Як розлюбити чоловіка – 10 кроків втечі від співзалежності!

У житті бувають ситуації, коли перед жінкою постає необхідність розлюбити і відпустити чоловіка, і жити далі своїм життям. Стан, коли один любить, а інший – ні, психологи називають співзалежністю. Якщо чоловік розлюбив дружину і пішов, не треба намагатися повернути його, принижуючи і викликаючи жалість до себе. Народне прислів’я говорить: «Насильно милим не будеш», і її сенс актуальний на всі часи.

Що ж робити, як розлюбити чоловіка, з яким стільки всього пов’язано: і доброго, і поганого. Хіба можливо викреслити все це з життя. Скоріше за все ні. Потрібно просто навчитися жити по-новому, не озираючись назад!

Давайте зробимо 10 кроків до зцілення від співзалежності. Якщо у вас вийде зробити хоча б кілька кроків з 10 – знайте, все зовсім безнадійно! Ви на шляху до одужання.

починаємо одужувати

Перше, що потрібно зробити – відпустити кохану людину всередині себе! Відпустити повністю і без всяких умов і непотрібних з’ясувань відносин. Один психолог сказав: «Так, надія вмирає останньою. Але я б убив її першою! » Чому? Так як у нас ще жевріє в душі якась надія, ми постійно думаємо: «можливо він ще повернеться?», Ми просто не живемо нормальної, комфортною, «своєї» життям. Краще відпустити чоловіка, без ненависті і злоби. І вже тим більше не потрібно вселяти дітям, якщо вони є, то, що їх батько – «зрадник».

 

Що таке «сильна любов»

Словом «любов» часто називають пристрасть, збудження – то, що не має до любові ніякого відношення. Радість, страждання, жадібність, ревнощі, спокушання, підпорядкування, помста, гординя, біг від нудьги і самотності – на все це поширюється штамп «любов», хоча вона тут і близько не стояла.

Ми, жінки, часом любимо так нестримно, що часто просто насолоджуємося своєю роллю головної героїні в мелодрамах, які підкидає нам життя. У порівнянні з виснажливої ​​мелодрамою, зцілення здасться вам нудним.

 

Що таке «сильна любов»

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *