Як сказати хлопцю, що ми розлучаємося: кращі способи і поради

Як сказати хлопцю, що ми розлучаємося: кращі способи і поради

Зміст приховати

Не всі відносини призводять до весілля, часто, вони закінчуються з тих чи інших причин. Якщо припинити спілкування хоче дівчина, то її починає шукати способи сказати хлопцю, що ми розлучаємося, щоб він зрозумів і не образився. Потрібно серйозно підготуватися, перш ніж заводити розмову про розрив, особливо якщо у партнера сильні почуття до своєї супутниці.

10 об’єктивних причин, що призводять до розриву

Якщо дівчина вирішила, що потрібно розлучитися, то це сталося в силу певних обставин. Найчастіше, причинами розриву стають:

 • Втрата довіри. Коли кохана людина починає брехати і обманювати, фліртувати з іншими дівчатами, сидіти в барі з друзями допізна, перестає виконувати обіцянки, то зустрічатися далі стає неможливим.
 • Різні цілі. Наприклад, дівчина мріє про велику сім’ю і стабільності, а чоловік не хоче шукати роботу і головне в його житті – розвага. Зрозуміло, що з часом партнери зрозуміють, що для життя один одному вони не підходять.
 • Як сказати хлопцю, що ми розлучаємося: кращі способи і порадиНасильство. Причому воно буває не тільки фізичним. Існує ще й емоційне насильство, коли молодий чоловік намагається повністю підпорядкувати кохану своїй волі за допомогою маніпуляцій, образ і поневолення.
 • Залежність. Алкогольна, наркотична, ігрова – неважливо. Якщо хлопець не може перебороти залежність, і вона стає важливіше близької людини, то в цьому випадку правильне рішення – розрив відносин.
 • Ошукані очікування. Жінка починала зустрічатися з впевненим, щедрим, ласкавим чоловіком, але згодом виявилося, що у нього є недоліки, які повністю перекривають всі достоїнства.
 • Фінансові проблеми. Човен любові часто розбивається об фінансові труднощі. Якщо хлопець мало заробляє або взагалі не вміє працювати, відповідно, нездатний забезпечувати, якщо витрачає багато грошей на непотрібні речі або любить залазити в борги, то в кінцевому підсумку це призведе до того, що кохана вирішить з ним розлучитися.
 • Зрада. Не кожна зможе пробачити зраду, а тим більше наявність постійної коханки. Як би не було боляче, що зрадив раз – зрадить знову.

Як забути хлопця, якого сильно любиш: тонкощі жіночої психології

 • Відсутність емоційної близькості і загальних інтересів. Партнери віддаляються один від одного і стають абсолютно чужими людьми.
 • Втрата інтересу до хлопця і підвищений інтерес до іншого чоловіка.
 • Переїзд в інше місто , коли партнер відмовляється слідувати за дівчиною з певних причин.

Якщо виникли подібні обставини, і було прийнято рішення назавжди розірвати відносини, то важливо озвучити цю причину партнеру. Є ймовірність, що це підштовхне його до змін і, якщо любов дівчини ще жива, буде можливим возз’єднання пари.

Способи повідомити чоловікові про бажання розлучитися

Якщо було прийнято рішення сказати чоловікові про розрив відносин, то обов’язково враховуйте всі обставини, що склалися, і вишиковуйте діалог, виходячи з них.

При особистій зустрічі

Буде правильно, якщо буде можливість особисто зустрітися з чоловіком, щоб сказати про розставання.

Для цього виберіть тихе і спокійне місце, де розмови ніхто не завадить, наприклад, дальній столик в кафе або відокремлена лава в парку. М’яко озвучте причину розставання.

Якщо другого шансу немає, поставте жирну крапку у стосунках і попередьте, що ні поміняєте рішення. Постарайтеся, щоб в кінці діалогу між вами не залишилося недомовок, і були з’ясовані всі моменти.

Якщо він здатний на агресію

Якщо партнер відрізняється агресивним характером і здатний на неадекватні вчинки, тим більше потрібна особиста зустріч. Інакше в пориві гніву, він може підстерегти дівчину на вулиці в найнесподіваніший момент і нікому не відомо, чим закінчиться ця зустріч.

Як сказати хлопцю, що ми розлучаємося: кращі способи і поради

З таким хлопцем краще говорити в тихому, але людному місці, щоб в разі небезпеки, було кому прийти на допомогу. Для підтримки можна покликати сильного чоловіка, якому довіряєш – тата, брата, давнього друга, щоб він контролював ситуацію здалеку. Решта дії ідентичні попередньому пункту, але спілкуватися потрібно максимально акуратно і м’яко.

За допомогою інтернету або смс

Це не найкращі способи повідомити партнеру про розставання. Їх варто використовувати лише в тому випадку, якщо немає можливості зустрітися особисто, наприклад, живете в різних містах.

Як забути чоловіка: 10 перевірених способів і 4 незвичайних методу

Дотримуйтеся наступних рекомендацій:

 • напишіть причину, чому захотіли розірвати відносини;
 • підтримуйте активний Діалог можна написати «ми розлучаємося», і відразу ж заблокувати в соціальній мережі або додати номер в чорний список;
 • якщо дзвонить – дайте і поговоріть по телефону;
 • з’ясуйте всі моменти, щоб не довелося зустрічатися, коли з’явиться можливість, інакше хлопець буде вважати, що все ще можна повернути, варто лише побачитися.

Бережіть почуття колись коханого чоловіка, тим більше, якщо вирішили розлучитися цим способом.

Варіанти телефонного діалогу

Черговий не найкращий варіант для розставання: використовується в разі неможливості розмови «віч-на-віч», і тільки в тому випадку, якщо відносини почалися зовсім недавно. Під час телефонної розмови:

 1. Переконайтеся, що хлопець перебуває в комфортному для себе місці. Наприклад, вдома на дивані, а не в вагоні метро, ​​чи не на концерті улюбленої групи, які не на дні народження кращого друга.
 2. Чітко скажіть, що хочете саме розлучитися. Не використовуйте невизначені фрази: мені здається, я б хотіла, не знаю, напевно. Це дає надію, що обраницю можна вмовити на продовження відносин.
 3. Як сказати хлопцю, що ми розлучаємося: кращі способи і порадиЯкщо хлопець наполягає на зустрічі, яку хотілося б уникнути, тактовно дайте зрозуміти, що вона нічого не змінить і ні до чого доброго не приведе.
 4. Не здавайтеся під натиском сильних емоцій з боку партнера – лайки, благання, плачу. Зберігайте спокій і наполегливість.
 5. Не затягуйте розмову, але в той же час переконайтеся, що сказали партнеру все, що хотіли.

Якщо відчуваєте, що пора розлучитися, то не потрібно зволікати цей неприємний момент. Краще сказати все і відразу, ніж тішити закоханого хлопця нездійсненними надіями.

Через друзів або спільних знайомих

Найпростіше – розлучитися через його друга або свою подругу. В цьому випадку потрібно тільки пояснити їм ситуацію і підіслати до хлопця. Але по відношенню до партнера це не зовсім чесно, та й вплітати інші людей – не найкращий варіант.

А ось використовувати друзів в якості проміжної ланки можна. Вони можуть натякнути хлопцеві на розставання: «Здається твоя дівчина охолола і вже не відчуває сильних почуттів до тебе. З боку це видно. Я не стерпів би такого ставлення ». Хлопець відчує недобре, морально підготуватися і вийде на серйозну розмову. Можливо, навіть перший кине.

Як це зробити, не завдаючи йому біль

Щоб завдати якомога менший біль колись рідній людині, дійте наступним чином:

 1. Для бесіди виберіть зручний час і місце. Якщо у хлопця неприємності, трапилася біда або просто не найвдаліші дні, які його турбують, то розмова варто перенести. Місце вибирайте спокійніше.
 2. Щоб не образити, не потрібно нападати і звинувачувати у всьому його: «ти був неуважний», «ти – погана людина» і т.д. Просто скажіть, що почуття пройшли, і перебувати разом більше не має сенсу. Так буває.
 3. Якщо подобається інший хлопець, нинішньому (або вже колишньому) партнеру про це знати не обов’язково.
 4. Дайте зрозуміти, що, незважаючи ні на що, це були щасливі дні, які надовго збережуться в пам’яті.
 5. Розмовляйте ввічливо, спокійно, але в той же час не залишаючи другого шансу. Дайте зрозуміти, що рішення прийнято не зопалу, а на свіжу голову, і обговоренню не підлягає.
 6. В кінці скажіть: «Я дуже хочу, щоб ти був щасливий». Побажайте зустріти хорошу дівчину і скажіть, що у нього все вийде.

Щоб хлопець не затаїв образу, будьте максимально уважними та милі.

Як сказати хлопцю, що ми розлучаємося: кращі способи і поради

Якщо судити по психології, поруч зі зрадником або зрадником залишатися не можна. Відомо, що де один раз, там і другий. В принципі, якщо стало відомо про такий вчинок проступок, можна негайно починати збирати речі і йти без пояснень – отже буде все зрозуміло. Навіть якщо сильно переживаєш і страждаєш, то показувати це не можна.

Красиво розлучитися в цьому випадку не вийде. Деякі дами наостанок мстять колишнім коханим, наприклад, ховають в затишному місці рибу – вона почне псуватися і при цьому огидно смердіти.

Якщо мова йде про одруженого коханця

Одружені коханці – окрема тема. Чоловік кожен раз клянеться піти від дружини, але щось його зупиняє. Якщо прозріння, що все життя так і доведеться слухати порожні обіцянки, нарешті настав, то потрібно зібратися з силами і сказати чоловікові про розставання.

Тільки не вірте знову, в сотий раз, обіцянкам про швидку розлуку з дружиною. Розмову потрібно будувати таким чином, щоб чоловік усвідомив всю серйозність намірів і більше не розраховував на подальші відносини. Дайте зрозуміти, що поки він чужий чоловік – в вашу постіль він не потрапить. У тому випадку, якщо любов занадто сильна, запропонуйте розлучитися з дружиною і вже вільним чоловіком повернутися назад.

Як зробити його ініціатором розриву

Якщо не любите довгих розбирань або не можете зважитися на серйозну розмову, то налаштуйте ситуацію таким чином, щоб хлопець сам вирішив кинути. Не самий хороший, але максимально дієвий приклад: змініть і зробіть так, щоб він дізнався про це. Це крайній варіант, якщо більше нічого не допомагає.

Крім такого радикального методу, є і більш щадні: перестаньте приділяти увагу і час, рідко погоджуйтеся на зустрічі, не журіться, що не цікавтеся справами. Можна допізна гуляти з подругами, не брати при цьому телефон, не відповідати на повідомлення. Рушайте відпочивати, не попередивши. Таке хамське поводження не потерпить жоден нормальний хлопець.

Як сказати хлопцю, що ми розлучаємося: кращі способи і поради

Помилки, яких важливо уникнути

Щоб не завдати хлопцеві додаткову біль, не залишитися ворогами навіки, а комфортно вийти з відносин, не допускайте таких помилок:

 1. Не погоджуйтеся на дружбу. Закоханий чоловік розцінить це як шанс повернути відносини. До того ж, спілкуватися з коханою і бачити, як вона будує відносини з іншим – дуже неприємно.
 2. Чи не зачіпайте неприємні теми і не принижуйте гідність чоловіки. Закінчите розмову на добрій і позитивній хвилі.
 3. Розставайся при особистій зустрічі, очі в очі. Якщо є така можливість, не використовуйте для цієї мети телефон, соціальні мережі, смс-повідомлення.
 4. Якщо перебуваєте далеко один від одного, то напишіть докладний лист прозою. Думка, передану у віршованій формі, не завжди легко зрозуміти.
 5. Чи не здавайся під натиском емоцій. Хлопця стане шкода, і виникне думка передумати. Але продовжувати відносини з нелюбом партнером – не найкращий варіант. Йдучи йди!
 6. Дуже важливо знайти потрібні слова, тому добре, якщо будуть заздалегідь продумані всі можливі повороти діалогу.

Важко розлучатися з чоловіком, навіть якщо було прийнято тверде рішення. Але краще зробити це раніше, ніж тягнути безглузді і ні до чого не ведуть відносини. Будьте чесними хоча б самі з собою.

Як сказати хлопцю, що ми розлучаємося: кращі способи і поради

Джерело: https://onelove.su/kak-skazat-parnyu-chto-my-rasstaemsya/

Як сказати хлопцю, що ми розлучаємося?

Зародження відносин з коханою людиною завжди прекрасно: романтичні зустрічі, перші боязкі поцілунки, подарунки і довгі прогулянки по місту.

Але життя – штука неоднозначна і Непрямолінійність, не всі в ній вдається в точності так, як хотілося або уявлялося. І ось ти вже точно знаєш, що далі продовжувати відносини з цим хлопцем не можеш.

Читайте також:   Як познайомити хлопця з батьками: підготовка і ідеї

У такому підвішеному рішенні немає нічого поганого, але залишається лише одна проблема – як сказати молодій людині, що вам треба розлучитися.

Найкращим і поважних варіантом повідомлення про те, що ви розлучаєтеся, є спокійний особисту розмову. Але саме він вимагає великої мужності. Дівчата часто ніяк не можуть зважитися відверто поговорити з молодою людиною і довго відкладають подібну бесіду.

Якщо у вас дійсно були щирі почуття і довірчі відносини, не бійся. При особистій зустрічі ти будеш бачити реакцію хлопця і краще зможеш підібрати слова.

Не забувай і про його почуттях – постарайся щиро втішити його після того, як скажеш про своє рішення. Для подібної розмови краще не вибирати тих місць, які вам обом дороги і навівають будь-які спогади. Підійде тихе кафе або лавочка в парку.

Признач для зустрічі такий час, коли навколо вас буде мінімум сторонніх людей.

Як сказати хлопцю, що ми розлучаємося: кращі способи і поради

Постарайся обміркувати ті слова, які ти збираєшся сказати. Можеш навіть написати кілька варіантів і вибрати найбільш м’який і тактовний.

Чи не маскуй причину розставання шаблонними фразами на зразок «ти гідний кращої і обов’язково таку знайдеш» або «я занадто погана для тебе, і ти в мені розчаруєшся».

Розкажи про причини розставання чесно, але без зайвих травмуючих подробиць, особливо якщо мають місце почуття до іншого чоловіка.

Будь спокійна при зустрічі і контролюй свої емоції. Якщо твоя молода людина і сам емоційний, тим більше прояви твердість.

Буває, що хлопець в такі моменти намагається маніпулювати і викликати жалість, щоб випросити собі ще шанс. В цьому випадку твердо повтори своє рішення, але не ображай і не відіпхни грубо свого колишнього партнера.

Пам’ятай, що для нього твоє рішення несподівано, – дай йому час прийняти це.

Помилкою багатьох дівчат є занадто м’які і неоднозначні формулювання: «напевно, ми більше не будемо разом», «швидше за все, я знайшла нову любов”, “не впадай у відчай, все ще може змінитися».

Така двозначність не вказує на твердість твого рішення, а подає молодій людині помилкову надію. Не варто забирати в колишнього хлопця час, яке він захоче витратити на спроби вас повернути.

Та й тобі самій буде важко відбиватися від СМС, дзвінків і повідомлень в соціальних мережах з різними натяками, запрошеннями в кафе і іншими знаками уваги.

Щоб заощадити і твоє, і його час, сформулюй своє рішення чітко і дай зрозуміти, що це безповоротно.

Як сказати хлопцю, що ми розлучаємося: кращі способи і поради

Кілька застарілий, але не такий сухий і формальний, як смска, спосіб розповісти молодій людині про розрив відносин – це паперовий лист. Якщо ти так і не змогла зважитися на розмову, виклади свої думки на папері.

Чому це дещо краще короткої смс? По-перше, в записці ти зможеш більш повно й об’ємно висловити думки і аргументувати своє рішення. По-друге, хлопець буде знати, що ти витратила час на складання листа, і це не буде виглядати як банальна коротка відписка. У цьому буде проявлятися твоє повагу до колишнього молодій людині.

Так, багатьом такий спосіб спілкування здасться застарілим. Тут треба брати до уваги звички і світогляд твого молодої людини. Якщо паперовий лист, опущене в ящик або передане через спільних знайомих, в вашому випадку неприйнятно, можна своє послання осучаснити.

Альтернативою є відправлення послання по електронній пошті або в приватні повідомлення соціальних мереж. Але не будь надто короткою. Постарайся висловитися так само, як якщо б ти перебувала зараз поруч з молодою людиною і розмовляла з ним особисто.

Як сказати хлопцю, що ми розлучаємося: кращі способи і поради

Ваш голос і ваша інтонація скажуть краще надрукованих букв. Замінити особисту зустріч можна телефонним дзвінком і дистанційній бесідою.

У хлопця після озвучування рішення про розставання можуть виникнути питання, на які ти йому відповіси, будучи з ним на зв’язку.

До телефонній розмові також варто підготуватися. Як і в разі особистої зустрічі, наміть, якими словами ти скажеш своєму хлопцеві неприємну новину. Тактовно і спокійно розкажи йому про те, що тебе не влаштовує.

Як сказати хлопцю, що ми розлучаємося: кращі способи і поради

Відразу варто обмовитися, що перекладати на інших повідомлення про те, що ти хочеш розлучитися з хлопцем, – найбільш небажаний варіант.

Мало того, що вони дізнаються про це раніше за нього, так ще на прощання ви навіть не удостоюється свого колишнього хлопця ніяким увагою. Однак в деяких випадках дівчата вдаються і до такого способу розриву.

Вони побоюються надто бурхливої ​​реакції або зайвих емоцій, захищаючи себе від подібного таким чином.

Якщо ти все ж таки зважилася саме на такий варіант, краще звернутися до його друзів, точніше, на краще товаришеві. Хороший друг найближче до твого хлопця в емоційному плані – він точно постарається зробити це найбільш м’яким способом і зможе підтримати при необхідності.

Чи не сообщай про своє рішення широкого кола осіб. Поговори наодинці з найближчою людиною, з яким у твого хлопця найбільш довірливі стосунки. Коротко поясни йому причини, щоб він міг передати їх.

Як сказати хлопцю, що ми розлучаємося: кращі способи і поради

 • Не затягуйте з тим, щоб повідомити хлопцю про своє рішення, адже тобі весь цей час доведеться брехати і прикидатися. До того ж відтягуванням розставання ти крадеш у свого молодого чоловіка час на переживання і емоційне відновлення після закінчення відносин.
 • Якщо хлопець шантажує тебе самогубством або іншими серйозними діями, які не провокуй його, але і не поспішай виконувати його вимоги беззастережно. Пообщайся з його друзями і батьками, з’ясуй його реальний стан. Можливо, це просто демонстративна спроба шантажу і маніпуляції. В іншому випадку повідом про його словах і намірах близьким людям. Вони зможуть прийняти об’єктивне рішення про доцільність звернення до психологічні служби.
 • Не будеш проклинати, не брешуть про свого колишнього. Сокровенні таємниці і слабкості він розкрив лише тобі, бо довіряв. Він не заслуговує їх загальної розсекречення в колі ваших спільних знайомих.
 • Якщо ти дійсно впевнена в своєму рішенні, що не кору себе після розставання. Не всім відносинам судилося розвинутися в довгий сімейний союз. А обманювати і прикидатися багато років ти все одно не змогла б. Розірвавши відносини, в яких ти не бачиш перспективи, ти даєш шанс і право свого хлопця на нове життя.
 • Постарайся скоротити будь-які контакти і нагадування про себе колишнього хлопця. Дай йому час охолонути.
 • Іноді молода людина після розставання намагається піти на хитрість: пропонує залишитися друзями і продовжити спілкування. Цей варіант дуже хороший, адже ви довгий час знали один одного, і немає сенсу зовсім рвати будь-яке спілкування. Однак будь обережна: можливо, під час «дружніх» зустрічей або листування молода людина все ж буде діяти як залицяльник. А це розтягне час розставання і відніме у вас обох багато моральних сил.

У разі пропозиції дружби скажи хлопцеві, що ти не проти спілкуватися надалі. Однак на найближчий час все ж краще виключити контакти, щоб прийняти один одного в новій якості і налагодити своє особисте життя.

Як сказати хлопцю, що ми розлучаємося: кращі способи і поради

Джерело: https://vplate.ru/rasstavanie/kak-skazat-parnyu/

Як сказати хлопцю, що ми розлучаємося: формула правильного розриву відносин

Деякі люди, що знаходяться у відносинах, нерідко розуміють, що стали чужими один одному, і приймають рішення розлучитися. Зробити такий крок нелегко. Однак якщо ви вже все для себе вирішили, але не знаєте, що сказати хлопцю при розставанні, постарайтеся зробити це якомога тактовніше. Адже розлучитися часом буває навіть складніше, ніж знайти свою другу половинку.

Як сказати хлопцю про розставання

Розставання – нелегкий процес для обох партнерів, незважаючи на те, хто з них є ініціатором розриву. Багато пар досить довго не наважуються спалювати всі мости, сподіваючись пережити кризу у відносинах або ж просто відпускаючи ситуацію.

Немає нічого гіршого відчуття підвішеного стану. Невизначеність вимотує і поступово все одно змушує людей приймати настільки непросте рішення. Підбираючи слова, дівчата необачно сподіваються згладити ними розставання. Однак, який би метод ви не вибрали для такої розмови, знайте, що це буде неприємно молодій людині.

Делікатність і відвертість – це якраз ті якості, які допоможуть зробити розрив менш болючим. Вам варто ще раз все гарненько обміркувати і знайти в собі мужність зізнатися колишньому коханому, що хочете розлучитися. Зробити це можна кількома способами.

За допомогою повідомлення

Як сказати хлопцю, що ми розлучаємося: кращі способи і порадив століття сучасних технологій все ми звикли використовувати інтернет для вирішення будь-яких повсякденних завдань. більшість дівчат вважає, що немає нічого простішого, ніж написати хлопцю про розставання в соцмережі або смс-повідомленні. проте це не зовсім так.

використовувати всесвітню павутину для вирішення питань, що стосуються вашого особистого життя, неправильно. такий спосіб підійде тим людям, які ніяк не можуть зважитися почати цю неприємну процедуру або бояться образити свого колись улюбленого людини.

ретельно зваживши всі аргументи, які спонукали вас прийняти таке рішення, напишіть молодій людині, що хочете серйозно поговорити з ним.

дочекавшись зустрічного питання, що послужило приводом для розмови, чітко і ясно сформулюйте свої думки.

не докоряти його ні в чому, це може лише відкласти момент розставання, адже практично кожному властиво виправдовувати себе в разі звинувачення.

емоційність теж буде зайвою, тому попередньо постарайтеся заспокоїтися. більшої рішучості вам додасть будь-який негативний спогад, пов’язаний з молодою людиною. тільки не зліться при цьому.

«Як саме написати, що ми розлучаємося?» – питання не з легких, що вимагає обдумування тексту звернення до хлопця. сполученням ви повинні просто сповістити людини про свій намір, а не образити.

не слід використовувати загальні фрази про те, що ви не підходите один одному, у вас різні характери та інше.

ваша причина індивідуальна, тому подумайте, що саме написати хлопцю при розставанні, щоб висловити свої почуття.

деякі дівчата користуються повідомленнями про розрив відносин, щоб відродити згаслі почуття в партнері. це велика помилка. не варто грати почуттями інших людей, ви можете бути розчаровані результатом, якщо раптом кохана людина прийме вашу пропозицію розлучитися.

текст повідомлення повинен вийти приблизно таким:

 1. «Привіт, (ім’я хлопця), нам потрібно з тобою зустрітися і серйозно поговорити. я більше не можу продовжувати з тобою зустрічатися, прости ».
 2. «Привіт, (ім’я хлопця). нам потрібно поговорити про нас, я більше не можу мучитися ».
 3. «Здрастуй, (ім’я хлопця). спасибі тобі велике за все, що між нами було, але я прийняла рішення розлучитися. давай зустрінемося сьогодні і поговоримо ».

не вживайте в тексті ласкавих слів, це може навести молодої людини на думку, що ви просто засмучені і таким чином хочете привернути до себе увагу. або ж він подумає, що вас ще можна переконати. твердо стійте на своєму рішенні, якщо ви маєте намір розійтися.

при особистій зустрічі

«Як особисто сказати хлопцю або чоловікові, що ми розлучаємося?» – таке питання хвилює багатьох представниць прекрасної статі. особиста зустріч може похитнути ваші наміри, оскільки швидше за все ви будете спостерігати розлад на обличчі колишнього коханого, а це дуже важко.

підберіть для зустрічі зручне для вас обох час. не варто заводити такі розмови після роботи. втома може негативно позначитися на вашому настрої, а розмова вийде плутаним. Не призначайте зустріч в тих місцях, з якими у вас пов’язані приємні спогади. для діалогу підійде невелике кафе або звичайний парк, головне, щоб там було негаласливим і не довелося підвищувати голос.

Читайте також:   Чоловік не звертає уваги на дружину: причини і вирішення проблеми

зберігайте спокій, уникайте зриваючись на звинувачення або сльози. скажіть прямо, що не хочете більше продовжувати відносини і все. якщо хлопець запитає вас про причини розриву – пояснитеся. скажіть, що довго терпіли і сумнівалися, але все-таки прийняли таке рішення.

як би сумно і боляче вам не було, намагайтеся думати про те, що у вашому житті ще з’явиться надійний супутник, якому ніколи не доведеться висловлювати нічого подібного. тому не варто продовжувати зустрічатися з нелюбом людиною з почуття жалості до нього. це принизливо.

повертаючись додому після розставання, обміркуйте, що написати хлопцю і чи варто взагалі це робити. якщо вирішите, що між вами залишилася якась недомовленість, попросіть у нього пробачення за свою прямоту. але ні в якому разі не пропонуйте залишатися друзями.

по-перше, тому що це просто неможливо. по-друге, якщо хлопець погодиться, то все його дії будуть спрямовані на те, щоб повернути ваше розташування.

а деякі представники сильної статі і зовсім можуть прагнути відновити відносини, щоб помститися вам, ставши ініціатором розриву в майбутньому.

вагомі причини для розлучення

Як сказати хлопцю, що ми розлучаємося: кращі способи і порадиПривід для розриву відносин може бути різним, адже кожна людина індивідуальна і має власне уявлення про неприйнятних для себе речі. Серед загальноприйнятих причин для розставання можна виділити наступні:

 • зрада,
 • нове кохання,
 • шкідливі звички (алкоголь, наркоманія і іноді навіть куріння),
 • несумісність в інтимному плані,
 • охолодження почуттів або розчарування в партнері.

Факт, що розкрився, зради, напевно, одна з найгірших причин для представниць жіночої статі.

Хоча деякі дівчата по-різному ставляться до цього, намагаючись шукати причини події в собі або виправдовуючи свою кохану людину необдуманістю вчинку або полігамні всіх чоловіків в цілому.

Однак факт залишається фактом, зрада – це зрада, яке не слід прощати. Адже немає ніяких гарантій, що це не повториться знову.

Складно засуджувати дівчат за раптово спалахнули почуття до іншої людини, якщо вони чесно заявляють про це своєму хлопцеві. Ніхто не може пояснити природу виникнення любові, тому не варто боротися з собою, якщо ви точно впевнені, що це почуття не розчиниться незабаром.

Якщо ж молода людина не зважає на те, що вам неприємно спостерігати його в нетверезому стані, то це показник ступеня його поваги до вас. Згубні звички, які хлопець ретельно приховував в період знайомства, здатні поступово зруйнувати пару. Подумайте, до чого це може привести надалі, і зробіть правильний висновок.

Для багатьох пар інтимне життя грає істотну роль у відносинах. З цієї причини незадоволення в сексі або перекручені фантазії партнера можуть послужити приводом для розставання.

Нерідко трапляється так, що раптово кохана людина починає викликати роздратування.

Намагаючись пояснити собі, що послужило причиною такого відношення, ви незабаром знайдете себе на думці, що хлопець не влаштовує вас за багатьма пунктами.

І це свідчить про охолодження почуттів до нього. На жаль, виправити що-небудь в такому випадку практично неможливо, і розрив буде єдино вірним рішенням.

Застава будь-яких здорових відносин – це гармонія. Якщо у вашій парі вона зникла, не варто посилювати ситуацію, продовжуючи безглузді стосунки.

Що робити, якщо беруть сумніви про розрив

Приймаючи рішення про неможливість подальшого продовження відносин, попередньо дайте собі відповідь на питання, чи не будете ви шкодувати про скоєне. Більшості дівчат властиво робити рішучі висновки спонтанно на емоціях. У моменти смутку і відчаю можна допустити велику помилку, за яку згодом багато хто дорікає себе все життя.

Тверезо оцінюйте свої почуття до хлопця. Якщо ви усвідомлюєте, що як і раніше ставитеся до нього з теплотою і турботою, то швидше за все це означає, що вам поки не слід розлучатися.

Спробуйте взяти паузу, щоб уявити, як ви далі будете продовжувати життя без нього. Чи не озвучуйте нікому цей намір, в тому числі і своєму хлопцеві. Скажіть йому, що збираєтеся у відрядження або в гості до подруги або родички на пару днів. Не обов’язково обманювати його. У поїздці у вас буде можливість подумати, як бути далі.

Поспостерігайте за хлопцем з боку, зважуючи всі достоїнства і недоліки. Відповідайте собі на питання, чи зможете побудувати з цією людиною сім’ю. Якщо немає, то до чого вам такі відносини? Будь-яка нормальна людина завжди прагне до того, щоб якомога більше часу проводити зі своїм обранцем або обраницею. Якщо вам це не потрібно, то навіщо ж розвивати такі відносини?

Озирніться навколо, іноді це допомагає. Помічаючи недоліки в сторонніх чоловіків, деякі дівчата починають ще більше цінувати те, що мають.

Прагніть будувати гармонійні відносини зі своїм партнером і не соромтеся говорити про те, що вас не влаштовує. Вирішуючи всі конфліктні питання відразу, ви не будете збирати в собі негатив, а думка про розставання ніколи не торкнеться вас. Будьте щасливі.

Ви підозрюєте, що ваш партнер вас обманює? Пройдіть тест і дізнайтеся, чи може вас водити за ніс ваша друга половина.Як сказати хлопцю, що ми розлучаємося: кращі способи і поради

Джерело: http://LoveTrue.ru/sovety/kak-byt-napisat-ili-skazat-lichno-svoemu-parnyu-chto-my-rasstayomsya.html

Як розлучитися з хлопцем – як сказати йому про це

Як сказати хлопцю, що ми розлучаємося: кращі способи і порадиПривіт, дорогі читачки нашого сайту, сьогодні ми поговоримо про те, як розлучитися з хлопцем, а також про те, як сказати хлопцю що ми розлучаємося, не образивши його. Кожні стосунки закоханих починаються з романтики, хвилюючих почуттів, ніжності і трепету. Але часом, з різних причин, вони стають нестерпними, і продовжувати їх немає ніякого сенсу. І перед дівчатами встає таке питання, як кинути хлопця, не образивши його? Для цього потрібно знати делікатні моменти, щоб не образити і не розлютити хлопця. Тут важлива кожна дрібниця: вибір потрібного місця, підбором слів і часу, а також правилами поведінки в даній ситуації.

Можна звичайно пустити все на самоплив, уникаючи зустрічей і пояснень з хлопцем або ж спровокувати скандал, висловивши все накипіло. Але це одні з найгірших варіантів, які розіб’ють нещасному серце і змусять його болісно страждати. Тому необхідно врахувати всі дрібниці. Крім цього ви дізнаєтеся, що робити, якщо любиш хлопця, але не бачиш майбутнього з ним.

зміст

Розставання з вашої ініціативи

Якщо ви не бачите своє майбутнє поруч з цією людиною або перспективи бути з ним вас не дуже радують, а можливо ви по різному дивіться на майбутнє, до різного прагнете або переросли один одного, то звичайно не потрібно витрачати свій час на таких людей. Це стосується і особистих відносин і дружніх. Якщо ви розлюбили хлопця, то знайдіть в собі сили і сміливість розірвати відношення не відтягуючи цей момент. Ну як розлучитися з хлопцем не образивши його? Щоб це зробити правильно, потрібно дотримуватися деяких правил.

 1. Не потрібно відкладати розставання . Якщо ви будете відкладати процес розставання, то це принесе страждання не тільки вам, але і вашому хлопцю. Вам буде неприємно зустрічатися з ним, відповідати на поцілунки, і він помітить змінилися ставлення до нього. Тому потрібно буде підібрати підходящий час для розмови, з огляду на своє і його настрій. Крім цього, відтягуючи неминуче, ви почнете сумніватися в своєму рішенні, а потім і зовсім змиріться з положенням, про що через кілька років будете шкодувати.
 2. Повідомте про розставання першої . Нікому не кажіть про прийняте рішення розставання. Нехай ваш хлопець першим дізнається про це від вас. Гірше буде, якщо ви про своє намір розлучитися повідомте всім подругам і друзям, а хлопець дізнається про це останнім або і зовсім дізнається не від вас, а від знайомих. Скандал неминучий.
 3. Потрібно підібрати правильне місце для розмови . Місце для розмови не повинно викликати приємних спогадів, які можуть вас пов’язувати. Добре вибрати для цього кафе або парк, де не буде присутня велика кількість людей. Не заводьте розмову в присутності третіх осіб. Робіть це в спокійній обстановці один на один. Ні в якому разі не слід розлучатися напередодні знакового свята (його дня народження, Нового року), не потрібно робити це побіжно на вечірці, як і не потрібно робити це у відпустці, куди ви поїхали вдвох.
 4. Не давайте надій і шансів . Обов’язково відмовтеся від пропозиції залишитися з ним друзями. У більшості випадків, рішення залишитися друзями на увазі рідкісні зустрічі з надією на більше. Твердо стійте на своєму, не допускайте недомовок. Уникайте зустрічей після розставання, не грубо і не ображайте хлопця. Пам’ятайте, що колись у вас були дуже теплі і приємні стосунки.
 5. Не потрібно заспокоювати і обіймати хлопця . Це може його зачепити і образити.
 6. Не заводьте інший роман на очах колишнього хлопця . Не провокуйте свого колишнього, цим ви зробите йому дуже боляче. Дайте час заспокоїтися йому і охолонути. Уявіть себе на його місці, навряд чи вам було б приємно побачити на наступний день колишнього хлопця з новою пасією.
 7. Чи не зникайте, що не порозумівшись . Це буде нечесно по відношенню до вашого хлопця і до того гарного, що між вами було. Поставте всі крапки над «i» і спокійно продовжуйте своє життя.

Як правильно розлучитися з хлопцем?

Як сказати хлопцю, що ми розлучаємося: кращі способи і поради

Розставання – це дуже складний і болісний процес, особливо для люблячих людей, тому потрібно зробити його правильно. Існує кілька способів розставання.

 1. По телефону : написати повідомлення, зателефонувати, не відповідати на дзвінки та повідомлення. Цей варіант доречний, якщо ви боїтеся дивитися йому в очі або боїтеся, що передумаєте.
 2. По інтернету . Написати в соціальній мережі повідомлення про розставання. Зовсім крайній варіант, особливо якщо у вас були теплі відносини.
 3. Віддалитися . Чи не приходити на побачення, не звертати уваги, ігнорувати його. Цей варіант доречний не завжди, лише в конкретних випадку.
 4. Попросити одного . Якщо ви не наважуєтеся самостійно сказати хлопцю про розставання, можна зробити це через надійного друга або подругу, який зможе коректно і необразливо сказати про ваш розрив. Але подумайте, чи зможе цей один передати всі ваші почуття і відповісти на питання хлопця з приводу того, що сталося?
 5. Просто поговорити . Ідеальний варіант. Чесний, правильний і найбільш безболісний.

Як сказати хлопцю, що ви розлучаєтеся?

Отже, на наш погляд, самий ідеальний варіант це при особистій зустрічі сказати хлопцю, що ви розлучаєтеся. Продумайте розмову заздалегідь, продумайте його. Будьте чесної і відкритої, не обманюйте і не звинувачуйте хлопця.

Сказати потрібно так, щоб він чітко і конкретно зрозумів, що ви розлучаєтеся. У розмові дати зрозуміти йому, що шансів на повернення відносин у нього немає.

Про причини розриву краще промовчати, інакше він буде намагатися вас переконати, давати виправдання і обіцянки, а ви зможете не встояти і поступитися.

Читайте також:   Як запропонувати дівчині зустрічатися: способи, приклади кращих фраз

https://www.youtube.com/watch?v=Dui_1hlHqOU

Не потрібно фліртувати і кокетувати під час розмови. Якщо у хлопця вибуховий характер, то розмова не потрібно заводити несподівано. Підготуйте його. Заспокойтеся. Зачекавши час і почніть розмову.

Якщо хлопець починає тиснути вам на совість, постарайтеся зберегти незворушність і не йти на провокації. Будьте твердо впевнені в правильності прийнятого рішення.

Подякуйте хлопця за час, проведений з вами, побажайте благополучного майбутнього.

наприклад:

Вань, я б хотіла поговорити з тобою. Мене турбує моє майбутнє. Я все частіше помічаю, що ми з тобою хочемо різного від життя. І тому я не хочу щоб ти був нещасний і я теж. Я не люблю прикидатися і вдавати, що все добре, тому думаю, що буде краще нам розлучитися.

Я довго думала про це і це рішення мені далося нелегко. Але повір, так буде краще для нас обох. Я сподіваюся на розуміння, і повір, все що між нами було залишиться тільки між нами. Я обіцяю не псувати про твої недоліки, а якщо мене запитають, то знай я завжди буду відгукуватися про тебе тільки добре.

Тому що ти був частиною мого життя, частиною мене.

Як розлучитися з хлопцем, якого любиш?

Як сказати хлопцю, що ми розлучаємося: кращі способи і поради

З досвіду багатьох дівчат ясно, що якщо любов пройшла, то розлучитися простіше. Іноді до цього рішення пари приходять обопільно. Але ось що робити, якщо любов затьмарює очі і ти не хочеш бачити його недоліки, але головою розумієш, що пора розірвати зв’язок. Трапляються такі моменти, коли дівчині потрібно розлучитися з коханим хлопцем. Цьому можуть послужити різні причини:

[Su_list icon = “icon: frown-o» icon_color = “# a23c28”]

 • зрада;
 • рукоприкладство;
 • неповагу;
 • образи;
 • відсутність уваги;
 • брехня та інше.

[/ Su_list]

Дівчині зважитися на такий вчинок буде дуже важко. Але потрібно набратися сміливості і рішучості, щоб вступити у відкритий розмова і твердо сказати про розрив. Не потрібно намагатися залишити дружні відносини, вони можуть викликати агресію у хлопця, і він стане маніпулювати. Переконайте його, що так буде краще для вас обох.

Але бувають такі випадки, коли дівчата вирішуються піти від хлопця зопалу. Щоб цього не сталося заспокойтеся і добре подумайте. А після задайте собі питання:

[Su_list icon = “icon: question-circle» icon_color = “# a23c28”]

 • Точно це те, що я хочу?
 • Чи не пошкодую я про це рішення?
 • Чи є до нього почуття? Які вони? Повага, відданість або страх, відчай, відчуття пастки?
 • Чи зможу я без нього?
 • Що може змінитися після розриву?
 • Поганий він? Що в ньому не так?
 • Чи можна щось змінити в наших відносинах?
 • Чи не намагається він мною маніпулювати?

[/ Su_list]

А тепер уявіть момент розставання. Він дізнається про розрив, які його дії? Починає плакати і просити вас не кидати його? Або починає скандал і трощити все на своєму шляху? Ваші подальші дії? Продумайте все в залежності від вашої ситуації і від характеру вашого хлопця.

Іноді ти потрапляєш в любовну залежність, і тут все складніше і свої правила про які ви докладніше можете дізнатися з наступної статті: Як позбутися від любовної залежності

Розставання з його ініціативи

Якщо ваш хлопець прийняв рішення з вами розлучитися, то прийміть це з гідністю і не тіште себе безглуздими надіями.

Щоб страждання були для вас сильно болісними, дотримуйтесь наступних порад:

 1. Дізнайтеся про причини розриву . При цьому не показуйте, що вам боляче і прикро. Дуже часто, бачачи незворушність дівчата, хлопці міняють свою думку і відновлюють відносини. Не потрібно сліз і істерик. Вони цього не переносять. Зрозумійте, що ці вчинки не дадуть результату.
 2. Розділіть свою біду з подругами або рідними . Вони вас обов’язково підтримають у важку хвилину і допоможуть впоратися з болем. А міркування вголос допоможуть подивитися на ситуацію з боку і швидше пережити розставання.
 3. Заведіть щоденник і записуйте в ньому свої думки і переживання . Практикою доведено, що такий метод дозволить легше подолати свої негативні емоції. Це теж своєрідний погляд зі сторони. Коли ви вирішите перечитати свій щоденник, ви посміхнетеся і здивуєтеся, як же це давно було і що вже у вас пройшли ці почуття і зараз життя налагодилося.
 4. Займіть себе . Будь-які заняття: прибирання, навчання, робота, фізкультура, спорт, розваги допоможуть відволіктися від переживань і згодом повністю позбутися від страждань.
 5. Не тримайте біль в собі . Випускайте свої емоції назовні. Сходіть на танці, на бокс, в басейн і т.д.

Як зрозуміти, що хлопець хоче розлучитися?

Часом трапляється так, що хлопець не наважується сказати вам про те, що хоче розлучитися. Він починає себе дивно вести, а ви не можете зрозуміти, з чим це пов’язано. Є багато ознак, за якими можна визначити, чи потрібна ви свого хлопця, і чи треба вам продовжувати відносини з цією людиною?

 1. Дуже мало часу проводить з вами, більше приділяючи його друзям і розвагам.
 2. Вам нема про що розмовляти, і у вас залишилося з ним мало спільних інтересів.
 3. Став звертати увагу на інших дівчат. Зокрема, став при вас говорити про інших дівчат.
 4. Перестав робити вам сюрпризи: чи не дарує подарунки, не говорить компліменти. Якщо звичайно до цього він робив це регулярно.
 5. Зустрічі стали проходити тільки в компаніях.
 6. Чи не пише повідомлень, часто не бере слухавку посилаючись на безглузді причини: забув в кишені, не чув, заснув, забув в машині телефон. Це особливо насторожує, якщо раніше за такою неуважністю він не був помічений.
 7. Став уникати частих зустрічей.
 8. Не допомагає вам у важку хвилину, коли у вас завали в навчанні або на роботі, погане самопочуття.
 9. Чи не зустрічає і не проводжає додому.
 10. Шукає причини для сварок.
 11. Шукає привід, щоб не прийти на побачення.
 12. Чи не хоче знайомити вас з друзями і родичами.
 13. Дратується по дрібницях.
 14. Шукає в вас недоліки, критикуючи вас.

Часто дуже боляче буває розлучитися з коханим хлопцем і впоратися з негативними емоціями. Навіть, якщо він розбив вам серце, відпустіть його з гідністю, щоб не впасти в своїх же очах. Будьте сильною і хороброї. Адже ви гідні краще.

 1. Чи не ображайте хлопця . В образі можна наговорити багато неприємних речей, але після виникнуть жалю про те, що сталося. Робити цього не потрібно, так як у відповідь можна почути шпильки і неправдиві звинувачення, які торкнуться вас і які хлопець не хотів витягувати назовні. Це може негативно позначитися на вашій нервовій системі і викликати стресовий стан, а також може запам’ятатися на все життя і породжувати страхи у відносинах з іншими чоловіками.
 2. Не кажіть про нього гидот друзям і знайомим . Пам’ятайте, що колись ви його вибрали і були з ним щасливі. А ми – це те, що ми вибираємо.
 3. Чи не розкривайте його секрети . Дуже низько, некультурно і соромно, коли те, про що поділився з вами хлопець, коли ви були разом, ви потім розтріпає оточуючим. Тим самим ви покажіть свою образу. Подумайте краще про те, що він також може розповісти про вас.
 4. Не намагайтеся повернути його . Прийміть ці відносини як досвід перед новими, кращими і чистими відносинами з хлопцем, який буде вас любити такою, якою ви є. Розставання не відбуваються просто так. Всьому є причина: обман, нудьга, неповага та інше. Визначте, що стало причиною вашого розладу і йдіть далі по життю, не озираючись в минуле.

Кожна дівчина повинна думати про те, як красиво розлучитися з хлопцем. Адже він жива людина. І будь-який розставання, особливо з коханою, він перенесе важко і болісно. Потрібно пам’ятати, що все в цьому житті повертається бумерангом. Тому не робіть з людиною так, як не хотіли б, щоб чинили з вами.

Відео про те, як саме потрібно діяти, коли у відносинах поставлена ​​крапка? Як вести себе, щоб розставання не завдало дискомфорту і болю обом партнерам?

 • Корисні статті:
 • Деструктивні відносини – як налагодити міжособистісні стосунки в сім’ї
 • Що не прощає чоловік
 • Як повернути романтику і пристрасть у відносини з чоловіком
 • Чому чоловіки зраджують – часті причини зради чоловіка

Джерело: https://story-woman.ru/semya-i-otnosheniya/kak-rasstatsya-s-parnem/

Ответы@Mail.Ru: як сказати хлопцю, що нам краще розлучитися? як по м’якше сказати хлопцю що ми розлучаємося?

Мирний спосіб розлучитися з партнером
———————- Цей варіант підходить для дівчат, які бажають зберегти свою честь і гідність у будь-якій ситуації. Ніяких сварок, інтриг і конфліктів – поважайте і цінуйте партнера.

Адже він не дарма вибрав вас і вважає ідеалом, який, на жаль, не підходить вам. Почніть розмову з перерахування всіх достоїнств і переваг партнера. Закінчите розмову тим, що ви його не гідні, і він обов’язково знайде дівчину краще. У мене з’явився інший ————–
Якщо мирний спосіб розставання не допоміг, придумайте собі нові відносини.

Пустіть в хід фантазію – тільки не перестарайтеся. Найкраще сказати, що ви познайомилися з іншим, і він запропонував зустрічатися, але ви не можете цього зробити, поки у вас є відносини. Напевно, ваш хлопець не пробачить такої «зради» і того, що ви стали задивлятися на інших.

gif »>

Як варіант: «привіт! давай розлучимося! «Ну це на крайній випадок 🙂

Спасибі тобі за все, що було, але в моєму серці немає більше місця для тебе, вибач, навіщо мучити один одного, давай залишимося друзями …

Навіщо тоді зустрічалися ???

«Ми не підходимо один одному, не судилося». «Вибач мені зараз не потрібні відносини взагалі». або просто зникни. .не відповідай на його дзвінки. через пару днів він сам все зрозуміє

Намагаючись не образити, в бесіді.

Скажи як є, що відчуваєш. Головне, не тягни з цим, не води за ніс, щоб не залишив марних надій. Раптом його хтось інший любить і сильно його потребує …

Блін не дай бог таке сказати.

Скажіть все прямо … Якщо ОН Вас любить, які б Ви слів не добирає, ЙОМУ все одно буде боляче …

Скажи, що в тебе прихильність до нього, але не любов і запропонуй залишитися друзями. У моєму випадку спрацювало.

Пом’якше … погрубее …. результат-то один !! Все одно винна залишишся, хоч як крути =)) Удачі)))

нерозумно говорити як по м’якше просто сказати що треба серйозно поговорити і почати спочатку і докінця, вислухати його думку і сказати своє і вирішити іза чого і чому!

Ніяких ідіотських речей типу «ти хороший і майже ідеальний, але нам треба розлучитися, тому що (вставити ідіотську причину, типу я боюся таких ідеальних)» або «мені більше не треба бути з тобою, щоб любити тебе».

Нічого цього не треба! Просто коротко і ясно «нам треба розлучитися». Раз немає нічого спільного, значить так і скажи, бо немає нічого спільного. І відразу відрубували всю надію, мовляв «що ти не роби – я все одно тебе не полюблю, просто прощай і все».

І друзями залишатися теж не желаетльно.

Джерело: https://touch.otvet.mail.ru/question/53458457

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *