Як себе вести, якщо коханець перестав дзвонити і писати

Ви – не дружина, і тому не звикли до байдужому відношенню. Багато коханки думають, що завжди будуть оповиті турботою і увагою, адже їхнє завдання – дарувати радість і втіха. Але одноманітний дозвілля не завжди привертає, і чоловік може видалити ваш номер з телефонної книги без жалю. Що робити, якщо коханець не дзвонить і не пише, а серце ще бажає бути з коханим?

Зміст приховати

Як себе вести, якщо коханець перестав дзвонити і писатиДля зміцнення відносин з коханцем необхідно зберігати грань між дівчиною недоступною і на все згодної. Джерело: Flickr (Greta_Tu)

Чому коханець охолов

Вірність – досить рідкісне явище. Яким би зразковим сім’янином не здавалося чоловік, він хоча б раз думав про зраду. У запалі сварки, в момент охолодження або непорозуміння чоловік відчайдушно потребує надійної опори, в затишному притулок, де він зможе вилити свої почуття і зустріти бажану щирість.

Але все це – проблеми шлюбу. Як же тоді з’являється розлад у стосунках між коханцями, і що робити, якщо коханець охолов? В першу чергу винна буденність. Для чоловіка стосунки поза шлюбом є джерелом гострих відчуттів.

Він хоче отримати від коханки абсолютно нові емоції. По-друге, чоловік втомлений від характеру дружини хоче спілкуватися з непередбачуваним для нього людиною, тому коханка з повадками дружини незабаром його втомить.

По-третє, це можливість стати для когось героєм, бажаним чоловіком.

Це цікаво! Не можна ставитися до красивих вчинків коханця, як до чогось само собою зрозуміле.

Коханка повинна дякувати за кожен подарунок, як в перший раз, і всіляко демонструвати захоплення, однак перегинати палицю теж не варто. Для зміцнення відносин з коханцем необхідно зберігати грань між дівчиною недоступною і на все згодної.

Чи не дзвонить і не пише: як виправити ситуацію

Світова статистика свідчить, що серед одружених чоловіків майже 76% хоч раз змінювали дружинам. Однак дуже мало чоловіків кидає сім’ї заради коханок. Перша причина, чому коханець охолов – можливо його дружина дізналася про вашу зв’язок і поставила ультиматум. Або ж він зауважив тривожні знаки в її поведінці і вирішив більше не ризикувати.

Якщо коханець не дзвонить три дні, то цілком ймовірно, що до нього несподівано приїхали родичі, захворіла дитина, або друзі раптово запросили на дачу.

Причин такого мовчання незліченна кількість, тому не варто мучити себе. Частіше нагадуйте собі, що стали коханкою для того, щоб мати особистий простір.

Ось і займіться собою, поки він не пише, щоб зустріти обранця оновленої і красивою.

Отже, що робити якщо коханець перестав дзвонити:

 • Не влаштовуйте істерик. Ні в якому разі не погрожуйте, якщо коханець не дзвонить довгий час. Такою поведінкою ви точно віджахнете його назавжди, а якщо навіть повернете, то відносини ніколи не статут колишніми. Чоловік буде бачити в вас загрозу, і постарається якомога швидше і акуратніше позбутися від вашого суспільства.
 • Чи не насідати. Завалюючи його повідомленнями і дзвінками, ви досягнете тільки роздратування. Він вимкне телефон або поміняє номер, а при зустрічі зробить вигляд, що не знайомий з вами. Якщо додзвонитися, то почуєте крики і тільки засмутити.
 • Не засмучуйтесь. Якщо ваші шляхи з коханцем постійно перетинаються (спільні друзі, робота, ви сусіди) намагайтеся виглядати веселою і безтурботною. Нічим не показуйте, що його відхід вас засмутив. Дайте йому зрозуміти, що ваше благополуччя не залежить від його присутності, фліртуйте з іншими і посміхайтеся. Він обов’язково спробує вивідати причину вашого щастя. Тоді і можна зізнатися, що ви трохи засмучені, а спогади про ваші стосунки цінні, але життя не закінчується.

Зверніть увагу! Незалежність жінки приваблює чоловіка найбільше.

 • Не будьте дуже холодні. Чоловіки, звичайно, завойовники, але довго штурмувати одну фортецю не будуть. Ви знаєте свого чоловіка, його характер і витримку, тому розраховувати скільки грати недотрогу повинні ви самі. Головне не відштовхнути його своєю холодністю і не розлютити.
 • Не опускайте руки. Якщо коханець не дзвонить, а ви хочете все роз’яснити, влаштуйте зустріч на нейтральній території в спокійній обстановці. Прийдіть на зустріч красивою, але не розпусною. Замовте кави і приємно посміхайтеся, не приховуючи смутку в погляді. Скажіть, що ви все розумієте і шкода, що ви не зустрілися при інших обставинах. Дана тактика допоможе, якщо ви допустили помилку, образивши його. Є велика ймовірність, що побачивши вас вразливою і лагідної, чоловік ще раз обміркує своє рішення.
 • Чи не віддаляється. Якщо в загальній компанії ви помітили, що коханець не виявляє роздратування, а, навпаки, винувато опускає очі, завжди можна ненароком виявитися занадто близько, щоб вдихнувши запах ваших духів, на нього нахлинули спогади. Можливо він не дзвонить під впливом якихось обставин, і ви навіть не при чому. Коханець буде придушувати почуття, проте ненав’язлива близькість цьому завадить.
 • Чи не виявляйте образу. Якщо у вас є спільні знайомі, які в курсі ситуації, не демонструйте їм своє невдоволення. Намагайтеся говорити про те, якими надійними були ваші стосунки, і ви не знаєте, як пережити мовчання коханця.
 • Не відкривайте всі карти. Створити інтригу – відмінний спосіб зацікавити чоловіка. Ви сказали загальним друзям, що пережили неприємну втрату, але вже зовсім скоро станеться те, що вас відволіче. Ви купуєте нові наряди, міняєте зачіску, носите нові коштовності, але не визнаєте звідки і для чого всі ці зміни. Будьте впевнені, що бажання дізнатися вашу таємницю полонить коханця.

Як себе вести, якщо коханець перестав дзвонити і писатиЯк показує практика, якщо коханець зник без пояснень, значить він просто охолов і не бажає продовжувати відносини. Джерело: Flickr (Donovan_Rees)

Як вчинити, якщо коханець пропав без пояснень

Не варто чекати від коханця позамежного мужності і справедливості, адже справжній чоловік ніколи не стане принижувати брехнею двох жінок одночасно. Чоловік не дзвонить, щоб не довелося пояснюватися і вислуховувати скривджені крики коханки. Вони ненавидять з’ясовувати стосунки, тому догляд по-англійськи є улюбленим методом у коханців.

Важливо! Безслідне зникнення – знак боягузтва.

Всі чоловіки вважають себе героями і бачити зайвий доказ зворотного не бажають. Грань між ніжним коханцем і жорстоким колишнім – дуже тонка. Сьогодні ви улюблені і оповиті ласкою, а завтра зустрічаєте погляд, повний ненависті. Можливо не варто повертати такого чоловіка – краще спробувати його забути.

Якщо ж ви маєте намір відродити відносини, годі було заявлятися до нього на роботу або відкрито викликати його на розмову. Не створюйте компрометуючі обставини, адже постраждати можете ви обидва. Постарайтеся згадати, чим ви могли відштовхнути і образити коханця.

Зверніть увагу! Можливо, ви ненароком вдарили по його почуттю власної гідності, адже багато чоловіків дуже вразливі в цьому плані.

Як показує практика, якщо коханець зник без пояснень, значить він просто охолов і не бажає продовжувати відносини. Чоловіки за своєю природою досить напористі, їм властиво зберігати таємні відносини в будь-яких умовах поки їм цього хочеться. Але якщо інтерес до обраниці загублений, для них нічого не варто втекти без пояснень.

Відносини коханців, як і будь-які інші відносини, піддаються випробуванням. Відмінність лише в тому, що чоловіки в небезпечний момент з легкістю ними жертвують. Безслідне зникнення коханця – вірний знак охолодження і байдужості. Можливо, все це не коштує тих зусиль, які ви витратите, повертаючи коханця.

Відео по темі

& Lt; span id = “selection-marker-1” class = “redactor-selection-marker» data-verified = »redactor» & gt; & lt; / span & gt;

Як себе вести, якщо коханець перестав дзвонити і писати

Джерело: https://anutkina.info/otnosheniya/muzhchini/127-sos-chto-delat

Коханець не хоче спілкуватися: чому він зник і що робити ⇒ Блог Ярослава Самойлова

Як себе вести, якщо коханець перестав дзвонити і писати
Коханки, даруючи чоловікам радість, часто вважають, що за це їх зобов’язані оточити увагою і турботою, але в дійсності це не зовсім так. Ви – не дружина і вважаєте, що байдужості до вас коханець не може проявити. Однак одноманітний дозвілля набридає, і ваш коханий запросто видалить ваш номер з телефонної книги. Навряд чи ви побіжите з’ясовувати причини його поведінки, адже поруч з ним дружина. Залишається самої подумати і зрозуміти бажання коханця перестати спілкуватися і стати для вас невидимкою.

З цієї статті ви дізнаєтеся:

 • Чому коханець охолов і не хоче спілкуватися
 • Причини, чому коханець зник і ігнорує
 • Як змусити коханця знову спілкуватися

Чому коханець не хоче спілкуватися

Як себе вести, якщо коханець перестав дзвонити і писати

Якщо ви разом не так вже давно, то, ймовірно, коханий хоче таким чином натякнути, що був «випробувальний термін», і ти його не пройшла. Якщо ж ваша зв’язок вже досить довга і міцна, то у вашого коханця, як і у всіх людей, є свої невідкладні справи і найрізноманітніші обов’язки, відкласти які він не те щоб не хоче, але не має права. Крім тривалості відносин, на бажання спілкуватися впливає ще й щирість, а також частота зустрічей.

Одружений коханець спочатку довго доглядає, а ви, як думаюча жінка, не бачачи майбутнього у таких відносин, відмовляєтеся, проте він продовжує наполегливо вас завойовувати. У цей період він не скупиться на обіцянки, що обов’язково розлучиться з дружиною і одружується на вас. Сподіваючись на його чесність, ви хочете з ним зустрічей і погоджуєтеся спілкуватися.

Ось три причини, чому коханець перестає спілкуватися зі своєю пасією:

 1. Він уже домігся свого: вона стала доступною. Як відомо, заборонений плід солодкий. Поки жінка відмовляє, вона розохочує чоловіка, а коли він отримує все, що хотів, йому раптово стає нудно. Інтерес викликає процес «полювання», а не сама видобуток.
 2. Ви можете зустрічатися більше року, але не сподівайтеся, що коханець хоче залишитися з вами. Якщо він протягом двох місяців з цим не пропонує скріпити її заявою в ЗАГС, можна зробити висновок, що він цього не хоче і ніколи не зробить. Обіцянки і виправдання слухати безглуздо. Щоб стати законною дружиною, треба шукати вільного чоловіка, а не чекати, поки одружений коханець «дозріє». Пасії зазвичай так і залишаються коханками.
 3. Улюблений шукає в вас лише доповнення до дружини. Він підкорює свою майбутню фаворитку, щоб брати від неї те, чого не вистачає йому в сім’ї. Якщо жінка стає коханкою, значить, вона згодна на такий розклад. Вона вже дає йому секс, любов, увагу і т. Д. А дружина у чоловіка вже є, і шукати їй заміну він не має наміру, так само як і жити з пасією.

Коли коханець не хоче спілкуватися, це говорить про те, що він уже ситий вашими відносинами, він отримав все, що сподівався від вас отримати, і тому не бачить сенсу в продовженні зв’язку і хоче розірвати її.

Чому чоловік віддаляється:

Що робити, якщо коханець ігнорує і зникає

Як себе вести, якщо коханець перестав дзвонити і писати

Причин того, що коханець не хоче спілкуватися і ігнорує, може бути багато. Ймовірно, ви не підійшли йому чомусь або він зрозумів, що любить свою дружину і не хоче проблем в своїй родині. Якщо це сталося, швидше за все, він піде від вас і для початку перестане спілкуватися, а потім поставить вас «в ігнор» назавжди.

Якщо ж ви довго перебуваєте з ним у відносинах, то причинами мовчання коханця і зникнення його з вашого поля зору можуть бути:

 1. Зайнятість. Пам’ятайте, що ви не дружина, а коханка, і те, що чоловік не хоче перед вами звітувати, зрозуміло. У кожної людини є робота, обов’язки, сім’я, і ​​це вимагає багато часу і сил. Він може просто забути про вас серед своїх буденних справ і не знайти хвилинки, щоб поспілкуватися.
 2. Згасання пристрасті. Навіть найсильніші почуття іноді остигають, як би ви не хвилювали спочатку свого чоловіка. Ще недавно він згорав від пристрасті, говорив що хоче вас, а тепер не відчуває до вас ніякого потягу. Ви можете зробити висновок, що почуття вашого коханця згасли за тим, що ваші зустрічі раз від разу стають рідше і коротше.
 3. Тільки секс. Якщо партнер хоче від вас тільки секс, то в інший час, коли його «голод» вгамує, він може не дзвонити, бо ніяких інших точок дотику у вас немає. Вам нема про що спілкуватися, у вас немає спільних інтересів. Ви різні люди.
 4. Сімейні проблеми. У кожній родині такі проблеми з’являються час від часу і вимагають негайного вирішення. Дружина завагітніла, приїхала теща, нагрянули в гості племінники, затопили сусіди зверху або пропала улюблена собака … Чоловікові колись з вами спілкуватися, поки він зайнятий вирішенням нагальних питань.
 5. Інша жінка. Якщо одного разу він знайшов вас, то ніщо не заважає йому одного разу знайти іншу коханку. На відміну від пошуків нової дружини, нову пасію знайти досить просто. Красивих і доступних жінок досить багато, не спокушайтеся себе думкою, що ви єдина в своєму роді. Якщо чоловік по природі не однолюб, в один прекрасний момент його почуття охолонуть, і він захоче новизни. Ось уже в його житті з’явилася інша, і він може на час перестати з вами спілкуватися або взагалі піти назавжди. Адже завжди можна знайти більш молоду і красиву.
 6. Виховання. Ваш коханець може бути так вихований, що першим спілкуватися не хоче з принципу, якщо ви з ним посварилися. Є люди, які не з’ясовують стосунки, а просто мовчать. Так вони намагаються маніпулювати, щоб ви відчули свою вину і перша почали спілкуватися. Мовчанням коханець хоче показати, що наполягаючи на своїй позиції, ви нічого не доб’єтеся, а його втратити можете легко.
 7. Немає реальної можливості спілкуватися, навіть якщо він хоче цього. Буває і таке, не слід скидати з рахунків, що у коханця просто немає фізичної можливості поки що з вами зв’язатися. Форс-мажор: потрапив до лікарні, весь час контролює родина і т. Д. Хоча в наш час така причина, треба зізнатися, досить рідкісна.
 8. Догляд. “Елементарно, Ватсон”. На жаль, ваш коханець боягузливий і просто вас не любить, а тому вважав за краще піти «по-англійськи», не спілкуючись і нічого не пояснюючи. Він не хоче довго з’ясовувати стосунки, або він боїться скандалу і сліз. Тому чоловік вважав за краще просто тихо зникнути з вашого горизонту.
 9. Дружина все тримає під контролем. Деякі коханки і правда не зовсім розуміють всю серйозність сімейного життя свого коханця. Більшість жінок має гарну інтуїцію, і вони відчувають, коли їх чоловік «іде наліво». Чоловіки в свою чергу теж не «барани», і коли дружина щось підозрює, то і він теж це відчуває. Припиняється все спілкування – дзвінки, листування, побачення, тому що коханець тимчасово хоче «залягти на дно» або намагається стати зразковим сім’янином, причому, можливо, серйозно, що теж не можна виключати.

 

Також не слід забувати, що дружина вашого коханця могла про вас дізнатися і примусити його з вами розлучитися, навіть якщо він не хоче цього. Якщо дружина для нього в пріоритеті, і він не збирається псувати з нею відносини, то він відразу ж припинить з вами спілкуватися і видалить ваш номер телефону.

Якщо ж коханець вас цінує, то його мовчання поки вимушене і тимчасове. Пам’ятайте, що ви спілкуєтеся не з вільною людиною, а з одруженим, і він в будь-яку хвилину може сказати, що не хоче з вами зустрічатися. Скажіть спасибі, якщо він чесно попередив вас, що хоче розірвати відносини.

Не слід сильно переживати.

Однак не виключено, що коханець просто хоче зникнути. Ви його вже не цікавитеся ні в якому сенсі.

Навіщо ж йому докладати якихось зусиль, щоб бути на зв’язку? Ви – пройдений етап в його житті, просто прийміть це як даність, тому що все одно змінити ситуацію ви не в змозі.

Збережіть в порядку свої нерви і подумайте про те, що рано чи пізно це повинно було прийти до логічного завершення.

Інші причини, чому коханець не хоче спілкуватися і ігнорує:

Як зробити так, щоб коханець знову захотів спілкуватися

Як себе вести, якщо коханець перестав дзвонити і писати

Не слід думати, що ваш партнер – втілення справедливості і мужності, адже справжній чоловік ніколи не буде брехати двом жінкам. Це принизливо. Подивіться правді в очі: він не хоче спілкуватися, щоб не пояснюватися і не вислуховувати крик ображеної коханки. Йому не потрібні такі проблеми, адже набагато простіше піти «по-англійськи». Так подумайте: навіщо вам спілкуватися з таким? Адже він просто боягуз. Забудьте його, ви гідні кращого чоловіка.

Якщо ж ви не дивлячись ні на що хочете відродити вашу зв’язок, не слід «брати бика за роги» і приходити за роз’ясненнями до нього в офіс або відкрито кликати його на розмову. Не створюйте для нього компрометуючі обставини, адже в підсумку постраждати може не тільки він, а й ви. Постарайтеся краще подумати, чим ви могли образити свого коханця, чому він не хоче спілкуватися з вами.

Вирішувати проблему потрібно дивлячись на ситуацію, що склалася.

  1. Якщо проблема в дружині.

Вона пильно перевіряє всі дзвінки та повідомлення в його телефоні, хто йому пише в соціальних мережах, стежить за всіма пересуваннями чоловіка. У цьому випадку багато залежить від ступеня довіри між вами і терпіння дружини. Він, ймовірно, захоче викроїти час, щоб сказати потихеньку, що спілкуватися треба перестати щоб уникнути неприємностей.

Якщо поведінка чоловіка не викликає підозр, то дружина не буде контролювати його вічно, у неї теж є свої справи. Тільки при наступній зустрічі ви зможете зрозуміти, чому коханець не хоче спілкуватися.

Звичайно, він може і прибрехати, кому хочеться виглядати в очах жінки підкаблучником. Зручніше прикрасити дійсність: діти захворіли, на службі аврал і так далі.

Так ваш коханець береже своє ображене самолюбство.

  1. Якщо виникла серйозна проблема.

На жаль, в нашому житті трапляються і проблеми більш суворого порядку – хвороба або смерть близьких людей, звільнення або великі проблеми на роботі, банкрутство, пожежа, повінь, крах усього життя. У цьому випадку вже не до коханок.

Здавалося б – ще недавно ви провели прекрасну ніч, а на наступний ранок він скидає твої дзвінки і не відповідає на повідомлення. Не треба бути «прилипала» і постійно йому дзвонити. Якщо під час вашого побачення не було навіть натяку на розрив, отже, щось тут пішло не так.

Як себе вести, якщо коханець перестав дзвонити і писати

Почекайте якийсь час. Постарайтеся дізнатися про нього на стороні.

   • – Заходьте на його сторінки в соціальних мережах – заходить він туди?
   • – Запитуйте у спільних друзів – чи не сталося що з ним?
   • – Чекайте дзвінка – ймовірно, він просто не зміг знайти для нього час.

Якщо ви дізнаєтеся про якісь глобальні зміни в його житті, які «збили його з ніг», то поки відійдіть в сторону. Йому не до вас. У важкій ситуації ви своїм мерехтінням і підвищеною увагою можете його тільки вивести з себе.

  1. Якщо ти стала для нього надто небезпечна.

Деякі коханки ніяк не хочуть змиритися зі своїм статусом. Навіть якщо у неї була всього лише скороминущий зв’язок з даним чоловіком, вона відразу хоче сісти йому на шию. Такі жінки відразу липнуть до коханця, як банний лист, і прагнуть отримати його в своє безроздільне користування будь-що-будь.

Вона то шантажем, то сльозами і скандалами просить чоловіка приділити їй максимум своєї уваги, спілкуватися з нею кожну хвилину, віддати їй всю любов.

Вона, не соромлячись, розповідає про їхні зв’язки всім знайомим, щоб законна дружина скоріше дізналася правду.

Вона дзвонить йому то на роботу, то додому прямо посеред ночі, то нищить риданнями, то каже, що хоче накласти на себе руки, поводячись, як закінчена психопатка.

Звичайно, будь-який одружений чоловік швидко розуміє, в яку халепу він потрапив, і хоче втекти подалі від такої «зазноби», робить все, щоб не спілкуватися з нею: заносить її в чорний список всюди – в телефоні, в соціальних мережах і навіть в думках .

Неодноразово пропонує розлучитися по-хорошому і навіть починає загрожувати.
Якщо ви – саме такий тип коханок, то від вас рано чи пізно втечуть всі чоловіки. Від таких біжать навіть холостяки – прилипливих ніхто не хоче.

Коли ви почнете поважати самі себе, то швидше знайдете свою половину, і необхідність чіплятися за чужих чоловіків відпаде.

Перегляньте своє справжнє ставлення до себе і до чоловіків. Ось коли ви самі вийдете заміж, то зрозумієте, як це неприємно і важко, коли якась стерва намагається зламати ваш сімейний затишок постійними докучаннями, дзвінками і повідомленнями.

  1. Він намагається тебе перевиховати.

Є такий різновид чоловіків – він сідає поруч і каже, що будь-які відносини він з вами перериває, здогадайся, мовляв, сама, в чому у нас раптово виникла проблема. А потім раз – і пропадає. Такий собі хитромудрий психологічний прийом. З таким коханцем простіше зовсім перестати спілкуватися, ніж все подальше життя грати в загадки.

  1. Не бреши сама собі.

Деякі кинуті жінки намагаються виправдати своїх коханців за їх незрозуміле небажання спілкуватися, придумують всякі виправдання, слушним приводи. Шкода таких бідолах, адже в наш вік втратити когось з уваги практично нереально.

Не обманюйте себе: по-справжньому закоханий чоловік, якщо захоче, то свою любов завжди хоч з-під землі дістане, навіть без всяких телефонів і Інтернету. Тому, якщо нічого страшного і безвихідного з ним не сталося, то мовчання партнера – перший дзвіночок до близящихся розставання.

Як себе вести, якщо коханець перестав дзвонити і писати

Якщо коханець не хоче спілкуватися, не пише, не дзвонить, ігнорує всі ваші спроби з ним побачитися, то висновок можна зробити однозначний: ви йому не потрібні. Причому, швидше за все, назавжди. Не витрачайте на нього свій дорогоцінний час, адже молодість не вічна. Шукайте собі іншого!

Спасибі, що дочитали цю статтю до кінця

Як себе вести, якщо коханець перестав дзвонити і писати

Привіт, мене звуть Ярослав Самойлов. Я експерт психології відносин і за роки практики допоміг більше 10 000 дівчатам зустріти гідних половинок, побудувати гармонійні відносини і повернути любов і розуміння в сім’ї, які були на межі розлучення.

Найбільше на світі мене надихають щасливі очі учнів, які зустрічають людей своєї мрії і насолоджуються по-справжньому яскравим життям.

Моя мета – показати жінкам такий шлях розвитку відносин, який допоможе їм створити синергію успіху і щастя!

Джерело: https://yaroslav-samoylov.com/psihologija-otnoshenij/lyubovnik-ne-hochet-obshhatsya.html

Як себе вести дівчині, якщо чоловік не дзвонить і не пише? Що значить така поведінка?

Як себе вести, якщо коханець перестав дзвонити і писати

Після першого побачення або навіть після декількох зустрічей з вподобаним вам чоловіком ви нетерпляче очікуєте, коли він подзвонить або напише, але поки тиша? Таке трапляється нерідко.

Перший порада – не нав’язуйте кавалеру, що не терзайте себе, що він не дзвонить.

Ваше неадекватна поведінка не приведе вас до успіху, навпаки, навіть якщо чоловік відчуває до вас взаємну симпатію, постарається триматися подалі від жінки, чиї вчинки викликають подив і роздратування.

Читайте також:   Привітання з днем народження дівчині: ідеї, вірші і проза

Розглянемо, чому хлопці різко перестають дзвонити і писати після першої зустрічі, яка чоловіча психологія, що робити дівчатам в такій ситуації і чи можна дзвонити першої на початку відносин.

Причини його мовчання після побачення: психологія стосунків

Якщо він перестав дзвонити і писати, що це може означати і як себе вести? Мовчати кілька днів або тиждень він може з кількох причин. Часом складно з’ясувати, чому мовчить саме ваш чоловік.

Якщо ви не дочекалися дзвінка, провівши перше побачення, якщо про ваше існування забуває той, з ким ви кілька років разом, якщо тиша триває два дні, тиждень або набагато більше – щоб розуміти, як себе вести, потрібно розглядати кожен випадок окремо. Причини тут можуть бути різними, різними будуть і поради, як поводитися жінці.

Розглянемо основні причини, чому хлопець перестав дзвонити, і як вчинити при цьому жінці:

 1. Тиша після першого побачення. Після чудового вечора ви відчуваєте крила за спиною, повертаєтеся додому, повна щастя і планів на майбутнє, проте дзвінка або повідомлення від чоловіка немає ні в цей день, ні на наступний. Швидше за все, чоловік не дзвонити спеціально, так як йому необхідна пауза, щоб зрозуміти і розібратися зі своїми почуттями. У психологів існує думка, що хлопці часто лякаються власних почуттів. Чоловікам потрібно час, щоб зважитися на відносини. Дане твердження підходить лише в тому випадку, якщо мовчання триває пару-трійку днів. Якщо воно затягнулося на кілька тижнів, чекати повернення чоловіка в ваше життя навряд чи варто.
 2. Занадто багато почуттів. Результат першого побачення може бути і сумним – кавалер може злякатися надлишку емоцій з боку жінки. Чоловікам складно висловлювати всі свої почуття в першу зустріч, особливо, якщо вони тільки зароджуються. Якщо протягом всієї романтичної зустрічі дівчина явно висловлює свою любов, мріє, в якій сукні буде виходити заміж, як назве загальних з ним дітей, де проводити спільну відпустку, молода людина віддасть перевагу триматися від такої рішучої дами подалі.
 3. Чи не все так казково. У жінок прекрасно виходить імітація задоволення в ліжку, а чоловіки вміють виглядати зацікавленими, захопленими. Якщо минуле побачення для вас виявилося чудовим, веселим, незабутнім, не факт, що чоловік думає про вашу зустріч так само. Може бути, він лише робив вигляд, що йому цікаві ваші розповіді про фігурному катанні або недавно переглянутому любовному серіалі. Згадайте, як саме проходило ваше побачення. Говорили тільки ви або обранець щиро підтримував бесіду? Раптом інтерес виник тільки у вас?
 4. Як себе вести, якщо коханець перестав дзвонити і писатиНедавня сварка. Якщо ви з чоловіком серйозно посварилися, немає нічого дивного, що він не дзвонить, чи не шле повідомлень. Зазвичай після сварки чоловіки виставляють себе жертвою, чекаючи, що жінка перша піде на контакт. Багато хлопців вкрай негативно ставляться до нападок з боку партнерки, особливо, якщо вважають причину скандалу несуттєвою. Чоловікам простіше зачаїтися в очікуванні, поки дівчина заспокоїться. Гучні з’ясування відносин – то, що чоловіки не переносять. Якщо ви любителька влаштовувати істерики на рівному місці, пам’ятайте, що в один день партнер зникне назавжди.
 5. Він не любить телефонні дзвінки. Деякі чоловіки не люблять дзвонити, писати повідомлення. Вони вважають за краще спілкуватися наживо. Тільки особлива потреба змушує їх взяти в руки гаджет. Якщо ви плануєте відносини з таким чоловіком, змиріться, що його любов виражається не пропущеними дзвінками або отриманими повідомленнями.
 6. Зайнятість. Дуже часто фраза «був зайнятий» використовується в якості стандартної відмазки, але якщо ви запали на кар’єриста, відповідального співробітника, не дивуйтеся, що чекати від нього звісток доводиться довго. Його мовчання може пояснюватися несподіваними труднощами, вигідним контрактом, важливими переговорами. В цьому випадку пам’ятайте, що обранець з головою поринув у роботу, відсунувши інші сфери життя на другий план.
 7. Фінансові проблеми. Деякі сучасні дівчата мають більші запитами в матеріальному плані. Їх не приваблюють прогулянки в парку, читання віршів під місяцем. Вони вважають за краще зустрічатися в кінотеатрі, кафе, боулінгу та т.д. Звичайно, це досить затратно для кавалера, оскільки справжній чоловік вважає своїм обов’язком оплатити розважальні заходи. Якщо ви знайомі недавно, ймовірно, хлопцю складно зізнатися вам, що він відчуває грошові проблеми і не може дозволити собі відвести вас на побачення в місце, де потрібно платити.
 8. Звичайний бабій. На жаль, таке трапляється досить часто. Якщо ви зіткнулися з ловеласом, можна дати лише одну пораду – проявляти більше обачності в знайомствах з протилежною статтю. Він домігся своєї мети, ви піддалися його чарівності. На цьому його місія закінчена, він спокійно відправляється на пошуки чергової шанувальниці. Навряд чи ви побачите або почуєте його ще раз – другі побачення з бабіями річ неможлива. Не витрачайте час на очікування дзвінка після проведеної з ним ночі. Нагодувавши вас казками про своє успішне і крутому бізнесі, що зводили прогулянками на яхті, катаннями на дорогому автомобілі (напевно в оренду), він з легким серцем забув про вас, отримавши бажаного. Далі йому витрачатися на вас безглуздо.
 9. Одружений кавалер. Наявність законної дружини або постійної дівчини – ще одна часто зустрічається причина, чому ви не можете дочекатися дзвінка / повідомлення. Перебуваючи в тривалих серйозних відносинах, чоловік втрачає інстинкт мисливця, йому необхідне підживлення. Флірт з привабливою незнайомкою на корпоративній вечірці – не привід продовжувати спілкування з нею далі.
 10. Відсутність взаємності. Такий варіант підходить для ситуації, якщо ви тільки познайомилися. Якщо після першого побачення чоловік не передзвонює, значить, він зрозумів, що ви йому не підходите. Не приймайте це занадто близько до серця, не вважайте себе некрасивою, дурною, нецікавою. Ймовірно, хлопець вирішив себе не відповідає вам, йому здалося, що ваші вимоги до чоловіків дещо завищені або у вас просто різні інтереси і цілі в житті.

4 відмінних способу, як запропонувати хлопцеві зустрічатися

Як себе вести, якщо він тільки відповідає на ваші дзвінки?

Трапляється, що ініціативи від хлопця не дочекатися, але він завжди йде на контакт, якщо дівчина дзвонить або пише сама. Така поведінка пояснюється не меншою кількістю причин, ніж мовчання.

 1. Страх перед відмовою. Відмови бояться зазвичай недосвідчені і сором’язливі молоді люди. Хлопець просто розгублений, не знає, про що говорити.Можливо, у нього є бажання набрати ваш номер, але тільки телефон виявляється в руках, кавалера охоплює паніка. Його голова зайнята тривожними думками: що сказати, як вести себе, якщо дівчина зайнята, раптом вона не погодиться розмовляти, тим більше зустрітися … Якщо ви підозрюєте, що ваш обранець з таких, візьміть ініціативу в свої руки.

  Покажіть йому, що його страхи марні, що він цікавий вам не менше, ніж ви йому.

 2. Боїться образити. 

  Якщо кавалер не поспішає сам дзвонити протягом місяця, але ваші дзвінки і повідомлення не залишає без відповіді, задумайтеся, чи зацікавлений він у відносинах з вами? Однозначні відповіді, відсутність зустрічних питань, холодність, відстороненість – така поведінка явно показує, що спілкуватися хлопець хоче, але не може підібрати слів, щоб відмовити.

 3. Маніпулювання. У випадках, коли жінка протягом довгого часу відмовляється від інтиму з чоловіком, він може вдатися до маніпулювання, вибравши варіант ігнорування. Різке припинення спілкування з його боку – спосіб продемонструвати, що він ображений.Йому необхідні ваші емоції, щоб ви зрозуміли, що втратите його зовсім, якщо продовжите відмовляти в близькості.
 4. Як себе вести, якщо коханець перестав дзвонити і писатиВін ображений. Швидше за все, ви чимось образили чоловіка, або він порахував, що вам не цікавий. Більшість жінок навіть не уявляє, що чоловіки теж ранимі, образливі. Їх легко зачепити необережним словом, недоречним смішком, коментарем. Якщо це ваш випадок, то з гордості кавалер не стане дзвонити першим. Вихід один – поговоріть з ним відверто, щоб з’ясувати, на що він образився.
 5. Чекає відповідного моменту. Мало хто з чоловіків любить пусті балачки по телефону. Зазвичай вони дзвонять для того, щоб поділитися важливими новинами, домовитися про зустріч і т.д. Звичайно, якщо ваші стосунки зав’язалися давно, обранець буде дзвонити, щоб поцікавитися справами. Але якщо знайомство відбулося недавно, найімовірніше, що чоловік мовчить, очікуючи, коли у нього буде вільніше з часом і не хоче турбувати без приводу.
 6. Хвороба, неприємності. Чоловіки приховують свої слабкості. Він захворів, у нього виникли неприємності з родичами, на роботі і т.д. – навряд чи він поспішить повідомити вам про це. На вашому горизонті кавалер з’явиться, коли всі проблеми будуть залагоджені. До цього він цілком буде зайнятий дозволом виниклих труднощів, навіть не думаючи про дзвінки або повідомлення.
 7. Слабка зацікавленість. Іноді представники сильної статі тримають біля себе не дуже зацікавили їх дівчат як запасний варіант. Поки в його житті не з’явиться справжня любов, в моменти особливої нудьги він буде спілкуватися з вами. Без особливої потреби дзвонити кавалер вам не стане, але на ваш перший крок буде відповідати, щоб не упустити.

Періодично дзвонить: що це значить і що робити?

Якщо перше побачення позаду, ви спілкуєтеся дуже рідко і по телефону, то найімовірніше, що періодичними дзвінками чоловік нагадує про себе і перевіряє, чи готові ви. Пам’ятайте, для такого чоловіка ви лише запасний аеродром. Не ставтеся до його дзвінками серйозно, не будуйте ілюзій.

Запам’ятайте, ви, як і будь-яка інша дівчина, гідні, щоб за вами красиво доглядали, а не витрачали ваш час на власне позбавлення від нудьги. Періодичні телефонні розмови, за якими не стоїть запрошення на побачення, зводите до мінімуму.

Посилайтеся на важливі справи, цікаві заняття. Дайте чоловікові зрозуміти, що ви не на гачку у нього. Це змусить його зробити рішучі дії або залишити вас у спокої. Якщо кавалер зникне з вашого життя, значить, інтерес до вас був невеликий.

Чи потрібно робити перший крок самій?

Як же поводитися в такій ситуації? Чи варто телефонувати першою? Робити перший крок самій навряд чи варто. Якщо у чоловіка є до вас інтерес, він сам набере ваш номер. Завжди пам’ятайте, що це не єдиний і не останній чоловік на світі. Ваша незалежність від нього змусить його цінувати вас. Не показуйте кавалеру, що тільки і робите, що цілодобово чекаєте звісток від нього.

Як себе вести, якщо коханець перестав дзвонити і писатиНе показуйте чоловікові, що ви постійно про нього думаєте

Якщо він вважатиме, що у вас низька самооцінка, це дасть йому ідею використовувати вас. Для нього це буде зручно. Однак любов, повагу не отримати.

Будь-який чоловік хоче, щоб його обраниця була самодостатньою, позитивної, без зацикленості на чому-небудь. Жінка, в будь-який момент готова прибігти до чоловіка, завалюють його повідомленнями, обриває телефон, ніколи не буде цікава.

Кожен хлопець має інстинктом мисливця, йому подобається чарувати, підкорювати, наздоганяти, коли від нього тікають. Якщо ви побіжите йому назустріч, він втратить до вас смак.

Відмовтеся від будь-якої думки про переслідування об’єкта обожнювання! Це одна з найпоширеніших помилок серед жінок. Якщо дзвінка немає, значить, у чоловіка є причини. Не тіште себе дурними надіями, мріями, тим більше, не влаштовуйте істерик. Зітхніть з полегшенням, що завдяки його рішенню ви позбулися відносин, у яких немає майбутнього.

Випадки, коли це можливо

Однак існують ситуації, коли зателефонувати кавалеру першої все-таки доведеться, але їх мало:

 • Ви залишили у нього важливу річ. Це можуть бути ключі від квартири / роботи, документи і т.п. Щоб повернути забуте, не сидіть в очікуванні його дзвінка, зателефонуйте самі. Але не маніпулюйте, що не вигадуйте подібну причину, щоб зустрітися.
 • Після зустрічі він довгий час не був онлайн. Якщо пройшла доба, а чоловік не з’являвся в соціальних мережах, хоча раніше завжди був в мережі, можете зателефонувати і дізнатися, чи не сталося у нього чого.
 • Побачення було не першим. У разі довгого і близького спілкування ви можете самі набрати його номер. Зацікавлений вами кавалер буде радий вашій ініціативі.

Головне, об’єктивно дивіться на будь-яку ситуацію, не дозволяйте фантазії розігратися. Жоден чоловік в світі не гідний, щоб ви плакали через нього і занижували свою самооцінку.

Як вести себе на першому побаченні: поради для дівчат і хлопців

рекомендації психологів

Головна порада всіх психологів – зосередьтеся на собі. Якщо кавалер зник, не хоче продовжувати з вами спілкування, не дозволяйте депресії увійти у ваше життя. Докладіть усіх зусиль, станьте більш привабливим, цікавіше, щоб наступний чоловік був вражений вами.

 1. Розвиток. Придумайте для себе нове захоплення: кінний спорт, йога, валяння іграшок з вовни, курси масажу, живопис, танці – займайтеся тим, що приносить вам задоволення.
 2. Зміна способу. Більшість жінок впевнені, що новий стиль змінює на краще їхнє життя. Завдяки зміні іміджу вони привертають до себе більше уваги. Яскравість, доглянутість, краса – таку жінку важко не помітити.
 3. Оновлення гардеробу. Варіант не тільки для посилення привабливості, але і для підняття настрою. Практично будь-яка жінка не відмовиться від шопінгу. Купівля нової сукні, яскравих туфельок, кардинальна зміна стилю – не відмовляйте собі в цьому.
 4. Зовнішність. Може бути, обранець став менше вами цікавитися через те, що відносини позначилися на вашій зовнішності, ви стали не такою доглянутою, як на початку роману? Пам’ятайте, чоловіки люблять, коли поруч з ними красива дама. Будьте прекрасні, не має значення, разом ви два тижні або десять років.
 5. Яскраві враження. Даруйте собі позитивні емоції – поїхати в Таїланд, стрибнути з парашутом, сходити на автогонки. Втілюйте в життя ваші давні мрії. Так ви зможете менш болісно змиритися з розставанням, позбутися поганих думок.
 6. Вихід в люди. Чи не закривайтеся в чотирьох стінах. Звичайно, ви можете дозволити собі заливатися сльозами під сумну любовну драму, заїдаючи тугу морозивом або тортом. Але не більше одного-двох днів! Так ви можете зіпсувати собі фігуру, а це зовсім ні до чого. Підніміться з дивана, покличте подруг і рухайтеся вперед, до нових пригод!

Як себе вести, якщо коханець перестав дзвонити і писати

Джерело: https://woplan.net/kak-sebya-vesti-devushke-esli-muzhchina-ne-zvonit-i-ne-pishet-chto-znachit-takoe-povedenie/

Одружений коханець не дзвонить, не пише і не призначає зустрічей

Непросте явище в житті жінки – одружений коханець. Коли тобі потрібніший за все підтримка, розуміння і допомогу, поряд нікого не виявляється.

Тому що в цей час позашлюбний один підтримує, розуміє і допомагає іншій жінці – своїй законній дружині.

Свята, вихідні, знаменні дати – ти повинна бути готова зустріти на самоті (гордій або не дуже), тому що сім’я – святе. Якщо, звичайно, не попався варіант «вже все йде до розлучення».

Відносини між вами могли бути спочатку пристрасними, повними лютих емоцій або зворушливою ніжності. Але час згладжує напругу, ефект новизни проходить, побачення стають плановими і нудними.

І ось прийшов час, коли стали рідше не тільки зустрічі, але і дзвінки. Поки не пропали зовсім. Що б це могло означати – перша думка.

А ти вже будувала плани на спільне життя, вже мріяла, можливо, відбити його у дружини і стати найкращою, бажаною, незамінною. Але не встигла.

зміст

 • 1 Причини мовчання коханця
 • 2 Що зробити, щоб він подзвонив

Причини мовчання коханця

Звичайно, дуже багато залежить від того, як довго ви разом. Якщо разом тільки тиждень, можливо, ти не пройшла «випробувальний термін» і спілкування, власне, вже закінчено. Якщо зв’язок між вами більш довга – життя коханця наповнена багатьма речами, крім тебе, якими має прав зайнятися. До стажу зв’язку потрібно додати і інтенсивність або відкритість, щирість.

Як себе вести, якщо коханець перестав дзвонити і писати

Ти близька подруга або ескорт-послуги, з тобою відверто або ліжко – основна сцена спілкування. Тому можна зупинитися на декількох причинах, які можуть бути властиві відносинам з тим або іншим ступенем глибини і тривалості.

 • Коханець елементарно зайнятий. Роботою, сім’єю, друзями, може, взагалі у відрядженні. І ти не дружина, звітувати перед тобою ніхто не буде, просто пропаде, і все. Чи не страждай і перечекай. Головне в цей час – не нав’язуватися і не втомлювати чоловіка своїми дзвінками. Інакше тимчасова відсутність може перерости в постійне.
 • Згасла пристрасть. Якщо спочатку ви бачилися часто й подовгу, то тепер ви стали зустрічатися набагато рідше і зовсім ненадовго. Тепер партнер призначає побачення настільки рідко, що встигаєш забути, що не одна. А спільне час проходить настільки швидко, що не помічаєш, ніж воно було наповнене.
 • У вас не настільки довірливі і близькі стосунки, щоб щось, крім сексу, могло його змусити шукати приводу побачитися з тобою. І в ті моменти, коли сексу між вами немає, про що говорити і з якого приводу дзвонити? Ніжність, ласка, турбота – це все дружині, будинки, тут же навіть напружуватися не треба. Адже сенс відносин між вами зовсім інший, принаймні для тієї сторони.
 • Знайшов іншу. Як дружина не єдина жінка виявилася в життя цього казанови, так і ти можеш стати однією з череди. Можливо, були до тебе, тепер будуть і після. До всього треба бути готовою, адже ти знала про полигамности зв’язку з коханцем і вже пішла на неї. Просто тепер ти не номер два, а трохи нижче за списком, за хронологією або в пріоритетності.
 • Сімейні проблеми (дитина, дружина захворіла, завагітніла, приїхала теща і багато, багато іншого)
 • Тебе виховують. Можливо, ти щось повинна зрозуміти, усвідомити, в чомусь покаятися. Може, ви посварилися під час останньої зустрічі, і твій партнер вважає, що винна ти і тому дзвінка чекає саме від тебе, з пристрасними вибаченнями і запрошенням на романтичну вечерю.

Як себе вести, якщо коханець перестав дзвонити і писати

 • Тебе бросілі.Еслі чоловік не дзвонить і не пише навіть – скоріш за все, тебе вже кинули. І так, ніхто не буде довго розповідати, що ось, мовляв, кину зараз, і не пояснюватиме, чому і коли побачення у вас буде останнім. Він просто видалить знайомий номер з телефону і перестане дзвонити. Ось так різко, раз і назавжди. Ну або до першої необхідності – раптом не захочеться шукати когось іншого, а дуже захочеться спілкування з ким-небудь, хто не дружина. І скоріш за все, не любив він тебе зовсім. Якби любов була, тоді хоча б трохи він відчув себе зобов’язаним пояснити ситуацію і попередити, щоб не чекала, що не вигадувала причин, що могло трапитися. Хоча б з ввічливості, хоча б смс-кою. Але якщо не любив і вирішив кинути – хіба він кому-небудь що-небудь зобов’язаний, в своєму розумінні?

Висновок з усього один: якщо чоловік хоче – то робить, якщо не робить – значить, і не хоче зовсім.

Тому напружуватися, страждати, виправдовувати коханця в своїх очах і в очах тих подруг, які в курсі інтимного життя – справа клопітка і зовсім порожнє.

А взагалі не завадить пам’ятати, що він нічим не зобов’язаний тобі і зустрічається з тобою тільки при гострій СВОЄЇ потреби. Чи не на цьому побудовані відносини між вами?

Що зробити, щоб він подзвонив

Як зробити так, щоб твій друг дзвонив тобі, шукав, чекав хвилини з тобою? Для цього непогано було б стати потрібною, навіть більш – необхідною. Причому секс – добре, але це не єдине, де можна стати потрібною і бажаною. Вислухати, перейнятися, підтримати – стати другом і опорою. Можливо, стати тим, кого ти сама шукаєш в ньому.

Але така вже жіноча доля – чекати, розуміти, приймати і прощати. Створити довірчі, близькі і відкриті відносини, швидше за дружні, ніж любовні – але при цьому залишатися коханкою, а не тільки подругою. Якщо ти зможеш дати йому те, чого чоловікові не вистачає вдома, не вистачає в інших відносинах з ким би то не було, тоді ти зможеш отримати кубок першості за його увагу і любов.

Ну або принаймні прихильність і симпатію.

А взагалі, перш за все непогано б задуматися – щоб він подзвонив з якою метою? І на все ти готова, щоб це сталося?

 • Якщо підходити до питання глобально – то коханець повинен любити тебе в принципі. Ще на моменті, коли ви тільки почали зустрічатися, власне, почуття повинні стати основою зв’язку. Тоді питання, як як підштовхнути до дзвінка, стояти не буде. Адже якщо людину тягне – змушувати нікого не треба. Якщо ж партнер не був закоханий в тебе з самого початку – ніхто не заважає «закохати» його в себе зараз. Щоб згадував, щоб упивався хвилинами близькості, щоб пристрасно хотів викроїти час у своєму жорсткому розкладі – для зустрічі з тобою. Яка залишить чергове яскравий спогад.
 • Спробуйте розлучитися. Але для цього важливо врахувати деякі моменти: це має статися на піку почуттів, а не тоді, коли вже коханець не дзвонить, і до того ж між вами повинна бути хоча б нотка прихильності, якщо не любов. Інакше це буде розглядатися як рішення припинити спілкування, а не прагнення щось прояснити. Зате якщо розставання буде вчасно і на потрібному фоні, то це може показати ступінь взаємної цінності один для одного і, цілком ймовірно. освіжить виникла зв’язок.
 • Пообіцяй феєричний секс. Проти цього твій супутник не встоїть. Правда, потім доведеться виконати обіцяне – але хіба це проблема. Наприклад, ти почала займатися йогою і тобі хочеться випробувати з ним твої нові навички – прислухатися до нових відчуттів. Або пройшла куси чогось дуже еротичного – чоловіки люблять новизну.
 • Якщо він щось дуже любить (можливо, захоплюється чимось) – пішли повідомлення, що недавно бачила / купила / чула саме про це і у тебе є можливість поділитися або просто віддати взагалі. Диск, квитки, фільм, книга – що завгодно. Головне викликати інтерес і спонукати до дзвінка. Може бути, твій супутник – любитель смачно поїсти, а ти як раз освоїла дуже оригінальне і незабутнє за смаком блюдо.
 • Ти кожен раз дуже щиро висловлюєш свою радість з приводу дзвінка, приходу – і він впадає в якусь залежність від цієї радості, підживлюється нею, коли погано на роботі чи вдома, чи коли потрібно почути, що десь він цінний і важливий в будь-якому стані . Але він повинен відчувати, що для тебе це саме так, буде це гра або справжні почуття – але ефект це дасть.
 • Якщо ти знаєш, яка у супутника чоловіка – будь її протилежністю. Замість скандалів – тиша і спокій, замість халата – красиву білизну, замість холодного байдужості – щире участь в справах.

Однак скоріше за все, в дійсності якщо ви з коханцем не бачилися, причому вже давно, відповідь дуже проста: ти йому зараз не потрібна. Або не потрібна вже взагалі.

Джерело: https://obizmenah.ru/lyubovnice/zhenatyj-lyubovnik-ne-zvonit-ne-pishet-i-ne-naznachaet-vstrech.html

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *