Як сподобатися дівчинці: як підійти, зацікавити, про що говорити

Рубрика: Спокушання ·
На читання: 7 хв ·
Прочитали: Як сподобатися дівчинці: як підійти, зацікавити, про що говорити

Зміст приховати

Коли учень долає свої страхи перед знайомством, і вже йде усвідомлено знайомитися, то виникає друге страх СТРАХ НЕ ЗАЦІКАВИТИ ДЕВУШКУ.

Це цілком виправдано, тому що конкуренція серед хлопців зростає, а значить потрібно правильно зацікавити дівчину, щоб отримати її увагу.

Коли у мене учні запитують, як зацікавити дівчину або яке питання поставити дівчині щоб зацікавити її. Я пояснюю, що це не супершаблон типу (ДІВЧИНА ВАШОЇ МАМІ ЗЯТЬ НЕ ПОТРІБЕН) після чого вона просто буде вмирати за вас.
Потрібно комплексно попрацювати над собою.

це:

 • зовнішній вигляд;
 • стиль одягу;
 • доглянуті і найголовніше – чисте волосся;
 • поверхнева психологія спілкування.

В ідеалі, подивіться в дзеркало і задайте собі питання, якби я був дівчиною, мене зацікавив би чоловік в дзеркалі? Часто відповіддю є НІ.

Що це означає? Правильно, працювати над собою і покращувати себе комплексно, а не просто робити підходи і знайомитися з метою взяти черговий номер. Потім сидіти вдома і думати, що дівчина не бере слухавку. Тому що ти не зацікавив її мужик!

Озирніться навколо, які чоловіки колом. Один не причесаний, другий одягає свою старою куртку, якій року три вже. Все бліді, втомлені і незадоволені. Не важко, думаю, в цій масі виділятися, оновити свій гардероб, зробити стильну зачіску, сходити пару раз в солярій і все, ти шоколадка в красивій обгортці.

Як сподобатися дівчинці: як підійти, зацікавити, про що говорити

Я звичайно ж перебільшив. Все не настільки страшно))

Так, ти може зауважив, в своїх статтях я про з метою знайти реальне рішення, а не дати поверхневе. На своїх індивідуальних тренінгах ми працюємо повністю комплексно.

Як зацікавити дівчину при знайомстві

Розберемо живі знайомства, чим можна зацікавити дівчину? Компліментами. Робіть неординарні компліменти, знайдіть те, що її відрізняє від оточуючих дівчат, наприклад, вона одягнена креативно, штани такі короткі. Або вона без макіяжу, але виглядає приголомшливо. Робіть на цьому акцент.

Наприклад, якщо ти ставиш запитання, яке питання поставити дівчині, щоб зацікавити її, то ось кілька простих прикладів:

 1. У тебе дуже незвичайні штани, а як вони називаються? Вони круто на тобі сидять.
 2. Ти зараз з макіяжем? Блін, просто і не розбереш, тобі і без макіяжу круто так? Така природна і приваблива.
 • Як ти бачиш, ми не використовуємо шаблонні фрази бо це вже НЕ ПРАЦЮЄ .
 • Коли ти спілкуєшся з дівчиною, вона кожну твою фразу уважно слухає і шукає в ній сенс, якщо ж ти скажеш – ти така мила – ти красива дуже, то вона скаже, що це черговий банальний підкат або ще гірше ААА пікаперів.
 • Ось відео де я привожу приклад того, як зацікавити дівчину в круглому столі:

Як зацікавити дівчину по листуванню

Все починається з профілю, щоб дівчина тебе просто відповіла потрібно зацікавити дівчину в інтернеті. Як це зробити?

Зробити стильним профіль, оновити фотки, і написати пару слів про себе …
На аватарке повинен бути тільки ти! Часто хлопці припускаються помилки, і на аватарку ставлять фото, де вони не одні, а з друзями на шашликах або просто з близьким другом. Це не правильно!

Іноді його ще позначають аватарка або просто ава. Однак, мало кому відомо, що спочатку слово аватар, точніше аватара, означав «божество», а вже потім воно стало вживатися для зображення віртуального персонажа.

Аватарка і спілкування з дівчиною вк, щоб її зацікавити, в кінцевому рахунку зустрінеться і круто провести час! Так ось, вам подобається дівчина, ви їй пишіть, він звичайно ж заходить до вас на сторінку з метою зрозуміти хто ти, як ти виглядаєш, який у тебе ріст і багато іншого. І вона бачить, як там троє прней стоять в обнімку.

Якщо ти не суперзірка соц-мережі, то вона закриває твою сторінку і аж ніяк тобі не відповідає. Тому, закликаю вас зробити пару портретних фото в студії. Це безпосередньо вплине на ваше спілкування з дівчатами в мережі, і вони будуть більш активніше спілкуватися з вами.

Є чудова студія, де ми робимо своїм учням круті фотографії … Якщо ти з Москви, то напиши мені в лс (Тіма я з блогу, підкажи мені студію про яку ти писав) я тобі скину адресу і всі контакти.

Ось як приклад наводжу свої аватарки:

Як сподобатися дівчинці: як підійти, зацікавити, про що говорити

Це моя аватарка) Красиво, правда? Ти можеш так само

Як зацікавити дівчину в ВК

Після того, як ви прокачали свій профіль, зробили пару нормальних фото, пора вже переходити до найцікавішого – писати сподобалася дівчині, і тут звичайно ж виникає питання, що писати дівчині в ВК щоб зацікавити її.

Зайди в її профіль ВК, подивися її фото, її захоплення, ніж любить займатися і інше. Одним словом – проаналізуй її профіль. Після, береш і пишеш про фото, якщо ти помітив, що у неї багато фотографій з залу, то починаєш розмову про зал. Питання, коментарі, все повинно бути пов’язано з залом.

Якщо ж ти побачив, що у неї собачка Хаскі, то просто пишеш – о, крута собачка, люблю хаскі, просто обожнюю, а як часто ти її вигулюєш? Чи не складно за нею доглядати? Їй буде приємно відповісти тобі, так як вона сама любить свою собаку, людям властиво розповідати те, що їм подобається.

Я натрапив на сторінку дівчини, яка візуально мила і приємна, після вирішив просто їй написати.

Алін, який у тебе ріст? хороші фотки
– привіт, спасибі, 172, не пам’ятаю) а що?
круто, да просто, я не куратор в модельному агенстві
Візуально приємна дівчина, хочу дізнатися тебе. Вчишся?

– А то я ж подумала ти розкрутиш мене)) Закінчую, працюю вже. А ти?

Як сподобатися дівчинці: як підійти, зацікавити, про що говорити
Як сподобатися дівчинці: як підійти, зацікавити, про що говорити

Як бачиш, зацікавити дівчину в спілкуванні просто … Потрібно реально в задоволення спілкуватися і йти від банальних шаблонів.
Те, що вона відповідає на мої запитання і пише – (а ти?). Тобто взаємно цікавиться тобою, і це явна ознака зацікавленості. Як мінімум, ти не як всі почав знайомство, а на лайф режимі, не замарачіваясь.

Позіцінорованіе себе в спілкуванні, часто хлопці пишуть дівчатам і вони просто не розуміють з якою метою хлопець пише. Ясності і позіцонірованія немає. У моїй листуванні ти побачив, як я пишу (Візуально приємна дівчина, хочу дізнатися тебе.)

Так я заявляю про себе і кажу, що я хочу дізнатися тебе! Після триває спілкування, значить все нормально і все хоршо. Набагато гірше, коли ти заходиш ну прям дуже з далека і в процесі спілкування дівчина просто не розуміє хто ти і навіщо ти їй пишеш, це прям трабл.

Приклади того, як зацікавити дівчину по листуванню

Розберу ще один маленький приклад того, як правильно зацікавити дівчину в вк.
В черговий раз наткнувся на сторінку ВК і фотки мені сподобалися.

Відкриваю її.

– Очі видають все
– Що вибачте?
Голосове про її очі, кажу хороші штучки.
– Сама подумай, ми мало знайомі, щоб я писав таке.

– Чи не логічно. Ти почав спілкування з того, що твердо заявив, що мої очі несуть якусь інформацію. Мені тепер цікаво яку саме.

Значить тут йде зацікавленість через фразу (Очі видають все)
Така якась натуральна інтрига вийшло, після, вже вона сама лізе на розмову, і хоче зрозуміти, що ж це означає, і що з її очима. Дівчата люблять дізнаватися щось нове про себе.

Як сподобатися дівчинці: як підійти, зацікавити, про що говорити
Як сподобатися дівчинці: як підійти, зацікавити, про що говорити
Як сподобатися дівчинці: як підійти, зацікавити, про що говорити
Якщо все-таки вирішили, що треба зацікавити колишню, то ви знаєте як це зробити.
Як сподобатися дівчинці: як підійти, зацікавити, про що говорити

Після таких фото, ваші відносини можуть відновиться, дівчина зрозуміє, що ви затребувані

Якщо ти з Москви, то ми можемо зустрітися або списатися в соціальних мережах для розбору і рішення твоїх проблем з дівчатами.

Джерело: http://tima-coach.ru/kak-zainteresovat-devushku.html

Як сподобатися дівчині на першому побаченні: топ-10 складових чоловічої привабливості

Чоловіки хвилюються і чекають першого побачення з трепетом і передчуттям нітрохи не менше прекрасної половини людства. Відчуваючи свою відповідальність як організатора майбутнього рандеву, вони переживають, щоб дівчина залишилася задоволена, щоб їй було цікаво, весело і, звичайно ж, хочуть сподобатися їй.

Досвідчені ловеласи знають, як справити враження на дівчину і зацікавити її, і зазвичай роблять ставку на власну харизму і добре «підвішений язик».

Але що робити тим, хто не настільки впевнений в собі і зробив запрошення на побачення вперше, або має негативний досвід, пов’язаний з відмовами дівчат, але не знає, що він робив не так?

Як справити враження на дівчину: основні аспекти, на які потрібно звернути увагу

Правило 1 – зовнішній вигляд

Як сподобатися дівчинці: як підійти, зацікавити, про що говорити

Охайність, акуратність, охайність – то, на що звертають увагу дівчата при зустрічі з чоловіком. Не так кидаються в очі ідеальна зовнішність і дорогий «прикид», як нечищені туфлі і бруд під нігтями.

Щоб справити приємне враження на дівчину, треба подбати про наступне:

 • ідеальній чистоті тіла, волосся, нігтів (нестрижені нігті і бруд під ними діють настільки відштовхуюче, що тільки через це перше побачення може стати останнім);
 • приємне запаху (не варто обливатися парфумами, досить легкою, ненав’язливою нотки аромату, яка додасть завершеність образу);
 • бездоганному стані одягу (вона може не бути новій, але обов’язково – чистої, вигладженою, навіть якщо мова йде про футболці і джинсах. М’ята одяг додає не брутальності, як багато наївно вважають, а справляє враження неохайності);
 • чистоті і цілості взуття (для більшості жінок стан взуття чоловіки – найбільш показовий критерій. Навіть якщо на вулиці дощ / сніг / град / світовий потоп – туфлі повинні бути чистими);
 • про підбір одягу. Для першої зустрічі краща класика: костюм, джинси і сорочка (для холодної пори року – светр або жилетка). Спортивний костюм для побачення – табу. Правильно підібрані аксесуари (ремінь, годинник, краватка) допоможуть оживити образ і зробити його більш стильним.

Правило 2 – вибір місця для рандеву

Як сподобатися дівчинці: як підійти, зацікавити, про що говорити

 • якщо мова йде про кафе, то потрібно з’ясувати, чи палить вона, і якщо немає – подбати, щоб в обраному закладі був зал для некурящих;
 • якщо є ідея активного відпочинку, треба з’ясувати, чи не боїться дівчина висоти / коней / швидкості і т.п., а також попередити її заздалегідь, щоб вона могла відповідно одягнутися, вибрати зручне взуття;
 • плануючи похід в кіно, театр або на виставку, дізнатися, які жанри в мистецтві вона вважає за краще (можна разом вибрати фільм або спектакль);
 • прогулянковий маршрут необхідно ретельно продумати, щоб дівчина не втомилася і їй було цікаво;
 • намагатися створити романтичну обстановку або хоча б наблизитися до неї (похід в пивбар або на футбол навряд чи підкорить серце обраниці – швидше, сильно її розчарує).

Правило 3 – пунктуальність

Вирушаючи на побачення, дуже важливо правильно розрахувати час і приїхати першим (в ідеалі – за 15 хвилин до призначеного часу). Запізнення з боку чоловіка непробачно.

 

Правило 4 – галантність, манери

Будь-якій жінці, навіть самої сильної і незалежної, приємно відчувати себе леді поруч з турботливим чоловіком. Перед джентльменом з вишуканими манерами складно встояти і не закохатися.

Зрозуміло, що не кожен хлопець досконало володіє етикетом і може відрізнити вилку для риби від вилки для фондю, але такі елементарні речі, як відкрити двері і пропустити дівчину вперед, подати їй руку при виході з транспорту, проводити ввечері до будинку, оплатити рахунок в кафе, не курити при ній без її дозволу – повинні бути самі собою зрозумілими для кожного чоловіка.

А якщо він ще прийде на побачення з квітами, то шанси підкорити обраницю істотно зростають.

Правило 5 – вміння підтримати бесіду, почуття гумору

Як сподобатися дівчинці: як підійти, зацікавити, про що говорити

Чоловікові потрібно бути готовим до того, щоб заповнити ці паузи вдалим жартом, компліментом, або запропонувавши нову тему для обговорення. Тому, збираючись на побачення, потрібно продумати теми, які будуть цікаві дівчині, зробити «заготовку» питань, які можна їй поставити, мати в запасі кілька анекдотів, веселих історій, щоб урізноманітнити спілкування і розрядити обстановку.

Правило 6 – наявність чоловічого «стрижня»

Жінки віддають перевагу сильних, впевнених в собі чоловіків, які знають, чого хочуть в житті і трудяться над досягненням своєї мети. Такий чоловік викликає відчуття надійності, захищеності.

Як сподобатися дівчинці: як підійти, зацікавити, про що говорити

Психологія людини така, що ми оцінюємо (на рівні підсвідомості, часом самі того не підозрюючи) кожного нового хлопця або дівчину як потенційного партнера для сім’ї, побудови серйозних відносин. І для жінок дуже важливе відчуття «надійного тилу» поруч з чоловіком: незважаючи на зовнішні обставини, з ним вона не пропаде.

Це не означає, що можна хвалитися або прикрашати свої досягнення – ні в якому разі.

Досить піклуватися про свою даму, дати їй можливість побути слабкою і тендітною, взявши все оргпитання на себе, бути ініціативним і уважним до її потреб.

Розповідаючи дівчині про свою діяльність, не потрібно займати багато «ефіру» подробицями, особливо подробицями своїх планів: краще коротко розповісти, що вже зроблено для досягнення життєвих цілей.

Правило 7 – наполегливість

Жінкам імпонує, коли чоловік проявляє ініціативу, вміє добиватися, не боїться проявляти свої почуття. Однак варто пам’ятати, що між наполегливістю і нахабством, нав’язливістю грань досить тонка.

 

Натяки на секс на першому побаченні серйозну дівчину, швидше за все, відштовхнуть і розбудують, а ось поцілунок на прощання залишить післясмак романтичності і закріпить позитивні емоції від побачення.Як сподобатися дівчинці: як підійти, зацікавити, про що говорити

Правило 8 – щедрість

Справити враження на дівчину, не витративши на побачення ні копійки, неможливо. І мова йде зовсім не про меркантильності всіх жінок або окремо взятої жінки – мова про ті дрібниці, в яких виявляються знаки уваги і вихованість сильної половини людства.

Щедрість вимірюється не кількістю нулів, а виявленим увагою.

Чоловік, який прийшов на побачення без квітів (не обов’язково купувати шикарний букет, можна обмежитися однією елегантною трояндою), за кілька годин прогулянки у парку не запропонував дамі морозиво або воду, або який запросив її в кафе і очікує, що вона сама оплатить рахунок, виглядає жахливим скупердяї.

Правило 9 – компліменти

Як справити враження на жінку? Говорити їй компліменти! Приємні слова – це те, що змушує жіноче серце битися швидше і завмирати від захвату. Однак робити компліменти потрібно щиро і правильно (наприклад, захоплюватися витонченістю повної дівчини, як мінімум, нерозумно, але можна відзначити її чарівну посмішку або шикарне волосся).

Правило 10 – посмішка, чарівність

Як сподобатися дівчинці: як підійти, зацікавити, про що говорити

«Я закохалася в його очі!»

«На перший погляд, він звичайний, але коли посміхається, неможливо встояти».

Джерело: https://loveffect.ru/vstrechi/woman/kak-ponravitsya-devushke-na-pervom-svidanii.html

Як сподобатися дівчинці: 10, 11, 12, 13, 14 років

Як сподобатися дівчинці: як підійти, зацікавити, про що говорити

Здавалося б, чого простіше – підійшов, посміхнувся: «Привіт! Ти мені подобаєшся!” Це тільки дорослі, забувши про свої підліткових роках, думають так. Підійти першим однаково соромиться як дівчинка, так і хлопчик, навіть тоді, коли знайомий з цією дівчинкою років 100, живе в одному дворі або вчиться в паралельному класі. Але одна справа – просто кивнути або посміхнутися знайомої, інше – як сподобається дівчинці так, щоб вона стала тільки твоєї.

Як сподобатися дівчинці в школі?

Як сподобатися дівчинці: як підійти, зацікавити, про що говорити

Якщо ви вчитеся в одному класі, значить, ви проводите разом багато часу. Постарайся звернути увагу дівчинки, яка подобається, на себе. Тільки не дурними вчинками, що викликають сміх, – ти ж не клоун! Підніми впав у неї підручник, допоможи повісити пальто в роздягальні. При цьому важливо налагодити зоровий контакт – дивись в очі дівчинки. Чи не нав’язуйте: сьогодні – запропонуй ручку замість забутої нею вдома, завтра – донеси портфель.

Як сподобатися дівчинці 10 років, якщо вона – твоя однокласниця:

 1. Попроси пояснити завдання, яке не зрозумів на уроці.
 2. Запропонуй солодощі.
 3. Займи їй чергу в їдальні.
 4. Поцікався, що вона читає, прояви інтерес до її захопленням.
 5. Спілкуйся з нею в соціальних мережах – “постукає” в друзі, оцінюй її фотографії і пости.
 6. Запроси на день народження. Якщо у неї є краща подруга, запроси обох. Друг твого друга повинен стати твоїм другом, а точніше – союзником.

Порада перша: Будь корисним, але не нав’язливим.

Як мені себе вести?

Як сподобатися дівчинці: як підійти, зацікавити, про що говорити

Будь ввічливий. Сказати «Привіт!», «До завтра!» нескладно, але якщо робити це привітно, з посмішкою кожен день, твоя обраниця обов’язково виділить тебе серед інших хлопчиків. Не забувай дивитися на неї дружелюбно, але не пильно.

Будь ввічливий і з її батьками – сказане ними твоєї пасії слово про те, який ти вихований хлопчик, відкладеться в її голові. Капелька за крапелькою – і в її голівці складеться позитивна думка про тебе, як про потенційного друга – «хлопця».

У твоїй обраниці є собака? Постарайся пару раз зустрітися їй, коли вона вигулює свого вихованця. Похвали пса, запропонуй прогулятися разом. Ось тобі ще одна порада – як сподобатися дівчинці 11 років.

Спробуй жити її інтересами (НЕ ПЛАТИТЬ та косметикою, звичайно!). Твоя обраниця ходить на бальні танці? Там завжди не вистачає хлопчиків-партнерів. Швидше за все, тебе поставлять в пару, а слідом за цим – спільні тренування, виступи. Навчитися красиво рухатися – це здорово.

Порада друга: Живи її інтересами.

На які теми говорити?

Почати розмову завжди складно. Особливо наодинці. Часто буває так, що у хлопчика з дівчинкою зав’язується цікава листування в соціальній мережі. І теми для обговорення знаходяться, і спільні друзі. А зустрілися – і про що говорити?

Важливо знати, що для будь-якої людини перш за все цікавий він сам. Хочеш сподобатися дівчинці – потрібно говорити про те, що цікаво їй. Можна похвалити її зачіску, вбрання, вміння стильно одягатися, красиво танцювати або співати. Не варто говорити про уроки, обговорювати однокласників, рідних.

Старайся, щоб якомога рідше в розмові звучало «я» і як можна більше – «ти». Для кожної людини найприємнішим є його ім’я – кличте подругу по імені, можна придумати зменшувальні варіанти, головне – щоб вони їй подобалися.

З чого б не почалася розмова, постарайся перевести його на теми, про які дівчинці буде приємно говорити. Захоплюється музикою – попроси розповісти про останньому виступі на концерті або запросити на наступний. Малює – напросився в гості, щоб подивитися малюнки. Любить читати – хай порадить, що прочитати тобі.

Порада третя: Щоб сподобатися дівчинці, говори з нею на теми, які цікаві їй. Залиш будинку свою «я», частіше говори «ти».

Як зав’язати знайомство?

Як сподобатися дівчинці: як підійти, зацікавити, про що говорити

Чи варто намагатися шукати подругу в соцмережах? Сьогодні популярні групи, в яких підлітки шукають собі інтернет-друзів – однодумців для спілкування. І анкети від 12-14-річних підлітків в них – найчастіші. Можливо, і зав’язуються серйозні знайомства між хлопчиком і дівчинкою, що почалися з інтернет-листування, але частіше за все вони досить швидко сходять «нанівець». Складно дружити на відстані.

Найпростіше познайомитися з дівчинкою в школі. А може, ви вже знайомі, тому що вчіться в одному або паралельних класах? Просто не вистачає рішучості підійти і … познайомитися. Не як з однокласницею, а як з подругою. Приводів заговорити можна знайти багато, наприклад, запитати;

 • що задали додому;
 • чи є у дівчинки книга, про яку говорила вчителька на уроці.

Слово за слово – зав’язалася розмова. Тому складнощів, як познайомитися і як сподобатися дівчинці 12 років в школі, як правило, не виникає.

Якщо вона займається спортом – запишись в секцію. Не обов’язково в ту ж. Якщо ви будете зустрічатися частіше в спортивному комплексі – з’явиться можливість познайомитися, знайти спільні теми для розмови, разом піти додому. Спортсмени часто виїжджають на канікули на збори, в спортивні табори. Загальні інтереси, тренування і дискотеки – з цього може початися справжня дружба.

Літо, як відомо, найкращий час для романтичних відносин, і в таборі питань, як сподобатися дівчинці в 14 років, не виникає. Там знайомства і стосунки зав’язуються легко: вік і обстановка розташовують до любові.

Загальний загін, спільні заходи, вечірні ватри викликають романтичні мрії у дівчат. Дискотека – ідеальний привід познайомитися з дівчинкою.

Досить пари поглядів, кинутих до цього в сторону обраниці, і вона зрозуміє, що викликала у тебе інтерес, так що знайомство пройде легко.

Порада четверта: Не бійся показати дівчинці, що вона тобі сподобалася, і ти хочеш познайомитися з нею.

Чого не слід робити?

Якщо хочеш, щоб на тебе звернула увагу дівчинка, – будь собою. На питання, як сподобатися дівчинці 13 років, самі дівчатка-підлітки відповідають: «Не поводься, як клоун». Не потрібно намагатися всіма силами звернути на себе увагу – недбалої одягом, навмисною грубістю (смикання за кіски – з тієї ж серії). Нецензурна лайка ніколи не змусить дівчинку звернути на тебе увагу.

Пафосність, бажання показати себе краще натовпу – теж не кращий варіант сподобатися дівчинці. Не варто хвалитися своїми перемогами у «слабкої статі». Сьогодні ти зневажливо говориш про «колишніх», завтра так само скажеш про неї – ось про що подумає дівчинка і навряд чи проявить бажання спілкуватися.

Джерело: https://bvk.news/semya/lyubov/ponravitsya-devochke.html

Як підійти до вподобаної дівчини і познайомитися з нею

Напевно, це найпоширеніший питання у хлопців, які хочуть почати знайомитися з дівчатами. І звучить він так: як підійти до дівчини, яка подобається, і познайомитися з нею ? А ще можуть додати: як позбутися страху при цьому?

Як сподобатися дівчинці: як підійти, зацікавити, про що говорити

Хочу сказати, що такі питання абсолютно природні і сьогодні ми розберемо, що ж потрібно, щоб почати робити перші кроки.

Як почати підходити до дівчат

У своєму житті ти зустрічаєш красивих дівчат в абсолютно різних ситуаціях і місцях: на вулиці, в клубі, в транспорті, в спортзалі, на навчанні (в школі, в універі) і т. Д.

Здавалося б, ці місця абсолютно різні, і діяти і говорити в них потрібно по-різному. Але одне їх об’єднує абсолютно точно, це твоя воля зробити перший крок і заговорити.

Якщо її недостатньо, і ти не вживаєш ніяких дій в принципі, то вести розмову на тему «а що їй сказати» безглуздо.

Спочатку слід усвідомити головну річ: ти можеш підійти до дівчини, нехай і сказати всілякі дурниці. Але здатний до дії. І тут у деяких хлопців криється велика помилка. Вони думають, що не можуть підійти тому, що не знають що сказати. Це повне оману, свого роду відмазка.

Ти повинен зробити установку наступну для себе: я можу підійти до будь-якій дівчині в будь-якій ситуації і запитати у неї, наприклад, котра година або як пройти туди-то. Якщо така установка у тебе запрацює, тоді можемо переходити до конкретних ситуацій і робити холості підходи ефективними.

Почнемо з головного і самого кращого місця для знайомства – вулиці.

Як підійти до дівчини на вулиці

На вулиці підходити і знайомитися з дівчатами настільки ж складно, наскільки і легко і приємно одночасно. Спробую пояснити. Вулиця – досить жорстке місце для новачків. Дівчата поспішають, навколо багато народу (соціальний тиск), може бути погана погода і т.д. Тобто досить багато негативних факторів. Але є і позитивні. І їх не менше.

Читайте також:   Закохався в заміжню дівчину: що робити в такій ситуації

По-перше, на вулиці можна зустріти кого завгодно: дівчину з будь-яким соціальним становищем, статусом, рівнем освіченості, і т.п. Наприклад, особу, яка в силу різних причин не має взагалі сторінки в вк. Вона живе в реальному житті, працює, займається спортом, і у неї не залишається часу робити гламурні фотки і тупити в комп.

Заманливо? Ось таку можна зустріти на вулиці в твоєму місті.

Щоб почати підходити, краще використовувати соціальні оупенери.

Приклад підходу на вулиці:

Ти: Привіт!

Дівчина: Привіт 😉

Ти: Мені потрібна твоя допомога. Ти місцева?

Дівчина: Так. Щось підказати?

Ти: Саме так. Підкажи, куди в цьому місті можна сходити з дівчиною. Порадь класне місце.

Дівчина розповідає.

Ти або говориш спасибі і всього доброго (в цьому випадку підхід був в тренувальних цілях, щоб прибрати страх і налаштуватися на комунікацію), або береш у неї номер телефону (легенду можеш продовжити як завгодно: сказати що це твоя подруга, ти її давно не бачив і хочеш з нею сходити кудись, або взагалі, що ця дівчина – саме та, до якої ти тільки що підійшов. і ви підете в це місце на днях).

Також можна питати у дівчат «жіноча думка» (хто частіше бреше: чоловік або жінка; хто частіше змінює: чоловіки чи жінки і т.д.)

Після того, як у тебе почнуть виходити «соціальні підходи», можна переходити до директивним.

Директивний підхід – це такий підхід, при якому ти прямо висловлюєш свій намір дівчині. Наприклад, вона тобі сподобалася, і ти захотів запросити її на побачення. Ти підходиш і говориш їй про це. Такі підходи – найефективніші, за умови певної прокачування.

Важливий момент: відразу виходити може кострубато, і дівчата не будуть залишати свої номери. Щоб почало виходити дійсно добре, слід методично робити підходи день за днем ​​і набиратися досвіду.

Вправа

Роби по 2 підходи в день 15 днів поспіль. Чи не більше і не менше. Важливо робити КОЖЕН день незважаючи ні на що. З досвіду, у новачків в перші дні на 2 підходи йде близько 2-х годин (через хвилювання і відмазок пропускають багато дівчат).

Потім, на 3-4й день йде близько години, але ці дні найважчі в моральному плані (ламає і нічого не хочеться робити). Але потім розумієш, що все це не так вже й страшно, відмови не лякають, і приходить справжня ейфорія. Розумієш, все набагато легше, ніж думав.

Тут важливо не зупинятися, а продовжувати виконувати вправу. Якщо його зробиш – через 15 днів відчуєш себе іншою людиною.

Як підійти до дівчини на навчанні (в школі, університеті)

Тут можна придумати досить багато ефективних і оригінальних варіантів.

 • Дізнайся, чим захоплюється дівчина . Може, вона ходить на якісь додаткові заняття, в секцію, гурток, готується до театрального поданням. При бажанні ти можеш підключитися, щоб опинитися з нею об’єднаним одним заняттям. Отже, можна заводити розмову, допомагати їй і радити. Самому щось питати. Варіант досить трудомісткий, однак і на виході можна отримати хороший результат.
 • Збити її. Випадково. Так-так, не лякайся 🙂. Адже в школі і універі все багато переміщуються, ходять між класами і аудиторіями. Ти випадково врізаєшся в неї і тут же говориш щось типу: ох, прости мене, я такий неуважний сьогодні, треба очі прочистити. Не сильно тебе забій? Як я можу загладити свою провину? А далі: як звуть, з якого класу-групи бла-бла-бла. Профіт!

Як підійти до дівчини в клубі

Головний принцип успіху в клубі – ти повинен спілкуватися з багатьма дівчатами. Якщо цього не вмієш, то спершу навчиш перекидатися парою-другий фраз з дівчиною, потім говори її «ще побачимося» і переходь до другої.

Щоб спокушання в клубі виходило ефективним – потрібно бути максимально товариським і розігнаним. Коли в такому стані ти зустрінеш красиву дівчину, вже не виникне питання «як підійти до дівчини, яка подобається?».

Все відбудеться само собою 🙂.

Як сподобатися дівчинці: як підійти, зацікавити, про що говорити

висновок

 • Не важливо, що говорити дівчині. Важливо взяти себе за яйця і почати діяти.
 • Не можна передбачити ситуацію. Будь готовий, що тебе відшиють. Не бійся цього і сприймай спокійно. У дівчини можуть бути тисячі причин для цього, не пов’язаних з тобою: помер хом’ячок, просто поганий настрій, ПМС, погана оцінка на навчанні і т. Д. І т.п.
 • Важливо, що ти дієш і розвиваєшся. Коли по закінченні місяця, якщо ти робив підходи, оглянешся назад, то зрозумієш, який крок зробив вперед. Це привід для гордості і додаткової впевненості в собі: «Я зробив це!»

Успіхів!

Джерело: https://elpickup.ru/znakomstvo-na-ulitse/kak-podojti-k-devushke/

Як сподобатися дівчинці: корисні поради всім хлопчикам

Нерідко у хлопчиків виникає питання, як сподобатися дівчинці , яка давно викликає захоплення, а може бути, навіть більш серйозні почуття.

Як підійти до неї і заговорити? Як побороти власні комплекси і не побоятися відмови? У цій статті ви знайдете відповіді на ці питання.

Кілька корисних порад допоможуть впоратися з нерішучістю і змусити (в хорошому сенсі слова) її звернути на тебе увагу. Але для початку давай визначимося, кому саме ти бажаєш сподобатися.

Який дівчинці треба сподобатися?

Який дівчинці треба сподобатися

Отже, дівчинка дуже сподобалася , але ти не знаєш, як до неї підійти і що зробити, щоб вона звернула на тебе увагу, стала ставитися по-іншому. Дії будуть залежати від того, хто вона така:

 • однокласниця;
 • улюблена;
 • прекрасна незнайомка;
 • якщо їй подобається інший;
 • по листуванню в соцмережах.

Перш ніж докладно розглядати, як хлопчикові сподобатися дівчинці , ми дамо кілька універсальних корисних порад, яким можна слідувати в будь-якій ситуації.

Флірт для дівчаток – щось само собою зрозуміле. Ти можеш подумати, що вона з тобою заграє, а для неї це буде цілком природним поведінкою.

універсальні поради

Поради, як сподобатися дівчинці

Щоб сподобатися дівчинці, постарайся поводитися максимально природно. Кілька рекомендацій від психологів допоможуть тобі завоювати її розташування.

 1. Дізнайся її інтереси , вивчи інформацію, якої вона захоплюється. Для цього посидь на її сторінках у соціальних мережах, поговори з її подружками. Це допоможе тобі зав’язати з нею розмову: вам точно буде про що поговорити!
 2. Будь природним . Не потрібно при її появі нерозумно жартувати, голосно сміятися, приставати до інших дівчаткам і вже тим більше ображати її.
 3. Стеж за собою . Щоб сподобатися дівчинці, особливо красивою, потрібно виглядати відповідно. Вчасно підстригати, ходи в чистій і стильному одязі, твої нігті не повинні бути обгризені, користуйся ненав’язливим парфумом.
 4. Дай дівчинці знати, що вона тобі подобається : кидай на неї неоднозначні погляди, звертайся до неї частіше, ніж до інших, виділяй з натовпу.
 5. Чи не хвалися своїми перемогами. Умій слухати сам, навчися співпереживати її проблем, вислови готовність допомогти.
 6. Не забувай робити їй ненав’язливі, щирі компліменти.

Дотримуючись цих рекомендацій, ти зможеш сподобатися будь-якій дівчинці . Ситуація складеться набагато простіше, якщо вона тобі вже знайома – наприклад, однокласниця.

Як стверджують психологи, якщо збирається компанія з трьох дівчаток, вони врешті-решт обов’язково заговорять про хлопчиків.

Як сподобатися однокласниці?

Як сподобатися однокласниці

Не знаєш, як сподобатися дівчинці в школі ? По-перше, врахуй поради, дані вище, і підпри ще дещо.

 1. Вчишся краще її? Запропонуй їй допомогу в поясненні навчального матеріалу і виконанні домашніх завдань.
 2. Якщо вона вчиться краще за тебе, не соромся і попроси у неї допомоги що-небудь тобі пояснити.
 3. Подружись з її компанією, адже багато хто з неї напевно вчаться з тобою в одному классе.Так ти зможеш дізнатися про неї більше.
 4. Бери участь з нею в спільних заходах. Зробіть стінгазету, станцій, поставте сценку, заспівайте пісню – репетиції зближують.
 5. Після уроків можете ходити додому разом-проводжай її.

Якщо тобі в класі сподобалася дівчинка , і ти хочеш звернути її увагу на себе, роби для цього все можливе, але природно і ненав’язливо. Покажи себе культурним і ввічливим. Чи не старайся бути грубим і крутим – насправді дівчаткам зовсім не подобаються палять хлопчики, які матюкаються.

Дівчата можуть займатися кількома справами відразу: дивитися телевізор, фарбувати нігті і базікати по телефону.

Як сподобатися коханій дівчинці?

Як сподобатися коханій дівчинці

Іноді буває так, що потрібно сподобатися дівчинці , яка вже з тобою, але хочеться якось освіжити відносини. Особливо, коли здається, що почуття йдуть. Якщо ти її по-справжньому любиш і хочеш продовжити відносини, дій так.

 1. Ніколи не нав’язуй їй свою думку. Ви повинні бути рівними.
 2. Поважай її думку. Прислухайся до її порад.
 3. Допускай тільки найлегші жарти на її адресу – і ні в якому разі і не в присутності інших.
 4. Чи не вимагай від дівчинки щохвилинної звітності, де вона була, що робила і чому так мило посміхалася іншому. Ревнощі хороша в міру.
 5. Піклуйся про неї.
 6. Не соромся показувати їй свою любов.
 7. Добре виглядай.
 8. Кожен день говори їй компліменти .
 9. Проводжай додому.
 10. Запрошуй ввечері на прогулянку.
 11. Пиши романтичні смс.
 12. Роби хоч іноді подарунки своїй дівчинці. Якщо вона тебе по-справжньому любить, їй будуть важливі навіть звичайні ромашки від тебе.
 13. Завжди пам’ятай про дату вашого знайомства.

Бережи відносини з дівчинкою, яка тобі по-справжньому подобається. Дуже важко знайти любов, і якщо вона у тебе є – не дай їй піти.

Дівчаток одного тихоокеанського племені видають заміж відразу при народженні.

Як сподобатися незнайомій дівчинці?

Як сподобатися незнайомій дівчинці

Не знаєш, що зробити, щоб сподобатися дівчинці, яку ти навіть не знаєш ? Можливо, ви просто зустрічаєтеся час від часу на вулиці або на якихось заходах, вона тобі цікава, але ти не знаєш, як зав’язати знайомство і звернути її увагу на себе. Дій в такий спосіб.

 1. Якщо є спільні знайомі, просто попроси їх познайомити тебе з цією дівчинкою. Не потрібно соромитися своєї симпатії.
 2. Якщо їх немає, покажи їй візуально, що вона тобі сподобалася: проходячи мимо, спробуй зловити погляд і посміхнутися їй.
 3. Якщо ти відчуєш, що контакт налагоджений – дня через 2 можеш підійти і познайомитися, куди-небудь запросити, взяти телефон.

Це тільки на перший погляд здається, що сподобатися дівчинці-незнайомці важко. Насправді це дуже романтично – вона точно не забуде того, що ти виділив її з натовпу і наважився підійти першим.

Якщо пошлеш побачення дівчинці на 18.00, вона буде готуватися до нього з ранку, але все одно запізниться. Чи не дорікай її за це – така жіноча сутність.

Як сподобатися дівчинці, яка любить іншого?

Як сподобатися дівчинці, яка любить іншого

Все набагато складніше, якщо твоє завдання – сподобатися дівчинці, яка любить іншого . Сто раз подумай спочатку, а чи потрібно тобі втручатися в стосунки двох. Так, домагатися – це завжди сміливо і зухвало. Але якщо вона віддала свої почуття іншому, чи чесно? Подумай. Але якщо ти налаштований рішуче, можна дати наступні поради.

 1. Стань їй другом.
 2. Намагайся все-таки не втручатися в її особисті відносини з іншим хлопчиком. Ніколи. Давай поради, лише якщо вона сама тебе про це попросить.
 3. Тобі нічого не залишається, як терпляче чекати, коли ці відносини закінчаться. Може бути, саме ти опинишся тим єдиним, у якого вона після розриву буде шукати розраду.
 4. У всьому цьому є ризик назавжди залишитися для неї тільки одним.

Читайте також:   Як повернути кохану людину: 49 простих правил, поради

Ось як можна сподобатися дівчинці, якщо вона зустрічається з іншим. Чи зможеш витримати – терпи. Ні – краще зовсім відійти в сторону і переключитися на інші відносини.

Не бреши ніколи дівчинці, яка тобі подобається. Вона інтуїтивно відчує брехня і може не пробачити тобі її.

Як сподобатися дівчинці по листуванню?

Як сподобатися дівчинці по листуванню

Ну і остання ситуація, досить актуальна на сьогодні: давай розберемося, як сподобатися дівчинці вк . Ну, або в будь-який інший соцмережі.

 1. Чи не завалюється її повідомленнями без приводу, що не нав’язуйся.
 2. Краще починати день з простого «Привіт!», А закінчувати звичайним «Поки».
 3. Раз в день, коли вона буде онлайн, питай, як у неї справи.
 4. Попроси у дівчинки якогось ради.
 5. Заходи на її сторіночку, дай їй знати, що вона тобі цікава. Але лайкать там тільки те, що тобі, дійсно, подобається. Не будь лицеміром.
 6. Пропонуй їй допомогу у вирішенні якихось проблем. Стань їй корисним.

Тепер ти знаєш, що робити, щоб сподобатися дівчинці , – так що можеш діяти згідно корисних порад від психологів, а не навмання. Якщо не рубати з плеча, вміти контролювати свої емоції і в усьому знаходити золоту середину – вподобана тобі дівчинка обов’язково зверне на тебе увагу.

Джерело: http://sovety-dlja-vseh.ru/kak-ponravitsja-devochke/

Як сподобатися дівчині в підлітковому віці

Вік тінейджерів відрізняється своїми нюансами сприйняття світу. Підлітків повністю захоплюють емоції і почуття, впоратися з якими не завжди вдається.

Коли приходить перше кохання, хочеться поділитися з усім світом цим невідомим раніше почуттям. Але часто реакція оточуючих на нові хвилюючі відчуття підлітка залишає бажати кращого. Його або не розуміють, або висміюють.

Як сподобатися дівчині, з ким порадитися? Ці питання мучать юнака день і ніч, не дають спокійно заснути.

Моя подруга випадково дізналася, що її син по вуха закохався в однокласницю. Хлопець запустив навчання, перестав відвідувати спортивну секцію і став танути на очах. Допомогти молодій людині зміг психолог чоловік, просто пояснивши ситуацію по-чоловічому. А могло все закінчитися дуже плачевно. У статті я розповім вам, як себе вести, щоб сподобатися дівчині, і що робити категорично не можна.

питання відносин

Насправді перша закоханість може прийти набагато раніше, ніж в підлітковому віці. Але це питання гостро постає тільки у тінейджерів.

Можливо, тому що ситуація ускладнюється гормональною перебудовою в організмі. З п’ятого класу хлопчики починають активно цікавитися дівчатами, а ті, в свою чергу, проявляють інтерес до них.

Це цілком природний і закономірний процес, закладений в людині самою природою.

Однак не все відбувається гладко, і часом питання взаємин набуває занадто драматичний характер. Запитати рада у батьків хлопчик боїться, а старші брати є не у всіх.

У такому стані можна накоїти багато дурниць, ускладнивши ситуацію ще більше. Якщо ні з ким порадитися, потрібно читати відповідну літературу по психології відносин.

Якщо тексти з психології здаються дуже важкими і незрозумілими, потрібно читати статті з відповідною назвою.

Що зробити, щоб привернути увагу дівчини? Для цього не обов’язково здійснювати героїчний вчинок і рубати голови дракона. Потрібно бути цікавим і начитаною людиною.

Дівчатам подобається, коли хлопці знають більше їх самих: це викликає повагу.

Якщо начитаною людиною стати не виходить, тоді потрібно брати м’язами: багатьом дівчатам подобаються хлопці спортивної статури з накачаними біцепсами.

На замітку! Щоб тебе помітили, треба стати помітним: виділитися з натовпу.

Тільки не слід виділятися запахом поту і брудним одягом: дівчата страшно не люблять нечупар. Привчи себе стежити за своїм зовнішнім виглядом, регулярно приймати душ і вдягати свіжу сорочку.

Хлопцям не обов’язково слідувати моді і використовувати парфумерію: досить бути завжди свіжим і акуратно одягненим. Привітність – теж обов’язкова умова для залучення уваги дівчини. Навчися красиво посміхатися і випромінювати флюїди щастя.

Справа в тому, що похмурий чоловік відштовхує від себе оточуючих, з ним не хочеться спілкуватися.

Вік 12 років

Як сподобатися дівчині в 12 років? Досить бути уважним і ввічливим. У цьому віці хлопчики часто задираються, грублять і висміюють дівчат. Їм здається, що таким способом вони привернуть до себе увагу. Але це не так. Дівчатам не подобаються невиховані і грубі хлопчики, їх залучають шляхетні й ввічливі кавалери.

У цьому віці дівчаткам подобається читати казки, в яких принцеси чекають своїх принців. Ці романтичні мрії вони прагнуть втілити в життя, тому шукають вихованих і культурних хлопчиків. Якщо вони, звичайно, хороші дівчатка з пристойної сім’ї. Тому якщо потрібно привернути увагу саме такої дівчинки, то варто втілити в життя її мрію про зустріч з благородним принцом – стати їм.

На замітку! Щоб швидко сподобатися дівчинці в 12 років, потрібно зацікавитися тим, що цікавить її. Загальні інтереси скріплюють юні серця.

Якщо дівчина займається спортом, тоді слід негайно записатися в спортивну секцію і встановлювати рекорди.

Дівчата-спортсменки звертають увагу тільки на тих, хто вміє добиватися спортивних результатів. Якщо дівчина займається музикою, тоді слід дізнатися, яка саме музика їй до душі.

Проявивши зацікавленість в цьому напрямку, можна зблизитися з об’єктом своєї уваги і швидко подружитися.

Вік 13 років

Як сподобатися дівчині в 13 років? Для цього не слід здаватися дорослішими свого віку. У цьому велика помилка юних кавалерів. Дівчата в 13 років хочуть бачити поруч із собою веселих і заводних залицяльників, при цьому уважних і чемних. Почуття гумору в цій ситуації теж буде до речі, як і позитивна енергетика.

Дівчаткам в цьому віці подобаються лідери, але не всім хлопчикам це якість доступно. Якщо не виходить стати лідером в класі, потрібно спробувати стати їм у спортивній секції або іншому виді діяльності.

Однак підкорити серце дівчинки можна проявом уваги до неї. Донести сумку до під’їзду, допомогти зробити домашнє завдання з алгебри, дістати потрібну їй книгу – варіантів проявити увагу досить. Головне, щоб виповнилося її бажання. Це дуже важливо.

Вік 14 років

Раніше в цьому віці молодих людей одружили, а зараз вони вважаються дітьми. Хоча багато хто вже отримали паспорт. Людина відчуває себе зовсім дорослим, але чомусь йому мало довіряють.

Це сильно виводить з рівноваги. Але потрібно усвідомити, що виросло виглядати – мало. Потрібно мати життєвий досвід, якого в 14 років бути не може.

Тому будувати з себе дорослого чоловіка нерозумно, а й залишатися дитиною теж смішно.

Чим можна привернути увагу юної особи, як сподобатися дівчині в 14 років в школі? Потрібно постаратися виділитися розумом, якщо не виходить взяти розумом – тоді досягненнями в спортивній секції. У цьому віці хлопчики вже беруть участь в спортивних змаганнях з єдиноборств, це завжди привабливо для дівчат. Відчувати захист і опору в обличчі чоловіка – природне бажання кожної дівчини.

На замітку! У відносинах з дівчиною ввічливість – понад усе.

Якщо однокласники або хлопці з двору починають провокувати на «сороміцькі» поведінку по відношенню до дівчини, цих рад прислухатися не слід. Таке ставлення швидко відштовхне пристойну дівчину, і повернути її гарне розташування буде неможливо.

Корисні поради

Ми з’ясували, що найголовніше в стосунках з дівчатами – це ввічливість та уважність. Жінки хочуть бачити в особі чоловіків захисників і помічників, а не хуліганів і нехлюїв. Тому ввічливість – це перше, чого потрібно навчитися. Ввічливим слід бути завжди: навіть якщо тебе розбудять серед ночі – будь ввічливим.

Якщо ти навчишся бути ввічливим, це обов’язково оцінять дівчата. Але може трапитися так, що придивилася дівчина не відповість взаємністю на твої почуття.

В цьому випадку не потрібно ламати дрова і трощити все навколо: свобода вибору іншої людини священна, як і твоя особиста. Можна спробувати взяти фортецю штурмом.

Але краще просто знайти інший об’єкт для романтичних мрій, ніж ламати списи і рвати на грудях сорочку.

На замітку! Не бійся отримати відмову, в цьому немає нічого страшного.

Багато хлопців в підлітковому віці страшно бояться бути відкинутими, їх гордість це не може перенести. Але ж ще в старій пісні співали такі слова: «Якщо до іншого йде наречена, ще не відомо – кому пощастило». Подумай над цим на дозвіллі. Якщо щось зникає з твого життя, то святе місце порожнім не буває. Знайдеться гідна заміна, і життя знову заграє яскравими фарбами.

На замітку! Не намагайся почати відносини з брехні, потім сильно про це пошкодуєш.

Деякі хлопці починають прикрашати дійсність або свої власні якості, намагаючись справити враження на дівчину. Але брехня завжди розкривається, і потім повернути довіру буде неможливо.

Тому як би не хотілося блиснути перед дамою серця чимось незвичайним, не роби цього. Щирість у словах і почуттях важливіше будь-якого брехливого ефекту.

Тобі ж теж не сподобається, якщо дівчина почне брехати про себе і прикрашати свої якості.

Підведемо підсумок. Щоб подобатися дівчатам, потрібно:

 • охайно виглядати;
 • обігнати достатньо часу особистої гігієни;
 • стежити за своїм тілом, займатися спортом;
 • мати загальний інтерес з сподобалася дівчиною (спільне хобі);
 • ніколи не брехати і не прикрашати свої досягнення;
 • бути щирим і ввічливим;
 • бути самим собою, таким як є;
 • же не бути нав’язливим;
 • не критикувати свою обраницю.

З чого почати близьке знайомство? Якщо ви вчитеся в одній школі, то питання вирішується легко: спільне виконання домашнього завдання.

Можна запросити дівчину на свій день народження або разом відправитися відзначати Масляну. А далі потрібно просто з’ясувати, чим захоплюється обраниця, і просто розділити з нею це захоплення.

Насправді нічого складного в знайомстві немає, якщо знати правильний алгоритм і не пасувати.

Пам’ятайте, що дівчатам неодмінно потрібно дати виговоритися, тому їм дуже подобаються уважні слухачі. А якщо вчасно говорити компліменти або просто хвалити оповідачку, то можна назавжди завоювати її розташування.

Слухати і хвалити – ця формула спілкування з дівчатами ніколи не підводить чоловіків.

Ні в якому разі не можна переривати оповідачку або позіхати під час бесіди: довіра буде втрачено назавжди.

Пам’ятайте, що спілкування в соціальних мережах може допомогти стати ближчими один до одного. Перегляньте свою сторінку, видаліть зайву інформацію. У сучасний вік починати знайомство можна прямо в соцмережі, це набагато полегшує справу.

Джерело: https://TayniyMir.com/samorazvitie/kak-ponravitsya-devushke.html

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *