Як розлучитися з одруженим: поради і кращі способи

У кожній парі настає момент, коли любов перетворюється в «чемодан без ручки» – і нести тяжко, і викинути шкода. Ідеальний варіант розставання – коли обидва коханця розуміють, що сенс відносин вичерпався. Самодостатня жінка скаже про розставання першої, а розумний чоловік дозволить їй це зробити без сперечань.

Зміст приховати

На жаль, так буває рідко. Найчастіше, коли жінка приймає рішення, чоловік чинить опір. Ще частіше – поставити крапку просто не вистачає сил. Останнє тісно пов’язане із залежністю – хворобою, яку охрестили синдромом Мерилін Монро.

Психологи: стратегія розставання

Крок 1

І зараз ми поговоримо про перший крок дами на шляху до розриву обридлої зв’язку. Про те, як морально себе підготувати.

Як розлучитися з одруженим: поради і кращі способи

Психологи радять почати з поступової зміни свідомості. Метод будується на самонавіюванні і проводиться шляхом прокрутки одних і тих же думок в голові.

Про що ж потрібно думати в даній ситуації? Можливо, це здається безглуздим, але гарною помічницею тут стане дружина коханця.

 • Насамперед уявіть, яким ударом стала б для законної пасії звістку про зраду. Відчуйте себе на її місці, відчуйте, наскільки боляче бути відкинутої власним чоловіком.
 • Також подумайте, що улюблений став таким, яким ви його полюбили тільки завдяки своїй дружині. Проходження через труднощі, підтримка у важкі хвилини, хвороби і печалі на двох стосуються тільки ЇХ відносин, але ніяк не ваших.
 • Далі – зрозумійте, що тільки з дружиною коханий може бути самим собою. З вами ж просто змінює маски і ніколи не буде справжнім.
 • Переконайте себе, що ви – запасний варіант, дівчина для розваги. Саме так він до вас і відноситься.
 • Знайте, коли коханка втрачає свою вибагливі (а вам теж колись стукне 40), одружений залицяльник видаляється зі швидкістю звуку. Як вам такий розклад?

Прокручуйте в голові ці думки постійно, викликайте, якщо потрібно, їх навмисно. Налаштовуючи себе таким способом, ви зміните свідомість і незабаром вам захочеться позбутися від цієї безглуздої зв’язку.

крок 2

Якщо думки про подружжя не підштовхнули вас до рішучих дій, не зупиняйтеся. Шукайте всі можливі способи, які можуть допомогти вам змінити мислення. Вдамося до наступних порад:

 • Подивіться на бойфренда з іншого боку. Спробуйте відшукати недоліки, сконцентруйтеся на них. Можливо, вам не подобаються деякі звички або дратує, наприклад, неохайність. А може, іноді залицяльник поводиться так, как-будто, ви вже його дружина. Знайдіть всі подаровані презенти і згадайте, як часто вас задаровували, скільки грошей на вас витрачено? Можливо, ваш улюблений скупий? А може, за ним водиться грішок постійно спізнюватися? Поясніть собі це відсутністю поваги до вас. Але найголовнішим недоліком, звичайно ж, є «подвійна» життя коханого. Як не соромно нахабно брехати в очі одній жінці і годувати брехливими обіцянками іншу? Як уживається зі своєю совістю ця людина?

Як розлучитися з одруженим: поради і кращі способи

 • Діти. Якщо ви не знаєте, як кинути одруженого коханця, подумайте про дітей. Навіть якщо милий переїде до вас, ви не зможете жити спокійно. Адже він буде відвідувати свою сім’ю незалежно від ваших бажань. А там, де діти, там і дружина. І завжди є небезпека, що подружжя запалають один до одного новими почуттями. Недарма ж колись одружилися.
 • Уявіть, що ви вже разом. Нерідко після того, як улюблений відвойований у дружини, жінка усвідомлює, що її любов підігрівала тільки боротьба. Коли ж пара починає жити разом, почуття випаровуються. Тому уявіть ситуацію вашого спільного житія в найяскравіших фарбах, в докладних деталях. Що ви відчуваєте? Чи розумієте, що тепер на місці дружини – ви. І саме вам належить переживати про те, що раптом ось-ось з’явиться суперниця? Адже характер благовірного навряд чи зміниться. А там, де одна зрада, там і друга. І потім – чи будете ви любити його, бачачи щодня в спортивках, перед телевізором або комп’ютером, за кухонним столом, в загальному, по всіх усюдах? Може, замість того, щоб думати, як відвоювати, подумати про те, як красиво розлучитися з коханим?
 • Зітріть пам’ять. Тобто, позбудьтеся від всіх речей, що нагадують вам про відносини. Якщо зустрічі відбувалися в квартирі, бажано на перших порах кудись переїхати.
 • Підшукуйте собі надихає заняття, нові захоплення, намічайте плани, які будуть виконуватися після того, як скажете про розрив. Важливо, щоб новизна радувала вас, щоб з’явилося передчуття чогось хвилюючого. Прагнення виконати намічене перекриє майбутні переживання і біль.
 • Звертайте увагу на інших чоловіків. Ви можете зустрічатися зі своїм майбутнім колишнім і паралельно підшукувати собі нову пасію. Тільки увагу: не наступайте на ті ж граблі! Задайтесь метою не розглядати залицяльників, які перебували у шлюбі, як потенційних чоловіків. Також не варто кидатися в обійми першого зустрічного (хоч і неодруженого). Тут, як ніде, стане в нагоді вираз відомої свахи Рози Сябітової: «Не йдіть в магазин голодної, а то візьмете перше-ліпше. Розглядайте варіанти з позиції вибору, а не з позиції бідність ».

Як краще піти: швидко чи повільно?

Взагалі, у дівчини є всього два способи попрощатися. Перший – швидкий, але дуже хворобливий, другий – повільний, але менш страдницький. Хоча давати однозначну характеристику, звичайно, не можна. Ступінь мук і в швидкому, і в повільному способі буде залежати тільки від структури самої особистості.

Швидкий спосіб

Поговоримо про те, як правильно розлучитися з одруженим з допомогою швидкого способу.

Перебуваючи в любовної ейфорії, люди не чують голосу свого розуму, їх поглинають почуття, пристрасть. Але в нашому випадку у дівчини все складніше – пристрасть змішується зі стражданнями від розуміння, що бути разом назавжди – це не про них. Страждання накопичуються і призводять до переломного моменту.

Прекрасна особа усвідомлює, що, якщо не поставити крапку зараз, історія триватиме нескінченно. Виникає відчуття нав’язлива оскоми. Роль другого плану набридає, відвідує почуття, що пора припиняти. І ось, не встигнувши ще толком зрозуміти, що робить, дама повідомляє хлопцеві про розрив. Різко, швидко, без роздумів.

І, здається, що це – кінець, більше нічого немає.

Але, якщо бути чесним, заяву: мені набридло, я хочу розлучитися – лише початковий етап. Найважче випробування попереду. Тепер подія потрібно якось пережити. Як?

Як розлучитися з одруженим: поради і кращі способи

Йдучи на «ешафот», наберіться терпіння, зчепіть зуби і не видавайте своїх справжніх почуттів. Скарги, прощальні слова і сльози відкладіть на потім. Інакше потрапите в капкан знову. Сльозливі пояснення стануть зачіпкою для коханця – для клятв, запевнень, обіцянок. А жіноче серце не здатне відмовити, коли просить кохана людина, воно ще сама не готова прощатися.

В той момент ви повинні вірити собі. Інтуїція знає, що насправді, триватимуть не відносини, а агонія. Не зараз, так потім все одно доведеться розійтися.

Важко буде і в тому випадку, якщо роман – службовий і людям доводиться бачитися щодня. Якийсь час після прощання ви будете зображувати байдужість, але результат історії ясний – люди не витримують і кидаються в той самий вир з новою силою.

Спочатку це здасться романтичним (ну, прям, як в кіно!), Але через короткий період ви усвідомлюєте, що припливли до того ж березі, чому психологічний стан стане ще гірше. Тому уникайте людини всіма силами. І уникайте до тих пір, поки не звільнитеся від нав’язливості.

Займайте себе чим завгодно – поїздками, подругами, спортзалами, тільки щоб менше часу йшло на думки про розставання. По-іншому просто не можна.

Відразу після відходу улюбленого дозвольте собі поплакати. Забудьте про накопичився і візьміться за прибирання будинку, а саме – позбавте квартиру від подарунків і речей колишнього. На користь піде перестановка, заміна меблів, ремонт. Не забувайте ігнорувати спроби повернути вас.

І так, не думайте про те, що ви робите жорстоко. Ця людина відібрав у вас шанси на нормальне життя, значить, йому більше не місце у вашому серці.

У питанні: як пережити розставання з одруженим, вам допоможуть наступні поради психолога:

 • Поділіться проблемою з тими, кому довіряєте. Шукайте підтримку в людях і не залишайтеся одна надовго.
 • Підвищіть свій емоційний рівень. Тут допоможе особа, у якої є подібний досвід.
 • Пориньте в бурхливе життя. Шукайте такі заняття, які можуть підвищити самооцінку – нові знання, навички і т.д.
 • Не кидайтеся на пошуки любовних пригод відразу. Присвятіть якийсь період чисто собі, одужавши від попередніх стосунків.

повільний спосіб

Чи знайомі вам ситуації, коли люди кидають курити? Одна людина просто викидає пачку і терпить, як би важко не було, інший кидає курити поступово, скорочуючи кількість сигарет в день. Але ні в тому, ні в іншому випадку ти не застрахований від спокуси взятися за сигарету знову.

Напевно, ви здогадалися, що приклад з курінням не випадковий. Можна попрощатися швидко, а можна повільно. Але якщо дама кинула коханця, це ще не означає, що вона не повернеться назад.

Як розлучитися з одруженим: поради і кращі способи

Деяким особам швидкий спосіб не підходить. Вони розривають стосунки, але не витримують тяжкості емоцій і зриваються. Тому для них є спосіб, що протікає майже безболісно – повільний. Його суть в поступовому віддаленні партнерки від обранця.

Про те, як підготувати себе до розриву, ми вже говорили. Залишається лише додати – не забувайте при зустрічі шукати відповіді на запитання: ЩО дають вам відносини ці та чи є сенс продовжувати? Уважайте недоліки і повторюйте собі, що не любите цю людину.

Повірте, самонавіювання – потужна сила. Згадайте фільм «Найчарівніша і найпривабливіша». Хіба у героїні не вийшло переконати себе, що вона приголомшлива? То то же. Можете посміятися, але все ж спробуйте. Часті прокручування подібних думок будуть робити кожну зустріч все менш романтичною і радісною. Тому і розрив буде менш болісний.

І ще – коли жінку цікавить питання: як правильно розлучитися з обранцем, багато психологів пропонують підштовхнути до цієї думки самого партнера.

Як варіант – перетворитеся з люблячою й поступливою красуні в стерву. Вимагайте приходити частіше, з квітами і подарунками. За запізнення – лайте.

Влаштовуйте сцени ревнощів – випитуйте, чи спить він зі своєю дружиною і навіщо йому дві жінки. І в кінці-кінців, вимагайте піти від благовірної.

Якщо витворяти таке вам не дозволяє характер, перетворитеся на грудку нервового напруження – мовчіть, насупьтесь, сопете. Поведінка має відлякати супутника, після чого зустрічі стануть рідкісними, а потім і зовсім зійдуть нанівець. Тут у вас є вибір: ви можете дозволити піти йому самому або кинути супутника першої.

Роль темпераменту під час розриву

Наостанок пропонуємо прочитати цікаві поради психологів. Вони стосуються чотирьох типів людських темпераментів. Як реагує кожен з них на звістку про прощання і що потрібно робити, щоб уберегти від неприємностей себе і коханого?

Отже, поїхали:

 • Холерик. Імпульсивний, активний, запальний. Звик досягати бажаного улюблені шляхами, болісно реагує на відмови. Якщо дама сказала, що хоче розійтися, відповідь може бути непередбачуваним (навіть фізична сила). Тому продумайте дії так, щоб ініціатива виходила від чоловіка. Також не перестарайтеся, використовуючи метод «стерви». А краще зовсім не перетинатися з такою людиною.
 • Меланхолік. Людина-неврастенік, ранима до не можна. Може створити масу проблем непередбаченими витівками. Такого готуйте до прощання поступово – кожного разу говорите, що вас мучить почуття провини з приводу подружжя, згадуйте про дітей та інше.
 • Сангвінік. Людина життєрадісний і стабільний. З таким досить душевної розмови. Зазвичай, сангвінік розуміє з півслова і йде від коханки без проблем.
 • Флегматик. Від одруженого коханця з флегматичним характером можна втекти «по-англійськи». Пояснень вимагати не буде, а звістка про розрив сприйме як даність.

Джерело: https://obizmenah.ru/lyubovnice/kak-pravilno-rasstatsya-s-zhenatym-lyubovnikom-sovety-psihologa.html

матеріали

Як розлучитися з одруженим: поради і кращі способи

 • Люди прагнуть самостійно вирішувати свої життєві і психологічні проблеми і це добре.
 • Однак бувають такі психологічні проблеми, правильно вирішити які нам буває дуже складно.
 •  У житті кожної людини, незалежно від її статі, віку та соціального становища бувають ситуації, коли отримання професійної допомоги  на консультації психолога стає необхідним.
 • Таку консультацію не замінять бесіди з друзями або поради родичів, оскільки внутрішній світ людини і його псіхіка- це дуже складна система.
 • Якщо вона дає серйозний збій, то по-справжньому розібратися в ній людина зможе тільки за допомогою кваліфікованого фахівця на консультації психолога .
 • {Youtube} _Il3VnmgVC8 & list = LLsjdT4A6zYPCsr_nwOEFBXQ & feature = share {/ youtube}
 • Ми упереджені до самих себе і звикли дивитися на своє життя, самих себе і свої психологічні проблеми через криве і дуже суб’єктивне дзеркало.

Ми не бачимо себе з боку, а тому по-справжньому не знаємо, як же нам краще вибратися з капкана проблем і обставин. Тому нам потрібен високопрофесійний третейський суддя і незалежний експерт навіть для того, щоб поставити точний діагноз.

Але ще більше нам необхідний сильний професіонал для того, щоб знайти вихід із заплутаної життєвої ситуації, складних обставин, нерозв’язного конфлікту.

Таким фахівцем по визначенню є досвідчений психолог .

Саме там, на консультації психолога в результаті спільної роботи ви краще зрозумієте, хто ви, що з вами відбувається, і що потрібно робити, щоб знайти бажану гармонію, спокій, розуміння себе і конкретний вихід з глухого кута.

Читайте також:   Овен і ваги: сумісність за гороскопом, плюси і мінуси союзу

За все моє життя в професії через мої психологічні консультації   пройшло більше шести тисяч чоловік. Це була непроста, але дуже захоплююча робота-в процесі консультацій психолога-допомогти іншим людям вирішити свої психологічні проблеми.

 1.  Теми консультації були різноманітними. Основні з тим це:
 2.   -негативно емоції (страх, гнів, вина, тривога),
 3.  -стан депресії і стресу,
 4.  – сімейні конфлікти,
 5. -складність спілкування з протилежною статтю,
 6.  – психологічні травми,
 7. – вікові кризи,
 8. – проблеми життєвого самовизначення,
 9.  -трудності сьогоднішнього дня (пошук роботи, вибір професій,
 10. – мистецтво співбесіди з роботодавцем, фінансові труднощі),
 11.  – шляхи зміни свого життя,
 12.  – методи здобуття внутрішньої гармонії.
 13.  Вони детально описані в розділі теми консультацій. 
 14. Результатом такої роботи стало поліпшення життя цих людей і на зовнішньому, і на внутрішньому рівні /
 15. Скільки добрих слів було сказано ними і на адресу психології з її методами, і конкретно в мою адресу за ту допомогу, яку мені вдалося їм надати!

Ви можете прочитати теплі відгуки про мою роботу на консультації психолога у відповідному розділі сайту – «Відгуки». Рішення психологічних проблем.

Не потрібно бігати до психолога по кожному випадку, ви цілком в змозі вирішити свої психологічні проблеми самостійно.

Але сучасне життя стає все складніше, заплутаніше, маніпуляції над людською свідомістю з боку ЗМІ, роботодавців та інших людей все витонченішими, а навантаження все сильніше.

Ніхто не вчить нас як вибиратися з джунглів все більш важких ситуацій і проблем. Своєчасна підказка фахівця на психологічної консультації часом буває дуже необхідна.

Сьогодні слово »консультація» міцно увійшла в наше життя. Юридична консультація, жіноча консультація, діагностична консультація, консультація по бізнесу або банківських справ, консультація продавця.

 • Вчителі та викладачі, навчальні нас новим знанням та вмінням теж в якомусь ступені є нашими консультантами.
 • Ми не соромимося звернутися за порадою або консультативною допомогою до тих, хто має в цій області великими професійними знаннями і навичками, ніж ми.
 • Але до психолога за консультацією звертатися соромимося, вважаючи, що це ознака слабкості або навіть неадекватності (люди по незнанню плутають психолога з психіатром).

І в цьому криється дуже серйозна помилка. Так само як будь-кому, навіть цілком здоровій людині з метою профілактики періодично корисно робити медичне обстеження, так само корисно відвідувати психолога не тільки в період кризи або в момент отримання психологічної травми, але на самому початку появи проблеми.

 1. Адже будь-яка система, в тому числі і нашу свідомість і сфера взаємовідносин з часом накопичує помилки, які потім можуть перетвориться на величезну проблему.
 2. Якби ми своєчасно порадилися на консультації у психолога з приводу будь-якої назріваючої проблеми в нашій родині, на роботі у взаєминах, якби ми навчилися знімати накопичується стрес, позбутися від залежності то можливо не зробили фатальну помилку, не захворіли б, не потрапили в психологічне рабство.
 3. Але ми вважаємо за краще дотягувати кризову ситуацію до самого кінця, а потім шкодуємо, що нас ніхто не попередив про можливе сумний фінал.
 4. Якщо ви потрапили в складну ситуацію, або вам в принципі необхідно навчитися управляти своїм життям і внутрішніми психологічними станами, то консультація психолога , досвідченого фахівця в людських проблемах може виявитися неоціненною допомогою!
 5. Вона дозволить вам заощадити свої сили, ресурси і навчить жити в лабіринтах і джунглях сьогоднішньому житті більш щасливо, гармонійно і успішно.
 6. Тому я із задоволенням постараюся вам допомогти у вирішенні ваших проблем, як я вже це робив для дуже багатьох людей /

Відеозвернення сергея Ключникова

ЗАПИСАТИСЯ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

Джерело: http://kluchnikov.ru/index.php?option=com_content&view=article&id=565&Itemid=100055&limitstart=1

Як розлучитися з одруженим

Як розлучитися з одруженим: поради і кращі способиБагато жінок, які опинилися в положенні коханок, думають, як розлучитися з одруженим чоловіком, але не розлучаються. Чому?

Хочете розповім вам те, що ви навряд чи дізнаєтеся від інших? Є 2 способи впоратися з психологічною залежністю – позитивний і негативний. Це моя формулювання. Все, що ви читаєте, зазвичай засноване на негативі, тому у вас нічого не виходить.

Наприклад, ви забили питання з заголовка в пошуковик – що вам дадуть відповідь? У статтях за запитом ви почнете читати логічні доводи про втрачений час, втрачені роки, що відводити з родини аморально, що чекати можна ще дуже довго – але результату не буде, тому що чоловік вішає вам лапшу на вуха і т.д. Яка буде ваша реакція? Швидше за все, скоріше закрити ці статті і спробувати переконати себе, що у вас не так, що ваша ситуація – виняток. Можна подумати, ви самі не розумієте все це. Але тут вже мова не про логіку, а про позбавлення від залежних відносин.

Невелика історія. Нещодавно я робила флюорографію і в черзі розговорилася з літньою жінкою. Точніше вона сама раптом почала зі мною розмову, зізнавшись, що їй дуже страшно, тому що вона давно і дуже багато курить, а зараз відчула у себе симптоми, що насторожують.

У бесіду втрутилася ще одна жінка, яка навчально сказала, що соромно в такому віці і при такому ризику для здоров’я не вміти проявити силу волі і кинути. Перша жінка почала виправдовуватися, говорити, що пробувала різні таблетки, способи, але не допомагає.

Кидає і через якийсь час починає знову. Картає себе страшно – кожного разу перед сном лає себе за безвілля, дає слово кинути, а на наступний день знову курить. Разом з чоловіком, який пережив 2 інфаркти, і яким категорично не можна палити.

Ви зрозуміли вже так, що відбувається? Порочне коло: стрес – куріння – стрес від куріння (від почуття провини). Жінка в пастці власного стресу. Чим більше вона картає себе, тим більше стресів – а перший спосіб зняти напругу це сигарета.

Вона курить від стресу, від страху перед хворобою, від докорів сумління від власного безсилля. І чоловік її курить по тій же причині, знаючи, що в 65 років після 2-х інфарктів великого майбутнього у нього не буде.

Схоже на відносини з одруженим? Приймаємо рішення розлучитися, а потім знову сходимося. І так постійно.

Негатив заганяє нас далі в наші залежності. Товсті не худнуть, а тільки набирають вагу ще більше, тому що ненавидять себе такими. Заїдають стрес від власного відображення в дзеркалі. А скажи вони собі «яка я солодка Пампушка! – авось і почнеться поліпшення, бо не буде зажорами на нервовому грунті.

Ми не можемо вирішити проблему залежності, тому що занадто зациклені на ній. Або рвемо наживу, коли нам радять припиняти раптово і не тягнути.

Потім доведеться лікуватися від душевного болю, а в цей момент ми найбільш вразливі – тому неминучі зриви і камбеки.

Нам потрібні сили, щоб впоратися з проблемою, але коли ми сильно страждаємо, це забирає їх значну частину, в результаті виходить приблизно так:

30% зусиль витрачається на переживання

30% на боротьбу з переживаннями

і тільки решту 40% беруть участь у безпосередньому вирішенні проблеми. І то при найкращому розкладі. Тому поки в голові негатив, страждання, що-небудь зробити буде важко. Позбавлення від будь-яких залежностей відбувається успішно тільки за умови, що ми перемикається на «плюс» або принаймні на «нуль».

А негатив, заборони, настанови і т.д. тільки заганяють далі. Уявіть, кинули ви палити улюблені сигарети, вистачило сили волі, а далі що? Яка заміна? Якщо її немає, то дуже великий ризик почати палити знову. Розлучилися з одруженим коханцем і що далі – самотність і туга.

Нюанс в тому, що позитив треба створювати не після розставання, а ще в стосунках формувати грунт для відступу. Те, чим ви будете втішатися, коли підете. Якщо почати шукати це після розставання – то буде набагато складніше, тому що всі сили будуть йти на переживання.

А не знайшовши віддушину, ви зірветеся і знову повернетеся до чоловіка.

При тривалих відносинах з одруженим чоловіком у жінок в голові виникає отруйна суміш з думок «Чому він не йде, якщо говорить як мене любить?», «Чим я гірший за нього дружини?», «Чому мені так не щастить?», «Навіщо він мене обманює? » Остання фраза вимагає ще однієї боротьби.

Спочатку жінка розуміє, що коханець її обманює, що він ніколи не розлучиться, а потім, коли їй стає зовсім погано від цього розуміння, починається боротьба з цими думками – умовляння, що це не так, пошук доказів, що у них все серйозно, доказів почуттів чоловіка і переконання себе, що у них не так як у всіх інших.

Вирішити проблему можна лише на позитиві. Як це зробити, якщо ми давно вже в стані хронічної депресії через те, що з одного боку, любимо чоловіка, з іншого, розуміємо, що треба від нього піти?

Подумайте про все в іншому ключі. А чому потрібно йти? Жінка любить цього чоловіка, він любить її. Хіба сама по собі любов вже не привід для радості? У зрілому віці любові недостатньо, щоб перевернути своє життя.

У одруженого чоловіка є дружина, діти, родичі, друзі, оточення, відповідальність, репутація в кінці кінців. Дуже складно все це обміняти на коханку.

У статті «Між дружиною і коханкою» ми обговорювали, що необхідність такого вибору іноді вганяє чоловіка в сильний стрес, який може довести до інфаркту та інших серйозних хвороб. Це одна з причин, чому він не розлучається, а не тому що не любить або обманює.

Ви помітите – повно чоловіків, які все кидають, забувають про дітей, навіть аліменти не платять і спокійно одружуються на коханок. Скажіть, поклавши руку на серце, ви правда вважаєте, що це гідні поваги чоловіки і ви хотіли б, щоб ваша кохана людина виявився в їх числі? У числі безвідповідальних чоловіків, для яких сім’я і відповідальність – порожній звук?

Так ось, що потрібно зрозуміти, щоб розлучитися з улюбленим одруженим чоловіком :

1. Розставання – це не правильний вихід. Правильний – це ваше власне рішення. Вам кажуть, що ви витрачаєте найкращі роки в очікуванні, що втрачаєте інших чоловіків – але це ваш особистий вибір, на що і як ви витрачаєте свій власний час.

2. Прийміть ситуацію і відпустіть її. Скажіть собі – так, я коханка одруженого чоловіка. Так вийшло. Це не тільки моя відповідальність і моя вина. Визначте так свій статус. Може бути, це не дуже приємно, зате ви перестанете витрачати сили на перепереконання себе.

3. Живіть позитивними моментами. Бути коханкою важко, але якщо ви любите людину, то у вас, безумовно, є свої щасливі моменти. Звичайно, хочеться, щоб їх було більше і щоб чоловік був з вами весь час, але ж могло бути і гірше – самотність і взагалі жодного радісного моменту.

Джерело: https://witchykitchen.ru/kak-rasstatsya-s-zhenatym/

Як розлучитися з одруженим чоловіком? Психологія стосунків

Стаття оновлена: 21.05.2019

На жаль, ніхто не застрахований від того, щоб всім серцем прив’язатися до людини, який вже не вільний. Чому нажаль? Багато жінок бачили з боку приклади того, якими згубними можуть бути такі відносини.

Роман з одруженим чоловіком практично ніколи не приносить нічого, крім розчарування. Вони дивилися на своїх подруг і знайомих, щиро співчували їм і в глибині душі часто не розуміли, як можна настільки глибоко загрузнути в таких безперспективних відносинах.

А потім і самі переходили на лаву підсудних.

З чого починаються стосунки з одруженим чоловіком

Незважаючи на те, що одружені чоловіки практично ніколи не міняють коханку на дружину, жінки все одно продовжують мріяти про те, щоб одного разу їх відносини перейшли на інший рівень.

В цьому і полягає основна проблема: для одруженого чоловіка немає нічого цікавішого, ніж довести собі, що він все ще чарівний, а жінки, які, як відомо, “люблять вухами”, в більшості випадків “клюють” на це.

Відносини з одруженим чоловіком можуть початися буквально з нічого.

Ви просто пішли разом випити кави, розговорилися в ліфті або в метро, ​​відвідали цікавий захід і … Він найчастіше розумний і привабливий, багато знає про життя, і вам здається, що ви ніколи не зустрічали людину, з якою у вас так багато спільного.

Він щедрий на компліменти, він мило доглядає, дарує подарунки, робить красиві жести, і ось ви вже звикаєте до думки, що він завжди буде у вашому житті. Більш того, ця думка вам дуже подобається. Як ви раніше жили без цього чоловіка? У порівнянні з ним всі ваші минулі відносини здаються марною тратою часу.

Так, ви знаєте, що він одружений. Він побіжно згадав про це ще при першій зустрічі, але ви не надали значення цьому факту, тому що ніколи не думали, що у вас зав’яжеться з ним роман.

Згодом ви повертаєтеся до цієї теми, але він завжди говорить про свою дружину досить зневажливим тоном, наче підкреслюючи, що між нею і вами – величезна прірва, і дружина для нього давно нічого не означає.

І, звичайно, кожен раз підкреслює, що єдине, що їх пов’язує – це штамп в паспорті.

Читайте також:   Як полюбити чоловіка: поради, що дозволяють повернути почуття до чоловіка

Ви впізнали себе? Що ж .. в цьому немає нічого дивного. Одружені чоловіки, заводять коханок, в основному, вважають за краще діяти саме за такою схемою. Красиві залицяння, компліменти, подарунки, вміння зацікавити і захопити собою. Вони займають дуже зручну позицію, примудряючись сидіти одночасно на двох стільцях. З одного боку у них є сім’я, з іншого – коханка.

Чому він ніколи не кине свою дружину

Такі чоловіки наводять переконливі аргументи на користь того, чому розлучення зараз неможливий, але продовжують наполягати на тому, що одного разу вони обов’язково вирішаться на цей крок. Просто зараз не час.

Хтось в сім’ї хворіє, дружина – психічно ненормальна особа, яка накладе на себе руки, якщо він зважиться залишити її, у них спільний бізнес, діти, іпотека … На жаль, дуже багато жінок щиро вірять тому, що чують, не бажаючи відкрити очі на неприємну правду – їх просто використовують.

Такі відносини можуть тривати роками. Точніше, до тих пір, поки це зручно самому чоловікові.

Жінка рідко вирішується на розрив, будучи впевненою в тому, що її дійсно люблять, цінують, і одного разу вона стане дружиною. Крім витрати часу відносини приносять і величезне розчарування.

Страждає і самооцінка, адже жінка не розуміє, що вона зробила не так: вона ж любила, віддавала себе, вкладала свої почуття і емоції, але так і не змогла домогтися бажаного – повністю отримати людини, який зайняв місце в її серці.

Кидати чи ні? Вибір за вами

Як зважитися на розставання з одруженим чоловіком, якщо ви не уявляєте собі без нього життя? Якщо всі ваші думки і почуття зайняті тільки їм?

Постарайтеся тверезо оцінити ситуацію, що склалася. Крім вас у нього ще є родина, від якої він не збирається відмовлятися. Так ви важливі йому, якщо він до цих пір ділить ліжко зі своєю дружиною? Невже ви щиро вірите в те, що його стосунки з дружиною давно закінчилися, і їх дійсно об’єднує тільки штамп в паспорті?

В першу чергу ви повинні зрозуміти, чого хочете ви. Є певна категорія жінок, яких цілком влаштовує роль коханки, але їх число мінімально. Більшість все ж налаштований на серйозні стосунки з перспективою створення сім’ї. Якщо ви читаєте цю статтю, то ви навряд чи раді тому, що вас використовують і шукаєте спосіб вибратися з цієї пастки.

Отже, ви як і раніше хочете витрачати своє життя на людину, якій просто зручно працювати на два фронти? Вам подобається бути собачкою на прив’язі, яка звикла з радісним гавкотом кидатися до ніг господаря, який прийшов після роботи, – в надії, що її погладять і приголублять?

Прийміть рішення. Повірте, що ви гідні куди більшого, ніж вам пропонують. Повірте, що ви не зобов’язані погоджуватися на відносини, які приносять у ваше життя тільки розлад.

Всі люди, звичайно, різні, але в людині, з яким ви підтримуєте зв’язок, немає нічого незвичайного. Швидше за все він просто хороший психолог, який розкусив вашу невпевненість і бажання відчувати себе особливою.

На жаль, саме такі жінки і вступають у відносини з одруженими чоловіками.

Розрив може проходити болісно.

Готуйтеся до того, що спочатку буде важко змиритися з відсутністю колишнього, а також до того, що в разі якщо цей чоловік знову з’явиться на горизонті, ви повинні будете проявити твердість і дотримуватися рішення, яке прийняли. Він цікавий співрозмовник? Можна подумати, у вас немає друзів, з якими можна поговорити. Прекрасний коханець? Хороший секс можна отримати і в іншому місці.

Тільки з ним ви відчуваєте себе впевненою і красивою? Якщо останнє – правда, почніть працювати над своєю самооцінкою. За ваше щастя відповідаєте тільки ви.

Не треба перекладати ні на кого відповідальність за впевненість в собі, тому що в іншому випадку вам доведеться дуже важко по життю.

І намагайтеся уникати чоловіків, які надто вже щедрі на компліменти, пам’ятаючи про те, що все, що роблять чоловіки, вони роблять з певною метою.

Скільки часу треба, щоб прийти в себе? Це залежить тільки від вас. Чим раніше ви почнете отримувати задоволення від свого власного суспільства, тим краще будете себе відчувати.

Ні в якому разі не тримайте зла і образи на вашого колишнього чоловіка (який, втім, вашим і не був ніколи). Досвід будь-яких відносин має величезне значення.

Згадуйте час, проведений разом, з посмішкою, відчувайте подяку, і радійте тому, що засвоїли життєвий урок.

Як розлучитися з одруженим чоловіком, якого любиш, поради психолога як розлучитися з коханцем

Тільки зрозумівши, чого ви насправді хочете і почавши жити життям, яка подобається вам, а не тієї, яку вам милостиво пропонують, ви зможете зустріти по-справжньому гідного чоловіка. І його вам вже не доведеться ні з ким ділити.

Джерело: https://motivacii-net.ru/kak-rasstatsja-s-zhenatym-muzhchinoj/

Як розлучитися з одруженим чоловіком

Найчастіше інтрижки з невільними партнерами закінчуються нічим або депресивним станом. А тому, як тільки полуда спала з очей, і осяяло розуміння, що «женатіка» влаштовує життя в брехні, що він залишати сім’ю не збирається, необхідно терміново припиняти будь-яке взаємодія з ним.

Причини до розставання

Інтрижка з окільцьовані кавалером є тупиковою дорогою. Чоловік спочатку зробив свій вибір на користь дружини, але від природного розбещеності, вседозволеності, бажання самоствердитися заради приємного доповнення або внаслідок інших мотивів він обзавівся коханкою.

І навіть якщо коханий вирішиться на відхід від благовірної, то передумав він може завжди. Адже з дружиною чоловік пройшов через «вогонь і воду» і безліч побутових проблем.

Крім того окольцьований коханець стурбований вибором, внаслідок чого постійно виробляє уявне порівняння коханки і супружніци.

Бути коханою одруженого чоловіка всупереч популярним судженням аж ніяк не так райдужно, як видається. Адже, незважаючи на регулярні короткочасні рандеву, що дарують частинки щастя, самотність все одно залишається поруч. Потім приходить усвідомлення, що коханий обманює і тільки тішить марними надіями, адже він не планує кидати сім’ю і створювати нову з коханкою.

В такому очікуванні проходять дні, пробігають тижні, проносяться місяці, а мрія про сімейної ідилії з купою діточок і улюбленим чоловіком стає все примарнішими і віддалених. І ось тут закономірно виникає питання: як розлучитися з одруженим чоловіком, якого любиш? Перш за все, слід себе адекватно мотивувати на даний крок.

Зважити всі мінуси положення коханки і рішуче приступити до наміченого.

У перший черга треба усвідомити, що цей кавалер складається у взаємовідносинах, тобто не вільний. Він свій вибір зробив уже раніше.

І якби чоловік прагнув створити сім’ю з коханкою, то вже зробив би цей крок, а раз він топчеться на місці, то інтрижка йому потрібна лише для різноманітності і самоствердження.

Так для чого вкладати душу, сили, час, дарувати любов, ласку і участь того, хто цього не потребує? Адже навколо багато хлопців, яким гостро необхідна ніжність коханої жінки.

Згідно зі статистикою приблизно всього 5% окільцьованих самців розривають сімейні узи, щоб піти до коханої на стороні. При цьому та ж сама невтішна статистика показує, що більше половини з невірних, які залишили своїх супружніци через короткий проміжок, повертаються в звичні «рідні пенати».

Адже там знаходяться їх вірні супутниці, завжди готові підтримати в складні моменти буття, улюблені діти, затишок, налагоджений побут.

Чоловіча стать з підозрою і побоюванням ставиться до змін, тому вибудовувати відносини з нульового рівня їм страшно і просто лінь, та й навіщо, якщо можна нічого не змінюючи відпочивати тілом з коханкою, а душею коротати дні з сім’єю.

Рідкісні рандеву з коханкою наповнені радістю.

Їх можна порівняти з цукерково-букетний етапом у взаєминах: сварки відсутні, панночка завжди прекрасна і мила, прагне догодити коханому, щоб сильніше прив’язати, побутових проблем немає.

Так навіщо йому змінювати такий устрій? Адже сьогоднішня коханка, яка дарує незабутні миті щастя, завтра перетворюється в замучену побутом і вічно незадоволену дружину, що вимагає виконання якихось обов’язків.

Сім’я повинна бути для людини віддушиною, єдиним оплотом, де завжди чекають, допоможуть і вислухають.

Однак сімейні відносини крім свята наповнені і сірими буднями, де кожен учасник наділений певними обов’язками, через спроби уникати які виникають сварки і непорозуміння.

Тому почуття до коханки можуть канути в небуття, лише тільки дівчина стане законною дружиною. І така ймовірність досить висока. Саме внаслідок цієї причини одружені кавалери дуже рідко руйнують шлюбний союз, щоб стати окільцьовані коханкою.

Невільний чоловік постійно бреше – він обманює дружину, перебуваючи у коханки, придумує неіснуючі виправдання для коханки, коли необхідно приділити час родині. Він крутиться в цій низці брехні щодня, поступово приймаючи подібний уклад за норму.

Тому якщо він ризикне змінити звичний образ буття і віддасться знову в пута Гіменея, то не варто витати в ілюзіях, що він стане зразковим сім’янином. Чоловік уже відчув смак зради і навряд чи наявність нової дружини його зупинить перед черговим адюльтером.

Винятком лише може служити справжня любов і побоювання зруйнувати дорогою союз.

Але практика виявляє, що в більшості чоловічих інтрижок любов не присутній, там панує лише хіть, прагнення втекти від набридлої дійсності, бажання змін, самоствердження і закоханість на перших порах.

Коханка безправна апріорі. Їй заборонено дзвонити, коли виникне бажання, писати милі смс-ки з побажаннями солодких снів, робити спільне фото для інстаграма, познайомити з родиною. Вона завжди в тіні.

Коханка для невільного чоловіка, немов енергетичний «донор».

Натхнений емоційної «підживленням» чоловік робиться більш успішним, що, безсумнівно, радує його законну супружніци, яка перебуває в безумовній впевненості у вірності благовірного і відповідно вважають, що успішність чоловіка цілком її заслуга.

У шлюбних відносинах панує любов і злагода у них, в той час як справжня винуватиця ночами плаче в подушку, витрачаючи власний енергетичний потенціал, необхідний для залучення свого чоловіка.

Жінка, перебуваючи в інтимному зв’язку з зайнятим чоловіком, позбавляється безцінного часу, її краса в’яне і старіє віра в пута Гіменея і любов. Тому, якщо дівчина потрапила в небезпечну кабалу, що триває вже не перший рік, їй потрібно знати, як розлучитися з улюбленим одруженим чоловіком.

Дане питання споконвічний. Напевно, з моменту зародження першої сім’ї, з’явилися і перші коханки. Жінки всіх епох робили цю жорстоку помилку – роман з окільцьовані кавалером.

Занурюючись у вир мереж одружених сластолюбців, юні спокусниці не усвідомлюють, що очікує їх: ці милі створіння добровільно віддаються в полон ілюзорного щастя, в ейфоричному забуття, слухаючи красивим словам обранця про шалене кохання і «стерва» дружині, витрачаючи тим часом власний потенціал заради примарної мрії.

Поради психолога, як красиво розлучитися з одруженим чоловіком

Сучасні діячі в області психології переконані, що найчастіше зв’язок із сімейним кавалером виникає або у молоденьких наївних панянок, які чекають принців можна і безкінних, але бажано з авто, або у жінок, раніше пережили розчарування в любовних взаєминах.

Також частіше «одружених» заводять дамочки з низькою самооцінкою, скривджені, кинуті, втомлені від вимотують «серйозних» відносин.

Здебільшого поведінкою дівчат, що віддають перевагу ходити в коханок, править страх самотності, прагнення «подперчіть» буття, урізноманітнити рутинне існування.

Можна виділити кілька основних мотивів, що пояснюють перевагу прекрасної половини заводити інтрижки з окільцьованими коханцями. У перший черга цьому сприяє природна романтичність дівчат, які втрачають голову від наполегливих залицянь привабливого кавалера.

Спочатку залицянь їм все одно на сімейний статус обранця, оскільки не розглядають його як серйозного претендента, але поступово почуття легкої закоханості бере верх і наївні панночки все глибше занурюються любовну млість, від якої з кожним прожитим миттю все складніше відмовитися.

Також пані підштовхує на шлях романів з одруженими кавалерами переконання, що вони не створені для шлюбних уз, що всіх порядних сім’янинів розібрали до них, тому від «безнадія» вибирають амплуа коханки.

Деякі панянки просто шукають багатого партнера заради фінансової підтримки. Вибираючи таких чоловіків, вони розраховують на матеріальне забезпечення, дорогі подарунки, поїздки за кордон. Прагнення до фінансової забезпеченості у таких осіб настільки високо, що вони можуть завагітніти або спеціально зруйнувати сім’ю не заради щастя з коханим, а щоб краще влаштуватися в житті.

Часом феміни зустрічаються з окільцьованими кавалерами, щоб самоствердитися. Таких панянок цікавить інтимні зв’язки без зобов’язань, атмосфера безперестанного флірту, захоплюючі «таємні» рандеву. Вступати в сімейні взаємини вони не прагнуть, тому зв’язку без зобов’язань їх повністю влаштовують.

Буває, що відносини зі зв’язаним путами Гіменея партнером базуються на любові, вірніше на почутті, яке дівчина бере за любов. Борошно погоджується на роман з зайнятим чоловіком, таємно мріючи про створення міцної сім’ї з ним.

Окрилена відчуттям закоханості, Томім пристрастю, заласкать ніжністю, задаренная компліментами і подарунками, переконана в огидності законної дружини обранця і бажанні чоловіки покинути дружину-деспота, вона готова чекати, щоб отримати ненаглядного.

Читайте також:   Як ігнорувати чоловіка: опис методів і поради психологів

Однак панянка не уразумевать, що подібні взаємини є тупиковим шляхом, тому якщо дійсно дівчина любить одруженого коханця, то необхідно розірвати такий зв’язок.

Про те, як правильно розлучитися з одруженим чоловіком, психологами написано безліч статей і розроблено чимало рекомендацій. Нижче наведено кілька основних.

Остаточно вирішитися на припинення фатальний зв’язку допоможе класичний спосіб, що полягає в підрахунку плюсів сформованих відносин і їх мінусів.

На паперовому аркуші, розділеному навпіл, слід зліва відзначити позитивні сторони розриву зв’язку, а праворуч – негативні. Тут необхідно бути чесною з власною персоною і об’єктивною.

Потрібно відзначити абсолютно всі плюси, які не відкидаючи окремі, вважаючи їх незначними. Кількість таких плюсів і їх якість має послужити ґрунтовним мотивом до розриву роману з «одружених».

Прощання належить бути радикальним. Слід підготувати промову, яка містить без перебільшень об’єктивну дійсність, незручності, які відчувають жінкою в цих взаєминах і переживання.

Окільцьованими партнеру треба усвідомити, що їх відносини роблять кохану нещасної. Розуміє неегоїстичний людина це зрозуміє і відпустить без докорів. Останнє спілкування у відносинах має встановити жирну крапку.

Оскільки нескінченні розмови і відкладання вирішення проблеми приведуть лише до затягування терзаючої душу ситуації, принесе біль і багато тривог.

Якщо кавалер чути про припинення інтимний зв’язок не хоче, закидає обіцянками, вимагає зустрітися, то рекомендується змінитися – стати байдужою, грубої, вічно невдоволеної, примхливої.

Одружений чоловік хоче розлучитися з панянкою, коли вона припиняє давати йому бажані емоції.

Чоловіча половина обзаводиться коханками, як правило, щоб втекти від рутинного існування і побутових проблем, тому що кожне рандеву з коханою на кшталт міні свята, насиченого яскравими емоціями, коли все інше стає незначним.

Не слід лаятися і опускатися до закидів при розставанні. Дискусія можлива виключно тоді, коли існує шанс налагодити взаємини. При розриві ж з одруженим кавалером такого шансу немає, навіть якщо він притопав з радісною звісткою про розірвання уз Гіменея.

Як вести себе після розставання

Насамперед рекомендується повністю припинити будь-яка взаємодія з колишнім другом.

Він, можливо, почне вишукувати приводи зустрітися, буде чатувати біля під’їзду, постійно надзвонювати і нескінченно писати смс і тоді виникне питання, як розлучитися з одруженим чоловіком, якщо він не відпускає? В даному випадку необхідно ігнорувати будь-які його спроби налагодити контакт.

Адже якщо дати слабину, то відносини знову відновляться, але і розрив їх неминучий, оскільки саме стан речей не зміниться. Підсумок подібного сумний – самотність. Вкрай важко тут доводиться панночкам, трудящим разом з невільними коханцями. У подібних ситуаціях рекомендується задуматися про переведення або звільнення.

Щоб мінімізувати ймовірність контактів з покинутим одруженим кавалером можна заблокувати його в соціальних мережах, телефонній книзі, додатках в смартфонах, призначених для спілкування. Також можна змінити сім-карту.

Крім того щоб не ворушити спогади і не ностальгувати, потрібно видалити або добре заховати спільні фотографії, все, що може якось нагадати про партнера. Інакше він «видавить все соки» і залишить коханку склеювати осколки серця на самоті.

Якщо можливості поспілкуватися з близькою подругою немає, або хочеться самотності, то можна виплеснути в епістолярному жанрі все накипіло, все, що заважає жити повноцінно, весь біль і образи.

Крім того сучасні технології дозволяють спілкуватися з абсолютно чужими людьми, перебуваючи на власному дивані. Соціальні мережі, форуми різної спрямованості просто кишать цікавими людьми.

Адже недарма відомо, що сторонні люди часом можуть надати кращу підтримку, ніж близькі

Джерело: https://psihomed.com/kak-rasstatsya-s-zhenatyim-muzhchinoy/

Одружений чоловік і коханка з дитиною: Хочу розлучитися з одружених

Втомилася від відносин з одруженим чоловіком, у нас є спільна дитина 7 років, стосунки тривають 11 років, перебуваю в депресії, дуже хочу розлучитися, але як?

Коли ти є Другий Жінкою, ти постійно катаєшся на американських гірках – то вгору, то вниз, то ти щаслива, то глибоко нещасна …

Але від постійної невизначеності і відчуття того, що тебе використовують, тому що чоловікові так комфортно, на душі дуже незатишно. Тому бажання піти від одруженого дуже зрозуміло і розумно.

Але розставання завжди даються нелегко. Навіть якщо ти його вже давно не любиш, тебе все одно щось тримає.

І бажання розірвати ці виснажливі відносини любовного трикутника зазвичай так і залишається просто бажанням, поки яке-небудь подія не спровокує розрив.

Дуже багато любовних одружених чоловіків перебували або перебувають в даній ситуації. Я сподіваюся, що мої поради підкажуть Вам, як розлучитися з чоловіком, одруженим з іншою жінкою. Можливо, наші читачки, що пройшли через це, теж поділяться своїм цінним досвідом.

Задумайтесь: може це бажання продиктоване прагненням звернути його увагу на себе? Якщо це так, то будьте обережні – такою поведінкою дійсно можна спровокувати розрив.

Але, якщо все по-дорослому (думаю, за 11 років Ви вже дозріли до цього кроку), то вистачить витрачати своє життя даремно! Пора прийняти рішення розлучитися з коханцем прямо зараз!

1. Будьте жорсткі, сильні і непохитні

Прийнявши рішення, дійте рішуче! Якщо Ви насправді вирішили розірвати стосунки, то мости треба спалювати. Не варто залишати навіть 1 місток «про всяк випадок». Йдучи йди!

Зазвичай хлопці будують дівчат так, як вигідно їм. Але в цей раз буде по-іншому.

2. Робіть це заради СЕБЕ, а не заради НЬОГО

 • Станьте Ви нарешті здорової егоїсткою.
 • Не питайте його дозволу, щоб піти – просто йдіть.
 • На цей раз рішення приймаєте Ви, а не він.

Звичайно, він швидше за все не захоче з Вами розлучатися – не дарма ж всі 11 років він тримав Вас поруч з собою.

Значить, Ви йому підходите як Запасна Дружина у всіх сенсах – навіщо витрачати час і шукати щось нове?

Але Вам невигідні ці відносини – ні в психологічному, ні в соціальному, ні в Общеморальние плані.

Не слухайте його обіцянки, виправдання, стандартну чоловічу брехня – Ви кидаєте цього чоловіка тому, що ВІН НЕ ЗДАТНА ДАТИ ВАМ ТЕ, ЩО ВАМ ПОТРІБНО. І не хоче. Інакше за 11 років вже все зробив би.

3. Усвідом, що він кидає тебе крихти почуттів, часу і грошей зі свого барського одруженого столу

 1. Ти не жебрачка, щоб задовольнятися милостинею і періодичними подачками.
 2. Звичайно, Вас, можливо, задовольняють і крихти з панського столу.
 3. Але правда життя полягає в тому, що коли чоловік любить і ставить свою улюблену в центр своєї Всесвіту, коли відносини здорові і не побудовані на любові, а не на любовної залежності, тоді жінка відчуває себе набагато щасливішими, спокійніше і захищеності.
 4. Пора позбуватися від своєї залежності.
 5. У будь-якому випадку ти знаходишся в його сімейному оточенні.

Ти все одно знаходишся в курсі його сімейних справ, поблем – і ти є загрозою для їхнього шлюбу. Тебе до них додому не запрошують, але ти залежиш від його родини.

4. Подумай про те, що жонатик краде у Вас шанс стати коханою і щасливою

Це дійсно так. Звичайна жінка не здатна зав’язати і нормально розвивати відносини з одним чоловіком, поки у неї не завершені відносини з іншим.

Можливо, Ваша доля була б до Вас більш прихильна, якби Ви дали їй шанс.

Це як в анекдоті – «Господи! Зроби так, щоб я виграла мільйон в лотерею! » – «Ну ти хоча б дай мені шанс – хоча б купи лотерейний квиток …»

Прийшов час рухатися вперед!

Якщо Ви продовжуєте жити з одруженим, значить, Ви дозволили йому вкрасти не тільки своє серце, а й свої мізки!

4+. Ти знаєш, що він брехун, тобі теж стане набагато легше.

5. Утримайся від побачень з іншими чоловіками, поки не будеш готова

Це означає, що не треба стрибати з однієї залежності в іншу. Не треба різати по-живому.

Немає ніякого сенсу і майбутнього у відносин, щоб заповнити порожнечу від розставання з одруженим, якщо Ви самі будете емоційно закриті для іншої людини.

Дайте собі 1 або 1,5 року, щоб затягнулися душевні рани. Це може бути і інший час. Ти зрозумієш, що воно прийшло, коли пробачиш всередині себе і свого колишнього коханця, і себе за минулі відносини. Коли емоції вляжуться і ти будеш згадувати про нього просто як етап у своєму житті.

Але іноді, якщо у самій немає сил вирватися з цього порочного кола, завести відносини з чоловіком на стороні – краще рішення, це може стати 1 кроком в сторону від одруженого коханця. Можливо, не ці, так такі відносини стануть твоєю справжньою любов’ю і остаточним зціленням від любовної залежності до чужого чоловіка.

Побудь сама з собою наодинці і навчися відчувати себе комфортно у власному суспільстві з дитиною.

Заповни порожнечу всередині себе новим цікавим хобі або роботою. Піди на якісь курси, які давно хотіла відвідати. Навчися чогось нового.

6. Дай собі час поплакати і посумувати, зцілитися

Не поспішай. Я свого часу була в такій самій ситуації – мої рани загоїлися тільки через 1,5 року після розставання з цією людиною.

Ніхто не відходить після розриву моментально.

Ти будеш відчувати себе дуже, дуже погано. Гірше за всіх. Але ти повинна дати собі час. Читай в цей час книги з психології – Андрій Курпатов, Млодик, Брайан Трейсі тобі допоможуть.

Плануй своє життя – це найкращий час для того, щоб усвідомити свої бажання, мрії, зайнятися постановкою цілей на все життя і найближчі 5 років. Зроби це з ручкою в руці.

Плач, кричи, ричі – все проходить, і це пройде.

Тим «відносинам» – кінець.

7. Сходи до психолога або психотерапевта

 • Можеш отримати корисну пораду по своїй проблемі.
 • Справа в тому, що в таких відносинах в першу чергу страждає і дуже низько опускається самооцінка.
 • Також з фахівцем ти зможеш зрозуміти і пропрацювати свої поведінкові патерни в стосунках, щоб не повторити цю свою помилку в майбутньому, з новим чоловіком.
 • Знайди хорошого психолого, який психологічно і ментально буде з тобою сумісний, на одній хвилі.

Перестань бути жертвою! Стань вільною людиною.

8. Зосередься на кар’єрі

Кинь всі зусилля на те, щоб стати успішною працюючою матусею. Це здорово відверне від душевних мук і додасть життя сенс, відчуття наповненості.

9. Частіше згадуй, НАСКІЛЬКИ ПОГАНО ТОБІ БУЛО З НИМ

Випиши на листочок його переваги і недоліки. Впевнена, в списку його достоїнств буде твоя любов, вірніше, залежність від нього, тобто – суцільні емоції. Їх викресли – вони – не рахуються. А тепер порахуй, чого в списку більше – мінусів чи плюсів? Впевнена, що мінусів буде рази в 3 більше. Так ти що – і далі готова зустрічатися з чоловіком, який тобі навіть особливо не подобається?

 1. Так, я розумію, що були у Вас і щасливі моменти, але ж поганого було більше – чи не так?
 2. Озирнись назад і згадай, скільки разів ти відчувала себе розчарованою, обдуреної, обдуреною, відданою, маленької заплаканої дівчинкою, нікому не потрібною, роздавленою, злий, дуже залежною, незначною, самотньою, беззахисною, нелюбимої і обдуреною в своїх кращих надіях?
 3. А тепер усвідомив, що це реально відбувалося з тобою.
 4. І зауваж: якби ти була дійсно щаслива, ти б не читала ці рядки!

10. Шануй історії інших коханок, які роками не могли розлучитися з одруженими чоловіками

Багато дівчат пройшли через роль Другий Дружини, Запасний Жінки.

Твоя історія не унікальна, більшість історій, коли одружені обманюють і свою дружину, і коханку схожі один на одного, як дві краплі води. І більшість з них закінчуються сльозами і тоді, коли Коханці набридає бути на других ролях.

11. Розпрощайся з ним сьогодні

Тобі буде боляче, у тебе буде розбите серце, але тобі стане легше. Мине небагато часу і ти зрозумієш, що все зробила правильно.

Найскладніше побудувати гармонійні відносини … з собою. Тому спочатку полюби себе. А потім полюбить (а не буде просто використовувати) гідний чоловік.

Доклади зусиль, щоб стати своєю улюбленицею, щоб ти сама могла собою пишатися.

12. Нічого йому не говори і не пояснюй

Тобі не треба йому щось пояснювати – він і так прекрасно знає, який він брехун і людина, і що ти гідна кращого життя.

13. Склади автопортрет свого нового чоловіка

Напиши на аркуші паперу, якими достоїнствами повинен володіти твій новий коханий чоловік. Наприклад, він повинен бути чесний, вірний, добрий, добре ставитися до тебе і дитині, розумний, нормально заробляти.

Окремо відзнач, які недоліки в чоловіках ти терпіти не згодна – і відразу ж внеси туди одружених чоловіків і хлопців у цивільному шлюбі, алкоголіків, наркоманів, тих, хто скаржиться на своїх колишніх дружин і подруг.

А в майбутньому не рятуй чоловіків і не ставай причиною, умовою для їх щастя – і сама не роби хлопців умовою або причиною власного щастя. Чи не шкодуй їх і не намагайся утримати.

Джерело: https://ellou.ru/family/relations/zhenatyj-muzhchina-i-lyubovnica-s-rebenkom-xochu-rasstatsya-s-zhenatikom.html

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *