Як розвести дівчину на секс: ефективні секрети пікапа

Як розвести дівчину на секс: ефективні секрети пікапа

Зміст приховати

Іноді для того, щоб ефективно розпоряджатися своїм капіталом і відгородитися від непотрібних ризиків, не обов’язково бути професійним інвестором. Куди важливіше бути скептиком і з нотою недовіри ставитися до всього нового і незвіданого. Це правило дуже важливо застосовувати у фінансовій торгівлі, тому що навколо багато шахраїв і ніхто не бажає потрапити в їх руки. Але часто так трапляється, що саме розумні і грамотні люди виявляються жертвами зловмисників.

Як розвести дівчину на секс: ефективні секрети пікапа

На ринку бінарних опціонів в якості посередника між трейдером і потоками ліквідності виступає брокерська компанія. Починаючи з нею співпрацю, клієнт отримує доступ до активів і можливості здійснювати угоди. Але як в різноманітті компаній знайти ту, яка не підведе і дійсно володіє чесної репутацією? Експерти Finmax дають корисні поради, як обходити шахраїв.

Як працюють шахраї бінарних опціонів

Як розвести дівчину на секс: ефективні секрети пікапа

Є три найпоширеніші схеми, які використовують сумнівні контори та шахрайські групи, щоб ловити в свої мережі інвесторів.

Перша схема – сукупна позиція

Цей метод найбільш простий і найдавніший, коли ще їм користувалися перші шахраї на ринку Форекс.

Суть полягає в тому, щоб накопичити великі грошові суми на інвестиціях трейдерів в одночасно відкриті позиції і потім вивести їх на реальні торги.

Вигода брокера – це комісійні плати і різниця між реальними ринковими показниками цін на активи і тими даними, які відображаються в торговому терміналі.

Почати торгувати з перевіреним брокером FINMAX

Друга схема – внутрішні ставки

Такий метод практикую великі компанії, які можуть зводити відкриті трейдерами позиції між собою. Можна навести приклад реальної ситуації: два учасники відкривають угоди на покупку опціонів в протилежних напрямках.

Один програє, а другий відповідно виграє. Винагорода другого буде відніматися з гаманця першого.

Тобто брокер виступає таким собі суддею, який організовує і відстежує виникають клієнтські суперечки, тим самим забираючи собі цінову різницю.

Як розвести дівчину на секс: ефективні секрети пікапаТретя схема – ставки проти клієнта

Тут уже підключаються самі брокери бінарних опціонів. Адже кожен день в ринок вливається велика кількість нових учасників, які прийшли з реклами або рекомендацій, отже, можна добувати легкі гроші і забезпечувати собі стабільно високий дохід.

Як ні парадоксально, але описані вище схеми є легальними і навіть ніхто не намагається ховатися від клієнтів, які зрозуміли, що їх просто обманюють.

Це не найстрашніші методи шахрайства. Якщо ви стали жертвою одного з них, краще швидше розпрощатися з таким брокером.

Почати торгувати з перевіреним брокером FINMAX

Нелегальні шахрайські схеми бінарних брокерів

Є й інші прийоми, які вже характеризують нечесну і підлу стратегію ведення роботи брокерів, в наслідок чого трейдери втрачають свої гроші або не мають жодних шансів вивести зароблений прибуток. Розглянемо їх докладніше.

маніпулювання котируваннями

Як розвести дівчину на секс: ефективні секрети пікапаЦе найактивніший вид шахрайства, до якого можуть вдаватися навіть чесні і перевірені брокери. Всі операції здійснюються у внутрішніх брокерських системах, а інформація про ціни передається від зовнішніх агентств. Тобто штучні маніпуляції посередника не дають трейдеру ефективно торгувати.

Наприклад, на графіку може з’явитися неіснуючий розворот, через якого трейдер буде змінювати свій прогноз і діяти за нововиявленими обставинами.

Але це не допоможе йому заробити, так як в реальності ніякого розворот і не було.

Або ж брокер може видавати повідомлення про проблеми на сервері, про неможливість зробити будь-які дії і допомогти у вирішенні даної ситуації. Таким чином, клієнт апріорі надає в збитку.

Щоб не стати жертвою таких вивертів, рекомендується виконати наступні дії:

 • взаємодійте відразу з декількома компаніями або застосовуйте демо-рахунок, щоб визначати відмінності між даними, що поставляються посередником, і реальною ринковою ситуацією;
 • застосовуйте довгий таймфрейм і експіраціонний термін, оскільки зі збільшенням цих показників буде знижуватися ризик впливу брокерської прокрутки;
 • виводите кошти з рахунку, щоб уберегти їх від поспішного інвестування в нові угоди і застрахувати від неправомірних дій компанії.

невиплати прибутку

У відкриту ніхто не кидає користувачів, інакше шахраям довелося б ховатися або кожен день перетворюватися в нового брокера. Тут застосовуються хитрі і витончені прийоми. Наприклад, клієнт торгує протягом певного часу, формує гарний прибуток і бажає її вивести.

Але потім бачить, що обраний спосіб виведення тимчасово недоступний або взагалі не підтримується брокером, або компанія вимагає пройти додаткову верифікацію.

Але це лише відмовки, щоб тягнути час, і потім все одно шахрай знайде причини, щоб не дати користувачеві вивести свої кошти.

Пам’ятайте про такі важливі речі, коли торгуєте бінарними опціонами:

 • ніколи немає 100-відсоткової гарантії прибутку в бінарному трейдингу, якщо вам пропонують вигідні сигнали і стратегії;
 • якби ідеальна формула крутий прибутку існувала, жоден брокер не ділився б нею з клієнтами інеї виставляв у відкритий доступ.

Почати торгувати з перевіреним брокером FINMAX

Як відрізнити шахраїв від надійних брокерів

Як розвести дівчину на секс: ефективні секрети пікапаНе завжди легко виявити шахрайські контори в масі бінарних брокерів, що пропонують свої послуги. Вони вміють добре маскуватися, формують про себе репутацію і завойовують довіру клієнтів.

Але є кілька важливих процедур, які повинен проводити кожен трейдер, що вибирає собі брокера для співпраці:

 • вивчіть відгуки, особливо негативні – в мережі Інтернет ви зможете знайти багато оглядів і прочитати відгуки про різні брокерських компаніях, важливо вчитатися саме в ті, які стосуються вашого майбутнього посередника. Приділіть увагу негативним м – пишуть трейдери, що їх обдурили, не виплатили гроші, підкрутили котирування і т.д .;
 • ознайомтеся з інформацією на сайті брокера і подивіться, чи є у нього ліцензія – це обов’язковий документ, без якого він не може надавати свої фінансові послуги. Поважають себе брокери не приховують цю документацію, а найважливішими регулятивними органами, що видають ліцензії брокерам, виступають такі організації як MiFID, FCA, FinaCom, ЦРОФР;
 • історія компанії і рік існування – чим молодша брокер, тим менше до нього довіри, тому вибирайте їх тих компаній, які існують на ринку вже 5, 10 і більше років.

Дізнатися більше про торгівлю бінарними опціонами, торгівлю на ринку Форекс.

Як розвести дівчину на секс: ефективні секрети пікапа

Джерело: https://fullinvest.ru/finmax-kak-nas-razvodyat.html

Уроки пікапа для хлопців: основні правила, оригінальні знайомства

Багато сучасні чоловіки просто не вміють знайомитися. Це не голослівне висловлювання, а факт, встановлений на основі відомостей різних сайтів, форумів, соціальних мереж в інтернеті.

Молоді люди, ховаючись під ніками і аватарами, відверто про це пишуть. Деякі з хлопців, яких по-справжньому хвилює дана проблема, йдуть в пікап.

Про що йде мова? Це можна дізнатися в цій статті.

Як розвести дівчину на секс: ефективні секрети пікапа

Як все починалося

Непосвячені люди можуть подумати, що мова йде про такий автомобільчик з невеликим кузовом. У нашому випадку пікап – сукупність прийомів і методів, що дозволяють ефективно «знімати» дівчат.

Вчення зародилося в США в кінці минулого століття, тому й отримала таку назву. Приблизно в той же час майстри спокушання почали давати уроки пікапа для хлопців.

Основи вчення, як прийнято вважати, були розроблені Грегорі Медісон і Еріком фон Марковіком, відомим під псевдонімом «Містері».

У Росії одним з гуру є Філіп Богачов, який просто використовував інформацію іноземців, трохи адаптувавши її під нашу дійсність.

Людей, які написали книги по пікапу, велика кількість. Є закордонні автори і вітчизняні. У кожного з них свій погляд на знайомства і спокушання жінок. Але викладається і багато схожих один на одного думок.

Літературу без праці можна знайти в інтернеті. Є можливість читати онлайн, купити і завантажити книжку. Ціни різні. Все залежить від інтернет-магазину і конкретної книги. Можна отримати літературу безкоштовно, якщо гарненько поритися в пошуку.

Сформулюємо основні принципи, на яких базується мистецтво спокушання.

база пікапа

Отже, що лежить в основі вчення:

 1. Чоловік повинен думати не тільки про те, як спокусити дівчину, але в першу чергу про себе, свій стан. Успіху в справі може домогтися тільки та людина, яка: добре виглядає, впевнений в собі, спокійний, має непогану роботу і цікаві захоплення. Тому спочатку, як вважають багато фахівців, потрібно зайнятися собою, «прокачати» своє внутрішньо стан. Жінки шукають чоловіків-самців, а не невпевнених невдах.
 2. Велика увага приділяється «опеннерам» або «шаблонами». Це набір фраз, за ​​допомогою яких молода людина може почати діалог з дівчиною, зацікавити її і, може бути, зачарувати. Вітається застосування власних заготовок, а не тих, які викладені в книгах по пікапу. Деякі автори закликають використовувати «опеннери», які за змістом є вираз великого інтересу до особистості жінки. Інші гуру кажуть, що «шаблон» повинен бути «нейтральним», хлопець спочатку не має права згадувати про високу значимість дівчата для нього.
 3. Нейролінгвістичне програмування – НЛП. Практично будь-яке керівництво по пікапу, так чи інакше, стосується психологічних методик. Автори книг зі зваблення не гребують технік, здатних зачарувати дівчину, торкнувшись її підсвідомість. На перший погляд застосування НЛП може здатися шарлатанством. Однак це не так. Якщо глибше вникати в суть питання, можна зрозуміти, що закохувати в себе кого-небудь можна і за допомогою хитрих маніпуляцій.
 4. Серйозна увага приділяється і невербальних речей. Наприклад, в школах пікапа вчаться розпізнавати, наскільки дівчина розташована до спілкування з її жестам, рухам, міміці. Дуже важливо навчитися розуміти мову тіла. Адже подібні сигнали звертаються до людського підсвідомості. На курсах пікапа, призначених для чоловіків, нерідко підкреслюють, що закохати в себе дівчину можна, якщо «підлаштовуватися» під неї: треба повторювати пози співрозмовниці і в деякій мірі копіювати її поведінку. Багато уваги при навчанні початківців пікаперів приділяється дотиків. Даму потрібно чіпати, щоб заволодіти нею. Спочатку – акуратно, як би ненароком. Трохи пізніше – «навмисне». У підсумку, як обіцяють гуру, справа дійде до інтимних ласк.

Звичайно, в рамках невеликої статті складно викласти всі способи знайомств і спокушання. Але вище розказано про надзвичайно важливих моментах.

Як розвести дівчину на секс: ефективні секрети пікапа

В цілому ж пікапу, як вченню, можна дати таку характеристику – це якесь мистецтво спокушання, суть якого в наступному:

 1. «Прокачування» чоловіком самого себе. В результаті проходження, наприклад, тренінгів, хлопці позбавляються від страхів, здобувають упевненість в спілкуванні з дівчатами, вчаться робити своє життя цікавішим і більш насиченим.
 2. Вивчення секретів жіночої, а іноді і загальнолюдської, психології. По-перше, щоб розуміти, чого хочуть дівчата і чим вони керуються, роблячи ті чи інші дії. По-друге, для прогнозування поведінки дами в різних ситуаціях. По-третє, щоб можна було застосовувати прийоми, пов’язані зі слабкими місцями в психіці. Приклад: «рутини». Це самі різні кумедні історії, які можна і потрібно розповідати дівчині, з якою познайомився. Ними дуже зручно заповнювати виникаючі паузи. Більш того, використання рутин – це така психологічна штука, що дозволяє зацікавити даму і розвинути в ній закоханість. В інтернеті повно хороших історій.
 3. Отримання досвіду легкого і невимушеного спілкування. Дійсно, практикуючись в пікапі, молоді люди знаходять навик без проблем розмовляти з ким завгодно на будь-які теми.

Читайте також:   Як позбутися від закоханості: план дії і поради психологів

Для деяких вільних хлопців воно цінне і корисне. Проте, не всі чоловіки схвалюють пікап. Часто його противниками також є дівчата.

Чому пікап – це погано?

Чоловік аргумент власне всього один: пікап – це, в першу чергу, вчення про спокушання.

Переважна більшість освоїли дане майстерність використовує різні прийоми і «фішки» для того, щоб максимум після третього побачення затягнути дівчину в ліжко.

Створюється враження, що пікапер – це спокусник, якому цікавий тільки інтим.Деякі ж молоді люди хочуть довгих серйозних відносин.

У дівчат претензій трохи більше:

 1. Пікаперам цікавий тільки секс.
 2. Нерідко пропагується зневажливе ставлення до жінок.
 3. Застосовуються психологічні прийоми, відбувається маніпуляція дівчатами.

Що можна заперечити у відповідь?

По-перше, пікап дає інструменти не стільки для затягування жінки в ліжко, скільки для того, щоб чоловік став справжнім альфа-самцем: сильним, цікавим і успішним. Мрією будь-якої дівчини. Природно, з таким хочеться інтиму.

Але якщо сама молода людина веде пошук супутниці на довгий час, навички пікапа можуть тільки допомогти в цьому, а ніяк не перешкодити. Якщо це тільки інструмент, як їм будуть користуватися, залежить від конкретної людини.

Що стосується маніпулювання і неповаги до жінок, про це ще при зародженні та становленні пікапа писав Грегорі Медісон. Він у своїй книзі наводить приклад з боксом: якщо суперник б’ється за правилами, Вам потрібно відмовитися від ударів пальцем в око і інших нечесних прийомів. Коли противник сам вирішив використовувати брудні ходи, він тим самим розв’язує руки і Вам.

Треба зауважити, що дівчата не завжди діють чесно. Наприклад, влаштовують скандали, відмовляються знайомитися навіть тоді, коли самі цього хочуть, і т.д. Природно чоловіки шукають інструкції, що дають їм можливість «розкусити» даму.

Пані самі придумують труднощі для чоловіків, з якими намагаються побудувати відносини, щоб переконатися, що молода людина гідний отримати дівчину. Пікапери давно це з’ясували і придумали свої способи боротьби.

Як розвести дівчину на секс: ефективні секрети пікапа

Не потрібно забувати, що тільки на тренінгових курсах по пікапу зараз можна навчитися:

 • влаштовувати романтичні вечори;
 • дарувати подарунки дівчині;
 • захищатися від спроб відбити даму;
 • кожен день закохувати її в себе все сильніше.

Тобто пікап – це не магія, де за допомогою змов приворожують дівчат. Це мистецтво, в якому за рахунок підвищення якості спілкування хлопці закохує в себе дівчат. Пікапери – мабуть, найвеселіші та романтичні чоловіки. Вони доглядають краще за інших.

різновиди пікапа

Безумовно, кожен практикуючий «Казанова» використовує в своїй діяльності найбільш сподобалися способи знайомств і спокушання одного або декількох авторів. Хтось приділяє більшу увагу незвичайним «опеннерам», шукаючи найефективніший. Хтось – намагається домогтися високого класу в сфері НЛП. Але мова зараз піде трохи про інше.

Пікап розвивається, з урахуванням обставин життя.

Наприклад, в 90-х роках минулого століття ще не було соцмереж, скайпу, ютуба і сайтів знайомств. Само собою Медісон в своїй книзі не міг розглянути питання зваблювання в інтернеті. Зараз же сформувався цілий напрямок, пов’язаний з віртуальним світом.

Пікап в мережі

Є думка, що знайомитися в інтернеті з дівчатами не варто. Гуру радять новачкам частіше виходити на вулиці і там шукати собі жінок. Переписка – нібито марна трата часу.

Хоча багато хто вибирає ігнорування таких рад просто тому, що в мережі сидить величезна кількість цікавих дівчат, з якими можна познайомитися.

люди:

 • придумують оригінальні перші фрази;
 • розробляють тактику отримання номерів телефонів, щоб потім здійснити дзвінок;
 • думають, над тим, як не потрапити в ігнор.

Одним словом, розробляють методи пікапа в мережі. Треба врахувати, що це все не може обмежуватися тільки віртуальним спілкуванням. Потрібно вміти вчасно відвести розмову з інтернету в реальність. Крім того, на побаченні потрібно буде теж зацікавити даму.

Інтернет-пікап виступає як би доповненням до стандартного. В цілому неважливо, чи ходите Ви вулицями з напарником, намагаючись домовитися про зустріч. Або сидите на сайті знайомств, щоб набрати номери телефонів і пізніше зателефонувати дівчатам.

жіночий пікап

Пані теж навчилися «чіпляти» хлопчиків. У мережі можна знайти багато відео по темі. Звичайно, жіночий пікап відрізняється від чоловічого: дівчата, як правило, шукають хлопця для тривалих відносин. Пані не зникають відразу після сексу. Це головна відмітна ознака. Але список можна продовжити:

 • дівчатам не рекомендується брати «в поля» напарницю;
 • уроки засвоюються в основному, після прочитання книг, так як тренінгів для дам мало;
 • власне опис методів.

Послідовниць жіночого пікапа не так багато, тому що пані в основному вважають за краще сидіти і чекати принца, а не проявляти активність.

Ймовірно, зі змінами в суспільстві у пікапа, як вчення, будуть з’являтися нові методи, напрямки. Але сам він нікуди не зникне, оскільки в усі часи люди хочуть знайомитися і спілкуватися.

Таким чином, пікап безсумнівно потрібен не дуже впевненим у собі людям, охочим знайти свою другу половинку або просто партнера для сексу. Найголовніше – практика. Залишишся теоретиком в пікапі – будеш, як і раніше, жити в компанії з купою комплексів.

Сподіваємося, що дана стаття зародила інтерес до даного вчення і спонукає Вас ознайомитися з питанням більш детально, використовуючи книги або відвідуючи спеціальні тренінги.

Джерело: https://loveffect.ru/dating/girl/pickup.html

«А навіщо 14-річні дівчатка пішли в лазню з мужиками?»: В Казані затримано підозрюваного в згвалтуванні школярки

Як розвести дівчину на секс: ефективні секрети пікапа

Згвалтуванням неповнолітньої закінчився похід в лазню двох дорослих чоловіків з трьома 14-річними школярками в Казані. «Експертиза підтвердила, що дочка була ще дівчинка. Питання до адміністрації лазні: яким чином 14-річні пройшли фейс-контроль, по ним видно, що це діти. Або гонитва за вигодою затьмарює розум? » – розмістив в соцмережі гнівний пост батько потерпілої. При цьому більшість коментаторів звинуватили в те, що трапилося саму дівчинку: мовляв, знала, куди і для чого йшла.

Школярка була згвалтована 14 грудня о оздоровчому комплексі «Адміралтейський» на вулиці 1 Травня в Кіровському районі (колишня лазня № 5).

За даними джерела «Вечірньої Казані» в слідстві, ввечері того дня двоє дорослих хлопців разом з трьома дівчатами шкільного віку, взявши спиртне, вирушили в баню, зняли там окремий номер. Вся компанія була знайома раніше між собою.

В результаті алкоголь і розслаблена обстановка зробили свою справу – в розпал банної вечірки одна зі школярок була згвалтована 21-річним хлопцем.

Як розвести дівчину на секс: ефективні секрети пікапа

На наступний день про те, що трапилося дізналися батьки дівчинки-підлітка, і відразу звернулися в поліцію. У СУ СКР по РТ порушили кримінальну справу за ст. 131 КК РФ «Згвалтування неповнолітньої».

Оскільки потерпіла назвала дані підозрюваного, він був затриманий майже відразу, а потім заарештований.

Другого хлопця, який розважався в лазні зі школярками, теж допитали, але він отримав статус свідка, оскільки на відміну від приятеля в статевий зв’язок ні з ким не вступав.

А в соцмережах з’явився гнівний пост від імені батька неповнолітньої потерпілої:

«Мою дочку з цими людьми познайомила її подружка, перед цим вони купили 1,5 літра горілки і напоїли дівчаток …

Адвокат обвинуваченого пропонував гроші мені, зам’яти справу, і у мене є листування, де свідок каже, що адвокат теж пропонував їм (свідкам) гроші за зміну показань, все це я передав слідчому.

Питання до адміністрації лазні: яким чином 2 дитини 14 років (за даними слідства, дівчаток було три. – «ВК» ) пройшли фейс-контроль, по ним прям видно, що це діти … Експертиза підтвердила, що вона була ще дівчинка … Сподіваюся злочинцеві дадуть по максимуму ».

Як розвести дівчину на секс: ефективні секрети пікапа

Кореспондент «Вечірньої Казані» хотіла задати керівництву адміністрації оздоровчого комплексу «Адміралтейський» (як з’ясувалося, сама будівля лазні належить АТ «Комбитсервіс», але здається в оренду) те саме запитання – чому школярок пускають в номери з дорослими хлопцями? Однак керівництво лазні вважало за краще відмовчатися. Дівчина, що представилася «просто адміністратором лазні», повідомила, що контакти начальства пресі не надає, але попросила контактний телефон з обіцянкою, що керівництво обов’язково вийде на зв’язок. Однак ніхто не подзвонив.

Тим часом пост обуреного батька потерпілої викликав масу негативу у коментаторів: «А навіщо 14-річні дівчатка пішли в лазню з мужиками?», «Чому не займався вихованням дитини?», «Так адже зараз 14-річні виглядають на всі 30», « сама пішла, що хотіла, то і отримала. Тепер звинувачують чоловіків. Оборзели вже ці малолітки »,« Не здивуюся, якщо скоро засвітиться в якій-небудь програмі по телебаченню, як у випадку з Шуригін ».

«Я вважаю, що немає ніякого виправдання цим чоловікам. Ясна річ, що дівчинка могла набрехати про свій вік і т.д., але це абсурдно, що ви виправдовуєте чоловіка.

Скільки разів вже всім говорили, дивіться в паспорт !!! »,« Ну і коменти …

В якому ж людському лайні ми живемо – звинувачувати дитину і його батьків і виправдовувати насильника », – волають до розуму і совісті інших деякі коментатори, яких, прямо скажемо, меншість.

– Ми зараз живемо в знівеченої реальності, – жахнулася реакції казанців на те, що трапилося голова Національного батьківського комітету Ірина Волинець .

– Як можна звинувачувати у трагедії дівчинку і її батьків, глумитися над ними, засуджувати? Їм і так зараз важко. Дівчинка в 14 років, як би вона доросло ні виглядала, по своїй свідомості, мислення ще дитина.

Її могли елементарно обдурити, заманити в цей банний номер хитрістю, я впевнена, що вона зовсім не усвідомлювала можливих наслідків в силу відсутності життєвого досвіду. До слова, співробітників лазні я теж не поспішала б засуджувати.

Багато ходять в такі заклади сім’ями, потік клієнтів найчастіше великий. Це в кінотеатрі у дитини і супроводжуючого його дорослого можуть попросити документи, оскільки там встановлено віковий ценз, а в баню-то дорога практично кожному відкрита …

Відзначимо, що лазні в Татарстані не вперше стають місцем сексуальних злочинів проти неповнолітніх. У 2016 році в Нижньокамську був затриманий громадянин Туреччини Кар Ахмед, який приїхав до Росії на заробітки і зайнявся спокушання хлопчиків. Розкрити злочини педофіла допомогла адміністратор сауни, куди чоловік привів чергового підлітка.

Коли іноземець пішов з хлопчиком в номер, жінка запідозрила недобре і викликала поліцію. В результаті турка спіймали на місці злочину. Пізніше з’ясувалося, що він встиг вступити в сексуальні відносини з декількома школярами і займався розсилкою порнографічних відео своїм знайомим. В результаті Ахмеда засудили до 8 років колонії суворого режиму.

Читайте також:   Що подарувати хлопцеві на 25 років: ідеї незабутнього презенту

Джерело: http://www.evening-kazan.ru/articles/a-zachem-14-letnie-devochki-poshli-v-banyu-s-muzhikami-v-kazani-zaderzhan-podozrevaemyy-v-iznasilovanii-shkolnicy. html

Безвідмовні прийоми: як закохати пікапера

Пікапер – це не продукт XXI століття. Чоловіки, які роблять сенсом свого життя розлучення дівчат на гроші і секс, існують з незапам’ятних часів. Вони відчувають велике задоволення, завойовуючи прихильність черговий симпатичної дівчини, роблячи це своїм спортом.

Як розвести дівчину на секс: ефективні секрети пікапа

Якщо ви почитаєте форуми цих спокусників, побачите, що вони змагаються один з одним на час, на кількість, на якість.

Словом, прекрасна стать для них – лише матеріал, за рахунок якого вони самостверджуються і отримують задоволення.

Якщо вас попало закохатися в таку людину, нічого доброго з цього, напевно, не вийде . Але чому б не спробувати закохати пікапера в себе, адже по суті ви не втрачаєте нічого?

азарт мисливця

Чим довше будете підтримувати в ньому цей азарт, тим краще. Якщо на вас звернув увагу ця людина, значить, ви входите в число альфа-самочок, підкорити яких для адептів пікапа – вищий пілотаж. Підтримуйте його гру.

Оскільки його мета – переспати з вами, саме цього він і не повинен отримувати якомога довше. Щоб він не перегорів, дозволяйте собі трохи більше, ніж просто гуляння за ручку. Він повинен розуміти, що з вами буде добре, але в ваші штани йому вхід заборонений.

 

Тільки так ви виграєте час, щоб закохати хлопця

Використовуйте його зброю

Що зазвичай роблять досвідчені спокусники, коли обробляють чергову особу жіночої статі? Найперша їхня фішка – нестандартний підхід до знайомства. Якщо ви відчули його за версту, з перших слів самі поводьтеся нестандартно. Це змусить його самого вийти за рамки звичного, що не пройде повз його мозку – він відразу виділить вас з низки дівчат.

Ще один прийом, який допомагає хлопцям швидко домагатися бажаного – введення дівчата в транс, коли вона опиняється в повній владі відчуттів. Вивчіть НЛП, спробуйте самі створити атмосферу, в якій він буде як покірний ослик плентатися за вами, будучи зачарованим. Для цього вам потрібна практика. Якщо боїтеся втратити саме цього хлопця, практикуйтеся на незнайомих.

Не дзвоніть йому перша

Після першого побачення ви на сьомому небі в рожевих хмарах – це не дивно. Вже поводитися з жінкою, щоб привести її в стан ейфорії, пікапери вміють. Тепер ви просто прагнете знову його побачити і почути.

Якщо ви не хочете занадто швидкої розв’язки, видаліть його номер зі своєї записної книжки і не дзвоніть. Наступне побачення теж краще пропустити під слушним приводом.

 

Не бійтеся, про вас він не забуде, адже справа ще не доведена до кінця.

Коли хлопець сам буде за вами бігати, ваша роль зіграна. Тепер варто виводити відносини на новий рівень – з мисливця і уявної жертви ви повинні стати друзями. Але і тут до ідилії буде ще далеко. Готуйтеся до регулярних зрад і спробам звільнитися від народжується прихильності.

Джерело: https://blog.teamo.ru/2012/11/09/Bezotkaznyie-priemyi-kak-vlyubit-pikap/

Секрети спокушання: кращі пікап-поради від майстра

Як розвести дівчину на секс: ефективні секрети пікапа

У пошуках секретів спокушання дівчат будь-який хлопець готовий піти на багато що. Сотні прочитаних статей, сотні знайомств на вулиці, десятки побачень – через все це проходять всі представники чоловічої половини людства.

Питання в іншому: чи кожен може досконало опанувати всіма пікап прийомами і стати дійсно успішним?

Адже присвятити половину свого життя вивчення пікап рад, і ще стільки ж на їх впровадження готові не всі! Різні люди – різні життєві цілі і захоплення, і не факт, що серед них є мета – стати професійним спокусником. Зате стати успішним у протилежної статі хоче кожен. 🙂Розуміння того, що життя не вічне, змушує шукати більш швидкі шляхи на щастя в сфері особистого життя.

На щастя, у мене для тебе є кілька секретів спокушання дівчат, впровадити які в своє життя буде досить таки легко.

Універсальна модель спокушання «для всіх»

Існує певний набір якостей чоловіки, а також особливостей в його поведінці, які допомагають йому спокусити 90% дівчат. Зрозуміло, така ефективність досягається тільки тоді, коли кожна з особливостей цієї моделі розвинена в ньому на всі 100, а не тоді, коли він думає, що «тепер це знає».

Що це за такі чарівні пікап-прийоми, що допомагають спокусити практично будь-яку дівчину?

По-перше, це ->

«Ближче-далі»

Взагалі-то, ця техніка була неусвідомлено «створена» дівчатами і служила лише одній меті – прив’язати до себе чоловіка. Оскільки кожна жінка прагне оточити себе найбільшою кількістю чоловіків, готових її оберігати і вкладатися в неї, ця техніка не втратила актуальності і до цього дня.

Однак це ще не означає, що її не можемо використовувати і ми. 😉

Суть техніки полягає в зміні ставлення до твого об’єкту зітхання. Певний час ти ставишся до неї добре, показуєш зацікавленість, запрошуєш і проводиш побачення, обіймаєш і т.д. А потім настає період, коли ти різко до неї байдужіє, що не дзвониш, сухо відповідаєш на дзвінки і смски.

Особливо хороший ефект досягається саме тоді, коли ти робиш своє «далі» без причини, тобто коли начебто все йде добре.

Використовуй цю техніку, і ти побачиш, як збільшиться твоя ефективність в спокушанні.

інтрига

Намагайся зламати поширені стандарти поведінки і дивуй її. Коли вона чекає від тебе одного – давай їй зовсім інше.

Приклад: ти провів класне перше побачення, і ви обидва залишилися задоволеними. Як можна її здивувати? Чи не подзвони на наступний день (або подзвони, але ближче до вечора). А цікаво поспілкувавшись, просто прощаєшся (не пропонуючи на побачення). І навіть не питаєш про те, чи буде вона вільна в якийсь із днів. Її здивування не знатиме меж.😉

Це був всього лише один приклад. Тобі ж досить просто включити фантазію і кожен раз думати, як краще вчинити, щоб вона була хоч трохи вражена і заінтригована думками «а що ж далі?». Якщо ти навчишся інтригувати дівчат, то тобі навіть не доведеться вивчати особливі пікап-прийоми. Одне лише вміння створювати інтригу буде притягувати в твоє життя більше дівчат.😉

Як відомо, чим менше вона може тобою керувати (а інтрига і нестандартну поведінку з твоєї сторони не дозволять їй використовувати різного роду маніпуляції), тим краще для її спокушання.

До речі, про управління з її боку …

некерованість

 • На жаль, часто дівчина прагне до того, щоб захопити контроль у відносинах.
 • Але робить вона це не заради самого контролю (він їй зовсім не потрібен), а заради того, щоб переконатися в тому, що ти цей контроль віддавати їй не збираєшся.
 • Часто це проявляється в тому, що вона на тебе ображається, намагається викликати почуття провини, жалості і інші емоції, які будуть змушувати тебе діяти так, як вигідно їй.
 • Тому один з головних секретів спокушання дівчат – це некерованість в твоїй поведінці.
 • Намагайся не піддаватися її впливу, навіть якщо вона робить жалісливі очі або натякає, що було б непогано тобі почати вести так, як їй подобається.

Пам’ятай, що вона може почати злитися на тебе, чи показувати, що якщо ти не будеш «вести себе нормально», то вона перестане з тобою спілкуватися. У таких моменти особливо важливо продовжувати залишатися некерованим.😉

впевненість

Так, друже мій, знаю, що ти це отже знаєш.

Але давай будемо чесними один з одним!

Кожен раз, коли дівчина робить несподівані вчинки, твоя впевненість випаровується. Кожен раз, коли вона робить ображений вигляд, а ти намагаєшся підлаштуватися під неї, то показуєш невпевненість. Або коли у вас відбувається сварка, а ти через страх втратити її, наступаєш на горло своїм переконанням, то тим самим теж показуєш невпевненість.

Твоя впевненість в собі повинна бути тотальною! Кожне твоє дію має бути на 100% впевненим. Навіть в тому випадку, коли ти впевнений у його неправильності, важливо показувати протилежне.

Знай свою цільову аудиторію!

Як і унікальний товар, ти не зобов’язаний подобатися всім, і підходиш тільки для вузької цільової аудиторії.

Подумай, яких дівчат ти хотів би спокушати і будувати з ними відносини.

Ні, зараз не потрібно виписувати на листок важливі для тебе якості. Постарайся знайти відповідь всередині себе і уявити образ такої дівчини (це буде набагато краще, оскільки за створення образів відповідають емоції, а не логіка).

Коли ти відточити універсальну модель спокушання до хорошого рівня, потрібно буде зробити ще один важливий крок. А саме: додати в цю універсальну модель спокушання ті якості і особливості, які будуть подобатися саме твоєї цільової аудиторії. Тоді ти зможеш стати для таких дівчат ідеалом на білому коні.😉

Мабуть, в цьому і полягає головний секрет спокушання дівчат. З огляду на той факт, що спокушання «всіх і вся» не повинно бути для тебе самоціллю, краще вибрати для себе вузьку групу дівчат. І орієнтуватися тільки на них!

Застосуй всі ці прості (але потужні) поради, і твій пікап перейде на новий рівень.

Решта пікап секрети і багато цінних порад ти можеш отримати на тренінгу «Природне спокушання».

Роман вініл Той, хто може змінити тебе і твоє життя

Джерело: http://rvcouch.ru/sekrety_soblaznenia_pikap_priemy_ot_mastera/

Правила пікапа для дівчат, або як швидко спокусити чоловіка

Як розвести дівчину на секс: ефективні секрети пікапа

Постійна увага, море компліментів, подарунки і натовп шанувальників біля ніг! Майже кожна дівчина потай мріє про це. Але одним дівчатам вміння зводити чоловіків з розуму дається мало не з пелюшок, а іншим необхідно життя осягати ази мистецтва зваблювання.

Допомогти в освоєнні секретів такої складної науки допоможе пікап – сучасний набір маніпуляцій для спокушання.

Правила та цілі жіночого пікапа

Мета у чоловічого пікапа одна – якомога швидше укласти дівчину в ліжко. Представниці ж слабкої статі мають цілі винахідливішим: знайти – познайомитися – зачарувати – утримати.

Для їх досягнення необхідно дотримуватися наступних правил:

 • Створення «правильного» способу. Чоловіки люблять очима. Тому вибір вбрання та аксесуарів настільки важливий.
 • Гарний макіяж. Правильний, стриманий макіяж підкреслить вашу красу.
 • Зоровий контакт. Щоб заволодіти його увагою, потрібно зачепити чоловіка жестом, словом або поглядом.
 • «Правильне» спілкування. Природність, жіночність і прихована сексуальність – головні правила успішного завоювання.
 • «Правильне» поведінку. Необхідно показати зацікавленість в людині, проявити інтерес до його слів. А «випадкове» дотик допоможе «запалити іскру».

Читайте також:   Козеріг і лев: сумісність в коханні і інтимі, дружбу і бізнесі

Як закохати в себе хлопця?

Думаєте, жінку вибирає чоловік? Ви маєте рацію, це так. АЛЕ! Він це робить тільки після отримання знаків, що вона бажає бути обраною. І мудрі жінки можуть з легкістю цим користуватися.

Головною особливістю жіночого пікапа є можливість створити умови, в яких представник сильної статі сам повинен перейнятися бажанням до знайомства.

Його ефективність криється, перш за все, в умінні так себе прорекламувати, щоб чоловік не сумнівався, що ініціатором у відносинах є саме він.

Правила пікапа при листуванні

Смс-переписка – одна з можливостей перевірити свою жіночу чарівність на відстані. Тому уроки пікапа для початківців дівчат можна починати саме з неї.

 1. Зовсім не складно спокусити хлопця по СМС, якщо дотримуватися деяких правил :
 2. Тримай паузу! Перш, ніж відповідати, зроби півгодинну паузу і примусь його чекати чергового повідомлення вдвічі довше, ніж чекала ти.
 3. Стислість сестра таланту. Довгі СМС говорять про зайву зацікавленості в ньому.
 4. Суцільний текст. Чи не вживай ніяких смайликів і інших зайвих символів – вони говорять про емоції.
 5. «Правильний образ». Він у тебе обов’язково повинен бути успішним і незалежним.
 6. Емоційний підігрів. Час від часу позитивні СМС змінювалися негативними (завжди можна виправдатися, що помилилася адресатом).
 7. Тримай інтригу. Вона породжує інтерес.
 8. Пам’ятай про цілі. Кожному чоловікові важлива не так інформація з СМС, як її мета. Не забувай про це!

Фрази і питання фаворити

Не менш важливою частиною успішного зваблювання є вміння вести розмову. Перш за все, тут слід природно триматися і глибоко заховати хвилювання.

Починати розмову зі скромних питань: «Що?», «Де?», «Як?» або «Коли?», «Чому?». Ну а відповіді давати досить повні, ємні. Крім того, будь-які фрази слід неодмінно супроводжувати прямим поглядом, спрямованим прямо в очі співрозмовнику.

Прийоми при бесіді

Щоб спокусити чоловіка, перш за все, необхідно ненав’язливо привернути його увагу.

При цьому можна використовувати такі жіночі прийоми :

 • Посмішка і збентеження;
 • Легка задума;
 • Розслаблена поза і чуттєві руху;
 • Вираз нудьги.

Але, щоб утримати його, не можна забувати про те, що ідеальна дівчина-пікапер:

 • перш за все, любить і поважає себе;
 • не носить за собою поганий настрій;
 • не пускає в очі власні комплекси;
 • ініціативна і самостійна;
 • вміє слухати і приймати представників сильної статі такими, якими вони є;
 • здатна дарувати задоволення.

10 пікап-порад для дівчат

Підіб’ємо підсумок і виділимо головне:

 1. Скромність – головний секрет. Не варто забувати, що чоловік за своєю природою – годувальник. Чи не лишай його можливості тебе завоювати.
 2. Непередбачуваність. Намагайся постійно вносити новизну у відносини. Борись з рутиною.
 3. Сексуальність – це природно. Щоб в твою сексуальність повірив чоловік, перш за все, повір в неї сама.
 4. Грайливість і сміх. Позитивний настрій у відносинах дуже важливий.
 5. Магнетизм погляду. Інтрига обранця глибиною свого погляду.
 6. Декольте. Красиво підкреслена груди – завжди надійна зброя. Вона з легкістю околдует будь-якого представника сильної статі.
 7. Макроекономічні показники України його ногами. Намагайся постійно підкреслювати красу своїх ніг.
 8. Пристрасний шепіт. Ласкаві слова, вимовлені на вушко коханому, зроблять незгладиме враження.
 9. Ласки руками. Легкі дотики до тіла – вірний спосіб запалити пристрасть у твоєму обранцеві.
 10. Ініціатива в ліжку. З радістю приймай ласки коханого, будь розкутою і час від часу бери ініціативу в свої руки.

Підписуйтесь на наш канал Яндекс.Дзен ( 3

Джерело: https://mysekret.ru/psixologiya/lyubov-i-otnosheniya/pravila-pikapa-texnika-pikapa-dlya-devushek.html

Секрети «ефективних менеджерів»: від Сталіна до Потаніна – МК

Успіх справи не завжди може виміряти бухгалтерія

Головне питання в тому, що вважати ефективністю. Можна її оцінювати так – досягнення поставленої мети. Але тоді, забудемо про тут же приходить в голову суто грошовому вимірі ефективності праці менеджерів компаній і піднімемося на кілька поверхів вище.

Нікуди не піти від того, що Сталін дійсно ефективний керівник нашої країни, «прийняв Росію з сохою, а залишив з атомною бомбою». Цитата, до речі, приписується Уінстона Черчилля, хоча є ті, хто називає її автором нікого Ісаака Дойчера. Суть, втім, не в цитаті, а у факті.

Ривок, здійснений країною під його керуванням, величезний. Сталін ще і рекордсмен в швидкості реалізації поставленої мети.

Однак названі вимірювання абсолютно недостатні, ефективність – це співвідношення мети і засобів. І кошти – це не «ліс рубають – тріски летять», не просто витратний матеріал. Масштаб широко розуміються витрат може не тільки не виправдати, але змінити саму мету до невпізнання. Саме це і сталося при Сталіні.

Якщо судити по ідеологічній карті, складеній «основоположниками», і програмі КПРС, яку очолював Сталін, ми йшли до комунізму, світлого майбутнього, до початку «справжньої історії людства», в якій не буде експлуатації, а буде вільний і безмежний розвиток особистості.

Але прийшли зовсім не туди – в країну з мільйонами репресованих і мільйонами донощиків. У невільну країну, де життя людини нічого не коштувала. І перемога в страшній війні не індульгенція всьому, що сталося за часів Сталіна. Справа не в ціні перемоги, вона пірровою точно не стала.

Сама підміна мети розвитку країни перекреслює ефективність рульового.

Тепер спустимося нижче. Зовсім недавно Володимир Потанін, російський олігарх першого розливу, відзначився в оглядовому матеріалі агентства Bloomberg, присвяченому мільярдерам-першопроходців зі сходу.

Він знову підняв болючу в Росії тему зв’язку ефективності управління з приватизацією і заставними аукціонами 1990-х. З одного боку, Потанін не міг її не підняти, раз йому треба було пояснити власне стрімке мілліардерство.

З іншого – він неминуче знову витягнув на світло гостру дискусію про законність приватизації і особливо заставних аукціонів, яка не вщухає в нашій країні до цих пір.

Ефективність керуючих компаній виміряти простіше, ніж керівників країни. Якщо поглянути на верхні рядки списку «Форбс», то сумнівів у ефективності приватизації і заставних аукціонів для нових приватних власників колись найбільших державних підприємств місця не залишається. Але це не вся ефективність, яку слід брати до уваги.

Володимир Потанін підкреслює: до того як були проведені заставні аукціони, робочі на заводах «не отримували зарплату місяцями».

Тепер же компанії, в тому числі і очолювані ним, пропонують високий стабільний заробіток і соцпакет.

Чим не доказ ефективності нових керівників? Дійсно, це ще один важливий показник ефективності. Але їм соціальний вимір ефективності приватизації не вичерпується.

Нові власники в очевидному виграші, зайняті на приватизованих підприємствах стали жити краще, але як бути з колишнім власником – з державою? Якщо ефективність виявляється побудованої на обмані, вона пропадає, злочини вимірюються ступенем тяжкості, а не ефективністю.

Варто нагадати: щоб завершити історію приватизації, пропонувалося заднім числом ввести на ці угоди податок. І пропонувалося це не тільки лівими економістами: подібну ідею в 2012 році, на порозі повернення в Кремль після медведєвського чотириріччя, висував Володимир Путін.

Було це зроблено несподівано не тільки для нових власників колись державних активів, але навіть для уряду. Путін запропонував закрити «проблеми нечесної, прямо скажемо, приватизації, всяких аукціонів» таким собі «разовим внеском». Компенсаційний податок пропонували в різні роки і «Яблуко», і Сергій Глазьєв, і багато інших.

Навіть Михайло Ходорковський в листопаді 2008 року з «Матроська тиша» пропонував легітимізувати приватизацію компенсаційним податком в розмірі обороту компанії в рік її приватизації.

Факт в тому, що самі нові власники віддають собі звіт в тому, що їх нова власність, що базується на заставних аукціонах, не цілком законна. І у цих угод є «відлуння».

Їх спірна легітимність – одна з неартікуліруемих, але реальних причин недостатньої захисту приватної власності як такої в російській правоохоронній і судовій практиці.

Згода на компенсаційний податок обгрунтовувалося підприємцями як частина своєрідної угоди: вони визнають і гасять старий борг перед державою, яке в свою чергу не тільки остаточно закриває приватизаційну сторінку, але бере на себе повноцінний захист приватної власності. Так було на рівні побажань, як їх закріпити документально, залишилося незрозумілим. Скінчилося тим, що держава компенсацій вимагати не стало, а добровільних платників компенсаційних виплат, природно, не знайшлося.

Володимир Потанін в Bloomberg тему компенсації за приватизацію резонно піднімати не став, керуючись правилом «не буди лиха, поки воно тихо». Сьогодні ніхто законність проведеної приватизації і заставних аукціонів офіційно не спростовує і не заперечує. Заіграно. Тепер це частина первісного нагромадження капіталу, яка пішла в бурхливу історію 90 х.

Формально нові власники визнані такими ж ефективними, як ефективними є перебувають у їх власності підприємства. Хоча, якщо згадати раптове виступ Путіна в 2012 році, для приказки «хто старе згадає …» час, можливо, ще не настав.

Ефективність управління тільки бухгалтер не вимірюється. Тим більше якщо торкнутися такий поворот, як ефективність управління, скажімо, в науці. Як тут знайти співвідношення мети і засобів?

Усі пам’ятають реформа управління академічними інститутами. Вона, м’яко кажучи, суперечлива. З одного боку, цілком очевидно, що їх керівниками повинні бути визнані наукові лідери, люди, що користуються заслуженим авторитетом у науковому середовищі як в Росії, так і за кордоном. Але є чиновницька, адміністративно-господарська сторона управління.

І саме вона останнім часом виходить на перший план. Тобто той, хто відповідає за матеріальні засоби, виявляється адміністративно вище того, хто відповідає за мети – власне дослідження. На щастя, так буває не завжди. Наприклад, після багатомісячної комплексної перевірки в Інституті мистецтвознавства при Мінкульті біля керма залишився колишній, саме науковий керівник.

Але «бухгалтера» продовжують наступ.

Оптимізація залучення і використання коштів, звичайно, має відношення до підвищення ефективності. Але в наявності явне неспівпадіння координат. З точки зору ефективності в кращому випадку відбувається щось схоже з просуванням Росії вгору по рейтингу Doing Business.

Чиновники добре попрацювали над рейтингом, який виявився явно неповним, тому що інвестицій немає, а саме це головне.

Так і з науковими інститутами: з бухгалтерської точки зору їх звітність покращиться, але це не наблизить наукові прориви, а саме вони визначають ефективність науки.

Можна провести ще одну паралель – з голлівудськими блокбастерами. У чому причина їхнього успіху, не в останню чергу бухгалтерського? У поєднанні зірок екрану, режисера і продюсера. Для успіху всі вони повинні бути талановиті. Але в будь-якому випадку фільм буде вважатися «акторським» або «режисерським», продюсеру «перша скрипка» не дістанеться. Його справа – гроші.

В ефективності управління важливі і цілі, і засоби. Але їх не можна плутати. Мета задає кошти. Якщо відбувається навпаки, мета підміняється.

 Прогноз 2020: боїмося змін і чекаємо їх одночасно

Джерело: https://www.mk.ru/politics/2019/12/27/sekrety-effektivnykh-menedzherov-ot-stalina-do-potanina.html

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *