Як сказати хлопцю, що він мені подобається: докладна інструкція

Як сказати хлопцю, що він мені подобається: докладна інструкція

Зміст приховати

Подобається хлопець, але не знаєте, як краще вчинити в цій ситуації? Ми розповімо, як йому натякнути на свою симпатію, яким має бути твоя поведінка з урахуванням різних моментів, як звернути на себе увагу і не відштовхнути чоловіка. Крім того, ти дізнаєшся, що робити, якщо він не відповідає взаємністю, сильно старше тебе, у нього є дівчина і при інших обставинах.

Як хлопцеві натякнути на те, що він подобається

Чоловіки, в більшості випадків, не розуміють натяків. Тому найбільш ефективно повідомити йому про симпатії особисто. Потрібно дочекатися слушного моменту і настрою, або зробити це через кого-то. Загальний знайомий повинен «ненароком» проговоритися йому. В цьому випадку дівчині не доведеться червоніти, і, якщо симпатія не взаємна, завжди можна послатися на те, що один помилився.

Якщо сказати хлопцю про свою симпатію прямо немає сміливості, підійде флірт – загравання, компліменти, стріляні очками, легкі ненав’язливі дотику. Перед цим, щоб не опинитися в поганому становищі, потрібно зрозуміти, чи подобаєшся ти хлопцю. Ми розповіли, як це зробити по позам, жестам, поведінки і слів.

У присутності хлопця, який подобається, небажано говорити про інших чоловіків. Молода людина (далі – МЧ) може прийняти всі натяки за дружнє спілкування, вирішити, що у дівчини є інша пасія і відмовитися від спроби зав’язати стосунки.

Як сказати хлопцю, що він мені подобається: докладна інструкція

При зустрічі необхідно фліртувати з хлопцем і спробувати дати йому зрозуміти, що таємнича незнайомка – це Ви. Потім йдіть далі – спробуйте ненав’язливо натякнути на відносини. Щоб не виставити себе в поганому світлі, ми підготували покроковий план дій.

Як вести себе в залежності від ситуації

Виходити необхідно з того, чи вільний молода людина, симпатизує він тобі чи ні.

Що робити, якщо у хлопця є дівчина

Якщо це хлопець кращої подруги, необхідно добре подумати, що тобі дорожче – багаторічна дружба чи гіпотетичні відносини, які можуть ні до чого не привести. Спробуй розібратися, що це: всього лише звичайна симпатія чи ти закохалася по-справжньому. Ось найвірніші ознаки того, що все серйозно.

Вирішила не відбивати МЧ? Тоді бажано постаратися поменше бачити об’єкт обожнювання, не зациклюватися на цій симпатії і вести активне життя.

Спробуйте зосередити увагу на недоліках хлопця, уявіть, що з ними доведеться миритися кожен день.

У тому випадку, якщо ти не дорожиш дружбою, постарайся стати краще цієї дівчини. Вивчи її недоліки, подивися, чи є вони у тебе, і якщо так, постарайся від них позбутися. Ось тут докладна інструкція, як чинити, якщо подобається хлопець, а у нього є дівчина. Тут ми розбираємося, варто чи не варто його вести, як це зробити по-людськи, як завоювати чоловіче серце.

Як бути, якщо ти йому не подобаєшся

Якщо ти не подобаєшся хлопцю, і він не звертає на тебе увагу, необхідно з’ясувати, які у МЧ є хобі, чим він займається, як і з ким проводить дозвілля. При першому ж зручному випадку можна спробувати скласти йому компанію (зіграти разом у його улюблену комп’ютерну гру, сходити на матч повболівати за улюблену команду і т. П.).

Як сказати хлопцю, що він мені подобається: докладна інструкція

Також обов’язково подумай, чому ти не подобаєшся хлопцям. Можливо, їх відштовхує твоя поведінка, зовнішній вигляд або звички. На цю тему ми говорили в іншій статті на сайті.

Як вчинити, якщо він набагато старше

Якщо хлопець старше на 10 і більше років, то перед тим, як визнаватися в симпатії, бажано переконатися, що у Вас є спільні інтереси і схожий ритм життя.

Дівчина повинна бути готова до того, що дорослий чоловік може бути не настільки романтичним, як її однолітки, віддавати перевагу інші розваги або бути націленим на сім’ю і дітей.

Перед тим як зізнатися в своїх почуттях, необхідно постаратися провести час з ним (на роботі, навчанні або в загальній компанії) і показати, що ти не дитина. Прояви кмітливість, міркуй на дорослі теми, говори про серйозні речі. Залишившись наодинці, можна спробувати повідомити про свою симпатію. Робити це бажано прямо (чим старше чоловік – тим більше він цінує прямоту і чесність в дівчині).

Якщо хлопець одружений , від затії заводити з ним стосунки бажано відразу відмовитися. Спроби зруйнувати чужу сім’ю чреваті неприємними наслідками. Навколо багато вільних цікавих чоловіків, відносини з якими будуть наповнені приємними емоціями.

Якщо все-таки не терпиться повідомити сімейному хлопцеві про свою симпатію, скажіть про це прямо і подивіться на реакцію. Нормальний чоловік дасть зрозуміти, що у нього є кохана жінка. Якщо ж МЧ відповість взаємністю, варто серйозно задуматися, чи потрібен такий вітряний і ненадійний екземпляр.

Як сказати хлопцю, що він мені подобається: докладна інструкція

Хочете дізнатися всі секрети спокушання чоловіків? Ми радимо подивитися безкоштовний відео-курс Олексія чорноземи «12 законів зваби для жінок». Ви отримаєте покроковий план з 12 кроків, як звести будь-якого чоловіка з розуму і зберегти його прихильність на довгі роки.

Відео-курс безкоштовний. Щоб подивитися, перейдіть на цю сторінку, залиште свій e-mail і на пошту прийде лист з посиланням на відео.

Як звернути на себе увагу і не відштовхнути чоловіка

Як сказати хлопцю, що він мені подобається: докладна інструкція

 • встановити зоровий контакт;
 • злегка жартувати (обережно, щоб не образити);
 • уважно слухати, коли він говорить про себе;
 • ненав’язливо стосуватися його (струшувати порошинку, поправляти краватку і т. п.);
 • сміятися над його жартами;
 • посміхатися;
 • робити компліменти, хвалити.

Під час спілкування необхідно уникати:

 • розмов про колишніх хлопців;
 • вульгарних жартів;
 • непристойних натяків і пропозицій;
 • уїдливих зауважень;
 • нудьгує, відчуженого виду;
 • скарг на життя або пліток.

Необхідно прагнути до того, щоб спілкування було легким, приємним і природним. Не треба намагатися видавати себе за іншу людину.

Дівчата, якщо хочете зацікавити хлопця, ніколи не бачите себе так, як показано в цьому відео. Не бійтеся, дійте і будьте справжньою.

Якщо тобі є, що розповісти, будь ласка, поділися своїм досвідом в х, можливо, він допоможе іншим дівчатам.

Статті, які Вас зацікавлять:

Джерело: http://selfishlady.ru/nravitsya-paren-chto-delat/

Як дати зрозуміти чоловікові, що він подобається тобі: на роботі, без слів, що не нав’язуючи

Як сказати хлопцю, що він мені подобається: докладна інструкція

Симпатія до протилежної статі – прекрасне, надихаюче почуття. Але як повідомити про нього об’єкту цієї симпатії? Традиційно прийнято, щоб перший крок робив чоловік. Але якщо ініціатива від нього не з’являється, а тримати власні почуття при собі вже немає сил? Як дати зрозуміти чоловікові, що він подобається тобі, але при цьому не нав’язувати свою симпатію? Для цього досить зробити кілька простих кроків.

Як дати зрозуміти чоловікові, що він подобається тобі?

Яку б тактику для демонстрації своїх емоцій ви не вибрали, почніть все ж з спостереження і збору інформації. Поговоріть із загальними знайомими, акуратно задавайте питання безпосередньо об’єкту вашої симпатії.

Головне завдання – зрозуміти, який тип жінок йому більше до душі. Хтось любить сором’язливих скромниць, а кого-то простіше підкорити сміливістю і прямотою. Отримана інформація і висновки з неї допоможуть вам визначитися з подальшою тактикою.

Як себе вести?

Як сказати хлопцю, що він мені подобається: докладна інструкціяПочинати все ж краще з менш прямолінійних кроків. І справа тут навіть не в тому, що прямота вимагає сміливості. Просто, заявивши чоловікові про свої почуття прямо, ви втрачаєте шанс на чарівну частину відносин – процес залицяння. А ось натяки на можливу симпатію з вашого боку, навпаки, можуть підстьобнути чоловіка до дій у відповідь. Отже, що можна зробити:

 1. Посміхайтеся. Стати тієї, хто завжди сміється його жартів. Посміхайтеся в знак вітання або просто, зустрівшись поглядом. Немає кращого способу, як дати зрозуміти чоловікові, що він подобається тобі без слів, ніж відкрита щира посмішка.
 2. Торкайтеся. Тактильний аспект взаємин – це справжня магія. Всього кілька легких, зроблених як би ненароком дотиків можуть підштовхнути чоловіка до активних дій у відповідь. Але не перестарайтеся! Погладжування по плечах – занадто нав’язливий варіант. А ось машинально змахнути з плеча смітинку, торкнутися долоні або ліктя під час жвавої розмови цілком можна.
 3. Спробуйте закон дзеркальності. Психологи стверджують, що обережне повторення жестів співрозмовника при розмові викликає симпатію і діє располагающе.

Що говорити?

Посмішки здалеку – красивий і романтичний жест. Але і живу бесіду не варто списувати з рахунків. Розмова – відмінний спосіб, як дати зрозуміти чоловікові, що він подобається. Причому говорити про це прямо зовсім не обов’язково. Можна користуватися іншими хитрощами.

Не бійтеся захоплюватися.

Якщо чоловік вам подобається, значить, деякі його риси точно викликають у вас захоплення, правда? Сила, розум, почуття гумору, ерудиція, щедрість або доброта – що б не приваблювало вас у вашому обранцеві, не соромтеся це демонструвати.

Хваліть чоловіка відкрито, але без фанатизму – це хороший спосіб того, як дати зрозуміти чоловікові, що він подобається, не нав’язуючи.

Проявляйте інтерес.

Демонструйте живу участь в долі симпатичного вам чоловіка. Запитуйте, як у нього справи, і нехай це буде не просто чергове запитання – дійсно слухайте відповідь і підтримуйте бесіду. Говоріть з ним про його хобі, його родину, захоплення. Такий простий жест ні до чого не зобов’язує, але говорить про вашу симпатії.

Без слів (невербальний аспект)

Як сказати хлопцю, що він мені подобається: докладна інструкціяРоблячи будь-який з перерахованих вище способів, не забувайте стежити за невербальними аспектом ваших взаємин. Це дозволить зрозуміти, вловив чоловік ваші сигнали і чи є у нього відповідні почуття.

Які існують невербальні ознаки відповідь симпатії:

 • він часто на вас дивиться, шукає візуальної підтримки або навіть просто фліртує очима;
 • він відкритий, чи не схрещує руки і ноги, не намагається візуально закриватися – значить, він вам довіряє і симпатизує;
 • він часто вам посміхається, причому не тільки у відповідь на жарти;
 • він намагається краще виглядати у вашій присутності.

Якщо ви побачили, як при погляді на вас у нього вирівнюється постава, він поправляє піджак або волосся – будьте впевнені, ви вже викликаєте в ньому відповідні почуття.

Як сказати хлопцю, що ти до нього небайдужа?

Якщо і вербальні, і невербальні методи вже випробувані, але бажаного результату немає, не впадайте у відчай. По-перше, чоловіки не завжди розуміють натяки. По-друге, ваш обранець може просто виявитися занадто нерішучим і, незважаючи на очевидні сигнали з вашого боку, просто боїться зробити крок у відповідь.

Тоді постає закономірне питання: як сказати чоловікові, що він подобається мені? Можна піти декількома шляхами.

З місця – в кар’єр

Просто скажіть це. У вашій розмові виберіть відповідний момент, скажіть, що хочете поділитися важливою інформацією – і повідомте про свої почуття. Не варто відразу ж чекати відповідного визнання. Можливо, чоловікові потрібен час, щоб «перетравити» отриману інформацію. Так що із зустрічними питаннями краще відразу не лізти. Візьміть паузу, поки він не зробить крок у відповідь.

переписка

Як сказати хлопцю, що він мені подобається: докладна інструкція

Головне – нічого не пишіть після визнання, поки не отримаєте хоч якусь відповідь. Це складно, але це необхідно витримати. В іншому випадку ви ризикуєте здатися нав’язливою і відштовхнути чоловіка надмірним ентузіазмом.

Тет-а-тет на побаченні

Як влаштувати побачення, якщо ви ще не пара? Зробіть запрошення в стилі «у мене зайвий квиток, не хочеш сходити зі мною?» або просто «може, вип’ємо кави?». Якщо чоловік прийме запрошення – це вже хороший знак, який додасть вам впевненості. Знайдіть зручний момент на вашому імпровізованому побаченні і розкажіть про свою симпатію.

Читайте також:   Сумісність тільця: друзі, вороги, колеги і коханці

Якщо сподобався – колега на роботі

У ситуаціях з потенційним «службовим романом» все трохи складніше. По-перше, у багатьох організаціях не заохочуються відносини між співробітниками. І навіть якщо ви хочете дати зрозуміти об’єкту своїх симпатій про почуття, краще робити це так, щоб інші колеги на роботі цього не помітили.

По-друге, якщо чоловік зрозуміє про ваші почуття, але вони виявляться не взаємні, – це може ускладнити ваші робочі взаємини. Отже, як дати зрозуміти чоловікові, що він тобі подобається на роботі, не ризикуючи зіпсувати робочий настрій:

 1. Акуратно використовуйте перераховані вище методи безсловесної симпатії: погляди, посмішки, гранично обережно – дотику.
 2. Надавайте знаки уваги на словах, не кажучи про почуття безпосередньо.
 3. Спостерігайте за реакцією.

Якщо він відповідає на ваші знаки уваги – значить, є відповідна симпатія. В цьому випадку можна заговорити про почуття безпосередньо.

Джерело: https://bvk.news/semya/lyubov/ponyat-chto-muzhchina-nravitsya.html

Як ненав’язливо натякнути хлопцеві по листуванню про те, що він мені подобається

Як сказати хлопцю, що він мені подобається: докладна інструкція

Переписка – відмінний спосіб познайомитися з протилежною статтю, показати себе і завоювати симпатію вподобаного хлопця. У віртуальному спілкуванні ми не турбуємося про рум’янці, заливають щоки, незручних паузах, тремтіти голосу і т. Д. В кінці кінців, навіть якщо хлопець у відповідь на натяки про симпатії не відповідає взаємністю, за комп’ютером перенести відмову набагато простіше, ніж при візуальному контакті .

Отже, вивчаємо основні етапи листування: як правильно натякати хлопцеві про те, що він тобі подобається!

Як натякнути незнайомому хлопцю про свою симпатію по листуванню

З незнайомими хлопцями простіше: побачила, оцінила, написала, а далі дивися за обставинами. Головне, дій поетапно!

Знайди точки дотику

Щоб хлопець пішов на контакт з незнайомою дівчиною, йому потрібно дати зрозуміти, що між вами є щось спільне. Спочатку вивчи його профіль: яку музику він слухає, де відпочивав, які заклади відвідує, чи є домашні тварини, чиїми цитатами керується, велика чи є у нього сім’я і т. Д. Соціальна сторінка – джерело інформації для знайомства.

Далі підчистити власний профіль: додай ті ж пісні в плейлист, прибери сумнівні фотографії, залий інтелектуального гумору на сторінку, знімки з різних країн (якщо хлопець, який подобається, багато подорожує). Готово? Тепер можна переходити до діалогу!

Будь впевнена в собі

Навіть якщо дівчина звикла (або вважає правильним), що ініціативу беруть в руки виключно чоловіки, не потрібно боятися проявити себе. Щоб показати впевненість в собі, почни переписку з хлопцем, який тобі подобається, першої. Повір, молода людина буде вражений і приємно здивований увагою до своєї персони.

По-перше, активні дівчата більш затребувані серед хлопців, тому спілкування з тобою буде в пріоритеті. По-друге, дівчина особисто для себе розвиває корисна навичка взяття ситуації під власний контроль. Набагато краще вибирати з тих, хто подобається, ніж з тих, хто проявив до тебе ініціативу, погодься!

Можна відразу написати хлопцю, що він подобається: «Не змогла пройти повз такого симпатичного чоловіка: твої ямочки на щоках чарівні (погляд гіпнотизує, манить, змушує забути про все)».

А можна піти манівцями і скористатися вивченої раніше інформацією: «Привіт, це не тебе я бачила тиждень тому на концерті Бі-2?». «Що думаєш про кінцівці останнього трилера С. Кінга?», «Привіт, ми не знайомі, але я вже закохана в твій смак і почуття стилю.

Я бачу, що ти побував у Франції, порадь захоплюючі пам’ятки ».

Пам’ятай, що нічого страшного не відбувається: відреагував хлопець, продовжив переписку – прекрасно! Запропонуй симпатичному хлопчику дружбу, натякнувши на бажання продовжити ваше спілкування. Ігнорує або відповідає сухо, неохоче, зухвало – продовжуй пошуки гідного кандидата на своє серце.

Відчуваю різницю між активністю і нав’язливістю: якщо дівчині доводиться кожен раз починати розмову першою, пора зав’язувати з таким спілкуванням. Якщо хлопцю буде потрібно, він знайде можливість вийти на зв’язок!

Зроби комплімент

Як сказати хлопцю, що він мені подобається: докладна інструкція

Натякати хлопцеві про свою симпатію краще в грайливому, ненав’язливому ключі. Можна відзначити зовнішність ( «Хлопці з такою фантастичною зовнішністю такі ж прекрасні співрозмовники?»), Але краще виділити його окрему рису характеру / вчинок / особливість.

Приклади «працюють» повідомлень:

 • «О, ці вії позбавили мене сну»;
 • «З такими чуттєвими і довгими пальцями чоловік зобов’язаний грати на піаніно»;
 • «Ти займаєшся волонтерством (екстримом, кулінарної діяльністю)? Я захоплена тобою »;
 • «На цьому знімку ти подібна до дикого звіра: потужні м’язи, зосереджений погляд, граціозна спина …»;
 • «Ох, хіба законно мати хлопця такі вилиці?»;
 • «Поруч з тобою відчуваєш себе максимально розслабленою»;
 • «Тільки люди з великим серцем допомагають тваринам»;
 • «Давно ви займаєтеся завоюванням дівочих сердець?».

І все в такому дусі. Головне – злови підходяще слово, що характеризує хлопця, який тобі подобається.

інтрига

Якщо дівчина дістала номер телефону хлопця, який їй подобається, можна заінтригувати його незрозумілою смс. Напиши адресу і час зустрічі (назва фільму і час сеансу) з цікавою підписом. Наприклад: «Зустрічаємося на Радянській під градусником в 19-00.

Чи не спізнюйся, інакше з’їм ». Або «Прокляття озера, 18:30. Якщо будеш брати собі підгузник, захопи і на мене ». Коли хлопець відреагує на незнайоме послання, скажи, що помилилася. Але обов’язково додай: «Якщо ви симпатичний (хоробрий), то теж можете приходити на фільм».

Зазвичай це працює безпомилково!

Або ж вконтакте без зайвих слів відправ чіпляє смайлик (уникай сердець, поцілунків і обіймів). Відповість – починай спілкування, немає – подумаєш, помилилася дівчина з відправником.

Можна почати переписку з симпатичним хлопцем нетривіальним питанням / фразою: «Сподіваюся, твій вид з вікна радує око більш, ніж мій», «Що б ти зробив, якби сьогодні був останній день на планеті?», «Куди краще відправитися: в минуле або майбутнє? »,« Тобі хотілося коли-небудь когось убити? »,« Мене посадять, якщо я вкраду одного дуже симпатичного хлопчика? » і т.д.

Якщо ви вже перебуваєте на тій стадії листування, де більш-менш роззнайомились, є безпомилкові прийоми, які змусять хлопця постійно думати про тебе:

 1. Обірви розмову, коли відчуваєш, що ви обоє перебуваєте на піку емоцій. Вимушене припинення приємного діалогу з цікавою людиною – потужна зачіпка. Після цього хлопець, який тобі подобається, буде рахувати години і хвилини, коли ж його співрозмовниця знову вийде на зв’язок.
 2. Застав хлопця думати про себе. «Мені потрібно втекти на пару годин», – це нудно. Краще скажи так: «Я змушена перервати нашу животрепетну листування, але подумай поки над тим, яке покарання ти віддаєш перевагу за свою сміливість (фантазії, зухвалість, почуття гумору)».

Перш ніж натякати хлопцеві про свої почуття, переконайся в тому, що він не перебуває у відносинах, інакше заробиш погану репутацію!

Як в листуванні натякнути хлопцеві про свої почуття, якщо ви давно знайомі

Як сказати хлопцю, що він мені подобається: докладна інструкція

А ось коли ви вже знайомі, натякнути хлопцеві про свою симпатію морально стає складніше, але теоретично набагато легше. З одного боку, ти прекрасно знаєш його захоплення, сильні і слабкі сторони, смак, тому тут нічого вигадувати не потрібно. Але з іншого боку, відкрити душу знайомому хлопцю без 100% упевненості в відповідних почуттях – ризик, адже в разі його відмови (навіть самого м’якого) ви будете обидва ніяково себе почувати.

Але відкинемо всі страхи і будемо діяти повільно і акуратно! Отже, як натякнути хлопцю, що він тобі подобається, по листуванню, якщо ви спілкуєтеся?

Якщо ви вчитеся в одному класі, це легко! «Мені здалося чи сьогодні Валентина Юріївна на уроці була в ударі?», «Ти щось заборгував нашій класній керівниці, що вона тебе сьогодні свердлила поглядом?», «Ти вже зробив лабораторну? Нехай Вадим мене вибачить, але на фізиці з тобою завтра сиджу я! »,« У мене ніяк не виходить з голови твоє сьогоднішній виступ на перерві: месьє, ви були чудові! ». Такі ненав’язливі повідомлення покажуть і настрій однокласника до тебе. Якщо симпатія хлопця взаємна, він із задоволенням буде підхоплювати жарти, охоче відповідати на питання, розвивати діалог.

Заглибся в улюблені захоплення хлопця: «Привіт, у вас адже лабрадор? Розкажи трохи про плюси і мінуси великих собак, а то ми плануємо завести собі ще одного члена сім’ї »,« Ти ж теж вболіваєш за Зеніт? Будемо завтра хворіти разом »,« Чим тобі подобається геометрія? Може, ти поділишся таємницями цієї науки і зі мною? ». Людям подобається спілкуватися на теми, в яких вони добре розбираються, а значить, зачепити інтерес співрозмовника таким чином у дівчини точно вийде!

Якщо ви приятелі і досить легко спілкуєтеся, піддражнювати хлопця, кидай йому виклик.

«Пам’ятаю, хтось хвалився в своєму умінні готувати? Ну-ну, на вихідних чекаю кулінарний шедевр »,« Чула, ви завтра йдете на дружній матч з футболу? Нічого цього разу собі не зламай »,« Сьогодні приходь у двір з гітарою, дай вже зацінити талант! ».

Чоловікам подобається приймати виклик з вуст симпатичної дівчини, проте відчувай грань. Це повинно бути дотепно, забавно і необразливо. Для цього потрібно знати його хворі місця і заздалегідь оцінити почуття гумору хлопця, який тобі подобається.

Дякуй молодої людини. Напиши в листуванні: «Ти сьогодні заступився за Вову у дворі, це було дуже мудро! Моя повага! »,« Спасибі, що відігнав ту собаку біля під’їзду »,« Прийміть вдячність за сьогоднішній комплімент в мою адресу (що пропустив в черзі, доніс пакет, зняв жука з футболки) ».

Якщо ти розумієш, що не подобаєшся хлопцю, до якого відчуваєш симпатію, приводами натякнути про свої почуття стануть нешкідливі прохання про допомогу.

«Пишу тобі як самому тлумачним боксеру нашого району: допоможи вибрати молодшому братові грушу», «Я пам’ятаю, ти міняв скло на своєму телефоні, у мене та ж біда.

Дай номер майстра »,« Як ти проходиш то перешкода в грі? Здається, у мене скоро відваляться кнопки! ».

Головні правила в листуванні

Як сказати хлопцю, що він мені подобається: докладна інструкція

Як грамотно вести переписку з хлопцем, який тобі подобається через вк, смс та інші месенджери:

 • завжди залишайся собою (доброї і чуттєвої дівчині нерозумно намагатися здаватися жорсткої, вульгарною, цинічною стервою);
 • завжди пиши грамотно (але не исправляй помилки співрозмовника);
 • зупинись, якщо хлопець мовчить (допустимо залишати 2-3 смс без відповіді);
 • не захоплюйся смайликами, оклику / знаками / листівками / ДІФКУ / подарунками (хлопці розглядають таких дівчат як агресивних або занадто нав’язливих);
 • уникай довгих текстів;
 • забудь про таку нісенітницю як: «Куди пропав?», «Я вже стала хвилюватися», «Я тебе більше не подобаюся?», «Ти мене ігноруєш?»;
 • ніяких зменшувально-пестливих прізвиськ на стадії знайомства;
 • будь коректної, підбирай в листуванні слова (Не жартуй над ім’ям, прізвищем, зовнішністю, сім’єю);
 • утримуйся від агресивних, вульгарних, жалібних висловлювань, які не влаштовуй сцен ревнощів, чи не заперечуй симпатію, якщо хлопець відкрито висловлює тобі свою.

Запам’ятай золоте правило листування: ніколи не відправляй свої «пікантні» фотографії. Повір, настане момент, коли ти про це пошкодуєш!

Якщо хочеш написати хлопчикові, що він тобі подобається – пиши! Повір, багато романів починалося саме з листувань! Звичайно, якщо хочеш зізнатися в симпатії хлопцеві, з яким живеш в одному будинку або навчаєшся в одній школі, краще заздалегідь промацати його ставлення до себе, щоб не ховати потім очі від незручності. У будь-якому випадку знай, що в цьому немає нічого поганого! Іноді краще зробити і шкодувати, ніж шкодувати про те, що так і не спробував зробити!

Читайте також:   Скільки раз в тиждень і як потрібно займатися активним сексом

Джерело: https://budumna.ru/otnoshenija/obshhenie/kak-nameknut-parnyu-po-perepiske-chto-on-nravitsya.html

Як сказати хлопцю, що він мені подобається? Кидаємо виклик стереотипам!

Вітаю вас, шановні панянки! Я нерідко чую від жінок, дівчат, що їм доводиться значно складніше, ніж чоловікам в плані романтичних знайомств. Адже побутує думка, що жінкам якось не прийнято першої робити крок. Зокрема першої визнаватися у своїх почуттях.

Але я наполягаю на тому, щоб раз і назавжди попрощатися з цим контрпродуктивним стереотипом! Питання: «Як сказати хлопцю, що він мені подобається?» хвилює не тільки школярок. Він не дає спати багатьом дівчатам, які ще не почали романтичних відносин. Тому саме про це і будемо сьогодні говорити.

Як сказати хлопцю, що він мені подобається: докладна інструкція

Вибір загальної тактики

Для початку вам доведеться якимось чином познайомитися з предметом своїх зітхань і почати дружнє спілкування. Адже не підете ж ви визнаватися в любові першому зустрічному на вулиці?

Хоча і такі історії, звичайно, людство знає. І деякі з них навіть закінчилися весіллям … Але ми поки будемо відштовхуватися все-таки від ситуацій, які дадуть реальні шанси на успіх.

Отже, ви вже якийсь час знайомі і періодично спілкуєтеся. Що тепер? Багатьох дівчат лякає необхідність прямо говорити про свої почуття. Раптом хлопець відмовить, а то і посміється над ними. Мовляв, як же дівоча гордість це зможе пережити.

Я прекрасно розумію всі ці побоювання, а тому рекомендую в разі, якщо ви не впевнені в позитивному результаті, діяти більш елегантно. Чисто по-жіночому, так би мовити.

Як сказати хлопцю, що він мені подобається: докладна інструкція

По-перше, якщо вам так вже важко спілкуватися з вподобаним хлопцем на якісь теми віч-на-віч, то завжди можна перенести частину розмов в інтернет. Якщо ви ще поки погано знайомі, то відмінним рішенням буде листування в соціальній мережі або через програму обміну інтернет-повідомленнями на телефоні (типу Viber, WhatsApp).

Так ви зможете ближче познайомитися і уникнути безлічі незручних моментів. Плюс, якщо раптом щось піде не так, ви можна буде з найменшими моральними втратами для себе видалити його зі списку контактів, і забути ситуацію як неприємний сон.

По-друге, говорити прямим текстом про свою симпатію теж зовсім не обов’язково. Використовуйте для цього якісь опосередковані методи. Які? Читайте далі!

Як мені сказати, що він мені подобається?

Наведу кілька простих варіантів, якими ви обмежуватися ні в якому разі не повинні. Придумаєте ще щось, що зможе вам допомогти в ваших нелегких трудах на романтичному поприщі – сміливо впроваджуйте!

Як сказати хлопцю, що він мені подобається: докладна інструкція

Мова тіла, жести, міміка, голос

Наші очі можуть розповісти нам багато всього цікавого про співрозмовника. Його манера рухатися, вираз обличчя, інтонація і тембр голосу, жестикуляція – все це в сукупності дає зрозуміти, в якому настрої людей і як він ставиться до нас. Тому сміливо користуйтеся цією можливістю для того, щоб розповісти йому про те, що відчуваєте. Для цього:

 • При розмові з ним намагайтеся, щоб голос і тон звучали як можна більш привабливо. Адже ви напевно помічали, що при невдоволенні на роботі у вас один тембр, а при розмові з дорогими серцю близькими людьми зовсім інший. Більш м’який, спокійний, доброзичливий.
 • Більше посміхайтеся.
 • Частіше дивитеся йому в очі. Погляд може бути як грайливо-кокетливим, так і серйозним, глибоким.
 • Зробіть швидкоплинні дотику до нього (ну, типу випадкові) якомога більш ніжними, легкими, ласкавими.
 • Якщо стоїте або сидите поруч з ним, то розвертайте корпус тіла трохи в його сторону. Це також розповість про симпатії, відкритості і бажанні бути ближче до нього.
 • Забудьте про схрещені в його присутності ноги, руки – яскраві психологічні стоп-сигнали, які говорять про закритість і дискомфорті людини.
 • Можете періодично кокетливо грати з пасмом, намистом, браслетом на годиннику. Тільки не перестарайтеся, інакше будете виглядати як невротик.

похвала

Чоловіки люблять компліменти нітрохи не менше дам. І це також зіграє вам на руку! З максимальною щирістю в голосі і захопленням в очах підкреслюйте його гідності, сильні сторони, вміння. І, звичайно ж, говорите про те, що вам всі ці його плюси моторошно подобаються.

 •  Спасибі, що допоміг пересунути шафу. Ти такий сильний!
 • Боже, я це завдання вирішувала весь тиждень, а ти за півгодини впорався. Так, ти просто Мегамозок!
 • Круто ти дав відсіч босові. Обожнюю рішучих чоловіків!
 • Ще ніколи не пила такої смачну каву. Поважаю хлопців, які вміють готувати!
 • З тобою так приємно завжди спілкуватися. Поговорю з тобою, і аж настрій піднімається.

Тільки пам’ятайте, що видавати люб’язності потрібно дозовано. Ви ж пам’ятаєте, що чоловікові приємно трохи «пополювати» на потрібну йому даму. Дівчата, які самі вішаються на шию, вже не так йому цікаві.

Увага

Чим частіше ви будете звертатися до нього з того чи іншого приводу, тим швидше він зрозуміє, що ви до нього не байдужі. Не обов’язково кожен раз затівати двогодинна розмова.

Як сказати хлопцю, що він мені подобається: докладна інструкція

Просто киньте йому в повідомлення прикольний трек або посилання на відео. Запитайте про щось простому (наприклад, чи чув він таку-то новина і що з приводу неї думає). Просто надішліть смайлик без слів.

Пару-трійку раз можете покликати його на зустріч під якимось приводом. Наприклад, у вас може «випадково» завалятися квиток в кіно або знадобиться допомога з доставкою картоплі з гаража до батьків. Детальніше про цей метод читайте тут.

**

Знаєте, після таких явних натяків і очевидних підказок не здогадається про вашу симпатії тільки дуже недалекий хлопець. Правда, може трапитися і так, що він просто не готовий відповісти вам взаємністю.

В цьому випадку настійно рекомендую напружити всі свої моральні сили і перемкнути увагу на іншу молоду людину. Бо витратити місяці або, не дай Бог, роки на байдужого до вас чоловіка – це просто жахливо несправедливо!

На завершення порекомендую книгу Хелен Анделін «Чарівність жіночності». Вона допоможе дізнатися багато нового про жіночій натурі і навчитися жити в гармонії і щастя з собою, своїм обранцем і навколишнім світом.

Джерело: http://my-day.pro/kak-skazat-parnyu-chto-on-mne-nravitsya/

Якщо хлопець подобається як сказати

 • Як сказати хлопцю, що він мені подобається: докладна інструкціяПеребуваючи в підлітковому періоді, який може починатися і в 11, і в 13 років, багато «вчорашні діти» губляться і не знають, як себе вести .
 • Вони починають дивитися на протилежну стать не просто як на друзів, а як на потенційних коханих.
 • На жаль, така важлива тема в сучасній школі всіляко придушується, а педагоги настійно вимагають від учнів, які тільки вчаться спілкуватися з протилежною статтю , придушувати свої інтереси і концентруватися виключно на навчанні.
 • Саме тому для багатьох підлітків цей період стає настільки складним, що значно падають навчальні показники.
 • Тихі «ботаніки» раптом починають проявляти себе як головні задираки, здатися «крутіше», ніж вони є.

Дівчата все більше уваги приділяють обговоренню хлопчиків і свою зовнішність, адже у них починає проявлятися та сама «жіночна фігура», ростуть груди.

Важливо зрозуміти, що будь-які зміни в думках і поведінці підлітка – це абсолютно нормально .

З кожним п’ятиріччям вік першої закоханості стає все менше, підлітки дізнаються про ставлення і секс з Інтернету вже в 1-му класі , тому краще, що можуть підказати батьки, почувши провокаційний і трохи лякає питання – коректно підказати, як потрібно спілкуватися з протилежною статтю.

Як сказати хлопцю, що він мені подобається: докладна інструкція

Як переконатися, що хлопець подобається

 1. Закоханість – сильне почуття, яке може швидко приходити, але і також швидко зникати.
 2. Якщо людина дійсно подобається, з ним хочеться спілкуватися, проводити час, його недоліки не лякають, в порівнянні з іншими він здається кращим.
 3. З людиною, в якого закоханий, інша людина відчуває себе щасливим, його огортає почуття безпеки і радості.

Як сказати хлопцю, що він мені подобається

Підлітки не цінують почуття своїх однолітків , вони бояться виглядати нерозумно перед своїми друзями, особливо чоловіки.

Хлопчики бояться «дати слабину», їм здається, що краще поведінка з дівчатами – демонстрація своєї байдужості і навіть деяка грубість.

Така поведінка визначає покоління. Хоча в кожному класі обов’язково знайдуться підлітки, яким культуру спілкування з протилежною статтю прищепили ще батьки.

 • Такі хлопчики напевно не дозволять собі грубо відповідати дівчинці і сміятися над її почуттями.
 • Якщо дівчина вирішила зізнатися в любові, варто заздалегідь переконатися, що у предмета її пристрасті немає подруги, що він також проявляє знаки уваги і не проти дружити.
  Як сказати хлопцю, що він мені подобається: докладна інструкція
 • Найкраще на початку стати приятелькою, іншому для хлопця, а в момент, коли настане час, можна відверто сказати, що він подобається.
 • Головне – не боятися отримати відмову, це нормально.

Як написати словами «ВКонтакте» хлопцю

Соціальні мережі розв’язують руки кожному і дають шанс практично анонімно, уникаючи зайвої зустрічі і боязні розгубитися на місці розповісти про свої почуття.

Чоловіки не розуміють багатьох натяків. Тому якщо дівчина хоче зізнатися в любові, найкраще так і написати в особистому повідомленні.

Ще один варіант – відправити тематичний подарунок і підписати, від кого він.

У другому випадку хлопець зацікавиться таким знаком і сам напише дівчині, щоб з’ясувати подробиці.

смс повідомленнями

З смс повідомленнями те ж саме – краще не придумувати складні й заплутані пропозиції.

У симпатії краще зізнатися прямо – « ти мені подобаєшся ». Важливо пам’ятати, то, що здається сентиментальним і прекрасним для дівчат підліткового віку, може стати причиною знущань і грубих жартів з боку хлопців.

Саме тому краще відразу відмовитися від віршів і придуманих кимось іншим «прийомів».

У 11-14 років підлітки починають вчитися спілкуватися з протилежною статтю.

 1. Хоч перші закоханості і можуть принести біль, розчарування.
 2. Вони створені для того, щоб люди «тренувалися» спілкуватися з протилежною статтю.
 3. Розуміти, як «працює» закоханість і що з нею можна робити.

Джерело: https://mylovos.ru/esli-paren-nravitsya-kak-skazat.html

Як показати чоловікові, що він тобі подобається

Взаємини чоловіка і жінки – незвіданий океан пристрастей і емоцій. Досить часто природна скромність і сором’язливість не дозволяє дівчатам відкрито заявити про свої почуття до представника протилежної статі. Багато хто вважає, що жінкам робити перший крок до розвитку близьких перспективних відносин вкрай непристойно.

Як дати зрозуміти чоловікові, що він подобається, і при цьому не здатися нав’язливою і легковажною? Натякнути потенційному нареченому про свою симпатію слід не розпусна, а витончено, щоб він зрозумів серйозність намірів і зробив правильні висновки.

Приснився чоловік, який подобається? Значить, настав час перейти до активних дій!

Як сказати хлопцю, що він мені подобається: докладна інструкція

Як відкритися вподобаного хлопця

Потрапивши в ситуацію, коли довге знайомство з представником чоловічої статі, з яким приємно спілкуватися, постійно перетинається в магазині або на робочому місці і явно симпатизуєш, не переходить на інший рівень, жінки повинні взяти управління в свої руки. Як показати чоловікові, що він тобі подобається? Психологи стверджують, що є 5 основних способів, що дозволяють швидко звернути увагу хлопця і мило натякнути на свої більш ніж дружні почуття.

Говоріть приємні слова

Як натякнути чоловікові про симпатії? Покажіть, що він вам не байдужий. Представники сильної статі не менше, ніж жінки, люблять компліменти і приємні слова. Хваліть вашого обранця, загравати, захоплюйтеся його вміннями, надсилайте прямі і непрямі натяки.

Читайте також:   Ваги-чоловік: опис знака і жінок, які йому подобаються

Подаруйте відчуття потрібності

У вік технічного прогресу чоловіки в якості помічників втратили своє лідерство. Тому дівчатам необхідно самостійно створювати ситуації, в яких об’єкту захоплення буде відведена головна роль.

Як пояснити чоловікові, що він дуже потрібен? Не потрібно завалити обранця роботою, але просити його виконати дріб’язкові доручення, з якими вам, ніжною і дурненькою натурі впоратися неможливо, цілком допустимо.

Щиро дякуйте його за допомогу, скажіть, не впоралися б поодинці, і як добре було б завжди мати поруч такого вмілого і господарського супутника життя.

Стріляйте очима

Від пильного, наповненого інтересом і бажанням, жіночого погляду здатне розтанути серце будь-якого хлопця. Як натякнути чоловікові, що він подобається, лише одного разу змахнувши віями? Очі жінки висловлюють абсолютно всі емоції.

Кидайте швидкоплинні погляди або уважно стежте на вподобаного людини, а коли він гляне в вашу сторону, стрімко відведіть погляд.

Не просвердлюйте об’єкт очима, просто на кілька секунд затримуйте на ньому увагу, а коли будете помічені, зробіть злегка збентежений вигляд.

Практикуйте дотику

Як сказати чоловікові, що він мені подобається? Іноді слова бувають зайвими, а жести красномовні. Ненав’язливі, випадкові торкання – це перевірений спосіб прозоро натякнути про переповнюють вас почуття.

Невимушено і легко торкайтеся співрозмовника: торкніться руки, смахніте порошинку з плеча, поправте краватку або комір сорочки.

Не варто наполегливо намагатися взяти людину за руку або укласти в обіймах – занадто затяті прояви симпатії можуть його відлякати.

Як сказати хлопцю, що він мені подобається: докладна інструкція

Зважитеся на відверту розмову

Багато фахівців в області психології рекомендують жінкам відкрито поговорити з коханим протилежної статі.

Як пояснити людині, що ти його любиш? Залиште сорому і розкажіть про свої внутрішні відчуття.

Якщо чоловік розділяє ваші почуття, він заявить про це відверто, і взаємини перейдуть з дружніх в більш інтимні. Якщо ні – доведеться вибрати новий об’єкт мрій.

Бувають випадки, коли жінці подобається одружений чоловік .Чи варто в цьому випадку відкриватися коханому і руйнувати його шлюб? Якщо ви впевнені, що між подружжям почуття давно охололи, вони нещасливі в шлюбі і справа наближається до розлучення, інтимне визнання може тільки прискорити розставання сімейної пари.

Натякати на закоханість і фліртувати з одруженим чоловіком, який має славу гарним сім’янином, любить дружину і дітей, не потрібно – або ви станете причиною руйнування сім’ї, або будете відкинуті.

Симпатія до колеги по роботі: чи є майбутнє у службовий роман

У робочій обстановці закрутити роман буває надмірно складно. Співробітники одного колективу знаходяться під пильною увагою один у одного, тому намагаються не заводити любовні взаємини, щоб не стати об’єктами обговорення. Що робити жінці, якій подобається колега по роботі, а чоловік ще не знає про її почуття?

 1. Подбайте про зовнішній вигляд. Одягайте згідно з дрес-коду, але ретельно підбирайте моделі нарядів, які будуть підкреслювати красу вашої фігури. Доглядайте за шкірою і волоссям, скасуйте бойову розмальовку, віддавши перевагу макіяжу в природних тонах.
 2. Запропонуйте обговорити робочі питання в неформальній обстановці. Як зрозуміти чи подобаєшся ти чоловіку в цьому випадку? Він одразу ж погодиться на зустріч поза офісом.
 3. Використовуйте головна зброя жінок – відкриту посмішку. Смійтеся над жартами чоловіки, навіть якщо вони не завжди доречні або веселі. Всі хлопці вважають себе дотепними володарями неперевершеного почуття гумору. Не варто переконувати їх у цьому. Що робити, якщо подобається чоловік? Доведеться на час заховати свій високий інтелект і любов до сарказму, створивши собі імідж безтурботним хохотушки.

Як зрозуміти, що ти подобаєшся колезі-чоловікові? Сильна стать не відрізняється скромністю і відкрито заявляє, що сподобалася жінці про свою симпатію і виникли почуття. Чоловік схильний діяти, а не розробляти практичні плани зі зваблення співробітниці. Тому, якщо колега чоловічої статі закоханий, ви дізнаєтеся про це відразу ж, як тільки він це усвідомлює.

Як сказати хлопцю, що він мені подобається: докладна інструкція

дії закоханого

Як зрозуміти, що жінка подобається чоловікові? Існують очевидні ознаки чоловічої закоханості:

 • він хоче постійно торкатися до вподобаної дівчини;
 • не боїться зустрітися поглядом у великій компанії, а залишившись наодинці – ніяково відводить погляд;
 • розмовляючи, хлопець злегка нахиляє голову вбік;
 • колега чоловічої статі постійно намагається продовжити спілкування за межами офісу, а на корпоративних заходах не соромиться відкрито доглядати;
 • ревно ставиться до спілкування з іншими представниками чоловічої статі.

Психологи рекомендують жінкам довіряти своїй інтуїції – вона не зможе обдурити, як би ретельно молода людина не приховував свої почуття. Якщо вам дуже подобається цей чоловік – з вас вийде ідеальна пара!

Вам може бути цікаво:  Організація та проведення весілля Як освіжити стосунки з чоловіком Енергетичні вампіри: міф чи реальність

Джерело: https://dom-isemya.ru/semya/psihologiya-lichnosti/kak-pokazat-muzhchine-chto-on-tebe-nravitsya/

18 повідомлень, які можна написати хлопцю, якщо він тобі подобається

Погодься, листуватися з подругою дуже легко: можна розповідати їй про серйозні речі або, навпаки, про всякі дурниці і при цьому взагалі не відчувати себе ніяково. А ось як спілкуватися з хлопцем, який тобі ну ду-у-уже подобається … Це вже проблема.

Ти по 10 разів переписуєш просте «привіт, як справи?» 3 години болісно міркуєш, а чи потрібно взагалі це відправляти, раз він мовчить, і просто мучиш себе різними думками.

Рецепт одного ідеального повідомлення ми навряд чи коли-небудь знайдемо, адже дуже багато залежить від того, який твій Принц: скромний або рішучий, однолюб або вітряний, відповідальний або безтурботний і так далі. Тому ось тобі 18 варіантів на різні випадки життя.

ніяких натяків

Якщо ти дівчина прямолінійна, то відразу поясни йому, що тобі подобається, а що ні. Він, таким чином, буде краще знати про твої переваги і – якщо він кмітливий – заскрініт це для вашого першого побачення.

Челлендж + його улюблена їжа

Якщо ти знаєш про його смакові переваги, то тебе плюсик в карму. Тому що тепер у тебе в руках якщо і не козирний туз, то принаймні щось на зразок валета потрібної масті. Можеш влаштовувати міні-Челлендж, призом за які буде його улюблена страва. І йому приємно, і ти дізнаєшся про нього ще більше.

Для тих, хто втомився чекати

Чи не повторюй помилок, про які попереджав ще Олександр Сергійович, і не пиши величезна відвертий лист, як Тетяна Онєгіна. Досить з нього одного питання. Може, він просто не наважується зробити перший крок, думаючи, що ти не готова / він тобі не подобається / ще дуже рано і т.д.?

Якщо ви вчитеся або працюєте над чимось разом, це відмінна можливість провести час удвох в неформальній обстановці. Почни з загальної проблеми: з домашки або підготовки до іспиту. Хто відмовиться розділити роботу, коли вам і так задали купу всього?

Хлопці теж люблять компліменти

Так-так, не одна ти щасливо посміхаєшся, коли тобі кажуть: «вау! яке гарне плаття! ». Помітила у нього нову сорочку і сумніваєшся, що його це якось турбує? Повір, турбує. Йому буде дуже приємно, якщо ти скажеш про це пару добрих слів.

Прислухайся до його порад

Якщо він в захваті розповідає тобі про третю частину «Того, що біжить в лабіринті», а ти і перші дві ніколи не дивилася, спробуй змінити коханому серіалу і подивися вже цей фільм. Не забудь поділитися враженнями – він буде задоволений, що ти до нього прислухалась, а ще у вас з’явиться нова тема для обговорення.

Так-так, електронний щоденник то ще зло, тому що з нього неможливо вирвати сторінку з поганою оцінкою, а деякі батьки оновлюють його частіше, ніж ти стрічку інстаграма. Але іноді електронні щоденники зависають – і це нам тільки на руку! Швидше запитай його, що вам задали: може, він записав або запам’ятав. Заодно побалакаєте про навчання і обміняєтеся враженнями про минулий день.

Додай милий смайлик

Деяких хлопців дратує, коли ти ставиш поспіль більше десяти емодзі, але один в кінці речення навряд чи зіпсує комусь настрій. Навпаки, це виглядає дуже мило, і по його наявності зрозуміло, що ти налаштована доброзичливо.

Загальна тусовка

Якщо ти поки не готова до зустрічей тет-а-тет, нічого страшного, для цього й існують загальні тусовки. Уточни у подруги, чи не проти вона побачити твого Принца на своєму святі, і після її схвалення поклич його під приводом «все там будуть». Хто ж захоче відділятися від колективу?

Ви вже спілкувалися, і у вас є якісь загальні теми? Відмінно, треба їх використовувати! Наприклад, він обожнює Imagine Dragons – напиши йому, що почула їхню пісню і відразу подумала про нього. Це логічно і взагалі не підозріло. Якщо, звичайно, не знати, що ти сидиш в тиші і нічого такого не чула😉

«ПОТРІБНО ПОЧАЩЕ збирається»

«Потрібно частіше збиратися» – універсальна фраза. З одного боку, досить нейтральна, але і трохи кокетлива, якщо замість точки в кінці речення додати до неї який-небудь смайлик.

випадкові зустрічі

Якщо ви зіткнулися десь чисто випадково, про це теж можна написати. Звичайно, якщо зустріч була приємною, а не з розряду «О Господи, він мене помітив ?? Помітив? Че-е-ЕРТ, ну ось, почув … ».

Завжди цікаво дізнатися, що ти робила в чужому сні, враховуючи, що там ти собою точно не управляла. Ти неодмінно смієшся, коли подруга захлинаючись розповідаєте тобі про те, які пригоди вас наздогнали в її підсвідомості. Ось і він напевно посміхнеться, дізнавшись, на які божевільні вчинки пішов в твоєму сні.

Лицарі завжди в тренді

Якщо йому подобається відчувати себе лицарем, варіант «спаси мене» відмінно підійде. До речі, можеш скористатися ним, щоб дізнатися, на що він готовий заради тебе: приїде, щоб розважити після довгих годин занять, або напише «вибач, давай іншим разом»?

Пікап майстер

Якщо він хлопець з гумором, то з задоволенням посміється над яким-небудь неординарним підкатом, та й ти, якщо що, зможеш звести все в жарт.

Ну хто зараз не дивиться серіали? Рідкісний людина. Якщо років 10 тому хлопці воліли замовчувати про подібні захоплення, то зараз сериальная лихоманка охопила всіх.

Скористайся цим: подивіться нову серію «Рівердейл» або почніть який-небудь новий серіал разом, щоб ніхто не вліз в ваше обговорення на перерві зі словами «Так Чорного капюшоном розкрили в дев’ятій серії, заспокойтеся вже !!».

З гумором

Якщо сарказм – його єдиний захист, і ти вчора весь вечір реготала над його жартами, сміливо напиши про це. Йому буде приємно дізнатися, що його гумор оцінили, а ще він почне розуміти, що вас веселять одні і ті ж речі. А по життю це дуже-дуже важливо.

Побажання доброго дня

Банальне «хорошого дня» рано вранці дуже піднімає настрій. Зазвичай, коли дзвонить будильник, хочеться вбивати, але якщо після неприємної трелі йому прийде це миле побажання, він напевно посміхнеться і згадає тебе добрим словом.

Джерело: http://www.ellegirl.ru/articles/18-soobscheniy-kotoryie-mojno-napisat-parnyu-esli-on-tebe-nravitsya/

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *