Як сказати чоловікові, що хочеш його: 10 способів висловити бажання

Як сказати чоловікові, що хочеш його: 10 способів висловити бажання
Згадай, коли ти останній раз робила компліменти чоловікові? І яка була його реакція? Чи люблять чоловіки, коли їм говорять компліменти?

Зміст приховати

Вважаю, що компліменти, які ми говоримо жінкам, (наприклад, «ти у мене найкрасивіша, мила, ти так добре виглядаєш»), дієві і ефективні …

Чоловікам теж подобається, коли їм говорять приємні слова. Така наша природа – ми любимо, коли нас хвалять. Але, чи завжди ті ласкаві слова, які жінка говорить своєму чоловікові, дійсно є компліментом? Про це дізнаєшся далі.

І як завжди, я розповім тобі про колмпліментах, які ХОЧЕ чути чоловік. Але, спочатку хочу пояснити, чому я вирішив написати цю статтю для тебе.
Повір, перш потрібно прагнути зрозуміти свого чоловіка, а тільки потім – щоб мене неправильно зрозуміли. В такому порядку. Хочу підкреслити – це зовсім не означає, що свої інтереси ти ставиш на другий план. Зовсім навпаки, в результаті – задоволені обидва.

Що спільного між компліментами жінку та чоловіка і чим вони відрізняються?

Компліменти, які ми робимо один одному, переслідують одну і ту ж мету – показати значимість коханого або коханої для нас. Тому давай по порядку. Для початку хочу донести до тебе те, яку важливість несуть компліменти коханому чоловікові.

Компліменти чоловікові необхідні для того, щоб вселити в нього силу, давати йому підтримку. Твої слова, коли вони несуть щиру турботу, здатні донести до коханого, що він « герой»  Він хоче чути про це, а не здогадуватися. Вихваляючи його чоловічі якості – ти зміцнюєш впевненість чоловіка в собі.

Йому необхідно знати, що він сильний, що у нього є вплив, що він володіє даром переконання, наприклад. Дай йому зрозуміти, що ти знайшла в ньому « свого героя».

Ця стаття цінна тим, що ти отримаєш практичні навички, якщо прочитаєш її до кінця. Крім того, я поділюся « таємною інформацією», яку даю тільки на тренінгах.

Як сказати чоловікові, що хочеш його: 10 способів висловити бажання

Спасибі Євгенії! В їх сімейних стосунках з коханою панує взаєморозуміння. Я радий за них.

Хочеш отримати чоловіка своєї мрії? Тоді приступимо.

Мета того, щоб робити компліменти чоловікові – утримання емоційного зв’язку у відносинах.

 Спершу давай згадувати, що ж це таке – емоційний зв’язок? У сучасному світі існує думка, що успішні та функціональні відносини в подружжю, будуються на взаємоповазі та беззастережну довіру. А любов, пристрасть і інша «романтика» – справа не першої важливості, « можна і без цього» .

Якщо у ваших стосунках з чоловіком є ​​місце тієї самої «романтику», то зміцнює їх «емоційний зв’язок». Це важливо для вашого спілкування. І я поясню тобі чому.

Емоційний зв’язок, в подружжю, – це той фундамент, на якому будується Ваш Дім. Будинок, куди хочеться скоріше повернутися. Тобі знайоме відчуття, коли дуже хочеш потрапити додому після «поганого дня», де весь негатив дні не буде тяжіти над тобою. Це місце, де неприємності втрачають свою вагу, стають незначними.

Будь впевнена, якщо ви, як сімейна пара, яка не створюєте один для одного таку атмосферу, то ніхто цього не зробить для вас. Така обстановка необхідна. Адже справа може дійти і до прийняття рішення про розлучення, розриву відносин.

Запитай себе: чи хочу я, щоб спілкування з моїм чоловіком створювало умови « захищеності всередині мого Дому »? Якщо «так », то дуже ефективний метод – робити компліменти своєму чоловікові. І робити це правильно.

У тренінгу Шлях Жінки  ми вчимо жінок мистецтву робити правильні компліменти. Цьому навику присвячений цілий урок №18 під назвою «Компліменти».

Чому це так важливо? Читай далі.

Вплив на чоловіка, яке можуть надавати компліменти

А це особливо важливий момент. Як тобі така думка: ти можеш «програмувати» дії чоловіка за допомогою «правильних компліментів».

Примітно те, що з їх нехитрою допомогою можна домогтися від чоловіка …. та чого завгодно! Якщо ти знаєш, як говорити компліменти чоловікові в ліжку, в листуванні, на роботі, в будь-якому місці і в будь-який час, про його стилі, про його зовнішності – тим самим поселити в ньому бажання що-небудь зробити. Також ти можеш спокусити чоловіка, роблячи йому компліменти.

Хочу, щоб ти зрозуміла коректно. Для цього я приведу один вислів музи В.В. Маяковського – Лілі Брик. Ця думка дуже точно передає суть. Вона говорила: «… Треба вселити чоловікові, що він чудовий і навіть геніальний, просто інші цього не розуміють. І дозволити те, що забороняють йому будинку, і тоді ви створите свого ідеального чоловіка … » .

Але ж ти могла б зробити « правильний»  комплімент чоловікові. Скажи, що жоден із знайомих тобі чоловіків не володіє такими непересічними розумовими здібностями. Повір, це мотивує до звершень. Спрацьовує механізм – і чоловік, впевнений в своїх силах, починає діяти.

Як правильно робити компліменти чоловікові?

Отже, прагнення повернути посмішку на обличчі свого коханого, бажання його підбадьорити – похвально і абсолютно вірно. Але в більшості випадків жінки використовують «нібито випробувані і довели свою дієвість» методи, які приносять протилежний результат.

Наприклад: постаратися вивести його на «розмову по душам». Тут проблема в тому, що чоловіки в основному переносять труднощі «всередині себе». А тому для нього «промовляння своїх проблем» – це ні в якому разі не підбадьорювання. Навпаки, він ще далі віддалиться.

Згадай, чи бувало у тебе таке: на щиру спробу допомогти коханому він реагував таким чином, що ще більше закривався в собі?

Я хочу донести, що найкращий комплімент для чоловіка – фраза, яка охарактеризує твій стан поруч з ним, дасть зрозуміти, що ти щаслива і вдячна йому за те, що він з тобою. Чоловік хоче розуміти, що ти задоволена тим, як він за тобою доглядає.

Хоче знати, що ти відчуваєш себе щасливою поряд з ним, цінуєш те, що він для тебе робить. Тому хочу представити тобі дуже легкий, але ефективний метод. Зверни увагу на ось ці 16 фраз, «викритий» в компліменти чоловікові.

Ти можеш з успіхом використовувати їх для того, щоб розвинути, поліпшити ті якості, за які його цінуєш – мужність, сила і тому подібні риси характеру.

16 фраз, викритий в компліменти чоловікові …

 1. Твоя посмішка мене заводить / Ти змушуєш мене втрачати здоровий глузд
 2. Я втрачаю відчуття часу, коли перебуваю поруч з тобою
 3. Я постійно думаю про тебе, коли ти поруч
 4. Я обожнюю твою посмішку. Вранці, коли я її бачу, вона мотивує мене бути ще кращою для тебе.
 5. Візьми мене за руку, підемо на прогулянку. Я хочу, щоб всі побачили, який же у мене прекрасний чоловік
 6. Дивлячись в твої очі, хочу в них розчинитися. Я бажаю тебе. Ти більше харчуєш мої життєві сили, ніж повітря, яким я дихаю
 7. Хочу, щоб ти обійняв мене «всім тілом». Нехай між нами навіть вітер не проскочить
 8. Я не можу думати про щось інше, коли поруч зі мною знаходишся ти
 9. Якби ти був напоєм, я б тебе випила / або навпаки – смакувала, з блаженною посмішкою на обличчі
 10. Доторкнувшись до твого світу одного разу, я загорілася бажанням бути його частиною завжди
 11. Люблю, коли ти на мене дивишся ТАК. Я відчуваю себе коханою
 12. Коли ти говориш, я чую навіть твоє тепле дихання
 13. Немає такої людини в усьому світі. Який би мав таку цінність для мене
 14. Саме поряд з тобою я зрозуміла суть затвердження «жінки люблять вухами». Коли ти говориш, мою увагу прикуто до кожного слова, яке ти вимовляєш. Твій голос – це справжній магніт
 15. Я захоплююся твоїм умінням робити …… / твоєї здатністю
 16. Найкраще місце на землі, де я можу опинитися – твої сильні обійми. Я відчуваю себе захищеною поруч з тобою

Компліменти чоловікові – це зброя.

Отже, в твоїх тендітних руках – інструмент, яким можеш створити чоловіка мрії.

Ти здивуєшся, наскільки це просто – мати поруч такого чоловіка, який відповідає всім твоїм запитам. Головне те, що ти не позбавляєш його волі, адже, він сам цього хоче – БУТИ ДЛЯ ТЕБЕ КРАЩИМ. Нагадуй йому про те, що відчуваєш себе поряд з ним захищеною, і ти будеш це відчувати все сильніше.

Внуши йому, що з таким рівнем інтелектуального розвитку не зрівняється « жодна голова » на його роботі, що у нього там немає конкурентів. З кожним днем ця впевненість буде міцніти. Наповнюй розум свого обранця цією впевненістю.

І знову про гармонійність. Не завжди твої слова можуть досягти кінцевої мети і підбадьорити чоловіка. Ці слова можуть здатися награним, і він сприйме їх як лестощі. Вір тому, що ти говориш, роблячи компліменти чоловікові.

Крім того, чоловіків не можна перехвалювати. Зазнається ???? Це перевірена не однією жінкою і не на одному чоловікові.

Мерилін Монро казала: «Я згодна жити в світі, яким правлять чоловіки до тих пір, поки я можу бути в цьому світі жінкою». Ви маєте владу, використовуйте її. Так влаштований цей світ.

Але хочу нагадати: я бажаю, щоб будувалися щасливі сім’ї. І саме для жінок, які мають благородну мету – створити сім’ю, здорові відносини, я і віддаю накопичений досвід. І цей досвід призначений не для того, щоб спокусити чоловіка і порадіти « придбання іграшки».

Урок №5 під назвою «Секрети побудови відносин» (в рамках тренінгу Шлях Жінки ) дає жінці практичні навички і прийоми виведення відносин з чоловіком на новий рівень. У тому числі і за допомогою компліментів.

Спасибі тобі за прочитання цієї статті. Для мене дуже важливо знати, що мої слова має для тебе цінність! Збережи ці фрази на своїй сторінці в соцмережі. Пам’ятай, кажучи правильні компліменти чоловікові, ти робиш правильний вибір!

Читай топові матеріали мого блогу:

 • Як маніпулювати чоловіком?
 • Психологія відносин з одруженим чоловіком
 • Які жінки подобаються чоловікам?
 • 9 питань, які піднімають відносини жінки і чоловіки на новий рівень
 • Психологія відносин в парі: 4 ознаки усвідомлених почуттів
 • Як залучити чоловіка в своє життя?
 • 5 дивовижних якостей, які роблять жінку чарівною
 • 7 речей, які жінка може робити ротом
 • Як завоювати чоловіка за 90 днів?
 • Як думає чоловік, коли зустрічає “свою єдину”?
 • Як правильно просити чоловіка?

Як вести себе з чоловіком в ліжку. 5 основних правил?

 1. Як закохати в себе в чоловіка?
 2. Як зробити приємність чоловікові?
 3. 10 смс, які дають зрозуміти, що ти подобаєшся чоловікам
 4. 5 золотих істин, як зрозуміти чоловіка
 5. 16 безцінних прикладів, як робити компліменти чоловікові
 6. 19 приємних смс коханому чоловікові
 7. 11 тверджень закоханого чоловіка або як зрозуміти, що чоловік закоханий
 8. Як спокусити чоловіка? 4 способи, які тебе здивують

Джерело: https://yaroslav-samoylov.com/psihologija-otnoshenij/16-bestsennyh-primerov-kak-delat-komplimenty-muzhchine.html

Збуджуючі смс, фрази і слова хлопцю

→ в початок рубрики Еротичні смс

Як сказати чоловікові, що хочеш його: 10 способів висловити бажання

 • В любов готова я впасти
  Хочеш, приходь, перевір,
  Запрошую на побачення,
  Відкриваю свою двері,
  Буде не до чого чіплятися –
  Жарко буду обніматися!
  Обіймати і цілувати,
 • Спрагу пристрасті вгамовувати! 5

Сонечко моє улюблене, солодких тобі еротичних снів! Я тебе люблю! 11 (1)

Богинями ми були і залишилися, зводячи з розуму божевіллям наших тел. Нехай облизнути ті, кому ми не дісталися, і здохнуть ті, хто нас не захотів! 5

 1. Милий мій, я вся горю – дуже вже тебе люблю. 15 (1)
 2. Якби ти зараз міг поглянути в мої очі – ти б зрозумів, я тебе люблю і як хочу! 10
 3. Пам’ятай, дорогий, злитися тілом між справою не завадить НІКОЛИ 🙂 19
 4. Роби, милий, все як треба, краще по порядку,
  Палка любов зі мною – найкраща зарядка! 17

Найпростіше еротичне повідомлення хлопцеві:
Якщо хочеш – я вдома … 26

Читайте також:   Як спіймати чоловіка на зраді хитрим способом: кращі методи

Ти поцілунками моє божевілля множиться … Цікаво, що ти вночі можеш? 13

Милий мій, кажуть що любов починається ідеалом, а триває під ковдрою. Пропоную продовжувати і продовжувати! 7

 • Ні на що не натякаючи, запрошую на чашку чаю, з смачненьким ванільним кексом, щоб потім зайнятися чимось. 7
 • Твоє тіло в моє тіло – це миле справа? 14
 • Голову мені кружляє пристрасть, я на коліна готова впасти, бути розпусної в цю ніч, якщо тільки ти не проти. 11

Збери губки в бантик, розслаб, розтягни в усмішці, розслаб, покажи губками качечку, розслаб. Повторювати по 10 разів кожні 15 хвилин до мого приїзду. Це зарядка для поцілунків, гарненько підготуйся. Я скоро приїду! 8

Жага сексу – не порок, потрібен лише один дзвінок. Якщо спалахне інтерес, ти прийшли мені смс. 14

Як сказати чоловікові, що хочеш його: 10 способів висловити бажання

Твоє тіло в ночі так прекрасно, що бажаю його дуже пристрасно! 10

Горить дах – телефонуй пожежним, потрібен дах – телефонуй поліції, їде дах – телефонуй в швидку, ну а хочеш мене – просто дзвони! 9

Набридло бути однією, може зустрінешся зі мною? Тебе на чай я запрошую, вечір пристрасний обіцяю. 6

Ти немов смачний персик, я від тебе завжди торчу і відриваючись від землі, тебе шалено я хочу. 12

Любов – це тобі не просто так! Їй треба активно займатися! 23

Джерело: https://smsta.ru/w/sms/erotic_4

Як сказати чоловікові про свої почуття до нього?

Як сказати чоловікові, що хочеш його: 10 способів висловити бажання

Часом жінці здається, що лотерея любові нарешті видала їй довгоочікуваний джекпот: вона знаходить чоловіка, який не бреше, а відкритий і чесний у своїх почуттях. У свою чергу, і вона відчуває, що теж може бути чесною і відкритою з ним, але тут-то і починаються труднощі. Найчастіше, чоловік у відносинах в порівнянні з жінкою куди менш емоційний, і для неї важко висловлювати свої почуття. Але можна навчитися говорити зі своїм чоловіком і сказати йому все, що ви відчуваєте.

Варто підібрати найбільш зручне і відповідний час для того, щоб говорити про свої почуття.

Кращий час для подібних розмов – це час, коли ваш чоловік розслаблений, не соромиться і перебуває у відмінному настрої.

Як сказати чоловікові про свої почуття, щоб це було доречно? Для цього слід перебувати в потрібному і спокійному місці, де ви обидва відчуваєте себе комфортно і без напруги.

Як сказати про любов чоловікові

Можна говорити про свою любов в справах і вчинках, але немає нічого кращого і дієвіше, ніж прості слова і визнання в любові. Коли ви визнаєте в своїх почуттях чоловікові, будьте максимально природні.

Подивіться в очі своєму чоловікові і скажіть: «Я тебе люблю». Найбільш правильна відповідь на питання, як сказати про любов чоловікові, звучить банально, але від цього не втрачає цінності: просто говорите правду від чистого серця.

Можете вибрати ідеальну ситуацію, коли сказати йому про це, але не варто зациклюватися на цьому питанні. Якщо ви перебуваєте удвох, і разом добре проводите час, це буде як раз та сама обстановка, в якій можна робити перші кроки у визнанні в любові. Прислухайтеся до своєї інтуїції, вирішивши сказати: «Я люблю тебе».

Уникайте фраз на кшталт «Ти для мене – кохання всього мого життя». Чоловік може вас любити, але не може вважати вас коханням свого життя в даний момент часу.

Поквапившись з подібними визнаннями, ви можете його злякати, і шансів отримати у відповідь слова любові може бути набагато менше. Або, наприклад, «Тільки моє серце може сказати тобі, як сильно я люблю тебе».

Це висловлювання в основному говорить про те, що немає ніякого способу, щоб тільки слова могли передати те, що ви відчуваєте по відношенню до свого чоловіка.

Як сказати чоловікові що він доріг

Якщо ви відчуваєте, що вам не вистачає словникового запасу, і ви не можете підібрати слова, які могли б сказати про те, як доріг для вас ваш чоловік, напишіть для нього лист, яке виражає те, що ви відчуваєте.

Це також дасть йому час переварити те, що ви написали, і подумати про свої почуття до вас. Якщо ви нервуєте через те, що говорите йому, або турбуєтеся про те, що ви можете застрягти під час розмови, це хороший спосіб для вас.

Можете пошукати вірш або пісню в якій йдеться про те, що ви б хотіли сказати, і перепишіть ці слова в свій лист.

Як сказати чоловікові що він потрібен

Ви також можете зробити відео, яке розповість йому, що ви відчуваєте. Цей спосіб, подібно письму, допоможе вам переконатися розповісти йому про все, що потрібно, і при цьому не надто нервуючи.

Відео можна супроводити підходящої романтичною музикою, можливо тієї, яка йому подобається або має для нього значення, а ваша скромна посмішка і очі переконають його в щирості почуттів.

А якщо ви заплуталися, чи щось не вийшло, ви завжди можете зробити ще одне відео.

Ще один спосіб сказати чоловікові, що він потрібен, це показати йому все це своїми справами. Ваші слова і дії повинні збігатися. Зробіть щось для свого чоловіка приємне, здивуєте його.

Дайте йому проявити себе в своїх основних аспектах, які так вам імпонують, нехай продемонструє мужність, можливо, допоможе вам з чимось важливим.

Не соромтеся попросити про щось важливе, нехай навіть воно і буде важливим лише на словах, головне щоб ваша невелика таємна гра залишилася для нього непоміченою, а він сам відчув, що потрібен вам, ще до того як ви йому про це скажете. Таким чином, він зрозуміє, що ви дорожите їм, причому заслужено.

Для чоловіків це дуже важливо, особливо для тих, хто народився під знаком зодіаку Діви. Дуже важливо щоб чоловік побачив вашу підтримку не тільки в хороший час, але і коли щось в житті йде не так. Станьте для свого чоловіка опорою і дайте йому зрозуміти, що ви перебуваєте на його стороні і завжди можете його підтримати. Покажіть своєму чоловікові, що він може довіряти вам.

Як сказати про те, що сумуєш?

Спілкування є ключовим в будь-яких відносинах. Однак, пари в сучасному світі покладаються на текстові повідомлення, щоб спілкуватися, багато раз почуття і емоції можуть загубитися. Важливо бути уразливим у відносинах і бути здатним висловити свої почуття і знати, як сказати, що сумую, чоловікові.

Отже, якщо ви перебуваєте в міжміських відносинах, або ваш чоловік просто в поїздці, і ви відчуваєте, що вам не вистачає його, не соромтеся говорити йому про це. Напевно немає нічого більш щирого, ніж старий добрий текст «Я сумую за тобою». «Я не можу дочекатися зустрічі з тобою».

Це послання говорить про те, що ви з нетерпінням чекаєте провести разом час.

Як сказати чоловікові що хочеш його?

Чоловіки люблять такі відверті розмови, хоча самі можуть і не дзвонити, але жінки часто в такого роду розмовах з їх чоловіком не виносять словесний поворот самі. Насправді, кожен чоловік хотів би, щоб йому шепнули щось сексуальне тихенько на вухо.

Почати говорити чоловікові про те, що хочеш його, слід з розповіді йому про те, що вам подобається в ньому:

 • Мене збуджує, коли ти в жорстких джинсах.
 • Мені хотілося б, як можна швидше потрапити з тобою додому!
 • Шкода, що ми з тобою перебуваємо на публіці. Я хотіла б щоб ми били зараз з тобою вдома в ліжку.

Частенько жінки задаються питанням: «Дуже хочу чоловіка. Як сказати йому про це? » Є простий спосіб, коли ви дуже хочете свого чоловіка, але не знаєте, як сказати, потрібно просто описати для чоловіка те, що він міг би зробити для вас:

 • Я хочу, щоб ти не припиняв мене цілувати цілий день.
 • Є щось шалено гаряче, коли я притуляюся до тебе.
 • Я вся тремчу, коли ти цілуєш мені спину.
 • Я тону в твоїх обіймах, коли ти підходиш до мене ззаду.

Тепер, коли у вас є кілька прикладів, ви можете самі придумати відповідні слова. Подумайте над тим що вас у ньому заводить, приваблює найбільше і збуджує. Наприклад, вас може порушувати його якась частина тіла або навіть його голос або певна інтонація під його настрій.

Використовуйте це в якості відправної точки, щоб вигадати сексуальну фразу, яка буде для чоловіка знаком того, що ви його хочете. Однак не забувайте, сам чуттєвий посил «Дуже хочу чоловіка» частенько заглушає голос розуму. Подумайте, чи не зарано переходити до цього етапу, і чи не може статися так, що чоловік втратить до вас інтерес.

А вже якщо ви точно впевнені, що вам варто про це сказати коханому чоловікові, то не губіться, і потрібні слова знайдуться самі.

Джерело: https://advicewoman.ru/psy/kak-skazat-muzhchine-o-chuvstvax/

10 способів дати чоловікові зрозуміти, що він втрачає вас

Ніхто не хоче відчувати себе так, як ніби його сприймають як належне у відносинах. По суті, це означає кінець відносин для багатьох.

Якщо ви відчуваєте себе скривдженою, тоді потрібно знати, як дати зрозуміти чоловікові, що він вас втрачає, тому що перестав цінувати все, що ви для нього робите.

Ви згадуєте, коли вперше зустрілися.

Він був таким романтичним, завжди робив компліменти, був ввічливим, запрошував кудись і доглядав, будучи уважним і ласкавим.

Зараз вже велика удача, якщо ви дочекаєтеся хоча б бурчання з дивана, коли він кричить на вас за переглядом спортивного каналу, поки ви готуєте йому вечерю.

Якщо це схоже на вашого чоловіка, то ви правильно подумує про те, щоб піти. Перед тим, як вирішите поставити хрест на ваших відносинах, варто оцінити, чи вважаєте ви, що варто додатково попрацювати над відносинами.

 • Якщо вважаєте, що ваші відносини і правда варті того, щоб боротися за них, необхідно, щоб ваш він взяв на замітку: йому належить боротися, якщо раптом усвідомлює, що втрачає вас.
 • Це призведе до розуміння того, наскільки він сприймає вас як належне, і поміняє відносини в кращу сторону.
 • Ось 10 способів, як чоловікові дати зрозуміти, що він ось-ось втратить вас:

1. Ігноруйте його повідомлення і телефонні дзвінки

Один з найлегших шляхів дати знати вашому обранцеві, що ви втрачаєте терпіння і інтерес до нього, – це взагалі припинити спілкування. Він звик, що ви відповідаєте на його повідомлення і передзвонює йому якомога швидше. Безсумнівно, коли ви хочете зв’язатися з ним, це зовсім інша справа.

Помінятися ролями, і він нехай побачить, як це, коли НЕ передзвонюють і не відповідають на повідомлення. Він скоро зрозуміє, як ви віддалилися, і почне турбуватися, що ви скоро зовсім відсторонитеся від нього.

2. Перестаньте робити що-небудь для нього

Одна з багатьох причин, через яку чоловіки вважають жінок як само собою зрозуміле, – це те, що їм стає дуже зручно. Ви так багато робите для нього, а він звикає і починає думати, ніби так воно і повинно бути.

Ви перете, робите прибирання, готуєте, з раковини витягуєте волоски від його бороди, забираєте продукти, підбираєте з підлоги його шкарпетки і інше. Він очікує, що для нього ви зробите все, тому – припиніть! Як тільки він сам про себе подбає, він зрозуміє, наскільки він залежить від вас і візьме себе в руки.

3. Виходьте прогулятися без нього

Не сидіть і не чекайте, поки він запропонує піти в кіно. Одягайте гарна сукня, телефонуйте вашим друзям і вирушайте в місто розважатися на весь вечір. У холодильнику не залишайте приготовану вечерю перед відходом, не питайте його дозволу, не кажіть скільки повернетеся.

Дійте більш незалежно. Коли він усвідомлює, що він сидить удома і їсть заварену окропом локшину, а ви проводите найкращий час в житті, він зрозуміє, що потребує вас більше, ніж будь-коли.

4. Спілкуйтеся з друзями, які «тільки ваші»

Не діліться з ними усіма вашими друзями. Тримайте деяких окремо і намагайтеся проводити більше часу з ними. Незабаром він побачить, що ви спілкуєтеся, а він щовечора один. Він буде постійно шукати відповіді на запитання, що ви робите, і занудьгує по вам.

5. Помітно віддалитеся від нього

Діяти відсторонено і не цікавлячись їм – іноді все, що слід робити, щоб дати йому знати, що він втрачає вас. Якщо він буде думати, що довів вас до того, що вам уже байдуже, йому швидко захочеться поміняти свою поведінку; а то буде боятися, що назавжди втратить вас.

Читайте також:   Поцілунок взасос: техніки і способи, поради хлопцям і дівчатам

6. Не дозволяйте йому завжди чинити по-своєму

Якщо він звик весь час діяти на власний розсуд, саме час настояти на своєму. Коли він зрозуміє, що йому потрібно змиритися, щоб утримати вас, то повинен буде зробити вибір, або ви підете. Будьте жорсткої з ним і не дозволяйте йому отримувати те, що він завжди хоче. Крім того, це робить вас більш наполегливою і привабливою теж!

7. Зробіть перерву в стосунках

Скажіть йому, що хочете взяти маленьку паузу. Це буде абсолютно несподівано для нього, він буде абсолютно вражений. Однак, як тільки він зрозуміє, як нещасливі ви були і наскільки вразливі ваші відносини, він сам почне змінюватися, щоб бути впевненим, що не втратить вас.

8. Відправляйтеся в подорож без нього

Візьміть відпустку або їдьте з друзями і поясніть, що він не запрошений. Чим більше забавного ви робите без нього, тим очевидніше стає йому, що ви все далі віддаляється.

9. Будьте недоступні

Не будьте у нього в розпорядженні. Скажіть йому, що у вас інші плани або ви зайняті, не вдаючись у подробиці. Скасуйте зустріч з ним і будьте більш ухильні про те, що ви робите. Він усвідомлює, що ви втрачаєте до нього інтерес, і зробить рішучі заходи, щоб вразити вас.

10. Скажіть йому, що вам необхідно поговорити

Іноді найкращий спосіб дати знати чоловікові, що він втрачає вас, це просто повідомити йому прямо. Сядьте і поясніть, що ви відчуваєте. Все-таки чесність – найкраща політика.

Джерело: https://femmie.ru/10-sposobov-dat-muzhchine-ponyat-chto-on-teryaet-vas-230811/

10 фраз, які використовують чарівні люди, щоб миттєво завоювати симпатію

 • 5 доказів того, що «безстатева» одяг скоро займе чільне місце в нашому гардеробі. І це чудова новина
 • 20+ речей, про призначення яких так просто не здогадаєшся
 • 16 перших красунь світового екрану 1980-х і 1990-х, про які сьогодні все забули
 • Жінка поділилася крутим способом дати відсіч любителям образливих жартів
 • 17 курйозних випадків, які могли статися тільки в магазині
 • Я розлучилася з чоловіком, щоб жити з подругою. І жодного разу про це не пошкодувала
 • Зворушлива розповідь про лікаря і маленькій пацієнтці, які дали один одному більше, ніж здається на перший погляд
 • 14 типів покупців, з якими кожен з нас хоч раз зустрічався в супермаркетах
 • 20 випадків, коли домашні улюбленці проявили неабияку кмітливість
 • 14 блискучих варіантів переробки старих меблів, які допоможуть заощадити на покупці нової
 • 40+ трендів десятиліття, яким хочеться закрити дорогу в 2020-е
 • Історія першого в світі актора з синдромом Дауна, який здобув освіту і головну роль у фільмі всупереч усьому
 • 19 подій, які могли статися тільки в маленькому місті (В вашому – теж)
 • 12 харчових звичок і типів поведінки за столом, які видадуть людини з потрохами
 • 13 перших побачень, які могли б стати початком довгих відносин, але щось пішло не так
 • Користувачі мережі розкрили 30+ своєрідних способів з’їсти звичайні продукти. Виявляється, іноді так навіть смачніше

Джерело: https://www.adme.ru/svoboda-psihologiya/10-fraz-kotorye-ispolzuyut-obayatelnye-lyudi-chtoby-mgnovenno-zavoevat-simpatiyu-1972365/

Що сказати чоловікові, щоб він відчував себе потрібним і бажаним

Джерело: https://imlady.ru/psihologiya/vzaimootnosheniya/chto-skazat-muzhchine-komplimenty.html

Як часто ви говорите своєму чоловікові, що він для вас значить? Він, як і будь-яка жінка бажає чути слова схвалення, компліментів на свою адресу. Так що варто знати що і як говорити коханому, щоб він завжди домагався кращого і робив все для вас.

Список фраз для коханої людини

Вас ніхто не просить заучувати фрази великих письменників про кохання, адже це, як правило, звучить неприродно. Кращими словами для вашого чоловіка будуть ті, вимовлені від чистого серця. Говоріть компліменти своїми словами, то що відчуваєте поруч з ним.

Як приклад ми підготували кілька фраз, які чоловік точно захоче почути від вас:

 • Ти все для мене.
 • Зустрівши тебе, моє життя змінилося в кращу сторону.
 • Світ став яскравішим завдяки тобі.
 • Саме ти надаєш мені впевненості в собі.
 • Для тебе я хочу бути завжди найкращою.
 • Поруч з тобою я відчуваю себе в безпеці.
 • Я нічого не боюся поруч з тобою.
 • Я пишаюся тобою.
 • Ніколи не сумнівалася в твоїх здібностях.
 • Я рада, що зустріла саме тебе. Адже про таке чоловікові як ти я і мріяла.
 • Люблю дивитися, коли ти займаєшся тим, що тобі захоплює.
 • Готова слухати тебе вічність.
 • Ти завжди відповідаєш за свої слова.
 • Мені подруги постійно заздрять, коли бачать нас разом.
 • Ти можеш все!
 • Ти вмієш змусити мене сміятися, навіть коли сумно.
 • Все за що ти берешся, у тебе виходить.
 • Твій запах зводить мене з розуму.
 • Я підтримаю тебе в будь-якому випадку.
 • Ми впораємося з будь-якою проблемою.

Джерело: https://imlady.ru/psihologiya/vzaimootnosheniya/chto-skazat-muzhchine-komplimenty.html

Короткі фрази для листування

Зробити приємно своєму чоловікові можна і без озвучування компліментів. Всі користуються соцмережами і іноді хочеться вразити і розбурхати почуття за рахунок СМС. Але що ж дійсно варто писати чоловікові в такому випадку?

Ось список фраз, які не залишать байдужим ні кого:

 • Не можу перестати думати про твоїх ніжних, пристрасні поцілунки.
 • Один погляд на твої сильні руки і спину збуджують мене.
 • Минула ніч ніяк не виходить у мене з голови.
 • Кохаю. Чекаю. Хочу.
 • Поруч з тобою я втрачаю рахунок часу.
 • В твоїх обіймах я нічого не боюся.
 • Твоя посмішка змушує забути про всі проблеми.
 • У мене по спині біжать мурашки від однієї думки про тебе.
 • Мрію знову доторкнутися до тебе.
 • Від твоїх поцілунків паморочиться голова і підкошуються ноги.
 • Не віриться, що ми разом.
 • Моє серце б’ється швидше, коли ти поруч.
 • Кожна хвилина, що я чекаю тебе – варто того.
 • Немає нічого кращого, ніж прокидатися поруч з тобою.
 • У мене плани на тебе сьогодні ввечері.

Джерело: https://imlady.ru/psihologiya/vzaimootnosheniya/chto-skazat-muzhchine-komplimenty.html

Що сказати чоловікові, щоб його завести

Чоловіка можна завести однією фразою. Головне відкиньте всі страхи і невпевненість. Він відчує ваше бажання і сам збудиться від цього. Давайте розглянемо декілька прикладів таких фраз:

 • Якби ти тільки знав, які вульгарні думки у мене зараз в голові …
 • Завжди мріяла спробувати пози з Камасутри. Може ти мені допоможеш?
 • Я приготувала дві страви. Одне з них я. Так що тобі вирішувати з якого почати.
 • Твій голос мене заводить.

Ви обмежуєте лише себе самі. Тому просто дозвольте фантазії і бажань перетворитися в слова.

Джерело: https://imlady.ru/psihologiya/vzaimootnosheniya/chto-skazat-muzhchine-komplimenty.html

Які фрази чоловік хоче почути після близькості

Не секрет, що кожен чоловік намагається під час парування зі своєю коханою жінкою. І якщо щось не виходить вони дуже засмучуються. Тому, якщо все було чудово і, можливо, він перевершив ваші очікування: скажіть йому про це. Також існують фрази, які чоловік хоче почути від своєї коханої.

 • Під час процесу я навіть забула як дихати.
 • Ти у мене дуже сильний.
 • Це було прекрасно. Спасибі тобі.
 • Сьогодні я зрозуміла, що значить опинитися на сьомому небі від щастя.
 • Цю ніч я не забуду ніколи.
 • Коли ти (якась агресивна дія, наприклад, шепотів на вушко ніжності) мене тільки більше збуджувало.
 • У мене до цих пір коліна трясуться.

Не варто говорити слова, які мають на увазі порівняння.

Любіть, говорите приємні слова своєму коханому і тоді ви завжди будете для нього бажаною, для якої він гори зверне!

Підпишіться на наш канал, поділіться думкою про матеріал і розкажіть про нього друзям. Більше цікавих статей – на нашому сайті.

Джерело: https://zen.yandex.ru/media/id/5cda991554572b00b3bc7514/5d7b650f04af1f00adb087b2

7 кращих способів відмовити чоловікові, на думку самих чоловіків

Те, що «чоловік з Марса, жінка з Венери» ми вже знаємо, але часто забуваємо, що наші слова, які ми, дівчата, вважаємо нешкідливими, для протилежної статі можуть бути образливими, такою собі червоною ганчіркою для бика! Ми провели опитування серед знайомих чоловіків різного віку і з’ясували, як, на їхню думку, дівчата повинні відмовляти хлопцям, щоб не зачепити їх тонку душевну організацію.

Якщо, наприклад, потрібно відмовити залицяльникові, з яким пройшло одне побачення, але хлопець не сподобався, не потрібно губитися, відключати телефон, скидати дзвінки і ігнорувати SMS Це прикро і якось не по-людськи. Така поведінка позначається на самооцінці чоловіків.

Краще чесно сказати, що зустріч була милою і приємною, ви добре провели час, але в процесі розмови зрозуміли, що цей чоловік може стати для вас класним другом і приятелем, але не молодою людиною, що ви цінуєте його час і хочете бути чесною з ним .

Чоловік все зрозуміє, адже ви теж могли йому не сподобатися, це нормально!

Фрази «Та щось я, напевно, не знаю, не дуже розумію, що нас чекає …» або «Я поки не готова до серйозності» чоловіки часто сприймають як легке кокетство, флірт і бажання спонукати чоловіка вмовляти дівчину далі. Якщо ви не хочете давати ніяких надій на спілкування / зустрічі / відносини – говорите відразу «Ні!». Без натяків.

Чоловіки їх не розуміють.

А щоб відмова не пролунав прикро, додайте аргументів: «Я б з радістю продовжила знайомство, ви дуже цікава людина, але я заміжня, ви запізнилися!», «Спасибі за комплімент, але я відмовлюся, мені зовсім не до відносин та романів», «Ціную вашу симпатію, але крім спілкування я нічого вам не можу запропонувати» і так далі, в залежності від ситуації.

Знайомства в соцмережах зараз популярніше, ніж знайомства вживу. Віртуальне спілкування витісняє реальне, а й в інтернет-світі бувають ситуації, коли потрібно відмовити чоловікові в спілкуванні, але незрозуміло, як це зробити. Ігнорувати – найпростіше.

Але, на думку сильної статі, краще дати шанс спілкування: воно ж ні до чого не зобов’язує! Може, хлопець не красень, зате зачарує вас в діалозі, а поки ви його не зав’яжете, не впізнаєте, як розумний хлопець і який класне у нього почуття гумору.

Якщо ви не хочете навіть починати спілкування, то краще відповісти: «Вибачте, впевнена, ви відмінний хлопець і співрозмовник, але у мене немає часу на нові знайомства і відносини».

Якщо спілкування відбулося і чоловік запрошує вас побачитися, але ви цього не хочете, скажіть чесно, що вас влаштовує приятельські нота і як можливий коханий цей хлопець вас не зацікавив.

У своїй відмовний мови викресліть всі фрази, типу «не сьогодні», «наступного тижня, швидше за все», «можливо, на вихідних …» за умови, що ви маєте намір не прийти на зустріч, не відповісти на дзвінок і знаєте про це заздалегідь , але просто даєте неправдиву надію. В очах чоловіка ви просто будете врушка або Дінамщици, яка розкидається словами тоді, коли можна було сказати правду. Тому ні за яких розкладів не говоріть гучних багатообіцяючих фраз. Якщо і палити мости, то все і разом!

Щоб не розтоптати чоловічу гідність і так опинився під френдзоне хлопця, обміркуй кожне своє слово при відмові від переходу з дружніх відносин в любовні. Ні в якому разі не потрібно його шкодувати, дивитися очима котика з «Шрека» і сюсюкаться.

Зрештою, ви своєю відмовою само не руку бідоласі ампутувати зібралися! Скажіть прямо: «Мені подобається з тобою дружити! Не знаю того хлопця, з ким мені було б так само легко і приємно, як з тобою. Але відносин у нас не буде.

Ти ж знаєш, я вважаю за краще інший типаж чоловіків! » От і все!

Відмова – це і так серйозний удар по самолюбству чоловіка. Будьте милосердні, що не збільшуйте його грубістю, образами і ні в якому разі не переходьте на особистості.

Не треба розповідати, що ви не можете бути разом, тому що у хлопця з’являється лисина, а для вас це взагалі фу, що він багато їсть, немодно одягається, дивно поводиться, погано пахне і так далі. Вказувати на недоліки – найгірший з відмов.

Читайте також:   Як повернути почуття колишньої дівчини до себе: перевірені способи

Краще перерахуйте гідності хлопця і похваліть за сміливість, а потім вже скажіть м’яко і ввічливо, що не бачите його своїм партнером.

«Я не хочу» можна сказати не одним десятком способів: від грубого до мовчазної. Але в ситуації на роботі краще все ж не використовувати ні грубість, ні мовчання. Якщо чоловік – колега по роботі – проявив увагу, але воно вам не потрібно, постарайтеся не робити з цього драму.

Без свідків, тет-а-тет, поясніть залицяльникові, що на роботі ви не будете заводити стосунки і це ваша принципова позиція.

І, звичайно, не робіть цю ситуацію надбанням громадськості: колегам ні до чого знати подробиці, адже відмова від дівчини – не те, чим пишається чоловік.

Джерело: https://www.wday.ru/seks-otnosheniya/psihologiya/7-luchshikh-sposobov-otkazat-muzhchine-po-mneniyu-samikh-muzhchin/

Як сказати чоловікові, що хочеш його і не втратити обличчя? | Жіночий журнал онлайн – EVA.RU | Секс

 • Питання в тому, що дуже-дуже хочеш і давно чоловіка, але в лоб незручно говорити про етом.Как зробити так, щоб потім не було болісно соромно, ну в разі чого … відмови, напрімер.Особенно думку чоловіків цікавить.
 • Ось тепер ваша черга мучитися! Розплата «за юнацькі прищі … за дев’ятикласницю, яка не пішла з тобою танцювати … за 3-ти курсниця, заснулу в найголовніший момент …»
 • ггг) тобто, не допоможеш автора?)))
 • я канеш розумію що ми різні, М і Ж, але якщо постійно тупити, життя пройде, ну натякніть йому як то, не кажіть одразу: пішли шпилитися, а коли одні десь будете напроситеся на побачення, якщо що скажіть що пожартувала мовляв, тільки в очі йому дивіться.
 • ось ти який порадник знайшовся, сам не може познайомитися, а іншим поради щосили роздає …
 • Ніяк, з таким-то зашореним свідомістю. Так Вам вже зараз соромно за свої почуття))
 • Коль, жахливе з тобою траплялося)))
 • Яка жахлива кричуща психологічна незрілість
 • П’яна дура!
 • пристойна жінка ж ти чо
 • Ось я і кажу, куди сунеться. Курі – свій припічок)))
 • Навчаю. Говоріть: «Ву ле ву куші АВЕК муа?» Якщо людина включається, все зав’язується. Якщо починає тупити, говорите, що це ващето пісня гребеня, і гріх її не знати))) тупий кавалер))) Коротше далі все від сили іронії вашого таланту залежить))
 • та хто сказав що не можу? ваш форум це один з варіантів
 • З таким же успіхом можна сказати: Гебен зі мір битте АНЦ сигарет))) Або ж таки не манж па сис жур
 • Напитися треба гарненько і сказати!)))
 • Спілкування- тобто якесь?) Якщо так, зводити потроху в інтимну зону, чувак сам може просечь, що Ви не соромитеся, а якщо ще гіпотетично чегон йому намурликать
 • Так, ми дружимо) Більш того, розмовляємо на інтимні теми, але ось прям в лоб йому сказати не можу, хоча десь читала, що мужики не читають між рядків і з ними треба пряміше висловлюватися) Але ж, якщо чоловікові жінка небайдужа то він би взяв ініціативу в свої руки? Я бачу, що він стримується. А я не хочу, щоб він стримувався, але і нав’язуватися не хочу теж. Вообщем, суперечлива вся …
 • Ну куди мені до вас перестиглих развращенцев то …
 • може у вас прізвище Валуєва … а він не готовий …
 • Мені не треба напрошуватися, ми і так дружимо і бачимося як друзі. Але мені потрібно більше.
 • І чому ж ще не напилися?))
 • А ви не нав’язуйте незграбно) Дайте зрозуміти, що для вас це не табу – ліво …)
 • Не знаю)) Завтра прям і почну
 • можна злегка знервовано наспівувати «татарам-дам-дам, татарам-даммм …» ненав’язливо так …
 • Ах, я-дура, як-раз, в обговоренні з ним моїх інтимних проблем з чоловіком (відсутність сексу), сказала, що ліворуч не для мене. Тоді він запропонував розлучення. А я сказала, що буду жити заради дітей. Він сказав, що батько залишиться батьком, а ось я не поверну собі даремно витрачених років. Не знаю навіть … Вообщем, виходить він мене вмовляв розлучатися, але нічого не пропонував взамін.
 • Я йому послала ел.подарок і пісню Луї Фонса Діспасіто (він знає іспанську), він сказав, що насолодився і все. А я думала зрозуміє.)
 • гальмо … навряд чи чого з ним вийде, якщо чесно)) все ваші наміри він бачить, але не готовий
 • Відмінно!)) Як дійдете до кондиції, так всю інформацію йому і видайте!) Можна навіть трохи драматизму додати … А потім спостерігайте в разі якщо побачите негативну реакцію – говорите, що мовляв біс поплутав .. з п’яним наговорила того, що і сама не пам’ятаю, та й забила..і ти все забудь!)))
 • Я теж так думаю, що він все бачить, просто не хоче нічого міняти …
 • Проблема в тому, що я пити не вмію))
 • Є ідея. З огляду на згаданий розмову, можна черех малий час (добу, тиждень, місяць) спеціально до нього повернутися. «Пам’ятаєш, я говорила ……? -Ну.- Так ось, не має рації я була .- ?? – Сексу з ким-небудь, я не хочу, а от тебе – хочу! «І до нього притулитися, втупившись у шию …., .. Варіант?
 • це прекрасні новини! те що треба!
 • І тут після третьої чарки я зрозуміла, що він чекає мого дзвінка))) удачі)
 • тільки спочатку випити перед цим … тоді точно проектують
 • Ще як пропонував!)) На рахунок втрачених років і все таке)) Терміново пишіть йому, що раптом прокинулися вранці і усвідомили! ))) На рахунок пісні – самі пишете, що знаєте – не розуміють оне натяків)) Та й вона з кожного праски вже давно – нічо особливого)) зайшла чоніть з Енігми або (оххх!))))))))) Https : //youtu.be/OPqV4ipyMsg
 • Він просто не вірить своїм очам і ушам.Протянет руку, а ви по ній хлоп: агов, ти чо собі задумав, козлина ?? Нафіг йому такий облом?
 • Ми постійно з ним в діалозі, але все навкруги …
 • Класна пісня! Так ми і зараз перепісиваемся.Ну не можу я так незграбно)) Я насувається-он вислизає мило посміхаючись і кокетуючи ніби. Ніби як брати на себе функції чоловіка не хочеться …
 • спочатку випити, а потім думати і писати і говорити
 • Ті на тверезу голову ніяк?
 • Звичайно, я утрировала, написавши про терміново усвідомила … виводите поступово на це .. а потім щось типу: є претендент … або, «ось ти, Вася, що не кличеш ж» … і так далі))
 • Чо ви як маленька!)) Потім можна все спихнути на те, що була п’яна!)))
 • так Так! хороша ідея запитати А як краще, хороша чи я, а ось ти як вважаєш, але ось ти ж не пропонуєш … значить не так вже й хороша …
 • Так я не п’ю і він це знає. А потім я, коли вип’ю себе не контролюю, взагалі, треба подумати як грамотно напитися)
 • Проблема в тому, що він мені подобається і дуже сильно, і причому давно. Мені б не все-одно, що говорити йому, і що він про мене подумає. Напевно якби не почуття було б легше, але чи потрібен він був би тоді?)
 • табличку з домашньою адресою на груди і вперед до пригод
 • ну вистачить вже бідкатися … пора танцювати! я ось дуже за алко у вашій ситуації
 • Дуже люблю танцювати, а він не любить (, ехх, а танець так зближує …
 • Загалом якщо по чесному – чекайте від нього кроку якщо ви йому подобаєтеся і він вас хоче, то ви дізнаєтеся від нього про це!) Не краща це роль – себе пропонувати) остигати
 • я ось так дружив з сусідкою, поки була одружена не хотів … .як вийшла відразу сподобалася, чоловік спалив, вона наволоч не попередила і тупо трубку не брала, поки він не взяв) трапився шкандаль) так що з друзями небезпечний секс
 • Чи не дочекається .. бо вже закрила перед носом двері, а вони – дружілкі) Треба б відкрити щось)))
 • Коли ні дочекається, то тим більше остигати треба!)) Без варіантів
 • так потім він подумає що вона попьяні сума зійшла) а твереза ​​жаліти буде … неї так не можна
 • Це надскладна задача – перестати хотіти, коли не дають)))
 • Це необходімость- перестати!) Навіщо списку бажань свою витрачати?))
 • да стопудов без варіантів, якби ви йому подобалися давно б сам натякнув
 • Теоретично!)) Чи не .. автор в пастці вже))
 • Тему прочитала) А раптом у нього … комплекс або проблема? Я припускаю)
 • Ну в штани то я до нього не залізла ще, не знаю. Та й який мужик в цьому зізнається? Він молодший за мене ще, нежонатий, чи не дб проблем в його віці.
 • Ну як би я не можу сказати, що він не натякає)) Але це не натяки, а напівнатяки такі, як-би на межі …
 • якщо все так як ви розповідаєте, то лізти в штани … я серйозно, закохатися тільки собака може.
 • Напийтесь разом))) Подбайте про ненав’язливому тілесному контакті під час випитого спиртних напоїв)) … Хоча в вашому випадку прогноз чомусь так собі малюється …
 • А собака може закохатися?
 • я ж образно) може тому так сказав що люблю позу-доги)
 • Чому ж?)) Хотіти шалено чоловіка багато років, дружити з ним, цілувати при зустрічі, завмирати в його обіймах, плисти від його голосу, постійно бути з ним у відвертому діалозі і … не володіти ним, або навпаки чоловік повинен володіти? Заплуталася зовсім і його плутаю схоже.
 • ну так зберіться і вирішите питання, по крайней определітесь..возьміте і покрутіть в руках презерватив при ньому) якщо вже і так не зрозуміє то співчуваю … презик в упаковці звичайно)
 • Або душитель своїх тарганів або страждайте тихо і не відсвічує.
 • Так задача – переспати, пожерти, або покурити? Звідси і танцювати))))
 • ех, раніше б на танцюльки, руки на плечі і вперед … знову ж реакцію відчути, є чи ні))) Зараз де так потанцюєш …
 • «Душитель своїх тарганів.» Повідомлення від Фредді Крюгера))
 • +1 горезвісна френд-зона. Шансів дуже мало. Дуже вже зірки повинні постаратися, щоб щось з цього вийшло. І підозрюю, потім буде нестерпно боляче. Краще і не починати.
 • Ахаха, да уж!)) Я до того, що мужик не в’їде все одно)))
 • Їй взагалі ніяк не можна)))
 • А не треба нічого говорити. Саме той випадок, що «якщо треба пояснювати – то не треба пояснювати». мужуки вони дурні-дурні, але тільки коли їм треба – все розуміють. У сенсі, есліп б ЙОМУ хотілося – давно б це Вам дав зрозуміти, незалежно навіть від ВАШКГО бажання. А якщо до цих пір ніяк себе не проявив … значить, не дуже-то і хотелось.ЗИ: якщо вже ТАК свербить – то можна хіба що «від противного». завести собі залицяльника іншого.
 • ++ в точку. Якщо шукаєш до нього шляхи і підступи, як до тієї неприступної фортеці, вже не знаєш, з якого боку підійти і як натякнути, то позитивно бажаним фіналом це не пахне, имхо
 • А мені подобається, я і не правлю.
 • А як раз «зи» саме воно. Тому що або перший мужик зрозуміє, що … гм … треба «вистачати, а то втече» або ТИ зрозумієш, що йому таки пофіг, зате … буде у тебе і новий залицяльник, і «старий друг».
 • А я згадала, як свого розкрутила, він боявся мене Стало скаржитися, що руки замерзли. Став гріти …. Потім пішов гріти вище)))
 • Ну а що ви хочете? Ви чітко сказали чоловікові, що ліворуч не підете. Він вас вмовляти повинен чи що? Йому жто треба?
 • Хіба мало, що ж.говоріт. 10 раз можна передумати.
 • Треба свого при зустрічі попросити погріти мені шию, щоб відразу вище почати))
 • Головне не обмовитися. – Милий, погрій мені сиськи … Ой, прости, руки я мала на увазі !!!
 • От цікаво, якщо після чергового інтимного і відвертої розмови чоловік іде в астрал і довго не пише, до чого це?
 • Саме що ні до чого
 • Чоловіки – прості. Не потрібно додумувати до чого ето.Еслі їм що-небудь необхідно, вони це домагаються і получают.Ушел в астрал (жіночий варіант) = злився (чоловіча розшифровка) Повністю згодна з Фелінкой. Це – той самий варіант.

Джерело: https://eva.ru/love/messages-3504065.htm

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *