Як розлюбити людину: ефективні методики і поради психологів

У житті бувають ситуації, коли перед жінкою постає необхідність розлюбити і відпустити чоловіка, і жити далі своїм життям.

Зміст приховати

Стан, коли один любить, а інший – ні, психологи називають співзалежністю. Якщо чоловік розлюбив дружину і пішов, не треба намагатися повернути його, принижуючи і викликаючи жалість до себе.

Народне прислів’я говорить: «Насильно милим не будеш», і її сенс актуальний на всі часи.

Що ж робити, як розлюбити чоловіка, з яким стільки всього пов’язано: і доброго, і поганого. Хіба можливо викреслити все це з життя. Скоріше за все ні. Потрібно просто навчитися жити по-новому, не озираючись назад!

Давайте зробимо 10 кроків до зцілення від співзалежності. Якщо у вас вийде зробити хоча б кілька кроків з 10 – знайте, все зовсім безнадійно! Ви на шляху до одужання.

починаємо одужувати

Перше, що потрібно зробити – відпустити кохану людину всередині себе! Відпустити повністю і без всяких умов і непотрібних з’ясувань відносин. Один психолог сказав: «Так, надія вмирає останньою.

Але я б убив її першою! » Чому? Так як у нас ще жевріє в душі якась надія, ми постійно думаємо: «можливо він ще повернеться?», Ми просто не живемо нормальної, комфортною, «своєї» життям. Краще відпустити чоловіка, без ненависті і злоби.

І вже тим більше не потрібно вселяти дітям, якщо вони є, то, що їх батько – «зрадник».

Що таке «сильна любов»

Словом «любов» часто називають пристрасть, збудження – то, що не має до любові ніякого відношення. Радість, страждання, жадібність, ревнощі, спокушання, підпорядкування, помста, гординя, біг від нудьги і самотності – на все це поширюється штамп «любов», хоча вона тут і близько не стояла.

Ми, жінки, часом любимо так нестримно, що часто просто насолоджуємося своєю роллю головної героїні в мелодрамах, які підкидає нам життя. У порівнянні з виснажливої ​​мелодрамою, зцілення здасться вам нудним.

Як розлюбити людину: ефективні методики і поради психологів

Які ж принципи «справжньою, сильної любові» ми знаємо? Перш за все – це завжди сильна співзалежність. Тобто іншими словами – це хвора прихильність до людини, яку видають за ознака сильного почуття.

10 кроків до одужання

Залежність від відносин зовсім не так нешкідлива, як здається на перший погляд. Безумовно, це не зламана рука або нога, або ще щось гірше, однак це теж захворювання. І співзалежність викликає сильний стрес, але ж давно відомо, наскільки небезпечний стрес для організму. Приймайте будь-які заходи, позбавляйтеся від співзалежності – ви рятуєте своє життя і здоров’я.

Що стосується алкоголю – це тільки погіршує ситуацію. Спочатку жінка випиває, а потім вона виправдовує свої вчинки і рішення алкоголем, і це порочне коло замикається.

Як розлюбити людину: ефективні методики і поради психологів

Полюбіть саму себе так, щоб ви змогли позбутися від співзалежності. Проявіть любов і щедрість по відношенню до себе, і оточуючі це відчують. Не чекайте в спустошенні, коли у вашій нового життя з’явиться турботливий і люблячий чоловік, самі оточіть себе любов’ю і турботою.

Як відомо, природа не терпить порожнечі, і тому ви не зможете розлюбити чоловіка, не замінивши ці емоції – іншими. І пам’ятайте: ноги об людину витирають тільки в тих випадках, коли він сам лягає на підлогу.

Ось 10 кроків, які допоможуть вам справитися з завданням :

 • Перший крок до зцілення від любові починається з того, що ви зрозуміли і усвідомили – потрібно вилікуватися від цієї залежності.
 • Ви повинні прийняти себе такою, якою ви є, навіть якщо ви не хочете в собі нічого міняти. Ви відчуваєте до себе любов і повагу.
 • Ви приймаєте інших людей такими, як є і не намагаєтеся їх переробити і змінити так, як потрібно вам.
 • Вам подобається ваша особистість. А також ваш характер, смаки, принципи, зовнішність, тіло – словом все! Ви зрозуміли свою цінність і не будете шукати відносин тільки лише для підвищення вашої самооцінки.
 • Ви дозволяєте собі вірити і довіряти порядним людям і не боїтеся, що вони дізнаються глибину вашої душі. Але в той же час ви не дозволяєте використовувати вашу відкритість.
 • При спілкуванні з іншими людьми постарайтеся чесно відповісти собі на питання: «Чи дозволяють мені ці стосунки стати такою, якою я збираюся бути?»
 • Ні в якому разі не звикайте знаходити задоволення в спогадах, тузі і страждання. Просто забороніть собі впадати в ці почуття. При найменшому пориві повернутися в безодню спогадів, знаходите якусь проблему і перемикайтеся на неї.
 • Ви повинні бути впевнені, що якщо нові відносини стали руйнівними, то їх можна припинити, не впадаючи в депресію. У вас повинні бути свої захоплення та інтереси, рідні люди, які можуть підтримати.
 • Ваш душевний спокій – понад усе. Ви оберігаєте себе, сварки, крики, скандали – залишилися в минулому.
 • Ви гідні всього самого кращого – пам’ятайте про це! І ще про те, що найміцніші стосунки бувають між людьми, у яких є спільні інтереси і погляди.
 • Продумайте свої дні на крок вперед: поміняйте спосіб життя, захоплення, обстановку. Не зупиняйтеся, не шкодуйте себе, дійте активно, і удача не змусить себе чекати.

Чому потрібно розлюбити

Не варто берегти любов до людини, який до тебе байдужий. Розлюбивши його, жінка перестане відчувати відчай, образу і розчарування. Вона знову стане радіти життю, відчує свободу і незалежність, зможе знайти нову долю і сімейне щастя. Навчитися не любити чоловіка означає полюбити себе. Цьому теж треба вчитися.

Трохи часу на сльози і образи

Забути людини відразу неможливо. Щоб відпустити образу і почати радіти життю, треба дати якийсь час на сльози і печаль. Але потім сказати собі: все, досить! Я прощаю і відпускаю. Іди з миром, і я теж буду жити далі. Мені не потрібна людина, яка мене не любить.

Жінка повинна зрозуміти, що чоловік розлюбив не тому, що вона погана. Просто так вийшло і ніхто не винен. Треба жити і рухатися далі.

Якщо тебе не любить одна людина, це не означає, що не любить ніхто. Такі думки треба гнати подалі. Видалити всі контакти з соц. мереж, які пов’язані з колишнім чоловіком, анулювати його номер в телефоні, поміняти адресу електронної пошти. Ніяких контактів і спогадів! Щоб жінка перестала любити, спочатку вона повинна забути.

Нікого не звинувачувати

Кидатися з крайності в крайність не треба. Не дарма кажуть, що від любові до ненависті один крок. Але ненависть точить серце і пригнічує людину. Від ненависті погано в першу чергу собі самому. Він не винен, що охолов до неї. Серцю не накажеш.

Пам’ятні подарунки

Від загальних фотографій і подарунків обов’язково позбуваються. Це шлях до зцілення. Відправляти дружину подаровані їм речі – погана ідея. Війна нікому не принесе користі. Краще роздати, що можна, нужденним, якщо річ цінна – продати.

Ну а решта просто спалити. Нехай це буде похоронне багаття для старих відносин і початок для нового життя.

Якщо залишаються спільні знайомі, їх варто попросити не ставити запитань, не розповідати нічого про колишнього чоловіка і його нової обраниці.

Як і з ким виговоритися

Деякі жінки люблять тримати в собі переживання. Деяким обов’язково треба поплакатися «в жилетку». І це непогано. Така поведінка позбавляє від стресу, знімає емоційне навантаження. Неможливо жити з тягарем на серці. Тільки «жилетку» треба вибрати правильно. Краще поділіться переживаннями з мамою, якщо не вживу, то по телефону, скайпу – зараз стільки можливостей спілкування.

Як розлюбити людину: ефективні методики і поради психологів

Якщо немає довірчих відносин з мамою, або ви просто не хочете її засмучувати – варто походити на сеанси психотерапевта. Але така можливість є не у всіх. Тоді залишається третій варіант: завести щоденник. У ньому можна описати всі образи і переживання. Можна писати, не соромлячись у виразах. Це навіть добре. Начебто чоловік знаходиться перед вами, і ви говорите йому це в обличчя.

як відволіктися

Потрібно обов’язково знайти хобі, яке захопить вас, і змусить не думати про минуле життя, наприклад:

 1. При в’язанні спицями треба вважати петлі і думати про сторонні речі колись.
 2. В’язання серветки гачком потребує читанні схеми і строгому її дотриманні.
 3. Веселий фільм відволікає і розважає.
 4. Робота в саду дає фізичну втому і лікує серцеві рани.
 5. Сканворди і кросворди теж непогане заняття для розуму. Вирішуючи їх, ви не будете думати ні про що інше.

Як розлюбити людину: ефективні методики і поради психологів

Позитивні моменти розставання

Якщо викинути думки про чоловіка з голови довго не вдається, варто згадувати його погані звички і нагадувати собі, що він: хропе ночами, які не миє за собою посуд, розкидає одяг, не дарує квіти на 8 березня, забуває привітати з днем ​​народження. Зате тепер у квартирі чисто, можна сходити в кіно, зайнятися собою. Пульт від телевізора ніхто не відбирає, поспішати після роботи, щоб приготувати вечерю голодному чоловікові – необов’язково.

Як розлюбити чоловіка-тирана

Буває так, що чоловік ніби й не розлюбив, але жити з ним неможливо. Він постійно принижує і ображає жінку, піднімає на неї руку. Є чоловіки-маніпулятори, чоловіки-енергетичні вампіри, чоловіки-власники, ревнивці, виводиш своїх дружин постійної ревнощами, і так далі.

Читайте також:   Методи, що дозволяють зрозуміти, що чоловік зацікавлений в тобі

Але вона продовжує з ним жити і терпіти, тому що любить і вірить, що він виправиться. Це велике, і дуже поширена помилка! Жінки терплячі, а тим, хто схильний зважитися на розрив таких “хворих” відносин – підходить все, що є в цій статті.

 • Подумайте – навіщо потрібен такий чоловік. Приниження і побої приносять задоволення тільки мозахісткам.
 • Жінка боїться розлучитися з чоловіком, боячись відповідальності за себе і своїх близьких. Треба навчитися приймати рішення і не боятися відповідальності.
 • Підвищення самооцінки і виховання в собі почуття власної гідності дуже важливо для будь-якої людини. Поважаюча себе жінка не дозволить чоловікові ображати її і не пробачить образ.
 • Виправити тирана неможливо, а терпіння колись закінчиться. Не варто цього чекати і сподіватися на краще. За час такої «солодкого життя» здоров’я і психіка жінки будуть повністю підірвані. Треба подавати на розлучення і забути про жалість до чоловіка-тирана і інші почуття. Любов – це перш за все повага. А за що поважати деспота і тирана?

На відео: як розлюбити і відпустити чоловіка. Головні шибки жінки:

Розставання – як себе вести при розставанні – головні помилки жінок

Джерело: http://HelpMyLove.ru/kak-razlyubit-muzha

Як розлюбити: 6 найдієвіших методів, точно допоможуть

Як розлюбити? Майже кожен в своєму житті рано чи пізно стикається з нерозділеним коханням. Кого-то вона наздоганяє на шкільній лаві, кого-то вже в похилому віці.

Чи варто всіма правдами і неправдами добиватися відповіді на свою любов, або безвихідно страждати, або вирвати її з коренем з вашого серця – вирішувати тільки вам.

У даній статті пропонується звільнитися від неї і знайти собі нову взаємну любов, адже ви створені для щастя!

“З очей геть з серця геть!”

Як розлюбити людину: ефективні методики і поради психологів

Це народна мудрість! Перестаньте переслідувати об’єкт своєї любові. Це стосується як особистих зустрічей і дзвінків, так і відстеження його (її) життя в соціальних мережах і через знайомих. Видаліть всі його (її) фотографії з телефону, фотоапарата і комп’ютера. Постарайтеся максимально дистанціюватися. Якщо є можливість можна переїхати на час відпустки в інше місто, а ще краще відпочити в екзотичній країні.

Знайдіть у нього (неї) недоліки

Подивіться на свого коханого з боку. Ідеальних людей немає, і у кожного обов’язково є якісь недоліки в зовнішності. Вам необхідно роздути їх до відразливих неймовірних розмірів. Його фотографія повинна стати для вас карикатурою. У практиці у психотерапевта був такий випадок.

Одна жінка просто не тямила себе по одруженого чоловіка, але розуміючи безперспективність своїх домагань, звернулася за допомогою до лікаря. На прохання доктора, вона принесла цілком симпатичну фотографію свого коханого.

Психотерапевт, виявивши в ньому деяку схожість з птахом, став проводити психотерапевтичні сеанси з навіюванням їй, що у коханого відштовхуючий погляд, занадто круглі і маленькі очі, занадто гострий ніс, маленька головка і так далі. До кінця курсу лікування вона дивувалася, як тип з такою неприємною зовнішністю міг їй сподобатися.

Розлютитеся на нього (неї)

Крім недоліків у зовнішності, напевно є і недоліки в характері.

Можливо, у нього було елементи скупості по відношенню до вас, або забував виконувати свої обіцянки, брехав, зраджував, ігнорував вас і не простягнув руку допомоги в скрутну для вас хвилину.

Поройтесь в своїй пам’яті, вам напевно є на що ображатися. Це почуття потрібно так само гіпертрофувати, як і з зовнішністю. Розлютитися на нього і на себе, за те, що дозволяли йому так з собою поводитися.

Активно проводите час

Ідіть з друзями в походи, катайтеся на гірських лижах, ходите в театри, купіть абонемент в тренажерний зал або на курси танців. Можете з головою зануритися в навчання, почати дисертацію, заглибитися в творчість. По-перше, все це вам дозволить відволіктися, а по-друге, ви отримаєте бонуси за свою працю, що важливо для підняття самооцінки.

“Клин клином вибивають”

Як розлюбити людину: ефективні методики і поради психологів

Народ знає, про що говорить. Це неодноразово спостерігалося в долях інших людей. Подивіться навколо новим поглядом, раніше крім свого коханого ви нікого не помічали. А адже поруч може виявитися той, кому ви давно подобаєтеся. Якщо такого немає, значить, треба познайомитися, і для цього наступний пункт.

Знайомтеся

Активно проводити час корисно не тільки для відволікання ваших думок від об’єкта пристрасті, але і для нових знайомств. І навіть неважливо, чим вони закінчаться. Короткий роман може зіграти роль «клину», про що писалося раніше. Бажаємо вам любові тільки взаємної і тільки завдяки щасливому!

Рекомендуємо:

Джерело: https://women-tusovka.ru/kak-razlyubit-6-samyx-dejstvennyx-metodov.html

Як розлюбити людину якого дуже сильно любиш поради психолога

У кожній парі може наступити момент, коли закінчується все хороше, і дороги колишніх закоханих розходяться. Залишкові почуття змушують людей шукати в інтернеті, як розлюбити людину, якого дуже сильно любиш: поради психолога вивчаються і виконуються з усією відповідальністю. Розлюбити колишнього партнера допоможуть кілька рекомендацій, представлених в статті.

Що таке любов

Прийнято думати, що в душах чужих тепер один одному людей, залишається любов – це не так. Розглядаючи класичні випадки розставань, психологи з’ясували, що залишаються емоції, що характеризуються різними словами: прихильність, теплота, пристрасть, образа.

З точки зору хімії, любов – проходить процес, викликаний речовиною, виробленим мозком – допаміном. Його вироблення відбувається в термін 18-36 місяців: після закінчення часу робота мозку стабілізується, речовина зменшується, створюючи міцні штучні зв’язку.

З ними і належить боротися після розставання.

прибираємо прихильності

Мабуть, перше і основне, що не дозволяє відпустити колишнього партнера – прихильності .

Вироблене часом почуття спільності забирається важко: засмучене свідомість не в змозі подумки сформулювати сенс уподобань. Не намагайтеся розлюбити людину в перші два-три дні після розриву.

Поплачте, виспіться і знову поплачте. На четвертий день приступайте до роботи над особистістю.

Візьміть ручку з папером для відтворення чіткого тезового тексту. Опишіть факти, прив’язували до партнера: він смачно готував? Чудово – випишіть на листок. Подобалося, як людина поправляв шапку морозним ранком? Відмінно – запишіть другим пунктом. Складіть повний список того, що було дорого у взаєминах з людиною.

Далі можна зробити стандартно: зім’яти листок, спалити, втопити його, «відпускаючи» тим самим реальність. Чи принесе це полегшення? Навряд чи. Якщо, звичайно, ви не володієте великим даром самонавіювання.

Зробіть по-іншому: Hе викидайте список, вивчіть і проаналізуйте. Ви зрозумієте, що 50% зі списку уподобань в вашому житті вже є: від рідних, друзів, знайомих. Відзначайте в списку будь-який збіг дій, навіть якщо дії були відтворені іншими людьми.

Наприклад, посміхнувшись у трамваї хлопець, прекрасно підійде під пункт «любила, як він посміхається». Ви швидко заповніть список збігами і зрозумієте – мозок реагує на певну емоцію, а не на людину, яка її створив. Це допоможе розлюбити людину, якого дуже сильно любиш.

Як розлюбити людину: ефективні методики і поради психологівРецепт домашніх пельменів – дуже смачно!

Я – маніпулятор

Осмислення цього факту допомагає розлюбити людину досить швидко. Обміркуйте це питання через тиждень. Зробіть оціночні судження дій: коли маніпулювали ви, коли маніпулювали вами. Чого більше? Партнер змушував танцювати під свою дудку? Аналізуємо і розуміємо: така друга половина не потрібна.

Маніпулятором були ви? Ще простіше: відносини, засновані на підпорядкуванні партнера, не приносять радості. Зрештою, в запиті ви набрали фразу «дуже сильно любиш людину», а вона не в’яжеться з тонким психологічним прийомом підпорядкування волі. В цьому випадку розлюбити буде простіше: основа маніпуляторних відносин – відчуття переваги.

погана половина

Часто поради психолога припускають написання поганих якостей колишнього коханого на папері. Пропонується дивитися на список цілодобово: він дасть розуміння, що розлюбити людину потрібно негайно.

Як правило, це перше, що роблять, втрачені в придбаному самоті люди. Однак задумайтеся, навіщо це потрібно? Адже це дискредитація свого вибору: ви любили людини, і можливо, варили йому каву щоранку.

І раптом раптово він став поганим.

Підіть іншим шляхом: напишіть свої хороші якості. Чесно і неупереджено викласти папері, що хорошого ви зробили для відносин. І не потрібно аналізувати: просто висловіться і все. А друга половина? Побажайте щастя: не пишіть і не думайте про людину погано – в життя досить негативу.

Залиште в спокої речі

Ви почули правильно: спільні речі, подарунки і листівки не винні, що стосунки не склалися. Напевно, колишній партнер прикладав зусилля, щоб зробити побутові умови прийнятними, а сюрпризи приємними.

Поради психолога консервативні: викиньте, роздайте, коронне «поверніть дарувальнику з гордо піднятою головою».

Повірте, позбавлення від матеріальних цінностей не допоможе розлюбити людини: виконав новенький кухонний гарнітур, придбаний колишнім коханим, і дивлячись на зяючу діру в стіні, ви неодноразово згадайте викинуту меблі.

Спогад породить образ колишнього, а далі мозок самостійно підтягне потрібну ланцюжок подій. Чи не винні в невдалому союзі листівки, плюшеві ведмеді, квіти, кільця і ​​статуетки. Залиште речі в спокої і навчитеся бути сильною людиною.

Як розлюбити людину: ефективні методики і поради психологівЗрада улюбленого: як не втратити віру в людей

цікаві будні

Ви знову набрали в пошуковику «як розлюбити людину, якого дуже сильно любиш поради психолога», отримавши купу корисного контенту. Фільтрувати непотрібну інформацію і переходите до блоку, де психологи радять урізноманітнити будні. Дійсно стоїть рада. Розлюбити людини стане можливим, коли ви, нарешті, перестанете шукати, як це зробити і займетеся собою.

 • Перш за все, переодягніться : не обов’язково плакати в старому домашньому халаті і тапочках.
 • Плачте красиво : в смокінгу або вечірній сукні.
 • Найчастіше дивитесь у дзеркало : усвідомлюйте неповторність створеного образу.

Читайте також:   Що подарувати дівчині на 30 років: ідеї для чоловіків і родичів

Скористайтеся порадами, як розлюбити людину, якого дуже сильно любиш:

 • Відправляйтеся гуляти : так радять психологи. Можете взяти друзів, однак їх наявність або відсутність не вплине на швидкість, з якою вам належить розлюбити людину, якого дуже сильно любиш.
 • Насолоджуючись свіжим повітрям, переберіть про себе великих кар’єристів сучасності , які знайшли шлях завдяки нещасної любові. Повернувшись додому накидайте бізнес-план . Може бути, можливість розлюбити колишнього коханого – ваша путівка у великий бізнес.
 • Запишіться в балетну школу , здайте іспит на перукаря і візьміть участь в конкурсі молодих письменників. Напевно за пару днів страждань, в яких ви намагалися розлюбити людину, ви написали пару томів любовної лірики: використовуйте вірші в ім’я людства.

3 ефективних методики розлюбити людини (відео)

Пам’ятайте, як би ви не прагнули дізнатися, як розлюбити людину, якого дуже сильно любиш, поради психолога залишаться лише порадами: навчіться жити, не відчуваючи негативу до себе і до колишнього коханого, а розлюбити допоможе час.

Джерело: http://www.virtualmakeover.ru/psihologiya-i-otnosheniya/kak-razlyubit-cheloveka-kotorogo-ochen-silno-lyubish

Як розлюбити людину

Як розлюбити людину – це найчастіше питання, з яким звертаються до психологів. Взаємовідносини процес динамічний і на певному етапі буває, що найкращим для даних відносин буде їх припинення. Мова не тільки про реальні відносинах, але такий же принцип нерозділеного кохання. Коли людина не отримує відповідних емоцій в реальності, він схильний фантазувати про те, як буде добре або як було б. Найменші сигнали, які хотілося б трактувати, як позитивні в свою сторону так же підживлюють ілюзії. І людина закохується в створений в своїй фантазії образ людини і відносин з ним.

Якщо спілкування або відносини були, то до моменту виникнення питання «як розлюбити кохану людину», вони зійшли нанівець і партнер відчуває порожнечу і розчарування. Часто є відчуття власного безсилля перед почуттям, яке має живити особистість.

У перший, гострий період розриву хочеться закритися і відволіктися, що є здоровим бажанням психіки пережити надмірну біль. Побути самому, відволіктися і забутися, коли будь-які зіткнення з темою любові хворобливі і травмуючі особистість.

Але гострий період проходить, перша біль вщухає, і подальші дії будуть основою для можливості особистості в майбутньому формувати відносини і пережити почуття взаємної любові.

Хоча після розставання створюється враження, що сил на відносини вже немає, серце віддало останній шматочок, і подібне не повториться, треба пам’ятати, що це ілюзія.

Пройшовши шлях відновлення можна відновити здатність любити, важливо не обмежувати себе в цій можливості, ігноруючи цю потребу, позбавляючи її джерел розвитку і заперечуючи здатність до душевної регенерації.

Як розлюбити людину, якого дуже любиш?

Після розставання, коли приходить розуміння, що відносини зайшли в глухий кут або взаємності абсолютно немає, людина шукає допомоги і ради. Обговорюючи з близькими, друзями і психологом, людина хоче знайти спокій і отримати відповідь на питання – як швидко розлюбити людину?

Найчастіше людині не хочеться відмовлятися від любові, оскільки вона відноситься до тих почуттів, які мають в житті величезну цінність.

І іноді єдиною мотивацією для відмови від неї може бути саме наявність її щирого підстави.

Саме любов до іншого може спонукати на позбавлення від почуттів до нього, оскільки є розуміння, що своє почуття може приносити коханому лише негативні емоції.

Любов процес взаємний і має на увазі обмін емоціями між людьми. В односторонньому порядку почуття подібної сили руйнівно впливають на всіх учасників, заливаючи одного надмірним напором, позбавляючи іншого сил і приводячи його до емоційного, психологічного виснаження.

Це добре відображено в творчій спадщині, тому перегляд хороших романтичних фільмів, прослуховування музики може поліпшити сприйняття і дати розуміння загального вкладення в любов і необхідності піти, щоб не застосовувати до улюбленого емоційну тортури, коли вимагаєш почуттів від того, хто не хоче їх взаємно.

Не слід уникати комунікації з людьми, особливо з розташованими в стосунках, закоханих, з тими, з ким можуть бути відносини або добре до вас ставляться. Найчастіше це сприймається болісно і викликає бажання відмовитися від подібного формату.

Тут спочатку можливо буде потрібно перевести сприйняття на практичну необхідність, як важливим елементом реабілітації є посильна навантаження. Для лікування необхідно забезпечити будівельні елементи, кисень, активність.

Як уникнення навантаження на травмовану ногу приведе до атрофії м’язів і створення проблем з подальшим функціонуванням, так і уникнення комунікації пов’язаної з переживанням травми втрати любові може привести подальшої нездатності формувати здорові стосунки.

Сприймати розлюбити, як єдину пару, половинку – стратегія не продуктивна. Кожен, хто формував відносини після завершення попередніх знає, що новий партнер так само стає цінним.

Навіть суб’єктивна сила почуття не є показовою, оскільки багато переживали висоемоціональние почуття в період першої любові, але залишилися цілком здатними створити постійну і довготривалу пару з іншою людиною.

Це не повинно знецінювати відносини любові взагалі, що буде протилежною крайністю, оскільки просто наявність потенційної можливості робить процес побудови любовних відносин легким і не обтяжливим.

Але сприйняття непереборних труднощів у відносинах, які підводять людину до висновку, що відносини не потрібні, контроль над емоціями прирівнюється до придушення будь-яких проявів переживань, що блокує важливий аспект психічного життя людини, оскільки емоції – своєрідне паливо для особистості, особливо для творчої частини. При цьому мова не тільки про буквальному творчому вияві, а й про творчий перетворенні і зміні особистості в процесі отримання нового унікального досвіду.

Кожна людина цілісний сам по собі і має потенціал формувати здорові і взаємні відносини з широким колом людей.

У кожної людини є потенціал формувати широке коло родинних (в тому числі у нас немає обмеження по тому, скільки дітей ми можемо полюбити), дружніх відносин, тому обмежувати своє бачення романтичних відносин досить нелогічно.

Партнер здається суб’єктивно єдиним, оскільки ми нагороджуємо його цієї цінність, а в разі здорових відносин він взаємно нагороджує нас подібної значимістю і це взаємне почуття створює унікальність пари.

Коли до людини приходить розуміння НЕ взаємності почуттів, виникає бажання розлюбити у відповідь.

І людина задається питанням – як швидко розлюбити людину, яка тебе не любить? Чи йде мова про існуючих відносинах або про закоханість спочатку не взаємної, що якщо людина не любить, значить, він певний період демонстрував цю нелюбов, поводився як людина не любить. Якщо у особистості хороший рівень самоповаги, то почуття буде знижуватися.

Як розлюбити кохану людину? Якщо людина сильно любить того, хто не є взаємним, значить основна проблема – в самооцінці першого і способом розлюбити є підвищення самооцінки. За аналогією можна уявити, що людина, до якого ви байдужі, підійде і вдарить або образить.

Безсумнівно, терпіти цього ніхто не буде і навіть без взаємного відповіді, навряд чи з’явиться бажання його обійняти. Тим більше, це підкріпить погане ставлення. Ось і з любов’ю – ви любов, вам нелюбов, любов зменшується (як в прикладі, з нейтрального ставлення в негативний, тут з позитивного в нейтральне).

Але для цього треба відчувати свою цінність в своїх очах, а не давати можливість почуттю, яке повинно привносити радість в життя руйнувати.

Як швидко розлюбити кохану людину, якщо є розуміння, що почуття не взаємні? З тієї ж аналогії можна себе зупиняти, для подальшого прояву любові без взаємності. Любов почуття сильне, не дарма його протиставляють ненависті, агресії. Вони рівнозначні, але з різними знаками.

Як солодке і солоне. І здається, що якщо любов почуття позитивне, то погано їм зробити не можна. Можна, як можна переїсти солодкого. Так і людині нелюблячий, демонструвати свою любов, як насильно годувати. Як поливати окропом, тому що плюсова температура води.

Незважаючи на назви позитивний, позитивний і негативний, негативний, в психології ці слова не означають, що першого треба побільше, а другого поменше. Все прагне до гомеостазу, рівноваги. Значення в силі і контексті застосування, а не в приватному сприйнятті знака.

Так з байдужого можна зробити ненавидить.

Не варто піддаватися прагненню порівнювати всіх з об’єктом любові, створюючи уявні діалоги, сцени, реального чи подається спілкування. Це створює в психологічному плані ілюзорну реальність, недосяжну для створення.

Людина не сприймає іншого об’єктивно, а більше як проекцію власного світу, а також в динаміці відносин, які змінюються із зміною особистостей, що беруть участь в комунікації. Образ втраченого завжди, особливо спочатку, приймає масштабні, часом, гротескних форм у фантазіях, тому те, що відбувається сприймається фатально і безкомпромісно.

Цінність втраченого знецінює інші сфери і оточуючих людей, затягуючи вся увага на себе, кажучи термінами гештальт-психології – росте фігура в поле, що не дає закрити гештальт відносин.

Інший ніколи не зможе дати можливість пережити досвід аналогічний тому, що був загублений, тому що він інший, людина, яка шукає подобу старого партнера, інший вже, так як отримав новий досвід, відносини між ними так само повинні формуватися, не привертаючи старі патерни спілкування. Це так само одна з причин, чому часом любовні відносини закінчуються – не бачачи змін в партнері і, тримаючись за образ в ілюзіях, ігноруються моменти охолодження і невдоволення, які поступово призводять до руйнування відносин.

Читайте також:   Як секс впливає на організм: користь і шкода для здоров’я

Як розлюбити людину – поради психологів

Зустрівшись з розчаруванням у відносинах, людина хоче зрозуміти, як швидко розлюбити кохану людину. Переключитися. Сказати – не зробити, але так з будь-яким починанням. У психоневрології є поняття «домінанти» – центру мозкової активності, нервові доріжки до якого протоптані і вона поглинає думки.

Любов (вірніше, проекція людини в психіці) може стати чимось на кшталт домінантою і здається, ні про що інше думати не виходить. Для того щоб привабливість домінанти для нервової системи знизити треба створити іншу. Як за допомогою шлюзів перевести натиск річки в інше місце, розподілити енергію.

Але у випадку з річкою – поставив механічне перешкоду і справа зроблена, то нервовій системі потрібен час для перемикання, а імпульс за звичкою прагне до старого місця. Тому на перших етапах треба собі нагадувати і вольовим зусиллям виконувати дії для перемикання на інше.

Робота, спорт, творчість – список банальний, але найдієвіші способи зазвичай і самі передбачувані.

Саме тому найрідше подібним питанням: «як розлюбити людину?», Задаються люди, у яких «центрів активності» кілька, тому що у них розподіл спочатку на різні сфери.

Тому принцип «піти в роботу з головою» грає людині на руку. Або готуватися до марафону. Або вивчити роботу графічної програми, щоб красиві фото в соціальну мережу викладати.

З цієї ж причини – алкоголь в довгостроковій перспективі не вихід, сформувати за таким же принципом залежність можна.

Мова, зрозуміло не про разову акцію. Разово (або несколькоразово) страждати, плакати та інше цілком припустимо, шукати допомоги і підтримки у близьких і друзів. Але це так само не слід перетворювати в звичку.

Постійно обговорюючи ситуацію і емоційно підкріплюючи її, домінанта лише збільшується. Хочеться плакати – треба плакати, але цілеспрямовано ставити себе в ситуацію, коли сльози з’являться, наприклад, в черговому обговоренні це деякий знущання над собою.

З цієї ж причини добре і корисно якийсь час побути на самоті, особливо якщо є загальна схильність переживати якісь процеси самостійно.

Але робити постійний вибір на його користь є поганою стратегією для свого подальшого розвитку і лише відбере джерело яскравих емоцій і паралізує важливу частину людського життя.

Як розлюбити людину? Психологи радять ходити на побачення. Спочатку для перемикання, зміщення думок з одного домінуючого в фантазіях партнера на інших потенційних. Коли людина стикається з розчаруванням в любові, його самоцінність для партнерських відносин в його суб’єктивному сприйнятті знижується, з’являється сумнів в здатності до ефективної любовної комунікації.

І якщо під час такої травматичної ситуації вибрати ізоляцію, то подібне сприйняття зміцниться (оскільки позбавляється можливість позитивного досвіду) і в подальшому може сформуватися страх перед спілкуванням або знецінення відносин, коли говорять про «звичкою до самотності». Тут так само можуть бути певні пастки, але з точки зору перемикання спілкування приоритетнее ізоляції.

Джерело: https://psihomed.com/kak-razlyubit-cheloveka/

Як розлюбити людину

Якщо відкинути всі зайві емоції і подивитися на любов з точки зору психології, то стане ясно, що люди тримаються один поруч з одним з кількох причин:

 • Фізична тяга. Хороший секс здатний міцно прив’язувати людей одне до одного.
 • Емоційна прив’язка. Людиною правлять емоції, а тому порозуміння в парі, теплота і ніжність може досить сильно скріплювати людей.
 • Матеріальна причина. Про це йшлося вище. Якщо одна людина залежний від іншого фінансово, то розлучитися буде дуже складно.
 • Діти. Цей аспект необов’язково виділяти в окремий пункт, тому що він тісно пов’язаний з емоційною прив’язкою.

Все інше, що прийнято називати любов’ю є не чим іншим, як поєднанням всіх перерахованих факторів в різних пропорціях. Причому у чоловіків домінують перші два фактори, а у дівчат – третій і четвертий.

Якщо ти запитаєш у будь-якого психолога, то він скаже, що найцікавішим і сильним фактором є емоційна прив’язка людей одне до одного. Виникає емоційний фон у відносинах може:

 • Врятувати від самотності;
 • Забезпечити теплоту і близькість, особливо якщо людина була позбавлена ​​цього в дитинстві;
 • Компенсувати нестачу власних емоцій;
 • Замістити власну неспроможність.

Саме переважання емоційної складової стає основною перешкодою для людини бажає контролювати відносини. Людина просто не в змозі контролювати свої думки, почуття, емоції, а деколи і тіло. Через це відносини відбуваються стихійно, і передбачити їх підсумок неможливо.

Але, якщо ти навчишся виділяти основні шаблони і алгоритми, яким підкоряються відносини, і хоча б трохи контролювати свої емоції, то тобі буде не важко припинити любити колишнього молодої людини або дівчину.

Звернись до психології і спробуй вивчити загальну суть будь-яких відносин. Тоді тобі стане куди простіше прощатися як з першої, так і з усіма подальшими любовними історіями.

У зв’язку ти завжди входиш в одному з двох статусів:

 • Домінант. Якщо тобі подобається керувати, то знайшовши відповідну людину, ти зустрінеш з ним у відносинах і будеш довгий час прикриватися любов’ю, навіть якщо це мало відповідає дійсності.
 • Жертва. Іншим подобаються страждання і вони можуть вічно перебувати в положенні жертви, думаючи, що це і є справжня любов.

Твій статус у відносинах – це зона комфорту. Хочеш перестати відчувати сильні емоції, просто зміни свій статус. Припини, нарешті, домінувати або вдаватися до страждань.

Після цього тобі стане не комфортно перебувати в цих відносинах, вони перестануть приносити задоволення і почуття любові випарується.

Багато людей змогли вибратися з емоційної залежності саме завдяки зміні своєї ролі у відносинах.

Тепер перейдемо до практичних порад того, як налаштувати себе на припинення відносин з людиною і швидке позбавлення від почуття закоханості. Насамперед слід звернутися до письмових практикам. Вони дуже дієві і допоможуть тобі розкласти все думки і почуття по поличках:

 • Детально опиши почуття, викликані в тобі і твоєму серці людиною. Опиши найпотаємніші бажання, пов’язані з партнером.
 • Тепер докладно напиши, чому тобі всього цього хочеться і чому саме з цією людиною;
 • Зроби перерву на пару годин.
 • Подумай над тим, якого б людини ти хотів бачити поруч із собою насправді. Опиши його детально – зовнішність, рід занять, фінансове становище.
 • Тепер порівняй, чи відповідає той чоловік, що знаходиться поряд з тобою в даний момент і що ти зміг написати про нього на початку вправи тому, кого б ти хотів бачити в своїх фантазіях. Окремо випиши негативні риси, які відрізняють реальний об’єкт від ідеального об’єкта фантазій, наприклад куріння, егоїзм, образливість, неуважність.
 • Прочитай ще раз всі негативні риси притаманні хлопцеві чи дівчині і при необхідності додаткового.
 • Подумай, чи потрібно тобі це терпіти, навіщо і заради чого.
 • Усвідом, що весь цей негатив залишиться в людині назавжди і з часом посилиться;
 • Опиши, ніж тобі доведеться жертвувати в стосунках з ним.

Можна не сумніватися що вже після одного тижня роботи з цими записами (доповнення та аналіз – обов’язкові), ти зрозумієш, наскільки насправді була дурна твоя ідеалізація партнера і наскільки перебільшені були почуття до нього.

Якщо ця практика спрацювала погано, то спробуй діяти по-іншому. За час відносин ти напевно вклав в партнера багато енергії, почуттів і витратив чимало часу. І якщо час повернути неможливо, то витрачену енергію відновити цілком реально. Хочеш звільнення від кайданів спробуй наступне:

 • Чесно визнай факт зайвої ідеалізації і опиши свої фантазії про хлопця або дівчину. Але зроби це в зневажливому і іронічному світлі. Насміхайся над собою і ситуацією.
 • Визнай скільки сил і часу вже було витрачено в пусту.
 • Попрощайся з усім цим брудом. Бажано придумати і провести потішну церемонію прощання. Наприклад, спалити всі його або її речі, зробити колаж з невдалих фотографій партнера і порвати його на шматки зі словами «Прощай невдаха!», Розріж весь одяг колишнього.

Додатково скажи собі і якщо потрібно насильно внуши наступні думки:

 • Я зможу жити без нього;
 • Я зможу бути ще щасливішим в інших відносинах, з іншою дівчиною / хлопцем;
 • Я придумав (а) собі те, чого насправді немає;
 • Я гідна більшого і кращого;
 • Я хочу бути людиною сильною і самостійною, а не яким маніпулюють інші люди, використовуючи емоції і почуття;

Повторюй ці фрази щодня, як молитву, і мозок почне сприймати цю інформацію за правду. Таким чином, ти даси собі правильну установку на майбутнє, і такі відносини будуть набагато щасливішим попередніх.

Закоханість – це інтимне і глибоке почуття. Випробувати його – велике щастя, але зациклюватися на ньому не можна. Якщо людина не розділяє твоїх прагнень по відношенню до нього, то наберися сил і відпусти його зі свого серця.

Джерело: https://SexAbout.ru/parnyam/kak-razlyubit-cheloveka/

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *