Як розлюбити дівчину: поради психолога та план дій

Побудова міцної сім’ї – головний сенс життя більшості людей на землі. Виникнення проблем, взаємне нерозуміння, зради – все це хворобливо сприймається подружжям. За даними вчених, чоловіки є більш вразливими і сприйнятливими до розриву шлюбу.

Зміст приховати
2 Як розлюбити людину: 16 рекомендацій

Якщо трапилася подібна ситуація, необхідно знати, як розлюбити жінку і почати нове життя, а після – і відносини. Щоб захистити себе від можливих мук і визначити проблему з джерелом, важливо розуміти психологічні аспекти ситуації.

Як зрозуміти, що дружина вас більше не любить?

Як розлюбити дівчину: поради психолога та план дійЯк правило, жінки не можуть довго приховувати свої внутрішні переживання і нахлинули емоції. Ознак, які свідчать про охололи почуття дружини, може бути безліч. Помітити їх неважко, головне, правильно проаналізувати ситуацію, що виникла.

Перші зміни відбуваються в зовнішньому прояві подружжя. Відсутність інтересу до власного чоловіка призводить до припинення догляду за своїм зовнішнім виглядом.

Жінка перестає відвідувати модні бутики, салони краси, не стежить за фігурою. У неї повністю відсутнє бажання зацікавити, спокусити, зачарувати чоловіка.

Потім за зовнішнім перетворенням з’являється внутрішній дискомфорт, непередбачувана поведінка дівчини. Вона вмить може стати дратівливою, агресивною без явної на те причини. Життя чоловіка, його вчинки і дії стають байдужими, що не викликають інтерес.

Будь-який прояв любові і ніжності сприймається жінкою з байдужістю, часом – злістю. Відсутність ніжних почуттів до партнера супроводжується замкнутістю і мовчазністю.

Заключний момент, що говорить про охололи почуття, відсутність статевого життя.

Психологічна сторона залежності від людини

Як розлюбити дівчину: поради психолога та план дійПсихологічна залежність від близької людини не завжди помітна з першого погляду, найчастіше її яскраве вираження проявляється після розставання.

Цей стан характеризується придушенням особистих інтересів заради благополуччя улюбленої. Найбільш поширений вид залежності – одностороння, коли слабший партнер ставить свої цілі на задній план.

У шлюбі закохані буквально поділяють інтереси на двох, намагаючись виправдати очікування партнера.

Найчастіше, це робиться несвідомо. Після розлучення, стан залежності проявляється найбільш яскраво. Людина не розуміє, що робити з великою кількістю вільного часу, реалізацією давно забутих бажань і цілей. Усвідомлення цього стану приходить після того, як кохана людина різко вирішує розлучитися.

Перший крок до вирішення проблеми – її усвідомлення. Важливо позиціонувати себе як індивідуальність, розширити коло інтересів і визначити особистий простір. Це допоможе позбутися від неприємного відчуття залежності від людини, якого немає поруч. В іншому випадку необхідно звернутися до професійного психолога.

Як розлюбити жінку, яка тебе не любить?

Дуже складну життєву ситуацію – розлучення подружжя, особливо, якщо в шлюбі є діти. Щоб розлюбити колишню дружину потрібно докласти максимум зусиль і чітко розуміти, що так буде краще для кожного, включаючи малюків.

Допоможе зміна звичної обстановки, найкраще відправитися в невелику подорож, де не буде нагадувань про минуле сімейного життя .

Перший час не зустрічатися з колишньою дружиною, зводити розмови до мінімуму.

Непогано постаратися зайняти думки насущними проблемами і їх вирішенням. При розмові з дітьми краще опускати питання, пов’язані з розривом відносин. Психологи рекомендують виговоритися, це можна зробити, ведучи особистий щоденник.

Головне, відмовитися від алкогольних напоїв, давно відомо, що стан алкогольного сп’яніння лише посилює ситуацію, що склалася.

Заключний фактор, який допоможе не тільки розлюбити жінку, а й змінити власне життя – повністю змінити режим дня, знайти цікаве хобі. Не варто квапити події і думати, що нові відносини здатні врятувати ситуацію.

Найчастіше чоловік проводить порівняння і асоціацію з минулим життям. Потрібно провести час, розважаючись і відпочиваючи.

Дорогі читачі! Наші статті розповідають про типові способи вирішення юридичних питань, але кожен випадок носить унікальний характер.

 • Якщо ви хочете дізнатися, як вирішити саме Вашу проблему – звертайтеся в форму онлайн-консультанта справа або телефонуйте:
 • +7 (499) 288-73-46;
  8 (800) 600-36-19
 • Це швидко і безкоштовно!

Як швидко забути колишню дружину?

Як розлюбити дівчину: поради психолога та план дій

Тому першочергово необхідно змінити власне ставлення до подій. Окреслити негативні сторони взаємин, зрозуміти, що шлюб був не ідеальним, і варто йти далі.

Потрібно знайти себе, охарактеризувати своє становище в шлюбі, зробити висновки. В даному випадку допоможе позитивне мислення, усвідомлення змін на краще, нового етапу життя, звільнення від кайданів. Виключити зустрічі, дзвінки, будь-які нагадування про колишню дружину. Змінити звичне оточення і спосіб життя.

Один з важливих моментів – почекати з новими відносинами, які, як правило, швидко закінчуються.

Поради психологів

З давніх-давен психологи були стурбовані проблемами взаємин між чоловіком і жінкою.

Підвівши підсумки багаторічних робіт, можна виділити кілька порад, які допоможуть впоратися з нерозділеним коханням та розривом відносин:

 1. написати перелік зачіпок, які змушують думати про колишніх відносинах. Психологи впевнені, що перший крок до вирішення проблеми – її усвідомлення і промовляння вголос. Визначення зачіпок, які характеризуються з колишньою дружиною, дозволяє підвищити власну самооцінку і зрозуміти позитивні сторони союзу;
 2. тверезо оцінювати реальний стан справ. Прихильність формується на відчуттях близькості (дотиках, ніжності, енергетиці), які тимчасові. І, швидше за все, страждає людина не по своїй другій половині, а по тих відчуттів, які вона дарувала;
 3. позбутися від будь-яких нагадувань про кохану. Навіть якщо здається, що все почуття зникли, і любов згасла, ні в якому разі не шукати старих фото, подарунків, спільно привезених сувенірів та інших дрібниць, що нагадують про старі відносинах. Досить одного погляду, щоб спогади нахлинули знову, тому позбутися всього перерахованого вище потрібно рішуче;
 4. детально розписати ідеальну життя, яка починається після розставання, написати відповіді на питання про негативні емоції, що викликаються спогадами про колишню дружину. Важливо, щоб цей аркуш паперу завжди був перед очима. Це дасть черговий стусан після чергових натовпу почуття;
 5. знайти власне Я. Перерахувати чинники, що пригнічують бажання і можливості партнера. Усвідомити, що після завершення відносин більше не буде другорядних факторів, що негативно впливають на становлення чоловіка як окремої особистості зі своїми бажаннями і можливостями;
 6. полюбити себе, позбутися думки, що дружина – єдина можлива любов на землі;
 7. усвідомити факт, що закоханість проявляється до асоціативного образу, а не до самої людини. Спочатку люди прив’язуються до образу, який самі створили в своїй голові;
 8. визначити мету в житті, відповісти на питання «чи є колишня дружина головною метою в житті?». Необхідно навчитися виводити власне Я на передній план. Перестати жити життям іншої людини;
 9. повірити в себе, почати життя з чистого аркуша. Не варто боятися проводити експерименти як із зовнішнім виглядом, так і з внутрішнім станом.

Психологи стверджують, що дотримання перерахованих вище радам приведе чоловіка до головної нитки – усвідомлення, що в житті все тимчасово, і вічного нічого не може бути.

Любов – свого роду звичка, а не всі звички бувають корисними. Знаходячи плюси в розлученні, багато чоловіків знаходять сенс життя, реалізуються, стають тими, ким не наважувалися стати під час шлюбу.

Починаючи шлюборозлучний процес, чоловік повинен розуміти, що зруйнувати можна виключно те, що зараз побудовано. Якщо відносини звелися до завершення, відповідно, їх і не було. Не потрібно тішити себе ілюзіями, тоді відпустити любов буде простіше.

Джерело: https://prozakon.guru/semejnoe-pravo/razvod/psihologiya/kak-razlyubit-zhenu.html

Як розлюбити людину: 16 рекомендацій

 • Ніщо не може так сильно утримувати вас від наближення щасливого майбутнього, як незагоєні рана минулих відносин.
 • Не має значення, яким чином склалися обставини, хто мав рацію, а хто винен.
 • Проблема полягає в тому, що виникла біль заважає вам рухатися вперед, тому для вас так важливо отримати відповідь на питання, як розлюбити людину.
 • Причина, по якій вам складно розлюбити людину, хоча свідомо ви і розумієте, що іншого виходу немає, обумовлена ​​станом вашого підсвідомості, яка не повністю змирилося з подіями, що відбулися.
 • Ухвалення ситуації, що склалася може статися, тільки коли підсвідомість остаточно визнає події незворотними.
 • Більшість людей, які мають бажання перестати любити, не дозволяють собі прийняти той факт, що колишнього коханого вже немає в їхньому житті.

Як люди зазвичай надходять

Як розлюбити дівчину: поради психолога та план дій

1. Візуалізація минулих приємних спогадів

Візуалізація – одна з найпопулярніших форм програмування розуму.

Чим більше ви визуализируете людини, якого любили, тим довше ви будете прив’язані до нього.

2. Збереження речей, які нагадують про цю людину

Коли ви зберігаєте речі, які нагадують вам про колишню дівчину (хлопця), наприклад, подарунки, фотографії, текстові повідомлення, електронні листи і т.д., ви насправді сигналізуєте нема про своє бажання розлюбити людину, а про потребу відновити відносини.

 1. Ваш розум тільки ступив на шлях відновлення, як ви починаєте робити дії, які повідомляють вашому розуму, що поки слід натиснути на паузу.
 2. Ви зможете розлюбити людину, тільки якщо усуньте будь-якої надії на те, що все буде як раніше.
 3. Поки ви тешіте себе надією, процес вашого відновлення триватиме дуже довго.

4. Бажання побачитися ще раз

Подібна ментальна установка програмує ваш розум, щоб зробити вас більш прив’язаним до людини, з яким ви розлучилися.

5. Відстеження людини з метою отримати інформацію про нього

Коли ви стежите за життям когось, наприклад через соціальні мережі, ви побічно змушуєте свій розум вважати, що ця людина важливий для вас, і в результаті ви стаєте більш прив’язаними до нього.

6. Розмови про колишню (їм) з друзями та рідними

Коли ви розмовляєте з великою кількістю людей про людину, яку любили, ви змушуєте свій розум до того, щоб любити колишнього партнера ще більше, самі того не помічаючи.

7. Небажання відновити свою соціальне життя

До тих пір, поки ваша соціальна життя, і особливо спілкування з протилежною статтю, що не налагодиться, ви будете продовжувати сильно залежати від людини, який був поруч з вами довгий час.

Як розлюбити людину

Як розлюбити дівчину: поради психолога та план дій

1. Повторення і підсвідомість

 • Як вже було сказано, основна проблема, яка виникає, коли вас кидає дівчина (хлопець), полягає в тому, що ваша підсвідомість фактично не бере відбулися події.
 • Повторення – один з кращих способів переконати свою підсвідомість, у що воно спочатку не вірить.
 • Чим частіше ви повторюєте заяву про завершення відносин, тим швидше ця думка переросте в сильне переконання.
 • Тому, якщо ви дійсно хочете розлюбити людину, терміново викиньте з голови такі думки:
 • Я не можу жити без цієї людини.
 • Я не можу перестати любити його.
 • Ця людина була єдиним і неповторним.

2. Зрозумійте, що незамінних людей не буває

 1. Одним з бар’єрів, здатних перешкодити вам розлюбити людину, є переконаність, що ця людина була єдиним і неповторним.
 2. Навіть якщо до нинішнього моменту ви не знайшли нікого кращого, це не означає, що кращого людини не існує, і ви не зможете зустріти його пізніше.
 3. Об’єктивний факт полягає в тому, що ваша колишня дівчина (хлопець) не найкращий чоловік у світі, інакше все люди протилежної їм статі любили б їх.
 4. Як тільки ви переконаєтеся, що ваші внутрішні установки про “єдиний людину” абсолютно помилкові, ви зможете набагато швидше позбутися психологічної залежності.
 5. Дізнавшись, що кохана людина не любить вас, ваша негайна реакція полягає в бажанні змусити його заново полюбити.
 6. Ця думка абсолютно природна, але в той же час абсолютно марна.
 7. Ви повинні розуміти, що можете контролювати тільки свої емоції і вчинки.
 8. При цьому навіть ваші власні почуття іноді не підконтрольні вам.
 9. Так яким чином ви вважаєте можливим переконати іншу людину відчути те, чого він не хоче?

4. Не будьте одержимі своїми почуттями

Не робіть з цього людини центр свого життя.

Дуже часто люди починають думати, що їхнє життя закінчиться разом із закінченням відносин, але це не так. Так це зовсім не так!

 • І якщо зараз ваше мислення приймає протилежний вектор, через деякий час ви будете сміятися над подібними думками.
 • І якщо ви продовжуєте вкладатися в уже закінчені відносини, здійснювати дії, щоб зробити приємне своїм колишнім коханим, навіть якщо це зашкодить вам, або коли ви відчуваєте, що якщо перестанете надходити так, колишній партнер залишить вас назавжди, ви все одно нічого не доб’єтеся.
 • Єдине, чого ви досягнете, ще більш високий рівень одержимості своїми емоціями.
 • Сфокусуйте вашу увагу на себе, тому що ви єдина людина, яка може прийняти і любити вас таким, яким ви є.

Читайте також:   Привітання з днем народження дружині: приклади в віршах і прозі

5. Позбавтеся від нагадувань

 1. Якщо ви ставите питанням, як розлюбити людину, в такому випадку дуже важливим кроком для вас стане позбавлення від всіх речей, які нагадують вам про минулі відносини (вони ж якорі, тригери).
 2. Не витрачайте даремно ні секунди, а негайно позбудьтеся від всіх подарованих вам колишніми коханими речей, спільних фотографій, видаліть всю історію вашої переписки в чатах.
 3. В іншому випадку ви самі створите для себе бар’єри на шляху до вашого зцілення.
 4. Крім того, не варто відвідувати місця, де ви проводили разом вільний час.
 5. Якщо вам складно перебувати вдома, тому що навіть “стіни нагадують про неї (про нього)”, зробіть перестановку меблів або організуйте ремонт квартири.
 6. “Давай залишимося друзями” – це те ж саме, що і “Ти звичайно так собі чоловічок … Але хто знає, може як-небудь зможу використовувати тебе в своїх цілях.”
 7. Щоб розлюбити людину, вам доведеться взяти всю свою волю в кулак і дистанціюватися від нього.
 8. Не відповідайте на дзвінки та повідомлення своїх колишніх, додайте їх номери телефону в чорний список, заблокуйте їх аккаунт в соціальних мережах і всіляких месенджерах.
 9. Якщо людина подзвонить з чужого номера телефону, не варто розвивати спілкування.
 10. Відразу ж скажіть, що зараз зайняті і самі передзвоніть, після чого різко повісьте трубку і, звичайно ж, не передзвонює, на дзвінки не відповідайте.
 11. Якщо вас об’єднують спільні діти або робота, намагайтеся звести все своє спілкування тільки до цих тем, і ні в якому разі не виходьте за встановлені рамки.
 12. Таким чином і своє “одужання” прискорите, і свою самооцінку підійміть.

7. Згадайте про недоліки ваших “колишніх”

 • Складіть список всіх недоліків колишньої дівчини (хлопця).
 • Згадайте, наскільки вони були нудними, дурними і безініціативність.
 • Нагадайте собі і про фізичних мінуси ваших минулих обранців.
 • Вам слід не просто зосередитися на негативних сторонах особистості, але стати абсолютно безжальними по відношенню до них.
 • Випишіть негативні приклади поведінки, які зможете пригадати.
 • Як тільки ви почнете, ви можете бути здивовані, яка величезна кількість інцидентів спливуть у вашій пам’яті.
 • Коли ви закохані, ви схильні ідеалізувати людину, зараз же вам слід вчинити з точністю до навпаки.

8. Підтримуйте соціальні зв’язки

 1. Якщо вам здається, що неможливо перестати думати про цю людину, ви все-таки здатні відволіктися від своїх неприємних думок, для чого вам слід відновити спілкування з іншими людьми.
 2. Вам необхідно уникати перебування вдома на самоті, оплакуючи ваше горе, яке прийняло міжгалактичні масштаби.
 3. Чим більше часу ви проводите в поодинці, тим інтенсивніше вам буде здаватися, що ви сумуєте про колишніх.
 4. Для подолання депресивних почуттів вам важливо підтримувати позитивні соціальні зв’язки.
 5. Зателефонуйте своїм друзям або родичам і домовтеся про зустріч.
 6. Поговоріть з тим, хто заслуговує на довіру, і розкажіть йому про ваші проблеми і почуттях.

9. Переосмисліть себе

 • Те, що з вами сталося, насправді є однією з кращих можливостей переосмислити себе і свої цінності.
 • Коли ви були захоплені іншою людиною, ви, можливо, нехтували собою.
 • Тепер найкращий час, щоб познайомитися з собою ближче.
 • Тому складіть список всіх своїх якостей, які тільки прийдуть вам на розум.
 • В результаті ви зможете встановити свої слабкі риси, над якими варто попрацювати, а також сильні сторони, які слід продовжувати розвивати.
 • Змініть стиль одягу, поекспериментуйте зі своєю зачіскою, знайдіть нові захоплення, відкрийте власний бізнес.

10. Ставтеся до розставання як до корисного досвіду

 1. І хоча досить складно знайти позитивне зерно в подіях, які стали причиною вашого розбитого серця, поки ваші почуття ще не заспокоїлися, вам все ж краще зробити для себе висновок, що відносини між чоловіком і жінкою бувають двох видів: вдалі і тренувальні.
 2. Ваше позитивне ставлення дозволить вам використовувати отриманий досвід для саморозвитку і попередження помилок, які були допущені раніше.
 3. Нагадуйте собі, що ви стаєте сильнішими і впевненішими, а також знаходите здатність краще розуміти свої почуття і бажання.

11. Відкиньте почуття провини

 • Почуття провини за зруйновані відносини – абсолютно безглузда і непотрібна емоція.
 • Ви не в змозі контролювати закоханість в вас з боку іншої людини.
 • І навіть якщо зараз ви вважаєте, що були в чомусь винні, на момент прийняття неправильних рішень ви все одно надійшли найкращим чином з урахуванням наявних знань і досвіду.
 • Крім того, не варто намагатися обрушити провину на колишню дівчину (хлопця), у всякому разі, якщо ви хочете розлюбити цю людину.
 • Будь-яка сильна емоція, неважливо який заряд в собі вона несе: позитивний або негативний, буде виступати в якості нагадування про минуле, підсилюючи душевний біль, якщо не очистити від неї свій розум.

12. Змініть розпорядок життя

 1. Виконання чогось незвичайного, наприклад, відвідування екзотичного місця або навіть зміна роботи, є одним з кращих способів позбавитися від наявних звичок і замінити їх новими, а також розбавити звичну буденність яскравими враженнями, які обов’язково допоможуть радіти життю і перевести фокус вашої уваги з здаються нескінченними проблем на щасливе майбутнє.
 2. Якщо це є для вас важко здійснюваною завданням, вносите в щоденну рутину прості зміни, наприклад, сходіть на прогулянку в суботу ввечері з друзями або відвідайте незвідану раніше частина вашого міста.
 3. Інший спосіб урізноманітнити своє життя – знайти нове захоплення, наприклад, зайнятися кулінарією, плаванням, парашутним спортом або чим-небудь іншим, що є для вас незвичним.
 4. Зосередьтеся на речах, що приносять задоволення, які зможуть стати для вас елементом процесу лікування на сформованому етапі вашого життя.

13. Виникнення інтересу до життя

 • Однією з ознак вашої готовності рухатися далі є виникнення інтересу до того, що вас оточує, а також до інших людей.
 • На стадії присутності душевного болю ви глибоко йдіть в себе в себе, але тепер ви близькі до готовності розлюбити людини.
 • Перелік об’єктів, на яких фокусується вашу увагу, починає поповнюватися інтересами, не пов’язаними з минулими стосунками.
 • Тепер ви знову згадуєте, що в житті немає найголовнішого і найважливішого.

14. Зрозумійте, що це кінець

 1. Надія любить грати з людьми злий жарт.
 2. Ваш думку не запустить процес психологічного відновлення після розставання, поки не переконається, що немає жодного шансу повернення в стосунки.
 3. Якщо ви хочете якомога швидше забути людини, вам доведеться знищити всі очікування.
 4. Найголовніше – не повинно бути очікувань, що ця людина подзвонить вам або привітає зі святом, а також необхідно викорінити надію, що одного разу ви десь випадково зустрінетеся.

Найскладніший крок полягає в усвідомленні, що ця людина більше не любить вас.

Важко зрозуміти, як той, хто колись зробив вас таким щасливим, вирішив піти з вашого життя.

Явища в цьому світі постійно змінюються, і вам слід прийняти той факт, що почуття вашого людини змінилися.

Просто нагадайте собі, що все скінчено.

15. Знизьте рівень залежності від відносин

 • Багато людей вступають у відносини з метою систематично отримувати гарантований заряд позитивних емоцій, тому що хочуть забути про життєві проблеми.
 • Якщо ви змогли стати менш залежними від відносин, вам набагато легше вдасться подолати розрив з коханою людиною.
 • Навчіться вирішувати життєві проблеми, а не ховатися від них під покровом відносин.
 • Це також дасть вам силу і мужність пережити будь-яку катастрофу в вашому житті.
 • Неможливо повністю ліквідувати психологічну залежність від близьких вам людей, але залучаючи у ваше життя різноманітні інтереси та захоплення, ви зможете значно знизити значимість від кого-то, хто, як вам здається, обов’язково повинен бути поруч.
 • Повірте, ваше життя стане набагато більш повноцінної і цікавою.
 1. Ви приголомшлива, унікальна, прекрасна особистість, і саме з такою точкою зору вам слід подорожувати по життю.
 2. Полюбіть себе, навколишній вас світ, свободу і незалежність.
 3. Ваше життя не закінчилася з тієї лише причини, що одна людина переставав відчувати до вас почуття.
 4. Неважливо, що у вас на душі, але одного разу настане день, коли ви зможете знову любити.
 5. Ви заслуговуєте кращої долі, повної любові, але ви зрозумієте це тільки після того, як почнете рухатися далі.

Джерело: https://extraman.ru/kak-razlyubit-cheloveka/

Як розлюбити людину | ХТО? ЩО? ДЕ?

Як розлюбити людину, підкажуть поради психологів. Перш за все вони рекомендують обмеження спілкування з коханим, пошук у нього недоліків, а також заняття цікавими хобі.

Любов, що не підкріплюється взаємністю, – одне з найбільш вимотують почуттів.

Вона вганяє в депресивний стан, сприяє втраті смаку до життя, заважає кар’єрним досягненням, оскільки думки закоханого зосереджені нема на робочих питаннях, а навколо власних негативних переживань.

Питання, як розлюбити людину, який не поділяє теплі почуття, хвилює безліч опинилися в подібній ситуації людей. Положення їх не безнадійно. Розібратися з проблемою допоможуть дієві поради психологів.

Як розлюбити дівчину: поради психолога та план дій

Як розлюбити людину, яка тебе не любить: ідентифікація власних почуттів

У пошуку відповіді на питання, чи можна розлюбити людину, треба перш за упевнитися, що це почуття, а не фікція. Не завадить з’ясувати, чи не вигадали ми самі то, що нібито відчуваємо до предмету закоханості. Деякі люди придумують нерозділене кохання з підсвідомого небажання серйозних відносин.

Ці нібито безмовні почуття служать для них непоганий ширмою, якою вдається прикривати неіснуючу особисте життя і отсуствіє прагнення її влаштовувати. Хтось винаходить уявне потяг до того, хто апріорі його не розділить, виключно з бажання урізноманітнити власне життя, додати в неї драми. Деяким подобається бути нещасними.

Якщо це так, доведеться коригувати життєві установки.

Як розлюбити людину, якого дуже сильно любиш: переживання стадій горя

Часто переживання з приводу навзамін почуттів нагадують страждання за померлим: в обох випадках об’єктом печалі стає той, кого не повернути. Варто згадати про що виділяються психологами етапах бідкання:

 1. шок, нездатність прийняти втрату;
 2. заперечення, коли мозок ще відмовляється прийняти те, що трапилося;
 3. торг: у закоханих часом виливається в обіцянки, приниження перед предметом своїх почуттів;
 4. прийняття втрати;
 5. поступове відступ гіркоти і болю.

Здорова оцінка того, на якій стадії знаходишся сам, прискорює процес зцілення від непотрібної прихильності.

Як швидко розлюбити людини: позбавлення від нагадувань про нього

Ті, кому доводиться вирішувати проблему, як розлюбити кохану людину, часто позбавляють себе подібного шансу через постійне залучення в ситуації, коли все нагадує про випробовуваних почуттях. Треба позбутися від речей, незмінно викликають подібні спогади.

Видалити спільні знімки з соцмереж, зі смартфона, прибрати їх друковані варіанти зі своєї квартири. Зовсім припинити або скоротити до мінімуму спілкування з об’єктом закоханості. Попросити близьких не заводити розмови про нього або неї. Чи не цікавитися життям улюбленого / улюбленої. Це не означає, що в подальшому не можна буде спілкуватися.

Такі обмеження потрібні, поки не схлинуть почуття, пройде гострота переживань.

Як розлюбити людину, якого бачиш кожен день

В цьому випадку викорінення почуттів зажадає великих зусиль. Причому діяти доведеться раціонально, без залучення езотеричних методів: щоб розлюбити людину, не варто вдаватися до змов або іншим магічних ритуалів. Треба переконати себе в відсутності надії на взаємність.

Додатковим заходом, крім самонавіювання, стане пошук у предмета своїх почуттів недоліків. Необхідно розвінчати його або її ідеалізований образ, грунтовно подумати над тим, що в поведінці або словах візаві дратує, підігрівати в собі цей негатив.

Варто подумки перебільшувати знайдені непривабливі риси характеру коханого або коханої.

Як розлюбити дівчину: поради психолога та план дій

Як можна розлюбити людини: пошук цікавих занять

Часто рішення проблеми лежить на поверхні. Закохані надто вже занурюються у власні відчуття, перестають цікавитися тим, що відбувається навколо. Треба перебороти цю тенденцію, зайнявшись тими речами, на які раніше не вистачало часу.

Приступити до вивчення іноземної мови, освоїти новий вид рукоділля, долучитися до екстремальних розваг, іншим хобі, до яких лежить душа. Психологи радять частіше вибиратися «у світ», знайомитися з цікавими людьми, бути присутнім на веселих заходах.

Читайте також:   Скорпіон: сумісність з різними знаками зодіаку

При цьому не можна допускати безладні зв’язки, захоплення психотропними речовинами – подібна поведінка призведе до руйнування здоров’я і психіки.

Що робити, якщо не можеш розлюбити людини: залучення в бурхливу діяльність

Наступний метод особливо дієвий для представників сильної статі, які по натурі діяльні. Допоможе він і занадто загрузли в переживаннях про відсутність взаємності дівчатам. Сумні думки накочуються в моменти неробства. Їх-то і треба обмежити для власного блага. Потрібно зайнятися роботою або навчанням.

Якщо обрана професія, як грошової б вона не була, не радує, має сенс перейти на що-небудь інше, що обіцяє більше перспектив при наявності певних задатків. Замість того, щоб регулярно здавати собі риторичне питання, чи можна розлюбити людину, яку любиш, не гріх завантажити мізки цікавими ідеями, які вимагають втілення проектами.

Це допоможе викорінити непотрібні почуття, а одночасно поліпшити кар’єрні перспективи.

Джерело: https://kto-chto-gde.ru/story/kak-razlyubit-cheloveka-kotoryj-vas-ne-lyubit/

Як розлюбити чоловіка, який тебе не любить

Привіт, дівчата. Всі ми переживали момент, коли треба було розлюбити людину, якого ми любимо, але він не любив нас у відповідь. Нерозділене кохання, одне з найболючіших почуттів на землі, так як, воно не підконтрольна нам. Тому читаємо цю статтю і розбираємося, як позбутися від своїх почуттів до об’єкту обожнювання.

Позбавлення від почуттів

Любов – прекрасне почуття, яке надихає людей на подвиги, дарує радість і щастя.

На жаль, почуття любові не постійно і не триває вічно, як в казці. Розчарування в цьому випадку невід’ємна частина. Завдяки порад психологів, можна швидко і безболісно перестати любити хлопця і знайти своє нове щастя.

Поради психолога

 • Психологія стверджує, що в ситуації, що склалася немає вашої провини. Почуття партнера вам не підвладні;
 • Необхідно рухатися далі, не потрібно сильно прив’язуватися

Позбавляємося від зачіпок.

 

Зачіпки мають на увазі під собою певні дії, що залежать від емоційного стану. Ті, які відповідають за отримання задоволення і надають важливість у вашому житті.

Психологи радять зібрати всі зачіпки, які хоч якось пов’язані з людиною, яку ви не можете розлюбити. Після чого потрібно позбутися від них, забути, змусити викреслити їх з памяті.Сделать що завгодно, аби тільки не натикалися на них знову.

Щоб визначитися з зачіпками, дайте відповідь на ряд питань:

 • Які будувалися загальні плани на майбутнє?
 • Позитивні моменти ваших взаємин?
 • Яку допомогу ви надали партнеру, після якої чули похвалу на свою адресу?
 • Чого ви очікували від свого партнера?
 • Яку нову їжу, ви спробували за час ваших відносин?
 • Як ласкаво називав вас, ваш партнер?
 • В яких місцях, і з якими людьми ви познайомилися разом?

На всі перераховані вище питання необхідно дати письмову відповідь. Написавши відповіді на дані питання, ви зможете зрозуміти, від яких спогадів вам слід позбутися, щоб припинити відчувати біль розчарування.

Приклади відповідей на питання

 • Переїхати в інше місто, вийти заміж, завести дітей, відкрити пекарню;
 • Коли я відчувала себе недобре. Я обростала проблемами, мій чоловік підтримував і доглядав за мною, не даючи мені сумувати;
 • Перед його виступами на публіці, я підтримувала його, щоб позбавити його від страху публічного виступу. Після чого я чув слова подяки, що надала йому підтримку в важливому моменті його життя.
 • Я очікувала спільного майбутнього, люблячого батька для нашої дитини, веселого і відданого партнера для життя
 • Спогад, коли ми повернулися з чоловіком дуже голодні з походу, у нас не залишалося в холодильнику нічого особливо їстівного. Ми вирішили приготувати “харчо” – ми це так назвали, закинувши в каструлю з водою все, що було в холодильнику, всі овочі, каші і так далі … Було дуже смачно і весело його готувати.
 • Зая, Кроха, Метелик
 • Відвідали безліч місць, Пітер, Москва, Поволжі, Анапа, Кіпр

Розпишіть все зачіпки, як можна докладніше.

Прихильність до відчуттів. Для багатьох тактильна прихильність западає в саму душу.

Спогади – це проекція відчуттів, який ви отримали при взаємодії з вашим партнером:

 • Тактильний зв’язок;
 • Дотики до партнера;
 • Душевна близькість;
 • Енергетика

До відчуттями не надавайте особливого значення, так як вони по більшій своїй частині залежать від наших емоцій, які ми отримали на той момент часу. Вони тимчасові і підносили відчуття, тільки в той проміжок. Все інше не має за собою жодного сенсу.

Люди пам’ятають ці спогади і женуться за їх повторенням, потрапляючи в круговорот забуття, при якому отримати ті ж відчуття і емоції їм не виходить. Після чого приходить усвідомлення, що навіть до людини, якого дуже сильно любиш, приходить охолодження почуттів.

Необхідно тверезо дивитися на що відбувається реальність.

Позбутися від всіх об’єктів, які нагадують про партнера. Це вимушений захід необхідності. Якщо ми цього не зробимо, то постійно дивлячись на ці речі, перед нами час від часу будуть спливати в пам’яті відрізки часу, що нагадують нам про прожиті моментах з коханою людиною.

Список предметів:

 • Подарунки (іграшки, прикраси, листівки) – якщо рука не піднімається цього зробити, зберіть все в одну коробочку і поставте в найвіддаленіший ділянку вашого місця проживання;
 • Одяг вашого партнера. Не рідко, коли пари розходяться у них в квартирах залишаються пожитки коханих;
 • Спільні фотографії, відеозаписи;
 • Музичні треки, що нагадують про спільне часу проводження;
 • Дрібнички (брелоки, валентинка, іграшка з кіндер-сюрпризу)

Погодьтеся, коли ми краєм вуха чуємо музичний трек, який звучав під час відпочинку і нам було під нього добре або погано. Перед нами спливають спогади, які нагадують про той час.

Позбавтеся від усього, що може спричинити за собою відновлення тих моментів, або заховайте подалі, щоб не страждати і відпустити нарешті, цей період часу.

 1. Усвідомлення реальності. Для цього нам буде потрібно знову взяти аркуш паперу і відповісти на кілька запитань:
 • Якщо ви не припините спілкування з людиною і продовжите бачити його кожен день. В які негативні і неприємні наслідки може це все виллється?
 • Якщо цієї людини не буде з вами поруч, які позитивні моменти у вашому житті утворюються? Які перед вами відкриваються перспективи?
 • Як сильно може зіпсуватися ваше життя, якщо ви вирішите продовжити спілкування з даною людиною?
 • Як би я поступила, якби була задоволена своїм життям повністю, з боку фінансів, щастя, сім’ї і так далі. Єдиний нюанс якби була дана ситуація з партнером. Як би тоді ти поступила в такому випадку?

Розпишіть відповіді на дані питання, як можна докладніше. Це необхідно зробити саме письмово, щоб не бігати в думках і не упустити деталі. Все це допоможе вам забути партнера, в незалежності від вашого статі.

Якщо на вас будуть знаходити спогади, відкриваєте цей список і нагадуєте собі, чому ви все-таки вирішили його забути.

 1. Позначте моменти, де маніпулювали вами.
 • Подача вам негативних і позитивних емоцій;
 • Підсаджування на людину заради систематичної підживлення цього емоційного стану;
 • Неповторність певних якостей або моментів з певним партнером;
 • Чим яскравіші і такими, що запам’ятовуються були моменти, тим сильніше була закріплена ваша залежність від цієї людини;
 • При такому розкладі речей, ви не усвідомлено своєю поведінкою підстроюєтеся під маніпуляцію людини.

Це допоможе позбутися від переживання на тему, як розлюбити чоловіка, який тебе не любить.

 1. Як позбутися від зачіпок до об’єкту обожнювання.

Для цього необхідно:

 • Усвідомлення, що всі знайдені зачіпки знайдені вами особисто, а не особою з боку;
 • Усвідомлення їх марності

Ви творець своєї долі, і саме вам підвладне виконання своїх бажань і потреб.

приклади:

 • Задоволення в ліжку – завжди можна знайти партнера, який набагато краще і вправнішим попереднього
 • Похвала і схвалення – можна почути від колег і друзів, на крайній випадок похваліть себе самі
 • Необхідність в емоціях – зістрибне з парашутом, рушайте на туристичну прогулянку, сходіть в зоопарк. Завжди можна знайти заняття, яке додасть заряд яскравих емоцій, який затьмарить попередні.

Після усвідомлення непотрібності всіх цих зачіпок, ви дійсно зможете прийняти факт, що дана людина вам не потрібен для відносин і почуття любові до нього, почне притуплятися.

 • У вас є одержимість партнером, через не достатку здорового глузду;
 • Чи вважаєте, що в ньому є те, що не повториться в інших. Таке мислення найчастіше переслідує жінок, і вони накручують себе згодом думками, що вона не може його розлюбити;
 • Ви вже не разом, але зустрічаючись з іншими людьми, ви проводите аналіз, порівнюючи минулого і нинішнього партнера;
 • Необхідно під корінь вирвати зі своєї пам’яті думка, що він або вона єдиний. Всі ми розуміємо, що любов ще зустрінеться нам.

Все перераховане вище, є мисленням жертви. Полюбіть себе, почніть життя новим життям. Це ваш шанс все виправити і почати з чистого аркуша.

 1. Усвідомлення закоханості в образ своєї пасії, а не його самого
 • Ваші почуття до людини залежать від вашого сприйняття. Їх проеціруете ви, а не ваш партнер;
 • Ваше сприйняття повністю відрізняється від сприйняття вашої коханої людини іншими людьми;
 • Ми не усвідомлено вибираємо потяг до людини, це відбувається самостійно;
 • Всі ваші світовідчуття поруч з цією людиною є доповненням його образу, який ви самі йому дарували.

Зрозумійте просту істину. Коли ви закохуєтеся, ви закохуєтеся не в саму людину, а в його образ, який малюється у вас в голові. Згодом проектується і поєднується з даними людиною. Цей образ ваш, він не має з самою людиною нічого спільного.

 1. Головне, щоб ви були щасливі. Наведемо приклад з життя дівчини:
 • Сіра життя. Самотня жінка, яка крутиться по життю, як білка в колесі. Робота, дім, робота, будинок. Уявіть, наскільки це стає нестерпна через дня в день, одне і теж.
 • Коли ви перебуваєте в одному і тому ж колесі життя, мозок мимоволі підводить вас до потреби другої половинки.
 • При такому розкладі, ви можете закохатися в першого зустрічного, ні чим не примітного людини, якій вселити образ свого ідеалу.
 • Ваш мозок починає робити його метою свого існування. Примарне почуття закоханості дає вам можливість випробувати нові емоції. Надалі, така дівчина, надає значимість свого життя за допомогою нинішнього залицяльника.

На жаль, це все небезпечно. Адже дівчина може так закохатися і в заміжнього чоловіка, який буде використовувати її лише для своєї втіхи. Чим це загрожує? Походом до психолога і прохання про допомогу, як розлюбити одруженого чоловіка або розлюбити чоловіка, який тебе не любить.

Так само, дуже небезпечним моментом може бути той факт, що метою вашого життя стає кохана людина або відносини з ним. При такому мисленні, ви саме руйнувати. Ви зводите себе з розуму, від того, що ви робите себе залежними від людини.

 1. Подобається мислення, в якому ви відчуваєте закоханість.
 • Велика частина опитаних, після того як розлюбили, сходилися на думці, що залишилася любов до минулого партнеру, не що інше, як ілюзія. Насправді, вони усвідомлюють, що щирих почуттів вже не відчувають.
 • Ми звикли бути закоханими в людини, нам подобається це почуття. Від того, ми й не поспішаємо з ним розлучитися.
 • Поки ви не визнаєте себе, що уявна любов є баластом у вашому житті. Ви не зможете зрушити з мертвої точки.
 1. Міняй манеру спілкування. Не називайте партнера тими ж ласкавими словами, не випробовуйте його на ті ж звички. Не намагайтеся випробувати ті ж самі емоції з новим партнером. При таких діях, ви не вільно будете підводити його під образ вашого колишнього. Вам буде складніше забути старі відносини, так як буде накладатися емоційний вантаж на нові відносини. На прикладі заміжнього чоловіка можна сказати, що після розставання з дружиною, у нього могли залишитися почуття до неї, то він буде шукати нову жінку зі схожими манерами. Природно, в точності таку ж жінку він не знайде. Він буде намагатися нав’язати манеру, спілкування, поведінки і всього іншого. Що для жінки буде не комфортно, при спілкуванні з таким чоловіком.

Читайте також:   Як зрозуміти, що одружений коханець закохався в свою коханку

Уникайте таких помилок. Чи не підлаштовувати інших людей, під уявний образ.

висновок

Слідуючи даними радам, ви зможете позбутися від почуття закоханості до свого колишнього партнера. Будь-то чоловіки або жінка, абсолютно не важливо.

Від себе хочеться додати:

 1. Не створюйте собі кордону, тоді у вас не з’явиться страх самотності.
 2. У зв’язку з-за відчаю не вступайте.
 3. Чи не живіть ілюзією ідеального образу. Шукайте прекрасну індивідуальність в інших людях.

Діліться своєю думкою і досвідом в справах серцевих в х.

Як розлюбити дівчину: поради психолога та план дій

Джерело: https://Plachu.net/perezhit-i-zabyt/kak-razlyubit-cheloveka

Як розлюбити людину?

Як розлюбити дівчину: поради психолога та план дій

Любов, яку пропагують книги і романтичні фільми – це сильне і світле почуття, яке, як правило, залишається на все життя. В реальності іноді буває по-іншому. Обставини розводять людей, а від цього самого «сильного і світлого» почуття не так-то просто позбутися. Нерозділене кохання гнітить і давить, не дає рухатися далі, заважає почати нове життя і відносини. Справитися з цим не представляється легким, але психологи рекомендують кілька дієвих способів.

10 порад як розлюбити хлопця

Найсильніше, мабуть, від нерозділеного кохання страждають дівчата, хоча хлопці теж насилу відвикають від сильного почуття, але чоловіча психіка влаштована по іншому. Жіноча психологія в більшості випадків несе моногамний характер і, «прикипівши душею» до певного людині, жінки насилу позбавляються від любові, особливо коли вона сильна.

Розлюбити хлопця по клацанню пальців неможливо – це справа довгої, наполегливої ​​роботи, і психологічних вправ. Як рад для того, щоб розлюбити людину, психологи відзначають 10 основних рекомендацій.

Викиньте людини не тільки з голови, але і з оточення

Зробити це вкрай важко, але психологи не дарма в унісон твердять, що слід позбавлятися від будь-яких нагадувань про колишнього партнера, розлюбити якого потрібно якомога швидше.

Коли люди розлучаються, вони роблять це тому що відносини себе зжили, але речі, які нагадують про щасливі спільних днях, створюють хибне враження про те, що разом було добре. В результаті люди знову сходяться, і знову розходяться, ранячи один одного.

Тому, щоб не робити собі ще болючіше, позбудьтеся від подарунків, спільних фото, забутих речей та іншого, що нагадує про колишнього. Якщо рука не піднімається викинути або продати, покладіть все в коробку і сховайте в найдальший кут.

Гештальт-терапія

На етапі розірваних відносин найважливішою умовою їх безслідного проходження є повна логічна завершеність. «Йдучи – йдіть», – говорив відомий класик, і не дарма: поки в стосунках залишаються недомовки, образи, марні надії і до кінця не ясно, зійде ви знову, чи ні, заспокоїтися не вийде. Тому закрийте відносини.

Для цього існують різні способи. Можна висловити все, що ви думаєте про минулі відносинах особисто, в листі або в запису, а якщо такої можливості немає, то застосувати вправу гештальт-терапії: поставити навпроти себе стілець і уявити, що за ним сидить ваш колишній партнер, і висловити йому все , що накопичилося. Після цього стане набагато легше, з’явиться відчуття завершеності.

Договір з самою собою

Договір з собою – рішення особливо складне, дається нелегко, і для його закріплення ефективно буде визначити межі та умови прийняття рішення. У чомусь цей метод нагадує гештальт-терапію, також вимагаючи візуалізації для постановки психологічного блоку.

Візьміть аркуш паперу і складіть договір із самою собою, згідно з яким ви зобов’язуєтеся розлюбити певну людину. І придумайте умови, які спрацюють як в разі виконання, так і в разі невиконання. Навіть можете залучити «секунданта» – третя особа, якій ви довіряєте.

Бажання отримати щось хороше і страх зробити щось, що робити не хочеться, допоможе впоратися з нерозділеним почуттями.

дискредитація образу

Еріх Фромм, німецький психолог, автор безлічі книг, прямо заявляє – ми любимо не людину, а образ, який складаємо самі для себе. По суті він має рацію. Ми можемо ігнорувати негативні вчинки коханої людини тому, що для нас він виглядає позитивним. І любимо ми саме позитивний образ, який нам подобається.

Для того, щоб розлюбити, слід дискредитувати цей образ, перетворити його з позитивного, якщо не в негативний, то хоча б в нейтральний. Наприклад сісти, скласти список всіх неприємних ситуацій, які сталися з його вини, його негативних якостей і шкідливих звичок. Намалювати шарж або помилуватися на не найвдаліші фото.

Виміщення шляхом наповнення

Коли всередині накопичуються, вирують і раз у раз спалахують емоції, людський розум зайнятий їх заспокоєнням і не може впустити нічого нового. Але для того, щоб вилити воду з посудини, який неможливо перевернути, можна цю воду «виштовхати».

Так, це злегка бездушно, але спробуйте порівняти душевну рану з подряпиною на пальці. Ви ж не будете колупати її, розглядаючи всі подробиці чи не цілодобово? Так і пальця можна позбутися, а з душею те ж саме. Залиште її рани «затягнутися» і лікуєте книгами, фільмами, музикою, іграми, спілкуванням з друзями, не забувайте робити те ж саме з тілом.

Зміна кола спілкування

Найчастіше при розставанні залишаються загальні зв’язку або люди, на зустрічах з якими ви часто з’являлися з колишнім партнером. Такі люди нагадують про розрив уже самим фактом свого існування, а якщо вони при цьому ще й співчутливо запитують чому ви розлучилися, вам це легше не зробить.

Спробуйте змінити коло спілкування, знайти нових друзів, вступити до молодіжної групи. Нові знайомства допоможуть відволіктися і відчути смак життя.

Зосередження на списку бажань

Період відновлення після розриву затягується надовго, якщо нічого не робити і чекати, що все само пройде. Всі ми це прекрасно розуміємо, але ось що робити, щоб не сидіти без сил – незрозуміло.

Прекрасний варіант – скласти список бажань, і чим їх більше, тим краще. Потім список треба почати виконувати. Це принесе вам користь і позитивні емоції, а також допоможе оговтатися не тільки від хворобливого розриву, а й позбутися нав’язливих безмовних почуттів.

щоденник радості

Сильні почуття, від яких хочеться позбутися, забирають практично всі сили і емоції. Тому важливо збирати і посилювати будь-які позитивні емоції, абстрактні від любовної лихоманки.

Заведіть собі окрему зошит і записуйте туди все, що приносить вам радість. Так ви навчитеся знаходити світле навіть в дрібницях життя. Альтернативний варіант – 100-денний фотовизов з психологічним підтекстом, який полягає в тому, щоб протягом ста днів фотографувати по речі, яка вас в цей день порадувала, причому кожен день нової.

сублімується негатив

Займіться ділом, яке відбере у вас час на ниття і прокрастинація, викликану безсиллям нерозділеного кохання. Візьміть понаднормові, влаштуйтеся на другу роботу, почніть новий проект, який забирає багато сил.

Так у вас не тільки не залишиться часу думати про свої почуття, але і з’явиться додатковий дохід, який можна буде витратити з користю для себе.

Звернення до фахівця

Якщо нічого не допомагає, а любов стає схожою на манію, можливо, краще звернутися до психолога або навіть до психотерапевта. Такі сильні почуття можуть зруйнувати вашу психіку.

Розлюбити того, хто знаходиться далеко – справа часу і роботи над собою. Чи можна розлюбити людину, живучи з ним – питання куди більш цікавий. Коли колишній партнер або чоловік щодня миготить перед очима, але відноситься холодно і байдуже, як до чужої людини, розлюбити його здається справою першорядної важливості.

У будь-якому випадку, перше, що повинно допомогти – це зміна житлоплощі. Розлюбити чоловіка, живучи з ним, особливо в процесі розлучення, безболісно не вийде. Необхідно якомога швидше від нього віддалитися.

Віддалитися, розставити крапки над і і поміняти пріоритети – ось основна суть будь-якого порядку дій для того, щоб розлюбити колишнього партнера, чоловіка або одруженого чоловіка.

Поради психологів як розлюбити дівчину

Багато з вищенаведеного списку психологічних порад працюють для обох статей, але для чоловіків в якості способів розлюбити дівчину або дружину найкраще підходять такі:

 • Зайнятися улюбленою справою . Тим, яке приносить найбільше радості, можна навіть скласти собі окремий список. Спробуйте все, що можете, і знайдіть те, що вас найбільше захопить – це практично єдиний моментальний метод забути дівчину. Забути, на жаль, не рівнозначно тому, щоб розлюбити, але перенаправлення любові на хобі завжди спрацьовує безвідмовно.
 • Просто почекати . Живіть, шукайте нових дівчат, займайтеся своїми справами, з часом колишні почуття підуть. Бігати й домагатися любові тієї, яка її не проявляє – останнє, чим повинна займатися поважаючий себе чоловік.
 • Зайнятися спортом . Всі почуття можна перенаправити на спорт і фізичні навантаження. Це не тільки допомагає відволіктися від нав’язливих думок, але і культивує здоров’я.
 • Знайомитися з іншими . Не факт, що ви відразу ж зустрінете іншу, яка допоможе вам «вилікуватися» від любові до колишньої дівчини, але принаймні ви зможете порівняти її з іншими і зрозуміти, що світ не закінчується на одній людині.

Дівчата куди як більше хлопців люблять розлучатися, не розлучаючись – тобто, зустрічатися і користуватися готовністю хлопця допомогти у всьому, сподіваючись на відновлення відносин. Тому перше, чого не можна робити – це піддаватися такої маніпуляції. Чітко розмежуйте ставлення на дружнє-романтичне, щоб не плекати помилкових надій і не тішити самолюбство дівчата.

Що робити, якщо закохалася в одного?

У житті рідкісної дівчата не траплялося такої ситуації, коли в дружніх відносинах мелькала іскра, а в інтернеті гуляє чимало рожевих історій про те, як міцна дружба перетворилася в міцну сім’ю.

Однак куди частіше трапляється сувора реальність «френдзони», коли перший крок або зроблений і відповідь отримано негативну, або обставини і зовсім не мають на увазі можливість відносин.

А почуття вже є і з ними необхідно щось робити.

Перш ніж щось робити, необхідно отримати точну відповідь на два питання:

 1. Чи є ваші почуття любов’ю або все ж прихильністю?
 2. Чи можливі відносини в самому краще варіанті розвитку подій?

На перше питання дійсно важливо відповісти перш, ніж відповідати на другий.

Подумайте, чи дійсно ви закохані або ж просто занадто прив’язалися до людини і відчуваєте вдячність за емоції, які дарує вам дружба? Часто люди роблять величезну помилку, не спробувавши відрізнити закоханість від емоційної прихильності. Це складно, але необхідно, і зробити це можна, проаналізувавши свої почуття в попередніх відносинах і порівнявши з тим, що ви відчуваєте до одного.

Якщо ж ви впевнені в тому, що закохані, у вас є вибір: спробувати відкрити свої почуття або відмовитися від них.

У першому випадку дуже важливо добре все зважити і вирішити, що вам дорожче – дружба, яка є, або розпливчаста можливість завести відносини.

У другому випадку краще морально підготуватися до гіршого варіанту і, з метою мінімізації негативних наслідків, хоча б поверхово з’ясувати, які шанси на те, що ви теж подобаєтеся вашому другу.

Якщо він вільний, шанси різко підвищуються, а якщо зайнятий, то знижуються на порядок.

Коли точно ясно, що ніяких відносин не буде, а почуття є, розлюбити кращого друга вкрай складно, особливо, якщо він не знає про ваші почуття.

Щоб зробити це, є різні шляхи: перервати спілкування, почати спілкуватися більше з іншими людьми, вдатися до варіантів з першого списку порад для дівчат або постаратися почекати.

Можливо з часом спалахнув вогонь вщухне сам, не маючи підживлення.

Незалежно від обставин, будь-які почуття корисні. Вони гартують характер, дають новий досвід і допомагають зрозуміти самого себе. Головне – бути усвідомленим, розуміти, що відбувається, і шукати шляхи вирішення проблеми.

Підписуйтесь на наш канал Яндекс.Дзен ( 2

Джерело: https://mysekret.ru/psixologiya/lyubov-i-otnosheniya/kak-razlyubit-cheloveka.html

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *