Як сказати дружині про розлучення: рекомендації психологів

Розставання – це завжди боляче. Кожен з нас, так чи інакше, стикався з цим. Добре якщо люди після розставань можуть спілкуватися один з одним, відвідувати дітей і не впадати в депресії. Але буває і навпаки. Як же з цим впоратися?

Зміст приховати

Багато шлюби не закінчуються несподівано, це відбувається поступово. Люди починають віддалятися один від одного, причому це помітно не відразу, а проявляється в якихось дрібницях, побутових питаннях, особистих. Як би там не було, розлучення – це непростий етап в житті кожної людини багато хто хоче повернути кохану людину, але не завжди це виходить.

Якою б не була причина, якщо ваш шлюб не вдається, ви, ймовірно, відчуваєте цілий спектр сильних емоцій: депресію, смуток, гнів, образу, занепокоєння, страх перед невизначеним майбутнім, самотність, збентеження через велику кількість рішень, які ви повинні зробити , і почуття невдачі про ваших втрачених планах і мріях.

Розлучення – це, звичайно ж, серйозне рішення, так як воно вплине на вашу подальшу долю, і, що важливо, на долю ваших близьких теж.

Що ж робити, якщо не можеш впоратися з образою?

В даному випадку, якщо дозволити собі сумувати і постійно бути в пригніченому стані, то страждати ви будете дуже довго. Відпустіть свою біль. Спробуйте подивитися на цю ситуацію як на один із способів переглянути свої здібності, внести зміни в своє життя, які будуть необхідними для вас надалі.

Проте, перед тим як приймати таке серйозніше рішення, як розлука запитайте: чи всі ви зробили для того, щоб врятувати свій шлюб. Краще, якщо над цим питанням будуть працювати двоє подружжя або закоханих. Спробуйте сісти спокійно з вашим чоловіком і обговорити ситуацію? Чи пробували ви консультації, індивідуально або в парі? Розмовляли чи з психологом, соціальним працівником, пастором, або довіреним другом сім’ї, які можуть забезпечити необхідне середовище для відпрацювання даного питання. Якщо у вас є діти, розгляньте вплив на них вашого рішення. І ніколи не приносите їх у жертву!
Як сказати дружині про розлучення: рекомендації психологівПоради кризового психолога при розлученні

Для більшості людей це шок, коли зв’язок руйнується. Навіть якщо ви думаєте, що все вже випробували, і нічого не змінилося, рішення прийняте розлучитися про станеться з вам і на довгий час.

Може пройти кілька місяців, перш ніж ви реально почнете тонути.

Протягом цього часу люди часто не можуть знайти себе, фантазуючи про возз’єднання і примирення або про обов’язки і взаємних закидах.

Розуміння того, чому ваші відносини не вдалося врятувати – це перший крок на шляху до одужання. Багато людей задають питання: хто винен? Що я зробив не так? Як вони могли зробити це для мене? Задавати собі ці питання – це зрозуміло, але більш конструктивний підхід – зосередитися на відносинах, а не індивідуальної відповідальності.

Це може бути більш корисним, коли ви будете думати про такого роду питаннях:

 • Як були речі, коли ми в перші зустрілися?
 • Що привернуло нас один до одного?
 • Що зробило наші відносини хорошими?
 • Як ми змінилися?
 • Які зовнішні фактори вплинули на наші відносини?
 • Що завадило нам подолати наші розбіжності?

Хоча відповіді можуть давати опади, тим швидше прийде розуміння, тим простіше вам буде його відпустити і рухатися далі.

Протягом цього часу ви будете відчувати багато емоцій, включаючи гнів, печаль, почуття провини, відчай і розгубленість; вас можуть очікувати хороші дні і погані дні.

На вершині емоційного потрясіння, яке супроводжує кінець відносин, є безліч практичних питань.

Як сказати дружині про розлучення: рекомендації психологівРозлучення – поради кризового психолога

Головний з них – як буде з дітьми?

Дуже важливо в цій ситуації надати їм максимальну підтримку, приділяти більше часу, ні в якому разі не забувати про всі заходи, пов’язані з вашою дитиною: це можуть бути свята в школі, зустрічі з друзями і так далі. Пам’ятайте, що дітям при розставанні батьків теж дуже непросто.

Гроші та майно?

Це також важливо, тому що саме з – за таких побутових питань, дуже часто шлюборозлучний процес відбувається не тихо – мирно, а зі скандалом. Обговоріть зі своїм партнером все спокійно, адже ви дорослі люди! Хто де буде жити, управління фінансами хто і що отримує в домашніх умовах, домашніх тварин і так далі.

Відносини з друзями і родичами?

Це питання іноді ставати дуже болючим для розстається пари. Багато хто починає маніпулювати своїм партнером усіма можливими способами: забороняють дітям спілкуватися з родичами чоловіка, самі поводяться з ними огидно, розривають всі зв’язки з загальними друзями.

Як правило, за всім цим стоять наші емоції, а головним завданням при розлученні навчитися управляти ними, в іншому випадку ви можете залишитися зовсім без друзів, підтримки рідних.

Адже ніхто не знає, що ще вам приготує життя, а найголовніше те, що ви можете підірвати свій авторитет перед дітьми, які не винні в ваших дорослі проблеми, і однаково люблять і тата і маму.

Для моїх клієнтів я пропоную, перш ніж починати думати про розлучення або розставання переконатися, що ви зробили всі розумні кроки, щоб зробити ваш шлюб був врятований. Обсудітепроблемистерапевтоміубедітесь, чтовисосредоточенинаотношеніяхіотом, як кожен з вас веде себе, а не на тому, хто винен. В допомогу всім моїм клієнтам, я виявив, що поставлені короткострокові цілі, когнітивна терапія в поєднанні з традиційною психотерапією, є дуже ефективним способом подолання всіх труднощів, пов’язаних з розлученням.

Ось кілька діючих рад, які потрібно дотримуватися, щоб було легше пережити розставання або розлучення.

 1. Чи не ізолюйте себе від людей.
 1. Побудуйте свою групу підтримки.
 2. Дбайте про ваше здоров’я і здоров’я своїх дітей.
 3. Надайте збалансований раціон.

Як сказати дружині про розлучення: рекомендації психологівКриза відносин – поради психолога

Вправи та ігри для зняття стресу

Моліться, медитуйте або займатися релаксацією, кому що ближче.

Навчіться впоратися зі стресом. Є багато хороших книг, які можна прочитати для співволодіння зі стресом, і ви також можете знайти деяку корисну інформацію про методи релаксації. Зв’яжіться з вашої місцевою бібліотекою і книжковим магазином.

Уникайте прийняття важливих рішень до тих пір, поки ваше життя не стала більш стійкою. Деякі рішення повинні прийматися швидко, такі як житло і шкільні заходи для дітей, і, якщо ви не працюєте, отримання роботи. Однак ви можете відкладати багато рішень до тих пір, поки «вляжеться пил».

Пам’ятаєте стару приказку, «Ранок вечора мудріший». Дайте собі час, щоб зцілитися.

Пам’ятайте, що це нормально почувати себе невпевнено і бояться, коли змінюється життя. Але приблизно п’ятдесят відсотків шлюбів закінчуються розлученням, ви далеко не самотні – зараз постійно розширюються мережі консультацій і групи підтримки.

Діти і розлучення

Ще раз хочеться повернутися до питання: діти і розлучення.

Як би ми не намагалися їх оберігати від усього поганого, вони теж люди, які вміють відчувати.

Завжди пам’ятайте, що діти можуть бути стійкими, але їх броня тільки на вигляд здається міцною. Діти більше знають, більше бачать і чують більше, ніж ви думаєте. Якщо залишатися разом – це створення емоційно тривожну ситуацію для них, можливо поділ це кращий варіант і безсумнівно, одне з найскладніших часів бути батьком, але ваші діти повинні знати, що відбувається. Ви можете подумати, що ховається серйозність ситуації, захищати їх, але насправді це лякає дітей, і вони можуть перестати довіряти вам.

Обсяг інформації, яку ви даєте їм, буде залежати від їх віку, але вони повинні бути покликані поставити стільки питань, скільки їм потрібно. Пам’ятайте, ви не повинні приховувати свої почуття, щоб переконати їх, що вони улюблені. Справді, це допоможе їм розібратися в своїх почуттях і відчувати себе добре.

Коли ви розмовляєте з дітьми про поділ важливо бути чесним, і не критикувати свою другу половинку. Більшість малюків і підлітків хочуть знати, чому їх життя засмучуватися. Залежно від віку ваших чад і приводу для розставання це може зажадати деякої дипломатії. Чим доросліша діти, тим ймовірно, потрібно більше інформації.

Отримайте кваліфіковану допомогу для вас і / або ваших дітей, коли вам це потрібно. Вам доведеться зіткнутися з безліччю юридичних і емоційних проблем, поряд з розлученням, верб, можливо, буде потрібно професійна допомога. За юридичні питання, звертайтеся за допомогою до адвоката. Якщо ви відчуваєте сильний емоційний стрес, зверніться до вашого сімейного лікаря або психолога.

Як вижити хворобливий процес розлучення і рухатися далі?

Багатьом з нас відомо, що це за відчуття, коли він або вона не хоче займатися сексом з вами, вся романтика пішла. Коли ваш партнер розмовляє з вами і не дивиться вам в очі, ви думаєте, що вас обманюють.

Головні болі і відмовки стає все більш і більш послідовними, діти, собаки, кішки, рибки, родичі, векселі, погода, все не так, і це стає мотивом для сварок. Ваш чоловік вважає за краще Інтернет, друзів або телебачення, ніж вас.

Ви відчуваєте занепокоєння, гнів, недолік сну, низьку самооцінку, плачете. Висновок: вашим відносинам приходить кінець. Що ж робити?

Що вбиває любов? Наталія Толстая.

Скористайтеся цими рекомендаціями, і вам стане набагато легше:

Шукайте Бога і почніть вірити.

Почніть відвідувати церкву, поговоріть з хорошим другом про ситуації, що склалася, якщо у вас є гроші, почніть відвідувати сеанси психіатра або психолога (індивідуально); поговорити з церковним керівництвом і попросіть їх про допомогу і молитвах, необхідних в даній ситуації. Підготуйте ваших дітей, нехай вони знають, що ви не спите в одній кімнаті з татом за такою-то причини, будьте позитивним і залишайтеся спокійним, і біль поступово вщухне.

 1. Не забуваємо про свої батьківські обов’язки.

Якщо ви замужем за іншим людиною, або завагітніли, або підсіли на щось і через це втратили свій шлюб, або маєте жахливий характер і тепер ви втратили коханої людини, навіть не відривайтеся на дітях », це не їх вина. Грайте з ними, любите їх, візьміть їх в парк, будьте чесними з ними про причини вашого розставання (подробиці не потрібні), тільки любов, любов, любов, і безліч поцілунків, тому що вони невинні

Що б не трапилося з вами, залиште його в минулому, і вам відразу почне ставати краще, вирішуйте ваші проблеми (внутрішні та зовнішні), ходите в тренажерний зал, знайдіть нових друзів, якщо вам потрібно плакати, підіть в дуже віддалене і відокремлене місце, і кричите про всі ваші болях. Ніколи не дозволяйте вашим дітям бачити, як ви плачете! Кричіть щоразу, коли необхідно, не замикайте ці почуття всередині, посміхатися, посміхатися, посміхатися, жити, жити, жити, і найголовніше: дихати!

 1. Змініть себе і все навколо себе.

Якщо ваш вигляд не змінився досі, це ніколи не зміниться. • Коли люди хочуть змін, вони роблять це. Вирівнювання цілей в житті може відбуватися приблизно до шести місяців. Регулюйте свої витрати і рахунки, знайдіть нове місце, щоб жити, не так далеко і не так близько, ніколи не намагайтеся повернути відносини, це буде ставити вас в більш складну ситуацію.

Якщо ви намагаєтеся, але вам дуже важко забути людини спробуйте метод похорон. Зберіть все, що ви про нього знаєте і пам’ятаєте в свої думки і «поховайте» це.

 1. Рухаємося весь час вперед.

Якщо ви вже постраждали від краху, бували в глухому куті почніть піклуватися про себе, сядьте на дієту, робіть вправи щоб стати красивіше для себе в першу чергу, а не тому що цього хоче чи хотів ваш колишній, а для того щоб побудувати нові відносини на сайті знайомств, наприклад. Це дійсно працює! Не займайтеся сексом ні з ким, щоб забути своїх колишніх, але не залишайтеся без сексу зовсім, інакше це може звести з розуму!

Завжди чекайте благословення небес. Бог любить вас, він хоче, щоб ви були по-справжньому щасливі. Радійте життю, будьте відкритими для нових відносин. Той день, коли ви перестанете засуджувати свого колишнього і всіх з ним порівнювати, стане числом вашого зцілення.

Як сказати дружині про розлучення: рекомендації психологівЗберегти шлюб або зберегти любов?

Поради для збереження щасливого шлюбу

Таке відчуття, що зовсім недавно ще ви виголосили клятву в любові і вірності, всюди вигукували «Гірко» і наречені розчинялися в пристрасному поцілунку, не пам’ятаючи себе від щастя, а зараз … А зараз вони вже не молодята, а що таять образу на чоловіка і на всіх в світі пара на порозі розпаду.

Читайте також:   Як зрозуміти, що розлюбила хлопця: причини, способи перевірки

Через що так вийшло? Через буденних нудних днів або нездатності і недостатнього бажання прислухатися і пробачити один одного? Створювати взаємини в шлюбі – це майстерність, з яким потрібно навчатися, іноді нехтуючи собою і відсуваючи в бік свій егоїзм.

Необхідно мати готовність до важких і іноді конфліктним моментів, які виникають в сімейному житті.

Поява дітей найчастіше є критичним моментом в сім’ї. Тому що потрібно погодитися з тим, що твій чоловік тепер є батьком, а не коханим. Давня прикмета про те, що поява дітей може помирити погано живе сім’ю – міф. Поява дітей – це народження нової системи взаємин, переоцінка наявних понад цінностей і перестановка пріоритетів. Подружжя повинні пам’ятати, що малюк – справжнє уособлення їх любові, а не об’єкт сварок.

Зрада – це один з факторів, який часто призводить до розпаду шлюбу. Факти, які сприяли зраді: зустріч з людиною, з яким з’являється взаємне порозуміння, не хапає в сімейному житті, спільна діяльність, спільні захоплення, багато вільного часу і т.д.

За фактом зради необхідно визначити для себе, що конкретно штовхнуло вас до цього, ступінь серйозності та реально ця невірність стане приводом розпаду вашого шлюбу.

Дивно, але 2/3 подружніх пар, в яких партнер шукає або хоче нових вражень на стороні, все, ж не закінчуються розлученням.

Малоймовірно, що конфлікт стане приводом розпаду шлюбу. Але щоденні, утомляющие подружжя конфлікти можуть привести до розпаду шлюбу. Привід конфлікту не впливає на тривалість відносин.

Але в пориві гніву можна висловити партнеру багато неприйнятних і жорстоких слів, які в майбутньому стануть причиною вашого розлучення. Важливо – не з якої причини конфлікт, а як він відбувається.

Конфлікт теж треба вміти робити.

Конкретних рекомендацій щастя немає, але ви можете слідкувати деяких рекомендацій, щоб зберегти вашу сімейну пару:

Навчіться тримати себе в руках. У будь-якій сварці присутній межа, переходити яку не варто. Не потрібно визначати ніяких кінцевих роздумів і згадувати минулі образи. Якщо ви посварилися, це ще не говорить, що настав час розставання. Розходяться, коли розуміють, що вже не можуть переносити одна присутність раніше рідного партнера.

Бійтеся повної відкритості у відносинах, зберігайте певну частку свого внутрішнього світу при собі. Дружба губить любов і шлюб.

У любові трапляються часи катастроф. Іноді, добу, а то й близько місяця вам здається, що більше не любите свого партнера. Але іноді заїдеш на вихідні або відвідайте вдвох друзів, де ваш супутник буде прекрасним оратором або хорошим гравцем, і ви полюбите його з колишньою силою.

Часом проводите час окремо, щоб не набриднути партнеру. Дайте відчути свого чоловіка свободу хоч якийсь час. Ця коротка розлука привнесе цікаві почуття і враження в ваші відносини.

Джерело: http://www.LadyKiss.ru/psixologiya/sovety-krizisnogo-psixologa-pri-rasstavanii-razvode.html

Як сказати дружині про розлучення: рекомендації психологів

Вибираючи, як сказати дружині про розлучення, варто враховувати ступінь емоційності цього повідомлення. Бажано знайти відповідний час і місце.

Також важливо підібрати найменш травмує формат піднесення інформації, оскільки цей момент найболючіше в розставанні. Перед тим як сказати про своє рішення, потрібно підготувати дружину.

Завдяки цьому жінка зможе сприйняти інформацію без зайвих переживань.

Чому чоловіки просять про розлучення

Розлучення – наслідок незадоволеності шлюбом. Набагато частіше ініціаторами розриву стають жінки, а й чоловіки теж нерідко вимагають розірвання шлюбу з таких причин:

 • серйозні зміни в характері, звичках, зовнішності або життєвої позиції подружжя;
 • часті скандали, неможливість знайти спільну мову;
 • розбіжність життєвих цілей;
 • зради і зради з боку дружини;
 • закиди і безперервний потік критики;
 • шкідливі звички, наприклад, алкогольна залежність;
 • нечесність;
 • згасання почуттів, охолодження взаємин.

ЧИТАТИ Основні причини розлучень в Росії: що кажуть психологи

В окремих випадках обидва партнери усвідомлюють, що шлюб вичерпав себе. Щоб не мучити один одного спільним проживанням, подружжя приймають рішення розірвати шлюб. Обопільна згода на розлучення – оптимальний варіант.

Поширеною причиною розриву відносин є поява у одного з подружжя роману на стороні. У такій ситуації розставання не відбувається в один момент. З моменту початку інтрижки на стороні до офіційного розлучення можуть пройти роки. Щоб розлучитися без ворожнечі і взаємних образ, краще зробити це раніше.

Статистика показує, що середній вік молодих людей на момент першого одруження становить менше 20 років.

Це говорить про те, що багато сімей створювалися партнерами, які не мають достатнього досвіду, щоб усвідомлювати всю відповідальність і перспективу відносин.

Такі шлюби не витримують кризових періодів в 60% випадків. З віком партнери усвідомлюють, що зробили помилку, і поспішають перервати відносини.

Як підготуватися до розмови з дружиною

Перед тим як повідомити дружині про заплановане розлучення, варто ретельно підготуватися. Важливо, щоб вона перша дізналася про прийняте рішення чоловіка. Якщо інформація просочиться зі сторонніх джерел, це тільки погіршить ситуацію. Є правила, які допоможуть правильно підготуватися до розмови:

 1. Як сказати дружині про розлучення: рекомендації психологівПотрібно остаточно переконатися в правильності прийнятого рішення.
 2. Варто позбутися почуття провини.
 3. Необхідно подумати про практичну сторону процесу.
 4. Варто вибрати відповідний час, коли ніщо не буде відволікати від розмови.

Потрібно бути твердим у прийнятому рішенні, але при цьому не варто концентруватися на негативних моментах шлюбу. Це додасть рішучості, але може перетворити повідомлення про розлучення в гарячу сварку.

ЧИТАТИ Як не розлучитися з дружиною: практичні поради щодо порятунку відносин

Про що говорити з дружиною, перш ніж повідомити про розірвання шлюбу

Спонтанно рішення про розлучення не народжується. Без підготовки сказати дружині, мовляв, хочу розлучитися – погана ідея. Раптовість ситуації справить враження ядерного вибуху. Це може розбити жінці серце. Але і робити вигляд, що нічого не відбувається, теж не варто.

Потрібно сказати про незадоволення існуючим станом речей. Наприклад, якщо життя в шлюбі не склалося через проблеми в інтимній сфері, тоді варто обговорити це до розлучення. На тому етапі, поки шлюб ще можна врятувати, варто спробувати озвучити всі існуючі проблеми. Якщо діалог не призведе до позитивних змін, варто приступати до обмірковування радикального рішення.

До остаточної розмови, який розставить все по місцях, варто обговорити також перспективи майбутнього.

Якщо за час спільного проживання подружжя встигли придбати спільне майно, необхідно обговорити можливості його поділу.

Красиво розлучитися, уникнувши гучних скандалів і судових розглядів по квартирним питанням, – це мистецтво. Попередня підготовка допоможе запобігти неприємностям в шлюборозлучному процесі.

Якщо у подружжя є спільні діти, потрібно подбати і про їх подальшу долю. Спокійне обговорення цього питання дозволить створити максимально сприятливу атмосферу для найменших членів сім’ї, які болісно переживають подібні події.

Коли в родині є дитина, сказати дружині про розлучення потрібно до того, як він про це дізнається. Дорослі зобов’язані в такій ситуації діяти спільно, щоб підготувати незміцнілу психіку дітей до такому повідомленню.

Запитувати у дітей ради в такій ситуації теж не варто – їм потрібно просто піднести безпосередньо факт прийдешніх змін в житті мами і тата.

Важливо пояснити, що рішення батьків розлучитися чи не позначиться на їхніх взаєминах з дітьми, а також зробити акцент на тому, що вони як і раніше улюблені.

Як сказати дружині про розлучення: рекомендації психологів

Є ще один важливий нюанс – не варто перед розлученням нагнітати обстановку. Бажано подбати про те, щоб в сім’ї не було скандалів. За цей час варто максимально підготуватися до юридичної та практичної сторони процесу.

Необхідно підготувати всі документи на матеріальну власність, проконсультуватися з адвокатом, розглянути всі можливості поділу майна. Слід подумати про свої майнові права, а також про забезпечення дітей.

Всі ці питання можуть застати зненацька подружжя, які бажають припинити свої шлюбні взаємини.

ЧИТАТИ Що робити дитині, якщо його батьки розлучаються

Як про це сказати дружині

Після підготовчого етапу варто переходити до рішучих дій. Затягувати з озвучуванням рішення небажано, адже це зробить процес ще більш болючим. Ось головні правила для чоловіків:

 • потрібно робити це впевнено;
 • обов’язково озвучити аргументи і причини;
 • варто зробити акцент на тому, що рішення є остаточним.

Почати розмову варто з озвучування рішення. Після цього чоловікові варто пояснити причини бажання розірвати шлюб. Важливо також вислухати думку подружжя з цього приводу, але не давати її аргументів можливості вплинути на рішучість. Важливо уникати докорів і звинувачень. Розлучення – хворобливе подія. Докори тільки посилять травматичний ефект від повідомлення.

Чоловікові також варто озвучити своє бачення взаємин з колишньою дружиною, обговорити можливість матеріальної підтримки, питання, які пов’язані з вихованням дітей. Якщо вдасться все це вирішити мирно, не підключаючи суд, то варто спробувати домовитися.

Не потрібно забувати про позитивні моменти, які були в шлюбі. Щоб розійтися красиво, чоловікові варто подякувати жінку за прожиті разом роки і все хороше, що в них було. Такий підхід дозволить розлучитися без взаємних образ і навіть, можливо, залишитися друзями.

Як можна говорити

Сказати дружині про бажання розлучитися в нападі емоційної напруги, а потім шкодувати про імпульсивному вирішенні – найгірший сценарій. Не варто поспішати озвучувати думки про розрив. Є й інші заборонені прийоми, які небажано використовувати:

 1. Небезпечно починати розмову з докорів. Якщо вже є тверде рішення розірвати стосунки, немає ніякого сенсу критикувати помилки минулого. Це неконструктивно.
 2. Не можна розвивати розмову в стані сильного емоційного напруження. Він закінчиться сваркою.
 3. Заборонено починати бесіду про розставання при свідках. Цей діалог має відбутися тет-а-тет, тільки так можна буде досягти компромісу і домовитися.
 4. Повідомлення про розставання не повинно бути нагальним. Щоб поговорити про прийдешнє розставання, потрібно підібрати час, коли обидва партнери вільні від справ.

Як сказати дружині про розлучення: рекомендації психологів

Кожна людина унікальна, тому підхід слід шукати виходячи з особистих якостей дружини. Потрібно вибрати метод, який дозволить провести переговори, що стосуються розставання, конструктивно і спокійно.

Бажано перед цим пройти психологічну консультацію. Фахівець допоможе розробити максимально відповідну стратегію.

Для чоловіка, який не знає, як сказати дружині про розлучення, своєчасну пораду психолога стане рятівним колом і допоможе не затягувати з розривом.

До чого потрібно бути готовим при розмові з дружиною

Розраховувати на те, що дружина зітхне з полегшенням після повідомлення про розрив, не варто. Навіть якщо це обопільне рішення, все одно процес буде мати травматичні наслідки. Якщо заздалегідь себе підготувати до можливих реакцій, діалог буде конструктивним і в міру спокійним. Підготуватися треба до таких варіантів розвитку подій:

 • відмова подружжя розлучатися;
 • вмовляння;
 • погрози і шантаж.

Треба пояснити дружині, що рішення є безповоротним і остаточним. Для цього слід стояти на своєму. Найчастіше жінки виступають проти такої ініціативи, всіма доступними методами намагаючись запобігти розлучення.

Якщо дружина відмовляється давати згоду на розірвання шлюбу, у чоловіка є два варіанти дій. Перший – переконати її в необхідності такого кроку, використовуючи аргументи. У діалозі дружина буде використовувати свої доводи, щоб переконати чоловіка. Потрібно підготувати контраргументи для розмови. Якщо не вдалося, то варто розглядати варіант розірвання відносин через суд.

Найбільш поширений сценарій – загрози і шантаж. Дружини, які не бажають розлучатися, маніпулюють, шантажують дітьми і майном. Конструктивно поговорити і досягти компромісу не вийде, тому слід діяти виключно в правовому полі. Необхідно підключити профільних юристів для врегулювання правових відносин і досягнення справедливих судових рішень.

Озвучування рішення – відповідальний крок до розлучення, тому потрібні підготовка, рішучість і сміливість. Якщо почати обмірковувати все заздалегідь, можна уникнути багатьох неприємностей в процесі розставання.

Джерело: https://love-is.org/kak-skazat-zhene-o-razvode/

Як сказати дружині про розлучення: підготовка до розмови, поради | Все про розлучення, аліменти і розділ майна

Як сказати дружині про розлучення: рекомендації психологів

Життя – непередбачувана штука, і ніколи не знаєш, як вона складеться. Ще недавно почуття до дружини зігрівали душу, а тепер перебувати з нею в одному ліжку – справжнє випробування. На жаль, любов проходить, та й чи була вона взагалі? Як сказати дружині гірку правду і піти від неї на пошуки особистого щастя? Делікатна проблема вимагає не менше делікатного рішення.

Як сказати про розлучення і не залишитися ворогами на все життя?

Зважитися на розлучення дуже складно, особливо коли з дружиною вас пов’язували борги роки спільного життя. Але мучитися заради примарних сподівань на відновлення колишньої пристрасті – не справа.

Читайте також:   Як познайомитися з дівчиною в інтернеті: рекомендації для хлопців

Залишившись з нелюбою дружиною, ви будете відчувати щоденні моральні страждання і не зможете подарувати і їй сімейне щастя. Тому найкращим способом вирішення проблеми буде розмова про розлучення.

Тільки проводити дану бесіду слід з толком і розстановкою, що дозволить мінімізувати стреси і прийти до взаємної згоди. Як сказати дружині про розлучення правильно? Дотримуйтесь нашому вивіреного алгоритму:

 1. Обміркуйте своє рішення. Пам’ятайте, що в РАГСі ви обіцяли бути разом і в горі, і в радості. Якщо зараз у вас у відносинах настала чорна смуга, то є велика ймовірність, що вона скоро зміниться на білу. Приймаючи рішення про розрив відносин, ви повинні чітко усвідомлювати, що остаточне розставання – це єдиний вихід в ситуації, що склалася. Кілька разів програйте в голові всі можливі наслідки розлучення. Якщо ви з дружиною недавно сильно посварилися, подумайте, чи не може цей конфлікт викликати негативні емоції і провокувати вас на думки про розлучення? Можливо, ви через деякий час охолонете і зрозумієте, що поспішили з рішенням. Пильнуйте голосу розуму, інакше можете пошкодувати про сказаних в пориві гніву словах.
 2. Спрогнозуйте реакцію дружини.Яка людина ваша дружина? Є дуже емоційні пані, які від злості і образи можуть і сковорідкою огортає. Якщо ви усвідомлюєте, що дружина занадто імпульсивно сприйме інформацію про майбутнє розлучення, варто ще більш ретельно продумати свою фінальну мова і вибирати слова і вирази під час бесіди. Дружина дуже любить вас і важко переносить конфлікти? В цьому випадку задумайтеся, чи не зробить вона що-небудь з собою після новини про швидке розставання? Якщо ви відчуваєте, що у вашої дружини є хоча б найменші суїцидальні нахили, потрібно дуже акуратно готувати її до розлучення і діяти не поспішаючи. У такій ситуації час і дбайливе ставлення допоможуть вам зберегти життя і здоров’я людини, а також позбавити вас від почуття провини за трагедію. Боїтеся бурхливої ​​істерики? Напишіть дружині лист і вручите його будинку.Нехай вона прочитає його при вашому особистому присутності. Є шанс, що такий спосіб подачі інформації запобіжить вибух емоцій, і жінка більше холоднокровно сприйме новина про розлучення.
 3. Ведіть розмову про розлучення будинку.Наспіх кинуте смс, телефонний дзвінок – не кращий спосіб донести до подружжя про своє рішення. Також не варто зустрічатися на нейтральній території. Навколо будуть незнайомі люди, при яких потрібно стримувати себе, щоб не зловити здивовані і осудливі погляди. Подумайте, як їй стане важко стримувати емоції в чужій обстановці! Та й добиратися додому після шокуючої новини – то ще випробування! Поставтеся з повагою до її почуттів, адже, швидше за все, дружина буде сильно засмучена і пригнічена. Тому краще особисто сказати дружині про бажання розлучитися будинку, вислухати все, що вона вам скаже, підтримати її і дати виплеснути своє горе від руйнування сім’ї. Виберіть вечір після роботи, а ще краще, щоб розмова була напередодні вихідних. Будьте джентльменом, подумайте про те,що ваша дружина повинна прийти в себе після новини про швидке розлучення і зібратися з силами. І зайві пару днів перед робочим тижнем допоможуть дружині з гідністю зустріти нову самотнє життя.
 4. Не звинувачуйте її при озвучуванні рішення. У сімейному розладі завжди винні обидва партнери. І як би вам не хотілося виплеснути весь накопичений негатив на свою дружину, не варто цього робити. Очевидно, що у відповідь ви почуєте аналогічні закиди. Повірте, після розставання дружина і сама через якийсь час усвідомлює, що саме робила не так. А зараз їй буде дуже боляче і прикро. Можливо, дружина навіть побачить в вас зрадника. Прийміть її висловлювання, адже їй зараз набагато гірше, ніж вам. Будьте чоловіком, не звинувачуйте дружину у всіх смертних гріхах. Зрозумійте, що в цьому немає ніякого сенсу, так як ви вже вирішили піти у вільне плавання. Чи не добивайте жінку, з якою ділили горе і радість. Спробуйте розійтися без докорів і скандалів, хоча це, безсумнівно, дуже важко.

Жіноча самооцінка – тендітна річ. Якщо ви не хочете зіпсувати життя своїй дружині, напередодні розлучення постарайтеся не звинувачувати її у всіх бідах. Візьміть частина провини на себе, проговорите вголос свої помилки. Тоді ваша вже колишня подружжя не обросте комплексами, швидко прийде в себе і знову знайде особисте щастя.

 1. Постарайтеся зберегти з дружиною дружні стосунки. Не варто наживати собі ворогів, особливо в особі колишньої дружини. Вас багато що пов’язує, і нерозумно розлучатися, ненавидячи одне одного до глибини душі. Скажіть їй, що не дивлячись на розставання ви завжди готові прийти на допомогу у важкій ситуації. Щоб залишитися друзями з колишньою дружиною, потрібно бути майстерним оратором, але ми впевнені, що ви з легкістю впораєтеся з цим завданням. Особливо важливо мати дружні стосунки з колишньою дружиною, якщо у вас є діти. Малюкам потрібно бачити, що у батьків є взаєморозуміння, навіть якщо вони і не живуть разом. Стисніть зуби і боріться за збереження дружби між вами навіть після розлучення. Можливо, що зараз це не здається гарною ідеєю, але через деякий час ви самі собі скажете спасибі за мудрість.
 2. Будьте впевнені у своєму рішенні.«Як сказати дружині, що хочу розлучитися, якщо вона відразу кидається в сльози і обіцяє, що тепер у нас все буде ідеально?» – таке питання хвилює безліч чоловіків, які не виносять жіночих страждань. Дійсно, важко впоратися з емоціями і не погодитися дати дружині другий шанс, коли бачиш, як вона засмучена новиною про майбутній розставанні. Але ви вже все обміркували, зважили і вирішили, тому не варто від нього відступати. Люди не міняються, і любов не з’явиться знову завдяки старанням вашої дружини. Подумайте про те, що ви не знайдете щастя в особистому житті, наступаючи на одні й ті ж граблі. Будьте впевнені в собі і своєму рішенні і не відступайте від наміченої мети. Якщо після розмови про розлучення вас все ще відвідують сумніви в правильності вибору, спробуйте розлучитися з дружиною хоча б на час. Так ви точно зрозумієте,сумуєте за нею, а може, на відстані ще більше утвердитесь в своєму рішенні розлучитися.

Коли настає момент припинення шлюбного союзу

Кількість розлучень в нашій країні збільшується з кожним роком. І така ситуація не з кращого боку характеризує рівень життя в Росії. Не всі можуть пережити кризу у відносинах на тлі матеріальних та житлових проблем.

Не звинувачуйте себе і свою дружину в тому, що сім’я розвалилася. Є ймовірність, що ви зустрілися один одному не просто так, а щоб отримати безцінний досвід сімейного життя, нехай і негативний.

Подякуйте дружину за все хороше, що між вами було, і готуйтеся до шлюборозлучного процесу.

Готуємося до розлучення: корисні поради

Отже, назад дороги немає. Ви вже підготували полум’яну промову або вже оголосили про своє рішення дружині і тепер не знаєте, що робити далі.

Холостяцьке життя вже видніється на горизонті, але шлюборозлучний процес проходить не так вже просто, особливо для тих подружжя, які мають спільних дітей і спільно нажите майно.

Тому до офіційного розставання краще ретельно підготуватися і не рубати з плеча. Про що потрібно подумати напередодні розлучення:

 1. Фінансова сторона питання.Законодавство РФ при розлученні більш лояльно ставиться до жінок, а джентльменів норовить залишити без гроша. Середньостатистичний чоловік майже завжди після шлюборозлучного процесу виявляється в програші в фінансовому плані. Ще б пак, адже основну частину заробітку зазвичай приносять в сім’ю представники сильної статі, а жінки частіше за все не можуть похвалитися великими доходами. Що ж відбувається після розлучення? Спільно нажите майно (а по-чесному зароблене чоловічим потом і кров’ю) ділиться навпіл між колишніми чоловіком та дружиною при відсутності шлюбного контракту. І новоявлений холостяк починає життя практично з нуля, а якщо особливо сильно пощастить, то ще й борги віддає колишній дружині.Тому перед початком процесу розлучення і незвичайною хитрості дружини краще проконсультуватися з юристом і тільки тоді оголошувати про своє остаточне рішення. Можливо, варто переписати частину майна на батьків, щоб не залишитися ні з чим. Враховуйте всі обставини і характер подружжя, пам’ятайте про розділ майна і зробіть все, щоб він відбувся чесно. Якщо ваша дружина в повній мірі брала участь в забезпеченні сім’ї, віддайте їй належне і розділіть з нею спільно нажите добро в рівній мірі.віддайте їй належне і розділіть з нею спільно нажите добро в рівній мірі.віддайте їй належне і розділіть з нею спільно нажите добро в рівній мірі.
 2. Діти.Якщо у вас є діти, то розлучення буде відбуватися в судовому порядку. У більшості випадків право проживання з дитиною дістається саме матері. Тому дуже важливо зберегти дружні або хоча б нейтральні стосунки з колишньою дружиною, щоб бачитися зі своїми нащадками і не завдати їм регулярними конфліктами психологічну травму. Заздалегідь обговоріть всі особливості утримання дітей, так як врегулювання матеріальних питань – важливий момент у вашому житті. Краще прийти до мирної угоди і запевнити його у нотаріуса, ніж судитися через аліментів. Покажіть дружині, що ви не хочете уникати відповідальності і бажаєте забезпечувати дітей і далі. Не забувайте і про те, що новина про розлучення важко сприймається ними, і справжній чоловік не втече спонтанно з дому, а обговорить майбутній розрив сім’ї зі своїми нащадками.Постарайтеся максимально коректно і докладно поговорити з дітьми, пояснити їм, що відбувається і запевнити в тому, що розлучення відбувається не з їхньої вини. Інакше комплексів і психологічних травм їм не уникнути.
 3. Відсутність зайвих порадників. Краще розлучатися без участі сторонніх осіб. Навколо стільки «мудрих» порадників, які так і норовлять вставити своє красне слівце і підказати, що і як треба робити. Думайте своєю головою, не втручайтеся оточуючих в ваші відносини, так як у кожної людини власні суб’єктивні погляди на ситуацію. Посвячення чужих людей в особисті проблеми посприяє поширенню чуток і пліток, що явно не зіграє вам на руку. Навіть найкращі друзі, які дізналися про майбутнє розлучення, зуміють так промити голову, що ви можете змінити своє рішення, а згодом пошкодувати. Нехай шлюборозлучний процес стане таїнством для вас і дружини. Повірте, це на краще.

Жіноче нещастя: не хочу жити з таким чоловіком

Депресія, відсутність бажання повертатися додому, втрата інтересу до життя – все це штовхає чоловіка на розлучення. Не варто витрачати своє життя і терпіти такі симптоми заради того, щоб зберегти нещасливу сім’ю, навіть незважаючи на наявність дітей. Вони повинні бачити щасливого батька, нехай це і буде траплятися значно рідше, ніж зараз.

висновок

Розставання з дружиною – важкий процес, навіть якщо почуття давно пішли. Як сказати своїй дружині про розлучення? Кинути їй в обличчя пару образливих фраз і збирати валізи? Не варто псувати відносини з дружиною, незважаючи на минулі образи. Будьте чоловіком, висловлюйте коректно свої почуття і бажання, пошкодуйте дружину і постарайтеся зберегти дружбу.

Подумайте кілька разів перед тим, як озвучити рішення. Ви можете змінити його, але рана на серці дружини від почутих фраз так і залишиться. Не забувайте і про те, що після розлучення ваше майно підлягає розподілу. Проконсультуйтеся з юристом, якщо вам є що втрачати. І, найголовніше, пам’ятайте про дітей.

Їм в разі розставання мами і тата найважче.

Джерело: https://7razvodov.ru/razvod/kak-skazat-zhene-o-razvode.html

Як сказати дружині про розлучення і його процес

У сучасних сім’ях розлучення не вважається чимось жахливим. Якщо у відносинах з’явився криза, яка вже неможливо виправити за допомогою психологічних консультацій, чоловік або дружина зобов’язані сказати про це чесно і подати на розлучення.

Що ж робити, якщо друга половинка все-таки зважилася і хоче розлучитися? Як вести себе з чоловіком, якщо він зібрався йти? Що сказати дружині в даному випадку? Як жити після і що робити якщо дружина не дає розлучення? Розбираємося в тонкощах розставання разом.

Коли розлучення необхідний

Сьогодні кожна друга пара в Росії розходиться. Пов’язана ця тенденція з пом’якшуючими звичаями, на відміну від минулих років, бажанням бути щасливим і небажанням разом проходити крізь труднощі.

Розлучення є тонкою гранню між егоїзмом і любов’ю, коли чоловік не хоче мучити дружину своєю присутністю і холодним ставленням, якщо сім’я вже не є повноцінною і щасливою осередком суспільства.

Читайте також:   Як пробачити хлопця за зраду: причини чоловічої невірності і поради

Після всього пережитого разом, вкрай складно розійтися. Але для таких думок є вагомі підстави.

Як сказати дружині про розлучення: рекомендації психологів

Зазвичай подібними причинами є:

 1. Розбіжність характерів, різні погляди на життя з чоловіком
 2. Алкоголізм та інші згубні звички благовірної, з якими чоловік не хоче або вже не може миритися
 3. Зрада, причому з боку обох
 4. Відчуття, ніби чоловік знаходиться під каблуком, постійні ревнощі і всілякі заборони з боку дружини
 5. Небажання рахуватися з думкою коханого, жаліти і плекати його
 6. Невміння дружини справлятися з домашнім господарством, ростити дітей
 7. Важливим фактором є сексуальні взаємини. Часто чоловік подає на розлучення, якщо недоотримує необхідної йому ласки, а також інтиму. В такому випадку чоловік повинен сказати про це раніше, не доводячи до розлучення.

У кожної родини власні, індивідуальні причини. У суді вони діляться на кілька видів: причини особистого, фінансового, інтимного або іншого характеру. Досить часто в бланку, де потрібно вказати підстави для розірвання шлюбу, пишуть «Неможливість продовжувати союз через відсутність любові, на грунті якої він був створений». Якщо інакше сказати не можна, то це краще основу.

На розлучення варто піти, якщо сенсу жити разом дружині з чоловіком, немов знайомим, немає. Коли любов пройшла, краще щось робити, а не псувати життя одне одному, виявляючи все більше агресії і ненависті.

Розлучитися друзями можна тільки тоді, коли розставання не було затягнуто, і не переросло в підсвідомий тривалий конфлікт. Після того, як це сталося, залишаються тільки образи і непорозуміння.

процес розлучення

Перш ніж піти на такий рішучий крок, слід все обдумати. Розлучення – дуже відповідальне рішення, до якого не можна прийти просто від нудьги або образи на кохану людину. Якщо даний варіант прийшов в голову під час або після сварки, заспокойтеся, дайте собі можливість обміркувати все в звичайному стані.

Джерело: https://razvodimsia.ru/psixologiya-razvoda/kak-skazat-zhene-o-razvode.html

Як сказати про розлучення

NEobuzDANAYA:

Знаєте, коли йдете на серйозну розмову головне, ніколи не «писати сценарії», тому як сказати слово в слово у Вас все одно не вийде (хоч як крути дружина теж має «право грати» в цій сцені) ,.

Краще зробити все «від душі», пом’якшувати нічого не треба, ми ніколи не знаємо де знайдемо, де втратимо. Ви думаєте нас дівчат коли кидають, нам допомагає, то в якій формі це було сказано, суть то одна.

Ми все одно що не крути будемо згадувати тільки прекрасний моменти з спільного життя. І взагалі «якщо від вас йде наречена, ще не відомо кому повезло» .Удачі!

 • natalja ivanova:
 • а чого тоді мимрити-підійди і скажи-ти знаєш, я все вирішив …
 • Анатолій Подплетній:
 • Без філософії Заяву на стіл!
 • жанна Невідомо:
 • ну у так прямо і сказть, що не нужнос цим затягувати, так як обидва будете нещасними, тому то життя стане нестерпним а в чм причина розлучення, якщо не секрет
 • сказати коротко і зрозуміло (але ви повинні назвати справжню причину розлучення своїй дружині не дивлячись ні на що, так потім вона вас зауважаєт), а пом’якшить весь час а ви повністю впевнені в тій ВОНА, може етопросто захоплення, за ктор піде разочерованіе
 • Ірен:
 • Так і начні- «наші відносини себе зжили, а я хочу щастя нам обом …. «
 • Міла:
 • Згодна з усіма, треба прямо сказати, а раптом вона сама давно цього хоче?
 • Наталка:

У цьому питанні не повинно бути ніякої передпідготовки, Ви прийняли рішення, тепер потрібно вміти його озвучити, зайві слова тут абсолютно ні до чого, потрібно сісти і поговорити про це, не ходити під коло та навколо .. тим більше Ви все вирішили.

Пиріжок з кошенятами !:

не знаю, чи варто «пом’якшувати», по-моєму, найкращий варіант все сказати прямо. це найкраще.

 1. Ольга Соболь:
 2. скажи прямо ніякі пом’якшення не допоможуть
 3. Користувача видалено:

«М’яко» напевно не вийде сказати …. говорите як є … їй звичайно буде боляче, але раз Ви все вирішили, то не тягніть з розмовою ….

Вовняна кішка:

А вам скільки років, а то й Серет? А дружині? Тоді вже й відповім що їй говорити.

 • Північна крижинка:
 • Скажіть прямо як є, скажи що навіщо жити і прикидатися, ламати собі життя)) Зате у неї є теж шанс стати щасливою)))
 • Тетяна Єрмак:
 • я думаю краще якщо вона вас застукає – у неї буде повне право вважати що це ВОНА прийняла рішення про розлучення, а це дуже потішить жіноче самолюбство, ніж якщо ви їй скажете що проміняли її на інший об’єкт і самі хочете від неї піти …
 • Лисичка:

пом’якшити удар ти все одно не зможеш -як би не старався … якщо твоя дружина тебе любить-адже зважилася ж вона зв’язати коли то свою долю з твоєю, а адже наерняка у неї були сумніви, мовляв молодий, може піти до більш молодий, але вона довірилася тобі, своєму почуттю … а ти тепер ганебно і банально говориш-ВОНА (інша) причина … причина твоя не та інша -А ти … спочатку дуже зручно влаштувався з тієї яка тебе як мати виплекала, а ти тепер раптом відчув себе опері орлом і вирішив покунуть тепле гніздо яке тебе прихистив коли то … розлучення не уникнути однозначно, старіший позбавити від свого присутності свою дружину як можна швидше, у неї ще є час стати щасливою з іншим. якщо ти не зміг дати їй щастя .. і не тягни кота за хвіст .. такі мужики -тільки дармоїди … дай бог тобі щастя, …

Олена донська:

скажи, що відносини себе зжили, але ні в якому разі не говори їй про інший, вона, твоя дружина цього не заслужила, і йдучи -Догляд раз вирішив, може бути і вона ще своє життя влаштує, тільки не давай їй дурних надій, нібито може бути … коли небудь .. (ну ти вже дорослий хлопчик, не мені тобі поради давати, АЛЕ! сподіваюся ти добре розумієш різницю зустрічатися і жити разом?))

ВЛА:

так і скажи. найгірше невідомість.

Анастасія:

скажи їй (дружині), в чому причина твого рішення розлучитися. будь гранично чесний і коректний, не ображай її своїми словами.

Маришка:

як ні скажи-все одно буде важко, час має пройти, щоб заспокоїтися. Мені було сказано-що йому разод потрібен для роботи, щоб що то там оформити на себе і якщо що-щоб мене нікуди не тягали, а потім просто поїхав. Важко-не сперечаюся, але все пройшло

 1. Євгенія:
 2. так і говори, стислість ….
 3. Свій серед чужих:

до розмови було б непогано сісти з олівцем, папером, калькулятором, сімейним кодексом і юристом. підрахувати, у скільки обійдеться розлучення. деяких цифри протвережує.

Як сказати чоловікові про розлучення правильно

Поради психолога

Коли прийшов час сказати чоловікові про розлучення – потрібно скласти план дій. Це додасть впевненості і сил для майбутнього нелегкої розмови. постарайтеся:

 • врівноважити емоційний стан, позбутися негативних емоцій;
 • заздалегідь продумати розмову. Подумки обіграйте варіанти розвитку діалогу, уявіть реакцію чоловіка на почуте;
 • вибрати відповідне місце. Краще поговорити наодинці в спокійній обстановці і розповісти про своє рішення. Якщо боїтеся, що чоловік може бурхливо відреагувати або нанести вам фізичну шкоду – вибирайте людне місце;
 • проконсультуватися з юристом, вирішити фінансові питання, обговорити розділ майна, розмір аліментів;
 • спокійно і тактовно повідомити чоловікові про розлучення. Не потрібно звинувачувати, пред’являти претензії, описувати свою нову любов (якщо така стала першопричиною розриву). Потрібно чітко назвати причину, яка штовхнула на цей крок.

Що робити

Поради психолога допоможуть сказати чоловікові про розлучення, але не сприймайте їх як панацею. Багато що в цьому питанні залежить від вашої поведінки в розмові. Для бесіди з чоловіком на таку серйозну тему знадобиться не дюжее терпіння, розуміння і чесність

Важливо підібратися до питання про розірвання шлюбу якомога делікатніше

Складіть план

Перш, ніж починати тему розлучення, добре підготуйте до розмови. Відзначте для себе важливі моменти, про які ви б хотіли сказати, щоб донести до чоловіка всю серйозність і необхідність розлучення. При необхідності запишіть ваші думки на папері. Це дозволить уникнути непотрібних просторікувань;

Зберігайте спокій

Ведіть розмову спокійно, зберігаючи холоднокровність і гідність. Чи не опускайтеся до конфлікту і не ображайте чоловіка, яка б не була причина розлучення. Розставання ворогами надовго зберегти неприємний осад всередині;

Будьте впевнені

Якщо ви прийняли тверде рішення про відхід з сім’ї, непрямим чином дайте зрозуміти це чоловікові. У розмові з чоловіком частіше використовуйте слово «я», а не «ми» або «ти». Тим самим ви покажете всю серйозність вашого рішення і при цьому не звалити провину за те, що трапилося на чоловіка;

КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ: Стаття 139. Таємниця усиновлення дитини

Обговоріть дітей і майно

Розлучення, як правило, передбачає розділ майна і вирішення питання про спільні дітей.

Поради психолога щодо того, як сказати чоловікові про розлучення, свідчать, що не варто зациклюватися на майновий питанні. Віддайте чоловікові все, що він бажає забрати: так ви уникнете зайвих конфліктів.

В ході розмови слід точно визначити, з ким залишаться діти і яким чином буде розподілено їх час зустрічей з іншим батьком.

Не сподівайтеся, що розмова для вас обох пройде безболісно. Однак лише в ваших силах то, наскільки великі будуть втрати. Говоріть з чоловіком спокійним тоном, не показуйте свою ворожість і агресію. Остерігайтеся будь-яких тем, які стосуються спогадів про минуле спільного життя. Таким чином, ви переконаєте його в тому, що ваше рішення остаточне і повернення назад вже не буде.

Для бесіди бажано вибрати людне місце (кафе або ресторан, парк), де ви зможете вести себе стримано і тримати потрібну дистанцію.

Бажано вести розмову без сигарет і алкоголю, щоб бути максимально зосередженої на власних думках і словах чоловіка.

Якщо у вас вийти сказати чоловік про розлучення найменш болісно для обох, сміливо починайте планувати своє подальше життя, особливо якщо після розірвання шлюбу з вами залишаються діти, які потребують в такому випадку подвійний турботи і уваги.

Як говорити

Вам також необхідно набратися терпіння. Чи не пускайте в розлогі міркування і вже тим більше не починайте звинувачувати чоловіка у всіх смертних гріхах. За цей час вже було висловлено багато. Не варто в черговий раз обговорювати хто винен і чому ви не можете бути разом.

Якщо у вас є інший чоловік, не варто цього приховувати. Деякі дівчата хочуть вийти з ситуації красиво з незаплямованою репутацією чесної дружини

Насправді, все це настільки вже не важливо. Правда в результаті все одно з’ясується, а ви будете не тільки нечесної дружиною в цьому випадку, але і жінкою, яка до кінця його обманювала

Згадайте як все починалося, як ви чекали весілля і були впевнені, що це кращий на землі чоловік. Невже за роки, проведені разом, він не заслужив того, щоб знати правду?

Якщо розлучення відбулося, а на багато питань відповіді так і не було знайдено, то ця ситуація буде мучити чоловіка до кінця днів.

Можна збожеволіти, намагаючись знайти рішення чому ж ви подали на розлучення, але так і не зрозуміти деяких речей. Ви в силах позбавити його від докорів сумління і непотрібних роздумів.

Нехай ви будете поганий в його очах, але зате залишитеся чесної в своїх. Згодом він все переосмислити.

Ви дуже довго намагалися, виправляли і намагалися все налагодити. Зараз вже немає іншого виходу, крім як бути чесною

Говоріть, що так буде краще для вас і не так важливо, що він про це думає. Ви вже все вирішили

Розлучення, насправді, це не соромно і не принизливо. Жити в пеклі і змушувати перебувати в ньому своїх дітей, тримати свою колись другу половинку – ось що дійсно руйнує життя.

Якщо чоловік проти, то я дуже раджу почитати книгу Андрія Курпатова «7 справжніх історій. Як пережити розлучення ». Зараз вам знадобиться дуже багато сил, щоб наполягти на своєму і домогтися результату, подати документи.

Ця книга допоможе вам якнайкраще. Ви перестанете звинувачувати себе, зрозумієте чому чоловік поводиться саме таким чином і зможете пережити цей важкий період. Не забувайте підписуватися на розсилку.

Джерело: https://VsemoBrake.ru/other/kak-skazat-muzu-o-razvode.html

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *