Як розлучитися з хлопцем: труднощі і способи їх подолання

Олег Мальцев

Зміст приховати

Короткий зміст статті:

Незалежно від ролі – ми кинули, або нас – розрив болісно відбивається на житті кожної зі сторін. Людина з цінних сприйняттям життя буде шукати способи як розлучитися, чи не страждаючи і не завдаючи собі і іншому болісної болю. Депресія – як наслідок глобальних переживань – не найкращий вихід з положення. Є більш перспективні шляхи.

Як розлучитися з хлопцем: труднощі і способи їх подолання

Любов або щось ще?

Кохання. Всі її шукають, все її чекають. Така природа людської душі. Але, давайте будемо називати речі своїми іменами. Чи не все відносини чоловіки й жінки – любов. Радість від натовпу, що перевернули світ барвистих почуттів – не завжди і є вона та сама: довгоочікувана, неповторна, єдина.

Якби у нас була кнопка перемикання «розум – почуття», то багато відносини розцінювалися б інакше. Зупиніться на хвилину, закрийте доступ всьому потоку емоцій і дайте відповідь собі чесно на єдине питання – чому мені добре з цією людиною?

Варіанти відповідей можуть здивувати:

 • фізична близькість приносить найвища насолода;
 • з цією людиною мені завжди весело (жартівник і пустун, як то кажуть);
 • зовнішня привабливість партнера підвищує особисту самооцінку (на «нецікавих» красиві люди не подивляться);
 • да просто хочеться, щоб поруч хтось був;
 • неважливо хто він (вона) – красень (ца) або навіть «бридке каченя», все це не цікаво – головне, що ця людина є! Ми просто щасливі від однієї думки, що він ходить і живе на одній планеті з нами.

Як розлучитися з хлопцем: труднощі і способи їх подолання

Відчули різницю масштабу почуттів у всіх цих пунктах? Єдине повноцінне і абсолютне щастя знаходиться тільки в останньому варіанті відповіді.

Усе інше, як би ми не намагалися приховати це від самих себе, просто закоханість або варіація пристрасті.

Саме останні, і доставляють нам страждання, коли підходять несподівано (або повільними, виснажливими кроками) до точки завершення.

В даному відео психолог Гай Уїнстон розповість, як пережити розставання і почати жити далі:

Як безболісно розлучитися з хлопцем?

Якщо ми правильно зробили перший крок – усвідомили, що саме нас пов’язує з людиною, то подальші шляхи будуть більш результативними.

Як не дивно, але в разі справжнього кохання, процес розставання виявиться не таким болісним. Адже суть такого почуття – зробити улюбленого щасливим. Ми відчуємо радість, тільки якщо інший буде щасливий, навіть якщо змушені закінчити відносини.

Якщо це просто пристрасть або закоханість, а іноді елементарна залежність від людини, то тут варто розглянути два варіанти – ти розриваєш відносини або він припиняє їх з тобою.

Якщо ініціатор ти :

 1. Головне правило – робити це при особистій зустрічі! Варіанти смс-послань, інтернет – повідомлень, прощальних листів поштою краще виключити на корені. Без зустрічі «очі в очі» відбудеться болісне затягування ситуації;
 2. Ретельно підготуватися до «виступу». Продумайте все слова з акцентом на перевагах людини, підберіть делікатні, що не ранять почуттів партнера вираження;
 3. При зустрічі постарайтеся згадати найкращі моменти зі словами подяки за них;
 4. Секрет «вдалого» розставання – в момент розриву відносин, як можна частіше уявляйте себе на місці «кинутого».

Якщо з вами розлучаються:

 1. «Стисніть емоції в кулак» – істерика, сльози, образи і розпускання рук впустять вашу гідність в очах партнера;
 2. Щоб уникнути подальших болісних мук «що зі мною не так» постарайтеся з’ясувати у іншого причину розриву;
 3. Згадайте психологічний трюк. Невідповідність очікуваному поведінки збиває людину з пантелику (часто спокійна і витримана реакція змушує партнера задуматися про правильність свого рішення розлучитися);
 4. Подякуйте людини за все хороше і прекрасне, що він вам дав.

У тій і іншій ролі підтримайте себе думкою: все що відбувається в нашому житті – тільки на краще.

Як розлучитися з хлопцем: труднощі і способи їх подолання

Реакція людини – показник, як все пройшло

Зробимо важливий акцент на завершальному моменті прощальній зустрічі в разі нашої ініціативи.

Навіть не будучи дипломованими психологами, нам потрібно доступно оцінити, наскільки «вдало» ми поставили крапку у стосунках.

Прослідкуйте за реакцією на обличчі партнера:

 1. Лукавство в погляді, посмішка – нам не повірили і не сприйняли серйозно ситуацію. Що робити – розвернутися і піти без подальшого виходу на зв’язок;
 2. Смуток, туга в очах, розгубленість – логічна і нормальна реакція на розрив. Нас правильно почули.

Як розлучитися з хлопцем: труднощі і способи їх подолання

Що сказати хлопцю при розставанні?

Красиве розставання полегшує наступні борошна після розриву. І будь-яка роль вам випала – жертви або ката – стежте за своїми словами.

Опускання до обзивання, докорів, образ – це доля хамів. Почуття – більш тонке явище, ніж базарна сварка. Навчіться щиро дякувати.

 • Універсальної фразою «Спасибі тобі за все, що між нами було» ми зменшуємо дозу подальшого розчарування в людських відносинах.

Як розлучитися з хлопцем: труднощі і способи їх подолання

Як жити далі?

Страждати або не страждати – ось в чому питання. Чи не переживши цю невід’ємну стадію розриву відносин з колишнім партнером, виникне облудне почуття несерйозності ситуації.

Тому, дозвольте собі цю слабкість – постраждали. Але встановіть певний термін на це (день, три, тиждень, але не більше)! Дозвольте собі в цей період всю гаму почуттів: образа, несправедливість, смиренність з нещасної часткою, туга, злість, ревнощі. Пожалійте себе бідолаху по повній.

Головне не пускатися в крайності – впадати в запої, виснаження від недоїдання, надривні плачі і самобичування.

Після відведеного терміну дайте собі установку на новий виток у житті. Почніть з малого: поміняйте зачіску, зустріньтеся з друзями, потанцюйте. Тут керуйтеся своїм поданням про новий, щасливому, вільному етапі в житті.

Як розлучитися з хлопцем: труднощі і способи їх подолання

Чи варто спілкуватися після розставання?

Багатовіковий досвід розлучилися пар так і не знайшли правильної відповіді в цьому питанні. Все залежить від рівня емоційної зрілості кожного з колишніх. Якщо почуття одного ще не затихли, то ймовірно виникне помилкова надія на возз’єднання.

Якщо двоє через багато час переросли свої переживання, то варіант дружби з колишнім має місце бути. Правда, чи можлива вона між чоловіком і жінкою – досі спірне питання, та й тема зовсім окрема.

У будь-якому випадку, життя все розставить на свої місця. А пізнати, як розлучитися не страждаючи, можливо тільки шляхом виховання глибокого особистісного поваги до себе й іншому.

Відео: як пережити розрив відносин?

В даному ролику психолог Анна Лопатина розповість, що робити, якщо ваші відносини закінчені, як пережити розрив гідно:

Джерело: https://znay.co/417-rasstatsya-s-parnem-ne-stradaya.html

Як розлучитися з чоловіком, не завдаючи біль?

Як розлучитися з хлопцем: труднощі і способи їх подолання

Думки про те, що відносини були помилкою, і якби ти могла почати життя спочатку, цю помилку ти б точно не повторила. Але як тепер розлучитися з чоловіком, не завдаючи біль собі і йому?

1 2933 30 Июня 2018 о 01:03

Ти більше не хочеш бути з ним. І навіть якщо б це був останній чоловік на Землі, ти не погодилася б бути з ним ні хвилини. Усередині жалю про прожиті разом роках і почуття провини перед ним за те, що не склалося.

Неясне відчуття, що ти ніби заздалегідь знала, що нічого не вийде, але для чогось вплуталася в ці відносини. Думки про те, що відносини були помилкою, і якби ти могла почати життя спочатку, цю помилку ти б точно не повторила.

Але як тепер розлучитися з чоловіком, не завдаючи біль собі і йому?

Системно-векторна психологія Юрія Бурлана допоможе пройти через розрив безболісно і почати нове життя без жалю і нескінченних спогадів про минуле.

Коли складно розлучитися

Системно-векторна психологія пояснює, що не всі люди важко переживають розрив. Хтось після розриву швидко приходить до тями і вже готовий до нових відносин. Так, люди з шкірним вектором люблять зміни і зазвичай самі ініціюють розрив. А люди з уретральним вектором живуть майбутнім і йдуть з відносин без жалю, і ніколи не озираються назад.

Найважче переносять розрив люди з анально-зорової зв’язкою векторів. Навіть якщо вони страждають через те, що відносини себе вичерпали, все одно піти просто немає сил. І тоді вони шукають рада, як вийти з відносин.

Такі люди дуже сильно прив’язуються до партнера, готові жаліти його, опікати, вислуховувати і всіляко радувати. Іноді навіть на шкоду власним бажанням, чи не розповідаючи партнеру, а чого ж вони самі хочуть, як саме представляють відносини. Такі люди дуже м’які, тактовні і делікатні. Їм складно сказати «ні» оточуючим, особливо партнеру, вони бояться випадково нанести образу людині.

У той же час, якщо сама людина не отримує такого ж відгуку від партнера, якщо в парі немає взаєморозуміння і довіри, то рано чи пізно починають накопичуватися взаємні претензії. Анально-зоровий людина схильна ображатися, і в якийсь момент чаша його терпіння переповнюється, починають з’являтися думки про те, щоб розлучитися.

Однак таким людям важко і болісно дається рішення піти на розрив, вони довго сумніваються, очікують, що щось налагодиться, готові дати партнеру ще один шанс. А потім ще і ще.

Люди з анальним вектором найвірніші, найвідданіші партнеру, тому вони прагнуть зберегти відносини, як би їм не було боляче всередині. Часто вони роками не можуть вийти з відносин, які їх не задовольняють. Або йдуть, а через якийсь час знову повертаються.

Але від цього відносини краще не стають. Причини можуть бути різні, одна з них – стійкий життєвий сценарій – комплекс «хорошого хлопчика» або «хорошої дівчинки».

Як розлучитися без болю, коли долають спогади

Сім’я і постійні відносини представляють для людини з анальним вектором величезну цінність, тому розрив вони переживають так болісно і важко. Часто після розриву мучать спогади про минулі відносини, в горлі стоять невисловлені образи або почуття провини, небажання приймати те, що партнер пішов, і відчуття, що можна було б все змінити.

Як розлучитися з хлопцем: труднощі і способи їх подолання

Спогади про те, як було добре, деколи заважають піти від партнера тоді, коли разом погано. При цьому людина буквально перестає жити в сьогоденні і весь час думає про минуле, прокручуючи якісь яскраві моменти у відносинах або якісь вчинки, про які він шкодує і в яких кається, які вчинки партнера, які він не може пробачити.

І навіть якщо розрив стався, прихильність до партнера у анально-зорового людини нікуди не йде; незважаючи на те, що його немає поруч, емоційна, а іноді і сексуальна залежність від минулих відносин не дає його відпустити. І це та причина, по якій чоловік або жінка не може почати нових відносин або робить спроби повернутися до колишнього партнера.

Системно-векторна психологія Юрія Бурлана допомагає позбутися від хворобливої ​​залежності від минулого. Ви будете розуміти партнера, розуміти, чому він повів себе тим чи іншим чином, що їм рухало, і тоді пройдуть образи і жалю про минуле. Ви будете згадувати про минуле з вдячністю, а не з щемливої ​​сумом і безвихідній тугою, і тоді ви зможете жити в сьогоденні.

Складно сказати: «Я від тебе йду!»

Розлучатися з близькою людиною неприємно, а попереду чекає невідомість і самотність. Це стає причиною, через яку ухвалення рішення розлучитися затягується. Дуже часто навіть сама розмова про це складно почати.

Людина постійно відкладає його, кожен раз знаходячи для цього якусь вагому причину: «У нього скоро день народження, я не можу його кинути саме зараз», «У нього складності на роботі, я повинна допомогти йому пережити цей момент» і т. д.

Причиною уникнення такої розмови може бути як внутрішній сумнів: «А чи варто розлучатися? А раптом все зміниться? », Так і жалість до партнера:« Йому буде боляче »,« Він не зможе один »,« А як він буде без мене? ».

Читайте також:   Як покарати дружину за зраду: кращі способи помсти

Крім того, зорової жінці може бути складно говорити про свої почуття взагалі. Наприклад, через те, що в сім’ї не були прийняті такі розмови, через складний розриву попередніх відносин і виникла потім емоційної холодності, через дитячі травм, осміяної любові і т. Д.

Коли жінка не може говорити про свої почуття, вона не може створити з коханим чоловіком повноцінну емоційний зв’язок, яка є основою відносин в парі.

Вона може шкодувати його і співчувати йому, вислуховувати його і кивати, але без щирості з її боку, без того, що вона розкриє свої почуття перед ним і зможе говорити про свої переживання у відповідь, це не буде емоційним зв’язком.

Насправді, саме відсутність емоційного зв’язку між партнерами стає причиною більшості розривів.

Емоційний зв’язок – це взаємний інтерес до життя партнера, емоційне залучення у відносини, яке досягається в процесі спільного життя, і її можна навчитися будувати.

Коли ви щось робите спільно, розмовляєте по душам і переживаєте моменти емоційного об’єднання під час якихось подій, при спільному читанні книг або перегляді складних художніх фільмів про кохання, дружбу, про добро і зло.

Як розлучитися з хлопцем: труднощі і способи їх подолання

Коли є емоційний зв’язок в парі, чоловік і жінка можуть говорити один з одним на будь-які теми і обговорювати будь-які проблеми, в тому числі і проблеми в стосунках. А якщо емоційний зв’язок не вибудувана, будь-яка спроба почати складна розмова може закінчитися істерикою у партнера, образою, докорами і звинуваченнями.

Ми боїмося непередбаченої реакції партнера і не хочемо вислуховувати на свою адресу неприємні речі, тому під будь-яким приводом відкладаємо розмова, намагаємося згладити гострі кути. Все менше отримуємо задоволення від відносин і все більше відчуваємо напруження, яке рано чи пізно досягне межі і все-таки виллється в неприємну розмову.

Як делікатно розлучитися

Щоб розлучитися красиво з людиною, важливо враховувати особливості партнера.

 1. Наприклад, у партнера теж може бути анальний вектор або анально-зорова зв’язка векторів, і йому може бути так само складно розлучитися, як і вам. Чоловік з анально-зорової або шкірно-зорової зв’язкою векторів може «тиснути на жалість» і розповідати, як йому погано буде без вас і навіть емоційно шантажувати вас. Чоловік з анальним вектором сприйме ваш догляд так, ніби ви його зрадили. Для нього розрив відносин практично завжди супроводжується образою на жінку, яка його кинула. І як би ви не старалися його не образити, швидше за все, він все одно образиться. Так реагує його психіка на те, що він вважає несправедливим по відношенню до себе.

Як тактовно розлучитися в цьому випадку? Розуміючи його психіку, ви зможете підібрати потрібні слова, які не заподіють зайвої болю партнеру і допоможуть розлучитися з мінімальним збитком.

Розрив відносин завжди несе хворобливість і сильні переживання. Це природно в такій ситуації, коли близькі один одному хлопець і дівчина, чоловік і жінка стають чужими. Коли те, що їх пов’язувало, відходить у минуле, а їм належить почати нове життя.

Коли мучать сумніви, коли страшно залишитися одній, коли немає впевненості, що розлучитися буде правильно, тренінг Системно-векторна психологія допоможе розібратися в собі і партнерові, зрозуміти себе і його і побачити, чи є майбутнє у ваших відносин або вам дійсно потрібно піти від нього . І якщо ви вирішите піти, ви будете впевнені в тому, що робите, і легко перенесете цей стрес. Про це говорять учасники тренінгу:

«І раптом мене відпустило … Я зрозуміла, що мені нема чого робити в цих відносинах. Що я гідна чогось кращого. Що все, чого мені хотілося – міцну сім’ю, любов, можливість піклуватися про когось і приймати турботу, можливість встановити глибоку, щиру душевну зв’язок – я можу отримати і з іншою людиною …. Що нема чого триматися за ці відносини …

Піднялася самооцінка … З’явилося бажання віддати свої внутрішні сили якомусь іншому справі, іншим людям, які цього потребують. Зник страх, що я більше нікому не буду потрібна і мені треба заміж за нього, тому що раптом я більше нікого не зустріну. Стало дуже легко … Тому що – навіть якщо не зустріну і він був моїм останнім чоловіком – це не привід залишатися з ним, в цьому пеклі. »

Ірина П., копірайтер, Макіївка
Читати повний текст результату

 • Приходьте на безкоштовний онлайн-тренінг «Системно-векторна психологія» Юрія Бурлана , це допоможе вам почати нове життя!
 • Коректор: Наталя Коновалова

Стаття написана за матеріалами тренінгу «Системно-векторна психологія»

Джерело: https://www.YBurlan.ru/biblioteka/kak-rasstatsya-s-muzhchinoj-ne-prichinyaya-bol

5 способів безболісно розлучитися з чоловіком і залишитися в хороших відносинах

Як розлучитися з хлопцем: труднощі і способи їх подоланняkinopoisk.ru Розставання – це неприємне захід, який може залишити неприємний відбиток як на вашій душі, так і на душі вашого чоловіка. Як розлучитися з чоловіком так, щоб це не стало трагедією для вас обох?

Як розлучитися з чоловіком, якщо перспектив немає

Для початку варто розібратися, коли відносини стають безперспективними. На це можуть вказувати наступні ознаки:

 • Ви перестали поважати один одного,
 • Ви проводите дозвілля окремо,
  ви більше не хочете його,
 • Він дратує вас, хоча до цього немає ніяких передумов,
 • Ви відчуваєте, що більше його не любите,
 • Ваші життєві шляхи розійшлися.

Як розлучитися з люблячим чоловіком

Але що робити, якщо ви розлюбили його, але чоловік все ще любить вас? Прощаючись із ним, використовуйте ці 5 способів:

Підберіть зручний момент

Робити це, коли у нього повно інших проблем, або коли він з усією душею до вас, точно не варто.

Будьте м’якше

Спокійно поясніть ситуацію і не опускайтеся до з’ясування відносин. Це ні до чого ні вам, ні чоловікові.

Поясніть, що справа не в ньому

Серцю не накажеш, і ні ви, ні він не винні в тому, що ви розлюбили. Не допускайте, щоб він почав думати про те, в чому він винен.

Підіть з його життя після розставання

Намагатися зберегти дружні зв’язки після розставання ні до чого, йому буде тільки болючіше, а вас замучить ностальгія.

Не розказуйте спільним знайомим

Якщо все навколо будуть знати про ваш розставанні і проблеми в стосунках, йому буде куди болючіше.

Розлучитися з одруженим чоловіком

Ви завели роман, а потім раптом дізналися, що чоловік одружений. А може бути, отже знали, але закривали на це очі. Що робити? Звичайно, розлучитися.

 • Позначте свою позицію: миритися з роллю коханки вам не до душі.
 • Не дзвоніть йому: будь-які контакти варто перервати.
 • Чи не мстите: навіть якщо дуже хочеться. Зіпсувавши життя іншим людям, щасливіше ви точно не станете.

Безболісно розлучитися: поради психолога

А як розлучатися, щоб у роті не залишалося гіркого присмаку? Використовуйте поради психологів.

 • Зведіть до мінімуму контакти, якщо у вас є спільні друзі, тимчасово відсторонитеся,
 • Відпочиньте на роботу,
 • Знайдіть нові хобі,
 • Заведіть нові знайомства, як дружні, так і з чоловіками.
 • Приділіть більше часу близьким, адже чоловік не єдиний дорогий вам людина.

Як розлучитися з хлопцем: труднощі і способи їх подолання

Джерело: https://femmie.ru/5-sposobov-bezboleznenno-rasstat-sya-s-muzhchinoj-i-ostat-sya-v-horoshih-otnosheniyah-204400/

Перехворіти розставання з коханою людиною – Психолог

Розлучитися і забути – не вийти; розлучитися і не відчувати болю – не вийти; розлучитися і жити щасливо і комфортно – теж ілюзія.

Розставання з коханою людиною можна тільки перехворіти. Тяжкість цієї хвороби залежить від сили прихильності до коханої людини, якого довелося вирвати зі свого життя.

Як розлучитися з хлопцем: труднощі і способи їх подолання

Один відійде від цієї хвороби за півроку, а інший буде страждати все життя, так і не розірвавши зв’язок з тією людиною, не зможе оговтатися.

Причини затяжний згуби: співзалежність , песимізм, душевна лінь або просто необхідність бути поруч із близькою людиною, любити його і відчувати всім своїм єством, що тебе люблять. Таку потреба не поховати.

Так вона і природна для людини. Важливо її усвідомлювати, що не соромиться, і навіть пишатися бажанням, умінням любити.

Спосіб забути значимого людини, з яким так багато пов’язано, тільки один: розбігтися, вдаритися головою об стовп або отримати ще якусь травму, в результаті якої настане амнезія. Так що краще не намагатися забути.

© Автор статті, яку Ви зараз читаєте, Храмченко Надія / Але як же бути з жахливим гнівом , образою, виною, страхом, відчаєм, горем, депресією, відчуттям власної нікчемності, порожнечею? – Перехворіти розставання.

Розставання завжди супроводжується потужною бурею руйнують і негативних емоцій. Лідирують серед них гнів і образа. Часто ці емоції людина намагається погасити деструктивними способами: алкоголем, наркотиками, обжерливістю. Обжерливість і як засіб заповнити внутрішню порожнечу.

Ці емоції заглушити не можна, витісняти їх небезпечно вирвуться в психосоматики або призведуть до депресії, зруйнують зсередини. Ці емоції можна тільки виплеснути: криком, плачем, риданнями, можна бити складеним удвічі рушником або тенісною ракеткою по ліжку, бити кулаками по подушкам.

 

Завдання буде виконано, якщо замість неймовірного емоційного напруження, Ви будете відчувати фізичне безсилля.

Ще один спосіб катарсису – це встати під проточну воду і ридати ридма. Також існує прямий взаємозв’язок між емоціями і посиленою фізичною активністю. Пробіжка, плавання, бокс допоможуть виплеснути негатив і напругу, емоції при цьому необхідно «викидати» в інтенсивних фізичних рухах.

Гнів і образа заважають пробачити. І тут не важливо: він (вона) пішов (ла) або Ви. У ситуаціях розставання, якщо зберігається емоційний зв’язок один з одним, в серці є завжди образа і гнів.

Ці почуття формують капкан сильної залежності від того, з ким довелося розлучитися. Позбувшись від гніву та образи, Ви позбудетеся від нав’язливого прагнення думати про цю людину, страждання стануть більш стерпним.

© Автор статті, яку Ви зараз читаєте, Храмченко Надія /

Образа, гнів – це кайдани, які приковують вас один до одного. Напишіть лист цій людині, опишіть в ньому всі свої образи і вибачте за них. Відправляти лист не потрібно.

Згадайте, за що Ви його (її) полюбили, що він (вона) Вам дав (а). Побажайте щастя і відпустіть від себе. Поставтеся до колишнього (їй) по-доброму. Це гідний, величний вчинок, який свідчить про сильну, розвиненої особистості, а не про істеричному безвольного характер, приниження якого не викликають навіть жалю.

 

 

Тільки прощаючи, Ви слабшає зв’язок з коханою людиною, а гнівом і образами в’яжіть тугий канат, який з’єднує вас навічно. Важливо гідно вийти з цієї важкій життєвій ситуації.

 

 

ПРИЙНЯТИ РІШЕННЯ

Коливання, сумніви, метання: «А раптом все ще вийде», гойдалки: «Те зійшлися – то розійшлися» повністю вибивають з колії, затягують процес розставання , в результаті туга, депресія, апатія .

Багато в чому це нагадує стадію переживання втрати, смерті близького «Торг» по Елізабет Росс.

Однак якщо Ви не витримали і знову зійшлися, швидше за все період ейфорії від «Медового місяця» змінитися жалем від того, що Ви проявили слабкість і прийшли до того, від чого тікали, і зараз все знову йде по колу.

Тут потрібно розділяти. Заплуталися в стосунках – зробіть перерву на певний термін, візьміть тайм-аут.

 

Хочете налагодити відносинипроаналізуйте скоєні помилки, і в путь! Але якщо Ви насправді розлучаєтеся, то це повинно бути не істеричною витівкою або втечею від проблем, а наслідком усвідомленого рішення « Розлучитися ». Прийміть рішення і жорстко йому дотримуйтесь.

Ваше завдання – навчитися жити без цього коханої людини , повністю виключивши його зі свого життя, розірвавши з ним зв’язок. Уедьте, що не здзвонюєтеся, що не листуйтеся, не дивіться на неї / нього в соцмережах, що не наводите довідок про неї / нього і не шукайте один з одним зустрічей, не ходіть по пам’ятних місцях. «Так, це було прекрасно, але це – минуле».

Всі свої проблеми вирішуйте самостійно, не звертаючись до нього по допомогу чи пораду. Важливо зберігати почуття власної гідності і не принижуватися. Формуйте нові звички, які ніяк з ним (з нею) не пов’язані. Будьте активні, створюйте і творіть своє нове життя.

2 години в день катарсису від горя і втрати, а весь інший час не може залишатися порожнім різноманітними справами так, щоб ввечері Ви падали від втоми і відразу ж засинали. Страждати Вам повинно бути ніколи. Проте, якщо Вас все-таки мучить безсоння, не лежіть в ліжку, думаючи, що ні виспіться, а підніміться і займіться якоюсь справою або почитайте і за 3 години до сну не торкайтеся до комп’ютера.

Знайдіть заради чого, кого Вам потрібно жити, згадуйте про це завжди у важкі хвилини.

Читайте також:   Освідчення в коханні дівчині: способи і кращі ідеї

Проаналізуйте ВІДНОСИНИ

Як тільки емоції устаканиться, потрібно зайнятися аналізом ваших минулих відносин. Чому ви зійшлися? Через що довелося розлучитися? Хто які помилки допускав? Як їх можна було виправити? Чи була щаслива ваша пара? Відповідайте собі на ці питання чесно, об’єктивно, без емоцій. Чи не для того, щоб якогось засудити, а, щоб все усвідомити, перейти на новий виток свого особистісного розвитку.

Добре, якщо через 3 місяці після розставання, коли почуття охололи, відбудеться зустріч на нейтральній території, де можна все обговорити, через що разом ніяк.

 

Намагайтеся ставитися один до одного дбайливо, не заздріть, якщо життя колишнього (колишньої) складається більш вдало. Не приймайте погане на свій рахунок. Робіть висновки з помилок. Життя довге, і розставання в ній неминучі.

 

Це ваш особистий досвід і частина вашого життя.

Розставання як правило забирає у людини життєву енергію, її обов’язково потрібно відновлювати. Заміські прогулянки, плавання в природних водоймах, анімалотерапія, іпотерапія, просто будь-яке спілкування з тваринами і катання на конях, подорожі, екскурсії, театр, виставки, музеї, спілкування з позитивними людьми, ексрім, йога, медитація.

Список ще може бути дуже довгим. Виберіть для себе свій спосіб відновлюватися. Чудово діє принцип 4 стихій. Кожен день Вам потрібно доторкнутися до 4 стихіям: вода, земля, вогонь, повітря. Виявіть свої способи. Наприклад, якщо вода, то стійте під проточною водою під душем, змиваючи з себе весь біль, поридати.

Можна посидіти на березі озера, дивлячись на поверхню води. Вогонь – це вогнище, а можливо дивитися на полум’я свічки і читати довгу молитву або «Отче наш» 10 разів. Земля – ​​побігати босоніж по траві або попрацюйте в городі. Повітря – вдихати повітря на повні груди, стоячи на балконі, а краще за містом.

Ще дуже багато чого можна придумати, головне, контактувати з чотирма стихіями щодня.

Про задоволення, АБО вибивала протилежні

При розставання негативні і руйнівні емоції зашкалюють, виникає депресивний фон настрою. Поставте перед собою завдання домогтися позитивного настрою. Помічниками тут будуть задоволення. © Автор статті, яку Ви зараз читаєте, Храмченко Надія /

Візьміть аркуш паперу і намалюйте планету задоволень. Позначте на ній 15 речей, які Вам приносять задоволення. Вам здається, що багато? Якщо не виходить, значить Ви просто ледача людина. Розширте свій кругозір і знайдіть те, що приносить Вам радість в житті. Кожен день обов’язково доставляйте собі задоволення.

Крім того, якщо у Вашій голові виникне негативна, песимістична думка, тут же збивайте її позитивною і життєстверджуючий. Наприклад, ідея «Я завжди буду одна» змінити установкою «Якщо я захочу, у мене буде багато друзів і шанувальників». Це дуже корисна звичка конструктивно мислити і формувати правильні позитивні установки.

Життєві установки – передумови для реалізації задуманого.

ЯКЩО ЗВ’ЯЗОК не переривати

Дуже складно взяти і піти, дуже складно не намагатися повернути або хоча б не сподіватися. Багато людей йдучи, хто не наважується припинити зв’язку один з одним. Це помилка. Створюється відчуття нещасливою особистому житті.

Друзями залишитися не вийти саме, тому що є сильний емоційний зв’язок. Якщо Ви відчуваєте, що не в змозі жити без цієї людини, постарайтеся побудувати нові з ним (нею) відносини.

Але якщо разом ніяк не виходить – розлучайтеся повністю, розірвавши емоційні зв’язки, роз’їхавшись, невидимий, без дзвінків, поки не переболит.

КРАСИВОЕ НАВКОЛО

Дивовижна річ, коли наш внутрішній світ спотворив, вивернуть навиворіт від болю і відчаю, все навколо бачиться потворним, безглуздим, несправедливим, жорстоким. А все тому, що ми або свій негатив проектуємо зовні, відмовляючись визнавати це в собі, або шукаємо в зовнішньому світі те, що відповідає світу внутрішнього. Така песимістична круговерть неминуче призводить до депресії.

Однак є спосіб гармонізувати внутрішній стан через зовнішнє. Оточіть себе красивими речами. Займіться своєю зовнішністю, своєю фізичною формою, милуйтеся живописом в музеях, зробіть будинку ремонт (поталу шпалери), захопіться оновленням інтер’єру свого житла. Слідкуйте за тонами в одязі і в дизайнерських рішеннях – темного в них не місце! Нехай це будуть яскраві і світлі кольори.

Особливо важко в перший рік самотності переносяться вихідні та свята. Навіть, якщо дуже втомлюєтеся на роботі, заздалегідь підготуйтеся до свята і вихідні, так, щоб в ці дні Ви не залишалися наодинці з самим собою.

Прибирання, потім піти в гості, на наступний день прийом гостей, приготувавши власноруч щось до чаю, парк атракціонів, навчання танцям або автоводіння, книги, музика, але тільки не думки про колишню (їм).

У канікули (новорічні, травневі) не полінуйтеся, поїдьте в невелику подорож.

РЕЗЮМЕ

Резюмуючи, можна сказати наступне.

Розставання з дорогою людиною – це завжди важкий життєве випробування, але при дотриманні психологічних рекомендацій, а в важких випадках звертаючись за допомогою до фахівця, ви завжди можете перехворіти розставання, відновитися і знайти щастя або внутрішній спокій. Спогади про близьку людину, з яким Вам довелося розірвати зв’язок, з часом будуть викликати світлий образ минулого, а не біль і відчай.

Розлучатися дуже важко, але є основні принципи, яких потрібно дотримуватися, щоб відновитися і стати щасливою людиною.

1.Як тільки розлучилися, максимально віддалитеся від своєї колишньої любові, не дзвоніть, не пишіть, що не бачте один одного, приберіть всі речі, які нагадують про цю людину.

2.Форміруйте нові звички, не пов’язані з тією людиною. Значна частина людей не може розлучитися один з одним саме через загальних звичок, які формуються і закріплюються в поведінці роками.

Приклад, вечеряли разом. Тепер придумайте нову форму вечеряти в приємній обстановці, якщо раніше – на кухні, то тепер – в кімнаті, кращий варіант запрошувати приятелів, друзів на вечерю або вечеряти в кафе. Нові звички повинні бути приємніше, ніж старі.

3.Просто. Поки в серці образа і гнів , зв’язок з цією людиною дуже сильна. Так і нових відносин не побудувати, і страждання не припиняться – біль від розлучення не буде зжита.

4.Два години в день катарсису (виплеску емоцій), весь інший час праця, хобі, спілкування, прогулянки, так щоб бути завантаженим (ой) з ранку до вечора і, прілегнув, відразу відключатися.

5.Обязательно щодня доставляйте собі задоволення, не дозволяйте собі впадати в депресію, будь-яку негативну думку замінюючи позитивної установкою. Задумайтесь над тим, чому Ви живете, які цілі ставите, які у Вас цінності. Якщо не бачите сенсу в своєму житті , значить прийшла пора переоцінити свої цінності, відшукати привабливе в світі, поставити цілі, знайти заради чого жити.

Відведіть собі достатній термін, щоб перехворіти, 12-18 місяців.

Тільки повністю відновившись від розриву, можна починати нові стосунки, інакше нова зв’язок буде короткочасною, а розчарування від неї ще сильніше, адже не пропрацювавши грунтовно свій колишній досвід, Ви потягнете в новий помилки і прикрощі минулого, і так по замкнутому колу, поки не прийде взагалі відмовитися від особистого життя.

Перехворівши, Ви знайдете унікальний досвід і почнете життя з чистого аркуша, де не буде місця колишнім помилок і розчарування в собі. Допомога Вам завжди надасть психолог . Ви можете звернутися до мене. Яка б біль не був, після консультації Ви відчує полегшення, у Вас з’являться сили, щоб жити.

Виконуючи індивідуальні рекомендації, Ви вбережете себе від депресії і знову почнете радіти, відчуєте, що живете не даремно, і в Вашому житті, крім цієї людини, ще дуже багато сенсу. Записатися на консультацію в приймальні психолога , у Вас на дому , по скайпу , по телефону , можна тут => => =>

Храмченко Надія

08.04.2015

Читайте найкращу мою статтю: Апатія -обезболівающее для душі або втрата сенсу життя?

Джерело: https://www.psyhologvspb.ru/rasstavanie-s-lyubimym.php

Як розлучитися з хлопцем: поради та рекомендації психолога

Вітаю прекрасну половину читачів сайту У Своєму Домі! Приготуйте носові хустки, сьогодні ми обговорюємо дуже сумну тему – розставання. Я розповім вам, як розлучитися з хлопцем і не відчувати себе при цьому безсердечної стервом.

Почуття – сфера людської особистості, куди практично закритий доступ нашій свідомості. Вони виникають спонтанно і так само спонтанно можуть покинути нас. Уміння красиво закінчувати стосунки – дуже цінний навик, якому теж потрібно вчитися.

Робити все потрібно тонко і грамотно, щоб не образити хлопця і не пошкодувати про своє рішення на наступний день.

розлучаємося правильно

Якщо ви твердо і остаточно вирішили закінчити відносини, візьміть до уваги деякі нюанси.

 1. Вся ваша твердість може зникнути відразу ж після слів «давай розійдемося». Особливо якщо з іншого боку не буде ніяких заперечень і умовлянь. Будьте до цього готові. Сто раз подумайте, перш ніж розлучатися, зважте всі «за» і «проти». Якщо все ж після кульмінаційного розмови вам захотілося відіграти все назад, згадайте ще раз ті причини, які вплинули на ваше рішення. Повторюйте їх собі як мантру. І дотримуйтесь взятому курсу. Не потрібно кидатися туди-сюди, як тенісний м’ячик.
 2. Не дозволяйте почуттю провини і жалю опанувати вами. Можливо, ваш відхід стане шоком для чоловіка, і він в паніці буде намагатися утримати вас. Проявіть твердість і повагу. Не дивіться на нього зверхньо, ​​чи не виправдуйтеся і не перекладайте відповідальність. Навіть якщо зараз хлопець здається вам жалюгідним, через деякий час він забуде вас, розправить плечі і зустріне нове кохання.
 3. Після розставання потрібно теж вести себе красиво. Не думайте, що після розриву чоловік миттєво зникне з вашого життя. Якщо ви йдете від нього, не відчуваючи взаємності, він ще довго буде жити з вами у ваших думках. Якщо ж розлюбили ви, то, швидше за все, хлопець дасться взнаки сам есемесками і дзвінками. Зважуйте кожне слово, спілкуючись з ним, не давайте навіть слабкого натяку на можливість відновлення відносин.

Як вихід із відносин, якщо ви розлюбили

Це найскладніший випадок, тому що відповідальність за розставання цілком і повністю ляже на вас. Вас будуть розривати сумніви і протиріччя, ви можете навіть зненавидіти себе за безсердечність і жорстокість.

Насправді ніякої жорстокості в цьому вчинку немає. Як вже говорилося, наші почуття нам не підвладні. Людина може розлюбити, може розчаруватися в своєму партнері, може закохатися в когось іншого.

Якщо ви відчуваєте, що кохання у вас немає, не намагайтеся її створити зусиллям волі – це марно. Чесно визнайте, що ваш відхід – це найкраще, що ви можете зробити для хлопця.

Не тримайте його «про запас» від жадібності, дайте йому можливість зустріти свою справжню любов.

Отже, що ж потрібно робити, щоб м’яко порвати з хлопцем, не образивши його?

 1. Виберіть місце і час, де ви повідомите чоловікові про розставання. Краще якщо це буде на нейтральній території, а не у вас або у нього вдома. Підійдуть тихе спокійне кафе або парк.
 2. Розмова буде важким – майте це на увазі. Заздалегідь продумайте, що ви скажете чоловікові, що відповісте на його розпитування і звинувачення. Багато роблять помилку – на питання «чому» пускаються в розлогі пояснення, що ж не так робив партнер протягом усіх відносин. Такі раціоналізації, як правило, не мають нічого спільного з реальністю, але після них бідний хлопець може і справді відчути себе винуватим в розриві і почати бігати за вами з метою довести, що він змінився.Поясніть чоловікові, що розлучаєтеся з ним через те, що ваші почуття охололи, і ви не знаєте, чому так сталося.
 3. На зустрічі поводьтеся спокійно, не давайте волю емоціям. Навіть якщо на вашу адресу посипляться звинувачення і закиди, тримайте себе в руках. Найкраще мовчки вислухати, поки ваш чоловік виговоритися, і розпрощатися. Тільки образи не терпите – йдіть відразу.
 4. Перший час після розриву ваш партнер буде приходити в себе, краще поки залишити його в спокої. Вам буде хотітися зберегти з ним дружнє спілкування, ви адже все-таки не чужі люди. Це буде можливо, але пізніше, і якщо він захоче. А поки кожен ваш рух до нього назустріч буде трактуватися як спроба возз’єднатися.
 5. Якщо у вас перед молодою людиною залишилися якісь невиконані зобов’язання, борги, домовленості, обов’язково розберіться з ними, інакше вони потім важким тягарем будуть висіти на вашій шиї. Дуже дорогі подарунки краще теж повернути або хоча б чимось компенсувати.
 6. Якщо у вас з’явився інший, не потрібно ставити хлопця до відома. Це може викликати спалах гніву на вашу адресу і залишити вкрай неприємне враження наостанок. Ну і всі ваші знайомі потім дізнаються про те, яка ви вітряна, легковажна і велелюбна в поганому сенсі цього слова.

Читайте також:   Як зрозуміти, що ти подобаєшся хлопцю по листуванню: 17 ознак

Як розлучитися з чоловіком, який не любить вас

Як би сильно ви не були закохані в людини, скільки б радості і щастя він не привносив у ваше життя, в разі його нелюбові вам краще закінчити відносини. Це правило стосується і дівчат, і хлопців. Давайте розбиратися, чому.

Взаємна любов – прекрасна, а нерозділене – згубна.

Відносини – це постійний обмін. Люди діляться один з одним своїми емоціями, думками, матеріальними і нематеріальними ресурсами. Чим сильніша любов, тим сильніше бажання віддавати.

Коли один партнер любить більше, його внесок у відносини стає набагато вагоміше, ніж вклад іншого. Але цінність вкладень при цьому серйозно падає. Уявіть, що ви отримали два однакових подарунка – один від улюбленого вами людини, а інший – від того, до кого ви байдужі. Який порадує вас сильніше?

У таких нерівнозначних відносинах ви просто розтрачуєте себе. Крім того, від критичного погляду нелюблячий людини страждає самооцінка. Ви повинні твердо вирішити, що така ситуація вас не влаштовує.

Щоб вам було простіше, я перерахую тривожні дзвіночки, за якими можна розпізнати байдужість вашого чоловіка. Але пам’ятайте – ситуації все індивідуальні, завжди керуйтеся здоровим глуздом в першу чергу.

 1. Хлопець не прагне проводити вільний час з вами, хоча у нього є така можливість. Якщо він готовий великодушно вписати вас в свій розклад десь між рибалкою і футболом з друзями по п’ятницях, то вам варто задуматися. Невже ви цінуєте себе так низько, що навіть цього зрадієте? Природно, це ні в якому разі не стосується роботи. Бувають хронічні трудоголіки, готові працювати з ранку до ночі без вихідних. В цьому випадку вам нема в чому свого чоловіка дорікнути, потрібно лише вирішити, чи готові ви бути з ним і прийняти такий його спосіб життя.
 2. Ваші побажання і прохання систематично ігноруються. Наприклад, ви просите хлопця не курити поруч з вами, а він все одно палить. У відпустку ви їздите тільки туди, куди хоче він. Останній шматок піци завжди дістається йому. Список можна продовжувати до нескінченності – сподіваюся, суть ви зрозуміли. Тільки не треба пояснювати таку поведінку особливостями характеру. Він, мовляв, від природи такий жадібний і ледачий, нічого тут не поробиш. Люблячий чоловік готовий все зробити для коханої, будь він хоч самий останній скнара на світлі.
 3. Чоловік дає вам приводи для ревнощів і, бачачи ваше хвилювання, не намагається заспокоїти. Приводами для ревнощів можуть бути постійне листування з дівчатами, флірт, пізні зустрічі. Якщо в вашу голову закрадаються сумніви, значить, для них є підстави. Розкажіть про них вашому хлопцю і подивіться на його реакцію. Роздратування і обурення у відповідь на важливий і коректно поставлене запитання повинні вас протверезити.
 4. Ви не раз викривали його у брехні. Якщо чоловік постійно вам бреше, особливо по всяких дрібним незначним приводів, слати його потрібно подалі.
 5. Обранець не поспішає знайомити вас з батьками і друзями. Ви зустрічаєтеся з чоловіком вже досить довго, але до сих пір не знайомі з найближчими і дорогими йому людьми. Очевидно, що вас він до таких не відносить.
 6. Хлопець негативно відгукується про ваших близьких і взагалі про те, що для вас є цінним. Якщо ви почуєте таке від малознайомої людини, ви що зробите? Правильно, висловите все, що ви про нього думаєте і перестанете спілкуватися. Так ось з хлопцем тактика така ж. Принаймні до тих пір, поки він не буде благати про прощення.
 7. Чоловік піднімає на вас руку. Якщо до такого дійшло, значить, ви пропустили всі попередні тривожні дзвіночки. Залишатися поруч з такою людиною просто небезпечно.

Якщо ви виявили ці симптоми у ваших відносин, здоровими їх точно не назвеш. Навіщо ж чоловік тоді зі мною зустрічається, якщо не любить – запитаєте ви. Причини бувають різні.

Йому може бути з вами зручно, тому він тримає вас як запасний варіант. Або просто шкода нещасну закохану дівчину. У будь-якому випадку, це не те, що вам потрібно.

Немає нічого гіршого, ніж бути жалюгідною і використаної.

Якщо ви виявили ці симптоми у ваших відносин, здоровими їх точно не назвеш. Навіщо ж чоловік тоді зі мною зустрічається, якщо не любить – запитаєте ви. Причини бувають різні.

Йому може бути з вами зручно, тому він тримає вас як запасний варіант. Або просто шкода нещасну закохану дівчину. У будь-якому випадку, це не те, що вам потрібно.

Немає нічого гіршого, ніж бути жалюгідною і використаної.

Йти з таких відносин краще тихо, спокійно, без розборок і істерик. Писати прощальні листи на десять сторінок не варто. Нагадувати зайвий раз про свою любов теж. Просто закрийте цю історію для себе.

На зустрічі не кличте, від запрошень відмовляйтеся. Швидше за все чоловік сам все зрозуміє. Якщо ж будуть розпитування з того боку, скажіть, що не бачите спільного майбутнього з ним.

Чи не дорікайте, не звинувачуйте і не пояснюйте, що хлопцеві потрібно зробити, щоб ви передумали.

Як це не парадоксально, але він може не захотіти розлучатися. Інерція та звичка багатьох людей тримає в парі. Якщо він буде намагатися переконати вас, не піддавайтеся. Хлопець і справді може переглянути своє ставлення до вас і полюбити по-справжньому, але для цього має пройти час. А поки він пропонує вам залишитися на тих же кабальних умовах.

Після розставання вам, безумовно, буде важко. Добровільно порвати з людиною, яку любиш, це подвиг, що вимагає чималих зусиль. У цей період попросіть друзів підтримати вас, пориньте з головою в роботу, почніть ходити в спортзал.

Психологи радять якомога більше радувати себе у важкі моменти. Купуйте нове плаття, влаштуйте дівич-вечір з подругами, поїдьте на вихідні в інше місто, щоб розвіятися.

Постарайтеся абстрагуватися від свого колишнього коханого – не пишіть і не дзвоніть йому, що не моніторьте сторінки в соцмережах, що не занурюйтесь в спогади про щасливі хвилини поруч з ним. Місця, де ви можете випадково зустрітися, обходьте за версту.

Знайдіть в собі сили відмовити хлопцю, якщо він запропонує залишитися друзями – вам це на користь точно не піде. Якщо ви працюєте разом, зведіть все спілкування до робочих питань. З кожним днем ​​вам буде ставати легше, біль почне відступати.

Як кинути хлопця після його зради

Не кожна людина здатна пробачити зраду, для кого-то це точка неповернення. Що можна вважати зрадою? Великий обман, інтриги у вас за спиною, розголошення якийсь інтимної інформації. Але найчастіше, звичайно ж, це зрада.

У момент, коли ви будете виводити зрадника на чисту воду, дуже важливо вести себе стримано і коректно. Чи не бийте посуд, не викидайте його речі у вікно, не кричіть і не плачте. Чим менше слів буде сказано вами, тим краще.

Правильна поведінка допоможе вам уникнути почуття провини і жалю в майбутньому.

Якщо людина навіть не кається у своєму вчинку і винуватим себе не відчуває, розлучайтеся твердо і рішуче без будь-яких жалю. Якщо ж він страждає, благає пробачити і клянеться в любові, ви можете так різко зв’язок не обривати. Скажіть, що довіри до нього у вас більше немає, хоч почуття ще залишилися. А він вже хай сам зі шкіри геть лізе, щоб повернути ваше розташування.

Є одне застереження для даного випадку – ви самі повинні бути кришталево чисті перед чоловіком, інакше вас почне хитатися.

Що робити в разі непереборних перешкод

На початковому етапі відносин об’єктивні перешкоди здатні нехило підігрівати загострення пристрастей. Згадайте хоча б історію Ромео і Джульєтти. Але коли напруження спадає і доведеться повертатися на землю, незрозуміло, що з цими перешкодами робити. Найпоширеніша з них – відстань.

З розвитком інтернету відносини на відстані зустрічаються все частіше. Люди знайомляться на відпочинку або у відрядженні, закохуються і вже не в силах потім розпрощатися.

У всіх цих історіях рано чи пізно постає питання про те, щоб з’їхатися. Це досить серйозний крок, і хтось в парі може бути до нього не готовий.

Якщо відносини у вас вже давно і вам набридло сидіти на валізах, заведіть розмову про спільне життя. Дізнайтеся думку вашого партнера на цей рахунок і відштовхуйтеся від нього.

Тут є одна засідка – хлопець навряд чи повідомить, що не хоче з’їжджатися. Якщо спільна з вами життя в його плани не входить, він, швидше за все, пошлеться на тимчасові труднощі і об’єктивні обставини. В цьому випадку встановіть для себе термін, скільки ви готові чекати.

Якщо через цей час нічого не відбувається, повідомте про ваше рішення. Знову ж коректно і ввічливо, без претензій і докорів. Від “прощальній” зустрічі відмовтеся, якщо таку запропонують.

Чи можна розлучатися по смс

В останніх трьох випадках можете особливо не церемонитися і розлучатися як завгодно – хоч голуба поштового відправляйте. Але якщо ви йдете від хлопця, який вас любить, то це не найкращий спосіб. Постарайтеся нашкребти сміливості і сили духу, щоб повідомити чоловікові про розрив віч-на-віч. Якщо не виходить, тоді хоча б дотримуйтесь наступних правил.

 1. Викладіть все в одному повідомленні, щоб уникнути зайвих розпитувань.
 2. Звертайтеся ввічливо і шанобливо, уникайте звинувачень і докорів, що не драматизуйте.
 3. Похваліть хлопця, відзначте його позитивні якості.
 4. Подякуйте його за все і побажайте щастя.
 5. Чи не зникайте відразу ж після повідомлення, будьте готові відповісти на питання.

Для наочності наведу приклад готового повідомлення.

Дим, мені потрібно тобі дещо сказати. Ти гарний хлопець – добрий, турботливий, розумний, але я не відчуваю більше до тебе тих почуттів, що були раніше. Не знаю, чому так вийшло, але нічого з цим вдіяти не можу. Не хочу мучити нас обох і приймаю рішення розлучитися. Ти заслуговуєш дівчину, яка буде тебе цінувати і любити всією душею. Спасибі за все.

висновок

Наша задушевна жіноча розмова підійшла до кінця. Пишіть ваші думки з приводу розставань в х, поговоримо. Наступного разу обіцяю розібрати більш веселу тему, так що залишайтеся з нами!

Джерело: https://vsvoemdome.ru/psihologiya/kak-rasstatsya-s-parnem

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *