варто розбивати самооцінку дівчини вщент.

Але не захоплюйтеся серенадами, повідомте, що не бачите шляхи поліпшення, розкажіть, що вона буде щасливіша ні з вами, перед цим добре відновити в її пам’яті ті моменти, де їй теж були не в радість ваші відносини.

Читайте також:   Якщо чоловік любить по-справжньому, як він поводиться: психологія

Ви можете запропонувати їй дружнє спілкування, коли їй знадобиться допомога, але не нав’язуйте, адже проблематично дружити з хлопцем відразу після того як перестали бути коханцями, а для багатьох це не можливо ніколи.

І не варто в якості душевного анальгетика пропонувати їй залишити інтим або ж влаштувати прощальну ніч.

Дана пропозиція здатне сильно поранити дівчину, яка відчує себе запасним варіантом, а для багатьох це гірше, ніж бути ніким.

Як розлучитися з дівчиною красиво і правильно?

Причин для закінчення відносин існує маса – ваше завдання визначити наскільки вони вагомі саме для вас.

Наприклад, думка ваших нерозлучних друзів, що дана дівчина не варіант, засноване на їх особисті уподобання чи боязні втратити вашу дружбу, навряд чи може вважатися об’єктивним, адекватним і мати пріоритетність.

А ось якщо у ваших взаєминах відсутня любов і спільні інтереси, з’явилися зради, відстані і відчуття відсутності комфорту поруч – тоді варто припиняти взаємодія і не зменшувати кількість нервових клітин ні собі, ні дівчині.

Інтернет рясніє різними хитрощами, як розлучитися або як змусити дівчину вас кинути (всі ці методи театралізовані і лукаві), що можуть не дати результату, а привести до посилення закоханості в вас. Спілкуйтеся чесно і відкрито, людина, яку ви вибрали колись, і який пройшов з вами певний життєвий шлях, гідний правдивості і відкритості.

Виберіть відповідне місце, де не відвернуть (кафе і кінотеатр – невдалі варіанти) і час, коли ви зможете присвятити час, що залишився виникли переживань і нових питань. Недоречним буде влаштовувати прощальний романтичну вечерю або робити якісь особливі знаки уваги в бік дівчини, подібний контраст емоцій може сильно вибити її зі стану емоційної рівноваги.

Чесно розкажіть їй про своє рішення і про причини, що призвели до нього. Подякуйте дівчину за подаровані емоції і досвід.

Підключайте пам’ять і фантазію – вам явно є, за що сказати спасибі, і переходите до того, що, однак для вас двох це не кращий варіант.

Навіть, коли дівчина почне запевняти вас в зворотному (на тлі страху самотності ви можете ідеалізувати в її сприйнятті), нагадайте їй випадки і деталі, які не влаштовують її і те, що ви не помінялися.

Якщо ви помічаєте, що так легко відпустити вас вона не згодна і починає шантажувати і погрожувати, то змініть тактику, НЕ ломітесь з упевненістю танка, відступите в сторону, попросіть про паузу у відносинах, щоб обміркувати ситуацію, а потім ви її обговоріть на підставі нових висновків. І поступово впевнено віддаляється.

Як розлучитися з дівчиною і залишитися друзями – це завдання для віртуоза і тонкочувствующего хлопця, за умови спокійного і обопільного розставання.

Тоді через нетривалий час ви почнете спілкуватися, знайомити один одного з новими пасіями і виступати жилетами при розставанні з ними ж.

Але шанс на дружбу з коханим або інтимно привабливим людиною, розставання з яким відбувалося на скандальних нотах, практично дорівнює нулю.

Якщо дівчина пропонує дружбу, відкласти розставання на час і подумати, починає розповідати, що жити без вас не зможе, благає залишитися і обіцяє стати такою, як вам подобається – перевіряйте кожне з цих тверджень на щирість і не піддавайтеся маніпуляціям.

Нехай навіть ваші відносини відновляться потім, але за бажанням, а не зі страху, що на вас повісять статтю про доведення до суїциду. Припиняйте всі маніпулятивні фрази на корені і дотримуйтесь обраним шляхом – ви маєте повне право на свободу виявлення своїх бажань і рішень.

А якщо ситуація виходить за рамки цивілізованого прощання – звертайтеся до психологів (можливо, психіатрів), службам правопорядку і виходьте із таких відносин.

Як розлучитися з дівчиною по смс текст?

Прощаючись із людиною особисто, ви проявляєте пошану і можете мінімізувати кількість негативних почуттів у партнера. Вдаватися до дистанційного методу завершення відносин – найгірший варіант, однак є ситуації коду інакше неможливо.

Можливо, ви давно роз’їхалися по різних містах або спроби особисто завершити відносини з дівчиною привели до провалу, а може бути вам нестерпно бачити її обличчя при повідомленні неприємну новину – варіантів безліч.

Спільне в них одне – після смс розставання ви точно не залишитеся друзями і хороші відносини або висловлювання на вашу адресу будуть відсутні.

Закінчувати відносини повідомленнями стає поширеною практикою, і причин тому кілька.

Природно сприяє поява месенджерів, які навіть допомагають шукати необхідні формулювання, але головні причини в збільшенні інфантильності і безвідповідальності при побудові відносин, а також сама швидкість відносин і життя в цілому, де здається абсурдним витрачати дорогоцінні кілька годин для особистої зустрічі з тим, хто для вас вже в минулому.

Складаючи повідомлення, намагайтеся врахувати всі моменти, щоб не перетворити все в тривалу переписку, проваливши мета самого смс – швидше і якомога безболісніше позбутися відносин.

Почніть з обігу до дівчини на ім’я, не використовуючи зменшувально-пестливих форм і ваших прізвиськ. Повідомте про своє рішення розлучитися або сформулюйте це як неможливість більш бути разом, далі обов’язково вкажіть причину розриву.

Не варто писати поеми і вдаватися в деталі, це було б доречно при особистій розмові, при смс необхідна стислість (можна повідомити, що ви не готові продовжувати, що немає колишніх почуттів).

Подякуйте за те, що було, вибачитеся за завданий біль і неможливість повідомити все це при особистій зустрічі. Якщо доречно і ви вважаєте, що слід розставити акценти, то попросіть більше вас не турбувати.

Дотримуйтесь ввічливість і грамотність. Вибравши один з найбільш неприйнятних способів, які не збільшуйте ще і його, односкладовими фразами, які хамськи ставлять перед фактом ( «я тебе кинув, не дзвони», «ми розлучаємося» і т.д.).

Це породить безліч питань і претензій на вашу адресу, а про кількість що виникла ненависті, після перенесеного шоку говорити взагалі не доводиться.

Хоча, якщо ви розлучаєтеся через зраду дівчини, того що вона змінила, принизила і чи ще якось неприпустимо себе повела, то манери і турботу про її самовідчуття можна пропустити.

Залишайтеся ввічливим, щоб не поплатиться своїм авторитетом, а ось формулювання можете вибирати образливі, в залежності від її вчинку. Наприклад, тій, що змінила можна повідомити, що у вас скоро весілля з прекрасною дівчиною, а тієї, яка пропадала весь час з друзями можна відправити, що тепер у вас немає для неї часу.

Найважче в розставанні з смс – проявити холоднокровність і не відповідати на повідомлення і дзвінки, кількість яких буде порівнянно з лавиною, так як дівчина не потерпить такого ставлення, а буде домагатися зустрічі і розмови, при якому з великою ймовірністю морально вас розмаже вже з почуття помсти.

При розставанні зберігайте людяність, якою б швидкої була ваша життя, які б причини не привели до розриву, а якщо є сумніви – поговоріть з партнером відкрито – це краще, ніж нескінченно розлучатися і знову сходитися, зрозумівши, що насправді до розриву ви не готові.

Джерело: https://psihomed.com/kak-rasstatsya-s-devushkoy/

Ответы@Mail.Ru: як розлучитися з дівчиною, не заподіявши їй біль?

якщо вона тебе любить їй в будь-якому випадку будить боляче

ніяк …. тільки, якщо вона в тебе розачаруется, але це врят-ли …. та й час потрібно

з точки зору жінок, кращий варіант сказати, що йдеш до іншого.

Я згодна, якщо любить, все одно без болю не вийти розлучитися. Але моя порада-будьте чесні. Скажіть щиро і серйозно, все як є, що потрібно розлучитися і чому. Мені здається якщо бути щирим і чесним в цей момент, це найкраще.

Чи не заподіяти біль не вийде, расстованіе це завжди боляче.

коли вони нас кидають вони не думають як нам буде! кидай її й все

да? Вже? була ла спила любов. ну куди тепер скажи але тільки знаєш була б по іншому не ти а вона тобі завдала болю сказавши йду? як би ти себе почуття. ???

головне не наговорити зайвого … а решта – залежить від ваших відносин і від неї …

Я думаю потрібно м’яко, коректно, ненав’язливо, подружити її з якимось симпатичним молодим чоловіком, який би хотів з нею будувати відносини. Тобто знайти гідну заміну вам. Напевно у вашому оточенні є такі люди.

А коли він її причарувати, можливо закохає в себе, вам буде простіше поступової піти.

Тільки тоді не ревнуйте і не говорите як у прислів’ї «така корова потрібна самому» :))) А взагалі благородні люди задають такі питання! Успіху і любові вам і вашій дівчині.

Раставанія це звичайно не пропозиція але пом’якшити удар можна … Поговори з нею максимально відверто … але старайся їй не перераховувати її недоліки а на оборот гворю про її гідності …

і що це все доля лиходійка … і що у неї все попереду і що вона як людина просто чудовий і ти радий будеш залишитися з нею друзями ….

тільки квіти не даруй їй, рескуешь букетом по фейсу отримати ….

постарайся зробити так, щоб вона сама тебе кинула.

Боляче їй буде з будь-якого. Просто обрубати всі кінці. Відразу. Так вона буде менше мучитися.

відкидати когось – завжди важко, але, бувають випадки, коли це зробити просто необхідно! Краще це зробити відразу, не затягуючи час. Дивись їй в очі і чесно, але тактовно і без образ їй зовнішності і душі.

скажи що просто не прокинулися у тебе до неї ті почуття, які вона чекала від тебе, що краще відразу все з’ясувати і поставити все на свої місця, що вона дуже мила і чудова дівчина, що, обов’язково знайдеться чоловік, ЇЇ чоловік, з яким вона по-справжньому буде щаслива так, що ти їй дати не зможеш! А взагалі я співчуваю і тобі і твоїй дівчині, це так важко – говорити і відмовляти! Але, сміливіше, не тягни час, самому буде легше, коли серйозні проблеми вирішуєш одразу! А їй після розмови більше не дзвони – не турбувати її сердечко, йому і так буде важко і боляче. А надалі думай, перш ніж будувати відносини з іншими дівчатами, дивись на них як на потенційних дружин, так легше тобі буде розібратися в собі. І пам’ятай, що не тільки у тебе є серце і почуття !!!

я думаю, треба сказати як є. навіщо прикрашати і підкреслювати достоінсва- може виникнути питання-«якщо я така хороша, чому ти мене кидаєш» або відчуття брехні. мені здається, краще сказати ПРЯМО. І НЕ ДАВАТИ НАДІЙ. від цього зазвичай болючіше

спробуйте її розчарувати чи роздратувати, сама піде

поговори з нею і все поясни

якщо ця дівчина Вас по справжньому любить, то заподіяння болю не избежно, як би ви їй це не піднесли і що б не зробили. Таке життя, така розплата за почуття.

Нав’язуватися і принижуватися з будь-якого приводу. Її почне нудити і вона сама тебе кине)

Джерело: https://touch.otvet.mail.ru/question/30917829

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *